libksieve - en to nl translation catalogue (511 entries)

en:  The "ereject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
nl: De actie "E-afwijzen" annuleert het impliciete behouden en weigert aflevering van een bericht.

en:  The "reject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
nl: De actie "Afwijzen" annuleert het impliciete behouden en weigert aflevering van een bericht.

en:  day |  days
nl[0]:  dag
nl[1]:  dagen

en: "else" block
nl: "else"-blok

en: "elsif" block
nl: "elsif"-blok

en: "foreverypart", which is an iterator that walks though every MIME part of a message, including nested parts, depth first, and applies the commands in the specified block to each of them.
nl: "foreverypart", die er voor zorgt dat er door elk MIME-part van een bericht wordt gegaan, inclusief geneste delen, diepste eerst, en de commando's in het gespecificeerde blok van elk van hen.

en: "require" missing for command "%1"
nl: "require" ontbreekt voor commando "%1".

en: "require" missing for comparator "%1"
nl: "require" ontbreekt voor vergelijkingsmethode "%1".

en: "require" missing for test "%1"
nl: "require" ontbreekt voor de test "%1".

en: "require" must be first command
nl: "require" behoort het eerste commando te zijn.

en: "sieve-test" was not found on system. Please install it. (See in Dovecot package)
nl: "sieve-test" is niet op het systeem gevonden. Installeer het. (Kijk in pakket Dovecot)

en: &Action for incoming mails:
nl: &Actie voor inkomende e-mails:

en: &Activate vacation notifications
nl: &vakantiemeldingen activeren

en: &Resend notification only after:
nl: &melding pas opnieuw versturen na:

en: &Send responses for these addresses:
nl: &antwoorden versturen voor deze adressen:

en: &Start TLS nonetheless
nl: &TLS toch starten

en: &Subject of the vacation mail:
nl: &Onderwerp van het vacatie e-mailbericht:

en: (Account does not support Sieve)
nl: (Account ondersteunt Sieve niet)

en: (No Sieve scripts available on this server)
nl: (Er zijn geen Sieve-scripts beschikbaar op deze server)

en: (No special capabilities available)
nl: (Er zijn geen speciale mogelijkheden beschikbaar)

en: (This script is empty)
nl: (Dit script is leeg)

en: *.siv;;sieve files (*.siv);;all files (*)
nl: *.siv;;sieve bestanden (*.siv);;Alle bestanden (*)

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
nl: Bewerken annuleren

[ctx: @action:button]
en: Close Editor
nl: Bewerker sluiten

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
nl: Niet annuleren

[ctx: @action:button]
en: Do Not Close
nl: Niet sluiten

[ctx: @action:button]
en: Do Not Switch
nl: Niet wisselen

[ctx: @action:button]
en: Switch to Text Mode
nl: Naar tekstmodus omschakelen

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
nl: Alle andere tabbladen sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
nl: Alle tabbladen sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
nl: Tabblad sluiten

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Script
nl: Script verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script
nl: Nieuw script

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Script
nl: Script hernoemen

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
nl: Wilt u annuleren?

[ctx: @title:menu]
en: Edit
nl: Bewerken

[ctx: @title:menu]
en: File
nl: Bestand

[ctx: @title:menu]
en: Tools
nl: Hulpmiddelen

[ctx: @title:menu]
en: View
nl: Beeld

[ctx: @title:window]
en: Configure "Out of Office" Replies
nl: Antwoord bij Afwezigheid configureren

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
nl: Bevestiging

[ctx: @title:window]
en: Create Sieve Filter
nl: Sieve-filter aanmaken

[ctx: @title:window]
en: Debug Sieve Script
nl: Sieve-script debuggen

[ctx: @title:window]
en: Default template
nl: Standaard sjabloon

[ctx: @title:window]
en: Delete Script
nl: Script verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: @title:window]
en: Edit Sieve Script
nl: Sieve-script bewerken

[ctx: @title:window]
en: Flags
nl: Vlaggen

[ctx: @title:window]
en: Headers
nl: Berichtkoppen

[ctx: @title:window]
en: Import Script Sieve
nl: Script Sieve importeren

[ctx: @title:window]
en: Manage Sieve Scripts
nl: Sieve-scripts beheren

[ctx: @title:window]
en: New Script
nl: Nieuwe script

[ctx: @title:window]
en: Rename Script
nl: Script hernoemen

[ctx: @title:window]
en: Save Log To File
nl: Log naar bestand opslaan

[ctx: @title:window]
en: Save Script
nl: Script opslaan

[ctx: @title:window]
en: Sieve Diagnostics
nl: Sieve-diagnostiek

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing
nl: Ontleden van sieve

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing Error
nl: Fout bij het ontleden van Sieve

[ctx: @title:window]
en: Sieve Server Support
nl: Ondersteuning voor Sieve-server

[ctx: @title:window]
en: Template
nl: Sjabloon

en: A feature "%1" in condition "%2" is not supported by server
nl: Een functie "%1" in voorwaarde "%2" wordt niet ondersteund door de server

en: A variable has global scope in all scripts that have declared it with the "global" command.  If a script uses that variable name without declaring it global, the name specifies a separate, non-global variable within that script.
nl: Een variabele heeft een globale scope in alle scripts die het met het commando "global" hebben gedeclareerd. Als een script die variabelenaam zonder declaratie van global gebruikt, specificeert de naam een aparte, niet-globale variabele binnen dat script.

en: Action "fileinto" has "copy" argument but current server does not support it
nl: Actie "fileinto" heeft argument "copy", maar de huidige server ondersteunt dat niet

en: Actions
nl: Acties

en: Activate extension with "+<name of extension>", deactivate it with "-<name of extension>"
nl: Extensie met "+<naam van extensie> activeren, deactiveren met "-<naam van extensie>"

en: Active script: '%1'
nl: Actieve script: '%1'

en: Add Flags
nl: Vlaggen toevoegen

en: Add ForEveryPart loop
nl: Voeg lus VoorElkDeel toe

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: Add debug here
nl: Debuggen hier toevoegen

en: Add flags:
nl: Vlaggen toevoegen:

en: Add header
nl: Berichtkop toevoegen

en: Add new block:
nl: Nieuwe blok toevoegen:

en: Add new header:
nl: Nieuwe berichtkop toevoegen:

en: Addflag is used to add flags to a list of [IMAP] flags.  It doesn't replace any previously set flags.  This means that multiple occurrences of addflag are treated additively.
nl: Addflag wordt gebruikt om vlaggen toe te voegen aan een lijst met [IMAP] vlaggen. Het vervangt geen eerdere set vlaggen.  Dit betekent dat meerdere keren van doen van addflag optellen.

en: Additional email:
nl: Extra e-mailadres:

en: Address
nl: Adres

en: Advanced Mode
nl: Geavanceerde modus

en: All Files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
nl: "Afwezig"-antwoorden mogen verstuurd worden naar berichten die als SPAM zijn gemarkeerd.

en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
nl: "Afwezig"-instellingen mogen door de gebruiker gewijzigd worden.

en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
nl: Gebruikers mogen "Afwezig"-sievescripts uploaden, maar niet instellingen zoals het domein waarop gereageerd moet worden of de spam-reactieschakelaar wijzigen.

en: An error occurred during deleting the sieve script.
nl: Er deed zich een fout voor bij het verwijderen van het sieve-script.

en: An error occurred during loading the sieve script.
nl: Er deed zich een fout voor bij het laden van het sieve-script.

en: An error occurred during saving the sieve script.
nl: Er deed zich een fout voor bij het opslaan van het sieve-script.

en: An unknown error was encountered.
nl: Er deed zich een onbekende fout voor.

en: An unknown tag "%1" was found during parsing action "%2".
nl: Er is een onbekende tag "%1" gevonden bij het doorlopen van actie "%2".

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing action "%2".
nl: Er is een onbekende waarde van een tag "%1" gevonden bij het doorlopen van actie "%2".

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing condition "%2".
nl: Er is een onbekende waarde van een tag "%1" gevonden bij het doorlopen van voorwaarde "%2".

en: Annotation:
nl: Annotatie:

en: Annotations:
nl: Annotaties:

en: Answered
nl: Beantwoord

en: Anychild
nl: Elkonderliggend

en: Append at the end
nl: Achteraan toevoegen

en: Apply Changes
nl: Wijzigingen toepassen

en: Argument "%1" Repeated
nl: Argument "%1" wordt herhaald

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
nl: Authenticatie mislukt.
    Waarschijnlijk was het wachtwoord niet goed.
    De server antwoordde:
    %1

en: Available Scripts
nl: Beschikbare scripts

en: Available Sieve scripts:
nl: Beschikbare Sieve-scripts:

en: Block "Else"
nl: "Else"-blok

en: Block "Elsif"
nl: "Elsif"-blok

en: Body
nl: Berichttekst

en: Break
nl: Onderbreking

en: By default, the deleteheader action deletes all occurrences of the named header field.
nl: Standaard zal de actie "Berichtkop verwijderen" alle aanwezige genoemde berichtkoppen verwijderen.

en: Cannot find item "%1" in widget "%2"
nl: Kan item "%1" niet in widget "%2" vinden

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
nl: Kan TLS niet gebruiken omdat dit niet ondersteund wordt door de onderliggende Qt-bibliotheek.

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Check Syntax
nl: Syntaxis controleren

en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
nl: Controleer of er nog een actief "Afwezig"-antwoord bij het opstarten is ingesteld.

en: Clear
nl: Wissen

en: Click on button for selecting flags...
nl: Op knop drukken om vlaggen te selecteren...

en: Close
nl: Sluiten

en: Collecting data for account '%1'...
nl: Bezig met het verzamelen van gegevens voor account '%1'...

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
nl: Bezig met het verzamelen van diagnostische informatie over Sieve-ondersteuning...

en: Command "%1" not supported
nl: Commando "%1" wordt niet ondersteund.

en: Command "%1" violates command ordering constraints
nl: Commando "%1" overtreedt de regels ten aanzien van commandovolgordes.

en: Comment
nl: Toelichting

en: Comparator "%1" not supported
nl: Vergelijkingsmethode "%1" wordt niet ondersteund.

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Configure vacation notifications to be sent:
nl: Configureer de te zenden vakantiemeldingen:

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
nl: Botsende argumenten: "%1" en "%2"

en: Content type
nl: Type inhoud

en: Contents of script '%1':
nl: Inhoud van script  '%1':

en: Convert
nl: Converteren

en: Copy to
nl: Kopiëren naar

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
nl: Kon bestand %1 niet laden:
    "%2" is de gedetailleerde foutbeschrijving.

en: Count
nl: Aantal

en: Create Rules Graphically...
nl: Regels grafisch aanmaken...

en: Create folder
nl: Map aanmaken

en: Currentdate
nl: Huidige-datum

en: Date
nl: Datum

en: Day
nl: Dag

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Deactivate Script
nl: Script deactiveren

en: Debug
nl: Debuggen

en: Debug Sieve Script...
nl: Sieve-script debuggen...

en: Define Email Address...
nl: E-mailadres definiëren...

en: Define Folder
nl: Map definiëren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Script
nl: Script verwijderen

en: Delete Sieve Script Confirmation
nl: Sieve-scriptconfirmatie verwijderen

en: Delete header
nl: Berichtkop verwijderen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Deleting the script failed.
    The server responded:
    %1
nl: Het script verwijderen is mislukt.
    De server antwoordde:
    %1

en: Destroy mail posted by...
nl: Verwijder e-mail afkomstig van...

en: Discard
nl: Verwerpen

en: Discard is used to silently throw away the message.
nl: Verwerpen wordt gebruikt om stilletjes het bericht te verwijderen.

en: Display check script result...
nl: Resultaat van controle van script tonen...

en: Do not send vacation replies to spam messages
nl: Geen vakantieantwoorden sturen naar spamberichten

en: Do you want to delete "%1" script?
nl: Wilt u het het script "%1" verwijderen?

en: Draft
nl: Concept

en: E-Reject
nl: E-afwijzen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Rule
nl: Regel bewerken

en: Edit Script Description
nl: Beschrijving van script bewerken

en: Edit Script...
nl: Script bewerken...

en: Edit...
nl: Bewerken...

en: Editor
nl: Bewerker

en: Email file must be installed locally.
nl: E-mailbestand moet lokaal zijn geïnstalleerd.

en: Email path:
nl: E-mailpad:

en: Empty name is not a valid name
nl: Lege naam is geen geldige naam

en: Enclose
nl: Insluiten

en: Enclose action command is defined to allow an entire message to be enclosed as an attachment to a new message.
nl: Het commando Insluiten is gedefinieerd om een geheel bericht in te sluiten als een bijlage aan een nieuw bericht.

en: End date:
nl: Einddatum:

en: Enter message...
nl: Bericht invoeren...

en: Envelope
nl: Envelop

en: Environment
nl: Omgeving

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Error during importing script. Do you want to switch to text mode?
nl: Fout bij importeren van script. Wilt u omschakelen naar tekstmodus?

en: Error during load page about %1
nl: Fout bij het laden van pagina over %1

en: Error during parsing
nl: Fout bij het ontleden

en: Error writing "MASTER" script on server.
    The server responded:
    %1
nl: Fout bij het schrijven van "MASTER"-script op server.
    De server antwoordde:
    %1

en: Error writing "User" script on server.
    The server responded:
    %1
nl: Fout bij het schrijven van "User"-script op server.
    De server antwoordde:
    %1

en: Errors reported:
nl: Gerapporteerde fouten:

en: Exists
nl: Bestaat

en: Extension:
nl: Extensie:

en: Extract Text
nl: Tekst extraheren

en: Failed to fetch the list of scripts
nl: Ophalen van de lijst met scripts is mislukt

en: Failed to get the list of Sieve scripts.
    The server responded:
    %1
nl: Ophalen van een lijst met sieve-scripts is mislukt.
    De server antwoordde:
    %1

en: Failed to open temporary file.
nl: Tijdelijk bestand kon niet worden geopend.

en: False
nl: Onwaar

en: File Into
nl: Opbergen in

en: Filter on Mailing List-ID
nl: Filteren op discussiegroep-ID

en: Filter on Spamassassin
nl: Filteren op Spamassassin

en: Filter on Subject
nl: Filteren op onderwerp

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
nl: Volgende

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
nl: Vorige

[ctx: Find text]
en: F&ind:
nl: &Zoeken:

en: Flag messages
nl: Berichten van een vlag voorzien

en: Flagged
nl: Gevlagd

en: ForEveryPart
nl: VoorElkDeel

en: Forward Message
nl: Bericht doorsturen

en: Forward Message and add copy
nl: Bericht doorsturen en kopie toevoegen

en: From
nl: Van

en: From:
nl: Van:

en: Global Variable
nl: Globale variabele

en: Go to Line
nl: Ga naar regel

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Greater than or equal
nl: Groter dan of gelijk aan

en: Has Flag
nl: Heeft vlag

en: Header
nl: Kop

en: Help about: %1
nl: Hulp over: %1

en: Help about: '%1'
nl: Hulp over: '%1'

en: Hour
nl: Uur

en: I am out of office till %1.
    
    In urgent cases, please contact Mrs. "vacation replacement"
    
    email: "email address of vacation replacement"
    phone: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    Yours sincerely,
    -- "enter your name and email address here"
nl: Ik ben afwezig tot %1.
    
    Neem in urgente gevallen contact op met Mevr. "vervanger tijdens de vakantie"
    
    e-mail: "e-mailadres van vervanger tijdens vakantie"
    telefoon: +31 711 1111 11
    fax.:  +31 711 1111 12
    
    Hoogachtend,
    -- "voer hier uw naam en e-mailadres in"

en: IHave
nl: Ik heb

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it merely files or redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
nl: Als het optionele sleutelwoord ":copy" is gespecificeerd, annuleert het van een tag voorziene commando niet het impliciete "keep". In plaats daarvan, slaat het eerder op of stuurt een kopie naast wat er anders gebeurt met het bericht.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
nl: Als het optionele sleutelwoord ":copy" is gespecificeerd, annuleert het van een tag voorziene commando niet het impliciete "keep". In plaats daarvan, stuurt het een kopie naast wat anders er gebeurt met het bericht.

en: If the optional ":create" argument is specified, it instructs the Sieve interpreter to create the specified mailbox, if needed, before attempting to deliver the message into the specified mailbox.
nl: Als het optionele argument ":create" is gespecificeerd, instrueert het de interpretator van Sieve om de gespecificeerde mailbox, zo nodig, aan te maken, alvorens te proberen het bericht in de gespecificeerde mailbox af te leveren.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Import Script
nl: Script importeren

en: Import...
nl: Importeren...

en: Impossible to install script on server '%1'
nl: Script installeren op server '%1' is niet mogelijk

en: Impossible to start job
nl: Taak starten is onmogelijk

en: In variable:
nl: In variabele:

en: Include:
nl: Insluiten:

en: Includes
nl: Bevat

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
nl: De elkaar tegensprekende acties "%1" en "%2" werden aangeroepen

en: Insert Rule
nl: Regel invoegen

en: Insert at the beginning
nl: Aan het begin invoegen

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
nl: Ongeldig argument "%1" voor "%2"

en: Julian
nl: Juliaans

en: Jump to next match
nl: Ga naar volgende overeenkomst

en: Jump to previous match
nl: Ga naar vorige overeenkomst

en: KMail's Out of Office Reply functionality relies on server-side filtering. You have not yet configured an IMAP server for this. You can do this on the "Filtering" tab of the IMAP account configuration.
nl: De functie Antwoord bij Afwezigheid van KMail is afhankelijk van filtering aan de kant van de server. Er is hier nog geen IMAP-server voor ingesteld. U kunt dit regelen in het tabblad "Filtering" in de IMAP-accountconfiguratie.

en: Keep
nl: Behouden

en: Keep a copy
nl: Behoud een kopie

en: Length
nl: Lengte

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Less than or equal
nl: Kleiner dan of gelijk aan

en: Lower
nl: Kleine letters

en: Lower first letter
nl: Eerste is kleine letter

en: Mail Loop detected
nl: Mail-lus ontdekt.

en: Mailbox exists
nl: Postbus bestaat

en: Mailbox:
nl: Postbus:

en: Main block
nl: Hoofdblok

en: Match a&ll of the following
nl: Komt overeen met a&l het volgende

en: Match all messages
nl: Komt overeen met alle berichten

en: Match an&y of the following
nl: Komt overeen met ee&n of meer van de volgende

en: Message Id
nl: Bericht-ID

en: Message subject:
nl: Onderwerp van bericht:

en: Meta Data
nl: Metadata

en: Metadata exists
nl: Metagegevens bestaan

en: Minute
nl: Minuut

en: Modify search behavior
nl: Zoekgedrag aanpassen

en: Month
nl: Maand

en: More information
nl: Meer informatie

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
nl: Omlaag

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
nl: Onderaan

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
nl: Bovenaan

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
nl: Omhoog

en: Name (optional):
nl: Naam (optioneel):

en: Name:
nl: Naam:

en: Network down.
nl: Netwerk is down.

en: New Script
nl: Nieuwe script

en: New Script...
nl: Nieuwe script...

en: New Sieve Script
nl: Nieuw Sieve-script

en: New name for the script:
nl: Nieuwe naam voor het script:

en: New script name:
nl: Nieuwe scriptnaam:

en: No IMAP resource found.
nl: Geen IMAP-hulpbron gevonden.

en: No IMAP server configured...
nl: Geen IMAP-server geconfigureerd...

en: No Sieve URL configured
nl: Geen Sieve-URL geconfigureerd

en: No errors found.
nl: Geen fouten gevonden.

en: None
nl: Geen

en: Not enough arguments for SelectConvertParameterWidget. Expected 2 arguments.
nl: Niet genoeg argumenten voor SelectConvertParameterWidget. Verwacht 2 argumenten.

en: Not equal to
nl: Niet gelijk aan

en: Notify
nl: Melden

en: Number of characters:
nl: Aantal lettertekens:

en: Once
nl: Eenmalig

en: Only react to mail coming from domain
nl: Alleen reageren op e-mail afkomstig van domein

en: Optional
nl: Optioneel

en: Options
nl: Opties

en: Out of office till %1
nl: Afwezig tot %1

en: Out-of-office reply still active
nl: "Afwezig"-antwoord is nog steeds actief

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
nl: Ontleedfout: Carriage Return (CR) zonder Line Feed (LF).

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
nl: Ontleedfout: ';' of '{' werd verwacht, maar kreeg iets anders.

en: Parse error: Expected Command, got something else
nl: Ontleedfout: commando werd verwacht, maar kreeg iets anders.

en: Parse error: Illegal Character
nl: Ontleedfout: ongeldig teken

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
nl: Ontleedfout: ongeldige UTF-8 sequentie.

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
nl: Ontleedfout ',' ontbreekt tussen de tekenreeks en tekenreekslijst.

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
nl: Ontleedfout: ',' ontbreekt tussen de tests in de testlijst.

en: Parse error: Missing ';' or Block
nl: Ontleedfout: ';' ontbreekt of ontbrekend blok.

en: Parse error: Missing Whitespace
nl: Ontleedfout: witruimte ontbreekt.

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
nl: Ontleedfout: getal buiten bereik (dient kleiner te zijn dan %1).

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
nl: Ontleedfout: alleen tekenreeksen toegestaan in tekenreekslijsten.

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
nl: Ontleedfout: alleen tests zijn toegestaan in testlijsten.

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
nl: Ontleedfout: alleen witruimtes en #commentaren mogen op dezelfde regel "text:' volgen.

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
nl: Ontleedfout: voortijdig einde van blok (sluitende '}' ontbreekt).

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
nl: Ontleedfout: voortijdig einde van meerdelige tekenreeks (vergat u de '.'?).

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
nl: Ontleedfout: voortijdig einde van aangehaalde tekenreeks (sluitende '"' ontbreekt).

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
nl: Ontleedfout: voortijdig einde van tekenreekslijst (sluitende ']' ontbreekt).

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
nl: Ontleedfout: voortijdig einde van testlijst (sluitende ')' ontbreekt).

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
nl: Ontleedfout: tagnaam bevat cijfers aan het begin.

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
nl: Ontleedfout: doorlopende, beginnende of dubbele komma's in tekenreekslijst.

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
nl: Ontleedfout: doorlopende, beginnende of dubbele komma's in testlijst.

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
nl: Ontleedfout: onverwacht teken. Ontbreekt er een spatie?

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
nl: Ontleedfout: niet-aangehaalde slash ('/') zonder asterisk ('*'). Gebroken commentaar?

en: ParseUserScriptJob failed: %1
nl: ParseUserScriptJob is mislukt: %1

en: Parsing error
nl: Fout bij het ontleden

en: Path is not specified.
nl: Pad is niet gespecificeerd.

en: Percent
nl: Procent

en: Phrase not found
nl: Uitdrukking niet gevonden

en: Please enter a name for the new Sieve script:
nl: Voer een naam in voor het nieuwe Sieve-script:

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
nl: Voer uw authenticatiegegevens in voor uw sieve-account (gewoonlijk zelfde als uw e-mailwachtwoord):

en: Please select an action.
nl: Selecteer een actie.

en: Please select an condition.
nl: Selecteer een voorwaarde.

en: Protect special character
nl: Speciaal teken beschermen

en: Quote wildcard
nl: Jokerteken markeren

en: Really delete script "%1" from the server?
nl: Wilt u werkelijk script "%1" van de server verwijderen?

en: Redirect
nl: Omleiden

en: Redirect to
nl: Doorsturen naar

en: Reject
nl: Afwijzen

en: Remove Flags
nl: Vlaggen verwijderen

en: Removeflag is used to remove flags from a list of [IMAP] flags. Removeflag clears flags previously set by "set"/"addflag". Calling removeflag with a flag that wasn't set before is not an error and is ignored.
nl: "Vlaggen verwijderen" wordt gebruikt om vlaggen uit een lijst met [IMAP] vlaggen te verwijderen. "Vlaggen verwijderen" wist de vlaggen die eerder zijn gezet met "Zet"/"Vlag toevoegen". "Vlaggen verwijderen" met een vlag die niet was eerder gezet is geen fout en wordt genegeerd.

en: Rename Script
nl: Script hernoemen

en: Rename Script...
nl: Script hernoemen...

en: Replace
nl: Vervangen

en: Reply To
nl: Beantwoorden aan

en: Resent From
nl: Opnieuw verzonden door

en: Resent To
nl: Opnieuw verzonden naar

en: Retrieving the script failed.
    The server responded:
    %1
nl: Ophalen van het script is mislukt.
    De server antwoordde:
    %1

en: Save As...
nl: Opslaan als...

en: Save Web Page
nl: Webpagina opslaan

en: Script Name:
nl: Scriptnaam:

en: Script contains unsupported feature "%1"
nl: Script bevat niet ondersteunde functie "%1"

en: Script is empty. (%1)
nl: Script is leeg. (%1)

en: Script is modified. Do you want to close editor?
nl: Script is gewijzigd. Wilt u de bewerker sluiten?

en: Script name already used "%1".
nl: Scriptnaam "%1" is al gebruikt.

en: Script name:
nl: Naam script:

en: Script needs regex support, but server does not have it.
nl: Script heeft ondersteuning van regex nodig, maar de server heeft dat niet.

en: Script parsing error.
nl: Fout bij ontleden van script.

en: Script part %1
nl: Deel %1 van script

en: Script should always have just one "Else" block. We cannot add another one.
nl: Script moet altijd slecht één "Else"-blok bevatten. Er kan geen ander worden toegevoegd.

en: Script still contains debug method. Remove it please.
nl: Script bevat nog steeds een debugmethode. Verwijder het.

en: Script text is empty.
nl: Scripttekst is leeg.

en: Second
nl: Seconde

en: Seen
nl: Gezien

en: Select Flags
nl: Vlaggen selecteren

en: Select multiple headers...
nl: Meerdere berichtkoppen selecteren...

en: Selected text is not a full sieve script
nl: Geselecteerd tekst is geen volledig sieve-script

en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
nl: Alleen e-mails afkomstig van dit domein "Afwezig"-antwoorden sturen.

en: Sender
nl: Afzender

en: Server Info
nl: Serverinformatie

en: Server Meta Data
nl: Metagegevens van de server

en: Server Meta Data Exists
nl: Metagegevens van de server bestaat

en: Set Flags
nl: Vlaggen instellen

en: Set value to:
nl: Stel waarde in op:

en: Setflag is used for setting [IMAP] system flags or keywords. Setflag replaces any previously set flags.
nl: "Vlaggen instellen" wordt gebruikt om [IMAP] systeemvlaggen of sleutelwoorden te zetten. "Vlaggen instellen" vervangt elke eerder gezette vlaggen.

en: Share...
nl: Delen...

en: Show result from "check syntax"
nl: Resultaat van "syntaxis controleren" tonen

en: Sieve Authentication Details
nl: Details Sieve-authenticatie

en: Sieve Editor Error
nl: Fout met Sieve-bewerker

en: Sieve Error
nl: Sievefout

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
nl: Sieve bestanden (*.siv);;Alle bestanden (*)

en: Sieve Manager
nl: Sieve-beheerder

en: Sieve Script
nl: Sieve-script

en: Sieve Script Upload
nl: Sieve-script upload

en: Sieve Server Does Not Advertise TLS
nl: Sieve-server adverteert geen TLS

en: Sieve Template:
nl: Sjabloon voor sieve:

en: Sieve capabilities:
nl: Sieve mogelijkheden:

en: Sieve implementations that implement the "spamtest" test use an identifier of either "spamtest" or "spamtestplus" for use with the capability mechanism.
nl: Sieve implementaties die de test "spamtest" implementeren gebruiken een identifier met ofwel "spamtest" of "spamtestplus" voor gebruik met het mechanisme mogelijkheden.

en: Sieve implementations that implement the "virustest" test have an identifier of "virustest" for use with the capability mechanism.
nl: Implementaties van Sieve die de test "virustest" implementeren hebben een identifier "virustest" voor gebruik met het mechanisme mogelijkheden.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply has been deactivated.
nl: Sieve-script met succes geïnstalleerd op de server '%1'.
    Antwoord bij Afwezigheid is uitgeschakeld.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply is now active.
nl: Sieve-script met succes geïnstalleerd op deze server '%1'.
    Antwoord bij Afwezigheid is nu actief.

en: Sieve script:
nl: Sieve-script:

en: Sieve server supports:
nl: Sieve-server ondersteunt:

en: Simple Mode
nl: Eenvoudige modus

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
nl: Overschrijding van een omgevingslimiet: blok te diep ingenest (max. %1).

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
nl: Overschrijding van een omgevingslimiet: de test is te diep genest (max. %1).

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
nl: Overschrijding van omgevingslimiet: te veel aangeroepen acties (max. %1).

en: Size
nl: Grootte

en: Some errors were found during parsing. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>
nl: Er zijn enige fouten gevonden bij het ontleden. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>

en: Someone (probably you) changed the vacation script on the server. KMail is no longer able to determine the parameters for the autoreplies. Default values will be used.
nl: Iemand (waarschijnlijk u) heeft het vakantiescript op de server gewijzigd. KMail kan niet langer de parameters bepalen voor de automatische antwoorden. Er zullen standaardwaarden gebruikt worden.

en: Spam Test
nl: Test op spam

en: Start date:
nl: Startdatum:

en: Stay in Graphical Mode
nl: In grafische modus blijven

en: Stay in Text Mode
nl: In tekstmodus blijven

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stored in variable name:
nl: Opgeslagen in variabelenaam:

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Switch to Graphical Mode
nl: Naar grafische modus omschakelen

en: Switch to Text Mode
nl: Naar tekstmodus omschakelen

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
nl: TLS-versleuteling gevraagd, maar niet ondersteund door server.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
nl: Er werd om TLS-versleuteling gevraagd, maar uw Sieve-server heeft geen TLS onder de mogelijkheden.
    U kunt proberen toch TLS-onderhandelingen te initiëren, of de actie annuleren.

en: Test "%1" not supported
nl: Test "%1" wordt niet ondersteund.

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
nl: Tekst-bestanden (*.txt);;Alle bestanden (*)

en: Text to search for
nl: Tekst om naar te zoeken

en: The "address" test matches Internet addresses in structured headers that contain addresses.  It returns true if any header contains any key in the specified part of the address, as modified by the comparator and the match keyword.
nl: De test "address" komt overeen met internet-adressen in gestructureerde berichtkoppen die adressen bevatten.  Het geeft waar terug als een berichtkop elke sleutelwoord in het gespecificeerde deel van het adres, zoals gewijzigd door de vergelijker en het overeenkomende sleutelwoord.

en: The "convert" action specifies that all body parts with a media type equal to "media-type" be converted to the media type in "media-type" using conversion parameters.
nl: De actie "converteren" specificeert dat alle body-parts met een mediatype gelijk aan het te converteren "media-type" geconverteerd worden naar het mediatype in "media-type" met conversieparameters.

en: The "envelope" test is true if the specified part of the [SMTP] (or equivalent) envelope matches the specified key.
nl: De test van de "envelope" is waar als het gespecificeerde deel van de [SMTP] (of equivalente) envelope overeenkomt met de gespecificeerde sleutel.

en: The "exists" test is true if the headers listed in the header-names argument exist within the message.  All of the headers must exist or the test is false.
nl: De test "Bestaat" is waar als de berichtkoppen in de lijst met namen van berichtkoppen als argument bestaan in het bericht. Alle berichtkoppen moeten bestaan of de test is onwaar.

en: The "extracttext" action may be used within the context of a "foreverypart" loop and is used to store text into a variable
nl: De actie "extracttext" kan gebruikt worden in de context van een loop "foreverypart" en wordt gebruikt om tekst in een variabele op te slaan

en: The "false" test always evaluates to false.
nl: De test "Onwaar" heeft altijd de waarde onwaar.

en: The "fileinto" action delivers the message into the specified mailbox.
nl: De actie "Opbergen in" levert het bericht af in de gespecificeerde e-mailbox.

en: The "header" test evaluates to true if the value of any of the named headers, ignoring leading and trailing whitespace, matches any key.
nl: De test "header" krijgt de waarde true als de waarde van een van de genoemde berichtkoppen, met negeren van witruimte aan de voor en achterkant, overeenkomt met een sleutelwoord.

en: The "ihave" test provides a means for Sieve scripts to test for the existence of a given extension prior to actually using it.
nl: De test "Ik heb" biedt een mogelijkheid voor Sieve scripts om te testen op het bestaan van een gegeven extensie voordat het echt wordt gebruikt.

en: The "include" command takes an optional "location" parameter, an optional ":once" parameter, an optional ":optional" parameter, and a single string argument representing the name of the script to include for processing at that point.
nl: Het commando "include" neemt een optionele parameter "location", een optionele parameter ":once", een optionele parameter ":optional" en een enkele argument tekenreeks met de naam van het in te voegen script voor bewerken op dat punt.

en: The "keep" action is whatever action is taken in lieu of all other actions, if no filtering happens at all; generally, this simply means to file the message into the user's main mailbox.
nl: De actie "Behouden" is welke actie genomen wordt in plaats van alle andere acties, als er helemaal geen filtering gedaan wordt; in het algemeen betekent dit eenvoudig het opslaan van het bericht in het hoofdpostvak van de gebruiker.

en: The "mailboxexists" test is true if all mailboxes listed in the "mailbox-names" argument exist in the mailstore, and each allows the user in whose context the Sieve script runs to "deliver" messages into it.
nl: De test "mailboxexists" is waar als alle mailboxen in het argument met de lijst met "mailboxnamen" in de mailstore bestaan en elk staat de gebruiker, in wiens context het Sieve-script wordt uitgevoerd, toe om er berichten in af te leveren.

en: The "metadataexists" test is true if all of the annotations listed in the "annotation-names" argument exist for the specified mailbox.
nl: De test "metagegevens bestaan" is waar als alle annotaties in de lijst in het argument "annotatienamen" bestaan voor de gespecificeerde mailbox.

en: The "notify" action specifies that a notification should be sent to a user.
nl: De actie "melden" specificeert dat er een melding naar een gebruiker wordt gestuurd.

en: The "redirect" action is used to send the message to another user at a supplied address, as a mail forwarding feature does.  The "redirect" action makes no changes to the message body or existing headers, but it may add new headers.
nl: De actie "Omleiden" wordt gebruikt om het bericht naar een andere gebruiker met een ingegeven adres te verzenden, zoals de functie "Doorsturen" doet. De actie "Omleiden" maakt geen veranderingen aan de inhoud van het bericht of bestaande berichtkoppen, maar het kan nieuwe berichtkoppen toevoegen.

en: The "replace" command is defined to allow a MIME part to be replaced with the text supplied in the command.
nl: Het commando "replace" wordt gedefinieerd om toe te staan dat een MIME-part vervangen wordt door de tekst meegegeven in het commando.

en: The "return" command stops processing of the immediately included script only and returns processing control to the script that includes it.
nl: Het commando "return" stopt alleen het bewerken met het onmiddellijk ingevoegde script en geeft de besturing van het bewerken terug aan het script dat het heeft ingevoegd.

en: The "servermetadataexists" test is true if all of the server annotations listed in the "annotation-names" argument exist.
nl: De test "servermetadataexists" is waar als alle server-annotaties in het argument met de lijst "annotation-names" bestaat.

en: The "set" action stores the specified value in the variable identified by name.
nl: De actie "set" slaat de gespecificeerde waarde op in de variabele geïdentificeerd door een naam.

en: The "size" test deals with the size of a message.  It takes either a tagged argument of ":over" or ":under", followed by a number representing the size of the message.
nl: De test "grootte" gaat over de grootte van een bericht. Het neemt ofwel een argument van een tag voorzien of ":boven" of ":onder", gevolgd door een getal die de grootte van het bericht representeert.

en: The "stop" action ends all processing.  If the implicit keep has not been cancelled, then it is taken.
nl: De actie "Stoppen" beëindigd  alle bewerking. Als het impliciete Behouden niet is geannuleerd, dan wordt dat gedaan.

en: The "true" test always evaluates to true.
nl: De test "true" heeft altijd de waarde waar.

en: The "vacation" action implements a vacation autoresponder similar to the vacation command available under many versions of Unix. Its purpose is to provide correspondents with notification that the user is away for an extended period of time and that they should not expect quick responses.
nl: De actie "vacation" implementeert een automatisch antwoord bij vakantie vergelijkbaar met het commando vacation dat in vele versies van Unix beschikbaar is. Het doel is om zenders van berichten een melding te geven dat de gebruiker voor een langere periode afwezig is en dat ze geen snel antwoord mogen verwachten.

en: The Sieve script was successfully uploaded.
nl: Het Sieve-script werd met succes geüpload.

en: The Sieve server on %1 has reported an error:
    %2
nl: De Sieve-server op %1 heeft een fout gerapporteerd:
    %2

en: The addheader action adds a header field to the existing message header.
nl: De actie "Berichtkop toevoegen" voegt een berichtkop toe aan de bestaande berichtkoppen.

en: The body test matches content in the body of an email message, that is, anything following the first empty line after the header.  (The empty line itself, if present, is not considered to be part of the body.)
nl: De test op de berichtinhoud komt overeen met inhoud in de berichtinhoud van een e-mailbericht, dat wil zeggen, alles wat volgt na de eerste lege regel na de berichtkoppen.  (De lege regel zelf, indien aanwezig, wordt niet beschouwd als deel van de berichtinhoud.)

en: The break command terminates the closest enclosing loop.
nl: Het commando break beëindig de dichts bijzijnde omvattende lus.

en: The currentdate test is similar to the date test, except that it operates on the current date/time rather than a value extracted from the message header.
nl: De test currentdate is vergelijkbaar met de test op datum, behalve dat het werkt op de huidige datum/tijd in plaats van een waarde uit de berichtkoppen.

en: The date test matches date/time information derived from headers containing date-time values.
nl: De test date komt overeen met datum/tijd-informatie uit berichtkoppen die datum-tijd waarden bevatten.

en: The environment test retrieves the item of environment information specified by the name string and matches it to the values specified in the key-list argument.
nl: De test op environment haalt het item uit omgevingsinformatie gespecificeerd door de naamtekst en overeenkomt met de waarden gespecificeerd in het argument lijst met sleutelwoorden.

en: The hasflag test evaluates to true if any of the variables matches any flag name.
nl: De test op hasflag krijgt de waarde true als een van de variabelen overeen komt met een naam van een vlag.

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
nl: Uploaden van het script is mislukt.
    Het script kan fouten bevatten.

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
nl: Uploaden van het script is mislukt.
    Dit komt waarschijnlijk door fouten in het script.
    De server antwoordde:
    %1

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
nl: De server lijkt TLS niet te ondersteunen. Schakel TLS uit als u wilt verbinden zonder versleuteling.

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
nl: Er is nog steeds een actief "Afwezig"-antwoord ingesteld.
    Wilt u het echt bewerken?

en: This extension defines a ":seconds" parameter to provide more granularity for such situations.
nl: Deze extensie definieert een parameter ":seconds" om meer variatie voor zulke situaties te bieden.

en: This modifier adds the necessary quoting to ensure that the expanded text will only match a literal occurrence if used as a parameter to :regex.  Every character with special meaning (. , *, ? , etc.) is prefixed with \ in the expansion
nl: Deze modifier voegt de benodigde quotes toe om er voor te zorgen dat de geëxpandeerde tekst alleen letterlijke voorkomt als deze gebruikt wordt als een parameter in :regex.  Elk teken met een speciale betekenis (. , *, ? , etc.) wordt voorafgegaan door \ in de expansie

en: This test retrieves the value of the mailbox annotation "annotation-name" for the mailbox "mailbox". The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
nl: Deze test haalt de waarde op van de annotatie van de mailbox "annotation-name" voor de mailbox "mailbox". De opgehaalde waarde wordt vergeleken met de "key-list". De test geeft true terug als de annotatie bestaat en de waarde overeenkomt met een van de sleutelwoorden.

en: This test retrieves the value of the server annotation "annotation-name".  The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
nl: Deze test haalt de waarde op van de annotatie van de server "annotation-name". De opgehaalde waarde wordt vergeleken met de "key-list". De test geeft true terug als de annotatie bestaat en de waarde overeenkomt met een van de sleutelwoorden.

en: Through the ":days" parameter, it limits the number of auto-replies to the same sender to one per [n] days, for a specified number of days. But there are cases when one needs more granularity, if one would like to generate "vacation" replies more frequently.
nl: Via de parameter ":days", beperkt het het aantal automatische antwoorden aan dezelfde afzender tot één per [n] dagen, voor een gespecificeerd aantal dagen. Maar er zijn gevallen wanneer er meer variatie nodig is, als u het genereren van antwoorden tijdens een "vakantie" vaker wil doen.

en: Time
nl: Tijd

en: To
nl: Aan

en: To:
nl: Naar:

en: Too many argument found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
nl: Teveel argumenten voor "%1" gevonden, maximale waarde is %2, aantal gevonden waarden %3 voor %4

en: Too many arguments for SelectConvertParameterWidget, "%1"
nl: Te veel argumenten voor SelectConvertParameterWidget, "%1"

en: Too many arguments found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
nl: Teveel argumenten voor "%1" gevonden, maximale waarde is %2, aantal gevonden waarden %3 voor %4

en: True
nl: Waar

en: Unable to get the info
nl: Kan de informatie niet verkrijgen

en: Uncomment
nl: Toelichting verwijderen

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown location type "%1" during parsing includes
nl: Onbekend type locatie "%1" bij het ontleden van invoegingen

en: Unknown tag "%1" during loading loop "for"
nl: Onbekende tag "%1" bij laden van loop "for"

en: Unknown tag "%1" during loading of variables.
nl: Onbekende tag "%1" bij laden van variabelen.

en: Unknown tag "%1" during parsing condition "%2"
nl: Onbekende tag "%1" gevonden bij het doorlopen van voorwaarde "%2"

en: Unknown tagValue "%1" during loading loop "for"
nl: Onbekende waarde van tag "%1" bij het laden van loop "for"

en: Uploading script to server for checking it, please wait...
nl: Uploaden van script naar server om het te controleren, even geduld....

en: Uploading the Sieve script failed.
    The server responded:
    %1
nl: Het sieve-script uploaden is mislukt.
    De server antwoordde:
    %1

en: Upper
nl: Hoofdletters

en: Upper first letter
nl: Eerste is hoofdletter

en: Use "," to separate capabilities
nl: Gebruik "," om mogelijkheden te scheiden

en: Use ; to separate emails
nl: Gebruik ; om e-mailberichten te scheiden

en: Use list
nl: Lijst gebruiken

en: Vacation
nl: Vakantie

en: Vacation reason:
nl: Reden van vakantie:

en: Vacations
nl: Vakanties

en: Value
nl: Waarde

en: Value:
nl: Waarde:

en: Variable
nl: Variabele

en: Variable name
     (if empty it uses internal variable):
nl: Variabelenaam
     (indien leeg dan wordt een interne variabele gebruikt):

en: Variable name:
nl: Variabelenaam:

en: Virus Test
nl: Test op virus

en: We can not add more includes elements.
nl: Er kunnen niet meer in te voegen elementen worden toegevoegd.

en: We cannot parse script. We cannot switch to graphical mode
nl: Het script kan niet worden ontleed. Naar grafische modus omschakelen lukt niet

en: We detected a loop if in a loop if. It's not supported
nl: We hebben een lus ontdekt. Dat wordt niet ondersteund

en: Weekday
nl: Weekdag

en: With value:
nl: Met waarde:

en: Wordwrap
nl: Regelafbreking

en: XML Files (*.xml);;All Files (*)
nl: XML-bestanden (*.xml);;Alle bestanden (*)

en: Year
nl: Jaar

en: You can drag and drop element on editor to import template
nl: U kunt het element slepen en neerzetten op de bewerker om het sjabloon te importeren

en: You cannot use protected name.
nl: U kunt geen beschermde naam gebruiken.

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
nl: U gaat het script overschrijven. Wilt u doorgaan?

en: Your server did not list "vacation" in its list of supported Sieve extensions;without it, KMail cannot install out-of-office replies for you.Please contact your system administrator.
nl: Uw server had geen "vakantie" staan in de lijst van ondersteunde Sieve-extensies; zonder dit kan Kmail geen Antwoord bij Afwezigheid voor u installeren. Neem contact op met uw systeembeheerder.

en: address:
nl: adres:

en: all
nl: alles

en: contains
nl: bevat

en: content
nl: Inhoud

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
nl: Nieuw...

en: day:
nl: dag:

en: days
nl: dagen

en: domain
nl: domein

en: exists
nl: bestaat

en: false
nl: onwaar

en: forEveryPart is not supported by your server
nl: forEveryPart wordt niet ondersteund door uw server

en: from:
nl: van:

en: global
nl: globaal

en: header:
nl: berichtkop:

en: headers:
nl: berichtkoppen:

en: high importance
nl: hoge belangrijkheid

en: iso8601
nl: ISO-8601

en: localpart
nl: lokale deel

en: low importance
nl: lage belangrijkheid

en: matches
nl: komt overeen

en: message:
nl: bericht:

en: method:
nl: methode:

en: normal importance
nl: normale belangrijkheid

en: not contains
nl: niet bevat

en: not exists
nl: bestaat niet

en: not is
nl: niet is

en: not matches
nl: niet overeenkomt

en: not regex
nl: geen regex

en: over
nl: boven

en: personal
nl: persoonlijk

en: raw
nl: rauw

en: seconds
nl: seconden

en: text
nl: tekst

en: text:
nl: tekst:

en: true
nl: waar

en: under
nl: onder

en: unnamed
nl: naamloos

en: user
nl: gebruiker

en: value:
nl: waarde:
