kdelibs4 - en to or translation catalogue (196 entries)

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
or:    <a href="%1">[ଗୁଣଧର୍ମ]</a>

en:  (In new window)
or:  (ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ)

en:  (In other frame)
or:  (ଅନ୍ୟ ଏକ ଫ୍ରେମରେ)

en:  - Subject:
or:  - ବିଷୟ:

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
or: %1 (%2 - %3x%4 ପିକସେଲ)

en: %1 (%2x%3 Pixels)
or: %1 (%2x%3 ପିକସେଲPixels)

en: %1 (Link)
or: %1 (ସଂଯୋଗ)

en: %1 - %2x%3 Pixels
or: %1 - %2x%3 ପିକସେଲ

en: %1 is already assigned to %2
or: %1 କୁ ପୂର୍ବରୁ %2 କୁ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି

en: &Close Wallet
or: ୱାଲେଟ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ (&C)

en: &Copy Email Address
or: ଇମେଲ ଠିକଣା ନକଲ କରନ୍ତୁ (&C)

en: &Copy Link Address
or: ସଂଯୋଗ ଠିକଣା ନକଲ କରନ୍ତୁ (&C)

en: &Copy Text
or: ପାଠ୍ୟ ନକଲ କରନ୍ତୁ (&C)

en: &Debug
or: ତ୍ରୁଟିମୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ (&D)

en: &Disable Error Reporting
or: ତ୍ରୁଟି ଖବର କରିବାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (&D)

en: &Do not show this message again
or: ଏହି ସନ୍ଦେଶକୁ ପୁନର୍ବାର ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ (&D)

en: &Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (&E)

en: &File
or: ଫାଇଲ (&F)

en: &Find in Frame...
or: ଫ୍ରେମରେ ଖୋଜନ୍ତୁ (&F)...

en: &Find...
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (&F)...

en: &Hide Errors
or: ତ୍ରୁଟିଗୁଡିକୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ (&H)

en: &Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ (&N)

en: &Previous
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ (&P)

en: &Save Link As...
or: ସଂଯୋଗକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (&S)...

en: &Selected text
or: ବଚ୍ଛିତ ପାଠ୍ୟ (&S)

en: &Send Email
or: ଇମେଲ ପଠାନ୍ତୁ (&S)

en: &Send Unencrypted
or: ଅସଂଗୁପ୍ତ ଭାବେ ପଠାନ୍ତୁ (&S)

en: &Settings
or: ବିନ୍ୟାସ (&S)

en: &Submit Anyway
or: ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଦାଖଲକରନ୍ତୁ

en: &View
or: ଦୃଶ୍ୟ (&V)

en: &Whole words only
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶବ୍ଦଗୁଡିକ କେବଳ (&W)

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
or: <qt><b>ତ୍ରୁଟି</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
or: <qt><b>ତ୍ରୁଟି</b>: ନୋଡ %1: %2</qt>

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
or: <qt>ଅବିଶ୍ୱସ୍ତ ପୃଷ୍ଠାକୁ ପ୍ରବେଶାନୁମତୀ<br /><b>%1</b><br /> ବାରଣ କରାଯାଇଛି।</qt>

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
or: <qt>ଏହି ଫର୍ମଟି ଦାଖଲ ହେବ <br /><b>%1</b><br />ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନୀୟ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରରେ।<br />ଆପଣ ଏହି ଫର୍ମକୁ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?</qt>

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
or: <qt>ଏହି ଅବିଶ୍ୱସ୍ତ ପୃଷ୍ଠାଟି<br /><b>%1</b>ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ।<br />ଆପଣ ଏହି ସଂଯୋଗକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?</qt>

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
or: ଆରବୀ

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
or: ବାଲଟିକ

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
or: କେନ୍ଦ୍ର ୟୁରୋପୀୟ

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
or: ସିରୀଲିକ

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
or: ଗ୍ରୀକ

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
or: ହିବ୍ର୍ୟୁ

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
or: ଜାପାନୀ

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
or: କୋରିୟାନ

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
or: ଥାଈ

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
or: ତୁର୍କିଶ

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
or: ୟୁନିକୋଡ

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
or: ପଶ୍ଚିମ ୟୁରୋପୀୟ

[ctx: @title:group Document information]
en: General
or: ସାଧାରଣ

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
or: ବନ୍ଧେଇ

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
or: "%1" ନାମକ ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି। ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତକି ଆପଣ ଏଥିରେ ନବଲିଖନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Add URL to Filter
or: ଛାଣକରେ URL ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Additional Information: %1
or: ଅତିରିକ୍ତ ସୂଚନା: %1

en: Allow
or: ସ୍ବୀକାର କରନ୍ତୁ

en: Automatic Detection
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଅନୁସନ୍ଧାନ

en: Basic Page Style
or: ମୌଳିକ ପୃଷ୍ଠା ଶୈଳୀ

en: Block IFrame...
or: IFrameକୁ ଅବରୋଧ କରନ୍ତୁ...

en: Block Image...
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ଅବରୋଧ କରନ୍ତୁ...

en: Block Images From %1
or: %1ରୁ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡିକୁ ଅବରୋଧ କରନ୍ତୁ

en: Break at Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପାଖରେ ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ

en: Breakpoint
or: ବିଚ୍ଛେଦ ବିନ୍ଦୁ

en: C&ase sensitive
or: ଅକ୍ଷର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ (&a)

en: C&lear
or: ସଫା କରନ୍ତୁ (&l)

en: Call
or: ଡାକରା

en: Call Stack
or: ଥାକ ଡାକରା

en: Clear &History
or: ଇତିହାସ ସଫାକରନ୍ତୁ (&H)

en: Close source
or: ଉତ୍ସ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ

en: Close window?
or: ୱିଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦ କରିବେ କି?

en: Confirmation Required
or: ନିଶ୍ଚିତତା ଆବଶ୍ୟକ

en: Confirmation: JavaScript Popup
or: ନିଶ୍ଚତତା: JavaScript ପପ୍ ଅପ୍

en: Console
or: କୋନଶୋଲ

en: Continue
or: ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ

en: Copy Image
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Copy Image Location
or: ପ୍ରତିଛବି ସ୍ଥାନକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Create Web Shortcut
or: ୱେବ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Date and Time: %1
or: ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟ: %1

en: Default Font Size (100%)
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପ ଆକାର (100%)

en: Description:
or: ବର୍ଣ୍ଣନା:

en: Details of the Request:
or: ଅନୁରୋଧର ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ:

en: Disallow
or: ଅସ୍ବୀକାର କରନ୍ତୁ

en: Display Images on Page
or: ପୃଷ୍ଠା ଉପରେ ପ୍ରତିଛବି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Do Not Allow
or: ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁନାହିଁ

en: Do Not Download
or: ଆହରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Document Information
or: ତଥ୍ୟ ସୂଚନା

en: Document encoding:
or: ତଥ୍ୟ ସାଂଙ୍କେତିକରଣ:

en: Done.
or: ସମାପ୍ତ।

en: Download
or: ଆହରଣ

en: Email to:
or: କୁ ଇମେଲ କରନ୍ତୁ:

en: Embeddable HTML component
or: ସନ୍ନିବେଶଯୋଗ୍ୟ HTML ଉପାଦାନ

en: Embeddable component for multipart/mixed
or: ବହୁଭାଗୀୟ/ମିଶ୍ରିତ ପାଇଁ ସନ୍ନିବେଶଯୋଗ୍ୟ ଉପାଦାନ

en: Enlarge Font
or: ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ବୃହତର କରନ୍ତୁ

en: Enter
or: ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ

en: Enter the URL:
or: URL ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: Error: %1 - %2
or: ତ୍ରୁଟି: %1 - %2

en: Evaluation threw an exception %1
or: ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ଗୋଟିଏ %1 ବ୍ୟତିକ୍ରମ ଦେଇଥାଏ

en: F&ind:
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (&i):

en: Filter error
or: ତ୍ରୁଟି ଛାଣନ୍ତୁ

en: Find Links as You Type
or: ଆପଣ ଟାଇପ କରିବା ସମୟରେ ସଂଯୋଗ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Find Text as You Type
or: ଆପଣ ଟାଇପ କରିବା ସମୟରେ ପାଠ୍ୟ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Follow
or: ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ

en: Frame Information
or: ଫ୍ରେମ ସୂଚନା

en: From c&ursor
or: ଦର୍ଶିକାରୁ (&u)

en: HTML Settings
or: HTML ବିନ୍ୟାସଗୁଡିକ

en: HTML Toolbar
or: HTML ସାଧନପଟି

en: HTTP Headers
or: HTTP ଶୀର୍ଷକ

en: Image - %1x%2 Pixels
or: ପ୍ରତିଛବି - %1x%2 ପିକସେଲ

en: Insert
or: ଭର୍ତ୍ତୀ କରନ୍ତୁ

en: JavaScript &Debugger
or: JavaScript ତ୍ରୁଟିନିବାରକ (&D)

en: JavaScript Debugger
or: JavaScript ତ୍ରୁଟିମୁକ୍ତକାରୀ

en: JavaScript Error
or: JavaScript ତ୍ରୁଟି

en: JavaScript Errors
or: ଜାଭା ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ତ୍ରୁଟିଗୁଡିକ

en: Key Generator
or: କି ନିର୍ମାଣକାରୀ

en: Last modified:
or: ଶେଷଥର ପରିବର୍ତ୍ତିତ:

en: Line
or: ରେଖା

en: Loaded Scripts
or: ଧାରଣ ହୋଇଥିବା ସ୍କ୍ରିପ୍ଟଗୁଡିକ

en: Local Variables
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଚଳ

en: Missing Plugin
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ପ୍ଲଗଇନ

en: Network Transmission
or: ନେଟୱର୍କ ସଞ୍ଚାର

en: New Web Shortcut
or: ନୂତନ ୱେବ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ

en: New search provider
or: ନୂତନ ଅନ୍ୱେଷଣ ପ୍ରଦାତା

en: No handler found for %1.
or: %1 ପାଇଁ ଚାଳକ ମିଳିଲେ ନାହିଁ।

en: No more matches for this search direction.
or: ଏହି ସନ୍ଧାନ ଦିଗ ପାଇଁ କୌଣସି ମେଳକ ନାହିଁ।

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
or: '%1' ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ଲଗଇନ ମିଳିଲା ନାହିଁ।
    ଆପଣ %2ରୁ ଗୋଟିଏ ଆହରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Not found
or: ମିଳୁନାହିଁ

en: Open '%1'
or: '%1' ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open in &New Tab
or: ନୂତନ ଟ୍ୟାବରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (&N)

en: Open in &This Window
or: ଏହି ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (&T)

en: Open in New &Window
or: ନୂତନ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଖୋଲନ୍ତୁ (&W)

en: Opt&ions
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ (&i)

en: Overwrite File?
or: ଫାଇଲ ନବଲିଖନ କରିବେକି?

en: Page loaded.
or: ପୃଷ୍ଠା ଧାରଣକରାସରିଛି।

en: Pause
or: ବିରତି

en: Popup Window Blocked
or: ପପ୍ ଅପ୍ ୱିଣ୍ଡୋ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି

en: Possible Causes:
or: ସମ୍ଭାବ୍ୟ କାରଣଗୁଡିକ:

en: Possible Solutions:
or: ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସମାଧାନଗୁଡିକ:

en: Print DOM Tree to STDOUT
or: STDOUT ରେ DOM ବୃକ୍ଷକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print Frame...
or: ଫ୍ରେମକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ...

en: Print Rendering Tree to STDOUT
or: STDOUT ରେ ଚିତ୍ରଣ ବୃକ୍ଷକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print header
or: ଶୀର୍ଷକ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Print images
or: ପ୍ରତିଛବିଗୁଡିକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Printer friendly mode (black text, no background)
or: ମୁଦ୍ରଣୀ ସହାୟ ଅବସ୍ଥା (କଳା ପାଠ୍ୟ, ପୃଷ୍ଠଭୂମୀ ରହିତ)

en: Property
or: ଗୁଣ

en: Protocol: %1
or: ପ୍ରୋଟୋକଲ: %1

en: Ready
or: ପ୍ରସ୍ତୁତ

en: Reference
or: ସଂଦର୍ଭ

en: Regular e&xpression
or: ନିୟମିତ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି (&x)

en: Reload Frame
or: ଫ୍ରେମକୁ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Report Exceptions
or: ବ୍ୟତିକ୍ରମଗୁଡ଼ିକୁ ଖବର କରନ୍ତୁ

en: Reset
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Save &Background Image As...
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମୀ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (&B)...

en: Save &Frame As...
or: ଫ୍ରେମକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (&F)...

en: Save As
or: ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Background Image As
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରତିଛବିକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Frame As
or: ଫ୍ରେମକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Image As
or: ପ୍ରତିଛବି ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save Image As...
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ...

en: Save Link As
or: ସଂଯୋଗକୁ ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Search for '%1' with
or: ସହିତ '%1'କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search for '%1' with %2
or: %2 ସହିତ '%1'କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Security Alert
or: ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା

en: Security Warning
or: ସୁରକ୍ଷା ଚେତାବନୀ

en: Send Confirmation
or: ନିଶ୍ଚିତତା ପଠାନ୍ତୁ

en: Send Image...
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ପଠାନ୍ତୁ...

en: Set &Encoding
or: ସାଙ୍କେତିକରଣ ବିନ୍ୟାସକରନ୍ତୁ (&E)

en: Step Into
or: ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ

en: Step Out
or: ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁଢନ୍ତୁ

en: Step Over
or: ଆଗକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Stop Animated Images
or: ଅନୁପ୍ରାଣିତ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡିକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Stop Animations
or: ଜୀବନାୟନକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Submit
or: ଦାଖଲ କରନ୍ତୁ

en: Submit Confirmation
or: ନିଶ୍ଚିତତା ଦାଖଲକରନ୍ତୁ

en: Symbolic Link
or: ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ସମ୍ପର୍କ

en: Technical Reason:
or: ଯାନ୍ତ୍ରିକ କାରଣ:

en: The fake user-agent '%1' is in use.
or: ଏହି ନକଲି ଚାଳକ '%1'ଟି ବ୍ୟବହାରରେ ହେଉଛି।

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫାଇଲମାନଙ୍କୁ ଲଦାଯିବ ନାହିଁ କାରଣ ସେମାନେ ମିଳିବେ ନାହିଁ।
    କଣ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
or: ସାଥି SSL ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଶୃଙ୍ଖଳଟି ନଷ୍ଟ ହୋଇଗଲାପରି ଦେଖାଯାଉଛି।

en: The requested operation could not be completed
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରଚାଳନଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
or: ୱାଲେଟ '%1' ଟି ଖୋଲାଅଛି ଏବଂ ଫର୍ମ ତଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହେଉଛି।

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
or: ଏହା ଗୋଟିଏ ଖୋଜିବାଯୋଗ୍ୟ ଅନୁକ୍ରମଣିକା। ଖୋଜନ୍ତୁ ସୂଚକ ଶବ୍ଦ ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
or: ଏହି ସାଇଟଟି ଫର୍ମ ତଥ୍ୟକୁ ଇମେଲ ମାଧ୍ଯମରେ ଦାଖଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି।
    ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: This web page contains coding errors.
or: ଏହି ୱେବ ପୃଷ୍ଠା ସାଂକେତିକରଣ ତ୍ରୁଟି ଧାରଣକରିଛି।

en: Title:
or: ଶୀର୍ଷକ:

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
or: ଏହାକୁ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ  
    
    Konqueror ସହିତ ସମୀକୃତ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଯିବ।

en: UR&I shortcuts:
or: URI ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥ (&I):

en: Value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: View Do&cument Source
or: ଦଲିଲ ଉତ୍ସ ଦେଖନ୍ତୁ (&c)

en: View Document Information
or: ଦଲିଲ ସୂଚନା ଦେଖନ୍ତୁ

en: View Frame Information
or: ଫ୍ରେମ ସୂଚନା ଦେଖନ୍ତୁ

en: View Frame Source
or: ଫ୍ରେମ ଉତ୍ସ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View Image (%1)
or: ପ୍ରତିଛବିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ (%1)

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
or: ଚେତାବନୀ:  ଏହା ଗୋଟିଏ ସୁରକ୍ଷିତ ଫର୍ମ କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ତଥ୍ୟକୁ ଅସଂଗୁପ୍ତ ଭାବେ ପଛକୁ ପଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।
    ଜଣେ ତୃତୀୟ ପକ୍ଷ ଏହାକୁ ବାଟରେ ଧରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ଏବଂ ଏହି ସୂଚନାକୁ ଦେଖିପାରିବ।
    ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
or: ଚେତାବନୀ: ଆପଣଙ୍କର ତଥ୍ୟ ନେଟୱର୍କରେ ଅସଂଗୁପ୍ତ ଭାବରେ ସଞ୍ଚାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି।
    ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: XML parsing error
or: XML ବିଶ୍ଳେଷଣ ତ୍ରୁଟି

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
or: ଆପଣ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫାଇଲମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ କମ୍ପୁଟରରୁ ଇଣ୍ଟରନେଟକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।
    କଣ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
or: ମାରାତ୍ମକ ବିଶ୍ଳେଷଣ ତ୍ରୁଟି: %1 ଧାଡ଼ି %2, ସ୍ତମ୍ଭ %3ରେ

en: the document is not in the correct file format
or: ଦଲିଲଟି ସଠିକ ଫାଇଲ ଶୈଳୀରେ ନାହିଁ
