korganizer - en to nl translation catalogue (809 entries)

en:  day |  days
nl[0]:  dag
nl[1]:  dagen

en: %1 completed to-do was purged. | %1 completed to-dos were purged.
nl[0]: %1 voltooide taak is opgeruimd.
nl[1]: %1 voltooide taken zijn opgeruimd.

en: %1 to-do was ignored because it has uncompleted or read-only children. | %1 to-dos were ignored because they have uncompleted or read-only children.
nl[0]: %1 taak is genegeerd omdat deze onvoltooide of alleen-lezen subtaken bevat.
nl[1]: %1 taken zijn genegeerd omdat deze onvoltooide of alleen-lezen subtaken bevat.

en: &Actions
nl: &Acties

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: &Address Book
nl: &Adresboek

en: &Also Dissociate Future Ones
nl: Ook &toekomstige herhalingen loskoppelen

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: &Completed
nl: &Voltooid

en: &Configure KOrganizer...
nl: KOrganizer &instellen...

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: &Day
nl: &Dag

en: &Delete
nl: Verwij&deren

en: &Delete Appointment
nl: Afspraak verwij&deren

en: &Delete Event
nl: Afspraak verwij&deren

en: &Delete To-do
nl: Taak verwij&deren

en: &Dissociate
nl: &Loskoppelen

en: &Edit
nl: B&ewerken

en: &Edit Appointment...
nl: Afspraak bew&erken...

en: &Edit Event...
nl: Afspraak b&ewerken...

en: &Edit To-do...
nl: Taak b&ewerken...

en: &Edit...
nl: B&ewerken...

en: &Event List
nl: &Afsprakenlijst

en: &Events
nl: &Afspraken

en: &Export
nl: &Exporteren

en: &File
nl: Be&stand

en: &Go
nl: &Ga naar

en: &Import
nl: &Importeren

en: &In-progress (started but not completed)
nl: Nog &gaande (begonnen, maar nog niet voltooid)

en: &Journal
nl: &Journaal

en: &Journals
nl: &Journalen

en: &Mail Free Busy Information...
nl: E-&mail met vrij/bezetinformatie sturen...

en: &Make Sub-to-do Independent
nl: Subtaak zelfstandig &maken

en: &Mark To-do Completed
nl: Taak &markeren als voltooid

en: &Month
nl: &Maand

en: &Move
nl: Ver&plaatsen

en: &New
nl: &Nieuw

en: &Next Day | &Next %1 Days
nl[0]: Volge&nde dag
nl[1]: Volge&nde %1 dagen

en: &Only Dissociate This One
nl: &Alleen deze afspraak loskoppelen

en: &Open-ended (no due date)
nl: Z&onder einde (geen einddatum)

en: &Publish Item Information...
nl: Iteminformatie &publiceren...

en: &Refresh
nl: Ve&rnieuwen

en: &Retrieve
nl: Op&halen

en: &Search for:
nl: &Zoeken naar:

en: &Send as iCalendar...
nl: Als iCalendar ver&sturen...

en: &Settings
nl: In&stellingen

en: &Show
nl: &Tonen

en: &Show Event
nl: Afspraak &tonen

en: &Show To-do
nl: Taak &tonen

en: &Sidebar
nl: &Zijbalk

en: &To-do List
nl: &Takenlijst

en: &To:
nl: &Tot:

en: &Today only
nl: Alleen &vandaag

en: &Unstarted (start date is in the future)
nl: Niet-be&gonnen (startdatum ligt in de toekomst)

en: &Upload Free Busy Information
nl: Vrij/bezetinformatie &uploaden

en: &View
nl: &Weergave

en: &Week
nl: Wee&k

en: &Zoom
nl: &Zoomen

en: (No need if using Kolab server version 2)
nl: (Niet nodig met Kolab-server versie 2)

en: *.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra|Audio Files (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)
nl: *.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra|Audiobestanden (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)

en: 0 completed to-dos were purged.
nl: 0 voltooide taken zijn opgeruimd

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 day ago | %1 days ago
nl[0]: 1 dag geleden
nl[1]: %1 dagen

en: 1 incidence was imported successfully. | %1 incidences were imported successfully.
nl[0]: 1 gebeurtenis is met succes geïmporteerd.
nl[1]: %1 gebeurtenissen zijn met succes geïmporteerd.

en: <a href="whatsthis:%1">How does this work?</a>
nl: <a href="whatsthis:%1">Hoe werkt dit?</a>

en: <p><em>No Item Selected</em></p><p>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</p>
nl: <p><em>Geen item geselecteerd</em></p> <p>Selecteer een afspraak, taak of journaalinvoer, waarvan u hier de details wilt zien.</p>

en: <qt><b>Warning:</b> Qt Designer could not be found. It is probably not installed. You will only be able to import existing designer files.</qt>
nl: <qt><b>Waarschuwing:</b> Qt Designer werd niet gevonden, en is mogelijk niet geïnstalleerd. U kunt alleen bestaande designer-bestanden importeren.</qt>

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
nl: <qt><p>Selecteer hier de data die u wilt zien in de hoofdweergave van KOrganizer. Met ingedrukte muisknop kunt u meerdere dagen selecteren.</p> <p>Klik op de bovenste knoppen om naar de volgende / vorige maanden of jaren te gaan.</p> <p>Op iedere regel wordt een week getoond. Het getal in de linker kolom is het nummer van de week in het jaar. Door op dat getal klikken selecteert u die hele week.</p></qt>

en: <qt><p>This section allows you to add your own GUI Elements ('<i>Widgets</i>') to store your own values into %1. Proceed as described below:</p><ol><li>Click on '<i>Edit with Qt Designer</i>'</li><li>In the dialog, select '<i>Widget</i>', then click <i>OK</i></li><li>Add your widgets to the form</li><li>Save the file in the directory proposed by Qt Designer</li><li>Close Qt Designer</li></ol><p>In case you already have a designer file (*.ui) located somewhere on your hard disk, simply choose '<i>Import Page</i>'</p><p><b>Important:</b> The name of each input widget you place within the form must start with '<i>X_</i>'; so if you want the widget to correspond to your custom entry '<i>X-Foo</i>', set the widget's <i>name</i> property to '<i>X_Foo</i>'.</p><p><b>Important:</b> The widget will edit custom fields with an application name of %2.  To change the application name to be edited, set the widget name in Qt Designer.</p></qt>
nl: <qt><p>In dit deel kunt u zelf GUI-elementen ('<i>Widgets</i>') toevoegen, om uw eigen waarden in %1 op te slaan. Dit doet u als volgt:</p><ol><li>Klik op '<i>Bewerken met Qt Designer</i>'</li><li>Selecteer in de dialoog '<i>Widget</i>', en klik dan op <i>OK</i></li><li>Voeg uw widgets toe aan het formulier.</li><li>Sla het bestand op in de door Qt Designer voorgestelde map</li><li>Sluit Qt Designer af</li></ol><p>In het geval dat er al een designer-bestand (*.ui) ergens op uw harde schijf bestaat, klikt u op '<i>Pagina importeren. </i>'</p><p><b>Belangrijk:</b> De naam van elke invoer-widget die u op uw formulier plaatst, moet beginnen met '<i>X_</i>'; dus, als u wilt dat uw widget overeenkomt met uw invoer '<i>X-Foo</i>', moet de <i>name</i>-eigenschap zijn: '<i>X_Foo</i>'.</p> <p><b>Belangrijk:</b> De widget bewerkt aangepaste velden met een toepassingsnaam van %2. U kunt de toepassingsnaam die bewerkt moet worden wijzigen door de naam van de widget in Qt Designer te wijzigen.</p></qt>

en: <qt>Do you really want to delete '<b>%1</b>'?</qt>
nl: <qt>Wit u werkelijk '<b>%1</b>' wissen?</qt>

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
nl: <qt>Hierdoor wordt de menubalk geheel verborgen. U kunt die weer zichtbaar maken door %1 te typen.</qt>

[ctx: @action]
en: Configure
nl: Configureren

[ctx: @action Jump to today]
en: To &Today
nl: Naar vandaa&g

[ctx: @action:button search in calendar]
en: &Search
nl: &Doorzoeken

[ctx: @action:inmenu]
en: &Dissociate From Recurrence...
nl: Van &herhaling losmaken...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit...
nl: B&ewerken...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
nl: P&lakken

[ctx: @action:inmenu]
en: &Print...
nl: A&fdrukken...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Set Folder Color...
nl: &Stel kleur in voor map...

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show
nl: &Tonen

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder
nl: Herinnering aan/ui&t

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder Off
nl: &Herinnering uit

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder On
nl: &Herinnering aan

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Event from To-do
nl: Gebeurtenis aanmaken van taak

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Note for Event
nl: Notitie aanmaken voor gebeurtenis

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Note for To-do
nl: Notitie aanmaken voor taak

[ctx: @action:inmenu]
en: Create To-do from Event
nl: Taak aanmaken van gebeurtenis

[ctx: @action:inmenu]
en: New Event...
nl: Nieuw evenement...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Journal...
nl: Nieuw journaal...

[ctx: @action:inmenu]
en: New To-do...
nl: Nieuwe taak...

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Previe&w...
nl: Afdruk&voorbeeld...

[ctx: @action:inmenu]
en: Send as iCalendar...
nl: Als iCalendar versturen...

[ctx: @action:inmenu]
en: Serverside Subscription...
nl: Abonnement bij server...

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as &Default Folder
nl: Als stan&daard map gebruiken

[ctx: @action:inmenu]
en: Togg&le To-do Completed
nl: Taak vo&ltooid aan/uit

[ctx: @action:inmenu copy this incidence]
en: &Copy
nl: &Kopiëren

[ctx: @action:inmenu cut this incidence]
en: C&ut
nl: Kni&ppen

[ctx: @action:inmenu delete this incidence]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully copied to %2.
nl: '%1" met succes gekopieerd naar "%2"

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully moved from %2 to %3.
nl: "%1" is met succes verplaatst van %2 naar %3.

[ctx: @info]
en: <p>Would you like to merge this calendar item into an existing calendar or use it to create a brand new calendar?</p><p>If you select merge, then you will be given the opportunity to select the destination calendar.</p><p>If you select add, then a new calendar will be created for you automatically.</p>
nl: <p>Wilt u dit item invoegen in een bestaande agenda, of wilt u hier een nieuwe agenda voor aanmaken?</p><p>Indien u voor invoegen kiest, krijgt u de gelegenheid een agenda te selecteren.</p><p>Indien u Toevoegen selecteert, wordt een nieuwe agenda automatisch aangemaakt.</p>

[ctx: @info]
en: Cannot write iCalendar file %1. %2
nl: iCalendar-bestand %1 kan niet worden geschreven. %2

[ctx: @info]
en: Do you really want replace your current default calendar with "%1"?
nl: Wilt u werkelijk de huidige standaard agenda vervangen door "%1"?

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete calendar %1?
nl: Wilt u werkelijk agenda %1 wissen?

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the filter "%1"?
nl: Wilt u werkelijk het filter met de naam "%1" verwijderen?

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the item "%1"?
nl: Wilt u werkelijk het item met de naam "%1" permanent verwijderen?

[ctx: @info]
en: Invalid search expression, cannot perform the search. Please enter a search expression using the wildcard characters '*' and '?' where needed.
nl: Ongeldige zoekterm, de zoekactie kan niet worden uitgevoerd. Voer een zoekterm in met de jokertekens '*' en '?', daar waar dit nodig is.

[ctx: @info]
en: No items were found that match your search pattern.
nl: Er werd niets gevonden dat overeenkomt met uw zoekterm.

[ctx: @info]
en: Unable to add the item "%1" into %2. This item has not been moved.
nl: Kon item "%1"niet toevoegen aan %2. Dit item is niet verplaatst.

[ctx: @info]
en: Unable to configure this plugin
nl: Deze plug-in kon niet worden ingesteld

[ctx: @info]
en: Unable to copy the item "%1" to %2.
nl: Kon het item "%1"niet naar %2 kopiëren.

[ctx: @info]
en: Unable to edit "%1" because it is locked by another process.
nl: "%1" kan niet worden bewerkt, omdat het is vergrendeld door een ander proces.

[ctx: @info]
en: Unable to remove the item "%1" from the original calendar. However, a copy of this item has been put into %2
nl: Kon het item "%1" niet verwijderen uit de oorspronkelijke agenda. Maar een kopie hiervan is naar %2 geschreven.

[ctx: @info/plain Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search...
nl: Zoeken...

[ctx: @info:status]
en: Agenda View
nl: Agendaweergave

[ctx: @info:status]
en: Archive events and to-dos to a file
nl: Gebeurtenissen en taken in een bestand archiveren

[ctx: @info:status]
en: Configure the view
nl: De weergave instellen

[ctx: @info:status]
en: Create a new Event
nl: Een nieuwe gebeurtenis aanmaken

[ctx: @info:status]
en: Create a new Journal
nl: Een nieuw journaal aanmaken

[ctx: @info:status]
en: Create a new To-do
nl: Een nieuwe taak aanmaken

[ctx: @info:status]
en: Create a new event
nl: Een nieuwe gebeurtenis aanmaken

[ctx: @info:status]
en: Create a new journal
nl: Een nieuw journaal aanmaken

[ctx: @info:status]
en: Create a new to-do
nl: Een nieuwe taak aanmaken

[ctx: @info:status]
en: Export calendar to file
nl: Agenda naar een bestand exporteren

[ctx: @info:status]
en: Filter incidences
nl: Voorvallen filteren

[ctx: @info:status]
en: Import a calendar
nl: Agenda importeren

[ctx: @info:status]
en: Journal View
nl: Journaalweergave

[ctx: @info:status]
en: List View
nl: Lijstweergave

[ctx: @info:status]
en: Load a calendar from "Get Hot New Stuff"
nl: Lees een agenda in van "Haal interessante zaken"

[ctx: @info:status]
en: Month View
nl: Maandweergave

[ctx: @info:status]
en: Purge completed to-dos
nl: Voltooide taken verwijderen

[ctx: @info:status]
en: Refresh
nl: Vernieuwen

[ctx: @info:status]
en: Scroll Backward
nl: Terug schuiven

[ctx: @info:status]
en: Scroll Forward
nl: Vooruit schuiven

[ctx: @info:status]
en: Scroll to Today
nl: Naar vandaag schuiven

[ctx: @info:status]
en: Timeline View
nl: Tijdlijnweergave

[ctx: @info:status]
en: To-do List View
nl: Takenlijstweergave

[ctx: @info:status]
en: What's Next View
nl: Wat komt nu

[ctx: @info:tooltip]
en: Archive old events and to-dos to an iCalendar file
nl: Gebeurtenissen en taken in een iCalendar-bestand archiveren

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure the current view
nl: De huidige weergave instellen

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new Event
nl: Een nieuwe gebeurtenis aanmaken

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new Journal
nl: Een nieuw journaal aanmaken

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new To-do
nl: Een nieuwe taak aanmaken

[ctx: @info:tooltip]
en: Export your calendar to an iCalendar file
nl: Uw agenda naar een bestand voor iCalendar exporteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter incidences from the calendar
nl: Voorvallen uit de agenda filteren

[ctx: @info:tooltip]
en: Ignore reminders from this calendar
nl: Herinneringen van deze agenda negeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Import an iCalendar or vCalendar file
nl: Een bestand voor iCalendar of vCalendar importeren

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the display
nl: Het beeld verversen

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove completed to-dos from your calendar
nl: Voltooide taken uit uw agenda verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view backward
nl: Beeld terugschuiven

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view forward
nl: Beeld vooruitschuiven

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view to today
nl: Naar beeld voor vandaag schuiven

[ctx: @info:tooltip]
en: Search "Get Hot New Stuff" for calendars to import
nl: Zoeken naar in agenda's te importeren "Interessante zaken".

[ctx: @info:tooltip]
en: Set a custom icon
nl: Een aangepast pictogram instellen

[ctx: @info:tooltip]
en: Set search keyword
nl: Zoeksleutel instellen

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the folder name
nl: Naam aan map geven

[ctx: @info:tooltip]
en: Start the search
nl: Zoeken starten

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Agenda View
nl: Naar agendaweergave

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Journal View
nl: Naar journaalweergave

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the List View
nl: Naar de lijstweergave

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Month View
nl: Naar maandweergave

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Timeline View
nl: Naar de tijdlijnweergave

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the To-do List View
nl: Naar takenlijstweergave

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the What's Next View
nl: Naar de weergave voor Wat nu gaan

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to export your entire calendar collection to one iCalendar file.
nl: Hiermee kunt u uw hele agendaverzameling naar één iCalendar-bestand exporteren

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to remove all completed to-dos from your calendar collection. This action cannot be undone!
nl: Hiermee kunt u alle voltooide taken uit uw agenda's verwijderen. U kunt dit niet ongedaan maken!

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you do not want to receive reminders from items associated with this calendar.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u geen herinneringen vanuit deze agenda wilt krijgen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to set a custom icon for this folder.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u een aangepast pictogram voor deze map wilt instellen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box to make KOrganizer mark the working hours for this day of the week. If this is a work day for you, check this box, or the working hours will not be marked with color.
nl: Selecteer deze optie om KOrganizer de werkuren te laten markeren voor deze dag van de week. Wanneer dit voor u een werkdag is, selecteer deze optie, anders worden de werkuren niet met een kleur gemerkt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose here the color of the calendar selected using the combo box above.
nl: Kies hier de kleur voor de in het combinatieveld hierboven gekozen agenda.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the color of the tag selected in the adjacent combo box.
nl: Kies hier de kleur voor de in het combinatieveld hierboven gekozen tag.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a name here to set the name of this folder.
nl: Voer hier een naam in voor deze map.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the URL for the server on which the Free/Busy information is published here.
    Ask the server administrator for this information.
    Here is a Kolab2 Server URL example:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    Alternatively, you can specify a full path to the Free/Busy. For example: 
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb
nl: Voer hier het URL-adres in van de server waarop de vrij/bezetinformatie wordt gepubliceerd.
    Neem contact op met de systeembeheerder voor informatie.
    Hier volgt een voorbeeld voor een Kolab2-server:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    U kunt ook een volledig pad naar de vrij/bezet-informatie opgeven:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb

[ctx: @info:whatsthis]
en: Lets you search for a keyword in your calendars
nl: Hiermee kunt u met dit sleutelwoord uw agenda's doorzoeken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to define a new filter.
nl: Klik op deze knop om een nieuw filter aan te maken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to remove the currently active filter.
nl: Klik op deze knop om het huidig actieve filter te verwijderen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to start the search.
nl: Klik op deze knop om het zoeken te starten..

[ctx: @info:whatsthis]
en: Runs user-defined view filters on the calendar collection. Filters must be created first. See "Manage View Filters" option in the Settings menu.
nl: Er worden door de gebruiker ingestelde filters toegepast op de inhoud van de agenda's. De filters moeten eerst worden aangemaakt. Zie de optie voor het "Beheer van weergavefilters"in het Instellingenmenu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls backward by a day, week, month or year, depending on the current calendar view.
nl: In de huidige agendaweergave wordt over een dag, week, maand of jaar teruggeschoven.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls forward by a day, week, month or year, depending on the current calendar view.
nl: In de huidige agendaweergave wordt een dag, week, maand of jaar vooruit geschoven.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls the current view to the today's date.
nl: Schuift huidig beeld naar dat voor vandaag.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the calendar you want to modify. You can change the selected calendar color using the button below.
nl: Selecteer hier de agenda die u wilt wijzigen. U kunt de geselecteerde agendakleur veranderen met de onderstaande knop.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the tag you want to modify. You can change the selected tag's color using the adjacent color button.
nl: Selecteer hier de tag die u wilt wijzigen. U kunt de geselecteerde kleur van de tag veranderen met de onderstaande knop.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this menu entry if you would like to import the contents of an iCalendar or vCalendar file into your current calendar collection.
nl: Selecteer dit als u de inhoud van een bestand met een ander formaat dan van een iCalendar-agenda, in uw huidige agenda's wilt invoegen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a configuration dialog that allows you to change the settings for the current calendar view.
nl: Start een instellingendialoog waarin u de instellingen kunt wijzigen van de huidige agendaweergave.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new Event with reminders, attendees, recurrences and much more.
nl: Start een dialoog waarin u een nieuwe gebeurtenis kunt aanmaken, met herinneringen, bijwoners, herhalingen en veel meer.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new Journal entry.
nl: Start een dialoog waarin u een nieuwe journaalingang kunt aanmaken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new To-do with reminders, attendees, recurrences and much more.
nl: Start een dialoog waarin u een nieuwe taak kunt aanmaken, met herinneringen, bijwoners, herhalingen en veel meer.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the "What's Next" View, which shows your events and to-dos that are "coming soon" in a short list for quick reading.  All open to-dos will be displayed, but only the events from the days selected in the Date Navigator sidebar will be shown.
nl: Gaat naar de weergave voor "Wat nu", waarin u overzichtelijk de gebeurtenissen en taken op korte termijn kunt zien. Alle open taken worden getoond, maar alleen de gebeurtenissen op de dagen die in de zijbalk van de datum-navigator zijn geselecteerd zullen te zien zijn.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Agenda View, which presents your events or due to-dos for one or more days, sorted chronologically.  You can also see the length of each event in the day timetable.
nl: Gaat naar de agendaweergave, waarin u uw gebeurtenissen en nabije taken aantreft voor een of meer komende dagen, chronologisch ingedeeld. In de dagelijkse tijdtabel ziet u ook hoe lang elke gebeurtenis duurt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Journal View, which provides a place for you to record your reflections, occurrences or experiences.
nl: Naar de journaalweergave, waarin u uw overwegingen, voorvallen of ervaringen kunt vastleggen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the List View, which displays all your to-dos, events and journal entries for the dates selected in the Date Navigator as a list.
nl: Naar de lijstweergave, waarin u alle taken, gebeurtenissen en journaalingangen vindt voor de in de in de datum-navigator geselecteerde dagen, in een lijst.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Month View, which shows all the events and due to-dos in a familiar monthly calendar layout.
nl: Gaat naar het maandoverzicht, waarin u alle gebeurtenissen en nabije taken aantreft in een u welbekende maandelijkse agenda-indeling.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Timeline View, which shows all events for the selected timespan in a Gantt view. Each calendar is displayed in a separate line.
nl: Schakelt naar de tijdlijnweergave, waarin een overzicht van alle gebeurtenissen in het geselecteerde tijdvak in een Gantt-weergave. Elke agenda wordt getoond op een aparte regel.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the To-do List view, which provides a place for you to track tasks that need to be done.
nl: Naar de takenlijstweergave, waarin u de nog te verrichten taken kunt volgen.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This action will refresh and redraw the current calendar view. It does not sync or update any calendar folders.
nl: Hiermee wordt de huidige agendaweergave ververst en opnieuw getekend. Er worden geen agendamappen gesynchroniseerd of bijgewerkt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This menu entry opens a dialog that allows you to select old events and to-dos that you can archive into an iCalendar file.  They will be removed from your existing calendar collection.
nl: Hierdoor wordt een dialoog geopend waarin u oude voorvallen en taken kunt selecteren die u kunt archiveren in een bestand voor iCalendar. De gearchiveerde voorvallen worden verwijderd uit uw bestaande agenda's.

[ctx: @info:whatsthis]
en: This menu entry opens the "Get Hot New Stuff" dialog that allows you to search and import fun and useful calendars donated to the community.
nl: Hiermee opent u de dialoog voor "Haal interessante zaken op" waarin u leuke dingen en nuttige agenda's kunt vinden en importeren, die door de gemeenschap zijn geschonken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new event item.
nl: U krijgt een dialoog te zien waarin een nieuwe gebeurtenis kan worden aangemaakt.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new journal entry.
nl: U krijgt een dialoog te zien waarin u een nieuw journaalitem kunt aanmaken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new to-do item.
nl: U krijgt een dialoog te zien waarin u waarin u een nieuwe taak kunt aanmaken.

[ctx: @item]
en: Meeting
nl: Vergadering

[ctx: @item]
en: Note: %1
nl: Opmerking: %1

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
nl: %1 (Standaard)

[ctx: @item:inlistbox]
en: Friday
nl: Vrijdag

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons to use
nl: Te gebruiken pictogrammen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monday
nl: Maandag

[ctx: @item:inlistbox]
en: Saturday
nl: Zaterdag

[ctx: @item:inlistbox]
en: Select Holiday Regions
nl: Selecteer regio's voor feestdagen

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sunday
nl: Zondag

[ctx: @item:inlistbox]
en: Thursday
nl: Donderdag

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tuesday
nl: Dinsdag

[ctx: @item:inlistbox]
en: Wednesday
nl: Woensdag

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in days]
en: day(s)
nl: dag(en)

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in hours]
en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

[ctx: @item:inlistbox reminder units in minutes]
en: minute(s)
nl: minu(u)t(en)

[ctx: @label]
en: %1 match | %1 matches
nl[0]: %1 overeenkomst
nl[1]: %1 overeenkomsten

[ctx: @label]
en: Default reminder time:
nl: Standaard-herinneringstijdseenheid:

[ctx: @label]
en: Event text
nl: Tekst voor afspraak

[ctx: @label]
en: Mail transport:
nl: E-mailtransport:

[ctx: @label]
en: Use holiday region:
nl: Feestdag-regio gebruiken:

[ctx: @label default filter name]
en: New Filter %1
nl: Nieuw filter %1

[ctx: @label suffix in the N days spin box]
en:  days
nl:  dagen

[ctx: @label:textbox Name of the folder.]
en: &Name:
nl: &Naam:

[ctx: @option:check]
en: &Use custom icon:
nl: &Aangepast pictogram gebruiken:

[ctx: @option:check]
en: Block reminders locally
nl: Lokaal herinneringen blokkeren

[ctx: @option:check]
en: Show at the bottom of the agenda views
nl: Onder in de agendaweergaven tonen

[ctx: @option:check]
en: Show at the top of the agenda views
nl: Boven in de agendaweergaven tonen

[ctx: @title]
en: Calendar Accounts
nl: Agenda-accounts

[ctx: @title::window]
en: Edit Calendar Filters
nl: Agendafilters bewerken

[ctx: @title:group]
en: Appointments
nl: Afspraken

[ctx: @title:group]
en: Calendar Decorations
nl: Agendadecoraties

[ctx: @title:group]
en: Date Navigator
nl: Datumnavigator

[ctx: @title:group]
en: Display Options
nl: Weergaveopties

[ctx: @title:group]
en: General Time and Date
nl: Algemene datum en tijd

[ctx: @title:group]
en: Holidays
nl: Vrije dagen

[ctx: @title:group]
en: Other Options
nl: Overige opties

[ctx: @title:group]
en: Position
nl: Positie

[ctx: @title:group]
en: Reminders
nl: Herinneringen

[ctx: @title:group]
en: Resources
nl: Hulpbronnen

[ctx: @title:group]
en: Working Period
nl: Werkuren

[ctx: @title:group email settings]
en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

[ctx: @title:tab]
en: Agenda View
nl: Agendaweergave

[ctx: @title:tab]
en: Colors
nl: Kleuren

[ctx: @title:tab]
en: Default Values
nl: Standaardwaarden

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
nl: Lettertypen

[ctx: @title:tab]
en: Month View
nl: Maandweergave

[ctx: @title:tab]
en: Regional
nl: Regionaal

[ctx: @title:tab]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: @title:tab]
en: Todo View
nl: Taakweergave

[ctx: @title:tab General settings for a folder.]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:tab calendar account settings]
en: Calendars
nl: Agenda's

[ctx: @title:tab general settings]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:tab personal settings]
en: Personal
nl: Persoonlijk

[ctx: @title:window]
en: Add Calendar
nl: Agenda toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Configure Side-By-Side View
nl: Instellen van weergaven naast elkaar

[ctx: @title:window]
en: Copying Failed
nl: Kopiëren mislukt

[ctx: @title:window]
en: Copying Succeeded
nl: Kopiëren mislukt

[ctx: @title:window]
en: Delete Calendar
nl: Agenda wissen

[ctx: @title:window]
en: Delete Filter?
nl: Filter verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item?
nl: Item verwijderen?

[ctx: @title:window]
en: Event Viewer
nl: Gebeurtenissen bekijken

[ctx: @title:window]
en: Export Calendar
nl: Agenda exporteren

[ctx: @title:window]
en: Find in Calendars
nl: Zoek in agenda's

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar
nl: Agenda importeren

[ctx: @title:window]
en: Moving Failed
nl: Verplaatsen mislukt

[ctx: @title:window]
en: Moving Succeeded
nl: Verplaatsen mislukt

[ctx: @title:window]
en: Preferences
nl: Voorkeuren

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar Folder %1
nl: Eigenschappen van agendamap %1

[ctx: @title:window]
en: Replace Default Calendar?
nl: Huidige agenda vervangen?

[ctx: @title:window]
en: Search Results
nl: Zoekresultaten

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar File to Import
nl: Selecteer te importeren agendabestand

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar File to Open
nl: Selecteer te openen agendabestand

en: A Personal Organizer
nl: Een persoonlijke agenda

[ctx: A collection of all declined invidations.]
en: Declined Invitations
nl: Afgeslagen uitnodigingen

[ctx: A collection of all open invidations.]
en: Open Invitations
nl: Openstaande uitnodigingen

en: A column header of the %1 dates in the month.
nl: Een kolomkop voor de %1 dagen in de maand.

en: Add as new calendar
nl: Toevoegen als nieuwe agenda

[ctx: Agenda title]
en: Title
nl: Naam

en: Agenda view
nl: Agendaweergave

en: Agenda view background color
nl: Achtergrondkleur voor agendaweergave

en: Agenda view current-time line color
nl: Kleur voor de actuele tijdlijn in de agenda

en: Alarm
nl: Herinnering

en: All calendars are unchecked in the Calendar Manager. No to-do was purged.
nl: Alle agenda's zijn niet geactiveerd in de beheerder van agenda's. Er zijn geen taken geschoond.

en: Also Delete &Future
nl: Ook toekomsti&ge verwijderen

en: Always ask
nl: Altijd vragen

en: Always confirm when deleting items
nl: Altijd bevestigen bij verwijderen

en: Always display completed to-dos at the bottom of the list
nl: Voltooide taken altijd onderaan de lijst weergeven

en: An error occurred while purging completed to-dos: %1
nl: Er is een fout opgetreden bij het opruimen van voltooide taken: %1

en: An error occurred: %1
nl: Er is een fout opgetreden: %1

en: Anniversary
nl: Trouwdag

en: Archive O&ld Incidences...
nl: O&ude voorvallen archiveren...

en: Attach &inline
nl: &In agenda bijvoegen

en: Attach as &link
nl: Als koppe&ling bijvoegen

en: Attach complete message
nl: Volledig bericht bijvoegen

en: Attach inline &without attachments
nl: In agenda bij&voegen zonder bijlagen

en: Attendees
nl: Deelnemers

en: Attending
nl: In behandeling

en: Available Pages
nl: Beschikbare pagina's

en: Be added to the default calendar
nl: Worden toegevoegd aan de standaard agenda

en: Be asked which calendar to use
nl: Vragen naar te gebruiken agenda

en: Birthday
nl: Verjaardag

en: Boolean
nl: Booleaanse waarde

en: Busy days background color
nl: Achtergrondkleur voor bezette dagen

en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
nl: Als u vrij/bezetinformatie publiceert kunnen anderen rekening houden met uw agenda bij het plannen van een ontmoeting. Alleen de tijden waarop u reeds bezet bent worden gepubliceerd, niet de reden.

en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
nl: Als u vrij/bezetinformatie van anderen ophaalt, kunt u met hun agendagegevens rekening houden als u hen uitnodigt voor een ontmoeting.

en: C&ancel
nl: &Annuleren

en: Calendar
nl: Agenda

en: Calendar files or urls. Unless -i or -m is explicitly specified, the user will be asked whether to import or merge
nl: Agendabestanden of URL-adressen. Tenzij -i of -m expliciet wordt opgegeven, wordt de gebruiker gevraagd of wordt geïmporteerd of samengevoegd.

en: Calendar inside, tag outside
nl: Agenda binnen, tag buiten

en: Calendar's custom icon
nl: Aangepast pictogram van agenda

en: Calendars Side by Side
nl: Agenda's zij-aan-zij

en: Cannot upload calendar to '%1'
nl: Kan de agenda niet naar %1 uploaden

en: Change of Seasons
nl: Seizoenswisseling

en: Change...
nl: Wijzigen...

en: Check this box if you do not want to see To-dos that are past their due date but have not yet been completed.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u geen taken wilt zien die achterlopen op de gereeddatum en dus nog niet gereed zijn.

en: Check this box if you do not want to see To-dos that have already been completed.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u geen taken wilt zien die al zijn voltooid.

en: Check this box if you do not want to see To-dos that have been started but are not yet completed.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u geen taken wilt zien waaraan is begonnen, maar die nog niet gereed zijn.

en: Check this box if you do not want to see To-dos with a start date in the future.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u geen taken wilt zien die op een de toekomstige datum beginnen.

en: Check this box if you do not want to see open-ended To-dos.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u geen taken wilt zien met een open eind zijn.

en: Check this box if you only want to find events that occur entirely within the date range specified.  Events that start during the date range but end after it, or end during the date range but start before it, will be excluded from the search results.
nl: Kies deze optie indien u alleen afspraken zoekt die helemaal binnen de gegeven periode vallen. Afspraken die hier niet helemaal aan voldoen worden in de zoekresultaten niet weergegeven.

en: Check this box if you want agenda's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
nl: Kies dit als u wilt dat dagen met minstens een afspraak voor de gehele dag, in uw maandoverzicht met een andere achtergrondkleur als bezet worden gemarkeerd. U kunt de achtergrondkleur ook instellen in de pagina voor kleuren in de instellingen. Zoek naar de instelling: "Achtergrondkleur van bezette dagen".

en: Check this box if you want all completed to-dos to be always grouped at the bottom of the to-do list.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u wilt dat alle voltooide taken onder aan de lijst gegroepeerd worden weergegeven.

en: Check this box if you want month view's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
nl: Kies dit als u wilt dat dagen met minstens een afspraak voor de gehele dag, in het maandoverzicht met een andere achtergrondkleur als bezet worden gemarkeerd. U kunt de achtergrondkleur ook instellen in de pagina voor kleuren in de instellingen. Zoek naar de instelling: "Achtergrondkleur van bezette dagen".

en: Check this box if you want specify the number of days in the future for pending To-dos.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u het aantal dagen in de toekomst wilt specificeren voor nog lopende taken.

en: Check this box if you want the summary to show To-dos belonging to your calendars only.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u in het overzicht alleen taken wilt zien uit uw agenda's.

en: Check this box if you want the summary to show events belonging to your calendars only.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u in het overzicht alleen gebeurtenissen getoond wilt hebben die behoren bij uw agenda's.

en: Check this box if you want to match attendees against your search pattern.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u deelnemers in uw zoekopdracht wilt opnemen.

en: Check this box if you want to match descriptions against your search pattern.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u beschrijvingen wilt gebruiken in uw zoekopdracht.

en: Check this box if you want to match locations against your search pattern.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u locaties wilt gebruiken bij het zoeken.

en: Check this box if you want to match summaries against your search pattern.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u samenvattingen wilt gebruiken in uw zoekopdracht.

en: Check this box if you want to match tags against your search pattern.
nl: Selecteer dit keuzevakje indien u tags wilt gebruiken bij het zoeken.

en: Check this box if you want to search for events that match the search pattern and have start dates or end dates in the given date range.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u naar gebeurtenissen wilt zoeken volgens bepaalde criteria, met start- en einddata in het gegeven datumbereik.

en: Check this box if you want to search for journal entries that match the search pattern and have start dates in the given date range.
nl: Selecteer dit keuzevakje om naar journaalingangen te zoeken volgens bepaalde criteria, en met start- en einddata in het gegeven datumbereik.

en: Check this box if you want to search for to-dos that match the search pattern and have due dates in the given date range.
nl: Selecteer dit keuzevakje om naar taken te zoeken volgens bepaalde criteria, en met data waarop ze moeten zijn gedaan  in het gegeven datumbereik.

en: Check this box if you want to see To-dos due on this date only.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u taken wilt zien met deze datum als gereeddatum.

en: Check this box if you want to see To-dos that are due sometime during the next 31 days.
nl: Schakel dit keuzevakje in als u taken wilt zien die een gereeddatum hebben gedurende de komende 31 dagen.

en: Check this box if you want to see all your to-dos in a flat list instead of being arranged in a hierarchical tree.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u alle taken wilt zien in een platte lijst en niet in een hiërarchische boomstructuur.

en: Check this box if you want to see events occurring on this date only.
nl: Selecteer dit keuzevakje om gebeurtenissen te zien die alleen op deze datum plaatsvinden.

en: Check this box if you want to see events that start sometime during the next 31 days.
nl: Selecteer dit keuzevakje om gebeurtenissen te zien die starten ergens in de volgende 31 dagen.

en: Check this box if you want to see special occasions occurring on this date only.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u alleen speciale gelegenheden die op deze datum gebeuren wilt zien.

en: Check this box if you want to see special occasions that start sometime during the next 31 days.
nl: Schakel dit keuzevakje in om speciale gelegenheden te zien die ergens beginnen in de volgende 31 dagen.

en: Check this box if you want to show seconds on the current-time line.
nl: Selecteer dit keuzevakje om seconden te tonen op de actuele tijdlijn.

en: Check this box if you want to specify the number of days in the future for upcoming events.
nl: Selecteer dit keuzevakje om het aantal dagen in de toekomst te specificeren voor opkomende gebeurtenissen.

en: Check this box if you want to specify the number of days in the future for upcoming special occasions.
nl: Selecteer dit keuzevakje om het aantal dagen in de toekomst te specificeren voor komende speciale gelegenheden.

en: Check this box so that to-dos will use tag colors and not colors specific to their due, due today or overdue state
nl: Selecteer dit keuzevakje zodat voor taken gebruik wordt gemaakt van tagkleuren in plaats van de kleurinstellingen specifiek voor hun voltooiingstoestand

en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
nl: Selecteer dit keuzevakje wanneer u een bevestiging wilt wanneer iets wordt verwijderd.

en: Check this box to display a line in the day or week view indicating the current-time line (Marcus Bains line).
nl: Wanneeer deze optie is ingeschakeld wordt een rode lijn in de dag- of weekweergave getoond, die de huidige tijd aangeeft (Marcus Bains-lijn).

en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in agenda view items.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u pictogrammen (herinnering, herhaling, etc) in de agendaweergaven wilt laten weergeven.

en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in month view items.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u pictogrammen (herinnering, herhaling, etc) in de maandweergave wilt laten weergeven.

en: Check this box to display journals in the month view.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u journalen in de maandweergave wilt laten weergeven.

en: Check this box to display summary tooltips when hovering the mouse over an event or a to-do.
nl: Selecteer dit keuzevakje voor een tekstballon met een korte beschrijving wanneer u de muisaanwijzer boven een afspraak of taak houdt.

en: Check this box to display the time in month view items.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u de tijd in de maandweergave wilt laten weergeven.

en: Check this box to display to-dos in the agenda view.
nl: Selecteer dit keuzevakje voor het tonen van taken in de agendaweergave.

en: Check this box to display to-dos in the month view.
nl: Selecteer dit keuzevakje als u taken in de maandweergave wilt laten weergeven.

en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
nl: Selecteer dit keuzevakje om een vrij/bezet-bestand op te halen in het formaat "gebruiker@domein.ifb" (bijvoorbeeld jan@voorbeeld.net.ifb). Anders wordt een vrij/bezet-bestand opgehaald in het formaat: gebruiker.ifb (bijvoorbeeld jan.ifb). Neem contact op met de beheerder van de server wanneer u niet precies weet hoe u deze optie moet instellen.

en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
nl: Selecteer dit vakje zodat KOrganizer uw wachtwoord onthoudt. Hierdoor zal er niet telkens om een wachtwoord worden gevraagd bij het uploaden van vrij/bezetinformatie.
    Uit veiligheidsoverwegingen is het niet verstandig om uw wachtwoord in het configuratiebestand op te slaan.

en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
nl: Selecteer deze optie wanneer u niet wilt dat KOrganizer werktijden markeert op feestdagen.

en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
nl: Wanneer u dit keuzevakje selecteert wordt het voltooien van een taak automatisch in uw journaal geregistreerd.

en: Check this box to retrieve other people's Free/Busy information automatically. Note that you have to fill the correct server information to make this possible.
nl: Selecteer dit vakje om de vrij/bezetinformatie van anderen automatisch op te halen. U moet wel de juiste serverinformatie opgeven om dit mogelijk te maken.

en: Check this box to search for to-dos that have a start date, due date, or completion date in the date range specified, or have neither a start date nor an end date.  If the box is unchecked, only to-dos that have a due date in the date range will be displayed.
nl: Kies dit als u naar taken zoekt met een begindatum, een datum waarop die moeten worden gedaan, of worden afgemaakt, in de opgegeven periode, of die noch een  begin-, noch een einddatum hebben. Indien niet gekozen worden alleen taken gevonden die binnen de opgegeven periode moeten worden gedaan.

en: Check this box to select a working week when clicking on the Date Navigator's week numbers, or uncheck it to choose the whole week.
nl: Klik op dit vakje om een werkweek te selecteren als op de weeknummers in de datumnavigator wordt geklikt, of zet het vinkje uit als de gehele week moet worden gekozen.

en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
nl: Selecteer dit keuzevakje om dagelijks herhaalde afspraken met een vet lettertype te markeren in de datumnavigator. U kunt deze optie ook uit laten staan om andere (niet dagelijkse) afspraken wat prominenter te laten zijn.

en: Check this box to show the days containing journals in bold typeface in the Date Navigator when in journal view.
nl: Selecteer dit keuzevakje om in het journalenoverzicht de dagen met journalen met een vet lettertype te tonen in de datumnavigator.

en: Check this box to show the days containing to-dos in bold typeface in the Date Navigator when in to-do view.
nl: Selecteer dit keuzevakje om in het takenoverzicht de dagen met taken met een vet lettertype te tonen in de datumnavigator.

en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
nl: Selecteer dit keuzevakje om wekelijks herhaalde afspraken met een vet lettertype te markeren in de datumnavigator. U kunt deze optie ook uit laten staan om andere (niet wekelijkse) afspraken wat prominenter te laten zijn.

en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
nl: Selecteer dit keuzevakje om de afspraakbewerker automatisch te openen wanneer u een tijdbereik selecteert in de dagelijkse of wekelijkse agendaweergave.U kunt een tijdbereik selecteren door met de muis te slepen vanaf de begintijd tot de eindtijd van de afspraak die u wilt plannen.

en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
nl: Selecteer dit vakje om uw vrij/bezetinformatie automatisch te uploaden.
    Het is mogelijk deze optie over te slaan of uw vrij/bezetinformatie te uploaden of te e-mailen via het menu Planning in KOrganizer.
    Opmerking: Wanneer KOrganizer als KDE Kolab-client fungeert is dit niet nodig, omdat de Kolab2-server zorgt voor de publicatie van deze gegevens en de toegang ertoe voor andere gebruikers beheert.

en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the month view. If this box is checked, you will gain some space for the monthly view, but other widgets, such as the date navigator, the item details and the calendars list, will not be displayed.
nl: Selecteer deze optie om het volledige KOrganizer-venster te gebruiken voor de maanweergave. Daar is dan meer ruimte voor beschikbaar, maar andere zaken, zoals de datumnavigator, taakdetails, en de lijst van agenda's worden niet weergegeven.

en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the to-do list view. If this box is checked, you will gain some space for the to-do list view, but other widgets, such as the date navigator, the to-do details and the calendars list, will not be displayed.
nl: Selecteer deze optie om het volledige KOrganizer-venster te gebruiken voor de takenlijstweergave. Daar is dan meer ruimte voor beschikbaar, maar andere zaken, zoals de datumnavigator, taakdetails, en de lijst van agenda's worden niet weergegeven.

en: Choose...
nl: Kiezen...

en: Classname:
nl: Klassenaam:

en: Click here to scroll the display to week number %1 of the currently displayed year.
nl: Klik hier om de weergave naar weeknummer %1 van het weergegeven jaar te schuiven.

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the next month
nl: Klik op deze knop om de weergave naar ongeveer dezelfde dag van de volgende maand te schuiven

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the previous month
nl: Klik op deze knop om de weergave naar ongeveer dezelfde dag van de vorige maand te schuiven

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the next year
nl: Klik op deze knop om de weergave naar ongeveer dezelfde dag van het volgende jaar te schuiven

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the previous year
nl: Klik op deze knop om de weergave naar ongeveer dezelfde dag van het vorige jaar te schuiven

en: Color Usage
nl: Kleurgebruik

en: Color busy days with a different background color
nl: Bezette dagen met een andere achtergrond weergeven

en: Completed to-dos are displayed at the bottom of the list, regardless of priority
nl: Gedane taken worden onderin de lijst getoond, onafhankelijk van voorrang

en: Configure
nl: Instellen

en: Configure &Date && Time...
nl: &Datum && tijd instellen...

en: Configure View...
nl: Weergave configureren...

en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
nl: Stel hier de minimum tijd, in minuten, in tussen twee uploads. Deze instelling is alleen van kracht wanneer u kiest de vrij/bezetinformatie automatisch te publiceren.

en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
nl: Stel hier het aantal kalenderdagen in die u wilt publiceren zodat deze informatie beschikbaar is voor anderen.

en: Confirm deletes
nl: Verwijderingen bevestigen

en: Copying Failed
nl: Kopiëren mislukt

en: Could not add a calendar. Error: %1
nl: Agenda kon niet worden toegevoegd. Fout: %1

en: Could not load calendar %1.
nl: Agenda %1 kon niet worden ingelezen.

en: Could not start control module for date and time format.
nl: Kon de besturingsmodule voor de datum- en tijdopmaak niet starten.

en: Current Maintainer
nl: Huidige onderhouder

en: Current-time line
nl: Lijn voor actuele tijd

en: Da&ys after completion:
nl: Da&gen na voltooien:

en: Daily ending hour
nl: Dagelijkse eindtijd

en: Daily starting hour
nl: Dagelijkse begintijd

en: Date
nl: Datum

en: Date & Time
nl: Datum & tijd

en: Date Range
nl: Datumbereik

en: Day
nl: Dag

en: Day begins at
nl: Dag begint om

en: Default event color
nl: Standaardkleur voor afspraken

en: Default todo attachment method
nl: Standaardmethode voor bijlagen taken

en: Delete "%1"
nl: "%1" verwijderen

en: Delete &All
nl: &Alle verwijderen

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

en: Delete C&urrent
nl: H&uidige verwijderen

en: Delete Only This
nl: Alleen dit verwijderen

en: Delete Page
nl: Pagina verwijderen

en: Delete all completed to-dos from checked calendars?
nl: Alle voltooide taken uit geactiveerde agenda's verwijderen?

en: Desc&riptions
nl: Besch&rijvingen

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Designer Files
nl: Designer-bestanden

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Display events only if their start date and end date are both in the date range specified.
nl: Afspraken alleen weergeven binnen de hierboven opgegeven periode.

en: Display icons in agenda view items
nl: Pictogrammen tonen in agendaweergaven

en: Display icons in month view items
nl: Pictogrammen tonen in maandweergave

en: Display journals in the month view
nl: Journalen tonen in maandweergave

en: Display seconds with the current-time indicator
nl: Seconden tonen op actuele tijdlijn

en: Display the current-time indicator
nl: Indicatie van de actuele tijd tonen in de agenda

en: Display the specified incidence (by URL)
nl: Het genoemde voorval tonen (middels URL)

en: Display time in month view items
nl: Tijd tonen in maandweergave

en: Display to-do list in a full KOrganizer window
nl: Takenlijst in volledig venster tonen

en: Display to-dos as a flat list instead of a hierarchical tree
nl: Taken in een platte lijst tonen in plaats van in een hiërarchische boomstructuur

en: Display to-dos in a flat list
nl: Taken in een platte lijst tonen

en: Display to-dos in the agenda view
nl: Taken tonen in de agendaweergave

en: Display to-dos in the month view
nl: Taken tonen in maandweergave

[ctx: Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search
nl: Zoeken

en: Dissociate future occurrences
nl: Toekomstige voorvallen loskoppelen

en: Dissociate occurrence
nl: Voorval loskoppelen

en: Dissociating Failed
nl: Het loskoppelen is mislukt

en: Dissociating the future occurrences failed.
nl: Het loskoppelen van de toekomstige voorvallen is mislukt.

en: Dissociating the occurrence failed.
nl: Het voorval loskoppelen is mislukt.

en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence or also dissociate future ones?
nl: Wilt u het voorval op %1 losmaken van de herhaling, of ook de toekomstige herhalingen loskoppelen?

en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence?
nl: Wilt u het voorval op %1 losmaken van herhaling ?

en: Do you want to overwrite %1?
nl: Wilt u %1 overschrijven?

en: Draw agenda items using their calendar color for the inside and border
nl: De agenda-gegevens en hun randen tekenen in de kleur van hun agenda

en: Draw agenda items using their tag color for the inside and border
nl: De agenda-gegevens en hun randen tekenen in de kleur van hun tag

en: Draw agenda items with their calendar color inside and tag color for their border
nl: De agenda-gegevens tekenen in de kleur van de agenda, met een rand in de kleur van hun tag

en: Draw agenda items with their tag color inside and calendar color for their border
nl: De agenda-gegevens tekenen in de kleur van hun tag, met een rand in de kleur van de agenda

en: Draw month items using their calendar color for the inside and border
nl: De items in de maandweergave en de randen tekenen in hun agendakleur

en: Draw month items using their tag color for the inside and border
nl: De items in de maandweergave en de randen tekenen in de kleur van hun tag

en: Draw month items with their calendar color inside and tag color for their border
nl: De items in de maandweergave tekenen in de kleur van de agenda, met de randen in de kleur van hun tag

en: Draw month items with their tag color inside and calendar color for their border
nl: De items in de maandweergave tekenen in de kleur van hun tag, met de randen in de kleur van de agenda

en: Edit Event: "%1"
nl: Evenement bewerken: "%1"

en: Edit To-do: "%1"
nl: Taak bewerken: "%1"

en: Edit with Qt Designer...
nl: Bewerken met Qt Designer...

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Enable automatic event editor with time range selection
nl: Automatisch de afspraakbewerker activeren bij het selecteren van een tijdbereik

en: Enable this option to include anniversaries from your address book in the upcoming special occasions summary.
nl: Schakel deze optie in om jubilea uit uw adresboek op te nemen in het overzicht van aankomende gebeurtenissen.

en: Enable this option to include anniversaries from your calendar in the upcoming events summary. This option is only available if you are using the Birthdays resource in your calendar.
nl: Schakel deze optie in om jubilea uit uw agenda op te nemen in de samenvatting van aankomende evenementen. Deze optie is alleen beschikbaar als u de verjaardagenbon in uw agenda gebruikt.

en: Enable this option to include anniversaries from your calendar in the upcoming special occasions summary. Typically, these are events with the "Anniversary" tag.
nl: Schakel deze optie in om jubilea uit uw agenda op te nemen in het overzicht van aankomende gebeurtenissen. Dit zijn typisch gebeurtenissen met de tag "Jubilea".

en: Enable this option to include birthdays from your address book in the upcoming special occasions summary.
nl: Schakel deze optie in om verjaardagen uit uw adresboek op te nemen in het overzicht van aankomende gebeurtenissen.

en: Enable this option to include birthdays from your calendar in the upcoming events summary. This option is only available if you are using the Birthdays resource in your calendar.
nl: Schakel deze optie in om verjaardagen uit uw agenda op te nemen in de samenvatting van aankomende evenementen. Deze optie is alleen beschikbaar als u de verjaardagenbron in uw agenda gebruikt.

en: Enable this option to include birthdays from your calendar in the upcoming special occasions summary. Typically, these are events with the "Birthday" tag.
nl: Schakel deze optie in om verjaardagen uit uw agenda op te nemen in de samenvatting van komende speciale evenementen. Dit zijn typisch evenementen met de tag "Verjaardag".

en: Enable this option to include events from your calendar with the "special occasion" tag.
nl: Schakel deze optie in om gebeurtenissen uit uw agenda op te nemen met de tag "Speciale gelegenheden".

en: Enable this option to include holidays from your calendar in the upcoming special occasions summary. These are events from your configured holiday region, or events with the "Holiday" tag.
nl: Schakel deze optie in om vakanties uit uw agenda op te nemen in het overzicht van aankomende gebeurtenissen. Dit zijn gebeurtenissen uit het door u geconfigureerde vakantiegebied of gebeurtenissen met de tag "Vakantie".

en: Enable tooltips for displaying summaries
nl: Tekstballon met samenvattingen activeren

en: Enter the URL for the server on which your Free/Busy information shall be published here.
    Ask the server administrator for this information.
nl: Voer hier het URL-adres in van de server waarop uw vrij/bezetinformatie gepubliceerd zal worden.
    Neem contact op met de systeembeheerder voor deze informatie.

en: Enter the ending time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
nl: Voer hier het tijdstip in waarop uw werktijd stopt. De werktijden worden door KOrganizer met een kleur gemarkeerd.

en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
nl: Voer hier uw inloggegevens in voor uw account op de server.
    
    Specifiek voor Kolab2-servers: uw UID (unieke identificatie) is geregistreerd. Standaard is uw e-mailadres uw UID op de Kolab2-server, maar dit kan ook anders zijn. In het laatste geval moet u uw UID opgeven.

en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events, as it will be displayed at the top.
nl: Voer hier de starttijd in voor afspraken. Deze tijd moet het vroegste tijdstip zijn waarop u een afspraak wilt plannen, omdat die bovenaan zal staan.

en: Enter the start time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
nl: Voer hier het tijdstip in waarop uw werktijd ingaat. De werktijden worden door KOrganizer met een kleur gemarkeerd.

en: Enter your groupware server login password here.
nl: Voer hier uw wachtwoord in voor de groupware-server.

en: Error
nl: Fout

en: Event Summary Configuration
nl: Gebeurtenisoverzicht instellen

[ctx: Event from email content]
en: <b>From:</b> %1<br /><b>To:</b> %2<br /><b>Subject:</b> %3
nl: <b>Van:</b> %1<br /><b>Tot:</b> %2<br /><b>Onderwerp:</b> %3

en: Examine various fields to see if they contain the search pattern: The pattern “meet” would match “kick-off meeting”. Wildcards “*” (matches any number of characters) and “?” (matches any single character) are supported.  For example, the search pattern “meet*boss” matches “Meeting with boss”. The pattern “c?t” would match “cat”, “cot”, and so on.
nl: Onderzoek diverse velden of die een zoekpatroon bevatten: Het patroon "meet" voldoet aan "Kick-off meeting" (of hier een Nederlands voorbeeld: het patroon "ontmoet" voldoet aan "ontmoeting met de opdrachtgever").  Jokertekens "*" (voor een willekeurig aantal karakters) en "?" (voor een willekeurig enkelvoudig karakter), kunnen ook worden gebruikt. Voorbeeld: met het zoekpatroon "meet*boss" word ook "Meeting with boss" gevonden. Met het zoekpatroon "c?t" worden de resultaten "cat", "cot" gevonden, en zo verder.

en: Exclude e&vents that extend outside the specified date range
nl: &Gebeurtenissen  uitsluiten die niet helemaal binnen de gegeven periode vallen

en: Exclude holidays
nl: Feestdagen uitsluiten

en: Export as &iCalendar...
nl: Als &iCalendar exporteren...

en: Failed to retrieve incidence from Akonadi
nl: Voorval uit Akonadi kon niet worden opgehaald

en: Failed to retrieve incidence from Akonadi: requested incidence doesn't exist.
nl: Ophalen van voorval uit Akonadi is mislukt: gevraagd voorval bestaat niet.

en: Filter Details
nl: Filterdetails

en: Filters Toolbar
nl: Filters-werkbalk

en: Former Maintainer
nl: Voormalige onderhouder

en: Fr&om:
nl: &Van:

en: Get New Calendars...
nl: Nieuwe agenda's ophalen...

en: Groupware Settings
nl: Groupware-instellingen

en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
nl: Hier kunt u opgeven hoeveel dagen na het voltooien een taak niet meer in de takenlijst wordt getoond. Wanneer u "Onmiddellijk" selecteert worden alle voltooide taken verborgen. Wanneer u bijvoorbeeld een waarde 1 kiest, worden alle taken verborgen die gemarkeerd zijn als meer dan 1 dag (24 uur) geleden voltooid.

en: Hide &inactive to-dos
nl: &Inactieve taken verbergen

en: Hide &recurring events and to-dos
nl: Te&rugkerende afspraken en taken verbergen

en: Hide Following To-do Types
nl: De volgende typen taken verbergen

en: Hide To-dos without a due date
nl: Taken zonder een gereeddatum verbergen

en: Hide co&mpleted to-dos
nl: Voltooide taken verber&gen

en: Hide completed To-dos
nl: Voltooide taken verbergen

en: Hide in-progress To-dos
nl: Taken waarmee begonnen is verbergen

en: Hide menu bar
nl: Menubalk verbergen

en: Hide overdue To-dos
nl: Taken waarvan de gereeddatum is verlopen verbergen

en: Hide to-dos not assigned to me
nl: Taken verbergen die niet aan mij zijn toegewezen

en: Hide unstarted To-dos
nl: Taken waaraan niet is begonnen verbergen

en: Highlight color
nl: Accentuatiekleur

en: Holiday
nl: Feestdag

en: Holiday color
nl: Feestdagkleur

en: Hour size
nl: Hoogte uurrijen

en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
nl: Na het selecteren van deze optie worden voltooide taken verborgen. Optioneel kunt u instellen dat alleen items worden verborgen die al een gegeven aantal dagen voltooid zijn.

en: Import &Calendar...
nl: A&genda importeren...

en: Import Page
nl: Pagina importeren

en: Import Page...
nl: Pagina importeren...

en: Import the specified files as separate calendars
nl: De opgegeven bestanden importeren als afzonderlijke agenda's

en: In Horizontally
nl: Horizontaal in

en: In Vertically
nl: Verticaal in

en: Include all to-dos &within the specified date range
nl: Alle &taken weergeven binnen de gegeven periode

en: Include attendees in your search.
nl: Deelnemers opnemen in uw zoekopdracht.

en: Include descriptions in your search.
nl: Beschrijvingen opnemen in uw zoekopdracht

en: Include locations in your search.
nl: Locaties gebruiken bij het zoeken.

en: Include summaries in your search.
nl: Samenvattingen opnemen in uw zoekopdracht

en: Include tags in your search.
nl: Tags gebruiken bij het zoeken.

en: Include to-dos that have a start date, due date,  or completion date in the date range specified, or have neither a start date nor an end date.
nl: Taken meenemen met een begindatum, een datum waarop die moeten worden uitgevoerd,  of af moeten zijn in de opgegeven periode, of zonder begin- en einddatum.

en: Journal
nl: Journaal

en: Journal of %1
nl: Journaal van %1

en: KOrganizer Configure User FeedBack
nl: KOrganizer Instellingen opmerkingen gebruiker

en: KOrganizer Confirmation
nl: KOrganizer bevestiging

en: Key:
nl: Toets:

en: Kontact Special Dates Summary
nl: Kontact-overzicht van speciale datums

en: Lists the available options for user feedback
nl: Toont de beschikbare opties voor uw feedback

en: Locations
nl: Locaties

en: Mail to:"%1"
nl: Verzenden naar: "%1"

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Make sub-to-dos independent
nl: Subtaken zelfstandig maken

en: Manage T&ags...
nl: T&ags beheren...

en: Manage View &Filters...
nl: Weergave&filters beheren...

en: Maybe Attending
nl: Mogelijk in behandeling

en: Merge all calendars into one view
nl: Alle agenda's in één weergave samenvoegen

en: Merge into existing calendar
nl: Invoegen in bestaande agenda

en: Merge the specified files into an existing calendar
nl: Voeg de gespecificeerde bestanden in in een bestaande agenda

en: Merged calendar
nl: Samengevoegde agenda

en: Minimum time between uploads (in minutes):
nl: Minimum tijdsduur tussen uploads (in minuten):

en: Month
nl: Maand

en: Month view
nl: Maandweergave

en: Month view background color
nl: Achtergrondkleur voor maandweergave

en: Month view uses full window
nl: Maandweergave in volledig venster

en: Moving Failed
nl: Verplaatsen mislukt

en: Multiple Calendar Display
nl: Weergave meerdere agenda's

en: Needs Reply
nl: Antwoord gevraagd

en: New &Journal...
nl: Nieuw &journaal...

en: New &To-do...
nl: Nieuwe &taak...

en: New Calendar
nl: Nieuwe agenda

en: New E&vent...
nl: Nieuwe acti&viteit...

en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
nl: Nieuwe afspraken, taken en journaalinvoeren moeten

en: New Su&b-to-do...
nl: Nieuwe su&btaak...

en: New calendar added successfully
nl: Nieuwe agenda met succes toegevoegd

en: Next x days
nl: Volgende x dagen

en: No filter
nl: Geen filter

en: No pending to-dos due within the next day | No pending to-dos due within the next %1 days
nl[0]: Geen openstaande taken binnen 1 dag
nl[1]: Geen openstaande taken binnen %1 dagen

en: No special dates within the next 1 day | No special dates pending within the next %1 days
nl[0]: Geen speciale datums genoteerd binnen 1 dag
nl[1]: Geen speciale datums genoteerd binnen %1 dagen

en: No upcoming events starting within the next day | No upcoming events starting within the next %1 days
nl[0]: Geen nabije afspraken genoteerd voor de volgende dag
nl[1]: Geen nabije afspraken genoteerd voor de volgende %1 dagen

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Numeric Value
nl: Numerieke waarde

en: Only attach link to message
nl: Slechts een koppeling (link) naar het bericht bijvoegen

en: Only calendar
nl: Alleen agenda

en: Only tag
nl: Alleen tag

en: Organizer
nl: Organisator

en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

en: Out Horizontally
nl: Horizontaal uit

en: Out Vertically
nl: Verticaal uit

en: Over&due (not completed and beyond due-date)
nl: Overtij&d (nog niet voltooid, maar einddatum is verstreken)

en: P&ublish
nl: P&ubliceren

en: Part of work sponsored by Google with Summer of Code 2005
nl: Gedeelte van het werk gesponsord door Google via de Summer of Code van 2005

en: Passwor&d:
nl: &Wachtwoord:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste failed: unable to determine a valid target date.
nl: Plakken is mislukt: geen geldige doeldatum bekend.

en: Pending To-dos
nl: Openstaande taken

en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
nl: Klik op deze knop om het lettertype voor de agendaweergave in te stellen. Deze knop opent een dialoogvenster waarin u het lettertype voor de afspraken in de agendaweergave kunt instellen.

en: Press this button to configure the current-time line font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the current-time line in the agenda view.
nl: Klik op deze knop om het lettertype voor de tijdlijn in te stellen. Deze toont de actuele tijd in de agendaweergave. Deze knop opent een dialoogvenster waarin u het lettertype kunt instellen.

en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
nl: Klik op deze knop om het lettertype voor de maandweergave in te stellen. Deze knop opent een dialoogvenster waarin u het lettertype kunt instellen.

en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
nl: Klik op deze knop om het lettertype voor de tijdbalk in te stellen. Deze balk toont de uren in de agendaweergave. Deze knop opent een dialoogvenster waarin u het lettertype kunt instellen.

en: Preview of Selected Page
nl: Voorbeeldweergave van de geselecteerde pagina

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish your free/&busy information automatically
nl: Uw &vrij/bezet-lijst automatisch publiceren

en: Pur&ge Completed To-dos
nl: Voltooide &taken verwijderen

en: Purge
nl: Verwijderen

en: Purge To-dos
nl: Taken opruimen

en: Qt Designer Fields Dialog
nl: Qt Designer Fields-dialoog

en: Re&member password
nl: Wachtwoord &onthouden

en: Re&quest Update
nl: Update verzoe&ken

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Record completed to-dos in journal entries
nl: Voltooide taken opnemen in de journaleninvoeren

en: Recurring
nl: Herhalend

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Redo: %1
nl: Opnieuw: (%1)

en: Remember p&assword
nl: W&achtwoord onthouden

en: Remove Attachments
nl: Bijlagen verwijderen

en: Removing attachments from an email might invalidate its signature.
nl: Het verwijderen van bijlagen van een e-mail kan de ondertekening ongeldig maken.

en: Removing not possible
nl: Verwijderen is niet mogelijk

en: Reset to Defaults
nl: Naar standaardinstellingen terugzetten

en: Retrieve other people's free/&busy information automatically
nl: Vrij/&bezetinformatie van anderen automatisch ophalen

en: S&chedule
nl: &Plannen

en: Saved calendar '%1'.
nl: Agenda '%1' opgeslagen.

en: Schedule
nl: Plannen

en: Scroll backward to the previous month
nl: Ga terug naar de vorige maand

en: Scroll backward to the previous year
nl: Ga terug naar het vorige jaar

en: Scroll forward to the next month
nl: Ga naar de volgende maand

en: Scroll forward to the next year
nl: Ga naar het volgende jaar

en: Scroll to week number %1
nl: Ga naar weeknummer %1

en: Search For
nl: Zoeken naar

en: Search In
nl: Zoeken in

en: Search for events with matching criteria.
nl: Zoeken naar gebeurtenissen, volgens bepaalde criteria

en: Search for items in the time period ending at the date given here.
nl: Zoeken naar items in een bepaalde periode die met deze einddatum datum afloopt.

en: Search for items in the time period starting at the date given here.
nl: Zoeken naar items in een bepaalde periode die met deze begindatum begint.

en: Search for journal entries with matching criteria.
nl: Zoeken naar journaalingangen volgens bepaalde criteria

en: Search for to-dos with matching criteria.
nl: Zoeken naar taken volgens bepaalde criteria.

en: Search pattern. Use wildcards “*” and “?” as desired.
nl: Zoekpatroon. Gebruik de jokertekens '*' en '?' waar nodig.

en: Select "Switch between views with tabs" if you would like to alternate between calendars using the tab key.
nl: Selecteer de optie "Wisselen tussen weergaven in tabbladen" als u tussen agenda's wilt wisselen met behulp van de Tab-toets.

en: Select a color to use for the current-time (Marcus Bains) line.
nl: Selecteer een kleur voor de actuele tijdindicator (Marcus Bains-lijn).

en: Select a month
nl: Selecteer een maand

en: Select a year
nl: Selecteer een jaar

en: Select the "Calendar inside, tag outside" option if you would like to draw calendar items using their associated calendar color, with the item's border drawn in the color of its tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
nl: Selecteer de optie "Agenda binnen, tag buiten" indien u wilt dat de onderdelen van de agenda in de kleur van de bijbehorende agenda worden weergegeven, met de rand getekend in de kleur van hun tag. U kunt deze kleuren instellen in de pagina voor het instellen kleuren en lettertypen.

en: Select the "Merge all calendars into one view" option if you would like all your calendars to be shown together in one agenda view.
nl: Selecteer de optie "Alle agenda's in één weergave samenvoegen" als u wilt dat al uw agenda's samen in één agendaweergave worden getoond.

en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
nl: Selecteer de optie "Alleen agenda" indien u wilt dat de onderdelen van de agenda en de randen in de kleur van hun agenda worden weergegeven. U kunt deze kleuren instellen in de pagina voor het instellen kleuren en lettertypen.

en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) using the color of their calendar. Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
nl: Selecteer de optie "Alleen agenda" indien u wilt dat de agenda-gegevens en de randen in de kleur van hun agenda worden weergegeven. U kunt deze kleuren instellen in de pagina voor het instellen kleuren en lettertypen.

en: Select the "Only tag" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their associated tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
nl: Selecteer de optie "Alleen tag" indien u wilt dat de onderdelen van de agenda en de randen in de kleur van hun tag worden weergegeven. U kunt deze kleuren instellen in de pagina voor het instellen kleuren en lettertypen.

en: Select the "Only tag" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) using the color of their associated tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
nl: Selecteer de optie "Alleen tag" indien u wilt dat de onderdelen van de agenda en de randen in de kleur van hun tag worden weergegeven. U kunt deze kleuren instellen in de pagina voor het instellen kleuren en lettertypen.

en: Select the "Show calendars side by side" option if you would like to see two calendars at once, in a side-by-side view.
nl: Selecteer de optie "Agenda's zij-aan-zij tonen" als u wilt dat twee agenda's tegelijk zij-aan-zij worden getoond.

en: Select the "Tag inside, calendar outside" option if you would like to draw calendar items using their associated tag color, with the item's border drawn in the color of its calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
nl: Selecteer de optie "Tag binnen, agenda buiten" indien u wilt dat de onderdelen van de agenda in de kleur van hun tag worden weergegeven, met de rand getekend in de kleur van de bijbehorende agenda. U kunt deze kleuren instellen in de pagina voor het instellen kleuren en lettertypen.

en: Select the Month view background color here.
nl: Selecteer hier de achtergrondkleur voor de maandweergave.

en: Select the agenda view background color here.
nl: Selecteer hier de achtergrondkleur voor de agendaweergave.

en: Select the days for showing pending To-dos
nl: De dagen selecteren voor het tonen van lopende taken

en: Select the days for showing upcoming events
nl: De dagen selecteren voor het tonen van opkomende gebeurtenissen

en: Select the days for showing upcoming special occasions
nl: De dagen selecteren voor het tonen van opkomende speciale gelegenheden

en: Select the default event color here. The default event color will be used for events in your Month. Note that you can specify a separate color for each event tag below.
nl: Selecteer hier de standaardkleur voor afspraken. Deze kleur wordt gebruikt voor de categorieën van afspraken in uw maandweergave. Opmerking: u kunt hieronder voor iedere afspraaktag afzonderlijk een kleur instellen.

en: Select the first day of each week
nl: Selecteer eerste dag van de week

en: Select the first day of each week. Normally, you can ignore this since it is set in your locale.
nl: Selecteer de eerste dag van de week. Gewoonlijk kunt u dit overslaan, omdat het al is ingesteld voor uw taal.

en: Select the height of the hour rows in the agenda grid, in pixels. Increasing this value will make each row in the agenda grid taller.
nl: Selecteer, in pixels, de verticale afmeting van de uurrijen in het raster van de agenda. Door deze waarde te verhogen wordt deze afmeting voor elke uurrij groter.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your Month and in the date navigator.
nl: Selecteer hier de accentuatiekleur. Deze kleur wordt gebruikt om het huidig geselecteerde gedeelte in uw maandweergave te markeren, en in de datumnavigator.

en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
nl: Selecteer hier de accentuatiekleur. Deze kleur wordt gebruikt om het huidig geselecteerde gedeelte in uw agenda te markeren, en in de datumnavigator.

en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
nl: Selecteer hier de kleur voor feestdagen. Deze kleur zal in maandoverzichten worden gebruikt voor de naam van de feestdag en in de datumnavigator voor het nummer van de feestdag.

en: Select the number of "x" days to be displayed in the next days view. To access the next "x" days view, choose the "Next X Days" menu item from the "View" menu.
nl: Selecteer hier het aantal "x" te tonen opeenvolgende dagen in het overzicht voor de volgende dagen. U kunt dit overzicht vinden in het menu "Volgende x dagen" in het menu "Weergave".

en: Select the to-do due today color here.
nl: Selecteer hier de kleur voor de vandaag te voltooien taken.

en: Select the to-do overdue color here.
nl: Selecteer hier de kleur voor de taken die al voltooid hadden moeten zijn.

en: Select the working hours background color for the Month view here.
nl: Selecteer hier de achtergrondkleur voor werkuren in de maandweergave.

en: Select the working hours color for the agenda view here.
nl: Selecteer hier de kleur voor de werkuren in de agendaweergave.

en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
nl: Wanneer u deze optie selecteert worden herhaalde afspraken en taken in de overzichten verborgen. Dagelijks en wekelijks herhaalde afspraken kunnen veel ruimte in beslag nemen, zodat verbergen ervan nuttig kan zijn.

en: Select this option to always record new events, to-dos and journal entries using the current default calendar.
nl: Selecteer deze optie om altijd nieuwe afspraken, taken en journaalinvoeren op te nemen in de huidige standaard agenda.

en: Select this option to choose the calendar to be used to record the item each time you create a new event, to-do or journal entry. This choice is recommended if you intend to use the shared folders functionality of the Kolab server or have to manage multiple accounts using Kontact as a KDE Kolab client.
nl: Selecteer deze optie wanneer u bij iedere nieuwe afspraak, taak of journaalinvoer de agenda wilt kiezen waarin die moet worden opgenomen. Dit wordt aanbevolen wanneer u gedeelde mappen op een Kolab-server gebruikt of wanneer u meerdere accounts beheert met behulp van Kontact als KDE Kolab-client.

en: Select which regions you want to use the holidays here. Defined holidays are shown as non-working days in the date navigator, the agenda view, etc.
nl: Hier kunt u de regio's instellen voor de feestdagen. Deze feestdagen worden beschouwd als vrije dagen in de datumnavigator, de agendaweergave, enz.

en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
nl: Selecteer in dit keuzemenu uw tijdzone uit de lijst van locaties. Wanneer uw stad hier niet wordt vermeld kunt u een (nabije) stad te kiezen in dezelfde tijdzone. KOrganizer zal dan automatisch de zomertijd aanpassen.

en: Selected Calendars
nl: Geselecteerde agenda's

en: Selection
nl: Selectie

en: Send &Cancellation to Attendees
nl: Annulerin&g verzenden naar deelnemers

en: Send &Invitation to Attendees
nl: Uitnod&iging versturen aan deelnemers

en: Send &Mail
nl: E-&mail verzenden

en: Send Status &Update
nl: Statusupdate verst&uren

en: Server Information
nl: Serverinformatie

en: Server URL:
nl: URL van server:

en: Set the height (in pixels) for an hour in the agenda grid
nl: Stel in het agendaraster de hoogte (in pixels) in voor een uur

en: Set the number of days to show pending To-dos
nl: Stel het aantal dagen in om nog lopende taken te tonen

en: Set the number of days to show upcoming events
nl: Stel het aantal dagen in voor het tonen van opkomende gebeurtenissen

en: Set the number of days to show upcoming special occasions
nl: Stel het aantal dagen in voor het tonen van opkomende speciale gelegenheden

en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
nl: Stel dit in om gebruiker@domein.ifb van de server op te halen in plaats van gebruiker.ifb

en: Setting Default Preferences
nl: Standaardvoorkeuren worden ingesteld

en: Show &anniversaries
nl: Jubile&a tonen

en: Show &birthdays
nl: Verjaar&dagen tonen

en: Show &holidays
nl: &Feestdagen tonen

en: Show &my To-dos only
nl: Alleen &mijn taken tonen

en: Show &my events only
nl: Alleen &mijn gebeurtenissen tonen

en: Show Calendar Manager
nl: Agendabeheer tonen

en: Show Date Navigator
nl: Datumnavigator tonen

en: Show Item Viewer
nl: Itemweergave tonen

en: Show Special Dates Starting
nl: Speciale datums tonen, beginnend in

en: Show These Special Dates From Your Calendar
nl: Deze speciale dagen uit uw agenda tonen

en: Show These Special Dates From Your Contact List
nl: Deze speciale datums van uw contactenlijst tonen

en: Show These Upcoming Events From Your Calendar
nl: Deze aankomende evenementen uit uw agenda tonen

en: Show To-do View
nl: Takenoverzicht tonen

en: Show To-dos Due
nl: Taken tonen die aflopen over

en: Show To-dos belonging to my calendars only
nl: Alleen taken die tot mijn agenda behoren tonen

en: Show To-dos due today only
nl: Alleen taken met een gereeddatum vandaag tonen

en: Show To-dos due within the next month
nl: Taken met een gereeddatum binnen de volgende maand tonen

en: Show Upcoming Events Starting
nl: Aankomende evenementen die beginnen tonen

en: Show all calendars merged together
nl: Alle agenda's samengevoegd tonen

en: Show all except selected
nl: Alles behalve selectie tonen

en: Show anni&versaries
nl: J&ubilea tonen

en: Show anniversaries from your address book
nl: Jubilea uit uw adresboek tonen

en: Show anniversaries from your calendar
nl: Jubilea uit uw agenda tonen

en: Show birth&days
nl: Verjaar&dagen tonen

en: Show birthdays from your address book
nl: Verjaardagen uit uw agenda tonen

en: Show birthdays from your calendar
nl: Verjaardagen uit uw agenda tonen

en: Show birthdays from your calendar when also using the Birthday resource
nl: Verjaardagen uit uw agenda tonen wanneer ook de verjaardagsbron wordt gebruikt

en: Show calendars side by side
nl: Agenda's zij-aan-zij tonen

en: Show current-time (Marcus Bains) line
nl: Actuele tijd tonen (Marcus Bains-lijn)

en: Show events belonging to my calendars only
nl: Alleen gebeurtenissen tonen die behoren bij mijn agenda's

en: Show events for today only
nl: Alleen gebeurtenissen voor vandaag tonen

en: Show events starting within the next month
nl: Gebeurtenissen die starten in de volgende maand tonen

en: Show holidays from your calendar
nl: Vakanties uit uw agenda tonen

en: Show icons in agenda view items
nl: Pictogrammen tonen in agendaweergaven

en: Show icons in month view items
nl: Pictogrammen tonen in maandweergave

en: Show in Context
nl: In context tonen

en: Show items that recur daily
nl: Dagelijkse items tonen

en: Show items that recur weekly
nl: Wekelijkse afspraken tonen

en: Show journals
nl: Journalen tonen

en: Show journals instead of events when in Journal View
nl: In het journalenoverzicht journalen tonen in plaats van afspraken

en: Show one calendar per agenda column
nl: Elke agenda in een aparte kolom tonen

en: Show only selected
nl: Alleen selectie tonen

en: Show s&pecial occasions
nl: S&peciale evenementen tonen

en: Show seconds on the current-time (Marcus Bains) line
nl: Actuele tijd met seconden tonen in de agenda (Marcus Bains-lijn)

en: Show special occasions for today only
nl: Speciale gelegenheden uit de agenda voor vandaag tonen

en: Show special occasions from your calendar
nl: Speciale gelegenheden uit uw agenda tonen

en: Show special occasions starting within the next month
nl: Speciale gelegenheden tonen die beginnen in de volgende maand

en: Show this many days at a time in the Next "x" days view
nl: Dit aantal dagen tonen in het overzicht voor de "volgende x dagen"

en: Show time in month view items
nl: Tijd tonen in maandweergave

en: Show to-dos
nl: Taken tonen

en: Show to-dos instead of events when in Todo View
nl: In het takenoverzicht taken tonen in plaats van afspraken

en: Show two calendars side-by-side
nl: Twee agenda's zij-aan-zij tonen

en: Shows anniversaries from your calendar when using the Birthdays resource
nl: Toont jubilea uit uw agenda wanneer u de verjaardagenbron gebruikt

en: Special Dates Summary
nl: Overzicht van speciale datums

en: Special Dates Summary Configuration
nl: Overzicht van speciale datums instellen

en: Special Occasion
nl: speciale gelegenheid

en: Su&mmaries
nl: Sa&menvattingen

en: Switch between views with tabs
nl: Wisselen tussen weergaven in tabbladen

en: Tab through calendars
nl: Met Tab tussen agenda's wisselen

en: Tag inside, calendar outside
nl: Tag binnen, agenda buiten

en: Text
nl: Tekst

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2 or all its occurrences?
nl: Het agenda-item '%1' wordt herhaald op meerdere data. Wilt u alleen het huidige op %2 wissen of alle voorvallen?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2, also future occurrences, or all its occurrences?
nl: Het agenda-item '%1' wordt herhaald op meerdere data. Wilt u alleen het huidige op %2 wissen, ook de toekomstige voorvallen, of alle voorvallen?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
nl: Het agenda-item '%1' wordt herhaald op meerdere data. Wilt u dit werkelijk wissen met al de herhalingen?

en: The default way of attaching dropped emails to a task
nl: De standaard manier om niet afgeleverde e-mailberichten aan een taak te koppelen

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
nl: De gedownloade afspraken worden ingevoegd in uw huidige agenda.

en: The ending date of the period to search.
nl: De einddatum van de te doorzoeken periode.

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
nl: Het item "%1" heeft subtaken. Wilt u alleen dit item verwijderen en alle bijbehorende subtaken zelfstandig maken, of wilt u de taak met alle bijbehorende subtaken verwijderen?

en: The item "%1" is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
nl: Het item "%1" voldoet aan de huidige filterregels, is dus verborgen, en niet in de weergave te zien.

en: The item "%1" is marked read-only and cannot be deleted; it probably belongs to a read-only calendar.
nl: Het item "%1" is gemarkeerd als alleen-lezen en kan niet worden verwijderd. Waarschijnlijk komt het uit een agenda die alleen-lezen is.

en: The starting date of the period to search.
nl: De begindatum van de te doorzoeken periode.

en: There are no completed to-dos to purge.
nl: Er zijn geen voltooide taken op te ruimen.

en: There was an error while merging the calendar: %1
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het samenvoegen van de agenda: %1

en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
nl: Deze optie verbergt alle taken in uw lijst die aan iemand anders zijn toegewezen. <br>
    Alleen taken met minstens één deelnemer worden weergegeven. Wanneer u niet voorkomt in de lijst met deelnemers wordt de taak verborgen.

en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
nl: Deze optie verbergt alle taken in uw lijst, waarvan de startdatum nog niet is bereikt.

en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
nl: Met deze optie bepaalt u welke voltooide taken verborgen moeten worden. Wanneer u <i>Onmiddellijk</i> kiest, zullen alle taken direct verborgen worden na afvinken. U kunt in het spinveld het aantal dagen verhogen of verlagen.

en: Time bar
nl: Tijdbalk

en: Time range selection in agenda view starts event editor
nl: Selecteren van een tijdbereik in de agendaweergave start de afspraakbewerker

en: Time&line
nl: Tijd&lijn

en: To-&dos
nl: &Taken

en: To-do
nl: Taak

en: To-do Summary Configuration
nl: Takenoverzicht instellen

en: To-do due today color
nl: Kleur voor vandaag te voltooien taken

en: To-do list view uses full window
nl: Takenlijst in volledig venster

en: To-do overdue color
nl: Kleur voor taken die voltooid hadden moeten zijn

en: To-dos use tag colors
nl: Taken gebruiken kleuren voor de tags

en: Today
nl: Vandaag

en: Todo completed: %1 (%2)
nl: Taak voltooid: %1 (%2)

en: Toggle Reminder
nl: Herinnering aan/uit

en: Toggle To-do Completed
nl: Taak voltooid aan/uit

en: URL '%1' is invalid.
nl: URL '%1' is ongeldig.

en: Unable to copy the item to %1.
nl: Kon het item niet naar %1 kopiëren.

en: Unable to display the work week since there are no work days configured. Please properly configure at least 1 work day in the Time and Date preferences.
nl: Weergave van de werkweek kan niet worden getoond omdat niet is ingesteld wat de werkdagen zijn. Configureer tenminste 1 werkdag in de voorkeuren voor tijd en datum.

en: Unable to move the item to  %1.
nl: Het item kon niet naar %1 worden verplaatst.

en: Unable to save %1 "%2".
nl: Kon %1 niet opslaan "%2".

en: Unable to save calendar to the file %1.
nl: Kon de agenda niet naar bestand %1 opslaan.

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo: %1
nl: Ongedaan maken: %1

en: Upcoming Events
nl: Komende evenementen

en: Upcoming Special Dates
nl: Nabije speciale datums

en: Use custom calendar setup
nl: Agenda's op de gebruikelijke manier tonen

en: Use full email &address for retrieval
nl: Volledig e-mail&adres gebruiken bij ophalen

en: Use holiday regions:
nl: Regionale feestdagen gebruiken van:

en: Use system color
nl: Systeemkleur gebruiken

en: Use system color instead of user defined color. If enabled will ignore all other color settings
nl: Systeemkleur gebruiken in plaats van gebruikergedefinieerde kleur. Indien ingeschakeld zullen alle andere kleurinstellingen worden genegeerd

en: Use this color for the Agenda View current-time (Marcus Bains) line
nl: Gebruik deze kleur voor de actuele tijdindicator in de agenda (Marcus Bains-lijn)

en: Use this spinbox to set the number of days to show pending To-dos up to 1 year in the future.
nl: Dit draaiveld gebruiken om het aantal dagen in te stellen om nog lopende taken te tonen tot 1 jaar in de toekomst.

en: Use this spinbox to set the number of days to show upcoming events up to 1 year in the future.
nl: Dit draaiveld gebruiken om het aantal dagen in te stellen voor het tonen van opkomende gebeurtenissen tot 1 jaar in de toekomst.

en: Use this spinbox to set the number of days to show upcoming special occasions up to one year in the future.
nl: Gebruik dit draaiveld om het aantal dagen in te stellen voor het tonen van komende speciale gelegenheden tot een jaar in de toekomst.

en: User&name:
nl: Gebruikers&naam:

en: View &Contact
nl: &Contactpersoon tonen

en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
nl: Bekijk hier de details van afspraken, taken of journaalinvoeren geselecteerd in de hoofdweergave van KOrganizer.

en: Views
nl: Weergaven

en: W&ork Week
nl: W&erkweek

en: Week numbers select a work week when in work week mode
nl: In weekmodus wordt met weeknummers een werkweek geselecteerd

en: Weekly start day:
nl: Begindatum van de week

en: What's &Next
nl: Wat &nu

en: When this option is chosen, this filter will show all items containing any of the selected tags.
nl: Wanneer deze optie actief is worden alle items getoond die minstens de opgegeven tags bevatten.

en: When this option is chosen, this filter will show all items which do <i>not</i> contain any of the selected tags.
nl: Wanneer u deze optie actief maakt worden alle items die de opgegeven tags <i>niet</i> bevatten getoond.

en: When you have an all day event marked as busy, you can have a different agenda or month view background color for that day. Select the color here.
nl: Wanneer een dag bezet is door een afspraak die de gehele dag duurt, kan dit in de agenda of maandoverzicht met een andere kleur worden aangegeven, die u hier kunt kiezen.

en: Within the &next:
nl: Binnen de volge&nde:

en: Within the next &month (31 days)
nl: Binnen de volgende 3 &maanden (31 dagen)

en: Working hours color
nl: Kleur voor werkuren

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
nl: U staat op het punt alle voorkeuren terug te zetten naar hun standaardwaarden. Al uw aanpassingen gaan dan verloren.

en: You created an incidence in a calendar that is currently filtered out.
    On the left sidebar, enable it in the calendar manager to see the incidence.
nl: U heeft gebeurtenis in de agenda aangemaakt, die nu wordt gefilterd.
    U kunt die zichtbaar maken als u die activeert in het agendabeheer in de zijbalk links.

en: You created an incidence in a calendar that is currently filtered out.
    You can enable it through the calendar manager (Settings->Sidebar->Show Calendar Manager)
nl: U heeft een gebeurtenis in de agenda aangemaakt, die nu wordt gefilterd.
    U kunt die activeren in het agendabeheer (Instellingen->Zijbalk-> Agendabeheer tonen)

en: all day
nl: gehele dag

[ctx: counter proposal]
en: Request Chan&ge
nl: Wijzi&ging verzoeken

en: days of free/busy information
nl: dagen met vrij/bezetinformatie

[ctx: days to show in summary]
en:  days
nl:  dagen

[ctx: filter name]
en: Name:
nl: Naam:

en: iCalendars (*.ics)
nl: Agenda's (.ics)

en: in 1 day | in %1 days
nl[0]: over %1 dag
nl[1]: %1 dagen

[ctx: login name on the Kolab server]
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

[ctx: main toolbar]
en: Main
nl: Hoofd

[ctx: next occurrence]
en: Next: %1
nl: Volgende: %1

en: now
nl: nu

en: one year | %1 years
nl[0]: één jaar
nl[1]: %1 jaren

en: open-ended
nl: open einde

[ctx: save failure cause unknown]
en: Reason unknown
nl: Reden onbekend

[ctx: scroll backward]
en: &Backward
nl: Teru&g

[ctx: scroll backward]
en: Back
nl: Terug

[ctx: scroll forward]
en: &Forward
nl: &Vooruit

[ctx: scroll forward]
en: Forward
nl: Vooruit

[ctx: the appointment is today]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: the appointment is tomorrow]
en: Tomorrow
nl: Morgen

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
nl: alleen-lezen

[ctx: the special day is today]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: the special day is tomorrow]
en: Tomorrow
nl: Morgen

[ctx: the to-do has not been started yet]
en: not-started
nl: niet begonnen

[ctx: the to-do is completed]
en: completed
nl: voltooid

[ctx: the to-do is due]
en: due
nl: nu

[ctx: the to-do is due today]
en: Today
nl: Vandaag

[ctx: the to-do is due tomorrow]
en: Tomorrow
nl: Morgen

[ctx: the to-do is in-progress]
en: in-progress
nl: bezig

[ctx: the to-do is overdue]
en: overdue
nl: te laat

[ctx: the to-do starts today]
en: starts today
nl: begint vandaag

[ctx: use abbreviation for hour to keep the text short]
en: 1 hr | %1 hrs
nl[0]: 1 uur
nl[1]: %1 uren

[ctx: use abbreviation for minute to keep the text short]
en: 1 min | %1 mins
nl[0]: 1 min
nl[1]: %1 minuten
