mate-settings-daemon 1.25.1 - en to nl translation catalogue (313 entries)

en: 0 thru 3, 0 is inactive, 1-3 is button to emulate
nl: Van 0 tot 3, 0 is niet actief, 1-3 is de knop om na te bootsen

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
nl: Versnellingsfactor voor muisbewegingen. Een waarde van -1 is de systeemstandaard.

en: Acceleration multiplier for touchpad motion. A value of -1 is the system default.
nl: Versnellingsfactor voor touchpadbewegingen. Een waarde van -1 is de systeemstandaard.

en: Acceleration profile
nl: Versnellingsprofiel

en: Acceleration profile used for connected mice. The acceleration profile can be set to either default ('default') which uses the default acceleration profile for each device, flat ('flat'), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive ('adaptive') which adapts the acceleration depending on the mouse movement. If a mouse doesn't support the configured profile, 'default' will be used.
nl: Versnellingsprofiel dat wordt gebruikt voor aangesloten muizen. Het versnellingsprofiel kan ingesteld worden op Standaard ('default'), dat het standaardprofiel gebruikt voor elk aangesloten apparaat, Vlak ('flat'), dat versnelt met een apparaatspecifieke constante factor afgeleid van de ingestelde muispijlsnelheid, of Aanpassend ('adaptive'), dat de versnelling aanpast afhankelijk van de muisbeweging. Indien een muis het ingestelde profiel niet ondersteund, zal Standaard worden gebruikt.

en: Acceleration profile used for touchpad. The acceleration profile can be set to either default ('default') which uses the default acceleration profile for each device, flat ('flat'), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive ('adaptive') which adapts the acceleration depending on the touchpad movement. If a touchpad doesn't support the configured profile, 'default' will be used.
nl: Versnellingsprofiel dat wordt gebruikt voor het aanraakveld. Het versnellingsprofiel kan ingesteld worden op Standaard ('default'), dat het standaardprofiel gebruikt voor elk aangesloten apparaat, Vlak ('flat'), dat versnelt met een apparaatspecifieke constante factor afgeleid van de ingestelde muispijlsnelheid, of Aanpassend ('adaptive'), dat de versnelling aanpast afhankelijk van de aanraakveldbeweging. Indien een aanraakveld het ingestelde profiel niet ondersteund, zal Standaard worden gebruikt.

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Accessibility Keyboard
nl: Toetsenbord-toegankelijkheid

en: Accessibility keyboard plugin
nl: Invoegtoepassing voor toetsenbord-toegankelijkheid

en: Accessibility settings
nl: Instellingen voor toegankelijkheid

en: Accessibility settings plugin
nl: Invoegsel voor toegankelijkheidsinstellingen

en: Activate
nl: Activeren

en: Activation of this plugin
nl: Activering van deze invoegtoepassing

en: Airplane mode disabled
nl: Vliegtuigmodus uitgeschakeld

en: Airplane mode enabled
nl: Vliegtuigmodus ingeschakeld

en: Antialiasing
nl: Gladmaken

en: Automatically prunes thumbnail caches and other transient files, and warns about low disk space
nl: Leegt automatisch de tijdelijke opslag voor miniaturen en andere tijdelijke bestanden, en waarschuwt voor tekort aan schijfruimte

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background plugin
nl: Achtergrond-invoegtoepassing

en: Binding to eject an optical disc.
nl: Sneltoets om een optische schijf uit te werpen.

en: Binding to enable or disable the touchpad.
nl: Sneltoets om het touchpad in- of uit te schakelen.

en: Binding to launch MATE settings.
nl: Koppeling om MATE-instellingen te starten.

en: Binding to launch the calculator.
nl: Sneltoets om de rekenmachine te starten.

en: Binding to launch the email client.
nl: Sneltoets om het e-mailprogramma te starten.

en: Binding to launch the help browser.
nl: Sneltoets om de hulptekst te openen.

en: Binding to launch the instant messenger.
nl: Toetsbinding voor het starten van Instantberichten.

en: Binding to launch the media player.
nl: Sneltoets om de mediaspeler te starten.

en: Binding to launch the search tool.
nl: Sneltoets om het zoekprogramma te starten.

en: Binding to launch the web browser.
nl: Sneltoets om de webbrowser te starten.

en: Binding to lock the screen.
nl: Sneltoets om het scherm te vergrendelen.

en: Binding to log out.
nl: Sneltoets om af te melden.

en: Binding to lower the system volume quietly.
nl: Sneltoets om het geluidvolume stil te verlagen.

en: Binding to lower the system volume.
nl: Sneltoets om het geluid zachter te zetten.

en: Binding to mute the system volume quietly.
nl: Sneltoets om het geluid stil te dempen.

en: Binding to mute the system volume.
nl: Sneltoets om het geluid te dempen.

en: Binding to mute/unmute the microphone.
nl: Sneltoets om de microfoon uit- of aan te zetten.

en: Binding to open the Home folder.
nl: Sneltoets om de persoonlijke map te openen met de bestandsbeheerder.

en: Binding to pause playback.
nl: Sneltoets om afspelen te pauzeren.

en: Binding to raise the system volume quietly.
nl: Sneltoets om het geluidvolume stil te verhogen.

en: Binding to raise the system volume.
nl: Sneltoets om het geluid harder te zetten.

en: Binding to show the on-screen keyboard
nl: Sneltoets om het schermtoetsenbord te tonen.

en: Binding to show the screen magnifier
nl: Sneltoets om het schermvergrootglas te tonen.

en: Binding to shut down.
nl: Sneltoets om af te sluiten.

en: Binding to skip to next track.
nl: Sneltoets om naar het volgende nummer te gaan.

en: Binding to skip to previous track.
nl: Sneltoets om naar het vorige nummer te gaan.

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
nl: Sneltoets om af te spelen (of te schakelen tussen afspelen en pauzeren).

en: Binding to start the screen reader
nl: Sneltoets om de schermlezer aan te zetten.

en: Binding to stop playback.
nl: Sneltoets om afspelen stil te zetten.

en: Bluetooth disabled
nl: Bluetooth uitgeschakeld

en: Bluetooth enabled
nl: Bluetooth ingeschakeld

en: Cannot determine user's home directory
nl: Kan de persoonlijke map van gebruiker niet vaststellen

en: Change system time
nl: Systeemtijd veranderen

en: Change system time zone
nl: Tijdzone van systeem wijzigen

en: Changing Screen Layout
nl: Schermvormgeving veranderen

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Clipboard plugin
nl: Klembord-invoegtoepassing

en: Configure display settings
nl: Scherminstellingen configureren

en: Configure hardware clock
nl: Apparatuurklok instellen

en: Could not apply the stored configuration for monitors
nl: Kon de opgeslagen beeldscherminstellingen niet toepassen

en: Could not enable mouse accessibility features
nl: Kon functies voor muis-toegankelijkheid niet activeren

en: Could not get default terminal. Verify that your default terminal command is set and points to a valid application.
nl: Kan de standaardterminalvenster niet opvragen. Controleer of uw standaardterminalvenster-opdracht is ingesteld en naar een geldige toepassing verwijst.

en: Could not refresh the screen information: %s
nl: Kon de scherminformatie niet verversen: %s

en: Could not restore the display's configuration
nl: Kon de scherminstellingen niet terugzetten

en: Could not restore the display's configuration from a backup
nl: Kon de scherminstellingen niet terugzetten vanuit een reservekopie

en: Could not save monitor configuration
nl: Kon beeldscherminstellingen niet opslaan

en: Could not switch the monitor configuration
nl: Kon de beeldscherminstellingen niet omschakelen

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this is a valid command.
nl: Deze opdracht kon niet worden uitgevoerd: %s
    Controleer of dit een geldige opdracht is.

en: Cursor size
nl: Aanwijzergrootte

en: Cursor theme
nl: Aanwijzerthema

en: Cursor theme name.
nl: Naam van aanwijzerthema.

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Disable touchpad while typing
nl: Touchpad uitschakelen tijdens het tikken

en: Distance before a drag is started.
nl: Afstand voordat wordt begonnen met slepen.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
nl: Afstand in beeldpunten die de muisaanwijzer moet afleggen voordat de versnelling wordt ingeschakeld. Een waarde van -1 is de systeemstandaard.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated touchpad motion is activated. A value of -1 is the system default.
nl: Afstand die de touchpadaanwijzer moet afleggen voordat de versnelling wordt ingeschakeld. Een waarde van -1 is de systeemstandaard.

en: Do not touch monitor configuration
nl: Beeldscherminstellingen niet aanpassen

en: Do you want to activate Slow Keys?
nl: Wilt u Trage Toetsen activeren?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
nl: Wilt u Plaktoetsen activeren?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
nl: Wilt u Trage Toetsen deactiveren?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
nl: Wilt u Plaktoetsen deactiveren?

en: Do_n't activate
nl: _Niet activeren

en: Do_n't deactivate
nl: _Niet deactiveren

en: Does the display look OK?
nl: Ziet het scherm er goed uit?

en: Don't activate
nl: Niet activeren

en: Don't become a daemon
nl: Niet als achtergronddienst uitvoeren

en: Don't deactivate
nl: Niet deactiveren

en: Don't show any warnings again
nl: Toon geen waarschuwingen meer

en: Don't show any warnings again for this file system
nl: Toon voor dit bestandssysteem geen waarschuwingen meer

en: Double Click Time
nl: Dubbelkliktijd

en: Drag Threshold
nl: Sleepdrempel

en: Dummy plugin
nl: Dummy-invoegtoepassing

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Empty Trash
nl: Prullenbak ledigen

en: Empty all of the items from the trash?
nl: Alle elementen in de prullenbak verwijderen?

en: Emptying the trash
nl: Prullenbak ledigen...

en: Enable debugging code
nl: Foutopsporing code inschakelen

en: Enable horizontal edge scrolling
nl: Schuiven via horizontale rand inschakelen

en: Enable horizontal two-finger scrolling
nl: Horizontaal schuiven met twee vingers inschakelen

en: Enable mouse clicks with touchpad
nl: Muisklikken met touchpad inschakelen

en: Enable three-finger button-click emulation
nl: Inschakelen van nabootsing van knopklik met drie vingers

en: Enable touchpad
nl: Touchpad inschakelen

en: Enable vertical edge scrolling
nl: Schuiven via verticale rand inschakelen

en: Enable vertical two-finger scrolling
nl: Verticaal schuiven met twee vingers inschakelen

en: Enabled two-finger button-click emulation
nl: Inschakelen van nabootsing van knopklik met twee vingers

en: Enables middle mouse button emulation through simultaneous left and right button click.
nl: Maakt nabootsen mogelijk van middelklikken, door de linker- en rechterknop van de muis tegelijkertijd in te drukken.

en: Enhance _contrast in colors
nl: Kleur_contrast verbeteren

en: Error activating XKB configuration.
    It can happen under various circumstances:
     • a bug in libxklavier library
     • a bug in X server (xkbcomp, xmodmap utilities)
     • X server with incompatible libxkbfile implementation
    
    X server version data:
    %s
    %d
    If you report this situation as a bug, please include:
     • The result of <b>%s</b>
     • The result of <b>%s</b>
nl: Fout bij het activeren van de XKB-configuratie.
    Dit kan optreden in verschillende omstandigheden:
     • een fout in de libxklavier-bibliotheek
     • een fout in de X-server (de hulpmiddelen xkbcomp, xmodmap)
     • een X-server met een incompatible libxkbfile-implementatie
    
    Verslaggegevens van de X-server:
    %s
    %d
    Als u deze situatie als fout rapporteert, voeg dan dit toe:
     • Het resultaat van <b>%s</b>
     • Het resultaat van <b>%s</b>

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van (%s)
    welke gekoppeld is aan de sleutel (%s)

en: Examine…
nl: Onderzoeken...

en: Exit after a time (for debugging)
nl: Afsluiten na bepaalde tijd (voor foutopsporing)

en: File for default configuration for RandR
nl: Bestand voor standaardinstellingen van RandR

en: File name of the bell sound to be played.
nl: Bestandsnaam van het af te spelen belgeluid.

en: Free percentage notify threshold
nl: Meldingsdrempel voor percentage vrije ruimte

en: Free space no notify threshold
nl: Drempel voor niet-melden van vrije ruimte

en: From:
nl: Van:

en: Hardware Airplane Mode
nl: Vliegtuigmodus voor apparatuur

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
nl: Geeft aan waar de muisaanwijzer zich bevindt wanneer de CTRL-toets wordt ingedrukt en losgelaten.

en: Hinting
nl: Vormsuggesties

en: Home folder
nl: Persoonlijke map

en: Housekeeping
nl: Schoonmaken

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
nl: Als u ervoor kiest de prullenbak te ledigen, zullen alle elementen erin, blijvend verloren gaan. U kunt deze elementen ook afzonderlijk verwijderen.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Key binding (%s) is incomplete
nl: Sneltoets (%s) is onvolledig

en: Key binding (%s) is invalid
nl: Sneltoets (%s) is ongeldig

en: Keybindings
nl: Sneltoetsen

en: Keybindings plugin
nl: Sneltoetsen-invoegtoepassing

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Keyboard Bell Custom Filename
nl: Aangepaste bestandsnaam van toetsenbordbeltoon

en: Keyboard _Preferences
nl: Toetsenbord_voorkeuren

en: Keyboard plugin
nl: Toetsenbord-invoegtoepassing

en: Launch calculator
nl: Rekenmachine starten

en: Launch email client
nl: E-mailprogramma starten

en: Launch help browser
nl: Hulptekst openen

en: Launch instant messenger
nl: Instantberichten starten

en: Launch media player
nl: Mediaspeler starten

en: Launch settings
nl: Start instellingen

en: Launch web browser
nl: Webbrowser starten

en: Left
nl: Links

en: Length of a double click.
nl: Lengte van een dubbelklik.

en: Locate Pointer
nl: Aanwijzer lokaliseren

en: Lock screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Log out
nl: Afmelden

en: Low Disk Space
nl: Weinig schijfruimte

en: MATE Settings Daemon
nl: Mate Achtergronddienst voor instellingen

en: Make _text larger and easier to read
nl: Maak _tekst groter en makkelijker leesbaar

en: Manage X Settings
nl: X-instellingen beheren

en: Manage the X resource database
nl: De X Resource-gegevensbank beheren

en: Media keys
nl: Mediatoetsen

en: Media keys plugin
nl: Mediatoetsen-invoegtoepassing

en: Microphone mute/unmute
nl: Microfoon uitzetten / aanzetten

en: Middle button emulation
nl: Nabootsing van middelste knop

en: Minimum notify period for repeated warnings
nl: Minimale meldingsperiode voor herhaalde waarschuwingen

en: Mirror same output to all monitors and turn them on
nl: Zend hetzelfde beeld naar alle schermen en zet ze aan

en: Mirroring outputs not supported
nl: Spiegelen van uitvoer niet ondersteund

en: Module Path
nl: Modulepad

en: Motion Acceleration
nl: Bewegingsversnelling

en: Motion Threshold
nl: Bewegingsdrempel

en: Mount paths to ignore
nl: Te negeren aankoppelpaden

en: Mouse
nl: Muis

en: Mouse Preferences
nl: Muisvoorkeuren

en: Mouse accessibility requires Mousetweaks to be installed on your system.
nl: Toegankelijkheid voor muis vereist de installatie van Mousetweaks.

en: Mouse button orientation
nl: Muisknop-oriëntatie

en: Mouse plugin
nl: Muis-invoegtoepassing

en: Mpris plugin
nl: Mpris-invoegtoepassing

en: Mute the audio quietly
nl: Het geluid stil dempen

en: NSS security system could not be initialized
nl: NSS-veiligheidssysteem kon niet worden geïnitialiseerd

en: Natural scrolling
nl: Natuurlijk schuiven

en: Next track
nl: Volgende nummer

en: No External Display
nl: Geen extern beeldscherm

en: Normal
nl: Normaal

en: NumLock state
nl: NumLock-status

en: OFF
nl: UIT

en: ON
nl: AAN

en: On-screen keyboard
nl: Schermtoetsenbord

en: One finger tap button
nl: Knop voor tikken met één vinger

en: Open the display configuration dialog (all settings)
nl: Open het dialoogscherm voor beeldscherminstelling (alle instellingen)

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Percentage free space threshold for initial warning of low disk space. If the percentage free space drops below this, a warning will be shown.
nl: Procentuele drempelwaarde voor eerste waarschuwing inzake te weinig vrije schijfruimte. Als het percentage vrije ruimte hieronder komt, wordt er een waarschuwing weergegeven.

en: Play (or play/pause)
nl: Afspelen (of afspelen/pauzeren)

en: Preparing to empty trash…
nl: Voorbereiden van ledigen van prullenbak...

en: Press and _hold keys to accept them (Slow Keys)
nl: Toetsen in_drukken en vasthouden om ze te bevestigen (Trage Toetsen)

en: Previous track
nl: Vorige nummer

en: Priority to use for this plugin
nl: Prioriteit van deze invoegtoepassing

en: Priority to use for this plugin in mate-settings-daemon startup queue
nl: De te gebruiken prioriteit voor deze invoegtoepassing in de opstartvolgorde van mate-settings-daemon

en: Privileges are required to change the system time zone.
nl: Er zijn rechten benodigd om de tijdzone van het systeem te veranderen.

en: Privileges are required to change the system time.
nl: Er zijn rechten benodigd om de systeemtijd te veranderen.

en: Privileges are required to configure the hardware clock.
nl: Er zijn rechten benodigd om de apparatuurklok in te stellen.

en: RGBA order
nl: RGBA-volgorde

en: Remember NumLock state
nl: NumLock-status onthouden

en: Removing item %lu of %lu
nl: Bezig met verwijderen van element %lu van %lu

en: Removing: %s
nl: Verwijderen: %s

en: Replace the current daemon
nl: Huidige achtergronddienst vervangen

en: Rfkill plugin
nl: Invoegtoepassing voor Rfkill

en: Right
nl: Rechts

en: Rotation not supported
nl: Draaiing niet ondersteund

en: Same output all monitors
nl: Zelfde beeld op alle schermen

en: Screen magnifier
nl: Schermvergrootglas

en: Screen reader
nl: Schermlezer

en: Search
nl: Zoeken

en: Select the button mapping for one-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
nl: Kies de knop voor tikken met één vinger. Ondersteunde waarden zijn: 1: linkermuisknop 2: middelste muisknop 3: rechtermuisknop

en: Select the button mapping for three-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
nl: Selecteer de knop voor tikken met drie vingers. Ondersteunde waarden zijn: 1 - linkermuisknop 2 - middelste muisknop 3 - rechtermuisknop

en: Select the button mapping for two-finger tap. Supported values are: 1: left mouse button 2: middle mouse button 3: right mouse button
nl: Selecteer de knop voor tikken met twee vingers. Ondersteunde waarden zijn: 1 - linkermuisknop 2 - middelste muisknop 3 - rechtermuisknop

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
nl: Geef de waarde TRUE wanneer u problemen heeft met het per ongeluk aanraken van uw touchpad tijdens het tikken.

en: Set this to TRUE to allow horizontal edge scrolling
nl: Geef de waarde TRUE om schuiven via horizontale rand toe te staan

en: Set this to TRUE to allow horizontal two-finger scrolling
nl: Geef de waarde TRUE om horizontaal schuiven met twee vingers toe te staan

en: Set this to TRUE to allow vertical edge scrolling
nl: Geef de waarde TRUE om schuiven via verticale rand toe te staan

en: Set this to TRUE to allow vertical two-finger scrolling
nl: Geef de waarde TRUE om verticaal schuiven met twee vingers toe te staan

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
nl: Geef de waarde TRUE voor de mogelijkheid om muisklikken na te bootsen door te tikken op het touchpad.

en: Set this to TRUE to enable all touchpads.
nl: Geef de waarde TRUE om alle touchpads in te schakelen.

en: Set this to one of "none", "lock_screen", or "force_logout". The action will get performed when the smartcard used for log in is removed.
nl: Zet dit op 'none', 'lock_screen' of 'force_logout'. De actie zal worden uitgevoerd wanneer de smartcard die wordt gebruikt voor aanmelden, wordt verwijderd.

en: Set this to true to enable natural (reverse) scrolling for touchpads
nl: Geef de waarde TRUE om natuurlijk (omgekeerd) schuiven voor touchpads in te schakelen

en: Set up screen size and rotation settings
nl: Schermafmeting en -draaiing instellen

en: Show Displays in Notification Area
nl: Beeldschermen tonen in meldingengebied

en: Show OSD notification
nl: Toon OSD-melding

en: Show _Current Layout
nl: Huidige indeling tonen

en: Shut down
nl: Afsluiten

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
nl: Grootte van de aanwijzer waar cursor_theme naar verwijst.

en: Slot ID
nl: Sleuf-ID

en: Slot Series
nl: Sleufserie

en: Slow Keys Alert
nl: Trage Toetsen-waarschuwing

en: Smartcard
nl: TV-kaart (smartcard)

en: Smartcard plugin
nl: Invoegsel voor TV-kaart (smartcard)

en: Smartcard removal action
nl: Actie bij verwijderen van smartcard

en: Sound
nl: Geluid

en: Sound Sample Cache plugin
nl: Invoegsel voor tijdelijke opslag van voorbeeldgeluid

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
nl: Specificeer een lijst met te negeren aankoppelpaden bij weinig schijfruimte.

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
nl: Specificeer een tijd in minuten, zodat vervolgwaarschuwingen voor een schijf niet vaker zullen verschijnen dan deze periode.

en: Specify an amount in GB. If the amount of free space is more than this, no warning will be shown.
nl: Specificeer een hoeveelheid in GB. Als de hoeveelheid vrije schijfruimte meer is dan dit, wordt er geen waarschuwing weergegeven.

en: Specify the percentage that the free disk space should reduce by before issuing a subsequent warning.
nl: Specificeer het percentage waarmee de vrije schijfruimte moet afnemen voordat er een nieuwe waarschuwing wordt gegeven.

en: Sticky Keys Alert
nl: Plaktoetsen-waarschuwing

en: Stop playback
nl: Afspelen staken

en: Subsequent free percentage notify threshold
nl: Drempel voor volgende melding inzake percentage vrije ruimte

en: Swap left and right buttons for left-handed touchpads with 'left', 'right' for right-handed, 'mouse' to follow the mouse setting.
nl: Vervang de knoppen links en rechts voor linkshandige touchpads door 'links', 'rechts' voor rechtshandige, 'muis' om de muisinstelling te volgen.

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
nl: Linker- en rechterknop omdraaien voor linkshandige muizen.

en: The XRandR plugin will look for a default configuration in the file specified by this key. This is similar to the ~/.config/monitors.xml that normally gets stored in users' home directories. If a user does not have such a file, or has one that does not match the user's setup of monitors, then the file specified by this key will be used instead.
nl: De XrandR-invoegtoepassing kijkt voor een standaardconfiguratie in het gespecificeerde bestand. Dit lijkt op ~/.config/monitors.xml dat normaal gesproken in de mappen van de gebruikers wordt opgeslagen. Als de gebruiker dit bestand niet heeft, of er één heeft dat niet overeenkomt met de beeldscherminstellingen, wordt in plaats daarvan het opgegeven bestand gebruikt.

en: The display will be reset to its previous configuration in %d second | The display will be reset to its previous configuration in %d seconds
nl[0]: Het beeldscherm zal over%d seconde worden teruggezet op zijn vorige instellingen
nl[1]: Het beeldscherm zal over %d seconden worden teruggezet op zijn vorige instellingen

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" for red on left (most common), "bgr" for blue on left, "vrgb" for red on top, "vbgr" for red on bottom.
nl: De volgorde van subpixel-elementen op een LCD-scherm; wordt alleen gebruikt wanneer gladmaken (antialiasing) ingesteld is op ‘rgba’. Mogelijke waarden zijn: ‘rgb’ voor rood op links (meest voorkomend), ‘bgr’ voor blauw op links, ‘vrgb’ voor rood bovenop, ‘vbgr’ voor rood onderop.

en: The remembered state of the NumLock LED.
nl: De onthouden status van de NumLock-LED.

en: The resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch.
nl: De resolutie die gebruikt wordt voor het omrekenen van lettertypegroottes naar beeldpuntgroottes, in punten per inch.

en: The selected configuration for displays could not be applied
nl: De gekozen scherminstellingen konden niet worden toegepast

en: The slot the card is in
nl: De sleuf waarin de kaart zit

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no antialiasing, "grayscale" for standard grayscale antialiasing, and "rgba" for subpixel antialiasing (LCD screens only).
nl: Het soort gladmaken (antialiasing) dat gebruikt wordt bij het weergeven van lettertypes. Mogelijke waardes zijn: ‘none’ voor niet gladmaken, ‘grayscale’ voor standaard gladmaken met grijswaarden, en ‘rgba’ voor subpixel-gladmaken (alleen bij LCD-schermen).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no hinting, "slight" for basic, "medium" for moderate, and "full" for maximum hinting (may cause distortion of letter forms).
nl: Het type vormsuggesties dat gebruikt wordt bij het weergeven van lettertypes. Mogelijke waarden zijn: ‘none’ voor geen vormsuggesties, ‘slight’ voor weinig, ‘medium’ voor gemiddeld, en ‘full’ voor maximale vormsuggesties (kan vervorming van letters veroorzaken).

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
nl: De schijf ’%s’ heeft nog maar %s schijfruimte over.

en: There was an error displaying help: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij de hulptekstweergave: %s

en: This computer has only %s disk space remaining.
nl: Deze computer heeft nog maar %s schijfruimte over.

en: Three finger tap button
nl: Knop voor tikken met drie vingers

en: Toggle magnifier
nl: Vergrootglas aan- of uitzetten

en: Toggle on-screen keyboard
nl: Toetsen_bord-op-scherm aan- of uitzetten

en: Toggle screen reader
nl: Schermle_zer aan- of uitzetten

en: Toggle touchpad
nl: Touchpad in- of uitschakelen

en: Touchpad button orientation
nl: Touchpad-knoporiëntatie

en: Touchpad disabled
nl: Aanraakveld uitgeschakeld

en: Touchpad enabled
nl: Aanraakveld ingeschakeld

en: Trying to switch the monitor configuration anyway.
nl: Toch aan het proberen om de beeldscherminstellingen om te schakelen.

en: Turn on external monitor after system boot
nl: Na systeemstart extern beeldscherm inschakelen

en: Turn on external monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
nl: Na systeemstart extern beeldscherm inschakelen als de gebruiker een extern beeldscherm aansluit tijdens de systeemstart.

en: Turn on laptop monitor after system boot
nl: Na systeemstart laptopscherm inschakelen

en: Turn on laptop monitor after system boot if user plugs in external monitor on system boot.
nl: Na systeemstart laptopscherm inschakelen als de gebruiker een extern beeldscherm aansluit tijdens de systeemstart.

en: Turn the volume down quietly
nl: Geluidvolume stil verlagen

en: Turn the volume up quietly
nl: Het geluid stil verhogen

en: Turn this monitor off
nl: Zet dit beeldscherm uit

en: Turn this monitor on
nl: Zet dit beeldscherm aan

en: Two finger tap button
nl: Knop voor tikken met twee vingers

en: Typing Break
nl: Tikpauze

en: Typing break plugin
nl: Tikpauze-invoegtoepassing

en: Universal Access Preferences
nl: Voorkeuren voor Universele toegankelijkheid

en: Upside Down
nl: Ondersteboven

en: Use on-screen _keyboard
nl: Scherm_toetsenbord gebruiken

en: Use screen _magnifier
nl: Scher_mvergrootglas gebruiken

en: Use screen _reader
nl: Schermle_zer gebruiken

en: Usually, mate-settings-daemon configures internal and external monitors according to the turn_on_external_monitors_at_startup and turn_on_laptop_monitor_at_startup settings and determines an appropriate cloning/side-by-side mode. Setting this key to True disables this, and the monitor settings are not touched at all (unless there is an explicit user configuration).
nl: Normaal gesproken configureert mate-settings-daemon interne en externe beeldschermen volgens de instellingen in turn_on_external_monitors_at_startup en turn_on_laptop_monitor_at_startup. Het bepaalt dan een geschikte modus om de schermen hetzelfde beeld te laten weergeven of om het beeld te verdelen over de schermen. Wanneer deze sleutel op TRUE staat wordt dit niet gedaan, en worden de beeldscherminstellingen niet aangepast (tenzij de gebruiker dit expliciet heeft ingesteld).

en: Volume down
nl: Geluid zachter

en: Volume mute
nl: Geluid dempen

en: Volume step
nl: Geluidvolume-stappen

en: Volume step as percentage of volume.
nl: Geluidvolume-stappen als percentage van volume.

en: Volume up
nl: Geluid harder

en: When set to true, MATE will remember the state of the NumLock LED between sessions.
nl: Als ingesteld op waar, dan zal MATE de status van de NumLock LED onthouden van de ene sessie op de andere.

en: Whether a notification icon with display-related things should be shown in the panel.
nl: Of er een meldingspictogram met beeldschermgerelateerde instellingen moet worden weergegeven in de werkbalk.

en: Whether an OSD notification is shown to notify about changes
nl: Of er een OSD-melding wordt getoond om wijzigingen te melden

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
nl: Of het schermtoetsenbord ingeschakeld is.

en: Whether the screen magnifier is turned on.
nl: Of het schermvergrootglas ingeschakeld is.

en: Whether the screen reader is turned on.
nl: Of de schermlezer ingeschakeld is.

en: Whether this plugin would be activated by mate-settings-daemon or not
nl: Of deze invoegtoepassing wordt geactiveerd door mate-settings-daemon of niet

en: X Resource Database
nl: X Resource-gegevensbank

en: X Settings
nl: X-instellingen

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
nl: U kunt schijfruimte vrijmaken door de prullenbak te ledigen, ongebruikte bestanden of toepassingen te verwijderen of door bestanden naar een externe schijf te verplaatsen.

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
nl: U kunt schijfruimte vrijmaken door de prullenbak te ledigen, ongebruikte bestanden of toepassingen te verwijderen of door bestanden naar een andere schijf of partitie te verplaatsen.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
nl: U kunt schijfruimte vrijmaken door ongebruikte bestanden of toepassingen te verwijderen of door bestanden naar een externe schijf te verplaatsen.

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
nl: U kunt schijfruimte vrijmaken door ongebruikte bestanden of toepassingen te verwijderen of door bestanden naar een andere schijf of partitie te verplaatsen.

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nl: U heeft zojuist de Shift-toets gedurende acht seconden ingedrukt gehouden. Dat is de sneltoets voor de Trage-Toetsen-modus, hetgeen invloed heeft op de manier waarop uw toetsenbord functioneert.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nl: U heeft zojuist de Shift-toets vijf keer achter elkaar ingedrukt.  Dat is de sneltoets voor de Plaktoetsen-modus, hetgeen invloed heeft op de manier waarop uw toetsenbord functioneert.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
nl: U heeft zojuist twee toetsen tegelijk ingedrukt, of de Shift-toets 5 keer na elkaar ingedrukt.  Dat zet de Plaktoetsen-modus uit, hetgeen invloed heeft op de manier waarop uw toetsenbord functioneert.

en: _Activate
nl: _Activeren

en: _Beep when pressing a key while CapsLock is active
nl: _Piep wanneer er een toets wordt ingedrukt terwijl CapsLock actief is

en: _Configure Display Settings…
nl: Beeldschermen _instellen...

en: _Deactivate
nl: _Deactiveren

en: _Empty Trash
nl: _Prullenbak ledigen

en: _Ignore duplicate keypresses (Bounce Keys)
nl: Dubbele toetsaanslagen ne_geren (Kaatstoetsen)

en: _Keep This Configuration
nl: Deze instellingen be_houden

en: _Layouts
nl: Inde_lingen

en: _Press keyboard shortcuts one key at a time (Sticky Keys)
nl: Bij sneltoetscombinaties één toets per keer indrukken (Plaktoetsen)

en: _Restore Previous Configuration
nl: De _vorige instellingen terugzetten

en: could not watch for incoming card events - %s
nl: kon niet naar inkomende kaartgebeurtenissen uitkijken - %s

en: encountered unexpected error while waiting for smartcard events
nl: onbekende fout opgetreden tijdens het wachten op smartcard-gebeurtenissen

en: name
nl: naam

en: no suitable smartcard driver could be found
nl: geen geschikt smartcard-stuurprogramma gevonden

en: path to smartcard PKCS #11 driver
nl: Pad naar PKCS #11-stuurprogramma voor smartcard

en: per-slot card identifier
nl: per-sleuf kaartidentificeerder

en: possible values are "on", "off", and "custom".
nl: mogelijke waarden zijn ‘on’, ‘off’ en ‘custom’.

en: received error or hang up from event source
nl: fout of hangup ontvangen van eventbron

en: smartcard driver
nl: smartcard-stuurprogramma

en: smartcard driver '%s' could not be loaded
nl: smartcard-stuurprogramma '%s' kon niet worden geladen
