kmailcvt - en to pl translation catalogue (115 entries)

en:  (default)
pl:  (domyślny)

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
pl[0]: Nie zaimportowano %1 zduplikowanej wiadomości
pl[1]: Nie zaimportowano %1 zduplikowanych wiadomości
pl[2]: Nie zaimportowano %1 zduplikowanych wiadomości

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
pl[0]: %1 powielona wiadomość nie została zaimportowana do katalogu %2 w KMail
pl[1]: %1 powielone wiadomości nie zostały zaimportowane do katalogu %2 w KMail
pl[2]: %1 powielonych wiadomości nie zostało zaimportowanych do katalogu %2 w KMail

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
pl[0]: Zaimportowano 1 wiadomość.
pl[1]: Zaimportowano %1 wiadomości.
pl[2]: Zaimportowano %1 wiadomości.

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
pl: <b>Error:</b> Nie można dodać wiadomości do katalogu %1. Powód: %2

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
pl: <b>Błąd:</b> Nie można utworzyć katalogu. Powód: %1

en: <b>Warning:</b> Could not check that the folder already exists. Reason: %1
pl: <b>Ostrzeżenie:</b> Nie można sprawdzić czy katalog już istnieje. Powód: %1

en: <b>Warning:</b> Could not fetch mail in folder %1. Reason: %2 You may have duplicate messages.
pl: <b>Ostrzeżenie:</b> Nie można pobrać poczty do katalogu %1. Powód: %2 Możesz mieć powielone wiadomości.

en: <b>Warning:</b> Got a bad message folder, adding to root folder.
pl: <b>Ostrzeżenie:</b> Otrzymano zły katalog wiadomości, dodawanie głównego katalogu.

en: <b>Warning:</b> Got an invalid message in folder %1.
pl: <b>Ostrzeżenie:</b> Otrzymano nieprawidłową wiadomość do katalogu %1.

en: <p><b>Balsa import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Balsa mailfolder (usually ~/mail/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Balsa-Import".</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Balsa</b></p><p>Wybierz katalog podstawowy swojego lokalnego katalogu pocztowego Balsa (zwykle ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "Balsa-Import"</p>

en: <p><b>Claws-mail import filter</b></p><p>Select the base directory of the Claws-mail mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "ClawsMail-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Poczty Claws</b></p><p>Wybierz katalog główny Poczty Claws, z którego chcesz importować (zwykle: ~/Mail ).</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "Poczta Claws-Import".</p><p>Ten filtr odtwarza również stan wiadomości, np. Nowa lub Przekazana.</p>

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Evolution 1.x</b></p><p>Wybierz katalog podstawowy katalogu pocztowego Evolution (zwykle ~/evolution/local/).</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "Evolution-Import"</p>

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Evolution 2.x</b></p><p>Wybierz katalog podstawowy katalogu pocztowego Evolution (zwykle ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Uwaga:</b>  Nigdy nie wybieraj katalogu, który <u>nie zawiera</u> plików mbox (na przykład katalogu maildir). Jeśli to zrobisz, otrzymasz wiele nowych katalogów.</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "Evolution-Import".</p>

en: <p><b>Evolution 3.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Evolution 3.x</b></p><p>Wybierz katalog podstawowy swojego lokalnego katalogu pocztowego Evolution (zwykle ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "Evolution-Import"</p>

en: <p><b>Icedove import filter</b></p><p>Select your base Icedove mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Icedove-Import".</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Icedove</b></p><p>Wybierz główny katalog poczty Icedove (zwykle ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Uwaga:</b> Nigdy nie wybieraj katalogu, który <u>nie zawiera</u> plików mbox (na przykład katalogu maildir). Jeśli to zrobisz, otrzymasz wiele nowych katalogów.</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "Icedove-Import".</p>

en: <p><b>KMail Archive File Import Filter</b></p><p>This filter will import archives files previously exported by KMail.</p><p>Archive files contain a complete folder subtree compressed into a single file.</p>
pl: <p><b>Filtr importu pliku archiwum KMail</b></p><p>Ten filtr zaimportuje pliki archiwów uprzednio wyeksportowane przez KMail.</p><p>Pliki archiwów zawierają pełne pod-drzewo katalogów spakowane do pojedynczego pliku.</p>

en: <p><b>KMail import filter</b></p><p>Select the base directory of the KMail mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> Never select your current local KMail maildir (usually ~/Mail or ~/.kde/share/apps/kmail/mail ): in this case, ImportWizard may become stuck in a continuous loop. </p><p>This filter does not import KMail mailfolders with mbox files.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "KMail-Import" in your local folder.</p>
pl: <p><b>Filtr importu KMail</b></p><p>Wybierz katalog podstawowy katalogu pocztowego KMail, który chcesz zaimportować.</p><p><b>Uwaga:</b> Nigdy nie wybieraj katalogu obecnie używanego KMaila (zwykle ~/Mail lub ~/.kde/share/apps/kmail/mail ): jeśli to zrobisz, Pomocnik Importowania może się zapętlić. </p><p>Ten filtr nie importuje katalogów KMail z plikami mbox.</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "KMail-Import".</p>

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
pl: <p><b>Filtr importu wiadomości Structured Text z Lotus Notes</b></p><p>Ten filtr importuje pliki Structured Text z programu pocztowego Lotus Notes do KMaila. Tego filtra można użyć do zaimportowania wiadomości z Lotusa lub innych programów pocztowych używających formatu Structured Text.</p><p><b>Uwaga:</b> Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu "LNotes-Import", w podkatalogach nazwanych stosowanie do plików z których powstały.</p>

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
pl: <p><b>Filtr importu poczty z OS X</b></p><p>Ten filtr importuje e-maile z klienta poczty z systemu Apple Mac OS X.</p>

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
pl: <p><b>Filtr importu wiadomości z Opery</b></p><p>Ten filtr importuje wiadomości z katalogu pocztowego Opery. Użyj tego filtra, jeśli chcesz zaimportować wszystkie wiadomości znajdujące się na koncie w katalogu pocztowym Opery.</p><p>Wybierz katalog zawierający konto (zwykle ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Uwaga:</b>Wiadomości zostaną zaimportowane do katalogów nazwanych tak jak konto, z którego pochodzą, z przedrostkiem OPERA-</p>

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Outlook Express 4/5/6</b></p> <p>Musisz znaleźć katalog gdzie są przechowywane skrzynki pocztowe. Szukaj plików .dbx lub .mbx w: <ul> <li><i>C:\Windows\Application Data</i> w Windows 9x </li><li><i>Documents and Settings</i> w Windows 2000 lub nowszych </li></ul></p><p><b>Uwaga:</b>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, katalogi z Outlook Express 5 i 6 zostaną umieszczone w katalogu: "OE-Import".</p>

en: <p><b>SeaMonkey import filter</b></p><p>Select your base SeaMonkey mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "SeaMonkey-Import".</p>
pl: <p><b>Filtr importu z SeaMonkey</b></p><p>Wybierz główny katalog poczty SeaMonkey (zwykle ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Uwaga:</b> Nigdy nie wybieraj katalogu, który <u>nie zawiera</u> plików mbox (na przykład katalogu maildir). Jeśli to zrobisz, otrzymasz wiele nowych katalogów.</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "SeaMonkey-Import".</p>

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Sylpheed</b></p><p>Wybierz katalog główny poczty Sylpheed, z którego chcesz importować (zwykle: ~/Mail ).</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "Sylpheed-Import".</p><p>Ten filtr odtwarza również stan wiadomości, np. Nowa lub Przekazana.</p>

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
pl: <p><b>Filtr importu z The Bat!</b></p><p>Wybierz katalog podstawowy katalogu pocztowego The Bat!, który chcesz zaimportować.</p><p><b>Uwaga:</b> Ten filtr importuje pliki *.tbb z lokalnych katalogów The Bat!, np. z kont POP, a nie z kont IMAP/DIMAP.</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "TheBat-Import".</p>

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
pl: <p><b>Filtr importu z Thunderbirda/Mozilli</b></p><p>Wybierz główny katalog poczty Thunderbirda/Mozilli (zwykle ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Uwaga:</b> Nigdy nie wybieraj katalogu, który <u>nie zawiera</u> plików mbox (na przykład katalogu maildir). Jeśli to zrobisz, otrzymasz wiele nowych katalogów.</p><p>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "Thunderbird-Import".</p>

en: <p><b>mailman gzip import filter</b></p><p>This filter will import mailman gzipped files into KMail.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MAILMAN-</p>
pl: <p><b>filtr importu mailman gzip</b></p> <p>Ten filtr zaimportuje pliki mailman gzip do KMaila. </p> <p><b>Uwaga:</b> Wiadomości zostaną zaimportowane do katalogów nazwanych tak jak plik z którego pochodzą, z przedrostkiem MAILMAN-</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
pl: <p><b>Filtr importu mbox</b></p> <p>Ten filtr zaimportuje pliki mbox do KMaila. Użyj go jeśli chcesz dokonać importu wiadomości z Ximian Evolution lub innych programów pocztowych używających tego tradycyjnego uniksowego formatu.</p> <p><b>Uwaga:</b> Wiadomości zostaną zaimportowane do katalogów nazwanych tak jak plik z którego pochodzą, z przedrostkiem MBOX-</p>

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
pl: <p> Wybierz katalog Pegasus-Mail (zawierający pliki *.CNM, *.PMM, *.MBX). W większości systemów jest to C:\PMail\mail lub C:\pmail\mail\admin</p> <p><b>Uwaga:</b>Ponieważ możliwe jest odtworzenie struktury katalogów, zostaną one umieszczone w katalogu: "PegasusMail-Import".</p>

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
pl: <p> Wybierz katalog zawierający wiadomości w twoim systemie. Wiadomości będą umieszczone w katalogu o takiej samej nazwie co katalog gdzie były z przedrostkiem PLAIN-</p> <p>Ten filtr zaimportuje wszystkie wiadomości .msg, .eml i .txt</p>

[ctx: @title:window]
en: Select thunderbird profile
pl: Wybierz profil Thunderbirda

en: All Files (*)
pl: Wszystkie pliki (*)

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
pl: Nie można przetworzyć struktury katalogów, importowanie będzie kontynuowane bez obsługi podkatalogów.

en: Chris Howells<br /><br />Filter accelerated by Danny Kukawka )
pl: Chris Howells <br /><br />( Filtr przyspieszony przez Danny Kukawka )

en: Could not import %1
pl: Nie można zaimportować %1

en: Could not import %1, duplicated message
pl: Nie można zaimportować %1, powielona wiadomość

en: Counting files in archive...
pl: Zliczanie plików w archiwum...

en: Counting files...
pl: Zliczanie plików....

en: Current:
pl: Bieżący:

[ctx: Define folder name where we import lotus note mails]
en: LNotes-Import
pl: Import z LNotes

[ctx: Define folder where we will import thebat mails]
en: TheBat-Import
pl: Import z TheBat

en: Error: failed to read temporary file at %1
pl: Błąd: nieudany odczyt pliku tymczasowego %1

en: Finished import, canceled by user.
pl: Import zakończony z powodu porzucenia przez użytkownika.

en: Finished importing Outlook Express emails
pl: Zakończono import wiadomości Outlook Express

en: Finished importing emails from %1
pl: Zakończono import wiadomości z %1

en: From:
pl: Od:

en: Holger Schurig <br>( rewritten by Danny Kukawka )
pl: Holger Schurig <br>( przepisany przez Danny Kukawka )

en: Import Balsa Local Mails and Folder Structure
pl: Zaimportuj wiadomości i strukturę katalogów Balsa

en: Import Claws-mail Maildirs and Folder Structure
pl: Zaimportuj wiadomości i strukturę katalogów Poczty Claws

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
pl: Zaimportuj wiadomości i strukturę katalogów Evolution 1.x

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
pl: Zaimportuj wiadomości i strukturę katalogów Evolution 2.x

en: Import Evolution 3.x Local Mails and Folder Structure
pl: Zaimportuj wiadomości i strukturę katalogów Evolution 3.x

en: Import Folders From Pegasus-Mail
pl: Import katalogów Pegasus-Mail

en: Import From OS X Mail
pl: Import z programu pocztowego OS X

en: Import Icedove Mails and Folder Structure
pl: Importowanie struktury katalogów i wiadomości Icedove

en: Import KMail Archive File
pl: Import plik archiwum KMail

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
pl: Zaimportuj wiadomości i strukturę katalogów KMail

en: Import Lotus Notes Emails
pl: Importowanie wiadomości Lotus Notes

en: Import Opera Emails
pl: Import wiadomości Opery

en: Import Outlook Express Emails
pl: Import wiadomości Outlook Express

en: Import Plain Text Emails
pl: Zaimportuj zwykłe wiadomości tekstowe

en: Import SeaMonkey Mails and Folder Structure
pl: Importowanie struktury katalogów i wiadomości SeaMonkey

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
pl: Zaimportuj wiadomości i strukturę katalogów Sylpheed

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
pl: Zaimportuj wiadomości i strukturę katalogów The Bat!

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
pl: Zaimportuj lokalne wiadomości i strukturę katalogów Thunderbirda/Mozilli

en: Import folder %1...
pl: Zaimportuj katalog %1...

en: Import folder structure...
pl: Zaimportuj strukturę katalogów...

en: Import mailman gzip Files
pl: Zaimportuj pliki mailman gzip

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
pl: Zaimportuj pliki mbox (UNIX, Evolution)

en: Importing %1
pl: Importowanie %1

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
pl: Importowanie 'uniksowych' katalogów wiadomości ('.mbx')...

en: Importing OE4 Mailbox %1
pl: Importowanie skrzynki pocztowej OE4 %1

en: Importing OE5+ Folder file %1
pl: Importowanie pliku katalogu OE5+ %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
pl: Importowanie skrzynki pocztowej OE5+ %1

en: Importing emails from %1
pl: Importowanie wiadomości z %1

en: Importing emails from %1...
pl: Importowanie wiadomości z %1...

en: Importing folder '%1'...
pl: Importowanie katalogu '%1'...

en: Importing in progress...
pl: Importowanie trwa...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
pl: Importowanie katalogów wiadomości ('.pnm')...

en: Importing new mail files ('.cnm')...
pl: Importowanie nowych plików wiadomości ('.cnm')...

en: Importing new mail files...
pl: Importowanie nowych plików wiadomości...

en: Importing the archive failed.
pl: Nieudane importowanie archiwum.

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
pl: Udane importowanie pliku archiwum '%1' do katalogu '%2'.

en: KMail Archive Files
pl: Plik archiwum KMaila

en: Laurence Anderson <br>( Filter enhanced by Danny Kukawka )</p>
pl: Laurence Anderson <br>( Filtr ulepszony przez Danny Kukawka )</p>

en: Laurence Anderson <p>( Filter accelerated by Danny Kukawka )</p>
pl: Laurence Anderson <p>( Filtr przyspieszony przez Danny Kukawka )</p>

en: Message %1
pl: Wiadomość %1

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
pl: Nie znaleziono skrzynek pocztowych Outlook Express w katalogu %1.

en: No archive selected.
pl: Nie wybrano żadnego archiwum.

en: No directory selected.
pl: Nie wybrano katalogu.

en: No files found for import.
pl: Nie znaleziono żadnych plików do zaimportowania.

en: No files selected.
pl: Nie wybrano żadnych plików.

en: No subfolder named 'cur' in folder %1.
pl: Brak pod-katalogu o nazwie 'cur' w katalogu %1.

en: Parsing the folder structure...
pl: Analizowanie struktury katalogów...

en: Please select an archive file that should be imported.
pl: Wybierz plik archiwum do zaimportowania.

en: Select KMail Archive File to Import
pl: Wybierz plik archiwum KMail do importu

en: Select Profile:
pl: Wybierz profil:

en: Simon MARTIN<br /><br />( Filter accelerated by Danny Kukawka )
pl: Simon MARTIN <br /><br />( Filtr przyspieszony przez Danny Kukawka )

en: Start import file %1...
pl: Rozpocznij import pliku %1...

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
pl: Plik '%1' nie wygląda jakby był prawidłowym archiwum.

en: To:
pl: Do:

en: Total:
pl: Wszystkich:

en: Unable to open %1, skipping
pl: Nie można otworzyć %1, pomijam

en: Unable to open archive file '%1'
pl: Nie można otworzyć pliku archiwum '%1'

en: Unable to open archive file '%1', skipping
pl: Nie można otworzyć pliku archiwum '%1', pomijanie

en: Unable to open mailbox %1
pl: Nie można otworzyć skrzynki pocztowej %1

en: Unable to retrieve folder for folder path %1.
pl: Nie można uzyskać katalogu lub ścieżki katalogu %1.

en: Unexpected subdirectory named '%1'.
pl: Nieoczekiwany pod-katalog o nazwie '%1'.

en: Unexpected subfolder %1 in folder %2.
pl: Nieoczekiwany podkatalog %1 w katalogu %2.

[ctx: define folder name when we will import pegasus mail]
en: PegasusMail-Import
pl: Import z PegasusMail

[ctx: define folder name where we import evolution mails]
en: Evolution-Import
pl: Import z Evolution

[ctx: define folder name where we will import clawsmail mails]
en: ClawsMail-Import
pl: Poczta Claws-Import

[ctx: define folder name where we will import sylpheed mails]
en: Sylpheed-Import
pl: Import z Sylpheed

en: gzip Files
pl: Pliki gzip

en: mbox Files
pl: Pliki mbox
