akonadi-kcal - en to nl translation catalogue (360 entries)

en: "No tag" color (for "Only tag" drawing schemes)
nl: "Geen tag"-kleur (voor "Alleen tag"-tekenschema's)

en: &All journal entries
nl: &Alle journaalinvoeren

en: &Attendees
nl: Deel&nemers

en: &Descriptions
nl: &Beschrijvingen

en: &End date:
nl: &Einddatum:

en: &End month:
nl: &Laatste maand:

en: &Notes, subitems
nl: &Notities, subitems

en: &Priority
nl: &Prioriteit

en: &Start date
nl: &Begindatum

en: &Start date:
nl: &Begindatum:

en: &Title:
nl: &Titel:

en: &Use colors
nl: Kle&uren gebruiken

en: &Year:
nl: &Jaar:

en: 1 Attachment: | %1 Attachments:
nl[0]: 1 bijlage:
nl[1]: %1 bijlagen:

en: 1 Attendee: | %1 Attendees:
nl[0]: 1 deelnemer:
nl[1]: %1 deelnemers:

en: 1 Subitem: | %1 Subitems:
nl[0]: 1 subitem:
nl[1]: %1 subitems:

en: 1 day | %1 days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: %1 dagen

en: 1 hour | %1 hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: %1 uur

en: 1 hour  | %1 hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: %1 uren

en: 1 minute | %1 minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: %1 minuten

en: 1 minute  | %1 minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: %1 minuten

en: <html><head/><body><p><span style=" font-size:9pt; font-weight:600;">Print year options:</span></p></body></html>
nl: <html><head/><body><p><span style=" font-size:9pt; font-weight:600;">Opties voor jaar afdrukken:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print day options:</span></p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opties voor dag afdrukken:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print incidence options:</span></p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opties voor afdrukken voorvallen:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print journal options:</span></p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opties voor het afdrukken van journaal:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print month options:</span></p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opties voor het afdrukken van maanden:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print to-dos options:</span></p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opties voor taken afdrukken:</span></p></body></html>

en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Print week options:</span></p></body></html>
nl: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opties voor afdrukken weekoverzicht:</span></p></body></html>

en: <placeholder>undefined</placeholder>
nl: <placeholder>ongedefinieerd</placeholder>

[ctx: @action:button]
en: &Archive
nl: &Archiveren

[ctx: @action:button]
en: &Preview
nl: &Voorbeeld

[ctx: @action:button]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: @action:button]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: @info]
en: Calendar where the new note will be stored.
nl: Agenda waar de nieuwe notitie zal worden opgeslagen.

[ctx: @info]
en: The archive file name is not valid.
nl: De bestandsnaam voor het archief is niet geldig.

[ctx: @info]
en: Unable to print, an invalid print style was specified.
nl: Kon niet afdrukken, opgegeven afdrukstijl is ongeldig.

[ctx: @info:tooltip]
en: Calendar where the new note will be stored.
nl: Agenda waar de nieuwe notitie zal worden opgeslagen.

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable automatic archiving or purging of older items
nl: Eenmalig archivering of opschonen van oudere items inschakelen

[ctx: @info:tooltip]
en: Enable one time archiving or purging of older items
nl: Eenmalig archivering inschakelen of opschonen van oudere items

[ctx: @info:tooltip]
en: Free Period
nl: Vrije periode

[ctx: @info:tooltip]
en: Purge the old items without saving them
nl: Schoon de oude items op zonder ze op te slaan

[ctx: @info:tooltip]
en: Select the type of print
nl: Selecteer afdrukstijl

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the archival age in days, weeks or months
nl: Stel de archiveringsleeftijd in op dagen, weken of maanden

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the location of the archive
nl: Stel de locatie van het archief in

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the one time archiving cut-off date
nl: Stel de eenmalige grensdatum voor archivering in

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the print orientation
nl: De oriëntatie van de afdruk instellen

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the units for the automatic archive age
nl: Stel de eenheid in voor de leeftijd voor automatisch archiveren

[ctx: @info:tooltip period duration]
en: Duration:
nl: Tijdsduur:

[ctx: @info:tooltip period end time]
en: End:
nl: Einde:

[ctx: @info:tooltip period start time]
en: Start:
nl: Begin:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Archiving saves old items into the given file and then deletes them in the current calendar. If the archive file already exists they will be added. (<link url="#">How to restore</link>)
nl: Bij archiveren worden oude items in het opgegeven bestand opgeslagen, en vervolgens verwijderd uit de huidige agenda. Als het archiefbestand reeds bestaat zullen ze daar aan worden toegevoegd. (<link url="#">Hoe te herstellen</link>)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose if you want your output to be printed in "portrait" or "landscape". You can also default to the orientation best suited to the selected style or to your printer's default setting.
nl: Kies of staand ("portrait") of liggend ("landscape") moet worden afgedrukt. U kunt ook de standaard oriëntatie kiezen die het best past bij de geselecteerde afdrukstijl, of bij de standaard instellingen van de printer.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can select which items should be archived. Events are archived if they ended before the date given above; to-dos are archived if they were finished before the date.
nl: Hier kunt u de te archiveren items selecteren. Activiteiten dievoor de hierboven gegeven datum zijn geëindigd worden gearchiveerd, taken worden gearchiveerd als zij voor deze datum zijn voltooid.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If this feature is enabled, the application will regularly check if events and to-dos have to be archived; this means you will not need to use this dialog box again, except to change the settings.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld controleert de toepassing regelmatig of er activiteiten en taken moeten worden gearchiveerd. Dit betekent dat u dit dialoogvenster niet meer hoeft te gebruiken, behalve om uw instellingen te wijzigen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: If you check this box, events and to-dos older than the specified age will be archived or purged. The items will be archived unless the "Delete only" option is enabled; else the items will be purged and not saved.
nl: Als u dit vakje activeert zullen afspraken en taken ouder dan de gespecificeerde leeftijd worden gearchiveerd of opgeschoond. De items zullen worden gearchiveerd tenzij de optie "Alleen verwijderen" is ingeschakeld anders zullen de items worden opgeschoond en niet opgeslagen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: In order to add an archive to your calendar, use the Merge Calendar function. You can view an archive by opening it like you would any other calendar. It is not saved in a special format, but as vCalendar.
nl: Om een archief aan uw agenda toe te voegen, gebruikt u de functie Agenda samenvoegen. U kunt een archief bekijken door het te openen zoals u elke andere agenda. Het is niet opgeslagen in een speciaal formaat, maar als vCalendar.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select one of the following types of prints you want to make. You may want to print an individual item, or all the items for a specific time range (like a day, week or month), or you may want to print your to-do list.
nl: Selecteer hier wat u wenst af te drukken. U kunt een enkele  afspraak afdrukken, of alle afspraken binnen een tijdsbereik (zoals dag, week, of maand), of de takenlijst.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the time units (days, weeks or months) for automatic archiving.
nl: De tijdseenheid (dagen, weken, maanden) selecteren voor automatisch archiveren.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to archive events if they ended before the date given above.
nl: Deze optie activeren voor het archiveren van afspraken als ze eindigen voor de boven gegeven datum.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to archive to-dos if they were completed before the date given above.
nl: Deze optie activeren voor het archiveren van taken als ze zijn voltooid voor de boven gegeven datum.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to delete old events and to-dos without saving them. It is not possible to recover the events later.
nl: Selecteer deze optie om oude activiteiten en taken te verwijderen zonder ze in een archief op te slaan. Het is daarna niet mogelijk ze later terug te halen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The age of the events and to-dos to archive. All older items will be saved and deleted, the newer will be kept.
nl: De leeftijd van de te archiveren activiteiten en taken. Alle oudere items zullen worden verplaatst naar het archief, de nieuwere blijven in de agenda staan.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The date before which items should be archived. All older events and to-dos will be saved and deleted, the newer (and events exactly on that date) will be kept.
nl: De datum van waarvóór items moeten worden gearchiveerd. Alle oudere activiteiten en taken zullen worden verplaatst naar het archief, de nieuwere (en ook de activiteiten precies op die datum) blijven in de agenda staan.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The path of the archive file. The events and to-dos will be appended to the specified file, so any events that are already in the file will not be modified or deleted. You can later load or merge the file like any other calendar. It is not saved in a special format, it uses the iCalendar format.
nl: Het pad van het archiefbestand. De evenementen en taken zullen worden achtergevoegd aan het gespecificeerde bestand, zodat elk evenement dat al in het bestand zit niet zal worden gewijzigd of verwijderd. U kunt later het bestand laden of mengen zoals elke andere agenda. Het is niet opgeslagen in een speciaal format, het gebruikt het iCalendar format.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Landscape
nl: Liggend

[ctx: @item:inlistbox]
en: Portrait
nl: Staand

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use Default Orientation of Selected Style
nl: Standaard oriëntatie van geselecteerde stijl gebruiken

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use Printer Default
nl: Standaard instellingen printer gebruiken

[ctx: @item:inlistbox expiration in monthly units]
en: Month(s)
nl: Maand(en)

[ctx: @item:inlistbox expiration in weekly units]
en: Week(s)
nl: We(e)k(en)

[ctx: @item:inlistbox expires in daily units]
en: Day(s)
nl: Dag(en)

[ctx: @label]
en: Archive &file:
nl: Archief&bestand:

[ctx: @label]
en: Page &orientation:
nl: Pagina&oriëntatie:

[ctx: @label filter for KUrlRequester]
en: *.ics|iCalendar Files
nl: *.ics|iCalendar-bestanden

[ctx: @label specify the text for this note]
en: Text:
nl: Tekst:

[ctx: @label specify the title for this note]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: @label to-do due date]
en: Due
nl: Tot

[ctx: @label to-do percentage complete]
en: Complete
nl: Voltooid

[ctx: @label to-do start date]
en: Start
nl: Begin

[ctx: @option sort by due date/time]
en: Due Date
nl: Datum gereed

[ctx: @option sort by percent completed]
en: Percent Complete
nl: Percentage voltooid

[ctx: @option sort by priority]
en: Priority
nl: Prioriteit

[ctx: @option sort by start date/time]
en: Start Date
nl: Begindatum

[ctx: @option sort by summary]
en: Summary
nl: Samenvatting

[ctx: @option sort in descreasing order]
en: Descending
nl: Aflopend

[ctx: @option sort in increasing order]
en: Ascending
nl: Oplopend

[ctx: @option:check]
en: &Delete only, do not save
nl: Alleen verwij&deren, niet archiveren

[ctx: @option:check]
en: Archive &Events
nl: Afsprak&en archiveren

[ctx: @option:check]
en: Archive Completed &To-dos
nl: Voltooide &taken archiveren

[ctx: @option:check]
en: Archive or purge completed to-dos
nl: Voltooide taken archiveren of opschonen

[ctx: @option:check]
en: Archive or purge events
nl: Afspraken archiveren of opschonen

[ctx: @option:radio]
en: Archive now items older than:
nl: Items nu archiveren die ouder zijn dan:

[ctx: @option:radio]
en: Automaticall&y archive items older than:
nl: Items automatis&ch archiveren indien ouder dan:

[ctx: @title general print settings]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:group]
en: Print Style
nl: Afdrukstijl

[ctx: @title:group]
en: Type of Items to Archive
nl: Type van te archiveren items

[ctx: @title:window]
en: Archive/Delete Past Events and To-dos
nl: Voorbije activiteiten en taken archiveren/verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Create Note
nl: Notitie aanmaken

[ctx: @title:window]
en: Print
nl: Afdrukken

[ctx: @title:window]
en: Printing error
nl: Afdrukfout

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar
nl: Agenda selecteren

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Archive events
nl: Afspraken archiveren

en: Archive old events to a separate file
nl: Oude activiteiten archiveren in een apart bestand

en: Archive to-dos
nl: Taken archiveren

en: Archiving events
nl: Afspraken archiveren

en: Ask for every individual attendee what to do.
nl: Voor elke individuele deelnemer vragen wat te doen.

en: Attach&ments
nl: &Bijlagen

en: Attendee
nl: Deelnemer

en: Blocked Reminders:
nl: Geblokkeerde herinneringen:

en: Busy
nl: Bezet

en: By default, enable reminders for new events
nl: Standaard herinneringen inschakelen voor nieuwe afspraken

en: By default, enable reminders for new to-dos
nl: Standaard herinneringen voor nieuwe taken inschakelen

en: Cannot write archive file %1. %2
nl: Archiefbestand %1 kan niet worden opgeslagen. %2

en: Cannot write archive. %1
nl: Archiefbestand kan niet worden opgeslagen. %1

en: Check this box if you want the attachment information included on the print-out. The attachments themselves are not printed.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u in de afdruk de informatie over de bijlagen  wilt opnemen. De bijlagen zelf worden niet afgedrukt.

en: Check this box if you want the attendees list included on the print-out.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u in de afdruk de lijst van deelnemers wilt opnemen.

en: Check this box if you want the incidence notes included on the print-out.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u in de afdruk de notities wilt opnemen.

en: Check this box if you want to draw note lines in the empty area of the print. This is useful if you want to hand-write notes on this print-out.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u in de afdruk notitielijntjes wilt in het lege gebied. Dit is handig voor het toevoegen van handgeschreven notities in de afdruk.

en: Check this box if you want to enable reminders for all newly created Events. You can always turn-off the reminders in the Event editor dialog.
nl: Selecteer dit keuzevakje om herinneringen voor alle nieuwe afspraken in te schakelen. U kunt altijd de herinneringen uitzetten in het dialoogvenster Afspraken bewerken.

en: Check this box if you want to enable reminders for all newly created To-dos. You can always turn-off the reminders in the To-do editor dialog.
nl: Selecteer dit keuzevakje om herinneringen voor alle nieuwe taken in te schakelen. U kunt altijd de herinneringen uitzetten in het dialoogvenster Taken bewerken.

en: Check this box if you want to enable the specified file to be used as the default sound file for new reminders. You can always specify another file in the Reminder configuration accessible from the Event or To-do editors.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u het gespecialiseerde bestand wilt gebruiken als het standaard geluidsbestand voor nieuwe herinneringen. U kunt altijd een ander bestand instellen in Instellingen voor herinneringen in de gebeurtenis- of taakbewerkers.

en: Check this box if you want to print a small footer on each page that contains the date of the print.
nl: Selecteer dit keuzevakje om een kleine voettekst op elke pagina af te drukken, met de datum van het afdrukken.

en: Check this box if you want to print more details for the incidence, including the visibility and secrecy properties.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u van het voorval meer bijzonderheden wilt afdrukken, zoals de zichtbaarheid en geheimhoudingseigenschappen.

en: Check this box to enable automatic generation of mails when creating, updating or deleting events (or to-dos) involving other attendees. You should check this box if you want to use the groupware functionality (e.g. Configuring Kontact as a KDE Kolab client).
nl: Selecteer deze optie om automatisch e-mails te genereren wanneer er een activiteit of taak wordt aangemaakt, bijgewerkt of verwijderd, waar andere deelnemers bij betrokken zijn. U moet deze optie selecteren wanneer u groupware-functionaliteit wilt gebruiken (bijvoorbeeld wanneer u Kontact wilt instellen als een KDE Kolab-client).

en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
nl: Selecteer deze optie wanneer u niet wilt dat KOrganizer werktijden markeert op feestdagen.

en: Check this box to use the KDE-wide e-mail settings, which are defined using the System Settings "About Me" Module. Uncheck this box to be able to specify your full name and e-mail.
nl: Selecteer dit keuzevakje om de e-mailinstellingen voor heel KDE te gebruiken. Deze kunt u instellen in de systeeminstellingen van KDE, in de module "Over mij". Schakel deze optie uit als u hier uw volledige naam en e-mailadres wilt invullen.

en: Check this option if you want to see the item completion percentage printed as a number and bar graph.
nl: Dit keuzevakje activeren als u het percentage voltooid van items wilt afdrukken als een getal en een balkgrafiek.

en: Check this option if you want to see the item descriptions printed.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u de beschrijvingen wilt afdrukken.

en: Check this option if you want to see the item due dates printed.
nl: Dit keuzevakje activeren als u de datums-gereed van items wilt afdrukken.

en: Check this option if you want to see the item priorities printed.
nl: Dit keuzevakje selecteren als u de itemprioriteiten wilt afdrukken.

en: Check this option if you want to see the item start dates (when work can begin) printed.
nl: Dit keuzevakje activeren als u de begindatums (wanneer het werk kan beginnen) van items wilt afdrukken.

en: Check this option if you want to see the item tags printed.
nl: Dit keuzevakje selecteren als u de itemtags wilt afdrukken.

en: Check this option to automatically determine the required time range, so all events will be shown.
nl: Selecteer deze optie om automatisch het benodigde tijdbereik te bepalen, zodat alle afspraken getoond kunnen worden.

en: Check this option to draw note lines in empty areas.
nl: Activeer deze optie om notitielijntjes af te drukken in lege gebieden.

en: Check this option to exclude items that have their Access level set to &#8220;Confidential&#8221;
nl: Activeer deze optie om items uit te sluiten die hun toegangsniveau hebben ingesteld op &#8220;Vertrouwelijk&#8221;

en: Check this option to exclude items that have their Access level set to &#8220;Private&#8221;
nl: Activeer deze optie om items uit te sluiten die hun toegangsniveau hebben ingesteld op &#8220;Privé&#8221;

en: Check this option to exclude the time in description box
nl: Kies deze optie om de tijd uit te sluiten in het beschrijvingsvak

en: Check this option to limit events to a single line, truncating as necessary to save space.
nl: Schakel deze optie in om afspraken te beperken tot een enkele regel, Indien nodig wordt de tekst afgekapt.

en: Co&nnect sub-to-dos with its parent
nl: Subtaken verbi&nden met hun hoofdtaak

en: Content type:
nl: Type inhoud:

en: Date && Time Range
nl: Datum- && tijdbereik

en: Date &range:
nl: Datumbe&reik:

en: Date Range
nl: Datumbereik

en: Day begins at
nl: Dag begint om

en: Default appointment time
nl: Standaard afspraaktijd

en: Default audio file
nl: Standaard geluidsbestand

en: Default duration of new appointment (HH:MM)
nl: Standaard duur van nieuwe afspraak (HH:MM)

en: Default policy for invitations to other users:
nl: Standaardbeleid over uitnodigingen naar andere gebruikers:

en: Default reminder time
nl: Standaard tijdstip van herinnering

en: Default time for reminders
nl: Standaard tijdstip van herinneringen

en: Default time unit for reminders
nl: Standaard tijdstip van herinneringen

en: Delete Old Items
nl: Oude items verwijderen

en: Delete all items before %1 without saving?
    The following items will be deleted:
nl: Alle items van vóór %1 verwijderen zonder opslaan?
    Het volgende items worden verwijderd:

en: Delete old events
nl: Oude activiteiten verwijderen

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Detai&ls (visiblility, secrecy, etc.)
nl: Detai&ls (zichtbaarheid, vertrouwelijkheid, enz.)

en: Do not send invitation emails at all (this can break group scheduling for iTip compliant clients).
nl: Stuur helemaal geen e-mailberichten met uitnodiging (dit kan groepsplanning voor iTip-compliant clients breken).

en: Du&e date
nl: Datum-g&ereed

en: Due date:
nl: Einddatum:

en: Duration:
nl: Duur:

en: E&mail address
nl: E-&mailadres

en: E&xtend time range to include all events
nl: Tijdbereik &uitbreiden om alle afspraken mee te nemen

en: Enable a default sound file for audio reminders
nl: Standaard geluidsbestand voor geluidsherinneringen inschakelen

en: Enable reminders for new Events
nl: Herinneringen voor nieuwe afspraken inschakelen

en: Enable reminders for new To-dos
nl: Herinneringen inschakelen voor nieuwe taken

en: Enable this to print week numbers at the left of each row.
nl: Selecteer deze optie om de weeknummers af te drukken links van iedere rij.

en: End date:
nl: Einddatum:

en: End ti&me:
nl: Ei&ndtijd:

en: Ending date for the print
nl: Einddatum voor de afdruk

en: Ending month for the print
nl: Laatste maand in de afdruk

en: Ending time for the print
nl: Eindtijd voor de afdruk

en: Ending year for the print
nl: Laatste jaar in de afdruk

en: Enter a name for this to-do list that will be put at the top of the print-out
nl: Voer een naam in voor de takenlijst, die bovenaan komt te staan in de afdruk

en: Enter default duration for events here. The default is used if you do not supply an end time.
nl: Voer hier de standaard duur van afspraken in. De standaard wordt gebruikt als u geen eindtijd opgeeft.

en: Enter here your e-mail address. This e-mail address will be used to identify the owner of the calendar, and displayed in events and to-dos you create.
nl: Voer hier uw e-mailadres in. Dit e-mailadres wordt gebruikt om de eigenaar van de agenda te identificeren, en getoond in activiteiten en taken die door u worden aangemaakt.

en: Enter the default reminder time for all newly created items. The time unit is specified in the adjacent combobox.
nl: Voer het standaard tijdstip van herinnering voor alle nieuwe items in. De tijdseenheid wordt aangegeven in de naastliggende combinatielijst.

en: Enter the default reminder time units for all newly created items. The time is specified in the adjacent spinbox.
nl: Voer de standaard tijdseenheden van herinnering in voor alle nieuwe items. De tijd wordt aangegeven in het naastliggende veld.

en: Enter the default time for events here. The default is used if you do not supply a start time.
nl: Voer hier de standaard tijd voor afspraken in. De standaard wordt gebruikt als u geen starttijd opgeeft.

en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events.
nl: Voer hier de begintijd voor afspraken in. Deze tijd wordt gebruikt als de vroegste tijd voor afspraken.

en: Enter your full name here. This name will be displayed as "Organizer" in to-dos and events you create.
nl: Voer hier uw volledige naam in. Deze naam wordt getoond als "organisator" in door u aangemaakte activiteiten en taken.

en: Exclude c&onfidential
nl: Vertr&ouwelijk uitsluiten

en: Exclude holidays
nl: Feestdagen uitsluiten

en: Exclude pri&vate
nl: Pri&vé uitsluiten

en: Exclude t&ime from timetable detail display items
nl: T&ijd uitsluiten voor getoonde item-details in de tijdtabel

en: Folder type:
nl: Maptype:

en: Free
nl: Vrij

en: Full &name
nl: Volledige &naam

en: General
nl: Algemeen

en: Holiday
nl: Feestdag

en: If auto-archiving is enabled, events older than this amount will be archived. The unit of this value is specified in another field.
nl: Wanneer auto-archivering aanstaat zullen activiteiten ouder dan dit aantal tijdseenheden gearchiveerd worden. De tijdseenheid moet in een ander veld worden opgegeven.

en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>End date</i> option. This option is used to define the start date.
nl: Wanneer u meer dagen tegelijkertijd wilt afdrukken kunt u hiermee een datumbereik instellen, samen met de optie <i>Einddatum</i>. Deze optie is om de begindatum in te stellen.

en: If you want to print more days at once, you can define a range of dates with this option and the <i>Start date</i> option. This option is used to define the end date.
nl: Wanneer u meerdere dagen tegelijkertijd wilt afdrukken kunt u met deze optie een datumbereik instellen, samen met de optie <i>Begindatum</i>. Deze optie is om de einddatum in te stellen.

en: If you want to use colors to distinguish certain tags in the printed output, check this option.
nl: Wanneer u kleuren wilt gebruiken om de tags op de afdruk te onderscheiden moet u deze optie selecteren.

en: In days
nl: In dagen

en: In months
nl: In maanden

en: In weeks
nl: In weken

en: Include Information
nl: Informatie bijvoegen

en: Include daily re&curring to-dos and events
nl: Da&gelijks herhaalde taken en afspraken invoegen

en: Include to-&dos that are due on the printed day(s)
nl: Taken &die aflopen op de afgedrukte dag(en) ook opnemen

en: Include weekl&y recurring to-dos and events
nl: We&kelijks herhaalde taken en afspraken invoegen

en: It is possible to print only those events which are inside a given time range. With this time selection box you can define the end of this time range. The start time should be defined with the <i>Start time</i> option. Note you can automatically modify these settings if you check <i>Extend time range to include all events</i>.
nl: Het is mogelijk om alleen die afspraken af te drukken die binnen een bepaald tijdbereik vallen. Met deze tijdselectie kunt u het einde van dat tijdbereik instellen. De begintijd moet ingesteld worden met de optie<i>Begintijd</i>. Opmerking: U kunt deze waarden automatisch wijzigen wanneer u de optie <i>Tijdbereik uitbreiden om alle afspraken mee te nemen</i> selecteert.

en: It is possible to print only those events which are inside a given time range. With this time selection box you can define the start of this time range. The end time should be defined with the <i>End time</i> option. Note you can automatically modify these settings if you check <i>Extend time range to include all events</i>.
nl: Het is mogelijk om alleen die afspraken af te drukken die binnen een bepaald tijdbereik vallen. Met deze tijdselectie kunt u het begin van dat tijdbereik instellen. De eindtijd moet ingesteld te worden met de optie <i>Eindtijd</i>. Opmerking: U kunt deze waarden automatisch wijzigen wanneer u de optie <i>Tijdbereik uitbreiden om alle afspraken mee te nemen</i> selecteert.

en: Journal entries
nl: Journaalinvoeren

en: Limit events in each day to a &single line
nl: Afspraken van elke dag beperken tot een &enkele regel

en: Location:
nl: Locatie:

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the end
nl: %1 na einde

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 after the start
nl: %1 na aanvang

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the end
nl: %1 voor einde

[ctx: N days/hours/minutes before/after the start/end]
en: %1 before the start
nl: %1 voor aanvang

en: Name for this to-do list
nl: Naam van deze takenlijst

en: No Attachments
nl: Geen bijlagen

en: No Attendees
nl: Geen deelnemers

en: No Subitems
nl: Geen subitems

en: No attachment named "%1" found in the incidence.
nl: Geen bijlage genaamd "%1" gevonden in het incident.

en: No due date
nl: Geen einddatum

en: No end date
nl: Geen einddatum

en: No reminders
nl: Geen herinneringen

en: No start date
nl: Geen begindatum

en: Notes:
nl: Notities:

en: Num&ber of pages:
nl: Aan&tal pagina's:

en: Organizer:
nl: Organisator:

en: Percentage co&mpleted
nl: Percentage vol&tooid

en: Person: %1
nl: Persoon: %1

en: Print &Footer
nl: &Voettekst afdrukken

en: Print &all to-dos
nl: &Alle taken afdrukken

en: Print &incidence
nl: &Voorval afdrukken

en: Print &journal
nl: &Journaal afdrukken

en: Print &uncompleted to-dos only
nl: Alleen onvoltooide taken afdr&ukken

en: Print &week
nl: &Week afdrukken

en: Print &year
nl: &Jaar afdrukken

en: Print Layout
nl: Afdrukindeling

en: Print a datetime footer on each page
nl: Een voettekst op elke pagina afdrukken, met datum en tijd

en: Print as split wee&k view
nl: Afdrukken als gesplitste wee&kweergave

en: Print as timeta&ble view, one page per day
nl: Afdrukken als tijdta&bel, een pagina per dag

en: Print as timeta&ble view, one week per page
nl: Als tijdta&bel afdrukken, een week per pagina

en: Print as timetable view, all da&ys on a single page
nl: Afdrukken als tijdtabel, een pagina per &dag

en: Print da&y
nl: Da&g afdrukken

en: Print daily recurring items
nl: Dagelijks herhaalde taken en afspraken afdrukken

en: Print date &range as Filofax format, all on one page
nl: Datumbe&reik op één pagina afdrukken in Filofaxformaat

en: Print date &range as Filofax format, one week per page
nl: Datumbe&reik op één week per pagina afdrukken in Filofaxformaat

en: Print in color
nl: Kleurafdruk

en: Print incidence details
nl: Details afdrukken van voorval

en: Print item completion percentage
nl: Percentage items voltooid afdrukken

en: Print item descriptions
nl: Beschrijvingen afdrukken

en: Print item due dates
nl: Datum-gereed van item afdrukken

en: Print item priorities
nl: Itemprioriteiten afdrukken

en: Print item start dates
nl: Begindatums van items afdrukken

en: Print item tags
nl: Itemtags afdrukken

en: Print items on one line
nl: Elke afspraak af op een regel afdrukken

en: Print mont&h
nl: Maand afdru&kken

en: Print only to-dos due in the &range:
nl: Alleen taken die eindigen binnen het opgegeven databereik afd&rukken:

en: Print the attachments
nl: De bijlagen afdrukken

en: Print the attendees
nl: Deelnemers afdrukken

en: Print the notes
nl: Notities afdrukken

en: Print to-&dos
nl: Taken af&drukken

en: Print to-dos due within the specified date range
nl: &Afspraken afdrukken binnen het opgegeven datumbereik

en: Print week &numbers
nl: Week&nummers afdrukken

en: Print week numbers
nl: Weeknummers afdrukken

en: Print weekly recurring items
nl: Wekelijks herhaalde taken en afspraken afdrukken

en: Prints a calendar for an entire year
nl: Drukt een agenda af voor een heel jaar

en: Prints all events of a single day on one page
nl: Drukt alle afspraken van een dag op één pagina af

en: Prints all events of one month on one page
nl: Drukt alle afspraken van een maand op één pagina af

en: Prints all events of one week on one page
nl: Drukt alle afspraken van een week op één pagina af

en: Prints all journals for a given date range
nl: Drukt alle journalen af binnen een bepaald datumbereik

en: Prints all to-dos in a (tree-like) list
nl: Drukt alle taken af in een (boomstructuur)lijst

en: Prints an incidence on one page
nl: Drukt een voorval af op één pagina

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Regularly archive events
nl: Afspraken regelmatig archiveren

en: Reminder:  | %1 reminders:
nl[0]: Herinnering:
nl[1]: %1 herinneringen:

en: Repeats:
nl: Herhalingen:

en: Rights:
nl: Rechten:

en: Save Attachment
nl: Bijlage opslaan

en: Secrecy: %1
nl: Vertrouwelijkheid: %1

en: Security Exclusions
nl: Veiligheidsuitsluitingen

en: Select a color to use for the "no tag" or "unset tag" situation, when an item does not have any tags.  This color is used when drawing items in the agenda or month views using the "Only tag" scheme.
nl: Kies een kleur voor de situatie "geen tag" of "niet-ingestelde tag", wanneer een item geen tag heeft. Deze kleur wordt gebruikt wanneer men items in de agenda of maandoverzichten tekent met gebruikmaking van het schema "Alleen tags".

en: Select the calendar where this item will be stored.
nl: De agenda selecteren waar deze items moeten worden opgeslagen.

en: Select which regions you want to use the holidays here. Defined holidays are shown as non-working days in the date navigator, the agenda view, etc.
nl: Hier kunt u de regio instellen waarvan u de vakanties wilt gebruiken. Deze feestdagen worden beschouwd als vrije dagen in de datumnavigator, de agendaweergave, enz.

en: Send mails without asking.
nl: E-mailberichten zonder vragen sturen.

en: Set a file to be used as the default sound file for new reminders. You can always specify another file in the Reminder configuration accessible from the Event or To-do editors.
nl: Stel een bestand in dat u wilt gebruiken als het standaard geluidsbestand voor nieuwe herinneringen. U kunt altijd een ander bestand instellen in Instellingen voor herinneringen in de gebeurtenis- of taakbewerkers.

en: Settings:
nl: Instellingen:

en: Show &holidays as:
nl: &Feestdagen tonen als:

en: Show &sub-day events as:
nl: &Deeldagafspraken tonen als:

en: Show as: Busy
nl: Tonen als: bezet

en: Show as: Free
nl: Tonen als: vrij

en: Show note &lines
nl: Notitie&lijntjes afdrukken

en: Show note &lines in Filofax layout
nl: Notitie&lijntjes in Filofax-indeling afdrukken

en: Show timezone selectors in the event and todo editor dialog.
nl: Kiezen van tijdzone tonen in de dialoogvensters afspraken bewerken en taken bewerken.

en: Similar to "Print daily recurring to-dos and events". Weekly to-dos and events will be omitted when making a print of the selected month.
nl: Als "Dagelijks herhaalde taken en afspraken afdrukken". Wekelijkse taken en afspraken worden weggelaten bij het afdrukken van de geselecteerde maand.

en: Sort direction:
nl: Sorteervolgorde:

en: Sort field:
nl: Sorteerveld:

en: Sorting Options
nl: Sorteeropties

en: Sta&rt month:
nl: Ee&rste maand:

en: Start &time:
nl: Begin&tijd:

en: Start date:
nl: Begindatum:

en: Starting date for the print
nl: Selecteer de begindatum voor de afdruk

en: Starting month for printing
nl: Eerste maand in de afdruk

en: Starting time for the print
nl: Begintijd voor de afdruk

en: Starting year for printing
nl: Eerste jaar in de afdruk

en: Stri&ke out completed to-do summaries
nl: Samenvattingen voltooide taken d&oorstrepen

en: Tentative
nl: Voorlopig

en: Text
nl: Tekst

en: The Filofax format prints the information for the days selected without a timeline.
nl: In Filofaxformaat wordt de informatie voor de geselecteerde dagen zonder tijdlijn afgedrukt.

en: The attachment "%1" is a web link that is inaccessible from this computer.
nl: De bijalge "%1" is een webkoppeling die niet toegankelijk is vanuit deze computer.

en: The calendar invitation stored in this email message is broken in some way. Unable to continue.
nl: De uitnodiging voor de agenda in dit e-mailbericht is op de een of andere manier gebroken. Kan niet doorgaan.

en: The split week view has the times to the left of the page, with two pages per week.
nl: In de gesplitste weergave staan de tijden links op de pagina met twee pagina's per week

en: The timetable print view has the times to the left of the page.
nl: In de afdruk als tijdtabel staan de tijden links op de pagina.

en: The timetable print view has the times to the left of the page. All days are printed as columns in one big timetable.
nl: In de afgedrukte weergave van de tijdtabel staan de tijden links op de pagina. Alle dagen worden afgedrukt als kolommen in één grote tijdtabel.

en: The unit in which the expiry time is expressed.
nl: De tijdseenheid waarin de verlooptijd wordt uitgedrukt.

en: There are no items before %1
nl: Er zijn geen items van vóór %1

en: This printing style does not have any configuration options.
nl: Deze afdrukstijl heeft geen instelmogelijkheden.

en: This task is overdue!
nl: Deze taak is over de gestelde eindtijd!

en: Time Boxes
nl: Tijdvakken

en: To-do List
nl: Takenlijst

en: To-do list
nl: Takenlijst

en: To-do: %1
nl: Taak: %1

en: To-dos to Print
nl: Af te drukken taken

en: URL of the file where old events should be archived
nl: URL-adres van het bestand waarin oude activiteiten moeten worden gearchiveerd

en: Unable to create a temporary file for the attachment.
nl: Kan geen tijdelijk bestand aanmaken voor de bijlage.

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Use Groupware communication
nl: Groupware-communicatie gebruiken

en: Use email settings from System Settings
nl: E-mailinstellingen uit de systeeminstellingen gebruiken

en: Use holiday regions:
nl: Vakantieregio's gebruiken:

en: Use this color when drawing items without any tags
nl: Gebruik deze kleur wanneer u items zonder een tag tekent

en: What to do when archiving
nl: Wat te doen bij archiveren

en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the first month to be printed. Use the option <i>End month</i> to define the last month in this range.
nl: Wanneer u meerdere maanden in een keer wilt afdrukken kunt u hier een maandbereik opgeven. Met deze optie bepaalt u de eerste maand in de afdruk. Gebruik de optie <i>Laatste maand</i> om de laatste maand in dit bereik te selecteren.

en: When you want to print more months at once, you can define a month range. This option defines the last month to be printed. Use the option <i>Start month</i> to define the first month in this range.
nl: Wanneer u meerdere maanden in een keer wilt afdrukken kunt u hier een maandbereik opgeven. Met deze optie bepaalt u de laatste maand in de afdruk. Gebruik de optie <i>Eerste maand</i> om de eerste maand in dit bereik te selecteren.

en: When you want to print more years at once, you can define a year range. This option defines the first year to be printed. Use the option <i>End year</i> to define the last year in this range.
nl: Wanneer u meerdere jaren in een keer wilt afdrukken kunt u hier een jaarbereik opgeven. Met deze optie bepaalt u het eerste af te drukken jaar. Gebruik de optie <i>Laatste jaar</i> om het laatste jaar in dit bereik te selecteren.

en: When you want to print more years at once, you can define a year range. This option defines the last year to be printed. Use the option <i>Start year</i> to define the first year in this range.
nl: Wanneer u meerdere jaren in een keer wilt afdrukken kunt u hier een jaarbereik opgeven. Met deze optie bepaalt u het laatste jaar in de afdruk. Gebruik de optie <i>Eerste jaar</i> om het eerste jaar in dit bereik te selecteren.

en: With this option it is possible to leave out the daily recurring to-dos and events in the print. They take a lot of space and make the month view needlessly complicated.
nl: Met deze optie is het mogelijk om de dagelijks herhaalde taken en afspraken weg te laten in de afdruk. Die kunnen veel ruimte in beslag nemen en de maandweergave nodeloos onoverzichtelijk maken.

en: You should check this option if you want to print to-dos which are due on one of the dates which are in the supplied date range.
nl: U moet deze optie selecteren wanneer u taken wilt afdrukken met een einddatum binnen het opgegeven tijdsbestek.

[ctx: a virtual folder type]
en: Virtual
nl: Virtueel

[ctx: blocking all reminders for this calendar]
en: all
nl: alles

[ctx: blocking display pop-up dialog reminders for this calendar]
en: display
nl: beeldscherm

[ctx: blocking email reminders for this calendar]
en: email
nl: e-mail

[ctx: blocking unknown type reminders for this calendar]
en: other
nl: Andere

[ctx: collection has no mimetypes to show the user]
en: none
nl: geen

[ctx: date from - to (week number)]
en: %1–%2 (Week %3)
nl: %1 - %2 (week %3)

[ctx: date from - to\n(week number)]
en: %1–%2
    (Week %3)
nl: %1–%2
    (week %3)

[ctx: except for listed dates]
en:  except
nl:  behalve

en: hh:mm
nl: uu:mm

[ctx: label for timetable all-day boxes]
en: All day
nl: Gehele dag

[ctx: no status]
en: none
nl: geen

en: nobody@nowhere
nl: niemand@nergens

[ctx: not blocking any reminder types for this calendar]
en: none
nl: geen

[ctx: print date: formatted-datetime]
en: printed: %1
nl: afgedrukt: %1

[ctx: save failure cause unknown]
en: Reason unknown
nl: Reden onbekend

[ctx: subitem Priority: N]
en: Priority: %1
nl: Prioriteit: %1

[ctx: subitem Secrecy: secrecyString]
en: Secrecy: %1
nl: Vertrouwelijkheid: %1

[ctx: subitem due date]
en: Due Date: %1
nl: Einddatum: %1

[ctx: subitem due time]
en: Due Time: %1
nl: Eindtijd: %1

[ctx: subitem start date]
en: Start Date: %1
nl: Begindatum: %1

[ctx: subitem start time]
en: Start Time: %1
nl: Begintijd: %1

[ctx: the calendar is read and write]
en: read+write
nl: lezen+schrijven

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
nl: alleen-lezen

[ctx: this is the default calendar]
en: %1 (Default Calendar)
nl: %1 (standaardagenda)

[ctx: to-do summary (Due: date)]
en: %1 (Due: %2)
nl: %1 (Einde: %2)

[ctx: to-do summary (Due: datetime)]
en: %1 (Due: %2)
nl: %1 (Einde: %2)

[ctx: unknown status]
en: unknown
nl: onbekend
