marco 1.25.0 - en to ne translation catalogue (313 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
ne: कन्फिगरेसन डाटाबेसमा भेटिएको "%s" कुञ्जी बाइन्डिङ "%s" का लागि मान्य मान होइन

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
ne: माउस बटन परिमार्जकका लागि कन्फिगरेसन डाटाबेसमा फेला परेको "%s" मान्य मान होइन

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
ne: फोकस गुणका लागि "%s" मान्य मान होइन

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
ne: रिसाइज गुणका लागि "%s" मान्य मान होइन

en: "%s" is not a valid value for state attribute
ne: वस्तुस्थिति गुणका लागि "%s" मान्य मान होइन

en: %g milliseconds to draw one window frame
ne: एउटा सञ्झ्याल फ्रेम कोर्न %g मिलिसेकेन्ड

en: %s (on %s)
ne: %s (मा %s)

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
ne: (कार्यान्वयन नगरिएका) नेभिगेसनले अनुप्रयोगका रूपमा कार्य गर्दछन् सञ्झ्यालमा कार्य गर्दैनन्

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
ne: <%s> जमेट्री "%s" परिभाषित गरिएको छैन

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
ne: <%s> ले जमेट्री भएको यात जमेट्री वा प्रमूल निर्दिष्ट गर्नुपर्दछ

en: <%s> name "%s" used a second time
ne: <%s> नाम "%s" दोस्रो पटक प्रयोग गरियो

en: <%s> parent "%s" has not been defined
ne: <%s> प्रमूल "%s" परिभाषित गरिएको छैन

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
ne: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> यो फ्रेम शैलीका लागि निर्दिष्ट गरिएको हुनुपर्दछ

en: <marco_session> attribute seen but we already have the session ID
ne: <marco_session> गुण देखियो तर हामीले पहिले नै सत्र आइडी लिइसकेका छौ

en: <tt>%s</tt> is not responding.
ne: <tt>%s</tt> ले प्रतिक्रिया देखाइरहेको छैन।

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar_font_size option is set to 0. Also, this option is disabled if the titlebar_uses_desktop_font option is set to true.
ne: सञ्झ्याल शीर्षकपट्टीका लागि फन्ट वर्णन गर्ने फन्ट वर्णन स्ट्रिङ । यदि शीर्षकपट्टी_फन्ट_साइज विकल्प ० मा सेट गरिएमा मात्र वर्णन अनुसारको साइज प्रयोग गरिन्छ । त्यस्तै, यदि शीर्षकपट्टी_प्रयोग_डेस्कटप_फन्ट ठीकमा सेट गरिएमा यस विकल्पलाई अक्षम पारिन्छ ।

en: A style called "%s" has not been defined
ne: "%s" भनिने शैली परिभाषित गरिएको छैन

en: Action on title bar double-click
ne: शीर्षकपट्टी डबल क्लिक गर्दा हुने कार्य

en: Action on title bar middle-click
ne: शीर्षकपट्टीको बीचमा क्लिक गर्दा हुने कार्य

en: Action on title bar right-click
ne: शीर्षकपट्टीमा दायाँ क्लिक गर्दा हुने कार्य

en: Activate the window menu
ne: सञ्झ्याल मेनु सक्रिय गर्नुहोस्

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
ne: अल्फा ०.० (अदृश्य) र १.० (पूरै अस्पष्ट) बीचमा हुनुपर्दछ, %g थियो

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
ne: मिश्रण गरिएको रङमा अल्फा मान "%s" ०.० र १.० को बीचमा छैन

en: Always On Visible Workspace
ne: जहिलेपनि दृश्यात्मक कार्यक्षेत्रमा

en: Always on _Top
ne: सधैँ माथि

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
ne: कोण०.० र ३६०.० बीचमा हुनुपर्दछ, %g थियो

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
ne: एउटा bogus _NET_WM_PID %lu अनुप्रयोग सेट

en: Arrangement of buttons on the titlebar
ne: शीर्षकपट्टीमा बटनको प्रबन्ध

en: Aspect ratio "%s" is unknown
ne: आकार अनुपात "%s" अज्ञात छ ।

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
ne: यो प्रसंगमा "%s" विशेषता उस्तै<%s>तत्वमा अवैध छ

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
ne: गुण "%s" उस्तै <%s> तत्वमा दुई पटक दोहोरियो

en: Automatically raises the focused window
ne: केन्द्रित सञ्झ्याल स्वचालित रूपमा बढाउदछ

en: Bar
ne: पट्टी

en: Bell event
ne: घण्टी बजेको घटना

en: Benchmark
ne: बेन्चमार्क

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
ne: मिश्रण ढाँचा "blend/bg_color/fg_color/alpha" हो, "%s" ढाँचामा मिल्दैन

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
ne: बूलियन मान "ठिक" वा "बेठिक" हुनुपर्छ "%s" होइन

en: Border
ne: किनारा

en: Border "%s" is unknown
ne: किनारा "%s" अज्ञात छ

en: Border-only window
ne: किनारा मात्रको सञ्झ्याल

en: Bug in window manager:
ne: सञ्झ्याल प्रबन्धकमा त्रुटि:

en: Button Layouts
ne: बटन सजावट

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
ne: बटन आकार अनुपात %g उचित छैन

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
ne: बटन प्रकार्य "%s" यो संस्करणमा अवस्थित छैन (%d, आवश्यक %d)

en: Button layout test %d
ne: बटन सजावट परीक्षण %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
ne: <button> बटनका लागि दुई रेखाङ्कन विकल्प राख्न सकिँदैन (विषयवस्तु निर्दिष्ट गरिएका रेखाङ्कन विकल्प गुण र एउटा <draw_ops> तत्व, वा निर्दिष्ट गरिएका दुई तत्व पनि)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
ne: तत्व <menu_icon> का लागि दुई रेखाङ्कन विकल्प राख्न सकिँदैन (विषयवस्तु निर्दिष्ट गरिएका रेखाङ्कन विकल्प गुण र एउटा <draw_ops> तत्व, वा निर्दिष्ट गरिएका दुई तत्व पनि)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
ne: <piece> तत्वको लागी दुई रेखाङ्कन विकल्प राख्न सकिँदैन (विषयवस्तु निर्दिष्ट गरिएका रेखाङ्कन विकल्प गुण र एउटा <draw_ops> तत्व, वा निर्दिष्ट गरिएका दुई तत्व पनि)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Close Window
ne: सञ्झ्याल बन्द गर्नुहोस्

en: Close window
ne: सञ्झ्याल बन्द गर्नुहोस्

en: Commands to run in response to keybindings
ne: कुञ्जी बाइन्डिङको प्रतिक्रियामा चलाइने आदेश

en: Compositing Manager
ne: प्रबन्धक रचना गर्दैछ

en: Constant "%s" has already been defined
ne: अचर "%s" पहिले नै परिभाषित गरिएको छ

en: Control how new windows get focus
ne: कति नयाँ सञ्झ्यालले फोकस प्राप्त गर्दछन् नियन्त्रण गर्नुहोस्

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
ne: संयोजन अभिव्यक्तिले यसो पाठकोसुुरूमा अज्ञातञ्चालक  राखेको छ: "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
ne: संयोजन अभिव्यक्तिले अनुमति नभएको क्यारेक्टर '%s' समाविष्ट गर्दछ

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
ne: संयोजन अभिव्यक्तिले पद वर्णन गर्न नसकिने उत्प्लावन बिन्दु नम्बर '%s' समाविष्ट गर्दछ

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
ne: संयोजन अभिव्यक्तिले पद वर्णन गर्न नसकिने इन्टिजर '%s' समाविष्ट गर्दछ

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
ne: संयोजन अभिव्यक्तिमा कुनै सञ्चालक वा अपरेन्ड नभएको देखिन्छ

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
ne: संयोजन अभिव्यक्ति ओपरन्डको साटोमा सञ्चालनकर्तासँग समाप्त भयो

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
ne: संयोजन अभिव्यक्तिमा खुला कोष्ठक नभएको खुला कोष्ठक थियो

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
ne: संयोजन अभिव्यक्तिमा बन्द गर्ने कोष्ठक नभएको खुला कोष्ठक थियो

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
ne: संयोजन अभिव्यक्तिमा अपेक्षित सञ्चालनकर्ताको साटोमा अपरेन्ड थियो

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
ne: संयोजन अभिव्यक्तिमा अज्ञात चल वा अचल "%s" थियो ।

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
ne: संयोजन अभिव्यक्तिमा अपेक्षित अपरेन्डको साटोमा सञ्चालनकर्ता "%s" छ

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
ne: संयोजन अभिव्यक्तिसँग सञ्चालनकर्ता "%c" पछ्याउने सञ्चालनकर्ता "%c" छ जसको बीचमा अपरेन्ड छैन

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
ne: संयोजन अभिव्यक्ति पद वर्णकले यसको बफरलाई अतिप्रवाह गर्यो ।

en: Coordinate expression results in division by zero
ne: संयोजन अभिव्यक्ति परिणाम शून्यद्वारा भाग जाने हुन्छ

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
ne: संयोजन अभिव्यक्तिले उत्प्लाव बिन्दु नम्बरमा मोड सञ्चालनकर्ता प्रयोग गर्ने प्रयास गर्दछ

en: Coordinate expression was empty or not understood
ne: संयोजन अभिव्यक्ति खाली वा नबुझिने थियो

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
ne: पर्दा %d को "%s" मा प्रदर्शन गर्दा विन्डो प्रबन्धक छनौट पाउन सक्नु भएन

en: Could not create directory '%s': %s
ne: डाइरेक्टरी '%s' सिर्जना गर्न सकेन: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
ne: विषयवस्तु फेला पार्न सकेन ! %s अवस्थित भएको र उपयोगी विषयवस्तु समाविष्ट भएको जाँच गर्नुहोस् ।

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
ne: लेखनका लागि सत्र फाइल '%s' खोल्न सकेन: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
ne: उत्प्लावन बिन्दु नम्बरका रूपमा "%s" लाई पद वर्णन गर्न सकेन

en: Could not parse "%s" as an integer
ne: "%s" लाई इन्टिजरको रूपमा व्याख्या गर्न सकेन

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
ne: मिश्रण गरिएको रङमा अल्फा मान "%s" पद वर्णन गर्न सकेन

en: Could not parse color "%s"
ne: रङ "%s" पद वर्णन गर्न सकेन

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
ne: छाया पारिएको रङमा छाया तत्व "%s" पद वर्णन गर्न सकेन

en: Could not release screen %d on display "%s"
ne: पर्दा %d लाई प्रदर्शन "%s" मा निस्कासन गर्न सकेन

en: Current theme
ne: हालको विषयवस्तु

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
ne: स्वत बढाउने विकल्पका लागि मिलिसेकेन्ड विलम्ब

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: Determines whether Marco is a compositing manager.
ne: मेटासिटि रचना प्रबन्धक हो या होइन निर्धारण गर्दछ ।

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
ne: अनुप्रयोग वा प्रणालीले श्रव्य 'बीप' उत्पन्न गर्न सक्दछ या सक्दैन निर्धारण गर्दछ; मौन 'बीप' लाई अनुमति दिन 'दृश्यात्मक घन्टी' को संयोजकसँग प्रयोग गर्न सकिन्छ ।

en: Dialog Box
ne: संवाद बाकस

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
ne: तत्व <%s> का लागि बाण "%s" पहिचान गरेन

en: Did not understand color component "%s" in color specification
ne: रङ विशिष्टिकरणमा रङ अवयव "%s" पहिचान गरने

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
ne: तत्व <%s> का लागि भर्ने प्रकार "%s" पहिचान गर्न सकेन

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
ne: तत्व <%s> का लागि छाया "%s" पहिचान गरेन

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
ne: तत्व <%s> का लागि वस्तुस्थिति "%s" पहिचान गरेन

en: Did not understand state "%s" in color specification
ne: रङ विशिष्टिकरणमा स्थिति "%s" पहिचान गरेन

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
ne: स्ट्रिङ "%s" मा पछि रहेका क्यारेक्टर "%s" बुझेन

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
ne: ग्रेडियन्टको प्रकारका लागि मान "%s" पहिचान गरेन

en: Disable connection to session manager
ne: सत्र प्रबन्धकमा जडान गर्न असक्षम

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
ne: पूरानो वा विच्छेद गरिएको अनुप्रयोगलाई आवश्यक हुने विकृत गुण अक्षम पार्नुहोस्

en: Distance "%s" is unknown
ne: दुरी "%s" अज्ञात छ

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
ne:  %d फ्रेमलाई %g क्लाइन्ट तिरको सेकेन्डमा (%g मिलिसेकेन्ड प्रति फ्रेम) र %g सेकेन्ड वाल घडी समय जहाँ X सर्भर संसाधन सम्मिलित (%g मिलिसेकेन्ड प्रति फ्रेम) हुन्छ रेखाङ्कन गर्नुहोस्

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
ne: <%s>को तल <%s> तत्वलाई अनुमति छैन

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
ne: <%s>तत्व भित्र <%s>तत्वलाई अनुमति दिइएको छैन

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
ne: तत्व <%s> लाई <constant> तत्व भित्र अनुमति छैन

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
ne: तत्व <%s> लाई distance/border/aspect_ratio तत्व भित्र अनुमति छैन

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
ne: तत्व <%s> लाई रेखाङ्कन कार्य तत्व भित्र अनुमती छैन

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
ne: तत्व <%s> लाई name/author/date/description तत्व भित्र अनुमति छैन

en: Enable Visual Bell
ne: दृश्यात्मक घन्टी सक्षम पार्नुहोस्

en: Error closing session file '%s': %s
ne: सत्र फाइल '%s' बन्द गर्दा त्रुटि: %s

en: Error loading theme: %s
ne: विषयवस्तु लोड गर्दा त्रुटि: %s

en: Error writing session file '%s': %s
ne: सत्र फाइल '%s' लेखनमा त्रुटि: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
ne: कार्य फाइल %s: %s fdopen() गर्न असफल

en: Failed to find a valid file for theme %s
ne: विषयवस्तु %s का लागि मान्य फाइल फेला पार्न असफल

en: Failed to get hostname: %s
ne: होस्टनाम प्राप्त गर्न असफल: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
ne: "%s": %s विषयवस्तु लोड गर्न असफल

en: Failed to open X Window System display '%s'
ne: X सञ्झ्याल प्रणाली प्रदर्शन '%s' खोल्न असफल

en: Failed to open debug log: %s
ne: त्रुटिमोचक कार्य खोल्न असफल: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
ne: बचत गरिएका सत्र फाइलको पद वर्णन गर्न असफल: %s

en: Failed to restart: %s
ne: फेरि सुरु गर्न असफल: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
ne: विषयवस्तु डाइरेक्टरी स्क्यान गर्न असफल: %s

en: Fake menu item %d
ne: नक्कली मेनु सामाग्री %d

en: Frame geometry does not specify size of buttons
ne: फ्रेम जमेट्रीले बटनको साइज निर्दिष्ट गर्दैन

en: Frame style already has a button for function %s state %s
ne: प्रकार्य %s वस्तुस्थिति %s का लागि फ्रेम शैलीमा पहिले नै एउटा बटन छ

en: Frame style already has a piece at position %s
ne: फ्रेम शैलीको स्थिति %s मा पहिले नै टुक्रा छ

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
ne: जीटीके (GTK) रङ विशिष्टिकरणमा अवस्थिति पछाडी बन्द कोष्ठक हुनुपर्दछ, जस्तै gtk:fg[NORMAL] जहाँ NORMAL स्थिति हो; पद वर्णन गर् सकेन "%s"

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
ne: जीटीके (GTK) रङ विशिष्टिकरणमा कोष्ठक स्थिति हुनुपर्दछ, जस्तै; gtk:fg[NORMAL] जहाँ NORMAL स्थिति हो; पद वर्णन गर्न सकेन "%s"

en: Gradients should have at least two colors
ne: ग्रेडियन्टमा कम्तिमा पनि दुई रङ हुनुपर्दछ

en: If set to true, and the focus mode is either "sloppy" or "mouse" then the focused window will be automatically raised after a delay specified by the auto_raise_delay key. This is not related to clicking on a window to raise it, nor to entering a window during drag-and-drop.
ne: यदि ठीकमा सेट भएमा, र फोकस मोड यात "स्लोपी" वा "माउस" भएमा फोकस गरिएको सञ्झ्याल स्वत वृद्धि विलम्ब कुञ्जीद्वारा निर्दिष्ट गरिएको विलम्ब पछि स्वचालित रूपमा बढ्दछ । यसलाई बढाउनु न सञ्झ्यालमा क्लिक गर्नुसँग सम्बन्धित छैन, त्यस्तै तान्ने र छोड्ने गर्दा सञ्झ्यालमा प्रविष्टि गर्नुसँग पनि सम्बन्धित छैन ।

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
ne: यदि ठीक भएमा, शीर्षकपट्टी फन्ट विकल्पलाई उपेक्षा गर्नुहोस्, र सञ्झ्याल शीर्षकका लागि मानक अनुप्रयोग फन्ट प्रयोग गर्नुहोस् ।

en: If true, marco will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
ne: यदि ठीक भएमा, मेटासिटिले प्रयोगकर्तालाई वायरफ्रेम प्रयोग गरेर, एनिमेसन हटाएर, वा अन्य उद्देश्यले कम पृष्ठपोषण प्रदान गर्दछ । यो धेरै प्रयोगकर्ताको महत्वपूर्ण उपयोगिता न्यूनिकरण हुन सक्छ, तर लेगेसी अनुप्रयोगलाई जारी राख्न अनुमति दिन् सक्दछ, र टर्मिनल सर्भरका लागि व्यापारीकरण गर्न उपयोगी पनि हुनसक्दछ । तापनि, पहुँचता खुला हुदा वायरफ्रेम गुण अक्षम पारिएको हुन्छ ।

en: If true, then Marco works in terms of applications rather than windows. The concept is a bit abstract, but in general an application-based setup is more like the Mac and less like Windows. When you focus a window in application-based mode, all the windows in the application will be raised. Also, in application-based mode, focus clicks are not passed through to windows in other applications. Application-based mode is, however, largely unimplemented at the moment.
ne: यदि ठीक भएमा, मेटासिटिले विन्डोजको साटोमा अनुप्रयोगको सर्तमा कार्य गर्दछ ।यो धारणा केही अव्यावहारिक हुन्छ, तर सामान्यतया अनुप्रयोगमा आधारित सेटअप धेरै म्याकसँग मिल्ने र सञ्झ्यालसँग नमिल्ने हुन्छ । तपाईँले सञ्झ्याललाई नुप्रयोगमा आधारित मोडमा फोकस गरेमा, अनुप्रयोगका सबै सञ्झ्याल बढ्नेछन् । त्यस्तै, अनुप्रयोग आधारित मोडमा, फोकस क्लिक अन्य अनुप्रयोगमा सञ्झ्यालबाट पास हुदैनन् । तापनि अनुप्रयोग आधारित मोड, हालको अवस्थामा ठूलो, कार्यान्वयन गर्न नसकिने हुन्छ ।

en: If true, trade off usability for less resource usage
ne: यदि ठीक भएमा, कम स्रोत प्रयोगका लागि व्यापारिकरण उपयोगिता हुन्छ

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
ne: यहाँ रेखाङ्कन विकल्प "%s" सम्मिलित चक्रिय सन्दर्भ सिर्जना गरिन्छ

en: Initialize session from savefile
ne: बचत फाइलबाट सत्र सुरुआत गर्नुहोस्

en: Integer %ld is too large, current max is %d
ne: इनटिजर %ld धेरै ठूलो छ, हालको %d हो

en: Integer %ld must be positive
ne: इन्टिजर %ld धनात्मक हुनुपर्दछ

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
ne: अमान्य WM_TRANSIENT_FOR सञ्झ्याल 0x%lx जसलाई %s का लागि निर्दिष्ट गरिएको छ ।

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
ne: अमान्य शीर्षक मापन "%s" (xx-सानो, x-सानो, सानो, मध्यम, ठूलो, x-ठूलो, xx-ठूलो मध्ये एक हुनुपर्दछ)

en: Keep Window On Top
ne: सञ्झ्याललाई माथि राख्नुहोस्

en: Large Title Font
ne: ठूलो शीर्षक फन्ट

en: Line %d character %d: %s
ne: रेखा %d क्यारेक्टर %d: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
ne: विषयवस्तु "%s" लाई %g सेकेन्डमा लोड गरियो

en: Lower window below other windows
ne: अन्य सञ्झ्याल तल सञ्झ्याल झार्नुहोस्

en: Ma_ximize
ne: बढाउनुहोस्

en: Make X calls synchronous
ne:  X कल समकालीन बनाउनुहोस्

en: Marco
ne: मेटासिटि

en: Marco was compiled without support for verbose mode
ne: भर्बोज मोडलाई सहयोग बिनानै मेटासिटि सङ्ग्रह गरियो

en: Maximize Window
ne: सञ्झ्याल बढाउनुहोस्

en: Maximize window
ne: सञ्झ्याल बढाउनुहोस्

en: Maximize window horizontally
ne: तेर्सो रूपमा सञ्झ्याल बढाउनुहोस्

en: Maximize window vertically
ne: ठाडो रूपमा सञ्झ्याल बढाउनुहोस्

en: Mi_nimize
ne: घटाउनुहोस्

en: Minimize Window
ne: सञ्झ्याल घटाउनुहोस्

en: Minimize window
ne: सञ्झ्याल घटाउनुहोस्

en: Missing %s extension required for compositing
ne: compositing लागि आवश्यक %s एक्स्टेन्सन हराइरहेको छ

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
ne: हराइराखेको <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>

en: Modal Dialog Box
ne: नमूना संवाद बाकस

en: Modifier to use for modified window click actions
ne: परिमार्जित सञ्झ्याल क्लिक कार्य परिमार्जन गर्नका लागि प्रयोग गरिने परिमार्जक

en: Move Titlebar On_screen
ne: शीर्षकपट्टीलाई पर्दामा सार्नुहोस्

en: Move backward between panels and the desktop immediately
ne: प्यानल र डेक्सटपको बीचमा तुरुन्त पछाडिपट्टि सार्नुहोस् ।

en: Move between panels and the desktop immediately
ne: प्यानल र डेस्कटप बीचमा तुरुन्त सार्नुहोस्

en: Move between windows immediately
ne: सञ्झ्याल बीचमा तुरुन्त सार्नुहोस्

en: Move between windows of an application immediately
ne: अनुप्रयोगको सञ्झ्याल बीचमा तुरुन्त सार्नुहोस्

en: Move between windows, using a popup window
ne: एक पपअप सञ्झ्याल प्रयोग गरि झ्यालहरु बीच सार्नुहोस्

en: Move to Another _Workspace
ne: अन्य कार्यस्थानमा सार्नुहोस्

en: Move to Workspace R_ight
ne: कार्यस्थानलाई दायाँ सार्नुहोस्

en: Move to Workspace _Down
ne: कार्यस्थानलाई तल सार्नुहोस्

en: Move to Workspace _Left
ne: कार्यस्थानलाई बायाँ सार्नुहोस्

en: Move to Workspace _Up
ne: कार्यस्थानलाई माथि सार्नुहोस्

en: Move window
ne: सञ्झ्याल सार्नुहोस्

en: Move window one workspace down
ne: सञ्झ्याललाई एक कार्यक्षेत्र तल सार्नुहोस्

en: Move window one workspace to the left
ne: सञ्झ्याललाई एक कार्यक्षेत्र बायाँ सार्नुहोस्

en: Move window one workspace to the right
ne: सञ्झ्याललाई एक कार्यक्षेत्र दायाँ सार्नुहोस्

en: Move window one workspace up
ne: सञ्झ्याललाई एक कार्यक्षेत्र माथि सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 1
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र १ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 10
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र १० मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 11
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र ११ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 12
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र १२ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 2
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र २ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 3
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र ३ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 4
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र ४ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 5
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र ५ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 6
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र ६ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 7
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र ७ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 8
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र ८ मा सार्नुहोस्

en: Move window to workspace 9
ne: सञ्झ्याललाई कार्यक्षेत्र ९ मा सार्नुहोस्

en: Name of workspace
ne: कार्यक्षेत्रको नाम

en: No "%s" attribute on element <%s>
ne: <%s>तत्वमा विशेषता "%s" छैन

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
ne: तत्व <%s> मा "विस्तार कोण" वा "लाई" गुण छैन

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
ne: तत्व <%s> मा "सुरु कोण" वा "बाट" गुण छैन

en: No <%s> set for theme "%s"
ne: "%s" विषयको लागी <%s> सेट भएन

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
ne: "%s" भनिने <draw_ops> वर्णन गरिएको छैन

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
ne:  "%s" नाम भएको <draw_ops> परिभाषित गरिएको छैन

en: No command %d has been defined.
ne: आदेश %d परिभाषित गरिएको छैन ।

en: No draw_ops provided for button
ne: बटनका लागि कुनै रेखाङ्कन विकल्प उपलब्ध छैन

en: No draw_ops provided for frame piece
ne: फ्रेम टुक्राका लागि रेखाङ्कन विकल्प उपलब्ध छैन

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
ne: विन्डो प्रकार "%s" को लागी विषय "%s" मा खाका शैली सेट भएको छैन, <windowtype="%s"style_set="whatever"/> तत्व थप्नुहोस्

en: No terminal command has been defined.
ne: टर्मिनल आदेश परिभाषित गरिएको छैन ।

en: No text is allowed inside element <%s>
ne: <%s> तत्व भित्र कुनै पाठलाई अनुमति दिइएको छैन

en: Normal Application Window
ne: सामान्य अनुप्रयोग सञ्झ्याल

en: Normal Title Font
ne: सामान्य शीर्षक फन्ट

en: Number of workspaces
ne: कार्यक्षेत्रका सङ्ख्या

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum to prevent making the desktop unusable by accidentally asking for too many workspaces.
ne: कार्यक्षेत्रका सङ्ख्या । शून्यभन्दा धेरै हुनुपर्दछ, आकस्मिक रूपमा धेरै कार्यक्षेत्रका लागि सोधिने डेस्कटपलाई अनुपयोगी बनाउन अधिकतमलाई निषेधमा निश्चित गरिएको छ ।

en: Opened log file %s
ne: कार्य फाइल %s खोलियो

en: Print version
ne: मुद्रण संस्करण

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
ne: गुण %s जुन सञ्झ्याल 0x%lx छ र अमान्य UTF-8 समावेश छ

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
ne: गुण %s जुन सञ्झ्याल 0x%lx मा छ, सूचीमा वस्तु %d का लागि अमान्य UTF-8 समावेश गरेको छ

en: Put Window On Only One Workspace
ne: सञ्झ्याललाई एउटा कार्यक्षेत्रमा मात्र राख्नुहोस्

en: Raise window above other windows
ne: सञ्झ्याललाई अन्य सञ्झ्याल माथि बढाउनुहोस्

en: Remove Window From Top
ne: सञ्झ्याललाई माथिबाट हटाउनुहोस्

en: Replace the running window manager with Marco
ne: चलिरहेको सञ्झ्याल प्रबन्धकलाई मेटासिटिसँग बदल्नुहोस्

en: Resize window
ne: सञ्झ्याललाई रिसाइज गर्नुहोस्

en: Restore window
ne: सञ्झ्याल पुनर्स्थापना गर्नुहोस्

en: Roll Up Window
ne: सञ्झ्याल माथि रोल गर्नुहोस्

en: Roll _Up
ne: माथि रोल गर्नुहोस्

en: Run a defined command
ne: परिभाषित आदेश चलाउनुहोस्

en: Run a terminal
ne: टर्मिनल चलाउनुहोस्

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
ne: पर्दा %d को प्रदर्शन "%s" सँग पहिले नै सञ्झ्याल प्रबन्धक छ

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
ne: पर्दा %d को प्रदर्शन "%s" मा पहिले नै सञ्झ्याल प्रबन्धक छ; हालको सञ्झ्याल प्रबन्धकलाई बदल्न --बदल्ने विकल्प प्रयोग गर्ने प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Screen %d on display '%s' is invalid
ne: पर्दा %d को प्रदर्शन '%s' अमान्य छ

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
ne: छाया पारिएको रङको छाया तत्व "%s" ऋणात्मक छ

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
ne: छाया ढाँचा "shade/base_color/factor" हो, "%s" ढाँचामा मिल्दैन

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
ne: बढाइएका वस्तुस्थितिका लागि <%s> तत्वमा "रिसाइज" गुण हुनुहुदैन

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
ne: बढाइएका/छाया पारिएका वस्तुस्थितिका लागि <%s> तत्वमा "रिसाइज" गुण हुनुहुदैन

en: Show the panel's "Run Application" dialog box
ne: प्यानलको "अनुप्रयोग चलाउनुहोस्" संवाद बक्स देखाउनुहोस्

en: Show the panel's main menu
ne: प्यानलको मुख्य मेनु देखाउनुहोस

en: Small Title Font
ne: सानो शीर्षक फन्ट

en: Some applications disregard specifications in ways that result in window manager misfeatures. This option puts Marco in a rigorously correct mode, which gives a more consistent user interface, provided one does not need to run any misbehaving applications.
ne: केही अनुप्रयोगले सञ्झ्याल प्रबन्धकमा नतिजा विकृत हुने तरिकाले विशेष वर्णन अस्वीकार गर्दछन् । यस विकल्पले मेटासिटिलाई कठीन सुधार मोडमा राख्दछ, जसले धेरै अनुकूल प्रयोगकर्ता इन्टरफेस प्रदान गर्दछ, उपलब्ध कुनै एकले अन्य खराब ब्यवहार गर्ने कुनै पनि अनुप्रयोग चलाउनु पर्दैन ।

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
ne: केही अन्य कार्यक्रमले पहिले नै कुञ्जी %s प्रयोग गरिरहेका छन् जसमा परिमार्जक %x बाइन्डिङका रूपमा छन्

en: Specify session management ID
ne: सत्र प्रबन्धक आईडी निर्दिष्ट गर्नुहोस्

en: Style has already been specified for state %s focus %s
ne: वस्तुस्थिति %s फोकस %s का लागि शैली पहिले नै निर्दिष्ट गरिएको छ

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
ne: वस्तुस्थिति %s रिसाइज %s फोकस %s का लागि शैली पहिले नै निर्दिष्ट गरिएको छ

en: Switch to workspace 1
ne: कार्यक्षेत्र १ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 10
ne: कार्यक्षेत्र १० मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 11
ne: कार्यक्षेत्र ११ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 12
ne: कार्यक्षेत्र १२ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 2
ne: कार्यक्षेत्र २ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 3
ne: कार्यक्षेत्र ३ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 4
ne: कार्यक्षेत्र ४ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 5
ne: कार्यक्षेत्र ५ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 6
ne: कार्यक्षेत्र ६ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 7
ne: कार्यक्षेत्र ७ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 8
ne: कार्यक्षेत्र ८ मा स्विच गर्नुहोस्

en: Switch to workspace 9
ne: कार्यक्षेत्र ९ मा स्विच गर्नुहोस्

en: System Bell is Audible
ne: प्रणाली घन्टी सुन्न सकिन्छ

en: Take a screenshot
ne: स्क्रिनसट लिनुहोस्

en: Take a screenshot of a window
ne: सञ्झ्यालको स्क्रिनसट लिनुहोस्

en: Tells Marco how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
ne: प्रणाली घन्टी वा अन्य अनुप्रयोग 'घन्टी' सूचकले बजाएको घन्टीलाई कसरी दृश्यात्मक सूचकमा प्रयोग गर्ने मेटासिटिले दर्शाउदछ । हाल यहाँ दुईवटा मान्य मानहरू छन्, "पूरा पर्दा", जसको कारणले सेतो-कालो पूरा पर्दा फ्ल्यास हुन्छ, र "फ्रेम फ्ल्यास", जसको कारणले घन्टी सङ्केत पठाउने अनुप्रयोगको शीर्षकपट्टी फ्ल्यास हुन्छ । यदि अनुरोधपत्र, जसले घन्टी पठाउछ, अज्ञात भएमा (सधैँको जस्तै पूर्वनिर्धारित "प्रणाली बिप" का लागि), हाल फोकस गरिएको सञ्झ्याल शिर्षकपट्टी फ्ल्यास हुन्छ ।

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
ne:  /apps/marco/global_keybindings/run_command_N कुञ्जीले यी आदेशमा सम्बन्धित कुञ्जी बाइन्डिङलाई परिभाषित गर्दछ । run_command_N का लागि कुञ्जी बाइन्डिङ थिच्दा command_N कार्यान्वयन गर्नेछ ।

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
ne:  /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot कुञ्जीले कुञ्जी बाइन्डिङ परिभाषित गर्दछ जसको कारणले यस सेटिङद्वारा निर्दिष्ट गरिएका आदेश आह्वान गरिन्छन् ।

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
ne:  /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot कुञ्जीले कुञ्जी बाइन्डिङ परिभाषित गर्दछ जसको कारणले यस सेटिङद्वारा निर्दिष्ट गरिएका आदेश आह्वान गर्दछ ।

en: The name of a workspace.
ne: कार्यक्षेत्रको नाम ।

en: The screenshot command
ne: स्क्रिनसट आदेश

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
ne: विषयवस्तुले सञ्झ्याल, किनारा, शीर्षकपट्टी, र त्यस्तै चौथोको देखावट निर्धारण गर्दछ ।

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
ne: यदि स्वत: वृद्धीलाई ठीकमा सेट भएमा सञ्झ्याल वृद्धी हुनु पहिलेको विलम्ब समय । विलम्ब हजारौ सेकेन्डमा दिइएको हुन्छ ।

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
ne: सञ्झ्याल फोकस बिधिले सञ्झ्याल कसरी सक्रिय हुन्छन् सङ्केत गर्दछ । यससँग तीनवटा सम्भावित मान हुन्छन्, "क्लिक" को अर्थ फोकस गर्नका लागि सञ्झ्यालमा क्लिक गर्नुपर्दछ, "स्लोपि" को अर्थ माउस सञ्झ्यालमा प्रविष्टि गर्दा यो फोकस हुन्छ र "माउस" को अर्थ माउस सञ्झ्यालमा प्रविष्टि हुदा फोकस हुन्छ र माउसले सञ्झ्याल छोड्दा फोकस हराउदछ ।

en: The window screenshot command
ne: सञ्झ्याल स्क्रिनसट आदेश

en: This is a sample message in a sample dialog
ne: यो नमुना संवादको नमुना सन्देश हो

en: This option provides additional control over how newly created windows get focus. It has two possible values; "smart" applies the user's normal focus mode, and "strict" results in windows started from a terminal not being given focus.
ne: यस विकल्पले नयाँ सिर्जना गरिएका सञ्झ्यालले कसरी फोकस प्राप्त गर्दछन् अतिरिक्त नियन्त्रण उपलब्ध गर्दछ । यसका दुई सम्भावित मानहरू छन्; "छरितो" ले प्रयोगकर्ताको सामान्य फोकस मोड लागू गर्दछ, र सञ्झ्यालमा "कठीन" नतिजा फोकस नदिइएको टर्मिनलबाट सुरु हुन्छ ।

en: Toggle fullscreen mode
ne: पूरा पर्दा मोड टगल गर्नुहोस्

en: Toggle maximization state
ne: बढाइएको स्थितिलाई टगल गर्नुहोस्

en: Toggle shaded state
ne: छायाँ पारिएको वस्तुस्थिति टगल गर्नुहोस्

en: Torn-off Menu
ne: टर्न अफ मेनु

en: Turn compositing off
ne: compositing बन्द गर्नुहोस्

en: Turn compositing on
ne: compositing सुचारु गर्नुहोस्

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a 'bell' or 'beep'; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments.
ne: अनुप्रयोग वा प्रणालीले 'घन्टी' वा 'बीप' जारी गर्दा दृश्यात्मक सङ्केत खोल्दछ; सुन्न नसक्नेलाई र हल्ला हुने परिवेशमा प्रयोग गर्न उपयोगी हुन्छ ।

en: Unknown element %s
ne: अज्ञात तत्व %s

en: Unknown function "%s" for button
ne: बटन "%s" का लागि अज्ञात प्रकार्य

en: Unknown position "%s" for frame piece
ne: फ्रेम टुक्राका लागि अज्ञात स्थिति "%s"

en: Unknown state "%s" for button
ne: वटनका लागि अज्ञात स्थिति "%s"

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
ne: <%s> तत्वमा अज्ञात शैली सेट "%s"

en: Unknown type "%s" on <%s> element
ne: <%s> तत्वमा अज्ञात प्रकार "%s"

en: Unknown window information request: %d
ne: अज्ञात सञ्झ्याल सूचना अनुरोध: %d

en: Unma_ximize
ne: पूर्वावस्थामा फर्काउनुहोस्

en: Unroll Window
ne: सञ्झ्याल रोल नगर्नुहोस्

en: Usage: %s
ne: प्रयोग: %s

en: Usage: marco-theme-viewer [THEMENAME]
ne: प्रयोग: मेटासिटि विषयवस्तु दर्शक [THEMENAME]

en: Use standard system font in window titles
ne: सञ्झ्याल शीर्षकमा मानक प्रणाली फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
ne: प्रयोगकर्ताको वर्णन  ठूलो अक्षरबाट सुरू हुनुपर्छ, "%s" होइन

en: Utility Palette
ne: रङदानी उपयोगिता

en: Visual Bell Type
ne: दृश्यात्मक घन्टी प्रकार

en: Whether raising should be a side-effect of other user interactions
ne: अन्य प्रयोगकर्ताको अन्तर्क्रिया बढाउदा अप्रत्यक्ष प्रभाव हुनुपर्दछ या पर्दैन

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
ne: सञ्झ्याल %s ले ICCCM मा निर्दिष्ट गरे अनुरूपको सञ्झ्याल WM_CLIENT_LEADER को साटोमा आफ्नैमा SM_CLIENT_ID सेट गर्दछ ।

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
ne: सञ्झ्याल %s ले MWM सङ्केतलाई साइज परिवर्तन गर्न नमिल्ने देखाएर सेट गर्दछ, तर न्यूनतम साइज %d x %d र अधिकतम साइज %d x %d सेट गर्दछ; यसले धेरै अर्थ दिदैन ।

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
ne: सञ्झ्याल 0x%lx मा %s गुण छ
    त्यसमा प्रकार %s ढाँचा %d हुने अपेक्षा गरिएको थियो
    र वास्तवमा प्रकार %s ढाँचा %d n_items %d छ ।
    यो धेरैजसो सञ्झ्याल प्रबन्धक बगका कारणले नभई अनुप्रयोग बगका कारणले हुनसक्छ ।
    सञ्झ्यालमा title="%s" class="%s" name="%s" छ

en: Window Management
ne: सञ्झ्याल प्रबन्ध

en: Window Menu
ne: सञ्झ्याल मेनु

en: Window Title Goes Here
ne: सञ्झ्याल शीर्षक यहाँ देखिन्छ

en: Window focus mode
ne: सञ्झ्याल फोकस मोड

en: Window manager error:
ne: सञ्झ्याल प्रबन्धक त्रुटि:

en: Window manager warning:
ne: सञ्झ्याल प्रबन्धक चेतावनी:

en: Window manager:
ne: सञ्झ्याल प्रबन्धक:

en: Window title font
ne: सञ्झ्याल शीर्षक फन्ट

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
ne: सञ्झ्याल प्रकार "%s" सँग शैली सेट पहिले नै मानाङ्कन गरिएको छ

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
ne: विच्छेद अनुप्रयोगका लागि वर्कअराउन्ड अक्षम पारियो । केही अनुप्रयोगले उचित रूपमा कार्य नगर्न सक्दछन् ।

en: Workspace %d
ne: कार्यस्थान %d

en: Workspace %s%d
ne: कार्यस्थान %s%d

en: Workspace 1_0
ne: कार्यस्थान १०

en: X Display to use
ne: प्रयोग गरिने X प्रदर्शन

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
ne: तपाईँले अनुप्रयोगलाई जारी राख्न केही समय प्रतिक्षा गर्नुहोस् रोज्न वा यसलाई पूर्ण रूपमा अन्त्य गर्न दवाब दिन सक्नुहुन्छ ।

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
ne: अल्फा मान सार्थक हुनका लागि तपाईँले पृष्ठभूमि निर्दिष्ट गर्नुपर्दछ

en: _Always on Visible Workspace
ne: सधैँ दृश्यात्मक कार्यस्थानमा

en: _Force Quit
ne: अन्त्य गर्न दवाब दिनुहोस्

en: _Move
ne: सार्नुहोस्

en: _Only on This Workspace
ne: सधैँ यो कार्यस्थानमा मात्र

en: _Resize
ne: रिसाइज गर्नुहोस्

en: _Unroll
ne: रोल नगर्नुहोस्

en: _Wait
ne: प्रतिक्षा गर्नुहोस्

en: bottom
ne: तल

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
ne: फ्रेम जमेट्रीले "%s" आयाम निर्दिष्ट गर्दैन

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
ne: फ्रेम जमेट्रीले किनारा "%s" का लागि आयाम "%s" निर्दिष्ट गर्दैन

en: left
ne: बायाँ

en: nested <window> tag
ne: नेस्टेड <window> ट्याग

en: right
ne: दायाँ

en: top
ne: माथि
