konqueror - en to nb translation catalogue (240 entries)

en: &Bookmarks
nb: &Bokmerker

en: &Close Active View
nb: Lu&kk den valgte visninga

en: &Close Tab
nb: &Lukk fane

en: &Copy Link Address
nb: &Kopier lenkeadresse

en: &Discard Changes
nb: &Forkast endringer

en: &Duplicate Current Tab
nb: &Klon gjeldende fane

en: &Duplicate Tab
nb: &Klone fane

en: &Duplicate Window
nb: &Klon vindu

en: &Edit
nb: &Rediger

en: &File
nb: &Fil

en: &Find File...
nb: &Finn fil …

en: &Force Reload
nb: &Tving omlasting

en: &Go
nb: &Gå til

en: &Help
nb: &Hjelp

en: &New Tab
nb: &Ny fane

en: &Open File...
nb: Å&pne fil …

en: &Open Location
nb: Åpne &adresse

en: &Open With
nb: &Åpne med

en: &Preferences...
nb: &Innstillinger …

en: &Reload
nb: Last &inn på nytt

en: &Reload All Tabs
nb: &Last alle faner på nytt

en: &Reload Tab
nb: &Last inn fane på nytt

en: &Remove Entry
nb: &Fjern oppføring

en: &Settings
nb: &Innstillinger

en: &Stop
nb: &Stopp

en: &Up
nb: &Opp

en: &View
nb: &Vis

en: &Window
nb: Vi&ndu

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
nb: <html>Tøm adresselinje<br /><br />Tømmer innholdet i adresselinja.</html>

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
nb: <html>Kopier merket tekst eller element(er) til systemutklippstavla<br /><br />Kopien blir da tilgjengelig for <b>Lim inn</b>-kommandoen i Konqueror og andre KDE-programmer.</html>

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
nb: <html>Klipp ut merket tekst eller element(er) og flytt det til systemutklippstavla.<br /><br /> Utklippet blir da tilgjengelig for <b>Lim inn</b>-kommandoen i Konqueror og andre KDE-programmer.</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
nb: <html>Gå inn i foreldremappa<br /><br />Eksempel: Om nåværende sted er file:/home/%1 vil du havne i file:/home ved å trykke denne knappen.</html>

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
nb: <html>Gå til<br /><br />Går til siden som er skrevet inn i adresselinja.</html>

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
nb: <html>Adresselinje<br /><br />Skriv inn en nettadresse eller søkeuttrykk.</html>

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
nb: <html>Gå til «hjemmemappa». <br /><br />Du kan velge hvilken adresse du kommer til med denne knappen under <b>Innstillinger → Sett opp Konqueror → Generelt</b>.</html>

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
nb: <html>Lim inn forrige utklipp fra utklippstavla<br /><br />Dette virker også for tekst kopiert eller klippet ut fra andre KDE-programmer.</html>

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
nb: <html>Skriv ut det gjeldende dokumentet <br /><br />Et dialogvindu vises hvor man kan gjøre en del valg som å velge antall kopier eller skriver som skal brukes. <br /><br /> Dialogen gir tilgang til spesielle utskriftstjenester i KDE som å lage PDF-fil fra gjeldende dokument.</html>

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
nb: <html>Last alle faner som vises på nytt <br /><br />Det kan f.eks. være nødvendig å oppfriske nettsider som har blitt endret siden de ble lastet for å se forandringene som har blitt gjort.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
nb: <html>Last gjeldende dokument på nytt <br /><br />Det kan f.eks. være nødvendig å oppfriske nettsider som har blitt endret siden de ble lastet for å se forandringene som har blitt gjort.  Om det er bilder på sida blir de lastet inn på nytt, selv om de finnes i hurtiglageret.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
nb: <html>Last gjeldende dokument på nytt <br /><br />Det kan f.eks. være nødvendig å oppfriske nettsider som har blitt endret siden de ble lastet for å se forandringene som har blitt gjort.</html>

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
nb: <html>Stopp nedlasting av dokumentet<br /><br />Alle nettverksoverføring stoppes og Konqueror viser innholdet som er mottatt så langt.</html>

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
nb: <qt><b>%1</b> er ikke gyldig</qt>

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
nb: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Sist besøkt: %2<br />Først besøkt: %3 <br />Antall besøk: %4</qt>

[ctx: @action:button Delete session]
en: Delete
nb: Slett

[ctx: @action:button New session]
en: New...
nb: Ny …

[ctx: @action:button Rename session]
en: Rename...
nb: Gi nytt navn …

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
nb: Spør meg senere

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
nb: Ikke gjenopprett

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
nb: Gjenopprett økt

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
nb: Oftest besøkt

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
nb: Nylig besøkt

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
nb: Vis historie

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
nb: Sorter

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
nb: &Visningsmodus

[ctx: @info]
en: Close
nb: Lukk

[ctx: @item:treewidget]
en: Window %1
nb: Vindu %1

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
nb: Laster …

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
nb: Tøm historien?

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
nb: Bekreft at andre faner skal lukkes

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
nb: Bekreftelse

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
nb: Forkast endringer?

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
nb: Skriv inn mål

[ctx: @title:window]
en: History
nb: Historie

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
nb: Håndter økter

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
nb: Åpne bokmerkemappa i nye faner

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
nb: Endre navn på økt

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
nb: Gjenopprette økta?

[ctx: @title:window]
en: Save Session
nb: Lagre økt

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
nb: Økt finnes. Skrive over?

[ctx: @title:window]
en: Warning
nb: Advarsel

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
nb: Vevsidestolpe

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions you do not want to be restored
nb: Ta vekk kryss for de øktene du ikke vil gjenopprette

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
nb: En låst visning kan ikke bytte mappe. Bruk i kombinasjon med «lenkevisning» for å utforske mange filer i en mappe

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
nb: Det finnes fra før en økt som heter «%1», vil du overskrive den?

en: Activate Next Tab
nb: Ta i bruk neste fane

en: Activate Previous Tab
nb: Ta i bruk forrige fane

en: Activate Tab %1
nb: Ta i bruk fane %1

en: Add
nb: Legg til

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
nb: Legg den nye nettutvidelsen «%1» til sidestolpen?

en: Apple Safari Developers
nb: Apple Safari-utviklere

en: Ask confirmation for deleting a file.
nb: Be om bekreftelse for å slette en fil.

en: Ask confirmation for move to trash
nb: Be om bekreftelse for å flytte til papirkurven

en: Bookmark Toolbar
nb: Bokmerkelinje

en: By &Date
nb: Etter &dato

en: By &Name
nb: Etter &navn

en: C&lear History
nb: Tø&m historien

en: C&lose Current Tab
nb: Lukk gje&ldende fane

en: Canceled.
nb: Avbrutt.

en: Check this if you want 'Delete' menu commands to be displayed on the desktop and in the file manager's menus and context menus. You can always delete files when hidden by holding the Shift key while calling 'Move to Trash'.
nb: Her velger du om kommandoen «Slett» skal være med i menyene på skrivebordet og i filbehandlerens menyer og kontekstmenyer. Du kan uansett slette filer helt ved å holde nede Shift-tasten mens du velger «Flytt til papirkurven».

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
nb: Å merke av denne boksen i minst to visninger gjør at disse visningene knyttes sammen. Hvis du da bytter mappe i en visning, vil visningen den er knyttet til automatisk bli oppdatert (viser gjeldende mappe). Dette er spesielt nyttig med forskjellige typer visning, som f.eks mappetre og ikonvisning, eller detaljert visning, kanskje også et konsoll.

en: Clear Location Bar
nb: Tøm adresselinje

en: Close
nb: Lukk

en: Close &Other Tabs
nb: Lukk &andre faner

en: Close Current Tab
nb: Lukk gjeldende fane

en: Close View
nb: Lukk visning

en: Close the current tab
nb: Lukk gjeldende fane

en: Closed Items
nb: Lukkede faner

en: Configure Extensions...
nb: Tilpass utvidelser …

en: Configure Spell Checking...
nb: Sett opp stavekontrollen …

en: Copy &Files...
nb: Kopier &filer …

en: Copy selected files from %1 to:
nb: Kopier de valgte filene fra «%1» til:

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
nb: Kopier valgt tekst eller element(er) til utklippstavla

en: D&etach Tab
nb: Frakoble fan&e

en: Detach Current Tab
nb: Koble fra gjeldende fane

en: Developer
nb: Utvikler

en: Developer (AdBlock filter)
nb: Utvikler (reklameblokkering)

en: Developer (HTML rendering engine)
nb: Utvikler (HTML-visning)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
nb: Utvikler (HTML-visning, I/O-bibliotek)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
nb: Utvikler (HTML-visning, I/O-bibliotek, rammeverk for regresjonstest)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
nb: Utvikler (HTML-visning, JavaScript)

en: Developer (I/O library)
nb: Utvikler (I/O-bibliotek)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
nb: Utvikler (I/O-bibliotek, autentiseringsstøtte)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
nb: Utvikler (støtte for Java 2-sikkerhetsbehandler,
     og andre større forbedringer for støtte av miniprogram)

en: Developer (Java applet support)
nb: Utvikler (Java-miniprogram støtte)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
nb: Utvikler (Java-miniprogrammer og andre innebygde objekter)

en: Developer (JavaScript)
nb: Utvikler (JavaScript)

en: Developer (List views)
nb: Utvikler (Listevisninger)

en: Developer (List views, I/O library)
nb: Utvikler (Listevisninger, I/O-bibliotek)

en: Developer (Netscape plugin support)
nb: Utvikler (støtte for Netscape-programtillegg)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
nb: Utvikler (SSL, støtte for Netscape-programtillegg)

en: Developer (framework)
nb: Utvikler (rammeverk)

en: Developer (framework, parts)
nb: Utvikler (rammeverk, deler)

en: Developer (misc stuff)
nb: Utvikler (forskjellige greier)

en: Developer (navigation panel framework)
nb: Utvikler (navigasjonspanel rammeverk)

en: Do Not Add
nb: Ikke legg til

en: Do not ask again
nb: Ikke spør igjen

en: Do you really want to clear the entire history?
nb: Er du sikker på at du vil tømme hele historien?

en: Do you really want to close all other tabs?
nb: Er du sikker på at du vil lukke alle andre faner?

en: Dump Debug Info
nb: Dump feilsøkingsinformasjon

en: Enter the parent folder
nb: Gå inn i foreldremappa

en: Error: %1
nb: Feil: %1

en: Extensions
nb: Utvidelser

en: Extra Toolbar
nb: Ekstra verktøylinje

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
nb: For URL-er som peker på en fil åpnes mappa og fila markeres, i stedet for at selve fila åpnes

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
nb: Last inn på nytt det dokumentet som nå vises, med alle bilder som er inneholdt i siden

en: Go
nb: Gå til

en: Graphics/icons
nb: grafikk/ikoner

en: Here you can control if you want the popup window to contain a larger preview for the file, when moving the mouse over it
nb: Her kan du bestemme om oppsprettsvinduet skal inneholde en større forhåndsvisning for fila når musepekeren flyttes over den

en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
nb: Her kan du bestemme om du vil se et lite oppsprettsvindu med mer informasjon om fila når musepekeren flyttes over en fil

en: Home
nb: Hjem

en: Home Folder
nb: Hjemmemappe

en: Home Page
nb: Hjemmeside

en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
nb: Hvis du velger dette, åpner Konqueror et nytt vindu når du åpner en mappe, istedenfor å vise innholdet av mappa i det gamle vinduet.

en: If true, when opening a session from within the sessions dialog the tabs will be opened inside current window.
nb: Hvis dette er på. blir fanene åpnet inne i det gjeldende vinduet når en økt åpnes innefra øktdialogen.

en: KFM author
nb: KFM-forfatter

en: Kon&queror Introduction
nb: Introduksjon til &Konqueror

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
nb: Konqueror avsluttet ikke på riktig måte. Vil du gjenopprette dissse tidligere øktene?

en: L&ocation:
nb: &Adresse:

en: List available sessions
nb: List opp tilgjengelige økter

en: Local
nb: Lokal

en: Location Bar
nb: Adresselinje

en: Location Toolbar
nb: Adresselinje

en: Location to open
nb: Adresse som skal åpnes

en: Lock to Current Location
nb: Lås i denne posisjonen

en: M&ove Files...
nb: Fly&tt filer …

en: Main Toolbar
nb: Hovedverktøylinje

en: Manage...
nb: Håndter …

en: Maximum number of Closed Items
nb: Maksimalt antall lukkede elementer

en: Maximum number of history items per view
nb: Største antall historieinnslag i én visning

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
nb: Mimetype for bruk til denne URL-en, (for eksempel text/html eller inode/directory)

en: Miscellaneous
nb: Diverse

en: Move Tab Left
nb: Flytt faner til venstre

en: Move Tab Right
nb: Flytt faner til høyre

en: Move backwards one step in the browsing history
nb: Gå ett steg tilbake i lesehistorien

en: Move backwards one step in the closed tabs history
nb: Gå ett steg tilbake i historien for lukkede faner

en: Move forward one step in the browsing history
nb: Gå ett steg fram i lesehistorien

en: Move selected files from %1 to:
nb: Flytt de valgte filene fra «%1» til:

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
nb: Flytter valgt(e) tekst/element(er) til utklippstavla

en: Navigate to your 'Home Folder'
nb: Gå til «hjemstedet» ditt

en: Navigate to your 'Home Page'
nb: Gå til «hjemstedet» ditt

en: Navigate to your local 'Home Folder'
nb: Gå til din lokale «hjemmemappe»

en: New &Window
nb: Nytt &vindu

en: Number of Open With items in the File menu
nb: Antall Åpne med-innslag i Filmenyen

en: Open a new tab
nb: Åpne en ny fane

en: Open folders in separate windows
nb: Åpne mapper i separate vinduer

en: Open in &New Tab
nb: Åpne i et &ny fane

en: Open in New &Window
nb: Åpne i nytt &vindu

en: Open in New Tab
nb: Åpne i en ny fane

en: Open in T&his Window
nb: Åpne i dette &vinduet

en: Open tabs inside current window
nb: Åpne faner i dette vinduet

en: Open the document in a new tab
nb: Åpne dokumentet i ny fane

en: Open the document in a new window
nb: Åpne dokumentet i et nytt vindu

en: Open the document in current window
nb: Åpne dokumentet i dette vinduet

en: Open with %1
nb: Åpne med %1

en: Other Tabs
nb: Andre faner

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
nb: Part som skal brukes (f.eks. khtml eller kwebkitpart)

en: Paste the clipboard contents
nb: Lim inn innholdet i utklippstavla

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
nb: Last inn for senere bruk. Denne kjøremåten støtter ikke URL-er på kommandolinja.

en: Preview &in %1
nb: Forhåndsvis &i %1

en: Print the current document
nb: Skriv ut gjeldende dokument

en: Reload all currently displayed document in tabs
nb: Laster alle dokumenter som vises i fane på nytt

en: Reload the currently displayed document
nb: Laster gjeldende dokument på nytt

en: Resend
nb: Send på nytt

en: S&end File...
nb: S&end fil …

en: Save As...
nb: Lagre som …

en: Search in history
nb: Søk i historie

en: Send &Link Address...
nb: Send &lenkeadresse …

en: Session to open
nb: Økt som skal åpnes

en: Sessions
nb: Økter

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
nb: Setter visningen til «lenket». En lenket visning følger mappe-endringer gjort i andre lenkede visninger.

en: Show %1
nb: Vis %1

en: Show 'Delete' menu entries which bypass the trashcan
nb: Vis i «Slett»-menyen oppføringer som ikke bruker papirkurven

en: Show file tips
nb: Vis filtips

en: Show previews in file tips
nb: Vis forhåndsvisning i filtips

en: Split View &Left/Right
nb: Delt visning &venstre/høyre

en: Split View &Top/Bottom
nb: Delt visning &topp/bunn

en: Stalled
nb: Stanset

en: Standard font
nb: Standard skrift

en: Start Page
nb: Startside

en: Start without a default window, when called without URLs
nb: Start uten et standardvindu når det startes uten URL-er

en: Stop loading the document
nb: Stopp lasting av dokumentet

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
nb: Filene/URL-ene som er åpnet i programmet vil bli slettet etter bruk

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
nb: Siden som blir forsøkt vist er et resultat av postet skjemadata. Om dataene videresendes vil alle handlinger som er gjort i skjemaet (som å søke eller handle) gjøres om igjen.

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
nb: Det ser ut til at det er en feil i oppsettet. Du har forbundet konqueror med %1, men den kan ikke vise slike filer.

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
nb: Det oppsto en feil under lasting av modulen %1.
    Diagnosen er:
    %2

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
nb: Denne linja viser de åpne fanene. Dersom du klikker på en av fanene, vises fanen. Du kan også bruke hurtigtaster når du skal bytte mellom fanene. Teksten på fanen viser innholdet i nettsiden som er åpen. Dersom teksten er for bred for fanen, kan du legge musepekeren over for å se hele tittelen.

en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
nb: Dette er skrifta som brukes til å vise tekst i Konqueror-vinduer.

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
nb: Tøm historien over lukkede faner

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
nb: Len&kevisning

en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you delete a file without using the trash folder. Warning, deleted files can not be recovered, so it is recommended to leave this confirmation enabled.
nb: Dette valget angir om Konqueror skal be om bekreftelse når du sletter en fil uten å bruke papirkurven. ADVARSEL: filer som er slettet kan ikke gjenopprettes, så det anbefales å la denne bekreftelsen stå på.

en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you move the file to your trash folder, from where it can be recovered very easily.
nb: Dette valget angir om Konqueror skal be om bekreftelse når du flytter en fil til papirkurven, derfra kan den lett gjenopprettes.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
nb: Denne siden inneholder endringer som ikke er levert.
    Hvis vinduet lukkes, forsvinner disse endringene.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
nb: Denne siden inneholder endringer som ikke er levert.
    Dersom siden lastes på nytt blir endringene borte.

en: This sets the maximum number of closed items that will be stored in memory. This limit will not be surpassed.
nb: Dette stiller inn største antall lukkede elementer som blir lagret i minnet. Denne grensen blir ikke overskredet.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
nb: Denne fanen inneholder endringer som ikke er levert.
    Hvis andre faner lukkes, forsvinner disse endringene.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
nb: Denne fanen inneholder endringer som ikke er levert.
    Hvis fanen lukkes, forsvinner disse endringene.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
nb: Denne fanen inneholder endringer som ikke er levert.
    Hvis vinduet lukkes, forsvinner disse endringene.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
nb: Denne fanen inneholder endringer som ikke er levert.
    Hvis fanen frakobles, forsvinner disse endringene.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
nb: Denne fanen inneholder endringer som ikke er levert.
    Hvis alle fanene lastes på nytt forsvinner disse endringene.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
nb: Denne visningen inneholder endringer som ikke er levert.
    Hvis visningen lukkes, forsvinner disse endringene.

en: Throbber
nb: Dunker

en: Und&o
nb: An&gre

en: Und&o: Closed Tab
nb: An&gre: Lukket fane

en: Und&o: Closed Window
nb: An&gre: Lukket vindu

en: Web browser, file manager and document viewer.
nb: Nettleser, filbehandler og dokumentviser.

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
nb: Du har flere faner åpne i dette vinduet, er du sikker på at du vil lukke det?

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
nb: Du har bedt om å åpne mer enn 20 bokmerker i faner. Dette kan ta noe tid. Fortsette?

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
nb: Sidestolpen din fungerer ikke eller er utilgjengelig. Du kan ikke legge til en ny oppføring.

en: no name
nb: uten navn

en: profile
nb: profil
