mate-power-manager 1.25.0 - en to or translation catalogue (269 entries)

en: %s %s remaining (%.1f%%)
or: %s %s ବଳିଅଛି (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
or: %s %s ଚାର୍ଜ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
or: %s %s ଚାର୍ଜ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ (%.1f%%)
    %s ବ୍ୟାଟେରୀ ଚାଲିବା ସମୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ

en: %s charging (%.1f%%)
or: %s ଚାର୍ଜ ହେଉଅଛି (%.1f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
or: %s ଚାର୍ଜହୀନ ହେଉଅଛି (%.1f%%)

en: %s is fully charged
or: %s ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଚାର୍ଜ ହୋଇଛି

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
or: %s ଚାର୍ଜ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରୁଅଛି (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
or: %s ଚାର୍ଜହୀନ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିଅଛି (%.1f%%)

en: 1 day
or: 1 ଦିନ

en: 1 week
or: 1 ସପ୍ତାହ

en: 10 minutes
or: 10 ମିନିଟ

en: 2 hours
or: 2 ଘଣ୍ଟା

en: Actions
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Adjusts laptop panel brightness.
or: ଲାପଟପ ଫଳକ ଉଜ୍ଜ୍ବଳତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିଥାଏ।

en: Allow backlight brightness adjustment
or: ପଛ ଆଲୋକ ଉଜ୍ଜଳତା ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ ଶକ୍ତି ସଂରକ୍ଷଣକୁ ନିଷେଧ କରିବା ପାଇଁ ଚାଳକକୁ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ।

en: Ask me
or: ମୋତେ ପଚାର

en: Attribute
or: ଗୁଣ

en: Automatic sleep enabled
or: ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ନିଦ୍ରା ସକ୍ଷମ ହେଲା

en: Automatic sleep inhibited
or: ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ନିଦ୍ରା ନିଷେଧ ହେଲା

en: Battery Discharging
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ଚାର୍ଜହୀନ ହେଉଅଛି

en: Battery critical low action
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଗୁରୁତରଭାବରେ କମ କାର୍ଯ୍ୟକରେ

en: Battery critically low
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଗୁରୁତରଭାବରେ କମ କାର୍ୟ୍ଯକରେ

en: Battery is full
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଛି

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଚାର୍ଜ ହୋଇଛି।
    %s ଲ୍ୟାପଟପ ଚାଲିବା ସମୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ

en: Battery is low
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଶକ୍ତି କମ ଅଛି

en: Battery is very low
or: ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତାଟି ବହୁତ କମ ଅଛି

en: Battery low
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଶକ୍ତି କମ ଅଛି

en: Battery may be broken
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ଭଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ

en: Blank screen
or: କଳା ପରଦା

en: Brightness Applet
or: ଉଜ୍ଜ୍ବଳତା ଆପ୍ଲେଟ

en: Brightness Applet Factory
or: ଉଜ୍ଜ୍ବଳତା ଆପ୍ଲେଟ କାରଖାନା

en: Cannot connect to mate-power-manager
or: mate-power-manager ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot get laptop panel brightness
or: ଲାପଟପ ଫଳକ ଉଜ୍ଜ୍ବଳତା ପାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Capacity
or: କ୍ଷମତା

en: Capacity:
or: ୟୋଗ୍ଯତା:

en: Cell charge
or: ସେଲ ଚାର୍ଜ

en: Cell phone battery low
or: ସେଲ ଫୋନ ବ୍ୟାଟେରୀ କମ ଅଛି

en: Charge
or: ଚାର୍ଜ

en: Charge accuracy
or: ଚାର୍ଜ ସଠିକତା

en: Charge profile
or: ଚାର୍ଜ ରୂପରେଖା

en: Charge rate:
or: ଚାର୍ଜ ହାର:

en: Charge time:
or: ଚାର୍ଜ ହେବା ସମୟ:

en: Charged
or: ଚାର୍ଜ ହେଲା

en: Charging
or: ଚାର୍ଜ ହେଉଛି

en: Check CPU load before sleeping
or: ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ CPU ଭାର ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
or: କମ୍ପୁଟରକୁ ପ୍ଲଗଇନ ନକଲେ ତାହା ଅତିଶିଘ୍ର ସୁପ୍ତ ହୋଇଯିବ।

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
or: କମ୍ପୁଟରକୁ ପ୍ଲଗଇନ ନକଲେ ତାହା ଅତିଶିଘ୍ର ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ।

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
or: କମ୍ପୁଟରକୁ ପ୍ଲଗଇନ ନକଲେ ତାହା ଅତିଶିଘ୍ର ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଯିବ।

en: Configure power management
or: ବିଦ୍ଯୁତ ପ୍ରବନ୍ଧନ କନଫିଗର କର

en: Correction factor
or: ସଠିକତା ମାତ୍ରା

en: Current charge:
or: ଚଳିତ ଚାର୍ଜ :

en: Data length:
or: ତଥ୍ୟ ଲମ୍ବା:

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Design charge:
or: ଡିଜାଇନ ଚାର୍ଜ:

en: Details
or: ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ

en: Device
or: ଉପକରଣ

en: Device History
or: ଉପକରଣ ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯ

en: Device Information
or: ଉପକରଣ ସୂଚନା

en: Device Profile
or: ଉପକରଣ ରୂପରେଖା

en: Di_m display when idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିବା ସମୟରେ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ କମ ଉଜ୍ଜଳ କରନ୍ତୁ (_m)

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
or: AC ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥିବା ବେଳେ ଏକ ଅବଧି ନିଷ୍କ୍ରିଯ ରହିବା ପରେ ସ୍କ୍ରିନକୁ କମ ଆଲୋକିତ(ଡିମ) କରିଦିଅ

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥିବା ବେଳେ ଏକ ଅବଧି ନିଷ୍କ୍ରିଯ ରହିବା ପରେ ସ୍କ୍ରିନକୁ କମ ଆଲୋକିତ(ଡିମ) କରିଦିଅ

en: Discharge accuracy
or: ଚାର୍ଜହୀନ ସଠିକତା

en: Discharge profile
or: ଚାର୍ଜହୀନ ରୂପରେଖା

en: Discharge time:
or: ଚାର୍ଜହୀନ ହେବା ସମୟ:

en: Discharging
or: ଡିସ୍ଚାର୍ଜ ହେଉଛି

en: Display
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Display DPMS activated
or: DPMS ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ସକ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: Do nothing
or: କିଛି କର ନାହିଁ

en: Empty
or: ଖାଲି

en: Energy
or: ଶକ୍ତି

en: Energy (design)
or: ଶକ୍ତି (ସଂରଚନା)

en: Energy when empty
or: ଖାଲିଥିବା ସମୟର ଶକ୍ତି

en: Energy when full
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ସମୟର ଶକ୍ତି

en: Excellent
or: ଅତି ଉତ୍ତମ

en: Exit after a small delay (for debugging)
or: ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ବିଳମ୍ବ ପରେ ପ୍ରସ୍ଥାନ କର(ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ପାଇଁ)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
or: ପରିଚାଳକ ଧାରଣ ହେବା ପରେ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ (ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ପାଇଁ)

en: Failed to hibernate
or: ସୁପ୍ତ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Failed to suspend
or: ନିଲମ୍ବିତ ହେବାରେ ବିଫଳ

en: Fair
or: ସୁନ୍ଦର

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Good
or: ଉତ୍ତମ

en: Graph type:
or: ଗ୍ରାଫ୍ ପ୍ରକାର:

en: Hibernate
or: ନିଭୃତ ଅବସ୍ଥାକୁ ନିଅନ୍ତୁ

en: Hibernate button action
or: ନିଭୃତ ବଟନ କାର୍ଯ୍ଯ

en: History
or: ପୁରୁଣା ତଥ୍ଯ

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
or: ନିଲମ୍ବନ ଅଥବା ସୁପ୍ତ ଅବସ୍ଥା ବିଫଳ ହେବା ପରେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ସୂଚନାକୁ ଦର୍ଶାଇବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ।

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
or: ଯଦି ଗୋଟିଏ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ସଂଦେଶ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବା ଉଚିତ, ୟେବେ ବ୍ଯାଟେରୀ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାର୍ଜ ହୋଇଥାଏ।

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
or: ଯଦି ଗୋଟିଏ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବା ଉଚିତ ୟେବେ ବ୍ଯାଟେରୀ କମ ହେଉଥିବ।

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
or: ଯଦି ପସନ୍ଦ ଏବଂ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ ତାଲିକାରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥାଏ

en: If sounds should be used
or: ଶବ୍ଦ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବ କି ନାହିଁ

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
or: ଯେବେ ବିଦ୍ଯୁତ ୟୋଗାଣ ଗୁରୁତର ଭାବରେ କମ ହୋଇଥାଏ ୟଦି ସେତେବେଳେ ଧ୍ବନୀ ଉପୟୋଗ କରାୟାଏ, କିମ୍ବା ନିଷେଧ ଅନୁରୋଧଗୁଡିକ ନୀତି କାର୍ୟ୍ଯକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତି।

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
or: ଯଦି ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିବା କାର୍ୟ୍ଯ ପୂର୍ବରୁ CPU ଲୋଡକୁ ୟାଞ୍ଚ କରାଯାଏ।

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
or: ଯଦି ବ୍ଯାଟେରୀ ଘଟଣା ଘଟେ ୟେବେ ଉପର ଲିଡ ବନ୍ଦ କରିଦିଆୟାଏ ଏବଂ ବିଦ୍ଯୁତ ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ ହୋଇଯାଏ।

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
or: ୟଦି ବ୍ଯାଟେରୀ ଲିଡ ବନ୍ଦ ହେବା ଘଟଣା ଘଟେ ( ଉଦାହରଣତଃ ୟେବେ ବ୍ଯାଟେରୀରେ ଲିଡ ବନ୍ଦ ହୋଇୟାଏ, ସ୍ଥିଗିତକର ) ୟେବେ ଲିଡ ପୂର୍ବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ AC ବିଦ୍ଯୁତର ସଂୟୋଗ  ଟିକିଏ ପରେ ଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଥିଲା।

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
or: AC ଏବଂ ବ୍ଯାଟେରୀର ବିଦ୍ଯୁତ ମଧ୍ଯରେ ଅଦଳବଦଳ କରିବା ବେଳେ ୟଦି ସ୍କ୍ରିନର ଉଜ୍ବଳତା ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୁଏ।

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
or: AC ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥିବା ବେଳେ ୟଦି କମ୍ପ୍ଯୁଟର ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହୁଏ ବିଦ୍ଯୁତ ସଂଚୟ କରିବା ପାଇଁ ୟଦି ସ୍କ୍ରିନ କମ ଆଲୋକିତ ହୁଏ।

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
or: ବ୍ଯାଟେରୀ  ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥିବା ବେଳେ ୟଦି କମ୍ପ୍ଯୁଟର ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୁଏ  ବିଦ୍ଯୁତ ସଂଚଯ କରିବା ପାଇଁ ୟଦି ସ୍କ୍ରିନ କମ ଆଲୋକିତ ହୁଏ।

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
or: ଯଦି ପରଦା ଉଜ୍ଜଳତାରେ କମିବା ଉଚିତ ଯେତେବେଳେ କମ୍ପୁଟର ବ୍ୟାଟେରୀ ଶକ୍ତିରେ ଥାଏ।

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
or: ଯେବେ AC  ଆଡାପ୍ଟର ସହିତ ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ ୟଦି ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦିଆୟାଇଥାଏ।

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
or: ଯଦି ସମଯ ଆଧାରିତ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡିକ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥାଏ। ଯଦି ମିଥ୍ଯାକୁ ସେଟ ହୋଇଥାଏ, ତେବେ ପ୍ରତିଶତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥାଏ, ୟାହାକି ଗୋଟିଏ ଭଙ୍ଗା ACPI BIOSକୁ ମରାମତି କରିପାରେ।

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
or: ଭଙ୍ଗା ବ୍ୟାଟେରୀ ପାଇଁ ଯଦି ଆମେ ନିମ୍ନ କ୍ଷମତା ବିଶିଷ୍ଟ ଚେତାବନୀ ଦର୍ଶାଉଥାଉ

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
or: ଭଙ୍ଗା ବ୍ୟାଟେରୀ ପାଇଁ ଯଦି ଆମେ ନିମ୍ନ କ୍ଷମତା ବିଶିଷ୍ଟ ଚେତାବନୀ ଦର୍ଶାଉଥାଉ।

en: Image
or: ପ୍ରତିଛବି

en: Inhibit Applet
or: ନିଷେଧ ଆପ୍ଲେଟ

en: Inhibit Applet Factory
or: ନିଷେଧ ଆପ୍ଲେଟ କାରଖାନା

en: Keyboard battery low
or: କିବୋର୍ଡ ବ୍ୟାଟେରୀ କମ ଅଛି

en: LCD brightness : %d%%
or: LCD ଉଜ୍ଜ୍ବଳତା : %d%%

en: LCD brightness when on AC
or: ACରେ ଥିବା ବେଳେ LCD ଉଜ୍ବଳତା

en: LCD dimming amount when on battery
or: ବ୍ୟାଟେରୀରେ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ LCD ଉଜ୍ଜଳତା କମିବା ପରିମାଣ

en: Laptop battery critically low
or: ଲ୍ୟାପଟପ ବ୍ୟାଟେରୀ ଅତି କମ ଅଛି

en: Laptop battery low
or: ଲ୍ୟାପଟପ ବ୍ୟାଟେରୀ କମ ଅଛି

en: Laptop lid close action on battery
or: ବ୍ଯାଟେରୀରେ ଲାପଟପ ଲିଡ ବନ୍ଦ କରିବା କାର୍ୟ୍ଯ

en: Laptop lid close action when on AC
or: ACରେ ଥିବା ବେଳେ ଲାପଟପ ଲିଡ ବନ୍ଦକରିବା କାର୍ୟ୍ଯ

en: Laptop lid is closed
or: ଲାପଟପ ଲିଡ ବନ୍ଦ ଅଛି

en: Last full charge:
or: ଶେଷ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାର୍ଜ:

en: Lead acid
or: ଲିଡ ଏସିଡ

en: Lid has closed
or: ଲିଡ ବନ୍ଦ ଅଛି

en: Lid has opened
or: ଲିଡ ଖୋଲା ଅଛି

en: Lithium Ion
or: ଲିଥିଅମ ଆୟନ

en: Lithium Iron Phosphate
or: ଲିଥିୟମ ଆୟନ ଫସଫେଟ

en: Lithium Polymer
or: ଲିଥିୟମ ପଲିମର

en: Lock screen on hibernate
or: ନିଦ୍ରାସ୍ଥିତିରେ ସ୍କ୍ରିନ ତାଲାବନ୍ଦ

en: Lock screen on suspend
or: ସ୍ଥଗିତ ସ୍ଥିତିରେ ସ୍କ୍ରିନ ତାଲାବନ୍ଦ

en: Lock screen when blanked
or: ଖାଲି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସ୍କ୍ରିନ ତାଲାବନ୍ଦ

en: MATE Power Manager
or: MATE ବିଦ୍ଯୁତ ପ୍ରବନ୍ଧକ

en: MATE Power Preferences
or: MATE ବିଦ୍ୟୁତ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ

en: Make Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ

en: Manual inhibit
or: ହସ୍ତକୃତ ନିଷେଧ

en: Method used to blank screen on AC
or: AC ରେ ସ୍କ୍ରିନ ଖାଲି କରିବା ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥିବା ପଦ୍ଧତି

en: Method used to blank screen on battery
or: ବ୍ଯାଟେରୀରେ ଥିବା ବେଳେ ସ୍କ୍ରିନକୁ ଖାଲି କରିବା ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥିବା ପଦ୍ଧତି

en: Missing
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ

en: Model
or: ମୋଡେଲ

en: Model:
or: ମୋଡେଲ:

en: Mouse battery low
or: ମାଉସ ବ୍ୟାଟେରୀ କମ ଅଛି

en: Never
or: କେବେ ନୁହେଁ

en: Nickel Cadmium
or: ନିକେଲ କାଡମିୟମ

en: Nickel metal hydride
or: ନିକେଲ ଧାତୁ ହାଇଡ୍ରାଇଡ

en: No
or: ନାଁ

en: Notification Area
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି କ୍ଷେତ୍ର

en: Notify on a low power
or: ଗୋଟିଏ କମ  ବିଦ୍ଯୁତରେ ଜଣାଅ

en: Notify on a sleep failure
or: ଶୟନ ବିଫଳ ହେଲେ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Notify when AC adapter is disconnected
or: AC ଆଡାପ୍ଟର ସହିତ ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣାଅ

en: Notify when fully charged
or: ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାର୍ଜ ହେବା ପରେ ଜଣାଅ

en: Observe power management
or: ବିଦ୍ଯୁତ ପ୍ରବନ୍ଧନ ପାଳନ କର

en: On AC Power
or: AC ବିଦ୍ଯୁତରେ

en: On Battery Power
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ବିଦ୍ଯୁତରେ

en: On UPS Power
or: UPS ବିଦ୍ଯୁତରେ

en: On battery power
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଶକ୍ତିରେ

en: Online
or: ଅନ ଲାଇନ

en: Only display an icon when a battery is p_resent
or: ଯେବେ ଗୋଟିଏ ବ୍ଯାଟେରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥାଏ କେବଳ ଏକ ଆଇକନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର (_r)

en: Only display an icon when charging or _discharging
or: ଚାର୍ଜ କିମ୍ବା ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ବେଳେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଆଇକନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର (_d)

en: PDA battery low
or: PDA ବ୍ୟାଟେରୀ କମ ଅଛି

en: Percentage
or: ପ୍ରତିଶତୀୟ

en: Percentage action is taken
or: ପ୍ରତିଶତ କାର୍ୟ୍ଯ କରାୟାଇଥାଏ

en: Percentage charge:
or: ଚାର୍ଜ ପ୍ରତିଶତ:

en: Percentage considered critical
or: ଗୁରୁତର ବିଚାର କରାୟାଉଥିବା ପ୍ରତିଶତ

en: Percentage considered low
or: କମ ବିଚାର କରାୟାଉଥିବା ପ୍ରତିଶତ

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
or: ତଥ୍ୟ ନଷ୍ଟକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର AC ଏଡପ୍ଟରରେ ପ୍ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ।

en: Poor
or: ମନ୍ଦ

en: Power
or: ପାଉଆର

en: Power Information
or: ବିଦ୍ଯୁତସୂଚନା

en: Power Management
or: ବିଦ୍ଯୁତପ୍ରବନ୍ଧନ

en: Power Management Preferences
or: ବିଦ୍ଯୁତ ପ୍ରବନ୍ଧନ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ

en: Power Manager
or: ଶକ୍ତି ପରିଚାଳକ

en: Power Manager Brightness Applet
or: ଶକ୍ତି ପରିଚାଳକ ଉଜ୍ଜ୍ବଳତା ଆପ୍ଲେଟ

en: Power Manager Inhibit Applet
or: ଶକ୍ତି ପରିଚାଳକ ନିଷେଧ ଆପ୍ଲେଟ

en: Power Statistics
or: ବିଦ୍ଯୁତ ପରିସଂଖ୍ଯାନ

en: Power button action
or: ବିଦ୍ଯୁତ ଶକ୍ତି ବଟନ କାର୍ୟ୍ଯ

en: Power management daemon
or: ଶକ୍ତି ପରିଚାଳନା ଡେମନ

en: Power plugged in
or: ଶକ୍ତି ପ୍ଲଗଇନ ହୋଇଛି

en: Power unplugged
or: ଶକ୍ତି ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି

en: Predicted time
or: ଅନୁମାନିକ ସମୟ

en: Prediction accuracy
or: ଅନୁମାନିକ ସଠିକତା

en: Present
or: ଉପସ୍ଥିତ

en: Product:
or: ଦ୍ରବ୍ଯ:

en: Put _display to sleep when inactive for:
or: ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନିଦ୍ରାସ୍ଥିତିରେ ରଖ ୟେବେ ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହୁଏ (_d):

en: Put computer to _sleep when inactive for:
or: କମ୍ପ୍ଯୁଟର କୁ ନିଦ୍ରାସ୍ଥିତିରେ ରଖ ଯେବେ ପାଇଁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୁଏ (_s):

en: Rate
or: ଅନୁପାତ

en: Rechargeable
or: ଚାର୍ଜ କରିବା ଯୋଗ୍ୟ

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ଶକ୍ତିରେ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ପଛ ଆଲୋକ ଉଜ୍ଜଳତାକୁ କମ କରନ୍ତୁ

en: Refreshed
or: ସତେଜିତ

en: Resumed
or: ପୁନଃଚାଳନ ହୋଇଛି

en: Select this device at startup
or: ଏହି ଉପକରଣକୁ ଆରମ୍ଭ ସମୟରେ ବାଛନ୍ତୁ

en: Serial number
or: କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ୟା

en: Serial number:
or: କ୍ରମିକ ସଂଖ୍ଯା:

en: Set display _brightness to:
or: କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉଜ୍ବଳତା ସେଟ କର (_b):

en: Show data points
or: ତଥ୍ୟ ବିନ୍ଦୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show version of installed program and exit
or: ସ୍ଥାପିତ ପ୍ରଗ୍ରାମର ସଂସ୍କରଣ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Shutdown
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Sleep timeout computer when on AC
or: AC ରେ ଥିବା ବେଳେ କମ୍ପ୍ଯୁଟରର ନିଦ୍ରା ସମଯ ବିତିୟିବା

en: Sleep timeout computer when on UPS
or: UPS ରେ ଥିବା ବେଳେ କମ୍ପ୍ଯୁଟରର ନିଦ୍ରା ସମୟ ବିତିଥାଏ

en: Sleep timeout computer when on battery
or: ବ୍ଯାଟେରୀରେ ଥିବା ବେଳେ କମ୍ପ୍ଯୁଟରର ନିଦ୍ରା ସମୟ ବିତିୟିବା

en: Sleep timeout display when on AC
or: AC ରେ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଦର୍ଶନର ନିଦ୍ରା ସମଯ ବିତିୟିବା

en: Sleep timeout display when on UPS
or: UPS ରେ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଦର୍ଶନର ନିଦ୍ରା ସମୟ ବିତିବା

en: Sleep timeout display when on battery
or: ବ୍ଯାଟେରୀରେ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଦର୍ଶନର ନିଦ୍ରା ସମୟ ବିତିୟିବା

en: State
or: ରାଜ୍ଯ

en: Statistics
or: ପରିସଂଖ୍ଯାନ

en: Status:
or: ସ୍ଥିତି:

en: Supply
or: ସାମଗ୍ରୀ

en: Suspend
or: ସ୍ଥଗିତ କରନ୍ତୁ

en: Suspend button action
or: ସ୍ଥଗିତ ବଟନ କାର୍ୟ୍ଯ

en: Suspend failed
or: ସ୍ଥଗିତ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Suspend started
or: ସ୍ଥଗିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: Technology
or: ପ୍ରଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞାନ

en: Technology:
or: ପ୍ରଦ୍ଯୋଗୀକ:

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
or: UPS ଗୁରୁତର ସ୍ତରରୁ ତଳେ ଅଛି ଏବଂ ଏହି କମ୍ପ୍ଯୁଟର  ନିଦ୍ରାସ୍ଥିତିକୁ ଯାଉଛି।

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
or: UPS ଗୁରୁତର ସ୍ତରରୁ ତଳେ ଅଛି ଏବଂ ଏହି କମ୍ପ୍ଯୁଟର ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
or: UPS ଗୁରୁତର ସ୍ତରରୁ ତଳକୁ ଅଛି ଏବଂ ଏହି କମ୍ପ୍ଯୁଟର <b>ବିଦ୍ଯୁତ- ୟୋଗାଣ ବନ୍ଦ</b> କରିଦେବ ୟେବେ UPS ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଖାଲି ହୋଇଯିବ।

en: The URI to show to the user on sleep failure
or: ସୁପ୍ତ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଚାଳକଙ୍କୁ ଦର୍ଶାଇବାକୁ ଥିବା URI

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
or: ଯେବେ କମ୍ପ୍ଯୁଟର AC  ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥାଏ, ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିଦ୍ରା ସ୍ଥିତିକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସେକେଣ୍ଡରେ ସମଯର ପରିମାଣ।

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
or: କମ୍ପ୍ଯୁଟର AC  ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥିବା ବେଳେ ସେକେଣ୍ଡରେ ସମଯର ପରିମାଣ ନିଦ୍ରା ସ୍ଥିତିକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ।

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
or: କମ୍ପ୍ଯୁଟର UPS ବିଦ୍ଯୁତ ଶକ୍ତିରେ ଥିବା ବେଳେ ସେକେଣ୍ଡରେ ସମୟର ପରିମାଣ ନିଦ୍ରା ସ୍ଥିତିକୁ ୟିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ।

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
or: କମ୍ପ୍ଯୁଟର AC ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥିବା ବେଳେ ସେକେଣ୍ଡରେ ସମୟର ପରିମାଣ, ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିଦ୍ରା ସ୍ଥିତିକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ।

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
or: କମ୍ପ୍ଯୁଟର ବ୍ଯାଟେରୀ  ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥିବା ବେଳେ ସେକେଣ୍ଡରେ ସମଯର ପରିମାଣ, ନିଦ୍ରା ସ୍ଥିତିକୁ ୟିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ।

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
or: କମ୍ପ୍ଯୁଟର AC ବିଦ୍ଯୁତରେ ଥିବା ବେଳେ ସେକେଣ୍ଡରେ ସମଯର ପରିମାଣ, ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିଦ୍ରା ସ୍ଥିତିକୁ ୟିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ।

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ଶକ୍ତିରେ ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ ପ୍ରଦର୍ଶନର ଉଜ୍ଜଳତାକୁ dim କରିବା ପରିମାଣ। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି 0 ଏବଂ 100 ମଧ୍ଯରେ।

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଗୁରୁତର ସ୍ତରରୁ ତଳେ ଅଛି ଏବଂ ଏହି କମ୍ପ୍ଯୁଟର ନିଦ୍ରାସ୍ଥିତିକୁ ଯାଉଛି।

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଗୁରୁତର ସ୍ତରରୁ ତଳେ ଅଛି ଏବଂ ଏହି କମ୍ପ୍ଯୁଟର  ବନ୍ଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଗୁରୁତର ସ୍ତରରୁ ତଳେ ଅଛି ଏବଂ ଏହି କମ୍ପ୍ଯୁଟର  ସ୍ଥଗିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। <br><b>ଟୀପ୍ପଣୀ:</b>ଆପଣଙ୍କର କମ୍ପ୍ଯୁଟର କୁ ସ୍ଥଗିତସ୍ଥିତିରେ ରଖିବା ପାଇଁ ଅତି କମ ପରିମାଣର ବିଦ୍ଯୁତ ୟୋଗାଣ ଆବଶ୍ଯକ ପଡିଥାଏ।

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ଗୁରୁତର ସ୍ତରରୁ ତଳକୁ ଅଛି ଏବଂ ଏହି କମ୍ପ୍ଯୁଟର <b>ବିଦ୍ଯୁତ- ୟୋଗାଣ ବନ୍ଦ</b> କରିଦେବ ଯେବେ ବ୍ଯାଟେରୀ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଖାଲି ହୋଇଯିବ।

en: The brightness of the screen when idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥିବା ବେଳେ ସ୍କ୍ରିନର ଉଜ୍ବଳତା

en: The default amount of time to dim the screen after idle
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ଉଜ୍ଜଳତା କମ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ହେଉଥିବା ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ଉଜ୍ଜଳତା କମ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ହେଉଥିବା ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ।

en: The time remaining when action is taken
or: ଯେବେ କାର୍ୟ୍ଯ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ କରାୟାଏ, ସେତେବେଳେ ବାକି ରହିଥିବା ସମୟ

en: The time remaining when critical
or: ବାକି ଥିବା ସମଯ ୟେବେ ଗୁରୁତର

en: The time remaining when low
or: ବାକିଥିବା ସମଯ ୟେବେ କମ

en: There is no data to display.
or: ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ସେଠାରେ କୌଣସି ତଥ୍ୟ ନାହିଁ।

en: Time elapsed
or: ବିତିଯାଇଥିବା ସମୟ

en: Time to empty
or: ଖାଲିକରିବାର ସମୟ

en: Time to full
or: ପୁରଣ କରିବାର ସମୟ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: UPS Discharging
or: UPS ଚାର୍ଜହୀନ ହେଉଅଛି

en: UPS critical low action
or: UPS ଗୁରୁତର କମ କାର୍ୟ୍ଯ

en: UPS critically low
or: UPS ଭୂଲମ୍ବ ଭାବରେ ନିମ୍ନ

en: UPS low
or: UPS ଶକ୍ତି କମ ଅଛି

en: UPS low power action
or: UPS କମ ବିଦ୍ଯୁତ କାର୍ୟ୍ଯ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Unknown technology
or: ଅଜଣା ପ୍ରଯୁକ୍ତି ବିଜ୍ଞାନ

en: Unknown time
or: ଅଜ୍ଞାତ ସମୟ

en: Use mate-screensaver lock setting
or: mate-screensaver ତାଲାବନ୍ଦ ସେଟିଙ୍ଗ ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Use smoothed line
or: ମସୃଣ ଧାଡ଼ିକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Value
or: ମୂଲ୍ଯ

en: Vendor
or: ଭେଣ୍ଡର

en: Vendor:
or: ବିକ୍ରେତା :

en: Visit help page
or: ସହାୟତା ପୃଷ୍ଠାକୁ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Voltage
or: ଭୋଲଟେଜ

en: When UPS power is _critically low:
or: ଯେବେ UPS ବିଦ୍ଯୁତ ଗୁରୁତର ଭାବରେ କମ ଥାଏ (_c):

en: When UPS power is l_ow:
or: ଯେବେ UPS ବିଦ୍ଯୁତ କମ ଥାଏ (_o):

en: When battery po_wer is critically low:
or: ଯେବେ ବ୍ଯାଟେରୀ ବିଦ୍ଯୁତ ଗୁରୁତର ଭାବରେ କମ ଥାଏ (_w):

en: When laptop lid is cl_osed:
or: ଯେବେ ଲାପଟପର ଲିଡ ବନ୍ଦ ଥାଏ (_o):

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
or: ଶୟନ ବିଫଳ ହେବା ପରେ ଆମେ ଚାଳକକୁ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସହାୟତା କରିବାକୁ ଗୋଟିଏ ବଟନ ଦର୍ଶାଇ ପାରିବା। ଏହାକୁ ଖାଲି ରଖନ୍ତୁ ଯଦି ବଟନକୁ ଦର୍ଶାଇବା ଉଚିତ ନୁହଁ।

en: When the _suspend button is pressed:
or: ଯେବେ ସ୍ଥଗିତ ବଟନ ଦବାୟାଇଥାଏ (_s):

en: When the power _button is pressed:
or: ଯେବେ ବିଦ୍ଯୁତ ବଟନ ଦବା ୟାଇଥାଏ (_b):

en: When to show the notification icon
or: କେବେ ବିଜ୍ଞାପନ ଆଇକନକୁ ଦର୍ଶାୟିବ

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
or: ନେଟବାର୍କ ପ୍ରବନ୍ଧକକୁ ସ୍ଥିଗିତ କିମ୍ବା ନିଦ୍ରାସ୍ଥିତିକୁ ୟିବା ପୂର୍ବରୁ ସଂୟୋଗ ଛିନ୍ନ କରିବା ଉଟିତ ଏବଂ ପୁନଃଆରମ୍ଭ ବେଳେ ସଂୟୋଗ କରିବା ଉଚିତ।

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହେବା ସମୟରେ ନିଦ୍ରାସ୍ଥିତି, କିଛି ନକରିବା କିମ୍ବା ସ୍ଥଗିତ କରାଯିବ କି ନାହିଁ

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
or: mate-screensaver ର ପରଦା ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ ବିନ୍ୟାସକୁ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ କି ନୁହଁ ଯଦି ପରଦାଟି ସୁପ୍ତ ଅବସ୍ଥା ପରେ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ ହୋଇଥାଏ, ନିଲମ୍ବିତ କରନ୍ତୁ ଅଥବା ପରଦାକୁ ଖାଲି ରଖନ୍ତୁ।

en: Whether to use time-based notifications
or: ସମଯ-ଆଧାରିତ ବିଜ୍ଞାପ୍ତି ଗୁଡିକୁ ଉପୟୋଗ କରାୟିବ କି ନାହିଁ

en: Yes
or: ହଁ

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Always display an icon
or: ସର୍ବଦା ଗୋଟିଏ ଆଇକନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Never display an icon
or: କେବେ ବି ଏକ ଆଇକନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନାହିଁ (_N)

en: _Only display an icon when battery power is low
or: କେବଳ ବ୍ଯାଟେରୀ ବିଦ୍ଯୁତଗୁରୁତର ଭାବରେ କମ ଥିବା ବେଳେ ଗୋଟିଏ ଆଇକନ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର (_O)

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _Reduce backlight brightness
or: ପଛ ଆଲୋକ ଉଜ୍ଜଳତାକୁ କମ କରିଥାଏ (_R)
