Xfce Apps - en to nl translation catalogue (283 entries)

en: 
    Parole Media Player %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    https://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
    
    Please report bugs to <https://bugzilla.xfce.org/>.
nl: 
    Parole mediaspeler %s
    
    Deel van het Xfce Goodies Project
    https://goodies.xfce.org
    
    Gelicentieerd onder de GNU GPL.
    
    Meld fouten a.u.b. op <https://bugzilla.xfce.org/>.

en: 16:9 (Widescreen)
nl: 16:9 (breedbeeld)

en: <b>Audio Visualization</b>
nl: <b>Audio-visualisatie</b>

en: <b>Color Balance</b>
nl: <b>Kleurbalans</b>

en: <b>Keyboard</b>
nl: <b>Toetsenbord</b>

en: <b>Playlist Settings</b>
nl: <b>Instellingen voor afspeellijst</b>

en: <b>Screensaver</b>
nl: <b>Schermbeveiliging</b>

en: <b>Subtitle Settings</b>
nl: <b>Instellingen voor ondertiteling</b>

en: <b>Video Output</b>
nl: <b>Video-uitvoer</b>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>by</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Artist</span></big>
nl: <big><span color='#BBBBBB'><i>by</i></span> <span color='#F4F4F4'>Onbekende artiest</span></big>

en: <big><span color='#BBBBBB'><i>on</i></span> <span color='#F4F4F4'>Unknown Album</span></big>
nl: <big><span color='#BBBBBB'><i>on</i></span> <span color='#F4F4F4'>Onbekend album</span></big>

en: <i>by</i>
nl: <i>door</i>

en: <i>on</i>
nl: <i>op</i>

en: <span color='#F4F4F4'><b><big>Unknown Song</big></b></span>
nl: <span color='#F4F4F4'><b><big>Onbekend lied</big></b></span>

en: A modern simple media player for the Xfce Desktop Environment.
nl: Een moderne en eenvoudige mediaspeler voor de werkomgeving Xfce.

en: A_ngle Menu
nl: Hoekmenu

en: About
nl: Over

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add files to playlist
nl: Voeg bestanden toe aan afspeellijst

en: Add to playlist...
nl: Toevoegen aan afspeellijst...

en: Additional software is required.
nl: Extra programmatuur is vereist.

en: Advanced Stream Redirector (%s)
nl: Geavanceerde verlegger van mediastroom (%s)

en: All files
nl: Alle bestanden

en: All supported files
nl: Alle ondersteunde bestanden

en: Always minimize to tray when window is closed
nl: Als het venster gesloten wordt, altijd minimaliseren naar het systeemvak

en: Always replace playlist with opened files
nl: Afspeellijst altijd vervangen door geopende bestanden

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Are you sure you want to quit?
nl: Weet u zeker dat u wilt afsluiten?

en: Are you sure you wish to clear your recent items history?  This cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u de geschiedenis van uw recente elementen wil verwijderen? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Armenian
nl: Armeens

en: Audio CD
nl: Audio-CD

en: Audio Track #%d
nl: Muzieknummer #%d

en: Audio Track:
nl: Muzieknummer:

en: Audio and video
nl: Geluid en beeld

en: Auto
nl: Automatisch

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatically show subtitles when playing movie file
nl: Toon automatisch ondertitels bij afspelen van filmbestand

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Brightness:
nl: Helderheid:

en: Buffering
nl: Aan het bufferen

en: Buffering (0%)
nl: Aan het bufferen (0%)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Central European
nl: Centraal-Europees

en: Chapter %i
nl: Hoofdstuk %i

en: Check and remove duplicate media entries
nl: Controleer op dubbele invoerregels van media en verwijder ze

en: Chinese Simplified
nl: Chinees (vereenvoudigd)

en: Chinese Traditional
nl: Chinees (traditioneel)

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear History
nl: Verwijder geschiedenis

en: Clear Recent Items
nl: Verwijder recente elementen

en: Clear playlist
nl: Afspeellijst wissen

en: Close
nl: Sluiten

en: Configure your media player
nl: Stel uw mediaspeler in

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Current Locale
nl: Huidige taalomgeving

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic/Russian
nl: Cyrillisch/Russisch

en: Cyrillic/Ukrainian
nl: Cyrillisch/Oekraïens

en: Decrease volume
nl: Zachter

en: Disable screensaver when playing movies
nl: Schakel schermbeveiliging uit bij het afspelen van films

en: Disc Playlist
nl: Afspeellijst van schijf

en: Display
nl: Scherm

en: Display Parole user manual
nl: Toon gebruikershandleiding van Parole

en: Do not load plugins
nl: Laad geen invoegsels

en: Do you want to continue loading or stop?
nl: Wilt u doorgaan met laden of ophouden?

en: Don't Install
nl: Niet installeren

en: Empty
nl: Leeg

en: Enable keyboard multimedia keys
nl: Schakel multimediatoetsen van toetsenbord in

en: Encoding:
nl: Codering:

en: Error
nl: Fout

en: Error saving playlist file
nl: Opslaan van de afspeellijst is mislukt

en: Exit fullscreen
nl: Schermvullend verlaten

en: Extend your media player
nl: Breid uw mediaspeler uit

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Fullscreen
nl: Schermvullend

en: GStreamer Error
nl: Fout van GStreamer

en: GStreamer backend error
nl: Fout van Gstreamer-achtergronddienst

en: General
nl: Algemeen

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Go
nl: Gaan

en: Go back 1 minute
nl: Ga 1 minuut terug

en: Go back 10 minutes
nl: Ga 10 minuten terug

en: Go back 10 seconds
nl: Ga 10 seconden terug

en: Go forward 1 minute
nl: Ga 1 minuut vooruit

en: Go forward 10 minutes
nl: Ga 10 minuten vooruit

en: Go forward 10 seconds
nl: Ga 10 seconden vooruit

en: Go to position
nl: Ga naar positie

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hebrew Visual
nl: Hebreeuws Visueel

en: Hue:
nl: Tint:

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Increase volume
nl: Harder

en: Insert Disc
nl: Breng schijf in

en: Install
nl: Installeren

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Leave Fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Leave _Fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Lower volume
nl: Geluid zachter

en: M3U Playlist (%s)
nl: M3U-afspeellijst (%s)

en: MPRIS2 remote control
nl: MPRIS2 afstandsbediening

en: Media stream is not seekable
nl: Mediastroom is niet doorzoekbaar

en: Media to play
nl: Media om af te spelen

en: Message
nl: Boodschap

en: Mini Mode
nl: Minimodus

en: Minimize to tray
nl: Minimaliseren naar systeemvak

en: Move Down
nl: Verplaats omlaag

en: Move Up
nl: Verplaats omhoog

en: Mute
nl: Dempen

en: Mute volume
nl: Geluid dempen

en: Next Track
nl: Volgende nummer

en: Next track
nl: Volgende nummer

en: No available plugin installer was found.
nl: Geen beschikbare installeerder gevonden voor invoegsels.

en: No installed plugins found on this system
nl: Geen geïnstalleerde invoegsels gevonden in dit systeem

en: None
nl: Geen

en: Nordic
nl: Noors

en: Notify
nl: Melden

en: OK
nl: Oké

en: Open
nl: Openen

en: Open Containing Folder
nl: Open map waar het inzit

en: Open Media Files
nl: Open mediabestanden

en: Open Network Location
nl: Open netwerklocatie

en: Open _Location...
nl: _Locatie openen...

en: Open _Recent
nl: Open recent

en: Open a new instance
nl: Open een nieuwe instantie

en: Open file
nl: Bestand openen

en: Open location
nl: Locatie openen

en: PLS Playlist (%s)
nl: PLS-afspeellijst (%s)

en: P_lugins
nl: Invoegsels

en: P_revious Track
nl: Vorig nummer

en: Parole Media Player
nl: Parole mediaspeler

en: Parole Media Player cannot start.
nl: Parole mediaspeler kan niet starten.

en: Parole Plugins
nl: Parole-invoegsels

en: Parole Settings
nl: Instellingen van Parole

en: Parole can be minimized to the system tray instead.
nl: Parole kan namelijk ook worden geminimaliseerd naar het systeemvak.

en: Parole features playback of local media files, including video with subtitles support, Audio CDs, DVDs, and live streams. Parole is also extensible via plugins.
nl: Parole heeft de volgende functies: afspelen van lokale mediabestanden, inclusief video met ondersteuning voor ondertiteling, geluids-CD's, DVD's en rechtstreekse uitzendingen. Parole kan ook worden uitgebreid met invoegsels.

en: Parole is a modern simple media player based on the GStreamer framework and written to fit well in the Xfce desktop. It is designed with simplicity, speed and resource usage in mind.
nl: Parole is een moderne eenvoudige mediaspeler, gebaseerd op GStreamer en gemaakt om goed te passen in de Xfce-werkomgeving. Hij is ontworpen met het oog op eenvoud, snelheid en laag systeemkrachtgebruik.

en: Parole is already running, use -i to open a new instance
nl: Parole is al actief, gebruik -i om een nieuwe instantie te openen

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
nl: Parole heeft <b>%s</b> nodig om dit bestand af te spelen.

en: Parole needs <b>%s</b> to play this file.
    It can be installed automatically.
nl: Parole heeft <b>%s</b> nodig om dit bestand af te spelen.
    Dat kan automatisch worden geïnstalleerd.

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Permission denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Persian
nl: Perzisch

en: Play
nl: Afspelen

en: Play Disc
nl: Schijf afspelen

en: Play opened files
nl: Speel geopende bestanden af

en: Play or pause if already playing
nl: Speel af of pauzeer indien reeds aan het spelen

en: Play your media
nl: Speel uw media af

en: Play/Pause
nl: Afspelen/Pauzeren

en: Playback
nl: Afspelen

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Playlist (%i chapter) | Playlist (%i chapters)
nl[0]: Speellijst (%i hoofdstuk)
nl[1]: Afspeellijst (%i hoofdstukken)

en: Playlist (%i item) | Playlist (%i items)
nl[0]: Speellijst (%i element)
nl[1]: Afspeellijst (%i elementen)

en: Playlist files
nl: Afspeellijstbestanden

en: Please check your installation
nl: Controleer a.u.b. uw installatie

en: Please check your installation.
nl: Controleer a.u.b. uw installatie.

en: Please choose a supported playlist format
nl: Kies a.u.b. een ondersteunde opmaak voor afspeellijsten

en: Please go to https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs to report your bug.
nl: Ga a.u.b. naar https://docs.xfce.org/apps/parole/bugs om uw fout te melden.

en: Please restart Parole for this change to take effect.
nl: Herstart Parole a.u.b. om deze verandering effect te laten hebben.

en: Plugin
nl: Invoegsel

en: Plugin failed to load
nl: Invoegsel kon niet worden geladen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Previous Track
nl: Vorig nummer

en: Previous track
nl: Vorige nummer

en: Print version information and exit
nl: Druk versie-informatie af en sluit af

en: Quit
nl: Sluiten

en: Raise volume
nl: Geluid harder

en: Remember my choice
nl: Onthoud mijn keuze

en: Remember playlist
nl: Afspeellijst onthouden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove selected item
nl: Verwijder gekozen element

en: Remove selected media
nl: Gekozen media verwijderen

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Replace playlist when opening files
nl: Vervang afspeellijst bij openen van bestanden

en: Reset to defaults
nl: Zet terug op standaardinstellingen

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Saturation:
nl: Verzadiging:

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Playlist as...
nl: Afspeellijst opslaan als...

en: Select Subtitle File
nl: Kies ondertitelbestand

en: Select Text Subtitles...
nl: Kies ondertitels...

en: Select next item
nl: Kies volgend element

en: Select previous item
nl: Kies vorig element

en: Set Audio-CD/VCD/DVD device path
nl: Stel apparaatpad in voor geluids-CD/VCD/DVD

en: Shareable Playlist (%s)
nl: Deelbare afspeellijst (%s)

en: Show Playlist
nl: Afspeellijst tonen

en: Show icon in the system tray
nl: Toon pictogram in het systeemvak

en: Show menubar
nl: Menubalk tonen

en: Show notifications for currently playing tracks
nl: Toon meldingen voor thans spelende nummers

en: Show visual effects when an audio file is played
nl: Toon visuele effecten wanneer er een audiobestand wordt afgespeeld

en: Shuffle
nl: Schuffelen

en: South European
nl: Zuid-Europees

en: Square
nl: Vierkant

en: Start in embedded mode
nl: Starten in ingebedde modus

en: Start in fullscreen mode
nl: Start schermvullend

en: Start playing opened files
nl: Begin met afspelen van geopende bestanden

en: Subtitle #%d
nl: Ondertitel #%d

en: Subtitle Files
nl: Ondertitelbestanden

en: Subtitles
nl: Ondertitels

en: Subtitles:
nl: Ondertitels:

en: Thai
nl: Thais

en: The stream is taking too much time to load
nl: Het laden van de uitzending duurt te lang

en: This development release adds a new mini mode and the ability to play or replay content by clicking the circle icons. Theming is simplified and filenames are displayed when no ID3 tags are found.
nl: Deze ontwikkelversie voegt een nieuwe minimodus toe en de mogelijkheid om inhoud af te spelen of te herhalen door de cirkelpictogrammen aan te klikken. Thematisering is vereenvoudigd en er worden bestandnamen getoond wanneer er geen ID3-etiketten worden aangetroffen.

en: This development release fixes several bugs, typos, and historical details present in the documentation. Tags are now processed on files delivered over HTTP/S. The clutter video backend is disabled for GTK+ 3.22 and newer due to significant API changes.
nl: Deze ontwikkelversie herstelt verschillende (tik)fouten en historische bijzonderheden in de documentatie. Etiketten worden thans verwerkt op bestanden die worden aangeleverd via HTTP/S. De video-achtergronddienst clutter is uitgeschakeld voor GTK+ 3.22 en nieuwer, wegens belangrijke API-veranderingen.

en: This development release is a large cleanup of the codebase, making Parole lighter and easier to improve. All URLs have been updated to HTTPS. A large number of bugs have been resolved and a new keyboard shortcuts helper has been introduced.
nl: Deze ontwikkelingsuitgave is een grote schoonmaak van de codebasis, die Parole lichter maakt en makkelijker te verbeteren. Alle webadressen zijn bijgewerkt naar HTTPS. Een groot aantal fouten is opgelost en een nieuwe hulp voor sneltoetsen is toegevoegd.

en: This is a minor bugfix release.
nl: Dit is een editie die voornamelijk foutreparaties bevat.

en: This is a minor translations-only release.
nl: Dit is een uitgave die alleen is gedaan om nieuwe vertalingen op te nemen.

en: This release adds support for automatic codec installation.
nl: Deze editie voegt ondersteuning toe voor automatische installatie van codecs.

en: This release features the completed transition to the Gtk+3 toolkit, improvements in the user-interface (more streamlined menus), better playlists. Furthermore existing plugins have been improved and a new one has been added (MPRIS2). Most of the artwork has been updated for this release and we use the GStreamer1.0 framework now by default.
nl: Deze versie bevat de voltooide overgang naar de GTK+3-gereedschapskist, verbeteringen in de gebruikersschil (beter gestroomlijnde menu's) en betere afspeellijsten. Buitendien zijn bestaande invoegsels verbeterd en is er een nieuwe toegevoegd (MPRIS2). De meeste grafische kunst is voor deze versie bijgewerkt en we gebruiken nu standaard GStreamer1.0.

en: This release fixes a problem with detecting DVD drive locations.
nl: Deze versie herstelt een probleem met het herkennen van lokaties van DVD-stations.

en: This release improves the build process and includes several bug fixes. This new stable release is a recommended upgrade for all users.
nl: Deze versie verbetert het bouwproces en bevat verschillende foutreparaties. Deze nieuwe stabiele versie is een aanbevolen opwaardering voor alle gebruikers.

en: This release improves thumbnail management and storage and fixes volume hotkeys when viewing fullscreen content.
nl: Deze editie verbetert miniatuurbeheer en -opslag en herstelt volumesneltoetsen bij het bekijken van schermvullende inhoud.

en: This release inhibits power management during video playback.
nl: Deze editie schakelt energiebeheer uit tijdens het afspelen van video's.

en: This release marks the first stable release of the 1.0 series. A new Automatic video output option was added to improve usage on virtual machines and low power devices. A large number of bugs were also resolved, making this release suitable for all users.
nl: Deze editie is de eerste stabiele editie van de 1.0-reeks. Een nieuwe optie voor automatische video-uitvoer werd toegevoegd om het gebruik te verbeteren in virtuele machines en op zwakke apparatuur. Ook werd er een groot aantal fouten hersteld, wat deze editie geschikt maakt voor alle gebruikers.

en: This release refreshes the playlist and dialog look and feel. Shuffling the playlist is more efficient and can be reversed. DVD support has also been improved and will no longer freeze when started.
nl: Deze editie ververst de afspeellijst en het uiterlijk van de dialoog. Het schuffelen van de afspeellijst is efficiënter en kan worden teruggedraaid. DVD-ondersteuning is ook verbeterd en zal niet langer vastlopen bij het starten.

en: This unstable development release adds the new clutter backend and cleans up deprecated Gtk3 symbols. It also adds a "go to position" feature and several bugs have been addressed.
nl: Deze instabiele ontwikkelingsversie voegt de nieuwe achtergronddienst clutter toe en verwijdert verouderde Gtk3-symbolen. Hij voegt ook de functie "ga naar positie" toe. Verder zijn er verscheidene fouten hersteld.

en: Toggle fullscreen
nl: Schermvullend omschakelen

en: Toggle menubar
nl: Menubalk omschakelen

en: Toggle playlist
nl: Afspeellijst omschakelen

en: Track %i
nl: Nummer %i

en: Tray icon
nl: Systeemvakpictogram

en: Tray icon plugin
nl: Systeemvak-invoegsel

en: Turkish
nl: Turks

en: Type %s --help to list all available command line options
nl: Tik %s --help in voor een lijst met alle beschikbare opdrachtregelopties

en: Unable to install missing codecs.
nl: Kan ontbrekende codecs niet installeren.

en: Unable to load "%s" plugin, check your GStreamer installation.
nl: Kan invoegsel '%s' niet laden, controleer uw GStreamer-installatie.

en: Unable to open default web browser
nl: Kan standaard-webbrowser niet openen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Album
nl: Onbekend album

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown Song
nl: Onbekend nummer

en: Unknown playlist format
nl: Onbekende opmaak van afspeellijst

en: Unmute
nl: Demping opheffen

en: Unmute (restore) volume
nl: Ontdemp (herstel) geluidvolume

en: Video
nl: Beeld

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View
nl: Tonen

en: Visit Parole website
nl: Webstek van Parole bezoeken

en: Visualization type:
nl: Visualisatietype:

en: Volume _Down
nl: _Zachter

en: Volume _Up
nl: Har_der

en: Western
nl: Westers

en: [FILES...] - Play movies and songs
nl: [BESTANDEN...] - Films en muzieknummers afspelen

en: _About
nl: Over

en: _Aspect Ratio
nl: Beeldverhouding

en: _Audio
nl: Audio

en: _Audio Menu
nl: Audiomenu

en: _Audio Track
nl: Audionummer

en: _Chapter Menu
nl: Hoofdstukmenu

en: _Chapters
nl: Hoofdstukken

en: _Clear recent items...
nl: Recente bestanden _wissen...

en: _Contents
nl: Inhoud

en: _DVD
nl: DVD

en: _DVD Menu
nl: DVD-menu

en: _Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: _Leave Fullscreen
nl: Volledig _scherm verlaten

en: _Mute
nl: _Dempen

en: _Next
nl: Vo_lgende

en: _Next Track
nl: Volgend nummer

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open...
nl: _Openen...

en: _Pause
nl: Pauzeren

en: _Play
nl: Afspelen

en: _Playback
nl: Afspelen

en: _Preferences
nl: Voorkeuren

en: _Previous
nl: _Vorige

en: _Quit
nl: Sluiten

en: _Repeat
nl: _Herhalen

en: _Report a Bug...
nl: Een fout melden...

en: _Save Playlist...
nl: Afspeellijst _opslaan...

en: _Shuffle
nl: _Schuffelen

en: _Subpicture Menu
nl: _Subbeeldmenu

en: _Subtitles
nl: Ondertitels

en: _Title Menu
nl: Titelmenu

en: _Tools
nl: Gereedschappen

en: _Video
nl: Video

en: by
nl: door

en: on
nl: op
