kmailcvt - en to nl translation catalogue (115 entries)

en:  (default)
nl:  (standaard)

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
nl[0]: 1 dubbel bericht niet geïmporteerd
nl[1]: %1 dubbele berichten niet geïmporteerd

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
nl[0]: 1 dubbel bericht werd niet geïmporteerd in de map %2 van KMail.
nl[1]: %1 dubbele berichten werden niet geïmporteerd in de map %2 van KMail.

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
nl[0]: 1 bericht is geïmporteerd.
nl[1]: %1 berichten zijn geïmporteerd.

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
nl: <b>Fout:</b> Kon bericht niet in map %1 toevoegen. Reden: %2

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
nl: <b>Fout:</b> Kon map niet aanmaken. Reden: %1

en: <b>Warning:</b> Could not check that the folder already exists. Reason: %1
nl: <b>Waarschuwing:</b> Kon niet controleren of de map al bestaat. Reden: %1

en: <b>Warning:</b> Could not fetch mail in folder %1. Reason: %2 You may have duplicate messages.
nl: <b>Waarschuwing:</b> Kon geen e-mail uit map %1 ophalen. Reden: %2 U zou dubbele berichten kunnen hebben.

en: <b>Warning:</b> Got a bad message folder, adding to root folder.
nl: <b>Waarschuwing:</b> Een onjuiste berichtenmap opgehaald, toevoegen aan hoofdmap.

en: <b>Warning:</b> Got an invalid message in folder %1.
nl: <b>Waarschuwing:</b> Er zit een ongeldig bericht in map %1.

en: <p><b>Balsa import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Balsa mailfolder (usually ~/mail/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Balsa-Import".</p>
nl: <p><b>Balsa importfilter</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap van uw lokale e-mailmap van Balsa (normaal gesproken is dat ~/mail/).</p><p>Omdat het mogelijk is om een nieuwe mappenstructuur aan te maken worden alle mappen opgeslagen onder "Balsa-Import".</p>

en: <p><b>Claws-mail import filter</b></p><p>Select the base directory of the Claws-mail mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "ClawsMail-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
nl: <p><b>Claws-e-mail importfilter</b></p> <p>Selecteer de basismap van Claws-e-mail met berichten die u wilt importeren (normaal gesproken: ~/Mail ).</p> <p>Omdat het mogelijk is om een nieuwe mappenstructuur te maken zullen de mappen geplaatst worden onder "Claws-e-mail-import" in uw lokale map.</p> <p>Deze map maakt ook een nieuwe status aan voor berichten, bijvoorbeeld 'nieuw' of 'doorgestuurd'.</p>

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
nl: <p><b>Evolution 1.x importfilter</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap met berichten van Thunderbird (normaal gesproken is dat ~/.evolution/local).</p> <p>Omdat het mogelijk is om een nieuwe mappenstructuur aan te maken worden alle mappen onder "Evolution-Import" geplaatst.</p>

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
nl: <p><b>Evolution 2.x importfilter</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap met berichten van Thunderbird (normaal gesproken is dat ~/.evolution/mail/local).</p> <p><b>Opmerking:</b> Kies nooit een map waarin <u>geen</u> mbox-bestanden zitten (bijvoorbeeld maildir). Wanneer u dit toch doet krijgt u veel nieuwe mappen.</p> <p>Omdat de mappenstructuur opnieuw aangemaakt kan worden, zullen de mappen opgeslagen worden onder: "Evolution-Import".</p>

en: <p><b>Evolution 3.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
nl: <p><b>Evolution 3.x importfilter</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap van uw lokale e-mailmap van Evolution (normaal gesproken is dat ~/.local/share/evolution/mail/local).</p><p>Omdat het mogelijk is om een nieuwe mappenstructuur aan te maken worden alle mappen onder "Evolution-Import" geplaatst.</p>

en: <p><b>Icedove import filter</b></p><p>Select your base Icedove mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Icedove-Import".</p>
nl: <p><b>Icedove importfilter</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap met berichten van Icedove (normaal gesproken is dat ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p> <p><b>Opmerking:</b> Kies nooit een map waarin <u>geen</u> mbox-bestanden zitten (bijvoorbeeld maildir). Wanneer u dit toch doet krijgt u veel nieuwe mappen.</p> <p>Het is mogelijk om een nieuwe mappenstructuur aan te maken, de mappen zullen in "Icedove-Import" geplaatst worden.</p>

en: <p><b>KMail Archive File Import Filter</b></p><p>This filter will import archives files previously exported by KMail.</p><p>Archive files contain a complete folder subtree compressed into a single file.</p>
nl: <p><b>Filter voor KMail archiefbestand importeren</b></p><p>Dit filter zal archiefbestanden importeren die eerder zijn geëxporteerd door KMail.</p><p>Archiefbestanden bevatten een complete map met eventuele submappen gecomprimeerd in een enkel bestand.</p>

en: <p><b>KMail import filter</b></p><p>Select the base directory of the KMail mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> Never select your current local KMail maildir (usually ~/Mail or ~/.kde/share/apps/kmail/mail ): in this case, ImportWizard may become stuck in a continuous loop. </p><p>This filter does not import KMail mailfolders with mbox files.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "KMail-Import" in your local folder.</p>
nl: <p><b>Importfilter voor KMail</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap van de berichtmappen van KMail dat u wilt importeren.</p> <p><b>Opmerking:</b> U mag nooit de huidige maildir van KMail gebruiken (normaal gesproken is dat ~/Mail of ~/.kde/share/apps/kmail/mail), omdat de assistent voor importeren anders kan vastlopen.</p> <p>Dit filter ondersteunt geen berichtmappen van KMail in het mbox-formaat.</p><p>Omdat de mappenstructuur opnieuw aangemaakt kan worden, zullen de mappen opgeslagen worden in uw lokale map onder: "KMail-Import".</p>

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
nl: <p><b>Importfilter voor Lotus Notes Structured Text</b></p> <p>Dit filter zal Structured Text-bestanden van Lotus Notes naar KMail importeren. Gebruik dit filter als u e-mailberichten van Lotus Notes, of andere programma's die dit bestandsformaat ondersteunen, wilt importeren en voor andere e-mailprogramma's.</p> <p><b>Opmerking:</b> Omdat het mogelijk is om de mappenstructuur opnieuw aan te maken zullen de geïmporteerde berichten in submappen geplaatst worden onder: "LNotes-Import".</p>

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
nl: <p><b>Importfilter voor OS X Mail</b></p><p> Dit filter importeert e-mailberichten van het e-mailprogramma van Apple Mac OS X.</p>

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
nl: <p><b>Opera importfilter</b></p> <p>Dit filter importeert e-mailberichten van een berichtenmap van Opera. Gebruik dit filter om alle berichten te importeren van een bepaald account in de maildir van Opera.</p> <p>Selecteer de map van het account (normaal gesproken onder ~/.opera/mail/store/account*).</p> <p><b>Opmerking:</b> De e-mailberichten worden in een map geplaatst met een naam aan de hand van het account waar ze toe behoren, voorafgegaan aan OPERA-</p>

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
nl: <p><b>Outlook Express 4/5/6 importfilter</b></p><p>U dient de map op te vragen waar uw postvak is opgeslagen door naar .dbx- of .mbx-bestanden te zoeken onder <ul> <li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x </li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 of nieuwer</li></ul></p><p><b>Opmerking:</b> Omdat het mogelijk is om de mappenstructuur opnieuw aan te maken, zullen de mappen van Outlook Express 5 en 6 geplaatst worden onder "OE-Import" in uw lokale map.</p>

en: <p><b>SeaMonkey import filter</b></p><p>Select your base SeaMonkey mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "SeaMonkey-Import".</p>
nl: <p><b>SeaMonkey importfilter</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap met berichten van SeaMonkey (normaal gesproken is dat ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p> <p><b>Opmerking:</b> Kies nooit een map waarin <u>geen</u> mbox-bestanden zitten (bijvoorbeeld maildir). Wanneer u dit toch doet krijgt u veel nieuwe mappen.</p> <p>Het is mogelijk om een nieuwe mappenstructuur aan te maken, de mappen zullen in "SeaMonkey-Import" geplaatst worden.</p>

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
nl: <p><b>Sylpheed importfilter</b></p> <p>Selecteer de map met berichten die u wilt importeren (normaal gesproken: ~/Mail ).</p> <p>Omdat het mogelijk is om een nieuwe mappenstructuur te maken zullen de mappen geplaatst worden onder "Sylpheed-Import" in uw lokale map.</p> <p>Deze map maakt ook een nieuwe status aan voor berichten, bijvoorbeeld 'nieuw' of 'doorgestuurd'.</p>

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
nl: <p><b>Importfilter voor The Bat!</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap van de berichtenmappen van The Bat! die u wilt importeren.</p> <p><b>Opmerkingen:</b> Dit filter importeert de *.tbb-bestanden uit de lokale mappen van The Bat! zoals die van POP-accounts. Deze worden niet geïmporteerd voor IMAP/DIMAP-accounts.</p> <p>Omdat het mogelijk is om een nieuwe mappenstructuur aan te maken worden de mappen geplaatst in de map "TheBat-Import" in uw lokale account.</p>

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
nl: <p><b>Thunderbird/Mozilla importfilter</b></p> <p>Selecteer de hoofdmap met berichten van Thunderbird/Mozilla (normaal gesproken is dat ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p> <p><b>Opmerking:</b> Kies nooit een map waarin <u>geen</u> mbox-bestanden zitten (bijvoorbeeld maildir). Wanneer u dit toch doet krijgt u veel nieuwe mappen.</p> <p>Het is mogelijk om een nieuwe mappenstructuur aan te maken, de mappen zullen in "Thunderbird-Import" geplaatst worden.</p>

en: <p><b>mailman gzip import filter</b></p><p>This filter will import mailman gzipped files into KMail.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MAILMAN-</p>
nl: <p><b>mailman-gzip-importfilter</b></p> <p>Dit filter zal gzip-bestanden van mailman naar KMail importeren.</p> <p><b>Opmerking:</b> de berichten zullen worden geïmporteerd naar mappen die vernoemd worden naar het bestand waar de berichten uit gehaald worden, met als voorvoegsel MAILMAN-</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
nl: <p><b>mbox-importfilter</b></p> <p>Dit filter zal mbox-bestanden naar KMail importeren. Gebruik dit filter als u e-mailberichten van Ximian Evolution wilt importeren en voor andere e-mailprogramma's die gebruik maken van dit standaard UNIX-formaat.</p> <p><b>Opmerking:</b> de berichten zullen worden geïmporteerd naar mappen die vernoemd worden naar het bestand waar de berichten uit gehaald worden, met als voorvoegsel MBOX-.</p>

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
nl: <p>Selecteer de map met Pegasus Mail op uw systeem. Deze map bevat de CNM-, PMM- en MBX-bestanden. Op veel computers bevinden deze bestanden zich in C:\PMail\mail\admin</p> <p><b>Opmerking:</b> Omdat de mappenstructuur opnieuw aangemaakt kan worden, zullen de mappen geplaatst worden onder: "PegasusMail-Import".</p>

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
nl: <p> Selecteer de map op uw computer die de e-mailberichten bevat. De e-mailberichten worden opgeslagen in een bestand dat de zelfde naam draagt als de map waar ze uitkomen, met als voorvoegsel PLAIN-</p> <p>Dit filter importeert alle .msg .eml en .txt-e-mailberichten.</p>

[ctx: @title:window]
en: Select thunderbird profile
nl: Thunderbird-profiel selecteren

en: All Files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
nl: Kon de mappenstructuur niet ontleden, de import wordt voortgezet zonder ondersteuning voor submappen.

en: Chris Howells<br /><br />Filter accelerated by Danny Kukawka )
nl: Chris Howells<br /><br />Filter versneld door Danny Kukawka )

en: Could not import %1
nl: Kon %1 niet importeren

en: Could not import %1, duplicated message
nl: Kon %1 niet importeren, gedupliceerd bericht

en: Counting files in archive...
nl: Bestanden in archief worden geteld...

en: Counting files...
nl: Bestanden worden geteld...

en: Current:
nl: Huidig:

[ctx: Define folder name where we import lotus note mails]
en: LNotes-Import
nl: Uit LNotes importeren

[ctx: Define folder where we will import thebat mails]
en: TheBat-Import
nl: Uit TheBat importeren

en: Error: failed to read temporary file at %1
nl: Fout: het lezen van tijdelijk bestand %1 is mislukt

en: Finished import, canceled by user.
nl: Importeren voltooid, geannuleerd door gebruiker.

en: Finished importing Outlook Express emails
nl: De import van Outlook Expres-berichten is voltooid.

en: Finished importing emails from %1
nl: Import van e-mailberichten uit %1 is voltooid

en: From:
nl: Van:

en: Holger Schurig <br>( rewritten by Danny Kukawka )
nl: Holger Schurig <br>( herschreven door Danny Kukawka )

en: Import Balsa Local Mails and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van Balsa importeren

en: Import Claws-mail Maildirs and Folder Structure
nl: Maildirs en mappenstructuur van Claws-e-mail importeren

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van Evolution 1.x importeren

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van Evolution 2.x importeren

en: Import Evolution 3.x Local Mails and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van Evolution 3.x importeren

en: Import Folders From Pegasus-Mail
nl: Mappen van Pegasus Mail importeren

en: Import From OS X Mail
nl: Van OS X Mail importeren

en: Import Icedove Mails and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van Icedove importeren

en: Import KMail Archive File
nl: KMail archiefbestand importeren

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
nl: Maildirs en mappenstructuur van KMail importeren

en: Import Lotus Notes Emails
nl: E-mailberichten van Lotus Notes importeren

en: Import Opera Emails
nl: Berichten van Opera importeren

en: Import Outlook Express Emails
nl: Berichten van Outlook Express importeren

en: Import Plain Text Emails
nl: E-mailberichten in platte-tekst importeren

en: Import SeaMonkey Mails and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van SeaMonkey importeren

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van Sylpheed importeren

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van The Bat! importeren

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
nl: Berichten en mappenstructuur van Thunderbird/Mozilla importeren

en: Import folder %1...
nl: Map %1 importeren...

en: Import folder structure...
nl: Mappenstructuur importeren...

en: Import mailman gzip Files
nl: Gzip-bestanden van mailman importeren

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
nl: mbox-bestanden importeren (UNIX, Evolution)

en: Importing %1
nl: Bezig met importeren van %1

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
nl: UNIX e-mailmappen worden geïmporteerd ('.mbx') ...

en: Importing OE4 Mailbox %1
nl: OE4-postbus %1 wordt geïmporteerd

en: Importing OE5+ Folder file %1
nl: OE5 wordt geïmporteerd met het mapbestand %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
nl: OE5-postvak %1 wordt geïmporteerd

en: Importing emails from %1
nl: E-mailberichten van %1 worden geïmporteerd

en: Importing emails from %1...
nl: E-mailberichten van %1 worden geïmporteerd...

en: Importing folder '%1'...
nl: Map '%1' importeren...

en: Importing in progress...
nl: Import wordt uitgevoerd...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
nl: E-mailmappen worden geïmporteerd ( '.pmm') ...

en: Importing new mail files ('.cnm')...
nl: Nieuwe e-mailbestanden worden geïmporteerd ('.cnm') ...

en: Importing new mail files...
nl: Nieuwe e-mailbestanden worden geïmporteerd...

en: Importing the archive failed.
nl: Importeren van het archief is mislukt.

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
nl: Het importeren van het archiefbestand '%1' in map '%2' is gelukt.

en: KMail Archive Files
nl: KMail archiefbestanden

en: Laurence Anderson <br>( Filter enhanced by Danny Kukawka )</p>
nl: Laurence Anderson <br>( Filter verbeterd door Danny Kukawka )</p>

en: Laurence Anderson <p>( Filter accelerated by Danny Kukawka )</p>
nl: Laurence Anderson <p>( Filter versneld door Danny Kukawka )</p>

en: Message %1
nl: Bericht %1

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
nl: Er zijn geen postbusbestanden van Outlook Express gevonden in de map %1.

en: No archive selected.
nl: Geen archief geselecteerd.

en: No directory selected.
nl: Geen map geselecteerd.

en: No files found for import.
nl: Geen bestanden gevonden om te importeren.

en: No files selected.
nl: Geen bestanden geselecteerd.

en: No subfolder named 'cur' in folder %1.
nl: Geen submap genaamd 'cur' in map %1.

en: Parsing the folder structure...
nl: De mappenstructuur wordt ontleed...

en: Please select an archive file that should be imported.
nl: Gaarne een archiefbestand selecteren dat geïmporteerd zou moeten worden.

en: Select KMail Archive File to Import
nl: Te importeren KMail archiefbestand selecteren

en: Select Profile:
nl: Profiel selecteren:

en: Simon MARTIN<br /><br />( Filter accelerated by Danny Kukawka )
nl: Simon MARTIN<br /><br />( Filter versneld door Danny Kukawka )

en: Start import file %1...
nl: Begonnen met bestand %1 te importeren...

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
nl: Het bestand '%1' lijkt geen geldig archief te zijn.

en: To:
nl: Naar:

en: Total:
nl: Totaal:

en: Unable to open %1, skipping
nl: %1 kan niet worden geopend en wordt daarom overgeslagen

en: Unable to open archive file '%1'
nl: Archiefbestand '%1' kon niet worden geopend

en: Unable to open archive file '%1', skipping
nl: Archiefbestand '%1' kon niet worden geopend, overslaan

en: Unable to open mailbox %1
nl: Postbus %1 kon niet worden geopend.

en: Unable to retrieve folder for folder path %1.
nl: Kon map voor mappad %1 niet ophalen.

en: Unexpected subdirectory named '%1'.
nl: Onverwachte submap genaamd '%1'.

en: Unexpected subfolder %1 in folder %2.
nl: Onverwachte submap %1 in map %2.

[ctx: define folder name when we will import pegasus mail]
en: PegasusMail-Import
nl: Uit PegasusMail importeren

[ctx: define folder name where we import evolution mails]
en: Evolution-Import
nl: Uit Evolution importeren

[ctx: define folder name where we will import clawsmail mails]
en: ClawsMail-Import
nl: Claws-e-mail-import

[ctx: define folder name where we will import sylpheed mails]
en: Sylpheed-Import
nl: Uit Sylpheed importeren

en: gzip Files
nl: gzip-bestanden

en: mbox Files
nl: mbox-bestanden
