kmailcvt - en to ne translation catalogue (56 entries)

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
ne[0]: 1 नक्कली सन्देश आयात गरिएको छैन
ne[1]: %1 नक्कली सन्देश आयात गरिएका छैनन्

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
ne[0]: केडीई मेलको %2 फोल्डरमा 1 नक्कली सन्देश आयात गरिएको छैन
ne[1]: केडीई मेलको %2 फोल्डरमा %1 नक्कली सन्देश आयात गरिएका छैनन्

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
ne: <p><b>इभोल्युसन 1.x आयात फिल्टर</b></p><p> इभोल्युसनको मेलको आधार डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस् (usually ~/evolution/local) ।</p><p>फोल्डर संरचना पुन: सिर्जना गर्न सम्भव भए देखि, फोल्डर: "इभोल्युसन आयात गर्नुहोस्" मा भण्डारण गरिन्छन् ।</p>

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
ne: <p><b>इभोल्युसन 2.x आयात फिल्टर</b></p><p>तपाईँको स्थानीय इभोल्युसन मेल फोल्डरको आधार डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस् (usually ~/.evolution/mail/local/) ।</p><p><b>द्रष्टव्य:</b> mbox फाइल समावेश<u>नगर्ने</u> फोल्डर कहिल्यै चयन नगर्नुहोस् (उदाहरणका लागि, एउटा maildir): तपाईँले यो कार्य गरेमा, तपाईँले धेरै नयाँ फोल्डर प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ ।</p><p>फोल्डर संरचना पुन: सिर्जना गर्न सम्भव छ भने, फोल्डर: "इभोल्युसन आयात गर्नुहोस्" मा भण्डारण गरिन्छन् ।</p>

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
ne: <p><b>OS X आयात फिल्टर</b></p><p>यो फिल्टरले इमेललाई मेल क्लाइन्टबाट Apple Mac OS X मा आयात गर्छ ।</p>

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
ne: <p><b>ओपेरा इमेल आयात फिल्टर</b></p><p>यो फिल्टरले ओपेरा मेल फोल्डरबाट मेल आयात गर्नेछ । तपाईँले ओपेरा मेल डाइरेक्टरीका खाताका सबै मेल आयात गर्न चाहनुहुन्छ भने यो फिल्टर प्रयोग गर्नुहोस् ।</p><p>खाताको डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस्(usually ~/.opera/mail/store/account*) ।</p><p><b>द्रष्टव्य:</b> इमेल तिनीहरू आएका खाताको, ओपेरा उपसर्ग भएका, नाम दिएपछि फोल्डरमा आयात गरिन्छन्</p>

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
ne: <p><b>ब्याट! आयात फिल्टर</b></p><p>तपाईँले आयात गर्न चाहेको 'ब्याट!' स्थनीय मेल फोल्डरको आधार डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस् ।</p><p><b>द्रष्टव्य:</b> यो फिल्टरले 'ब्याट' स्थानीय फोल्डरबाट *.tbb फाइल, जस्तै: POP खाताबाट आयात गर्छ, र IMAP/DIMAP खाताबाट आयात गर्दैन ।</p><p>फोल्डर संरचना पुन: सिर्जना गर्न सम्भव भए देखि, फोल्डर तपाईँको स्थानीय खाताको: "ब्याट आयात गर्नुहोस्" मा भण्डारण गरिन्छ ।</p>

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
ne: <p><b>थन्डरबर्ड/मोजिला आयात फिल्टर</b></p><p>तपाईँको आधार थन्डरबर्ड/मोजिला मेल फोल्डर (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/) चयन गर्नुहोस् ।</p><p><b>द्रष्टव्य:</b> mbox- फाइल समावेश <u>नगर्ने</u> फोल्डर नरोज्नुहोस् (उदाहरणका लागि, एउटा maildir): तपाईँले त्यसो गरेमा, तपाईँले धेरै नयाँ फोल्डर प्राप्त गर्न सक्नुहुनेछ ।</p><p>फोल्डर संरचना पुन: सिर्जना गर्ने सम्भावना भएदेखि, फोल्डर: "थन्डरबर्ड आयात गर्नुहोस्" मा भण्डारण गरिन्छन् ।</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
ne: <p><b>mbox आयात फिल्टर</b></p><p>यो फिल्टरले केडीई मेलमा mbox आयात गर्नेछ । तपाईँले Ximian इभोल्युसन वा अन्य परम्परागत युनिक्स ढाँचा प्रयोग गर्ने मेलरबाट मेल आयात गर्न चाहनुहुन्छ भने यो फिल्टर प्रयोग गर्नुहोस् ।</p><p><b>द्रष्टव्य:</b> इमेल तिनीहरू आएको फोल्डरको, MBOX उपसर्ग भएका, नाम दिएपछि आयात गरिन्छन्</p>

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
ne: <p>तपाईँको प्रणालीमा पेगासस मेल डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस् (*.CNM, *.PMM and *.MBX फाइल समावेश गरेर) । धेरै प्रणालीमा यो C:\pmail\mail वा C:\pmail\mail\admin</p> मा भण्डारण गरिन्छ<p><b>द्रष्टव्य:</b> फोल्डर संरचना पुन: सिर्जना गर्न सम्भव भए देखि, फोल्डर: "पेगासस मेल आयात गर्नुहोस्" मा भण्डारण गरिन्छन् ।</p>

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
ne: <p>तपाईँको प्रणालीमा इमेल समाविष्ट डाइरेक्टरी चयन गर्नुहोस् । इमेललाई डाइरेक्टरीमा भएको नाममा, PLAIN उपसर्ग राखिएका फोल्डरमा राखिन्छन् </p><p>यो फिल्टरले all .msg, .eml र .txt इमेल आयात गर्नेछ ।</p>

en: All Files (*)
ne: सबै फाइल (*)

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
ne: फोल्डर संरचना पद वर्णन गर्न सकिँदैन; सब-फोल्डरको समर्थन बिना आयात जारी राख्नुहोस् ।

en: Could not import %1
ne: %1 आयात गर्न सकेन

en: Counting files...
ne: फाइल गणना गर्दैछ...

en: Current:
ne: हाल:

en: Finished import, canceled by user.
ne: आयात समाप्त, प्रयोगकर्ताद्वारा रद्द गरियो ।

en: Finished importing Outlook Express emails
ne: आउटलुक एक्सप्रेस इमेल आयात कार्य समाप्त

en: Finished importing emails from %1
ne: %1 बाट इमेल आयात कार्य समाप्त

en: From:
ne: बाट:

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
ne: इभोल्युसन 1.x स्थानीय मेल र फोल्डर संरचना आयात गर्नुहोस्

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
ne: इभोल्युसन 2.x स्थानीय मेल र फोल्डर संरचना आयात गर्नुहोस्

en: Import Folders From Pegasus-Mail
ne: पेगासस मेलबाट फोल्डर आयात गर्नुहोस्

en: Import From OS X Mail
ne: OS X मेलबाट आयात गर्नुहोस्

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
ne: केडीई मेल Maildirs र फोल्डर संरचना आयात गर्नुहोस्

en: Import Lotus Notes Emails
ne: लोटस टिपोट इमेल आयात गर्नुहोस्

en: Import Opera Emails
ne: ओपेरा इमेल आयात गर्नुहोस्

en: Import Outlook Express Emails
ne: आउटलुक एक्सप्रेस इमेल आयात गर्नुहोस्

en: Import Plain Text Emails
ne: सादा पाठ इमेल आयात गर्नुहोस्

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
ne: सायलफिड मेल डाइरेक्टरी र फोल्डर संरचना आयात गर्नुहोस्

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
ne: ब्याट ! मेल र फोल्डर संरचना आयात गर्नुहोस्

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
ne: थन्डरबर्ड/मोजिला स्थानीय मेल र फोल्डर संरचना आयात गर्नुहोस्

en: Import folder %1...
ne: फोल्डर %1 आयात गर्नुहोस्...

en: Import folder structure...
ne: फोल्डर संरचना आयात गर्नुहोस्...

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
ne: mbox फाइल आयात गर्नुहोस् (युनिक्स, इभोल्युसन)

en: Importing %1
ne: %1 को आयात

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
ne: 'यूनिक्स' मेल फोल्डर ('.mbx') आयात गर्दैछ...

en: Importing OE4 Mailbox %1
ne: OE4 पत्र-मञ्जूषा %1 आयात

en: Importing OE5+ Folder file %1
ne: OE5+ फोल्डर फाइल %1 आयात

en: Importing OE5+ Mailbox %1
ne: OE5+ पत्र-मञ्जूषा %1 आयात

en: Importing emails from %1
ne: %1 बाट इमेल आयात

en: Importing emails from %1...
ne: %1 बाट इमेल आयात गर्दैछ...

en: Importing in progress...
ne: आयात प्रगतिमा छ...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
ne: मेल फोल्डर ('.pmm') आयात गर्दैछ...

en: Importing new mail files ('.cnm')...
ne: नयाँ मेल फाइल ('.cnm') आयात गर्दैछ...

en: Importing new mail files...
ne: नयाँ मेल फाइल आयात गर्दैछ...

en: Message %1
ne: सन्देश %1

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
ne: डाइरेक्टरी %1 मा आउटलुक एक्सप्रेस पत्र-मञ्जूषा फेला परेन ।

en: No directory selected.
ne: डाइरेक्टरी चयन गरिएको छैन ।

en: No files found for import.
ne: आयात गर्नका लागि फाइल फेला परेका छैनन् ।

en: Parsing the folder structure...
ne: फोल्डर संरचना पद वर्णन गर्दैछ...

en: Start import file %1...
ne: फाइल %1 आयात गर्न सुरु गर्नुहोस्...

en: To:
ne: लाई:

en: Total:
ne: कूल:

en: Unable to open %1, skipping
ne: %1 खोल्न असमर्थ, फड्किदैछ

en: Unable to open mailbox %1
ne: पत्र-मञ्जूषा %1 खोल्न असमर्थ
