kmail - en to nds translation catalogue (288 entries)

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
nds: Warven-Verdacht: Mit %1% wohrschienlich, Vertroorebeet is %3%.
    
    Heel Bericht:
    Wohrschienlich: %2
    Vertroen: %4

en: %1% probability of being spam.
    
    Full report:
    Probability=%2
nds: Warven-Verdacht: Mit %1% wohrschienlich.
    
    Heel Bericht:
    Wohrschienlich: %2

en: %1.
    
    Full report:
    %2
nds: %1.
    
    Heel Bericht:
    %2

en: &Automatic invitation sending
nds: Inladen &automaatsch loosstüern

en: &Copy Email Address
nds: Nettpostadress &koperen

en: &Find in Message...
nds: Binnen Naricht &söken...

en: &Import
nds: &Importeren

en: &Mangle From:/To: headers in replies to invitations
nds: "Vun"- un "Na"-&Koppregen in Antwoorden op Inladen ümdreihen

en: &Next Card
nds: &Nakamen Koort

en: &Open in Address Book
nds: In Adressbook &opmaken

en: &Previous Card
nds: &Verleden Koort

en: &Reset Display Format
nds: Wiesformaat &torüchsetten

en: &Save Display Format
nds: Wiesformaat &sekern

en: &Set Encoding
nds: &Koderen fastleggen

en: &View Source
nds: &Born ankieken

[ctx: 'HTML Message' with html linebreaks between each letter and in bold text.]
en: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</b></qt>
nds: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br />-<br />N<br />a<br />r<br />i<br />c<br />h<br />t</b></qt>

[ctx: 'No HTML Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />N<br />o<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</qt>
nds: <qt><br />K<br />e<br />e<br />n<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br />-<br />N<br />a<br />r<br />i<br />c<br />h<br />t</qt>

[ctx: 'Plain Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />P<br />l<br />a<br />i<br />n<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
nds: <qt><br />T<br />e<br />x<br />t<br />-<br />N<br />a<br />r<br />i<br />c<br />h<br />t<br /></qt>

en: 1 certificate was unchanged. | %1 certificates were unchanged.
nds[0]: 1 Zertifikaat nich ännert.
nds[1]: %1 Zertifikaten nich ännert.

en: 1 new certificate was imported. | %1 new certificates were imported.
nds[0]: 1 nieg Zertifikaat importeert.
nds[1]: %1 niege Zertifikaten importeert.

en: 1 new secret key was imported. | %1 new secret keys were imported.
nds[0]: 1 nieg Privaatslötel importeert.
nds[1]: %1 niege Privaatslötels importeert.

en: 1 secret key was unchanged. | %1 secret keys were unchanged.
nds[0]: 1 Privaatslötel nich ännert.
nds[1]: %1 Privaatslötels nich ännert.

en: <qt>Invitations are normally sent as attachments to a mail. This switch changes the invitation mails to be sent in the text of the mail instead; this is necessary to send invitations and replies to Microsoft Outlook.<br />But, when you do this, you no longer get descriptive text that mail programs can read; so, to people who have email programs that do not understand the invitations, the resulting messages look very odd.<br />People that have email programs that do understand invitations will still be able to work with this.</qt>
nds: <qt>Inladen warrt normalerwies Nettbreven bileggt. Mit disse Optschoon warrt de Inladen na den Narichtentext inföögt. Dat deit noot, wenn Du Inladen un Antwoorden na Microsoft Outlook loosstüern wullt.<br />Wenn Du dit anmaakst, kriggst Du keen Beschrieven mehr, de Nettpostprogrammen lesen köönt; för Lüüd mit Nettpostprogrammen, de disse Inladen nich verstaht, seht de Narichten bannig snaaksch ut.<br />Lüüd, de ehr Nettpostprogramm de Inladen versteiht, köönt ok mit disse Inladen arbeiden.</qt>

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
nds: &Anner...

[ctx: @info]
en: Do you really want to execute <filename>%1</filename>?
nds: Wullt Du <filename>%1</filename> redig utföhren?

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
nds: &Opmaken mit

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
nds: &Opmaken mit...

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
nds: Dat gifft al en Datei mit den Naam "%1". Büst Du seker, dat Du ehr överschrieven wullt?

en: A policy was not met.
nds: En Regel wöör braken.

en: A system error occurred.
nds: Dat geev en Systeemfehler.

en: Activate Access Key
nds: Togrieptast anmaken

en: Add email to whitelist
nds: Nettpostadress de Göödlist tofögen

en: Add...
nds: Tofögen...

en: Address copied to clipboard.
nds: Adress na Twischenaflaag kopeert.

en: Allow messages to load external references from the Internet
nds: Narichten dörvt extern Dateien ut dat Internet daalladen

en: Always decrypt messages when viewing or ask before decrypting
nds: Narichten bi't Ankieken jümmers opslöteln, oder vördem fragen

en: Attachment: %1
nds: Bilaag: %1

en: Attachments:
nds: Bilagen:

en: Auto
nds: Automaatsch

en: Automatic collapse level:
nds: Evene automaatsch infoolden:

en: Automatic invitation sending
nds: Inladen automaatsch loosstüern

en: Available CRL is too old.
nds: Verföögbor ZTL is to oolt.

en: BCC:
nds: Blindkopie:

en: BCC:
nds: Blindkopie:

en: CC:
nds: Kopie:

en: CC:
nds: Kopie:

en: CRL not available.
nds: ZTL nich verföögbor

en: Certificate import details:
nds: Enkelheiten över Zertifikaat-Import:

[ctx: Certificate import failed.]
en: Failed: %1 (%2)
nds: Fehlslaan: %1 (%2)

en: Certificate import status:
nds: Status vun den Zertifikaat-Import:

en: Choose display style of attachments
nds: Den Stil för de Bilagen utsöken

en: Choose display style of message headers
nds: Den Stil för de Koppdaten utsöken

en: Collapse quoted text.
nds: Ziteert Text tosamenfoolden

en: Copy
nds: Koperen

en: Copy Email Address
nds: Nettpostadress koperen

en: Copy Image Location
nds: Bildadress koperen

en: Copy Link Address
nds: Linkadress koperen

en: Could not decrypt the data.
nds: De Daten laat sik nich opslöteln.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
nds: Zertifikatenpleger lett sik nich starten. Prööv bitte Dien Installatschoon.

en: Date:
nds: Datum:

en: Date:
nds: Datum:

en: Decrypt Message
nds: Naricht opslöteln

en: Decrypt message.
nds: Naricht opslöteln

en: Delete Attachment
nds: Bilaag wegdoon

en: Delete invitation emails after the reply to them has been sent
nds: Inladen-Nettbreven wegdoon, wenn de Antwoort dor op loosstüert wöör

en: Deleting an attachment from an encrypted or old-style mailman message is not supported.
nds: Wegdoon vun Bilagen ut verslötelt Narichten oder överhaalt Mailman-Narichten warrt nich ünnerstütt.

en: Deleting an attachment might invalidate any digital signature on this message.
nds: Dat Wegdoon vun en Bilaag maakt en digitaal Ünnerschrift för disse Naricht leeg.

en: Description
nds: Beschrieven

en: Details:
nds: Enkelheiten:

en: Different results for signatures
nds: Verscheden Resultaten för Ünnerschriften

en: Disable scam detection for all messages
nds: Bedrog-Opspören för all Narichten utmaken

en: Do Not Keep
nds: Nich wohren

en: Do not ask again
nds: Nich nochmaal fragen

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
nds: Keen NTBen as Antwoort op verslötelt Narichten loosstüern

en: Do not show attachments in the message viewer
nds: Keen Bilagen binnen den Narichtenkieker wiesen

en: Edit with:
nds: Bewerken mit:

en: Enable access key
nds: Togrieptast anmaken

en: Enable this option to show different levels of quoted text. Disable to hide the levels of quoted text.
nds: Maak dit an, wenn Du verscheden Evenen binnen ziteert Text hebben wullt.

en: Enable this option to show quoted text with a smaller font.
nds: Maak dit an, wenn Du ziteert Text mit en lütter Schrift dorstellen wullt.

en: Encapsulated Message
nds: Inbett Naricht

en: Encapsulated Message (Subject: %1)
nds: Inbett Naricht (Bedraap: %1)

en: Encapsulated message
nds: Inkapselt Naricht

en: Encrypted message
nds: Verslötelt Naricht

en: Encrypted message (decryption not possible)
nds: Verslötelt Naricht (Opslöteln nich mööglich)

en: End of encapsulated message
nds: Enn vun de inkapselt Naricht

en: End of encrypted message
nds: Enn vun de verslötelt Naricht

en: End of signed message
nds: Enn vun den ünnerschreven Naricht

en: Error evaluating spam score
nds: Fehler bi't Beweerten vun de Warvenfilter-Pünkt

en: Error loading message
nds: Fehler bi't Laden vun en Naricht

en: Error saving attachment
nds: Fehler bi't Sekern vun de Bilaag

en: Error saving message
nds: Fehler bi't Sekern vun en Naricht

en: Error verifying the signature
nds: Fehler bi't Pröven vun de Ünnerschrift

en: Error: Signature not verified
nds: Fehler: Ünnerschrift nich pröövt

en: Exchange-compatible invitation &naming
nds: Inladen kompatibel to MS Exchange &nömen

en: Exchange-compatible invitation naming
nds: Inladen kompatibel to MS Exchange nömen

en: Execute
nds: Utföhren

en: Expand all quoted text.
nds: Heel ziteert Text wiesen

en: Export...
nds: Exporteren...

en: File %1 could not be created.
nds: Datei "%1" lett sik nich opstellen.

en: File %1 could not be loaded.
nds: De Datei "%1" lett sik nich laden.

en: Found no attachments to save.
nds: Keen Bilagen för't Sekern funnen.

en: From
nds: Vun

en: From:
nds: Vun:

en: From:
nds: Vun:

en: Good signature
nds: Goot Ünnerschrift

en: Good signature.
nds: Ünnerschrift gellt.

en: Grantlee theme "%1" is not valid.
nds: Grantlee-Muster "%1" gellt nich.

en: Groupware Compatibility && Legacy Options
nds: Kompatibiliteet-Optschonen för Arbeitkoppeln

en: HTML code for displaying the message to the user
nds: HTML-Kode, mit den de Naricht wiest warrt.

en: Hide Details
nds: Enkelheiten versteken

en: Hide signature details.
nds: Ünnerschrift-Enkelheiten versteken.

en: How attachments are shown
nds: Gifft an, wodennig Bilagen wiest warrt

en: How much of headers should be displayed
nds: Gifft an, woveel vun de Koppregen wiest warrt

en: I confirm it's not a scam
nds: Ik weet, dat is keen Bedrog.

en: Import...
nds: Importeren...

en: Invalid signature.
nds: Ünnerschrift is leeg.

en: KMail Error
nds: KMail-Fehler

en: KMail Question
nds: KMail-Fraag

en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
nds: KMail kann Nettbreven op Bedrögerieversöök dörkieken. Dat söcht dorbi na faken bruukt Metoden, de Di op't Glatties föhren schöölt.

en: KMail is unable to detect when the chosen editor is closed. To avoid data loss, editing the attachment will be aborted.
nds: KMail kann dat nich rutfinnen, wenn Du den Editor tomaakst. Dormit Di keen Daten wegkaamt, warrt dat Bewerken vun de Bilaag afbraken.

en: Keep Encryption
nds: Verslöteln wohren

en: Keep Signature
nds: Ünnerschrift wohren

en: List of emails in scam white list
nds: List vun Nettpostadressen op de Keen-Bedrog-List

en: Load external references
nds: Extern Dateien laden

en: Load external references from the Internet for this message.
nds: För disse Naricht extern Dateien ut dat Nett daallaaden.

en: Loading message...
nds: Naricht warrt laadt...

en: Lookup the contact in KAddressbook
nds: In KAdressbook na Kontakt kieken

[ctx: Mail message as shown, in HTML format]
en: HTML Source
nds: HTML-Born

en: Make account online.
nds: Konto tokoppeln

en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
nds: "Vun"- un "Na"-Koppregen in Antwoorden op Antwoorden ümdreihen

en: Message Structure Viewer
nds: Narichten-Struktuurkieker

en: Message contains form element. This is often the case in scam emails.
nds: Disse Nettbreef bargt en "Form"-HTML-Element. Dat gifft dat faken binnen Bedrog-Nettbreven.

en: Message loading failed: %1.
nds: Naricht lett sik nich laden: %1.

en: Message not found.
nds: Naricht lett sik nich finnen.

en: Message was signed by %1.
nds: %1 hett de Naricht ünnerschreven.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
nds: Naricht wöör vun %2 ünnerschreven (Slötel-ID: %1).

en: Message was signed by %2 with key %1.
nds: Naricht wöör vun %2 mit den Slötel %1 ünnerschreven.

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
nds: Naricht wöör vun %3 op %1 mit den Slötel %2 ünnerschreven.

en: Message was signed on %1 with key %2.
nds: Naricht wöör op %1 mit den Slötel %2 ünnerschreven.

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
nds: Naricht wöör op %1 mit den nich begäng Slötel %2 ünnerschreven.

en: Message was signed with key %1.
nds: Naricht wöör mit den Slötel %1 ünnerschreven.

en: Message was signed with unknown key %1.
nds: Naricht wöör mit den nich begäng Slötel %1 ünnerschreven.

en: Message was signed with unknown key.
nds: Naricht mit nich begäng Slötel ünnerschreven.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your invitations, try setting this option.
nds: Microsoft Outlook ünnerstütt den iCalendar-Standard nich heel richtig, disse Optschoon arbeidt an een vun disse Fehlers vörbi. Wenn Outlook-Brukers Dien Inladen nich kriegt, versöök dat mit disse Optschoon.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
nds: Microsoft Outlook ünnerstütt den iCalendar-Standard nich heel richtig, disse Optschoon arbeidt an een vun disse Fehlers vörbi. Wenn Outlook-Brukers Dien Antwoorden nich kriegt, versöök dat mit disse Optschoon.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server,
    has a problem understanding standards-compliant groupware email.
    Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
nds: Microsoft Outlook hett, wenn dat tosamen mit en Microsoft Exchange Server bruukt warrt,
    Problemen bi't Verstahn vun Arbeitkoppel-Nettpost, de langs den Standard opstellt wöör.
    Maak dit an, wenn ok MS Exchange Dien Arbeitkoppel-Inladen verstahn könen schall.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server, has a problem understanding standards-compliant groupware email. Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
nds: "Microsoft Outlook" hett, wenn dat tosamen mit en "Microsoft Exchange Server" bruukt warrt, Problemen bi't Verstahn vun Arbeitkoppel-Nettpost, de langs den Standard opstellt wöör. Maak dit an, wenn ok MS Exchange Dien Arbeitkoppel-Inladen verstahn könen schall.

en: Modify...
nds: Ännern...

en: Move to Trash
nds: Na Affalltünn verschuven

en: No Spam agent
nds: Keen Warven-Hölper

en: No Subject
nds: Keen Bedraap

en: No mail address is stored in the %1 used for signing, so we cannot compare it to the sender's address %2.
nds: Binnen dat %1, dat för de Ünnerschrift bruukt warrt, is keen Nettpostadress angeven, so dat se nich günt den Senner sien Nettpostadress (%2) vergleken warrn kann.

en: No network connection detected, we cannot expand url.
nds: Keen Nettwarkverbinnen funnen, de URL lett sik nich ut utfoolden.

en: No public key to verify the signature
nds: Keen apen Slötel för't Pröven vun de Ünnerschrift verföögbor

en: No signature found
nds: Keen Ünnerschrift funnen

en: No status information available.
nds: Keen Statusinformatschonen verföögbor.

en: Not enough information to check signature validity.
nds: Nich noog Informatschonen för't Pröven vun de Ünnerschrift.

en: Not enough information to check signature. %1
nds: Nich noog Informatschonen för't Pröven vun de Ünnerschrift. %1

en: One key has been revoked.
nds: Een Slötel wöör torüchropen.

en: One key has expired.
nds: Een Slötel is aflopen.

en: Only print selected text in viewer
nds: Bloots markeert Text binnen Kieker wiesen

en: Open &with %1
nds: &Mit %1 opmaken

en: Open URL
nds: URL opmaken

en: Open With...
nds: Opmaken mit...

en: Opening URL...
nds: URL warrt opmaakt...

en: Options
nds: Optschonen

en: Overwrite File?
nds: Datei överschrieven?

en: Please wait while the message is being decrypted...
nds: Tööv bitte, de Naricht warrt opslötelt...

en: Please wait while the signature is being verified...
nds: Tööv bitte, de Ünnerschrift warrt pröövt...

en: Prefer HTML to plain text
nds: HTML günt Eenfachtext vörtrecken

en: Print background color and images
nds: Achtergrundklöör un Biller drucken

en: Print only selected text
nds: Bloots utsöcht Text drucken

en: Printing mode
nds: Drucktyp

en: Properties
nds: Egenschappen

en: Raw, unmodified mail as it is stored on the filesystem or on the server
nds: Roh, nich ännert Nettbreef, as op dat Dateisysteem oder den Server sekert.

en: Reason: %1
nds: Grund: %1

en: Reduce font size for &quoted text
nds: Lütter Schrift för &ziteert Text bruken

en: Reduce font size for quoted text
nds: Lütter Schrift för ziteert Text bruken

en: Reply to:
nds: Antern na:

en: Respect &expand/collapse quote marks settings
nds: Instellen för &in- un utfooldt ziteert Text bruken

en: Save &As...
nds: Sekern &as...

en: Save All Attachments...
nds: All Bilagen sekern...

en: Save As...
nds: Sekern as...

en: Save Attachment
nds: Bilaag sekern

en: Save Attachments To
nds: Bilagen sekern as

en: Save Message | Save Messages
nds[0]: Naricht sekern
nds[1]: Narichten sekern

en: Scroll Message Down
nds: Naricht na nerrn rullen

en: Scroll Message Down (More)
nds: Naricht na nerrn rullen (wieder)

en: Scroll Message Up
nds: Naricht na baven rullen

en: Scroll Message Up (More)
nds: Naricht na baven rullen (wieder)

en: Scroll To
nds: Rullen

en: Select All Text
nds: Heel Text utsöken

en: Send &invitations in the mail body
nds: &Inladen binnen den Hööftdeel vun de Naricht loosstüern

en: Send groupware invitations in the mail body
nds: Arbeitkoppel-Inladen binnen Hööftdeel loosstüern

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
nds: Den Senner sien Nettpostadress is nich binnen dat %1 sekert, dat för de Ünnerschrift bruukt wöör.

en: Short url '%1' redirects to '%2'.
nds: Kort-URL "%1" wiest op  "%2".

en: Show &expand/collapse quote marks
nds: &Tosamenfoold-Marken för Zitaten wiesen

en: Show Attachments only in the header of the mail
nds: Bilagen bloots binnen Nettbreefkopp wiesen

en: Show Details
nds: Enkelheiten wiesen

en: Show GnuPG Audit Log for this operation
nds: GnuPG-Pröövlogbook för disse Akschoon wiesen

en: Show Message Structure
nds: Narichten-Struktuur wiesen

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
nds: All Bilagen as Lüttbiller wiesen. Klick dorop, wenn Du een ankieken wullt.

en: Show all attachments inline (if possible)
nds: All Bilagen inbett wiesen (wenn dat geiht)

en: Show always
nds: Jümmers wiesen

en: Show attachments as suggested by sender.
nds: Bilagen so wiesen, as de Senner dat vörslaan hett

en: Show certificate 0x%1
nds: Zertifikaat 0x%1 wiesen

en: Show expand/collapse quote marks
nds: Tosamenfoold-Marken för Zitaten wiesen

en: Show never
nds: Nienich wiesen

en: Show signature details.
nds: Ünnerschrift-Enkelheiten wiesen

en: Signature is valid.
nds: De Ünnerschrift gellt.

en: Size
nds: Grött

en: Sorry, no certificates were found in this message.
nds: Binnen disse Naricht laat sik keen Zertifikaten finnen, deit mi leed.

en: Sorry, no details on certificate import available.
nds: Keen Enkelheiten över den Zertifikaat-Import verföögbor, deit mi leed.

en: Spam Status:
nds: Warven-Status:

en: Spam filter score could not be extracted from header
nds: Warvenfilter-Pünkt laat sik nich ut Koppregen ruttrecken

en: Spam filter score not a number
nds: Warvenfilter-Pünkt is keen Tall

en: Speak Text
nds: Text vörlesen

en: Specifies the default policy to use, for the Message Disposition Notifications (for internal use only)
nds: Leggt de Standardregel för Narichttostand-Bescheden (NTBen) fast. (Bloots för intern Bruuk)

en: Specifies the default quoting action to take, when replying to a message (for internal use only)
nds: Leggt de Standardakschoon för den Ümgang mit Zitaten bi't Antern fast (Bloots för intern Bruuk)

en: Specifies whether the background color and images are also drawn when the page is printed.
nds: Gifft an, wat ok de Achtergrundklöör un Biller vun Nettsieden druckt warrt.

en: Specifies whether to reuse the quote color, beyond the 3rd level
nds: Gifft an, wat de Klöör för Zitaten af de drüdde Evene wedderbruukt warrt.

[ctx: Start of warning message.]
en: Warning:
nds: Wohrschoen:

en: Subject:
nds: Bedraap:

en: The most recent selected folder using for Event.
nds: De tolest för en Begeefnis bruukte Orner

en: The most recent selected folder using for Todo.
nds: De tolest för en Opgaav bruukte Orner

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
nds: De Deel %1 vun de Naricht is verslötelt. Wullt Du de Verslöteln bi't Sekern wohren?

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
nds: De Deel %1 vun de Naricht is ünnerschreven. Wullt Du de Ünnerschrift bi't Sekern wohren?

en: The signature has expired.
nds: De Ünnerschrift is aflopen.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
nds: De Ünnerschrift gellt, un den Slötel warrt troot.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
nds: De Ünnerschrift gellt, un den Slötel warrt deelwies troot.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
nds: De Ünnerschrift gellt, un den Slötel warrt vull troot.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
nds: De Ünnerschrift gellt, man den Slötel warrt nich troot.

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
nds: De Ünnerschrift gellt, man dat is nich begäng, wat de Slötel gellt.

en: The validity of the signature cannot be verified.
nds: Dat Gellen vun de Ünnerschrift lett sik nich pröven.

en: This email contains a link (%1) which contains multiple http://. This is often the case in scam emails.
nds: Disse Nettbreef bargt en Link (%1), de mehr as eenmaal "http://" bargt. Dat gifft dat faken binnen Bedrog-Nettbreven.

en: This email contains a link (%1) which has a redirection
nds: Disse Nettbreef bargt en Link (%1), de to en anner Steed föhrt (Ümledden).

en: This email contains a link which points to a hexadecimal IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
nds: Disse Nettbreef bargt en Link, de op en hexadezimaal IP-Adress (%1) ansteed vun en normaal Text-Nettadress wiest. Dat gifft dat faken binnen Bedrog-Nettbreven.

en: This email contains a link which points to a numerical IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
nds: Disse Nettbreef bargt en Link, de op en numeersch IP-Adress (%1) ansteed vun en normaal Text-Nettadress wiest. Dat gifft dat faken binnen Bedrog-Nettbreven.

en: This email contains a link which reads as '%1' in the text, but actually points to '%2'. This is often the case in scam emails to mislead the recipient
nds: Disse Nettbreef bargt en Link, de as "%1" wiest warrt, man redig op "%2" wiest. Dat gifft dat faken binnen Bedrog-Nettbreven, dat schall den Adressaat op't Glatties föhren.

en: This email contains a shorturl (%1). It can redirect to another server.
nds: Disse Nettbreef bargt en Kort-URL (%1), de to en anner Server föhren mag (Ümledden).

en: This message is encrypted.
nds: Disse Naricht is verslötelt.

en: This message may be a scam. <a href="scamdetails">(Details...)</a>
nds: Dit mag en Bedrog wesen.  <a href="scamdetails">(Enkelheiten...)</a>

en: Threshold could not be extracted from header
nds: Süll lett sik nich ut Koppregen ruttrecken

en: Threshold not a valid number
nds: Süll is keen gellen Tall

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
nds: Na:

en: To:
nds: Na:

en: Toggle HTML Display Mode
nds: HTML-Ansicht an/ut

en: Toggle display mode between HTML and plain text
nds: HTML- un Text-Ansicht wesseln

en: Turn on HTML rendering for this message.
nds: HTML-Dorstellen för disse Naricht anmaken

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
nds: Maak dit an, wenn ok Outlook(tm) Dien Antwoort op Inladen verstahn könen schall

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
nds: Maak dit an, wenn ok Outlook(tm) Dien Antwoort op Inladen verstahn könen schall

en: Type
nds: Typ

en: URL copied to clipboard.
nds: URL na Twischenaflaag kopeert.

en: Unable to edit attachment
nds: Bilaag lett sik nich bewerken

en: Unable to verify: key missing.
nds: Prööv nich mööglich: Slötel fehlt.

[ctx: Unchanged mail message]
en: Raw Source
nds: Rohborn

en: Unknown
nds: Nich begäng

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
nds: Nich begäng

en: Unknown signature state
nds: Ünnerschrift-Status nich begäng

en: Unnamed attachment
nds: Bilaag ahn Naam

en: Use Fi&xed Font
nds: &Fastbreed Schriftoort bruken

[ctx: View->]
en: &Attachments
nds: &Bilagen

[ctx: View->]
en: &Headers
nds: &Koppdaten

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
nds: As &Lüttbiller

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
nds: &Versteken

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
nds: &Inbett

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
nds: &Plietsch

[ctx: View->attachments->]
en: In Header Only
nds: Bloots binnen Koppreeg

en: Viewer settings
nds: Kieker-Instellen

en: Warning: The signature is bad.
nds: Wohrschoen: Ünnerschrift is leeg.

en: We cannot save message.
nds: Naricht lett sik nich sekern.

en: What style of headers should be displayed
nds: Gifft den Stil för de Koppreegdorstellen an

en: When this is checked, received invitation emails that have been replied to will be moved to the Trash folder, once the reply has been successfully sent.
nds: Is dit anmaakt, warrt Inladen-Nettbreven, de en Antwoort kregen hebbt, na de Affalltünn verschaven.

en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
nds: Wenn anmaakt, duukt de Nettbreef-Editor nich op, ansteed warrt all Inladen automaatsch loosstüert. Wenn Du de Naricht ehr't Loosstüern ankieken wullt, maak disse Optschoon ut. Beacht bitte, de Text is in iCalendar-Schriefwies is, Du schullst em nich per Hand bewerken.

en: When this is on, the user will not see the mail composer window. Invitation mails are sent automatically.
nds: Wenn anmaakt, duukt keen Editorfinster op, de Inladen warrt automaatsch opstellt un loosstüert.

en: When we render html do not use font size inferior to minimum size.
nds: HTML-Schrift nich lütter as de Minimaalgrött dorstellen

en: Work online.
nds: Tokoppelt arbeiden

en: [vCard]
nds: [Visietkoort]

en: [vcard]
nds: [Visietkoort]

en: body part
nds: Hööftdeel

en: certificate
nds: Zertifikaat

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
nds: bilaag.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
nds: bilaag.%1

en: message
nds: Naricht

en: sender:
nds: Senner:

en: stored:
nds: sekert:

[ctx: to open]
en: Open
nds: Opmaken

[ctx: to view something]
en: View
nds: Ankieken
