krusader - en to nl translation catalogue (1585 entries)

en: 	Ready: %2/1 file, %3/%4 | 	Ready: %2/%1 files, %3/%4
nl[0]: 	Gereed: %2/1 bestand, %3/%4
nl[1]: 	Gereed: %2/%1 bestanden, %3/%4

en: 
    Make sure that the %1 binary is installed properly on your system.
nl: 
    Vergewis U ervan dat het binaire bestand %1 goed geïnstalleerd is op uw systeem.

en: 
    Request user confirmation for the following operations:
nl: 
    Om bevestiging vragen bij de volgende handelingen:

en: 
    Validity checking is impossible without a good CRC file. Continue combining?
nl: 
    Geldigheids controle is onmogelijk zonder een goed CRC bestand. Doorgaan met combineren?

en: %1 (Link)
nl: %1 (Koppeling)

en: %1 Job | %1 Jobs
nl[0]: %1 taak
nl[1]: %1 taken

en: %1 cannot open %2
nl: %1 kan %2 niet openen

en: %1 does not seem to be a valid bookmarks file
nl: %1 blijkt geen geldig bladwijzerbestand te zijn

en: %1 file: ~ %2 | %1 files: ~ %2
nl[0]: %1 bestand: ~ %2
nl[1]: %1 bestanden: ~ %2

en: %1 free
nl: %1 vrij

en: %1 instead of %2
nl: %1 in plaats van %2

en: %1 is bigger than %2 MB
nl: %1 is groter dan %2 MB

[ctx: %1 is the mount point of the remote share]
en: Remote Share [%1]
nl: Gedeelde bron op afstand [%1]

[ctx: %1=archive filename]
en: %1, test failed.
nl: %1, test is mislukt.

[ctx: %1=archive filename]
en: %1, unsupported archive type.
nl: %1, niet ondersteund archieftype.

[ctx: %1=filename, %2=percentage]
en: Searching content of '%1' (%2)
nl: Inhoud zoeken van '%1' (%2)

[ctx: %1=folder path]
en: Access to %1 denied
nl: Toegang tot %1 geweigerd

[ctx: %1=free space,%2=total space,%3=percentage of usage, %4=mountpoint,%5=filesystem type]
en: %1 free out of %2 (%3%) on %4 [(%5)]
nl: %1 vrij van de %2 (%3%) op %4 [(%5)]

[ctx: %1=number of selected items,%2=total number of items, %3=filesize of selected items,%4=filesize in Bytes, %5=filesize of all items in folder,%6=filesize in Bytes]
en: %1 out of %2, %3 (%4) out of %5 (%6)
nl: %1 van de %2, %3 (%4) van de %5 (%6)

[ctx: %1=number of selected items,%2=total number of items, %3=filesize of selected items,%4=filesize of all items in folder]
en: %1 out of %2, %3 out of %4
nl: %1 van de %2, %3 van de %4

en: %Each% is not allowed in parameter to %1
nl: %Each% is niet toegestaan in parameter naar %1

en: %Each% may not be in the second argument of %Move%
nl: %Each% mag niet in het tweede argument van %Move%

en: %d will be replaced by the workdir.
nl: %d zal vervangen worden door de werkmap.

en: %t will be replaced by the title of the action,
    %d with the workdir.
nl: %t zal vervangen worden door de titel van de actie,
    %d met de werkdirectory.

en: &Add
nl: &Toevoegen

en: &Advanced
nl: Gea&vanceerd

en: &Advanced <<
nl: Gea&vanceerd <<

en: &Advanced >>
nl: Gea&vanceerd >>

en: &All Files
nl: &Alle bestanden

en: &Brief View
nl: &Korte weergave

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: &Case sensitive
nl: &Hoofdlettergevoelig

en: &Center Map Here
nl: &Midden map hier

en: &Close
nl: &Afsluiten

en: &Close Current Tab
nl: Huidige tabblad &sluiten

en: &Compare Files
nl: Bestanden &vergelijken

en: &Compare Folders
nl: Mappen &vergelijken

en: &Connect
nl: &Verbinden

en: &Custom
nl: &Aangepast

en: &Delete
nl: &Verwijderen

en: &Delete (left single)
nl: &Wissen (links enkelvoudig)

en: &Delete All
nl: Alles &Verwijderen

en: &Detach Tab
nl: Tabblad &losmaken

en: &Detailed View
nl: &Detail weergave

en: &Do not search in
nl: &Niet zoeken in

en: &Edit
nl: &Bewerken

en: &Eject
nl: Uitw&erpen

en: &File
nl: &Bestand

en: &General
nl: &Algemeen

en: &Generic Viewer
nl: &Algemene weergave

en: &Go
nl: &Ga naar

en: &Hex Viewer
nl: &Hex-weergave

en: &Invert Selection
nl: Selectie &omkeren

en: &Left folder:
nl: &Linker map:

en: &Lister
nl: &Lijstmaker

en: &Load
nl: &Laden

en: &Local files only (no URLs)
nl: Alleen &lokale bestanden (geen URL's)

en: &Match whole word only
nl: Alleen hele &woorden

en: &Modified between
nl: &Gewijzigd tussen

en: &Mount
nl: Aan&koppelen

en: &New Text File...
nl: Nieuw Tekstbestand &Bewerken...

en: &Next Tab
nl: Volge&nd tabblad

en: &Normal
nl: &Normaal

en: &Not modified after
nl: &Niet gewijzigd na

en: &Of type:
nl: &Van type:

en: &Open
nl: &Openen

en: &Options
nl: &Opties

en: &Pause
nl: &Pauze

en: &Previous Tab
nl: &Vorig tabblad

en: &Profile handler
nl: &Profielbeheer

en: &Properties...
nl: Eigenscha&ppen...

en: &Reload
nl: &Herladen

en: &Results
nl: &Resultaten

en: &Right folder:
nl: &Rechter map:

en: &Search...
nl: &Zoeken...

en: &Search:
nl: &Zoeken:

en: &Select All
nl: Alles &Selecteren

en: &Select Newer and Single
nl: Nieuwer en enkelvoudig &Markeren

en: &Select items
nl: Items &selecteren

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: &Skip
nl: &Overslaan

en: &Split
nl: &Splitsen

en: &Synchronizer
nl: &Synchronisatie

en: &Text Viewer
nl: &Tekstweergave

en: &Text:
nl: &Tekst:

en: &Toolbars
nl: &Werkbalken

en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen

en: &Trash
nl: &Prullenbak

en: &Trash All
nl: Alles in de &prullenbak

en: &Unmount
nl: A&fkoppelen

en: &Unpack...
nl: &Uitpakken...

en: &Unselect Group...
nl: Groep &deselecteren...

en: &View
nl: &Tonen

en: &Window
nl: &Venster

en: (Broken Link)
nl: (Gebroken koppeling)

en: *.txt|Text files
    *|All files
nl: *.txt|tekst-bestanden
    *|alle bestanden

en: *.xml|XML files
    *|All files
nl: *.xml|XML-bestanden
    *|alle bestanden

en: <Last session>
nl: <Laatste sessie>

en: <b>Cannot create embedded terminal.</b><br/>The reported error was: %1
nl: <b>Kan de ingebedde terminal niet aanmaken.</b><br/>De gerapporteerde fout was: %1

en: <b>Caution when moving into archives:</b><br/><b>Failure during the process might result in data loss.</b><br/><b>Moving archives into themselves will delete them.</b>
nl: <b>voorzichtig zijn met verplaatsen in archieven:</b><br/><b>Fouten tijdens het proces kan resulteren in verlies van gegevens.</b><br/><b>Archieven in zichzelf verplaatsen zal ze verwijderen.</b>

en: <b>Useractions</b> can be grouped in categories for better distinction. Choose a existing <i>Category</i> or create a new one by entering a name.
nl: <b>Gebruikersacties</b> kunnen onderverdeeld worden in groepen voor een beter onderscheid. Kies een bestaande <i>Categorie</i> of maak een nieuwe categorie aan door een naam in te voeren.

en: <p><b>Asymmetric mode</b></p><p>The left side is the destination, the right is the source folder. Files existing only in the left folder will be deleted, the other differing ones will be copied from right to left.</p><p><b>Note</b>: useful when updating a folder from a file server.</p>
nl: <p><b>Asymmetrische modus</b></p><p>De linker zijde is de bestemming, de rechter zijde is de bronmap. De bestanden die enkel bestaan in de linker map worden verwijderd, de andere gewijzigde bestanden zullen gekopieerd worden van rechts naar links.</p><p><b>Opmerking</b>: nuttig voor het bijwerken van een bestandsserver.</p>

en: <p>At startup, the main window will resize itself to the size it was when last shutdown. It will also appear in the same location of the screen, having panels sorted and aligned as they were before.</p> <p>If this option is disabled, you can use the menu <i>Window -> Save Position</i> option to manually set the main window's size and position at startup.</p>
nl: <p>Bij het opstarten zal het hoofdvenster zijn grootte aanpassen gelijk aan de grootte zoals bij de laatste afsluiting. Het zal ook verschijnen op dezelfde locatie op het scherm, met de vensters gesorteerd en uitgelijnd zoals ze waren.</p><p>Indien deze optie niet is aangevinkt, kunt u hetzelfde bereiken door in het menu de optie <i>Venster -> Positie bewaren'</i> te gebruiken om dit handmatig te doen.</p>

en: <p>Case insensitive filename compare.</p><p><b>Note</b>: useful when synchronizing Windows filesystems.</p>
nl: <p>Hoofdletter ongevoelige bestandsvergelijking.</p><p><b>Opmerking</b>: nuttig bij het synchroniseren van Windows bestandssystemen.</p>

en: <p>Ignore date information during the compare process.</p><p><b>Note</b>: useful if the files are located on network filesystems or in archives.</p>
nl: <p>Datum negeren gedurende het vergelijk process.<p></p><b>Nota</b>: is nuttig voor bestanden op netwerkbestandssystemen of in archieven.</p>

en: <p>Shows the last cursor position in the non active list panel.</p><p>This option is only available when you don't use the <i>KDE default colors</i>.</p>
nl: <p>Toont de laatste cursor positie in het niet active paneel.</p><p>Deze optie is enkel beschikbaar wanneer u niet kiest voor de <i>standaard KDE kleuren</i>.</p>

en: <p>Skip this one or delete all?</p></qt>
nl: <p>Deze overslaan of alles verwijderen?</p></qt>

en: <p>Skip this one or trash all?</p></qt>
nl: <p>Deze overslaan of alles in de prullenbak?</p></qt>

en: <p>The <b>background color</b> and the <b>alternate background</b> color alternates line by line.</p><p>When you don't use the <i>KDE default colors</i>, you can configure the alternate colors in the <i>colors</i> box.</p>
nl: <p>De <b>achtergrondkleur</b> en de <b>beurtelings afwisselende achtergrondkleur</b> afwisselen lijn per lijn.</p><p>Wanneer u niet de <i>KDE standaard kleuren</i> kiest, kan u de alternatieve achtergrondkleuren configureren in de <i>kleuren</i> box.</p>

en: <p>The <i>Command</i> defines the command that will be executed when the <b>Useraction</b> is used. It can be a simple shell command or a complex sequence of multiple commands with <b>Placeholders</b>.</p><p>Examples:</p><ul><li><code>eject /mnt/cdrom</code></li><li><code>amarok --append %aList("Selected")%</code></li></ul>
    <p>Please consult the handbook to learn more about the syntax.</p>
nl: <p><i>Command</i> definieert het commando dat zal worden uitgevoerd wanneer <b>Useraction</b> wordt gebruikt. Het kan een eenvoudig shellcommando zijn of een complexe opeenvolging van meerdere commando's met <b>Plaatshouders</b>.</p><p>Voorbeelden:</p><ul><li><code>eject /mnt/cdrom</code></li><li><code>amarok --append %aList("Selected")%</code></li></ul>
    <p>Gelieve het handboek te raadplegen voor meer uitleg over de syntaxis.</p>

en: <p>The colors of the inactive panel are calculated by a dim color and a dim factor.</p>
nl: <p>De kleuren van het inactief paneel worden berekend aan de hand van de dimkleur en dimfactor.</p>

en: <p>The filename filtering criteria is defined here.</p><p>You can make use of wildcards. Multiple patterns are separated by space (means logical OR) and patterns are excluded from the search using the pipe symbol.</p><p>If the pattern is ended with a slash (<code>*pattern*/</code>), that means that pattern relates to recursive search of folders.<ul><li><code>pattern</code> - means to search those files/folders that name is <code>pattern</code>, recursive search goes through all subfolders independently of the value of <code>pattern</code></li><li><code>pattern/</code> - means to search all files/folders, but recursive search goes through/excludes the folders that name is <code>pattern</code></li></ul></p><p>It is allowed to use quotation marks for names that contain space. Filter <code>"Program&nbsp;Files"</code> searches out those files/folders that name is <code>Program&nbsp;Files</code>.</p><p>Examples:</p><ul><li><code>*.o</code></li><li><code>*.h *.c??</code></li><li><code>*.cpp *.h | *.moc.cpp</code></li><li><code>* | .svn/ .git/</code></li></ul><p><b>Note</b>: the search term '<code>text</code>' is equivalent to '<code>*text*</code>'.</p>
nl: <p>De bestandsnaam filter criteria worden hier ingesteld.</p><p>Je kan gebruik maken van jokers. Meervoudige patronen worden gescheiden door een spatie (dit is een logische OF) en patronen worden uitgesloten van het zoekpatroon door het pipe '|' symbool..</p><p>Als het patroon eindigd met een slash (<code>*zoekpatroon*/</code>), zal er een recursieve zoekopdracht gedaan worden in de mappen.<ul><li><code>zoekpatroon</code> - betekent dat men zoek naar een map of bestand met de naam <code>zoekpatroon</code>, de recursieve zoekopdracht gaat door alle submappen onafhankelijk van de waarde van het  <code>zoekpatroon</code></li><li><code>zoekpatroon/</code> - betekent dat men zoek in alle bestanden/mappen, maar the recursieve zoekopdracht zal de mapnamen met  <code>zoekpatroon</code> uitsluiten</li></ul></p><p>Het is toegelaten om quote-tekens  (") te gebruiken voor namen die een spatie bevatten. Filter <code>"Program&nbsp;Files"</code> zoek in die bestanden/mappen met de naam <code>Program&nbsp;Files</code>.</p><p>Voorbeelden:</p><ul><li><code>*.o</code></li><li><code>*.h *.c??</code></li><li><code>*.cpp *.h | *.moc.cpp</code></li><li><code>* | .svn/ .git/</code></li></ul><p><b>Note</b>: de zoekterm '<code>text</code>' is equivalent met '<code>*text*</code>'.</p>

en: <p>Unique name of the <b>Useraction</b>. It is only used in the <i>Konfigurator</i> and does not appear in any other menu.</p><p><b>Note</b>: The <i>Title</i> shown in the <b>Usermenu</b> can be set below.</p>
nl: <p>Unieke naam van de <b>gebuikersactie</b>. Deze is alleen gebruikt in  <i>Konfigurator</i> en verschijnt niet in een ander menu.</p><p><b>Opmerking</b>: de <i>Titel</i> in het <b>gebruikersmenu</b> kan beneden ingesteld worden.</p>

en: <p>Use KDE's global color configuration.</p><p><i>KDE System Settings -> Application Appearance  -> Colors</i></p>
nl: <p>De globale kleurinstellingen van KDE gebruiken.</p><p><i>KDE Systeeminstellingen -> Uiterlijk van toepassingen -> Kleuren</i></p>

en: <p>Use global setting:</p><p><i>Plasma System Settings -> Input Devices -> Mouse</i></p>
nl: <p>De globale instellingen gebruiken:</p><p><i>Plasma systeeminstellingen -> Invoerapparaten -> Muis</i></p>

en: <qt><b>Welcome to Krusader.</b><p>As this is your first run, your machine will now be checked for external applications. Then the Konfigurator will be launched where you can customize Krusader to your needs.</p></qt>
nl: <qt><b>Welkom bij Krusader.</b><p>Omdat dit de eerste start is op deze computer zullen nu de externe applicaties gecontroleerd worden. Daarna zal Konfigurator opstarten zodat U Krusader kunt afstemmen naar uw behoeften.</p></qt>

en: <qt><i>'%1'</i> will be <b>permanently</b> deleted.</qt>
nl: <qt><i>'%1'</i> zal <b>permanent</b> worden verwijderd.</qt>

en: <qt><p>Edit file.</p><p>The editor can be defined in Konfigurator, default is <b>internal editor</b>.</p></qt>
nl: <qt><p>Bestand bewerken.</p><p>De Editor is instelbaar in Konfigurator, de standaard editor is de <b>interne editor</b>.</p></qt>

en: <qt><p>Folder <b>%1</b> is not empty.</p>
nl: <qt><p>Map <b>%1</b> is niet leeg.</p>

en: <qt><p>Open terminal in current folder.</p><p>The terminal can be defined in Konfigurator, default is <b>konsole</b>.</p></qt>
nl: <qt><p>Terminal openen in huidige map.</p><p>U kan een terminal instellen in Konfigurator, de standaard terminal is <b>konsole</b>.</p></qt>

en: <qt><p>The archive <b>%1.%2</b> already exists. Do you want to overwrite it?</p><p>All data in the previous archive will be lost.</p></qt>
nl: <qt><p>Het archief <b>%1.%2</b> bestaat reeds. Wilt u het overschrijven?</p><p>Alle gegevens van het voorgaande archief zullen verloren gaan.</p></qt>

en: <qt><p>The archive <b>%1.%2</b> already exists. Do you want to overwrite it?</p><p>Zip will replace identically named entries in the zip archive or add entries for new names.</p></qt>
nl: <qt><p>Het archief <b>%1.%2</b> already exists. bestaat reeds. Wilt u het overschrijven?</p><p>Zip zal de bestanden met identieke namen vervangen in het zip archief bestanden met nieuwe namen.</p></qt>(ZIP zal ingangen met een identieke naam vervangen in het zip archief of nieuwe ingangen toevoegen voor nieuwe namen)

en: <qt><p>Well, it is actually quite simple: you type your command here and Krusader obeys.</p><p><b>Tip</b>: move within command line history with &lt;Up&gt; and &lt;Down&gt; arrows.</p></qt>
nl: <qt><p>Wel, het is heel eenvoudig: u typt hier uw commando, en Krusader gehoorzaamt.</p><p><b>Tip</b>:Ga naar de commandoregel historiek met de &lt;Omhoog&gt; en&lt;Omlaag&gt; pijltjes.</p></qt>

en: <qt>Could not start <b>%1</b>.</qt>
nl: <qt>Kon <b>%1</b> niet starten.</qt>

en: <qt>Do you really want to delete this item <b>physically</b> (not just removing it from the virtual items)?</qt> | <qt>Do you really want to delete these %1 items <b>physically</b> (not just removing them from the virtual items)?</qt>
nl[0]: <qt>Wilt u dit item <b>fysiek</b> verwijderen (dus niet alleen uit de virtuele items verwijderen)?</qt>
nl[1]: <qt>Wilt u deze %1 items <b>fysiek</b> verwijderen (dus niet alleen uit de virtuele items verwijderen)?</qt>

en: <qt>Krusader cannot find a checksum tool that handles %1 on your system. Please check the <b>Dependencies</b> page in Krusader's settings.</qt>
nl: <qt>Krusader kan geen controlesom-toepassing vinden op uw computer die %1 kan behandelen.  Controleer a.u.b. de <b>Afhankelijkheden</b> pagina in de Krusader instellingen.</qt>

en: <qt>The folder at <i>'%1'</i> will be <b>recursively</b> and <b>permanently</b> deleted.</qt>
nl: <qt>De map <i>'%1'</i> zal <b>recursief</b> en <b>permanent</b> worden verwijderd.</qt>

en: <qt>There was an error while running <b>%1</b>.</qt>
nl: <qt>De volgende fout is opgetreden tijdens het uitvoeren <b>%1</b>.</qt>

en: >> Reading...
nl: >> Bezig met lezen...

en: >> Reading: %1
nl: >> Bezig met lezen: %1

en: >> Reading: %1 % complete...
nl: >> Bezig met lezen: %1 % gereed...

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: @action:inmenu]
en: Cut
nl: Knippen

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
nl: Eigenschappen

[ctx: @title:column]
en: Date
nl: Datum

[ctx: @title:column]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: @title:column file name]
en: Name
nl: Naam

en: A detailed description of the <b>Useraction</b>. It is only displayed in the <i>Konfigurator</i> and via <code>Shift+F1</code>.
nl: Een uitgebreide beschrijving van de <b>gebruikersactie</b>. Is enkel zichtbaar in <i>Konfigurator</i> en via <code>Shift+F1</code>.

en: A folder or a file with this name already exists.
nl: Een map of bestand met deze naam bestaat reeds.

en: A plain mouse button resets selection
nl: Een gewone muisknop doet een reset van de selectie.

en: A predefined selection is a file-mask which you often use.
    Some examples are: "*.c, *.h", "*.c, *.o", etc.
    You can add these masks to the list by typing them and pressing the Add button.
    Delete removes a predefined selection and Clear removes all of them.
    Notice that the line in which you edit the mask has its own history, you can scroll it, if needed.
nl: Een voorgedefinieerde selectie is een bestandsfilter die men vaak gebruikt.
    Enkele voorbeelden zijn: "*.c, *.h", "*.c, *.o", enz.
    Je kan deze  bestandsfilters toevoegen aan de lijst door deze in te typen en op 'Toevoegen' knop te klikken.
    De 'Wissen' knop zal de voorgedefinieerde selectie verwijderen en 'Alles wissen' zal alles wissen.
    Opmerking: de lijn waar u het bestandsfilter bewerkt heeft zijn eigen geschiedenis, je kan deze naar beneden rollen indien nodig.

en: A single click on a file will select and focus, a double click opens the file or steps into the folder.
nl: Een enkele klik op een bestand zal selecteren en focussen, een dubbelklik zal het bestand openen of in de map instappen.

en: A&ll
nl: Ie&dereen

en: About to calculate checksum for the following files or folders:
nl: Op het punt om van de volgende bestanden of mappen een controlesom te berekenen:

en: About to connect to...
nl: Verbinden met...

en: About to verify the following checksum file
nl: Op het punt het volgende controlesombestand te verifiëren

en: Accessing files is not supported with %1 archives
nl: Bestandstoegang in %1 archieven is niet ondersteund

en: Accessing the file requires a password.
nl: Voor toegang tot dit bestand is een paswoord noodzakelijk.

en: Action Property
nl: Actie Eigenschap

en: Action without name detected. This action will not be imported.
    This is an error in the file, you may want to correct it.
nl: Actie zonder naam gevonden. Deze actie zal niet geïmporteerd worden.
    Dit is een fout in het bestand, u kunt dit corrigeren als u dat wenst.

en: ActionMan - Manage Your Useractions
nl: Actieman - Uw gebruikers acties beheren

en: Actions Toolbar
nl: Actiebalk

en: Active
nl: Actief

en: Active panel
nl: Actief venster

en: Active panel follows Embedded Terminal working directory
nl: Actief paneel volgt de werkmap van ingebedde terminal

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add <b>Placeholders</b> for the selected files in the panel.
nl: <b>Plaatshouders</b> toevoegen voor de geselecteerde bestanden in het venster.

en: Add Bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Add MIME to the selected protocol on the link list.
nl: MIME toevoegen aan het geselecteerde protocol op de koppelingenlijst.

en: Add new atomic extension
nl: Nieuwe atomisme extensie toevoegen

en: Add new entry
nl: Nieuwe ingang toevoegen

en: Add new hidden mount point
nl: Nieuw verborgen aankoppelpunt toevoegen

en: Add protocol to the link list.
nl: Protocol toevoegen aan de koppeling lijst.

en: Adds the selection in the line-edit to the list
nl: De selectie van het invoerveld toe aan de lijst toevoegen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Properties
nl: Uitgebreide eigenschappen

en: Again
nl: Opnieuw

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All files beginning with capital letters appear before files beginning with non-capital letters (UNIX default).
nl: Alle bestanden die met hoofdletters beginnen zullen verschijnen voor de bestanden met kleine letters (UNIX standaard).

en: Allows one to tweak the <i>Command</i> before it is executed.
nl: Laat u toe om het <i>commando</i> aan te passen voordat het uitgevoerd zal worden.

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Alphabetical and numbers
nl: Alfabetisch met nummers

en: Alt+Click
nl: Alt+klik

en: Alternate background:
nl: Beurtelings afwisselende achtergrond:

en: Alternate selected background:
nl: Beurtelings gemarkeerde achtergrond:

en: Alternative Delete
nl: Alternatief verwijderen

en: Always show current item
nl: Altijd huidig item tonen

en: Always show full path in Navigator bar by default.
nl: Altijd het volledige pad in de navigatiebalk tonen.

en: Always show search bar
nl: Zoekbalk altijd tonen

en: Always sort dirs by name
nl: Altijd mappen per naam sorteren

en: An error has happened, related to the external program '%1'. The error message is: '%2'.
nl: Er deed zich een fout voor, gerelateerd aan het externe programma '%1'. De foutmelding is: '%2'.

en: An error occurred while accessing '%1'
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanspreken van '%1'

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanspreken van '%1', het systeem geeft de volgende foutmelding weer: %2

en: Any Character
nl: Willekeurig karakter

en: Any date
nl: Elke datum

en: Append
nl: Samenvoegen

en: Append selected item(s) to Amarok playlist
nl: Geselecteerde item(s) toevoegen aan de afspeellijst van Amarok

en: Append to current clipboard content with this separator (optional):
nl: Aanhechten van de huidige klembord-inhoud met dit afscheidingsteken (optioneel):

en: Application
nl: Toepassing

en: Apply &selection to folders
nl: &Selectie toepassen op mappen

en: Apply filter to folder&s
nl: Filter toepas&sen op mappen

en: Apply settings to other tabs
nl: Instellingen op andere tabbladen toepassen

en: Archive tests passed.
nl: Archieftesten geslaagd.

en: Archives
nl: Archieven

en: Archives handling
nl: Behandeling van archieven

en: Are you sure that you want to remove all selected actions?
nl: Bent u er zeker van dat u al de geselecteerde acties wil verwijderen?

en: Are you sure you want to quit?
nl: Bent u er zeker van dat u wilt afsluiten?

[ctx: Arg is a string containing the bad quoting.]
en: Bad quoting in editor command:
    %1
nl: Fout met aanhalingstekens in editorcommando:
    %1

[ctx: Arg is a string containing the bad quoting.]
en: Bad quoting in terminal command:
    %1
nl: Fout met aanhalingstekens in terminalcommando:
    %1

en: Arguments of updatedb:
nl: Argumenten van updatedb:

en: Ask Parameter from User...
nl: Parameter van gebruiker vragen...

en: Ask for a result name when feeding items to the listbox. By default the standard value is used.
nl: Vragen naar een resultaat naam wanneer men de inhoud in een lijstbox plaats, default is de standaard waarde gebruikt.

en: Asymmetric
nl: Asymmetrisch

en: At Least
nl: Minstens

en: At Most
nl: Hoogstens

en: Atomic extensions
nl: Atomisme extensies

en: Atomic extensions must start with '.' and must contain at least one more '.' character.
nl: Atomisme extensies moeten starten met een '.' en moeten op zijn minst nog een '.' bevatten

en: Atomic extensions:
nl: Atomisme extensies:

en: Audio Files
nl: Audio bestanden

en: Author (retired)
nl: Auteur (gepensioneerd)

en: Automatically Resize Columns
nl: Automatisch de kolombreedte aanpassen

en: Automatically escape spaces
nl: Automatisch spaties 'escapen'

en: Automount filesystems
nl: Automount bestandsystemen

en: Autoselect folders
nl: Mappen automatisch selecteren

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Backs current file up in current folder and asks the user for a new filename. By default ".old" is appended to the original filename.
nl: Maakt een reservekopie van het geselecteerde bestand in de huidige map en vraagt daarbij aan de gebruiker voor een nieuwe bestandsnaam. Standaard wordt .old aan de originele bestandsnaam achtergevoegd.

en: Backup current
nl: Reservekopie maken van huidige

en: Backup current file in current folder
nl: Reservekopie maken van huidig bestand in huidige map

en: Based on KDE's selection mode
nl: Gebaseerd op KDE's selectie modus

en: Basic Operations
nl: Algemene instellingen

en: Basic Properties
nl: Algemene instellingen

en: Be sure you know what you are doing.
nl: Zorg dat u zeker bent van wat u doet.

en: Belongs to &user
nl: Behoort toe aan &gebruiker

en: Belongs to gr&oup
nl: Behoort toe aan gr&oep

en: Black
nl: Zwart

en: Blue
nl: Blauw

en: BookMan II
nl: BladwijzerManager II

en: Bookmark Search
nl: Bladwijzer zoeken

en: Bookmark search is also applied to special items in bookmark menu like Trash, Popular URLs, Jump Back, etc.
nl: Bladwijzerzoeken wordt ook toegepast op speciale items in het bladwijzermenu zoals Prullenbak, URL's, Terugspringen, etc.

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Both
nl: Beiden

en: Both keys allow selecting files. To select more than one file, hold the Ctrl key and click the left mouse button. Right-click menu is invoked using a short click on the right mouse button.
nl: Beide toetsen laten bestand selecties toe. Om meer dan één bestand te selecteren, druk the Ctrl toets in en klik op de rechter muisknop. Het Rechts-klik menu opent met de rechter muisknop.

en: Bottom
nl: Onder

en: Brazilian Portuguese translation
nl: Braziliaanse Portugese vertaling

en: Bring Main Window to Top
nl: Hoofdvenster naar voren brengen

en: Browse Archive
nl: Door archief bladeren

en: Browse Archives As Folders
nl: Door archieven bladeren zoals door mappen

en: Buttons
nl: Knoppen

en: C&opy selected to clipboard (left)
nl: Selectie naar het klembord &kopiëren (links)

en: Calculate &Occupied Space
nl: Benodigde &Ruimte Berekenen

en: Calculate Occupied Space
nl: Benodigde Ruimte Berekenen

en: Can not open "%1"
nl: Kan "%1" niet openen

en: Cancel Job
nl: Taak annuleren

en: Cancel Refresh of View
nl: Verversing van de view annuleren

en: Cancel folder space calculation
nl: Berekening van mappenruimte annuleren

en: Cannot edit %1
nl: Kan %1 niet bewerken

en: Cannot find a batch rename tool.
    You can get KRename at %1
nl: Kan geen hulpmiddel vinden voor in bulk hernoemen.
    U kunt KRename vinden op %1

en: Cannot find the 'locate' command. Please install the findutils-locate package of GNU, or set its dependencies in Konfigurator
nl: Kan het 'locate' commando niet vinden. Installeer het pakket findutils-locate van GNU of configureer de afhankelijkheden in Konfigurator.

en: Cannot open %1 for writing.
    Nothing exported.
nl: Kan %1 niet wegschrijven.
    Niets geëxporteerd.

en: Cannot open %1.
nl: Kan "%1" niet openen.

en: Cannot open the first split file of %1.
nl: Kan het eerste splits-bestand van %1 niet openen.

en: Cannot open the folder %1.
nl: Kan de map %1 niet openen.

en: Cannot pack files onto a virtual destination.
nl: Kan geen bestanden inpakken in een virtuele bestemming.

en: Cannot pack, the passwords are different.
nl: Kan niet inpakken, wachtwoorden zijn verschillend.

en: Cannot remove old link: %1
nl: Kan de oude koppeling niet verwijderen: %1

en: Cannot run user action, %1 not found or not executable. Please verify that kde-cli-tools are installed.
nl: Kan gebruikersactie niet starten, %1 niet gevonden of niet uitvoerbaar. Ga na dat kde-cli-tools zijn geïnstalleerd.

en: Cannot split a folder.
nl: U kunt geen map splitsen.

en: Cannot start 'locate'. Check the 'Dependencies' page in konfigurator.
nl: Kan 'locate' niet starten. Controleer de pagina 'Afhankelijkheden' in Konfigurator.

en: Cannot start 'mount'. Check the 'Dependencies' page in konfigurator.
nl: Kan 'mount' niet starten! Controleer de pagina 'Afhankelijkheden' in Konfigurator.

en: Cannot start root mode Krusader, %1 not found or not executable. Please verify that kde-cli-tools are installed.
nl: Kan Krusader niet starten in root-modus, %1 niet gevonden of niet uitvoerbaar. Ga na dat kde-cli-tools zijn geïnstalleerd.

en: Capacity: %1
nl: Capaciteit: %1

en: Caption (optional):
nl: Inleiding (optioneel):

en: Cas&e sensitive
nl: Hoofdlette&rgevoelig

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Case sensitive sorting
nl: Hoofdlettergevoelig sorteren

en: Category:
nl: Categorie:

en: Chan&ge...
nl: Wijzi&gen...

en: Change the search mode
nl: De zoekmodus wijzigen

en: Changes the panel folder to the home folder.
nl: Wijzigt de huidige map in het paneel naar de persoonlijke map.

en: Changes the panel folder to the other panel folder.
nl: Wijzigt de huidige map in het paneel naar de andere paneelmap.

en: Changes the panel folder to the parent folder.
nl: Wijzigt de huidige map in het paneel naar de bovenliggende map.

en: Changes the panel folder to the root folder.
nl: Wijzigt de huidige map in het paneel naar de hoofdmap.

en: Character code
nl: Karaktercode

en: Character code and numbers
nl: Karaktercode en nummers

en: Check the archive's integrity after packing it.
nl: De integriteit van het archief testen na het inpakken.

en: Check the state of the user interface components and restore them to their condition when last shutdown.
nl: Krusader controleert de status van de gebruikers interface componenten, en zal deze in hun oorspronkelijke toestand herstellen zoals bij de laatste afluiting.

en: Checksum Results
nl: Controlesomresultaten

en: Checksum Utilities
nl: Controlesom gereedschap

en: Checksum file:
nl: Controlesom bestand:

en: Checksums were created successfully
nl: De controlesommen zijn succesvol aangemaakt.

en: Checksums were verified successfully
nl: De controlesommen zijn succesvol geverifieerd.

en: Choose Files
nl: Bestanden kiezen

en: Choose a column:
nl: Kies een kolom:

en: Choose a path:
nl: Pad kiezen a.u.b.:

en: Choose a profile:
nl: Een profiel kiezen:

en: Choose a sort sequence:
nl: Kies de sorteer volgorde:

en: Choose a view mode:
nl: View-modus kiezen:

en: Choose a window mode:
nl: Venster-modus kiezen:

en: Choose executable...
nl: Kies uitvoerbaar bestand...

en: Classic
nl: Klassiek

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear Job List
nl: Lijst met taken wissen

en: Clears the entire list of selections
nl: De volledige selectielijst wissen

en: Climb up the folder tree
nl: Omhoog gaan in de mappenstructuur

en: Close
nl: Sluiten

en: Close Current Tab
nl: Huidige tab sluiten

en: Close Duplicated Tabs
nl: Dubbele tabs sluiten

en: Close Inactive Tabs
nl: Inactieve tabs sluiten

en: Close tab by double click
nl: Tabblad sluiten door dubbelklik

en: Close tab by double click.
nl: Tabblad sluiten door dubbelklik.

en: Close the Sidebar
nl: De zijbalk sluiten

en: Close the search bar
nl: De zoekbalk sluiten

en: Co&py selected to clipboard (right)
nl: Selectie naar het klembord kopië&ren (rechts)

en: Collect output
nl: Uitvoer verzamelen

en: Collect the output of the executed program.
nl: Uitvoer van het uitgevoerde programma verzamelen.

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column: %1, Position: %2 (%3, %4%)
nl: Kolom: %1, Positie: %2 (%3, %4%)

en: Columns
nl: Kolommen

en: Com&bine Files...
nl: Bestanden Com&bineren...

en: Combining %1.* to folder:
nl: %1.* combineren naar map:

en: Combining the file %1...
nl: Bestand %1 combineren ...

en: Command Accepts
nl: Commando accepteert

en: Command Execution &Mode Setup
nl: Instellingen van modus uitvoeren van commando's

en: Command being executed:
nl: Commando dat uitgevoerd wordt:

en: Command line is empty
nl: Commandoregel is leeg

en: Command line switches:
nl: Commandoregel schakelaars:

en: Command line will be visible after startup.
nl: Commandoregel zal zichtbaar zijn na het opstarten.

en: Command:
nl: Commando:

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Compare Se&tup
nl: Vergelijken &instellen

en: Compare b&y Content...
nl: Inhoud &vergelijken...

en: Compare by content
nl: Inhoud vergelijken

en: Compare by content (F10)
nl: Inhoud vergelijken (F10)

en: Compare duplicated files with same size by content.
nl: Dubbele bestanden van dezelfde grootte vergelijken op hun inhoud.

en: Compare not only the base folders but their subfolders as well.
nl: Niet enkel de basismappen vergelijken maar ook hun submappen.

en: Comparing file %1 (%2)...
nl: Bestanden vergelijken %1 (%2)...

en: Configure &Krusader...
nl: &Krusader configureren...

en: Configure your personal actions
nl: Uw persoonlijke acties configureren

en: Confirm Execution
nl: Uitvoeren bevestigingen

en: Confirm each program call separately
nl: Iedere programma-aanroep afzonderlijk bevestigen

en: Confirm feed to listbox
nl: Uitvoer naar bestandslijst bevestigingen

en: Confirm overwrites
nl: Overschrijven bevestigen

en: Confirmations
nl: Bevestigingen

en: Containing text
nl: Bevat tekst

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy %1 file to: | Copy %1 files to:
nl[0]: _n: Kopieër %1 bestand naar:
nl[1]: %1 bestanden kopiëren naar:

en: Copy %1 to:
nl: Kopieer %1 naar:

en: Copy a File/Folder...
nl: Bestand/map kopiëren...

en: Copy delayed...
nl: Kopiëren vertraagd...

en: Copy file from one panel to the other.
nl: Bestand kopiëren van het ene venster naar het andere.

en: Copy file path of current item (escaping spaces)
nl: Bestandspad van huidig item kopiëren (spaties escapen)

en: Copy file path(s) of selected item(s)
nl: Bestandspad(en) van geselecteerde item(s) kopiëren

en: Copy from &left to right
nl: Kopiëren van &links naar rechts

en: Copy from &right to left
nl: Kopiëren van &rechts naar links

en: Copy selected to clipboard
nl: Selectie naar het klembord kopiëren

en: Copy to %1
nl: Naar %1 kopiëren

en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

en: Copy to Clipboard...
nl: Naar klembord kopiëren...

en: Copy to left
nl: Kopiëren naar links

en: Copy to left background:
nl: Kopiëren naar links achtergrond:

en: Copy to left foreground:
nl: Kopiëren naar links voorgrond:

en: Copy to other panel
nl: Naar ander paneel kopiëren

en: Copy to right
nl: Kopiëren naar rechts

en: Copy to right background:
nl: Kopiëren naar rechts achtergrond:

en: Copy to right foreground:
nl: Kopiëren naar rechts voorgrond:

en: Copy useractions to clipboard
nl: Acties naar klembord kopiëren

en: Copying files
nl: Bestanden kopiëren

en: Could not load profile.
nl: Kon geen profiel laden.

en: Could not start %1
nl: Kon %1 niet starten

en: Count:
nl: Tellen:

en: Counting files
nl: Bestanden worden geteld

en: Counting files in archive
nl: Tellen van het aantal bestanden in het archief

en: Create Checksum...
nl: Controlesom aanmaken...

en: Create Checksums
nl: Controlesommen aanmaken

en: Create New
nl: Nieuw aanmaken

en: Create a new link to: %1
nl: Een nieuwe koppeling maken naar: %1

en: Create folder in current panel.
nl: Map aanmaken in het huidige paneel.

en: Create in:
nl: Aanmaken in:

en: Create new useraction
nl: Nieuwe actie aanmaken

en: Creating %1...
nl: %1 aanmaken...

en: Creating Checksums
nl: Controlesommen aanmaken

en: Creating folders is not supported with %1 archives
nl: Het aanmaken van mappen is niet ondersteund in %1 archieven.

en: Creating new folders is allowed only in the 'virt:/' folder.
nl: Aanmaken van nieuwe mappen is enkel toegestaan in de map 'virt:/'.

en: Ctrl+Click
nl: Ctrl+klik

en: Current
nl: Huidige

en: Current File (!= Selected File)...
nl: Huidig bestand (!= geselecteerd bestand)...

en: Current background:
nl: Huidige achtergrond:

en: Current folder:%1,  Total size:%2,  Own size:%3
nl: Huidige map:%1,  Totale grootte:%2,  Eigen grootte:%3

en: Current foreground:
nl: Huidige voorgrond:

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Selection Mode
nl: Gebruikersgedefinieerde selectie modus

en: Custom color
nl: Aangepaste kleur

en: Custom layout: "%1"
nl: Aangepaste indeling: "%1"

en: Customize the way Krusader deals with archives
nl: Personaliseer hoe Krusader met archieven moet omgaan

en: Cut to Clipboard
nl: Naar klembord knippen

en: Cyan
nl: Cyaan

en: D&isk Usage...
nl: Sch&ijfgebruik...

en: Dark Blue
nl: Donker blauw

en: Dark Cyan
nl: Donker Cyaan

en: Dark Gray
nl: Donkergrijs

en: Dark Green
nl: Donker groen

en: Dark Magenta
nl: Donker Magenta

en: Dark Red
nl: Donker rood

en: Dark Yellow
nl: Donker geel

en: Date
nl: Datum

en: Dates are inconsistent.
nl: Datums zijn inconsistent.

en: De&lete
nl: Ver&wijderen

en: Decrease contrast
nl: Contrast verlagen

en: Default Zoom
nl: Standaard zoom

[ctx: Default color]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: Default encoding]
en: Default
nl: Standaard

en: Default icon size:
nl: Standaard pictogramgrootte:

[ctx: Default layout]
en: Default
nl: Standaard

en: Default mode:
nl: Standaard modus:

en: Default shortcut:
nl: Standaard sneltoets:

en: Default view mode:
nl: Standaard viewer modus:

en: Default viewer mode:
nl: Standaard viewer modus.

en: Defined Links
nl: Gedefinieerde Koppelingen

en: Defines the panel profile used at startup. A panel profile contains:<ul><li>all the tabs paths</li><li>the current tab</li><li>the active panel</li></ul><b>&lt;Last session&gt;</b> is a special panel profile which is saved automatically when Krusader is closed.
nl: Het vensterprofiel definiëren dat gebruikt wordt bij het starten. Een vensterprofiel bevat: <ul><li>alle tabpaden</li><li>de huidige tab</li><li>het actieve venster</li></ul><b>&lt;Laatste sessie&gt;</b> is een speciaal vensterprofiel, dit wordt automatisch opgeslagen bij het afsluiten van Krusader.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %1
nl: %1 verwijderen

en: Delete %1 file | Delete %1 files
nl[0]: %1 bestand verwijderen
nl[1]: %1 bestanden verwijderen

en: Delete background:
nl: Wissen achtergrond:

en: Delete file, folder, etc.
nl: Bestand, map, enz. verwijderen

en: Delete files
nl: Mappen wissen

en: Delete foreground:
nl: Wissen voorgrond:

en: Delete mode
nl: Verwijderen modus

en: Delete selected useractions
nl: Geselecteerde acties verwijderen

en: Delete the marked selection from the list
nl: De geselecteerde sectie uit de lijst wissen

en: Deleting %1...
nl: %1 wissen ...

en: Deleting files
nl: Bestanden verwijderen

en: Deleting files from %1 archives is not supported
nl: Bestanden wissen uit %1 archieven is niet ondersteund.

en: Deleting non-empty folders
nl: Niet lege mappen wissen

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Deselec&t items
nl: Items &deselecteren

en: Deselect items
nl: Items deselecteren

en: Design your own selection mode.
nl: Ontwerp uw eigen selectie modus.

en: Detailed
nl: Gedetailleerd

en: Detailed view
nl: Detail weergave

en: Developer
nl: Ontwikkelaar

en: Developer (retired)
nl: Ontwikkelaar (gepensioneerd)

en: Differing
nl: Verschilt van

en: Differing background:
nl: Verschilt van achtergrond:

en: Differing foreground:
nl: Verschilt van voorgrond:

en: Dim factor:
nl: Dimfactor:

en: Dim target color:
nl: Dimkleur:

en: Dim the colors of the inactive panel
nl: De kleuren van het inactieve venster dimmen.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disconnect &from Net
nl: &Van het net deconnecteren

en: Disk Usage
nl: Schijfgebruik

en: Disk Usage Panel: view the usage of a folder
nl: Paneel voor diskgebruik: bekijk het gebruik in een map

en: Disk Usage:
nl: Schijfgebruik:

en: Disk Usage: %1
nl: Schijfgebruik: %1

en: Display &Mixed Standard and Error Output
nl: &Gemengde standaard error (stderr) en standaard uit (stdout) tonen

en: Display &Separated Standard and Error Output
nl: &Aparte standaard error (stderr) en standaard uit (stdout) tonen

en: Display a splashscreen when starting Krusader.
nl: Tijdens het starten van Krusader het opstartscherm tonen.

en: Display a warning when trying to close the main window.
nl: Een waarschuwing tonen wanneer u tracht het hoofdvenster te sluiten.

en: Display files beginning with a dot.
nl: Bestanden tonen die met een punt beginnen.

en: Display the full path in the folder tabs. By default only the last part of the path is displayed.
nl: Het volledig pad van de Map Tabs weergeven; standaard zal enkel het laatste gedeelte van het pad weergegeven worden.

en: Do not know which file to split.
nl: Weet niet welk bestand gesplitst moet worden.

en: Do not know which files to combine.
nl: Weet niet welke bestanden gecombineerd moeten worden.

en: Do not know which files to compare.
nl: Weet niet welke bestanden vergeleken moeten worden.

en: Do not search in path
nl: Niet in pad zoeken

en: Do not start the job now.
nl: De taak nu niet starten.

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
nl[0]: _n: Bent u er zeker van dat u dit item wilt verwijderen?
nl[1]: Bent u er zeker van dat u deze %1 items wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this virtual item (physical files stay untouched)? | Do you really want to delete these %1 virtual items (physical files stay untouched)?
nl[0]: Wilt u dit virtuele item verwijderen (de fysieke bestanden blijven onveranderd)?
nl[1]: Wilt u deze %1 virtuele items verwijderen (de fysieke bestanden blijven onveranderd)?

en: Do you really want to move this item to the trash? | Do you really want to move these %1 items to the trash?
nl[0]: Wilt u dit item naar de prullenbak verplaatsen?
nl[1]: Wilt u deze %1 items naar de prullenbak verplaatsen?

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Documentation & Proofing (retired)
nl: Documentatie & spellingcontrole (gepensioneerd)

en: Documentation and marketing coordinator (retired)
nl: Documentatie en marketing coördinator (gepensioneerd)

en: Double-click selects (classic)
nl: Dubbelklikken selecteert (klassiek)

en: Downloading remote files
nl: Downloaden van bestanden op afstand

en: Duplicate Current Tab
nl: Huidige tab dupliceren

en: Duplicate active tab by click:
nl: Actief tabblad dupliceren met klik:

en: Duplicate active tab by clicking Ctrl/Alt+LMB
nl: Actief tabblad dupliceren met klikken van Ctrl/Alt+LMB

en: Duplicates
nl: Dubbele

en: Dutch translation
nl: Nederlandstalige vertaling

en: E&xclude
nl: &Uitsluiten

en: Each <b>Useraction</b> can have its own icon. It will appear in front of the title in the <b>Usermenu</b>.
nl: Elke <b>gebruikersactie</b> kan zijn eigen pictogram hebben. Het zal verschijnen vooraan de titel in het <b>gebruikersmenu</b>.

en: Each folder change in the panel is also performed in the other panel.
nl: Elke verandering van de map in het paneel wordt ook uitgevoerd in het andere paneel.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit (F4)
nl: Bewerken (F4)

en: Edit File
nl: Bestand bewerken

en: Edit File Name
nl: Bestandsnaam bewerken

en: Edit MIME Type
nl: MIME-bestandstype bewerken

en: Edit Mode by default
nl: Standaard bewerkingsmodus

en: Edit Path
nl: Pad bewerken

en: Edit Protocol
nl: Protocol bewerken

en: Edit a file as root
nl: Een bestand bewerken als root

en: Edit a file with root permissions
nl: Een bestand bewerken met de rechten van root

en: Edit as root
nl: Bewerken als root

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Embedded Terminal sends Chdir on panel change
nl: Ingebedde terminal zendt Chdir bij wijziging van map

en: Embedded terminal emulator does not work, using output collection instead.
nl: Terminal emulator werkt niet, maakt in de plaats gebruik van de uitvoer collector.

en: Embedded terminal will be visible after startup.
nl: Ingebedde terminal zal zichtbaar zijn na het opstarten.

en: Empty Recently Closed Tabs
nl: Recent gesloten tabbladen leegmaken

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Empty trash bin
nl: Prullenbak legen

en: Enable Write Support
nl: Ondersteuning voor schrijven inschakelen

en: Enable debug output
nl: Debug-uitvoer inschakelen

en: Enable special bookmarks
nl: Speciale bladwijzers ingeschakeld

en: Enable writing to archives using the krarc ioslave.
nl: Schrijven naar archieven met krarc-ioslaves inschakelen.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Encoding:
nl: Encode:

en: Encrypt headers
nl: Kopteksten versleutelen

en: End of Line
nl: Einde van de lijn

en: Enqueue the job if another job is running. Otherwise start immediately.
nl: Zet de taak in de wachtrij als een andere taak actief is. Start de taak anders onmiddellijk.

en: Enter a URL to view:
nl: URL invoeren om te tonen:

en: Enter a selection:
nl: Een selectie invoeren:

en: Enter or select search string
nl: Een zoektekst invoeren of selecteren

en: Enter space-separated folder names
nl: Voer door spaties gescheiden mapnamen in

en: Enter the filename to edit:
nl: Bestandsnaam invoeren om te bewerken:

en: Enter the profile name:
nl: Profielnaam invoeren:

en: Equal button (=)
nl: Gelijk knop (=)

en: Equal panel-size
nl: Gelijke paneelgrootte

en: Equality threshold:
nl: Gelijksheidsdrempel:

en: Equals
nl: Gelijk aan

en: Equals background:
nl: Gelijk aan achtergrond:

en: Equals foreground:
nl: Gelijk aan voorgrond:

en: Ergonomic Mode
nl: Ergonomische modus

en: Error
nl: Fout

en: Error at copying file %1 to %2.
nl: Fout bij het kopiëren van bestand %1 naar %2.

en: Error at deleting file %1.
nl: Fout bij het wissen van bestand %1.

en: Error at opening %1.
nl: Fout bij het openen van %1.

en: Error at reading the CRC file (%1).
nl: Fout bij het lezen van het CRC-bestand (%1).

en: Error during the start of 'locate' process.
nl: Fout tijdens het starten van het proces 'locate'.

en: Error executing %1.
nl: Fout bij het uitvoeren van %1.

en: Error executing '%1'.
nl: Fout bij het uitvoeren van '%1'.

en: Error reading bookmarks file: %1
nl: Fout bij het lezen van het bladijzerbestand: %1

en: Error reading file %1.
nl: Fout bij het lezen van bestand %1.

en: Error reading file %1: %2
nl: Fout bij het lezen van bestand %1: %2

en: Error reading stdout or stderr
nl: Fout bij het lezen van stdout of stderr

en: Error saving file %1
nl: Fout bij het bewaren van bestand %1

en: Error while packing
nl: Fout bij verpakken

en: Error while unpacking
nl: Fout bij uitpakken

en: Error writing file %1: %2
nl: Fout bij het schrijven van bestand %1: %2

en: Error: %1
nl: Fout: %1

en: Error: missing ')' in Expander
nl: Fout: ontbrekende ')' in Uitbredingsmenu

en: Error: unable to read from file
nl: Fout: niet in staat om het bestand te lezen

en: Error: unable to write to file
nl: Fout: niet in staat om te schrijven naar het bestand

en: Error: unrecognized %%%1%2%% in Expander
nl: Fout: onbekende %%%1%2%% in Uitbredingsmenu

en: Error: unterminated % in Expander
nl: Fout: geen eindteken % in Uitbredingsmenu

en: Errors occurred while saving multiple checksums. Stopping
nl: Er hebben zich fouten voorgedaan bij het bewaren van meerdere controlesommen. Gestopt.

en: Errors received:
nl: Ontvangen fouten:

en: Errors were detected while creating the checksums
nl: Fouten werden gedetecteerd tijdens het aanmaken van de controlesommen.

en: Errors were detected while verifying the checksums
nl: Fouten werden gedetecteerd tijdens het verifieren van de controlesommen.

en: Everyone involved in KDE
nl: Iedereen die bij KDE is betrokken

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude Folder Names
nl: Mapnamen uitsluiten

en: Executable foreground:
nl: Uitvoerbaar bestand voorgrond:

en: Execute the <i>Command</i> under a different user ID.
nl: <i>Commando</i> uitvoeren met een ander gebruikers-id.

en: Execution Mode
nl: Uitvoer-modus

en: Execution mode
nl: Uitvoeringsmodus

en: Expander: %Each% may not be in the second argument of %Clipboard%
nl: Uitberedingsmenu: %Each% mag niet in het tweede argument van %Clipboard% zijn

en: Expander: %Each% may not be in the second argument of %Copy%
nl: Uitbredingsmenu: %Each% mag niet in het tweede argument van %Copy%

en: Expander: Bad argument to %1: %2 is not valid item specifier
nl: Uitbereidingsmenu: slecht argument in %1: %2 is geen geldig item

en: Expander: Bad argument to Count: %1 is not valid item specifier
nl: Uitbereidingsmenu: Slecht argument in tellen: %1 is geen geldig item

en: Expander: Bad panel specifier %1 in placeholder %2
nl: Uitbredingsmenu: Slecht venster specifcatie %1 in plaatshouder %2

en: Expander: Value %1 out of range for %_PanelSize(percent)%. The first parameter has to be >0 and <100
nl: Uitbredingsmenu: Waarde %1 buiten bereik voor %_PanelSize(percent)%. De eerste parameter moet >0 en <100 zijn

en: Expander: at least 1 parameter is required for Ask.
nl: Uitbereidingsmenu: minstens één parameter is noodzakelijk voor "Ask".

en: Expander: at least 1 parameter is required for Clipboard.
nl: Uitbereidingsmenu: minstens één parameter is noodzakelijk voor klembord.

en: Expander: at least 1 parameter is required for Goto.
nl: Uitbereidingsmenu: minstens één parameter is noodzakelijk voor "Goto".

en: Expander: at least 2 parameter is required for Copy.
nl: Uitbereidingsmenu: minstens twee parameters zijn noodzakelijk voor "Kopiëren".

en: Expander: at least 2 parameter is required for Move.
nl: Uitbredingsmenu: minstens twee parameter zijn noodzakelijk voor "Verplaatsen".

en: Expander: invalid URLs in %_Copy("src", "dest")%
nl: Uitbreidingsmenu: ongeldige URL's in %_Copy("bron", "best.")%

en: Expander: invalid URLs in %_Move("src", "dest")%
nl: Uitbredingsmenu: ongeldige URL's in %_Move("src", "dest")%

en: Expander: no column specified for %_ColSort(column)%
nl: Uitbredingsmenu: geen kolom gespecifieerd voor %_ColSort(column)%

en: Expander: no file to view in %_View(filename)%
nl: Uitbreidingsmenu: geen bestand te bekijken in %_View(filename)%

en: Expander: no profile specified for %_NewSearch(profile)%
nl: Uitbredingsmenu: geen profiel gespecifieerd voor %_NewSearch(profile)%

en: Expander: no profile specified for %_Profile(profile)%; abort...
nl: Uitbredingsmenu: geen uitebereidingsprofiel gespecifieerd voor %_Profile(profile)%; abort...

en: Expander: no profile specified for %_Sync(profile)%
nl: Uitbredingsmenu: geen profiel gespecifieerd voor %_Sync(profile)%

en: Expander: temporary file could not be opened (%1)
nl: Uitbereidingsmenu: het tijdelijke bestand (%1) kon niet geopend worden

en: Expander: unknown column specified for %_ColSort(%1)%
nl: Uitbredingsmenu: onbekende kolom gespecifieerd voor %_ColSort(%1)%

en: Expanding tabs
nl: Tabbladen uitbreiden

en: Expanding tabs.
nl: Tabbladen worden uitgebreid.

en: Export Failed
nl: Exporteren is mislukt

en: Export color-scheme
nl: Kleuren schema exporteren

en: Export failed
nl: Exporteren is mislukt

en: Export useractions
nl: Acties exporteren

en: Extension:
nl: Extensie:

en: External Terminal:
nl: Externe terminal:

en: F2 Delay Job Start
nl: F2 Starten van taak vertragen

en: F2 Queue
nl: F2 Wachtrij

en: F3 View Dialog
nl: F3 Tonen Dialoog

en: Failed to convert deb (%1) to tar.
nl: Converteren van deb (%1) naar tar is mislukt.

en: Failed to convert rpm (%1) to cpio.
nl: Converteren van rpm (%1) naar cpio is mislukt.

en: Failed to create a new link '%1' to '%2'
nl: Een nieuwe koppeling '%1' naar '%2' aanmaken is mislukt

en: Failed to create a new link: %1
nl: Nieuwe koppeling aanmaken is mislukt: %1

en: Failed to create a new symlink '%1' to: '%2'
nl: Een nieuwe symbolische koppeling '%1' naar '%2' aanmaken is mislukt

en: Failed to list the content of the archive (%1).
nl: Het weergeven van de inhoud van het archief is mislukt (%1).

en: Failed to pack %1.
nl: Het inpakken van %1 is mislukt.

en: Failed to unpack %1.
nl: Het uitpakken van "%1" is mislukt.

en: Fallback Icon Theme:
nl: Terugvalpictogramthema:

en: Feed to listbox
nl: Uitvoeren naar een bestandslijst

en: Feedback:
    https://forum.kde.org/viewforum.php?f=225
nl: Terugkoppeling:
    https://forum.kde.org/viewforum.php?f=225

en: Feeding the URLs to KGet
nl: De URL's doorgeven aan KGet

en: File
nl: Bestand

en: File %1 already exists. Are you sure you want to overwrite it?
nl: Bestand %1 bestaat reeds. Bent u er zeker van dat u het wil overschrijven ?

en: File &Filter:
nl: Bestands&filter:

en: File Already Exists
nl: Bestand bestaat reeds

en: File Name
nl: Bestandsnaam

[ctx: File property]
en: Accessed
nl: Geopend

[ctx: File property]
en: Changed
nl: Gewijzigd

[ctx: File property]
en: Changed: %1
nl: Gewijzigd: %1

[ctx: File property]
en: Group
nl: Groep

[ctx: File property]
en: Group: %1
nl: Groep: %1

[ctx: File property]
en: Last Access: %1
nl: Laatste toegang: %1

[ctx: File property]
en: Link to: %1
nl: Koppeling naar: %1

[ctx: File property]
en: Modified
nl: Gewijzigd

[ctx: File property]
en: Modified: %1
nl: Gewijzigd: %1

[ctx: File property]
en: Name
nl: Naam

[ctx: File property]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: File property]
en: Owner: %1
nl: Eigenaar: %1

[ctx: File property]
en: Permissions: %1
nl: Toegangsrechten: %1

[ctx: File property]
en: Perms
nl: Permis

[ctx: File property]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: File property; broken symbolic link]
en: Link to: %1 - (broken)
nl: Koppeling naar: %1 - (gebroken)

en: File sizes are displayed in B, KB, MB and GB, not just in bytes.
nl: Bestandsgrootte weergeven in B, KB, MB en GB en niet alleen in bytes.

en: Filelight view
nl: Filelight weergave

en: Filename of an Item List...
nl: Bestandsnaam of een itemlijst...

en: Files will be moved to trash when deleted.
nl: Bestanden zullen verplaatst worden naar de prullenbak wanneer deze gewist worden.

en: Files will be permanently deleted.
nl: Bestanden zullen permanent verwijderd worden.

en: Files:
nl: Bestanden:

en: Files: %1
nl: Bestanden: %1

en: Filter Files
nl: Bestanden filteren

en: Filter Mask (*.h, *.cpp, etc.)
nl: filter masker (*.h, *.cpp, enz.)

en: Filter dialog remembers settings
nl: Filterinstelling herinnert instellingen

en: Filter in folder...
nl: In map filteren...

en: Filters out specified folder names from the results.
nl: Filtert gespecificeerde mapnamen uit de resultaten.

en: Find (Ctrl+F)
nl: Zoeken (Ctrl+F)

en: Find in folder...
nl: Zoeken in map...

en: Find next (Ctrl+N)
nl: Volgende zoeken (Ctrl+N)

en: Find previous (Ctrl+P)
nl: Vorige zoeken (Ctrl+P)

en: Fine-Tuning
nl: Fijn instellingen

en: Finished searching.
nl: Zoeken voltooid.

en: Floppy
nl: Diskette

en: Folder
nl: Map

en: Folder Comparison
nl: Map vergelijken

en: Folder foreground:
nl: Voorgrond van map:

en: Folder name:
nl: Mapnaam:

en: Folder navigation with Right Arrow
nl: Navigatie door map met rechter pijltoets

en: Folder's name:
nl: Mapnaam:

en: Folders
nl: Mappen

en: Folders are sorted by name, regardless of the sort column.
nl: Mappen zijn op naam gesorteerd, ongeacht de sorteerkolom.

en: Folders:
nl: Mappen:

en: Follow &links
nl: &Koppelingen volgen

en: Follow symbolic links during the compare process.
nl: Tijdens het vergelijk process de symbolische koppelingen volgen.

en: Follow symlinks
nl: Symbolische koppelingen volgen

en: Font with fixed width:
nl: Lettertype met vaste breedte:

en: Foreground:
nl: Voorgrond:

en: Format
nl: Formatteren

en: Found
nl: Gevonden

en: Found %1 match. | Found %1 matches.
nl[0]: 1 overeenkomst gevonden
nl[1]: %1 Overeenkomst(en) gevonden.

en: Found 0 matches.
nl: 0 overeenkomsten gevonden.

en: Frame Color:
nl: Framekleur:

en: Frame Shadow:
nl: Frameschaduw:

en: Frame Shape:
nl: Framevorm:

[ctx: Frame color]
en: Defined by Layout
nl: Gedefinieerd door indeling

[ctx: Frame color]
en: None
nl: Geen

[ctx: Frame color]
en: Statusbar
nl: Statusbalk

[ctx: Frame shadow]
en: Defined by Layout
nl: Gedefinieerd door indeling

[ctx: Frame shadow]
en: None
nl: Geen

[ctx: Frame shadow]
en: Raised
nl: Verhoogd

[ctx: Frame shadow]
en: Sunken
nl: Verdiept

[ctx: Frame shape]
en: Box
nl: Vak

[ctx: Frame shape]
en: Defined by Layout
nl: Gedefinieerd door indeling

[ctx: Frame shape]
en: None
nl: Geen

[ctx: Frame shape]
en: Panel
nl: Paneel

en: Free %
nl: Vrij %

en: Free Size
nl: Vrije ruimte

en: Free: %1
nl: Vrij: %1

en: French translation
nl: Franstalige vertaling

en: From cursor
nl: Vanaf cursor

en: Function keys allow performing fast operations on files.
nl: Functie toetsen laten snelle bestandsbewerkingen toe.

en: Function keys will be visible after startup.
nl: Functie toetsen zullen zichtbaar zijn na het opstarten.

en: General
nl: Algemeen

en: Generic mode
nl: Algemene modus

en: German translation
nl: Duitstalige vertaling

en: Go to Location Bar
nl: Naar locatiebalk gaan

en: Go to Other Panel's Folder
nl: Ga naar de Map van het andere paneel

en: Gray
nl: Grijs

en: Greek translation
nl: Griekse vertaling

en: Green
nl: Groen

en: Grou&p
nl: Groe&p

en: Group
nl: Groep

en: Hard Disk
nl: Harde schijf

en: Here you can configure settings about useractions.
    To set up, configure and manage your useractions please use ActionMan.
nl: Hier kan u instellingen configureren van de gebruikeracties.
    Gebruik a.u.b. ActieMan om de gebruikersacties te beheren.

en: Here you can name the file collection
nl: Hier kan u een naam geven aan de bestandsverzameling

en: Here you can name the file collection:
nl: Hier kunt u een naam geven aan de bestandenverzameling:

en: Hex mode
nl: Hex modus

en: Hexadecimal
nl: Hexadecimaal

en: Hide SquashFS entries
nl: SquashFS items verbergen

en: Hide following mountpoints:
nl: Volgende aankoppelpunten verbergen:

en: Hide the tab bar when only one tab is opened
nl: De tabbladbalk verbergen wanneer maar één tabblad is geopend.

en: High Contrast
nl: Hoog contrast

en: Hint: use 'internal editor' if you want to use Krusader's fast built-in editor
nl: Hint: gebruik de 'interne editor' indien U de snelle ingebouwde Krusader editor wil gebruiken

en: History
nl: Geschiedenis

en: Home button (~)
nl: Home knop (~)

en: Horizontal Mode
nl: Horizontale modus

en: Hungarian translation
nl: Hongaarse vertaling

en: I&nvert selection
nl: Markering &omkeren

en: I/O error while comparing file %1 with %2.
nl: I/O fout bij het vergelijken van bestand %1 met %2.

en: Icon cache size (KB):
nl: Icoon cache grootte (Kb):

en: Icon for Krusader
nl: Pictogram voor Krusader

en: Icons for Krusader
nl: Pictogrammen voor Krusader

en: Identifier:
nl: Identificatie:

en: Idle
nl: Inactief

en: If a text file is bigger than this size then lister will be used.
nl: Als een tekstbestand groter is dan deze grootte zal lister worden gebruikt.

en: If available, use Okteta as Hex viewer instead of the internal viewer
nl: Gebruik Okteta als hex-viewer in plaats van de interne viewer, indien beschikbaar

en: If checked, Shift/Ctrl left clicking will select items.
    Note: this is meaningless if 'Left Button Selects' is checked.
nl: Indien aangevinkt, Shift/Ctrl met linksklikken zal items selecteren. 
    Opmerking: dit is betekenisloos indien 'Linker knop selecteert' is aangevinkt.

en: If checked, Shift/Ctrl right clicking will select items.
    Note: this is meaningless if 'Right Button Selects' is checked.
nl: Indien aangevinkt, Shift/Ctrl met rechtsklikken zal items selecteren.
    Opmerking: dit is betekenisloos indien 'Rechter knop selecteert' is aangevinkt.

en: If checked, each file will open in a separate window, otherwise, the viewer will work in a single, tabbed mode
nl: Indien aangevinkt, elk bestand zal openen in een apart venster, anders zal de viewer werken met tabbladen.

en: If checked, left clicking an item will select it, but will not unselect other, already selected items.
nl: Indien aangevinkt, links klikken zal een item selecteren, maar zal andere reeds geselecteerde items niet deselecteren.

en: If checked, left clicking an item will select it.
nl: Indien aangevinkt, links klikken zal selecteren.

en: If checked, new tab button duplicates a tab, otherwise it opens a tab in home directory.
nl: Indien geactiveerd, dupliceert knop nieuw tabblad een tabblad, anders opent het een tabblad in de thuismap.

en: If checked, pressing Insert will select the current item, and move down to the next item.
    Otherwise, current item is not changed.
nl: Indien aangevinkt, zal indrukken van Insert het huidige item selecteren en zich verplaatsen naar het volgende item.
    Anders zal het huidige item niet veranderen.

en: If checked, pressing the spacebar while the current item is a folder, will (except from selecting the folder)
    calculate space occupied of the folder (recursively).
nl: Indien aangevinkt zal de spatiebalk indrukken, terwijl het huidig item een map is (naast het selecteren van de map)
    de in gebruik genomen ruimte berekenen (recursief).

en: If checked, pressing the spacebar will select the current item and move down.
    Otherwise, current item is selected, but remains the current item.
nl: Indien aangevinkt, zal op de spatiebalk drukken het huidig item selecteren en één plaats naar beneden verplaatsen.
    Anders, als het huidig item is geselecteerd, blijft deze het huidige item.

en: If checked, right clicking an item will select it, but will not unselect other, already selected items.
nl: Indien aangevinkt, rechts klikken zal een item selecteren, maar zal andere reeds geselecteerde items niet deselecteren.

en: If checked, right clicking an item will select it.
nl: Indien aangevinkt, rechts klikken zal een item selecteren.

en: If checked, right clicking will result in an immediate showing of the context menu.
    Otherwise, user needs to click and hold the right mouse button for 500ms.
nl: Indien aangevinkt zal rechtsklikken onmiddellijk het context menu tonen.
    Anders moet de gebruiker klikken en gedurende 500ms ingedrukt houden.

en: If checked, the Viewer tab bar will hide if only one tab is open
nl: Indien geactiveerd zal be tabbladbalk worden verborgen als maar één tabblad is geopend.

en: If checked, the action is shown in the Useractions menus.
nl: Indien aangevinkt, wordt deze actie getoond in de menus.

en: If checked, use a mode based on KDE's style.
nl: Indien aangevinkt, zal er een modus gebruikt worden die gebaseerd is op de KDE stijl.

en: Ignore Case
nl: Negeer Kapitaal/onderkast

en: Ignore Date
nl: Datum negeren

en: Ignore hidden files
nl: Verborgen bestanden negeren

en: Image Files
nl: Afbeeldingen

en: Import color-scheme
nl: Kleuren schema importeren

en: Import useractions
nl: Acties importeren

en: Improper operations in root mode can damage your operating system. <p>Furthermore, running UI applications as root is insecure and can allow attackers to gain root access.
nl: Onjuiste bewerkingen in modus root kan uw bestandssysteem beschadigen. <p>Verder is uitvoeren van UI-toepassingen als root onveilig en kan aanvallers toegang geven als root.

en: In folder
nl: In map

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include all
nl: Alles invoegen

en: Incorrect CRC checksum, the file might have been corrupted.
nl: Onjuiste CRC-controlesom, het bestand kan beschadigd zijn.

en: Incorrect filesize, the file might have been corrupted.
nl: Onjuiste bestandsgrootte, het bestand kan beschadigd zijn.

en: Increase contrast
nl: Contrast verhogen

en: Information
nl: Informatie

en: Insert moves down
nl: Invoegen (Insert) verplaatst naar beneden

en: Insert new tabs to the right of the current one.
nl: Nieuwe tabbladen invoegen rechts van de huidige.

en: Insert tabs after current
nl: Tabbladen invoegen na de huidige

en: Internal editor and viewer opens each file in a separate window
nl: De interne viewer en editor zullen elk bestand in een apart venster openen

en: Internal error, undefined <job> in result signal
nl: Interne fout, ongedefinieerde <job> in resultaatsignaal

en: Invalid command line switch.
    A switch must start with '-'.
nl: Commandoregel-optie is ongeldig.
    De optie moet starten met '-'!

en: Invalid command line switch.
    Backslashes cannot be the last character.
nl: Commandoregel-optie is ongeldig.
    Backslash mag niet het laatste teken zijn.

en: Invalid command line switch.
    Unclosed quotation mark.
nl: Commandoregel-optie is ongeldig.
    Niet gesloten aanhalingsteken.

en: Invalid date entered.
nl: Ongeldige datum ingevoerd.

en: Invalid number.
nl: Ongeldig nummer.

en: Invalid symlink
nl: Ongeldige symlink

en: Invalid symlink foreground:
nl: Ongeldige symlink voorgrond:

en: Invalid volume size.
nl: Volumegrootte ongeldig.

en: Italian translation
nl: Italiaanse vertaling

en: Item List of...
nl: Itemlijst van ...

en: Japanese translation
nl: Japanse vertaling

en: Job Progress Bar
nl: Voortgangsbalk van taak

en: Job Queue Mode
nl: Modus wachtrij met taken

en: Job Toolbar
nl: Takenwerkbalk

en: Jump Back
nl: Terugspringen

en: Jump back
nl: Terugspringen

en: Jump to a Location...
nl: Naar een bestemming springen...

en: Jump to next match
nl: Ga naar volgende overeenkomst

en: Jump to position
nl: Naar een bestemming springen

en: Jump to previous match
nl: Ga naar vorige overeenkomst

en: KDE Translation Teams
nl: KDE vertaal teams

en: KDE default
nl: KDE standaard

en: Kill
nl: Beëindigen (kill)

en: Kill the running process
nl: Het lopende proces beëindigen (kill)

en: Killer Logo and Icons for Krusader (contest winner)
nl: Killer Logo en pictogrammen voor Krusader (contest winner)

en: Konfigurator - Creating Your Own Krusader
nl: Konfigurator - Uw eigen Krusader maken

en: Konqueror Mode
nl: Konqueror Modus

en: Korean translation
nl: Koreaanse vertaling

en: Krarc Password Dialog
nl: Krarc Paswoord Dialoog

en: Krusader
    Twin-Panel File Manager by KDE
nl: Krusader
    Duopaneel bestandsbeheerder door KDE

en: Krusader Mode
nl: Krusader Modus

en: Krusader Search
nl: Krusader Zoeken

en: Krusader cannot find a supported mail client. Please install one to your path. Hint: Krusader supports KMail.
nl: Krusader kan geen van de ondersteunde e-mailclients vinden. Installeer deze in uw zoekpad. Tip: Krusader ondersteunt Kmail.

en: Krusader cannot find any of the supported diff-frontends. Please install one to your path. Hint: Krusader supports Kompare, KDiff3 and Xxdiff.
nl: Krusader kan geen enkel van de ondersteunde diff-frontends vinden. Installeer deze in uw zoekpad. Tip: Krusader ondersteund Kompare, KDiff3, en Xxdiff.

en: Krusader is unable to download %1
nl: Krusader is niet in staat om %1 te downloaden.

en: Krusader starts to tray, without showing the main window
nl: Krusader start in het systeemvak, zonder het hoofdscherm te tonen

en: Krusader will browse archives as folders.
nl: Krusader zal door archieven bladeren zoals door mappen.

en: Krusader's settings upon startup
nl: Krusader's instellingen bij het opstarten

en: Krusader::Choose Files
nl: Krusader::Bestanden kiezen

en: Krusader::Combining...
nl: Krusader::Combineren...

en: Krusader::Disk Usage
nl: Krusader::Schijfgebruik

en: Krusader::DiskUsage
nl: Krusader::Schijfgebruik

en: Krusader::Feed to listbox
nl: Krusader: naar een bestandslijst uitvoeren

en: Krusader::ProfileManager
nl: Krusader::ProfielManager

en: Krusader::Search
nl: Krusader::Zoeken

en: Krusader::Splitter
nl: Krusader::Splitser

en: Krusader::Splitting...
nl: Krusader::Splitsen...

en: Krusader::Synchronize
nl: Krusader::Synchroniseren

en: Krusader::Synchronize Folders
nl: Krusader::Synchronize mappen

en: Krusader::Synchronizer
nl: Krusader::Synchronisatie

en: Krusader::Wait
nl: Krusader::Wachten

en: Last modified:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Layout
nl: Indeling

en: Layout:
nl: Indeling:

en: Left
nl: Links

en: Left Bookmarks
nl: Linkse bladwijzers

en: Left History
nl: Linkse geschiedenis

en: Left Media
nl: Media links

en: Left mouse button preserves selection
nl: Linker muisknop behoudt de selectie.

en: Left mouse button selects
nl: Linker muisknop selecteert.

en: Left panel
nl: Links venster

en: Left to right: Copy 1 file | Left to right: Copy %1 files
nl[0]: Links naar rechts: kopieër 1 bestand
nl[1]: Links naar rechts: %1 bestanden kopiëren

en: Left: Delete 1 file | Left: Delete %1 files
nl[0]: Links: Wis 1 bestand
nl[1]: Links: Wis %1 bestanden

en: Light Gray
nl: Lichtgrijs

en: Line View
nl: Regel tonen

en: Line view
nl: Lijn weergave

en: Lines
nl: Lijnen

en: Link Handling
nl: Koppeling beheer

en: Link MIMEs to protocols
nl: MIME's koppelen met protocollen

en: Link Redirection
nl: Koppeling Omleiding

en: Link to %1
nl: Koppeling naar %1

en: Links
nl: Koppelingen

en: Lister
nl: Lijstmaker

en: Lister mode
nl: Lijstmaker modus

en: Lister:
nl: Lijstmaker:

en: Listing folders is not supported for %1 archives
nl: Het tonen van mappen in %1 archieven is niet ondersteund.

en: Load a Panel Profile...
nl: Vensterprofiel laden...

en: Load a Searchmodule Profile...
nl: Zoekmoduleprofiel openen...

en: Load a Synchronizer Profile...
nl: Synchronisatie profiel openen...

en: Load the user defined folder icons
nl: De gebruikersgedefinieerde map iconen laden

en: Load the user defined folder icons (can cause decrease in performance).
nl: De gebruikergedefinieerde pictogrammen van mappen laden (kan tot prestatieverlies leiden).

en: Load this profile on startup
nl: Dit profiel laden bij het opstarten

en: Loading Usage Information
nl: Gebruiksinformatie laden

en: Loading the disk usage information...
nl: Schijfgebruik informatie laden ...

en: Local Network
nl: Lokaal netwerk

en: Locale aware sorting
nl: Sorteren volgens de taalregio

en: Locate produced the following error message:
    
    %1
nl: Locate geeft de volgende foutmelding:
    
    %1

en: Locate results
nl: Locate resultaten

en: Lock Tab
nl: Tab vergrendelen

en: MIME Type
nl: MIME-type

en: MIMEs
nl: MIME's

en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Make bookmark search bar always visible
nl: Bladwijzerzoekbalk altijd zichtbaar maken

en: Make sure to install new packers in your <code>$PATH</code> (e.g. /usr/bin)
nl: Vergewis u er van dat u nieuw inpak gereedschap installeert in uw <code>$PATH</code> (bv. /usr/bin)

en: Make sure to install new tools in your <code>$PATH</code> (e.g. /usr/bin)
nl: Vergewis u er van dat u nieuw gereedschap installeert in uw <code>$PATH</code> (bv. /usr/bin)

en: Malformed URL:
    %1
nl: Misvormde URL:
    %1

en: Manage Bookmarks
nl: Bladwijzers beheren

en: Manage User Actions...
nl: Gebruikersacties beheren...

en: Manipulate in which way:
nl: Op welke wijze bewerken:

en: Manipulate the Selection...
nl: Selectie bewerken...

en: Marketing & Product Research (retired)
nl: Marketing & productonderzoek (gepensioneerd)

en: Mask (optional, all but 'Selected'):
nl: Masker (optioneel, alles behalve 'Geselecteerd'):

en: Match whole words only
nl: Alleen hele woorden

en: Max file size:
nl: Max. bestandsgrootte:

en: Media Menu
nl: Menu Media

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Minimum font size
nl: Minimum tekengrootte

en: Missing Plugin
nl: Ontbrekende plug-in

en: Mnt.Point
nl: Mountpunt

en: Mod&ified in the last
nl: Ge&wijzigd in de laatste

en: Modify search behavior
nl: Zoekgedrag aanpassen

en: Mount
nl: Aankoppelen (mount)

en: Mount a new filesystem
nl: Een nieuw bestandssysteem aankoppelen

en: Mount point:
nl: Aankoppelpunt (mount point):

en: MountMan - Your Mount-Manager
nl: MountMan - Uw Mount Manager

en: MountMan is not operational. Sorry
nl: MountMan is niet operationeel. Sorry

en: MountMan will not (un)mount the following mount-points:
nl: MountMan zal de volgende aankoppelpunten niet (aan/af)koppelen:

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move %1 file to trash | Move %1 files to trash
nl[0]: %1 bestand naar de prullenbak verplaatsen
nl[1]: %1 bestanden naar de prullenbak verplaatsen

en: Move %1 file to: | Move %1 files to:
nl[0]: _n: Verplaats %1 bestand naar:
nl[1]: %1 bestanden verplaatsen naar:

en: Move %1 to trash
nl: %1 naar prullenbak verplaatsen

en: Move %1 to:
nl: Verplaats %1 naar:

en: Move Current Tab to Other Side
nl: Het huidige tabblad naar de nadere kant verplaatsen

en: Move Current Tab to the Left
nl: Het huidige tabblad naar links verplaatsen

en: Move Current Tab to the Right
nl: Het huidige tabblad naar rechts verplaatsen

en: Move Focus Down
nl: Focus omlaag verplaatsen

en: Move Focus Up
nl: Focus omhoog verplaatsen

en: Move Sidebar clockwise
nl: Zijbalk rechtsom draaien

en: Move delayed...
nl: Verplaatsen vertraagd...

en: Move file from one panel to the other.
nl: Bestand verplaatsen van het ene venster naar het andere.

en: Move to %1
nl: Naar %1 verplaatsen

en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Move to other panel
nl: Naar ander paneel verplaatsen

en: Move to trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Move/Rename a File/Folder...
nl: Bestand/map verplaatsen/hernoemen...

en: Moving files
nl: Bestanden verplaatsen

en: Multi &Rename...
nl: Meervoudig &hernoemen...

en: Multiple volume archive
nl: Meervoudig volume archief

en: Name
nl: Naam

en: Name of folder where command will be processed.
nl: Naam van de map waar het commando zal uitgevoerd worden.

en: Name of folder where you are. You can also enter name of desired location to move there. Use of Net protocols like ftp or fish is possible.
nl: Naam van de huidige map waar u bent. U kan ook een naam invoeren van de gewenste locatie om daar heen te gaan. Gebruik van Net-protocollen zoals ftp of fish is mogelijk.

en: Name:
nl: Naam:

en: Name: %1
nl: Naam: %1

en: Navigator bar
nl: Navigatiebalk

en: Needed panel specification missing in expander %1
nl: Noodzakelijke venster specificatie ontbreekt in het uitbereidingsmenu %1

en: New File Name
nl: Nieuwe bestandsnaam

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: New Folder...
nl: Nieuwe map...

en: New Hardlink...
nl: Nieuwe harde koppeling...

en: New Link
nl: Nieuwe koppeling

[ctx: New MIME]
en: &New...
nl: &Nieuw...

en: New MIME Type
nl: Nieuw MIME-bestandstype

en: New Net &Connection...
nl: Nieuwe netwerk&verbinding...

en: New Network Connection
nl: Nieuwe Netwerk verbinding

en: New Symlink...
nl: Nieuwe symbolische koppeling...

en: New Tab
nl: Nieuwe Tab

[ctx: New file]
en: &New...
nl: &Nieuw...

[ctx: New path]
en: &New...
nl: &Nieuw...

en: New protocol
nl: Nieuw protocol

[ctx: New protocol]
en: &New...
nl: &Nieuw...

en: New search
nl: Nieuwe zoekopdracht

en: New tab button duplicates a tab
nl: Knop nieuw tabblad dupliceert een tabblad

en: New target/name:
nl: Nieuw doel/naam:

en: Newline
nl: Nieuwe lijn

en: Next
nl: Volgende

en: Next Tab
nl: Volgend tabblad

en: No Jobs
nl: Geen taken

en: No elements to feed.
nl: Geen elementen om toe te voegen.

en: No file selected or selected file cannot be displayed.
nl: Geen bestand geselecteerd of het geselecteerde bestand kan niet weergegeven worden.

en: No files found
nl: Geen bestanden gevonden

en: No jobs
nl: Geen taken

en: No password specified
nl: Geen wachtwoord opgegeven

en: No permissions to edit this file.
nl: Geen toegangsrechten om dit bestand te bewerken.

en: No permissions to view this file.
nl: Geen toegangsrechten om dit bestand te bekijken.

en: No search criteria entered.
nl: Geen zoekcriteria ingevoerd.

en: No selected files to send.
nl: Geen geselecteerde bestanden om te zenden.

[ctx: No shortcut]
en: None
nl: Geen

en: No space information on non-local filesystems
nl: Geen ruimte informatie in niet locale bestandsytemen

en: No&t modified in the last
nl: Nie&t gewijzigd in de laatste

en: Normal font:
nl: Normaal lettertype:

en: Not a split file: %1.
nl: Geen splits-bestand: %1

en: Not a valid CRC file.
nl: Geen geldig CRC-bestand.

en: Not mounted.
nl: Niet gemount.

en: Not used
nl: Niet gebruikt

en: Note
nl: Noot

en: Note: a '?' is a wildcard
nl: Nota: een '?' is een joker

en: Note: you must have full permissions for the temporary folder.
nl: Opmerking: u moet alle toegangsrechten hebben op de tijdelijke map.

en: Nothing is selected.
nl: Niets geselecteerd.

en: Number of compared folders: %1
nl: Aantal vergeleken mappen: %1

en: Number of files: %1
nl: Aantal bestanden: %1

en: Number of...
nl: Aantal van ...

en: Number out of range.
nl: Nummer buiten de reeks.

en: Numeric Permissions
nl: Numerieke toegangsrechten

en: O&wner
nl: Ei&genaar

en: Obey global selection policy
nl: Algemeen selectiebeleid toepassen

en: Old French translation
nl: Oude Franstalige vertaling

en: Old German translation
nl: Oude Duitstalige vertaling

en: Old Hungarian translation
nl: Oude Hongaarse vertaling

en: Old Japanese translation
nl: Oude Japanse vertaling

en: Old Polish translation
nl: Oude Poolse vertaling

en: Old Russian translation
nl: Oude Russische vertaling

en: Old Spanish translation
nl: Oude Spaanse vertaling

en: Old Swedish translation
nl: Oude Zweedse vertaling

en: Omit the current path (optional)
nl: Huidig pad weglaten (optioneel)

en: Only one Krusader instance is allowed to run.
nl: Slecht één programma (proces) van Krusader is toegelaten.

en: Open
nl: Openen

en: Open &MountMan
nl: &MountMan openen

en: Open File Manager Here
nl: Bestandsbeheerder hier openen

en: Open Terminal Here
nl: Terminal hier openen

en: Open With
nl: Openen met

en: Open a new tab
nl: Een nieuw tabblad openen

en: Open file in viewer.
nl: Bestand in de viewer openen.

en: Open in New Tab
nl: In een nieuwe tab openen

en: Open in New Tabs
nl: In nieuwe tabbladen openen

en: Open in a new tab
nl: In een nieuwe tab openen

en: Open location in a new tab
nl: Locatie in een nieuwe tab openen

en: Open menu with bookmarks. You can also add current location to the list, edit bookmarks or add subfolder to the list.
nl: Open het bladwijzermenu. U kan uw huidige locatie toevoegen aan het bladwijzer menu, bladwijzers bewerken of een submap toevoegen aan de lijst.

en: Open search bar and start searching by typing in panel.
nl: Zoekbalk openen en starten met zoeken door te typen in het paneel.

en: Open selection dialog
nl: Selectiedialoog openen

en: Open the Sidebar
nl: De zijbalk openen

en: Open the available media list
nl: Beschikbare medialijst openen

en: Open the folder history list
nl: Mapgeschiedenis openen

en: Open trash bin
nl: Prullenbak openen

en: Open/Run Files
nl: Bestanden openen/uitvoeren

en: Operation
nl: Werking

en: Optional
nl: Optioneel

en: Options
nl: Opties

en: Other
nl: Andere

en: Other panel
nl: Ander venster

en: Other...
nl: Andere...

en: Output
nl: Uitvoer

en: Output collection
nl: Uitvoer collector

en: Overwrite Existing File?
nl: Bestaand bestand overschrijven?

en: Overwrite entry
nl: Ingang overschrijven

en: Overwrite files without confirmation
nl: Bestanden overschrijven zonder bevestiging

en: Overwrite or Merge?
nl: Overschrijven of samenvoegen?

en: Overwrite or append?
nl: Overschrijven of samenvoegen?

en: Own size
nl: Eigen grootte

en: Own size:
nl: Eigen grootte:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: Ownership
nl: Eigenaarschap

en: P&ermissions
nl: T&oegangsrechten

en: Pac&k...
nl: Inpa&kken...

en: Pack
nl: Inpakken

en: Pack %1
nl: %1 inpakken

en: Pack %1 file | Pack %1 files
nl[0]: _n: Bestand %1 inpakken
nl[1]: %1 bestanden inpakken

en: Packers
nl: Inpakkers

en: Packing
nl: Inpakken

en: Packing %1...
nl: Inpakken van %1...

en: Packing File(s)
nl: Bestand(en) inpakken

en: Panel
nl: Venster

en: Panel independent
nl: Venster onafhankelijk

en: Panel's Path...
nl: Venster pad...

en: Parallel threads:
nl: Parallelle verwerking (threads):

en: Parent folder
nl: Bovenliggende map

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste from Clipboard
nl: Klembordinhoud plakken

en: Paste useractions from clipboard
nl: Acties van het klembord plakken

en: Path
nl: Pad

en: Pause
nl: Pauze

en: Pause All Jobs
nl: Alle taken pauzeren

en: Pause Job
nl: Taak pauzeren

en: Percent
nl: Procent

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Permissions:
nl: Toegangsrechten:

en: Pin Tab
nl: Tabblad vastpinnen

en: Place search text to clipboard when a found file is opened.
nl: Zoektekst op klembord plaatsen wanneer een gevonden bestand geopend is.

en: Play/Pause &Job
nl: Afspelen/pauzeren van &taak

en: Please enter the new link destination:
nl: Voer a.u.b. de nieuwe koppeling bestemming in:

en: Please re-enter the values, so that the left side size will be smaller than (or equal to) the right side size.
nl: Waardes a.u.b. opnieuw invoeren, zodat de waarde van de linker zijde kleiner (of gelijk)  is dan de waarde aan de rechter zijde.

en: Please select a folder
nl: Selecteer een map

en: Please set a title for the menu entry
nl: Geef een titel voor de menu ingang

en: Please set a unique name for the useraction
nl: Unieke naam invoeren voor de gebruikersactie

en: Please specify a location to search in.
nl: Een zoeklocatie invoeren a.u.b.

en: Please wait...
nl: Even geduld a.u.b...

en: Polish translation
nl: Poolse vertaling

en: Popular URLs
nl: Populaire URLs

en: Popular URLs...
nl: Populaire URLs...

en: Port:
nl: Poort:

en: Portuguese translation
nl: Portugese vertaling

en: Position:
nl: Positie:

en: Predefined Selections
nl: Voorgedefinieerde selecties

en: Preset (optional):
nl: Voorinstelling (optioneel):

en: Pressing the Right button enters folder if no search text editing intention is captured.
nl: Op de knop Rechts drukken gaat de map in als er geen intentie voor een zoektekstbewerking is gevangen.

en: Pressing the Up/Down buttons closes the search bar (only in search mode).
nl: Op de Up/Down-toetsen drukken sluit de zoekbalk (alleen modus zoeken).

en: Pressing the left mouse button selects files - you can click and select multiple files. Right-click menu is invoked using a short click on the right mouse button.
nl: Linker muisknop selecteert bestanden. U kan meerdere bestanden selecteren door de klikken.Het Rechts-klik menu opent met korte klik op de rechter muisknop.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview Panel: display a preview of the current file
nl: Voorbeeld venster: voorbeeldweergave van het huidige bestand

en: Preview not available
nl: Vooraf bekijken niet beschikbaar

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Preview: %1
nl: Voorbeeld: %1

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous Tab
nl: Vorig tabblad

en: Print...
nl: Afdrukken...

en: Pro&files
nl: Pro&fielen

en: Processed files
nl: Bewerkte bestanden

en: Profile manager (Ctrl+P).
nl: Profielmanager (CTRL+P).

en: Profiles
nl: Profielen

en: Protocol not supported by Krusader:
    %1
nl: Protocol niet ondersteund door Krusader:
    %1

en: Protocols
nl: Protocollen

en: Query Name
nl: Query-naam

en: Query name
nl: Query naam

en: Query to clipboard
nl: Zoekopdracht naar klembord

en: Question:
nl: Vraag:

en: Quicksearch match
nl: Snelzoeken resultaten

en: Quicksearch non-match
nl: Snelzoeken, niet-resultaat

en: Quicksearch, match background:
nl: Snelzoeken, achtergrond overeen laten komen:

en: Quicksearch, match foreground:
nl: Snelzoeken, voorgrond resultaat:

en: Quicksearch, non-match background:
nl: Snelzoeken, achtergrond niet-resultaat:

en: Quicksearch, non-match foreground:
nl: Snelzoeken, voorgrond niet-resultaat:

en: Quiet
nl: Stilzwijgend

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit Krusader.
nl: Krusader Afsluiten.

en: ROOT (/)
nl: HOOFDMAP (/)

en: Rainbow
nl: Regenboog

en: Re&verse direction
nl: &Richting omkeren

en: Ready.
nl: Gereed.

en: Recently Closed Tabs
nl: Recent gesloten tabbladen

en: Recordable CD/DVD-ROM
nl: Herschrijfbare CD/DVD-ROM

en: Recurse subfolders
nl: Afdalen in submappen

en: Red
nl: Rood

en: Redirect Link...
nl: Koppeling omleiden...

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Reload
nl: Herladen

en: Removable media
nl: Verwijderbare media

en: Remove MIME from the link list.
nl: MIME verwijderen van de koppelingenlijst.

en: Remove Selected Actions?
nl: Geselecteerde acties verwijderen?

en: Remove entry
nl: Item verwijderen

en: Remove protocol from the link list.
nl: Protocol verwijderen van de koppeling lijst.

en: Removing Useractions
nl: Gebruiker Acties verwijderen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename background:
nl: Achtergrond hernoemen:

en: Rename file, folder, etc.
nl: Bestand, map, enz. hernoemen.

en: Rename foreground:
nl: Voorgrond hernoemen:

en: Rename selects extension
nl: Hernoemen zal de extensie selecteren

en: Repeats, One or More Times
nl: Herhalingen, één of meerdere keren

en: Repeats, Zero or More Times
nl: Herhalingen, nul of meerdere keren

en: Reset selection on a mouse click without modifiers (i.e. Shift or Ctrl).
    Selection with Shift/Ctrl for the mouse button have to be enabled for this setting to work.
nl: Selectie resetten bij een muisklik zonder modifiers (d.w.z. Shift of Ctrl).
    Selectie met Shift/Ctrl voor de muisknop moet ingeschakeld zijn om deze instelling te laten werken.

en: Restore
nl: Herladen

en: Restore Selection
nl: Selectie herstellen

en: Restore ori&ginal operation
nl: &Oorspronkelijke bewerking herstellen

en: Result output:
nl: Uitvoeresultaat:

en: Results
nl: Resultaten

en: Resume
nl: Hervatten

en: Resume Job
nl: Taak hervatten

en: Resume Job List
nl: Lijst met taken hervatten

en: Retrieving data from %1 archives is not supported
nl: Uitpakken van gegevens uit %1 archieven is niet ondersteund.

en: Reverse printing is not supported. Continue with normal printing?
nl: Omgekeerd afdrukken wordt niet ondersteund. Doorgaan met normaal afdrukken?

en: Right
nl: Rechts

en: Right Bookmarks
nl: Rechtse bladwijzers

en: Right History
nl: Rechtse geschiedenis

en: Right Media
nl: Media rechts

en: Right clicking pops context menu immediately
nl: Rechter muisknop laat het context menu onmiddellijk verschijnen.

en: Right mouse button preserves selection
nl: Rechter muisknop behoudt de selectie.

en: Right mouse button selects
nl: Rechter muisknop selecteert.

en: Right panel
nl: Rechter venster

en: Right to left: Copy 1 file | Right to left: Copy %1 files
nl[0]: Rechts naar links: kopieër 1 bestand
nl[1]: Rechts naar links: %1 bestanden kopiëren

en: Right-click Menu
nl: Rechts klik menu

en: Root
nl: Hoofdmap

en: Root button (/)
nl: Hoofdmap knop (/)

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run as different user:
nl: Uitvoeren als een andere gebruiker:

en: Run in terminal
nl: In terminal uitvoeren

en: Run in the embedded terminal emulator
nl: Uitvoeren in het terminalvenster.

en: Run only one job in parallel
nl: Slecht één taak parallel uitvoeren

en: Run the command in a terminal.
nl: Commando uitvoeren in een terminalvenster.

en: Run the command in the embedded terminal emulator.
nl: Commando uitvoeren in het terminalvenster.

en: Russian translation
nl: Russische vertaling

en: S&how options
nl: Opties &tonen

en: S&wap Panels
nl: Panelen V&erwisselen

en: S&ynchron Folder Changes
nl: Wijzigingen in mappen s&ynchroniseren

en: Same as active
nl: Zelfde als actief

en: Same as alt. background
nl: Zelfde als alternatieve achtergrond

en: Same as background
nl: Zelfde als achtergrond

en: Same as foreground
nl: Zelfde als voorgrond

en: Same as selected background
nl: Zelfde als geselecteerde achtergrond

en: Same as selected foreground
nl: Zelfde als geselecteerde voorgrond

en: Save &Position
nl: &Positie opslaan

en: Save as...
nl: Opslaan als...

en: Save component settings on exit
nl: Instellingen van component opslaan bij afsluiten

en: Save last position, size and panel settings
nl: Herstel de laatste positie, grootte en venster instellingen

en: Save one checksum file for each source file
nl: Eén controlesombestand opslaan voor elk bronbestand

en: Save selection...
nl: Selectie opslaan...

en: Save settings as default
nl: Instellingen opslaan als standaard

en: Save settings as default for new instances of this view type
nl: Instellingen als standaard opslaan voor nieuwe exemplaren van dit type weergave

en: Save the current search string
nl: De huidige zoektekst opslaan

en: Saved search text to history
nl: Opgeslagen zoektekst naar geschiedenis

en: Saving checksum files...
nl: Controlesom bestanden bewaren...

en: Scheme
nl: Schema

en: Scroll Results
nl: Resultaten schuiven

en: Searc&h in
nl: &Zoeken in

en: Search
nl: Zoeken

en: Search &for:
nl: &Zoeken naar:

en: Search bar
nl: Zoekbalk

en: Search for files
nl: Naar bestanden zoeken

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Search in arch&ives
nl: In arch&ieven zoeken

en: Search in s&ub folders
nl: In s&ubmappen zoeken

en: Search in special items
nl: In speciale items zoeken

en: Search must match case.
nl: Hoofd- kleine lettergevoelig zoeken.

en: Search next
nl: Volgende zoeken

en: Search position:
nl: Positie zoeken:

en: Search previous
nl: Voorgaande zoeken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search results for "%1" containing "%2" in %3
nl: Zoekresultaten voor "%1" die '%2" bevatten in %3

en: Search results for "%1" in %2
nl: Zoekresultaten voor "%1" in %2

en: Search string not found.
nl: Zoekstring niet gevonden.

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Searching for packers...
nl: Naar inpakgereedschap zoeken...

en: Searching for tools...
nl: Zoeken naar gereedschap...

en: Select
nl: Selecteren

en: Select &Different
nl: &Verschillen Markeren

en: Select &Group...
nl: &Groep Selecteren...

en: Select &Newer
nl: &Nieuwer selecteren

en: Select &Single
nl: &Enkelvoudig selecteren

en: Select Different &and Single
nl: Verschillend &en enkelvoudig selecteren

en: Select Files
nl: Bestanden selecteren

en: Select Files with the Same Extension
nl: Bestanden met dezelfde extensie selecteren

en: Select Files with the Same Name
nl: Bestanden met dezelfde naam selecteren

en: Select Remote Charset
nl: Remote Taalcodering selecteren

en: Select a color scheme file
nl: Kleurschema selecteren

en: Select a color-scheme file
nl: Seletcteer een kleurschema

en: Select all files in the current folder
nl: Selecteer alle bestanden in de huidige map

en: Select charset
nl: Tekenset selecteren

en: Select group
nl: Groep selecteren

en: Select in folder...
nl: In map selecteren...

en: Select items
nl: Items selecteren

en: Select only one split file.
nl: Slechts één splits-bestand selecteren.

en: Select the checksum method:
nl: Slecteer de controlesom methode:

en: Select the following files:
nl: Volgende bestanden selecteren:

en: Selected + Current
nl: Geselecteerde + huidige

en: Selected 1
nl: Geselecteerde 1

en: Selected 2
nl: Geselecteerde 2

en: Selected background:
nl: Geselecteerde achtergrond:

en: Selected current foreground:
nl: Gemarkeerde huidige voorgrond:

en: Selected files from &left folder:
nl: Geselecteerde bestanden uit de &linker map:

en: Selected files from &right folder:
nl: Geselecteerde bestanden van de &rechter map:

en: Selected files from sou&rce folder:
nl: Geselecteerde bestanden uit de &bronmap:

en: Selected files from targ&et folder:
nl: Geselecteerde bestanden van de &doelmap:

en: Selected files only
nl: Enkel geselecteerde bestanden

en: Selected foreground:
nl: Geselecteerde voorgrond:

en: Selection Mode
nl: Selectiemodus

en: Selection mask:
nl: Selectiemasker:

en: Send by Email
nl: Met e-mail verzenden

en: Send to &Embedded Terminal Emulator
nl: Naar &Terminal Emulator zenden

en: Sending file: %2 | Sending files: %2
nl[0]: Bestand verzenden: %2
nl[1]: Bestanden verzenden: %2

en: Separate Program Call for Each...
nl: Afzonderlijke programma aanroep voor elke...

en: Separate standard error
nl: Aparte standaard error (stderr)

en: Separate standard out and standard error in the output collection.
nl: Aparte standaard uit (stdout) en standaard error (stderr).

en: Separator between the items (optional)
nl: Scheiding tussen de items (optioneel)

en: Separator between the items (optional):
nl: Scheiding tussen de items (optioneel):

en: Serbian translation
nl: Servische vertaling

en: Set Focus to the Panel
nl: Focus instellen op het paneel

en: Set Jump Back Point
nl: Terugspringspunt hier instellen

en: Set Relation Between the Panels...
nl: Relatie tussen twee vensters instellen...

en: Set Sorting for This Panel...
nl: Sortering instellen voor dit venster...

en: Set a MIME type:
nl: MIME-bestandstype invoeren:

en: Set a default keyboard shortcut.
nl: Standaard sneltoets instellen.

en: Set a file name:
nl: Bestandsnaam invoeren:

en: Set a protocol:
nl: Protocol invoeren:

en: Set another MIME type:
nl: Ander MIME-bestandstype invoeren:

en: Set another file name:
nl: Andere bestandsnaam invoeren:

en: Set another path:
nl: Ander pad invoeren:

en: Set another protocol:
nl: Ander protocol invoeren:

en: Set compression level
nl: Compressieniveau instellen

en: Set of Characters
nl: Karakterset

en: Set root of the tree to closest folder listed in 'Places'
nl: Stel de start van de boomstruktuur in op de dichts bijzijnde map in 'Plaatsen'

en: Set root of the tree to root of filesystem
nl: Stel de start van de boomstruktuur in als root van het bestandssysteem

en: Set root of the tree to the current folder
nl: Stel de start van de boomstruktuur in op de huidige map

en: Set the default mode on first usage
nl: Stelt de standaard modus in bij eerste keer gebruik

en: Set the full path of the external applications
nl: Het volledige pad instellen van externe toepassingen.

en: Set the new size in percent:
nl: Nieuwe grootte instellen in percentage:

en: Sets the ratio between the two panels to 50/50
nl: Stelt de verhouding tussen de twee panelen in op 50/50

en: Setup Krusader the way you like it
nl: Krusader instellen zoals u het wenst

en: Shift/Ctrl-Left mouse button selects
nl: Shift/Ctrl-Links muisknop selecteert.

en: Shift/Ctrl-Right mouse button selects
nl: Shift/Ctrl-Rechter muisknop selecteert.

en: Show &Command Line
nl: &Opdrachtregel tonen

en: Show &Embedded Terminal
nl: Ingebedde terminal tonen

en: Show &FN Keys Bar
nl: &FN Toetsen Balk Tonen

en: Show &Hidden Files
nl: &Verborgen Bestanden Tonen

en: Show Actions Toolbar
nl: Actiewerkbalk Tonen

en: Show Back Button
nl: Terugknop tonen

en: Show Bookmarks Button
nl: Bladwijzer knop tonen

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Show File System Type
nl: Type bestandssysteem tonen

en: Show Forward Button
nl: Voorwaartsknop tonen

en: Show Hidden Folders
nl: Verborgen mappen tonen

en: Show History Button
nl: Historiek knop tonen

en: Show Job Toolbar
nl: Takenwerkbalk tonen

en: Show Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk tonen

en: Show Media Button
nl: Media knop tonen

en: Show Mount Path
nl: Aankoppelpad tonen

en: Show Panel Toolbar
nl: Venster werkbalk tonen

en: Show Previews
nl: Voorbeelden tonen

en: Show Size:
nl: Grootte tonen:

en: Show Tab Bar on single tab
nl: De tabbladbalk op een enkel tabblad tonen

en: Show View Options Menu
nl: View menu opties tonen

en: Show an icon in the system tray and keep running in the background when the window is closed.
nl: Een pictogram in het systeemvak tonen en in de achtergrond actief blijven wanneer het venster is gesloten.

en: Show and close to tray
nl: Naar systeemvak tonen en sluiten

en: Show close tab buttons
nl: Knoppen voor sluiten van tabbladen tonen

en: Show close tab buttons.
nl: Knoppen voor sluiten van tabbladen tonen.

en: Show columns with details
nl: Kolommen met details tonen

en: Show command line
nl: Opdrachtregel tonen

en: Show current item border decoration in inactive panel.
nl: Huidige randdecoratie van item tonen in inactief paneel.

en: Show current item even if not focused
nl: Toon huidig item, zelfs wanneer dit geen focus heeft

en: Show editable path in Navigator bar by default
nl: Standaard bewerkbaar pad in de navigatiebalk tonen

en: Show embedded terminal
nl: Ingebedde terminal tonen

en: Show excluded files.
nl: Uitgesloten bestanden tonen.

en: Show file sizes
nl: Bestandsgrootte tonen

en: Show files considered to be identical.
nl: Bestanden tonen die als identiek beschouwd worden.

en: Show files marked to <i>Copy from left to right</i>.
nl: Bestanden tonen gemarkeerd als <i>Kopiëren van links naar rechts</i>.

en: Show files marked to <i>Copy from right to left</i>.
nl: Bestanden tonen gemarkeerd als <i>Kopiëren van rechts naar links</i>.

en: Show files marked to delete.
nl: Bestanden tonen gemarkeerd om te verwijderen.

en: Show files that exist on both sides.
nl: Bestanden tonen die aan beide zijden bestaan.

en: Show files that exist on one side only.
nl: Bestanden tonen die enkel bestaan aan één kant bestaan.

en: Show folders first
nl: Mappen als eerste tonen

en: Show folders starting with a dot
nl: Mappen tonen die met een punt beginnen

en: Show free/total space on the device
nl: Vrije/totale ruimte op het apparaat tonen

en: Show full path by default
nl: Standaard het volledige pad tonen

en: Show function keys
nl: Functie toetsen tonen

en: Show hidden files
nl: Verborgen bestanden tonen

en: Show new tab button
nl: Knop nieuw tabblad tonen

en: Show new tab button.
nl: Knop nieuw tabblad tonen.

en: Show octal numbers (0755) instead of the standard permissions (rwxr-xr-x) in the permission column.
nl: Octale nummers (0755) tonen i.p.v. de standaard permissies (rwxr-xr-x) in de permissies kolom.

en: Show only removable devices
nl: Alleen verwijderbare apparaten tonen

en: Show only the existing files
nl: Enkel bestaande bestanden tonen

en: Show previews by default
nl: Standaard voorbeelden tonen

en: Show previews of files and folders.
nl: Preview van bestanden en mappen tonen.

en: Show size in bytes too
nl: Toon grootte ook in bytes

en: Show small files
nl: Kleine bestanden tonen

en: Show space information
nl: Ruimte-informatie tonen

en: Show splashscreen
nl: Opstartscherm tonen

en: Show the <b>Useraction</b> only for the file names defined here. The wildcards '<code>?</code>' and '<code>*</code>' can be used.
nl: Alleen de <b>Gebruikersactie</b> tonen voor deze gedefinieerde bestandsnamen. De  jokers '<code>?</code>' en '<code>*</code>' kunnen gebruikt worden.

en: Show the <b>Useraction</b> only for the values defined here.
nl: <b>Gebruikersactie</b> alleen tonen voor deze gedefinieerde waarden.

en: Show the icons for filenames and folders.
nl: Iconen voor bestanden en mappen weergeven.

[ctx: Show the string 'DIR' instead of file size in detailed view (for folders)]
en: DIR
nl: MAP

en: Show the tab bar with only one tab.
nl: De tabbladbalk tonen met maar één tabblad.

en: Side to feed:
nl: Kant om te voeden:

en: Since you chose to also search in archives, note the following limitations:
    You cannot search for text (grep) while doing a search that includes archives.
nl: Omdat u kiest om ook in archieven te zoeken moet u rekening houden met de volgende beperkingen:
    Je kunt niet zoeken naar tekst (grep) terwijl je zoekt met inbegrip van archieven.

en: Single instance mode
nl: Eén programma modus

en: Singles
nl: Enkelvoudige

en: Size
nl: Grootte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Size: %1
nl: Grootte: %1

en: Slovak translation
nl: Slovaakse vertaling

en: Slovenian translation
nl: Sloveense vertaling

en: Some corrupted archives might cause a crash; therefore, testing is suggested.
nl: Sommige corrupte archieven kunnen mogelijk een crash veroorzaken, daarom is testen aangeraden.

en: Sort by Extension
nl: Op extensie sorteren

en: Sort by Modified
nl: Sorteer op datum van wijziging.

en: Sort by Name
nl: Op naam sorteren

en: Sort by Size
nl: Sorteer op grootte

en: Sort method:
nl: Sorteer methode:

en: Sorts the active panel by Extension
nl: Sorteert het actieve paneel op extensie

en: Sorts the active panel by Modified
nl: Sorteert het actieve paneel op datum van wijziging

en: Sorts the active panel by Name
nl: Sorteert het actieve paneel op naam

en: Sorts the active panel by Size
nl: Sorteert het actieve paneel op grootte

en: Sou&rce folder:
nl: &Bronmap:

en: Sp&lit File...
nl: Bestand Sp&litsen...

en: Space information disabled
nl: Geen ruimte-informatie

en: Space information unavailable
nl: Geen ruimte-informatie beschikbaar

en: Spacebar calculates disk space
nl: Spatiebalk berekent de disk ruimte.

en: Spacebar moves down
nl: Spatiebalk verplaatst naar beneden.

en: Spanish translation
nl: Spaanse vertaling

en: Specified sizes are inconsistent.
nl: De ingevoerde afmetingen zijn inconsistent.

en: Split the file %1 to folder:
nl: Bestand %1 splitsen naar map:

en: Splitting the file %1...
nl: Bestand %1 splitsen ...

en: Standard Error (stderr)
nl: Standaard Error (stderr)

en: Standard Output (stdout)
nl: Standaard uitvoer (stdout)

en: Start &Root Mode Krusader
nl: Krusader in &root modus starten

en: Start &Terminal
nl: &Terminal starten

en: Start ActionMan
nl: Actieman starten

en: Start From Current
nl: Beginnen vanaf de huidige positie

en: Start From Place
nl: Beginnen vanaf Plaats

en: Start From Root
nl: Beginnen vanaf root

en: Start Job
nl: Taak starten

en: Start Terminal Here
nl: Terminal hier starten

en: Start and &Forget
nl: Starten en &vergeten

en: Start by typing
nl: Start door typen

en: Start in &New Terminal
nl: In &nieuwe terminal starten

en: Start left panel at <path>
nl: Links venster starten met <pad>

en: Start new disk usage search
nl: Nieuwe disk gebruik zoekopdracht starten

en: Start of Line
nl: Start van de lijn

en: Start right panel at <path>
nl: Rechts venster starten met <pad>

en: Start to tray
nl: In de taakbalk starten

en: Startup
nl: Opstarten

en: Startup profile:
nl: Startop profiel:

en: Status/Totalsbar
nl: Status/totaalbalk

en: Statusbar active
nl: Statusbalk actief

en: Statusbar inactive
nl: Statusbalk inactief

en: Statusbar will show basic information about file below mouse pointer.
nl: De statusbalk geeft algemene informatie weergeven over het bestand onder de muispijl.

en: Statusbar, active background:
nl: Statusbalk, actieve achtergrond:

en: Statusbar, active foreground:
nl: Statusbalk, actieve voorgrond:

en: Statusbar, inactive background:
nl: Statusbalk, inactieve achtergrond:

en: Statusbar, inactive foreground:
nl: Statusbalk, inactieve voorgrond:

en: Step into
nl: Instappen

en: Stepping into the parent folder requires loading the content of the "%1" URL. Do you wish to continue?
nl: Als u naar de hoofdmap gaat moet de inhoud van  "%1" URL geladen worden. Wilt u doorgaan?

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop search
nl: Stop zoeken

en: Substitute the <b>Placeholders</b> with local filenames.
nl: <b>Plaatshouders</b> vervangen door lokale bestandsnamen.

en: Substitute the <b>Placeholders</b> with valid URLs.
nl: <b>Plaatshouders</b> vervangen door geldige URL's.

en: Sw&ap Sides
nl: Kanten swappen

en: Swap sides (Ctrl+S).
nl: Kanten swappen (Ctrl+S).

en: Swedish translation
nl: Zweedse vertaling

en: Symbolic Link
nl: Symbolische koppeling

en: Symbolic link
nl: Symbolische koppeling

en: Symbolic link foreground:
nl: Symbolische koppeling voorgrond:

en: Sync Panels
nl: Vensters synchroniseren

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Synchronize Fol&ders...
nl: Mappe&n synchroniseren...

en: Synchronize Folders
nl: Mappen synchroniseren

en: Synchronize Selected Files...
nl: Geselecteerde bestanden synchroniseren...

en: Synchronize results
nl: Synchronisatie resultaten

en: Synchronize with &KGet
nl: Synchroniseren met &KGet

en: Synchronizer
nl: Synchronisatie

en: Synchronizer has nothing to do.
nl: Er is niets om te synchroniseren.

en: System
nl: Systeem

en: T&est Archive
nl: Archief T&esten

en: Tab Bar position:
nl: Tabbalkpositie:

en: Tab-Switch panel
nl: Paneel voor tabblad-schakelaar

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Targ&et folder:
nl: &Doelmap:

en: Temp Folder:
nl: Tijdelijke map:

en: Term
nl: Looptijd

en: Terminal execution
nl: Terminal uitvoering

en: Terminal for UserActions:
nl: Terminal voor gebruikeracties:

en: Test archive after packing
nl: Archief testen na het inpakken

en: Test archive before unpacking
nl: Archief eerst testen voor het uitpakken

en: Testing Archive
nl: Archief aan het testen

en: Text &Editor
nl: Tekstb&ewerker

en: Text Files
nl: Tekstbestanden

en: Text found:
nl: Gevonden Tekst:

en: Text mode
nl: Tekst modus

en: Text position:
nl: Tekstpositie:

en: The %1 path is incorrect, %2 used instead.
nl: Het %1 pad is ongeldig, %2 is in de plaats gebruikt.

en: The %1 path is incorrect, no valid path found.
nl: Het %1 pad is ongeldig, geen geldig pad gevonden.

en: The <i>Command</i> defines the command that will be executed when the <b>Useraction</b> is used. It can be a simple shell command or a complex sequence of multiple commands with <b>Placeholders</b>.<p>
    Examples:<ul><li><code>eject /mnt/cdrom</code></li><li><code>amarok --append %aList("Selected")%</code></li></ul>
    Please consult the handbook to learn more about the syntax.
nl: <i>Command</i> definieert het commando dat zal worden uitgevoerd wanneer <b>Useraction</b> wordt gebruikt. Het kan een eenvoudig shellcommando zijn of een complexe opeenvolging van meerdere commando's met <b>Plaatshouders</b>.<p>
    Voorbeelden:<ul><li><code>eject /mnt/cdrom</code></li><li><code>amarok --append %aList("Selected")%</code></li></ul>
    Gelieve het handboek te raadplegen voor meer uitleg over de syntaxis.

en: The <i>Tooltip</i> is shown when the mouse cursor is hold over an entry of the <b>Useraction Toolbar</b>.
nl: De <i>Gereedschaphint</i> is zichtbaar wanneer de de muispijl over een gebruikeractie staat in <b>gebruikeractie werkbalk</b>.

en: The <i>Workdir</i> defines in which folder the <i>Command</i> will be executed.
nl: <i>Werkmap</i> is de map waar het <i>Commando</i> zal worden uitgevoerd.

en: The CRC information file (%1) is missing.
    Validity checking is impossible without it. Continue combining?
nl: Het CRC informatiebestand (%1) ontbreekt.
    Geldigheidscontrole is onmogelijk zonder dit bestand. Doorgaan met combineren?

en: The Useraction is only available for
nl: Deze gebruikersactie is enkel beschikbaar voor

en: The actionfile's root element is not called %1, using %2
nl: Het root-element van actiebestand is niet aangeroepen %1, %2 wordt gebruikt

en: The bookmarks button will be visible.
nl: De bladwijzer knop zal zichtbaar zijn.

en: The compare results of the synchronizer (Ctrl+M).
nl: De vergelijkingsresultaten van de synchronisatie (Ctrl+M).

en: The current action has been modified. Do you want to apply these changes?
nl: De huidige actie is gewijzigd. Wilt u deze wijzigingen toepassen?

en: The current file is not a link, so it cannot be redirected.
nl: Het huidig bestand is geen koppeling, zodat het niet kan worden omgeleid.

en: The current page has been changed. Do you want to apply changes?
nl: De huidige pagina is gewijzigd. Wilt u deze wijzigingen toepassen?

en: The date %1 is not valid according to your locale. Please re-enter a valid date (use the date button for easy access).
nl: De datum %1' komt niet overeen met uw lokale instellingen.
    A.u.b. opnieuw een geldige datum invoeren (gebruik de datumknop voor eenvoudige invoer).

en: The date on the left is later than the date on the right. Please re-enter the dates, so that the left side date will be earlier than the right side date.
nl: De datum links is later dan de datum rechts.Datums a.u.b. opnieuw invoeren, zodat de linkse datum vroeger is dan de rechter datum.

en: The date on top is later than the date on the bottom. Please re-enter the dates, so that the top date will be earlier than the bottom date.
nl: De datum bovenaan is later dan de datum onderaan.Datums a.u.b. opnieuw invoeren, zodat de bovenste datum vroeger is dan de onderste datum.

en: The duration after a tooltip is shown for a file item, in milliseconds. Set a negative value to disable tooltips.
nl: De duur nadat een tekstballon wordt getoond voor een bestandsitem, in milliseconds. Stel een negatieve waarde in om tekstballonnen uit te schakelen.

en: The file %1 does not contain valid UserActions.
nl: Bestand %1 bevat geen geldige gebruikersacties.

en: The filter dialog is opened with the last filter settings that where applied to the panel.
nl: De filterdialoog wordt geopend met de laatste filterinstellingen die in het paneel zijn toegepast.

en: The folder %1 does not exist.
nl: De map %1 bestaat niet.

en: The folder path URL is malformed.
nl: De pad van de map in de URL is misvormd.

en: The history button will be visible.
nl: De historiek knop zal zichtbaar zijn.

en: The icon cache size influences how fast the contents of a panel can be displayed. However, too large a cache might consume your memory.
nl: De cache grootte beinvloedt hoe snel Krusader de inhoud van een venster kan tonen. Alhoewel een te grote cache eventueel meer geheugen verbruikt.

en: The left base folder used during the synchronization process.
nl: De linkse basis map wordt gebruikt gedurende het synchronisatieproces.

en: The left mouse button does not select, but sets the current file without affecting the current selection. The right mouse button invokes the context-menu. You can select with Ctrl key and the left button.
nl: De linker muisknop selecteert niet, maar geeft het huidige bestand de focus zonder de huidige slectie te veranderen. De rechter muisknop opent het context-menu. 
    Je can selecteren met de Control en linkse muisknop.

en: The left mouse button does not select, but sets the current file without affecting the current selection. The right mouse button selects multiple files and the right-click menu is invoked by pressing and holding the right mouse button.
nl: De linker muisknop selecteert niet, maar geeft het huidige bestand de focus zonder de huidige slectie te veranderen. De rechter muisknop selecteert meerdere bestanden en het rechts-klikmenu opent door de rechtermuisknop ingedrukt te houden.

en: The media button will be visible.
nl: De media knop zal zichtbaar zijn.

en: The panel toolbar will be visible.
nl: De paneelwerkbalk zal zichtbaar zijn.

en: The passwords are different
nl: Wachtwoorden zijn verschillend

en: The passwords are equal
nl: Wachtwoorden zijn gelijk

en: The right base folder used during the synchronization process.
nl: De rechter basis map wordt gebruikt gedurende het synchronisatieproces.

en: The saved 'Popular URLs' are invalid. The list will be cleared.
nl: De bewaarde Populaire URL's zijn ongeldig. De lijst zal gewist worden.

en: The sorting is performed in a locale- and also platform-dependent manner. Can be slow.
nl: Het sorteren wordt gedaan volgens de methode van de taalregio en ook op een platformafhankelijke manier. Kan langzaam zijn.

en: The source folder must not be empty.
nl: De bronmap mag niet leeg zijn.

en: The statusbar displays information about the filesystem which holds your current folder: total size, free space, type of filesystem, etc.
nl: De statusbalk toont informatie over het bestandssysteem van uw huidige map: totale grootte, vrije ruimte, type bestandssysteem, enz.

en: The synchronizer window contains data from a previous compare. If you exit, this data will be lost. Do you really want to exit?
nl: Het synchronisatie venster bevat gegevens van een vorige vergelijking, als u dit verlaat zullen deze gegevens verloren gaan, Bent u zeker dat u het venster wil verlaten?

en: The target folder must not be empty.
nl: De doelmap mag niet leeg zijn.

en: The title displayed in the <b>Usermenu</b>.
nl: Titel tonen in het <b>gebruikersmenu</b>.

en: The totals bar shows how many files exist, how many selected and the bytes math
nl: De totaalbalk toont hoeveel bestanden dat er geselecteerd zijn, het totaal aantal bestanden en het aantal bytes

en: There already is an action with this name.
    If you do not have such a useraction the name is used by Krusader for an internal action.
nl: Er is reeds een actie met deze naam.
    Indien u geen gebruikersactie heeft met deze naam dan wordt deze naam reeds gebruikt door Krusader voor een interne actie.

en: There is one job operation left. | There are %1 job operations left.
nl[0]: Er is één taak over.
nl[1]: Er zijn %1 taken over.

en: This archive is encrypted, please supply the password:
nl: Dit archief is versleuteld, wachtwoord invoeren a.u.b.:

en: This button toggles the sync-browse mode.
    When active, each folder change is performed in the
    active and inactive panel - if possible.
nl: Deze knop zal de synchroon-bladeren modus omschakelen.
    Indien actief, zal elke map verandering uitgevoerd in het actieve
    en het niet actieve venster - indien mogelijk.

en: This file already contains some useractions.
    Do you want to overwrite it or should it be merged with the selected actions?
nl: Dit bestand bevat reeds enkele gebruikersacties.
    Wilt u deze overschrijven of samenvoegen met de geselecteerde acties?

en: This file already exists.
    Do you want to overwrite it or append the output?
nl: Dit bestand bestaat reeds.
    Wilt u het overschrijven of samenvoegen?

en: This file already exists. Do you want to overwrite it?
nl: Dit bestand bestaat reeds. Wilt u het overschrijven?

en: This placeholder allows some parameter:
nl: Deze plaatshouder laat sommige parameters toe:

en: Time shift (right-left):
nl: Tijd verschuiven (rechts-links):

en: Title
nl: Titel

en: Title:
nl: Titel:

en: To archive
nl: Naar archief

en: To compare two files by content, you can either:<ul><li>Select one file in the left panel, and one in the right panel.</li><li>Select exactly two files in the active panel.</li><li>Make sure there is a file in the other panel, with the same name as the current file in the active panel.</li></ul>
nl: Om 2 bestanden op inhoud te vergelijken, kan je<ul><li>selecteer één bestand in het linkse paneel en het andere in het rechter paneel </li><li>exact twee bestanden in het achtieve paneel slecteren. </li><li> Zorg er voor dat er een bestand is in het ander paneel met dezelfde naam als het huidige bestand in het actieve paneel.</li></ul>

en: Toggle Fullscreen Embedded Terminal
nl: Volledig scherm in ingebedde terminal omschakelen

en: Toggle Sidebar
nl: Zijbalk omschakelen

en: Toggle-button for sync-browsing
nl: Knop voor synchroon bladeren omschakelen

en: Tool
nl: Gereedschap

en: Toolbar buttons have icons
nl: Werkbalkknoppen hebben pictogrammen

en: Tooltip delay (msec):
nl: Vertraging van tekstballon (msec):

en: Tooltip:
nl: Gereedschaphint:

en: Top
nl: Boven

en: Total Size
nl: Totale grootte

en: Total Size:
nl: Totale grootte:

en: Total occupied space: %1
nl: Totaal benodigde ruimte: %1

en: Total size
nl: Totale grootte

en: Total-Commander Mode
nl: Total-Commander Modus

en: Transparent
nl: Transparant

en: Trash Popup Menu
nl: Popup-menu van prullenbak

en: Trash bin
nl: Prullenbak

en: Tree Panel: a tree view of the local file system
nl: Boomstruktuur venster: boomstruktuurweergave van het lokale bestandsysteem

en: Tree:
nl: Boomstructuur:

en: Turkish translation
nl: Turkse vertaling

en: Type to search...
nl: Typen om te zoeken...

en: U&nselect All
nl: Alles d&eselecteren

en: URL must be the descendant of either the left or the right base URL.
nl: De URL moet de nakomeling zijn van of de linker of rechter basis URL.

en: URL to open
nl: URL-adres om te openen

en: URLs (re&mote and local)
nl: URL's (op a&fstand en lokaal)

en: USB device
nl: USB toestel

en: USB pen drive
nl: USB stick

en: Ukrainian translation
nl: Oekraïense vertaling

en: Unable to open actions file %1
nl: Niet mogelijk om het actiebestand %1 te openen

en: Unable to write to %1
nl: Niet mogelijk om te schrijven naar %1

en: Undo Close Tab
nl: Tabblad sluiten ongedaan maken

en: Undo Last Job
nl: Laatste taak ongedaan maken

en: Unique name of the <b>Useraction</b>. It is only used in the <i>Konfigurator</i> and does not appear in any other menu.<p><b>Note</b>: the <i>Title</i> shown in the <b>Usermenu</b> can be set below.
nl: Unieke naam van de <b>gebuikersactie</b>. Deze is alleen gebruikt in  <i>Konfigurator</i> en verschijnt niet in een ander menu.<p><b>Nota</b>: de <i>Titel</i> in het <b>gebruikersmenu</b> kan beneden ingesteld worden.

[ctx: Unknown label]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: Unknown media type]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unlock Tab
nl: Tab ontgrendelen

en: Unmount
nl: Afkoppelen (unmount)

en: Unpack %1 file to: | Unpack %1 files to:
nl[0]: _n: %1 bestand uitpakken naar:
nl[1]: %1 bestanden uitpakken naar:

en: Unpack %1 to:
nl: %1 uitpakken naar:

en: Unpacking
nl: Uitpakken

en: Unpacking %1...
nl: Uitpakken van %1...

en: Unpacking File(s)
nl: Bestand(en) uitpakken

en: Unpin Tab
nl: Tabblad losmaken

en: Unselect all
nl: Alles deselecteren

en: Unselect files before copy/move
nl: Selectie van bestanden opheffen vóór kopiëren/verplaatsen

en: Unselect files, which are to be copied/moved, before the operation starts.
nl: Selectie van bestanden opheffen vóór kopiëren/verplaatsen begint.

en: Up button (..)
nl: Omhoog knop (..)

en: Up one folder
nl:  en mappen:

en: Up/Down cancels search
nl: Up/Down annuleert het zoeken

en: Update default panel settings
nl: Standaard paneelinstellingen bijwerken

en: Uploading to remote destination
nl: Uploaden naar bestemming op afstand

en: Use Okteta as Hex viewer
nl: Okteta als hex-viewer gebruiken

en: Use alternate background color
nl: Beurtelings afwisselende achtergrondkleur gebruiken

en: Use anti-aliasing
nl: Anti aliasing gebruiken

en: Use fixed width font as default
nl: Gebruik Lettertype met vaste breedte als standaard

en: Use font with fixed width
nl: Fount met vaste breedte gebruiken

en: Use full path tab names
nl: Volledige pad tabnamen gebruiken

en: Use human-readable file size
nl: Menselijk leesbare bestandsgrootte gebruiken

en: Use icons in the filenames
nl: Iconen gebruiken in bestandsnamen

en: Use lister if the text file is bigger than:
nl: Gebruik lijstmaker als het tekstbestand groter is dan:

en: Use the default KDE colors
nl: KDE standaard kleuren gebruiken

en: Use the system's default viewer
nl: Standaard viewer van het systeem gebruiken

en: Used: %1
nl: Gebruikt: %1

en: User Action
nl: Gebruikers actie

en: User Action Parameter Dialog
nl: Gebruikersactie Parameter Dialoog

en: User Actions
nl: Gebruikersacties

en: User Defined
nl: Gebruikergedefinieerd

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: User cancelled.
nl: Annulatie door gebruiker.

en: User&actions
nl: Gebruiker &Acties

en: UserActions - cannot read from file
nl: Gebruikersacties - kan niet uit het bestand lezen

en: UserActions - invalid action
nl: Gebruikeracties - ongeldige handeling

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: V&iew left file
nl: Links bestand &bekijken

en: Vary label font sizes
nl: Variabele tekengrootte voor beschrijvingen

en: Verify Checksum File
nl: Controlesombestand verifiëren

en: Verify Checksum...
nl: Controlesom nazien...

en: Verify Result
nl: Resultaat verifiëren

en: Verifying Checksums
nl: Controlesommen worden geverifieerd

en: Vertical Mode
nl: Verticale modus

en: Vi&ew right file
nl: Rechts bestand &bekijken

en: Video Files
nl: Video-bestanden

en: View
nl: Tonen

en: View (F3)
nl: Bekijken (F3)

en: View File
nl: Bestand bekijken

en: View File with Krusader's Internal Viewer...
nl: Een bestand bekijken met Krusader's interne viewer...

en: View Panel: view the current file
nl: Weergave venster: huidig bestand weergeven

en: View font:
nl: Lettertype tonen:

en: View the file in hex-mode (better for binary files)
nl: Bestand bekijken in hex modus (is beter voor binaire bestanden)

en: View the file in text-only mode
nl: Het bestand in alleen-tekst modus bekijken.

en: View the file with lister (for huge text files)
nl: Bestand bekijken met lijstmaker (voor grote tekst bestanden)

en: View:
nl: Tonen:

en: View: %1
nl: Tonen: %1

en: Viewing the usage of folder:
nl: Map gebruik bekijken:

en: Virtual Filesystem
nl: Virtueel Bestandssysteem

en: Virtual filesystem
nl: Virtueel bestandssysteem

en: Visible Panel Toolbar buttons
nl: Zichtbaar Paneel werkbalkknoppen

en: Warn on exit
nl: Waarschuwing bij het verlaten

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning: The left and the right side are showing the same folder.
nl: Waarschuwing: de linker en de rechterkant tonen dezelfde map.

en: Webmaster (retired)
nl: Webmaster (gepensioneerd)

en: What to copy:
nl: Wat te kopiëren:

en: What to move/rename:
nl: Wat verplaatsen/hernoemen:

en: When checked, whenever terminal working directory is changed (for example, by executing 'cd' or 'popd' command), Krusader changes the current folder of active panel.
nl: Indien geactiveerd, wanneer de werkmap van de terminal wijzigt (bijvoorbeeld, bij het gebruiken van de commando's 'cd' of 'popd'), zal Krusader de huidige map wijzigen van het actieve paneel.

en: When checked, whenever the panel is changed (for example, by pressing Tab), Krusader changes the current folder in the embedded terminal.
nl: Indien aangevinkt, wanneer het venster wijzigt (bv. bij het gebruiken van Tab), zal Krusader de huidige map wijzigen in de ingebedde terminal.

en: When matching the select criteria, not only files will be selected, but also folders.
nl: Wanneer de criteria overeenstemmen, zal men niet alleen bestanden selecteren maar ook mappen.

en: When renaming a file, the whole text is selected. If you want Total-Commander like renaming of just the name, without extension, uncheck this option.
nl: Wanneer u een bestand hernoemt is de hele tekst geselecteerd. Indien u de Total Commander selectie manier wil gebruiken (zonder de extensie te selecteren), dit item niet aanvinken.

en: When settings of a panel are changed, save them as the default for new panels of the same type.
nl: Wanneer instellingen van een paneel zijn gewijzigd, sla ze dan op als de standaard voor nieuwe panelen van hetzelfde type.

en: When stepping into a folder which is defined as a mount point in the <b>fstab</b>, try mounting it with the defined parameters.
nl: Wanneer men een map benadert die gedefinieerd is als koppelpunt in <b>fstab</b>, dan zal krusader proberen te koppelen met de ingestelde parameters.

en: Whenever icon is not found in system icon theme, this theme will be used as a fallback. If fallback theme doesn't contain the icon, Breeze or Oxygen will be used if any of these are present.
nl: Wanneer het pictogram niet is gevonden in pictogramthema van het systeem, zal dit thema gebruikt worden als terugval. Als het terugvalthema het pictogram niet bevat zal Breeze of Oxygen worden gebruikt als een van deze aanwezig is.

en: Where to copy:
nl: Doelbestemmig van de kopie:

en: Which file to view (normally '%aCurrent%'):
nl: Welk bestand te bekijken (normaal '%aCurrent%'):

en: Which items:
nl: Welke items:

en: White
nl: Wit

en: White Space
nl: Witte ruimte

en: Workdir:
nl: Werkmap:

en: Writing to %1 archives is not supported
nl: Schrijven naar %1 archieven is niet ondersteund.

en: Yellow
nl: Geel

en: You can create links only on local file systems
nl: Je kan enkel koppelingen aanmaken op lokale bestandsystemen

en: You can edit links only on local file systems
nl: Je kan enkel links bewerken op lokale bestandsystemen

en: You can insert names with escaped spaces or quoted.
    Example: .git "target build" build\ krusader
nl: U kunt namen invoegen met "escaped" spaties of met quotes.
    Voorbeeld: .git "target build" build\ krusader

en: You cannot combine a folder.
nl: U kunt geen map combineren.

en: You cannot copy files directly to the 'virt:/' folder.
    You can create a sub folder and copy your files into it.
nl: U kunt geen bestanden rechtstreeks kopiëren naar de map 'virt:/'.
    U kunt wel een submap aanmaken en hierin de bestanden kopiëren.

en: You cannot edit a folder
nl: U kunt geen map bewerken

en: You cannot split a folder.
nl: U kunt geen map splitsen.

en: Zdenko Podobný and Ondrej Pačay (Yogi)
nl: Zdenko Podobný en Ondrej Pačay (Yogi)

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: [invalid]
nl: [ongeldig]

en: an&d
nl: e&n

en: and %1 file | and %1 files
nl[0]: _n: en %1 bestand
nl[1]: en %1 bestanden

en: batch renamer
nl: batch hernoem gereedschap

en: checksum utility
nl: controlesom gereedschap

en: day
nl: dag

en: days
nl: dagen

en: diff utility
nl: diff gereedschap

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: enabled
nl: Ingeschakeld

[ctx: filename (filestate)]
en: %1 (Editing)
nl: %1 (bewerken)

[ctx: filename (filestate)]
en: %1 (Viewing)
nl: %1 (bekijken)

[ctx: filestate: filename]
en: Editing: %1
nl: Bewerken: %1

[ctx: filestate: filename]
en: Viewing: %1
nl: Bekijken: %1

en: hour
nl: uur

en: in %1 folder | in %1 folders
nl[0]: in %1 map
nl[1]: in %1 mappen

en: krarc: write support is disabled.
    You can enable it on the 'Archives' page in Konfigurator.
nl: krarc: ondersteuning van schrijven is uitgeschakeld.
    U kunt het inschakelen op de pagina 'Archieven' in Konfigurator.

en: loading previews: %p%
nl: voorbeelden laden: %p%

[ctx: missing kpart - arg1 is a URL]
en: <b>No text editor plugin available.</b><br/>Internal editor will not work without this.<br/>You can fix this by installing Kate:<br/>%1
nl: <b>Geen plug-in voor tekstbewerking beschikbaar.</b><br/>Interne bewerker zal zonder dit niet werken.<br/>U kunt dit verhelpen door Kate te installeren:<br/>%1

[ctx: missing program - arg1 is a URL]
en: <b>Cannot create embedded terminal.</b><br>You can fix this by installing Konsole:<br/>%1
nl: <b>Kan de ingebedde terminal niet aanmaken.</b><br/>U kunt dit repareren door Konsole te installeren<br/>%1

en: missing tag %1
nl: ontbrekende tag %1

en: months
nl: maanden

en: popup cmdline
nl: commandoregel popup

en: rpm found, but cpio not found which is required for unpacking
nl: rpm gevonden, maar cpio niet gevonden wat noodzakelijk is om uit te pakken.

[ctx: setting 'show size']
en: Always
nl: Altijd

[ctx: setting 'show size']
en: Never
nl: Nooit

[ctx: setting 'show size']
en: When Device has no Label
nl: Als het apparaat geen label heeft

[ctx: singularOnly]
en: Do you really want to delete this item?
nl: Bent U er zeker van dat u dit item wilt verwijderen?

[ctx: singularOnly]
en: Do you really want to move this item to the trash?
nl: Bent u er zeker van dat u dit item wilt verwijderen?

en: the first patch ever!
nl: de eerste patch ooit !

en: unarj not found, but arj found, which will be used for unpacking
nl: unarj niet gevonden, maar arj gevonden, wat zal gebruikt worden om uit te pakken.

en: weeks
nl: weken

en: years
nl: jaren

en: © 2000-2003 Shie Erlich, Rafi Yanai
    © 2004-2022 Krusader Krew
nl: (c) 2000-2003, Shie Erlich, Rafi Yanai
    (c) 2004-2022, team van Krusader
