korganizer - en to ne translation catalogue (239 entries)

en: &Actions
ne: कार्य

en: &Add
ne: थप्नुहोस्

en: &Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: &Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: &Day
ne: दिन

en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: &Delete Event
ne: घटना मेट्नुहोस्

en: &Delete To-do
ne: गर्नुपर्ने कार्य मेट्नुहोस्

en: &Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: &Edit Event...
ne: घटना सम्पादन गर्नुहोस्...

en: &Edit To-do...
ne: गर्नुपर्ने कार्य सम्पादन गर्नुहोस्...

en: &Edit...
ne: सम्पादन गर्नुहोस्...

en: &Events
ne: घटना

en: &Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: &File
ne: फाइल

en: &Go
ne: जानुहोस्

en: &Help
ne: मद्दत

en: &Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: &Journal
ne: जर्नल

en: &Journals
ne: जर्नल

en: &Mail Free Busy Information...
ne: स्वतन्त्र व्यस्त सूचना मेल गर्नुहोस्...

en: &Make Sub-to-do Independent
ne: गर्नुपर्ने साहायक कार्य स्वतन्त्र बनाउनुहोस्

en: &Month
ne: महिना

en: &Move
ne: सार्नुहोस्

en: &New
ne: नयाँ

en: &Next Day | &Next %1 Days
ne[0]: पछिल्लो दिन
ne[1]: पछिल्ला %1 दिन

en: &Publish Item Information...
ne: वस्तु सूचना प्रकाशन गर्नुहोस्...

en: &Refresh
ne: ताजा पार्नुहोस्

en: &Retrieve
ne: पुन: प्राप्त गर्नुहोस्

en: &Search for:
ne: यसका लागी खोजी गर्नुहोस्:

en: &Send as iCalendar...
ne: आई क्यालेन्डरका रूपमा पठाउनुहोस्

en: &Settings
ne: सेटिङ

en: &Show
ne: देखाउनुहोस्

en: &Show Event
ne: घटना देखाउनुहोस्

en: &Show To-do
ne: गर्नुपर्ने कार्य देखाउनुहोस्

en: &Sidebar
ne: किनारापट्टी

en: &To-do List
ne: गर्नुपर्ने कार्यको सूची

en: &To:
ne: लाई:

en: &Upload Free Busy Information
ne: स्वतन्त्र व्यस्त सूचना अनलोड गर्नुहोस्

en: &View
ne: दृश्य

en: &Week
ne: हप्ता

en: &Zoom
ne: जूम

en: <p><em>No Item Selected</em></p><p>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</p>
ne: <p><em>वस्तु चयन गरिएको छैन</em></p><p>यहाँ यसको विस्तृत विवरण हेर्न घटना, गर्नुपर्ने कार्य वा जर्नल प्रविष्टि चयन गर्नुहोस् ।</p>

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
ne: <qt><p>तपाईँले केडीई आयोजकको मुख्य दृश्यमा प्रदर्शन गर्न चाहेको मिति यहाँ चयन गर्नुहोस् । एक भन्दा बढी दिन चयन गर्न माउस बटन राखिराख्नुहोस् ।</p><p>पछल्लो/अघिल्लो महिना वा वर्ष ब्राउज गर्न माथिल्लो बटन थिच्नुहोस् ।</p><p>प्रत्येक लाइनले हप्ता देखाउछ । बायाँ स्तम्भका सङ्ख्या त्यो वर्षमा हप्ताका सङ्ख्या हुन् । सम्पूर्ण हप्ता चयन गर्न यसलाई थिच्नुहोस् ।</p></qt>

en: Add as new calendar
ne: नयाँ क्यालेन्डरका रूपमा थप्नुहोस्

en: Agenda view
ne: एजेन्डा दृश्य

en: Agenda view background color
ne: एजेन्डा दृश्य पृष्ठभूमि रङ

en: Allen Winter
ne: एलेन विन्टर

en: Barry Benowitz
ne: ब्यारी बेनोविट्ज

en: Bo Thorsen
ne: बो थोर्सेन

en: Bram Schoenmakers
ne: ब्राम कोइनमेकर

en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
ne: स्वतन्त्र/व्यस्त सूचना प्रकाशन गरेर, तपाईँलाई वैठकमा निमन्त्रणा गर्दा खातामा तपाईँको क्यालेन्डर अरूलाई लिन तपाईँले अनुमति दिनुहुन्छ । तपाईँ पहिला नै व्यस्त भएका समय प्रकाशन गरिएका छन्, तर तिनीहरू किन व्यस्त छन् प्रकाशन गरिएको छैन ।

en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
ne: अरूले प्रकाशित गरेका स्वतन्त्र/व्यस्त जानकारी पुन: प्राप्त गरेर, तिनलाई वैठकमा निमन्त्रणा गर्दा खाताभित्र तिनको क्यालेन्डर लिन सक्नुहुन्छ ।

en: C&ancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Calendar
ne: क्यालेन्डर

en: Cannot upload calendar to '%1'
ne: क्यालेन्डर '%1' मा अनलोड गर्न सकिँदैन

en: Change...
ne: परिवर्तन गर्नुहोस्...

en: Check this box if you want to show seconds on the current-time line.
ne: तपाईँ हालको समय लाईनमा सेकेन्ड देखाउन चाहनुहुन्छ भने यो बाकस जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
ne: वस्तु मेट्दा यकीन संवाद प्रदर्शन गर्न यो बाकस जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
ne: "user@domain.ifb" (उदाहरणका लागि, joe@company.com.ifb) ढाँचामा स्वतन्त्र/व्यस्त फाइल डाउनलोड गर्न यो बाकस जाँच गर्नुहोस् । अन्यथा, यसले स्वतन्त्र व्यस्त फाइल ढाँचा user.ifb (उदाहरणका लागि, joe.ifb) मा डाउनलोड गर्नेछ । यो विकल्प कन्फिगर गर्ने तरिकामा तपाईँ निश्चिन्त हुनुहुन्न भने सर्भर प्रशाषकलाई सोध्नुहोस् ।

en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
ne: केडीई आयोजकलाई तपाईँको पासवर्ड सम्झने बनाउन यो बाकस जाँच गर्नुहोस् र तपाईँलाई यसको अनलोडमा तपाईँको स्वतन्त्र/व्यस्त जानकारी प्रत्येक समय सोध्नेलाई, कन्फिगरेसन फाइलमा भण्डारण गरेर फड्कनुहोस् ।
    सुरक्षाका कारणले, कन्फिगरेसन फाइलमा तपाईँको पासवर्ड भण्डारण गर्न सिफारिस गरिएको छैन ।

en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
ne: कार्य घण्टामा बिदा चिनो लगाउनबाट केडीई आयोजकलाई रोक्न यो बाकस जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
ne: नयाँ प्रविष्टिमा तपाईँको जर्नल स्वचालित रूपले गर्नुपर्ने कार्यको समाप्ति रेकर्ड गर्न यस बाकसलाई जाँच गर्नुहोस् ।

en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
ne: मिति नेभिगेटरको बाक्लो टाइपफेसमा दैनिक दोहोरिने घटना समावेश गर्ने दिन देखाउन यो बाकस जाँच गर्नुहोस्, वा अन्य (दैनिक नदोहोरिने) घटनामा धेरै विशिष्टता दिनका लागि यसलाई जाँचबाट हटाउनुहोस् ।

en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
ne: मिति नेभिगेटरको बाक्लो टाइपफेसमा साप्ताहिक रूपमा दोहोरिने घटना समावेश गर्ने दिन देखाउन यो बाकस जाँच गर्नुहोस्, वा अन्य (साप्ताहिक रूपमा नदोहोरिने) घटनामा धेरै विशिष्टता दिनका लागि यसलाई जाँचबाट हटाउनुहोस् ।

en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
ne: तपाईँले दैनिक वा साप्ताहिक दृश्यमा समय दायरा चयन गर्दा घटना सम्पादक स्वचालित रूपमा सुरु गर्न यो बाकस जाँच गर्नुहोस् । समय दायरा चयन गर्न, तपाईँले योजना बनाएको घटनाको सुरु समयबाट अन्त्य समयसम्म माउस तान्नुहोस् ।

en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
ne: तपाईँको स्वतन्त्र/व्यस्त सूचना स्वचालित रूपमा अनलोड गर्न यो बाकस जाँच गर्नुहोस् ।
    केडीई आयोजकको कार्यतालिका मेनु प्रयोग गरेर यो विकल्प र मेल छोड्न वा तपाईँको स्वतन्त्र/व्यस्त सूचना अनलोड गर्न सम्भव हुन्छ ।
    द्रष्टव्य: यदि केडीई आयोजकले केडीई कोल्याब क्लाइन्टका रूपमा कार्य गरेको छ भने, तपाईँको स्वतन्त्र/व्यस्त सुचना प्रकाशन गर्दा कोल्याब२ सर्भरमा जस्तै ध्यान दिन र अन्य प्रयोगकर्ताबाट यसको पहुँच व्यवस्थापन गर्न, सावधान हुन आवश्यक छैन ।

en: Christian Kirsch
ne: क्रिस्टियन किर्स्च

en: Christopher Beard
ne: क्रिस्टोफर बेर्ड

en: Configure &Date && Time...
ne: मिति र समय कन्फिगर गर्नुहोस्...

en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
ne: यहाँ प्रत्येक अनलोड बीचमा न्यूनतम अन्तराल समय मिनेटमा कन्फिगर गर्नुहोस् । यो विकल्प तपाईँले आफ्नो सूचनाको स्वचालित रूपमा प्रकाशन गर्न रोजेमा मात्र प्रभावकारी हुन्छ ।

en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
ne: तपाईँले प्रकाशित गर्न चाहने र यहाँ अन्यलाई उपलब्ध हुने क्यालेन्डर दिनका सङ्ख्या कन्फिगर गर्नुहोस् ।

en: Confirm deletes
ne: मेटन यकीन गर्नुहोस्

en: Copying Failed
ne: प्रतिलिपि गर्न असफल

en: Cornelius Schumacher
ne: कर्नेलिस सुमाकर

en: Could not start control module for date and time format.
ne: मिति र समय ढाँचाका लागि नियन्त्रण मोड्युल सुरुआत गर्न सकेन ।

en: Current-time line
ne: हालको समय लाइन

en: Daily ending hour
ne: सधैँको समाप्ति घण्टा

en: Daily starting hour
ne: सधैँको सुरुआत घण्टा

en: Dan Pilone
ne: डान पिलोने

en: Date Range
ne: मिति दायरा

en: Day begins at
ne: यसमा दिन सुरु हुन्छ

en: Declan Houlihan
ne: डेक्लान होलिहान

en: Default event color
ne: पूर्वनिर्धारित घटना रङ

en: Delete &All
ne: सबै मेट्नुहोस्

en: Delete All
ne: सबै मेट्नुहोस्

en: Delete C&urrent
ne: हाल मेट्नुहोस्

en: Delete Only This
ne: यसलाई मात्र मेट्नुहोस्

en: Desc&riptions
ne: वर्णन

en: Description:
ne: वर्णन:

en: Dissociate future occurrences
ne: भविष्यका घटना छोड्नुहोस्

en: Dissociate occurrence
ne: घटना छोड्नुहोस्

en: Dissociating Failed
ne: छोड्न असफल भयो

en: Dissociating the future occurrences failed.
ne: भविष्यका घटना छोड्न असफल भयो ।

en: Dissociating the occurrence failed.
ne: घटना छोड्दा असफल भयो ।

en: Don Sanders
ne: डन स्यान्डर

en: Enter the ending time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
ne: कार्य घण्टाका लागि समाप्त समय यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् । कार्य घण्टा केडीई आयोजकद्वारा रङले चिनो लगाइनेछ ।

en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
ne: सर्भरमा तपाईँको खातासँग सम्बन्धित लगइन सूचना यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।
    
    एउटा कोल्याव२ सर्भर विशिष्टता: तपाईँको UID दर्ता गर्यो (अद्वितिय पहिचायक) । पूर्वनिर्धारित रूपमा कोल्याब२ सर्भरमा तपाईँको इमेल ठेगाना UID हुन्छ तर यो पनि फरक हुन सक्छ । अन्तिम केसमा तपाईँको UID प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events, as it will be displayed at the top.
ne: घटनाका लागि सुरु समय यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् । तपाईँले घटनाका लागि प्रयोग गर्ने समय सबैभन्दा छिटो समय हुनेछ, त्यसैले यो माथि प्रदर्शित हुनेछ ।

en: Enter the start time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
ne: कार्य घण्टाका लागि सुरु समय यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् । कार्य घण्टा केडीई आयोजकद्वारा रङले चिनो लगाइनेछ ।

en: Enter your groupware server login password here.
ne: तपाईँको ग्रुपवेयर सर्भर लगइन पासवर्ड यहाँ प्रविष्ट गर्नुहोस् ।

en: Error
ne: त्रुटि

en: Exclude holidays
ne: बिदा हटाउनुहोस्

en: F&ilter
ne: फिल्टर

en: Fester Zigterman
ne: फेस्टर जिग्टरम्यान

en: Filter Details
ne: फिल्टर विस्तृत विवरण

en: Filters Toolbar
ne: फिल्टर उपकरणपट्टी

en: Fr&om:
ne: बाट:

en: Glen Parker
ne: ग्लेन पार्कर

en: Günter Schwann
ne: गुन्टर च्वान

en: Hans-Jürgen Husel
ne: हान्स-जर्जेन हुसेल

en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
ne: यहाँ तपाईँले गर्नुपर्ने वस्तु सम्पन्न भएर, गर्नुपर्ने सूचीबाट लुकाइएको हुनुपर्ने र दिनका सङ्ख्या दिन सक्नुहुन्छ । तपाईँले "तत्काल" चयन गरेमा, सम्पन्न भएका सबै गर्नुपर्ने कार्य लुकेका हुनेछन् । उदाहरणका लागि, यदि तपाईँले, १ मान रोजेमा, २४ घण्टा भन्दा अगाडि सम्पन्न भई चिनो लगाइएका, सबै गर्नुपर्ने कार्य वस्तु लुकेका हुन्छन् ।

en: Herwin Jan Steehouwer
ne: हेर्विन जन स्टीहावर

en: Hide &inactive to-dos
ne: निस्क्रिय गर्नुपर्ने कार्य लुकाउनुहोस्

en: Hide &recurring events and to-dos
ne: दोहोरिने घटना र गर्नुपर्ने कार्य लुकाउनुहोस्

en: Hide co&mpleted to-dos
ne: समाप्त भएका गर्नुपर्ने कार्य लुकाउनुहोस्

en: Hide to-dos not assigned to me
ne: मलाई निर्दिष्ट नगरिएका गर्नुपर्ने कार्य लुकाउनुहोस्

en: Highlight color
ne: हाइलाइट रङ

en: Holiday
ne: छुट्टि

en: Holiday color
ne: बिदा रङ

en: Hour size
ne: घण्टा साइज

en: Ian Dawes
ne: इयान डावेस

en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
ne: यो बाकस जाँच गरिएको छ भने, सूचीबाट फिल्टरले सम्पन्न भएका सबै गर्नुपर्ने कार्य लुकाउनेछ । वैकल्पिक रूपमा, दिनका नम्बर दिएर सम्पन्न भएका वस्तु मात्र लुकेका हुन्छन् ।

en: Import &Calendar...
ne: क्यालेन्डर आयात गर्नुहोस्...

en: Jan-Pascal van Best
ne: जन-पास्कल भान बेस्ट

en: Journal of %1
ne: %1 को जर्नल

en: KOrganizer
ne: केडीई आयोजक

en: KOrganizer Confirmation
ne: केडीई आयोजक यकीन

en: Kalle Dalheimer
ne: क्याली डाल्हिमेर

en: Larry Wright
ne: ल्यारी राइट

en: Laszlo Boloni
ne: लास्ज्लो बोलोनि

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: Make sub-to-dos independent
ne: गर्नुपर्ने साहायक-कार्यलाई स्वतन्त्र बनाउनुहोस्

en: Manage View &Filters...
ne: दृश्य फिल्टर प्रबन्ध गर्नुहोस्...

en: Mario Teijeiro
ne: मारिओ तेइजेइरो

en: Martin Koller
ne: मार्टिन कुलर

en: Merge into existing calendar
ne: अवस्थित क्यालेन्डरमा गाभ्नुहोस्

en: Minimum time between uploads (in minutes):
ne: अनलोड बीचको न्यूनतम समय (मिनेटमा):

en: Month view
ne: महिना दृश्य

en: Month view uses full window
ne: महिना दृश्यले पुरा सञ्झ्याल प्रयोग गर्छ

en: Moving Failed
ne: सार्न असफल

en: Neil Hart
ne: नेइल हार्ट

en: New &Journal...
ne: नयाँ जर्नल...

en: New &To-do...
ne: गर्नुपर्ने नयाँ कार्य...

en: New Calendar
ne: नयाँ क्यालेन्डर

en: New E&vent...
ne: नयाँ घटना...

en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
ne: नयाँ घटना, गर्नुपर्ने कार्य र जर्नल प्रविष्टि हुनुपर्छ

en: New Su&b-to-do...
ne: गर्नुपर्ने नयाँ उप-कार्य...

en: Next x days
ne: पछिल्ला x दिन

en: Nick Thompson
ne: निक थोम्पसन

en: No filter
ne: फिल्टर छैन

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: P&ublish
ne: प्रकाशन

en: Part of work sponsored by Google with Summer of Code 2005
ne: कोड २००५ को ग्रिष्म ऋतुमा गुगलद्वारा प्रायोजित गरिएको कार्यको भाग

en: Passwor&d:
ne: पासवर्ड:

en: Password:
ne: पासवर्ड:

en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
ne: एजेन्डा दृश्य फन्ट कन्फिगर गर्न यो बटन थिच्नुहोस् । यस बटनले एजेन्डा दृश्यका घटनाका लागि फन्ट रोज्न अनुमति दिने, "फन्ट चयन गर्नुहोस्" संवाद खोल्दछ ।

en: Press this button to configure the current-time line font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the current-time line in the agenda view.
ne: हालको समय लाइन फन्ट कन्फिगर गर्न यो बटन थिच्नुहोस् । यो बटनले तपाईँलाई एजेन्डा दृश्यमा हालको समय लाइनका लागि फन्ट रोज्ने दिने, "फन्ट चयन गर्नुहोस्" संवाद खोल्दछ ।।

en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
ne: महिना दृश्य फन्ट कन्फिगर गर्न यो बटन थिच्नुहोस् । यो बटनले तपाईँलाई महिना दृश्यमा वस्तुका लागि फन्ट रोज्ने दिने, "फन्ट चयन गर्नुहोस्" संवाद खोल्दछ ।

en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
ne: समयपट्टी फन्ट कन्फिगर गर्न यस बटनलाई थिच्नुहोस् । समयपट्टी एजेन्डा दृश्यमा घण्टा देखाउने विजेट हो । यस बटनले तपाईँलाई समयपट्टीका लागि घण्टा फन्ट रोज्न अनुमति दिने, "फन्ट चयन गर्नुहोस्" संवाद खोल्छ ।

en: Preston Brown
ne: प्रेस्टोन ब्राउन

en: Publish
ne: प्रकाशन

en: Publish your free/&busy information automatically
ne: तपाईँको स्वतन्त्र/व्यस्त सूचना स्वचालिर रूपले प्रकाशन गर्नुहोस्

en: Purge
ne: शुद्धीकरण गर्नुहोस्

en: Purge To-dos
ne: गर्नुपर्ने कार्य शूद्धीकरण गर्नुहोस्

en: Rafał Rzepecki
ne: राफेल जेपेक्की

en: Re&member password
ne: पासवर्ड सम्झनुहोस्

en: Re&quest Update
ne: अनुरोध अद्यावधिक गर्नुहोस्

en: Record completed to-dos in journal entries
ne: जर्नल प्रविष्टिमा गर्नुपर्ने कार्यको रेकर्ड सम्पन्न

en: Redo
ne: रिडू गर्नुहोस्

en: Reinhold Kainhofer
ne: रेनहोल्ड केनहोफर

en: Remember p&assword
ne: पासवर्ड सम्झनुहोस्

en: Removing not possible
ne: हटाउन सम्भव छैन

en: Reset to Defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Richard Apodaca
ne: रिचर्ड एपोडाका

en: Roman Rohr
ne: रोमन रोर

en: S&chedule
ne: कार्यतालिका

en: Saved calendar '%1'.
ne: क्यालेन्डर %1 बचत गरियो ।

en: Schedule
ne: कार्यतालिका

en: Search For
ne: यसका लागि खोजी गर्नुहोस्

en: Search In
ne: यसमा खोजी गर्नुहोस्

en: Select a month
ne: महिना चयन गर्नुहोस्

en: Select the agenda view background color here.
ne: एजेन्डा दृश्य पृष्ठभूमि रङ यहाँ चयन गर्नुहोस् ।

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
ne: हाइलाइट रङ यहाँ चयन गर्नुहोस् । हाइलाइट रङ तपाईँको एजेन्डामा हालै चयन गरिएको क्षेत्रमा र मिति नेभिगेटरको चिनो लगाउनका लागि प्रयोग गरिन्छ ।

en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
ne: बिदा रङ यहाँ चयन गर्नुहोस् । बिदा रङलाई महिना दृश्यको बिदा नाम र मिति नेभिगेटरको बिदा सङ्ख्याका लागि प्रयोग गरिन्छ ।

en: Select the to-do due today color here.
ne: आज म्याद समाप्त हुने गर्नुपर्ने कार्यको रङ यहाँ चयन गर्नुहोस् ।

en: Select the to-do overdue color here.
ne: म्याद समाप्त भएका गर्नुपर्ने कार्यको रङ यहाँ चयन गर्नुहोस् ।

en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
ne: तपाईँको दृश्यमा दोहोरिने घटना र गर्नुपर्ने कार्य देखाउन चाहनुहुन्न भने यो विकल्प चयन गर्नुहोस् । दैनिक र साप्ताहिक रूपमा दोहोरिने वस्तुले प्रसस्थ खाली स्थान लिनसक्छ, त्यसैले तिनलाई लुकाउन सजिलो हुनसक्नेछ ।

en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
ne: यो ड्रपडाउन बाकसमा स्थानको सूचीबाट तपाईँको टाइमजोन चयन गर्नुहोस् । तपाईँको शहर सूचीकृत छैन भने, उही टाइमजोन बाँडफाड गर्ने एउटा शहर चयन गर्नुहोस् । केडीई आयोजकले डेलाइट बचतका लागि स्वत: समायोजन गर्नेछ ।

en: Send &Cancellation to Attendees
ne: सहभागीलाई रद्द पठाउनुहोस्

en: Send &Invitation to Attendees
ne: सहभागीलाई निमन्त्रणा पठाउनुहोस्

en: Send Status &Update
ne: स्थिति अद्यावधिक पठाउनुहोस्

en: Server Information
ne: सर्भर जानकारी

en: Server URL:
ne: सर्भर URL:

en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
ne: सर्भरबाट पुन: प्राप्त गर्न user.ifb को साटोमा user@domain.ifb सेट गर्नुहोस्

en: Setting Default Preferences
ne: पूर्वनिर्धारित प्राथमिकता सेटिङ

en: Show Date Navigator
ne: मिति नेभिगेटर देखाउनुहोस्

en: Show Item Viewer
ne: वस्तु दर्शक देखाउनुहोस्

en: Show To-do View
ne: गर्नुपर्ने कार्य दृश्य देखाउनुहोस्

en: Show all except selected
ne: चयन गरिएका बहेक सबै देखाउनुहोस्

en: Show current-time (Marcus Bains) line
ne: हालको समय (मार्कड बेन्स) लाइन देखाउनुहोस्

en: Show only selected
ne: चयन गरिएका मात्र देखाउनुहोस्

en: Su&mmaries
ne: सारांश

en: Text
ne: पाठ

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
ne: क्यालेन्डर वस्तु "%1" वहूविध मितिमा दोहोरिन्छ; के तपाईँ यसलाई र यसका पुनरावृत्तिलाई मेट्न निश्चित हुनुहुन्छ ?

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
ne: डाउनलोड गरिएका घटना तपाईँको हालको क्यालेन्डरमा गाभिन्छन् ।

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
ne: वस्तु "%1" मा गर्नुपर्ने साहायक-कार्य छन् । के तपाईँ यो वस्तु मेट्न मात्र र यसका सबै साहायक-कार्य स्वतन्त्र बनाउन, वा गर्नुपर्ने कार्य यसका गर्नुपर्ने साहायक-कार्यबाट मेट्न चाहनुहुन्छ ?

en: The item "%1" is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
ne: वस्तु "%1" तपाईँको हालको फिल्टर नियम अनुरुप फिल्टर गरिएको छ, त्यसैले यसलाई लुकाइन्छ र दृश्यमा देखिदैन ।

en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
ne: यो विकल्पले अरू कसैलाई निर्दिष्ट गरिएका सबै गर्नुपर्ने कार्य तपाईँको सूचीबाट लुकाउछ ।<br>
    सबैभन्दा कम सहभागी भएका गर्नुपर्ने कार्य मात्र जाँच गरिन्छ । यदि तपाईँ सहभागीको सूचीमा हुनुहुन्न भने गर्नुपर्ने कार्य लुकेको हुन्छन् ।

en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
ne: यो विकल्पले तपाईँको सूचीबाट, सुरुआत मिति नलेखिएका, सबै गर्नुपर्ने कार्य लुकाउछ । (याद गर्नुहोस् गर्नुपर्ने कार्य वस्तुको सुरुआत मिति म्याद समाप्त हुने मिति होइन ।)

en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
ne: यो विकल्पले तपाईँलाई सम्पन्न भएका कुन गर्नुपर्ने कार्य लुकेको हुनुपर्ने चयन गर्न अनुमति दिन्छ । तपाईँले <i>तत्काल</i> रोज्दा, तपाईँले गर्नुपर्ने कार्य जाँच गर्ने वित्तिकै लुकाउनेछ । तपाईँले स्पिन बाकसमा दिनका सङ्ख्या बढाउन वा घटाउन सक्नुहुन्छ ।

en: Thomas Eitzenberger
ne: थोमस इट्जेनबर्गर

en: Thomas Zander
ne: थोमस ज्यान्डर

en: Tim Jansen
ne: टिम जान्सेन

en: Time bar
ne: समय पट्टी

en: Time range selection in agenda view starts event editor
ne: एजेन्डा दृश्य सुरुआत घटना सम्पादकको समय दायरा चयन गर्नुहोस्

en: To-&dos
ne: गर्नुपर्ने कार्य

en: To-do due today color
ne: गर्नुपर्ने कार्यको आज म्याद समाप्त हुने रङ

en: To-do list view uses full window
ne: गर्नुपर्ने कार्य सूची दृश्यले पूरा सञ्झ्याल प्रयोग गर्छ

en: To-do overdue color
ne: म्याद समाप्त भएका गर्नुपर्ने कार्यको रङ

en: Tobias König
ne: टोबियास कोनिङ

en: Todo completed: %1 (%2)
ne: गर्नुपर्ने कार्य समाप्त: %1 (%2)

en: URL '%1' is invalid.
ne: URL '%1' अवैध छ ।

en: Unable to copy the item to %1.
ne: %1 मा वस्तु प्रतिलिपि गर्न असमर्थ ।

en: Unable to move the item to  %1.
ne:   %1 मा वस्तु सार्न असमर्थ ।

en: Unable to save %1 "%2".
ne: %1 "%2" बचत गर्न असमर्थ ।

en: Unable to save calendar to the file %1.
ne: फाइल %1 मा क्यालेन्डर बचत गर्न असमर्थ ।

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुहोस्

en: Use full email &address for retrieval
ne: पुन: प्राप्तिका लागि पूरा इमेल ठेगाना प्रयोग गर्नुहोस्

en: User&name:
ne: प्रयोगकर्ता नाम:

en: Uwe Koloska
ne: उवे कोलोस्का

en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
ne: केडीई आयोजकको मुख्य दृश्यमा चयन गरिएका घटना, जर्नल प्रविष्टि वा गर्नुपर्ने कार्यको विस्तृत विवरण यहाँ हेर्नुहोस् ।

en: Views
ne: दृश्य

en: W&ork Week
ne: कार्य हप्ता

en: What's &Next
ne: पछिल्लो के हो

en: Working hours color
ne: कार्य घण्टा रङ

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
ne: तपाईँले पूर्वनिर्धारित मानमा सबै प्राथमिकता सेट गर्दै हुनुहुन्छ । सबै अनुकूलन परिमार्जन हराउछन् ।

[ctx: counter proposal]
en: Request Chan&ge
ne: अनुरोध परिवर्तन गर्नुहोस्

en: days of free/busy information
ne: स्वतन्त्र/व्यस्त जानकारीका दिन
