libksieve - en to pl translation catalogue (524 entries)

en:  The "ereject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
pl:  Działanie "ereject" porzuci nakazanego zachowania i odmówi dostarczenia wiadomości.

en:  The "reject" action cancels the implicit keep and refuses delivery of a message.
pl:  Działanie "reject" porzuci nakazane zachowanie i odmówi dostarczenia wiadomości.

en:  day |  days
pl[0]:  dzień
pl[1]:  dni
pl[2]:  dni

en:  px
pl:  piks.

en: "else" block
pl: blok "else"

en: "elsif" block
pl: blok "elsif"

en: "foreverypart", which is an iterator that walks though every MIME part of a message, including nested parts, depth first, and applies the commands in the specified block to each of them.
pl: "foreverypart", który jest iteratorem idącym przez każdą część MIME wiadomości, włączając w to części, pierwsza głębokość, i stosuje polecenia w podanym bloku do każdej z nich.

en: "require" missing for command "%1"
pl: "require" brakuje dla polecenia "%1"

en: "require" missing for comparator "%1"
pl: "require" brakuje w komparatorze "%1"

en: "require" missing for test "%1"
pl: "require" brakuje dla testu "%1"

en: "require" must be first command
pl: "require" musi być pierwszym poleceniem

en: "sieve-test" was not found on system. Please install it. (See in Dovecot package)
pl: Nie znaleziono polecenia "sieve-test" na systemie. Proszę je dograć. (Zajrzyj do pakietu Dovecot)

en: &Action for incoming mails:
pl: Dzi&ałanie dla przychodzącej poczty:

en: &Activate vacation notifications
pl: Włącz powi&adomienia wakacyjne

en: &Resend notification only after:
pl: &Wyślij powiadomienia ponownie tylko po:

en: &Send responses for these addresses:
pl: &Wyślij odpowiedzi dla tych adresów:

en: &Start TLS nonetheless
pl: Mimo to &uruchom TLS

en: &Subject of the vacation mail:
pl: &Tytuł wiadomości wakacyjnej:

en: (Account does not support Sieve)
pl: (Konto nie obsługuje Sieve)

en: (No Sieve scripts available on this server)
pl: (Brak dostępnych skryptów Sieve na tym serwerze)

en: (No special capabilities available)
pl: (Brak dostępnych specjalnych możliwości)

en: (This script is empty)
pl: (Skrypt jest pusty)

en: *.siv;;sieve files (*.siv);;all files (*)
pl: *.siv;;pliki sieve (*.siv);;wszystkie pliki (*)

[ctx: @action:button]
en: Cancel Editing
pl: Anuluj edytowanie

[ctx: @action:button]
en: Close Editor
pl: Zamknij edytor

[ctx: @action:button]
en: Do Not Cancel
pl: Nie anuluj

[ctx: @action:button]
en: Do Not Close
pl: Nie zamykaj

[ctx: @action:button]
en: Do Not Switch
pl: Nie przełączaj

[ctx: @action:button]
en: Switch to Text Mode
pl: Przełącz na tryb tekstowy

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Other Tabs
pl: Zamknij wszystkie inne karty

[ctx: @action:inmenu]
en: Close All Tabs
pl: Zamknij wszystkie karty

[ctx: @action:inmenu]
en: Close Tab
pl: Zamknij kartę

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Script
pl: Usuń skrypt

[ctx: @action:inmenu]
en: New Script
pl: Nowy skrypt

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename Script
pl: Zmień nazwę skryptu

[ctx: @info]
en: Do you really want to cancel?
pl: Czy na pewno chcesz zaniechać?

[ctx: @title:menu]
en: Edit
pl: Edycja

[ctx: @title:menu]
en: File
pl: Plik

[ctx: @title:menu]
en: Tools
pl: Narzędzia

[ctx: @title:menu]
en: View
pl: Widok

[ctx: @title:window]
en: Configure "Out of Office" Replies
pl: Ustawienia odpowiedzi "Poza biurem"

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

[ctx: @title:window]
en: Create Sieve Filter
pl: Utwórz filtr Sieve

[ctx: @title:window]
en: Debug Sieve Script
pl: Diagnozuj skrypt Sieve

[ctx: @title:window]
en: Default template
pl: Domyślny szablon

[ctx: @title:window]
en: Delete Script
pl: Usuń skrypt

[ctx: @title:window]
en: Description
pl: Opis

[ctx: @title:window]
en: Edit Sieve Script
pl: Edytuj skrypt Sieve

[ctx: @title:window]
en: Flags
pl: Flagi

[ctx: @title:window]
en: Headers
pl: Nagłówki

[ctx: @title:window]
en: Import Script Sieve
pl: Zaimportuj skrypt Sieve

[ctx: @title:window]
en: Manage Sieve Scripts
pl: Zarządzanie skryptami Sieve

[ctx: @title:window]
en: New Script
pl: Nowy skrypt

[ctx: @title:window]
en: Rename Script
pl: Zmień nazwę skryptu

[ctx: @title:window]
en: Save Log To File
pl: Zapisz dziennik do pliku

[ctx: @title:window]
en: Save Script
pl: Zapisz skrypt

[ctx: @title:window]
en: Sieve Diagnostics
pl: Diagnostyka Sieve

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing
pl: Przetwarzanie Sieve

[ctx: @title:window]
en: Sieve Parsing Error
pl: Błąd przetwarzania Sieve

[ctx: @title:window]
en: Sieve Server Support
pl: Obsługa serwera Sieve

[ctx: @title:window]
en: Template
pl: Szablon

en: A feature "%1" in condition "%2" is not supported by server
pl: Funkcja "%1" w warunku "%2" jest nieobsługiwana przez serwer

en: A variable has global scope in all scripts that have declared it with the "global" command.  If a script uses that variable name without declaring it global, the name specifies a separate, non-global variable within that script.
pl: Zmienna ma zasięg globalny we wszystkich skryptach, które zadeklarowały ją poleceniem "global".  Jeśli skrypt używa tej nazwy zmiennej bez deklarowania jej jako globalna, to nazwa określa osobną, nieglobalną zmienną wewnątrz tego skryptu.

en: Action "fileinto" has "copy" argument but current server does not support it
pl: Działanie "fileinto" posiada argument "copy" lecz obecny serwer tego nie obsługuje

en: Actions
pl: Działania

en: Activate extension with "+<name of extension>", deactivate it with "-<name of extension>"
pl: Włącz rozszerzenie przy użyciu "+<nazwa rozszerzenia>", wyłącz przy użyciu "-<nazwa rozszerzenia>"

en: Active script: '%1'
pl: Aktywny skrypt: '%1

en: Add Flags
pl: Dodaj flagi

en: Add ForEveryPart loop
pl: Dodaj pętlę ForEveryPart

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Add debug here
pl: Tutaj dodaj diagnozowanie

en: Add flags:
pl: Dodaj flagi:

en: Add header
pl: Dodaj nagłówek

en: Add new block:
pl: Dodaj nowy blok:

en: Add new header:
pl: Dodaj nowy nagłówek:

en: Addflag is used to add flags to a list of [IMAP] flags.  It doesn't replace any previously set flags.  This means that multiple occurrences of addflag are treated additively.
pl: Dodaj flagę jest używane do dodawania flag do listy flag [IMAP].  Nie zastępuje żadnej z poprzednio dodanych flag.  Oznacza to, że wiele wystąpień dodania flagi jest traktowanych addytywnie.

en: Additional email:
pl: Dodatkowy e-mail:

en: Address
pl: Adres

en: Advanced Mode
pl: Tryb zaawansowany

en: All Files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Allow out-of-office replies to be sent to messages marked as SPAM.
pl: Zezwól na wysłanie odpowiedzi "poza biurem" na wiadomości oznaczone jako SPAM.

en: Allow out-of-office settings to be changeable by the user.
pl: Zezwól na zmianę ustawienia "Poza biurem" przez użytkownika.

en: Allow users to upload out-of-office sieve scripts, but prevent them from changing any settings, such as the domain to react to or the spam reaction switch.
pl: Zezwól użytkownikom na wysyłanie skryptów sieve "poza biurem", ale powstrzymaj ich od zmiany jakichkolwiek ustawień, takich jak domena, na którą reagować lub reakcja na spam.

en: An error occurred during deleting the sieve script.
pl: Wystąpił błąd, podczas usuwania skryptu sieve.

en: An error occurred during loading the sieve script.
pl: Wystąpił błąd, podczas wykonywania skryptu sieve.

en: An error occurred during saving the sieve script.
pl: Wystąpił błąd, podczas zapisywania skryptu sieve.

en: An unknown error was encountered.
pl: Napotkano nieoczekiwany błąd.

en: An unknown tag "%1" was found during parsing action "%2".
pl: Natrafiono na nieznany znacznik "%1" przy przetwarzaniu działania "%2".

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing action "%2".
pl: Znaleziono nieznaną wartość znacznika "%1" przy przetwarzaniu działania "%2".

en: An unknown tag value "%1" was found during parsing condition "%2".
pl: Natrafiono na nieznaną wartość znacznika "%1" przy przetwarzaniu warunku "%2".

en: Annotation:
pl: Przypis:

en: Annotations:
pl: Przypisy:

en: Answered
pl: Z odpowiedzią

en: Anychild
pl: Jakikolwiek podrzędny

en: Append at the end
pl: Dołącz na końcu

en: Apply Changes
pl: Zastosuj zmiany

en: Argument "%1" Repeated
pl: Argument "%1" powtórzony

en: Authentication failed.
    Most likely the password is wrong.
    The server responded:
    %1
pl: Nieudane uwierzytelnienie.
    Najprawdopodobniej podano złe hasło.
    Odpowiedź serwera:
    %1

en: Available Scripts
pl: Dostępne skrypty

en: Available Sieve scripts:
pl: Dostępne skrypty Sieve:

en: Bcc
pl: UDW

en: Block "Else"
pl: Blok "Else"

en: Block "Elsif"
pl: Blok "Elsif"

en: Body
pl: Treść

en: Break
pl: Podziel

en: By default, the deleteheader action deletes all occurrences of the named header field.
pl: Domyślnie, działanie usuń nagłówek usuwa wszystkie wystąpienia nazwanego pola nagłówka.

en: Bytes
pl: Bajty

en: Cannot find item "%1" in widget "%2"
pl: Nie można znaleźć elementu "%1" w elemencie interfejsu "%2"

en: Cannot use TLS since the underlying Qt library does not support it.
pl: Nie można użyć TLS, bo wewnętrzna biblioteka Qt nie obsługuje tego.

en: Case sensitive
pl: Rozróżniaj wielkość liter

en: Cc
pl: DW

en: Check Syntax
pl: Sprawdź składnię

en: Check if there is still an active out-of-office reply configured on startup.
pl: Sprawdź na starcie czy nadal istnieje aktywna ustawiona odpowiedź "poza biurem".

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click on button for selecting flags...
pl: Kliknij na przycisku do wybrania flag...

en: Close
pl: Zamknij

en: Collecting data for account '%1'...
pl: Zbieranie danych dla konta '%1'...

en: Collecting diagnostic information about Sieve support...
pl: Zbieranie informacji diagnostycznych o obsłudze Sieve...

en: Command "%1" not supported
pl: Polecenie "%1" jest niewspierane

en: Command "%1" violates command ordering constraints
pl: Polecenie "%1" narusza ograniczenia kolejności poleceń

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comparator "%1" not supported
pl: Komparator "%1" jest niewspierany

en: Conditions
pl: Warunki

en: Configure vacation notifications to be sent:
pl: Ustawienia wysyłania powiadomień wakacyjnych:

en: Conflicting Arguments: "%1" and "%2"
pl: Sprzeczne argumenty: "%1" i "%2"

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Contents of script '%1':
pl: Zawartość skryptu '%1':

en: Convert
pl: Przekształć

en: Copy to
pl: Skopiuj do

en: Could not load the file %1:
    "%2" is the detailed error description.
pl: Nie można wczytać pliku %1:
    "%2" jest szczegółowym opisem błędu.

en: Count
pl: Liczba

en: Create Rules Graphically...
pl: Twórz zasady graficznie...

en: Create folder
pl: Utwórz katalog

en: Currentdate
pl: Bieżąca data

en: Date
pl: Data

en: Day
pl: Dzień

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Deactivate Script
pl: Wyłącz skrypt

en: Debug
pl: Diagnozuj

en: Debug Sieve Script...
pl: Diagnozuj skrypt Sieve...

en: Define Email Address...
pl: Określ adres e-mail...

en: Define Folder
pl: Określ katalog

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Script
pl: Usuń skrypt

en: Delete Sieve Script Confirmation
pl: Potwierdzenie usunięcia skryptu Sieve

en: Delete header
pl: Usuń nagłówek

en: Deleted
pl: Usunięta

en: Deleting the script failed.
    The server responded:
    %1
pl: Nie udało się usunięcie skryptu.
    Odpowiedź serwera:
    %1

en: Destroy mail posted by...
pl: Zniszcz pocztę wysłaną przez...

en: Discard
pl: Porzuć

en: Discard is used to silently throw away the message.
pl: Porzuć jest używane do cichego odrzucenia wiadomości.

en: Display check script result...
pl: Wyświetl wyniki sprawdzania skryptu...

en: Do not send vacation replies to spam messages
pl: Nie wysyłaj odpowiedzi wakacyjnych do wiadomości spam

en: Do you want to delete "%1" script?
pl: Czy chcesz usunąć skrypt "%1"?

en: Draft
pl: Szkic

en: E-Reject
pl: E-Odrzuć

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Rule
pl: Edytuj zasadę

en: Edit Script Description
pl: Edytuj opis skryptu

en: Edit Script...
pl: Edytuj skrypt...

en: Edit...
pl: Edytuj...

en: Editor
pl: Edytor

en: Email file must be installed locally.
pl: Plik poczty musi zostać wgrany lokalnie.

en: Email path:
pl: Ścieżka e-mail:

en: Empty name is not a valid name
pl: Puste nazwy nie są dozwolone

en: Enclose
pl: Obejmij

en: Enclose action command is defined to allow an entire message to be enclosed as an attachment to a new message.
pl: Polecenie działania objęcia jest określone tak, aby pozwolić całej wiadomości być objętą jako załącznik w nowej wiadomości.

en: End date:
pl: Data zakończenia:

en: Enter message...
pl: Podaj wiadomość...

en: Envelope
pl: Koperta

en: Environment
pl: Środowisko

en: Equal to
pl: Równy

en: Error during importing script. Do you want to switch to text mode?
pl: Błąd przy importowaniu skryptu. Czy chcesz się przełączyć do trybu tekstowego?

en: Error during load page about %1
pl: Błąd przy wczytywaniu strony informacyjnej %1

en: Error during parsing
pl: Błąd przy przetwarzaniu

en: Error writing "MASTER" script on server.
    The server responded:
    %1
pl: Błąd zapisu głównego skryptu na serwerze.
    Odpowiedź serwera:
    %1

en: Error writing "User" script on server.
    The server responded:
    %1
pl: Błąd zapisu skryptu użytkownika na serwerze.
    Odpowiedź serwera:
    %1

en: Errors reported:
pl: Zgłoszone błędy:

en: Exists
pl: Istnieje

en: Extension:
pl: Rozszerzenie:

en: Extract Text
pl: Wydobądź tekst

en: Failed to fetch the list of scripts
pl: Nieudane pobranie listy skryptów

en: Failed to get the list of Sieve scripts.
    The server responded:
    %1
pl: Nie udało się pobrać listy skryptów Sieve.
    Odpowiedź serwera:
    %1

en: Failed to open temporary file.
pl: Nie udało się otworzyć pliku tymczasowego.

en: False
pl: Fałsz

en: File Into
pl: Wypełnij w

en: Filter on Mailing List-ID
pl: Odfiltruj po ID listy dyskusyjnej

en: Filter on Spamassassin
pl: Odfiltruj po Spamassassin

en: Filter on Subject
pl: Odfiltruj po temacie

[ctx: Find and go to the next search match]
en: Next
pl: Następny

[ctx: Find and go to the previous search match]
en: Previous
pl: Poprzedni

[ctx: Find text]
en: F&ind:
pl: Z&najdź:

en: Flag messages
pl: Oflaguj wiadomość

en: Flagged
pl: Zaznaczona

en: Forward Message
pl: Przekaż wiadomość

en: Forward Message and add copy
pl: Przekaż wiadomość i dodaj kopię

en: From
pl: Od

en: From:
pl: Od:

en: Global Variable
pl: Zmienne globalne

en: Go to Line
pl: Przejdź do wiersza

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Greater than or equal
pl: Większy niż lub równy

en: Has Flag
pl: Ma flagę

en: Header
pl: Nagłówek

en: Help
pl: Pomoc

en: Help about: %1
pl: Pomoc na temat: %1

en: Help about: '%1'
pl: Pomoc na temat: '%1'

en: Hour
pl: Godzina

en: I am out of office till %1.
    
    In urgent cases, please contact Mrs. "vacation replacement"
    
    email: "email address of vacation replacement"
    phone: +49 711 1111 11
    fax.:  +49 711 1111 12
    
    Yours sincerely,
    -- "enter your name and email address here"
pl: Jestem poza biurem do %1.
    
    W nagłych przypadkach proszę skontaktować się z Panią "zastępującą na wakacje"
    
    e-mail: "adres e-mail zastępstwa na wakacje"
    telefon: +49 711 1111 11
    faks:  +49 711 1111 12
    
    Z poważaniem,
    -- "tutaj podaj swoje imię i nazwisko wraz z adresem e-mail"

en: IHave
pl: JaMam

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it merely files or redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
pl: Jeśli zostało podane opcjonalne słowo kluczowe ":copy", to znaczone tak polecenie  nie porzuci nakazanego "zachowaj". Zamiast tego, przekierowuje kopię, dodatkowo do czegokolwiek co się dzieje z wiadomością.

en: If the optional ":copy" keyword is specified, the tagged command does not cancel the implicit "keep". Instead, it redirects a copy in addition to whatever else is happening to the message.
pl: Jeśli zostało podane opcjonalne słowo kluczowe ":copy", to znaczone tak polecenie  nie porzuci nakazanego "zachowaj". Zamiast tego, przekierowuje kopię, dodatkowo do czegokolwiek co się dzieje z wiadomością.

en: If the optional ":create" argument is specified, it instructs the Sieve interpreter to create the specified mailbox, if needed, before attempting to deliver the message into the specified mailbox.
pl: Jeśli określono opcjonalny argument ":create", to mówi on programowi interpretującemu Sieve, aby utworzyć podaną skrzynkę pocztową, jeśli potrzebna, przed próbą dostarczenia wiadomości do podanej skrzynki pocztowej.

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Import Script
pl: Zaimportuj skrypt

en: Import...
pl: Zaimportuj...

en: Impossible to install script on server '%1'
pl: Nie można wgrać skryptu na serwer '%1'

en: Impossible to start job
pl: Nie można rozpocząć zadania

en: In variable:
pl: W zmiennej:

en: Include:
pl: Dołącz:

en: Includes
pl: Pliki dołączane

en: Incompatible Actions "%1" and "%2" requested
pl: Zażądano niekompatybilnych działań "%1" i "%2"

en: Insert Rule
pl: Wstaw zasadę

en: Insert at the beginning
pl: Wstaw na początku

en: Invalid Argument "%1" to "%2"
pl: Nieprawidłowy argument "%1" do "%2"

en: Item:
pl: Element:

en: Julian
pl: Juliański

en: Jump to next match
pl: Skocz do następnego dopasowania

en: Jump to previous match
pl: Skocz do poprzedniego dopasowania

en: KMail's Out of Office Reply functionality relies on server-side filtering. You have not yet configured an IMAP server for this. You can do this on the "Filtering" tab of the IMAP account configuration.
pl: Funkcja informacji o nieobecności wymaga filtrowania po stronie serwera. Serwer IMAP nie jest jeszcze ustawiony odpowiednio. Można go ustawić na karcie "Filtrowanie" okna ustawień konta IMAP.

en: Keep
pl: Zachowaj

en: Keep a copy
pl: Zachowaj kopię

en: Length
pl: Długość

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: Less than or equal
pl: Mniejszy niż lub równy

en: Lower
pl: Niżej

en: Lower first letter
pl: Obniż pierwszą literę

en: Mail Loop detected
pl: Wykryto pętlę pocztową

en: Mailbox exists
pl: Skrzynka pocztowa istnieje

en: Mailbox:
pl: Skrzynka pocztowa:

en: Main block
pl: Główny blok

en: Match a&ll of the following
pl: Spełnia &wszystkie warunki

en: Match all messages
pl: Wszystkie wiadomości pasują

en: Match an&y of the following
pl: Spełnia dowoln&y warunek

en: Message Id
pl: Id wiadomości

en: Message subject:
pl: Temat wiadomości:

en: Meta Data
pl: Metadane

en: Metadata exists
pl: Metadane istnieją

en: Minute
pl: Minuta

en: Modify search behavior
pl: Zmodyfikuj zachowanie znajdywania

en: Month
pl: Miesiąc

en: More information
pl: Więcej informacji

[ctx: Move selected filter down.]
en: Down
pl: W dół

[ctx: Move selected filter to the bottom.]
en: Bottom
pl: Dół

[ctx: Move selected filter to the top.]
en: Top
pl: Góra

[ctx: Move selected filter up.]
en: Up
pl: W górę

en: Name (optional):
pl: Nazwa (opcjonalnie):

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Network down.
pl: Sieć jest nieaktywna.

en: New Script
pl: Nowy skrypt

en: New Script...
pl: Nowy skrypt...

en: New Sieve Script
pl: Nowy skrypt Sieve

en: New name for the script:
pl: Nowa nazwa dla skryptu:

en: New script name:
pl: Nazwa nowego skryptu:

en: No IMAP resource found.
pl: Nie znaleziono żadnego zasobu IMAP.

en: No IMAP server configured...
pl: Nie ustawiono serwera IMAP...

en: No Sieve URL configured
pl: Nie ustawiono adresu URL Sieve

en: No errors found.
pl: Nie znaleziono żadnego błędu.

en: None
pl: Brak

en: Not enough arguments for SelectConvertParameterWidget. Expected 2 arguments.
pl: Niewystarczająco argumentów dla SelectConvertParameterWidget. Oczekiwano 2 argumentów.

en: Not equal to
pl: Nierówny

en: Notify
pl: Powiadom

en: Number of characters:
pl: Liczba znaków:

en: Once
pl: Jeden raz

en: Only react to mail coming from domain
pl: Reaguj tylko na pocztę przychodzącą z domeny

en: Optional
pl: Opcjonalna

en: Options
pl: Opcje

en: Out of office till %1
pl: Poza biurem do %1

en: Out-of-office reply still active
pl: Odpowiedź "Poza biurem" jest nadal aktywna

en: Parameters
pl: Parametry

en: Parameters:
pl: Parametry:

en: Parse error: Carriage Return (CR) without Line Feed (LF)
pl: Błąd przetwarzania: powrót karetki (CR) bez przesunięcia linii (LF)

en: Parse error: Expected ';' or '{', got something else
pl: Błąd przetwarzania: Oczekiwano ';' lub '{', dostano coś innego

en: Parse error: Expected Command, got something else
pl: Błąd przetwarzania: Oczekiwano polecenia, dostano coś innego

en: Parse error: Illegal Character
pl: Błąd przetwarzania: Niedozwolony znak

en: Parse error: Invalid UTF-8 sequence
pl: Błąd przetwarzania: Nieprawidłowa sekwencja UTF-8

en: Parse error: Missing ',' between Strings in String List
pl: Błąd przetwarzania: Brakuje ',' między ciągami w liście ciągów znaków

en: Parse error: Missing ',' between Tests in Test List
pl: Błąd przetwarzania: Brakuje ',' między testami w liście testów

en: Parse error: Missing ';' or Block
pl: Błąd przetwarzania: Brak ';' lub bloku

en: Parse error: Missing Whitespace
pl: Błąd przetwarzania: Brak białego znaku

en: Parse error: Number out of Range (must be smaller than %1)
pl: Błąd przetwarzania: Liczba poza zakresem (musi być mniejsza niż %1)

en: Parse error: Only Strings allowed in String Lists
pl: Błąd przetwarzania: Tylko ciągi są dozwolone w liście ciągów

en: Parse error: Only Tests allowed in Test Lists
pl: Błąd przetwarzania: Tylko testy są dozwolone w liście testów

en: Parse error: Only whitespace and #comments may follow "text:" on the same line
pl: Błąd przetwarzania: Tylko białe znaki i #komentarze mogą być po "text:" w tym samym wierszu

en: Parse error: Premature end of Block (missing closing '}')
pl: Błąd przetwarzania: Przedwczesny koniec bloku (brak zamykającego '}')

en: Parse error: Premature end of Multiline String (did you forget the '.'?)
pl: Błąd przetwarzania: Przedwczesny koniec wielowierszowego ciągu (zapomniałeś o '.'?)

en: Parse error: Premature end of Quoted String (missing closing '"')
pl: Błąd przetwarzania: Przedwczesny koniec cytowanego ciągu (brak zamykającego '"')

en: Parse error: Premature end of String List (missing closing ']')
pl: Błąd przetwarzania: Przedwczesny koniec listy ciągów (brak zamykającego ']')

en: Parse error: Premature end of Test List (missing closing ')')
pl: Błąd przetwarzania: Przedwczesny koniec listy testów (brak zamykającego ')')

en: Parse error: Tag Name has leading Digits
pl: Błąd przetwarzania: Nazwa znacznika rozpoczyna się cyframi

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in String List
pl: Błąd przetwarzania: Zbędne na końcu, początku lub podwójne przecinki w liście ciągów znaków

en: Parse error: Trailing, Leading or Duplicate Commas in Test List
pl: Błąd przetwarzania: Zbędne na początku, końcu lub podwójne przecinki w liście testów

en: Parse error: Unexpected Character, probably a missing space?
pl: Błąd przetwarzania: Nieoczekiwany znak, prawdopodobnie brak spacji?

en: Parse error: Unquoted Slash ('/') without Asterisk ('*'). Broken Comment?
pl: Błąd przetwarzania: niecytowany ukośnik ('/') bez gwiazdki ('*'). Popsuty komentarz?

en: ParseUserScriptJob failed: %1
pl: Nieudane ParseUserScriptJob: %1

en: Parsing error
pl: Błąd przetwarzania

en: Path is not specified.
pl: Nie określono ścieżki.

en: Percent
pl: Procent

en: Phrase not found
pl: Nie znaleziono wyrażenia

en: Please enter a name for the new Sieve script:
pl: Proszę podać nazwę dla nowego skryptu Sieve:

en: Please enter your authentication details for your sieve account (usually the same as your email password):
pl: Proszę podać szczegóły uwierzytelniania dla twojego konta sieve (zazwyczaj te same co hasło e-mail):

en: Please select an action.
pl: Wybierz działanie.

en: Please select an condition.
pl: Wybierz warunek.

en: Protect special character
pl: Chroń znak specjalny

en: Quote wildcard
pl: Znak wieloznaczny cytatu

en: Really delete script "%1" from the server?
pl: Czy na pewno usunąć skrypt "%1" z serwera?

en: Redirect
pl: Przekieruj

en: Redirect to
pl: Przekieruj do

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Remove Flags
pl: Usuń flagi

en: Removeflag is used to remove flags from a list of [IMAP] flags. Removeflag clears flags previously set by "set"/"addflag". Calling removeflag with a flag that wasn't set before is not an error and is ignored.
pl: Removeflag jest używane do usuwania flag z listy flag [IMAP]. Removeflag czyści flagi ustawione poprzednio przez "set"/"addflag". Wywoływanie removeflag  z flagą, która nie była ustawiona poprzednio nie jest błędem i jest ignorowane.

en: Rename Script
pl: Zmień nazwę skryptu

en: Rename Script...
pl: Przemianuj skrypt...

en: Replace
pl: Zastąp

en: Reply To
pl: Odpowiedź do

en: Resent From
pl: Odesłane z

en: Resent To
pl: Wyślij do

en: Retrieving the script failed.
    The server responded:
    %1
pl: Nie udało się pobrać skryptu.
    Odpowiedź serwera:
    %1

en: Return
pl: Zwróć

en: Save As...
pl: Zapisz jako...

en: Save Web Page
pl: Zapisz stronę sieciową

en: Script Name:
pl: Nazwa skryptu:

en: Script contains unsupported feature "%1"
pl: Skrypt zawiera nieobsługiwaną funkcję "%1"

en: Script is empty. (%1)
pl: Skrypt jest pusty. (%1)

en: Script is modified. Do you want to close editor?
pl: Skrypt uległ zmianie. Czy chcesz zamknąć edytor?

en: Script name already used "%1".
pl: Nazwa skryptu jest już używana "%1".

en: Script name:
pl: Nazwa skryptu:

en: Script needs regex support, but server does not have it.
pl: Skrypt wymaga obsługi wyrażeń regularnych, a serwer jej nie ma.

en: Script parsing error.
pl: Błąd przetwarzania skryptu.

en: Script part %1
pl: Moduł skryptu %1

en: Script should always have just one "Else" block. We cannot add another one.
pl: Skrypt zawsze powinien mieć tylko jeden blok "Else". Nie można dodać kolejnego.

en: Script still contains debug method. Remove it please.
pl: Skrypt nadal zawiera metodę diagnostyczną. Proszę ją usunąć.

en: Script text is empty.
pl: Tekst skryptu jest pusty.

en: Second
pl: Sekunda

en: Seen
pl: Przeczytana

en: Select Flags
pl: Wybierz flagi

en: Select multiple headers...
pl: Wybierz wiele nagłówków...

en: Selected text is not a full sieve script
pl: Zaznaczony tekst jest niepełnym skryptem sieve

en: Send out-of-office replies to mails coming from this domain only.
pl: Wyślij odpowiedzi "poza biurem" na pocztę przychodzącą tylko z tej domeny.

en: Sender
pl: Nadawca

en: Server Info
pl: Dane serwera

en: Server Meta Data
pl: Dane meta serwera

en: Server Meta Data Exists
pl: Dane meta serwera istnieją

en: Set Flags
pl: Ustaw flagi

en: Set value to:
pl: Ustaw wartość na:

en: Setflag is used for setting [IMAP] system flags or keywords. Setflag replaces any previously set flags.
pl: Setflag jest używane do ustawiania flag systemowych [IMAP] lub słów kluczowych. Setflag zwraca wszystkie poprzednio ustawione flagi.

en: Share...
pl: Udostępnij...

en: Show result from "check syntax"
pl: Pokaż wyniki ze "sprawdzania składni"

en: Sieve Authentication Details
pl: Szczegóły uwierzytelniania Sieve

en: Sieve Editor Error
pl: Błąd edytora Sieve

en: Sieve Error
pl: Błąd Sieve

en: Sieve Files (*.siv);;All Files (*)
pl: Pliki Sieve (*.siv);;Wszystkie pliki (*)

en: Sieve Manager
pl: Zarządzanie Sieve

en: Sieve Script
pl: Skrypt Sieve

en: Sieve Script Upload
pl: Wysyłanie skryptu Sieve

en: Sieve Server Does Not Advertise TLS
pl: Serwer Sieve nie zgłasza TLS

en: Sieve Template:
pl: Szablon Sieve:

en: Sieve capabilities:
pl: Możliwości Sieve:

en: Sieve implementations that implement the "spamtest" test use an identifier of either "spamtest" or "spamtestplus" for use with the capability mechanism.
pl: Implementacje Sieve, które implementują test "spamtest" używają identyfikatora "spamtest" albo "spamtestplus", który wykorzystywany jest w mechanizmie możliwości.

en: Sieve implementations that implement the "virustest" test have an identifier of "virustest" for use with the capability mechanism.
pl: Implementacje Sieve, które implementują test "virustest" używają identyfikatora "testwirusów", który wykorzystywany jest w mechanizmie możliwości.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply has been deactivated.
pl: Pomyślnie wgrano skrypt Sieve na serwerze '%1'.
    Odpowiedź "poza biurem" została wyłączona.

en: Sieve script installed successfully on the server '%1'.
    Out of Office reply is now active.
pl: Pomyślnie wgrano skrypt Sieve na serwerze '%1'.
    Odpowiedź "poza biurem" jest teraz aktywna.

en: Sieve script:
pl: Skrypt Sieve:

en: Sieve server supports:
pl: Serwer sieve obsługuje:

en: Simple Mode
pl: Tryb prosty

en: Site Policy Limit Violation: Block nesting too deep (max. %1)
pl: Naruszenie ograniczenia polityki strony: za duże zagnieżdżenie bloku (maks. %1)

en: Site Policy Limit Violation: Test nesting too deep (max. %1)
pl: Naruszenie ograniczenia polityki strony: za duże zagnieżdżenie testu (maks. %1)

en: Site Policy Limit Violation: Too many Actions requested (max. %1)
pl: Naruszenie ograniczenia polityki strony: zlecono zbyt wiele działań (maks. %1)

en: Size
pl: Rozmiar

en: Some errors were found during parsing. <a href="sieveerrordetails">(Details...)</a>
pl: Napotkano na pewne błędy przy przetwarzaniu. <a href="sieveerrordetails">(Szczegóły...)</a>

en: Someone (probably you) changed the vacation script on the server. KMail is no longer able to determine the parameters for the autoreplies. Default values will be used.
pl: Ktoś (pewnie ty) zmienił skrypt wakacyjny na serwerze.KMail już nie może ustalić parametrów do auto-odpowiedzi.Zostaną użyte domyślne wartości.

en: Spam Test
pl: Test spamu

en: Start date:
pl: Data rozpoczęcia:

en: Stay in Graphical Mode
pl: Pozostań w trybie graficznym

en: Stay in Text Mode
pl: Pozostań w trybie tekstowym

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Stored in variable name:
pl: Przechowana w zmiennej o nazwie:

en: Subject
pl: Temat

en: Subject:
pl: Temat:

en: Subtype
pl: Podtyp

en: Switch to Graphical Mode
pl: Przełącz na tryb graficzny

en: Switch to Text Mode
pl: Przełącz na tryb tekstowy

en: TLS encryption requested, but not supported by server.
pl: Zażądano szyfrowania TLS, lecz serwer go nie obsługuje.

en: TLS encryption was requested, but your Sieve server does not advertise TLS in its capabilities.
    You can choose to try to initiate TLS negotiations nonetheless, or cancel the operation.
pl: Zażądano szyfrowania TLS, lecz twój serwer Sieve nie zgłosił TLS w swoich możliwościach.
    Mimo to możesz wybrać próbę zainicjowania negocjacji TLS, albo zaniechać operację.

en: Test "%1" not supported
pl: Test "%1" jest niewspierany

en: Text Files (*.txt);;All Files (*)
pl: Pliki tekstowe(*.txt);;Wszystkie pliki (*)

en: Text to search for
pl: Tekst do znalezienia

en: The "address" test matches Internet addresses in structured headers that contain addresses.  It returns true if any header contains any key in the specified part of the address, as modified by the comparator and the match keyword.
pl: Test "address" dopasowuje adresy internetowe do nagłówków o strukturze, które zawierają adresy.  Zwraca prawdę, jeśli nagłówek zawiera klucz w podanej części adresu, zgodnie z modyfikacjami komparatora i słowem kluczowym dopasowania.

en: The "convert" action specifies that all body parts with a media type equal to "media-type" be converted to the media type in "media-type" using conversion parameters.
pl: Działanie "convert" określa, że wszystkie części wiadomości o typie mediów równym "typ-mediów" zostaną przekształcone do typu mediów "typ-mediów" przy użyciu parametrów przetwarzania.

en: The "envelope" test is true if the specified part of the [SMTP] (or equivalent) envelope matches the specified key.
pl: Test "envelope" zwraca prawdę, jeśli podana część [SMTP] (lub równoważnik) koperty pasuje do podanego klucza.

en: The "exists" test is true if the headers listed in the header-names argument exist within the message.  All of the headers must exist or the test is false.
pl: Test "exists" zwraca prawdę, jeśli nagłówki wymienione w argumencie nazwy-nagłówków istnieją w wiadomości.  Wszystkie z nagłówków muszą istnieć, bo inaczej test zwróci fałsz.

en: The "extracttext" action may be used within the context of a "foreverypart" loop and is used to store text into a variable
pl: Działanie "extracttext" może być użyte w kontekście pętli "foreverypart" i jest używane do przechowania tekstu w zmiennej

en: The "false" test always evaluates to false.
pl: Test "fałsz" zawsze zwraca fałsz.

en: The "fileinto" action delivers the message into the specified mailbox.
pl: Działanie "fileinto" dostarcza wiadomość do podanej skrzynki pocztowej.

en: The "header" test evaluates to true if the value of any of the named headers, ignoring leading and trailing whitespace, matches any key.
pl: Test "header" zwraca prawdę, jeśli wartość któregokolwiek z nazwanych nagłówków, ignorując poprzedzające i kończące białe odstępy, pasuje do jakiegokolwiek klucza.

en: The "ihave" test provides a means for Sieve scripts to test for the existence of a given extension prior to actually using it.
pl: Test "ihave" dostarcza możliwości, skryptom Sieve, do testowania istnienia danego rozszerzenia przed jego właściwym użyciem.

en: The "include" command takes an optional "location" parameter, an optional ":once" parameter, an optional ":optional" parameter, and a single string argument representing the name of the script to include for processing at that point.
pl: Polecenie "include" pobiera jeden opcjonalny parametr "położenie", opcjonalny parametr ":once", opcjonalny parametr ":optional" i pojedynczy argument ciągu znaków reprezentujący nazwę skryptu do uwzględnienia przy przetwarzaniu w tym momencie.

en: The "keep" action is whatever action is taken in lieu of all other actions, if no filtering happens at all; generally, this simply means to file the message into the user's main mailbox.
pl: Działanie "keep" jest jakimkolwiek działaniem powziętym w następstwie wszystkich innych działań, jeśli nie filtrowanie w ogóle się nie odbędzie; ogólnie, oznacza to po prostu wprowadzenie wiadomości do głównej skrzynki pocztowej użytkownika.

en: The "mailboxexists" test is true if all mailboxes listed in the "mailbox-names" argument exist in the mailstore, and each allows the user in whose context the Sieve script runs to "deliver" messages into it.
pl: Test "mailboxexists" jest prawdziwy, jeśli wszystkie skrzynki pocztowe w argumencie "nazwy-skrzynekpocztowych" istnieją w magazynie pocztowym i każda pozwala użytkownikowi, w kontekście, w którym jest uruchomiony skrypt Sieve, "dostarczać" do niej wiadomości.

en: The "metadataexists" test is true if all of the annotations listed in the "annotation-names" argument exist for the specified mailbox.
pl: Test "metadataexists" jest prawdziwy, jeśli wszystkie przypisy wymienione w argumencie "nazwy-przypisów" istnieją dla podanej skrzynki pocztowej.

en: The "notify" action specifies that a notification should be sent to a user.
pl: Działanie "notify" określa powiadomienia wysyłane do użytkownika.

en: The "redirect" action is used to send the message to another user at a supplied address, as a mail forwarding feature does.  The "redirect" action makes no changes to the message body or existing headers, but it may add new headers.
pl: Działanie "redirect" jest używane do wysłania wiadomości do innego użytkownika na podany adres, tak jak robi to funkcja przekierowywania wiadomości.  Działanie "redirect" nie zmienia treści wiadomości czy istniejących nagłówków, lecz może dodać nowe nagłówki.

en: The "replace" command is defined to allow a MIME part to be replaced with the text supplied in the command.
pl: Polecenie "replace" działa tak, że pozawala części MIME być zastąpione przez tekst podany w poleceniu.

en: The "return" command stops processing of the immediately included script only and returns processing control to the script that includes it.
pl: Polecenie "return" zatrzymuje przetwarzanie tylko natychmiastowo dołączonego skryptu i zwraca sterowanie przetwarzaniem do skryptu, który go załącza.

en: The "servermetadataexists" test is true if all of the server annotations listed in the "annotation-names" argument exist.
pl: Test "servermetadataexists" jest prawdziwy, gdy istnieją wszystkie przypisy serwera wymienione w argumencie "nazwy-przypisów" argument.

en: The "set" action stores the specified value in the variable identified by name.
pl: Działanie "set" przechowuje podaną wartość w zmiennej rozpoznawanej przez nazwę.

en: The "size" test deals with the size of a message.  It takes either a tagged argument of ":over" or ":under", followed by a number representing the size of the message.
pl: Test "rozmiar" radzi sobie z rozmiarem wiadomości.  Pobiera znaczony argument ":over" lub ":under", poprzedzony liczbą reprezentującą rozmiar wiadomości.

en: The "stop" action ends all processing.  If the implicit keep has not been cancelled, then it is taken.
pl: Działanie "stop" kończy całe przetwarzanie.  Jeśli nie porzucono nakazu zachowania, to zacznie on obowiązywać.

en: The "true" test always evaluates to true.
pl: Test "prawda" zawsze zwraca prawdę.

en: The "vacation" action implements a vacation autoresponder similar to the vacation command available under many versions of Unix. Its purpose is to provide correspondents with notification that the user is away for an extended period of time and that they should not expect quick responses.
pl: Działanie "wakacje" implementuje program odpowiadający samoczynnie w czasie wakacji, podobny do polecenia wakacje, dostępnego w wielu wersjach Uniksa. Jego przeznaczeniem jest powiadomienie korespondentów, że użytkownik jest nieobecny przez dłuższy okres czasu i że nie powinni oczekiwać szybkich odpowiedzi.

en: The Sieve script was successfully uploaded.
pl: Skrypt Sieve został pomyślnie wysłany.

en: The Sieve server on %1 has reported an error:
    %2
pl: Serwer Sieve dnia %1 zgłosił błąd:
    %2

en: The addheader action adds a header field to the existing message header.
pl: Działanie dodaj nagłówek dodaj pole nagłówka do istniejącego nagłówka wiadomości.

en: The body test matches content in the body of an email message, that is, anything following the first empty line after the header.  (The empty line itself, if present, is not considered to be part of the body.)
pl: Test treści dopasowuje zawartość w treści elektronicznej wiadomości pocztowej, która jest, wszystkim co znajduje się po pierwszym pustym wierszu pod nagłówkiem.  (Sam pusty wiersz, jeśli istnieje, nie jest brany jako część treści.)

en: The break command terminates the closest enclosing loop.
pl: Polecenie podziału kończy najbliższą obejmującą pętlę.

en: The currentdate test is similar to the date test, except that it operates on the current date/time rather than a value extracted from the message header.
pl: Test currentdate jest podobny do testu daty, z wyjątkiem, że operuje on raczej na bieżącej dacie/czasie niż na wartości wydobytej z nagłówka wiadomości.

en: The date test matches date/time information derived from headers containing date-time values.
pl: Test data dopasowuje informacje daty/czasu wywnioskowane z nagłówków zawierających wartości daty-czasu.

en: The environment test retrieves the item of environment information specified by the name string and matches it to the values specified in the key-list argument.
pl: Test środowiska pobiera element informacji o otoczeniu podany przez ciąg znaków nazwy i dopasowuje go do wartości podanych w argumencie lista-kluczy.

en: The hasflag test evaluates to true if any of the variables matches any flag name.
pl: Test "hasflag" zwraca prawdę, jeśli jakakolwiek ze zmiennych pasuje do jakiejkolwiek nazwy flagi.

en: The script did not upload successfully.
    The script may contain errors.
pl: Skrypt nie został wysłany pomyślnie.
    Skrypt może zawierać błędy.

en: The script did not upload successfully.
    This is probably due to errors in the script.
    The server responded:
    %1
pl: Skrypt nie został wysłany pomyślnie.
    Prawdopodobnie z powodu błędów w skrypcie.
    Odpowiedź serwera:
    %1

en: The server does not seem to support TLS. Disable TLS if you want to connect without encryption.
pl: Wygląda na to, że serwer nie obsługuje TLS. Wyłącz TLS jeśli chcesz połączyć się bez szyfrowania.

en: There is still an active out-of-office reply configured.
    Do you want to edit it?
pl: Nadal istnieje aktywna ustawiona odpowiedź "poza biurem".
    Czy chcesz ją edytować?

en: This extension defines a ":seconds" parameter to provide more granularity for such situations.
pl: To rozszerzenie określa parametr ":seconds" aby zapewnić większą ziarnistość w takich sytuacjach.

en: This modifier adds the necessary quoting to ensure that the expanded text will only match a literal occurrence if used as a parameter to :regex.  Every character with special meaning (. , *, ? , etc.) is prefixed with \ in the expansion
pl: Ten modyfikator dodaje wymagane cudzysłowy, aby zapewnić, że rozwinięty tekst dopasuje się tylko do literalnego wystąpienia, jeśli zostanie użyty jako parametr do :regex. Każdy znak o specjalnym znaczeniu (. , *, ? , itp.) zostaje poprzedzony \ w rozwinięciu

en: This test retrieves the value of the mailbox annotation "annotation-name" for the mailbox "mailbox". The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
pl: Test ten pobiera wartość przypisu skrzynki pocztowej "nazwa-przypisu" dla skrzynki pocztowej "skrzynkapocztowa". Pobrana wartość jest przyrównywana do "lista-kluczy". Test zwraca prawdę, jeśli przypis istnieje i jego wartość pasuje do któregokolwiek z kluczy.

en: This test retrieves the value of the server annotation "annotation-name".  The retrieved value is compared to the "key-list". The test returns true if the annotation exists and its value matches any of the keys.
pl: Test ten pobiera wartość przypisu serwera "nazwa-przypisu".  Pobrana wartość jest przyrównywana do "lista-kluczy". Test zwraca prawdę, jeśli przypis istnieje i jego wartość pasuje do któregokolwiek z kluczy.

en: Through the ":days" parameter, it limits the number of auto-replies to the same sender to one per [n] days, for a specified number of days. But there are cases when one needs more granularity, if one would like to generate "vacation" replies more frequently.
pl: Poprzez parametr ":days", ogranicza liczbę samoczynnych odpowiedzi do tego samego nadawcy do jednej na [n] dni, przez czas podany liczbą dni. Istnieją przypadki, gdy potrzeba większej ziarnistości, jeśli istnieje chęć generowania odpowiedzi "wakacje" częściej.

en: Time
pl: Czas

en: To
pl: Do

en: To:
pl: Do:

en: Too many argument found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
pl: Napotkano na zbyt wiele argumentów dla "%1", maksymalna wartość to %2, napotkanaliczba wartości to %3 dla %4

en: Too many arguments for SelectConvertParameterWidget, "%1"
pl: Zbyt wiele argumentów dla SelectConvertParameterWidget, "%1"

en: Too many arguments found for "%1", max value is %2, number of value found %3 for %4
pl: Napotkano na zbyt wiele argumentów dla "%1", graniczna liczba to %2, liczba napotkanych to %3 dla %4

en: True
pl: Prawda

en: Type
pl: Typ

en: Unable to get the info
pl: Nie można uzyskać informacji

en: Uncomment
pl: Odkomentuj

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown location type "%1" during parsing includes
pl: Nieznany rodzaj położenia "%1" przy przetwarzaniu plików dołączanych

en: Unknown tag "%1" during loading loop "for"
pl: Nieznany znacznik "%1" przy wczytywaniu pętli "for"

en: Unknown tag "%1" during loading of variables.
pl: Nieznany znacznik "%1" przy wczytywaniu zmiennych.

en: Unknown tag "%1" during parsing condition "%2"
pl: Nieznany znacznik "%1" przy przetwarzaniu warunku "%2"

en: Unknown tagValue "%1" during loading loop "for"
pl: Nieznana wartość znacznika "%1" przy wczytywaniu pętli "for"

en: Uploading script to server for checking it, please wait...
pl: Wysyłanie skryptu na serwer celem jego sprawdzenia, oczekiwanie...

en: Uploading the Sieve script failed.
    The server responded:
    %1
pl: Nie udało się wysłać skryptu Sieve.
    Serwer odpowiedział:
    %1

en: Upper
pl: Wyżej

en: Upper first letter
pl: Podwyższ pierwszą literę

en: Use "," to separate capabilities
pl: Użyj "," aby oddzielić możliwości

en: Use ; to separate emails
pl: Użyj ; do rozdzielenia e-maili

en: Use list
pl: Użyj listy

en: Vacation
pl: Wakacje

en: Vacation reason:
pl: Powód wakacji:

en: Vacations
pl: Wakacje

en: Value
pl: Wartość

en: Value:
pl: Wartość:

en: Variable
pl: Zmienna

en: Variable name
     (if empty it uses internal variable):
pl: Nazwa zmiennej
     (jeśli pusta, to używa wewnętrznej zmiennej):

en: Variable name:
pl: Nazwa zmiennej:

en: Virus Test
pl: Test wirusowy

en: We can not add more includes elements.
pl: Nie można dodać więcej elementów dołączanych.

en: We cannot parse script. We cannot switch to graphical mode
pl: Nie można przetworzyć skryptu. Nie można przełączyć do trybu graficznego

en: We detected a loop if in a loop if. It's not supported
pl: Wykryto pętlę jeżeli w pętli jeżeli. Jest to niewspierane.

en: Weekday
pl: Dzień tygodnia

en: With value:
pl: Z wartością:

en: Wordwrap
pl: Zawijanie wierszy

en: XML Files (*.xml);;All Files (*)
pl: Pliki XML (*.xml);;Wszystkie pliki (*)

en: Year
pl: Rok

en: You can drag and drop element on editor to import template
pl: Możesz przeciągnąć i upuścić element na edytor, aby zaimportować szablon

en: You cannot use protected name.
pl: Nie można używać chronionej nazwy.

en: You will overwrite script. Do you want to continue?
pl: Zastąpisz skrypt. Czy chcesz kontynuować?

en: Your server did not list "vacation" in its list of supported Sieve extensions;without it, KMail cannot install out-of-office replies for you.Please contact your system administrator.
pl: Twój serwer nie wykazał "wakacji" w swojej liście obsługiwanych rozszerzeń;bez niego, KMail nie może wgrać odpowiedzi "poza biurem".Proszę skontaktować się z administratorem systemu.

en: Zone
pl: Strefa

en: address:
pl: adres:

en: all
pl: wszystkie

en: contains
pl: zawiera

en: content
pl: zawartość

[ctx: create a new sieve script]
en: New...
pl: Nowy...

en: day:
pl: dzień:

en: days
pl: dni

en: detail
pl: szczegóły

en: domain
pl: domena

en: exists
pl: istnieje

en: false
pl: fałsz

en: forEveryPart is not supported by your server
pl: forEveryPart jest nieobsługiwana przez serwer

en: from:
pl: od:

en: global
pl: globalna

en: header:
pl: nagłówek:

en: headers:
pl: nagłówki:

en: high importance
pl: duża ważność

en: is
pl: jest

en: localpart
pl: lokalna część

en: low importance
pl: mała ważność

en: matches
pl: pasuje do

en: message:
pl: wiadomość:

en: method:
pl: metoda:

en: normal importance
pl: normalna ważność

en: not contains
pl: nie zawiera

en: not exists
pl: nie istnieje

en: not is
pl: nie jest

en: not matches
pl: nie pasuje do

en: not regex
pl: nie wyrażenie regularne

en: over
pl: powyżej

en: personal
pl: osobista

en: raw
pl: surowy

en: regex
pl: wyrażenie regularne

en: seconds
pl: sekundy

en: text
pl: tekst

en: text:
pl: tekst:

en: true
pl: prawda

en: under
pl: poniżej

en: unnamed
pl: nienazwany

en: user
pl: użytkownik

en: value:
pl: wartość:
