kdelibs4 - en to pl translation catalogue (229 entries)

en: 1 download | %1 downloads
pl[0]: 1 pobranie
pl[1]: %1 pobrania
pl[2]: %1 pobrań

en: <a href="https://opendesktop.org">Homepage</a>
pl: <a href="https://opendesktop.org">Strona domowa</a>

en: <br />Provider: %1
pl: <br/>Dostawca: %1

en: <br />Version: %1
pl: <br/>Wersja: %1

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
pl: <qt>Nie można uruchomić <i>gpg</i> i sprawdzić poprawności pliku. Proszę się upewnić, że <i>gpg</i> jest zainstalowane, inaczej sprawdzenie pobranych źródeł danych będzie niemożliwe.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
pl: <qt>Nie można uruchomić <i>gpg</i> i pobrać dostępnych kluczy. Proszę się upewnić, że <i>gpg</i> jest zainstalowane, inaczej sprawdzenie pobranych źródeł danych będzie niemożliwe.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
pl: <qt>Nie można uruchomić <i>gpg</i> i podpisać pliku. Proszę się upewnić, że <i>gpg</i> jest zainstalowane, inaczej podpisywanie źródeł danych będzie niemożliwe.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
pl: <qt>Proszę podać hasło do klucza <b>0x%1</b>, należącego do <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i>:</qt>

[ctx: @action:button]
en: No
pl: Nie

[ctx: @action:button]
en: Yes
pl: Tak

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure...
pl: Ustawienia...

[ctx: @action:inmenu]
en: Install
pl: Wgraj

[ctx: @action:inmenu]
en: More
pl: Więcej

[ctx: @action:inmenu]
en: No further information available.
pl: Brak dodatkowych danych.

[ctx: @action:inmenu]
en: Not installed:
pl: Niewgrane:

[ctx: @action:inmenu]
en: Visit homepage
pl: Odwiedź stronę domową

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - all devices
pl: %1 - wszystkie urządzenia

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current device
pl: %1 - bieżące urządzenie

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current folder
pl: %1 - bieżący katalog

[ctx: @knewstuff5]
en: Upload New Stuff: %1
pl: Wyślij nową rzecz: %1

[ctx: A description of how to upload content to a generic provider]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry on the KDE Store, please open the website and log in. Once you have done this, you will be able to find the My Products entry in the menu which pops up when you click your user icon. Click on this entry to go to the product management system, where you can work on your products .
pl: Aby wysłać nową rzecz lub dodać treść do istniejącej rzeczy w Sklepie KDE, otwórz stronę sieciową i zaloguj się. Po wykonaniu tego, rzecz Mój Produkt znajdziesz w menu,  które pojawi się, gdy naciśniesz na ikonie użytkownika. Naciśnij na ten wpis, aby przejść do systemu zarządzania produktem, gdzie możesz zacząć pracować nad swoimi produktami.

[ctx: A description of how to upload content to the KDE Store specifically]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry, please open the provider's website and follow the instructions there. You will likely need to create a user and log in to a product management system, where you will need to follow the instructions for how to add. Alternatively, you might be required to contact the managers of the site directly to get new content added.
pl: Aby wysłać nową rzecz lub dodać treść do istniejącej rzeczy, otwórz stronę sieciową dostawcy i podążaj za poleceniami tam danymi. Najprawdopodobniej będziesz musiał stworzyć użytkownika i zalogować się do systemu zarządzania produktami, do którego będziesz musiał doczytać sposób w jaki coś  tam dodawać. W pewnych przypadkach będziesz musiał napisać do zarządców systemu, aby dodali oni twoją nową treść.

en: A kns url to show information from. The format for a kns url is kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'knsrcfile'
    is the name of a knsrc file as might be passed directly through this tool's knsrcfile argument
    'providerid'
    is the hostname of the provider the entry should exist on
    'entryid'
    is the unique ID of an entry found in the provider specified by the knsrc file.
     An example of such a url is kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714
pl: Adres URL kns, z którego pokazywać dane. Zapis dla adresu URL kns to kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'plikknsrc'
    jest nazwą pliku knsrc, który można przekazać bezpośrednio temu narzędziu przez plikknsrc, argument 
    'providerid'
    jest nazwą gospodarza, na którym ten wpis powinien istnieć
    'entryid'
    jest niepowtarzalnym ID wpisu, istniejącym u dostawcy i określonym przez plik knsrc.
     Przykładem takiego adresu URL jest kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
pl: Wyślij datek

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
pl: Strona domowa

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
pl[0]: Baza wiedzy (brak wpisów)
pl[1]: Baza wiedzy (%1 wpisy)
pl[2]: Baza wiedzy (%1 wpisów)

[ctx: A link which, when clicked, opens a new sub page with comments (comments with or without ratings) for this entry]
en: %1 Reviews and Comments
pl: Liczba opinii i uwag: %1

[ctx: A link which, when clicked, opens a website with information on donation in support of the entry]
en: Find out how to donate to this project
pl: Dowiedz się jak pieniężnie wesprzeć ten projekt

[ctx: A link which, when clicked, opens the website associated with the entry (this could be either one specific to the project, the author's homepage, or any other website they have chosen for the purpose)]
en: Open the homepage for %1
pl: Otwórz stronę domową dla %1

[ctx: A message which is shown when the user attempts to display a specific entry from a specific provider, but that entry isn't found]
en: The entry you attempted to display, identified by the unique ID %1, could not be found.
pl: Nie można znaleźć wpisu o ID %1, który próbowałeś wyświetlić.

[ctx: A passive notification shown when installation of an item is initiated]
en: Installing %1 from %2
pl: Wgrywanie %1 z %2

[ctx: A placeholder title used in the dialog when there is no better title available]
en: Download New Stuff
pl: Pobierz nowe rzeczy

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Loading more…
pl: Nadal wczytuję...

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Updating information...
pl: Uaktualnianie danych...

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Providers
pl: Wszyscy dostawcy

en: All categories are missing
pl: Brakuje jakiejkolwiek kategorii

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: An error occurred during the installation process:
    %1
pl: Wystąpił błąd podczas wgrywania:
    %1

[ctx: An informational message which is shown to inform the user they are not authorized to use GetHotNewStuff functionality]
en: You are not authorized to Get Hot New Stuff. If you think this is in error, please contact the person in charge of your permissions.
pl: Odmówiono uprawnień do pobierania z Get Hot New Stuff. Jeśli uważasz, że to błąd, to skontaktuj się z osobą przyznającą ci uprawnienia.

[ctx: An unnamed provider]
en: Your Provider
pl: Twój dostawca

en: Author:
pl: Autor:

en: Become a Fan
pl: Zostań wielbicielem

en: Cannot install '%1' because it points to a web page. Click <a href='%2'>here</a> to finish the installation.
pl: Nie można wgrać '%1', bo wskazuje na stronę sieciową. Naciśnij <a href='%2'>tutaj</a>, aby ukończyć wgrywanie.

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Changelog:
pl: Dziennik zmian:

[ctx: Combined title for the entry details page made of the name of the entry, and the author's name]
en: %1 by %2
pl: %1 autorstwa %2

en: Comments and Reviews:
pl: Opinie i uwagi:

en: Configuration file exists, but cannot be opened: "%1"
pl: Plik ustawień istnieje, lecz nie można go otworzyć: "%1"

en: Configuration file is invalid: "%1"
pl: Nieprawidłowy plik ustawień: "%1"

en: Configure menu
pl: Menu ustawień

en: Configure menu - %1
pl: Menu ustawień - %1

en: Contribute your own…
pl: Dodaj coś od siebie...

en: Could not create a package installer for the service type %1: The installer does not have a valid structure
pl: Nie można utworzyć instalatora pakietu dla rodzaju usługi %1: Instalator nie ma poprawnej struktury

en: Could not determine the type of archive of the downloaded file %1
pl: Nie można ustalić rodzaju archiwum dla pobranego pliku %1

en: Could not initialise the installation handler for %1
    This is a critical error and should be reported to the application author
pl: Nie można rozpocząć obsługi wygrywania dla %1
    To poważny błąd i zalecamy zgłoszenie go autorowi programu

en: Could not install "%1": file not found.
pl: Nie można wgrać "%1": nie znaleziono pliku.

en: Could not install %1
pl: Nie można wgrać %1

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
pl: Nie można pobrać dostawców nowej zawartości z pliku: %1

en: Could not open %1 for reading
pl: Nie można otworzyć %1 do odczytu

en: Could not open %1 for writing
pl: Nie można otworzyć pliku %1 do zapisu

en: Could not perform an installation of the entry %1 as it does not have any downloadable items defined. Please contact the author so they can fix this.
pl: Nie można wgrać wpisu %1, bo nie ma on określonych żadnych rzeczy do pobrania. Napisz o tym do autora, aby mógł to naprawić.

en: Detailed Tiles View Mode
pl: Tryb widoku szczegółowych kafelków

en: Details
pl: Szczegóły

en: Details for %1
pl: Szczegóły dla %1

en: Details view mode
pl: Tryb widoku szczegółów

en: Download New %1...
pl: Pobierz nowe %1...

en: Download New Stuff...
pl: Pobierz nowe rzeczy...

en: Download of "%1" failed, error: %2
pl: Pobieranie "%1" nie powiodło się, błąd: %2

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
pl: Pobieranie elementu nie powiodło się: brak adresu dla "%1".

en: Downloads
pl: Pobierane

en: Error initializing provider.
pl: Błąd podczas inicjowania dostawcy.

en: Everything
pl: Wszystkie

en: Failed to adopt '%1'
    %2
pl: Nie można dostosować '%1'
    %2

en: Failed to create a job for the package management task. This is usually because the package is invalid. We attempted to operate on the package %1
pl: Nie udało się utworzyć zadania zarządzaniem pakietami. Powodem jest zazwyczaj to, że pakiet jest nieprawidłowy. Próbowaliśmy działać na pakiecie %1

en: Failed to open the archive file %1. The reported error was: %2
pl: Nie można otworzyć pliku archiwum %1. Zgłoszony błąd to: %2

en: For this menu there are some more tools suggested which are currently not installed:
pl: Dla tego menu zalecanych jest więcej narzędzi, które obecnie nie są wgrane:

en: Get Hot New Stuff
pl: Pobieranie nowych pakietów

en: Get Hot New Stuff!
pl: Pobierz nowe pakiety!

en: Go to...
pl: Przejdź do...

en: Homepage:
pl: Strona domowa:

en: How To Donate:
pl: Jak wesprzeć pieniężnie:

en: Icons
pl: Ikony

en: Icons Only View Mode
pl: Ikonowy tryb widoku

en: Icons view mode
pl: Ikonowy tryb widoku

en: Initializing
pl: Inicjowanie

en: Install
pl: Wgraj

en: Install Again
pl: Wgraj ponownie

en: Installation of %1 failed: %2
pl: Nie udało się wgrać %1: %2

en: Installed
pl: Wgranych

en: Installing
pl: Wgrywanie

en: Invalid item.
pl: Niepoprawny element.

en: Key used for signing:
pl: Klucz użyty do podpisywania:

[ctx: Knewstuff5]
en: All Entries
pl: Wszystkie wpisy

[ctx: Knewstuff5]
en: Back
pl: Wstecz

[ctx: Knewstuff5]
en: Featured
pl: Wyróżnione

[ctx: Knewstuff5]
en: Home
pl: Dom

[ctx: Knewstuff5]
en: New
pl: Nowy

[ctx: Knewstuff5]
en: Popular
pl: Popularny

[ctx: Knewstuff5]
en: Recommended
pl: Zalecane

[ctx: Knewstuff5]
en: Restart
pl: Uruchom ponownie

[ctx: Knewstuff5]
en: Search Preset: %1
pl: Szukaj nastawy: %1

[ctx: Knewstuff5]
en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

[ctx: Knewstuff5]
en: Up
pl: W górę

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is being installed OR uninstalled]
en: Working...
pl: Pracuję...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is in the process of being updated]
en: Updating...
pl: Uaktualnianie...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is installing]
en: Installing...
pl: Wgrywanie...

[ctx: Label for the busy indicator which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: Invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
pl: Nieprawidłowy lub nieznany stan.<a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Zalecane jest zgłoszenie tego Społeczności KDE jako błąd</a>.

en: Large Preview View Mode
pl: Tryb widoku z dużymi podglądami

en: Learn how to add your own hot new stuff to this list
pl: Naucz się jak dodawać swoje własne rzeczy do tej listy

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Installed Only
pl: Tylko wgrane

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Show Only Installed Entries
pl: Pokaż tylko wgrane rzeczy

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Show Only Updateable Entries
pl: Pokaż tylko rzeczy do uaktualnienia

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Updateable Only
pl: Tylko do uaktualnienia

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show All Entries
pl: Pokaż wszystkie rzeczy

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show Everything
pl: Pokaż wszystkie

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show Most Downloaded First
pl: Najpierw pokaż najczęściej pobierane

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show most downloaded first
pl: Najpierw pokaż najbardziej pobierane

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show Highest Rated First
pl: Najpierw pokaż najwyżej oceniane

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show highest rated first
pl: Najpierw pokaż najwyżej oceniane

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show Most Recent First
pl: Najpierw pokaż najnowsze

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show most recent first
pl: Najpierw pokaż najnowsze

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort Alphabetically By Name
pl: Uszereguj alfabetycznie po nazwie

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort alphabetically
pl: Uszereguj alfabetycznie

en: Loading Preview
pl: Wczytywanie podglądu

en: Loading data
pl: Wczytywanie danych

en: Loading data from provider
pl: Pobieranie danych od dostawcy

en: Loading of providers from file: %1 failed
pl: Wczytywanie dostawców z pliku: %1 nie powiodło się

en: Loading one preview | Loading %1 previews
pl[0]: Wczytywanie podglądu
pl[1]: Wczytywanie %1 podglądów
pl[2]: Wczytywanie %1 podglądów

en: Loading provider information
pl: Wczytywanie informacji o dostawcy

en: Main section
pl: Obszar główny

en: More section
pl: Obszar rozszerzony

en: More tools...
pl: Więcej narzędzi...

en: Most downloads
pl: Najczęściej pobieranych

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Move to Main section
pl: Przenieś do obszaru głównego

en: Move to More section
pl: Przenieś do obszaru rozszerzonego

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Network error %1: %2
pl: Błąd sieci %1: %2

en: Newest
pl: Najnowszych

en: None
pl: Brak

en: Order by:
pl: Uszereguj według:

en: Overwrite File
pl: Zastąp plik

en: Pick Update Item
pl: Wskaż element do uaktualnienia

en: Pick Your Installation Option
pl: Wybierz opcję wgrywania

[ctx: Placeholder title for when a comment has no subject, but does have a rating]
en: <i>(no title)</i>
pl: <i>(bez tytułu)</i>

en: Please pick the item from the list below which should be used to apply this update. We were unable to identify which item to select, based on the original item, which was named %1
pl: Wybierz element z wykazu poniżej do nałożenia tego uaktualnienia. Sami nie możemy rozpoznać, który to powinien być element, opierając się na pierwotnym elemencie o nazwie %1

en: Please select the option you wish to install from the list of downloadable items below. If it is unclear which you should chose out of the available options, please contact the author of this item and ask that they clarify this through the naming of the items.
pl: Wybierz opcję do wgrania z poniższego wykazu pobieralnych elementów. Jeśli  nie jest jasne, co należy wybrać, to skontaktuj się z autorem tego elementu i poproś o wyjaśnienie nazewnictwa elementów.

en: Please try again later.
pl: Spróbuj ponownie później.

en: Preview
pl: Podgląd

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
pl: %1 - wgrywanie dodatków

en: Provider information
pl: Informacje o dostawcy

en: Provider:
pl: Dostawca:

en: Rating
pl: Ocen

en: Rating:
pl: Ocena:

en: Rating: %1%
pl: Ocena: %1%

en: Re: %1
pl: Ponów: %1

en: Recent
pl: Ostatnie

[ctx: Request installation of this item]
en: Install
pl: Wgraj

[ctx: Request installation of this item, available when there is exactly one downloadable item]
en: Install
pl: Wgraj

[ctx: Request uninstallation of this item]
en: Uninstall
pl: Usuń

[ctx: Request updating of this item]
en: Update
pl: Uaktualnij

en: Reset
pl: Wyzeruj

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Search:
pl: Znajdź:

en: Select Signing Key
pl: Wybierz klucz do podpisywania

en: Server: %1
pl: Serwer: %1

[ctx: Show installation options, where there is more than one downloadable item]
en: Install...
pl: Wgraj...

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
pl: Dzięki <i>%1</i>

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <br />Size: %1
pl: <br />Rozmiar: %1

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <p>Size: %1</p>
pl: <p>Rozmiar: %1</p>

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being installed OR uninstalled]
en: Currently working on the item %1 by %2. Please wait...
pl: Obecnie pracuję nad rzeczą %1 autorstwa %2. Czekaj...

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being updated]
en: Currently updating the item %1 by %2. Please wait...
pl: Uaktualniany jest element %1 autorstwa %2. Czekaj...

[ctx: Status message which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: This item is currently in an invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
pl: Ten element znajduje się obecnie w nieprawidłowym lub nieznanym stanie.<a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Zalecane jest zgłoszenie tego Społeczności KDE jako błąd</a>.

[ctx: Subheading for the tile view, located immediately underneath the name of the item]
en: By <i>%1</i>
pl: Autorstwa <i>%1</i>

[ctx: Text for an action which causes the specified website to be opened using the user's system default browser]
en: Open Website: %1
pl: Otwórz stronę sieciową: %1

[ctx: Text for an action which will attempt to send an email using the user's system default email client]
en: Send Email To: %1
pl: Wyślij wiadomość do: %1

en: The KNSRC file you want to show. If none is passed, you will be presented with a dialog which lets you switch between all the config files installed into the systemwide knsrc file location
pl: Plik KNSRC, który chcesz pokazać. Jeśli nie wskazano żadnego, to zostanie pokazane ono dialogowe, które umożliwia przełączanie pomiędzy wszystkimi wgranymi plikami ustawień w systemowym położeniu pliku knsrc

en: The Open Collaboration Services instance %1 does not support the attempted function.
pl: Wystąpienie %1 Usługi Otwartej Współpracy nie obsługuje próby wykorzystania funkcji.

[ctx: The author label in case the comment was written by the author of the content entry the comment is attached to]
en: %1 <i>(author)</i>
pl: %1 <i>(twórca)</i>

en: The content available here has been uploaded by users like you, and has not been reviewed by your distributor for functionality or stability.
pl: Treść dostępna tutaj został wysłana przez użytkowników takich jak ty i nie została sprawdzona przez dystrybutora pod kątem stabilności i zdatności.

[ctx: The dialog title when we know which type of stuff is being requested]
en: Download New %1
pl: Pobierz nowe %1

[ctx: The first entry in the category selection list (also the default value)]
en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: The installation failed while attempting to run the command:
    %1
    
    The returned output was:
    %2
pl: Nie udało się wgrać, wykonując polecenie:
    %1
    
    Zwrócony wynik to:
    %2

en: The installation failed with code %1 while attempting to run the command:
    %2
    
    The returned output was:
    %3
pl: Nie udało się wgrać, a polecenie zwróciło kod %1:
    %2
    
    Zwrócony wynik to:
    %3

en: The installation of %1 failed to create the expected new directory %2
pl: Podczas wgrywania %1 nie udało się utworzyć oczekiwanego, nowego katalogu %2

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain a correct KPackage structure.
pl: Nie udało się wgrać %1, bo pobrany pakiet nie zawiera poprawnej struktury KPackage.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
pl: Nie udało się wgrać pakietu %1, bo pobrany pakiet nie zawiera żadnych użytecznych metadanych, co oznacza, że nie jest prawidłowym KPackage.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not list a service type.
pl: Nie udało się wgrać %1, bo pobrany pakiet nie zawiera danych o rodzaju usługi.

en: The installation of %1 failed, as the service type %2 was not accepted by the system (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
pl: Nie udało się wgrać %1, bo system odrzucił rodzaj usługi %2 (zapomniałeś wgrać obsługi wtyczek KPackage dla tego rodzaju pakietu?)

[ctx: The name of the KDE Store]
en: KDE Store
pl: Sklep KDE

[ctx: The number of times the item has been downloaded]
en: %1 downloads
pl: %1 pobrań

en: The removal of %1 failed, as the downloaded file %2 could not be automatically removed.
pl: Nie udało się usunąć %1, bo pobranego pakietu %2 nie można usunąć samoczynnie.

en: The removal of %1 failed, as the installed file %2 could not be automatically removed. You can attempt to manually delete this file, if you believe this is an error.
pl: Nie udało się usunąć %1, bo wgranego pliku %2 nie można samoczynnie usunąć. Możesz spróbować ręcznie go usunąć, jeśli masz pewność, że jest to błąd.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain a correct KPackage structure.
pl: Nie udało się usunąć %1, bo pobrany pakiet nie zawiera poprawnej struktury KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
pl: Nie udało się usunąć pakietu %1, bo wgrany pakiet nie zawiera żadnych użytecznych metadanych, co oznacza, że nie jest prawidłowym KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the installed package is not a supported type (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
pl: Nie udało się usunąć %1, bo wgrany pakiet nie jest obsługiwanym rodzajem (zapomniałeś wgrać obsługi wtyczek KPackage dla tego rodzaju pakietu?)

en: The removal of %1 failed, as there seems to somehow be more than one thing installed, which is not supposed to be possible for KPackage based entries.
pl: Nie udało się usunąć %1, bo wygląda na to , że wgranych jest więcej niż jedna rzecz, co nie powinno mieć miejsca we wpisach opartych na KPackage.

en: The removal of %1 failed, due to the installed file not being a KPackage. The file in question was %2, and you can attempt to delete it yourself, if you are certain that it is not needed.
pl: Nie udało się usunąć %1 z powodu, że wgrany plik nie jest KPackage. Kłopotliwym plikiem jest %2 i możesz spróbować sam go usunąć, jeśli masz pewność, że nie jest potrzebny.

en: The service is currently undergoing maintenance and is expected to be back in %1.
pl: Usługa obecnie przechodzi konserwację, ale ma zamiar powrócić %1.

en: The service type %1 was not understood by the KPackage installer
pl: Instalator KPackage nie zrozumiał rodzaju usługi %1

[ctx: The string passed back in the case the requested category is not known]
en: Unknown Category
pl: Nieznana kategoria

en: The uninstallation process failed to successfully run the command %1
    The output of was: 
    %2
    If you think this is incorrect, you can continue or cancel the uninstallation process
pl: Podczas usuwania nie udało się wykonać polecenia %1
    Zwrócono: 
    %2
    Jeśli uważasz to za niepoprawne, to możesz kontynuować lub przerwać usuwanie

[ctx: The value returned for an unknown role when requesting data from the model.]
en: Unknown CommentsModel role
pl: Nieznana rola CommentsModel

en: This file already exists on disk (possibly due to an earlier failed download attempt). Continuing means overwriting it. Do you wish to overwrite the existing file?
pl: Plik już istnieje na dysku (prawdopodobnie ze względu na wcześniejsze niepowodzenie przy pobieraniu). Kontynuowanie oznacza zastąpienie. Czy chcesz zastąpić istniejący plik?

en: Tiles
pl: Kafelki

en: Timeout. Check Internet connection.
pl: Upłynął czas połączenia. Proszę sprawdzić stan sieci.

[ctx: Title for a dialog box which shows error messages]
en: An Error Occurred
pl: Napotkano błąd

[ctx: Title for the item which is checked when all comments should be shown]
en: Show All Comments
pl: Pokaż wszystkie uwagi

[ctx: Title for the item which is checked when comments which are reviews, and their children should be shown]
en: Show Reviews and Replies
pl: Pokaż opinie i odpowiedzi

[ctx: Title for the item which is checked when only comments which are reviews should be shown]
en: Show Reviews Only
pl: Pokaż tylko opinie

[ctx: Title for the page containing a view of the comments for the entry]
en: Comments and Reviews for %1
pl: Opinie i uwagi do %1

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
pl: Zbyt wiele żądań do serwera. Proszę spróbować za kilka minut.

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
pl: Otwórz w oknie przeglądarki

en: Unable to move the file %1 to the intended destination %2
pl: Nie można przenieść pliku %1 do zamierzonego miejsca %2

en: Uninstall
pl: Usuń

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
pl: Nieznany błąd API Usługi Otwartej Współpracy (%1).

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Updateable
pl: Tylko do uaktualnienia

en: Updating
pl: Uaktualnianie

en: Upload...
pl: Wyślij...

en: Use
pl: Użyj

[ctx: Used to construct the button's label (which will become Download New 'this value'...)]
en: Stuff
pl: Rzeczy

en: We failed to identify a good link for updating %1, and are unable to perform the update
pl: Nie udało się wybrać dobrego odnośnika uaktualniającego %1, więc nie można wykonać uaktualnienia

en: You are now a fan.
pl: Teraz jesteś wielbicielem.

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
pl: Bilans Twojego konta jest zbyt niski:
    Twój bilans to: %1
    Cena: %2

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
pl[0]: 1 wielbiciel
pl[1]: %1 wielbicieli
pl[2]: %1 wielbicieli

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
pl: Koszt tej pozycji wynosi %1 %2.
    Czy chcesz ją kupić?

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
pl: Twój głos został zapisany.
