akregator - en to ne translation catalogue (237 entries)

en:  (1 unread article) |  (%1 unread articles)
ne[0]:  (नपढिएको लेख १)
ne[1]:  (नपढिएका लेख %1)

en:  (no unread articles)
ne:  (नपढिएका लेख छैनन्)

en: &Add Feed...
ne: फिड थप्नुहोस्...

en: &Article
ne: लेख

en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: &Delete Feed
ne: फिड मेट्नुहोस्

en: &Delete Folder
ne: फोल्डर मेट्नुहोस्

en: &Delete articles older than:
ne: यो भन्दा पूराना लेख मेट्नुहोस्:

en: &Edit
ne: सम्पादन

en: &Edit Feed...
ne: फिड सम्पादन गर्नुहोस्...

en: &Export Feeds...
ne: फिड निर्यात गर्नुहोस्...

en: &Fetch Feed
ne: फिड तान्नुहोस्

en: &Fetch Feeds
ne: फिड तान्नुहोस्

en: &File
ne: फाइल

en: &General
ne: साधारण

en: &Go
ne: जानुहोस्

en: &Import Feeds...
ne: फिड आयात गर्नुहोस्...

en: &Keep all articles
ne: सबै लेख राख्नुहोस्

en: &Mark As
ne: यस अनुरुप चिन्ह लगाउनुहोस्

en: &Mark Feed as Read
ne: पढिएका रूपमा फिडमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: &Mark Feeds as Read
ne: पढिएका रूपमा फिडमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: &Mark as Important
ne: महत्वपूर्णका रूपमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: &Name:
ne: नाम:

en: &Next Article
ne: पछिल्लो लेख

en: &Next Feed
ne: पछिल्लो फिड

en: &Normal View
ne: सामान्य दृश्य

en: &Open Homepage
ne: गृहपृष्ठ खोल्नुहोस्

en: &Previous Article
ne: अघिल्लो लेख

en: &Previous Feed
ne: अघिल्लो फिड

en: &Rename Folder
ne: फोल्डरलाई पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: &Save Link As...
ne: लिङ्क यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: &Settings
ne: सेटिङ

en: &URL:
ne: यूआरएल:

en: &Use default settings
ne: पूर्वनिर्धारित सेटिङ प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Use interval fetching
ne: अन्तराल तनाइ प्रयोग गर्नुहोस्

en: &View
ne: दृश्य

en: &Widescreen View
ne: ठूलो पर्दा दृश्य

en: 'Delayed mark as read' feature
ne: विशेषता 'पढिएका रूपमा चिनो लगाउन विलम्ब'

en: <qt>Are you sure you want to delete article <b>%1</b>?</qt>
ne: <qt>तपाईँ लेख <b>%1</b> मेट्न निश्चित हुनुहुन्छ ?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete feed <b>%1</b>?</qt>
ne: <qt>तपाईँ फिड <b>%1</b> मेटाउने चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ ?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete folder <b>%1</b> and its feeds and subfolders?</qt>
ne: <qt>तपाईँ फोल्डर <b>%1</b> र यसका फिड र सब-फोल्डर मेट्ने चाहानामा निश्चिन्त हुनुहुन्छ ?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this feed?</qt>
ne: <qt>तपाईँ यो फिड मेट्ने चाहानामा निश्चिन्त हुनुहुन्छ ?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete this folder and its feeds and subfolders?</qt>
ne: <qt> तपाईँ यो फोल्डर र यसका फिड र सब-फोल्डर हटाउने चाहानामा निश्चिन्त हुनुहुन्छ ?</qt>

en: <qt>The standard feed list is corrupted (invalid XML). A backup was created:<p><b>%1</b></p></qt>
ne: <qt>मानक फिड सूची बिग्रिएको छ (अवैध XML) । जगेडा सिर्जना गरिएको थियो:<p><b>%1</b></p></qt>

en: About
ne: बारेमा

en: Add Feed
ne: फिड थप्नुहोस्

en: Add Folder
ne: फोल्डर थप्नुहोस्

en: Add Imported Folder
ne: आयातित फोल्डर थप्नुहोस्

en: Add New Source
ne: नयाँ स्रोत थप्नुहोस्

en: Adva&nced
ne: उन्नत

en: Akregator
ne: एक्रिगेटर

en: All Articles
ne: सबै लेख

en: All Feeds
ne: सबै फिड

en: Anne-Marie Mahfouf
ne: एन्ने म्यारी माहफोउफ

en: Ar&chive
ne: सङ्ग्रह

en: Archive Backend
ne: सङ्ग्रह ब्याकइन्ड

en: Archive Mode
ne: सङ्ग्रह मोड

en: Article Limit
ne: लेख दायरा

en: Article List
ne: लेख सूची

en: Article List Colors
ne: लेख सूची रङ

en: Article display mode.
ne: लेख प्रदर्शन मोड ।

en: Articles
ne: लेख

en: Articles list.
ne: लेख सूची ।

en: Author
ne: लेखक

en: Author of librss
ne: लिब्रसको लेखक

en: Bug tracker management, Usability improvements
ne: बग ट्र्याकर प्रबन्ध, प्रयोग योग्यता सुधार

en: C&ombined View
ne: संयोजित दृश्य

en: Christof Musik
ne: क्रिस्टोफ मुसिक

en: Close the current tab
ne: हालको ट्याब बन्द गर्नुहोस्

en: Complete Story
ne: पूर्ण कथा

en: Concurrent Fetches
ne: समरूपी फेच

en: Contributor
ne: योगदानकर्ता

en: Copy &Link Address
ne: लिङ्क ठेगाना प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Copy Link Address
ne: लिङ्क ठेगाना प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Could not import the file %1 (no valid OPML)
ne: फाइल %1 आयात गर्न सकेन (OPML वैध छैन)

en: Date
ne: मिति

en: Default Archive Settings
ne: पूर्वनिर्धारित सङ्ग्रह सेटिङ

en: Default expiry age for articles in days.
ne: लेखको म्याद समापन हुने पूर्वनिर्धारित उमेर दिनमा ।

en: Delete Article
ne: लेख मेट्नुहोस्

en: Delete Expired Articles
ne: म्याद समाप्त भएका लेख मेट्नुहोस्

en: Delete Feed
ne: फिड मेट्नुहोस्

en: Delete Folder
ne: फोल्डर मेट्नुहोस्

en: Delete articles older than:
ne: यो भन्दा पूराना लेख मेट्नुहोस्:

en: Delete expired articles
ne: म्याद समाप्त भएका लेख मेट्नुहोस्

en: Detach Tab
ne: ट्याब अलग गर्नुहोस्

en: Developer
ne: विकासकर्ता

en: Di&sable archiving
ne: सङ्ग्रह अक्षम पार्नुहोस्

en: Disable Archiving
ne: सङ्ग्रह अक्षम पार्नुहोस्

en: Display name of RSS column
ne: RSS स्तम्भको नाम प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Do Not Expire Important Articles
ne: महत्वपूर्ण लेख खारेज नगर्नुहोस्

en: Do not expire important articles
ne: महत्वपूर्ण लेख खारेज नगर्नुहोस्

en: Do not save any articles
ne: कुनै पनि लेख बचत नगर्नुहोस्

en: Downloading %1
ne: %1 डाउनलोड गर्दैछ

en: Eckhart Woerner
ne: इकहार्ट वेर्नर

en: Eike Hein
ne: इके हेइन

en: Expiry Age
ne: म्याद समापन उमेर

en: Fe&tch All Feeds
ne: सबै फिड तान्नुहोस्

en: Feed &URL:
ne: फिड यूआरएल:

en: Feed Properties
ne: फिड विशेषता

en: Feed added:
     %1
ne: फिड थपियो:
     %1

en: Feed found, downloading...
ne: फिड फेला पर्यो, डाउनलोड हुदैछ...

en: Feed not found from %1.
ne: %1 बाट फिड फेला पार्न सकेन ।

en: Feeds
ne: फिड

en: Feeds added:
     %1
ne: फिड थपियो:
     %1

en: Fetch aborted
ne: तान्ने काम परित्याग गरियो

en: Fetch all fee&ds on startup
ne: सुरुआतमा सबै फिडलाई तान्नुहोस्

en: Fetch all feeds every %1 minutes.
ne: प्रत्येक %1 मिनेटमा सबै फिड तान्नुहोस् ।

en: Fetch completed
ne: तान्ने काम समाप्त

en: Fetch error
ne: तान्ने काम गर्दा त्रुटि

en: Fetch feedlist on startup.
ne: सुरुआतमा फिड सूची तान्नुहोस् ।

en: Fetch feeds every:
ne: प्रत्येक फिड तान्नुहोस्:

en: Fetch on startup
ne: सुरुआतमा तान्नुहोस्

en: Fetching Feeds...
ne: फिड तान्दैछ...

en: First (usually vertical) splitter widget sizes.
ne: पहिलो (सधैँ ठाडो) विभाजक विजेट साइज ।

en: Fixed font:
ne: स्थिर फन्ट:

en: Folder name:
ne: फोल्डर नाम:

en: Font Size
ne: फन्ट साइज

en: Fonts
ne: फन्ट

en: Frank Osterfeld
ne: फ्राङ्क ओस्टरफेल्ड

en: Frerich Raabe
ne: फ्रेरिच राबे

en: Gary Cramblitt
ne: गारे क्रामब्लिट

en: Gentoo Ebuild
ne: गेन्टो इबुल्ड

en: George Staikos
ne: जर्ज स्टाइकस

en: Go Down in Tree
ne: ट्री को तल जानुहोस्

en: Go Left in Tree
ne: ट्रीको बायाँ जानुहोस्

en: Go Right in Tree
ne: ट्रीको दायाँ जानुहोस्

en: Go Up in Tree
ne: ट्री को माथि जानुहोस्

en: Go to Bottom of Tree
ne: ट्रीको तल जानुहोस्

en: Go to Top of Tree
ne: ट्री को माथि जानुहोस्

en: Handbook
ne: हातेपुस्तक

en: Heinrich Wendel
ne: हेनरिक वेन्डेल

en: Icons
ne: प्रतिमा

en: Imported Folder
ne: आयातित फोल्डर

en: Imported folder name:
ne: आयातित फोल्डरको नाम:

en: Insomnia
ne: इन्सोम्निया

en: Interval for autofetching
ne: स्वत: तनाइका लागि अन्तराल

en: Interval for autofetching in minutes.
ne: मिनेट अन्तरालमा स्वत: तनाइ ।

en: KDE Apps
ne: केडीई एप्स

en: KDE Dot News
ne: केडीई डट समाचार

en: Keep All Articles
ne: सबै लेख राख्नुहोस्

en: Left mouse click:
ne: माउसको बायाँ बटन क्लिक:

en: Limit Number of Articles
ne: लेखका सङ्ख्या सिमित गर्नुहोस्

en: Limit archi&ve to:
ne: यसमा सङ्ग्रह सिमित गर्नुहोस्:

en: Limit the number of articles in a feed
ne: फिडमा लेखका सङ्ख्या सिमित गर्नुहोस्

en: Load the &full website when reading articles
ne: लेख पढ्दा पूरै वेब साइट लोड गर्नुहोस्

en: Loading canceled
ne: लोडिङ रद्द गरियो

en: Loading completed
ne: लोडिङ समाप्त

en: Loading...
ne: लोड गर्दैछ...

en: Ma&rk All Feeds as Read
ne: पढिएका रूपमा सबै फिडमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: Maintainer
ne: सम्भारकर्ता

en: Mar&k articles as read when they arrive
ne: लेख आइपुगेपछि पढेका रूपमा तीनलाई चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Mar&k selected article read after
ne: चयन गरिएका लेख पढेपछि चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Marcel Dierkes
ne: मार्सेल डाएरकेस

en: Mark &all feeds as read on startup
ne: सुरुआतमा सबै फिडलाई पढिएका रूपमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Mark all feeds as read on startup
ne: सुरुआतमा पढिएका सबै फिडमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Mark all feeds as read on startup.
ne: सुरुआतमा पढिएका सबै फिडमा चिन्ह लगाउनुहोस् ।

en: Mark selected article as new
ne: चयन गरिएका लेखलाई नयाँका रूपमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Mark selected article as read
ne: चयन गरिएका लेखलाई पढिएका रूपमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Mark selected article as unread
ne: चयन गरिएका लेखलाई नपढिएका रूपमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Medium font size:
ne: मध्यम फन्ट साइज:

en: Middle mouse click:
ne: मउसको बीच बटन क्लिक:

en: Minimum font size:
ne: न्यूनतम फन्ट साइज:

en: Move Node Down
ne: नोड तल सार्नुहोस्

en: Move Node Left
ne: नोड बायाँ सार्नुहोस्

en: Move Node Right
ne: नोड दायाँ सार्नुहोस्

en: Move Node Up
ne: नोड माथि सार्नुहोस्

en: N&ext Unread Feed
ne: पछिल्लो नपढिएको फिड

en: Ne&w Folder...
ne: नयाँ फोल्डर...

en: Ne&xt Unread Article
ne: नपढिएको पछिल्लो लेख

en: Network
ne: सञ्जाल

en: Notify when new articles arri&ve
ne: नयाँ लेख आगमनका बेलामा सूचीत गर्नुहोस्

en: Number of articles to keep per feed.
ne: प्रत्येक फिडमा राखिने लेखका सङ्ख्या ।

en: Number of concurrent fetches
ne: समरूपी फेचका सङ्ख्या

en: OPML Parsing Error
ne: OPML पद वर्णन गर्दा त्रुटि

en: Open Link in External &Browser
ne: लिङ्क बाह्य ब्राउजरमा खोल्नुहोस्

en: Open Link in New &Tab
ne: लिङ्क नयाँ ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Open in Background Tab
ne: पृष्ठभूमि ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Open in External Browser
ne: बाह्य ब्राउजरमा खोल्नुहोस्

en: Open in Tab
ne: ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Opening Feed List...
ne: फिड सूची खोल्दैछ...

en: Philipp Droessler
ne: फिलिप ड्रोयस्लर

en: Pierre Habouzit
ne: पिरे हाबुजिट

en: Planet KDE
ne: प्लानेट केडीई

en: Pre&vious Unread Article
ne: नपढिएको अघिल्लो लेख

en: Prev&ious Unread Feed
ne: अघिल्लो नपढिएको फिड

en: Read Error
ne: पढ्दा त्रुटि

en: Remove &Important Mark
ne: महत्वपूर्ण चिन्ह हटाउनुहोस्

en: Sans serif font:
ne: सान्स सेरिफ फन्ट:

en: Sashmit Bhaduri
ne: सस्मित भादुरी

en: Save an unlimited number of articles.
ne: असिमित लेखको सङ्ख्या बचत गर्नुहोस् ।

en: Second (usually horizontal) splitter widget sizes.
ne: दोस्रो (सधैँ तेर्सो) विभाजक विजेट साइज ।

en: Select Next Tab
ne: पछिल्लो ट्याब चयन गर्नुहोस्

en: Select Previous Tab
ne: अघिल्लो ट्याब चयन गर्नुहोस्

en: Select this if you want to get notified when there are new articles.
ne: यदि तपाईँ त्यहाँ नयाँ लेख हुदा सूचीत हुन चाहनुहुन्छ भने यो चयन गर्नुहोस् ।

en: Send &File...
ne: फाइल पठाउनुहोस्...

en: Send &Link Address...
ne: लिङ्क ठेगाना पठाउनुहोस्...

en: Serif font:
ne: सेरिफ फन्ट:

en: Show Quick Filter
ne: छिटो फिल्टर देखाउनुहोस्

en: Show Quick Filter Bar
ne: छिटो फिल्टर पट्टी देखाउनुहोस्

en: Show close buttons on tabs
ne: ट्याबमा बन्द गर्ने बटन देखाउछ

en: Show close buttons on tabs instead of icons
ne: प्रतिमाका साटोमा ट्याबमा बन्द गर्ने बटन देखाउनुहोस्

en: Show tra&y icon
ne: ट्रे प्रतिमा देखाउनुहोस्

en: Show tray icon
ne: ट्रे प्रतिमा देखाउनुहोस्

en: Sizes for first splitter
ne: पहिलो विभाजकको साइज

en: Sizes for second splitter
ne: दोस्रो विभाजकको साइज

en: Specifies if the balloon notifications are used or not.
ne: ब्यालून सूचना प्रयोग गरिएको वा नगरिएको निर्दिष्ट गर्छ ।

en: Specifies if the tray icon is shown or not.
ne: ट्रे प्रतिमा देखिएको वा नदेखिएको निर्दिष्ट गर्छ ।

en: Standard font:
ne: मानक फन्ट:

en: Stanislav Karchebny
ne: स्टानिस्लाभ कार्चेब्नी

en: Startup
ne: सुरुआता

en: Stephan Binner
ne: स्टेफन बिनर

en: Teemu Rytilahti
ne: टिमु रिटिलाटी

en: The file %1 could not be read, check if it exists or if it is readable for the current user.
ne: फाइल %1 पढ्न सक्दैन, यो अवस्थित भएको वा हालको प्रयोगकर्ताले पढ्नयोग्य भएको जाँच गर्नुहोस् ।

en: Tons of bug fixes
ne: बग समाधान टन

en: U&se a custom update interval
ne: अनुकूल अद्यावधिक अन्तराल प्रयोग गर्नुहोस्

en: Untitled
ne: शीर्षक बिहिन

en: Use &notifications for all feeds
ne: सबै फिडका लागि सूचना प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use HTML Cache
ne: एचटीएमएल क्यास प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use KDE web browser when opening in external browser.
ne: बाह्य ब्राउजरमा खोल्दा केडीई वेब ब्राउजर प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Use custom colors
ne: अनुकूल रङ प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use default KDE web browser
ne: पूर्वनिर्धारित केडीई वेब ब्राउजर प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use interval fetching
ne: अन्तराल तनाई प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use notifications
ne: सूचना प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use the &browser cache (less network traffic)
ne: ब्राउजर क्यास प्रयोग गर्नुहोस् (थोरै सञ्जाल ट्राफिक)

en: Use the KDE-wide HTML cache settings when downloading feeds, to avoid unnecessary traffic. Disable only when necessary.
ne: अनावश्यक ट्राफिक हटाउन, फिड डाउनलोड गर्दा प्रत्येक केडीई को एचटीएमएल क्यास प्रयोग गर्नुहोस् । आवश्यक भएमा मात्र अक्षम पार्नुहोस् ।

en: Use the specified command when opening in external browser.
ne: बाह्य ब्राउजरमा खोल्दा निर्दिष्ट आदेश प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: Use this command:
ne: यो आदेश प्रयोग गर्नुहोस्:

en: View Mode
ne: दृश्य मोड

en: What the click with left mouse button should do.
ne: माउस बटनको बायाँ बटनको क्लिकले के गर्नुपर्छ ।

en: What the click with middle mouse button should do.
ne: माउसको बीचको बटनको क्लिकले के गर्नुपर्छ ।

en: When this option is enabled, articles you marked as important will not be removed when limit the archive size by either age or number of the articles.
ne: यो विकल्प सक्षम पारिएमा, सङ्ग्रह साइज, साइज वा लेखका सङ्ख्याद्वारा सिमित पारिएको बेलामा तपाईँले महत्वपूर्ण मानेर चिन्ह लगाएका लेख हटाइने छैनन् ।

en: Whether to delay before marking an article as read upon selecting it.
ne: लेखलाई यसमा चयन गरेर पढिए अनुरूप यसमा चिन्ह लगाउनुभन्दा पहिले विलम्ब हुन्छ या हुदैन ।

en: Write Error
ne: लेख्दा त्रुटि

en: You can view multiple articles in several open tabs.
ne: तपाईँले विभिन्न खुला ट्याबमा बहुविध लेख हेर्न सक्नुहुन्छ ।

[ctx: as in: mark as read]
en: &Read
ne: पढ्नुहोस्

en: firefox %u
ne: फायरफक्स %u
