spacefm - en to nl translation catalogue (586 entries)

en: 
    ELEMENT:       OPTIONS & ARGUMENTS:
nl: 
    ELEMENT:       OPTIES & ARGUMENTEN:

en: 
    EXAMPLE SCRIPT:
nl: 
    VOORBEELDSCRIPT:

en: 
    EXAMPLE WITH COMMANDS:
nl: 
    VOORBEELD MET COMMANDO'S:

en: 
    For full documentation and examples see the SpaceFM User's Manual:
nl: 
    Voor de volledige documentatie en voorbeelden zie SpaceFM's gebruikshandleiding:

en: 
    INTERNAL COMMANDS:
nl: 
    INTERNE COMMANDO'S:

en: 
    The following arguments may be used as shown above:
nl: 
    De volgende argumenten zoals hierboven staan, mogen worden gebruikt:

en:     @FILE    A text file from which to read a value.  In some cases this file
                 is monitored, so writing a new value to the file will update the
                 element.  In other cases, the file specifies an initial value.
nl:     @BESTAND    Een tekstbestand om een waarde uit te lezen.  In sommige gevallen wordt dit
                 bestand herhaaldelijk gelezen. Een nieuwe waarde wegschrijven naar het bestand zal
                 het element updaten. In andere gevallen geeft het bestand een beginwaarde aan.

en:     ICON     An icon name, eg:  gtk-open
nl:     PICTOGRAM     Een pictogramnaam, bijv.:  gtk-open

en:     LABEL    The following escape sequences in LABEL are unescaped:
                     \n   newline
                     \t   tab
                     \"   "
                     \\   \
                 In --label elements only, if the first character in LABEL is a
                 tilde (~), pango markup may be used.  For example:
                     --label '~This is plain. <b>This is bold.</b>'
nl:     LABEL    De volgende escape sequences in LABEL worden letterlijk genomen:
                     \n   newline
                     \t   tab
                     \"   "
                     \\   \
                 Pango-opmaak mag alleen gebruikt worden in elementen van --label, 
                 als het eerste teken in LABEL een tilde (~) is.
                 Bijvoorbeeld:
                     --label '~Dit is normale tekst. <b>Dit vetgedrukt.</b>'

en:     spacefm --dialog|-g {ELEMENT [OPTIONS] [ARGUMENTS...]} ...
nl:     spacefm --dialog|-g {ELEMENT [OPTIES] [ARGUMENTEN...]} ...

en:     spacefm -g --label "A message" --button ok
nl:     spacefm -g --label "Een bericht" --button ok

en:     spacefm -g --label "Enter some text and press Enter:" \
                   --input "" set label2 %%v -- echo '# %%n = %%v' \
                   --label \
                   --button ok
nl:     spacefm -g --label "Schrijf een tekst en druk op enter:" \
                   --input "" set label2 %%v -- echo '# %%n = %%v' \
                   --label \
                   --button ok

en:    !Link → %s (missing)
nl:    !Link → %s (ontbreekt)

en:    !Link → %s/ (missing)
nl:    !Link → %s/ (ontbreekt)

en:    !Link → ( error reading target )
nl:    !Link → ( fout tijdens lezen doel )

en:  %s free / %s
nl:  %s vrije ruimte / %s

en:  As Root
nl:  Als Root

en: !Link-> %s (missing)
nl: !Link-> %s (ontbreekt)

en: $ cat /home/user/example
nl: $ cat /home/gebruiker/voorbeeld

en: %s%d item   %s | %s%d items   %s
nl[0]: %s%d onderdeel   %s
nl[1]: %s%d onderdelen   %s

en: %s%d visible (%s)   %s | %s%d visible (%s)   %s
nl[0]: %s%d zichtbaar (%s)   %s
nl[1]: %s%d zichtbaar (%s)   %s

en: '%s' is not an internal command
nl: '%s' is geen intern commando

en: ( file contents are not valid UTF-8 )
nl: ( bestandsinhoud is in ongeldige UTF-8-opmaak )

en: ( no name )
nl: (naamloos)

en: (none)
nl: (geen)

en: (requires reload)
nl: (verplicht herstarten)

en: --dialog must be first option
nl: --dialog moet de eerste optie zijn

en: /home/user/Example Filename.ext
nl: /home/gebruiker/Voorbeeldbestandsnaam.ext

en: <b>Count:</b>
nl: <b>Geteld:</b>

en: <b>File Content</b>
nl: <b>Bestandsinhoud</b>

en: <b>File Size</b>
nl: <b>Bestandsgrootte</b>

en: <b>File Types to Search</b>
nl: <b>Te vinden bestandstypes</b>

en: <b>Filename:</b>
nl: <b>Bestandsnaam</b>

en: <b>Group:</b>
nl: <b>Groep:</b>

en: <b>Last Modified</b>
nl: <b>Laatst gewijzigd</b>

en: <b>Opens _With:</b>
nl: <b>Openen _Met:</b>

en: <b>Other:</b>
nl: <b>Anderen:</b>

en: <b>Owner:</b>
nl: <b>Eigenaar:</b>

en: <b>Places to Search</b>
nl: <b>Plaatsen waar te zoeken</b>

en: <b>Search Result:</b>
nl: <b>Zoekresultaten:</b>

en: <b>Size On Disk:</b>
nl: <b>Grootte op harddisk:</b>

en: <b>Total Size:</b>
nl: <b>Totale grootte :</b>

en: <b>_Group:</b>
nl: <b>_Groep:</b>

en: <b>_Owner:</b>
nl: <b>_Eigenaar:</b>

en: A_ll Apps
nl: A_lle programma's

en: A_pply
nl: Toe_passen

en: A_verage Remain
nl: Restge_middelde

en: Aborting tasks...
nl: Afbreken taken...

en: Add STOCK button, or LABEL button with ICON anywhere
nl: Een BULKdialoogknop of LABELknop met PICTOGRAM waar dan ook toevoegen

en: Add STOCK dialog button, or LABEL button with ICON
nl: Een BULKdialoogknop of LABELknop met PICTOGRAM toevoegen

en: Add a checkbox option
nl: Voeg selectievakje toe

en: Add a combo list.  COMMAND run when Enter pressed.
nl: Voeg combolijst toe. Druk op enter om COMMAND uit te voeren

en: Add a drop-down list.  COMMAND run when clicked.
nl: Voeg dropdownmenu toe. COMMANDO wordt uitgevoerd bij aanklikken.

en: Add a file or pipe viewer
nl: Voeg een bestand of pipe viewer toe

en: Add a horizontal line separator
nl: Voeg horizontale verdeellijn toe

en: Add a large text entry
nl: Voeg veel tekst toe

en: Add a list box with multiple selections
nl: Voeg keuzelijst toe met meerdere selectiemogelijkheden

en: Add a list box.  COMMAND run when double-clicked.
nl: Voeg keuzelijst toe. COMMANDO wordt uitgevoerd bij aanklikken.

en: Add a password entry
nl: Voeg wachtwoord toe

en: Add a progress bar
nl: Voeg voortgangsbalk toe

en: Add a radio option
nl: Voeg radioknop toe

en: Add a text entry
nl: Voeg tekst toe

en: Add a text label
nl: Toevoegen tekstlabel

en: Add a vertical line separator
nl: Voeg verticale verdeellijn toe

en: Add an icon
nl: Voeg pictogram toe

en: Add an image
nl: Voeg afbeelding toe

en: Add multi-line text editor
nl: Voeg een multi-line tekst editor toe

en: All Files and Folders
nl: Alle mappen en bestanden

en: Always show the tab bar
nl: Altijd tabblad weergeven

en: An error occurred creating a README file for this command.
nl: Een fout deed zich voor tijdens het aanmaken van een README-bestand voor dit commando.

en: Are you sure?
nl: Weet u dit zeker?

en: Audio CD
nl: Audio-cd

en: Audio Files (mp3, ogg,...)
nl: Audiobestanden (.mp3, .ogg etc.)

en: Auto-_Hide Manager
nl: Automatisch Manager _verbergen

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatically close window after DELAY seconds
nl: Sluit venster automatisch na DELAY seconden

en: Average
nl: Gemiddelde

en: Back
nl: Terug

en: Background:
nl: Achtergrond

en: Bookmark
nl: Bladwijzer

en: Bookmarks:
nl: Bladwijzers:

en: Browse the file system
nl: Door bestandssysteem bladeren

en: CRemain
nl: COvergebleven

en: C_urrent Speed
nl: H_uidige snelheid

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot set missing element '%s'
nl: Kan missend element '%s' niet instellen

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Center
nl: Centreren

en: Change Menu Name
nl: Verander menunaam

en: Choose Application
nl: Kies programma

en: Choose Custom Executable
nl: Kies aangepaste toepassing

en: Choose HTML Browser
nl: Kies HTML-browser

en: Choose Plugin File
nl: Kies pluginbestand

en: Choose User's Manual Location
nl: Kies locatie handleiding

en: Click runs executables
nl: Aanklikken voert toepassingen uit

en: Clipboard Has Files
nl: Klembord bevat bestanden

en: Clipboard Has Text
nl: Klembord bevat tekst

en: Close the dialog
nl: Sluit het venster

en: Confirm Remove
nl: Bevestig verwijderen

en: Confirm delete/remove
nl: Bevestig verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy Command Error
nl: Kopieercommandofout

en: Copy _Name
nl: Kopieer _naam

en: Copy _Path
nl: Kopieer _pad

en: Copy _Target
nl: Kopieer _doel

en: Creation Failed
nl: Aanmaken mislukt.

en: Cu_t
nl: Knippe_n

en: Current
nl: Huidige

en: Current Panel
nl: Huidig paneel

en: Current Tab
nl: Huidige tab

en: Current: Disable
nl: Huidige: Uitschakelen

en: Current: Hide
nl: Huidige: Weglaten

en: Current: Show
nl: Huidige: Weergeven

en: Date Display
nl: Datumweergave

en: Date Format:
nl: Datumweergave:

en: De_vices
nl: A_pparaten

en: Default
nl: Standaard

en: Default Drag Action:
nl: Standaard sleepactie:

en: Design Mode Help
nl: Ontwerpmodushulp

en: Device
nl: Apparaat

en: Device FSType
nl: FSType van apparaat

en: Device Label
nl: Apparaatlabel

en: Device Mount Point
nl: Aankoppelingspunt apparaat

en: Device Properties
nl: Eigenschappen van apparaat

en: Device UDI
nl: UDI  van apparaat

en: Device manager key shortcuts are disabled in HAL mode
nl: Device manager sneltoetsen zijn uitgeschakeld in HAL-modus

en: Dialog Message
nl: Dialoogtekst

en: Directory
nl: Pad

en: Disable element NAME
nl: Element NAME uitschakelen

en: Don't know how to open the file
nl: Weet niet hoe het bestand moet worden geopend

en: Don't load saved tabs
nl: Opgeslagen tabbladen niet laden

en: Dynamic resize requires width and height > 0
nl: Dynamisch veranderen van grootte vereist een breedte en hoogte > 0

en: E_dit As Root
nl: B_ewerken als root

en: E_xecute
nl: U_itvoeren

en: E_xit
nl: A_fsluiten

en: E_xport
nl: E_xporteren

en: Edi_t
nl: Be_werken

en: Edit %s
nl: Bewerken %s

en: Edit As _Root
nl: Bewerken als _root

en: Edit Command Line
nl: Bewerk commandoregel

en: Edit Rule
nl: Bewerk voorwaarde

en: Edit u_devil.conf
nl: Bewerk u_devil.conf

en: Editor Not Set
nl: Editor niet opgegeven

en: Elapsed
nl: Verstreken

en: Enable element NAME if previously disabled
nl: Inschakelen element NAAM als deze eerder uitgeschakeld was

en: Enter Plugin URL
nl: Invoeren plugin-URL

en: Enter SpaceFM Plugin URL:
    
    (wget will be used to download the plugin file)
nl: Invoeren SpaceFM Plugin-URL:
    
    (wget wordt gebruikt om de plugin te downloaden)

en: Enter browser name or bash command line to be used to display HTML files and URLs:
    
    Use:
    	%%u	url
    
    (Leave blank for automatic browser detection)
nl: Geef browser of commando om html-bestanden en URL's weer te geven:
    
    Gebruik:
    	%%u	url
    
    (Niets invullen voor automatisch detectie van browser)

en: Enter local file path or remote URL for the SpaceFM User's Manual:
    
    (Leave blank for default)
nl: Geef bestandspad of URL op voor de SpaceFM-handleiding:
    
    (Niets invullen voor standaardpad)

en: Enter program or bash command line:
    
    Use:
    	%%F	selected files  or  %%f first selected file
    	%%N	selected filenames  or  %%n first selected filename
    	%%d	current directory
    	%%v	selected device (eg /dev/sda1)
    	%%m	device mount point (eg /media/dvd);  %%l device label
    	%%b	selected bookmark
    	%%t	selected task directory;  %%p task pid
    	%%a	menu item value
    	$fm_panel, $fm_tab, $fm_command, etc
nl: Geef programma of Bash-commandoregel op:
    
    Gebruik:
    	%%F	geselecteerde bestanden of  %%f het eerste geselecteerde bestand
    	%%N	geselecteerde bestandsnamen of  %%n de eerst geselecteerde bestandsnaam
    	%%d	huidige map
    	%%v	sgeselecteerde apparaat (bijv. /dev/sda1)
    	%%m	aankoppelingspunt van apparaat (bijv. /media/dvd);  %%l apparaatlabel
    	%%b	geselecteerde bladwijzer
    	%%t	geselecteerde takenmap;  %%p taak pid
    	%%a	waarde menuitem
    	$fm_panel, $fm_tab, $fm_command, etc.

en: Enter submenu name:
    
    Precede a character with an underscore (_) to underline that character as a shortcut key if desired.
nl: Geef submenu een naam:
    
    Laat een leesteken voorafgaan door een laag streepje (_) om dat teken te onderstrepen en als sneltoets te definiëren.

en: Enter the message to be displayed in this dialog:
    
    Use:
    	\n	newline
    	\t	tab
nl: Geef de tekst op die in het dialoogvenster moet worden weergegeven:
    
    Gebruik:
    	\n	witregel
    	\t	tabblad

en: Err_ors
nl: F_outen

en: Error
nl: Fout

en: Error Creating Temp Directory
nl: Fout tijdens maken tijdelijke map

en: Error reading plugin file %s
nl: Fout tijdens lezen pluginbestand %s

en: Error reading root settings from /etc/spacefm/  Commands run as root may present a security risk
nl: Fout tijdens het lezen van root's voorkeuren in /etc/spacefm. Commando's uitgevoerd door root kunnen een beveiligingsrisico met zich meebrengen.

en: Error saving file
nl: Fout tijdens wegschrijven bestand

en: Error: Unable to establish connection with FAM.
    
    Do you have "FAM" or "Gamin" installed and running?
nl: Fout: Kan niet verbinden met FAM.
    
    Is "FAM" of "Gamin" geïnstalleerd en opgestart?

en: Error: Unable to initialize inotify file change monitor.
    
    Do you have an inotify-capable kernel?
nl: Fout: Kan inotify bestandsmonitor niet starten.
    
    Is de kernel juist geconfigureerd?

en: Error: Unable to save session file
    
    ( %s )
nl: Fout: Kan sessiebestand niet opslaan
    
    ( %s )

en: Error: Unable to save session file.  Do you want to exit without saving?
    
    ( %s )
nl: Fout: Kan sessiebestand niet opslaan. Wil je afsluiten zonder op te slaan?
    
    ( %s )

en: Example Input 0123456789
nl: Voorbeeldinvoer 0123456789

en: Example Output 0123456789
nl: Voorbeelduitvoer 0123456789

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Export Error
nl: Exportfout

en: Export Plugin
nl: Exporteer plugin

en: Extract _To
nl: Uitpakken _naar

en: F_iles First
nl: Bestan_den eerst

en: File Contains:
nl: Bestandsnaam bevat

en: File Is Dir
nl: Bestand is een map

en: File Is Link
nl: Bestand is een link

en: File Is Text
nl: Bestand is tekst

en: File Manager
nl: Bestandsbeheerder

en: File Properties
nl: Bestandseigenschappen

en: File Type:
nl: Bestandstype

en: File _Info
nl: _Bestandsinformatie

en: File doesn't exist
nl: Bestand bestaat niet

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename Encoding:
nl: Encodering bestandsnaam:

en: Find Files
nl: Vind bestanden

en: Fit
nl: Vullend

en: Floppy Mounted
nl: Floppy aangekoppeld

en: Floppy Unmounted
nl: Floppy ontkoppeld

en: Fol_der
nl: Map

en: Folder
nl: Map

en: Folders Fi_rst
nl: Mappen ee_rst

en: Forward
nl: Vooruit

en: General
nl: Algemeen

en: Go to folder
nl: Ga naar map

en: Graphical SU:
nl: Grafische SU:

en: Greater Than:
nl: Groter dan:

en: Help Not Available
nl: Hulp niet beschikbaar

en: Hidden _Last
nl: Verborgen _laatst

en: Hide
nl: Weglaten

en: Hide 'Close Tab' buttons
nl: Verberg "Sluit tab"-knoppen

en: Hide element NAME
nl: Verberg element NAAM

en: Ignore _Hide Policy
nl: Negeer _Verbergbeleid

en: Ignore _No Policy
nl: Negeer _Geen beleid

en: Image Files (jpg, png,...)
nl: Afbeeldingsbestanden (.jpg, .png etc.)

en: In _Panel
nl: In _Paneel

en: In _Tab
nl: In _tabblad

en: In_cluded
nl: Geïn_cludeerd

en: Input Font
nl: Lettertype input

en: Install Plugin
nl: Plugin installeren

en: Internal Mounted
nl: Intern apparaat aangekoppeld

en: Internal Unmounted
nl: Intern apparaat ontkoppeld

en: Invalid Plugin Filename
nl: Ongeldige bestandsnaam plugin

en: Item
nl: Onderdeel

en: Large Icons:
nl: Grote iconen:

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Launch desktop manager daemon
nl: Start daemon van desktopmanager

en: Lin_k Target
nl: Lin_k doel

en: Link
nl: Linken

en: Local Volumes
nl: Lokale volumes

en: MIME Type
nl: MIME-type

en: Manual Opened ?
nl: Gebruiksaanwijzing geopend?

en: Max Pic Size To Thumbnail:
nl: Maximale miniatuurgrootte:

en: Mi_xed
nl: Gemixt

en: Mode:
nl: Modus:

en: Mounted Network
nl: Netwerk aangekoppeld

en: Mounted _Networks
nl: Aangekoppelde _Netwerken

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Dialog Font
nl: Lettertype verplaatsenvenster

en: Multiple Selected
nl: Meerdere geselecteerd

en: N_ew
nl: Ni_euw

en: Name
nl: Naam

en: Nat_ural
nl: Nat_uurlijk

en: New Context Command
nl: Nieuw contextcommando

en: New Tab
nl: Nieuw tabblad

en: New Tab Here
nl: Hier nieuw tabblad

en: New _Command
nl: Nieuw _Commando

en: New _Submenu
nl: Nieuw _submenu

en: New _Window
nl: Nieuw _venster

[ctx: New|]
en: _Bookmark
nl: _Bladwijzer

[ctx: New|Radio]
en: Fol_der
nl: Map

en: No function - for compatibility only
nl: Geen functie - alleen voor compatibiliteit

en: No operation - does nothing but evaluate arguments
nl: Geen werking - evalueert alleen argumenten

en: No root settings found in /etc/spacefm/  Setting a root editor in Preferences should remove this warning on startup.   Otherwise commands run as root may present a security risk.
nl: Geen rootvoorkeuren gevonden in /etc/spacefm. Commando's uitgevoerd door root kunnen nu een beveiligingsrisico met zich meebrengen. Het instellen van een rooteditor in Voorkeuren verhelpt deze waarschuwing tijdens het opstarten.

en: Open In Current Tab
nl: Openen in huidig tabblad

en: Open In New Tab
nl: Openen in nieuw tabblad

en: Open Root Window
nl: Open rootvenster

en: Open Terminal
nl: Open terminal

en: Open folder
nl: Open map

en: Open folder in current tab of last used window
nl: Open map in huidig tabblad van het laatst gebruikte venster

en: Open folders in new tab of last window (default)
nl: Open mappen in nieuw tabblad van laatste venster (standaard)

en: Open folders in new window
nl: Open mappen in nieuw venster

en: Open folders in panel 'P' (1-4)
nl: Open mappen in paneel 'P' (1-4)

en: Opened in Terminal
nl: Geopend in terminal

en: Optical Has Media
nl: Optisch apparaat bevat media

en: Optical Mounted
nl: Optisch apparaat aangekoppeld

en: Optical No Media
nl: Optisch apparaat bevat geen media

en: Option --config-dir contains invalid chars - cannot start
nl: Optie --config-dir bevat ongeldige tekens: kan niet starten

en: Option --config-dir ignored - an instance is already running
nl: Optie --config-dir wordt genegeerd: er draait al een applicatie

en: Overwrite Plugin ?
nl: Plugin overschrijven?

en: P_ath
nl: P_ad

en: Pa_use
nl: Pa_uze

en: Panel 1 Device
nl: Paneel 1 apparaat

en: Panel 1 Directory
nl: Paneel 1 map

en: Panel 1 Has Sel
nl: Paneel 1 is geselecteerd

en: Panel 2 Device
nl: Paneel 2 apparaat

en: Panel 2 Directory
nl: Paneel 2 map

en: Panel 2 Has Sel
nl: Paneel 2 is geselecteerd

en: Panel 3 Device
nl: Paneel 3 apparaat

en: Panel 3 Directory
nl: Paneel 3 map

en: Panel 3 Has Sel
nl: Paneel 3 is geselecteerd

en: Panel 4 Device
nl: Paneel 4 apparaat

en: Panel 4 Directory
nl: Paneel 4 map

en: Panel 4 Has Sel
nl: Paneel 4 is geselecteerd

en: Panel Count
nl: Aantal panelen

en: Panel _1
nl: Paneel _1

en: Panel _2
nl: Paneel _2

en: Panel _3
nl: Paneel _3

en: Panel _4
nl: Paneel _4

en: Panel _Bar
nl: Paneelgereedschapsbalk

en: Pause
nl: Pauze

en: Plain Text Files
nl: Normale tekstbestanden

en: Please choose an application or enter a command:
nl: Kies een programma of gebruik de commandoregel

en: Please select an image file
nl: Selecteer een afbeeldingsbestand

en: Please set root's editor in View|Preferences|Advanced
nl: Geef de editor van root op in Weergave|Voorkeuren|Geavanceerd

en: Please set your editor in View|Preferences|Advanced
nl: Geef de editor op in Weergave|Voorkeuren|Geavanceerd

en: Please set your terminal program in View|Preferences|Advanced
nl: Stel a.u.b. de voorkeursterminal in (Weergave | Voorkeuren | Geavanceerd)

en: Popup _All Tasks
nl: Popup _Alle taken

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Press button named BUTTON-NAME
nl: Druk de

en: Progress
nl: Voortgang

en: Qu_eue
nl: Wacht_rij

en: R_oot Window
nl: R_ootvenster

en: Re_/mount
nl: (Opnie_w) aankoppelen

en: Re_al Path
nl: W_erkelijke pad

en: Re_fresh
nl: Ver_versen

en: Re_load
nl: Her_laden

en: Read
nl: Lezen

en: Read commands from FILE or PIPE.  COMMAND for init.
nl: Lees commando's van BESTAND of PIPE, COMMANDO voor init

en: Read the user's manual online?
    
    The local copy of the SpaceFM user's manual was not found.  Click Yes to read it online, or click No and then set the correct location in Help|Options|Manual Location.
nl: Gebruiksaanwijzing online lezen?
    
    De SpaceFM-handleiding kon niet op de computer gevonden worden. Kies "ja" om het online te lezen, of kies "nee" en stel de juiste locatie in op Help|Opties|Locatie handleiding

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Remain
nl: Overblijven

en: Removable Mounted
nl: Verwijderbare media aangekoppeld

en: Removable Unmounted
nl: Verwijderbare media ontkoppeld

en: Reor_der
nl: Opnieuw or_denen

en: Reorder Columns Help
nl: "Opnieuw kolommen orderen" help

en: Root Editor Not Set
nl: Rooteditor niet opgegeven

en: Root's Editor:
nl: Editor systeembeheerder:

en: Run As User
nl: Uitvoeren als gebruiker

en: Run COMMAND when a key combination is pressed
nl: Voer COMMANDO uit wanneer een toetscombinatie is gebruikt

en: Run as a daemon
nl: Uitvoeren als daemon

en: Run editor in terminal
nl: Editor uitvoeren in terminal

en: Run root's editor in terminal
nl: Systeembeheerders editor uitvoeren in terminal

en: Run this command as username:
    
    ( Leave blank for current user )
nl: Voer dit commando uit als gebruiker:
    
    (Niets invullen voor huidige gebruiker)

en: S_eparator
nl: S_cheidingslijn

en: S_how
nl: W_eergeven

en: Save As Plugin File
nl: Opslaan als pluginbestand

en: Save Root Settings
nl: Opslaan voorkeuren van root

en: Save Session Error
nl: Fout tijdens opslaan sessie

en: Save Ta_bs
nl: Tabbladen opslaan

en: Save files and write source output to FILE
nl: Bestanden opslaan en output van bron wegschrijven naar BESTAND

en: Search Again
nl: Opnieuw zoeken

en: Search for files and folders
nl: Zoeken naar mappen en bestanden

en: Search hidden files
nl: Verborgen bestanden zoeken

en: Search in subfolders
nl: Zoeken in submappen

en: Select a folder
nl: Selecteer een map

en: Select item VALUE (or first/all) in element NAME
nl: Selecteer item WAARDE (of eerste/alle) in element NAAM

en: Set
nl: Instellen

en: Set GID
nl: GID instellen

en: Set Icon
nl: Stel pictogram in

en: Set Key
nl: Stel toets in

en: Set Submenu Name
nl: Stel submenunaam in

en: Set UID
nl: UID instellen

en: Set Window Icon
nl: Stel vensterpictogram in

en: Set Window Title Format
nl: Stel opmaak venstertitel in

en: Set base variable name  (Default: "dialog")
nl: Definieer naam basisvariabele (Standaard: "dialoog")

en: Set desktop wallpaper to FILE
nl: Stel BESTAND in als bureaubladachtergrond

en: Set element NAME to VALUE
nl: Stel element NAAM in naar WAARDE

en: Set minimum width, height, padding (-1 = don't change)
nl: Instellen minimale wijdte, hoogte, vulling (-1 = niet veranderen)

en: Set window icon
nl: Instellen vensterpictogram

en: Set window title
nl: Instellen venstertitel

en: Set window title format:
    
    Use:
    	%%n	current folder name (eg bin)
    	%%d	current folder path (eg /usr/bin)
    	%%p	current panel number (1-4)
    	%%t	current tab number
    	%%P	total number of panels visible
    	%%T	total number of tabs in current panel
    	*	asterisk shown if tasks running in window
nl: Stel opmaak venstertitel in:
    
    Gebruik:
    	%%n	huidige mapnaam (bijv. bin)
    	%%d	huidige maplocatie (bijv. /usr/bin)
    	%%p	huidig paneelnummer (1-4)
    	%%t	huidige tabbladnummer
    	%%P	totaal aantal panelen zichtbaar
    	%%T	totaal aantal tabbladen in huidige paneel
    	*	asteriskweergave wanneer taken in venster worden uitgevoerd

en: Setti_ngs
nl: Instelli_ngen

en: Shadow:
nl: Shaduw:

en: Show
nl: Weergeven

en: Show File Search
nl: Zoek bestanden

en: Show Panel %d
nl: Paneel %d weergeven

en: Show Preferences ('N' is the Pref tab number)
nl: Voorkeuren ('N' is het tabbladnummer van voorkeur)

en: Show Thumbnails
nl: Miniatuurweergave

en: Show _Manager
nl: Weergeven _Manager

en: Show a custom dialog (See -g help)
nl: Geef aangepaste dialoog weer (Zie -g voor meer)

en: Show desktop settings
nl: Bureaubladinstellingen

en: Show element NAME if previously hidden
nl: Geef element NAAM weer als deze eerder verborgen was

en: Show/Hide Volumes
nl: Weergeven/verbergen gegevensdragers

en: Single click opens files
nl: Enkele muisklik opent bestanden

en: Size
nl: Grootte

en: Size & Date
nl: Grootte en datum

en: Small Icons:
nl: Kleine iconen:

en: Smaller Than:
nl: Kleiner dan:

en: SpaceFM Dialog creates a custom GTK dialog based on the GUI elements you
    specify on the command line, features run-time internal/external commands which
    can modify elements, and outputs evaluatable/parsable results.
nl: SpaceFM Dialog creëert een GTK-dialoogvenster aan de hand van GUI-elementen
    die je met de opdrachtregel specificeert. Je kunt met in- en externe commando's
    elementen wijzigen en er wordt evalueerbare/analyseerbare uitvoer gegeven.

en: SpaceFM Error
nl: SpaceFMfout

en: SpaceFM Error: Unable to autosave session file ( %s )
nl: SpaceFMfout: Kan sessie niet automatisch opslaan ( %s )

en: SpaceFM File Search
nl: SpaceFM Bestand zoeken

en: SpaceFM Open Folder
nl: SpaceFM Open map

en: SpaceFM _News
nl: SpaceFM_nieuws

en: Sta_rted
nl: Gesta_rt

en: Started
nl: Gestart

en: Sticky
nl: Plakkerig

en: Stop If _First
nl: Stoppen als _eerst

en: Stop On _Any
nl: Stoppen bij _elke

en: Stop all tasks running in this window?
nl: Alle lopende taken in venster stoppen?

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Stretch
nl: Uitstrekken

en: Styl_e
nl: St_ijl

en: T_otal
nl: T_otaal

en: Tab 1_0
nl: Tabblad 1_0

en: Tab Count
nl: Aantal tabbladen

en: Tab _1
nl: Tabblad _1

en: Tab _2
nl: Tabblad _2

en: Tab _3
nl: Tabblad _3

en: Tab _4
nl: Tabblad _4

en: Tab _5
nl: Tabblad _5

en: Tab _6
nl: Tabblad _6

en: Tab _7
nl: Tabblad _7

en: Tab _8
nl: Tabblad _8

en: Tab _9
nl: Tabblad _9

en: Tab _Here
nl: Tabblad _hier

en: Task Count
nl: Aantal taken

en: Task Directory
nl: Takenmap

en: Task Manager Font
nl: Lettertype taakbeheer

en: Task Name
nl: Taaknaam

en: Task Popup Font (affects new tasks)
nl: Lettertype popupvenster taken (geldt voor nieuwe taken)

en: Task Type
nl: Taaktype

en: Terminal Not Available
nl: Terminal onbeschikbaar

en: Text:
nl: Tekst:

en: The '%s' plugin has been copied to the design clipboard.  Use View|Design Mode to paste it into a menu.
    
    Because it has not been installed, this plugin will not appear in the Plugins menu, and its contents are not protected by root (once pasted it will be saved with normal ownership).
    
    If this plugin contains su commands or will be run as root, installing it to and running it only from the Plugins menu is recommended to improve your system security.
nl: De '%s'plugin is gekopieerd naar het ontwerpklembord. Gebruik Weergave|Ontwerpmodus om het in het menu te plakken.
    
    Omdat het niet geïnstalleerd is, zal deze plugin niet in het pluginmenu worden weergegeven. De  plugininhoud is niet beschermd door root (eenmaal geplakt zal het worden opgeslagen onder normaal eigenaarschap).
    
    Als deze plugin su-commando's bevat of uitgevoerd zal worden als root, dan wordt aangeraden de plugin te installeren in én uit te voeren vanaf het pluginmenu. Dit bevordert de veiligheid van de computersysteem.

en: The '%s' plugin has been copied to the design clipboard.  Use View|Design Mode to paste it into a menu.
    
    Because it has not been installed, this plugin will not appear in the Plugins menu.
nl: De '%s'plugin is gekopieerd naar het ontwerpklembord. Gebruik Weergave|Ontwerpmodus om het in het menu te plakken.
    
    Omdat het niet geïnstalleerd is, zal deze plugin niet in het pluginmenu worden weergegeven.

en: The SpaceFM user's manual should have opened in your browser.  If it didn't open, or if you would like to use a different browser, set your browser in Help|Options|Browser.
    
    This message will not repeat.
nl: De SpaceFM-handleiding zou geopend moeten zijn in je browser. Als het niet geopend is, of als je een andere browser wilt instellen, geef deze dan op in Help|Opties|Browser.
    
    Deze boodschap is eenmalig.

en: The imported plugin folder does not contain a valid plugin.
    
    (%s/)
nl: De geïmporteerde pluginmap bevat geen geldige plugin.
    
    (%s/)

en: There is already a plugin installed as '%s'.  Overwrite ?
    
    Tip: You can also rename this plugin file to install it under a different name.
nl: Er is al een plugin geïnstalleerd met de naam '%s'.  Overschrijven?
    
    Tip: Je kunt het pluginbestand hernoemen. Zo kun je de plugin installeren onder een andere naam.

en: This plugin does not include a README file.
nl: Deze plugin heeft geen README-bestand.

en: This plugin's filename is invalid.  Please rename it using alpha-numeric ASCII characters and try again.
nl: De bestandsnaam van de plugin is onjuist. Hernoem het met alpha-numerieke ASCII-tekens en probeer het nogmaals.

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Folder
nl: Map

[ctx: Title|CreateNew|]
en: Link
nl: Linken

en: To
nl: Naar

en: To change the order of the columns, drag the column header to the desired location.
nl: Om de volgorde van de kolommen te veranderen, sleep de

en: Too many columns (>%d) in %s
nl: Teveel kolommen (>%d) in %s

en: Toolbar Icons:
nl: Gereedschapsbalkpictogrammen

en: Total
nl: Totaal

en: Unable to create temporary directory
nl: Kan tijdelijke map niet maken

en: Unable to create temporary files
nl: Kan tijdelijke bestanden niet aanmaken

en: Unable to open file:
    "%s"
    %s
nl: Kan bestand niet openen:
    "%s"
    %s

en: Uninstall Plugin
nl: Installatie plugin ongedaan maken

en: Uninstall the '%s' plugin?
    
    ( %s )
nl: Installatie '%s'plugin ongedaan maken?
    
    ( %s )

en: Unselect item VALUE (or all) in element NAME
nl: Deselecteer item WAARDE(N) in element NAAM

en: Unset
nl: Afschaffen

en: Up
nl: Naar boven

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Use DIR as configuration directory
nl: Gebruik PAD als configuratiemap

en: Use Regular Expression
nl: Gebruik reguliere expressie

en: User Is Root
nl: Gebruiker is root

en: User's Manual Not Found
nl: Gebruiksaanwijzing niet gevonden

en: Value:
nl: Waarde:

en: Video Files (avi, mpg,...)
nl: Videobestanden (.avi, .mpg etc.)

[ctx: View|Events|Tab|]
en: _Close
nl: _Sluiten

[ctx: View|Events|Window|]
en: _New
nl: _Nieuw

en: Wallpaper:
nl: Bureaubladachtergrond:

en: Wi_ndow Title
nl: Ve_nstertitel

en: Within One Day
nl: Binnen een dag

en: Within One Month
nl: Binnen een maand

en: Within One Week
nl: Binnen een week

en: Within One Year
nl: Binnen een jaar

en: Within Selected Date Range
nl: Binnen aangegeven data

en: Write
nl: Schrijven

en: You are adding a custom command to the Default menu item.  This item will automatically have a pre-context - it will only appear when the MIME type of the first selected file matches the current type '%s'.
    
    Add commands or menus here which you only want to appear for this one MIME type.
nl: Je voegt een aangepast commando toe aan het standaardmenuitem. Dit item heeft automatisch een pre-context: het verschijnt alleen als het MIME-type van het eerste geselecteerde bestand overeenkomt met het huidige type '%s'.
    
    Voeg hier commando's of menu's toe die alleen voor dit specifieke MIME-type moeten verschijnen.

en: You are adding a custom submenu to the Default menu item.  This item will automatically have a pre-context - it will only appear when the MIME type of the first selected file matches the current type '%s'.
    
    Add commands or menus here which you only want to appear for this one MIME type.
nl: Je voegt een aangepast submenu toe aan het standaardmenuitem. Dit item heeft automatisch een pre-context: het verschijnt alleen als het MIME-type van het eerste geselecteerde bestand overeenkomt met het huidige type '%s'.
    
    Voeg hier commando's of menu's toe die alleen voor dit specifieke MIME-type moeten verschijnen.

en: You will now be asked for your root password to save the root settings for this user to a file in /etc/spacefm/  Supplying the password in the next window is recommended.  Because SpaceFM runs some commands as root via su, these settings are best protected by root.
nl: Jouw rootwachtwoord wordt nu gevraagd om de huidige gebruikersvoorkeuren op te slaan in een bestand in /etc/spacefm. Het opgeven van het wachtwoord in het volgende venster wordt aangeraden. SpaceFM voert sommige programma's uit als root, via su. Deze instellingen zijn het veiligst wanneer opgeslagen als root.

en: Your input is invalid because it contains linefeeds
nl: De invoer is ongeldig omdat het regelopschuivingen (line feeds) bevat

en: [ SNIP - additional output above has been trimmed from this log ]
nl: [ SNIP - extra output hierboven is weggelaten uit deze log ]

en: [DIR | FILE | URL]...
nl: [PAD | BESTAND | URL]...

en: _About
nl: _Over

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Advanced
nl: _Geavanceerd

en: _All Tasks
nl: _Alle taken

en: _Archive
nl: _Archief

en: _As Root
nl: _Als root

en: _Ascending
nl: _Oplopend

en: _Associated Apps
nl: _Geassocieerde programma's

en: _Average Speed
nl: _Gemiddelde snelheid

en: _Back
nl: _Terug

en: _Bookmark
nl: _Bladwijzer

en: _Bookmarks
nl: _Bladwijzers

en: _Browse
nl: _Bladeren

en: _Case Sensitive
nl: _Hoofdlettergevoelig

en: _Check
nl: _Controleren

en: _Choose...
nl: _Kiezen...

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Columns
nl: _Kolommen

en: _Command:
nl: _Commando:

en: _Confirm Create
nl: _Bevestig aanmaken

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Count
nl: _Hoeveelheid

en: _Create Subfolder
nl: _Submap aanmaken

en: _Default
nl: _Standaard

en: _Descending
nl: _Aflopend

en: _Design Mode
nl: _Ontwerpmodus

en: _Desktop
nl: _Bureaublad

en: _Detailed Stats
nl: _Gedetailleerde statistieken

en: _Display Name
nl: _Weergavenaam

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Edit fstab
nl: _Bewerk fstab

en: _Elapsed
nl: _Verstreken

en: _Empty Drives
nl: _Lege stations

en: _Extract
nl: _Uitpakken

en: _File
nl: _Bestand

en: _File List
nl: _Bestandslijst

en: _File Search
nl: _Bestanden zoeken

en: _Folder
nl: _Map

en: _Font
nl: _Lettertype

en: _Format
nl: _Formatteren

en: _Forward
nl: _Vooruit

en: _From File
nl: _Van bestand

en: _Fullscreen
nl: _Schermvullend

en: _General
nl: _Algemeen

en: _Get Plugins
nl: _Plugins verkrijgen

en: _Go
nl: _Ga

en: _Hidden First
nl: _Verborgen eerst

en: _Hide
nl: _Verbergen

en: _Hide Panel
nl: _Verberg paneel

en: _Icon
nl: Pictogram

en: _Install
nl: _Installeren

en: _Internal Drives
nl: _Interne apparaten

en: _List Contents
nl: _Inhoud weergeven

en: _Manual Location
nl: _Locatie handleiding

en: _Middle Click
nl: _Middelste muisknop

en: _Modified
nl: _Gewijzigd

en: _Mount
nl: _Aankoppelen

en: _Name
nl: _Naam

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Next
nl: _Volgende

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open With App
nl: _Openen met programma

en: _Option
nl: _Optie

en: _Options
nl: _Opties

en: _Owner
nl: _Eigenaar

en: _Parent
nl: _Ouder

en: _Partition Tables
nl: _Partitietabellen

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Path Bar
nl: _Locatiebalk

en: _Permission
nl: _Permissie

en: _Permissions
nl: _Rechten

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Prev
nl: _Vorige

en: _Progress
nl: _Voortgang

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Queue
nl: _Wachtrij

en: _Queue New Tasks
nl: _Wachtrij nieuwe taken

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Rename
nl: _Hernoemen

en: _Reorder
nl: _Opnieuw orderen

en: _Restore
nl: _Herstellen

en: _Resume
nl: _Hervatten

en: _Root Terminal
nl: _Rootterminal

en: _Set Default
nl: _Stel in als standaard

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: _Side Toolbar
nl: _Zijkantgereedschapsbalk

en: _Size
nl: _Grootte

en: _Smart Queue
nl: _Slimme wachtrij

en: _Sort
nl: Sorteren

en: _Sync
nl: _Synchroniseren

en: _To
nl: _Naar

en: _Tool
nl: _Gereedschap

en: _Tools
nl: _Gereedschap

en: _Tree
nl: _Boom

en: _Unmount
nl: _Ontkoppelen

en: _Unset
nl: _Afschaffen

en: _Up
nl: _Omhoog

en: _User's Manual
nl: _Handleiding

en: _Verbose
nl: _Uitgebreid

en: _View
nl: _Weergave

en: _Volume Management
nl: _Schijfbeheer

en: _Volumes...
nl: Volume

en: _Window Icon
nl: _Vensterpictogram

en: _Write Access
nl: _Schrijftoegang

en: begins with
nl: begint met

en: by IgnorantGuru
nl: door IgnorantGuru

en: changing
nl: veranderen

en: contains
nl: bevat

en: copying
nl: kopiëren

en: copying  File  1:15  65.2 M  30.2 M/s
nl: kopiëren Bestand  1:15  65.2 M  30.2 M/s

en: custom tmp_dir contains invalid chars - reverting to /tmp
nl: aangepaste tmp_dir bevat ongeldige tekens: valt terug op /tmp

en: custom tmp_dir does not exist - reverting to /tmp
nl: aangepaste tmp_dir bestaat niet: valt terug op /tmp

en: deleting
nl: verwijderen

en: doesn't begin with
nl: begint niet met

en: doesn't contain
nl: bevat geen

en: doesn't end with
nl: eindigt niet met

en: doesn't equal
nl: kom niet overeen

en: doesn't match all rules:
nl: komt niet overeen met alle voorwaardes

en: doesn't match any rule:
nl: komt niet overeen met welke voorwaarde dan ook

en: element '%s' does not exist
nl: onderdeel '%s' bestaat niet

en: ends with
nl: eindigt met

en: equals
nl: komt overeen

en: error creating file %s: %s
nl: fout tijdens creëren bestand %s: %s

en: error reading file %s: %s
nl: fout tijdens lezen bestand %s: %s

en: error writing file %s: %s
nl: fout tijdens schrijven van bestand %s: %s

en: file '%s' contents are not valid UTF-8
nl: bestandsinhoud van '%s' is niet in geldige UTF-8-opmaak

en: file '%s' is not a regular file
nl: bestand '%s' is geen normaal bestand

en: hidden | hidden
nl[0]: verborgen
nl[1]: verborgen

en: internal command %s requires an argument
nl: interne commando %s vereist een parameter

en: internal command un/select is invalid for %s
nl: interne commando (niets) selecteren is ongeldig voor %s

en: invalid dialog option
nl: Foute vensteroptie

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is less than
nl: is kleiner dan

en: linking
nl: linken

en: matches all rules:
nl: komt overeen met alle voorwaardes

en: matches any rule:
nl: komt overeen met welke voorwaarde dan ook

en: moving
nl: verplaatsen

en: paused
nl: gepauzeerd

en: pipe '%s' data is not valid UTF-8
nl: pipe '%s' data is in ongeldige UTF-8-opmaak

en: prefix '%s' is not a valid variable name
nl: voorvoegsel '%s' is geen geldige variabelenaam

en: queued
nl: in de wachtrij

en: running
nl: wordt uitgevoerd

en: spacefm-auth not found in path - this reduces your security
nl: spacefm-auth niet gevonden in pad - dit gaat ten koste van de veiligheid

en: spacefm: Error: Unable to save session
           %s
nl: spacefm: Fout: Kan sessie niet opslaan
           %s

en: spacefm: argument is not valid UTF-8
nl: spacefm: argument is geen geldige UTF-8-opmaak

en: sr0 [no media] :EXAMPLE
nl: sr0 [geen media] :VOORBEELD

en: stalled
nl: uitgesteld

en: trashing
nl: verplaatsen naar prullenbak
