mate-power-manager 1.25.0 - en to nl translation catalogue (393 entries)

en: %.0f second | %.0f seconds
nl[0]: %.0f seconde
nl[1]: %.0f seconden

en: %.1f day | %.1f days
nl[0]: %.1f dag
nl[1]: %.1f dagen

en: %.1f hour | %.1f hours
nl[0]: %.1f uur
nl[1]: %.1f uur

en: %.1f minute | %.1f minutes
nl[0]: %.1f minuut
nl[1]: %.1f minuten

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

en: %i hour | %i hours
nl[0]: %i uur
nl[1]: %i uur

en: %i minute | %i minutes
nl[0]: %i minuut
nl[1]: %i minuten

en: %id%02ih
nl: %id%02iu

en: %ih
nl: %iu

en: %ih%02im
nl: %iu%02im

en: %s %s remaining (%.1f%%)
nl: %s %s resterend (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
nl: %s %s tot opgeladen (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
nl: %s %s tot opgeladen (%.1f%%)
    Levert %s aan draaitijd op accu

en: %s charging (%.1f%%)
nl: %s aan het opladen (%.1f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
nl: %s ontladen (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
nl: %s ontladen (%.1f%%)

en: %s empty
nl: %s leeg

en: %s is fully charged
nl: %s is volledig opgeladen

en: %s not present
nl: %s niet aanwezig

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
nl: %s aan resterende UPS-stroom (%.0f%%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
nl: %s aan resterende accutijd (%.0f%%)

en: %s remaining
nl: %s resterend

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
nl: %s wacht op opladen (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
nl: %s wacht op ontladen (%.1f%%)

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: AC adapter | AC adapters
nl[0]: Netstroomstekker
nl[1]: Netstroomstekkers

en: About Power Manager Brightness Applet
nl: Over helderheidswerkbalkhulpje van energiebeheer

en: About Power Manager Inhibit Applet
nl: Over verhinderingswerkbalkhulpje van energiebeheer

en: Actions
nl: Acties

en: Adjusts laptop panel brightness.
nl: Past de helderheid van het laptopscherm aan.

en: Allow backlight brightness adjustment
nl: Aanpassen van de helderheid van de achtergrondverlichting toestaan

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
nl: Stelt gebruiker in staat om automatische energiebesparing te verhinderen.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
nl: Ongeveer <b>%s</b> resterende UPS-tijd (%.0f%%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
nl: Er is ongeveer <b>%s</b> resterende UPS-lading (%.0f%%). Sluit de laptop aan op netstroom om gegevensverlies te voorkomen.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
nl: Ongeveer <b>%s</b> resterende accutijd (%.0f%%)

en: Ask me
nl: Vragen

en: Attached computer battery low
nl: Accu van aangesloten computer laag

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
nl: De accu van de aangesloten computer heeft bijna geen stroom meer (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
nl: De aangesloten computer heeft weinig stroom meer (%.0f%%) en zal ophouden met werken als deze niet snel opgeladen wordt.

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Automatic sleep enabled
nl: Automatische pauzestand ingeschakeld

en: Automatic sleep inhibited
nl: Automatische pauzestand verhinderd

en: Battery Charged | Batteries Charged
nl[0]: Accu opgeladen
nl[1]: Accu's opgeladen

en: Battery Discharging
nl: Accu ontlaadt

en: Battery critical low action
nl: Actie wanneer de acculading kritiek laag is

en: Battery critically low
nl: Acculading kritiek laag

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
nl: De accu heeft een zeer lage ladingscapaciteit (%1.1f%%). Dit betekent dat deze mogelijk versleten of kapot is.

en: Battery is full
nl: Accu is vol

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
nl: Accu is volledig opgeladen.
    Levert %s aan draaitijd voor de laptop

en: Battery is low
nl: Acculading is laag

en: Battery is very low
nl: Acculading is erg laag

en: Battery low
nl: Acculading laag

en: Battery may be broken
nl: Accu is mogelijk kapot

en: Blank screen
nl: Zwart scherm

en: Brightness Applet
nl: Helderheidsprogrammaatje

en: Brightness Applet Factory
nl: Helderheidsprogrammaatje-fabriek

en: Cannot connect to mate-power-manager
nl: Kan geen verbinding maken met mate-power-manager

en: Cannot get laptop panel brightness
nl: Kan schermhelderheid niet opvragen

en: Capacity
nl: Lading

en: Capacity:
nl: Capaciteit:

en: Cell charge
nl: Acculading

en: Cell phone | Cell phones
nl[0]: Mobieltje
nl[1]: Mobieltjes

en: Cell phone battery low
nl: Telefoonaccu laag

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
nl: De mobiele telefoon heeft bijna geen stroom meer (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De mobiele telefoon heeft heel weinig stroom meer (%.0f%%) en zal ophouden met werken als deze niet snel opgeladen wordt.

en: Charge
nl: Lading

en: Charge accuracy
nl: Accuraatheid lading

en: Charge profile
nl: Ladingsprofiel

en: Charge rate:
nl: Laadsnelheid:

en: Charge time:
nl: Laadtijd:

en: Charged
nl: Opgeladen

en: Charging
nl: Opladen...

en: Check CPU load before sleeping
nl: Controleer CPU-belasting voordat slaapstand wordt geactiveerd

en: Computer failed to hibernate.
nl: Kon computer niet in slaapstand zetten.

en: Computer failed to suspend.
nl: Kon computer niet in pauzestand zetten.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
nl: De computer wordt in de slaapstand gezet als deze niet snel aan de netstroom wordt aangesloten.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
nl: De computer wordt afgesloten als deze niet snel aan de netstroom wordt aangesloten.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
nl: De computer wordt in de pauzestand gezet als deze niet snel aan de netstroom wordt aangesloten.

en: Configure power management
nl: Energiebeheer instellen

en: Copyright © 2006 Benjamin Canou
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2006 Benjamin Canou
    Auteursrecht © 2011-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2006-2007 Richard Hughes
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2006-2007 Richard Hughes
    Auteursrecht © 2011-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2011-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2011-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Correction factor
nl: Correctiefactor

en: Could not get the maximum value of the backlight
nl: Kon de maximumwaarde van de achtergrondverlichting niet verkrijgen

en: Could not get the value of the backlight
nl: Kon de waarde van de achtergrondverlichting niet verkrijgen

en: Could not set the value of the backlight
nl: Kon de waarde van de achtergrondverlichting niet instellen

en: Current charge:
nl: Huidige lading:

en: Data length:
nl: Gegevenslengte:

en: Description
nl: Beschrijving

en: Design charge:
nl: Lading (fabrieksontwerp):

en: Device
nl: Apparaat

en: Device History
nl: Apparaatgeschiedenis

en: Device Information
nl: Apparaatinformatie

en: Device Profile
nl: Apparaatprofiel

en: Di_m display when idle
nl: Scherm di_mmen bij inactiviteit

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
nl: Verminder de helderheid van het scherm na een periode van inactiviteit, wanneer op netstroom

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
nl: Verminder de helderheid van het scherm na een periode van inactiviteit, wanneer op accustroom

en: Discharge accuracy
nl: Accuraatheid ontlading

en: Discharge profile
nl: Ontladingsprofiel

en: Discharge time:
nl: Ontladingstijd:

en: Discharging
nl: Ontladen...

en: Display
nl: Weergave

en: Display DPMS activated
nl: Scherm-DPMS ingeschakeld

en: Display options for the notification icon.
nl: Weergaveopties voor het meldingspictogram.

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Empty
nl: Leeg

en: Energy
nl: Energie

en: Energy (design)
nl: Energie (fabrieksontwerp)

en: Energy when empty
nl: Energie wanneer leeg

en: Energy when full
nl: Energie wanneer vol

en: Excellent
nl: Uitstekend

en: Exit after a small delay (for debugging)
nl: Afsluiten met een kleine vertraging (voor foutopsporing)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
nl: Afsluiten nadat energiebeheer is geladen (voor foutopsporing)

en: Failed to hibernate
nl: Slaapstand mislukt

en: Failed to suspend
nl: Pauzestand mislukt

en: Failure was reported as:
nl: De foutmelding is als volgt:

en: Fair
nl: Redelijk

en: General
nl: Algemeen

en: Get the current brightness
nl: De huidige helderheid opvragen

en: Get the number of brightness levels supported
nl: Vraag het aantal ondersteunde helderheidswaarden op

en: Good
nl: Goed

en: Graph type:
nl: Type grafiek:

en: Hibernate
nl: Slaapstand

en: Hibernate button action
nl: Actie bij indrukken van slaapstandknop

en: History
nl: Geschiedenis

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
nl: Of de gebruiker op de hoogte wordt gebracht als pauzestand of slaapstand mislukt.

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
nl: Of de gebruiker op de hoogte wordt gebracht wanneer de accu volledig is opgeladen.

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
nl: Of de gebruiker een melding krijgt wanneer de accu bijna leeg is.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
nl: Of het contextmenu onderdelen toont voor voorkeuren en statistieken

en: If sounds should be used
nl: Of er geluiden gebruikt moet worden

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
nl: Geeft aan of er een geluid moet worden afgespeeld wanneer de acculading kritiek laag is, of wanneer verhinderingsverzoeken de beleidsactie hebben belet.

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
nl: Of de belasting van de CPU gecontroleerd moet worden voordat de inactiviteitsactie ondernomen wordt.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
nl: Of de accugebeurtenis plaats moet vinden als het laptopscherm dichtgeklapt wordt en de netstroom niet aangesloten is

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
nl: Of de schermsluitgebeurtenis voor de accu moet plaatsvinden (bijvoorbeeld ‘Zet in slaapstand bij sluiten van het laptopscherm tijdens accustroom’) als het laptopscherm eerder dichtgeklapt werd en de netstroom pas later wordt verbroken.

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
nl: Of de toetsenbordverlichting wordt verminderd wanneer de computer op accustroom draait.

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
nl: Of de helderheid van het scherm moet worden gewijzigd wanneer er afgewisseld wordt tussen netstroom en accustroom.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
nl: Of de helderheid van het scherm wordt verminderd om energie te besparen wanneer de computer inactief is en op netstroom draait.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
nl: Of de helderheid van het scherm moet worden verminderd om energie te besparen wanneer de computer inactief is en op accustroom draait.

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
nl: Of de schermhelderheid moet worden verminderd wanneer de computer op accustroom draait.

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
nl: Of de gebruiker op de hoogte wordt gebracht wanneer de netstroomstekker verwijderd wordt.

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
nl: Of er tijdgebaseerde meldingen gebruikt worden. Als dit op ‘false’ wordt gezet, wordt er in plaats daarvan de verandering in percentage gebruikt. Dit kan worden benut bij een incorrect functionerende ACPI (energiebeheer) in het BIOS.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
nl: Of er een zinloze waarschuwing voor lage lading zal worden getoond bij een kapotte accu

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
nl: Of de waarschuwing voor lage lading zal worden getoond bij een kapotte accu. Die waarschuwing heeft dan natuurlijk geen zin, dus uitschakelen van die waarschuwing is in dat geval een goed idee.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Inhibit Applet
nl: Verhinderingsprogrammaatje

en: Inhibit Applet Factory
nl: Fabriek voor verhinderingsprogrammaatje

en: Keyboard | Keyboards
nl[0]: Toetsenbord
nl[1]: Toetsenborden

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
nl: Toetsenbordverlichting wanneer de computer op netstroom werkt.

en: Keyboard battery low
nl: Toetsenbordbatterij laag

en: LCD brightness : %d%%
nl: LCD-schermhelderheid: %d%%

en: LCD brightness when on AC
nl: Helderheid van LCD-scherm bij netstroom

en: LCD dimming amount when on battery
nl: LCD-helderheidsreductie bij accustroom

en: Laptop battery | Laptop batteries
nl[0]: Laptop-accu
nl[1]: Laptop-accu's

en: Laptop battery critically low
nl: Lading van laptopaccu kritiek laag

en: Laptop battery low
nl: Laptopaccu laag

en: Laptop lid close action on battery
nl: Actie bij dichtklappen van laptopscherm wanneer op accustroom

en: Laptop lid close action when on AC
nl: Actie bij sluiten van laptopscherm wanneer op netstroom

en: Laptop lid is closed
nl: Laptopscherm is dichtgeklapt

en: Last full charge:
nl: Laatste volledige lading:

en: Lead acid
nl: Loodzuur

en: Lid has closed
nl: Scherm is dichtgeklapt

en: Lid has opened
nl: Scherm is opengeklapt

en: Lithium Ion
nl: Lithium-ion

en: Lithium Iron Phosphate
nl: Lithium-ijzerfosfaat

en: Lithium Polymer
nl: Lithium-polymeer

en: Lock GNOME keyring on sleep
nl: GNOME-sleutelbos vergrendelen tijdens slaapstand

en: Lock screen on hibernate
nl: Scherm vergrendelen bij slaapstand

en: Lock screen on suspend
nl: Scherm vergrendelen bij pauzestand

en: Lock screen when blanked
nl: Scherm vergrendelen bij het op zwart zetten

en: MATE Power Manager
nl: Mate Energiebeheer

en: MATE Power Manager Backlight Helper
nl: Hulpprogramma voor achtergrondverlichting van Mate Energiebeheer

en: MATE Power Preferences
nl: Voorkeuren van Mate Energiebeheer

en: MATE;power;management;preferences;settings;
nl: MATE;energie;beheer;voorrkeuren;instellingen;

en: Make Default
nl: Standaard

en: Manual inhibit
nl: Handmatige verhindering

en: Media player | Media players
nl[0]: Mediaspeler
nl[1]: Mediaspelers

en: Media player battery low
nl: Accu in mediaspeler laag

en: Media player is low in power (%.0f%%)
nl: De mediaspeler heeft bijna geen stroom meer (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De mediaspeler heeft heel weinig stroom meer (%.0f%%) en zal ophouden met werken als deze niet snel opgeladen wordt.

en: Method used to blank screen on AC
nl: Methode die gebruikt wordt voor het op zwart zetten van het scherm bij netstroom

en: Method used to blank screen on battery
nl: Methode die gebruikt wordt voor het op zwart zetten van het scherm bij accustroom

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Monitor | Monitors
nl[0]: Beeldscherm
nl[1]: Beeldschermen

en: Mouse | Mice
nl[0]: Muis
nl[1]: Muizen

en: Mouse battery low
nl: Muisbatterij laag

en: Never
nl: Nooit

en: Nickel Cadmium
nl: Nikkel-cadmium

en: Nickel metal hydride
nl: Nikkel-metaal-hydride

en: No
nl: Nee

en: No backlights were found on your system
nl: Er is geen achtergrondverlichting op uw systeem gevonden

en: No valid option was specified
nl: Er is geen geldige optie opgegeven

en: Notification Area
nl: Meldingengebied

en: Notify on a low power
nl: Lage acculading melden

en: Notify on a sleep failure
nl: Melden als slaapstand mislukt

en: Notify on low capacity of mouse battery
nl: Melden bij lage capaciteit van muisaccu

en: Notify when AC adapter is disconnected
nl: Melden wanneer de netstroomstekker verwijderd wordt

en: Notify when fully charged
nl: Melden wanneer volledig opgeladen

en: Observe power management
nl: Energiebeheer observeren

en: On AC Power
nl: Op netstroom

en: On Battery Power
nl: Op accustroom

en: On UPS Power
nl: Op UPS-stroom

en: On battery power
nl: Op accustroom

en: Online
nl: Netstroomverbinding

en: Only display an icon when a battery is p_resent
nl: Pictogram alleen wee_rgeven bij aanwezigheid van accu

en: Only display an icon when charging or _discharging
nl: Alleen een pictogram weergeven tijdens la_den of ontladen

en: PDA | PDAs
nl[0]: PDA
nl[1]: PDA's

en: PDA battery low
nl: PDA-accu laag

en: PDA is low in power (%.0f%%)
nl: De PDA heeft bijna geen stroom meer (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De PDA heeft heel weinig stroom meer (%.0f%%) en zal ophouden met werken als deze niet snel opgeladen wordt.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
nl: Helderheid voor de toetsenbordverlichting wanneer de computer op netstroom werkt, in procenten. Waarden tussen 0 en 100.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
nl: Percentage om de toetsenbordverlichting mee te verminderen wanneer de computer niet wordt gebruikt.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
nl: Percentage om de toetsenbordverlichting mee te verminderen wanneer de computer op accustroom werkt.

en: Percentage action is taken
nl: Percentage-actie wordt uitgevoerd

en: Percentage charge:
nl: Ladingspercentage:

en: Percentage considered critical
nl: Percentage dat als kritiek laag wordt beschouwd

en: Percentage considered low
nl: Percentage dat als laag wordt beschouwd

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
nl: Sluit uw apparaat aan op netstroom om gegevensverlies te voorkomen.

en: Poor
nl: Matig

en: Power
nl: Energie

en: Power Information
nl: Energie-informatie

en: Power Management
nl: Energiebeheer

en: Power Management Preferences
nl: Voorkeuren energiebeheer

en: Power Manager
nl: Energiebeheer

en: Power Manager Brightness Applet
nl: Schermhelderheidsprogrammaatje van energiebeheer

en: Power Manager Inhibit Applet
nl: Programmaatje voor verhindering van energiebeheer

en: Power Manager is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
nl: Energiebeheer wordt uitgebracht in de hoop dat hij nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van verkoopbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. Zie de GNU General Public License (algemene publieke licentie) voor meer bijzonderheden.

en: Power Manager is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Energiebeheer is vrije programmatuur; u mag hem doorgeven en/of aanpassen onder de voorwaarden van de GNU General Public License (algemene publieke licentie), zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; hetzij versie 2 van die licentie of (naar uw keuze) enige nieuwere versie ervan.

en: Power Statistics
nl: Spanningsstatistieken

en: Power button action
nl: Actie bij het indrukken van de aan/uit-knop

en: Power management daemon
nl: Energiebeheer-achtergronddienst

en: Power plugged in
nl: Netstroom aangesloten

en: Power unplugged
nl: Netstroom losgekoppeld

en: Predicted time
nl: Voorspelde tijd

en: Prediction accuracy
nl: Nauwkeurigheid voorspelling

en: Present
nl: Aanwezig

en: Put _display to sleep when inactive for:
nl: Beel_dscherm op zwart zetten na:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
nl: Computer in _slaapstand zetten na:

en: Rate
nl: Ontladingstijd

en: Rechargeable
nl: Oplaadbaar

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
nl: Verminder de helderheid van de achtergrondverlichting wanneer de computer op accustroom werkt

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
nl: Verminder de toetsenbordverlichting indien de computer op accustroom werkt

en: Refreshed
nl: Bijgewerkt

en: Resumed
nl: Hervat

en: Select this device at startup
nl: Kies dit apparaat bij opstarten

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Serial number:
nl: Serienummer:

en: Set display _brightness to:
nl: H_elderheid beeldscherm instellen op:

en: Set the current brightness
nl: De huidige helderheid instellen

en: Show data points
nl: Gegevenspunten tonen

en: Show version of installed program and exit
nl: Toon versie van geïnstalleerd programma en sluit af

en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: Sleep timeout computer when on AC
nl: Wachttijd voor de slaapstand wanneer netstroom gebruikt wordt

en: Sleep timeout computer when on UPS
nl: Wachttijd voor de slaapstand wanneer de UPS gebruikt wordt

en: Sleep timeout computer when on battery
nl: Wachttijd voor de slaapstand wanneer de accu gebruikt wordt

en: Sleep timeout display when on AC
nl: Slaapstand-wachttijd voor het scherm wanneer netstroom gebruikt wordt

en: Sleep timeout display when on UPS
nl: Slaapstand-wachttijd voor het scherm wanneer de UPS gebruikt wordt

en: Sleep timeout display when on battery
nl: Slaapstand-wachttijd voor het scherm wanneer de accu gebruikt wordt

en: State
nl: Staat

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Supply
nl: Stroomvoorziening

en: Suspend
nl: Pauzestand

en: Suspend button action
nl: Actie bij indrukken van pauzestandknop

en: Suspend failed
nl: Pauzestand mislukt

en: Suspend started
nl: Pauzestand gestart

en: Tablet battery low
nl: Tablet-accu laag

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
nl: De tablet heeft bijna geen stroom meer (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De tablet heeft weinig stroom meer (%.1f%%) en zal stoppen met werken als deze niet opgeladen wordt.

en: Technology
nl: Technologie

en: Technology:
nl: Technologie:

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
nl: De DPMS-methode om het scherm uit te schakelen wanneer de computer op netstroom werkt.

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
nl: De DPMS-methode om het scherm uit te schakelen wanneer de computer op accustroom werkt.

en: The ID of the last device selected
nl: Het ID  van het laatst geselecteerde apparaat

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
nl: De UPS is bijna leeg. Deze computer zal zo in de slaapstand worden gezet.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
nl: De UPS is bijna leeg. Deze computer zal zo worden afgesloten.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
nl: De UPS is bijna leeg. Deze computer zal worden <b>afgesloten</b> wanneer de UPS geheel leeg is.

en: The URI to show to the user on sleep failure
nl: De aan de gebruiker te tonen URI bij een fout tijdens de slaapstand.

en: The action to take when the UPS is critically low.
nl: De te ondernemen actie wanneer de UPS-lading kritiek laag is.

en: The action to take when the UPS is low.
nl: De te ondernemen actie wanneer de UPS-lading laag is.

en: The action to take when the battery is critically low.
nl: De te ondernemen actie wanneer de acculading kritiek laag is.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
nl: De te ondernemen actie wanneer het laptopscherm wordt dichtgeklapt en de laptop op netstroom draait.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
nl: De te ondernemen actie wanneer het laptopscherm wordt dichtgeklapt en de laptop op accustroom draait.

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
nl: De te ondernemen actie wanneer de slaapstandknop wordt ingedrukt.

en: The action to take when the system power button is pressed.
nl: De te ondernemen actie wanneer de aan/uitknop wordt ingedrukt.

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
nl: De te ondernemen actie wanneer de pauzestandknop wordt ingedrukt.

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
nl: Het aantal seconden inactiviteit voordat het scherm uitgaat wanneer netstroom gebruikt wordt.

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
nl: Het aantal seconden inactiviteit voordat de computer in slaapstand gaat wanneer netstroom gebruikt wordt.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
nl: Het aantal seconden inactiviteit voordat de computer in slaapstand gaat wanneer de UPS gebruikt wordt.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
nl: Het aantal seconden inactiviteit voordat het scherm uitgaat wanneer de UPS gebruikt wordt.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
nl: Het aantal seconden inactiviteit voordat de computer in slaapstand gaat wanneer de accu gebruikt wordt.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
nl: Het aantal seconden inactiviteit voordat het scherm uitgaat wanneer de accu gebruikt wordt.

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
nl: De helderheidsreductie van het scherm wanneer de accu gebruikt wordt. Mogelijke waarden liggen tussen 0 en 100.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
nl: De accu is bijna leeg. Deze computer zal zo in de slaapstand worden gezet.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
nl: De accu is bijna leeg. Deze computer zal zo worden afgesloten.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
nl: De accu is bijna leeg. Deze computer zal zo in de pauzestand worden gezet.<br><b>Let op:</b> Er is een kleine hoeveelheid stroom nodig om de computer in de pauzestand te houden.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
nl: De accu is bijna leeg. Deze computer zal worden <b>afgesloten</b> wanneer de accu geheel leeg is.

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
nl: De helderheid van het scherm wanneer de computer op netstroom werkt. Mogelijke waarden liggen tussen 0,0 en 100,0.

en: The brightness of the screen when idle
nl: De helderheid van het scherm bij inactiviteit

en: The default amount of time to dim the screen after idle
nl: De standaardhoeveelheid tijdverloop waarna de helderheid van het scherm wegens inactiviteit wordt verminderd

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
nl: De standaardhoeveelheid tijdverloop waarna de helderheid van het scherm wegens inactiviteit wordt verminderd.

en: The default graph type to show for history
nl: Het standaardgrafiektype voor het verloop

en: The default graph type to show for stats
nl: Het standaardgrafiektype voor statistieken

en: The default graph type to show in the history window.
nl: Het standaardgrafiektype voor het verloopvenster.

en: The default graph type to show in the stats window.
nl: Het standaardgrafiektype in het statistiekenvenster.

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
nl: Het identificatienummer van het laatste apparaat, dat wordt gebruikt om de scherpstelling terug te zetten op het juiste apparaat.

en: The index of the page number to show by default
nl: De index van het paginanummer dat standaard wordt weergegeven

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
nl: De index van het paginanummer dat standaard wordt weergegeven, wat gebruikt wordt om de scherpstelling terug te zetten op de juiste pagina.

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
nl: De maximale tijdsduur op de x-as van de verloopgrafiek.

en: The maximum time displayed for history
nl: De maximale verlooptijd

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
nl: De resterende accuduur als percentage wanneer het als kritiek laag wordt beschouwd. Alleen geldig wanneer 'use-time-for-policy' uitstaat.

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
nl: De resterende accuduur als percentage wanneer het als laag wordt beschouwd. Alleen geldig wanneer use-time-for-policy uitstaat.

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
nl: De resterende accuduur als percentage wanneer de kritiek-laag-actie wordt ondernomen. Alleen geldig wanneer 'use-time-for-policy' uitstaat.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
nl: Percentage om de toetsenbordverlichting mee te verminderen wanneer de computer niet wordt gebruikt. Bijvoorbeeld, als dit op '60' is ingesteld, zal de verlichting 40% verminderd worden wanneer de computer niet wordt gebruikt. Waarden tussen 0 en 100.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
nl: Percentage om de toetsenbordverlichting te verminderen wanneer de computer op accustroom werkt. Bijvoorbeeld, als dit op '60' is ingesteld, zal de verlichting 40% verminderd worden wanneer op accustroom. Waarden tussen 0 en 100.

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
nl: De resterende accuduur in seconden wanneer de kritiek-laag-actie wordt ondernomen. Alleen geldig wanneer 'use-time-for-policy' aanstaat.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
nl: De resterende accuduur in seconden wanneer die als kritiek laag wordt beschouwd. Alleen geldig wanneer 'use-time-for-policy' aanstaat.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
nl: De resterende accuduur in seconden wanneer die als laag wordt beschouwd. Alleen geldig wanneer use-time-for-policy aanstaat.

en: The time remaining when action is taken
nl: De resterende tijd als de actie wordt uitgevoerd

en: The time remaining when critical
nl: De resterende tijd wanneer kritiek laag

en: The time remaining when low
nl: De resterende tijd indien accu laag

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
nl: Het type slaapstand dat moet worden uitgevoerd wanneer de computer inactief is.

en: There is no data to display.
nl: Er zijn geen gegevens om te tonen.

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
nl: Dit is de helderheid van het laptopscherm wanneer de sessie niet actief is. Alleen geldig wanneer use-time-for-policy aanstaat.

en: This program can only be used by the root user
nl: Dit programma kan alleen worden benut door de rootgebruiker

en: This program must only be run through pkexec
nl: Deze toepassing kan enkel via ‘pkexec’ uitgevoerd worden

en: Time elapsed
nl: Verstreken tijd

en: Time to empty
nl: Tijd tot leeg

en: Time to full
nl: Tijd tot vol

en: Type
nl: Soort

en: UPS | UPSs
nl[0]: UPS
nl[1]: UPS'sen

en: UPS Discharging
nl: UPS ontlaadt

en: UPS critical low action
nl: Actie wanneer de UPS-lading kritiek laag is

en: UPS critically low
nl: UPS-lading kritiek laag

en: UPS low
nl: UPS laag

en: UPS low power action
nl: Actie wanneer de UPS-lading laag is

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown state
nl: Onbekende staat

en: Unknown technology
nl: Onbekende technologie

en: Unknown time
nl: Onbekende tijd

en: Use mate-screensaver lock setting
nl: Gebruik instelling voor vergrendeling van de Mate-schermbeveiliging

en: Use smoothed line
nl: Afgeronde lijn gebruiken

en: Value
nl: Waarde

en: Vendor
nl: Leverancier

en: Vendor:
nl: Leverancier:

en: Visit help page
nl: Hulppagina bezoeken

en: Voltage
nl: Spanning

en: Waiting to charge
nl: Wachtend op opladen

en: Waiting to discharge
nl: Wachtend op ontladen

en: When UPS power is _critically low:
nl: Wanneer UPS-_lading kritiek laag is:

en: When UPS power is l_ow:
nl: Wanneer UPS-lading _laag is:

en: When battery po_wer is critically low:
nl: _Wanneer acculading kritiek laag is:

en: When laptop lid is cl_osed:
nl: Wanneer laptopscherm w_ordt gesloten:

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
nl: Als de slaapstand mislukt, kan aan de gebruiker een knop getoond worden om te helpen het probleem op te lossen. Laat dit veld leeg om deze knop uit te schakelen.

en: When the _suspend button is pressed:
nl: Wanneer de pau_zestandknop wordt ingedrukt:

en: When the power _button is pressed:
nl: Wanneer de aan/_uit-knop wordt ingedrukt:

en: When to show the notification icon
nl: Wanneer het meldingspictogram weer te geven

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
nl: Of Netwerkbeheer bij aanvang van slaapstand of pauzestand de verbinding moet verbreken.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
nl: Of Netwerkbeheer de verbinding moet verbreken bij aanvang van pauzestand of slaapstand en de verbinding weer moet herstellen bij het einde daarvan.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
nl: Of de GNOME-sleutelbos wordt vergrendeld voordat de computer de slaapstand in gaat. Dit betekent dat u de sleutelbos moet ontgrendelen bij hervatting.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
nl: Of de GNOME-sleutelbos wordt vergrendeld voordat de computer de pauzestand in gaat. Dit betekent dat u de sleutelbos moet ontgrendelen bij hervatting.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
nl: Of het scherm wordt vergrendeld wanneer de computer ontwaakt uit de slaapstand. Wordt alleen gebruikt wanneer lock-use-screensaver uitstaat.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
nl: Of het scherm wordt vergrendeld wanneer de computer ontwaakt uit de pauzestand. Wordt alleen gebruikt wanneer lock-use-screensaver uitstaat.

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
nl: Of het scherm wordt vergrendeld wanneer het scherm wordt uitgeschakeld. Wordt alleen gebruikt wanneer lock-use-screensaver uitstaat.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
nl: Of bij inactiviteit de laptop in slaapstand dan wel pauzestand wordt gezet, of dat er niets gedaan wordt

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
nl: Of de instelling voor vergrendeling van de Mate-schermbeveiliging gebruikt moet worden om het scherm te vergrendelen bij slaapstand, pauzestand of het op zwart zetten van het scherm.

en: Whether to use time-based notifications
nl: Of er tijdgebaseerde meldingen gebruikt worden

en: Whether we should show the history data points
nl: Of er verloopgegevens moeten worden getoond

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
nl: Of er verloopgegevens moeten worden weergegeven in het statistiekenvenster.

en: Whether we should show the stats data points
nl: Of de gegevenspunten van de statistieken moeten worden weergegeven

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
nl: Of de gegevenspunten van de statistieken moeten worden weergegeven in het statistiekenvenster.

en: Whether we should smooth the history data
nl: Of de verloopgegevens vloeiend moeten worden getekend

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
nl: Of de verloopgegevens vloeiend moeten worden getekend in de grafiek.

en: Whether we should smooth the stats data
nl: Of de statistieken vloeiend moeten worden getekend

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
nl: Of de statistieken in de grafiek vloeiend moeten worden getekend.

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
nl: Het draadloze toetsenbord heeft bijna geen stroom meer (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: Het draadloze toetsenbord heeft heel weinig stroom meer (%.0f%%) en zal ophouden met werken als het niet snel opgeladen wordt.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
nl: De draadloze muis heeft bijna geen stroom meer (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
nl: De draadloze muis heeft heel weinig stroom meer (%.0f%%) en zal ophouden met werken als deze niet snel opgeladen wordt.

en: Yes
nl: Ja

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: U zou een exemplaar van de GNU General Public License (algemene publieke licentie) moeten hebben ontvangen samen met dit programma; indien niet, schrijf dan een brief naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 Verenigde Staten van Amerika.

en: _About
nl: _Info

en: _Always display an icon
nl: _Altijd een pictogram weergeven

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Never display an icon
nl: _Nooit een pictogram weergeven

en: _Only display an icon when battery power is low
nl: Alleen een pict_ogram weergeven wanneer er weinig acculading is

en: _Preferences
nl: Voorkeuren

en: _Reduce backlight brightness
nl: Helderheid van achtergrondverlichting verminderen

en: _Reduce keyboard backlight
nl: Achtergrondverlichting voor toetsenbord verminderen

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten
