caja 1.25.3 - en to or translation catalogue (1209 entries)

en: 
    
    Add connect to server mount
or: 
    
    ସଂଯୋଗ କୁ ସେବକର ଆରୋହଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସହିତ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
or: 
    
    ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ ସହିତ ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ରକୁ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ

en:  (another copy)
or:  (ଅନ୍ୟ ଏକ ନକଲ)

en:  (copy)
or:  (ନକଲ)

en:  (invalid Unicode)
or:  (ଅବୈଧ ୟୁନିକୋଡ୍)

en: "%s" cannot open "%s" because "%s" cannot access files at "%s" locations.
or: "%s"କୁ "%s" ଖୋଲିପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ "%s"ସ୍ଥାନରେ "%s" ଫାଇଲ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିନଥାଏ।

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
or: "%s" ମିଳିଲା ନାହିଁ। ବୋଧହୁଏ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି।

en: "%s" is an executable text file.
or: "%s" ଟି ଗୋଟିଏ ନିଷ୍ପାଦ୍ୟ ପାଠ୍ୟ ଫାଇଲ।

en: "%s" selected
or: "%s" ବଛାହୋଇଛି

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
or: ଯଦି ଆପଣ ଲଗାନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚୟନ କରନ୍ତି ତେବେ "%s"କୁ ନକଲ କରାଯାଇପାରିବ

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
or: ଯଦି ଆପଣ ଲଗାନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚୟନ କରନ୍ତି ତେବେ "%s"କୁ କଢାଯାଇପାରିବ

en: %'dnd link to %s
or: %'dnd ସଂଯୋଗ %s ପାଇଁ

en: %'drd link to %s
or: %'drd ସଂଯୋଗ %s ପାଇଁ

en: %'dst link to %s
or: %'dst ସଂଯୋଗ %s ପାଇଁ

en: %'dth link to %s
or: %'dth ସଂଯୋଗ %s ପାଇଁ

en: %S of %S
or: %S ର %S

en: %s (%'dnd copy)%s
or: %s (%'dୟ ପ୍ରତିଲିପି) %s

en: %s (%'drd copy)%s
or: %s (%'dୟ ପ୍ରତିଲିପି) %s

en: %s (%'dst copy)%s
or: %s (%'dମ ପ୍ରତିଲିପି)%s

en: %s (%'dth copy)%s
or: %s (%'dth ପ୍ରତିଲିପି) %s

en: %s (another copy)%s
or: %s (ଅନ୍ୟ ଏକ ନକଲ)%s

en: %s (copy)%s
or: %s (ନକଲ)%s

en: %s - File Browser
or: %s - ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର

en: %s Properties
or: %s ଗୁଣଧର୍ମ

en: %s Visible Columns
or: %s ଦୃଶ୍ଯମାନ ସ୍ତମ୍ଭ

en: %s document
or: %s ଦଲିଲ

en: %s's Home
or: %sର ଘର

en: %s, Free space: %s
or: %s, ମୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ: %s

en: (Empty)
or: (ଖାଲି)

en: (some contents unreadable)
or: (ବିଷୟ ବସ୍ତୁକୁ ପଢିହେଲା ନାହିଁ)

en: 00/00/00
or: ୦୦/୦୦/୦୦

en: 00/00/00, 00:00 PM
or: ୦୦/୦୦/୦୦, ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦

en: 1 MB
or: ୧ ମେଗା-ବାଇଟ

en: 10 MB
or: ୧୦ ମେଗା-ବାଇଟ

en: 100 MB
or: ୧୦୦ ମେଗା-ବାଇଟ

en: 100%
or: ୧୦୦%

en: 150%
or: ୧୫୦%

en: 200%
or: ୨୦୦%

en: 3 MB
or: ୩ ମେଗା-ବାଇଟ

en: 400%
or: ୪୦୦%

en: 5 MB
or: ୫ ମେଗା-ବାଇଟ

en: 50%
or: ୫୦%

en: <b>Behavior</b>
or: <b>ଆଚରଣ</b>

en: <b>Date</b>
or: <b>ତାରିଖ</b>

en: <b>Default View</b>
or: <b>ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଦୃଶ୍ଯ</b>

en: <b>Executable Text Files</b>
or: <b>ନିଷ୍ପାଦନୀୟ ପାଠ୍ଯ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>Folders</b>
or: <b>ଫୋଲଡ଼ରଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>Icon Captions</b>
or: <b>ଚିତ୍ର ସଂକେତ ଶୀର୍ଷକଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>List Columns</b>
or: <b>ସୂଚୀ ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>Media Handling</b>
or: <b>ମେଡିଆ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ</b>

en: <b>Other Media</b>
or: <b>ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ମେଡ଼ିଆ</b>

en: <b>Other Previewable Files</b>
or: <b>ଅନ୍ଯାନ୍ଯ ପୂର୍ବାବଲୋକନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>Sound Files</b>
or: <b>ଧ୍ବନି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>Text Files</b>
or: <b>ପାଠ୍ଯ ପାଇଲଗୁଡ଼ିକ</b>

en: <b>Trash</b>
or: <b>ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର</b>

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
or: <big><b>ସଫ୍ଟୱେରକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଚଲାଇବା ଦ୍ୱାରା ତ୍ରୁଟି</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
or: <big><b>ଏହି ମାଧ୍ଯମଟି ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ସଫ୍ଟୱେର ଧାରଣ କରିଅଛି। ଆପଣ ଏହାକୁ ଚଲାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ କି?</b></big>

en: ? bytes
or: ? ବାଇଟ୍ସ

en: ? items
or: ? ବସ୍ତୁ

en: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "Zoom Level:Integer". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "Integer" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "smallest". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "smaller". Do not shorten file names for other zoom levels. Available zoom levels: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)
or: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "ସାନବଡ଼ ସ୍ତର:ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂଖ୍ୟା". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂଖ୍ୟା" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "କ୍ଷୁଦ୍ରତମ". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "କ୍ଷୁଦ୍ରତର". ଅନ୍ୟ ସାନବଡ଼ ସ୍ତରଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଫାଇଲ ନାମକୁ ଛୋଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଉପଲବ୍ଧ ସାନବଡ଼ ସ୍ତରଗୁଡ଼ିକ: କ୍ଷୁଦ୍ରତମ (33%), କ୍ଷୁଦ୍ରତର (50%), କ୍ଷୁଦ୍ର (66%), ମାନକ (100%), ବୃହତ (150%), ବୃହତର (200%), ବୃହତମ (400%)

en: A_ll columns have the same width
or: ସମସ୍ତ ସ୍ତମ୍ଭର ସମାନ ଓସାର ଅଛି (_l)

en: Access files
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଅଭିଗମ କରନ୍ତୁ

en: Access was denied.
or: ପ୍ରବେଶାନୁମତି ନାହିଁ।

en: Access:
or: ଅଭିଗମ କରନ୍ତୁ:

en: Accessed:
or: ଅଭିଗମ କରାଯାଇଛି:

en: Acti_on:
or: କାର୍ଯ୍ୟ (_o):

en: Activate next tab
or: ପରବର୍ତ୍ତି ଟ୍ୟାବକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Activate previous tab
or: ପୂର୍ବ ଟ୍ୟାବକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Add Application
or: ପ୍ରୟୋଗ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add Emblems...
or: ପ୍ରତୀକକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ...

en: Add _bookmark
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_b)

en: Add a bookmark for the current location to this menu
or: ଏହି ତାଲିକାରେ ଥିବା ବର୍ତମାନ ଅବସ୍ଥାନ ପାଇଁ  ଗୋଟିଏ ବୁକମାର୍କକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add a new criterion to this search
or: ଏହି ସନ୍ଧାନରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ନିର୍ଦ୍ଧାରକକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add new...
or: ନୂଆ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ...

en: All columns have same width
or: ସମସ୍ତ ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକରେ ସମାନ ଓସାର ଅଛି

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
or: ଏହି ଫୋଲଡ଼ରରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ନିଷ୍ପାଦ୍ୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ତାଲିକାରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ।

en: Allow _executing file as program
or: ନିଷ୍ପଦନୀୟ ଫାଇଲକୁ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଭାବରେ ସ୍ବୀକାର କରନ୍ତୁ (_e)

en: Always
or: ସର୍ବଦା

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
or: ପଥ ପଟି ପରିବର୍ତ୍ତେ, ସର୍ବଦା ଅବସ୍ଥାନ ପ୍ରବିଷ୍ଟିକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: An invalid drag type was used.
or: ଗୋଟିଏ ଅବୈଧ ଟାଣିବା ପ୍ରକାରକୁ ବ୍ଯବହାର କରାଯାଉଥିଲା।

en: Another link to %s
or: %s ପାଇଁ ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ସଂଯୋଗ

en: Any
or: ଯେ କୌଣସି

en: Aperture Value
or: ଆଲୋକ ରନ୍ଧ୍ରର ମୂଲ୍ଯ

en: Apparition
or: ଛାୟା ରୂପ

en: Application does not accept documents on command line
or: ପ୍ରୟୋଗଟି ପାଠ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଦଲିଲ ଗ୍ରହଣ କରେ ନାହିଁ

en: Apply Permissions to Enclosed Files
or: ସଂଲଗ୍ନ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତକୁ ଆପଣ ପରିଦର୍ଶନ କରିଥିବା ସ୍ଥାନ ମାନଙ୍କର ତାଲିକାକୁ ଆପଣ ନିଷ୍କାସନ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Are you sure you want to open all files?
or: ଆପଣ ସମସ୍ତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
or: %'d ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରୁ "%B" କୁ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ "%B"କୁ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Arran_ge Items
or: ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କୁ ସଜାଡନ୍ତୁ (_g)

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରିବା ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପଚାରନ୍ତୁ (_e)

en: Ask what to do
or: କଣ କରିବାକୁ ହେବ ପଚାରନ୍ତୁପଚାରନ୍ତୁ

en: Autorun Prompt
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳନ ପ୍ରୋମ୍ପଟ

en: Azul
or: ଅଜୁଲ

en: B_rowse media when inserted
or: ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ସମୟରେ ମେଡ଼ିଆ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_r)

en: Back history
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯର ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Background
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି

en: Backgrounds and Emblems
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ଏବଂ ପ୍ରତୀକ

en: Basic
or: ମୌଳିକ

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
or: Caja ଚଲାଇବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫୋଲଡ଼ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ଅନୁମତି ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ ଯେପରିକି Caja ଏହାକୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବ।

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
or: Caja ଚଲାଇବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ଏହି ଫୋଲଡ଼ରଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ଅନୁମତି ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ Caja ସେମାନଙ୍କୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିବ।

en: Behavior
or: ଆଚରଣ

en: Black
or: କଳା

en: Blue Ridge
or: ନୀଳ ପ୍ରୁଷ୍ଠ

en: Blue Rough
or: ନୀଳ ବନ୍ଧୁର

en: Blue Type
or: ନୀଳ ପ୍ରକାର

en: Bookmark for Nonexistent Location
or: ଗୋଟିଏ ଅନୁପସ୍ଥିତ ସ୍ଥାନକୁ ଚିହ୍ନିତ କରନ୍ତୁ

en: Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
or: ଏହି କମ୍ପୁଟରରୁ ପ୍ରବେଶ କରାଯାଇପାରୁଥିବା ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନୀୟ ଏବଂ ସୁଦୂର ଡ଼ିସ୍କ ଏବଂ ପୋଲଡ଼ରଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ

en: Browse bookmarked and local network locations
or: ପୁସ୍ତକ ଚିହ୍ନିତ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ନେଟୱାର୍କ ଅବସ୍ଥାନ ମାନଙ୍କୁ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ

en: Browse in New _Tab
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_T)

en: Browse in New _Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_W)

en: Browse the file system with the file manager
or: ଫାଇଲ ପରିଚଳକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ

en: Brushed Metal
or: ଉଜ୍ଜ୍ବଳ ଧାତୁ

en: Bubble Gum
or: ବବଲ ଗମ

en: Burlap
or: ବୁର୍ଲାପ

en: By Emblems
or: ପ୍ରତୀକ ଅନୁଯାୟୀ

en: By Modification Date
or: ରୂପାନ୍ତରିତ ତାରିଖ ଅନୁଯାୟୀ

en: By Modification _Date
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଥିବା ତାରିଖ ଅନୁଯାୟୀ (_D)

en: By Name
or: ନାମ ଅନୁଯାୟୀ

en: By Size
or: ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ

en: By Type
or: ପ୍ରକାର ଅନୁଯାୟୀ

en: By _Emblems
or: ପ୍ରତୀକ ଅନୁଯାୟୀ (_E)

en: By _Name
or: ନାମ ଅନୁଯାୟୀ (_N)

en: By _Size
or: ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ (_S)

en: By _Type
or: ପ୍ରକାର ଅନୁଯାୟୀ (_T)

en: CD _Audio:
or: CD ଧ୍ୱନୀ (_A):

en: C_ancel Remove
or: ଅପସାରଣକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: C_olors
or: ରଙ୍ଗ (_o)

en: C_onnect
or: ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_o)

en: Caja
or: ନଟିଲସ

en: Caja cannot handle "%s" locations.
or: Caja ଅବସ୍ଥାନ "%s"କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

en: Caja cannot handle this kind of location.
or: Caja ଏହି ପ୍ରକାର ସ୍ଥାନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

en: Caja could not create the following required folders: %s.
or: ନଟିଲସ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଆବଶ୍ଯକୀୟ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s।

en: Caja could not create the required folder "%s".
or: ନଟଲସ ଆବଶ୍ଯକୀୟ ଫୋଲଡର "%s" କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
or: Cajaରେ ଏପରି କୌଣସି ପ୍ରଦର୍ଶକ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ ଯାହାକୁ ଫୋଲଡର କୁ ଦେଖାଇ ପାରିବ।

en: Caja lets you organize files and folders, both on your computer and online.
or: Caja ଆପଣଙ୍କର ଫାଇଲ ଏବଂ ଫୋଲଡ଼ରଗୁଡ଼ିକୁ ଉଭୟ ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପୁଟର ଏବଂ ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଣ କରିଥାଏ।

en: Caja uses the users home folder as the desktop
or: Caja ମୂଳସ୍ଥାନ ପଞ୍ଜିକାକୁ ଡେସ୍କଟପ ଭାବରେ ବ୍ଯବହାର କରିଥାଏ

en: Caja will exit when last window destroyed.
or: ଅନ୍ତିମ ୱିଣ୍ଡୋ ନଷ୍ଟ ହେବା ପରେ Caja ପ୍ରସ୍ଥାନ କରିବ।

en: Camera Brand
or: କେମେରା ବ୍ରାଣ୍ଡ

en: Camera Model
or: କେମେରା ମୋଡେଲ

en: Camouflage
or: କ୍ରୁତ୍ରିମ ଆବରଣ

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
or: ଦଲିଲ URI ଗୁଡ଼ିକୁ 'ପ୍ରକାର=ସଂଯୋଗ' ଡେସ୍କଟପ ଭରଣକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Cancel Group Change?
or: ସମୂହର ମୂଲ୍ଯକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ?

en: Cancel Owner Change?
or: ମାଲିକତ୍ବର ମୂଲ୍ଯକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ?

en: Cannot find the autorun program
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳନ ପ୍ରଗ୍ରାମଟି ମିଳୁନାହିଁ

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
or: ଫାଇଲକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, ଆପଣ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି କି?

en: Chalk
or: ଚକ

en: Change Desktop _Background
or: ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_B)

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ ୱିଣ୍ଡୋର ଆଚରଣ ଏବଂ ଦୃଶ୍ୟକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Change the visibility of this window's location bar
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋର ଅବସ୍ଥାନ ପଟିର ଦୃଶ୍ଯମାନ୍ଯତାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Change the visibility of this window's main toolbar
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋର ପ୍ରମୂଖ ସାଧନ ପଟିର ଦୃଶ୍ଯମାନ୍ଯତାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Change the visibility of this window's side pane
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋର ପାର୍ଶ୍ବ ପଟିର ଦୃଶ୍ଯମାନ୍ଯତାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Change the visibility of this window's statusbar
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋର ସ୍ଥିତି ପଟିର ଦୃଶ୍ଯମାନ୍ଯତାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Charcoal
or: କାଠ-କୋଇଲା

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
or: ବନାନ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକ୍ସି ବିନ୍ୟାସ ଠିକ ଅଛି କି ନାହିଁ ଦେଖନ୍ତୁ।

en: Check that you have permission to delete the emblem.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରତୀକକୁ ଅପସାରଣ କରିବାର ଅନୁମତି ଅଛି ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: Check that you have permission to delete the pattern.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ନମୁନାକୁ ଅପସାରଣ କରିବାର ଅନୁମତି ଅଛି ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: Choose a program with which to open the selected item
or: ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁକୁ କାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଖୋଲାଯିବ ତାହା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଗ୍ରାମ ବାଛନ୍ତୁ

en: Choose another application with which to open the selected item
or: ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁମାନଙ୍କୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟ ଏକ ପ୍ରୟୋଗ ବାଛନ୍ତୁ

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
or: ଚିତ୍ର ସଂକେତ ନାମ ତଳେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବାକୁ ଥିବା ସୂଚନା କ୍ରମ ବାଛନ୍ତୁ। ପାଖରୁ ଛୋଟବଡ଼ କଲେ ଅଧିକ ସୂଚନା ଦେଖାଯିବ।

en: Choose the order of information to appear in the list view.
or: ତାଲିକା ଦୃଶ୍ଯରେ ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ସୂଚନାର କ୍ରମକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Choose the order of information to appear in this folder:
or: ଏହି ଫୋଲଡରରେ ଦେଖାଯିବା ସୂଚନା ମାନଙ୍କର କ୍ରମକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ:

en: Choose what application to launch.
or: କେଉଁ ପ୍ରୟୋଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ହେବ ତାହା ବାଛନ୍ତୁ।

en: Choose what happens when inserting media or connecting devices to the system
or: ମେଡିଆ ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ସମୟରେ କିମ୍ବା ତନ୍ତ୍ର ସହିତ କୌଣସି ଉପକରଣ ସଂଯୋଗ କଲେ କଣ ହେବ ତାହା ବାଛନ୍ତୁ

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
or: ତାଲିକାରୁ ଗୋଟିଏ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ବାଛିବା ଦ୍ୱାରା ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଟି ଯେକୌଣସି ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ନିବେଶ ଆକାରରେ ଚଲାଇପାରିବ

en: Clea_r History
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯକୁ ସଫାକରି ଦିଅନ୍ତୁ (_r)

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
or: ଯାଆନ୍ତୁ ସୂଚୀ ଏବଂ ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ/ପରବର୍ତ୍ତୀ ତାଲିକାର ବିଷୟ ବସ୍ତୁକୁ ସଫା କରନ୍ତୁ

en: Click on a color to remove it
or: ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗକୁ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାହା ଉପରେ ଦବାନ୍ତୁ

en: Click on a pattern to remove it
or: ଗୋଟିଏ ନମୁନାକୁ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାହା ଉପରେ ଦବାନ୍ତୁ

en: Click on an emblem to remove it
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରତୀକକୁ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାହା ଉପରେ ଦବାନ୍ତୁ

en: Clos_e All Folders
or: ସମସ୍ତ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_e)

en: Close P_arent Folders
or: ମୂଳ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_a)

en: Close _All Windows
or: ସମସ୍ତ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Close all Navigation windows
or: ସମସ୍ତ ନାଭିଗେସନ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close all folder windows
or: ସମସ୍ତ ଫୋଲଡର ୱିଣ୍ଡୋମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close tab
or: ଟ୍ୟାବ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close the side pane
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡରକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close this folder's parents
or: ଏହି ଫୋଲଡର ର ମୂଳକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Color _name:
or: ରଙ୍ଗର ନାମ (_n):

en: Color _value:
or: ରଙ୍ଗ ମୂଲ୍ଯ (_v):

en: Color for the default folder background. Only used if background_set is true.
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଫୋଲଡ଼ର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପାଇଁ ରଙ୍ଗ। କେବଳ background_set true ଥିଲେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥାଏ।

en: Colors:
or: ରଙ୍ଗ:

en: Command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Comment
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Compact View
or: ପରସ୍ପର ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ

en: Compact _Layout
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବିନ୍ଯାସ (_L)

en: Computer
or: କମ୍ପୁଟର

en: Computer icon visible on desktop
or: ଡେସ୍କଟପ୍ ରେ କମ୍ପୁଟର ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦୃଶ୍ଯମାନ

en: Concrete
or: କଂକ୍ରିଟ

en: Connect To This Server
or: ଏହି ସର୍ଭର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Connect to Server
or: ସେବକ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Connect to Server %s
or: ସର୍ଭର %s ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Connect to _Server...
or: ସେବକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_S) ...

en: Connect to a remote computer or shared disk
or: ଦୂର କମ୍ପୁଟର କିମ୍ବା ମିଳିତ ଡିସ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Connect to the drive associated with the open folder
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Connect to the selected drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଡ୍ରାଇଭ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Connecting...
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି...

en: Content View
or: ସୂଚୀପତ୍ର ଦୃଶ୍ଯ

en: Contents:
or: ବିଷୟ ବସ୍ତୁ

en: Copy _Anyway
or: ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Copy the selected text to the clipboard
or: ଚୟିତ ପାଠ୍ଯକୁ କ୍ଲିପବୋର୍ଡରେ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Copying "%B" to "%B"
or: "%B"କୁ "%B" ମଧ୍ଯକୁ ନକଲ କରାଯାଉଛି

en: Copying Files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରୁଅଛି

en: Copyright
or: ସତ୍ତ୍ୱାଧୀକାର

en: Cork
or: କର୍କ

en: Could not add application
or: ପ୍ରୟୋଗ ଯୋଗକରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Could not add application to the application database: %s
or: ପ୍ରୟୋଗ ତଥ୍ୟାବଳୀରେ ପ୍ରୟୋଗ ଯୋଗକରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ: %s

en: Could not determine original location of "%s"
or: "%s" ର ପ୍ରକୃତ ସ୍ଥାନ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Could not display "%s", because the host could not be found.
or: "%s" କୁ ଦର୍ଶାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଆଧାରଟି ମିଳୁନାହିଁ।

en: Could not display "%s".
or: Caja "%s"କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ପାରିବ ନାହିଁ।

en: Could not find "%s".
or: "%s"କୁ ଖୋଜି ପାରୁନାହିଁ।

en: Could not find '%s'
or: '%s'କୁ ଖୋଜିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find application
or: ପ୍ରୟୋଗ ଖୋଜାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not remove application
or: ପ୍ରୟୋଗକୁ କଢ଼ାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Could not remove emblem with name '%s'.
or: '%s' ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ରତୀକକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
or: ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଥିବା ଫୋଲଡ଼ର %Fରୁ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ କଢ଼ାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: Could not remove the already existing file %F.
or: ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଥିବା ଫାଇଲ %Fକୁ କଢ଼ାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
or: %F ରେ ସମାନ ନାମ ସହିତ ପୂର୍ବରୁ ସ୍ଥିତବାନ ଫାଇଲକୁ କଢାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: Could not remove the folder %B.
or: ଫୋଲଡର "%B" କୁ କଢ଼ାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: Could not remove the source folder.
or: ଉତ୍ସ ଫୋଲଡ଼ରକୁ କଢାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: Could not rename emblem with name '%s'.
or: '%s' ନାମ ବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ରତୀକର ନାମକୁ ବଦଳାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not run application
or: ପ୍ରୟୋଗକୁ ଚଲାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Could not set application as the default: %s
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରୟୋଗ ପରି ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not set as default application
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରୟୋଗକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Count _number of items:
or: ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ଯା ହିସାବ କରନ୍ତୁ (_n):

en: Countertop
or: କାଉଣ୍ଟର-ଟୋପ

en: Create Document from template "%s"
or: ଛାଞ୍ଚ "%s"ରୁ ଦଲିଲ ତିଆରି କରନ୍ତୁ

en: Create L_auncher...
or: ପ୍ରଚାଳକ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ (_a)...

en: Create _Document
or: ଦଲିଲ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: Create _Folder
or: ଫୋଲଡର ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_F)

en: Create a New Color:
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ରଙ୍ଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ:

en: Create a New Emblem
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ପ୍ରତୀକ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a new empty file inside this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡ଼ର ମଧ୍ଯରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଖାଲିଥିବା ଫାଇଲ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Create a new empty folder inside this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡ଼ର ମଧ୍ଯରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଖାଲିଥିବା ଫୋଲଡ଼ର ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Create a new launcher
or: ନୂଆ ଚାଳକ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a symbolic link for each selected item
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ସଂଯୋଗ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Create and delete files
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Create the initial window with the given geometry.
or: ଦିଆଯାଇଥିବା ଜ୍ଯାମିତି ସହିତ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Created:
or: ସ୍ରୁଷ୍ଟ:

en: Creating Properties window.
or: ଗୁଣଧର୍ମ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ।

en: Creating links in "%B"
or: "%B" ରେ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି

en: Creator
or: ନିର୍ମାତା

en: Cu_t
or: କାଟନ୍ତୁ (_t)

en: Cursor Position
or: ଦର୍ଶିକା ସ୍ଥିତି

en: Custom Background
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସେଟକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: Custom Side Pane Background Set
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ସେଟକୁ ଇଚ୍ଚାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: Cut the selected text to the clipboard
or: ଚୟିତ ପାଠ୍ଯକୁ କ୍ଲିପବୋର୍ଡକୁ କାଟନ୍ତୁ

en: D_efault zoom level:
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସାନବଡ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାର ସ୍ତର (_e):

en: D_uplicate
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_u)

en: Danube
or: ଡେନ୍ଯୁବ

en: Dark Cork
or: କଳା କର୍କ

en: Date Accessed
or: ଅଭିଗମ୍ଯ ତାରିଖ

en: Date Digitized
or: ତାରିଖକୁ ଅଙ୍କୀକରଣ କରାଯାଇଛି

en: Date Format
or: ତଥ୍ଯ ଶୈଳୀ

en: Date Modified
or: ତାରିଖ ପରିବର୍ତ୍ତିତ

en: Date Taken
or: ତାରିଖ ନିଆ ଯାଇଛି

en: Decrease the view size
or: ଦୃଶ୍ୟ ଆକାରକୁ ଛୋଟକରନ୍ତୁ

en: Deep Teal
or: ଗାଢ ସବୁଜ-ନୀଳ

en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Default Background Color
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Default Background Filename
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ଫାଇଲ ନାମ

en: Default Side Pane Background Color
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Default Side Pane Background Filename
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ଫାଇଲ ନାମ

en: Default Thumbnail Icon Size
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କ୍ଷୁଦ୍ର ଚିତ୍ର ଆକାର

en: Default _zoom level:
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସାନବଡ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାର ସ୍ତର (_z):

en: Default column order in the list view
or: ଏହି ତାଲିକା ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସ୍ତମ୍ଭ ଅନୁକ୍ରମ

en: Default column order in the list view.
or: ଏହି ତାଲିକା ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସ୍ତମ୍ଭ ଅନୁକ୍ରମ।

en: Default compact view zoom level
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସୁସଂହତ ଦୃଶ୍ୟକୁ ସାନବଡ କରିବା ସ୍ତର

en: Default folder viewer
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଫୋଲଡର ପ୍ରଦର୍ଶକ

en: Default icon zoom level
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତକୁ ସାନବଡ କରିବା ସ୍ତର

en: Default list of columns visible in the list view
or: ଏହି ତାଲିକା ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଦୃଶ୍ଯମାନ ସ୍ତମ୍ଭ ମାନଙ୍କର ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାଲିକା

en: Default list of columns visible in the list view.
or: ଏହି ତାଲିକା ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଦୃଶ୍ଯମାନ ସ୍ତମ୍ଭ ମାନଙ୍କର ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାଲିକା।

en: Default list zoom level
or: ସାନବଡ କରିବା ସ୍ତରର ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ତାଲିକା

en: Default sort order
or: ସଜଡା ଯାଇଥିବା ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅନୁକ୍ରମ

en: Default zoom level used by the compact view.
or: ସୁସଂହତ ଦୃଶ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସାନବଡ କରିବା ସ୍ତର

en: Default zoom level used by the icon view.
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସାନବଡ କରିବା ସ୍ତର।

en: Default zoom level used by the list view.
or: ତାଲିକା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସାନବଡ କରିବା ସ୍ତର।

en: Delete _All
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Delete all items in the Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରୁ ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete all selected items permanently
or: ସମସ୍ତ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ନପଠାଇ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete the open folder permanently
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡ଼ରକୁ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete this folder, without moving to the Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ନପଠାଇ ଏହି ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Deleting Files
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଅପସାରିତ କରୁଅଛି

en: Deleting files
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଅପସାରିତ କରୁଅଛି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Desktop computer icon name
or: ଡେସ୍କଟପ୍ କମ୍ପୁଟର ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ର ନାମ

en: Desktop font
or: ଡେସ୍କଟପ୍ ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Desktop home icon name
or: ଡେସ୍କଟପ ମୂଲସ୍ଥାନ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ର ନାମ

en: Desktop trash icon name
or: ଡେସ୍କଟପ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ର ନାମ

en: Details:
or: ବିବରଣୀ:

en: Detect media in the selected drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଡ୍ରାଇଭରେ ମେଡିଆ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Devices
or: ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ

en: Disable connection to session manager
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Disconnect the drive associated with the open folder
or: ଖଓଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭ ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରନ୍ତୁ

en: Disconnect the selected drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଡ୍ରାଇଭ ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରନ୍ତୁ

en: Display
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Display Caja help
or: Caja ସହୟତାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
or: ଗୋଟିଏ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ଏହି ତାଲିକାରେ ବୁକମାର୍କର ସମ୍ପାଦନକୁ ସ୍ବୀକାର କରିଥାଏ

en: Display credits for the creators of Caja
or: Caja ସ୍ରଷ୍ଟାଙ୍କ ପାଇଁ ଖ୍ଯାତି ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Display icons in the opposite order
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ବିପରୀତ କ୍ରମରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
or: ଇଚ୍ଚାରୂପଣ ସାଦୃଶ୍ଯରେ ବ୍ଯବହାର କରିହେବା ଭଳି ନମୁନା, ରଙ୍ଗ, ଏବଂ ପ୍ରତୀକ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Display this location with the compact view.
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦୃଶ୍ଯ ସହିତ ଏହି ଅବସ୍ଥାନକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରନ୍ତୁ।

en: Display this location with the icon view.
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦୃଶ୍ଯ ସହିତ ଏହି ଅବସ୍ଥାନକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରନ୍ତୁ।

en: Display this location with the list view.
or: ସୂଚୀ ଦୃଶ୍ଯ ସହିତ ଏହି ଅବସ୍ଥାନକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରନ୍ତୁ।

en: Do Nothing
or: କିଛି କରନ୍ତୁନାହିଁ

en: Do _not Empty Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ (_n)

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
or: ଡେସ୍କଟପକୁ ପରାଚାଳନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ (ପସନ୍ଦ ସଂଳାପରେ ବିନ୍ଯାସ ହୋଇଥିବା ପସନ୍ଦକୁ ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ)।

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
or: ଆପଣ ବିସ୍ଥାପନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲିକରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
or: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ତାଲିକାରୁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ସ୍ଥାନ ବିଶିଷ୍ଟ କୌଣସି ବୁକମାର୍କକୁ ଅପସାରିତ କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି କି?

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
or: ଆପଣ "%s"କୁ ଚଲାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅଥବା ଏହାର ବିଷୟବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Documents
or: ଦଲିଲ

en: Dots
or: ବିନ୍ଦୁ

en: Download location?
or: ଆହରଣ ଅବସ୍ଥାନ?

en: Drag a color to an object to change it to that color
or: ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗକୁ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁ ଉପରକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାହାକୁ ସେହି ରଙ୍ଗରେ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Drag a pattern tile to an object to change it
or: ଗୋଟିଏ ଡିଜାଇନକୁ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁ ଉପରକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାହାକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରତୀକକୁ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁ ଉପରକୁ ଟାଣି ଆଣି ତାହାକୁ ସେହି ବସ୍ତୁ ସହିତ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Drag and drop is not supported.
or: ଟାଣିକି ପକାଇବା ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ।

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
or: ଟାଣିକି ପକାଇବା ପ୍ରକ୍ରିୟା କେବଳ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ରରେ ସମର୍ଥିତ।

en: Duplicate each selected item
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Duplicating "%B"
or: "%B"କୁ ନକଲ କରାଯାଉଛି

en: E_mpty Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ (_m)

en: E_xecute
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_x)

en: Eclipse
or: ଇକ୍ଲିପ୍ସ

en: Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Caja preferences
or: Caja ପସନ୍ଦକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit the saved search
or: ସଂରକ୍ଷିତ ସନ୍ଧାନକୁ ସମ୍ପାଦିତ କରନ୍ତୁ

en: Eject the selected volume
or: ବଚ୍ଛିତ ଆକାରକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Eject the volume associated with the open folder
or: ଫୋଲଡର ଖୋଲିବା ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Eject the volume associated with this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ

en: Emblems
or: ପ୍ରତୀକ

en: Emblems:
or: ପ୍ରତୀକ:

en: Empty Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ

en: Empty _Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_T)

en: Emptying Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରୁଅଛି

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
or: ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ନଟିଲସ ଆଚରଣକୁ ସକ୍ରିୟ କରିଥାଏ, ଯେଉଁଠି ସମସ୍ତ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ବ୍ରାଉଜର

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରତୀକ ପରେ ବର୍ଣ୍ଣନାତ୍ମକ ନାମ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।  ଏହି ନାମଟି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତୀକ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ।

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
or: ପ୍ରତୀକ ପରେ ବର୍ଣ୍ଣନାତ୍ମକ ନାମ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।  ଏହି ନାମଟି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତୀକ ଚିହ୍ନିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ।

en: Enter a new name for the displayed emblem:
or: ପ୍ରଦର୍ଶିତ ପ୍ରତୀକ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ନାମ ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: Envy
or: ଈର୍ଷା

en: Erase
or: ଲିଭାନ୍ତୁ

en: Error starting autorun program: %s
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳନ ପ୍ରଗ୍ରାମକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଦ୍ୱାରା ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error while copying "%B".
or: "%B" କୁ ନକଲ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while copying to "%B".
or: "%B" ମଧ୍ଯକୁ ନକଲ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while copying.
or: ନକଲ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while creating directory %B.
or: ଡ଼ିରେକ୍ଟରୀ %Bକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while creating file %B.
or: ଫାଇଲ %Bକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while creating link to %B.
or: %B ରେ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while deleting.
or: ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while moving "%B".
or: "%B"କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while moving files to trash.
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error while moving.
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
or: ତ୍ରୁଟି: %s
     ଦୟାକରି ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଦର୍ଶକକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: Execute:
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ:

en: Exposure Program
or: ଅନାବୃତ୍ତ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ

en: Exposure Time
or: ଅନାବୃତ୍ତ ସମୟ

en: Extension
or: ବିସ୍ତାର

en: FTP (with login)
or: FTP (ଲଗଇନ୍ ସହିତ)

en: Failed to load image information
or: ପ୍ରତିଛବି ସୂଚନାକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Fibers
or: ତନ୍ତୁ

en: File Browser
or: ଫାଇଲ ବ୍ରାଉଜର

en: File Management
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳନା

en: File Management Preferences
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳନା ବ୍ଯବସ୍ଥା ପସନ୍ଦ

en: File Manager
or: ଫାଇଲ ପରିଚାଳକ

en: File Operations
or: ଫାଇଲ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: File Permissions:
or: ଫାଇଲ ଅଧିକାର:

en: File System
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: File Type
or: ଫାଇଲ ପ୍ରକାର

en: File access:
or: ଫାଇଲ ଅଭିଗମ୍ୟତା:

en: File is not a valid .desktop file
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ .desktop ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: File not found
or: ଫାଇଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ୟାନ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପାଇଁ ଫାଇଲନାମ। କେବଳ side_pane_background_set true ଥିବା ସମୟରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥାଏ।

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
or: ଫୋଲଡ଼ର "%B" ରେ ଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ଏହାକୁ ଦେଖିବାର ଅନୁମତି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ନାହିଁ।

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
or: "%B" ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିହେବ ନାହିଁ କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
or: ଫୋଲଡ଼ର "%B" ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: Filesystem type:
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର:

en: Fire Engine
or: ଅଗ୍ନି ଯନ୍ତ୍ର

en: Flash Fired
or: ଫ୍ଲାସ ଜଳାଗଲା

en: Fleur De Lis
or: ଫ୍ଲିଉର ଡି ଲିସ

en: Floral
or: ପୁଷ୍ପମଣ୍ଡିତ

en: Focal Length
or: ଫୋକାଲ ଦୂରତ୍ବ

en: Folder Permissions:
or: ଫୋଲଡର ଅଧିକାର:

en: Folder access:
or: ଫୋଲଡର ଅଭିଗମ୍ୟତା:

en: Folder:
or: ଫୋଲଡର:

en: For users with mice that have "Forward" and "Back" buttons, this key will determine if any action is taken inside of Caja when either is pressed.
or: "Forward" ଏବଂ "Back" ବଟନଗୁଡ଼ିକ ବିଶିଷ୍ଟ ମାଉସ ପାଇଁ ଚାଳକମାନେ, ଏହି କି ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିଥାଏ ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ Caja ଭିତରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ କାହାକୁ ଦବାଯାଇଥାଏ।

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Back" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
or: "Forward" ଏବଂ "Back" ବଟନ ଥିବା ମାଉସ ବିଶିଷ୍ଟ ଚାଳକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି କିଟି କେଉଁ ବଟନ "Back" ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ବ୍ରାଉଜର ୱିଣ୍ଡୋରେ ସକ୍ରିୟ କରିବ ତାହା ସେଟ କରିଥାଏ। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ 6 ଏବଂ 14 ମଧ୍ଯରେ ଥାଏ।

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Forward" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
or: "Forward" ଏବଂ "Back" ବଟନ ଥିବା ମାଉସ ବିଶିଷ୍ଟ ଚାଳକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି କିଟି କେଉଁ ବଟନ "Forward" ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ବ୍ରାଉଜର ୱିଣ୍ଡୋରେ ସକ୍ରିୟ କରିବ ତାହା ସେଟ କରିଥାଏ। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ 6 ଏବଂ 14 ମଧ୍ଯରେ ଥାଏ।

en: Format the selected volume
or: ବଚ୍ଛିତ ଆକାରକୁ ସଜାନ୍ତୁ

en: Format the volume associated with the open folder
or: ଫୋଲଡର ଖୋଲିବା ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ସଜାନ୍ତୁ

en: Format the volume associated with this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ସଜାନ୍ତୁ

en: Forward history
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯର ଆଗକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Fossil
or: ଜୀବାଶ୍ମ

en: Free space:
or: ଖାଲି ସ୍ଥାନ:

en: GEOMETRY
or: ଜ୍ଯାମିତି

en: Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go To:
or: ଏଠାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ:

en: Go to the location specified by this bookmark
or: ଏହି ବୁକ୍ ମାର୍କ ଦ୍ବାରା ଅଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ଅବସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to the next visited location
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପରିଦର୍ଶିତ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to the previous visited location
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ପରିଦର୍ଶିତ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Granite
or: ମୁଗୁନି ପଥର

en: Grapefruit
or: ଅଙ୍ଗୁର

en: Green Weave
or: ସବୁଜ ବୟନ ଶୈଳୀ

en: Group
or: ସମୂହ

en: Group:
or: ସମୂହ:

en: History
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯ

en: Home Folder
or: ମୂଳ ଫୋଲଡର

en: Home icon visible on desktop
or: ଡେସ୍କଟପରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ମୂଳସ୍ଥାନ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ

en: ID
or: ପରିଚୟ

en: ISO Speed Rating
or: ISO ବେଗ ମୂଲ୍ଯ

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଏଡାଇ ଦେଉଥିବା ଗୋଟିଏ delete ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ (_n)

en: Ice
or: ବରଫ

en: Icon
or: ଚିତ୍ର ସଙ୍କେତ

en: Icon View
or: ଚିତ୍ରସଂକେତ ଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ କେବଳ Caja ଟ୍ରି ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ୟାନରେ ଫୋଲଡ଼ର ଦର୍ଶାଇବ। ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଉଭୟ ଫୋଲଡର ଏବଂ ଫାଇଲକୁ ଦର୍ଶାଇବ।

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ ନୂତନ ଭାବେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ୱିଣ୍ଡୋରେ ଅବସ୍ଥାନ ପଟି ଦୃଶ୍ଯମାନ ହେବ।

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ ନୂତନ ଭାବେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ୱିଣ୍ଡୋରେ ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ୟାନ ଦୃଶ୍ଯମାନ ହେବ।

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ ନୂତନ ଭାବେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ୱିଣ୍ଡୋରେ ସ୍ଥିତି ପଟି ଦୃଶ୍ଯମାନ ହେବ।

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ ନୂତନ ଭାବେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ୱିଣ୍ଡୋରେ ସାଧନପଟି ଦୃଶ୍ଯମାନ ହେବ।

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ Caja ବ୍ରାଉଜର ୱିଣ୍ଡୋ ପଥପଟି ପରିବର୍ତ୍ତେ ସର୍ବଦା ଅବସ୍ଥାନ ସାଧନପଟି ପାଇଁ ପାଠ୍ୟ ନିବେଶ ଭରଣ ବ୍ୟବହାର କରିବ।

en: If set to true, then Caja lets you edit and display file permissions in a more unix-like way, accessing some more esoteric options.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ Caja ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପାଦନ ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ unix-ସଦୃଶ ପଥରେ ଫାଇଲ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ,ଅଧିକ esoteric ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାର କରି।

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ Caja ଚିତ୍ରସଂକେତ ଏବଂ ତାଲିକା ଦୃଶ୍ୟଗୁଡ଼ିକଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଫୋଲଡ଼ର ଦର୍ଶାଇଥାଏ।

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ କୌଣସି ଫାଇଲ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସମୟରେ, କିମ୍ବା ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରିବା ପୂର୍ବରୁ Caja ନିଶ୍ଚିତକରଣ ମାଗିବ।

en: If set to true, then Caja will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ Caja ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ମେଡ଼ିଆ ସ୍ଥାପନ କରିବ ଯେପରିକି ଆରମ୍ଭ ସମୟରେ ଚାଳକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହାର୍ଡ ଡିସ୍କ ଏବଂ ଅପସାରଣୀୟ ମେଡ଼ିଆ ଏବଂ ମେଡ଼ିଆ ଭର୍ତ୍ତି।

en: If set to true, then Caja will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ Caja ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଖୋଲିବ ଯେତେବେଳେ ମେଡ଼ିଆଟି ସ୍ୱୟଂସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥାଏ। ଏହାକୁ ମେଡ଼ିଆରେ ଠିକ ସେତେବେଳେ ପ୍ରୟୋଗ କରାଯାଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଜ୍ଞାତ x-ସୂଚୀ/* ପ୍ରକାର ଚିହ୍ନା ପଡ଼ିନଥାଏ, ଚାଳକ ବିନ୍ୟାସ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତେ ନିଆଯାଇଥାଏ।

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଇଥାଏ, ତେବେ Caja ପାଖରେ ତୁରନ୍ତ ଫାଇଲକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଗୁଣ ଥିବ। ଏହି ଗୁଣଟି ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ, ତେଣୁ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

en: If set to true, then Caja will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
or: ଯଦି true କରାଯାଇଥାଏ, ତେବେ Caja କଦାପି ମାଧ୍ଯମ ଭର୍ତ୍ତିକରାଯାଇଥିବା ସମୟରେ ସ୍ୱୟଂ ଚାଳନ/ସ୍ୱୟଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ପଚାରିବ ନାହିଁ।

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଇଥାଏ, ତେବେ Caja ଚାଳକର ନିଜସ୍ୱ ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଡେସ୍କଟପ ଭାାବରେ ବ୍ୟବହାର କରି। ଯଦିs false,ତେବେ ଏହାe ~/Desktopକୁ ଡେସ୍କଟପ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବ।.

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
or: ଏହା ବିନ୍ଯାସ କରାଯାଇଥିଲେ, ପାଠ୍ଯଟି ଅତି ଓସାରିଆ ହେଲେ ଧାଡ଼ି ମୋଡ଼ନ୍ତୁ

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
or: ଯଦି ଏହାକୁ true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ ନେଟୱର୍କ ସର୍ଭର ଦୃଶ୍ୟ ସହିତ ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ ଡେସ୍କଟପରେ ରଖାଯାଇଥାଏ।

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ କମ୍ପୁଟର ଅବସ୍ଥାନ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ ଡେସ୍କଟପରେ ରଖିବ।

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ ମୂଳସ୍ଥାନ ଫୋଲଡ଼ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ ଡେସ୍କଟପରେ ରଖିବ।

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ ଡେସ୍କଟପରେ ରଖିବ।

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
or: ଯଦି true ସେଟ କରାଯାଏ, ତେବେ ସ୍ଥାପିତ ଆକାର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ ଡେସ୍କଟପରେ ରଖିବ।

en: If this preference is set, all columns in the compact view have the same width. Otherwise, the width of each column is determined seperately.
or: ଯଦି ଏହି ପସନ୍ଦକୁ ସେଟ କରାଯାଇଥାଏ, ତେବେ ସୁସଂଗତ ଦୃଶ୍ୟରେ ସମସ୍ତ ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକର ସମାନ ଓସାର ଥାଏ। ଅନ୍ୟଥା, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ତମ୍ଭର ଓସାରକୁ ପୃଥକ ଭାବରେ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇଥାଏ।

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
or: ଯଦି true, ତେବେ ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଓଲଟା କ୍ରମରେ ସଜଡ଼ାଯିବ। ଯେପରିକି, ନାମ ଅନୁସାରେ ସଜଡ଼ାଗଲେ, ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ "a" ରୁ "z" କ୍ରମରେ ସଜାଡ଼ିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ସେମାନଙ୍କୁ "z" ରୁ "a" କ୍ରମରେ ସଜଡ଼ାଯିବ; ଯଦି ଆକାର ଅନୁସାରେ ସଜଡ଼ା ଯାଏ, ତେବେ ବର୍ଦ୍ଧିତ କ୍ରମ ପରିବର୍ତ୍ତେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆକାର ହ୍ରାସ କ୍ରମରେ ସଜଡ଼ା ଯିବ।

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
or: ଯଦି true, ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବେ ଚିତ୍ରସଂକେତ ଶକ୍ତ ଭାବରେ ବାହାର କରିବ।

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
or: ଯଦି true, ତେବେ ନାମପଟିଗୁଡ଼ିକ ତଳେରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଚିତ୍ରସଂକେତ ପାଖରେ ରଖାଯିବ।

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
or: ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ।

en: Illustration
or: ଦ୍ରୁଷ୍ଟାନ୍ତ

en: Image
or: ପ୍ରତିଛବି

en: Image Type:
or: ପ୍ରତିଛବି ପ୍ରକାର:

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
or: ଏହି ଆକାର ଉପରେ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ (ବାଇଟରେ) କ୍ଷୁଦ୍ରଚିତ୍ର ହୋଇନପାରେ। ଏହି ବିନ୍ୟାସର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ବଡ଼ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ଷୁଦ୍ରଚିତ୍ରରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାରୁ ଅଟକାଇବା ଯାହାକି ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟ ନେଇଥାଏ ଅଥବା ଅଧିକ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ ବ୍ୟବହାର କରିଥାଏ।

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
or: ଏହି ଆକରରେ ମୁକ୍ତ ସ୍ଥାନକୁ ଫେରି ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରିବାକୁ ହେବ। ଏହି ଆକରାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଆବର୍ଜନା ବସ୍ତୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ।

en: Increase the view size
or: ଦୃଶ୍ୟ ଆକାରକୁ ବଡ଼ କରନ୍ତୁ

en: Indigo
or: ଘନନୀଳ

en: Information
or: ସୂଚନା

en: Justification
or: ଦ୍ବିପାର୍ଶ୍ବୀ ସଜ୍ଜା

en: Keep icons lined up on a grid
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଧାଡିରେ ସଜାଡି ରଖନ୍ତୁ

en: Keep icons sorted by emblems in rows
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତୀକ ଅନୁଯାୟୀ ଧାଡିରେ ରଖନ୍ତୁ

en: Keep icons sorted by modification date in rows
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଥିବା ତାରିଖ ଅନୁଯାୟୀ ଧାଡିରେ କ୍ରମାନ୍ବୟରେ ରଖନ୍ତୁ

en: Keep icons sorted by name in rows
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ନାମ ଅନୁଯାୟୀ ଧାଡିରେ କ୍ରମାନ୍ବୟରେ ରଖନ୍ତୁ

en: Keep icons sorted by size in rows
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ ଧାଡିରେ କ୍ରମାନ୍ବୟରେ ରଖନ୍ତୁ

en: Keep icons sorted by type in rows
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରକାର ଅନୁଯାୟୀ ଧାଡିରେ କ୍ରମାନ୍ବୟରେ ରଖନ୍ତୁ

en: Keywords
or: କିଶବ୍ଦଗୁଡିକ

en: Last changed:
or: ଅନ୍ତିମ ପରବର୍ତ୍ତିତ:

en: Leaf
or: ପତ୍ର

en: Leave icons wherever they are dropped
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଛାଡନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଛି

en: Lemon
or: ଲେମ୍ବୁ

en: Less common media formats can be configured here
or: ଏଠାରେ ଅତି ସାଧାରଣ ମେଡିଆ ଶୈଳୀଗୁଡ଼ିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରାଯାଇପାରିବ

en: Line wrap
or: ରେଖାକୁ ଆବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ

en: Link _name:
or: ସଂଯୋଗ ନାମ (_n):

en: Link target:
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥ ସଂଯୋଗ:

en: Link to %s
or: %s ପାଇଁ ସଂଯୋଗ

en: List Columns
or: ସୂଚୀ ସ୍ତମ୍ଭ

en: List View
or: ସୂଚୀ ଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: List files only
or: କେବଳ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚୀବଦ୍ଧ କରିରଖନ୍ତୁ

en: List of possible captions on icons
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତର ସମ୍ଭାବ୍ଯ ଶିରୋନାମା ମାନଙ୍କ ତାଲିକା

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Do Nothing" in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
or: x-content/* ପ୍ରକାରର ତାଲିକା ଯାହାପାଇଁ ଚାଳକ ପସନ୍ଦ capplet "Do Nothing" କୁ ବାଛିଅଛି। କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନ ଅଥବା ଏହି ପ୍ରକାର ପ୍ରୟୋଗ ମେଡିଆ ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ସମୟରେ ଦର୍ଶାଯିବ ନାହିଁ।

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Open Folder" in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
or: x-content/* ପ୍ରକାରର ତାଲିକା ଯାହାପାଇଁ ଚାଳକ ପସନ୍ଦ capplet ରେ "Open Folder" କୁ ବାଛିଥାଏ। ଏହା ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା ମେଡ଼ିଆ ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଖୋଲାହେବ।

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
or: x-content/* ପ୍ରକାରର ତାଲିକା ଯାହାପାଇଁ ଚାଳକ ପସନ୍ଦ capplet ରେ କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗ ଆରମ୍ଭକୁ ବାଛିଥାଏ। ଏହା ସହିତ ମେଳ ଖାଉଥିବା ମେଡ଼ିଆ ଭର୍ତ୍ତି କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଖୋଲାହେବ।

en: List of x-content/* types set to "Do Nothing"
or: x-ସୂଚୀ/* ପ୍ରକାରଗୁଡ଼ିକ "କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ"ରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: List of x-content/* types set to "Open Folder"
or: x-ସୂଚୀ/* ପ୍ରକାରଗୁଡ଼ିକ "ଫୋଲଡର ଖୋଲନ୍ତୁ"ରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
or: x-ସୂଚୀ/* ତାଲିକାର ପ୍ରକାରଗୁଡ଼ିକ ଯେଉଁଠି ପସନ୍ଦ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରୟୋଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇପାରିବ

en: Loading...
or: ଧାରଣ କରୁଅଛି...

en: Local Files Only
or: କେବଳ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
or: ନାମ କିମ୍ବା ସୂଚୀ ଅନୁସାରେ ଏହି କମ୍ପୁଟରରେ ଦଲିଲ ଏବଂ ଫୋଲଡର୍ ମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥିତି ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରନ୍ତୁ

en: Location
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: Location _Bar
or: ଅବସ୍ଥାନ ପଟି (_B)

en: Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ:

en: Lock the drive associated with the open folder
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରନ୍ତୁ

en: Lock the selected drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରନ୍ତୁ

en: MIME Type
or: MIME ପ୍ରକାର

en: Make a _Link
or: ଗୋଟିଏ ସଂଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ (_L)

en: Make a permanent connection to this server
or: ଏହି ସର୍ଭର ସହିତ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାୟୀ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Mango
or: ଆମ୍ବ

en: Manila Paper
or: ଫିଲିପାଇନ୍ସ ଦେଶର ବ୍ରୁକ୍ଷର ତନ୍ତୁରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କାଗଜ

en: Mark as _Trusted
or: ବିଶ୍ୱସ୍ଥ ଭାବରେ ଚିହ୍ନିତ କରନ୍ତୁ (_T)

en: Maximum image size for thumbnailing
or: କ୍ଷୁଦ୍ର ଚିତ୍ରଣ ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରତିଛବି ଆକାର

en: Media
or: ମେଡିଆ

en: Merge _All
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମିଶ୍ରଣ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Metering Mode
or: ପରିମାପକ ଯନ୍ତ୍ର ଧାରା

en: Mo_ve to Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାନ୍ତୁ (_v)

en: Modified:
or: ପରବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି:

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
or: ସୋମ, ଅକ୍ଟୋବର ୦୦ ୦୦୦୦ ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦ ରେ

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
or: ସୋମ, ଅକ୍ଟୋବର ୦୦ ୦୦୦୦ ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦:୦୦ ରେ

en: Moss Ridge
or: ଶୈବାଳ ପ୍ରୁଷ୍ଠ

en: Mount and open %s
or: %s କୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Mount the selected volume
or: ବଚ୍ଛିତ ଆକରାକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Mount the volume associated with the open folder
or: ଫୋଲଡର ଖୋଲିବା ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Mount the volume associated with this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Mouse button to activate the "Back" command in browser window
or: ବ୍ରାଉଜର ୱିଣ୍ଡୋରେ "Back" ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ ମାଉସ ବଟନ

en: Mouse button to activate the "Forward" command in browser window
or: ବ୍ରାଉଜର ୱିଣ୍ଡୋରେ "Forward" ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ ମାଉସ ବଟନ

en: Move Dow_n
or: ତଳକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_n)

en: Move Tab _Left
or: ଟ୍ୟାବକୁ ବାମ ପଟକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ (_L)

en: Move Tab _Right
or: ଟ୍ୟାବକୁ ଡ଼ାହାଣ ପଟକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ (_R)

en: Move _Up
or: ଉପରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ (_U)

en: Move current tab to left
or: ଏହି ଟ୍ୟାବକୁ ବାମକୁ ନିଅନ୍ତୁ

en: Move current tab to right
or: ଏହି ଟ୍ୟାବକୁ ଡ଼ାହାଣ ପଟକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ

en: Move each selected item to the Trash
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
or: କାଟିବା ନକଲକରିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦ୍ୱାରା ପୂର୍ବରୁ ବଛାଯାଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
or: କାଟିବା ନକଲକରିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦ୍ୱାରା ପୂର୍ବରୁ ବଛାଯାଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ଫୋଲଡ଼ର ମଧ୍ଯକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
or: କାଟିବା ନକଲକରିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦ୍ୱାରା ପୂର୍ବରୁ ବଛାଯାଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ଫୋଲଡ଼ର ମଧ୍ଯକୁ ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ବାହାରୁ "%s"କୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Move the open folder to the Trash
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଆବର୍ଜନାପାତ୍ର ମଧ୍ଯ଼କୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Move this folder to the Trash
or: ଏହି ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: Move to _Trash
or: ବର୍ଜିତ କରନ୍ତୁ (_T)

en: Moving "%B" to "%B"
or: "%B"କୁ "%B" ମଧ୍ଯକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଉଛି

en: Moving Files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ପଠାଉଛି

en: Moving files to trash
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ପଠାଉଛି

en: Mud
or: କାଦୁଅ

en: Music
or: ସଙ୍ଗୀତ

en: Name
or: ନାମ

en: Network
or: ନେଟୱାର୍କ

en: Network Servers
or: ନେଟୱାର୍କ ସେବକ

en: Network Servers icon visible on the desktop
or: ଡେସ୍କଟପରେ ନେଟୱାର୍କ ସେବକ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦୃଶ୍ଯମାନ ଅଟେ

en: Network servers icon name
or: ନେଟୱାର୍କ ସର୍ଭର ଚିତ୍ରସଂକେତ ନାମ

en: Never
or: କେବେ ନୁହେଁ

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
or: ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମ ଭର୍ତ୍ତିକରାଯାଇଥିବା ସମୟରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳନ/ସ୍ୱୟଂପ୍ରାରମ୍ଭ ପ୍ରଗ୍ରାମଗୁଡ଼ିକୁ କଦାପି ତତ୍ପର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: New _Tab
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାବ (_T)

en: New _Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ (_W)

en: No applications found
or: କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: No applications selected
or: କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗ ବଛାଯାଇ ନ ଥିଲା

en: No bookmarks defined
or: କୌଣସି ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନକୁ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: No templates installed
or: କୌଣସି ଛାଞ୍ଚ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ

en: None
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: None of the files could be added as emblems.
or: କୌଣସି ଫାଇଲକୁ ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ଯୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Normal Si_ze
or: ସାମାନ୍ଯ ଆକାର (_z)

en: Not a launchable item
or: ଗୋଟିଏ ଆରମ୍ଭଯୋଗ୍ୟ ବସ୍ତୁ ନୁହଁ

en: Not allowed to set group
or: ଶ୍ରେଣୀ ସଂରଚନା କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: Not allowed to set owner
or: ମାଲିକତ୍ତ୍ୱ ସେଟ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: Not allowed to set permissions
or: ଅନୁମତି ସେଟ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: Notes
or: ଟିପ୍ପଣୀ

en: Numbers
or: ସଂଖ୍ଯା

en: Ocean Strips
or: ମହାସାଗର ଷ୍ଟ୍ରିପ

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
or: ଅକ୍ଟୋବର ୦୦ ୦୦୦୦ ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦ ରେ

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
or: ଅକ୍ଟୋବର ୦୦ ୦୦୦୦, ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦

en: Octal Permissions
or: ଅଷ୍ଟୋକ ଅନୁମତି

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
or: କେବଳ ସୁସ୍ପଷ୍ଟଭାବେ ଅଭିବ୍ଯକ୍ତ ୟୁ.ଆର.ଆଇ. ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ୱିଣ୍ଡୋ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ।

en: Only show folders in the tree side pane
or: କେବଳ ଟ୍ରି ପାର୍ଶ୍ବପଟିରେ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Onyx
or: କ୍ବାଜ ପଥର

en: Open %s
or: %s ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open %s and other "%s" files with:
or: %s ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ "%s" ଫାଇଲମାନଙ୍କୁ ଏହା ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ:

en: Open %s and other %s document with:
or: %s ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ %s ଦଲିଲକୁ ଏହା ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ:

en: Open %s with:
or: ଏହା ସହିତ %s କୁ ଖୋଲନ୍ତୁ:

en: Open Failed, would you like to choose another action?
or: ଖୋଲିବା କାର୍ଯ୍ୟଟି ବିଫଳ ହୋଇଛି, ଆପଣ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ କି?

en: Open Failed, would you like to choose another application?
or: ଖୋଲିବା କାର୍ଯ୍ୟଟି ବିଫଳ ହୋଇଛି, ଆପଣ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ କି?

en: Open File and Close window
or: ଫାଇଲ ଖୋଲନ୍ତୁ ଏବଂ ୱିଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Open Folder
or: ଫୋଲଡର ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open Folder W_indow
or: ଫୋଲଡର ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_i)

en: Open Location
or: ଅବସ୍ଥାନକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open Wit_h
or: ଏହା ସହାୟତାରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (_h)

en: Open With
or: ଏହା ଦ୍ବାରା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open _Location...
or: ଅବସ୍ଥାନକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_L) ...

en: Open _Parent
or: ମୂଳକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_P)

en: Open a folder window for the displayed location
or: ପ୍ରତର୍ଶିତ ଅବସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ୱିଣ୍ଡୋ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open all "%s" files with:
or: ସମସ୍ତ "%s" ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଏହା ସହିତ ଖୋଲନ୍ତୁ:

en: Open all %s documents with:
or: ଏହା ସହିତ ସମସ୍ତ %s ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ:

en: Open all files of type "%s" with:
or: "%s" ପ୍ରକାରର ସମସ୍ତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ:

en: Open another Caja window for the displayed location
or: ପ୍ରତର୍ଶିତ ଅବସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ Caja ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open another tab for the displayed location
or: ପ୍ରତର୍ଶିତ ଅବସ୍ଥାନ ପାଇଁ ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ଟ୍ୟାବ ଖୋଲନ୍ତୁ।

en: Open each selected item in a folder window
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡ଼ର ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open each selected item in a navigation window
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପଥ ପ୍ରଦର୍ଶକ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open each selected item in a new tab
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open in Navigation Window
or: ପଥ ପ୍ରଦର୍ଶକ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open in New _Tab
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (_T)

en: Open in New _Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (_W)

en: Open in _Folder Window
or: ଫୋଲଡ଼ର ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (_F)

en: Open the contents of your desktop in a folder
or: ଆପଣଙ୍କ ଡେସ୍କଟପର ସୂଚୀକୁ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡରରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the parent folder
or: ମୂଳ ଫୋଲଡର କୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the selected item in this window
or: ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁମାନଙ୍କୁ ଏହି ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open this folder in a folder window
or: ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡ଼ର ୱିଣ୍ଡୋରେ ଏହି ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open this folder in a navigation window
or: ଗୋଟିଏ ପଥପ୍ରଦର୍ଶକ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଏହି ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open this folder in a new tab
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ଏହି ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open with other Application...
or: ଅନ୍ୟ ଏକ ପ୍ରୟୋଗ ମାଧ୍ଯମରେ ଖୋଲନ୍ତୁ...

en: Open your personal folder
or: ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫୋଲଡର ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open your personal templates folder
or: ଆପଣଙ୍କ ନିଜସ୍ବ ଟେମ୍ପଲେଟ ଫୋଲଡରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open your personal trash folder
or: ଆପଣଙ୍କର ନିଜସ୍ବ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ଫୋଲଡରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Opening "%s".
or: "%s" କୁ ଖୋଲୁଅଛି।

en: Orange
or: କମଳା

en: Other Type...
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ ପ୍ରକାର ...

en: Other _Application...
or: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରୟୋଗ (_A)...

en: Others
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ

en: Others:
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ:

en: Owner
or: ମାଲିକ

en: Owner:
or: ମାଲିକ:

en: Pale Blue
or: ଫିକା ନୀଳ

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Paste the text stored on the clipboard
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡରେ ସଂଗ୍ରୁହିତ ପାଠ୍ଯକୁ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Patterns:
or: ନମୁନା:

en: Pdf / Postscript
or: Pdf / ପୋଷ୍ଟସ୍କ୍ରିପ୍ଟ

en: Perform a quick set of self-check tests.
or: ସ୍ବତଃ-ଯାଞ୍ଚ ପରୀକ୍ଷଣକୁ ଶୀଘ୍ର ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।

en: Perform or update the search
or: ସନ୍ଧାନକୁ ସମ୍ପାଦନ କିମ୍ବା ଅଦ୍ଯତନ କରନ୍ତୁ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Picture
or: ଛବି

en: Places
or: ସ୍ଥାନ

en: Please check the spelling and try again.
or: ଦୟାକରି ବନାନକୁ ଦେଖନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

en: Please choose a different emblem name.
or: ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତୀକ ନାମ ଚୟନ କରନ୍ତୁ।

en: Please drag just one image to set a custom icon.
or: ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ବିନ୍ଯାସ କରିବା ପାଇଁ ଦୟାକରି କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ଆଣନ୍ତୁ।

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
or: ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକରେ ଫାଇଲ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ "ଥରେ", କିମ୍ବା ଦୁଇଥର କ୍ଲିକରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ "ଦୁଇଥର"।

en: Prefere_nces
or: ପସନ୍ଦ (_n)

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
or: ଲଗାନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦ୍ୱାରା ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲମାନଙ୍କୁ ନକଲ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
or: ଲଗାନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦ୍ୱାରା ବଚ୍ଛିତ ଫାଇଲମାନଙ୍କୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
or: ଲଗାନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଫୋଲଡ଼ରକୁ ନକଲ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
or: ଲଗାନ୍ତୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ

en: Preparing
or: ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Preparing to Move to "%B"
or: "%B" ମଧ୍ଯକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Presentation
or: ଉପସ୍ଥାପନ

en: Preview
or: ପୂର୍ବାବଲୋକନ

en: Preview _sound files:
or: ଶବ୍ଦ ପାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ବାବଲୋକନ କରନ୍ତୁ (_s):

en: Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ

en: Public FTP
or: ସାର୍ବଜନୀନ FTP

en: Purple Marble
or: ବାଇଗଣି ମାର୍ବଲ ପଥର

en: Put labels beside icons
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ନିକଟରେ ସୂଚକ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ

en: Quit Caja.
or: ନଟଲସକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ।

en: Rating
or: ଆକଳନ

en: Re_versed Order
or: ବିପରୀତ କ୍ରମ (_v)

en: Read and write
or: ପଢନ୍ତୁ ଏବଂ ଲେଖନ୍ତୁ

en: Read-only
or: କେବଳ ପଠନୀୟ

en: Redo the last undone action
or: ଶେଷ ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୁଣି କରନ୍ତୁ

en: Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Reload the current location
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅବସ୍ଥାନକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Remove
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Remove this criterion from the search
or: ଏହି ନିର୍ଦ୍ଧାରକକୁ ସନ୍ଧାନରୁ କାଢି ନିଅନ୍ତୁ

en: Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Rename Emblem
or: ପ୍ରତୀକର ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Rename selected item
or: ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁର ପୁନଃ ନାମକରଣ କରନ୍ତୁ

en: Rename...
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ ...

en: Renaming "%s" to "%s".
or: "%s" ର ନାମକୁ "%s" ରେ ବଦଳାଉଛି।

en: Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Replace _All
or: ସବୁକିଛି ବଦଳାନ୍ତୁ (_A)

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
or: ୱିଣ୍ଡୋରେ ଉତ୍ତମରୂପେ ଖାପ ଖାଇବା ପାଇଁ ଏବଂ ଆଂଶିକ ଆଚ୍ଛାଦନକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Reset
or: ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Reset View to _Defaults
or: ଦୃଶ୍ଯକୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ ପୁନର୍ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ (_D)

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
or: ଅପସାରଣ କରି ନ ହେଉଥିବା ଗୋଟିଏ ବିଶେଷ ପ୍ରତିଛବିକୁ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ।

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
or: ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ପସନ୍ଦ ମେଳାଇବାକୁ ସଜାଇବା କ୍ରମ ଏବଂ ଛୋଟବଡ଼ ସ୍ତରକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Restore Icon's Original Si_ze
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତର ବାସ୍ତବ ରୂପକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପିତ କରନ୍ତୁ (_z)

en: Restore Icons' Original Si_zes
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କତ ମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଆକାରକୁ ଆଣନ୍ତୁ (_z)

en: Restore each selected icon to its original size
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ ଚୟିତ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତକୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଆକାରକୁ ଆଣନ୍ତୁ

en: Reverse sort order in new windows
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ବିପରୀତ ସଜାଡିବା କ୍ରମ

en: Ridged Paper
or: ଅନୁଚ୍ଛ ଶୈଳୀର କାଗଜ

en: Rough Paper
or: ସାଧା କାଗଜ

en: Ruby
or: ରୁବି

en: Run "%s" on any selected items
or: ଯେକୌଣସି ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ "%s" କୁ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Run in _Terminal
or: ଟର୍ମିନାଲରେ ଚଲାନ୍ତୁ (_T)

en: Run or manage scripts from %s
or: %sରୁ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଚଲାନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: SELinux Context
or: SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: SELinux context:
or: SELinux ପ୍ରସଙ୍ଗ:

en: S_kip All
or: ସବୁକିଛି ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ (_k)

en: Sa_ve Search
or: ସନ୍ଧାନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_v)

en: Sa_ve Search As...
or: ସନ୍ଧାନକୁ ଏହି ପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_v)...

en: Safely remove the drive associated with the open folder
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Safely remove the selected drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଡ୍ରାଇଭକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Save Search as
or: ସନ୍ଧାନକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save the current search as a file
or: ପ୍ରଚଳିତ ସନ୍ଧାନକୁ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ଆକାରରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save the edited search
or: ସମ୍ପାଦିତ ସନ୍ଧାନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Saved search
or: ସନ୍ଧାନକୁ ସଂରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ

en: Sea Foam
or: ସମୁଦ୍ରୀ ଫେଣ

en: Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search Folder
or: ଫୋଲଡରରେ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search _name:
or: ନାମ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ (_n)

en: Search documents and folders by name
or: ନାମ ଅନୁସାରେ ଦଲିଲ ଏବଂ ଫୋଲଡରମାନଙ୍କୁ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Search for "%s"
or: "%s"କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search results
or: ସନ୍ଧାନ ଫଳାଫଳ

en: Search:
or: ଖୋଜନ୍ତୁ:

en: Secure WebDAV (HTTPS)
or: ସୁରକ୍ଷିତ WebDAV (HTTPS)

en: Select All
or: ସବୁ ମନୋନୀତ କର

en: Select Custom Icon
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select Folder to Save Search In
or: ସନ୍ଧାନ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଫୋଲଡ଼ର ବଛାହୋଇଛି

en: Select I_tems Matching...
or: ମେଳଖାଉଥିବା ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛନ୍ତୁ (_t)...

en: Select Items Matching
or: ମେଳଖାଉଥିବା ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select _All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Select a Category:
or: ଗୋଟିଏ ବିଭାଗକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ:

en: Select a Color to Add
or: ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select all and only the items that are not currently selected
or: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ସେହି ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଯାହାକୁ କି ବର୍ତ୍ତମାନ ବଛା ହୋଇନାହିଁ

en: Select all items in this window
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋର ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select all the text in a text field
or: ଗୋଟିଏ ପାଠ୍ଯ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସବୁ ପାଠ୍ଯକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select an Application
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select an Image File for the New Emblem
or: ନୂତନ ପ୍ରତୀକ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ଫାଇଲକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select an Image File to Add as a Pattern
or: ଗୋଟିଏ ନମୁନା ଭାବରେ ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ଫାଇଲକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
or: %s ଏବଂ "%s" ପ୍ରକାରର ଅନ୍ୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select an application to view its description.
or: ପ୍ରୟୋଗର ବିବରଣୀ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତାହାକୁ ବାଛନ୍ତୁ.

en: Select folder to search in
or: ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର କୁ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
or: "%s" କୁ କେମିତି ଖୋଲିବାକୁ ହେବ ତାହା ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ "%s" ପ୍ରକାରର ଅନ୍ୟ ମେଡ଼ିଆ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବା କି ନାହିଁ।

en: Select items in this window matching a given pattern
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରଦତ୍ତ ପ୍ରକାରଶୈଳୀରେ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ୱିଣ୍ଡୋରେ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select the columns visible in this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡରରେ ଦେଖା ଯାଉଥିବା ସ୍ତମ୍ଭକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select type
or: ପ୍ରକାର ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Selection Bound
or: ବଚ୍ଛାର ସୀମା

en: Session management options:
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ:

en: Set _user ID
or: ଚାଳକ ପରିଚୟକୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ (_u)

en: Set as _Background
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ଭାବରେ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ (_B)

en: Set as background for _all folders
or: ସମସ୍ତ ଫୋଲଡର ପାଇଁ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ଭାବରେ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ (_a)

en: Set as background for _this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ପାଇଁ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ଭାବରେ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ (_t)

en: Set gro_up ID
or: ସମୂହ ପରିଚୟକୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ (_g)

en: Set the zoom level of the current view
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦୃଶ୍ଯର ସାନବଡ ସ୍ତରକୁ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: Setting permissions
or: ଅନୁମତି ରଚନା କରାଯାଉଛି

en: Shale
or: ସ୍ଲେଟ ଜାତୀୟ ପଥର

en: Show Emblems
or: ପ୍ରତୀକକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show History
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Show Information
or: ସୂଚନା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show Notes
or: ଟିପ୍ପଣୀକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show Places
or: ସ୍ଥାନ ଗୁଡିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show Tree
or: ବୃକ୍ଷ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show _Hidden Files
or: ଲୁଚାଯାଇଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଦେଖାନ୍ତୁ (_H)

en: Show _only folders
or: କେବଳ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାନ୍ତୁ (_o)

en: Show _thumbnails:
or: କ୍ଷୁଦ୍ର ଚିତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ଦେଖାନ୍ତୁ (_t):

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
or: ଆପଣଙ୍କର ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମିର ପ୍ରକାର ଏବଂ ରଙ୍ଗ ସଂରଚନା କରୁଥିବା ଗୋଟିଏ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show advanced permissions in the file property dialog
or: ଫାଇଲ ଗୁଣଧର୍ମ ସଂଳାପରେ ଉନ୍ନତ ଧରଣର ଅନୁମତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show folders first in windows
or: ପ୍ରଥମେ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show location bar in new windows
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ ମାନଙ୍କରେ ଅବସ୍ଥାନ ପଟି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show more _details
or: ଅଧିକ ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ (_d)

en: Show mounted volumes on the desktop
or: ଡେସ୍କଟପରେ ଆରୋହଣ କରାଯାଇଥିବା ଘନଫଳ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show search
or: ସନ୍ଧାନ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show session management options
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show side pane in new windows
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ ମାନଙ୍କରେ ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show status bar in new windows
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ ମାନଙ୍କରେ ଅବସ୍ଥିତି ପଟିକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show te_xt in icons:
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତରେ ପାଠ୍ଯ ଦେଖନ୍ତୁ (_x):

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
or: ଏହି ତାଲିକାରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଥିବା ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫୋଲଡ଼ରକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show the version of the program.
or: ପ୍ରଗ୍ରାମର ସଂସ୍କରଣ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।

en: Show toolbar in new windows
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋ ମାନଙ୍କରେ ସାଧନ ପଟି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Side pane view
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Silver
or: ରୂପା

en: Size
or: ଆକାର

en: Size:
or: ଆକାର:

en: Sky
or: ଆକାଶ

en: Sky Ridge
or: ଆକାଶ ଦିଗବଳୟ

en: Slashes are not allowed in filenames
or: ଫାଇଲ ନାମରେ ତୀର୍ଯକ ରେଖା ଅନୁମୋଦିତ ନୁହଁ

en: Snow Ridge
or: ବରଫ ପ୍ରୁଷ୍ଠ

en: Software
or: ସଫଟୱେର

en: Some of the files could not be added as emblems.
or: କିଛି ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ଯୋଗ କରିପାରଲା ନାହିଁ।

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ "%s"ଟି ଗୋଟିଏ ବ୍ଯବହାର ଯୋଗ୍ଯ ପ୍ରତିଛବି ଫାଇଲ ନୁହେଁ।

en: Sorry, but emblem %s could not be deleted.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତୀକ %sକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରତୀକର ସୂଚକଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ଅକ୍ଷର ଧାରଣ କରିଥାଏ, ଖାଲିସ୍ଥାନ ଏବଂ ସଂଖ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ।

en: Sorry, but pattern %s could not be deleted.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରକାର %s କୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Sorry, but the pattern %s could not be installed.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ନମୁନା %sକୁ ସ୍ଥାପିତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ "%s" ନାମରେ ନାମିତ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତୀକ ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି।

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସୁଦୂର ସାଇଟରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ନିଷ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Sorry, but you cannot replace the reset image.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ପୁନଃ ସ୍ଥାପିନ ପ୍ରତିଛବିକୁ ବଦଳାଇ ପାରିବ ନାହିଁ।

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ପ୍ରତୀକରେ ଗୋଟିଏ ଖାଲିନଥିବା ସୂଚକ ଶବ୍ଦ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ।

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ନୂତନ ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଏପରି ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ ଯାହାକି ଖାଲି ସ୍ଥାନ ହୋଇ ନ ଥିବ।

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ନୂତନ ରଙ୍ଗ ପାଇଁ ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଅବ୍ଯବହ୍ରୁତ ରଙ୍ଗକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ।

en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
or: କ୍ଷମା କରିବେ, "%s" ର ସମୂହକୁ ବଦଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
or: କ୍ଷମା କରିବେ, "%s" ର ମାଲିକକୁ ବଦଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
or: କ୍ଷମା କରିବେ, "%s" ର ଅନୁମତିକୁ ବଦଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
or: କ୍ଷମା କରିବେ, "%s" ର ସମସ୍ତ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
or: କ୍ଷମା କରିବେ, "%s" ନାମକୁ "%s" ଭାବରେ ବଦଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ପ୍ରତୀକ ନାମକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Sorry, unable to save custom emblem.
or: କ୍ଷମା କରିବେ, ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ପ୍ରତୀକକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ।

en: Sort _folders before files
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ସଜାଡନ୍ତୁ (_f)

en: Special flags:
or: ବିଶେଷ ସୂଚକ:

en: Specified group '%s' doesn't exist
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ଶ୍ରେଣୀ '%s' ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Specified owner '%s' doesn't exist
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ମାଲିକ '%s'ର ଅବସ୍ଥିତି ନାହିଁ

en: Specify a location to open
or: ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଅବସ୍ଥାନକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify file containing saved configuration
or: ସଂରକ୍ଷିତ ବିନ୍ୟାସକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify session management ID
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକ ID ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Spreadsheet
or: ସ୍ପ୍ରେଡଶୀଟ

en: St_atusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟି (_a)

en: Start the drive associated with the open folder
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଏକାଧିକ-ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Start the selected drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Start the selected multi-disk drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଏକାଧିକ-ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Start the selected volume
or: ବଚ୍ଛିତ ଆକାରକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Start the volume associated with the open folder
or: ଖୋଲା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Start the volume associated with this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Starting %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Stop loading the current location
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅବସ୍ଥାନକୁ ଧାରଣ କରିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଏକାଧିକ-ଡିସ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Stop the selected drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Stop the selected multi-disk drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଏକାଧିକ ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Stop the selected volume
or: ବଚ୍ଛିତ ଆକରାକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Stop the volume associated with the open folder
or: ଖୋଲା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Stop the volume associated with this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Stucco
or: ପ୍ଲାଷ୍ଟର

en: Symbolic links only supported for local files
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସାଙ୍କେତିକ ସଂଯୋଗ ସମର୍ଥିତ।

en: T_emplates
or: ଛାଞ୍ଚ (_e)

en: Tags
or: ଟ୍ଯାଗ

en: Tangerine
or: ଛୋଟ ସୁସ୍ବାଦୁ କମଳା

en: Terracotta
or: ପୋଡାମାଟିର ମୂର୍ତ୍ତୀ

en: Text
or: ପାଠ୍ଯ

en: Text Ellipsis Limit
or: ପାଠ୍ୟ ଅଧ୍ୟାହାର ସୀମା

en: Text File
or: ପାଠ୍ଯ ପାଇଲ

en: Text view:
or: ପାଠ୍ଯ ଦୃଶ୍ଯ:

en: The Link "%s" is Broken.
or: ସଂଯୋଗ "%s"ଟି ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି।

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
or: ସଂଯୋଗ "%s"ଟି ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ଏହାକୁ ଆବର୍ଜନାପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ପଠାଇବେ କି?

en: The SELinux security context of the file.
or: ଫାଇଲର SELinux ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରସଙ୍ଗ।

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
or: ଚିହ୍ନକର ପାଠ୍ଯରେ ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକର ଆପେକ୍ଷିକ ପାର୍ଶ୍ବ ସଜ୍ଜା. ଏହା ନିଜ ବଣ୍ଟନ ମଧ୍ଯରେ ଚିହ୍ନକର ପାର୍ଶ୍ବ ସଜ୍ଜାକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ ନାହିଁ. ତାହା ପାଇଁ GtkMisc::xalign ଦେଖନ୍ତୁ.

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗ ଆରମ୍ଭକର୍ତ୍ତା "%s" କୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଭାବରେ ଚିହ୍ନଟ କରାହୋଇନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଫାଇଲର ଉତ୍ସକୁ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ତେବେ, ଏହାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଅସୁରକ୍ଷିତ ହୋଇପାରେ।

en: The color cannot be installed.
or: ରଙ୍ଗକୁ ସ୍ଥାପନ କରିହେବ ନାହିଁ

en: The compact view encountered an error while starting up.
or: ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦୃଶ୍ଯ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟିର ସମ୍ମୁଖିନ ହେଲା।

en: The compact view encountered an error.
or: ପରସ୍ପର ସଂଲଗ୍ନ ଦୃଶ୍ଯ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟିର ସମ୍ମୁଖିନ ହେଲା।

en: The current position of the insertion cursor in chars.
or: ଅକ୍ଷରରେ ଭରଣ ଦର୍ଶିକାର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସ୍ଥିତି

en: The date the file was accessed.
or: ଯେଉଁ ତାରିଖରେ ଫାଇଲକୁ ଅଭିଗମ୍ଯ କରାଗଲା।

en: The date the file was modified.
or: ଯେଉଁ ତାରିଖରେ ଫାଇଲକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଗଲା।

en: The default action cannot open "%s" because it cannot access files at "%s" locations.
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ "%s"କୁ ଖୋଲି ପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା "%s" ଅବସ୍ଥାନରେ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
or: ଏହି ଚିତ୍ରସଂକେତ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ଦୃଶ୍ଯମାନ କ୍ଷୁଦ୍ରଚିତ୍ରର ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚିତ୍ରସଂକେତ ଆକାର।

en: The default width of the side pane in new windows.
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକରେ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ୟାନର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓସାର।

en: The desktop view encountered an error while starting up.
or: ଆରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ ଡ଼େସ୍କଟପ ଦୃଶ୍ୟ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟିର ସମ୍ମୁଖିନ ହେଲା।

en: The desktop view encountered an error.
or: ଡେସ୍କଟପ ଦୃଶ୍ୟ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟିର ସମ୍ମୁଖିନ ହେଲା।

en: The destination folder is inside the source folder.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥ ଫୋଲଡର ଉତ୍ସ ଫୋଲଡର ମଧ୍ଯରେ ଅଛି।

en: The destination is not a folder.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳଟି ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ନୁହେଁ।

en: The destination is read-only.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳଟି କେବଳ ପଠନୀୟ ଅଟେ।

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
or: ଟଣା ଯାଇଥିବା ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ପ୍ରତିଛବି ପରି ଦୃଶ୍ଯମାନ ହେଉନାହିଁ।

en: The emblem cannot be added.
or: ପ୍ରତୀକକୁ ଯୋଗ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

en: The emblem cannot be installed.
or: ପ୍ରତୀକକୁ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

en: The emblems do not appear to be valid images.
or: ପ୍ରତୀକଟି ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ପରି ଦୃଶ୍ଯମାନ ହେଉନାହିଁ।

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
or: ଫାଇଲ "%B" କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଏହାକୁ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
or: ଫାଇଲ "%B" କୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ମଧ୍ଯକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
or: '%s' ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ପ୍ରତିଛବି ପରି ଦୃଶ୍ଯମାନ ହେଉନାହିଁ।

en: The file is not an image.
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ନୁହେଁ।

en: The file is of an unknown type
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ଅଜଣା ପ୍ରକାରର

en: The file that you dropped is not an image.
or: ଆପଣ ଦେଇଥିବା ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ନୁହେଁ।

en: The file that you dropped is not local.
or: ଆପଣ ଦେଇଥିବା ଫାଇଲଟି ସ୍ଥନୀୟ ନୁହେଁ।

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
or: ଫୋଲଡ଼ର "%B" କୁ ନକଲ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଏହାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟସ୍ଥଳରେ ନିର୍ମାଣ କରିବାପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
or: ଫୋଲଡ଼ର "%B"କୁ ନକଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ଏହାକୁ ପଢ଼ିବାର ଅନୁମତି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ନାହିଁ।

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
or: ଫୋଲଡ଼ର "%B" କୁ ଅପସାରଣ କରିହେବ ନାହିଁ କାରଣ ତାହାକୁ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
or: ଫୋଲଡ଼ର "%B" କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଏହାକୁ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: The folder contents could not be displayed.
or: ଫୋଲଡରର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିହେଲା ନାହିଁ।

en: The font description used for the icons on the desktop.
or: ଡେସ୍କଟପ ଉପରେ ଥିବା ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ଅକ୍ଷରରୂପ ବର୍ଣ୍ଣନା।

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
or: ଫାଇଲ ତାରିଖଗୁଡ଼ିକର ଶୈଳୀ। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି "ସ୍ଥାନ", "iso", ଏବଂ"ଅନିୟମିତ"।

en: The group could not be changed.
or: ସମୂହକୁ ବଦଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ।

en: The group of the file.
or: ଫାଇଲର ସମୂହ।

en: The history location doesn't exist.
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯର ଅବସ୍ଥାନ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: The icon view encountered an error while starting up.
or: ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦୃଶ୍ଯ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ସମ୍ମୁଖୀନ କଲା।

en: The icon view encountered an error.
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଦୃଶ୍ଯ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ସମ୍ମୁଖୀନ କଲା।

en: The item cannot be restored from trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରୁ ଏହି ବସ୍ତୁକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: The item could not be renamed.
or: ବସ୍ତୁର ନାମ ବଦଳାଇହେବ ନାହିଁ।

en: The list view encountered an error while starting up.
or: ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ ସୂଚୀ ଦୃଶ୍ଯ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ସମ୍ମୁଖୀନ କଲା।

en: The list view encountered an error.
or: ସୂଚୀ ଦୃଶ୍ଯ ଗୋଟିଏ ତୃଟି ସମ୍ମୁଖୀନ କଲା।

en: The location "%s" does not exist.
or: "%s" ଅବସ୍ଥାନ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: The location cannot be displayed with this viewer.
or: ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶକ ସହିତ ଅବସ୍ଥାନକୁ ଦେଖାଇ ହେବନାହିଁ।

en: The location is not a folder.
or: ଅବସ୍ଥାନଟି ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ନୁହେଁ।

en: The media contains digital photos.
or: ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମ ଡିଜିଟାଲ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ।

en: The media contains software.
or: ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମ ସଫ୍ଟୱେର ଧାରଣ କରିଥାଏ।

en: The media has been detected as "%s".
or: ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମଟି "%s" ପରି ଚିହ୍ନାପଡ଼ିଛି।

en: The mime type of the file.
or: ଫାଇଲରେ mime ପ୍ରକାର।

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
or: "%s" ନାମ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଫୋଲଡରରେ ଅଛି। ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ନାମ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ।

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
or: "%s" ନାମ ବୈଧ ନୁହେଁ କାରଣ ଏହା "/" ଅକ୍ଷରକୁ ଧାରଣ କରିଅଛି। ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ନାମ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ।

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
or: "%s" ନାମ ବୈଧ ନୁହେଁ। ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ନାମ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ।

en: The name and icon of the file.
or: ଫାଇଲର ନାମ ଏବଂ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ।

en: The owner could not be changed.
or: ମାଲିକକୁ ବଦାଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ।

en: The owner of the file.
or: ଫାଇଲର ମାଲିକ।

en: The permissions could not be changed.
or: ଅନୁମତିକୁ ବଦଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ।

en: The permissions of "%s" could not be determined.
or: "%s" ର ଅଧିକାରକୁ ସ୍ଥିର କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: The permissions of the file, in octal notation.
or: ଅଷ୍ଟୋକ ସଙ୍କେତରେ, ଏହି ଫାଇଲର ଅନୁମତି।

en: The permissions of the file.
or: ଫାଇଲର ଅନୁମତି।

en: The permissions of the selected file could not be determined.
or: ଚୟିତ ଫାଇଲର ଅଧିକାରକୁ ସ୍ଥିର କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
or: ଅକ୍ଷରରେ ଦର୍ଶିକାଠାରୁ ବଚ୍ଛାର ବିପରୀତ ଆଡ଼ର ସ୍ଥିତି

en: The selection rectangle
or: ଚୟନ ଆୟତକ୍ଷେତ୍ର

en: The side pane view to show in newly opened windows.
or: ନୂତନଭାବରେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ୱିଣ୍ଡୋରେ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ୟାନ ଦୃଶ୍ୟ।

en: The size of the file.
or: ଫାଇଲର ଆକାର।

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
or: ସଫ୍ଟୱେରଟି ସିଧାସଳଖ ମାଧ୍ଯମ "%s"ରୁ ଚାଲିବ। ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରୁନଥିବା ସଫ୍ଟୱେରକୁ କଦାପି ଚଲାଇବା ଉଚିତ ନୁହଁ।
    
    ଯଦି ସଙ୍କା ଅଛି, ତେବେ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ।

en: The source file would be overwritten by the destination.
or: ଉତ୍ସ ଫାଇଲଟି ଲକ୍ଷ୍ୟ ଫାଇଲ ଦ୍ୱାରା ନବଲିଖନ ହୋଇଥାଏ।

en: The target doesn't support symbolic links.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ସ୍ଥଳ ସାଙ୍କେତିକ ସଂଯୋଗ ସମର୍ଥନ କରେ ନାହିଁ।

en: The text of the label.
or: ଚିହ୍ନକର ପାଠ୍ଯ

en: The type of the file.
or: ଫାଇଲର ପ୍ରକାର।

en: There is %S available, but %S is required.
or: ଶେଠାରେ %S ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି, କିନ୍ତୁ %S ଆବଶ୍ୟକ।

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
or: ଏହି ଫୋଲଡରରେ କୌଣସି "%s" ନାହିଁ। ବୋଧହୁଏ ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘୁଞ୍ଚାଯାଇଛି କିମ୍ବା ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି?

en: There is no application installed for %s files
or: %s ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ

en: There is no application installed for %s files.
    Do you want to search for an application to open this file?
or: %s ପାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ।
    ଏହି ଫାଇଲକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗକୁ ଖୋଜୁଛନ୍ତି କି?

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
or: ଗନ୍ତବ୍ଯ ସ୍ଥଳରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ। ସ୍ଥାନ ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: There is nothing on the clipboard to paste.
or: ଲଗାଇବା ପାଇଁ କ୍ଲିପବୋର୍ଡରେ କିଛି ନାହିଁ

en: There was an error copying the file into %F.
or: %F ମଧ୍ଯକୁ ଫାଇଲ ନକଲ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: There was an error creating the directory in %F.
or: %F ରେ ଡ଼ିରେକ୍ଟରୀ ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: There was an error creating the folder "%B".
or: ଫୋଲଡ଼ର "%B" କୁ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି।

en: There was an error creating the symlink in %F.
or: %F ରେ symlink ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: There was an error deleting %B.
or: %B କୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: There was an error displaying help.
or: ସହାୟତାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: There was an error displaying help: 
    %s
or: ସହାୟତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା: 
    %s

en: There was an error getting information about "%B".
or: "%B" ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଥିଲା।

en: There was an error getting information about the destination.
or: ଗନ୍ତବ୍ଯ ସ୍ଥଳ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
or: ଫୋଲଡ଼ର "%B" ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି ହୋଇଥିଲା।

en: There was an error launching the application.
or: ପ୍ରୟୋଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି।

en: There was an error moving the file into %F.
or: %F ମଧ୍ଯକୁ ଫାଇଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: There was an error reading the folder "%B".
or: ଫୋଲଡର "%B" କୁ ପଢ଼ିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: There was an internal error trying to search for applications:
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ସନ୍ଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ତ୍ରୁଟି ଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି:

en: These files are on a Photo CD.
or: ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ CDରେ ଅଛି।

en: These files are on a Picture CD.
or: ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଛବି CD ରେ ଅଛି।

en: These files are on a Super Video CD.
or: ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଉତ୍ତମ ଭିଡ଼ିଓ CD ରେ ଅଛି।

en: These files are on a Video CD.
or: ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ CD ରେ ଅଛି।

en: These files are on a Video DVD.
or: ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ DVDରେ ଅଛି।

en: These files are on a digital audio player.
or: ଏହି ଫାଇଲଗୁଡିକ ଗୋଟିଏ ଧ୍ୱନୀ ଚାଳକରେ ଥାଏ।

en: These files are on an Audio CD.
or: ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଧ୍ୱନୀ CD ରେ ଅଛି।

en: These files are on an Audio DVD.
or: ଏହି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଗୋଟିଏ ଧ୍ୱନୀ DVD ରେ ଅଛି।

en: This drop target only supports local files.
or: ଏହି ଡ୍ରପ ଲକ୍ଷ୍ୟ କେବଳ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥାଏ।

en: This file cannot be ejected
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ବାହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: This file cannot be mounted
or: ଫାଇଲକୁ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: This file cannot be started
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: This file cannot be stopped
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: This file cannot be unmounted
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ବିସ୍ଥାପନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: This is disabled due to security considerations.
or: ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି।

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
or: ପ୍ରତୀକଟି ସ୍ଥାୟୀ ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ସମ୍ଭବତଃ ଏହା ଙୋଇଥାଏ, ଏବଂ ଆପଣ ନିଜେ ଯୋଗ କରିଥିବା ପ୍ରତୀକଟି ନୁହଁ।

en: This link cannot be used, because it has no target.
or: ଏହି ସଂଯୋଗକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହାର କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ୟ ନାହିଁ।

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
or: ଏହି ସଂଯୋଗକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହାର ଲକ୍ଷ୍ୟ "%s" ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
or: ଡେସ୍କଟପରେ କମ୍ପୁଟର ଚିତ୍ରସଂକେତ ପାଇଁ ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ନାମ ଚାହାନ୍ତି ତେବେ ଏହି ନାମକୁ ସେଟ କରାଯାଇପାରିବ।

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
or: ଡେସ୍କଟପରେ ମୂଳସ୍ଥାନ ଚିତ୍ରସଂକେତ ପାଇଁ ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ନାମ ଚାହାନ୍ତି ତେବେ ଏହି ନାମକୁ ସେଟ କରାଯାଇପାରିବ।

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
or: ଡେସ୍କଟପରେ ନେଟୱର୍କ ସର୍ଭର ଚିତ୍ରସଂକେତ ପାଇଁ ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ନାମ ଚାହାନ୍ତି ତେବେ ଏହି ନାମକୁ ସେଟ କରାଯାଇପାରିବ।

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
or: ଡେସ୍କଟପରେ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ଚିତ୍ରସଂକେତ ପାଇଁ ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ନାମ ଚାହାନ୍ତି ତେବେ ଏହି ନାମକୁ ସେଟ କରାଯାଇପାରିବ।

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
or: ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନର ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲରେ ନକଲ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ପକାନ୍ତୁ।

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
or: ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନର ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲରେ ନକଲ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପୁଣିଥରେ ଲଗାନ୍ତୁ। ଆପଣ ପକାଇଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବରୁ ଖୋଲାଅଛି।

en: Toggle the display of hidden files in the current window
or: ପ୍ରଚଳିତ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଲୁକ୍କାଇତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଆଗପଛ କରନ୍ତୁ

en: Toggle using a tighter layout scheme
or: ଗୋଟିଏ କଠିନ ବିନ୍ଯାସ ଯୋଜନା ବ୍ଯବହାର କରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Toplevel files cannot be renamed
or: ଉପର ସ୍ତରୀୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକର ନାମକୁ ବଦଳାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Total capacity:
or: ସମୁଦାୟ କ୍ଷମତା:

en: Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର

en: Trash icon visible on desktop
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ଚିତ୍ରସଂକେତ ଡେସ୍କଟପରେ ଦୃଶ୍ଯମାନ

en: Trashing Files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ପଠାଉଛି

en: Tree
or: ବ୍ରୁକ୍ଷ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Type of click used to launch/open files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା/ଖୋଲିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ କ୍ଲିକର ପ୍ରକାର

en: Type:
or: ପ୍ରକାର:

en: URL
or: ୟୁ.ଆର.ଏଲ.

en: U_nlock Drive
or: ଅଜଣା ଡ୍ରାଇଭ (_n)

en: Unable to eject %V
or: %V କୁ ବାହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to eject %s
or: %sକୁ ବାହାର କରିବରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to eject location
or: ଅବସ୍ଥାନ ବାହାର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
or: ଆରମ୍ଭକର୍ତ୍ତା ବିଶ୍ୱାସକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ (ନିଷ୍ପାଦନଯୋଗ୍ୟ)

en: Unable to mount %s
or: %sକୁ ମାପିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to mount location
or: ସ୍ଥାନ ନିରୁପଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to mount the location.
or: ଅବସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Unable to poll %s for media changes
or: ମେଡ଼ିଆ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ %s କୁ ନିର୍ବାଚିତ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Unable to rename desktop file
or: ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲର ନାମ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to rename desktop icon
or: ଡେସ୍କଟପ ଚିତ୍ରସଂକେତର ନାମ ବଦଳାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to search for application
or: ପ୍ରୟୋଗ ସନ୍ଧାନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to start %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to start location
or: ଅବସ୍ଥାନ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to stop %s
or: %s କୁ ଅଟକାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to stop drive
or: ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅଟକାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to unmount %V
or: %V କୁ ବିସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to unmount location
or: ଅବସ୍ଥାନ ବିସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Undo the last action
or: ଶେଷ କାର୍ଯ୍ଯକୁ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Unknown error
or: ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି

en: Unlock the drive associated with the open folder
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Unlock the selected drive
or: ବଚ୍ଛିତ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Unmount the selected volume
or: ବଚ୍ଛିତ ଆକାରକୁ ବିସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Unmount the volume associated with the open folder
or: ଫୋଲଡର ଖୋଲିବା ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ବିସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Unmount the volume associated with this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡର ସହିତ ସଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଆକାରକୁ ବିସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ ସଂସ୍କରଣ '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
or: ଅଚିହ୍ନା ଆରମ୍ଭ ବିକଳ୍ପ: %d

en: Untrusted application launcher
or: ଅବିଶ୍ୱସ୍ଥ ପ୍ରୟୋଗ ଆରମ୍ଭକର୍ତ୍ତା

en: Use De_fault
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_f)

en: Use _Default Background
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମିକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_D)

en: Use extra mouse button events in Caja' browser window
or: Caja ବ୍ରାଉଜର ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକରେ ଅତିରିକ୍ତ ମାଉସ ବଟନ ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use the normal view size
or: ସାଧାରଣ ଦୃଶ୍ୟ ଆକାରକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use tighter layout in new windows
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକରେ ଶକ୍ତ ସଂରଚନା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Video
or: ଭିଡିଓ

en: View _new folders using:
or: ଏହା ବ୍ଯବହାର କରି ନୂତନ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ (_n):

en: View of the current folder
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଫୋଲଡର ର ଦୃଶ୍ଯ

en: View or modify the properties of each selected item
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଚ୍ଛିତ ବସ୍ତୁର ଗୁଣଧର୍ମକୁ ଦେଖନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: View or modify the properties of the open folder
or: ଖୋଲାଯାଇଥିବା ଫୋଲଡ଼ରର ଗୁଣଧର୍ମକୁ ଦେଖନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: View or modify the properties of this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡ଼ରର ଗୁଣଧର୍ମଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Views
or: ଦୃଶ୍ଯ

en: Violet
or: ବାଇଗଣି

en: Visible _Columns...
or: ଦୃଶ୍ଯମାନ ସ୍ତମ୍ଭ... (_C)

en: Volume:
or: ଘନଫଳ

en: Wavy White
or: ତରଙ୍ଗାୟିତ ଧଳା

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
or: ବୁଧବାର, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୦୦ ୦୦୦୦ ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦:୦୦ ରେ

en: What to do with executable text files when activated
or: ସକ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ନିଷ୍ପାଦ୍ୟ ପାଠ୍ୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ସହିତ କଣ କରିବା ଉଚିତ

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
or: ନିଷ୍ପାଦ୍ୟ ପାଠ୍ୟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କଣ କରିବା ଉଚିତ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ସକ୍ରିୟ କରାଯାଇଥାଏ (ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଥର କ୍ଲିକ ଦ୍ୱାରା)। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଗ୍ରାମ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ "launch", ଗୋଟିଏ ସଂଳାପ ମାଧ୍ଯମରେ କଣ କରିବାକୁ ହେବ ତାହା ପଚାରିବା ପାଇଁ "ask", ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ପାଠ୍ଯ ଫାଇଲ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ "display"।

en: When to show number of items in a folder
or: ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡ଼ରରେ ଥିବା ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟାକୁ କେତେବେଳେ ଦର୍ଶାଯିବା ଉଚିତ

en: When to show preview text in icons
or: ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡ଼ିକରେ ପାଠ୍ୟ ପ୍ରାକଦର୍ଶନ କେତେବେଳେ ଦର୍ଶାଯିବା ଉଚିତ

en: When to show thumbnails of image files
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଛବି ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକର କ୍ଷୁଦ୍ରଚିତ୍ରକୁ କେତେବେଳେ ଦର୍ଶାଯିବା ଉଚିତ

en: Where to position newly open tabs in browser windows.
or: ବ୍ରାଉଜର ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲାଯାଇଥିବା ଟ୍ୟାବଗୁଡ଼ିକୁ କେତେବେଳେ ରଖିବା ଉଚିତ।

en: Whether a custom default folder background has been set.
or: ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାକୃତ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଫୋଲଡର ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ କେଉଁଠି ସେଟ ସକରାଯାଇଛି।

en: Whether a custom default side pane background has been set.
or: ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାକୃତ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପାର୍ଶ୍ୱ ପ୍ୟାନ ପୃଷ୍ଠଭୂମିକୁ କେଉଁଠି ସେଟ ସକରାଯାଇଛି।

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
or: ଫାଇଲ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ କିମ୍ବା ଆବର୍ଜନାପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରିବା ସମୟରେ କେଉଁଠି ପଚାରିବ ଉଚିତ

en: Whether to automatically mount media
or: କାଳେ ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ସ୍ଥାପନ କରିବା ଉଚିତ

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
or: ସ୍ୱୟଂସ୍ଥାପିତ ମେଡ଼ିଆ ପାଇଁ କେଉଁଠାରେ ଫୋଲଡ଼ରକୁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଖୋଲାଯିବ

en: Whether to enable immediate deletion
or: ଅବିଳମ୍ବ ଅପସାରଣକୁ ସକ୍ରିୟ କରାଯିବ କି

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
or: ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରସଂକେତ ଉପରେ ମାଉସ ଚଲାଇବା ଫଳରେ କେଉଁଠି ଧ୍ୱନୀ ପ୍ରାକଦର୍ଶନ କରିବ

en: Whether to show backup files
or: ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣ ଫାଇଲକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବ କି ନାହିଁ

en: Whether to show hidden files
or: ଲୁକ୍କାୟିତ ଫାଇଲକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବ କି ନାହିଁ

en: White
or: ଧଳା

en: Width of the side pane
or: ପାର୍ଶ୍ବପଟିର ଓସାର

en: Windows share
or: ୱିଣ୍ଡୋର ସହଭାଗ

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
or: ଆପଣ ମାଲିକ ନୁହଁନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣ ଏହି ଅଧିକାରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

en: You can choose another view or go to a different location.
or: ଆପଣ ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ଯକୁ ଚୟନ କରିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ଅବସ୍ଥାନକି ଯାଇ ପାରନ୍ତି।

en: You can download it or make a link to it.
or: ଆପଣ ଏହାକୁ ଆହରଣ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏହା ପ୍ରତି ଗୋଟିଏ ସଂଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ।

en: You can only use images as custom icons.
or: ଆପଣ ପ୍ରତିଛବି ମାନଙ୍କୁ କେବଳ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବ୍ଯବହାର କରିପାରିବେ।

en: You can only use local images as custom icons.
or: ଆପଣ ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରତିଛବି ମାନଙ୍କୁ କେବଳ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବ୍ଯବହାର କରିପାରିବେ।

en: You can stop this operation by clicking cancel.
or: ଆପଣ ବାତିଲ ଦବାଇ ଏହି ଚାଳନାକୁ ଅଟକାଇପାରନ୍ତି

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
or: ଆପଣ ଏକ ସମୟରେ ଏକାଧିକ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ନ୍ଯସ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ!

en: You cannot assign more than one custom icon at a time.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ଏକାଧିକ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମାନଙ୍କୁ ନ୍ଯସ୍ତ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: You cannot copy a file over itself.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲକୁ ସେଥିରେ ନକଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: You cannot copy a folder into itself.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡରକୁ ସେଥିରେ ନକଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: You cannot move a file over itself.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲକୁ ଏହା ମଧ୍ଯକୁ ପଠାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

en: You cannot move a folder into itself.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡରକୁ ଏହା ମଧ୍ଯକୁ ପଠାଇ ପାରିବେ।

en: You do not have permissions to access the destination folder.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ସ୍ଥାନରେ ଥିବା ଫୋଲଡର ମଧ୍ଯକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ "%s" ର ସମୂହକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ଯକ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ "%s" ର ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ଯକ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ "%s" ର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ଯକ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: You have just inserted a Photo CD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ CD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a Picture CD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଛବି CD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a Super Video CD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ସୁପର ଭିଡ଼ିଓ CD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a Video CD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ CD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a Video DVD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଭିଡ଼ିଓ DVD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଖାଲି Blu-Ray ଡିସ୍କ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a blank CD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଖାଲି CD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a blank DVD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଖାଲି DVD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a blank HD DVD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଖାଲି HD DVD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a digital audio player.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଡିଜିଟାଲ ଧ୍ୱନୀ ଚାଳକ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a medium with digital photos.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡିଜିଟାଲ ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ଗୋଟିଏ ମାଧ୍ଯମକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରୁଥିବା ସଫ୍ଟୱେର ସହିତ ଗୋଟିଏ ମାଧ୍ଯମକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted a medium.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ମାଧ୍ଯମକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted an Audio CD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଧ୍ୱନୀ CD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: You have just inserted an Audio DVD.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ଧ୍ୱନୀ DVD ଭର୍ତ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

en: Zoom
or: ସାନବଡ କରନ୍ତୁ

en: Zoom In
or: ବଡ କରନ୍ତୁ

en: Zoom Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ

en: Zoom _In
or: ବଡ କରନ୍ତୁ (_I)

en: Zoom _Out
or: ସାନ କରନ୍ତୁ (_O)

en: Zoom to Default
or: ସାନବଡକୁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ ବିନ୍ଯାସ କରନ୍ତୁ

en: [URI...]
or: [ୟୁ.ଆର.ଆଇ....]

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Add Bookmark
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Add a New Color...
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ରଙ୍ଗ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A) ...

en: _Add a New Emblem...
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ପ୍ରତୀକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A) ...

en: _Add a New Pattern...
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ନମୁନା ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A) ...

en: _Always perform this action
or: ସର୍ବଦା ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Arrange items:
or: ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କୁ ସଜାଡନ୍ତୁ (_A):

en: _Ask each time
or: ପ୍ରତ୍ଯେକ ଥର ପଚାରନ୍ତୁ (_A)

en: _Back
or: ପଛକୁ (_B)

en: _Backgrounds and Emblems...
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମୀ ଏବଂ ପ୍ରତୀକ (_B) ...

en: _Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ (_B)

en: _Browse...
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_B)...

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close Tab
or: ଟ୍ୟାବ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Compact
or: ପରସ୍ପର ସଂଲଗ୍ନ (_C)

en: _Computer
or: କମ୍ପୁଟର (_C)

en: _Connect
or: ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Connect Drive
or: ଡ୍ରାଇଭ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର (_C)

en: _Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Copy Here
or: ଏଠାରେ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _DVD Video:
or: DVD ଭିଡ଼ିଓ (_D):

en: _Default zoom level:
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସାନବଡ କରିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାର ସ୍ତର (_D):

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Delete Permanently
or: ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ (_D)

en: _Detect Media
or: ମେଡିଆ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Disconnect
or: ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି (_D)

en: _Disconnect Drive
or: ଡ୍ରାଇଭକୁ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Display
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ (_D)

en: _Double click to open items
or: ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କୁ ଖାଲିବା ପାଇଁ ଦୁଇଥର ଦବାନ୍ତୁ (_D)

en: _Download
or: ଆହରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Edit Bookmarks...
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)...

en: _Eject
or: ବାହାର କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Emblems
or: ପ୍ରତୀକ (_E)

en: _Empty File
or: ଖାଲିଥିବା ଫାଇଲ (_E)

en: _File
or: ଫାଇଲ (_F)

en: _Folder:
or: ଫୋଲଡର୍ (_F):

en: _Format
or: ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ (_F)

en: _Format:
or: ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ (_F):

en: _Forward
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ (_F)

en: _Go
or: ଯାଆନ୍ତୁ (_G)

en: _Group:
or: ସମୂହ (_G):

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Home
or: ମୂଳସ୍ଥାନ (_H)

en: _Home Folder
or: ମୂଳସ୍ଥା ପଞ୍ଜିକା (_H):

en: _Icons
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ (_I)

en: _Image:
or: ପ୍ରତିଛବି (_I):

en: _Invert Selection
or: ବିପରୀତ ଚୟନ (_I)

en: _Keep Aligned
or: ଧାଡିରେ ରଖନ୍ତୁ (_K)

en: _Keyword:
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ (_K):

en: _Launch Anyway
or: ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_L)

en: _Link Here
or: ଏଠାରେ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_L)

en: _List
or: ତାଲିକା (_L)

en: _Location...
or: ଅବସ୍ଥାନ (_L) ...

en: _Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ (_L):

en: _Lock Drive
or: ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରନ୍ତୁ (_L)

en: _Main Toolbar
or: ପ୍ରମୂଖ ସାଧନ ପଟି (_M)

en: _Manually
or: ହସ୍ତକୃତ ଭାବରେ (_M)

en: _Mount
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_M)

en: _Move Here
or: ଏଠାକୁ ପଠାନ୍ତୁ (_M)

en: _Music Player:
or: ସଙ୍ଗୀତ ଚାଳକ (_M):

en: _Network
or: ନେଟୱାର୍କ (_N)

en: _Never prompt or start programs on media insertion
or: ମେଡ଼ିଆ ପୁରଣରେ କଦାପି ପ୍ରଗ୍ରାମକୁ ପଚାରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ (_N)

en: _Next Tab
or: ପରବର୍ତ୍ତି ଟ୍ୟାବ (_N)

en: _Only for files smaller than:
or: କେବଳ ଏହାଠାରୁ ଛୋଟ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ (_O):

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Open Scripts Folder
or: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଫୋଲଡ଼ର ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Other pane
or: ଅନ୍ଯାନ୍ଯ ପଟ୍ଟିକା (_O)

en: _Owner:
or: ମାଲିକ (_O):

en: _Paste
or: ଲଗାନ୍ତୁ (_P)

en: _Paste Into Folder
or: ଫୋଲଡ଼ର ମଧ୍ଯରେ ଲଗାନ୍ତୁ (_P)

en: _Pattern:
or: ପ୍ରକାର (_P):

en: _Patterns
or: ନମୁନା (_P)

en: _Photos:
or: ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ (_P):

en: _Places
or: ସ୍ଥାନ (_P)

en: _Port:
or: ସଂଯୋଗିକୀ (_P):

en: _Power On
or: ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ଅନ ଅଛି (_P)

en: _Previous Tab
or: ପୂର୍ବ ଟ୍ୟାବ (_P)

en: _Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ (_P)

en: _Read
or: ପଢନ୍ତୁ (_R)

en: _Redo
or: ପୁନର୍ବାର କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Remember this application for "%s" files
or: "%s" ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରୟୋଗକୁ ମନେରଖନ୍ତୁ (_R)

en: _Remember this application for %s documents
or: %s ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରୟୋଗକୁ ମନେରଖନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove a Color...
or: ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗକୁ ଅପସାରିତ କରନ୍ତୁ (_R) ...

en: _Remove a Pattern...
or: ଗୋଟିଏ ନମୁନାକୁ ଅପସାରିତ କରନ୍ତୁ (_R) ...

en: _Remove an Emblem...
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରତୀକକୁ ଅପସାରିତ କରନ୍ତୁ (_R) ...

en: _Remove...
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_R) ...

en: _Rename...
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ ... (_R)

en: _Restore
or: ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Retry
or: ପୁନଃ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Revert
or: ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Run
or: ଚଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Run executable text files when they are opened
or: ନିଷ୍ପାଦନୀୟ ପାଠ୍ଯ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଲାହେଲେ ଚଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Safely Remove Drive
or: ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ଡ୍ରାଇଭକୁ କାଢ଼ନ୍ତୁ (_S)

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Scripts
or: ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡ଼ିକ (_S)

en: _Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Search for Files...
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (_S) ...

en: _Search for:
or: ଏହା ପାଇଁ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ (_S):

en: _Select Application
or: ପ୍ରୟୋଗ ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Server:
or: ସେବକ (_S):

en: _Side Pane
or: ପାର୍ଶ୍ବ ଫଳକ (_S)

en: _Single click to open items
or: ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଥରେ ଦବାନ୍ତୁ (_S)

en: _Skip
or: ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ (_S)

en: _Skip files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ (_S)

en: _Software:
or: ସଫଟୱେର (_S):

en: _Start
or: ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Start Multi-disk Device
or: ଏକାଧିକ-ଡିସ୍କ ଉପକରଣକୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Start Multi-disk Drive
or: ଏକାଧିକ-ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Sticky
or: କଷ୍ଟକର (_S)

en: _Stop
or: ଅଟକାନ୍ତୁ (_S)

en: _Stop Multi-disk Device
or: ଏକାଧିକ-ଡିସ୍କ ଉପକରଣକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ (_S)

en: _Stop Multi-disk Drive
or: ଏକାଧିକ-ଡିସ୍କ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ (_S)

en: _Stop the drive associated with the open folder
or: ଖୋଲାଥିବା ଫୋଲଡର ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ (_S)

en: _Tabs
or: ଟ୍ୟାବଗୁଡ଼ିକ (_T)

en: _Text beside icons
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ପାର୍ଶ୍ବରେ ପାଠ୍ଯ (_T)

en: _Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର (_T)

en: _Type:
or: ପ୍ରକାର: (_T)

en: _Undo
or: ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Unlock Drive
or: ଡ୍ରାଇଭକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_U)

en: _Unmount
or: ବିସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Up
or: ଉପରକୁ (_U)

en: _Use a custom command
or: ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Use compact layout
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବିନ୍ଯାସକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_U)

en: _View
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯ (_V)

en: _View As
or: ଏହି ପରି ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ (_V)

en: _View executable text files when they are opened
or: ନିଷ୍ପାଦନୀୟ ପାଠ୍ଯ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଲାହେଲେ ଦେଖନ୍ତୁ (_V)

en: _Write
or: ଲେଖନ୍ତୁ (_W)

en: _Zoom
or: _ଆକାରବୃଦ୍ଧିକରଣ

en: access
or: ଅଭିଗମ କରନ୍ତୁ

en: by Modification _Date
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଥିବା ତାରିଖ ଅନୁଯାୟୀ (_D)

en: by _Emblems
or: ପ୍ରତୀକ ଅନୁଯାୟୀ (_E)

en: by _Name
or: ନାମ ଅନୁଯାୟୀ (_N)

en: by _Size
or: ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ (_S)

en: by _Type
or: ପ୍ରକାର ଅନୁଯାୟୀ (_T)

en: create/delete
or: ସୃଷ୍ଟି/ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: dropped text.txt
or: ଖସିଯାଇଥିବା text.txt

en: free
or: ମୁକ୍ତ

en: link
or: ସଂଯୋଗ

en: link (broken)
or: ସଂଯୋଗ (ଭାଙ୍ଗିଗଲା)

en: list
or: ତାଲିକା

en: loading...
or: ଧାରଣ କରୁଅଛି...

en: nd copy)
or: nd ନକଲ)

en: new file
or: ନୂତନ ଫାଇଲ

en: no
or: ନାଁ

en: nothing
or: କିଛିନାହିଁ

en: on the desktop
or: ଡେସ୍କଟପରେ

en: pointing at "%s"
or: "%s" ରେ ସୂଚୀତ କରୁଅଛି

en: program
or: ପ୍ରୋଗ୍ରାମ

en: rd copy)
or: rd ନକଲ)

en: read
or: ପଢନ୍ତୁ

en: st copy)
or: st ନକଲ)

en: th copy)
or: th ନକଲ)

en: today
or: ଆଜି

en: today at %-I:%M %p
or: ଆଜି %-I:%M %p ରେ

en: today at %-I:%M:%S %p
or: ଆଜି %-I:%M:%S %p ରେ

en: today at 00:00 PM
or: ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦ ରେ

en: today at 00:00:00 PM
or: ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦:୦୦ ରେ

en: today, %-I:%M %p
or: ଆଜି, %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
or: ଆଜି, ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦

en: unknown
or: ଅଜଣା

en: unknown MIME type
or: ଅଜଣା MIME ପ୍ରକାର

en: unknown type
or: ଅଜଣା ପ୍ରକାର

en: unreadable
or: ଅପଠନୀୟ

en: untitled folder
or: ଶୀର୍ଷକ ବିହୀନ ଫୋଲଡର

en: used
or: ବ୍ଯବହୃତ

en: write
or: ଲେଖନ୍ତୁ

en: yesterday
or: ଗତକାଲି

en: yesterday at %-I:%M %p
or: ଗତକାଲି %-I:%M %p ରେ

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
or: ଗତକାଲି %-I:%M:%S %p ରେ

en: yesterday at 00:00 PM
or: ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦ ରେ

en: yesterday at 00:00:00 PM
or: ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦:୦୦ ରେ

en: yesterday, %-I:%M %p
or: ଗତକାଲି, %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
or: ଗତକାଲି, ଅପରାହ୍ନ ୦୦:୦୦
