kdelibs4 - en to or translation catalogue (132 entries)

en: &Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (&A)

en: &Add to Custom Colors
or: ଇଚ୍ଛାରୂପୀ ରଙ୍ଗରେ ମିଶାନ୍ତୁ (&A)

en: &Details
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ (&D)

en: &Minimize
or: କ୍ଷୁଦ୍ରତମ କରନ୍ତୁ (&M)

en: &Remove
or: କାଢନ୍ତୁ (&R)

en: &Restore
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (&R)

en: &Try
or: ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ (&T)

en: 'ai_family' not supported
or: 'ai_family' ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: 'ai_socktype' not supported
or: 'ai_socktype' ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: -default-
or: -ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ-

en: -unnamed-
or: -ନାମକରଣ ବିହିନ-

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
or: ତନ୍ତ୍ର ତ୍ରୁଟି: %1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
or: ଅଜଣା ପରିବାର %1

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
or: <qt>ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତକି ଆପଣ ବିଦାୟ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି <b>%1</b>?</qt>

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
or: '%1' ଅନୁପସ୍ଥିତ।

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
or: ଗ୍ରେଗରିଆନ

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
or: ହେବ୍ରିୟୁ

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
or: ଅବୈଧ କାଲେଣ୍ଡର ଟାଇପ

[ctx: @item Calendar system]
en: Jalali
or: ଜଲାଲି

[ctx: @item license]
en: Artistic License
or: Artistic ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର

[ctx: @item license]
en: BSD License
or: BSD ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର

[ctx: @item license]
en: Custom
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ

[ctx: @item license]
en: Not specified
or: ଦର୍ଶାଯାଇନାହିଁ

[ctx: @item license]
en: Q Public License
or: Q ସାର୍ବଜନୀନ ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
or: Artistic ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
or: BSD ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
or: %1 ଏବଂ %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
or: %1 ଏବଂ %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
or: %1 ଏବଂ %2

[ctx: @title:window]
en: Print
or: ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Add...
or: ଯୋଗକରନ୍ତୁ...

en: Blue:
or: ନିଳ:

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
or: ଗୋଟିଏ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରଙ୍ଗ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟୋଗକୁ ଘଟାଇଥାଏ
    ଗୋଟିଏ ୮-ବିଟ ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରତିଚିତ୍ରଣ ହୋଇଥାଏ

en: Confirm Quit From System Tray
or: ତନ୍ତ୍ର ଧାରକରୁ ବିଦାୟନେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Could not load print preview part
or: ମୁଦ୍ରଣ ପ୍ରତିଛବି ଅଂଶକୁ ଧାରଣ କରିପାରିଲାନାହିଁ

en: Default color
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ରଙ୍ଗ

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
or: କ୍ଷେତ୍ର

en: Disable crash handler, to get core dumps
or: କୋର ଡମ୍ପ ପାଇବାକୁ ହେଲେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ନିୟନ୍ତ୍ରକକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Do not run in the background.
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମିରେ ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ।

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: File
or: ଫାଇଲ

en: Get help...
or: ସହାୟତା ନିଅନ୍ତୁ...

en: Green:
or: ସବୁଜ:

en: Hue:
or: ରଙ୍ଗ:

en: Information
or: ସୂଚନା

en: KDE Application
or: KDE ପ୍ରୟୋଗ

en: KDE Test Program
or: KDE ପରୀକ୍ଷଣ କାରିକା

en: Library "%1" not found
or: ଲାଇବ୍ରେରି  "%1" ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Minimize
or: କ୍ଷୁଦ୍ରତମ କରନ୍ତୁ

en: Move &Down
or: ତଳକୁ ଗତିକରନ୍ତୁ (&D)

en: Move &Up
or: ଉପରକୁ ଗତିକରନ୍ତୁ (&G)

en: Name:
or: ନାମ:

en: Named Colors
or: ନାମକରଣ ହୋଇଥିବା ରଙ୍ଗଗୁଡିକ

en: Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Print Preview
or: ପ୍ରାକ୍ ଦର୍ଶନକୁ ମୂଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Red:
or: ନାଲି:

en: Redo
or: ପୂର୍ବ ପଦକ୍ଷେପ

en: Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ

en: Restore the application for the given 'sessionId'
or: ପ୍ରଦତ୍ତ 'ଅଧିବେଶନ ପରିଚୟ' ପାଇଁ ଏହି ପ୍ରୟୋଗକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Save As
or: ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Select Color
or: ରଙ୍ଗ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Select Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
or: ଠିକଣାଟି ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର ହେଉଛି

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
or: ସକେଟଟି ପୂର୍ବରୁ ବନ୍ଧାହୋଇଛି

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
or: ସକେଟଟି ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ମାଣ କରାସରିଛି

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
or: ସଂଯୋଗ ସକ୍ରିୟଭାବେ ମନା କରାଯାଇଛି

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
or: ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ ସମୟ ସମାପ୍ତ

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
or: ପ୍ରଚାଳନଟି ପୂର୍ବରୁ ଅଗ୍ରଗତି କରୁଅଛି

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
or: ନାମ ଖୋଜିବା ବିଫଳ ହେଲା

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
or: ନେଟୱର୍କ ବିଫଳତା ଘଟିଲା

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
or: ତ୍ରୁଟି ନାହିଁ

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
or: ସକେଟଟି ବନ୍ଧାହୋଇନାହିଁ

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
or: ସକେଟ ନିର୍ମାଣ ହୋଇନାହିଁ

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
or: ପ୍ରଚାଳନଟି ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
or: ଦୂରବର୍ତ୍ତୀ ହୋଷ୍ଟ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରିଲେ

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
or: ସମୟ ସୀମା ବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ରଚାଳନର ସମୟ ଶେଷ ହୋଇଗଲା

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
or: ଗୋଟିଏ ଅଜଣା/ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଯାଇଛି

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
or: ପ୍ରଚାଳନଟି ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇ ପାରେ

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
or: ପ୍ରୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ଖୋଲାଯାଇଥିବା ଫାଇଲ/URL ଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର ପରେ ଅପସାରଣ କରିଦିଆଯିବ

en: The style '%1' was not found
or: ଶୈଳୀ %1 ମିଳୁନାହିଁ

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
or: ମୁଲ୍ୟ:

[ctx: Time zone]
en: Region
or: ଅଞ୍ଚଳ

en: Timed out trying to connect to remote host
or: ସୁଦୁର ହୋଷ୍ଟ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରିବା ସମୟରେ ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଗଲା

en: Today
or: ଆଜି

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Use 'caption' as name in the titlebar
or: ଶୀର୍ଷକ ପଟିରେ 'ଶୀର୍ଷକ'କୁ ନାମ ଆକାରରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use 'icon' as the application icon
or: 'ଚିତ୍ରସଂଙ୍କେତ'କୁ ପ୍ରୟୋଗ ଚିତ୍ରସଂଙ୍କେତ ଆକାରରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use alternative configuration file
or: ବିକଳ୍ପ ବିନ୍ୟାସ ଫାଇଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use the X-server display 'displayname'
or: X-ସର୍ଭର ପ୍ରଦର୍ଶକ 'ପ୍ରଦର୍ଶନ ନାମ'କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
or: WM_NET ସୁସଂଗତ ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକକୁ ଅପେକ୍ଷାକରନ୍ତୁ

en: Warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Yesterday
or: ଗତକାଲି

en: address family for nodename not supported
or: ନୋଡ ନାମ ପାଇଁ ଠିକଣା ପରିବାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: defines the application font
or: ପ୍ରୟୋଗ ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିଥାଏ

en: disable XIM
or: XIM କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
or: ଗୋଟିଏ 8-ବିଟ ପ୍ରଦର୍ଶିକାରେ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରୁ କଲର ଭିଜୁଆଲ ବ୍ୟବହାର 
    କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟୋଗକୁ ବାଧ୍ଯ କରେ

en: invalid flags
or: ଅବୈଧ ଚିହ୍ନକଗୁଡିକ

en: invalid value for 'ai_flags'
or: 'ai_flags' ପାଇଁ ଅବୈଧ ମୂଲ୍ୟ

en: memory allocation failure
or: ସ୍ମୃତି ବଣ୍ଟନ ବିଫଳ

en: modified
or: ପରିବର୍ତ୍ତିତ

en: name or service not known
or: ନାମ କିମ୍ବା ସର୍ଭିସ ଜଣା ନାହିଁ

en: no address associated with nodename
or: କୌଣସି ଠିକଣା ନୋଡ ନାମ ସହିତ ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ନାହିଁ

en: no error
or: ତ୍ରୁଟି ନାହିଁ

en: non-recoverable failure in name resolution
or: ନାମ ବିଭେଦନରେ ପୁନଃ ପ୍ରାପ୍ତି ଅଯୋଗ୍ୟ ବିଫଳତା

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
or: * ଇଚ୍ଛାରୂପୀ ରଙ୍ଗ *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
or: * ସାମ୍ପ୍ରତିକ ରଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
or: ଚାଳିଶ ରଙ୍ଗ

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
or: ପ୍ରାଣପ୍ରଦ ରଙ୍ଗଗୁଡିକ

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
or: ଇନ୍ଦ୍ରଧନୁ ରଙ୍ଗଗୁଡିକ

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
or: ରାଜକୀୟ ରଙ୍ଗଗୁଡିକ

[ctx: palette name]
en: Web Colors
or: ୱେବ ରଙ୍ଗଗୁଡିକ

en: pm
or: ଅପରାହ୍ନ

en: request was canceled
or: ଅନୁରୋଧଟି ବାତିଲ ହୋଇଗଲା

en: requested family not supported
or: ଅନୁରୋଧିତ ପରିବାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: requested family not supported for this host name
or: ଅନୁରୋଧିତ ପରିବାର ଏହି ହୋଷ୍ଟ ନାମ ପାଇଁ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: requested service not supported for this socket type
or: ଅନୁରୋଧିତ ସେବା ଏହି ସକେଟ ପ୍ରକାର ପାଇଁ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: requested socket type not supported
or: ଅନୁରୋଧିତ ସକେଟ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: servname not supported for ai_socktype
or: ai_socktype ପାଇଁ servname ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: set XIM server
or: XIM ସର୍ଭର ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: sets the application GUI style
or: ପ୍ରୟୋଗକୁ GUI ଶୈଳୀରେ ବିନ୍ୟାସ କରେ

en: sets the application name
or: ପ୍ରୟୋଗ ନାମ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: sets the application title (caption)
or: ପ୍ରୟୋଗ ନାମ (ଶୀର୍ଷକ) ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୋଟିଏ
    ପ୍ରୟୋଗ ପ୍ଯାଲେଟ (ହାଲୁକା ଏବଂ ଘନ ଛାୟାଗୁଡିକ
    ମପାଯାଇଥିଲା)

en: sets the default button color
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ବଟନ ରଙ୍ଗ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: sets the default foreground color
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: switches to synchronous mode for debugging
or: ତ୍ରୁଟିମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସମକାଳିନ ଅବସ୍ଥାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: system error
or: ତନ୍ତ୍ର ତ୍ରୁଟି

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
or: ମାଉସ କିମ୍ବା କିବୋର୍ଡକୁ କଦାପି ଜାବୁଡି ନଧରିବାକୁ Qt କୁ କହିଥାଏ

en: temporary failure in name resolution
or: ନାମ ବିଭେଦନ କରିବାରେ ଅସ୍ଥାୟୀ ବିଫଳତା

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
or: %1 ଟି %2 ଦ୍ୱାରା 
    ଲିଖିତ

en: unknown error
or: ଅଜଣା ତୃଟି
