kmail - en to pl translation catalogue (443 entries)

en: %1% probability of being spam with confidence %3%.
    
    Full report:
    Probability=%2
    Confidence=%4
pl: Prawdopodobieństwo spamu: %1% z ufnością %3%.
    
    Pełna informacja:
    Prawdopodobieństwo=%2
    Ufność=%4

en: %1% probability of being spam.
    
    Full report:
    Probability=%2
pl: Prawdopodobieństwo spamu: %1%.
    
    Pełna informacja:
    Prawdopodobieństwo=%2

en: %1.
    
    Full report:
    %2
pl: %1.
    
    Pełna informacja:
    %2

en: %1: None
pl: %1: Brak

en: %1: Valid
pl: %1: ważny

en: %1: Valid (Signed by %2)
pl: %1: poprawny (podpisana przez %2)

en: &Automatic invitation sending
pl: &Automatyczne wysyłanie zaproszeń

en: &Copy Email Address
pl: S&kopiuj adres e-mail

en: &Find in Message...
pl: &Znajdź w wiadomości...

en: &Import
pl: Za&importuj

en: &Mangle From:/To: headers in replies to invitations
pl: Za&mień nagłówki Od:/Do: w odpowiedzi na zaproszenia

en: &Minimum font size:
pl: &Minimalny rozmiar czcionki:

en: &Next Card
pl: &Następna wizytówka

en: &Open With '%1'
pl: &Otwórz w '%1'

en: &Open in Address Book
pl: &Otwórz w książce adresowej

en: &Previous Card
pl: &Poprzednia wizytówka

en: &Reset Display Format
pl: Wyze&ruj format wyświetlania

en: &Save Display Format
pl: Zapi&sz format wyświetlania

en: &Save Message...
pl: Zapi&sz wiadomość...

en: &Set Encoding
pl: U&staw kodowanie

en: &View Source
pl: &Pokaż źródło

[ctx: 'Calendar Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />C<br />a<br />l<br />e<br />n<br />d<br />a<br />r<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
pl: <qt><br/>W<br/>i<br/>a<br/>d<br/>o<br/>m<br/>o<br/>ś<br/>ć<br/> <br />K<br />a<br />l<br />e<br />n<br />d<br />a<br />r<br />z<br />a<br /></qt>

[ctx: 'HTML Message' with html linebreaks between each letter and in bold text.]
en: <qt><b><br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</b></qt>
pl: <qt><b><br />W<br/>i<br/>a<br/>d<br/>o<br/>m<br/>o<br/>ś<br/>ć<br/> <br/>H<br/>T<br/>M<br/>L</b></qt>

[ctx: 'No HTML Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />N<br />o<br /> <br />H<br />T<br />M<br />L<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e</qt>
pl: <qt><br/>W<br/>i<br/>a<br/>d<br/>o<br/>m<br/>o<br/>ś<br/>ć<br/> <br/>b<br/>e<br/>z<br/> <br/>H<br/>T<br/>M<br/>L</qt>

[ctx: 'Plain Message' with html linebreaks between each letter.]
en: <qt><br />P<br />l<br />a<br />i<br />n<br /> <br />M<br />e<br />s<br />s<br />a<br />g<br />e<br /></qt>
pl: <qt><br />Z<br />w<br />y<br />k<br />l<br /> <br />a<br /> <br />W<br />i<br />a<br />d<br />o<br />m<br />o<br />ś<br />ć<br /></qt>

[ctx: 1 = file name, 2 = error string]
en: <qt>Could not write to the file<br /><filename>%1</filename><br /><br />%2</qt>
pl: <qt>Nie można zapisać pliku<br /><filename>%1</filename><br /><br />%2</qt>

en: 1 certificate was unchanged. | %1 certificates were unchanged.
pl[0]: %1 certyfikat nie został zmieniony.
pl[1]: %1 certyfikaty nie zostały zmienione.
pl[2]: %1 certyfikatów nie zostało zmienionych.

en: 1 new certificate was imported. | %1 new certificates were imported.
pl[0]: Zaimportowano %1 certyfikat.
pl[1]: Zaimportowano %1 certyfikaty.
pl[2]: Zaimportowano %1 certyfikatów.

en: 1 new secret key was imported. | %1 new secret keys were imported.
pl[0]: Zaimportowano %1 klucz.
pl[1]: Zaimportowano %1 klucze.
pl[2]: Zaimportowano %1 kluczy.

en: 1 secret key was unchanged. | %1 secret keys were unchanged.
pl[0]: %1 klucz nie został zmieniony.
pl[1]: %1 klucze nie zostały zmienione.
pl[2]: %1 kluczy nie zostało zmienionych.

en: <b>Note:</b> This HTML message may contain external references to images etc. For security/privacy reasons external references are not loaded. If you trust the sender of this message then you can load the external references for this message <a href='kmail:loadExternal'>by clicking here</a>.
pl: <b>Uwaga:</b> Ta wiadomość HTML może zawierać zewnętrzne odnośniki do obrazów itd. Ze względu na bezpieczeństwo nie wczytano tych odnośników. Jeżeli ufasz nadawcy wiadomości, możesz wczytać te odnośniki, klikając <a href="kmail:loadExternal">tutaj</a>.

en: <b>Note:</b> This is an HTML message. For security reasons, only the raw HTML code is shown. If you trust the sender of this message then you can activate formatted HTML display for this message <a href='kmail:showHTML'>by clicking here</a>.
pl: <b>Uwaga:</b> To jest wiadomość HTML. Ze względu na bezpieczeństwo wyświetlany jest tylko czysty kod HTML. Jeżeli ufasz nadawcy wiadomości, możesz obejrzeć sformatowaną wiadomość, klikając <a href='kmail:showHTML'>tutaj</a>.

en: <qt>Invitations are normally sent as attachments to a mail. This switch changes the invitation mails to be sent in the text of the mail instead; this is necessary to send invitations and replies to Microsoft Outlook.<br />But, when you do this, you no longer get descriptive text that mail programs can read; so, to people who have email programs that do not understand the invitations, the resulting messages look very odd.<br />People that have email programs that do understand invitations will still be able to work with this.</qt>
pl: <qt>Zaproszenia są zwykle wysyłane jako załączniki do wiadomości. Ta opcja spowoduje, że będą one wysłane w treści wiadomości - jest to niezbędne przy komunikacji z programem Microsoft Outlook. <br/>Włączenie tej opcji oznacza jednak, że tekst zaproszenia nie będzie czytelny dla programów pocztowych nie obsługujących zaproszeń - w takich programach wiadomość będzie wyglądała dziwnie. <br/>W programach obsługujących zaproszenia ta opcja nie spowoduje problemów.</qt>

[ctx: @action]
en: Ignore
pl: Pomiń

[ctx: @action]
en: Open File
pl: Otwórz plik

[ctx: @action]
en: Open folder where attachment was saved
pl: Otwórz katalog, w którym zapisano załącznik

[ctx: @action]
en: Send
pl: Wyślij

[ctx: @action]
en: Send Deny
pl: Wyślij odmowę

[ctx: @action:button]
en: Store
pl: Zapisz

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
pl: &Inne...

[ctx: @info]
en: Do you really want to execute <filename>%1</filename>?
pl: Na pewno uruchomić <filename>%1</filename>?

[ctx: @info]
en: Open attachment <filename>%1</filename>?<nl/>Note that opening an attachment may compromise your system's security.
pl: Otworzyć załącznik <filename>%1</filename>?<nl/>Otwarcie załącznika może naruszyć bezpieczeństwo systemu.

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
pl: &Otwórz w

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
pl: &Otwórz w...

[ctx: @title:window]
en: Add Remote Content
pl: Dodaj zdalną treść

[ctx: @title:window]
en: Add Rule
pl: Dodaj filtr

[ctx: @title:window]
en: Configure Remote Content
pl: Ustawienia zdalnej treści

[ctx: @title:window]
en: Configure Rule
pl: Ustawienia zasady

[ctx: @title:window]
en: Details
pl: Szczegóły

[ctx: @title:window]
en: Edit Remote Content
pl: Edytuj zdalną treść

[ctx: @title:window]
en: Message as Plain Text
pl: Wiadomość jako zwykły tekst

[ctx: @title:window]
en: Modify Rule
pl: Zmień zasadę

[ctx: @title:window]
en: Open Attachment?
pl: Otworzyć załącznik?

[ctx: @title:window]
en: Print Document
pl: Wydrukuj dokument

[ctx: @title:window]
en: View Attachment: %1
pl: Obejrzyj załącznik: %1

[ctx: @title:window]
en: vCard Viewer
pl: Przeglądarka wizytówek

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
pl: Plik o nazwie "%1" już istnieje. Zastąpić go?

en: A policy was not met.
pl: Polityka nie została zrealizowana.

en: A system error occurred.
pl: Wystąpił błąd systemowy.

en: AUID is not in a subdomain of SDID
pl: AUID nie jest pod-domeną SDID

en: AUID must be in the same domain as SDID (s-flag set in key record).
pl: AUID musi być w tej samej domenie co SDID (flaga s ustawiana w rekordzie).

en: Activate Access Key
pl: Uaktywnij klucz dostępu

en: Active
pl: Aktywny

en: Add Rule...
pl: Dodaj zasadę...

en: Add email to whitelist
pl: Dodaj adres pocztowy do białej listy

en: Add new Url
pl: Dodaj nowy adres URL

en: Add...
pl: Dodaj...

en: Address copied to clipboard.
pl: Adres skopiowano do schowka.

en: Allow messages to load external references from the Internet
pl: Wczytuj zewnętrzne odnośniki do plików z Internetu

en: Always decrypt messages when viewing or ask before decrypting
pl: Zawsze odszyfrowuj wiadomości przy pokazywaniu lub pytaj przed odszyfrowaniem

en: Always show encryption/signature details
pl: Zawsze pokazuj szczegóły szyfrowania/podpisu

en: Always show encryption/signature details when we print message
pl: Zawsze pokazuj szczegóły szyfrowania/podpisu, gdy wyświetlamy wiadomość

en: An entry already defines this url. Please modify it.
pl: Wpis już określa ten adres url. Zmień go.

en: Attachment: %1
pl: Załącznik: %1

en: Attachments:
pl: Załączniki:

en: Authorize %1
pl: Uwierzytelnij %1

en: Authorize all Urls
pl: Uwierzytelnij wszystkie adresy URL

en: Authorized
pl: Uwierzytelniony

en: Auto
pl: Samoczynnie

en: Automatic collapse &level:
pl: &Poziom samoczynnego zwijania:

en: Automatic collapse level:
pl: Poziom automatycznego ukrywania:

en: Automatic invitation sending
pl: Automatyczne wysyłanie zaproszeń

en: Available CRL is too old.
pl: Dostępne CRL jest zbyt stare.

en: BCC:
pl: UDW:

en: BCC:
pl: UDW:

en: Bad signature
pl: Zły podpis

en: Bad signature.
pl: Zły podpis.

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Body Hash was corrupted.
pl: Hasz treści jest uszkodzony.

en: CC:
pl: DW:

en: CC:
pl: DW:

en: CRL not available.
pl: CRL niedostępne.

en: Can be signed
pl: Może być podpisana

en: Certificate import details:
pl: Szczegóły importowania certyfikatu:

[ctx: Certificate import failed.]
en: Failed: %1 (%2)
pl: Nieudany: %1 (%2)

en: Certificate import status:
pl: Stan importowania certyfikatu:

en: Check Phishing URL
pl: Sprawdź adres URL na phishing

en: Check if url can be a phishing
pl: Sprawdź czy url może być phishingiem

en: Choose display style of attachments
pl: Wybierz styl wyświetlania załączników

en: Choose display style of message headers
pl: Wybierz styl wyświetlanych nagłówków wiadomości

en: Click to toggle between HTML, plain text and calendar.
pl: Naciśnij, aby przełączyć pomiędzy HTML, zwykłym tekstem, a kalendarzem.

en: Close message window after replying or forwarding
pl: Zamknij okno wiadomości po odpowiedzi lub przekierowaniu

en: Collapse quoted text.
pl: Zwiń cytowany tekst.

en: Configure
pl: Ustawienia

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy Email Address
pl: Skopiuj adres pocztowy

en: Copy Image Location
pl: Skopiuj położenie obrazu

en: Copy Key
pl: Skopiuj klucz

en: Copy Link Address
pl: Skopiuj adres odnośnika

en: Copy Text
pl: Skopiuj tekst

en: Could not decrypt the data.
pl: Nie można odszyfrować danych.

en: Could not start certificate manager. Please check your installation.
pl: Nie można otworzyć zarządzania certyfikatami. Proszę sprawdzić swoją instalację.

en: DKIM Key
pl: Klucz DKIM

en: DKIM: Not signed
pl: DKIM: niepodpisana

en: DKIM: Should Be Signed by %1
pl: DKIM: powinna być podpisana przez %1

en: DKIM: invalid
pl: DKIM: niepoprawna

en: DKIM: valid (signed by %1)
pl: DKIM: poprawna (podpisana przez %1)

en: Date:
pl: Data:

en: Date:
pl: Data:

en: Decrypt Message
pl: Odszyfruj wiadomość

en: Decrypt message.
pl: Odszyfruj wiadomość.

en: Delete All
pl: Usuń wszystkie

en: Delete Attachment
pl: Usuń załącznik

en: Delete Key | Delete Keys
pl[0]: Usuń klucz
pl[1]: Usuń klucze
pl[2]: Usuń klucze

en: Delete Keys
pl: Usuń klucze

en: Delete Rule
pl: Usuń zasadę

en: Delete Rules
pl: Usuń zasady

en: Delete invitation emails after the reply to them has been sent
pl: Usuń zaproszenia po wysłaniu odpowiedzi

en: Deleting an attachment from an encrypted or old-style mailman message is not supported.
pl: Usuwanie załącznika z zaszyfrowanej wiadomości lub ze starego stylu wiadomości jest nieobsługiwane.

en: Deleting an attachment might invalidate any digital signature on this message.
pl: Usunięcie załącznika może unieważnić podpis cyfrowy tej wiadomości.

en: Description
pl: Opis

en: Details:
pl: Szczegóły:

en: Different results for signatures
pl: Różne wyniki dla podpisów

en: Disable Emoticon
pl: Wyłącz emotikony

en: Disable scam detection for all messages
pl: Wyłącz wykrywanie oszustw dla wszystkich wiadomości

en: Do Not Keep
pl: Nie zachowuj

en: Do not ask again
pl: Nie pytaj ponownie

en: Do not send MDNs in response to encrypted messages
pl: Nie wysyłaj MDN w odpowiedzi na zaszyfrowaną wiadomość

en: Do not show attachments in the message viewer
pl: Nie pokazuj załączników przy przeglądaniu wiadomości

en: Do you want to delete all keys?
pl: Czy usunąć wszystkie klucze?

en: Do you want to delete all the rules?
pl: Czy usunąć wszystkie zasady?

en: Do you want to delete this key? | Do you want to delete these keys?
pl[0]: Czy usunąć ten klucz?
pl[1]: Czy usunąć te klucze?
pl[2]: Czy usunąć te klucze?

en: Do you want to delete this rule '%1'?
pl: Czy usunąć tę zasadę '%1'?

en: Do you want to delete this rule?
pl: Czy usunąć tę zasadę?

en: Domain
pl: Domena

en: Domain:
pl: Domena:

en: Duplicate Rule
pl: Powiel zasadę

en: Edit with:
pl: Edytuj w:

en: Enable access key
pl: Włącz klucz dostępu

en: Enable this option to show different levels of quoted text. Disable to hide the levels of quoted text.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, wyświetlane będą różne poziomy cytowania tekstu.

en: Enable this option to show quoted text with a smaller font.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, cytowany tekst będzie wyświetlany mniejszą czcionką.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Encapsulated Message
pl: Obudowana wiadomość

en: Encapsulated Message (Subject: %1)
pl: Obudowana wiadomość (Temat: %1)

en: Encapsulated message
pl: Obudowana wiadomość

en: Encrypted message
pl: Wiadomość zaszyfrowana

en: Encrypted message (decryption not possible)
pl: Zaszyfrowana wiadomość (odszyfrowanie niemożliwe)

en: End of encapsulated message
pl: Koniec obudowanej wiadomości

en: End of encrypted message
pl: Koniec zaszyfrowanej wiadomości

en: End of signed message
pl: Koniec podpisanej wiadomości

en: Error evaluating spam score
pl: Błąd podczas obliczania punktacji spamu

en: Error loading message
pl: Błąd wczytywania wiadomości

en: Error saving attachment
pl: Błąd podczas zapisywania załącznika

en: Error saving message
pl: Błąd zapisywania wiadomości

en: Error verifying the signature
pl: Błąd podczas weryfikacji podpisu

en: Error: Signature not verified
pl: Błąd: nie zweryfikowano podpisu

en: Exchange-compatible invitation &naming
pl: &Nazewnictwo zaproszeń zgodne z Exchange

en: Exchange-compatible invitation naming
pl: Nazewnictwo zaproszeń zgodne z Exchange

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Expand all quoted text.
pl: Rozwiń cały cytowany tekst.

en: Export Rules
pl: Wyeksportuj zasady

en: Export...
pl: Wyeksportuj...

en: File %1 could not be created.
pl: Nie można utworzyć pliku %1.

en: File %1 could not be loaded.
pl: Nie można wczytać pliku %1.

en: Found no attachments to save.
pl: Brak załączników do zapisania.

en: From
pl: Od

en: From:
pl: Od:

en: From:
pl: Od:

en: Good signature
pl: Poprawny podpis

en: Good signature.
pl: Poprawny podpis.

en: Grantlee theme "%1" is not valid.
pl: Zestaw Grantlee "%1" jest nieprawidłowy.

en: Groupware Compatibility && Legacy Options
pl: Opcje zgodności trybu pracy grupowej

en: HTML code for displaying the message to the user
pl: Kod HTML do wyświetlania wiadomości użytkownikowi

en: Hash Algorithm is unsupported.
pl: Algorytm haszu jest nieobsługiwany.

en: Hash Algorithm unsafe (sha1)
pl: Algorytm haszu nie jest bezpieczny (sha1)

en: Hide Details
pl: Ukryj szczegóły

en: Hide encryption details.
pl: Ukryj szczegóły szyfrowania.

en: Hide signature details.
pl: Ukryj szczegóły podpisu.

en: How attachments are shown
pl: Sposób wyświetlania załączników

en: How much of headers should be displayed
pl: Ilość wyświetlanych nagłówków

en: I confirm it's not a scam
pl: Potwierdzam, że to nie oszustwo

en: Ignore if not signed
pl: Pomiń, jeśli niepodpisana

en: Import Rules
pl: Zaimportuj zasady

en: Import...
pl: Zaimportuj...

en: Impossible to download key.
pl: Nie można pobrać klucza.

en: Impossible to expand '%1'.
pl: Nie można rozwinąć '%1'.

en: Impossible to verify signature.
pl: Nie można potwierdzić podpisu.

en: Inserted
pl: Wstawione

en: Invalid body canonicalization.
pl: Nieprawidłowa kanonizacja treści.

en: Invalid header canonicalization.
pl: Nieprawidłowa kanonizacja nagłówka.

en: Invalid query method.
pl: Nieprawidłowy sposób odpytania.

en: Invalid signature.
pl: Nieprawidłowy podpis.

en: KMail Error
pl: Błąd KMaila

en: KMail Question
pl: Pytanie programu KMail

en: KMail can analyze messages for suspected email scams by looking for common techniques used to deceive you
pl: KMail może przeanalizować wiadomości pod kątem oszustw pocztowych szukając powszechnych technik wykorzystywanych do oszukiwania

en: KMail is unable to detect when the chosen editor is closed. To avoid data loss, editing the attachment will be aborted.
pl: KMail nie może wykryć zamknięcia edytora. Żeby uniknąć utraty danych, edycja załącznika zostanie przerwana.

en: KMail was unable to open the attachment.
pl: KMail nie może otworzyć załącznika.

en: Keep Encryption
pl: Zachowaj szyfrowanie

en: Keep Signature
pl: Zachowaj podpis

en: Key Changed
pl: Zmieniono klucz

en: Last Used
pl: Ostatnio używane

en: List of emails in scam white list
pl: Lista e-maili na białej liście

en: List-ID
pl: ID-listy

en: List-Id:
pl: Id-listy:

en: Load external references
pl: Wczytaj zewnętrzne odnośniki

en: Load external references from the Internet for this message.
pl: Wczytaj zewnętrzne odnośniki dla tej wiadomości.

en: Loading message...
pl: Wczytywanie wiadomości...

en: Lookup the contact in KAddressbook
pl: Znajdź kontakt w książce adresowej

[ctx: Mail message as shown, in HTML format]
en: HTML Source
pl: Źródło HTML

en: Make account online.
pl: Pracuj podłączonym do sieci.

en: Malware
pl: Oszustwo

en: Mangle From:/To: headers in replies to replies
pl: Przeformatuj nagłówki Od:/Do: w odpowiedzi na zaproszenia

en: Message Structure Viewer
pl: Widok struktury wiadomości

en: Message contains form element. This is often the case in scam emails.
pl: Wiadomość zawiera element formularza. Często jest to próba oszustwa i zmylenia odbiorcy.

en: Message loading failed: %1.
pl: Nieudane wczytywanie wiadomości: %1.

en: Message not found.
pl: Nie znaleziono wiadomości.

en: Message was signed by %1.
pl: Wiadomość została podpisana przez %1.

en: Message was signed by %2 (Key ID: %1).
pl: Wiadomość podpisał(a) %2 (klucz %1).

en: Message was signed by %2 with key %1.
pl: Wiadomość podpisał(a) %2 kluczem %1.

en: Message was signed by %3 on %1 with key %2
pl: Wiadomość podpisał %3 %1 kluczem %2

en: Message was signed on %1 with key %2.
pl: Wiadomość została podpisana %1 kluczem %2.

en: Message was signed on %1 with unknown key %2.
pl: Wiadomość została podpisana %1 nieznanym kluczem %2.

en: Message was signed with key %1.
pl: Wiadomość została kluczem %1.

en: Message was signed with unknown key %1.
pl: Wiadomość została podpisana nieznanym kluczem %1.

en: Message was signed with unknown key.
pl: Wiadomość została podpisana nieznanym kluczem.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your invitations, try setting this option.
pl: Microsoft Outlook ma pewne ograniczenia w implementacji standardu iCalendar; ta opcja obchodzi jedno z nich. Jeżeli masz problem z użytkownikami Outlooka, którzy nie dostają twoich zaproszeń, spróbuj ustawić tą opcję.

en: Microsoft Outlook has a number of shortcomings in its implementation of the iCalendar standard; this option works around one of them. If you have problems with Outlook users not being able to get your replies, try setting this option.
pl: Implementacja iCalendar w Microsoft Outlook ma wiele wad. Ta opcja służy do obejścia jednej z nich. Jeśli masz problemy otrzymywaniem odpowiedzi w Outlooku, włącz tę opcję.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server,
    has a problem understanding standards-compliant groupware email.
    Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
pl: Microsoft Outlook, gdy używany w kombinacji z serwerem Microsoft Exchange,
    ma problem ze zrozumieniem e-maili grupowych zgodnych ze standardami.
    Włącz tą opcję, aby wysłać grupowe zaproszenia w sposób zrozumiały dla Microsoft Exchange.

en: Microsoft Outlook, when used in combination with a Microsoft Exchange server, has a problem understanding standards-compliant groupware email. Turn this option on to send groupware invitations in a way that Microsoft Exchange understands.
pl: Microsoft Outlook, gdy używany w kombinacji z serwerem Microsoft Exchange, ma problem ze zrozumieniem e-maili grupowych zgodnych ze standardami. Włącz tą opcję, aby wysłać grupowe zaproszenia w sposób zrozumiały dla Microsoft Exchange.

en: Missing header From.
pl: Brak nagłówka OD.

en: Missing signature.
pl: Brak podpisu.

en: Modify...
pl: Zmień...

en: Move to Trash
pl: Wyrzuć do kosza

en: Must be signed
pl: Musi być podpisana

en: Next Message
pl: Następna wiadomość

en: No Spam agent
pl: Brak agenta spamu

en: No Subject
pl: Brak tematu

en: No mail address is stored in the %1 used for signing, so we cannot compare it to the sender's address %2.
pl: Używany do podpisywania %1 nie zawiera adresu e-mail, zatem porównanie z adresem nadawcy %2 nie jest możliwe.

en: No network connection detected, we cannot expand url.
pl: Nie wykryto połączenia z siecią, więc nie można rozwinąć adresu url.

en: No public key to verify the signature
pl: Brak klucza publicznego, potrzebnego do zweryfikowania podpisu

en: No rules found
pl: Nie znaleziono żadnych zasad

en: No rules imported.
pl: Nie zaimportowano żadnych zasad.

en: No secret key found to decrypt the message. The message is encrypted for the following keys:
pl: Brak tajnego klucza do odszyfrowania wiadomiści. Wiadomość jest zaszyfrowana dla następujących kluczy:

en: No signature found
pl: Nie znaleziono podpisu

en: No status information available.
pl: Brak informacji o stanie.

en: Not Signed
pl: Niepodpisana

en: Not enough information to check signature validity.
pl: Niewystarczające informacje do sprawdzenia podpisu.

en: Not enough information to check signature. %1
pl: Niewystarczające informacje do sprawdzenia podpisu. %1

en: O&verride character encoding:
pl: Wymuszone k&odowanie znaków:

en: One key has been revoked.
pl: Klucz został unieważniony.

en: One key has expired.
pl: Klucz utracił ważność.

en: Only print selected text in viewer
pl: Wydrukuj jedynie tekst wybrany w przeglądarce

en: Open &With...
pl: Otwórz &w...

en: Open &with %1
pl: Otwórz &w %1

en: Open Documentation
pl: Otwórz dokumentację

en: Open URL
pl: Otwórz adres URL

en: Open With...
pl: Otwórz w...

en: Open folder where PDF file was saved
pl: Otwórz katalog, w którym zapisano plik PDF

en: Open folder where attachment was saved | Open folder where attachments were saved
pl[0]: Otwórz katalog, w którym zapisano załącznik
pl[1]: Otwórz katalog, w którym zapisano załączniki
pl[2]: Otwórz katalog, w którym zapisano załączniki

en: Opening URL...
pl: Otwieranie URL...

en: Options
pl: Opcje

en: Overwrite File?
pl: Czy zastąpić plik?

en: Please wait while the message is being decrypted...
pl: Proszę czekać, wiadomość jest odszyfrowywana...

en: Please wait while the signature is being verified...
pl: Czekaj, podpis jest sprawdzany...

en: Prefer HTML to plain text
pl: Wybieraj HTML zamiast zwykłego tekstu

en: Previous Message
pl: Poprzednia wiadomość

en: Print background color and images
pl: Drukuj kolor tła i obrazy

en: Print only selected text
pl: Wydrukuj tylko zaznaczony tekst

en: Printing mode
pl: Tryb wydruku

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority:
pl: Priorytet:

en: Problem during converting public key
pl: Problem podczas przekształcania klucza publicznego

en: Properties
pl: Właściwości

en: Public Key too small
pl: Klucz publiczny jest zbyt mały

en: Public key is too small.
pl: Klucz publiczny jest zbyt mały.

en: Raw, unmodified mail as it is stored on the filesystem or on the server
pl: Nieprzetworzona i niezmieniona wiadomość, taka jak przechowywana w systemie plików lub na serwerze

en: Reason:
pl: Powód:

en: Reason: %1
pl: Powód: %1

en: Recheck DKIM Signature
pl: Sprawdź ponownie podpis DKIM

en: Reduce font size for &quoted text
pl: Zmniejsz rozmiar czcionki &cytowanego tekstu

en: Reduce font size for quoted text
pl: Zmniejsz rozmiar czcionki cytowanego tekstu

en: Remote Content
pl: Zdalna treść

en: Remove Key | Remove Keys
pl[0]: Usuń klucz
pl[1]: Usuń klucze
pl[2]: Usuń klucze

en: Remove Rule
pl: Usuń filtr

en: Reply To All
pl: Odpowiedz wszystkim

en: Reply To Author
pl: Odpowiedz autorowi

en: Reply To:
pl: Odpowiedź do:

en: Reply to:
pl: Adres zwrotny:

en: Respect &expand/collapse quote marks settings
pl: Szanuj stan rozwinięcia/zwinięcia okr&eślony w ustawieniach

en: Respect expand/collapse quote mark which is defined in settings during printing.
pl: Szanuj stan rozwinięcia/zwinięcia określony w ustawieniach przy drukowaniu.

en: Rule type
pl: Rodzaj zasady

en: Rule:
pl: Zasada:

en: Rules...
pl: Zasady...

en: Save &As...
pl: Zapisz j&ako...

en: Save All Attachments...
pl: Zapisz wszystkie załączniki...

en: Save As...
pl: Zapisz jako...

en: Save Attachment
pl: Zapisz załącznik

en: Save Attachments To
pl: Zapisz załącznik do

en: Save Message | Save Messages
pl[0]: Zapisz wiadomość
pl[1]: Zapisz wiadomości
pl[2]: Zapisz wiadomości

en: Scan emails for tracking URLs
pl: Szukaj śledzących adresów URL w wiadomościach

en: Scroll Message Down
pl: Przewiń wiadomość w dół

en: Scroll Message Down (More)
pl: Przewiń wiadomość w dół (dalej)

en: Scroll Message Up
pl: Przewiń wiadomość w górę

en: Scroll Message Up (More)
pl: Przewiń wiadomość w górę (dalej)

en: Scroll To
pl: Przewiń do

en: Security:
pl: Zabezpieczenie:

en: Select All Text
pl: Zaznacz cały tekst

en: Selector
pl: Wybierak

en: Send &invitations in the mail body
pl: Wyślij zaproszen&ia w treści wiadomości

en: Send groupware invitations in the mail body
pl: Wysyłaj zaproszenia grupowe w treści wiadomości

en: Sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
pl: Używany do podpisywania %1 nie zawiera adresu e-mail nadawcy.

en: Sender:
pl: Nadawca:

en: Share Text...
pl: Udostępnij tekst...

en: Short url '%1' redirects to '%2'.
pl: Krótki adres url '%1' przekierowuje do '%2'.

en: Show &expand/collapse quote marks
pl: Pokaż znaki &rozwijania/zwijania cytowanego tekstu

en: Show Attachments only in the header of the mail
pl: Pokaż załączniki tylko w nagłówku wiadomości pocztowej

en: Show Details
pl: Pokaż szczegóły

en: Show GnuPG Audit Log for this operation
pl: Pokaż plik diagnostyczny GnuPG dla tej operacji

en: Show Message Structure
pl: Pokaż strukturę wiadomości

en: Show all attachments as icons. Click to see them.
pl: Pokaż wszystkie załączniki jako ikony. Ich zawartość będzie wyświetlana po naciśnięciu na ikonę.

en: Show all attachments inline (if possible)
pl: Pokaż wszystkie załączniki bezpośrednio w wiadomości (jeśli to możliwe)

en: Show always
pl: Zawsze pokazuj

en: Show attachments as suggested by sender.
pl: Pokaż załączniki zgodnie z zaleceniami nadawcy.

en: Show certificate 0x%1
pl: Pokaż certyfikat 0x%1

en: Show encryption details.
pl: Pokaż szczegóły szyfrowania.

en: Show expand/collapse quote marks
pl: Pokaż znaki rozwijania/zwijania cytowanego tekstu

en: Show never
pl: Nigdy nie pokazuj

en: Show signature details.
pl: Pokaż szczegóły podpisu.

en: Signature algorithm is invalid.
pl: Algorytm podpisu jest niepoprawny.

en: Signature created in the future
pl: Podpis stworzono w przyszłości

en: Signature expired
pl: Podpis wygasł

en: Signature is too large.
pl: Podpis jest za duży.

en: Signature is valid.
pl: Podpis jest poprawny.

en: Signature too small
pl: Podpis jest zbyy mały

en: Signed by <a href='mailto:%1'>%1</a>.
pl: Podpisana przez: <a href="mailto:%1">%1</a>.

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sorry, certificate could not be imported.
pl: Niestety, nie udało się zaimportować certyfikatu.

en: Sorry, no certificates were found in this message.
pl: Niestety, w tej wiadomości nie znaleziono certyfikatów.

en: Sorry, no details on certificate import available.
pl: Niestety, brak szczegółowych informacji o importowaniu certyfikatu.

en: Spam Status:
pl: Wskaźnik spamu:

en: Spam filter score could not be extracted from header
pl: Punktacja filtra spamu nie mogła być uzyskana z nagłówka

en: Spam filter score not a number
pl: Punktacja filtra spamu nie jest liczbą

en: Speak Text
pl: Wypowiedz tekst

en: Specifies the default policy to use, for the Message Disposition Notifications (for internal use only)
pl: Określa domyślnie używaną politykę przy powiadamianiu o losie wiadomości (tylko do użytku wewnętrznego)

en: Specifies the default quoting action to take, when replying to a message (for internal use only)
pl: Określa domyślne działanie przy cytowaniu, podczas udzielania odpowiedzi na wiadomość (tylko do użytku wewnętrznego)

en: Specifies the font to use for printing
pl: Określa czcionkę używaną do drukowania

en: Specifies the font to use for the message body
pl: Określa czcionkę używaną dla treści wiadomości

en: Specifies whether the background color and images are also drawn when the page is printed.
pl: Określa czy kolor tła i obrazów jest także rysowany przy drukowaniu strony.

en: Specifies whether to reuse the quote color, beyond the 3rd level
pl: Określa czy użyć ponownie koloru cytowania, za trzecim poziomem

[ctx: Start of warning message.]
en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Status
pl: Stan

en: Status:
pl: Stan:

en: Stored DKIM key is different from the current one. Do you want to store this one too?
pl: Przechowywany klucz DKIM jest różny od bieżącego. Czy również go przechować?

en: Subject:
pl: Temat:

en: The KDE Mail Client
pl: Program pocztowy KDE

en: The URL %1 is not valid.
pl: Adres URL %1 nie jest prawidłowy.

en: The domain doesn't exist.
pl: Domena nie istnieje.

en: The message is encrypted for the following keys:
pl: Wiadomość jest zaszyfrowana dla następujących kluczy:

en: The most recent selected folder using for Event.
pl: Ostatnio wybrany katalog używany do wydarzenia.

en: The most recent selected folder using for Notes.
pl: Ostatnio wybrany katalog używany dla notatek.

en: The most recent selected folder using for Todo.
pl: Ostatnio wybrany katalog używany do zadania-do-zrobienia.

en: The network is broken.
pl: Sieć jest uszkodzona.

en: The part %1 of the message is encrypted. Do you want to keep the encryption when saving?
pl: Część %1 wiadomości jest zaszyfrowana. Zachować szyfrowanie przy zapisie?

en: The part %1 of the message is signed. Do you want to keep the signature when saving?
pl: Część %1 wiadomości jest podpisana. Zachować podpis przy zapisie?

en: The public key was revoked.
pl: Klucz publiczny został unieważniony.

en: The signature has expired.
pl: Podpis utracił ważność.

en: The signature is valid and the key is fully trusted.
pl: Podpis jest poprawny, a klucz całkowicie bezpieczny.

en: The signature is valid and the key is marginally trusted.
pl: Podpis jest poprawny, a klucz niezbyt bezpieczny.

en: The signature is valid and the key is ultimately trusted.
pl: Podpis jest poprawny, a klucz bezpieczny.

en: The signature is valid, but the key is untrusted.
pl: Podpis jest poprawny, ale klucz nie jest bezpieczny.

en: The signature is valid, but the key's validity is unknown.
pl: Podpis jest poprawny, a klucz nieznany.

en: The signing domain is only testing DKIM.
pl: Domena podpisująca jest tylko próbnym DKIM.

en: The validity of the signature cannot be verified.
pl: Nie można sprawdzić poprawności podpisu.

en: This email contains a link (%1) which contains multiple http://. This is often the case in scam emails.
pl: Ta wiadomość zawiera odnośnik (%1), który zawiera wiele adresów http://. Często jest to próba oszustwa i zmylenia odbiorcy.

en: This email contains a link (%1) which has a redirection
pl: Ta wiadomość zawiera odnośnik (%1), który przekierowuje

en: This email contains a link which points to a hexadecimal IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
pl: Ta wiadomość zawiera odnośnik, który przekierowuje do szesnastkowego adresu IP (%1) zamiast do zwykłego tekstowego adresu sieciowego. Często jest to próba oszustwa i zmylenia odbiorcy.

en: This email contains a link which points to a numerical IP address (%1) instead of a typical textual website address. This is often the case in scam emails.
pl: Ta wiadomość zawiera odnośnik, który przekierowuje do numerycznego adresu IP (%1) zamiast do zwykłego tekstowego adresu sieciowego. Często jest to próba oszustwa i zmylenia odbiorcy.

en: This email contains a link which reads as '%1' in the text, but actually points to '%2'. This is often the case in scam emails to mislead the recipient
pl: Ta wiadomość zawiera odnośnik, który w tekście brzmi '%1', lecz w rzeczywistości przekierowuje do '%2'. Często jest to próba oszustwa i zmylenia odbiorcy

en: This email contains a shorturl (%1). It can redirect to another server.
pl: Ta wiadomość zawiera krótki adres url (%1). Może on przekierować na inny serwer.

en: This message is encrypted.
pl: Ta wiadomość jest zaszyfrowana.

en: This message may be a scam. <a href="scamdetails">(Details...)</a>
pl: Ta wiadomość może być oszustwem. <a href="scamdetails">(Szczegóły...)</a>

en: This web site is a malware, do you want to continue to show it?
pl: Ta strona internetowa jest oszustwem, czy chcesz ją wyświetlić mimo tego?

en: Threshold could not be extracted from header
pl: Próg nie mógł być uzyskany z nagłówka

en: Threshold not a valid number
pl: Próg nie jest poprawną liczbą

[ctx: To-field of the mailheader.]
en: To:
pl: Do:

en: To:
pl: Do:

en: Toggle HTML Display Mode
pl: Przełącz tryb wyświetlania HTML

en: Toggle display mode between HTML and plain text
pl: Przełącz tryb wyświetlania pomiędzy HTML i zwykłym tekstem

en: Turn on HTML rendering for this message.
pl: Włącz wyświetlanie HTML dla tej wiadomości.

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitation replies
pl: Włącz tę opcję, aby Outlook(tm) mógł zrozumieć Twoje odpowiedzi na zaproszenia

en: Turn this option on in order to make Outlook(tm) understand your answers to invitations
pl: Włącz tę opcję, by Outlook(tm) mógł zrozumieć Twoje odpowiedzi na zaproszenia

en: Type
pl: Rodzaj

en: URL copied to clipboard.
pl: Adres URL skopiowano do schowka.

en: Unable to edit attachment
pl: Nie można edytować załącznika

en: Unable to verify: key missing.
pl: Weryfikacja niemożliwa: brak klucza.

[ctx: Unchanged mail message]
en: Raw Source
pl: Surowe źródło

en: Unknown
pl: Nieznana

en: Unknown Body Hash Algorithm.
pl: Nieznany algorytm haszu treści.

[ctx: Unknown date]
en: Unknown
pl: Nieznana

en: Unknown signature state
pl: Nieznany stan podpisu

en: Unnamed attachment
pl: Nienazwany załącznik

en: Update DKIM key
pl: Uaktualnij klucz DKIM

en: Use '*' to specify all emails from domain
pl: Użyj '*', aby wziąć pod uwagę wszystkie e-maile z domeny

en: Use Fi&xed Font
pl: Czcionka &stałej szerokości

[ctx: View->]
en: &Attachments
pl: Z&ałączniki

[ctx: View->]
en: &Headers
pl: &Nagłówki

[ctx: View->attachments->]
en: &As Icons
pl: J&ako ikony

[ctx: View->attachments->]
en: &Hide
pl: &Ukryj

[ctx: View->attachments->]
en: &Inline
pl: W treśc&i

[ctx: View->attachments->]
en: &Smart
pl: &Mądrze

[ctx: View->attachments->]
en: In Header Only
pl: Tylko w nagłówku

en: Viewer settings
pl: Ustawienia przeglądarki

en: Warning: The signature is bad.
pl: Uwaga: nieprawidłowy podpis.

en: We cannot save message.
pl: Nie możemy zapisać wiadomości.

en: What style of headers should be displayed
pl: Wyświetlany styl nagłówków

en: When this is checked, received invitation emails that have been replied to will be moved to the Trash folder, once the reply has been successfully sent.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, zaproszenia będą przenoszone do kosza po wysłaniu odpowiedzi.

en: When this is checked, you will not see the mail composer window. Instead, all invitation mails are sent automatically. If you want to see the mail before sending it, you can uncheck this option. However, be aware that the text in the composer window is in iCalendar syntax, and you should not try modifying it by hand.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, edytor wiadomości będzie niewidoczny i wszystkie zaproszenia będą wysyłane automatycznie. Jeśli chcesz zobaczyć wiadomość z zaproszeniem przed jej wysłaniem, wyłącz tę opcję. Uwaga: tekst wiadomości zaproszenia jest w formacie iCalendar i nie należy zmienić go ręcznie.

en: When this is on, the user will not see the mail composer window. Invitation mails are sent automatically.
pl: Jeśli ta opcja jest włączona, użytkownik nie będzie widział okna edytora wiadomości. Wiadomości zostają wysyłane automatycznie.

en: When we render html do not use font size inferior to minimum size.
pl: Gdy renderujemy htm, to nie używaj rozmiaru czcionki mniejszej niż rozmiar minimalny.

en: Work online.
pl: Pracuj odłączonym od sieci.

en: body part
pl: treść

en: certificate
pl: certyfikat

en: email messages (*.mbox);;all files (*)
pl: wiadomości email (*.mbox);;wszystkie pliki (*)

[ctx: filename for an unnamed attachment]
en: attachment.1
pl: załącznik.1

[ctx: filename for the %1-th unnamed attachment]
en: attachment.%1
pl: załącznik.%1

en: message
pl: wiadomość

en: resent from:
pl: przesłane ponownie od:

en: resent to:
pl: przesłane ponownie do:

en: sender:
pl: nadawca:

en: stored:
pl: zapisane:

[ctx: to open]
en: Open
pl: Otwórz

[ctx: to view something]
en: View
pl: Pokaż

en: unknown key
pl: nieznany klucz
