kmail - en to ne translation catalogue (432 entries)

en:  Column: %1
ne:  स्तम्भ: %1

en:  day |  days
ne[0]:  दिन
ne[1]:  दिन

en:  sec
ne:  सेकेन्ड

en: %1 match | %1 matches
ne[0]: %1 मिल्दो
ne[1]: %1 मिल्छ

[ctx: %1: identity name. Used in the config dialog, section Identity, to indicate the default identity]
en: %1 (Default)
ne: %1 (पूर्वनिर्धारित)

en: &Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: &Address Book
ne: ठेगाना पुस्तक

en: &All Fields
ne: सबै फिल्ड

en: &Assign Shortcut...
ne: सर्टकट मानाङ्कन गर्नुहोस्...

en: &Attach
ne: सङ्लग्न

en: &Automatic Spellchecking
ne: स्वचालित हिज्जे परीक्षण

en: &BCC addresses:
ne: गुप्त बोधार्थ प्रतिलिपि ठेगाना:

en: &Configure KMail...
ne: केडीई मेल कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: &Copy Global Templates
ne: विश्वव्यापी टेम्प्लेट प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: &Create Filter
ne: फिल्टर सिर्जना गर्नुहोस्

en: &Cryptographic Message Format
ne: गुप्तलेखन सन्देश ढाँचा

en: &Debug Sieve...
ne: त्रुटि सच्याउन छान्नुहोस्...

en: &Delete Search
ne: खोजी मेट्नुहोस्

en: &Dictionary
ne: शब्दकोश

en: &Dictionary:
ne: शब्दकोश:

en: &Display Message
ne: सन्देश प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: &Drafts folder:
ne: ड्राफ्ट फोल्डर:

en: &Duplicate existing identity
ne: अवस्थित परिचय नक्कल गर्नुहोस्

en: &Email address:
ne: इमेल ठेगाना:

en: &Encrypt Message
ne: सन्देश गुप्तिकरण गर्नुहोस्

en: &Existing identities:
ne: अवस्थित परिचय:

en: &Expiration Settings
ne: समाप्ति सेटिङ

en: &Expire
ne: म्याद समाप्ति

en: &Expire All Folders
ne: सबै फोल्डर खारेज गर्नुहोस्

en: &Find Messages...
ne: सन्देश फेला पार्नुहोस्...

en: &Find in Message...
ne: सन्देशमा फेला पार्नुहोस्...

en: &Forward
ne: अगाडि जानुहोस्

en: &From
ne: यसबाट

en: &Go
ne: जानुहोस्

en: &Identity
ne: परिचय

en: &Identity:
ne: परिचय:

en: &Ignore Thread
ne: थ्रेडको उपेक्षा गर्नुहोस्

en: &Keep original charset when replying or forwarding (if possible)
ne: जवाफ दिन वा पठाउनका लागि मौलिक चारसेट राख्नुहोस् (सम्भव भएमा)

en: &Mail Transport
ne: मेल पारवाहन

en: &Mail transport:
ne: मेल पारवाहन:

en: &Mailing List Management...
ne: पत्राचार सूची व्यवस्थापन...

en: &Message
ne: सन्देश

en: &Modify...
ne: परिमार्जन गर्नुहोस्...

en: &Move All Messages to Trash
ne: सबै सन्देश रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: &Move to Trash
ne: रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: &New Composer
ne: नयाँ कम्पोजर

en: &New Message...
ne: नयाँ सन्देश...

en: &New identity:
ne: नयाँ परिचय:

en: &Next Message
ne: पछिल्लो सन्देश

en: &Previous Message
ne: अघिल्लो सन्देश

en: &Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: &Rename
ne: पुन: नामकरण गर्नुहोस्

en: &Reply-To address:
ne: ठेगानामा जवाफ दिनुहोस्:

en: &Reply...
ne: जवाफ दिनुहोस्...

en: &Request Disposition Notification
ne: अनुरोध सजावट सूचना

en: &Save as Draft
ne: ड्राफ्टका रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: &Send Mail
ne: मेल पठाउनुहोस्

en: &Send Mail Via
ne: यसबाट मेल पठाउनुहोस्

en: &Send Now
ne: अहिले पठाउनुहोस्

en: &Send Queued Messages
ne: लाम लगाइएका सन्देश पठाउनुहोस्

en: &Send as Is
ne: यसका रूपमा पठाइएको छ

en: &Sent-Mail Folder
ne: मेल पठाउने फोल्डर

en: &Sent-Mail folder:
ne: मेल फोल्डर पठाउनुहोस्:

en: &Sign Message
ne: सन्देश चिन्ह

en: &Specify the Subject
ne: विषयवस्तु निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: &Spellchecker...
ne: हिज्जेपरीक्षक...

en: &Templates folder:
ne: टेम्प्लेट फोल्डर:

en: &Use custom colors
ne: अनुकूल रङ प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Use custom fonts
ne: अनुकूल फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Use custom message-id suffix
ne: अनुकूल सन्देश आईडी प्रत्यय प्रयोग गर्नुहोस्

en: &Value:
ne: मान:

en: &Watch Thread
ne: थ्रेड हेर्नुहोस्

en: &With empty fields
ne: खाली फिल्डसँग

en: &Wordwrap
ne: Wordwrap

en: &Your name:
ne: तपाईँको नाम:

en: (Current system setting: %1)
ne: (हालको प्रणाली सेटिङ: %1)

en: <b>WARNING:</b> Allowing HTML in email may increase the risk that your system will be compromised by present and anticipated security exploits. <a href="whatsthis1">More about HTML mails...</a> <a href="whatsthis2">More about external references...</a>
ne: <b>चेतावनी:</b> इमेलमा HTMLलाई अनुमति दिदा हालको र अपेक्षित सुरक्षा शोषणद्वारा गरिने सम्झौताले तपाईँको प्रणालीमा जोखिम बढाउछ । <a href="whatsthis1">HTML मेलका बारेमा अझ बढी...</a> <a href="whatsthis2">बाह्य सन्दर्भका बारेमा अझ बढी...</a>

en: <qt><h3>BCC (Blind Carbon Copy) addresses</h3><p>The addresses that you enter here will be added to each outgoing mail that is sent with this identity. They will not be visible to other recipients.</p><p>This is commonly used to send a copy of each sent message to another account of yours.</p><p>To specify more than one address, use commas to separate the list of BCC recipients.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
ne: <qt><h3>BCC (गुप्त बोधार्थ प्रतिलिपि) ठेगाना</h3><p>तपाईँले यहाँ प्रविष्ट गरेको ठेगाना यो परिचयबाट पठाइएको प्रत्येक निर्गमन मेलमा थपिन्छन् । तिनलाई अन्य प्रापकमा देख्न सकिदैँन ।</p><p>यो साधारणतया तपाईँको खाताबाट अन्य खतामा पठाएका प्रत्येक सन्देशको प्रति पठाउन प्रयोग गरिन्छ ।</p><p>एक भन्दा बढी ठेगाना निर्दिष्ट गर्न, गुप्त बोधार्थ प्रापकको सूची विभाजन गर्न अल्पविराम प्रयोग गर्नुहोस् ।</p><p>यदि दुविधा भएमा, यो फिल्ड खाली छोड्नुहोस् ।</p></qt>

en: <qt><h3>Message Disposition Notification Policy</h3><p>MDNs are a generalization of what is commonly called <b>read receipt</b>. The message author requests a disposition notification to be sent and the receiver's mail program generates a reply from which the author can learn what happened to his message. Common disposition types include <b>displayed</b> (i.e. read), <b>deleted</b> and <b>dispatched</b> (e.g. forwarded).</p><p>The following options are available to control KMail's sending of MDNs:</p><ul><li><em>Ignore</em>: Ignores any request for disposition notifications. No MDN will ever be sent automatically (recommended).</li><li><em>Ask</em>: Answers requests only after asking the user for permission. This way, you can send MDNs for selected messages while denying or ignoring them for others.</li><li><em>Deny</em>: Always sends a <b>denied</b> notification. This is only <em>slightly</em> better than always sending MDNs. The author will still know that the messages has been acted upon, he just cannot tell whether it was deleted or read etc.</li><li><em>Always send</em>: Always sends the requested disposition notification. That means that the author of the message gets to know when the message was acted upon and, in addition, what happened to it (displayed, deleted, etc.). This option is strongly discouraged, but since it makes much sense e.g. for customer relationship management, it has been made available.</li></ul></qt>
ne: <qt><h3>सन्देश सजावट सूचना नीति</h3><p>MDN हरू साधारणतया  <b>प्राप्ति पढ्नुहोस्</b> भनिनेसामान्यीकरण हुन् । सन्देश लेखकले पठाइने सूचनाको स्वभाव अनुरोध गर्छ र प्रापकको मेल कार्यक्रमले लेखकले आफ्नो सन्देशमा के आइ पर्यो थाहा पाउने जवाफ उत्पन्न गर्दछ । साझा स्वभाव प्रकारमा <b>प्रदर्शित</b> (जस्तै: पढ्नुहोस्), <b>मेटिएका</b> र <b>चलानी गरिएका</b> (जस्तै: पठाएका) सम्मिलित हुन्छन् ।</p><p> निम्न विकल्प केडीई मेलका MDN हरू पठउदा नियन्त्रण गर्न उपलब्ध हुन्छन्:</p><ul><li><em>उपेक्षा गर्नुहोस्</em>: स्वभाव जानकारीका लागि कुनै पनि अनुरोध उपेक्षा गर्छ । MDN स्वचालित रूपमा पठाइने छैनन् (सिफारिस गरिएका) ।</li><li><em>सोध्नुहोस्</em>: अनुमतिका लागि प्रयोगकर्ताले सोधेपछि मात्र अनुरोधको उत्तर दिन्छ । यहि तरिकाले, अन्यका लागि अस्वीकार गर्दा वा उपेक्षा गर्दा चयन गरिएका सन्देशका लागि तपाईँले MDN हरू पठाउन सक्नुहुन्छ ।</li><li><em>अस्वीकार</em>: सधैँ <b>अस्वीकृत</b> सूचना पठाउछ । यो सधैँ MDN हरू पठउनु भन्दा <em>केही</em> उत्तम हुन्छ । लेखकले अझै पनि सन्देशमा कार्यान्वयन भएको जान्नेछ, उसले यो मेटिएको वा पढिएको आदि मात्र भन्न सक्दैन ।</li><li><em>सधैँ पठाउनुहोस्</em>: सधैँ अनुरोध गरिएको सजावट जानकारी पठाउछ । त्यसको अर्थ सन्देशको लेखकले सन्देश कहिले कार्यान्वयन गरिएको, र यसको अतिरिक्त, यसमा के आइपरेको (प्रदर्शित मेटिएको, आदि ।) थाहा पाउछ । यो विकल्प सार्है निरुत्साहित गरिएको छ, तर यसले धेरै संवेदन देखाएमा जस्तै: ग्राहक सम्बन्ध व्यवस्थापन, यो उपलब्ध हुने बनाइएको छ ।</li></ul></qt>

en: <qt><h3>Reply-To addresses</h3><p>This sets the <tt>Reply-to:</tt> header to contain a different email address to the normal <tt>From:</tt> address.</p><p>This can be useful when you have a group of people working together in similar roles. For example, you might want any emails sent to have your email in the <tt>From:</tt> field, but any responses to go to a group address.</p><p>If in doubt, leave this field blank.</p></qt>
ne: <qt><h3>ठेगानामा जवाफ दिनुहोस्</h3><p>यसले भिन्न इमेल ठेगानालाई सामान्य <tt>बाट:</tt> ठगानामा <tt>यसलाई जवाफ दिनुहोस्:</tt> हेडर सेट गर्दछ ।</p><p>यो तपाईँसँग समान भूमिकामा एकै साथ कार्य गर्ने मानिसको समूह भएको बेलामा उपयोगी हुन्छ । उदाहरणका लागि, तपाईँले आफ्नो इमेलको <tt>बाट:</tt> फिल्डमा पठाएका कुनै पनि इमेल चाहन सक्नुहुन्छ, तर केही प्रतिक्रिया समूह ठेगानामा जान्छन् ।</p><p>यदि दुविधा भएमा, यस फिल्डलाई खाली छोड्नुहोस् ।</p></qt>

en: <qt><h3>Your name</h3><p>This field should contain your name as you would like it to appear in the email header that is sent out;</p><p>if you leave this blank your real name will not appear, only the email address.</p></qt>
ne: <qt><h3>तपाईँको नाम</h3><p>यो फिल्डमा तपाईँले बाहिर पठाउने इमेल हेडरमा देखाउन चाहेको रूपको नाम समावेश गर्नुपर्छ;</p><p>यसलाई खाली छोडेमा तपाईँको वास्तविक नाम देखिदैन, इमेल ठेगाना मात्र देखापर्छ ।</p></qt>

en: <qt><p>Enable this option if you want KMail to request Message Disposition Notifications (MDNs) for each of your outgoing messages.</p><p>This option only affects the default; you can still enable or disable MDN requesting on a per-message basis in the composer, menu item <em>Options</em>-><em>Request Disposition Notification</em>.</p></qt>
ne: <qt><p>तपाईँका निर्गमन प्रत्येक सन्देशका लागि केडीई मेलमा सन्देश सजावट सूचना (MDNs) अनुरोध गर्न चाहनुहुन्छ भने यो विकल्प सक्षम पार्नुहोस् ।</p><p>यो विकल्पले पूर्वनिर्धारतलाई मात्र प्रभाव पार्छ; तपाईँले अझै पनि कम्पोजर, मेनु वस्तु <em>विकल्प</em>-><em>अनुरोध सूचना स्वभाव</em>आधारमा प्रत्येक सन्देशमा MDN अनुरोध सक्षम वा अक्षम पार्न सक्नुहुन्छ ।</p></qt>

en: <qt><p>In order to be able to sign this message you first have to define the (OpenPGP or S/MIME) signing key to use.</p><p>Please select the key to use in the identity configuration.</p></qt>
ne: <qt><p>यो सन्देशमा चिन्ह लगाउन योग्य हुनका लागि तपाईँले प्रयोग गर्नका लागि पहिला (OpenPGP वा S/MIME) साइनिङ कुञ्जी परिभाषित गर्नुपर्छ ।</p><p>कृपया परिचय कन्फिगरेसनमा प्रयोग गर्न कुञ्जी चयन गर्नुहोस् ।</p></qt>

en: <qt><p>Select whether you want KMail to send all messages in the outbox on manual or all mail checks, or whether you do not want messages to be sent automatically at all. </p></qt>
ne: <qt><p>तपाईँले सबै सन्देश प्रेषण-मञ्जूषामा म्यानुअल वा सबै मेल जाँचहरू पठाउन केडीई मेल चाहने, वा तपाईँले सबैमा सन्देश स्वचालित तरिकाले पठाउन केडीई मेल नचाहने चयन गर्नुहोस् । </p></qt>

en: <qt><p>The S/MIME (X.509) certificate you choose here will be used to digitally sign messages.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to digitally sign emails using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
ne: <qt><p>तपाईँले यहाँ रोजेको S/MIME (X.509) प्रमाणपत्र डिजिटली सन्देश हस्ताक्षर गर्न प्रयोग गरिन्छ ।</p><p>तपाईँले यसलाई खाली छोड्न सक्नुहुन्छ, तर केडीई मेल S/MIME प्रयोग गरेर इमेल डिजिटली हस्ताक्षर गर्न समर्थ हुदैन; सामान्य मेल प्रकार्य प्रभावित हुने छैनन् ।</p></qt>

en: <qt><p>The S/MIME certificate you choose here will be used to encrypt messages to yourself and for the "Attach My Certificate" feature in the composer.</p><p>You can leave this blank, but KMail will not be able to encrypt copies of outgoing messages to you using S/MIME; normal mail functions will not be affected.</p></qt>
ne: <qt><p>तपाईँले यहाँ रोजेको S/MIME प्रमाणपत्र तपाईँ आफँलाई र "मेरो प्रमाणपत्र सङ्लग्न गर्नुहोस्" विशेषता कम्पोजरमा गुप्तिकरण गर्नका लागि प्रयोग गरिन्छ ।</p><p>तपाईँले यसलाई खाली छोड्न सक्नुहुन्छ, तर केडीई मेलले S/MIME प्रयोग गरेर तपाईँलाई निर्गमन सन्देशको प्रति गोप्य राख्न समर्थ हुनेछैन; सामान्य मेल प्रकार्य प्रभावित हुदैँनन् ।</p></qt>

en: <qt><p>The default domain is used to complete email addresses that only consist of the user's name.</p></qt>
ne: <qt><p>प्रयोगकर्ताको नाम मात्र समावेश गर्ने इमेल ठेगाना समाप्त गर्न पूर्वनिर्धारित डोमेन प्रयोग गरिन्छ ।</p></qt>

en: <qt><p>You have requested that messages be encrypted to yourself, but the currently selected identity does not define an (OpenPGP or S/MIME) encryption key to use for this.</p><p>Please select the key(s) to use in the identity configuration.</p></qt>
ne: <qt><p>तपाईँले सन्देश आफँलाई गुप्तिकरण गर्न अनुरोध गर्नुभएको छ, तर हालै चयन गरिएको परिचयले गुप्तकुञ्जी (OpenPGP वा S/MIME) प्रयोगका लागि यसलाई परिभाषित गर्दैन ।</p><p>कृपया पहिचान कन्फिगरेसनमा कुञ्जी प्रयोग गर्न चयन गर्नुहोस् ।</p></qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the empty folder <b>%1</b>?</qt>
ne: <qt>के तपाईँ खाली फोल्डर <b>%1</b> मेट्ने चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to expire the folder <b>%1</b>?</qt>
ne: <qt>के तपाईँ फोल्डर <b>%1</b> खारेजी गर्ने चाहानामा निश्चिन्त हुनुहुन्छ?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to move all messages from folder <b>%1</b> to the trash?</qt>
ne: <qt>के तपाईँ फोल्डर <b>%1</b> बाट सबै सन्देश रद्दीटोकरीमा सार्ने चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?</qt>

en: <qt>To choose a key or a combination of keys which select the current folder, click the button below and then press the key(s) you wish to associate with this folder.</qt>
ne: <qt>हालको फोल्डर चयन गर्ने कुञ्जीको संयोजन वा कुञ्जी रोज्न, तलको बटन क्लिक गर्नुहोस् र त्यसपछि तपाईँले यो फोल्डरसँग सम्बन्ध राख्न चाहेका कुञ्जी(हरू) थिच्नुहोस् ।</qt>

en: A backup copy of the text in the composer window can be created regularly. The interval used to create the backups is set here. You can disable autosaving by setting it to the value 0.
ne: कम्पोजर सञ्झ्यालमा पाठका जगेडा प्रति नियमित रूपमा सिर्जना गर्न सकिने छ ।जगेडा सिर्जना गर्न प्रयोग गरिएको अन्तराल यहाँ सेट गरिएको छ । तपाईँले यसको मान ० मा सेट गरेर स्वत: बचत अक्षम पार्न सक्नुहुन्छ ।

en: A&dd...
ne: थप्नुहोस्...

en: A&pply Filter
ne: फिल्टर लागू गर्नुहोस्

en: Abort Current Operation
ne: हालका सञ्चालन परित्याग गर्नुहोस्

en: About to send email...
ne: इमेल पठाउने बारेमा...

en: Add an attachment to the mail. This can be repeated
ne: मेलमा एउटा सङ्लग्नता थप्नुहोस् । यो दोहोरिन सक्नेछ

en: Add to Address Book
ne: ठेगाना पुस्तकमा थप्नुहोस्

en: Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: Allow messages to load external references from the Internet
ne: इन्टरनेटबाट बाह्य सन्दर्भ लोड गर्न अनुमति सन्देश दिनुहोस्

en: Always send
ne: सधैँ पठाउनुहोस्

en: Anti-virus support
ne: एन्टि भाइरस समर्थन

en: Append S&ignature
ne: हस्ताक्षर थप्नुहोस्

en: Appl&y All Filters
ne: सबै फिल्टर लागू गर्नुहोस्

en: Apply &to:
ne: यसमा लागू गर्नुहोस्:

en: Are you sure you want to empty the trash folder?
ne: के तपाईँ रद्दीटोकरी खाली गर्ने चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Are you sure you want to expire all old messages?
ne: के तपाईँ सबै पुराना सन्देश खारेज गर्ने चाहानामा निश्चित हुनुहुन्छ?

en: Ask
ne: सोध्नुहोस्

en: Automatically request &message disposition notifications
ne: सन्देश सजावट सूचना स्वत: अनुरोध गर्नुहोस्

en: Autosave interval:
ne: अन्तराल स्वत: बचत गर्नुहोस्:

en: Bookmark This Link
ne: यो लिङ्कमा पुस्तकचिनो लगाउनुहोस्

en: Browser
ne: ब्राउजर

en: By default GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
ne: पूर्वनिर्धारित रूपमा एउटा प्रमाणपत्र नीतिलाई अनुमति दिएको जाँच गर्न GnuPG ले फाइल ~/.gnupg/policies.txt प्रयोग गर्छ । यो विकल्प चयन गरिएको छ भने, नीति जाँच गरिएका हुदैनन् ।

en: Certificate && Key Bundle Attachments
ne: प्रमाणपत्र कुञ्जी समूह सङ्लग्नता

en: Check &Mail
ne: मेल जाँच गर्नुहोस्

en: Check to store messages encrypted
ne: गुप्तिकृत सन्देश भण्डारण गर्न चेक गर्नुहोस्

en: Cl&ean Spaces
ne: खाली स्थान सफा गर्नुहोस्

en: Clear Selection
ne: चयन खाली गर्नुहोस्

en: Close Composer
ne: कम्पोजर बन्द गर्नुहोस्

en: Collapse all threads in the current folder
ne: हालको फोल्डरका सबै फोल्डर संक्षिप्त गर्नुहोस्

en: Composer
ne: कम्पोजर

en: Configure &Filters...
ne: फिल्टर कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Configure &Notifications...
ne: सूचना कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Configure KMail...
ne: केडीई मेल कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Confirm &before send
ne: पठाउन पहिला यकीन गर्नुहोस्

en: Copy Message to Folder
ne: सन्देश फोल्डरमा प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Core developer
ne: मुख्य विकासकर्ता

en: Custom message-&id suffix:
ne: अनुकूल सन्देश आईडी प्रत्यय:

en: D&ictionary:
ne: शब्दकोश:

en: Date
ne: मिति

en: Defa&ult send method:
ne: पूर्वनिर्धारित पठाउने बिधि:

en: Defaul&t domain:
ne: पूर्वनिर्धारित डोमेन:

en: Define custom mime header fields:
ne: अनुकूल माइम हेडर फिल्ड परिभाषित गर्नुहोस्:

en: Delete Folder
ne: फोल्डर मेट्नुहोस्

en: Delete Message
ne: सन्देश मेट्नुहोस्

en: Delete Messages
ne: सन्देश मेट्नुहोस्

en: Delete Search
ne: मेट्नलाई खोजी गर्नुहोस्

en: Delete T&hread
ne: थ्रेड मेट्नुहोस्

en: Deleting messages
ne: सन्देश मेट्दैछ

en: Deleting messages canceled.
ne: सन्देश मेट्न रद्द गरियो ।

en: Deleting messages failed.
ne: सन्देश मेट्न असफल ।

en: Deny
ne: अस्वीकार गर्नुहोस्

en: Deta&iled new mail notification
ne: विस्तृत नयाँ मेल सूचना

en: Detect Automatically
ne: स्वत: पत्ता लगाउनुहोस्

en: Display KMail's Welcome Page
ne: केडीई मेल स्वागत पृष्ठ प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Do not check certificate policies
ne: प्रमाणपत्र नीति चेक नगर्नुहोस्

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
ne: गुप्तिकृत सन्देशको प्रतिक्रियामा MDN हरू नपठाउनुहोस्

en: Do you want to save the message for later or discard it?
ne: के तपाईँ यो सन्देश पछिका लागि बचत गर्न चाहनुहुन्छ वा यसलाई परित्याग गर्न चाहनुहुन्छ?

en: Documentation
ne: मिसिलीकरण

en: E&mpty Trash
ne: रद्दीटोकरी खाली गर्नुहोस्

en: E&nable detection of missing attachments
ne: छुटेका सङ्लग्नता पत्ता लगाउन सक्षम पार्नुहोस्

en: E&xclude important messages from expiry
ne: म्याद समाप्त हुनबाट महत्वपूर्ण सन्देश हटाउनुहोस्

en: Edit "Out of Office" Replies...
ne: "अफिस बाहिरको" जवाफ सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Edit...
ne: सम्पादन गर्नुहोस्...

en: Email Address
ne: इमेल ठेगाना

en: Email Address Not Found in Key/Certificates
ne: कुञ्जी/प्रमाणपत्रमा इमेल ठेगाना फेला परेन

en: Empty Trash
ne: खाली रद्दीटोकरी

en: Empty local &trash folder on program exit
ne: कार्यक्रमबाट निस्कासन स्थानीय रद्दीटोकरी फोल्डर खाली गर्नुहोस्

en: Enable system tray icon
ne: प्रणाली ट्रे प्रतिमा सक्षम पार्नुहोस्

en: Encrypt
ne: गुप्तिकरण

en: Encryption
ne: गुप्तिकरण

en: Enter charset:
ne: चारसेट प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
ne: प्रमाणपत्रको अनलाइन प्रमाणिकरणका लागि सर्भरको ठेगाना यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।(OCSP जवाफदेही) । URL सधैँ with http:// बाट सुरु हुन्छ ।

en: Enter here the location of your HTTP Proxy, which will be used for all HTTP requests relating to S/MIME. The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.
ne: तपाईँको HTTP प्रोक्सीको स्थान यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस्, जुन S/MIME सँग सम्बन्धित सबै HTTP अनुरोधका लागि प्रयोग गरिने छ । वाक्य संरचना त्रुटि होस्ट:पोर्ट हो । टिपोटका लागि, myproxy.nowhere.com:3128.

en: Enter new forward prefix:
ne: नयाँ अगाडि उपसर्ग प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Enter new key word:
ne: नयाँ शब्दकुञ्जी प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Enter new reply prefix:
ne: नयाँ जवाफ उपसर्ग प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Entering a LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
ne: यहाँ LDAP सर्भर प्रविष्ट गर्दा पहिला सबै LDAP अनुरोध सर्भरमा जानेछन् । यथार्थ रूपमा, यो सेटिङले कुनै पनि निर्दिष्ट गरिएका होस्ट र LDAP URL का पोर्ट भागमा अधिरोहण गर्छ र त्यस्तैगरि होस्ट र पोर्ट URL बाट छोडिएको बेलामा पनि प्रयोग हुनेछ । अन्य LDAP सर्भर "प्रोक्सी सर्भरमा" जडान गर्न असफल भएमा मात्र प्रयोग गरिने छ ।
    वाक्य संरचना "HOST" वा "HOST:PORT" हो । यदि PORT छुटेको छ भने, पोर्ट ३८९ (मानक LDAP पोर्ट) प्रयोग गरिएको हुन्छ ।

en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
ne: S/MIME का लागि HTTP को प्रयोग पूर्ण रूपमा अक्षम पार्छ ।

en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
ne: S/MIME का लागि LDAP को प्रयोग पूर्ण रूपमा अक्षम पार्छ ।

en: Expand all threads in the current folder
ne: हालको फोल्डरका सबै थ्रेड विस्तार गर्नुहोस्

en: Expire
ne: खारेज गर्नुहोस्

en: Expire Folder
ne: म्याद समाप्त भएको फोल्डर

en: Expire Old Messages?
ne: पुराना सन्देश खारेज गर्नुभयो?

en: Expire...
ne: खारेज गर्नुहोस्...

en: F&older
ne: फोल्डर

en: Fetch missing issuer certificates
ne: छुटेका वितरक प्रमाणपत्र तान्नुहोस्

en: Filter %1
ne: फिल्टर %1

en: Filter &Log Viewer...
ne: कार्य दर्शक फिल्टर गर्नुहोस्...

en: Filter on &From...
ne: यसबाट फिल्टर गर्नुहोस्...

en: Filter on &Subject...
ne: विषयवस्तु फिल्टर गर्नुहोस्...

en: Filter on &To...
ne: यसलाई फिल्टर गर्नुहोस्...

en: Filter on Mailing-&List...
ne: पत्राचार सूचीमा फिल्टर गर्नुहोस्...

en: Filter on Mailing-List %1...
ne: मेलिङ सूची %1 मा फिल्टर गर्नुहोस्...

en: Filter on Mailing-List...
ne: मेलिङ सूचीमा फिल्टर गर्नुहोस्...

en: Filtering message %1 of %2
ne: %2 मध्ये %1 सन्देश फिल्टर हुँदैछ

en: Filtering messages
ne: सन्देश फिल्टर गर्दैछ

en: Fixed Width Font
ne: निश्चित चौडाइको फन्ट

en: Focus on Next Folder
ne: पछिल्लो फोल्डरमा फोकस गर्नुहोस्

en: Focus on Next Message
ne: पछिल्लो सन्देशमा फोकस गर्नुहोस्

en: Focus on Previous Folder
ne: अघिल्लो फोल्डरमा फोकस गर्नुहोस्

en: Focus on Previous Message
ne: अघिल्लो सन्देशमा फोकस गर्नुहोस्

en: Folder List
ne: फोल्डर सूची

en: For intermediate CA certificates:
ne: इन्टरमिडियट CA प्रमाणपत्रका लागि:

en: For&ward Subject Prefixes
ne: विषयवस्तु उपसर्ग पठाउनुहोस्

en: Former maintainer
ne: अघिल्लो मर्मतकर्ता

en: Forward To...
ne: यसलाई पठाउनुहोस्...

en: Full message
ne: पूरा सन्देश

en: GnuPG support
ne: GnuPG समर्थन

en: Go to the next folder with unread messages
ne: नपढिएको सन्देश भएको पछिल्लो फोल्डरमा जानुहोस्

en: Go to the next message
ne: पछिल्लो सन्देशमा जानुहोस्

en: Go to the next unread message
ne: नपढिएको पछिल्लो सन्देशमा जानुहोस्

en: Go to the next unread text
ne: नपढिएको पछिल्लो पाठमा जानुहोस्

en: Go to the previous folder with unread messages
ne: नपढिएको सन्देश भएको अघिल्लो फोल्डरमा जानुहोस्

en: Go to the previous message
ne: अघिल्लो सन्देशमा जानुहोस्

en: Go to the previous unread message
ne: अघिल्लो नपढिएको सन्देशमा जानुहोस्

[ctx: Go->]
en: Next Unread &Text
ne: नपढिएको पछिल्लो पाठ

en: HTML Messages
ne: HTML सन्देश

en: HTML Status Bar Background - HTML Message
ne: HTML स्थिति पट्टी पृष्ठभूमि - HTML सन्देश

en: HTML Status Bar Background - No HTML Message
ne: HTML स्थिति पट्टी पृष्ठभूमि - कुनै HTML सन्देश छैन

en: HTML Status Bar Foreground - HTML Message
ne: HTML स्थितिपट्टी अग्रभूमि - HTML सन्देश

en: HTML Status Bar Foreground - No HTML Message
ne: HTML स्थिति पट्टी अग्रभूमि - कुनै HTML सन्देश छैन

en: HTML Toolbar
ne: HTML उपकरणपट्टी

en: Identity Name
ne: परिचय नाम

en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
ne: यो विकल्प जाँच गरिएमा, S/SMIME प्रमाणिकरण गर्न प्रमाणपत्र खारेज सूची कहिल्यै पनि प्रयोग गरिने छैन ।

en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP)
ne: यो विकल्प जाँच गरिएमा, आवश्यक हुदा छुटेका वितरक प्रमाणपत्र तानिने छन् । (दुबै प्रमाणिकरण बिधि, CRLs र OCSP मा यो लागू हुन्छ)

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
ne: यो विकल्प चयन गरिएमा, S/MIME प्रमाणपत्र अनलाइन प्रमाणपत्र स्थिति प्रोटोकल (OCSP) प्रयोग गरेर अनलाइन प्रमाणित गरिन्छन् । तलको जवाफ दिने OCSP को URL मा भर्नुहोस् ।

en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated using Certificate Revocation Lists (CRLs).
ne: यो विकल्प चयन गरिएमा, S/MIME प्रमाणपत्र प्रमाणपत्र खारेज सूची (CRLs) प्रयोग गरेर प्रमाणित गरिन्छन् ।

en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
ne: यो विकल्प चयन गरिएमा, HTTP प्रोक्सीको दायाँ देखिएको मान (जुन वातारण चल http_proxy बाट प्राप्त हुन्छ) कुनै पनि HTTP अनुरोधमा प्रयोग गरिने छ ।

en: Ignore
ne: उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
ne: प्रमाणपत्रको HTTP CRL वितरण बिन्दु उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
ne: प्रमाणपत्रका लागि LDAP CRL वितरण बिन्दु उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Ignore service URL of certificates
ne: प्रमाणपत्रहरूका URL सेवा उपेक्षा गर्नुहोस्

en: Important Message
ne: महत्वपूर्ण सन्देश

en: Invalid Email Address
ne: अवैध इमेल ठेगाना

en: Invoke Handler
ne: ह्यान्डलर आह्वान गर्नुहोस्

en: KDE Email Client
ne: केडीई इमेल क्लाइन्ट

en: KMail
ne: केडीई मेल

en: KMail &Introduction
ne: केडीई मेल परिचय

en: KMail Error
ne: केडीई मेल त्रुटि

en: KMail is currently in offline mode. How do you want to proceed?
ne: के मेल हाल अफलाइन मोडमा छ । कसरी तपाईँ अगाडि बढ्न चाहनुहुन्छ?

en: KMail is set to be offline; all network jobs are suspended
ne: केडीई मेल अफलाइनाम सेट हुनेछ; सबै सञ्जाल कार्य निलम्बन हुन्छन्

en: KMail is set to be online; all network jobs resumed
ne: केडीई मेल अनलाइनमा सेट हुनेछ; सबै सञ्जाल कार्य पुन: निरन्तर हुनेछन्

en: Last Search
ne: अन्तिम खोजी

en: Link
ne: लिङ्क

en: List Archives
ne: सूची सङ्ग्रह

en: List Help
ne: मद्दत सूची

en: Load E&xternal References
ne: बाह्य सन्दर्भ लोड गर्नुहोस्

en: Load External References
ne: बाह्य सन्दर्भ लोड गर्नुहोस्

en: Loading external references in html mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
ne: HTML मेलमा बाह्य सन्दर्भ लोड गर्दा तपाईँलाई "स्पाम" गर्न धेरै बेदनिय बनाउछ र तपाईँको प्रणाली उपस्थित र अनुमानित सुरक्षा शोषणद्वारा जोखिम बनाउने सम्भावना बढ्न सक्छ ।

en: Locali&zed format (%1)
ne: स्थानीयकरण गरिएको ढाँचा (%1)

en: M&ove Thread to Trash
ne: थ्रेड रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Mailing list description:
ne: पत्राचार सूची वर्णन:

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: Manage &Sieve Scripts...
ne: छानिएका स्क्रिप्टको व्यवस्थापन गर्नुहोस्...

en: Mar&k Message
ne: सन्देशमा चिनो लगाउनुहोस्

en: Mar&k selected message as read after
ne: पढेपछि चयन गरिएका सन्देशमा चिन्ह लगाउनुहोस्

en: Mark &Thread
ne: थ्रेडलाई चिनो लगाउनुहोस्

en: Mark Thread as &Important
ne: महत्वपूर्णको रूपमा थ्रेडलाई चिनो लगाउनुहोस्

en: Mark Thread as &Read
ne: पढिएको रूपमा थ्रेडलाई चिनो लगाउनुहोस्

en: Mark Thread as &Unread
ne: नपढिएको रूपमा थ्रेडलाई चिनो लागाउनुहोस्

en: Mark all messages in the selected thread as read
ne: चयन गरिएका थ्रेडको रूपमा सबै पढिएका सन्देशलाई चिनो लगाउनुहोस्

en: Mark all messages in the selected thread as unread
ne: चयन गरिएका थ्रेडका नपढिएका सबै सन्देशमा चिनो लगाउनुहोस्

en: Message Body
ne: सन्देशको मुख्य भाग

en: Message Disposition Notifications
ne: सन्देश विर्सजन सूचना

en: Message List
ne: सन्देश सूची

en: Message List - Important Messages
ne: सन्देश सूची - महत्वपूर्ण सन्देश

en: Message List - Unread Messages
ne: सन्देश सूची - नपढिएका सन्देश

en: Message Preview Pane
ne: सन्देश पूर्वावलोकन फलक

en: Message template for forward
ne: पठाउनका लागि सन्देश टेम्प्लेट

en: Message template for new message
ne: नयाँ सन्देशका लागि सन्देश टेम्प्लेट

en: Message template for reply
ne: जवाफ पठाउनका लागि सन्देश टेम्प्लेट

en: Message template for reply to all
ne: सबैलाई जवाफ पठाउनका लागि सन्देश टेम्प्लेट

[ctx: Message->]
en: &Forward
ne: पठाउनुहोस्

[ctx: Message->]
en: &Reply
ne: जवाफ दिनुहोस्

[ctx: Message->Forward->]
en: &Redirect...
ne: पुन: निर्देशन गर्नुहोस्...

[ctx: Message->Forward->]
en: As &Attachment...
ne: सङ्लग्नताका रूपमा...

en: Mod&ify...
ne: परिमार्जन गर्नुहोस्...

en: Modify...
ne: परिमार्जन गर्नुहोस्...

en: Move Message to Folder
ne: सन्देश फोल्डरमा सार्नुहोस्

en: Move message to trashcan
ne: रद्दीटोकरीमा सन्देश सार्नुहोस्

en: Move thread to trashcan
ne: थ्रेड रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Move to Trash
ne: रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: Moved all messages to the trash
ne: सबै सन्देश रद्दीटोकरीमा सारियो

en: Moving messages
ne: सन्देश सार्दैछ

en: Moving messages canceled.
ne: सन्देश सार्न रद्द गरियो ।

en: Moving messages failed.
ne: सन्देश सार्न असफल ।

en: Name of the attachment:
ne: सङ्लग्नताको नाम:

en: Never Automatically
ne: कहिल्यै पनि स्वचालित रूपमा होइन

en: Never consult a CRL
ne: कहल्यै पनि CRL सँग परामर्श नलिनुहोस्

en: New Mail Notification
ne: नयाँ मेल सूचना

en: New Message From &Template
ne: टेम्प्लेटबाट नयाँ सन्देश

en: New Message To...
ne: यसलाई नयाँ सन्देश...

en: New Message t&o Mailing-List...
ne: पत्राचार सूचीमा नयाँ सन्देश...

en: New Messages In
ne: यसको नयाँ सन्देश

en: Next &Unread Message
ne: नपढिएको पछिल्लो सन्देश

en: Next Unread &Folder
ne: नपढिएको पछिल्लो फोल्डर

en: No Picture
ne: तस्वीर छैन

en: No Subject
ne: कुनै विषयवस्तु छैन

en: No Subject Specified
ne: विषयवस्तु निर्दिष्ट गरिएको छैन

en: No autosave
ne: स्वत: बचत छैन

en: No picture set for your address book entry.
ne: तपाईँको ठेगाना पुस्तक प्रविष्टिका लागि तस्वीर सेट गरिएको छैन ।

en: Not available
ne: उपलब्ध छैन

en: Not available.
ne: उपलब्ध छैन ।

en: Nothing
ne: केही पनि होइन

en: OCSP responder URL:
ne: ओसीएसपी जवाफदेही URL:

en: OCSP responder signature:
ne: OCSP जवाफदेहीको हस्ताक्षर:

en: On All Mail Checks
ne: सबैमा मेल जाँच गर्छ

en: On Manual Mail Checks
ne: म्यानुअलमा मेल जाँच गर्छ

en: One of the configured OpenPGP encryption keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
ne: कन्फिगर गरिएको एउटा OpenPGP गुप्तिकरण कुञ्जीले पहिचान (%1) का लागि कन्फिगर गरिएको इमेल ठेगानासँग कुनै पनि प्रयोगकर्ता आईडी समावेश गर्दैन ।

en: One of the configured OpenPGP signing keys does not contain any user ID with the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
ne: कन्फिगर गरिएको एउटा OpenPGP साइनिङ कुञ्जीले पहिचान (%1) का लागि कन्फिगर गरिएको इमेल ठेगानासँग कुनै पनि प्रयोगकर्ता आईडी समावेश गर्दैन ।
    यसको परिणाम स्वरूप प्रापक पक्षले यो कन्फिगरेसनको हस्ताक्षर रुजु गर्ने प्रयास गर्दा चेतावनी सन्देश देखिन सक्छ ।

en: One of the configured S/MIME encryption certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
ne: कन्फिगर गरिएको एउटा S/MIME गुप्तिकरण प्रमाणपत्रले पहिचान (%1) का लागि कन्फिगर गरिएको इमेल ठेगाना समावेश गर्दैन ।

en: One of the configured S/MIME signing certificates does not contain the configured email address for this identity (%1).
    This might result in warning messages on the receiving side when trying to verify signatures made with this configuration.
ne: कन्फिगर गरिएको एउटा S/MIME साइनिङ प्रमाणपत्रले पहिचान (%1) का लागि कन्फिगर गरिएको इमेल ठेगाना समावेश गर्दैन ।
    यसको परिणाम स्वरूप प्रापक पक्षले यो कन्फिगरेसनको हस्ताक्षर रुजु गर्ने प्रयास गर्दा चेतावनी सन्देश देखिन सक्छ ।

en: Online Certificate Validation
ne: अनलाइन प्रमाणपत्र प्रमाणिकरण

en: Online/Offline
ne: अनलाइन/अफलाइन

en: Only check for new mail
ne: नयाँ मेलको मात्र जाँच गर्नुहोस्

en: Only headers
ne: हेडर मात्र

en: Only open composer window
ne: कम्पोजर सञ्झ्याल मात्र खोल्नुहोस्

en: Open Message
ne: सन्देश खोल्नुहोस्

en: Open in Address Book
ne: ठेगाना पुस्तक भित्र खोल्नुहोस्

en: OpenPGP encryption key:
ne: OpenPGP गुप्तिकरण कुञ्जी:

en: OpenPGP signing key:
ne: OpenPGP साइनिङ कुञ्जी:

en: Organi&zation:
ne: सङ्गठन:

en: Original author
ne: मौलिक लेखक

en: Outgoing accounts (add at least one):
ne: बाह्यगमन खाता (कम्तिमा एकमा थप्नुहोस्):

en: Outlook-compatible attachment naming
ne: आउटलुक मिल्दो सङ्लग्नता नामकरण

en: PGP 6 support and further enhancements of the encryption support
ne: गुप्तिकरण समर्थनको PGP 6 समर्थन र अघिल्लो बढोत्तरित

en: POP filters
ne: POP फिल्टर

en: Paste as Attac&hment
ne: सङ्लग्नताका रूपमा टाँस्नुहोस्

en: Post to List
ne: सूचीमा पोष्ट गर्नुहोस्

en: Prefer &HTML to Plain Text
ne: सादा पाठमा HTML पेश गर्नुहोस्

en: Prefer HTML to plain text
ne: सादा पाठलाई HTML छान्नुहोस्

en: Preferred handler:
ne: रुचाइएका ह्यान्डलर:

en: Previous Unread &Message
ne: अघिल्लो नपढिएको सन्देश

en: Previous Unread F&older
ne: नपढिएको अघिल्लो फोल्डर

en: Primary host for LDAP requests:
ne: LDAP अनुरोधका लागि प्राथमिक होस्ट:

en: Printing Output
ne: मुद्रण निर्गत

en: Quota
ne: कोटा

en: Quote characters
ne: क्यारेक्टर उद्धरण

en: Quote original message:
ne: मौलिक सन्देश उद्धरण गर्नुहोस्:

en: Quoted Text - First Level
ne: उद्धरण गरिएका पाठ - पहिलो स्तर

en: Quoted Text - Second Level
ne: उद्धरण गरिएका पाठ - दोस्रो स्तर

en: Quoted Text - Third Level
ne: उद्धरण गरिएका पाठ - तेस्रो स्तर

en: Re&move
ne: हटाउनुहोस्

en: Re&save as Template
ne: टेम्प्लेटका रूपमा पुन: बचत गर्नुहोस्

en: Read message body from 'file'
ne: 'फाइल' बाट मुख्य सन्देश पढ्नुहोस्

en: Recognize any of the following key words as intention to attach a file:
ne: फाइल सङ्लग्न गर्न इच्छा अनुसार तलका कुनै पनि शब्दकुञ्जी पहिचान गर्नुहोस्:

en: Recycle colors on deep &quoting
ne: डिप क्वोटिङमा चक्रिय रङ

en: Remo&ve
ne: हटाउनुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Remove &Important Thread Mark
ne: महत्वपूर्ण थ्रेडको चिनो हटाउनुहोस्

en: Repl&y Subject Prefixes
ne: जवाफ विषयवस्तु उपसर्ग

en: Reply Special
ne: विशेष जवाफ

en: Reply To...
ne: यसलाई जवाफ दिनुहोस्...

en: Reply Without &Quote...
ne: उद्धरण बिनानै जवाफ दिनुहोस्...

en: Reply to &All...
ne: सबैलाई जवाफ दिनुहोस्...

en: Reply to A&uthor...
ne: लेखकलाई जवाफ दिनुहोस्...

en: Reply to Mailing-&List...
ne: पत्राचार सूचीलाई जवाफ दिनुहोस्...

en: Resave this message in the Templates folder. It can then be used at a later time.
ne: टेम्प्लेट फोल्डरमा यो सन्देश पुन: बचत गर्नुहोस् । त्यसपछि यो सन्देश पछि प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: S&end as Is
ne: यसका रूपमा पठाइएको छ

en: S/MIME encryption certificate:
ne: S/MIME गुप्तिकरण प्रमाणपत्र:

en: S/MIME signing certificate:
ne: S/MIME साइनिङ प्रमाणपत्र:

en: Save &As...
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Save &Distribution List...
ne: वितरण सूची बचत गर्नुहोस्...

en: Save A&ttachments...
ne: सङ्लग्नता बचत गर्नुहोस्...

en: Save Attachments...
ne: सङ्लग्नता बचत गर्नुहोस्...

en: Save Link As...
ne: यस रूपमा लिङ्क बचत गर्नुहोस्...

en: Save as &Draft
ne: ड्राफ्टका रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: Save as &Template
ne: टेम्प्लेटका रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: Save this message in the Drafts folder. It can then be edited and sent at a later time.
ne: ड्राफ्ट फोल्डरमा यो सन्देश बचत गर्नुहोस् । त्यसपछि यो सन्देश सम्पादन गर्न सकिने छ र पछि पठाउन सकिने छ ।

en: Scroll down current message. If at end of current message, go to next unread message.
ne: हालको सन्देश तल स्क्रोल गर्नुहोस् । हालको सन्देशको अन्त्य भएमा, नपढिएको पछिल्लो सन्देशमा जानुहोस् ।

en: Search &only in:
ne: यसमा मात्र खोजी गर्नुहोस्:

en: Search folder &name:
ne: फोल्डर नाम खोजी गर्नुहोस्:

en: Security Warning
ne: सुरक्षा चेतावनी

en: Select &All Messages
ne: सबै सन्देश चयन गर्नुहोस्

en: Select &Recipients...
ne: प्रापक चयन गर्नुहोस्...

en: Select Folder with Focus
ne: फोकस भएको फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: Select Message with Focus
ne: फोकस भएको सन्देशमा चयन गर्नुहोस्

en: Select the number of days here
ne: यहाँ दिनका सङ्ख्या चयन गर्नुहोस्

en: Send &Later
ne: पछि पठाउनुहोस्

en: Send &Later Via
ne: यसबाट पछि पठाउनुहोस्

en: Send &messages in outbox folder:
ne: प्रेषण-मञ्जूषा फोल्डरमा सन्देश पठाउनुहोस्:

en: Send A&gain...
ne: फेरि पठाउनुहोस्...

en: Send Confirmation
ne: यकीन पठाउनुहोस्

en: Send Later
ne: पछि पठाउनुहोस्

en: Send Now
ne: अहिले पठाउनुहोस्

en: Send Queued Messages Via
ne: लाम लगाइएका सन्देशबाट पठाउनुहोस्

en: Send policy:
ne: नीति पठाउनुहोस्:

en: Send queued mail on mail check
ne: मेल जाँचमा लामवद्ध मेल पठाउनुहोस्

en: Sending messages
ne: सन्देश पठाउदैछ

en: Sent-mail &folder:
ne: मेल फोल्डर पठाउनुहोस्:

en: Set as &Default
ne: पूर्वनिर्धारितका रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Set as Default
ne: पूर्वनिर्धारतका रूपमा सेट गर्नुहोस्

en: Set body of message
ne: सन्देशको मुख्य भाग सेट गर्नुहोस्

en: Set subject of message
ne: सन्देशको विषयवस्तु सेट गर्नुहोस्

en: Sign
ne: चिन्ह

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Specify e&ditor:
ne: सम्पादक निर्दिष्ट गर्नुहोस्:

en: Spellcheck: off
ne: हिज्जे परीक्षण: बन्द

en: Spellcheck: on
ne: हिज्जे परीक्षण: खुला

en: Spellchecker
ne: हिज्जे परीक्षक

en: Sta&ndard format (%1)
ne: मानक ढाँचा (%1)

en: Subscribe to List
ne: सूचीमा सदस्य बन्नुहोस्

en: Templates
ne: टेम्प्लेट

en: The file contains multiple messages. Only the first message is shown.
ne: फाइलले बहुविध सन्देश समावेश गर्छ । पहिलो सन्देश मात्र देखिने छ ।

en: The file does not contain a message.
ne: फाइलले सन्देश समावेश गर्दैन ।

en: The most recently selected folder in the folder selection dialog.
ne: फोल्डर चयन संवादमा सबैभन्दा पछि चयन गरिएको फोल्डर ।

en: The signature file is not valid
ne: हस्ताक्षर फाइल वैध छैन

en: There is nothing to undo.
ne: त्यहाँ पूर्वावस्थामा फर्काउनु पर्ने केही पनि छैन ।

en: This charset is not supported.
ne: यो चारसेट समर्थित छैन ।

en: This folder does not have any expiry options set
ne: यो फोल्डरमा कुनै पनि खारेजी विकल्प सेट छैन

en: This list is checked for every outgoing message from the top to the bottom for a charset that contains all required characters.
ne: यो सूची सबै आवश्यक क्यारेक्टर समावेश गर्ने चारसेटका लागि माथि देखि तलसम्मको प्रत्येक बाह्यगमन सन्देशका लागि चेक गरिन्छ ।

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
ne: यो विकल्पलाई dirmngr >= 0.9.0 आवश्यक हुन्छ

en: This value is used to decide whether the KMail Introduction should be displayed.
ne: यो मान केडीई मेल परिचय प्रदर्शन गर्ने वा नगर्ने निर्णय गर्न प्रयोग गरिन्छ ।

en: Turn this option on to make Outlook(tm) understand attachment names containing non-English characters
ne: अङ्ग्रेजी बाहेकका क्यारेक्टर समावेश गर्ने सङ्लग्नता नाम आउटलुक(tm) बुझ्ने बनाउन यो विकल्प खोल्नुहोस् ।

en: Undefined Encryption Key
ne: अपरिभाषित गुप्तिकरण कुञ्जी

en: Undefined Signing Key
ne: अपरिभाषित साइनिङ कुञ्जी

en: Unread Message
ne: नपढिएका सन्देश

en: Usability tests and improvements
ne: उपयोगिता परीक्षण र सुधार

en: Usage:
ne: उपयोग:

en: Use Fi&xed Font
ne: निश्चित फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use HTML
ne: HTML प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use custom &icons
ne: अनुकूल प्रतिमा प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use e&xternal editor instead of composer
ne: कम्पोजरको साटोमा बाह्य सम्पादक प्रयोग गर्नुहोस्

en: Use of HTML in mail will make you more vulnerable to "spam" and may increase the likelihood that your system will be compromised by other present and anticipated security exploits.
ne: मेलमा HTMLको प्रयोग गर्नाले तापाईँलाई "स्पाम" गर्न धेरै बेदनीय बनाउछ र तपाईँको प्रणाली उपस्थित र अनुमानित सुरक्षा शोषणद्वारा जोखिम बनाउने सम्भावना बढ्न सक्छ ।

en: Validate certificates online (OCSP)
ne: (OCSP) अनलाइन प्रमाणपत्र प्रमाणीत गर्नुहोस्

en: View the given message file
ne: दिएको सन्देश फाइल हेर्नुहोस्

[ctx: View->]
en: C&ollapse All Threads
ne: सबै थ्रेड संक्षिप्त गर्नुहोस्

[ctx: View->]
en: Ex&pand All Threads
ne: सबै थ्रेड विस्तार गर्नुहोस्

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
ne: CRL का लागि स्थान हेर्दा, परीक्षण गरिनु पर्ने प्रमाणपत्रले सधैँ "CRL वितरण बिन्दु" (DP) का रूपमा चिनिने प्रविष्टि समावेश गर्छ, जुन  URLs मा पहुँच प्राप्त गर्ने तरिका ब्याख्या गर्ने URLs हुन् । पहिला फेला पारिएको डीपी प्रविष्टि प्रयोग गरिएको छ ।  उपयुक्त डीपी खोज्दा यो विकल्पको साथसाथै HTTP योजना प्रयोग गर्ने सबै प्रविष्टि उपेक्षा गरिन्छन् ।

en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the URL. The first found DP entry is used.  With this option all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
ne: CRL का लागि स्थान हेर्दा, परीक्षण गरिनु पर्ने प्रमाणपत्रले सधैँ "CRL वितरण बिन्दु" (DP) का रूपमा चिनिने प्रविष्टि समावेश गर्छ, जुन URL मा पहुँच प्राप्त गर्ने तरिका ब्याख्या गर्ने URLs हुन् । पहिला फेला पारिएको DP प्रविष्टि प्रयोग गरिएको छ ।  उपयुक्त DP खोज्दा यो विकल्पको साथसाथै LDAP योजना प्रयोग गर्ने सबै प्रविष्टि उपेक्षा गरिन्छन् ।

en: Work Offline
ne: अफलाइनमा कार्य गर्नुहोस्

en: Work Online
ne: अनलाइनमा कार्य कार्य गर्नुहोस्

en: You did not specify a subject. Send message anyway?
ne: तपाईँले विषयवस्तु निर्दिष्ट गर्नुभएन । तै पनि सन्देश पठाउनुहोस्?

en: You do not have your own contact defined in the address book.
ne: तपाईँले ठेगाना पुस्तकमा आफ्नो सम्पर्क परिभाषित गर्नु भएको छैन ।

en: You have chosen to encode attachment names containing non-English characters in a way that is understood by Outlook(tm) and other mail clients that do not support standard-compliant encoded attachment names.
    Note that KMail may create non-standard compliant messages, and consequently it is possible that your messages will not be understood by standard-compliant mail clients; so, unless you have no other choice, you should not enable this option.
ne: तपाइँले अङ्ग्रेजी नभएका क्यारेक्टर सम्मिलित सङ्लग्नता नाम आउटलुक(tm) ले बुझ्ने तरिकाले सङ्केतन गर्न र मानक मिल्दो सङ्केतन गरिएका सङ्केतन नाम समर्थन नगर्ने अन्य मेल क्लाइन्ट रोज्नुभएको छ ।
    याद गर्नुहोस् केडीई मेलले मानकसँग नमिल्ने सन्देश सिर्जना गर्न सक्छ, र साथसाथै तपाईँको सन्देश मानक मिल्दो मेल क्लाइन्टले नबुझ्ने सम्भावना हुन्छ; त्यसैले, तपाईँसँग अन्य विकल्प नभएसम्म, यो विकल्प सक्षम पार्नु हुदैन ।

en: You must enter your email address in the From: field. You should also set your email address for all identities, so that you do not have to enter it for each message.
ne: तपाईँले यसबाट: फिल्डमा आफ्नो इमेल ठेगाना प्रविष्ट गरेको हुनुपर्छ । तपाईँले सबै पहिचानका लागि इमेल ठेगाना सेट गर्नुपर्छ, त्यसैले यसलाई तपाईँले प्रत्येक सन्देशमा प्रविष्ट गर्नुपर्ने छैन ।

en: no proxy
ne: प्रोक्सी होइन

[ctx: sender address field]
en: &From:
ne: यसबाट:

en: unnamed
ne: बेनामी

en: Ägypten and Kroupware project management
ne: अजिप्टेन र क्रुपवेयर परियोजना प्रबन्ध
