mate-power-manager 1.25.0 - en to pl translation catalogue (396 entries)

en: %.0f second | %.0f seconds
pl[0]: %.0f sekunda
pl[1]: %.0f sekundy
pl[2]: %.0f sekund
pl[3]: %.0f sekund

en: %.1f day | %.1f days
pl[0]: %.1f dzień
pl[1]: %.1f dni
pl[2]: %.1f dni
pl[3]: %.1f dni

en: %.1f hour | %.1f hours
pl[0]: %.1f godzina
pl[1]: %.1f godziny
pl[2]: %.1f godzin
pl[3]: %.1f godzin

en: %.1f minute | %.1f minutes
pl[0]: %.1f minuta
pl[1]: %.1f minuty
pl[2]: %.1f minut
pl[3]: %.1f minut

en: %d second | %d seconds
pl[0]: %d sekunda
pl[1]: %d sekundy
pl[2]: %d sekund
pl[3]: %d sekund

en: %i hour | %i hours
pl[0]: %i godzina
pl[1]: %i godziny
pl[2]: %i godzin
pl[3]: %i godzin

en: %i minute | %i minutes
pl[0]: %i minuta
pl[1]: %i minuty
pl[2]: %i minut
pl[3]: %i minut

en: %s %s remaining (%.1f%%)
pl: %s - pozostało %s (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
pl: %s - do naładowania %s (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
pl: %s - do naładowania %s (%.1f%%)
    Zapewnia %s pracy

en: %s charging (%.1f%%)
pl: %s - ładowanie (%.1f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
pl: %s - rozładowywanie (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
pl: %s - rozładowywanie (%.1f%%)

en: %s empty
pl: %s puste

en: %s is fully charged
pl: %s - naładowano

en: %s not present
pl: nie ma %s

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
pl: Pozostało %s do rozładowania urządzenia UPS (%.0f%%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
pl: Pozostało %s do rozładowania akumulatora (%.0f%%)

en: %s remaining
pl: Pozostało %s

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
pl: %s - oczekuje na naładowanie (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
pl: %s - oczekuje na rozładowanie (%.1f%%)

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: AC adapter | AC adapters
pl[0]: Zasilacz sieciowy
pl[1]: Zasilacze sieciowe
pl[2]: Zasilaczy sieciowych
pl[3]: Zasilaczy sieciowych

en: About Power Manager Brightness Applet
pl: O programie Aplet jasności Menedżera zasilania

en: About Power Manager Inhibit Applet
pl: O programie Aplet powstrzymania Menedżera zasilania

en: Actions
pl: Działania

en: Adjusts laptop panel brightness.
pl: Dopasowuje jasność panelu laptopa.

en: Allow backlight brightness adjustment
pl: Zezwolenie na zmiany jasności podświetlenia wyświetlacza

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
pl: Pozwala użytkownikowi na wyłączenie automatycznego oszczędzania prądu.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
pl: Pozostało około <b>%s</b> do rozładowania urządzenia UPS (%.0f%%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
pl: Pozostało około <b>%s</b> do rozładowania urządzenia UPS (%.0f%%). Proszę przywrócić zasilanie komputera, aby uniknąć utraty danych.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
pl: Pozostało około <b>%s</b> (%.0f%%)

en: Ask me
pl: Zapytaj

en: Attached computer battery low
pl: Akumulator podłączonego komputera ma niski poziom naładowania

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
pl: Komputer podłączony do komputera ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
pl: Podłączony komputer ma bardzo niski poziom naładowania (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Automatic sleep enabled
pl: Automatyczne uśpienie włączone

en: Automatic sleep inhibited
pl: Automatyczne uśpienie wyłączone

en: Battery Charged | Batteries Charged
pl[0]: Akumulator naładowany
pl[1]: Akumulatory naładowane
pl[2]: Akumulatory naładowane
pl[3]: Akumulatory naładowane

en: Battery Discharging
pl: Rozładowywanie akumulatora

en: Battery critical low action
pl: Czynność przy krytycznie niskim poziomie naładowania akumulatora

en: Battery critically low
pl: Krytycznie niski poziom naładowania akumulatora

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
pl: Akumulator ma bardzo niską pojemność (%1.1f%%), co oznacza, że może być stary lub uszkodzony.

en: Battery is full
pl: Akumulator jest w pełni naładowany

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
pl: Akumulator jest naładowany.
    Zapewnia %s pracy

en: Battery is low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora

en: Battery is very low
pl: Krytycznie niski poziom naładowania akumulatora

en: Battery low
pl: Niski poziom naładowania akumulatora

en: Battery may be broken
pl: Akumulator może być uszkodzony

en: Blank screen
pl: Wygaszenie ekranu

en: Brightness Applet
pl: Aplet jasności

en: Brightness Applet Factory
pl: Generator apletu jasności

en: Cannot connect to mate-power-manager
pl: Nie można połączyć się z mate-power-manager

en: Cannot get laptop panel brightness
pl: Nie można uzyskać jasności panelu laptopa

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Capacity:
pl: Pojemność:

en: Cell charge
pl: Stopień naładowania ogniw

en: Cell phone | Cell phones
pl[0]: Telefon komórkowy
pl[1]: Telefony komórkowe
pl[2]: Telefony komórkowe
pl[3]: Telefony komórkowe

en: Cell phone battery low
pl: Akumulator telefonu ma niski poziom naładowania

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
pl: Telefon ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Telefon ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Charge
pl: Ładowanie

en: Charge accuracy
pl: Dokładność ładowania

en: Charge profile
pl: Profil ładowania

en: Charge rate:
pl: Czas ładowania:

en: Charge time:
pl: Czas do naładowania:

en: Charged
pl: Naładowany

en: Charging
pl: Ładowanie

en: Check CPU load before sleeping
pl: Sprawdzanie obciążenia procesora przed uśpieniem

en: Computer | Computers
pl[0]: Komputer
pl[1]: Komputery
pl[2]: Komputery
pl[3]: Komputery

en: Computer failed to hibernate.
pl: Hibernacja komputera się nie powiodła.

en: Computer failed to suspend.
pl: Uśpienie komputera się nie powiodło.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
pl: Komputer zostanie niedługo zahibernowany, jeśli nie zostanie podłączone zasilanie sieciowe.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
pl: Komputer zostanie niedługo wyłączony, jeśli nie zostanie podłączone zasilanie sieciowe.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
pl: Komputer zostanie niedługo uśpiony, jeśli nie zostanie podłączone zasilanie sieciowe.

en: Configure power management
pl: Konfiguracja zarządzania zasilaniem

en: Copyright © 2006 Benjamin Canou
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie © 2006 Benjamin Canou
    Prawa autorskie © 2011-2021 programiści MATE

en: Copyright © 2006-2007 Richard Hughes
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie © 2006-2007 Richard Hughes
    Prawa autorskie © 2011-2021 programiści MATE

en: Copyright © 2011-2021 MATE developers
pl: Prawa autorskie © 2011-2021 programiści MATE

en: Correction factor
pl: Stopień korekcji

en: Could not get the maximum value of the backlight
pl: Nie można pobrać maksymalnej wartości podświetlenia

en: Could not get the value of the backlight
pl: Nie można pobrać wartości podświetlenia

en: Could not set the value of the backlight
pl: Nie można ustawić wartości podświetlenia

en: Current charge:
pl: Bieżące naładowanie:

en: Data length:
pl: Długość danych:

en: Description
pl: Opis

en: Design charge:
pl: Pojemność znamionowa:

en: Details
pl: Szczegóły

en: Device
pl: Urządzenie

en: Device History
pl: Historia urządzenia

en: Device Information
pl: Informacje o urządzeniu

en: Device Profile
pl: Profil urządzenia

en: Di_m display when idle
pl: _Przygaszenie ekranu podczas bezczynności

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
pl: Przyciemnianie ekranu po okresie nieaktywności przy zasilaniu sieciowym

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
pl: Przyciemnianie ekranu po okresie nieaktywności przy zasilaniu z akumulatora

en: Discharge accuracy
pl: Dokładność rozładowywania

en: Discharge profile
pl: Profil rozładowywania

en: Discharge time:
pl: Czas do rozładowania:

en: Discharging
pl: Rozładowywanie

en: Display
pl: Ekran

en: Display DPMS activated
pl: DPMS wyświetlacza aktywowane

en: Display options for the notification icon.
pl: Wyświetla opcje dla ikony powiadomienia.

en: Do nothing
pl: Nic nie rób

en: Empty
pl: Pusty

en: Energy
pl: Energia

en: Energy (design)
pl: Energia (znamionowa)

en: Energy when empty
pl: Energia przy całkowitym rozładowaniu

en: Energy when full
pl: Energia przy pełnym naładowaniu

en: Excellent
pl: Doskonała

en: Exit after a small delay (for debugging)
pl: Kończy działanie po opóźnieniu (do debugowania)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
pl: Kończy działanie po wczytaniu menedżera (do debugowania)

en: Failed to hibernate
pl: Hibernacja się nie powiodła

en: Failed to suspend
pl: Uśpienie się nie powiodło

en: Failure was reported as:
pl: Niepowodzenie zostało zgłoszone jako:

en: Fair
pl: Poprawna

en: General
pl: Ogólne

en: Get the current brightness
pl: Pobiera bieżące podświetlenie

en: Get the number of brightness levels supported
pl: Pobiera liczbę obsługiwanych poziomów podświetlenia

en: Good
pl: Dobra

en: Graph type:
pl: Typ wykresu:

en: Hibernate
pl: Zahibernuj

en: Hibernate button action
pl: Działanie przycisku Zahibernuj

en: History
pl: Historia

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
pl: Określa, czy wyświetlać informację o niepowodzeniu uśpienia lub hibernacji.

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
pl: Określa, czy wyświetlać informację o pełnym naładowaniu akumulatora.

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
pl: Określa, czy wyświetlać informację o zbliżającym się wyczerpaniu akumulatora.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
pl: Określa, czy Preferencje i Statystyki powinny być wyświetlane w menu kontekstowym

en: If sounds should be used
pl: Określa, czy używać dźwięków

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
pl: Określa, czy używać dźwięku przy krytycznie niskim poziomie naładowania lub gdy żądania zatrzymania zarządzania zatrzymały działanie zasad.

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
pl: Określa, czy sprawdzać obciążenie procesora przed wykonaniem działania bezczynności.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
pl: Określa, czy uruchamiać zdarzenia akumulatora przy zamkniętej pokrywie i odłączonym zasilaniu sieciowym

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
pl: Określa, czy uruchamiać zdarzenia zamknięcia pokrywy (np. "Uśpienie przy zamknięciu pokrywy przy zasilaniu z akumulatora"), gdy zasilanie sieciowe zostanie odłączone po zamknięciu pokrywy.

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
pl: Czy jasność podświetlenia klawiatury powinna zostać zredukowana podczas zasilania komputera z akumulatora.

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
pl: Określa, czy zmieniać jasność ekranu przy zmianie źródła zasilania.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
pl: Określa, czy przyciemniać ekran podczas bezczynności komputera przy zasilaniu sieciowym.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
pl: Określa, czy przyciemniać ekran podczas bezczynności komputera przy zasilaniu z akumulatora.

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
pl: Określa, czy przyciemniać ekran podczas zasilania z akumulatora.

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
pl: Określa, czy powiadamiać użytkownika o odłączeniu zasilania sieciowego.

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
pl: Określa, czy używać powiadomień czasowych. Jeśli wyłączone użyte będą zmiany procentowe, co może pomóc w przypadku błędnego BIOS-u ACPI.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
pl: Określa, czy wyświetlać wezwanie do wymiany akumulatora dla uszkodzonych akumulatorów

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
pl: Określa, czy wyświetlać wezwanie do wymiany akumulatora dla uszkodzonych akumulatorów.

en: Image
pl: Obraz

en: Inhibit Applet
pl: Aplet wyłączania

en: Inhibit Applet Factory
pl: Generator apletów wyłączania

en: Keyboard | Keyboards
pl[0]: Klawiatura
pl[1]: Klawiatury
pl[2]: Klawiatury
pl[3]: Klawiatury

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
pl: Jasność podświetlenia klawiatury przy zasilaniu z sieci.

en: Keyboard battery low
pl: Akumulator klawiatury ma niski poziom naładowania

en: LCD brightness : %d%%
pl: Jasność podświetlenia LCD: %d%%

en: LCD brightness when on AC
pl: Jasność podświetlenia wyświetlacza LCD przy zasilaniu sieciowym

en: LCD dimming amount when on battery
pl: Przyciemnianie podświetlenia LCD przy zasilaniu z akumulatora

en: Laptop battery | Laptop batteries
pl[0]: Akumulator laptopa
pl[1]: Akumulatory laptopa
pl[2]: Akumulatory laptopa
pl[3]: Akumulatory laptopa

en: Laptop battery critically low
pl: Poziom naładowania akumulatora krytycznie niski

en: Laptop battery low
pl: Akumulator laptopa ma niski poziom naładowania

en: Laptop lid close action on battery
pl: Działanie po zamknięciu pokrywy przy zasilaniu z akumulatora

en: Laptop lid close action when on AC
pl: Działanie po zamknięciu pokrywy przy zasilaniu sieciowym

en: Laptop lid is closed
pl: Pokrywa laptopa jest zamknięta

en: Last full charge:
pl: Ostatnie pełne naładowanie:

en: Lead acid
pl: Ogniwo ołowiowo-kwasowe

en: Lid has closed
pl: Zamknięcie pokrywy

en: Lid has opened
pl: Otwarcie pokrywy

en: Lithium Ion
pl: Ogniwo litowo-jonowe

en: Lithium Iron Phosphate
pl: Ogniwo z fosforanu litowo-żelazowego

en: Lithium Polymer
pl: Ogniwo litowo-polimerowe

en: Lock GNOME keyring on sleep
pl: Blokuj bazę kluczy GNOME podczas uśpienia

en: Lock screen on hibernate
pl: Blokowanie ekranu przy hibernacji

en: Lock screen on suspend
pl: Blokowanie ekranu po uśpieniu

en: Lock screen when blanked
pl: Blokowanie ekranu po wygaszeniu

en: MATE Power Manager
pl: Menedżer zasilania MATE

en: MATE Power Manager Backlight Helper
pl: Program pomocniczy podświetlenia Menedżera zasilania MATE

en: MATE Power Preferences
pl: Preferencje zasilania środowiska MATE

en: MATE;power;management;preferences;settings;
pl: MATE;zasilanie;zarządzanie;preferencje;ustawienia;

en: Make Default
pl: Ustaw jako domyślne

en: Manual inhibit
pl: Wyłączenie ręczne

en: Media player | Media players
pl[0]: Odtwarzacz multimedialny
pl[1]: Odtwarzacze multimedialne
pl[2]: Odtwarzacze multimedialne
pl[3]: Odtwarzacze multimedialne

en: Media player battery low
pl: Akumulator odtwarzacza multimediów ma niski poziom naładowania

en: Media player is low in power (%.0f%%)
pl: Odtwarzacz multimediów ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Odtwarzacz multimediów ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Method used to blank screen on AC
pl: Metoda wygaszenia ekranu przy zasilaniu sieciowym

en: Method used to blank screen on battery
pl: Metoda wygaszenia ekranu przy zasilaniu z akumulatora

en: Missing
pl: Brak

en: Monitor | Monitors
pl[0]: Monitor
pl[1]: Monitory
pl[2]: Monitory
pl[3]: Monitory

en: Mouse | Mice
pl[0]: Mysz
pl[1]: Myszy
pl[2]: Myszy
pl[3]: Myszy

en: Mouse battery low
pl: Akumulator myszy ma niski poziom naładowania

en: Never
pl: Nigdy

en: Nickel Cadmium
pl: Ogniwo niklowo-kadmowe

en: Nickel metal hydride
pl: Ogniwo niklowo-metaliczno-wodorkowe

en: No
pl: Nie

en: No backlights were found on your system
pl: Nie odnaleziono żadnych podświetleń w komputerze

en: No valid option was specified
pl: Nie podano żadnych prawidłowych opcji

en: Notification Area
pl: Obszar powiadomień

en: Notify on a low power
pl: Powiadamianie o niskim poziomie naładowania

en: Notify on a sleep failure
pl: Powiadamianie o niepowodzeniu uśpienia

en: Notify on low capacity of mouse battery
pl: Powiadom przy niskim poziomie baterii myszy

en: Notify when AC adapter is disconnected
pl: Powiadamianie o odłączeniu zasilania sieciowego

en: Notify when fully charged
pl: Powiadamianie o pełnym naładowaniu

en: Observe power management
pl: Podgląd zarządzania zasilaniem

en: On AC Power
pl: Zasilanie sieciowe

en: On Battery Power
pl: Zasilanie z akumulatora

en: On UPS Power
pl: Zasilanie z urządzenia UPS

en: On battery power
pl: Zasilanie z akumulatora

en: Only display an icon when a battery is p_resent
pl: Wyświetl_anie tylko, gdy akumulator jest podłączony

en: Only display an icon when charging or _discharging
pl: Wyświetlanie tylko w t_rakcie ładowania lub rozładowywania

en: PDA | PDAs
pl[0]: Urządzenie PDA
pl[1]: Urządzenia PDA
pl[2]: Urządzenia PDA
pl[3]: Urządzenia PDA

en: PDA battery low
pl: Akumulator urządzenia PDA ma niski poziom naładowania

en: PDA is low in power (%.0f%%)
pl: Urządzenie PDA ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Urządzenie PDA ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
pl: Procentowy poziom jasności podświetlenia klawiatury przy zasilaniu z sieci. Dopuszczalne wartości od 0 do 100.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
pl: Procent redukcji podświetlenia klawiatury w stanie bezczynności.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
pl: Procent redukcji podświetlenia klawiatury przy zasilaniu z akumulatora.

en: Percentage
pl: Procent

en: Percentage action is taken
pl: Poziom (w %%) dla wykonania działania

en: Percentage charge:
pl: Procent naładowania:

en: Percentage considered critical
pl: Procent uznawany jako krytycznie niski

en: Percentage considered low
pl: Procent uznawany jako niski

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
pl: Proszę podłączyć zasilacz do komputera, aby uniknąć utraty danych.

en: Poor
pl: Słaby

en: Power
pl: Zasilanie

en: Power Information
pl: Informacje o zasilaniu

en: Power Management
pl: Zarządzanie zasilaniem

en: Power Management Preferences
pl: Preferencje zarządzania zasilaniem

en: Power Manager
pl: Menedżer zasilania

en: Power Manager Brightness Applet
pl: Aplet jasności Menedżera zasilania

en: Power Manager Inhibit Applet
pl: Aplet powstrzymania Menedżera zasilania

en: Power Manager is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
pl: Menedżer zasilania jest rozpowszechniany jest z nadzieją, iż będzie on użyteczny - jednak BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI, nawet domyślnej gwarancji PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH ZASTOSOWAŃ. W celu uzyskania bliższych informacji należy zapoznać się z Powszechną Licencją Publiczną GNU.

en: Power Manager is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
pl: Menedżer zasilania jest wolnym oprogramowaniem; można go rozprowadzać dalej i/lub modyfikować na warunkach Powszechnej Licencji Publicznej GNU, wydanej przez Fundację Wolnego Oprogramowania (Free Software Foundation) - według wersji drugiej tej Licencji lub którejś z późniejszych wersji.

en: Power Statistics
pl: Statystyki zasilania

en: Power button action
pl: Działanie wyłącznika

en: Power management daemon
pl: Usługa menedżera zasilania

en: Power plugged in
pl: Podłączenie zasilania sieciowego

en: Power unplugged
pl: Odłączenie zasilania sieciowego

en: Predicted time
pl: Szacunkowy czas

en: Prediction accuracy
pl: Dokładność szacowania

en: Present
pl: Obecny

en: Product:
pl: Produkt:

en: Put _display to sleep when inactive for:
pl: Wygasz_enie ekranu, gdy komputer jest nieaktywny przez:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
pl: Uśpienie komputera, gdy jest _nieaktywny przez:

en: Rate
pl: Stopa

en: Rechargeable
pl: Do wielokrotnego ładowania

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
pl: Zmniejszenie jasności podświetlenia przy zasilaniu z akumulatora

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
pl: Zmniejsz jasność podświetlenia klawiatury przy zasilaniu z akumulatora

en: Refreshed
pl: Odświeżono

en: Resumed
pl: Powrót ze stanu uśpienia

en: Select this device at startup
pl: Wybór tego urządzenia podczas uruchamiania

en: Serial number
pl: Numer seryjny

en: Serial number:
pl: Numer seryjny:

en: Set display _brightness to:
pl: _Ustawienie jasności ekranu na:

en: Set the current brightness
pl: Ustawia bieżące podświetlenie

en: Show data points
pl: Wyświetlanie punktów danych

en: Show version of installed program and exit
pl: Wyświetla wersję zainstalowanego programu i kończy działanie

en: Shutdown
pl: Wyłącz

en: Sleep timeout computer when on AC
pl: Limit czasu uśpienia komputera przy zasilaniu sieciowym

en: Sleep timeout computer when on UPS
pl: Limit czasu do uśpienia komputera przy zasilaniu z urządzenia UPS

en: Sleep timeout computer when on battery
pl: Limit czasu uśpienia komputera przy zasilaniu z akumulatora

en: Sleep timeout display when on AC
pl: Limit czasu wygaszenia ekranu przy zasilaniu sieciowym

en: Sleep timeout display when on UPS
pl: Limit czasu do wygaszenia ekranu przy zasilaniu z urządzenia UPS

en: Sleep timeout display when on battery
pl: Limit czasu wygaszenia ekranu przy zasilaniu z akumulatora

en: State
pl: Stan

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Status:
pl: Stan:

en: Supply
pl: Dostawa

en: Suspend
pl: Uśpij

en: Suspend button action
pl: Działanie przycisku uśpienia

en: Suspend failed
pl: Uśpienie się nie powiodło

en: Suspend started
pl: Uśpienie rozpoczęte

en: Tablet | Tablets
pl[0]: Tablet
pl[1]: Tablety
pl[2]: Tablety
pl[3]: Tablety

en: Tablet battery low
pl: Akumulator tabletu ma niski poziom naładowania

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
pl: Tablet ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Tablet ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Technology
pl: Technologia

en: Technology:
pl: Technologia:

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
pl: Metoda DPMS używana do wygaszania ekranu gdy komputer jest podpięty do sieci.

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
pl: Metoda DPMS używana do wygaszania ekranu gdy komputer używa baterii.

en: The ID of the last device selected
pl: ID ostatnio wybranego urządzenia

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
pl: Naładowanie urządzenia UPS jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie przełączony w tryb hibernacji.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
pl: Naładowanie urządzenia UPS jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie wyłączony.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
pl: Naładowanie urządzenia UPS jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie <b>wyłączony</b>, gdy UPS zostanie kompletnie rozładowany.

en: The URI to show to the user on sleep failure
pl: Adres URI do wyświetlenia podczas niepowodzenia uśpienia

en: The action to take when the UPS is critically low.
pl: Akcja, która zostanie podjęta, gdy stan UPS jest krytycznie niski.

en: The action to take when the UPS is low.
pl: Akcja, która zostanie podjęta, gdy stan UPS jest niski.

en: The action to take when the battery is critically low.
pl: Akcja, która zastanie podjęta, gry stan baterii jet krytyczne niski.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
pl: Działanie podejmowane po zamknięciu pokrywy przy zasilaniu sieciowym.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
pl: Działanie podejmowane po zamknięciu pokrywy przy zasilaniu z akumulatora.

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
pl: Akcja, która zostanie podjęta gdy zostanie naciśnięty przycisk hibernacji.

en: The action to take when the system power button is pressed.
pl: Akcja, która zostanie podjęta gdy zostania naciśnięty przycisk zasilania.

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
pl: Akcja, która zostanie podjęta gdy zostania naciśnięty przycisk wstrzymania.

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
pl: Liczba sekund bezczynności komputera przy zasilaniu sieciowym, po której ekran zostanie wygaszony.

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
pl: Liczba sekund bezczynności komputera przy zasilaniu sieciowym, po której komputer zostanie uśpiony.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
pl: Liczba sekund bezczynności komputera przy zasilaniu z urządzenia UPS, po której komputer zostanie uśpiony.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
pl: Liczba sekund bezczynności komputera przy zasilaniu z urządzenia UPS, po której ekran zostanie wygaszony.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
pl: Liczba sekund bezczynności komputera przy zasilaniu z akumulatora, po której komputer zostanie uśpiony.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
pl: Liczba sekund bezczynności komputera przy zasilaniu z akumulatora, po której ekran zostanie wygaszony.

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
pl: Stopień przyciemnienia podświetlenia wyświetlacza przy zasilaniu z akumulatora. Wartości od 0 do 100.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie przełączony w tryb hibernacji.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie wyłączony.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie przełączony w tryb uśpienia.<br><b>UWAGA:</b> Niewielka ilość prądu jest potrzebna do działania komputera w trybie uśpienia.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
pl: Naładowanie akumulatora jest poniżej poziomu krytycznego i komputer zostanie <b>wyłączony</b>, gdy akumulator zostanie kompletnie rozładowany.

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
pl: Jasność podświetlenia wyświetlacza przy zasilaniu sieciowym. Wartości od 0 .0 do 100.0.

en: The brightness of the screen when idle
pl: Jasność podświetlenia ekranu podczas bezczynności

en: The default amount of time to dim the screen after idle
pl: Domyślny czas, po którym ekran ma zostać przyciemniony podczas bezczynności

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
pl: Domyślny czas, po którym ekran ma zostać przyciemniony podczas bezczynności.

en: The default graph type to show for history
pl: Domyślny typ wykresu wyświetlanego w historii.

en: The default graph type to show for stats
pl: Domyślny typ wykresu wyświetlanego dla statystyk

en: The default graph type to show in the history window.
pl: Domyślny typ wykresu wyświetlanego w oknie historii.

en: The default graph type to show in the stats window.
pl: Domyślny typ wykresu wyświetlanego w oknie statystyk.

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
pl: Identyfikator ostatniego urządzenia, które zostało użyte do zwrócenia skupienia na właściwe urządzenie.

en: The index of the page number to show by default
pl: Domyślnie wyświetlany indeks numeru strony

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
pl: Domyślnie wyświetlany indeks numeru strony, który jest używany do zwrócenia skupienia na właściwą stronę.

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
pl: Maksymalna długość czasu wyświetlana na osi x wykresu historii.

en: The maximum time displayed for history
pl: Maksymalny czas wyświetlany dla historii

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
pl: Procent naładowania akumulatora uznawany jako krytycznie niski. Ma znaczenie tylko, gdy opcja use-time-for-policy ma wartość "false".

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
pl: Procent naładowania akumulatora uznawany jako niski. Ma znacznie tylko, gdy opcja use-time-for-policy ma wartość "false".

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
pl: Procent naładowania akumulatora przy którym wykonane zostanie działanie krytyczne. Ma znaczenie tylko, gdy opcja use-time-for-policy ma wartość "false".

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
pl: Procent redukcji podświetlenia klawiatury w stanie bezczynności. Na przykład, jeśli ustawiony na '60', podświetlenie będzie zmniejszone o 40% w stanie bezczynności. Dopuszczalne wartości od 0 do 100.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
pl: Procent redukcji podświetlenia klawiatury przy zasilaniu z akumulatora. Na przykład, jeśli ustawiony na '60', podświetlenie będzie zmniejszone o 40% przy zasilaniu z akumulatora. Dopuszczalne wartości od 0 do 100.

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
pl: Pozostały czas pracy na akumulatorze przy którym wykonane zostanie działanie krytyczne. Ma znaczenie tylko, gdy opcja use-time-for-policy ma wartość "false".

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
pl: Pozostały czas pracy na akumulatorze uznawany jako krytycznie krótki. Ma znaczenie tylko, gdy opcja use-time-for-policy ma wartość "false".

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
pl: Pozostały czas pracy na akumulatorze uznawany jako niski. Ma znaczenie tylko, gdy opcja use-time-for-policy ma wartość "false".

en: The time remaining when action is taken
pl: Pozostały czas dla wykonania działania krytycznego

en: The time remaining when critical
pl: Pozostały czas dla poziomu krytycznego

en: The time remaining when low
pl: Pozostały czas dla poziomu niskiego

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
pl: Typ uśpienia, który powinien zostać zastosowany, gdy komputer jest nieaktywny.

en: There is no data to display.
pl: Brak danych do wyświetlenia.

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
pl: Jasność podświetlenia wyświetlacza dla trybu bezczynności. Ma znaczenie tylko, gdy opcja use-time-for-policy ma wartość "true".

en: This program can only be used by the root user
pl: Ten program może być uruchamiany tylko przez użytkownika root

en: This program must only be run through pkexec
pl: Ten program musi być uruchamiany przez pkexec

en: Time elapsed
pl: Upłynęło czasu

en: Time to empty
pl: Czas do rozładowania

en: Time to full
pl: Czas do naładowania

en: Type
pl: Typ

en: UPS | UPSs
pl[0]: Urządzenie UPS
pl[1]: Urządzenia UPS
pl[2]: Urządzeń UPS
pl[3]: Urządzeń UPS

en: UPS Discharging
pl: Rozładowywanie urządzenia UPS

en: UPS critical low action
pl: Działanie przy krytycznie niskim poziomie naładowania urządzenia UPS

en: UPS critically low
pl: Poziom naładowania urządzenia UPS krytycznie niski

en: UPS low
pl: Niski poziom naładowania urządzenia UPS

en: UPS low power action
pl: Działanie przy krytycznie niskim poziomie naładowania urządzenia UPS

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown state
pl: Nieznany stan

en: Unknown technology
pl: Nieznana technologia

en: Unknown time
pl: Nieznany czas

en: Use mate-screensaver lock setting
pl: Korzystanie z ustawień blokowania programu mate-screensaver

en: Use smoothed line
pl: Użycie wygładzonej linii

en: Value
pl: Wartość

en: Vendor
pl: Dostawca

en: Vendor:
pl: Producent:

en: Visit help page
pl: Odwiedź stronę pomocy

en: Voltage
pl: Napięcie

en: Waiting to charge
pl: Oczekuje na naładowanie

en: Waiting to discharge
pl: Oczekuje na rozładowanie

en: When UPS power is _critically low:
pl: Kie_dy poziom naładowania urządzenia UPS jest krytycznie niski:

en: When UPS power is l_ow:
pl: Kiedy po_ziom naładowania urządzenia UPS jest niski:

en: When battery po_wer is critically low:
pl: Kiedy poziom nałado_wania akumulatora jest krytycznie niski:

en: When laptop lid is cl_osed:
pl: _Kiedy pokrywa laptopa jest zamknięta:

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
pl: Jeśli uśpienie się nie powiedzie, to wyświetlany jest przycisk, aby pomóc w tej sytuacji. Proszę pozostawić puste, jeśli przycisk nie ma być wyświetlany.

en: When the _suspend button is pressed:
pl: Kiedy został _wciśnięty klawisz uśpienia:

en: When the power _button is pressed:
pl: Kiedy _został wciśnięty klawisz zasilania:

en: When to show the notification icon
pl: Wyświetlanie ikony powiadomienia

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
pl: Określa, czy program NetworkManager ma być włączany i wyłączany przy uśpieniu

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
pl: Określa, czy program NetworkManager ma się rozłączać przed uśpieniem lub hibernacją i ponownie łączyć po wznowieniu.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
pl: Czy baza kluczy GNOME jest blokowana przed wejściem w stan hibernacji. To oznacza, że bazę kluczy trzeba będzie odblokować po wznowieniu pracy.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
pl: Czy baza kluczy GNOME ma zostać zablokowana przed wejściem komputera w stan zawieszenia. To oznacza, że bazę kluczy trzeba będzie odblokować po wznowieniu pracy.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
pl: Określa, czy blokować ekran po wyjściu komputera z hibernacji. Używane tylko, gdy opcja lock-use-screensaver ma wartość "false".

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
pl: Określa, czy blokować ekran po wyjściu komputera z uśpienia. Używane tylko, gdy opcja lock-use-screensaver ma wartość "false".

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
pl: Określa, czy blokować ekran po wyłączeniu wyświetlacza. Używane tylko, gdy opcja lock-use-screensaver ma wartość "false".

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
pl: Hibernacja, uśpienie lub brak czynności podczas nieaktywności

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
pl: Określa, czy do ustawień blokowania ekranu po hibernacji, uśpieniu i wygaszeniu ekranu użyć ustawień programu mate-screensaver.

en: Whether to use time-based notifications
pl: Określa, czy używać powiadomień czasowych

en: Whether we should show the history data points
pl: Określa, czy wyświetlać historyczne punkty danych

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
pl: Określa, czy wyświetlać historyczne punkty danych w oknie statystyk.

en: Whether we should show the stats data points
pl: Określa, czy wyświetlać statystyczne punkty danych

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
pl: Określa, czy wyświetlać statystyczne punkty danych w oknie statystyk.

en: Whether we should smooth the history data
pl: Określa, czy wygładzać historyczne dane

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
pl: Określa, czy wygładzać historyczne dane na wykresie.

en: Whether we should smooth the stats data
pl: Określa, czy wygładzać dane statystyczne

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
pl: Określa, czy wygładzać dane statystyczne  na wykresie.

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
pl: Bezprzewodowa klawiatura ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Klawiatura bezprzewodowa ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
pl: Bezprzewodowa mysz ma niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
pl: Mysz bezprzewodowa ma bardzo niski poziom naładowania akumulatora (%.0f%%). Urządzenie wkrótce przestanie działać, jeśli nie zostanie naładowane.

en: Yes
pl: Tak

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
pl: Powinieneś wraz z niniejszym programem otrzymać także egzemplarz Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GNU General Public License); jeśli nie - proszę napisać do Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: _About
pl: _O programie

en: _Always display an icon
pl: St_ałe wyświetlanie ikony

en: _Close
pl: _Zamknij

en: _Help
pl: P_omoc

en: _Never display an icon
pl: Bez wyśw_ietlania ikony

en: _Only display an icon when battery power is low
pl: Wyświetlanie ik_ony tylko, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski

en: _Preferences
pl: P_referencje

en: _Reduce backlight brightness
pl: _Zmniejszenie jasności podświetlenia wyświetlacza

en: _Reduce keyboard backlight
pl: _Zmniejszenie jasności podświetlenia klawiatury

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin
pl[3]: godzin

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut
pl[3]: minut
