mate-screensaver 1.26.0 - en to or translation catalogue (139 entries)

en: %U on %h
or: %U %h ଉପରେ

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
or: %s ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପରି ଲାଗୁନାହିଁ।

en: %s. See --help for usage information.
or: %s. ଦେଖନ୍ତୁ --ସୂଚନା ଉପୟୋଗ କରିବା ନିମନ୍ତେ ସାହାୟ୍ଯ।

en: (current) UNIX password:
or: (ପ୍ରଚଳିତ) UNIX ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: <b>Leave a message for %R:</b>
or: <b>%R ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ସନ୍ଦେଶ ଦିଅନ୍ତୁ:</b>

en: <b>Screensaver preview</b>
or: <b>ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପୂର୍ବଦୃଶ୍ଯ</b>

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
or: <b>ଚେତାବନୀ: ମୂଳ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିନ ତାଲାବନ୍ଦ ହେବ ନାହିଁ </b>

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
or: ଗୋଟିଏ ପପ-କଳା-ୟୁକ୍ତ ପଲ୍ସିଙ୍ଗ ରଙ୍ଗଗୁଡିକର ଗ୍ରୀଡ

en: Activate when idle
or: ୟେବେ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଥାଏ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Allow embedding a keyboard into the window
or: ଉଇଣ୍ଡୋରେ ଗୋଟିଏ କିବୋର୍ଡକୁ ଏମ୍ବେଡେଡ କରିବା ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ

en: Allow logout
or: ଲଗ-ଆଉଟ ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ

en: Allow the session status message to be displayed
or: ଅଧିବେଶନ ସ୍ଥିତି ସନ୍ଦେଶକୁ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ଅନୁମତିଦିଅନ୍ତୁ

en: Allow the session status message to be displayed when the screen is locked.
or: ପରଦା ଅପରିବର୍ତ୍ତନିୟ ଥିବା ସମୟରେ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ଅଧିବେଶନ ସ୍ଥିତି ସନ୍ଦେଶକୁ ଅନୁମତିଦିଅନ୍ତୁ

en: Allow user switching
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଅଦଳବଦଳ କରିବା ସ୍ବୀକୃତି ଦିଅ

en: Authentication failed.
or: ବୈଧିକରଣ ବିଫଳ।

en: Blank screen
or: କଳା ପରଦା

en: Can not get username
or: ଚାଳକ ନାମକୁ ପାଇ ପାରିବ ନାହିଁ

en: Can't set PAM_TTY=%s
or: PAM_TTY=%s କୁ ବିନ୍ଯାସ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Causes the screensaver to exit gracefully
or: ମର୍ୟ୍ଯାଦାର ସହିତ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ପ୍ରାସ୍ଥାନ କରିବାର କାରଣଉତ୍ପନ୍ନ କରେ।

en: Checking...
or: ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି...

en: Color to use for images background
or: ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକର ପୃଷ୍ଠଭୂମୀ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଥିବା ରଙ୍ଗ

en: Command to invoke from the logout button
or: ଲଗଆଉଟ ବଟନରୁ ଆହ୍ବାନ କରିବା ପାଇଁ ଆଦେଶ

en: Copying file: %u of %u
or: ଫାଇଲ ନକଲ କରନ୍ତୁ: %u of %u

en: Copying files
or: ଫାଇଲ ନକଲ କରୁଅଛି

en: Copying themes
or: ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରୁଅଛି

en: Cosmos
or: ବିଶ୍ବବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡ

en: Could not load the main interface
or: ମୁଖ୍ୟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Display a slideshow from your Pictures folder
or: ଆପଣଙ୍କର ଛବି ଫୋଲ୍ଡରରୁ ଗୋଟିଏ ସ୍ଲାଇଡସୋ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
or: ବିଶ୍ବବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡର ଛବିଗୁଡିକର ଗୋଟିଏ ସ୍ଲାଇଡପ୍ରଦର୍ଶନୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Do not randomize pictures from location
or: ସଠିକ ସ୍ଥାନରୁ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ କ୍ରମମୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Do not try to stretch images on screen
or: ପରଦାରେ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ଟାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Don't become a daemon
or: ଗୋଟିଏ ଡିମୋନ ହୁଅ ନାହିଁ

en: Embedded keyboard command
or: ଏମ୍ବେଡେଡ କିବୋର୍ଡ ଆଦେଶ

en: Enable debugging code
or: ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସଂକେତକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enter new UNIX password:
or: ନୂତନ UNIX ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: Error while changing NIS password.
or: NIS ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଇବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: File to use for the background image.
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ର ପାଇଁ ବ୍ଯବହୃତ ଫାଇଲ.

en: From:
or: ଏଠାରୁ:

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
or: ୟଦି ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ସକ୍ରିଯ ଅଟେ ଏହାକୁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ କର( ସ୍କ୍ରିନକୁ ପୁରଣ କର)

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
or: ୟଦି ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ସକ୍ରିଯ ଅଟେ, ତେବେ ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଡେମୋକୁ ବଦଳାଅ

en: Incorrect password.
or: ଭୂଲ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
or: ସକ୍ରିଯ ହେବାରୁ ସ୍କ୍ରିନ ସେଭରକୁ ନିଷେଧ କର। ନିଷେଧ ସକ୍ରିଯ ଥିବା ବେଳେ ଆଦେଶ ଅବରୋଧିତ ହୁଏ

en: Invalid screensaver theme
or: ଅମାନ୍ଯ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ଥିମ

en: Location to get images from
or: ଠାରୁ ଚିତ୍ରଗୁଡିକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଅବସ୍ଥାନ

en: Lock on activation
or: ସକ୍ରିୟ ହେବାରେ ତାଲାବନ୍ଦ

en: Log _Out
or: ଲଗଆଉଟ କରନ୍ତୁ (_O)

en: Logout command
or: ଲଗ-ଆଉଟ ଆଦେଶ

en: Message to show in the dialog
or: ସଂଳାପରେ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ସନ୍ଦେଶ

en: Never
or: କେବେ ନୁହେଁ

en: No longer permitted to access the system.
or: ସିଷ୍ଟମକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଆଉ ଅନୁମତି ଦିଆୟିବନାହିଁ

en: No password supplied
or: କୌଣସି ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ

en: Not permitted to gain access at this time.
or: ଏହି ସମଯରେ ପ୍ରବେଶ ଲାଭ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆୟିବ ନାହିଁ

en: Not used
or: ବ୍ୟବହାର ହୋଇନାହିଁ

en: Occasionally rotate images as they move
or: ସାମୟିକ ଭାବରେ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକୁ ସେମାନେ ଗତି କରିବା ସମୟରେ ଘୁରାନ୍ତୁ

en: PATH
or: ପଥ

en: Password has been already used. Choose another.
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ପୂର୍ବରୁ ବଦଳା ଯାଇଛି। ଆଉ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଚୟନ କରନ୍ତୁ।

en: Password unchanged
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଟି ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ଅଛି

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Picture Filename
or: ଚିତ୍ର ଫାଇଲ ନାମ

en: Pictures folder
or: ଛବି ଫୋଲ୍ଡର

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
or: ଦଯାକରି ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ୟେ ସ୍କ୍ରିନ ସେଭର ସଠିକ ଭାବରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠାପିତ ହୋଇଛି

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
or: ଚାଲୁଥିବା ସ୍କ୍ରିନସ୍ଭରକୁ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା କାର୍ୟ୍ଯକଳାପକୁ ବାହାନା କରିବା ପାଇଁ ଆଲୋଡିତ କର

en: Pop art squares
or: ପପ କଳା ବର୍ଗକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡିକ

en: Power _Management
or: ବିଦ୍ଯୁତ ପ୍ରବନ୍ଧନ (_M)

en: Print out frame rate and other statistics
or: ଫ୍ରେମ ହାର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପରିସଂଖ୍ୟାନଗୁଡ଼ିକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Query the length of time the screensaver has been active
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ସକ୍ରିଯ ରହିଥିବା ସମଯର ଦୀର୍ଘତା ପ୍ରଶ୍ନ କର

en: Query the state of the screensaver
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକର ସ୍ଥିତିର ପ୍ରଶ୍ନ କରେ

en: Random
or: କ୍ରମମୁକ୍ତ

en: Regard the computer as _idle after:
or: ପରେ କମ୍ପ୍ଯୁଟରକୁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ ପରି ବିଚାର କରନ୍ତୁ (_i):

en: Retype new UNIX password:
or: ନୂତନ UNIX ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ପୁନର୍ବାର ଟାଇପ କରନ୍ତୁ:

en: S_witch User...
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ବଦଳକର (_w)...

en: Screensaver
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ

en: Screensaver Preferences
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ

en: Screensaver Preview
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପୂର୍ବଦୃଶ୍ଯ

en: Screensaver theme selection mode
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ଥିମ ମନୋନୟନ ମୋଡ

en: Screensaver themes
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: Screensavers
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ

en: Select Background Image
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରତିଛବିକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
or: ୟେବେ ଅଧିବେଶନ ନିଷ୍କିୟ ହୁଏ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ସକ୍ରିଯ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ TRUE କୁ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
or: ତାଲାବନ୍ଦକୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ବେଳେ ଉଇଣ୍ଡୋରେ ଗୋଟିଏ କିବୋର୍ଡକୁ ଏମ୍ବେଡେଡ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ବୀକୃତି ଦେବା ନିମନ୍ତେ ଏହାକୁ TRUE କୁ ସ୍ଥିର କର "କିବୋର୍ଡ_ଆଦେଶ" କି ଉପୟୁକ୍ତ ଆଦେଶ ସହିତ ସେଟ ହେବା ଆବଶ୍ଯକ

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
or: ୟେବେ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ସକ୍ରିଯ ହୁଏ ସ୍କ୍ରିନକୁ ତାଲାବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ TRUE କୁ ସ୍ଥିର କର

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
or: ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ବଦଳ କରିବା ପାଇଁ ତାଲାବନ୍ଦ ଖୋଲିବା ଡାଏଲଗରେ ଗୋଟିଏ ବିକଳ୍ପ ପ୍ରଦାନ କରିବା ନିମନ୍ତେ ଏହାକୁ TRUE କୁ ସ୍ଥିର କର

en: Set your screensaver preferences
or: ଆପଣଙ୍କର ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପସନ୍ଦଗୁଡିକୁ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ

en: Show debugging output
or: ଡିବଗ୍ କରିବା ଆଉଟପୁଟ ଦେଖାଅ

en: Show paths that images follow
or: ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ପଥକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show the logout button
or: ଲଗଆଉଟ ବଟନ ଦେଖାଅ

en: Show the switch user button
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ବଦଳ ବଟନ ଦେଖାଅ

en: Sorry, passwords do not match
or: କ୍ଷମା କରିବେ, ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ମିଶୁ ହେଉନାହିଁ

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
or: ଚାଲୁଥିବା ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପ୍ରକ୍ରିଯାକୁ ଅତିଶୀଘ୍ର ସ୍କ୍ରିନକୁ ତାଲାବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ କହେ

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
or: ଡାକୁଥିବା ପ୍ରଯୋଗ ୟାହାକି ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ନିଷେଧ କରୁଛି

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
or: ଆଦେଶ ୟାହାକି ଚାଲିବ ,ୟଦି "ଏମ୍ବେଡେଡ_କିବୋର୍ଡ_ସକ୍ଷମହେଲା" କି TRUEକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥାଏ, ଗୋଟିଏ କିବୋର୍ଡ ବିଜେଟକୁ ଉଇଣ୍ଡୋରେ ଏମ୍ବେଡ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଆଦେଶ ଗୋଟିଏ XEMBED ପ୍ଲଗ ଇଣ୍ଟରଫେସ ଏବଂ ଆଉଟପୁଟ ଗୋଟିଏ ଉଇଣ୍ଡୋ XID ଷ୍ଟାଣ୍ଡାର୍ଡ ଆଉଟପୁଟରେ କାର୍ୟ୍ଯକାରୀ ହେବା ଉଚିତ।

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
or: ଲଗ-ଆଉଟ ବଟନ କ୍ଲିକ ହେଲେ ଆହ୍ବାନ କରିବାକୁ ଥିବା ଆଦେଶ। ଏହି ଆଦେଶ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସରଳ ଭାବରେ ଲଗ-ଆଉଟ କରେ ଅନ୍ଯ କୌଣସି କଥାବାର୍ତ୍ତା ବିନା। ଏହି କିର ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ, କେବଳ ୟଦି  "ଲଗଆଉଟ_ସକ୍ଷମ" କି TRUEକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥାଏ।

en: The initial size and position of window
or: ୱିଣ୍ଡୋର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଆକାର ଏବଂ ସ୍ଥାନ

en: The maximum number of images to keep on screen
or: ପରଦା ଉପରେ ରଖିବା ପାଇଁ ସର୍ବାଧିକ ସଂଖ୍ୟକ ପ୍ରତିଛବି

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
or: ସ୍କ୍ରିନକୁ ତାଲାବନ୍ଦ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ସକ୍ରିଯ ହେବା ପରେ ମିନିଟଗୁଡିକର ସଂଖ୍ଯା

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ଥିମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଚାଲିବା ପାଇଁ ମିନିଟଗୁଡିକର ସଂଖ୍ଯା।

en: The reason for inhibiting the screensaver
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ନିଷେଧ କରିବା ନିମନ୍ତେ କାରଣ

en: The screensaver has been active for %d seconds.
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ %d ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ସକ୍ରିଯ ହୋଇଛି।

en: The screensaver is %s
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ହେଉଛି %s

en: The screensaver is being inhibited by:
or: ଦ୍ୱାରା ପରଦା ସଂରକ୍ଷକଟି ବାରଣ କରାଯାଇଥାଏ:

en: The screensaver is not currently active.
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ।

en: The screensaver is not inhibited
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ବାରଣ କରାଯାଇନାହିଁ

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ଦ୍ବାରା ଉପୟୋଗ ହୋଇଥିବା ମନୋନଯନ ମୋଡ ହୁଏତ "କେବଳ-ଖାଲି" ସକ୍ରିଯ ହେବାରେ କୌଣସି ଥିମ ଉପୟୋଗ କରିବା ବିନା ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ସକ୍ଷମ କରିବା ପାଇଁ, "ଏକମାତ୍ର"  ସକ୍ରିଯ ହେବାରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଥିମକୁ ଉପୟୋଗ କରି ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ସକ୍ଷମ କରିବା ପାଇଁ ( "ଥିମ" କିରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ), ଏବଂ "ୟଦୃଚ୍ଛାକ୍ରମରେ" ସକ୍ରିଯ ହେବାରେ ଗୋଟିଏ ୟଦୃଚ୍ଛା ଥିମକୁ ଉପୟୋଗ କରି ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ସକ୍ଷମ କରିବା ପାଇଁ ହୋଇପାରେ।

en: The source image to use
or: ବ୍ଯବହାର କରିବାକୁ ଥିବା ଉତ୍ସର ପ୍ରତିଛବି

en: Theme for lock dialog
or: ତାଲାବନ୍ଦ ଡାଏଲଗ ପାଇଁ ଥିମ

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
or: ଏହି କି ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ଦ୍ବାରା ଉପୟୋଗ ହେବାକୁ ଥିବା ଥିମଗୁଡିକର ତାଲିକାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ। ଏହା ଅବହେଳିତ ହୋଇଥାଏ ୟେବେ "ମୋଡ" କି "କେବଳ-ଖାଲି"ଅଟେ, ଥିମ ନାମ ୟୋଗାଇଦେବା ଉଚିତ ୟେବେ "ମୋଡ"  "ଏକମାତ୍ର"ଅଟେ, ଏବଂ ଥିମ ନାମଗୁଡିକର ତାଲିକା ୟୋଗାଇଦେବା ଉଚିତ ୟେବେ "ମୋଡ"  "ୟଦୃଚ୍ଛା" ଅଟେ।

en: Time before locking
or: ତାଲାବନ୍ଦ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମୟ

en: Time before logout option
or: ଲଗଆଉଟ ବିକଳ୍ପ ପୂର୍ବରୁ ସମୟ

en: Time before theme change
or: ଥିମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପୂର୍ବରୁ ସମୟ

en: Time has expired.
or: ସମଯ ସମାପ୍ତ ହୋଇୟାଇଛି

en: To:
or: ଏଠାକୁ:

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ଆରମ୍ଭ କର(ଖାଲି ସ୍କ୍ରିନ)

en: Unable to establish service %s: %s
or: %s ସେବାକୁ ପ୍ରତିଷ୍ଠାପିତ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Username:
or: ଚାଳକ ନାମ:

en: Version of this application
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣ

en: You are required to change your password immediately (password aged)
or: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ବଦଳାଇବା ଆବଶ୍ଯକ (ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ କାଲବାଧିତ ହୋଇସାରିଛି)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
or: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ବଦଳାଇବା ଆବଶ୍ଯକ (ରୁଟ ଦ୍ବାରା ବାଧ୍ଯ)

en: You have the Caps Lock key on.
or: ଆପଣଙ୍କର କ୍ଯାପସ୍ ଲକ କି ଅନ୍ ଅଛି।

en: You must choose a longer password
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଲମ୍ବା ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଚୟନ କରିବା ଉଚିତ

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
or: ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ର ନିଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରିବା ଆବଶ୍ଯକ। ଦେଖନ୍ତୁ --ସୂଚନା ଉପୟୋଗ କରିବା ନିମନ୍ତେ ସାହାୟ୍ଯ।

en: You must wait longer to change your password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅପେକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ

en: Your account has expired; please contact your system administrator
or: ଆପଣଙ୍କର ଖାତାଟି ଅଚଳ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି; ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କ ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଶାସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: _Activate screensaver when computer is idle
or: ୟେବେ କମ୍ପ୍ଯୁଟର ନିଷ୍କ୍ରିଯ ହୁଏ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ସକ୍ରିଯ କର (_A)

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Leave Message
or: ସଂନ୍ଦେଶ ଛାଡନ୍ତୁ (_L)

en: _Lock screen when screensaver is active
or: ୟେବେ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ସକ୍ରିଯ ହୁଏ ସ୍କ୍ରିନକୁ ତାଲାବନ୍ଦ କର (_L)

en: _Log Out
or: ଲଗ ଆଉଟ (_L)

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P):

en: _Preview
or: ପୂର୍ବାଲୋକନ (_P)

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Screensaver theme:
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପ୍ରସଙ୍ଗ (_S):

en: _Switch User
or: ବ୍ଯବହାରକାରୀ ବଦଳାନ୍ତୁ (_S)

en: _Unlock
or: ତାଲାଖୋଲନ୍ତୁ (_U)

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: failed to register with the message bus
or: ସଂଦେଶ ବସ ସହିତ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାକୁ ବିଫଳ ହେଲା

en: image - floats images around the screen
or: ଚିତ୍ର - ସ୍କ୍ରିନର ଚାରିପଟେ ଚିତ୍ରଗୁଡିକୁ ଭସମାନ କରେ

en: inactive
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: not connected to the message bus
or: ସଂଦେଶ ବସ୍ ସହିତ ସଂୟୋଗ ହୋଇ ନାହିଁ

en: screensaver already running in this session
or: ଏହି ଅଧିବେଶନରେ ପରଦା ସଂରକ୍ଷକ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଛି
