blueman-project - en to nl translation catalogue (504 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
nl[0]: %(minutes)d minuut
nl[1]: %(minutes)d minuten

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
nl[0]: %(seconds)d Seconde
nl[1]: %(seconds)d Seconden

en: %(service)s on %(device)s
nl: %(service)s op %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
nl: %d %s %d %s en %d %s

en: 17–33 percent
nl: 17-33 procent

en: 1–17 percent
nl: 1-17 procent

en: 33–50 percent
nl: 33-50 procent

en: 3D Display
nl: 3D-beeldscherm

en: 3D Glasses
nl: 3D Bril

en: 3D Synchronization (3DSP)
nl: 3D-Synchronisatie (3DSP)

en: 50–67 percent
nl: 50-67 procent

en: 67–83 percent
nl: 67-83 procent

en: 83–99 percent
nl: 83-99 procent

en: <b>%(connections)d Active Connection</b> | <b>%(connections)d Active Connections</b>
nl[0]: <b>%(connections)d actieve verbinding</b>
nl[1]: <b>%(connections)d actieve verbindingen</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
nl: <b>Er is een fout opgetreden bij het laden van een invoegsel. Meld dit a.u.b. aan de ontwikkelaars met de inhoud van deze boodschap op onze </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>

en: <b>Author:</b>
nl: <b>Auteur:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
nl: <b>Automatisch verbinden:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
nl: <b>Conflicteert met:</b>

en: <b>Connect To:</b>
nl: <b>Verbinden met:</b>

en: <b>Connected</b>
nl: <b>Verbonden</b>

en: <b>DUN Support</b>
nl: <b>(Inbelnetwerk) DUN-ondersteuning</b>

en: <b>Depends on:</b>
nl: <b>Afhankelijk van:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
nl: <b>Verbinding verbreken:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
nl: <b>Gedownload:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
nl: <b>Bestanden ontvangen (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
nl: <b>Bestand:</b>

en: <b>GSM settings</b>
nl: <b>GSM-instellingen</b>

en: <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
nl: <b>Koppelingskwaliteit: %(lq)u%%</b>

en: <b>Log duration:</b>
nl: <b>Logboek duur:</b>

en: <b>Log started:</b>
nl: <b>Logboek gestart:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
nl: <b>NAP-instellingen</b>

en: <b>Name</b>
nl: <b>Naam</b>

en: <b>Network Settings</b>
nl: <b>Netwerkinstellingen</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
nl: <b>Geen DHCP-servers geïnstalleerd</b>

en: <b>PAN Support</b>
nl: <b>PAN-ondersteuning</b>

en: <b>Plugin description:</b>
nl: <b>Omschrijving van invoegtoepassing:</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
nl: <b>Ontvangen signaalsterkte: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>Services</b>
nl: <b>Diensten</b>

en: <b>To:</b>
nl: <b>Naar:</b>

en: <b>Total:</b>
nl: <b>Totaal:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
nl: <b>Overdrachtinstellingen</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
nl: <b>Sterkte van verzendsignaal: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
nl: <b>Bluetooth _uitschakelen</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
nl: <b>Bluetooth _aan</b>

en: <b>Uploaded:</b>
nl: <b>Geüpload:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
nl: <b>Zichtbaarheidinstelling</b>

en: <b>_Connect</b>
nl: <b>_Verbinden</b>

en: <b>_Disconnect</b>
nl: <b>_Verbinding verbreken</b>

en: <big>Select row(s) and use <i>Control + C</i> to copy</big>
nl: <big>Kies rij(en) en gebruik <i>Control + C</i> om te kopiëren</big>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
nl: <span size="small">De volgende argumenten zullen doorgegeven worden:
    Adres, naam, dienstnaam, uuid16s, rfcomm node
    Bijvoorbeeld:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefoon, DUN-dienst, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s zullen terugkomen in een door een komma gescheiden lijst
    
    Bij het afkoppelen van een apparaat zal het script een HUP-signaal krijgen</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
nl: <span weight="bold" size="large">Bezig met verzenden van bestanden via Bluetooth</span>

en: Accept
nl: Aanvaarden

en: Accept files from trusted devices
nl: Accepteer bestanden van vertrouwde apparaten

en: Access point
nl: Netwerktoegangspunt

en: Adap_ters
nl: Adapters

en: Adapter Preferences
nl: Adapter voorkeuren

en: Adapter for this connection is not available
nl: Adapter voor deze verbinding is niet beschikbaar

en: Adapter selection
nl: Adapter keuze

en: Adds an exit menu item to quit the applet
nl: Voegt een menu-onderdeel 'Afsluiten' toe om het applet af te sluiten

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
nl: Voegt een indicator toe aan het statuspictogram wanneer Bluetooth ingeschakeld is en toont het aantal verbindingen in de gereedschaptip.

en: Adds disconnect menu items
nl: Voegt menu-elementen toe voor verbreken van verbinding

en: Adds standard menu items to the status icon menu
nl: Voegt standaardmenu-onderdelen toe aan het statuspictogrammenu

en: Advanced Audio
nl: Geavanceerde audio

en: Alert Notification Service
nl: Service voor notificatiesmeldingen

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
nl: Hiermee kunt u het netwerkverkeergebruik bewaken (voor mobiel breedband). Handig voor het beperken van uw gegevensverbruik. Deze invoegtoepassing houdt dit voor elk apparaat apart bij.

en: Always
nl: Altijd

en: Always accept
nl: Altijd aanvaarden

en: Always visible
nl: Altijd zichtbaar

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
nl: Aantal seconden dat de zichtbaarheidsmodus zal duren

en: Appearance
nl: Weergave

en: Applet's transfer service plugin is disabled
nl: Invoegtoepassing voor overdrachtfunctie van werkbalkhulpje is uitgeschakeld

en: Are you sure you want to reset the counter?
nl: Weet u zeker dat u de teller wilt terugzetten op nul?

en: Audio Profile
nl: Audioprofiel

en: Audio Sink
nl: Audio-ontvanger

en: Audio Source
nl: Audiobron

en: Audio and input profiles
nl: Profielen voor audio en invoer

en: Authorization request for:
nl: Machtigingsverzoek voor:

en: Auto power-on
nl: Automatisch inschakelen

en: Automatically connected to %(service)s on %(device)s
nl: Automatisch verbonden met %(service)s op %(device)s

en: Automatically power on adapters
nl: Adapter automatisch inschakelen

en: Automation IO
nl: Automatisering IO

en: Barcode Scanner
nl: Streepjescodescanner

en: Battery Service
nl: Accudienst

en: Block/Unblock this device
nl: Blokkeer/Deblokkeer apparaat

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Blood Pressure
nl: Bloeddruk

en: Blood Pressure: Arm
nl: Bloeddruk: arm

en: Blood Pressure: Wrist
nl: Bloeddruk: pols

en: Blueman Applet
nl: Blueman-werkbalkhulpje

en: Blueman Bluetooth Manager
nl: Blueman Bluetooth-beheer

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
nl: Blueman is een GTK+ Bluetooth-beheerder

en: Bluetooth Active
nl: Bluetooth actief

en: Bluetooth Adapters
nl: Bluetooth-adapters

en: Bluetooth Authentication
nl: Bluetooth-authenticatie

en: Bluetooth Device
nl: Bluetooth-apparaat

en: Bluetooth Devices
nl: Bluetooth-apparaten

en: Bluetooth Disabled
nl: Bluetooth uitgeschakeld

en: Bluetooth Enabled
nl: Bluetooth ingeschakeld

en: Bluetooth File Transfer
nl: Bluetooth-bestandoverdracht

en: Bluetooth Manager
nl: Bluetooth-beheerder

en: Bluetooth Network
nl: Bluetooth-netwerk

en: Bluetooth Turned Off
nl: Bluetooth uitgeschakeld

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
nl: Bluetooth moet zijn ingeschakeld, anders werkt het adapterbeheer niet

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
nl: Bluetooth moet ingeschakeld worden om het apparaatbeheer te kunnen gebruiken

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
nl: Bluez-achtergronddienst is niet actief, Blueman-beheer kan niet doorgaan.
    Dit betekent waarschijnlijk dat er geen Bluetooth-adapters gevonden zijn of dat de Bluetooth-achtergronddienst niet gestart is.

en: Body Composition
nl: Lichaamssamenstelling

en: Bond Management
nl: Obligatiebeheer

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Access Service
nl: Toegangsservice voor agenda, taak en notities (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Notification Service
nl: Meldingsservice voor agenda, taak en notities (CTN)

en: Calendar, Task, and Notes (CTN) Profile
nl: Agenda, taken en Notities (CTN) Profiel

en: Cancel Operation
nl: Actie annuleren

en: Cancelling
nl: Bezig met annuleren

en: Car audio
nl: Automuziek

en: Card Reader
nl: Kaartlezer

en: Cellular
nl: Mobieltje

en: Characteristic Declaration
nl: Kenmerkende verklaring

en: Characteristic Extended Properties
nl: Kenmerkende Uitgebreide Eigenschappen

en: Characteristic Presentation Format
nl: Kenmerkend presentatieformaat

en: Characteristic User Description
nl: Kenmerkende Beschrijving gebruiker

en: Common ISDN Access (CIP)
nl: Gemeenschappelijke ISDN-toegang (CIP)

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Configure Bluetooth Network
nl: Bluetooth-netwerk instellen

en: Configure selected plugin's preferences
nl: Stel de voorkeuren in voor de geselecteerde invoegtoepassing

en: Configured directory for incoming files does not exist
nl: Ingestelde map voor binnenkomende bestanden bestaat niet

en: Configuring networking requires privileges
nl: U heeft rechten nodig om netwerkbeheer uit te kunnen voeren

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Confirm value for authentication:
nl: Bevestig waarde voor authenticatie:

en: Connected
nl: Verbonden

en: Connected to %s
nl: Verbonden met %s

en: Connected:
nl: Verbonden:

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Connecting…
nl: Bezig met verbinden…

en: Connection Failed:
nl: Verbinding mislukt:

en: Connection to BlueZ failed
nl: Verbinding met BlueZ mislukt

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
nl: Hiermee verbindt u automatisch verbindingsprofielen A2DP bron, A2DP zink en HID

en: Continuous Glucose Monitoring
nl: Voortdurende glucosecontrole

en: Controls Bluetooth adapter power states
nl: Beheert de stroomstatus van de Bluetooth-adapter

en: Cordless
nl: Draadloos

en: Cordless Telephony
nl: Draadloze telefonie

en: Create pairing with the device
nl: Het apparaat koppelen

en: Current Time Service
nl: Huidige tijddienst

en: Cycling Power
nl: Fietskracht

en: Cycling Speed and Cadence
nl: Fietssnelheid en cadans

en: Cycling: Cadence Sensor
nl: Fietsen: kadanssensor

en: Cycling: Cycling Computer
nl: Fietsen: fietscomputer

en: Cycling: Power Sensor
nl: Fietsen: krachtsensor

en: Cycling: Speed Sensor
nl: Fietsen: snelheidssensor

en: Cycling: Speed and Cadence Sensor
nl: Fietsen: sensor voor snelheid en kadans

en: DHCP server type:
nl: DHCP-servertype:

en: Data activity indication
nl: Indicatie van gegevensactiviteit

en: Deny
nl: Weigeren

en: Dependency issue
nl: Afhankelijkheidsprobleem

en: Desktop
nl: Bureaucomputer

en: Device Information
nl: Apparaatinformatie

en: Device Manager
nl: Apparaatbeheer

en: Device Name
nl: Apparaatnaam

en: Device did not respond
nl: Apparaat reageerde niet

en: Dialup Networking (DUN)
nl: Inbelnetwerk (DUN)

en: Dialup Settings
nl: Inbelinstellingen

en: Digital Pen
nl: Digitale pen

en: Digitizer Tablet
nl: Graphics tablet/ Pen tablet

en: DirectPrinting (BPP)
nl: Directafdrukken (BPP)

en: Disconnect %s
nl: Verbinding verbreken voor %s

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Disconnection Failed:
nl: Verbinding verbreken mislukt:

en: Discoverable timeout
nl: Zichtbaarheidsperiode

en: Discoverable… %ss
nl: Ontdekbaar... %ss

en: Discovering…
nl: Ontdekken…

en: Display
nl: Beeldscherm

en: Doll
nl: Pop

en: ETA:
nl: Geschatte aankomsttijd:

en: Enable Bluetooth
nl: Bluetooth inschakelen

en: Enter PIN code for authentication:
nl: Voer pincode in voor authenticatie:

en: Enter passkey for authentication:
nl: Voer wachtwoordsleutel in voor authenticatie:

en: Environmental Sensing
nl: Omgevingsdetectie

en: Error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Error occurred while sending file %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het verzenden van bestand %s

en: Exit
nl: Afsluiten

en: External Report Reference
nl: Extern verslag Referentie

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
nl: Kon de obex-dienst niet automatisch starten. Zorg ervoor dat de obex-achtergronddienst draait

en: Failed to change profile to %s
nl: Kon profiel niet wijzigen naar %s

en: Failed to connect
nl: Kon niet verbinden

en: Failed to obtain an IP address on %s
nl: Kon geen IP-adres verkrijgen op %s

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
nl: Bestand %(0)s van %(1)s succesvol ontvangen

en: File Sender
nl: Bestandverzender

en: File received
nl: Bestand ontvangen

en: Files received
nl: Bestanden ontvangen

en: Fingertip
nl: Vingertop

en: Firmware Revision String
nl: Firmware Revisie String

en: Forcefully disconnect the device
nl: Verbinding met apparaat met kracht verbreken

en: Fully
nl: Geheel

en: GSM Settings
nl: GSM-instellingen

en: Game
nl: Spel

en: Gaming/Toy
nl: Spelletjes/speelgoed

en: Generic Access
nl: Algemene toegang

en: Generic Attribute
nl: Algemeen kenmerk

en: Generic Audio
nl: Algemene Audio

en: Generic Barcode Scanner
nl: Generieke streepjescodescanner

en: Generic Blood Pressure
nl: Generieke bloeddruk

en: Generic Clock
nl: Generieke klok

en: Generic Computer
nl: Generieke computer

en: Generic Continuous Glucose Monitor
nl: Generieke voortdurende glucosecontrole

en: Generic Display
nl: Generiek beeldscherm

en: Generic Eye-glasses
nl: Generieke bril

en: Generic FileTransfer
nl: Algemene bestandsoverdracht

en: Generic Glucose Meter
nl: Generieke glucosemeter

en: Generic Heart rate Sensor
nl: Generieke hartslagmeter

en: Generic Insulin Pump
nl: Generieke insulinepomp

en: Generic Keyring
nl: Generieke sleutelbos

en: Generic Media Player
nl: Generieke mediaspeler

en: Generic Medication Delivery
nl: Algemene medicijnenafgifte

en: Generic Networking
nl: Generieke Netwerken

en: Generic Personal Mobility Device
nl: Algemeen persoonlijk mobiliteitsapparaat

en: Generic Phone
nl: Generieke telefoon

en: Generic Remote Control
nl: Generieke afstandsbediening

en: Generic Tag
nl: Generieke markering

en: Generic Telephony
nl: Algemene telefonie

en: Generic Thermometer
nl: Generieke thermometer

en: Generic Watch
nl: Generiek horloge

en: Generic: Cycling
nl: Generiek: fietsen

en: Generic: Outdoor Sports Activity
nl: Generiek: buitensportactiviteit

en: Generic: Pulse Oximeter
nl: Generiek: zuurstofmeter

en: Generic: Running Walking Sensor
nl: Generiek: sensor voor rennen en wandelen

en: Generic: Weight Scale
nl: Generiek: weegschaal

en: Glasses
nl: Bril

en: Group Network
nl: Netwerk groeperen

en: HDP Source
nl: HDP-bron

en: Handheld
nl: PDA

en: Handsfree
nl: Handenvrij

en: Handsfree Audio Gateway
nl: Handenvrij audiodoorgang

en: Hardcopy Notification
nl: Hardcopy Notificatie

en: Hardware Revision String
nl: Hardware Revisie String

en: Headphones
nl: Koptelefoon

en: Headset
nl: Koptelefoon

en: Headset Audio Gateway
nl: Hoofdtelefoon Audio Gateway

en: Health Thermometer
nl: Gezondheidsthermometer

en: Heart Rate
nl: Hartslag

en: Heart Rate Sensor: Heart Rate Belt
nl: Hartritmesensor: hartritmeriem

en: Helmet
nl: Helm

en: Hi-Fi audio
nl: HiFi-geluid

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide _unnamed devices
nl: Naamloze apparaten verbergen

en: High
nl: Hoog

en: Human Interface Device (HID)
nl: Menselijke interface-apparaat (HID)

en: Human Interface Device Service (HID)
nl: Menselijke interface-apparaatdienst (HID)

en: IP Address:
nl: IP-adres:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
nl: IP-adres conflicteert met apparaat %s dat hetzelfde adres heeft

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration  %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
nl: IP-adres overlapt met subnet van apparaat %s, dat de volgende instellingen heeft  %s/%s
    Dit kan onjuist netwerkgedrag veroorzaken

en: Imaging
nl: Beeldverwerking

en: Imaging (BIP)
nl: Beeldverwerking (BIP)

en: Immediate Alert
nl: Onmiddellijke waarschuwing

en: Include
nl: Opnemen

en: Incoming Folder:
nl: Inkomende map:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
nl: Binnenkomend bestand %(0)s van %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
nl: Binnenkomend bestand via Bluetooth

en: Indoor Positioning
nl: Binnenshuis positionering

en: Input/output error
nl: Invoer/uitvoerfout

en: Insulin Pen
nl: Insulinepen

en: Insulin Pump, durable pump
nl: Insulinepomp, duurzame pomp

en: Insulin Pump, patch pump
nl: Insulinepomp, pleisterpomp

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
nl: Apparaat %(0)s gekoppeld aan IP-adres %(1)s

en: Internet Protocol Support
nl: Internet Protocol Ondersteuning

en: Invalid IP address
nl: Ongeldig IP-adres

en: IrMC Sync Command
nl: IrMC Sync Commando

en: Jacket
nl: Jas

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: LAN Access Using PPP
nl: LAN toegang via PPP

en: Launch DHCP client
nl: DHCP-client starten

en: Launch PPP daemon
nl: PPP-achtergronddienst starten

en: Launching DHCP client requires privileges
nl: Het starten van de DHCP-client vereist rechten

en: Launching PPP daemon requires privileges
nl: U heeft rechten nodig om PPP-achtergronddienst te kunnen starten

en: Link Loss
nl: Verlies van koppeling

en: Link Quality: %(lq)u%%
nl: Koppelingskwaliteit: %(lq)u%%

en: Local Services
nl: Lokale diensten

en: Location Display Device
nl: Locatieschermapparaat

en: Location Pod
nl: Locatie-apparaat

en: Location and Navigation
nl: Locatie en navigatie

en: Location and Navigation Display Device
nl: Apparaat voor weergave van locatie en navigatie

en: Location and Navigation Pod
nl: Apparaatje voor locatie en navigatie

en: Loudspeaker
nl: Luidspreker

en: Low
nl: Laag

en: Make the default adapter temporarily visible
nl: Maak de standaard adapter tijdelijk zichtbaar

en: Manages local network services, like NAP bridges
nl: Beheert lokale netwerkdiensten, zoals NAP bridges

en: Manufacturer Name String
nl: Fabrikant Name String

en: Mark/Unmark this device as trusted
nl: Markeer/demarkeer dit apparaat als vertrouwd

en: Maximum items
nl: Maximaal aantal onderdelen

en: Message Access Profile (MAP)
nl: Berichttoegangsprofiel (MAP)

en: Message Access Server
nl: Berichtentoegangsserver

en: Message Notification Server
nl: Server voor berichtmelding

en: Microphone
nl: Microfoon

en: Miscellaneous
nl: Divers

en: Mobility Scooter
nl: Mobiliteitsscooter

en: Model Number String
nl: Modelnummerreeks

en: More
nl: Meer

en: Mouse
nl: Muis

en: Much
nl: Veel

en: Multi-Profile Specification (MPS) Profile
nl: Multi-Profielspecificatie (MPS) Profiel

en: Multi-Profile Specification (MPS) Service
nl: Multi-Profielspecificatie (MPS) Service

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Access Point
nl: Netwerktoegangspunt

en: Network Access Point (NAP)
nl: Netwerktoegangspunt (NAP)

en: Network _Usage
nl: Netwerk _gebruik

en: No
nl: Nee

en: No audio endpoints registered
nl: Geen audio-eindpunten geregistreerd

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
nl: Er zijn nog geen gebruiksstatistieken beschikbaar. Probeer eerst een verbinding tot stand te brengen en kijk daarna weer op deze pagina.

en: Not Connected
nl: Niet verbonden

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not currently supported with this setup
nl: Wordt momenteel niet ondersteund met deze instelling

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Number:
nl: Aantal:

en: OBEX File Transfer
nl: OBEX-bestandoverdracht

en: Object Transfer
nl: Objectoverdracht

en: Open
nl: Openen

en: Open Location
nl: Open locatie

en: Optimal
nl: Optimaal

en: Pager
nl: Pieper

en: Pair
nl: Koppelen

en: Paired
nl: Gekoppeld

en: Pairing PIN code for
nl: PIN-code koppelen voor

en: Pairing passkey for
nl: Koppelingsverzoek voor

en: Pairing request
nl: Koppelingsverzoek

en: Pairing request for %s
nl: Koppelingsverzoek voor %s

en: Pairing request for device:
nl: Koppelingsverzoek voor apparaat:

en: Pairing request for:
nl: Koppelingsverzoek voor:

en: Peripheral
nl: Randapparaat

en: Peripheral Privacy Flag
nl: Randapparatuur Privacy Flag

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phonebook Access (PBAP)
nl: Toegang tot het telefoonboek (PBAP)

en: Phonebook Access (PBAP) - PCE
nl: Toegang tot het telefoonboek (PBAP) - PCE

en: Phonebook Access (PBAP) - PSE
nl: Toegang tot het telefoonboek (PBAP) - PSE

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services. Until then the default "%s" will be used
nl: Zorg er a.u.b. voor dat de map '<b>%s</b>' bestaat of stel hem in met blueman-diensten. Tot dat ogenblik zal de standaard '%s' worden gebruikt

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
nl: Invoegtoepassing <b>"%(0)s"</b> is afhankelijk van <b>%(1)s</b>. <b>%(1)s</b> uitschakelen zal ook <b>"%(0)s"</b> uitschakelen.
    Verdergaan?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
nl: Invoegtoepassing <b>%(0)s</b> conflicteert met <b>%(1)s</b>. Inschakelen van <b>%(1)s</b> zal <b>%(0)s</b> uitschakelen.
    Verdergaan?

en: Plugins
nl: Invoegtoepassingen

en: PnP Information
nl: PnP Informatie

en: Pointing
nl: Aanwijsapparaat

en: Poor
nl: Matig

en: Portable audio
nl: Draagbare muziek

en: Powered Wheelchair
nl: Rolstoel met aandrijving

en: Primary Service
nl: Primaire dienst

en: Proprietary
nl: Niet-vrij

en: Provides DBus API for other Blueman components
nl: Biedt een DBus-API aan voor andere Blueman-componenten

en: Provides OBEX file transfer capabilities
nl: Biedt mogelijkheden voor OBEX-bestandsoverdracht

en: Provides a StatusNotifierItem to show a statusicon
nl: Zorgt voor StatusNotifierItem om statusicoon te laten zien

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
nl: Biedt een basis dhcp-client voor Bluetooth-PAN-verbindingen.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
nl: Biedt een menu aan voor het werkbalkhulpje en een API zodat andere invoegtoepassingen dit kunnen wijzigen

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
nl: Levert een menu-onderdeel om de standaard adapter tijdelijk zichtbaar te maken wanneer deze standaard op verborgen is ingesteld

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
nl: Voorziet in een menu-onderdeel voor snelle toegang tot de laatst gebruikte verbindingen

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
nl: Biedt basisondersteuning voor verbinding met het internet via DUN-profiel.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
nl: Biedt sleutel- en authenticatiediensten voor BlueZ-achtergronddienst

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
nl: Biedt ondersteuning voor inbelnetwerk (DUN) met ModemManager en NetworkManager

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
nl: Biedt ondersteuning voor Personal Area Netwerken (PAN) geïntroduceerd in NetworkManager 0.8

en: Public Browse Group
nl: Openbare bladergroep

en: Pulse Oximeter
nl: Zuurstofgehaltemeter

en: R_ename device…
nl: _Hernoem apparaat…

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
nl[0]: %(files)d bestand op de achtergrond ontvangen
nl[1]: %(files)d bestanden op de achtergrond ontvangen

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
nl[0]: Nog %(files)d ander bestand op de achtergrond ontvangen
nl[1]: Nog %(files)d andere bestanden op de achtergrond ontvangen

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
nl: Ontvangen signaalsterkte: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiving file
nl: Bestand wordt ontvangen

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
nl: Bestand %(0)s van %(1)s wordt ontvangen

en: Recent _Connections
nl: Recente _verbindingen

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Reconnection Address
nl: Heraansluitingsadres

en: ReferencePrinting (BPP)
nl: Referentieafdrukken (BPP)

en: Reject
nl: Weigeren

en: Remote Control
nl: Afstandsbediening

en: Remote Control Target
nl: Afstandsbediening Doel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove this device from the known devices list
nl: Verwijder dit apparaat uit de lijst met bekende apparaten

en: Rename device
nl: Hernoem apparaat

en: Renew IP Address
nl: IP-adres vernieuwen

en: Report Reference
nl: Rapportverwijzing

en: Resource temporarily unavailable
nl: Hulpbron tijdelijk niet beschikbaar

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Running Speed and Cadence
nl: Hardloopsnelheid en cadans

en: Running Walking Sensor: In-Shoe
nl: Sensor voor rennen en wandelen: in de schoen

en: Running Walking Sensor: On-Hip
nl: Sensor voor rennen en wandelen: op de heup

en: Running Walking Sensor: On-Shoe
nl: Sensor voor rennen en wandelen: op de schoen

en: SIM Access (SAP)
nl: SIM-toegang (SAP)

en: S_ort By
nl: S_orteer op

en: Scan Parameters
nl: Scanparameters

en: Script to execute on connection
nl: Script om uit te voeren na verbinding

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for nearby devices
nl: Zoek naar apparaten in de buurt

en: Searching
nl: Bezig met zoeken

en: Secondary Service
nl: Secundaire dienst

en: Select Device
nl: Selecteer apparaat

en: Select audio profile for PulseAudio
nl: Selecteer audioprofiel voor PulseAudio

en: Select folder for incoming file transfers
nl: Kies map voor binnenkomende bestandsoverdrachten

en: Send File
nl: Bestand verzenden

en: Send _Files to Device
nl: _Bestanden verzenden naar apparaat

en: Send _note
nl: _Notitie verzenden

en: Send a _File…
nl: Verstuur een _bestand…

en: Send a text note
nl: Stuur een tekstnotitie

en: Send file(s) to the device
nl: Bestand(en) verzenden naar het apparaat

en: Send note
nl: Notitie verzenden

en: Sending File
nl: Bezig met verzenden van bestand

en: Serial Number String
nl: Serienummerreeks

en: Serial Port
nl: Seriële poort

en: Serial Port %s
nl: Seriële poort %s

en: Serial port connected
nl: Seriële poort verbonden

en: Serial port connection script failed
nl: Verbindingsscript seriële poort mislukt

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
nl: Dienst seriële poort op apparaat <b>%s</b> zal nu beschikbaar zijn via <b>%s</b>

en: Service Changed
nl: Dienst gewijzigd

en: Service Preferences
nl: Dienstvoorkeuren

en: Service:
nl: Dienst:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
nl: Eigenschappen instellen voor Bluetooth-adapters

en: Set RfKill State
nl: RfKill-status instellen

en: Set-top box
nl: Televisiedecoder

en: Setting RfKill State requires privileges
nl: U heeft rechten nodig om de status van RfKill in te stellen

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
nl: Moet bluetooth automatisch worden ingeschakeld?

en: Show _Statusbar
nl: Toon _Statusbalk

en: Show _Toolbar
nl: Toon _Werkbalk

en: Show device information
nl: Apparaatinformatie tonen

en: Show input
nl: Toon invoer

en: Shows desktop notifications when devices get connected or disconnected.
nl: Toont bureaubladmeldingen wanneer er verbinding met apparaten wordt gemaakt of verbroken.

en: Shows network traffic usage
nl: Laat netwerkverkeergebruik zien

en: Skip
nl: Overslaan

en: Software Revision String
nl: Software Revisie String

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
nl: Standaard SPP-profielverbindingsuitvoerder, maakt het mogelijk om aangepaste acties uit te voeren

en: Sub-optimal
nl: Sub-optimaal

en: Success!
nl: Gelukt!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
nl: Succesvol verbonden met <b>DUN-dienst</b> op <b>%(0)s.</b>
    Netwerk is nu beschikbaar via <b>%(1)s</b>

en: Switches Bluetooth killswitch status to match Bluetooth power state. Allows turning Bluetooth back on from an icon that shows its status; provided it isn't unplugged by the system, or physically.
nl: Schakelt de status van Bluetooth killswitch om naar de status van Bluetooth power. Maakt het mogelijk Bluetooth weer in te schakelen vanaf een pictogram dat de status weergeeft; mits het niet door het systeem is losgekoppeld, of fysiek.

en: System ID
nl: Systeem ID

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
nl: Stelt tijdelijk de schermbeveiliging uit wanneer een Bluetooth-spelcontroller verbonden is.

en: Temporarily visible
nl: Tijdelijk zichtbaar

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
nl: Het maximaal aantal onderdelen dat getoond zal worden in het recente verbindingenmenu.

en: There was a problem launching script %s
    %s
nl: Er was een probleem met het uitvoeren van script %s
    %s

en: Thermometer: Ear
nl: Thermometer: oor

en: This should be overwritten
nl: Dit zou overschreven moeten worden

en: Too much
nl: Te veel

en: Total data received and rate of transmission
nl: Totaal van ontvangen gegevens en verbindingssnelheid

en: Total data sent and rate of transmission
nl: Totaal van verstuurde gegevens en verbindingssnelheid

en: Toy
nl: Speelgoed

en: Traffic statistics
nl: Verkeersstatistieken

en: Transfer
nl: Overdragen

en: Transfer failed
nl: Overdracht mislukt

en: Transfer of file %(0)s failed
nl: Overdracht van bestand %(0)s mislukt

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
nl: Sterkte van verzendsignaal: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Tries to auto-connect to configurable services on start and every 60 seconds.
nl: Probeert om automatisch te verbinden met instelbare diensten bij start en elke 60 seconden.

en: Trust
nl: Vertrouwen

en: Trusted
nl: Vertrouwd

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait…
nl: Aan het proberen om een IP-adres te verkrijgen op %s
    Een ogenblik geduld a.u.b.…

en: Turn off all adapters
nl: Alle adapters uitschakelen

en: Turn on all adapters
nl: Alle adapters inschakelen

en: Tx Power
nl: Zendkracht

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unspecified
nl: Niet gespecificeerd

en: Untrust
nl: Vertrouwen beëindigen

en: User Data
nl: Gebruikersgegevens

en: Valid Range
nl: Geldig bereik

en: Vehicle
nl: Voertuig

en: Very High
nl: Zeer hoog

en: Video Conferencing
nl: Videovergaderen

en: Video Distribution
nl: Videodistributie

en: Video Sink
nl: Videoontvanger

en: Video Source
nl: Videobron

en: Video camera
nl: Videocamera

en: Video conferencing
nl: Beeldvergaderen

en: Video display and loudspeaker
nl: Videoscherm en luidspreker

en: Video monitor
nl: Videomonitor

en: WAP Client
nl: WAP Cliënt

en: Watch: Sports Watch
nl: Horloge: sporthorloge

en: Wearable
nl: Draagbaar

en: Weight Scale
nl: Gewichtsschaal

en: Wrist watch
nl: Polshorloge

en: Wrist-Worn
nl: Om de pols

en: Yes
nl: Ja

en: _Added
nl: _Toegevoegd

en: _Apply
nl: _Toepassen

en: _Block
nl: _Blokkeer

en: _Cancel
nl: _Annuleer

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Descending
nl: _Aflopend

en: _Device
nl: A_pparaat

en: _Devices
nl: _Apparaten

en: _Exit
nl: Afsluiten

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Local Services
nl: _Lokale diensten

en: _Make Discoverable
nl: Zichtbaar _maken

en: _Name
nl: _Naam

en: _OK
nl: _Oké

en: _Pair
nl: _Koppel

en: _Plugins
nl: Invoegtoe_passingen

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Remove…
nl: _Verwijderen…

en: _Report a Problem
nl: _Rapporteer een probleem

en: _Reset
nl: _Terugzetten

en: _Search
nl: _Zoeken

en: _Stop
nl: _Stoppen

en: _Trust
nl: _Vertrouwen

en: _Unblock
nl: _Deblokkeer

en: _Untrust
nl: _Niet vertrouwen

en: _View
nl: Beel_d

en: applet
nl: werkbalkhulpje

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: no
nl: nee

en: obexd not available
nl: obexd is niet beschikbaar

en: yes
nl: ja
