engrampa 1.25.0 - en to nl translation catalogue (393 entries)

en: %lu file remaining | %lu files remaining
nl[0]: %lu bestand resterend
nl[1]: %lu bestanden resterend

en: %lu object (%s) | %lu objects (%s)
nl[0]: %lu object (%s)
nl[1]: %lu objecten (%s)

en: %lu object selected (%s) | %lu objects selected (%s)
nl[0]: %lu object gekozen (%s)
nl[1]: %lu objecten gekozen (%s)

en: %s Properties
nl: Eigenschappen van ‘%s’

en: - Create and modify an archive
nl: - Een archief aanmaken en wijzigen

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
nl: <i><b>Opmerking:</b> het wachtwoord wordt gebruikt om bestanden te versleutelen die u aan het huidige archief toevoegt en om bestanden te ontsleutelen die u uitpakt uit het huidige archief. Wanneer u het archief sluit wordt het wachtwoord verwijderd.</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
nl: <span weight="bold" size="larger">Wachtwoord vereist</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
nl: Bestand genaamd ‘%s’ bestaat al.
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
nl: Map genaamd ‘%s’ bestaat al.
    
    %s

en: ALZip archive
nl: ALZip archiefbestand

en: ARC archive
nl: ARC-archiefbestand

en: ARCHIVE
nl: ARCHIEF

en: Actions
nl: Acties

en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add Folder
nl: Map toevoegen

en: Add a Folder
nl: Een map toevoegen

en: Add a _Folder…
nl: _Map toevoegen…

en: Add a folder to the archive
nl: Voeg een map toe aan het archief

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
nl: Voeg bestanden toe met de vraag hoe het archief heet en sluit het programma af

en: Add files to an archive
nl: Voeg bestanden toe aan een archief

en: Add files to the archive
nl: Voeg bestanden toe aan het archief

en: Add files to the specified archive and quit the program
nl: Voeg bestanden toe aan het opgegeven archief en sluit het programma af

en: Add only if _newer
nl: _Alleen toevoegen indien nieuwer

en: Adding file:
nl: Toevoegen van bestand:

en: Adding files to "%s"
nl: Bestanden aan '%s' toevoegen...

en: Adds 'unar' support over .zip archives.
nl: Voegt ondersteuning toe voor 'unar' over .zip-archiefbestanden.

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Supported Files
nl: Alle ondersteunde bestanden

en: All archives
nl: Alle archieven

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Allows to create and extract archives
nl: Maakt het mogelijk om archieven te maken en uit te pakken

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
nl: Een archiefbeheerder voor de MATE-werkomgeving

en: An error occurred while adding files to the archive.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het toevoegen van bestanden aan het archief.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het verwijderen van bestanden uit het archief.

en: An error occurred while extracting files.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uitpakken van bestanden.

en: An error occurred while loading the archive.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van het archief.

en: An error occurred while saving the archive.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het archief.

en: An error occurred while testing archive.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het beproeven van het archief.

en: An error occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
nl: Er bestaat al een bestand met dezelfde naam in ‘%s’.

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing aanvaardt geen documenten via de opdrachtregel

en: Archive Manager
nl: Archiefbeheer

en: Archive created successfully
nl: Archief succesvol aangemaakt

en: Archive not created
nl: Archief niet gemaakt

en: Archive not found
nl: Archief niet gevonden

en: Archive size:
nl: Archiefgrootte:

en: Archive type not supported.
nl: Archiefsoort wordt niet ondersteund.

en: Brotli compressed file
nl: Brotli samengeperst bestand

en: By Extension
nl: Op extensie

en: Bzip compressed file
nl: Bzip samengeperst bestand

en: Bzip2 compressed file
nl: Bzip2-gecomprimeerd bestand

en: C_reate
nl: _Maken

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-URI's doorsturen naar een ‘Type=Link’ invoerregel

en: Close the current archive
nl: Huidig archief sluiten

en: Close the folders pane
nl: Mappendeelvenster sluiten

en: Command _Line Output
nl: Opdracht_regel-uitvoer

en: Command exited abnormally.
nl: Opdracht abnormaal afgesloten.

en: Command not found.
nl: Opdracht niet gevonden.

en: Compress
nl: Comprimeren

en: Compress...
nl: Comprimeren…

en: Compression level
nl: Compressieniveau

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very_fast, fast, normal, maximum.
nl: Compressieniveaus die gebruikt kunnen worden om bestanden aan een archief toe te voegen. Mogelijke waarden: very_fast, fast, normal, maximum.

en: Compression ratio:
nl: Compressieniveau:

en: Content size:
nl: Inhoudgrootte:

en: Contents
nl: Inhoud

en: Copy the selection
nl: De selectie kopiëren

en: Copying the extracted files to the destination
nl: Uitgepakte bestanden naar de bestemming kopiëren...

en: Copying the files to add to "%s"
nl: Bestanden kopiëren om aan '%s' toe te voegen...

en: Copyright © 2001–2010 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2012–2021 The MATE developers
nl: Auteursrecht © 2001–2010 Free Software Foundation, Inc.
    Auteursrecht © 2012–2021 De MATE-ontwikkelaars

en: Could not add the files to the archive
nl: Kon de bestanden niet aan het archief toevoegen

en: Could not create the archive
nl: Kon het archief niet aanmaken

en: Could not create the destination folder: %s.
nl: Kon de doelmap niet aanmaken: %s.

en: Could not delete the old archive.
nl: Het oude archief kon niet verwijderd worden.

en: Could not display help
nl: Kon hulptekst niet tonen

en: Could not display the folder "%s"
nl: Kon de map ‘%s’ niet tonen

en: Could not find the volume: %s
nl: Kon volume ‘%s’ niet vinden

en: Could not open "%s"
nl: Kon ‘%s’ niet openen

en: Could not open this file type
nl: Kon deze bestandssoort niet openen

en: Could not perform the operation
nl: Kon de bewerking niet uitvoeren

en: Could not rename the file
nl: Kon het bestand niet hernoemen

en: Could not rename the folder
nl: Kon map niet hernoemen

en: Could not save the archive "%s"
nl: Kon het archief ‘%s’ niet opslaan

en: Create _Archive
nl: _Archief aanmaken

en: Create _Folder
nl: _Nieuwe map

en: Create a compressed archive with the selected objects
nl: Maak een gecomprimeerd archief met de geselecteerde objecten

en: Create a new archive
nl: Een nieuw archief aanmaken

en: Create and modify an archive
nl: Archieven maken en wijzigen

en: Create destination folder without asking confirmation
nl: Maak doelmap aan zonder te vragen om bevestiging

en: Creating "%s"
nl: '%s' creëren...

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Cut the selection
nl: De selectie knippen

en: Debian Package (.deb, .udeb) [Read-only mode]
nl: Debianpakket (.deb, .udeb) [Alleen-lezen-modus]

en: Debian package
nl: Debianpakket

en: Decompressing archive
nl: Archief decomprimeren

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
nl: Standaardmap voor het gebruik van de opdrachten '--add' en '--extract'

en: Default volume size
nl: Standaard-volumegrootte

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete the selection from the archive
nl: Verwijder de selectie uit het archief

en: Deleting files from "%s"
nl: Bestanden verwijderen uit '%s'...

en: Deleting files from archive
nl: Bestanden uit het archief verwijderen

en: Dese_lect All
nl: Alles deselectere_n

en: Deselect all files
nl: Alle bestanden deselecteren

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
nl: Doelmap ‘%s’ bestaat niet.
    
    Wilt u deze aanmaken?

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met de sessiebeheerder uitschakelen

en: Disc Image File
nl: Schijfkopiebestand

en: Display path
nl: Toon pad

en: Display size
nl: Weergave van grootte

en: Display the Engrampa Manual
nl: Toon de handleiding voor Engrampa Archiefbeheer

en: Display the Path column in the main window.
nl: Toon de Pad-kolom in het hoofdvenster.

en: Display the Size column in the main window.
nl: Toon de Grootte-kolom in het hoofdvenster.

en: Display the Time column in the main window.
nl: Toon de Tijd-kolom in het hoofdvenster.

en: Display the Type column in the main window.
nl: Toon de Soort-kolom in het hoofdvenster.

en: Display time
nl: Toon tijd

en: Display type
nl: Weergavesoort

en: Do not e_xtract older files
nl: _Oudere bestanden niet uitpakken

en: Do not overwrite newer files
nl: Overschrijf nieuwere bestanden niet

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
nl: Wilt u dit bestand aan het huidige archief toevoegen of openen als een nieuw archief?

en: Do you want to create a new archive with these files?
nl: Wilt u een nieuw archief aanmaken met deze bestanden?

en: E_xclude files:
nl: Bestanden _uitsluiten:

en: Editors
nl: Bewerkers

en: Electronic Publication
nl: Electronische publicatie

en: Encrypt the archive header
nl: Versleutel de archiefkop

en: Engrampa Archive Manager
nl: Engrampa Archiefbeheer

en: Engrampa is a fork of File Roller and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and Engrampa, please visit the project's home page.
nl: Engrampa is afgevorkt van File Roller en maakt deel uit van de MATE-werkomgeving. Als u meer wilt weten over MATE en Engrampa, bezoek dan a.u.b. de thuispagina van het project.

en: Engrampa is an archive manager for the MATE Desktop Environment.
nl: Engrampa is een archiefbeheerder voor de werkomgeving MATE.

en: Engrampa is an archive manager for the MATE environment. It allows you to create and modify archives, view the contents of an archive, view a file contained in an archive, and extract files from archive.
nl: Engrampa is een archiefbeheerder voor de MATE-werkomgeving. U kunt er ingepakte archiefbestanden mee maken en bewerken, de inhoud van een archiefbestand bekijken, een bestand in een archiefbestand bekijken, en bestanden uit het archief uitpakken.

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: Engrampa Archiefbeheer is verspreid in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU Algemene Publieke Licentie voor meer bijzonderheden.

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Engrampa Archiefbeheer is vrije programmatuur; u kunt haar verspreiden en/of wijzigen onder de bepalingen van de GNU Algemene Publieke Licentie, zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; oftewel versie 2 van de Licentie, of (naar uw eigen keuze) enige latere versie.

en: Engrampa is only a front-end (a graphical interface) to archiving programs like tar and zip. The supported file types are:
nl: Engrampa is slechts een bedieningsschil (een grafische schil) voor archiveringstoepassingen als tar en zip. De ondersteunde bestandssoorten zijn:

en: Enter the password for the archive '%s'.
nl: Voer het wachtwoord in voor het archief ‘%s’.

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
nl: Sluit mappen uit die slechts _symbolische koppelingen zijn

en: Extension(s)
nl: Extensie(s)

en: Extract
nl: Uitpakken

en: Extract Here
nl: Hier uitpakken

en: Extract To...
nl: Uitpakken in…

en: Extract archive
nl: Archief uitpakken

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
nl: Pak bestanden uit met de vraag wat de doelmap is en sluit het programma af

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
nl: Pak archieven uit naar de opgegeven map en sluit programma af

en: Extract files from the archive
nl: Bestanden in het archief uitpakken

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
nl: Pak de inhoud van de archieven uit in de archiefmap en sluit het programma af

en: Extract the selected archive
nl: Pak het geselecteerde archief uit

en: Extract the selected archive to the current position
nl: Pak het geselecteerde archief uit naar de huidige locatie

en: Extracting file:
nl: Uitpakken van bestand:

en: Extracting files from "%s"
nl: Bestanden uit '%s' uitpakken...

en: Extraction completed successfully
nl: Uitpakken succesvol voltooid

en: Extraction not performed
nl: Archief niet uitgepakt

en: FILE
nl: BESTAND

en: FOLDER
nl: MAP

[ctx: File]
en: Date Modified
nl: Wijzigingsdatum

[ctx: File]
en: Location
nl: Locatie

[ctx: File]
en: Name
nl: Naam

[ctx: File]
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: File]
en: New
nl: Nieuw

[ctx: File]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: File]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: File]
en: Type
nl: Soort

en: File Format
nl: Bestandssoort

en: File _Format: %s
nl: Bestands_soort: %s

en: File format not recognized
nl: Bestandssoort werd niet herkend

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig bureaubladbestand (.desktop)

en: File not found.
nl: Bestand niet gevonden.

en: Find:
nl: Zoeken:

en: Find…
nl: Zoeken…

en: Folder
nl: Map

en: Folders
nl: Mappen

en: GZip compressed file
nl: GZip-samengeperst bestand

en: Getting the file list
nl: Bestandenlijst ophalen…

en: Go to the home location
nl: Ga naar de persoonlijke map

en: Go to the next visited location
nl: Ga naar de volgende bezochte locatie

en: Go to the previous visited location
nl: Ga naar de vorige bezochte locatie

en: Go up one level
nl: Ga één niveau omhoog

en: How to sort files
nl: Hoe bestanden te rangschikken

en: ISO-9660 Disk Image (.iso) [Read-only mode]
nl: ISO-9660 schijfkopie (.iso) [Alleen-lezen-modus]

en: Include _files:
nl: Bestanden _opnemen:

en: Information about the program
nl: Informatie over de toepassing

en: It enables the ability to support 'unar' over .zip archives.
nl: Het schakelt ondersteuning toe voor 'unar' over .zip-bestanden.

en: LZMA compressed file
nl: LZMA-samengeperst bestand

en: LZO compressed file
nl: LZO-samengeperst bestand

en: LZip compressed file
nl: LZip-samengeperst bestand

en: Last Output
nl: Laatste uitvoer

en: Last modified:
nl: Laatste wijziging:

en: List Mode
nl: Lijstmodus

en: List of applications entered in the Open file dialog and not associated with the file type.
nl: Lijst van programma's ingevoerd in het 'Bestand openen'-dialoogvenster, die niet verbonden zijn met de bestandssoort.

en: Load Options
nl: Voorkeuren laden

en: Loading "%s"
nl: '%s' laden...

en: Location
nl: Locatie

en: Location:
nl: Locatie:

en: MATE;archive;manager;compression;
nl: MATE;archief;beheerder;compressie;

en: Max history length
nl: Max. lengte geschiedenis

en: Max number of items in the Open Recents menu.
nl: Maximaal aantal elementen in het 'Recent geopend'-menu.

en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
nl: De naam '%s' is niet geldig omdat hij tenminste één van de volgende tekens bevat: %s. Kies a.u.b. een andere naam.

en: Name column width
nl: Breedte van Naam-kolom

en: New name is the same as old one, please type other name.
nl: Nieuwe naam is dezelfde als de oude, kies a.u.b. een andere naam.

en: New name is void, please type a name.
nl: Nieuwe naam is ledig, tik a.u.b. een naam in.

en: New…
nl: Nieuw…

en: Not a launchable item
nl: Geen opstartbaar element

en: Number of files:
nl: Aantal bestanden:

en: Open
nl: Openen

en: Open _Recent
nl: _Recent bestand openen

en: Open a recently used archive
nl: Open een recent gebruikt archief

en: Open archive
nl: Archief openen

en: Open selected files with an application
nl: Open geselecteerde bestanden met een toepassing

en: Open the selected file
nl: Open het geselecteerde bestand

en: Open the selected folder
nl: Open de geselecteerde map

en: OpenDocument Presentation
nl: OpenDocument Presentatie

en: OpenDocument Presentation Template
nl: OpenDocument Presentatie Sjabloon

en: OpenDocument Spreadsheet
nl: OpenDocument Rekenblad

en: OpenDocument Spreadsheet Template
nl: OpenDocument Rekenblad Sjabloon

en: OpenDocument Text
nl: OpenDocument Tekst

en: OpenDocument Text Template
nl: OpenDocument Tekst Sjabloon

en: Open…
nl: Openen…

en: Over_write existing files
nl: Bestaande bestanden o_verschrijven

en: Overwrite existing files
nl: Overschrijf bestaande bestanden

en: Pass_word…
nl: _Wachtwoord…

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Paste Selection
nl: De selectie plakken

en: Paste the clipboard
nl: De klembord-inhoud plakken

en: Please use a different name.
nl: Gebruik a.u.b. een andere naam.

en: Please wait…
nl: Even geduld a.u.b....

en: Process paused
nl: Proces gepauzeerd

en: RPM Package Manager (.rpm) [Read-only mode]
nl: RPM Package Manager (.rpm) [Alleen-lezen-modus]

en: RZip compressed file
nl: RZip-samengeperst bestand

en: Rar Archived Comic Book
nl: Rar-gearchiveerd stripverhaal

en: Re-crea_te folders
nl: _Mappen opnieuw aanmaken

en: Reading "%s"
nl: '%s' lezen....

en: Recompressing archive
nl: Archief opnieuw comprimeren

en: Recreate the folders stored in the archive
nl: Herschep de mappen opgeslagen in het archief

en: Red Hat Package Manager file
nl: Bestand van Red Hat-pakketbeheer

en: Reload current archive
nl: Huidig archief herladen

en: Removing file:
nl: Verwijderen van bestand:

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename the selection
nl: De selectie hernoemen

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: Replace file "%s"?
nl: Bestand '%s' vervangen?

en: Reverse the list order
nl: Keer de volgorde van de lijst om

en: S_elect the files you want to update:
nl: S_electeer de bestanden die u wilt bijwerken:

en: Sa_ve Options
nl: Voorkeuren o_pslaan

en: Save As…
nl: Opslaan als…

en: Save Options
nl: Voorkeuren opslaan

en: Save the current archive with a different name
nl: Sla het huidige archief op onder een andere naam

en: Saving "%s"
nl: '%s' opslaan...

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select all files
nl: Alle bestanden selecteren

en: Self-extracting zip
nl: Zelfuitpakkend zip-bestand

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Show archive properties
nl: Archiefeigenschappen weergeven

en: Show session management options
nl: Toon opties voor sessiebeheer

en: Show the _Files and Quit
nl: Toon de _bestanden en sluit af

en: Show the application's version
nl: Toon de versie van de toepassing

en: Single files compressed with gzip (.gz), brotli (.br), bzip (.bz), bzip2 (.bz2), compress (.Z), lrzip (.lrz), lzip (.lz), lzop (.lzo), rzip(.rz), xz (.xz).
nl: Enkele bestanden samengeperst met gzip (.gz), brotli (.br), bzip (.bz), bzip2 (.bz2), compress (.Z), lrzip (.lrz), lzip (.lz), lzop (.lzo), rzip(.rz), xz (.xz).

en: Sort file list by file size
nl: Sorteer bestandenlijst op grootte

en: Sort file list by location
nl: Sorteer bestandenlijst op locatie

en: Sort file list by modification time
nl: Sorteer bestandenlijst op wijzigingstijdstip

en: Sort file list by name
nl: Sorteer bestandenlijst op naam

en: Sort file list by type
nl: Sorteer bestandenlijst op soort

en: Sort type
nl: Rangschikmethode

en: Specify a password for this archive
nl: Geef een wachtwoord op voor dit archief

en: Specify file containing saved configuration
nl: Geef het bestand op met de opgeslagen instellingen

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeven

en: Split into _volumes of
nl: Splitsen in _volumina van

en: Starting %s
nl: %s starten...

en: Stat_usbar
nl: Stat_usbalk

en: Stop current operation
nl: Huidige actie staken

en: StuffIt Archive
nl: StuffIt-archiefbestand

en: Tape Archive File uncompressed (.tar) or compressed with: gzip (.tar.gz, .tgz), brotli (.tar.br), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2), compress (.tar.Z, .taz), lrzip (.tar.lrz, .tlrz), lzip (.tar.lz, .tlz), lzop (.tar.lzo, .tzo), 7zip (.tar.7z), xz (.tar.xz), Zstandard (.zst)
nl: Tape Archive File niet-samengeperst (.tar) of samengeperst met: gzip (.tar.gz, .tgz), brotli (.tar.br), bzip (.tar.bz, .tbz), bzip2 (.tar.bz2, .tbz2), compress (.tar.Z, .taz), lrzip (.tar.lrz, .tlrz), lzip (.tar.lz, .tlz), lzop (.tar.lzo, .tzo), 7zip (.tar.7z), xz (.tar.xz), Zstandard (.zst)

en: Tar compressed with 7z
nl: Tar samengeperst met 7z

en: Tar compressed with brotli
nl: Tar samengeperst met brotli

en: Tar compressed with bzip
nl: Tar samengeperst met bzip

en: Tar compressed with bzip2
nl: Tar samengeperst met bzip2

en: Tar compressed with compress
nl: Tar samengeperst met compress

en: Tar compressed with gzip
nl: Tar samengeperst met gzip

en: Tar compressed with lrzip
nl: Tar samengeperst met lrzip

en: Tar compressed with lzip
nl: Tar samengeperst met lzip

en: Tar compressed with lzma
nl: Tar samengeperst met lzma

en: Tar compressed with lzop
nl: Tar samengeperst met lzop

en: Tar compressed with xz
nl: Tar samengeperst met xz

en: Tar compressed with zstd
nl: Tar samengeperst met zstd

en: Tar uncompressed
nl: Tar niet-samengeperst

en: Test Result
nl: Resultaat van proef

en: Test whether the archive contains errors
nl: Beproef het archief op fouten

en: Testing "%s"
nl: '%s' beproeven...

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
nl: Het archief bestaat al. Wilt u het overschrijven?

en: The default size for volumes.
nl: De standaardgrootte voor volumes.

en: The default width of the name column in the file list.
nl: De standaardbreedte van de Naam-kolom in de bestandenlijst.

en: The file has been modified with an external application. If you don't update the file in the archive, all of your changes will be lost. | %u files have been modified with an external application. If you don't update the files in the archive, all of your changes will be lost.
nl[0]: Het bestand is gewijzigd met een externe toepassing. Als u het bestand in het archief niet bijwerkt, zullen al uw wijzigingen verloren gaan.
nl[1]: %u bestanden zijn gewijzigd met een externe toepassing. Als u de bestanden in het archief niet bijwerkt, zullen al uw wijzigingen verloren gaan.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
nl: De naam ‘%s’ is niet geldig omdat hij niet de tekens ‘%s’ kan bevatten.
    
    %s

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
nl: De toepassing kon niet achterhalen welke bestandssoort u wilt gebruiken voor ‘%s’. Gebruik a.u.b. een bekende extensie voor dat bestand of maak handmatig een keuze voor een bestandssoort in onderstaande lijst.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
nl: Er is geen toepassing geïnstalleerd voor ‘%s’-bestanden.
    Wilt u zoeken naar een toepassing om dit bestand te openen?

en: There was an internal error trying to search for applications:
nl: Interne fout bij het zoeken naar toepassingen:

en: This archive type cannot be modified
nl: Deze archiefsoort kan niet bewerkt worden

en: Type:
nl: Soort:

en: Unix CPIO Archive
nl: Unix CPIO-archiefbestand

en: Unix Compressed Archive file
nl: Unix-samengeperst archiefbestand

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Niet-herkende bureaubladbestandversie '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Niet-herkende startoptie: %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
nl: Bestand ‘%s’ in archief ‘%s’ bijwerken?

en: Update the files in the archive "%s"?
nl: Bestanden in archief ‘%s’ bijwerken?

en: Use MIME icons
nl: Gebruik MIME-pictogrammen

en: View All _Files
nl: _Alle bestanden weergeven

en: View as a F_older
nl: Weergeven als een _map

en: View statusbar
nl: Toon statusbalk

en: View the folders pane
nl: Mappendeelvenster tonen

en: View the main toolbar
nl: Toon de hoofdwerkbalk

en: View the output produced by the last executed command
nl: Toon de uitvoer van de laatst uitgevoerde opdracht

en: View the statusbar
nl: Toon de statusbalk

en: View toolbar
nl: Toon werkbalk

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
nl: Welke criteria te hanteren om bestanden te rangschikken. Mogelijke waarden: name, size, type, time, path.

en: Whether to display the folders pane.
nl: Of het mappendeelvenster zichtbaar moet zijn.

en: Whether to display the statusbar.
nl: Of de statusbalk getoond moet worden.

en: Whether to display the toolbar.
nl: Of de werkbalk getoond moet worden.

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
nl: Of de archiefkop versleuteld moet worden. Als de kop versleuteld is, is het wachtwoord ook nodig om de inhoud te bekijken.

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
nl: Rangschikken in oplopende of aflopende richting. Mogelijke waarden: ascending, descending.

en: Whether to view all files in the archive (all_files), or view the archive as a folder (as_folder).
nl: Toon alle bestanden in het archief (all_files), of toon het archief als een map (as_folder).

en: Windows Imaging Format
nl: Windows schijfkopie-opmaak

en: Xz compressed file
nl: Xz samengeperst bestand

en: You can't add an archive to itself.
nl: U kunt een archief niet aan zichzelf toevoegen.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
nl: U heeft geen rechten om een archief aan te maken in deze map

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
nl: U heeft geen rechten om een archief aan te maken in de doelmap.

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
nl: U heeft geen rechten om archieven in de map ‘%s’ uit te pakken

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
nl: U beschikt niet over de juiste rechten om bestanden te lezen in de map ‘%s’

en: You don't have the right permissions.
nl: U beschikt niet over de juiste rechten.

en: You have to specify an archive name.
nl: U dient een naam op te geven voor het archief.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
nl: U zou een exemplaar van de GNU Algemene Publieke Licentie ontvangen moeten hebben tezamen met dit programma; indien dit niet zo is, schrijf dan naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA

en: Zip Archived Comic Book
nl: Zip-gearchiveerd stripverhaal

en: Zstandard compressed file
nl: Zstandard samengeperst bestand

en: [read only]
nl: [alleen-lezen]

en: _About
nl: _Info

en: _About Archive Manager
nl: _Over archiefbeheer

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Add Files…
nl: _Bestanden toevoegen…

en: _All files
nl: _Alle bestanden

en: _Apply
nl: _Toepassen

en: _Archive
nl: _Archiveren

en: _Arrange Files
nl: Bestanden _rangschikken

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Destination folder:
nl: _Doelmap:

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Encrypt the file list
nl: Bestandenlijst ver_sleutelen

en: _Encrypt the file list too
nl: Bestandenlijst ook ver_sleutelen

en: _Exclude folders:
nl: _Mappen uitsluiten:

en: _Extract
nl: _Uitpakken

en: _Extract…
nl: _Uitpakken…

en: _Filename:
nl: _Bestandsnaam:

en: _Files:
nl: _Bestanden:

en: _Folders
nl: _Mappen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Include subfolders
nl: _Inclusief submappen

en: _Last Output
nl: _Laatste uitvoer

en: _Load Options
nl: Voorkeuren laden

en: _Location:
nl: _Locatie:

en: _New file name:
nl: _Nieuwe bestandsnaam:

en: _New folder name:
nl: _Nieuwe mapnaam:

en: _OK
nl: _Oké

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open With…
nl: Op_enen met…

en: _Open the Archive
nl: Het archief _openen

en: _Options Name:
nl: Naam _voorkeuren:

en: _Other Options
nl: _Overige voorkeuren

en: _Overwrite
nl: _Overschrijven

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Pause
nl: _Pauzeren

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Refresh
nl: Ve_rversen

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: _Rename…
nl: _Hernoemen…

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Reset Options
nl: Voorkeuren te_rugzetten op standaard

en: _Resume
nl: _Hervatten

en: _Reversed Order
nl: Omgekeerde _volgorde

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Search Command
nl: _Zoekopdracht

en: _Selected files
nl: _Geselecteerde bestanden

en: _Show the Files
nl: Bestanden _tonen

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: _Stop
nl: _Stoppen

en: _Test Integrity
nl: Beproef in_tegriteit

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: _Update
nl: _Bijwerken

en: _View
nl: Venster

en: by T_ype
nl: op soor_t

en: by _Date Modified
nl: op _wijzigingsdatum

en: by _Location
nl: op l_ocatie

en: by _Name
nl: op _naam

en: by _Size
nl: op _grootte

en: example: *.o; *.bak
nl: voorbeeld: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
nl: voorbeeld: *.txt; *.doc

en: if TRUE will display icons depending on the file type (slower), otherwise will use always the same icon for all files (faster).
nl: indien WAAR, worden er eigen pictogrammen weergegeven voor de verschillende bestandssoorten (langzamer); anders zal voor alle bestanden hetzelfde pictogram gebruikt worden (sneller).
