kmail - en to ne translation catalogue (132 entries)

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
ne: स्पाम हुने निश्चितता %3% भएको %1% सम्भाव्यता ।
    
    पूरा प्रतिवेदन:
    सम्भाव्यता=%2
    निश्चितता=%4

en: &Find in Message...
ne: सन्देशमा फेला पार्नुहोस्...

en: &Import
ne: आयात

en: &Set Encoding
ne: सङ्केतन सेट गर्नुहोस्

en: &View Source
ne: स्रोत हेर्नुहोस्

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
ne: "%1" नाम गरिएको फाइल पहिला नै अवस्थित छ । के तपाईँ यसमा अधिलेखन गर्न निश्चिन्त हुनुहुन्छ?

en: A policy was not met.
ne: नीति मिलेको छैन ।

en: A system error occurred.
ne: एउट प्रणाली त्रुटि उत्पन्न भयो ।

en: Add...
ne: थप्नुहोस्...

en: Address copied to clipboard.
ne: क्लिपबोर्डमा ठेगाना प्रतिलिपि गरियो ।

en: Allow messages to load external references from the Internet
ne: इन्टरनेटबाट बाह्य सन्दर्भ लोड गर्न अनुमति सन्देश दिनुहोस्

en: Attachment: %1
ne: सङ्लग्नता: %1

en: Auto
ne: स्वत:

en: Automatic collapse level:
ne: स्वचालित संक्षिप्त स्तर:

en: Automatic invitation sending
ne: स्वचालित रूपमा निमन्त्रणा पठाइदैछ

en: Available CRL is too old.
ne: उपलब्ध CRL धेरै पुनानो छ ।

en: BCC:
ne: गुप्त बोधार्थ प्रतिलिपि:

en: CC:
ne: बोधार्थ प्रतिलिपि:

en: CRL not available.
ne: CRL उपलब्ध छैन ।

en: Certificate import details:
ne: प्रमाणपत्र आयात विस्तृत विवरण:

en: Certificate import status:
ne: प्रमाणपत्र आयात स्थिति:

en: Choose display style of attachments
ne: सङ्लग्नताको प्रदर्शन शैली रोज्नुहोस्

en: Choose display style of message headers
ne: सन्देश हेडरको प्रदर्शन शैली रोज्नुहोस्

en: Collapse quoted text.
ne: उद्धृत पाठ संक्षिप्त गर्नुहोस् ।

en: Copy Link Address
ne: लिङ्क ठेगाना प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
ne: प्रमाणपत्र प्रबन्धक सुरु गर्न सकेन । कृपया तपाईँको स्थापना जाँच गर्नुहोस् ।

en: Date:
ne: मिति:

en: Description
ne: वर्णन

en: Different results for signatures
ne: हस्ताक्षरको फरक परिणाम

en: Do Not Keep
ne: नराख्नुहोस्

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
ne: गुप्तिकृत सन्देशको प्रतिक्रियामा MDN हरू नपठाउनुहोस्

en: Do not show attachments in the message viewer
ne: सन्देश दर्शकमा सङ्लग्नता नदेखाउनुहोस्

en: Encapsulated message
ne: इनक्याप्सुलेट गरिएको सन्देश

en: Encrypted message
ne: गुप्तिकृत सन्देश

en: Encrypted message (decryption not possible)
ne: गुप्तिकृत सन्देश (गुप्तिकरण उल्टाउन सम्भव छैन)

en: End of encapsulated message
ne: इन्क्याप्सुलेटेड सन्देशको अन्त्यमा

en: End of encrypted message
ne: गुप्तिकृत सन्देशको अन्त्यमा

en: End of signed message
ne: चिन्ह लगाएका सन्देशको अन्त्यमा

en: Error verifying the signature
ne: हस्ताक्षर रुजु गर्दा त्रुटि

en: Error: Signature not verified
ne: त्रुटि: हस्ताक्षर रुजु गरिएको छैन

en: Execute
ne: कार्यान्वयन गर्नुहोस्

en: Expand all quoted text.
ne: सबै उद्धृत पाठ विस्तार गर्नुहोस् ।

en: Found no attachments to save.
ne: बचत गर्न सङ्लग्नता फेला पारेन ।

en: From:
ne: बाट:

en: Good signature
ne: ठीक हस्ताक्षर

en: Good signature.
ne: ठीक हस्ताक्षर ।

en: Groupware Compatibility && Legacy Options
ne: ग्रुपवेयर मिल्दो लेगेसी विकल्प

en: KMail
ne: केडीई मेल

en: KMail Error
ne: केडीई मेल त्रुटि

en: KMail Question
ne: केडीई मेल प्रश्न

en: Keep Encryption
ne: गुप्तिकरण राख्नुहोस्

en: Keep Signature
ne: हस्ताक्षर राख्नुहोस्

en: Load external references from the Internet for this message.
ne: यो सन्देशका लागि इन्टरनेटबाट बाह्य सन्दर्भ लोड गर्नुहोस् ।

en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
ne: प्रेषक:/प्रापक: हेडरमा जवाफलाई जवाफ दिन म्याङ्गल गर्नुहोस्

en: Message Structure Viewer
ne: सन्देश संरचना दर्शक

en: Message was signed by %1.
ne: सन्देश %1 द्वारा चिन्ह लगाइएको थियो ।

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
ne: सन्देश %2 द्वारा चिन्ह लगाइएको थियो(कुञ्जीआईडी: %1) ।

en: Message was signed by %2 with key %1.
ne: %2 द्वारा कुञ्जी %1 ले सन्देशमा चिन्ह लगाइएको थियो ।

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
ne: %3 द्वारा %1 मा कुञ्जी %2 ले सन्देश चिन्ह लगाइएको थियो

en: Message was signed on %1 with key %2.
ne: %1 मा कुञ्जी %2 ले सन्देश चिन्ह लगाइएको थियो ।

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
ne: %1 मा अज्ञात कुञ्जी %2 ले सन्देश चिन्ह लगाइएको थियो ।

en: Message was signed with key %1.
ne: सन्देश कुञ्जी %1 ले चिन्ह लगाइएको थियो ।

en: Message was signed with unknown key %1.
ne: अज्ञता कुञ्जी %1 ले सन्देश चिन्ह लगाइएको थियो ।

en: Message was signed with unknown key.
ne: अज्ञात कुञ्जीद्वारा सन्देश चिन्ह लगाइएको थियो ।

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
ne: यसको आइक्यालेन्डर मानकको कार्यान्वयनमा माइक्रोसफ्ट आउटलुकमा धेरै त्रुटि छन्; यो विकल्पले तिनहरू मध्ये एकमा कार्य गर्छ । तपाईँको आउटलुकमा समस्या भएमा प्रयोगकर्ताले तपाईँको जवाफ प्राप्त गर्न सक्षम हुने छैन, यो विकल्प सेटिङ गर्ने प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Modify...
ne: परिमार्जन गर्नुहोस्...

en: Move to Trash
ne: रद्दीटोकरीमा सार्नुहोस्

en: No Subject
ne: कुनै विषयवस्तु छैन

en: No mail address is stored in the %1 used for signing, so we cannot compare it to the sender's address %2.
ne: साइनिङका लागि प्रयोग गरिएको इमेल ठेगाना %1 मा भण्डारण गरिएको छैन, त्यसैले यसलाई हामीले प्रेषकको ठेगाना %2 सँग तुलना गर्न सक्दैनौ ।

en: No public key to verify the signature
ne: हस्ताक्षर रुजु गर्न सार्वजनिक कुञ्जी छैन

en: No signature found
ne: हस्ताक्षर फेला परेन

en: No status information available.
ne: स्थिति सूचना उपलब्ध छैन ।

en: Not enough information to check signature. %1
ne: हस्ताक्षर जाँच गर्न पर्याप्त सूचना छैन । %1

en: One key has been revoked.
ne: एउटा कुञ्जी खारेज गरिएको छ ।

en: One key has expired.
ne: एउटा कुञ्जीको म्याद समाप्त भएको छ ।

en: Open URL
ne: ओपन URL

en: Open With...
ne: यससँग खोल्नुहोस्...

en: Opening URL...
ne: यूआरएल खोल्दैछ...

en: Options
ne: विकल्प

en: Overwrite File?
ne: फाइल अधिलेखन गर्नुभयो?

en: Prefer HTML to plain text
ne: सादा पाठलाई HTML छान्नुहोस्

en: Reason: %1
ne: कारण: %1

en: Reduce font size for quoted text
ne: उद्धरण गरिएका पाठका लागि फन्ट साइज घटाउछ

en: Reply to:
ne: यसलाई जवाफ दिनुहोस्:

en: Save &As...
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Save All Attachments...
ne: सबै सङ्लग्नता बचत गर्नुहोस्...

en: Save Attachments To
ne: यसमा सङ्लग्नता बचत गर्नुहोस्

en: Select All Text
ne: सबै पाठ चयन गर्नुहोस्

en: Send groupware invitations in the mail body
ne: मेल मुख्य भगमा ग्रुपवेयर निमन्त्रणा पठाउनुहोस्

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
ne: साइनिङका लागि प्रयोग गरिएको प्रेषकको मेल ठेगाना %1 मा भण्डारण गरिएको छैन ।

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
ne: प्रतिमाका सबै सङ्लग्नता देखाउनुहोस् । तिनलाई हेर्न क्लिक गर्नुहोस् ।

en: Show all attachments inline (if possible)
ne: सबै इनलाइन सङ्लग्नता देखाउनुहोस् (सम्भव भएमा)

en: Show attachments as suggested by sender.
ne: प्रेषकद्वारा सुझाव गरिए अनुरुपका सङ्लग्नता देखाउनुहोस् ।

en: Show certificate 0x%1
ne: 0x%1 प्रमाणपत्र देखाउनुहोस्

en: Show expand/collapse quote marks
ne: विस्तार/संक्षिप्त उद्धरण चिन्ह देखाउनुहोस्

en: Size
ne: साइज

en: Sorry, no certificates were found in this message.
ne: माफ गर्नुहोस्, यो सन्देशमा प्रमाणपत्र फेला परेका छैनन् ।

en: Sorry, no details on certificate import available.
ne: माफ गर्नुहोस्, प्रमाणपत्र आयातमा विस्तृत विवरण उपलब्ध छैन ।

en: Spam Status:
ne: स्पाम स्थिति:

en: Status
ne: स्थिति

en: Status:
ne: वस्तुस्थिति:

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
ne: सन्देशको %1 भाग गुप्तिकृत गरिएको छ । के तपाईँ बचत गर्दा गुप्तिकरण राख्न चाहनुहुन्छ?

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
ne: सन्देशको %1 भाग हस्ताक्षर गरिएको छ । के तपाईँ बचत गर्दा हस्ताक्षर राख्न चाहनुहुन्छ?

en: The signature has expired.
ne: हस्ताक्षरको म्याद समाप्त भएको छ ।

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
ne: हस्ताक्षर वैध छ र कुञ्जी पूर्ण विश्वासिलो छ ।

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
ne: हस्ताक्षर वैध छ र कुञ्जी आंशिक विश्वासिलो छ ।

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
ne: हस्ताक्षर वैध छ र कुञ्जी अतिनै विश्वासिलो छ ।

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
ne: हस्ताक्षर वैध छ, तर कुञ्जी अविश्वाशिलो छ ।

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
ne: हस्ताक्षर वैध छ, तर कुञ्जीको वैधता अज्ञाता छ ।

en: The validity of the signature cannot be verified.
ne: हस्ताक्षरको वैधता रुजु गर्न सकिने छैन ।

en: Turn on HTML rendering for this message.
ne: यो सन्देशका लागि HTML रेन्डरिङ खोल्नुहोस् ।

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
ne: निमन्त्रणा जवाफमा तपाईँको उत्तर आउटलुक(tm) बुझ्ने बनाउन यो विकल्प खोल्नुहोस्

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
ne: निमन्त्रणामा तपाईँको उत्तर आउटलुक(tm) बुझ्ने बनाउन यो विकल्प खोल्नुहोस्

en: Type
ne: प्रकार

en: URL copied to clipboard.
ne: क्लिपबोर्डमा यूआरएल प्रतिलिपि गरियो ।

en: Unable to verify: key missing.
ne: रुजू गर्न असमर्थ: कुञ्जी हरायो ।

en: Use Fi&xed Font
ne: निश्चित फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

[ctx: View->]
en: &Attachments
ne: सङ्लग्नता

[ctx: View->]
en: &Headers
ne: हेडर

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
ne: प्रतिमा अनुरुप

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
ne: लुकाउनुहोस्

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
ne: इनलाइन

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
ne: छरितो

en: Warning: The signature is bad.
ne: चेतावनी: हस्ताक्षर गलत छ ।

en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
ne: यो विकल्प चिनो गरेमा, तपाईँले इमेल कम्पोजर सञ्झ्याल देख्नुहुने छैन । साटोमा, सबै निमन्त्रणा मेल स्वचालित रूपमा पठाइन्छन् । तपाईँले मेल पठाउनु भन्दा पहिला यसलाई हेर्न चाहनुहुन्छ भने, यो विकल्प चिनो हटाउन सक्नुहुन्छ । तापनि, सावधान हुनुहोस् कम्पोजर सञ्झ्यालको पाठ आइक्यालेन्डर वाक्य संरचनामा हुन्छ, र तपाईँले यसलाई हातैले परिमार्जन गर्ने प्रयास गर्नुहुदैन ।

en: body part
ne: मुख्य भाग

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
ne: सङ्लग्नता.१

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
ne: सङ्लग्नता.%1

en: sender:
ne: प्रेषक:

en: stored:
ne: भण्डारण गरिएको:

[ctx: to open]
en: Open
ne: खोल्नुहोस्

[ctx: to view something]
en: View
ne: दृश्य
