juk - en to ne translation catalogue (225 entries)

en: %1 Format
ne: %1 ढाँचा

en: %1 to %2
ne: %2 मा %1

en: &Add
ne: थप्नुहोस्

en: &Artist name:
ne: कलाकार नाम:

en: &Comment:
ne: टिप्पणी:

en: &Delete Cover
ne: आवरण मेट्नुहोस्

en: &Delete Covers
ne: आवरण मेट्नुहोस्

en: &Delete files instead of moving them to the trash
ne: रद्दीटोकरीमा सार्नुको सट्टा फाइलहरू मेट्नुहोस्

en: &Disable Random Play
ne: अनियमित बजाइ अक्षम पार्नुहोस्

en: &Dock in System Tray
ne: प्रणाली ट्रेमा डक गर्नुहोस्

en: &Empty Playlist...
ne: बजाउने सूची खाली गर्नुहोस्...

en: &File Renamer...
ne: फाइल पुन: नामकरणकर्ता...

en: &Genre:
ne: विधा:

en: &Guess Tag Information
ne: ट्याग जानकारी अनुमान गर्नुहोस्

en: &Ignore this tag when renaming the file
ne: फाइल पुन: नामकरण गर्दा यो ट्याग उपेक्षा गर्नुहोस्

en: &Loop Playlist
ne: लूप बजाउने सूची

en: &Multimedia keys
ne: मल्टिमिडिया कुञ्जी

en: &No keys
ne: कुञ्जी छैन

en: &Play
ne: बजाउनुहोस्

en: &Player
ne: प्लेयर

en: &Random Play
ne: अनियमित बजाइ

en: &Rename File
ne: फाइल पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: &Rename...
ne: नाम फेर्नुहोस्...

en: &Resize Playlist Columns Manually
ne: प्ले सूची स्तम्भ म्यानुअल तरिकाले रिसाइज गर्नुहोस्

en: &Search Playlist...
ne: बजाउने सूची खोजी गर्नुहोस्...

en: &Send to Trash
ne: रद्दीटोकरीमा पठाउनुहोस्

en: &Show Columns
ne: स्तम्भ देखाउनुहोस्

en: &Standard keys
ne: मानक कुञ्जी

en: &Stay in System Tray on Close
ne: बन्द गर्दा प्रणाली ट्रेमा रोकिनुहोस्

en: &Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: &Tag Guesser...
ne: ट्याग अनुमानकर्ता...

en: &Tagger
ne: ट्यागर

en: &View Cover
ne: आवरण हेर्नुहोस्

en: &Year:
ne: वर्ष:

en: 003
ne: ००३

en: 014
ne: ०१४

en: 14 ->
ne: १४ ->

en: 3 ->
ne: ३ ->

en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
ne: <qt><p>यदि यो बाकस चिनो गरियो भने, फाइल <b>रद्दीटोकरीमा राख्नुको सट्टा</b> अस्थायी रूपमा हटाइनेछ ।</p>
    
    <p><em>सतर्कता साथ यो विकल्प प्रयोग गर्नुहोस्</em>: धेरैजसो फाइल प्रणाली मेटिएको फाइल विश्वासपूर्वक नमेट्न अक्षम छन् ।</p></qt>

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
ne: <qt>मुख्य सञ्झ्याल बन्द गर्नाले प्रणाली ट्रेमा चलिरहेको ज्युके राख्नेछ । अनुप्रयोग अन्त्य गर्न फाइल मेनुबाट 'अन्त्य गर्नुहोस्' प्रयोग गर्नुहोस् ।</qt>

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
ne: <qt>यी वस्तुहरू <b>तपाईँको हार्डडिक्सबाट</b> स्थायी रूपमा मेटिनेछन् ।</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
ne: <qt>यी वस्तुहरू रद्दीटोकरीमा सारिनेछन् ।</qt>

en: About to delete selected files
ne: चयन गरिएको फाइल मेट्ने बारे

en: Add Folder...
ne: फोल्डर थप्नुहोस्...

en: Add a new scheme
ne: नयाँ योजना थप्नुहोस्

en: Add to Play Queue
ne: बजाउने लाममा थप्नुहोस्

en: Album
ne: एल्बम

en: Album &name:
ne: एल्बम नाम:

en: Album Tag
ne: एल्बम ट्याग

en: Album cover manager
ne: एल्बम आवरण प्रबन्धक

en: Album:
ne: एल्बम:

en: Albums
ne: एल्बम

en: All Visible
ne: सबै दृश्यात्मक

en: Are you sure that you want to remove these items?
ne: तपाईँ यो वस्तु हटाउन निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: Are you sure you want to delete these covers?
ne: तपाईँले ति आवरण मेट्न चाहनुमा निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
ne: तपाईँ आफ्नो सङ्कलनबाट यी बजाउने सूची हटाउन निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: Artist
ne: कलाकार

en: Artist Tag
ne: कलाकार ट्याग

en: Artist:
ne: कलाकार:

en: Artists
ne: कलाकार

en: Author, chief dork and keeper of the funk
ne: लेखक, फङ्कको मुख्य डोर्क र किपर

en: Automagic track data guessing, bugfixes
ne: स्वत: जादू ट्रयाक डेटा अनुमानित भइरहेको छ, बग फिक्सेस

en: Bitrate
ne: बिटरेट

en: Case Sensitive
ne: केस सम्वेदनशील

en: Changing Track Tags
ne: ट्रयाक ट्याग परिवर्तन गर्दैछ

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
ne: सङ्गीत ब्रेन्ज विजार्डीमा सह-षड़यन्त्रकारी

en: Collection
ne: सङ्कलन

en: Collection List
ne: सङ्कलन सूची

en: Comment
ne: टिप्पणी

en: Configure Shortcuts
ne: सर्टकट कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Could not delete these files
ne: ति फाइलहरू मेट्न सकेन

en: Could not delete these files.
ne: यी फाइल मेट्न सकेन ।

en: Could not move these files to the Trash
ne: ति फाइललाई रद्दीटोकरीमा सार्न सकेन

en: Could not save to file %1.
ne: %1 फाइलमा बचत गर्न सकेन

en: Cover
ne: आवरण

en: Cover Manager
ne: आवरण प्रबन्धक

en: Create Folder Playlist
ne: बजाउने सूची फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create New Playlist
ne: नयाँ बजाउने सूची सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create Playlist From Selected Items...
ne: चयन गरिएको वस्तुबाट बजाउने सूची सिर्जना गर्नुहोस्...

en: Create Search Playlist
ne: खोजी बजाउने सूची सिर्जना गर्नुहोस्

en: Currently used file name schemes
ne: हालै प्रयोग गरिएको फाइलनाम योजना

en: DCOP interface
ne: DCOP इन्टरफेस

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
ne: तपाईँ यी वस्तुहरू हालको सूची वा सङ्कलन सूचीमा थप्न चाहनुहुन्छ ?

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
ne: तपाईँ राम्रोसँग डिस्कबाट यी फाइलहरू मेट्न चाहनुहुन्छ ?

en: Do you want to save your changes to:
ne: यसमा तपाईँको परिवर्तनहरू बचत गर्न चाहनुहुन्छ:

en: Docking in System Tray
ne: प्रणाली ट्रेमा डक गर्दैछ

en: Dynamic List
ne: गतिशील सूची

en: Edit '%1'
ne: '%1' सम्पादन गर्नुहोस्

en: Edit Search...
ne: खोजी सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Edit Track Search
ne: ट्रयाक खोजी सम्पादन गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम पार्नुहोस्

en: Enter example tags manually:
ne: उदाहरण ट्याग म्यानुअल तरिकाले प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Example
ne: उदाहरण

en: Example Tag Selection
ne: उदाहरण ट्याग चयन

en: Example Tags
ne: उदाहरण ट्याग

en: FLAC and MPC support
ne: FLAC र MPC समर्थन

en: Fewer
ne: एकदम कम

en: File Exists
ne: फाइल अवस्थित छ

en: File Name
ne: फाइलको नाम

en: File Name (full path)
ne: फाइलको नाम (पूरा मार्ग)

en: File Renamer
ne: फाइल पुन: नामकरणकर्ता

en: File Renamer Configuration
ne: फाइल पुन: नामकरणकर्ता कन्फिगरेसन

en: File Renamer Options
ne: फाइल पुन: नामकरण गर्ने विकल्प

en: File(s) to open
ne: खोल्ने फाइल(हरू)

en: Folder List
ne: फोल्डर सूची

en: Friendly, neighborhood aRts guru
ne: मित्रवत, छिमेकी कला गुरु

en: From &File Name
ne: फाइल नामबाट

en: From &Internet
ne: इन्टरनेटबाट

en: GStreamer port
ne: GStreamer पोर्ट

en: Genre
ne: विधा

en: Genre Tag
ne: विधा ट्याग

en: Genre:
ne: विधा:

en: Genres
ne: विधा

en: Get Cover From &File...
ne: फाइलबाट आवरण प्राप्त गर्नुहोस्...

en: Get Cover From &Internet...
ne: इन्टरनेटबाट आवरण प्राप्त गर्नुहोस्...

en: Get example tags from this file:
ne: यो फाइलबाट उदाहरण ट्याग प्राप्त गर्नुहोस्:

en: Gimper of splash screen
ne: स्प्लास पर्दाको गिम्पर

en: Global Shortcuts
ne: विश्वव्यापि सर्टकट

en: Global keybindings support
ne: विश्वव्यापी कुञ्जीबन्धन समर्थन

en: Guess Tag Information From &File Name
ne: फाइल नामबाट ट्याग जानकारी अनुमान गर्नुहोस्

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
ne: प्लेयर नियन्त्रण गर्न तपाईँले यहाँ विश्वव्यापी सर्टकटको रूपमा कुञ्जी चयन गर्न सक्नुहुन्छ ।

en: Hid&e
ne: लुकाउनुहोस्

en: Hide Renamer Test Dialog
ne: पुन: नामकरण गर्ने परीक्षण संवाद लुकाउनुहोस्

en: History
ne: इतिहास

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
ne: यदि चिनो गरियो भने, फाइल रद्दीटोकरीमा रखिनुको सट्टा स्थायी रूपमा हटाइनेछ

en: Import playlists
ne: बजाउने सूची आयात गर्नुहोस्

en: Include in the &filename anyways
ne: जसरी पनि फाइलनाममा समावेश गर्नुहोस्

en: Insert Category
ne: कोटि घुसाउनुहोस्

en: Insert folder separator
ne: फोल्डर विभाजक घुसाउनुहोस्

en: Jump to the currently playing item
ne: हालै बजाइएको वस्तुमा जानुहोस्

en: Keep
ne: राख्नुहोस्

en: Length
ne: लम्बाइ

en: Manual Column Widths Enabled
ne: म्यानुअल स्तम्भ चौडाइ सक्षम पारियो

en: Match all of the following
ne: निम्न सबै मिलाउनुहोस्

en: Match any of the following
ne: निम्न मध्ये कुनै मिलाउनुहोस्

en: Modify scheme
ne: योजना परिमार्जन गर्नुहोस्

en: More automagical things, now using MusicBrainz
ne: धेरै स्वत: जादूगर चिज, हाल अहिले सङ्गीत ब्रेन्ज प्रयोग गर्दै

en: Move scheme down
ne: योजना तल सार्नुहोस्

en: Move scheme up
ne: योजना माथि सार्नुहोस्

en: Music folder:
ne: सङ्गीत फोल्डर

en: New Name
ne: नयाँ नाम

en: No Change
ne: कुनै परिवर्तन छैन

en: No file selected, or selected file has no tags.
ne: कुनै फाइल चयन गरिएको छैन वा चयन गरिएको फाइलसँग कुनै ट्याग छैन ।

en: Normal Matching
ne: सामान्य जोडा

en: Now Playing
ne: अहिले बजिरहेको छ

en: Original Name
ne: मौलिक नाम

en: P&ause
ne: पज गर्नुहोस्

en: Pattern Matching
ne: बाँन्की जोडा

en: Play / Pause
ne: प्ले / पज गर्नुहोस्

en: Play First Track
ne: पहिलो ट्रयाक बजाउनुहोस्

en: Play Next Album
ne: पछिल्लो एल्बम बजाउनुहोस्

en: Play Queue
ne: बजाउने लाम

en: Play Toolbar
ne: प्ले गर्ने उपकरणपट्टी

en: Playlist
ne: बजाउने सूची

en: Playlist From &Folder...
ne: फोल्डरबाट बजाउने सूची...

en: Playlist name:
ne: बजाउने सूची नाम:

en: Please enter a name for this playlist:
ne: कृपया यो बजाउने सूचीका लागि नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Popup &Track Announcement
ne: पपअप ट्रयाक जानकारी

en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
ne: सूचीको समाप्तिमा नयाँ फाइलनाम योजना थप्न यो बटन थिच्नुहोस् ।

en: Press this button to modify the currently selected scheme.
ne: हालै चयन गरिएको योजना परिमार्जन गर्न यो बटन थिच्नुहोस् ।

en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
ne: एक चरण तल हालै चयन गरिएको योजना सार्न यो बटन थिच्नुहोस् ।

en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
ne: एक चरण माथि हालै चयन गरिएको योजना सार्न यो बटन थिच्नुहोस् ।

en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
ne: सूचीबाट हालै चयन गरिएको योजना हटाउन यो बटन थिच्नुहोस् ।

en: R&emove
ne: हटाउनुहोस्

en: Redisplay Popup
ne: पपअप पुन: प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Refresh
ne: ताजा पार्नुहोस्

en: Remove Cover
ne: आवरण हटाउनुहोस्

en: Remove Folder
ne: फोल्डर हटाउनुहोस्

en: Remove From Playlist
ne: बजाउने सूचीबाट हटाउनुहोस्

en: Remove Items?
ne: वस्तु हटाउनुहुन्छ ?

en: Remove scheme
ne: योजना हटाउनुहोस्

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
ne: सङ्कलनबाट एउटा वस्तु हटाउँदा तपाईँको सबै प्ले सूचीबाट यसलाई हटाउनेछ । तपाईँ यसलाई निरन्तरता दिन निश्चित हुनुहुन्छ ?
    
    द्रष्टब्य, जे भएता पनि, यदि डाइरेक्टरी जसमा यी फाइलहरू "सुरुआतमा स्क्यान गर्नुहोस्" सूचीमा छन् भने, तिनीहरू सुरुआतमा पुन: थपिने छन् ।

en: Rename
ne: पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: Save &Play Queue on Exit
ne: निस्कँदा बजाउने लामलाई बचत गर्नुहोस्

en: Save Changes
ne: परिवर्तन बचत गर्नुहोस्

en: Search Criteria
ne: खोजी दायरा

en: Search Playlist
ne: बजाउने सूची खोजी गर्नुहोस्

en: Seek Back
ne: पछिल्लितर खोजी गर्नुहोस्

en: Seek Forward
ne: अघिल्तिर खोजी गर्नुहोस्

en: Select Cover Image File
ne: आवरण छवि फाइल चयन गर्नुहोस्

en: Separator:
ne: विभाजक:

en: Show &History
ne: इतिहास देखाउनुहोस्

en: Show &Play Queue
ne: बजाउनका लागि लगाइएको लाम देखाउनुहोस्

en: Show &Search Bar
ne: खोजीपट्टी देखाउनुहोस्

en: Show &Tag Editor
ne: ट्याग सम्पादक देखाउनुहोस्

en: Show / Hide
ne: देखाउनुहोस् / लुकाउनुहोस्

en: Show Cover &Manager
ne: आवरण प्रबन्धक देखाउनुहोस्

en: Show Playing
ne: बजिरहेको देखाउनुहोस्

en: Show Renamer Test Dialog
ne: पुन: नामकरण गर्ने परीक्षण संवाद देखाउनुहोस्

en: Substitution Example
ne: प्रतिस्थापन उदाहरण

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
ne: प्रणाली ट्रे डकिङ,, "इनलाइन" ट्याग सम्पादन,
    बग समाधान, इभान्जेलिजम, नैतिक समर्थन

en: Tag Guesser Configuration
ne: ट्याग अनुमानकर्ता कन्फिगरेसन

en: The following files were unable to be changed.
ne: निम्न फाइल परिवर्तन गर्न अक्षम भयो ।

en: The following rename operations failed:
ne: निम्न पुन: नामकरण सञ्चालन असफल भयो:

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
ne: सङ्गीत डेटा क्यास दूषित भयो । जुकले यसलाई फेरि पुन: स्क्यान गर्न चाहन्छ । यसले केही समय लिन सक्छ ।

en: These folders will be scanned on startup for new files.
ne: नयाँ फाइलका लागि यी फोल्डर सुरुआतमा स्क्यान गरिनेछ ।

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
ne: फाइल पहिल्यै अवस्थित छ ।
    तपाईँले यसलाई प्रतिस्थापन गर्नुहुन्छ ?

en: This will edit multiple files. Are you sure?
ne: यसले बहुविध फाइलहरू सम्पादन गर्नेछ । तपाईँ निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: Time
ne: समय

en: Title Tag
ne: शीर्षक ट्याग

en: Track Name
ne: ट्रयाक नाम

en: Track Position
ne: ट्रयाक स्थिति

en: Track Tag
ne: ट्रयाक ट्याग

en: Track announcement popups
ne: ट्रयाक घोषणा पपअप

en: Track number:
ne: ट्रयाक नम्बर:

en: Tree
ne: ट्री

en: Use &Album Random Play
ne: एल्बम अनियमित बजाइ प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use &Random Play
ne: अनियमित बजाइ प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use &this value:
ne: यो मान प्रयोग गर्नुहोस्:

en: View Modes
ne: दृश्य मोड

en: Volume Down
ne: भोल्युम घटाउनुहोस्

en: Volume Up
ne: भोल्युम बढाउनुहोस्

en: When the Track's %1 is Empty
ne: ट्रयाकको %1 खाली हुँदा

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
ne: फाइल पुन: नामकरणकर्ता प्रयोग गर्दा तपाईँको फाइल मानहरूमा पुन: नामकरण हुनेछ जुन तपाईँको ट्रयाकको %1 ट्यागमा छ, त्यसमा थप कुनै अतिरिक्त पाठ जुन तपाईँले तल निर्दिष्ट गर्नुभएको छ ।

en: Year
ne: वर्ष

en: Year Tag
ne: वर्ष ट्याग

en: Year:
ne: वर्ष:

en: You are about to change the %1 on these files.
ne: तपाईँले यी फाइलमा %1 परिवर्तन गर्दै हुनुहुन्छ ।

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
ne: तपाईँ निम्न फाइल पुन: नामकरण गर्दै हुनुहुन्छ । तपाईँ जारी राख्न निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: album
ne: एल्बम

en: artist
ne: कलाकार

en: back to playlist
ne: बजाउने सूचीमा फर्कनुहोस्

en: genre
ne: विधा

[ctx: next track]
en: &Next
ne: पछिल्लो

[ctx: previous track]
en: Previous
ne: अघिल्लो
