juk - en to nl translation catalogue (310 entries)

en: %1 Format
nl: Formaat %1

en: %1 to %2
nl: %1 naar %2

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
nl: Opties voor %1

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
nl: JuK kan het audiobestand<nl/><filename>%1</filename><nl/>niet afspelen omwille van deze reden:<nl/><message>%2</message>

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: &Add category:
nl: Categorie &toevoegen:

en: &Artist name:
nl: Naam &artiest:

en: &Bitrate:
nl: &Bitsnelheid:

en: &Comment:
nl: &Commentaar:

en: &Configure scrobbling...
nl: Scrobbling &instellen...

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: &Delete Cover
nl: Hoes verwij&deren

en: &Delete Covers
nl: Hoezen verwij&deren

en: &Delete files instead of moving them to the trash
nl: Bestanden verwij&deren in plaats van naar de prullenbak verplaatsen

en: &Disable Random Play
nl: Willekeurig afs&pelen uitschakelen

en: &Dock in System Tray
nl: In systeemvak &plaatsen

en: &Empty Playlist...
nl: Lege afspeellijst...

en: &File
nl: &Bestand

en: &File Renamer...
nl: &Bestandshernoeming...

en: &Guess Tag Information
nl: Tag-informatie &gissen

en: &Ignore this tag when renaming the file
nl: Deze tag &negeren bij het hernoemen van het bestand

en: &Length:
nl: &Duur:

en: &Loop Playlist
nl: Afspeellijst herha&len

en: &Modify
nl: &Wijzigen

en: &Multimedia keys
nl: &Multimediasneltoetsen

en: &No keys
nl: Gee&n sneltoetsen

en: &Play
nl: Afs&pelen

en: &Player
nl: S&peler

en: &Random Play
nl: Willekeu&rig afspelen

en: &Remove
nl: &Verwijderen

en: &Rename File
nl: Bestand he&rnoemen

en: &Rename...
nl: He&rnoemen...

en: &Resize Playlist Columns Manually
nl: G&rootte van afspeelijstkolommen handmatig wijzigen

en: &Save
nl: Op&slaan

en: &Search Playlist...
nl: &Zoekafspeellijst...

en: &Send to Trash
nl: Naar p&rullenbak

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: &Show Columns
nl: Kolommen &tonen

en: &Standard keys
nl: &Standaard sneltoetsen

en: &Stay in System Tray on Close
nl: In &systeemvak blijven bij afsluiten

en: &Stop
nl: &Stoppen

en: &Tag Guesser...
nl: &Tag-gissing...

en: &View
nl: Beel&d

en: &View Cover
nl: Hoes &tonen

en: &Year:
nl: &Jaar:

en: 1 item | %1 items
nl[0]: %1 item
nl[1]: %1 items

en: <All Artists>
nl: <Alle artiesten>

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
nl[0]: <b>1</b> bestand geselecteerd.
nl[1]: <b>%1</b> bestanden geselecteerd.

en: <br /><br /><i>Lyrics provided by <a href='%1'>LyricWiki</a></i>
nl: <br /><br /><i>Liedteksten afkomstig van <a href='%1'>LyricWiki</a></i>

en: <i>Loading...</i>
nl: <i>Bezig met laden...</i>

en: <i>Lyrics are currently unavailable for %1 (no available lyrics provider)</i>
nl: <i>Liedteksten zijn nu voor %1 niet beschikbaar (geen beschikbare leverancier van liedteksten)</i>

en: <i>No file playing.</i>
nl: <i>Er wordt geen bestand afgespeeld.</i>

en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
nl: <qt> <p>Als dit keuzevakje is geselecteerd, dan worden bestanden <b>permanent verwijderd</b> in plaats van naar de prullenbak verplaatst.</p>
    
    <p><em>Gebruik deze optie met zorg</em>: de meeste bestandssystemen hebben geen mogelijkheden om verwijderde bestanden terug te halen.</p></qt>

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
nl: <qt>Bij het afsluiten van het hoofdvenster blijft JuK doordraaien in het systeemvak. Gebruik "Afsluiten" in het bestandsmenu om de toepassing te beëindigen.</qt>

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
nl: <qt>Deze items zullen <b>permanent worden verwijderd</b> van uw harde schijf.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
nl: <qt>Deze items zullen worden verplaatst naar de prullenbak.</qt>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
nl: <span style='color:red'>Fout bij ophalen van liedteksten!</span>

[ctx: @title:window]
en: Album not Found
nl: Niet gevonden album

[ctx: @title:window]
en: Could not download cover art
nl: Kon coverillustratie niet downloaden

[ctx: @title:window]
en: Cover not Available
nl: Cover niet beschikbaar

en: About to delete selected files
nl: Informatie over het verwijderen van de geselecteerde bestanden

en: Add Folder...
nl: Map toevoegen...

en: Add a new scheme
nl: Een nieuw schema toevoegen

en: Add to Play Queue
nl: Toevoegen aan afspeelwachtrij

en: Album &name:
nl: Albu&mnaam:

en: Album '%1' not found.
nl: Album '%1' niet gevonden.

en: Album Tag
nl: Albumtag

en: Album cover manager
nl: Albumhoesbeheerder

en: All Visible
nl: Alle zichtbare

en: Are you sure that you want to remove these items?
nl: Wilt u deze items verwijderen?

en: Are you sure you want to delete these covers?
nl: Wilt u deze hoezen verwijderen?

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
nl: Wilt u deze afspeellijsten uit uw collectie verwijderen?

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist Tag
nl: Artiesttag

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Artists
nl: Artiesten

en: Assistant superhero, fixer of many things
nl: Assistent superheld, reparatie van meerdere dingen

en: Author, chief dork and keeper of the funk
nl: Auteur, hoofdontwikkelaar en behouder van de funk

en: Automagic track data guessing, bugfixes
nl: Automatisch trackgegevens gissen, bugreparaties

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
nl: Zeer noodzakelijk foutreparaties in tagbewerker.

en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Changing Track Tags
nl: Track-tags wijzigen

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
nl: Mede-samenzweerder in MusicBrainz-magie

en: Collection
nl: Collectie

en: Collection List
nl: Collectielijst

en: Comment
nl: Commentaar

en: Configure Shortcuts
nl: Sneltoetsen instellen

en: Configure scrobbling...
nl: Scrobbling instellen...

en: Copyright © 2002–2021, Scott Wheeler, Michael Pyne, and others
nl: Copyright © 2002–2021, Scott Wheeler, Michael Pyne en anderen

en: Could not delete these files
nl: Deze bestanden konden niet worden verwijderd

en: Could not delete these files.
nl: Deze bestanden konden niet worden verwijderd

en: Could not move these files to the Trash
nl: Deze bestanden konden niet naar de prullenbak worden verplaatst

en: Could not save to file %1.
nl: Kan bestand %1 niet opslaan.

en: Cover
nl: Hoes

en: Cover Manager
nl: Hoesbeheerder

en: Cover fetched from <a href='https://last.fm/'>last.fm</a>.
nl: Hoes opgehaald vanaf <a href='https://last.fm/'>last.fm</a>.

en: Cover found
nl: Albumhoes gevonden

en: Create Folder Playlist
nl: Afspeellijst van een map maken

en: Create New Playlist
nl: Nieuwe afspeellijst aanmaken

en: Create Playlist From Selected Items...
nl: Afspeellijst aanmaken van geselecteerde items...

en: Create Search Playlist
nl: Zoekafspeellijst aanmaken

en: Currently used file name schemes
nl: Momenteel gebruikte bestandsnaamschema's

en: DCOP interface
nl: DCOP-interface

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
nl: Wilt u deze items toevoegen aan de huidige lijst of aan de collectielijst?

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
nl: Wilt u deze bestanden ook van de schijf verwijderen?

en: Do you want to save your changes to:
nl: Wilt u uw wijzigingen opslaan in:

en: Docking in System Tray
nl: Naar systeemvak

en: Downloading cover. Please Wait...
nl: Hoes downloaden. Even geduld a.u.b...

en: Dynamic List
nl: Dynamische lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit '%1'
nl: '%1' bewerken

en: Edit Search...
nl: Zoekgegevens wijzigen...

en: Edit Track Search
nl: Trackzoekopdracht bewerken

en: Enable
nl: Activeren

en: Enter example tags manually:
nl: Voorbeeldtags handmatig opgeven:

en: Error
nl: Fout

en: Error %1 when searching for cover:
    %2
nl: Fout %1 bij zoeken naar cover:
    %2

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Example Tag Selection
nl: Voorbeeld van tagselectie

en: Example Tags
nl: Voorbeeldtags

en: F&ile name:
nl: B&estandsnaam:

en: FLAC and MPC support
nl: Ondersteuning voor FLAC en MPC

en: Failed to download requested cover art: %1
nl: Downloaden van gevraagde coverillustraties is mislukt: %1

en: Fewer
nl: Minder

en: File Exists
nl: Bestand bestaat al

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Name (full path)
nl: Bestandsnaam (volledig pad)

en: File Renamer
nl: Bestandshernoeming

en: File Renamer Configuration
nl: Instellingen voor bestandshernoeming

en: File Renamer Options
nl: Opties voor bestandshernoeming

en: File(s) to open
nl: Te openen bestand(en)

en: Folder List
nl: Mappenlijst

[ctx: For save dialog, %1 is always .m3u]
en: Playlists (*%1)
nl: Afspeellijsten (*%1)

en: Friendly, neighborhood aRts guru
nl: Vriendelijke aRts-goeroe om de hoek

en: From &File Name
nl: Uit &bestandsnaam

en: From &Internet
nl: Van &internet

en: GStreamer port
nl: GStreamer-overdracht

en: Genre Tag
nl: Genretag

en: Get Cover From &File...
nl: Hoes uit &bestand halen...

en: Get Cover From &Internet...
nl: Hoes van &internet halen...

en: Get example tags from this file:
nl: Voorbeeldtags uit dit bestand halen:

en: Gimper of splash screen
nl: Gimper van opstartscherm

en: Global Shortcuts
nl: Globale sneltoetsen

en: Global keybindings support
nl: Ondersteuning voor globale sneltoetsen

en: Guess Tag Information From &File Name
nl: Tag-informatie van &bestandsnaam afleiden

en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
nl: Hier kunt u de momenteel ingestelde bestandsnaamschema's zien die het item "Raadt de taginformatie uit de bestandsnaam" in het contextmenu van de song gebruikt om taginformatie uit een bestandsnaam te halen. Elke tekenreeks mag een van de volgende plaatshouders bevatten:<ul>
    <li>%t: titel</li>
    <li>%a: artiest</li>
    <li>%A: album</li>
    <li>%T: track</li>
    <li>%c: commentaar</li>
    </ul>
    Bijvoorbeeld het bestandsnaamschema "[%T] %a - %t" komt wel overeen met "[01] Prince - The Future", maar niet met "(Prince) The Future". Voor de tweede naam dient u het schema  "(%a) %t" te gebruiken.<p/>
    Opmerking: de volgorde waarin de schema's in de lijst staan is belangrijk, aangezien de tag-gisser van boven naar beneden door de lijst loopt en het eerste overeenkomende schema zal gebruiken.

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
nl: Hier kunt u bepalen welke toetsen als globale sneltoetsen worden gebruikt om de speler mee te bedienen.

en: Hid&e
nl: V&erbergen

en: Hide Renamer Test Dialog
nl: Dialoog met hernoemtest verbergen

en: History
nl: Geschiedenis

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
nl: Indien geselecteerd zullen bestanden permanent worden verwijderd in plaats van in de prullenbak geplaatst

en: Images (*.png *.jpg)
nl: Afbeeldingen (*.png *.jpg)

en: Import playlists
nl: Afspeellijsten importeren

en: Include in the &filename anyways
nl: Toch in &bestandsnaam insluiten

en: Insert Category
nl: Categorie invoegen

en: Insert folder separator
nl: Mapscheiding invoegen

en: JuK Docked
nl: JuK verankerd

en: JuK can force the track used in a file name to have a minimum number of digits. You may want to do this for better sorting in file managers.
nl: Juk kan er voor zorgen dat de track gebruikt in een bestandsnaam een minimum aantal cijfers bevat. Dit is handig bij het sorteren van de bestanden in bestandsbeheerders.

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
nl: JuK actief in verankerde modus.
    Contextmenu in systeemvak gebruiken voor herstellen.

en: Jukebox and music manager by the KDE community
nl: Jukebox en muziekbeheerder door de KDE-gemeenschap

en: Jump to the currently playing item
nl: Ga naar het item dat momenteel wordt afgespeeld

en: KWallet is unavailable
nl: KWallet niet beschikbaar

en: KWallet is unavailable, your Last.fm credentials will be stored without encryption.
nl: KWallet is niet beschikbaar, uw credentials van Last.fm zullen zonder versleuteling worden opgeslagen.

en: Keep
nl: Behouden

en: Last.fm scrobbling support, lyrics, prepping for KDE Frameworks 5.
nl: Ondersteuning voor scrobbling van Last.fm, liedteksten, voorbereiden voor KDE Frameworks 5.

en: Length
nl: Lengte

en: Login invalid.
nl: Aanmelding is ongeldig.

en: Login valid.
nl: Aanmelding is geldig.

en: MPRIS2 Interface implementation.
nl: MPRIS2-implementatie van interface

en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
nl: Zorgde ervoor dat JuK beter omgaat met mensen met terabytes aan muziekbestanden

en: Manage &Folders...
nl: &Mappen beheren...

en: Manual Column Widths Enabled
nl: Handmatige kolombreedtes geactiveerd

en: Manual column widths have been enabled. You can switch back to automatic column sizes in the view menu.
nl: Handmatige kolombreedtes is geactiveerd. U kunt terug gaan naar de automatische kolombreedtes via het menu Beeld.

en: Match all of the following
nl: Komt overeen met alle volgende

en: Match any of the following
nl: Komt overeen met één van de volgende

en: Minimum number of digits:
nl: Minimum aantal cijfers:

en: Modify scheme
nl: Schema wijzigen

en: More KDE Platform 4 porting efforts
nl: Meer KDE platform 4 inspanningen voor overzetten

en: More automagical things, now using MusicBrainz
nl: Meer automagische zaken, gebruikt nu MusicBrainz

en: Move scheme down
nl: Schema naar beneden verplaatsen

en: Move scheme up
nl: Schema naar boven verplaatsen

en: Music folder:
nl: Muziekmap:

en: Mute/Unmute
nl: Dempen/niet dempen

en: New Name
nl: Nieuwe naam

en: No Change
nl: Geen wijziging

en: No available cover for the album '%1'.
nl: Geen cover voor het album '%1' beschikbaar.

en: No file selected, or selected file has no tags.
nl: Geen bestand geselecteerd, of het geselecteerde bestand bevat geen tags.

en: No lyrics available.
nl: Geen liedteksten beschikbaar.

en: Normal Matching
nl: Normale overeenkomst

en: Now Playing
nl: Momenteel te beluisteren

en: Open Containing Folder
nl: De map openen waarin het zich bevindt

en: Original Name
nl: Oorspronkelijke naam

en: P&ause
nl: P&auzeren

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Pattern Matching
nl: Patroonovereenkomst

en: Play / Pause
nl: Afspelen/Pauze

en: Play First Track
nl: Eerste track spelen

en: Play Next Album
nl: Volgend album afspelen

en: Play Queue
nl: Afspeelwachtrij

en: Play Toolbar
nl: Afspeelwerkbalk

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Playlist From &Folder...
nl: A&fspeellijst op basis van map...

en: Playlist name:
nl: Afspeellijstnaam:

en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
nl: Kies de mappen die uitgezonderd moeten worden van het zoeken naar muziek:

en: Please choose the folders where you keep your music:
nl: Kies de map waarin u uw muziek bewaart:

en: Please enter a name for this playlist:
nl: Voer een naam in voor deze afspeellijst:

en: Please enter your <a href="https://last.fm/">last.fm</a> login credentials:
nl: Geef de aanmeldcredentials voor <a href="https://last.fm/">last.fm</a>:

en: Popup &Track Announcement
nl: Trackaankondiging &tonen

en: Porting to KDE Frameworks 5 when no one else was around
nl: Overbrenegn naar KDE Frameworks 5 toen niemand anders in de buurt was

en: Porting to KDE Platform 4 when no one else was around
nl: Overbrengen naar KDE Platform 4 toen niemand anders in de buurt was

en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
nl: Druk op deze knop om een nieuw bestandsnaamschema aan het einde van de lijst toe te voegen.

en: Press this button to modify the currently selected scheme.
nl: Druk op deze knop om het momenteel geselecteerde schema te wijzigen.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
nl: Druk op deze knop om het momenteel geselecteerde schema één niveau omlaag te verplaatsen.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
nl: Druk op deze knop om het momenteel geselecteerde schema één niveau omhoog te verplaatsen.

en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
nl: Druk op deze knop om het momenteel geselecteerde schema uit de lijst te verwijderen.

en: R&emove
nl: V&erwijderen

en: Redisplay Popup
nl: Popup opnieuw tonen

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Reload
nl: Herladen

en: Remove Cover
nl: Hoes verwijderen

en: Remove Folder
nl: Map verwijderen

en: Remove From Playlist
nl: Uit afspeellijst verwijderen

en: Remove Items?
nl: Items verwijderen?

en: Remove scheme
nl: Schema verwijderen

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
nl: Het verwijderen van een item uit de collectie zal deze ook uit al uw afspeellijsten verwijderen. Wilt u toch doorgaan?
    
    Merk op dat als de map waarin deze bestanden staan zich in uw "inlezen bij opstarten"-lijst bevind dat deze bestanden bij het opstarten opnieuw worden toegevoegd.

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Save &Play Queue on Exit
nl: Afs&peelwachtrij opslaan bij afsluiten

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Playlist
nl: Afspeellijst opslaan

en: Search Criteria
nl: Zoekcriteria

en: Search Playlist
nl: Zoekafspeellijst

en: Search...
nl: Zoeken...

en: Searching for cover. Please Wait...
nl: Zoeken naar hoes. Even geduld a.u.b...

en: Seek Back
nl: Achteruit zoeken

en: Seek Forward
nl: Voorwaarts zoeken

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
nl: Zoeken wordt niet ondersteund in dit bestand met uw instellingen voor geluid.

en: Select Cover Image File
nl: Hoesafbeelding selecteren

en: Separator:
nl: Scheidingsteken:

en: Show &History
nl: Gesc&hiedenis tonen

en: Show &Lyrics
nl: &Liedteksten tonen

en: Show &Play Queue
nl: Afs&peelwachtrij tonen

en: Show &Search Bar
nl: &Zoekbalk tonen

en: Show &Tag Editor
nl: &Tag-bewerker tonen

en: Show / Hide
nl: Toon / verberg

en: Show Cover &Manager
nl: Hoesbeheerder &tonen

en: Show Playing
nl: Spelend nummer tonen

en: Show Renamer Test Dialog
nl: Dialoog met hernoemtest tonen

en: Substitution Example
nl: Voorbeeld van vervanging

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
nl: Systeemvakimplementatie, "inline"-tagbewerking,
    bugreparaties, evangelie, morele ondersteuning

en: Tag Guesser Configuration
nl: Configuratie van de tag raden

en: Test login...
nl: Aanmelden testen...

en: The following files were unable to be changed.
nl: De volgende bestanden konden niet worden gewijzigd.

en: The following rename operations failed:
nl: De volgende hernoemoperaties mislukten:

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
nl: De muziekgegevensbuffer is beschadigd. Juk dient deze opnieuw in te lezen. Dit kan enige tijd duren.

en: These folders will be scanned on startup for new files.
nl: Nieuwe bestanden uit deze mappen zullen worden ingelezen bij het opstarten.

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
nl: Dit bestand bestaat al.
    Wilt u het vervangen?

en: This will edit multiple files. Are you sure?
nl: Dit zal meerdere bestanden bewerken. Weet u het zeker?

en: Time
nl: Tijd

en: Title Tag
nl: Titeltag

en: Trac&k name:
nl: Trac&knaam:

en: Track Name
nl: Naam van track

en: Track Position
nl: Trackpositie

en: Track Tag
nl: Tracktag

en: Track announcement popups
nl: Trackaankondigingen

en: Track number:
nl: Tracknummer:

en: Track numbering
nl: Tracknummering

en: Tree
nl: Boomstructuur

en: Use &Album Random Play
nl: &Album willekeurig afspelen inschakelen

en: Use &Random Play
nl: Willekeu&rig afspelen inschakelen

en: Use &this value:
nl: Deze waarde geb&ruiken:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Validating login...
nl: Aanmelding valideren...

en: View Modes
nl: Weergavemodi

en: Volume Down
nl: Volume omlaag

en: Volume Up
nl: Volume omhoog

en: Volume: %1% (muted)
nl: Volume: %1% gedempt

en: When the Track's %1 is Empty
nl: Als de %1 van de track leeg is

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
nl: Bij het gebruiken van de bestandshernoemer worden de bestanden hernoemd aan de hand van de waarden die hebt in de %1-tag van uw tracks, plus de aanvullende tekst die u hieronder kunt invoeren.

en: Year
nl: Jaar

en: Year Tag
nl: Jaartag

en: Year:
nl: Jaar:

en: You are about to change the %1 on these files.
nl: U gaat zodadelijk de %1 wijzigen van deze bestanden.

en: You are about to open directory. Are you sure you want to continue? | You are about to open %1 directories. Are you sure you want to continue?
nl[0]: U staat op het punt een map te openen. Wilt u toch doorgaan?
nl[1]: U staat op het punt %1 mappen te openen. Wilt u toch doorgaan?

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
nl: U staat op het punt de volgende bestanden te hernoemen. Wilt u toch doorgaan?

en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
nl: U kunt de volgende plaatshouders gebruiken:
    %t: Titel
    %A: Album
    %a: Artiest
    %T: Track
    %c: Commentaar

en: Your album art failed to download.
nl: Het downloaden van uw albumillustraties is mislukt.

en: Your album art has finished downloading.
nl: Het downloaden van uw albumillustraties is klaar.

[ctx: additional search options]
en: More
nl: Meer

en: artist
nl: artiest

en: back to playlist
nl: terug naar afspeellijst

[ctx: current playlist]
en: Current
nl: Huidige

[ctx: example song title]
en: Title
nl: Titel

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
nl: Opties

[ctx: new playlist]
en: &New
nl: &Nieuw

[ctx: next track]
en: &Next
nl: Volge&nde

[ctx: open audio file]
en: Open
nl: Openen

[ctx: previous track]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: silence playback]
en: Mute
nl: Dempen

[ctx: song title]
en: Title
nl: Titel

[ctx: song title]
en: Title:
nl: Titel:

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
en: Empty
nl: Leeg

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
nl: D&upliceren...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
nl: Dupliceren

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
nl: Waarschuwing
