kdelibs4 - en to se translation catalogue (267 entries)

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
se:    <a href="%1"> [Iešvuođat]</a>

en:  (In new window)
se:  (Ođđa láses)

en:  (In other frame)
se:  (Eará rámmas)

en:  - BCC:
se:  – BCC:

en:  - CC:
se:  – CC:

en:  - Subject:
se: - Fáddá:

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
se: %1 (%2 – %3x%4 govvačuoggá)

en: %1 (%2x%3 Pixels)
se: %1 (%2x%3 govvačuoggá)

en: %1 (Link)
se: %1 (Liŋka)

en: %1 - %2x%3 Pixels
se: %1 – %2x%3 govvačuoggá

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
se[0]: %1 / %2 gova vižžon.
se[1]: %1 / %2 gova vižžon.

en: %1 is already assigned to %2
se: %1 geavahuvvo juo %2:s

en: %1%
se: %1

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
se[0]: %2 (%1 stávval)
se[1]: %2 (%1 stávvala)

en: &Allow storing passwords for this site
se: &Divtte vurket beassansániid dán fierbmebáikki várás

en: &Break at Next Statement
se: &Bisset čuovvovaš cealkagis

en: &Choose password:
se: &Vállje beassansáni:

en: &Close Wallet
se: &Gidde burssa

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
se: &Ráhkat ođđa njuolggadusaid JavaScript-lásiid várás …

en: &Copy Email Address
se: &Máŋge e-boastačujuhusa

en: &Copy Link Address
se: Máŋge &liŋkačujuhusa

en: &Copy Text
se: &Máŋge teavstta

en: &Debug
se: Oza &dihki

en: &Disable Error Reporting
se: &Hilggo meattáhusdieđiheami

en: &Do not show this message again
se: &Ale čájet dán dieđu ođđasit

en: &Edit
se: &Doaimmat

en: &File
se: &Fiila

en: &Find in Frame...
se: &Oza rámmas …

en: &Find...
se: &Oza …

en: &Hide Errors
se: Č&iega meattáhusaid

en: &Next
se: &Boahtte

en: &Previous
se: &Ovddit

en: &Repeat password:
se: &Gearddut beassansáni:

en: &Save Link As...
se: &Vurke liŋkka nugo …

en: &Selected text
se: &Merkejuvvon teaksta

en: &Send Email
se: &Sádde e-boastta

en: &Send File | &Send Files
se[0]: &Sádde fiilla
se[1]: &Sádde fiillaid

en: &Send Unencrypted
se: &Sádde eahpe-krypterejuvvon

en: &Settings
se: &Heivehusat

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
se[0]: Čájet &easttaduvvon láse
se[1]: Čájet %1 easttaduvvon láse

en: &Stop Script
se: &Bisset skripta

en: &Store
se: &Vurke

en: &Submit Anyway
se: Sádde &liikká

en: &View
se: Čá&jet

en: &Whole words only
se: D&ušše olles sánit

en: 1024 (Medium Grade)
se: 1024 (gaskageardan)

en: 2048 (High Grade)
se: 2048 (Nanus)

en: 512  (Low Grade)
se: 512 (oktageardánis krypteren)

en: 768  (Low Grade)
se: 768 (oktageardánis krypteren)

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
se: <qt><b>Meattáhus</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
se: <qt><b>Meattáhus</b>: noda %1:%2</qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
se: <qt> <p><strong>«Čálit oaivelinnjá»</strong></p><p>Jus merket bovssa, de čálihuvvon HTML-dokumeanttas šaddá linnjá juohke siiddu oaivvis. Dat čájeha dáhtona, čálihuvvon siiddu čujuhus ja siidonummir. </p> <p>Jus boksa ii merkejuvvo, de ii čálihuvvo dákkár linnjá.</p></qt>

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
se: <qt> <p><strong>«Čálit govaid»</strong></p> <p>Jus merket dán bovssa, de govat HTML-siidduin čálihuvvot. Čáliheapmi ádjána guhkkit áiggi ja geavaha eanet leahkka.</p> <p>Jus it merket bovssa, de čálihuvvo dušše HTML-siidduid teaksta.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
se: <qt> <p><strong>«Čálánustitlaš doaibmanvuohki»</strong></p> <p>Jus merket dán bovssa, de čálihuvvo HTML-dokumeanta čáhppes/vilges ivnniin. Buot duogášivnnit šaddet vielgadin. Dokumeanta čálihuvvo danne jođáneappot ja geavaha unnit leahkka.</p> <p>Jus boksa ii merkejuvvo, de HTML-dokumeanttat čálihuvvojit nugo leat šearpmas. </p> </qt>

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
se: <qt>Luohttehis siidu mii vikkai beassat<br /><b>%1:i</b><br />ii beassan dasa.</qt>

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
se: <qt>Stuorit fonttaid <br /> <br /> Stuorit láse fonttaid. Coahkkal ja doala sáhpánboalu, de ihtá fállu mas oainnát olámuttus fontasturrodagaid.</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
se: <qt>Oza boahtte <br /> <br /> Gávnna boahtte teakstagávdnosa maid ohcet <b>Oza teavstta</b>-doaimmain.</qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
se: <qt>Oza ovddit <br /> <br />Oza ovddit teakstagávdnosa maid maid ohcet <b>Oza teavstta</b>-doaimmain.</qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
se: <qt>Oza teavstta  <br /> <br /> Čájeha láseža mas sáhtát ohcat teavstta čájehuvvon siiddus.</qt>

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
se: <qt>Čálit rámma<br /><br /> Muhtun siidduin leat máŋga rámma. Jos háliidat dušše ovtta rámma čálihit, coahkkal dasa ja geavat dán doaimma.</qt>

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
se: <qt>Unnit fonttaid <br /> <br /> Unnit fonttaid dán láses. Coahkkal ja doala sáhpánboalu, de ihtá fállu gos buot olámuttus fontasturrodagat čájehuvvojit.</qt>

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
se: <qt>Skovvi sáddejuvvo dása<br /> <b>%1</b>,<br /> du báikkálaš fiilavuogádahkii.<br />Háliidatgo don sáddet skovi?</qt>

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
se: <qt>Dát báiki viggá rahpat <p>%1</p> ođđa ođđa fierpmádatlogana Javascript:ain.D<br />ivttát go dan dáhpáhuvvat?</qt>

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
se: <qt>Dát báiki sádde skovi mii viggá rahpat <p>%1</p>ođđa láses Javascript:ain.<br />Háliidatgo sáddet skovi?</qt>

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
se: <qt>Dán luohttehis siiddus lea liŋka<br /> <b>%1:ii</b>.<br /> Háliidatgo čuovvut dán liŋkka?</qt>

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
se: Arábialaš

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
se: Báltalaš

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
se: Gaskaeurohpalaš

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
se: Álkidahtton kiinnálašgiella

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
se: Árbevirolaš kiinnálašgiella

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
se: Kyrillalaš

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
se: Greikalaš

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
se: Hebrealaš

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
se: Japánalaš

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
se: Korealaš

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
se: Thailándalaš

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
se: Turkalaš

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
se: Oarjeeurohpalaš

[ctx: @title:group Document information]
en: General
se: Oppalaš

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
se: Rámma

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
se: Fiila nammaduvvon «%1» gávdno juo. Háliidat go dan duođas buhttet?

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
se: Skripta dán siiddus bisseha KHTML. Jos dat joatká dat sáhttá eará prográmmaid njoazuhit.
    Háliidatgo gaskkalduhttit skripta?

en: Add URL to Filter
se: Lasit URL:a sillái

en: Additional Information: %1
se: Liigedieđut: %1

en: Allow
se: Divtte

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
se: Meattáhus dáhpáhuvai vuojedettiin skripta dán siiddus.
    
    %1 linnjá %2:
    %3

en: Automatic Detection
se: Áiccat automáhtalaččat

en: Basic Page Style
se: Vuđolaš siidofárda

en: Block IFrame...
se: Easttat IFrame …

en: Block Image...
se: Easttat gova …

en: Block Images From %1
se: Easttat govaid %1:s

en: Break at Next
se: Bisset boahtte cealkagis

en: Breakpoint
se: Gaskkalduhttinbáiki

en: C&ase sensitive
se: Earut s&tuorrá ja smávva bustávaid

en: C&lear
se: &Sálke

en: Call
se: Gohčo

en: Call Stack
se: Gohččočopma

en: Clear &History
se: Sálke &historihka

en: Close source
se: Gidde gáldu

en: Close window?
se: Gidde láse?

en: Confirmation Required
se: Dárbbašan nannen

en: Confirmation: JavaScript Popup
se: Nannen: JavaScript, ođđa láse

en: Console
se: Konsolla

en: Continue
se: Joatkke

en: Copy Image
se: Máŋge gova

en: Copy Image Location
se: Máŋge govvačujuhusa

en: Create Web Shortcut
se: Ráhkat fierpmádatlávkestaga

en: Date and Time: %1
se: Dáhton ja áigi: %1

en: Default Font Size (100%)
se: Standárda fontasturrodat (100%)

en: Description:
se: Válddahus:

en: Details of the Request:
se: Jearaldaga bienat:

en: Disallow
se: Ale divtte

en: Display Images on Page
se: Čájet govaid mat leat siiddus

en: Do &not store this time
se: Ale vurke &dán háve

en: Do Not Allow
se: Ale divtte

en: Do Not Download
se: Ale viečča

en: Do Not Store
se: Ale vurke

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
se: Ii dieđe gos galgá evalueret cealkaga. Gaskkalduhte skripta dahje raba gáldofiilla.

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
se: Háliidatgo lasihit girjemearkka nammaduvvon «%2» ja mii čujuha báikái «%1» du čoahkkádussii?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
se: Háliidatgo lasihit girjemearkka mii čujuha báikái «%1» du čoahkkádussii?

en: Do you want to store this password for %1?
se: Háliidatgo vurket dán beassansáni %1 várás?

en: Do you want to store this password?
se: Háliidatgo vurket dán beassansáni?

en: Do you wish to store the passphrase in your wallet file?
se: Háliidatgo vurket beassansáni bursafiillas?

en: Document Information
se: Dokumeantadieđut

en: Document encoding:
se: Dokumeantakoden:

en: Done.
se: Geargan.

en: Download
se: Viečča

en: Email to:
se: Sádde e-boasta dása:

en: Embeddable HTML component
se: Vuojuhahtti HTML-oassi

en: Embeddable component for multipart/mixed
se: Vuojuhahtti oassi «multipart/mixed» várás

en: Enlarge Font
se: Stuorit fontta

en: Enter the URL:
se: Čális čujuhusa:

en: Error: %1 - %2
se: Meattáhus: %1 – %2

en: F&ind:
se: &Oza:

en: Filter error
se: Sillenmeattáhus

en: Find &links only
se: Oza dušše &liŋkkaid

en: Find Links as You Type
se: Gávnna liŋkkaid čálidettiin

en: Find Text as You Type
se: Gávnna teavstta čálidettiin

en: Follow
se: Čuovu

en: Frame Information
se: Rámmadiehtu

en: From c&ursor
se: Čá&llinmearkka rájes

en: HTML Settings
se: HTML-heivehusat

en: HTML Toolbar
se: HTML-reaidoholga

en: HTTP Headers
se: HTTP-oaivi

en: Image - %1x%2 Pixels
se: Govva – %1x%2 govvačuoggá

en: Inactive
se: Ii-aktiivvalaš

en: Insert
se: Bija sisa

en: JavaScript &Debugger
se: JavaScript &meattáhusohci

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
se: JavaScript vikkai ráhkadat girjemearkka

en: JavaScript Debugger
se: JavaScript meattáhusdivodeaddji

en: JavaScript Error
se: JavaScript-meattáhus

en: JavaScript Errors
se: JavaScript-meattáhusat

en: KDE Certificate Request
se: KDE-duođaštus jearahus

en: KDE Certificate Request - Password
se: KDE-duođaštus jearahus – Beassansátni

en: KDE SSL Information
se: KDE SSL-dieđut

en: Key Generator
se: Čoavddaráhkadeaddji

en: Last modified:
se: Maŋemuš rievdaduvvon:

en: Line
se: Linnjá

en: Loaded Scripts
se: Vižžojuvvon skripta

en: Local Variables
se: Báikkálaš variábelat

en: Missing Plugin
se: Váilu modula

en: Ne&ver store for this site
se: Ii &goassege dán fierpmádatbáikkis

en: Network Transmission
se: Fierpmádatsirdin

en: New Web Shortcut
se: Ođđa fierpmádatlávkestat

en: New search provider
se: Ođđa ohcanmohtor

en: No SSL support.
se: Ii SSL-doarjja.

en: No handler found for %1.
se: Ii gávdnan gieđahalli %1 várás.

en: No more matches for this search direction.
se: Eai leat eanet deaivamat dán ohcanguvlui.

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
se: Ii gávdnan liigemodula «%1» várás.
    Háliidatgo viežžat dan dáppe: %2?

en: Not found
se: Ii gávdnon

en: Open '%1'
se: «%1» rahpo

en: Open in &New Tab
se: Raba ođđa &gilkoris

en: Open in &This Window
se: Raba &dán láses

en: Open in New &Window
se: Raba &ođđa láses

en: Opt&ions
se: Mo&lssaeavttut

en: Overwrite File?
se: Buhtte fiilla?

en: Page loaded.
se: Siidu lea vižžojuvvon.

en: Parse error at %1 line %2
se: Dulkonmeattáhus dáppe: %1, %2 linnjás.

en: Pause
se: Botke

en: Play
se: Čuojat

en: Please wait while the encryption keys are generated...
se: Vuorddes dan bottago krypterenčoavdagat ráhkaduvvojit …

en: Popup Window Blocked
se: Báhccanláse easttaduvvon

en: Possible Causes:
se: Vejolaš sivat:

en: Possible Solutions:
se: Vejolaš čovdosat:

en: Print DOM Tree to STDOUT
se: Čálit DOM-muora STDOUT:ii

en: Print Frame...
se: Čálit rámma …

en: Print Rendering Tree to STDOUT
se: Čálit čájehanmuora STDOUT:ii

en: Print header
se: Čálit oaiveteavstta

en: Print images
se: Čálit govaid

en: Printer friendly mode (black text, no background)
se: Čálihanustitlaš modus (čáhppes teaksta, ii duogáš)

en: Property
se: Iešvuohta

en: Protocol: %1
se: Protokolla: %1

en: Ready
se: Gearggus

en: Receiving corrupt data.
se: Vuostáiváldimin billešuvvon dáhtaid.

en: Reference
se: Referánsa

en: Regular e&xpression
se: &Virolaš cealkka

en: Reindent Sources
se: Siskkildahte gálduid

en: Reload Frame
se: Viečča rámma fas

en: Remove password for form %1
se: Váldde eret beassansáni mii gullá %1 skovvái

en: Rendering mode:
se: Sárgonmodus:

en: Report Exceptions
se: Dieđit spiehkastagain

en: Reset
se: Máhcat

en: Save &Background Image As...
se: Vurke duogášgova nugo …

en: Save &Frame As...
se: Vurke &rámma nugo …

en: Save As
se: Vurke nugo

en: Save Background Image As
se: Vurke duogášgova nugo

en: Save Frame As
se: Vurke rámma nugo

en: Save Image As
se: Vurke gova nugo

en: Save Image As...
se: Vurke gova nugo …

en: Save Link As
se: Vurke liŋkka nugo

en: Search &provider name:
se: Ohcan&mohtora namma:

en: Search for '%1' with
se: Oza «%1» dáinna

en: Search for '%1' with %2
se: Oza «%1» «%2»:n

en: Security Alert
se: Sihkkarvuođaváruhus

en: Security Warning
se: Sihkkarvuođaváruhus

en: Send Confirmation
se: Sádde nannehusa

en: Send Image...
se: Sádde gova …

en: Set &Encoding
se: Bija &kodema

en: Shrink Font
se: Stuorit fonttaid

en: Step Into
se: Lávkes sisa

en: Step Out
se: Lávkes olggos

en: Step Over
se: Lávkes badjel

en: Stop Animated Images
se: Bisset animerejuvvon govaid

en: Stop Animations
se: Bisset animerejuvvon govaid

en: Store
se: Vurke

en: Submit
se: Sádde

en: Submit Confirmation
se: Sádde nannehusa

en: Symbolic Link
se: Symbolalaš liŋka

en: Technical Reason:
se: Teknihkalaš sivva:

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
se: Ii gávdnan viežžangieđahalli (%1) du bálgás (PATH).

en: The fake user-agent '%1' is in use.
se: Mahkášgeavaheaddji-ageanta «%1» geavahuvvo.

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
se: Čuovvovaš fiillat eai sáddejuvvo dannego prográmma ii gávnna daid.
    Háliidatgo joatkit?

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
se: Oassebeal-SSL-duođaštusviđji orro leamen billašuvvon.

en: The requested operation could not be completed
se: Ii sáhttán čađahit jearahuvvon barggu

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
se: Bursa «%1» lea rabas. Dat vurke ja geavaha beassansániid ja dataid skoviin.

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
se: Dán indeavssas sáhttá ohcat. Čále ohcansániid:

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
se: Dát siidu geahččalii rahpat báhccanláse, muhto dat easttaduvvui.
    Sáhtát coahkkalit dán govaža stáhtusholggas jus háliidat rievdadit dán
    láhttema, dahje jus háliidat láse ráhpat.

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
se: Dát siidu easttaduvvui rahpat ođđa láse JavaScript:ain.

en: This shortcut shows the find bar, and sets the option "Find links only".
se: Dát njuolggobálggis čájeha ohcanholgga, ja merošta molssaeavttu «Oza dušše liŋkkaid»

en: This shortcut shows the find bar, for finding text in the displayed page. It cancels the effect of "Find Links as You Type", which sets the "Find links only" option.
se: Dát njuolggobálggis čájeha ohcanholgga, mainna ohcá teavstta dálá siiddus. Dat orustahttá effeavtta «Oza liŋkkaid čáledettiin», mii merošta «Oza dušše liŋkkaid»-molssaeavttu.

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
se: Dát fierpmádatbáiki geahččalii mielddustit fiilla du dihtoris skovi sáddedettiin. Sihkkarvuođa dihte mielddus ii sáddejuvvon.

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
se: Dát báiki viggá sáddet skovvedieđuid e-boastta bokte.
    Háliidat go don joatkit?

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
se: Dát báiki viggá ođđa láse rahpat Javascript:ain.
    Divttát go dan dáhpáhuvvat?

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
se: Dát báiki sádde skovi mii viggá ođđa láse rahpat Javascript:ain.
    Háliidatgo sáddet skovi?

en: This web page contains coding errors.
se: Dán siiddus leat kodenmeattáhusat.

en: Title:
se: Namahus:

en: Toggle Caret Mode
se: Molsso čállinmearkamodusa

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
se: Geahččal prográmma ođđasit sajáiduhttit.
    
    Ovttaidus Konqueroriin bidjo eret.

en: UR&I shortcuts:
se: UR&i-njuolggobálgát:

en: URL:
se: URL:a:

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
se: Ii gávdnan KDE-čállinprográmmaoasi;
    Dárkkis KDE-sajáiduhttima.

en: Unsupported key size.
se: Doarjjakeahtes čoavddasturrodat.

en: Use S&tylesheet
se: Geavat s&tiilaárkka

en: Value
se: Árvu

en: View Do&cument Source
se: Čájet do&kumeantagáldu

en: View Document Information
se: Čájet dokumeantadieđuid

en: View Frame Information
se: Čájet rámmadieđuid

en: View Frame Source
se: Čájet rámmagáldu

en: View Image (%1)
se: Čájet gova (%1)

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
se: Váruhus: Dát lea sihkaris skovvi, muhto viggá sáddet du dataid eahpe-krypterejuvvon.
    Amas oassebealli sáhttet dáid dieđuid oaidnit.
    Háliidat go ainge joatkit?

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
se: Váruhus: Du data sáddejuvvo eahpe-krypterejuvvon fierpmádaga čađa,
    Háliidat go duođas joatkit?

en: XML parsing error
se: XML dulkonmeattáhus

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
se: Don leat dál sáddemin čuovvovaš fiillaid du dihtoris internehttii.
    Háliidatgo don duođas joatkit?

en: You have indicated that you wish to obtain or purchase a secure certificate. This wizard is intended to guide you through the procedure. You may cancel at any time, and this will abort the transaction.
se: Don leat čájehan ahte háliidat oažžut dahje oastit sihkaris duođaštusa. Dát ofelaš galgá veahkehit du dán prosedyra čađa. Sáhtát gaskkalduhttit váikko goas, ja dalle heaittihuvvo ge transakšuvdna.

en: You must now provide a password for the certificate request. Please choose a very secure password as this will be used to encrypt your private key.
se: Fertet dál čállit beassansáni duođaštusjearahussii. Fertet válljet hui dorvvoláš beassansáni, danne go du priváhta čoavdda krypterejuvvo dainna.

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
se: duođalaš dulkonmeattáhus: %1, %2 linnjás, %3 čuolddas

en: the document is not in the correct file format
se: dokumeanttas ii leat rievttes formáhtta
