mate-control-center 1.25.1 - en to si translation catalogue (503 entries)

en: <Unknown Action>
si: <නොදන්නා ක්‍රියා>

en: About %s
si: %s සම්බන්ධව

en: Accelerator key
si: ත්වරක යතුර

en: Accelerator keycode
si: ත්වරකයේ යතුරුකේත

en: Accelerator modifiers
si: ත්නරකයේ විකරණ

en: Accessibility
si: පිවිසුම් හැකියාව

en: Action
si: ක්‍රියාව

en: Africa/Abidjan
si: අප්‍රිකාව/අබිජාන්

en: Africa/Accra
si: අප්‍රිකාව/අක්‍රා

en: Africa/Addis_Ababa
si: අප්‍රිකාව/අඩ්ඩිස්_අබබා

en: Africa/Algiers
si: අප්‍රිකාව/ඇල්ජියර්ස්

en: Africa/Bamako
si: අප්‍රිකාව/බැමාකෝ

en: Africa/Bangui
si: අප්‍රිකාව/බැන්ගුයි

en: Africa/Banjul
si: අප්‍රිකාව/බැන්ජුල්

en: Africa/Bissau
si: අප්‍රිකාව/බිස්සායු

en: Africa/Blantyre
si: අප්‍රිකාව/බ්ලැන්ටියර්

en: Africa/Brazzaville
si: අප්‍රිකාව/බ්‍රැස්සාවිල්

en: Africa/Bujumbura
si: අප්‍රිකාව/බුජුම්බරා

en: Africa/Cairo
si: අප්‍රිකාව/කයිරෝ

en: Africa/Casablanca
si: අප්‍රිකාව/කැසබලැන්කා

en: Africa/Ceuta
si: අප්‍රිකාව/කියුටා

en: Africa/Conakry
si: අප්‍රිකාව/කොනාක්‍රි

en: Africa/Dakar
si: අප්‍රිකාව/ඩකාර්

en: Africa/Dar_es_Salaam
si: අප්‍රිකාව/ඩාර්_එස්_සලාම්

en: Africa/Djibouti
si: අප්‍රිකාව/ජිබූටි

en: Africa/Douala
si: අප්‍රිකාව/ඩුආලා

en: Africa/El_Aaiun
si: අප්‍රිකාව/එල්_ආයුන්

en: Africa/Freetown
si: අප්‍රිකාව/ෆ්‍රීටවුන්

en: Africa/Gaborone
si: අප්‍රිකාව/ගැබොරෝන්

en: Africa/Harare
si: අප්‍රිකාව/හරාරෙ

en: Africa/Johannesburg
si: අප්‍රිකාව/ජොහැනස්බර්ග්

en: Africa/Kampala
si: අප්‍රිකාව/කම්පාලා

en: Africa/Khartoum
si: අප්‍රිකාව/කාර්ටූම්

en: Africa/Kigali
si: අප්‍රිකාව/කිලාගි

en: Africa/Kinshasa
si: අප්‍රිකාව/කින්ෂාසා

en: Africa/Lagos
si: අප්‍රිකාව/ලාගොස්

en: Africa/Libreville
si: අප්‍රිකාව/ලිබ්‍රවිල්

en: Africa/Lome
si: අප්‍රිකාව/ලෝම්

en: Africa/Luanda
si: අප්‍රිකාව/ලුඅන්ඩා

en: Africa/Lubumbashi
si: අප්‍රිකාව/ලුබුම්බාෂි

en: Africa/Lusaka
si: අප්‍රිකාව/ලුසාකා

en: Africa/Malabo
si: අප්‍රිකාව/මාලබෝ

en: Africa/Maputo
si: අප්‍රිකාව/මැපූටෝ

en: Africa/Maseru
si: අප්‍රිකාව/මැසෙරු

en: Africa/Mbabane
si: අප්‍රිකාව/ම්බැබේන්

en: Africa/Mogadishu
si: අප්‍රිකාව/මොගඩිෂු

en: Africa/Monrovia
si: අප්‍රිකාව/මොනොරොවියා

en: Africa/Nairobi
si: අප්‍රිකාව/නයිරෝබි

en: Africa/Ndjamena
si: අප්‍රිකාව/ජැමිනා

en: Africa/Niamey
si: අප්‍රිකාව/නියාමෙයි

en: Africa/Nouakchott
si: අප්‍රිකාව/නොයුආක්චොට්

en: Africa/Ouagadougou
si: අප්‍රිකාව/ඕවාගොඩෞගෝ

en: Africa/Porto-Novo
si: අප්‍රිකාව/පෝර්ටෝ-නෝවෝ

en: Africa/Sao_Tome
si: අප්‍රිකාව/සාවො_ටෝම්

en: Africa/Tripoli
si: අප්‍රිකාව/ට්‍රිපොලි

en: Africa/Tunis
si: අප්‍රිකාව/ටියුනිස්

en: Africa/Windhoek
si: අප්‍රිකාව/වින්ඩ්හෝක්

en: All Files
si: සියළුම ගොනු

en: All files
si: සියළු ගොනු

en: America/Adak
si: ඇමෙරිකාව/ඇඩක්

en: America/Anchorage
si: ඇමෙරිකාව/ඇන්කොරාජ්

en: America/Anguilla
si: ඇමෙරිකාව/ඇන්ගුයිලා

en: America/Antigua
si: ඇමෙරිකාව/ඇන්ටිගුවා

en: America/Araguaina
si: ඇමෙරිකාව/ඇරගුයිනා

en: America/Argentina/Buenos_Aires
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/බුවනෝර්ස්_අයර්ස්

en: America/Argentina/Catamarca
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/කැටමර්කාව

en: America/Argentina/Cordoba
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/කොර්ඩොබා

en: America/Argentina/Jujuy
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/ජූජුයි

en: America/Argentina/La_Rioja
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/ලා_රියෝජා

en: America/Argentina/Mendoza
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/මෙන්ඩෝසා

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/රියෝ_ගැල්ලෙගොස්

en: America/Argentina/San_Juan
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/සෑන්_ජුවෑන්

en: America/Argentina/Tucuman
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/ටුකුමාන්

en: America/Argentina/Ushuaia
si: ඇමෙරිකාව/අර්ජෙන්ටිනාව/උෂුයේයියා

en: America/Aruba
si: ඇමරිකාව/ඇරුබා

en: America/Asuncion
si: ඇමරිකාව/ඇසුන්සියොන්

en: America/Atikokan
si: ඇමරිකාව/ඇටිකොකාන්

en: America/Bahia
si: ඇමරිකාව/බාහියා

en: America/Barbados
si: ඇමරිකාව/බාර්බෙඩාස්

en: America/Belem
si: ඇමරිකාව/බේලෙම්

en: America/Belize
si: ඇමරිකාව/බෙලිස්

en: America/Blanc-Sablon
si: ඇමරිකාව/බ්ලැන්ක්-සැබ්ලොන්

en: America/Boa_Vista
si: ඇමරිකාව/බොවා_විස්ටා

en: America/Bogota
si: ඇමරිකාව/බොගෝටා

en: America/Boise
si: ඇමරිකාව/බොයිස්

en: America/Cambridge_Bay
si: ඇමරිකාව/කේම්බ්‍රිජ්_බොක්ක

en: America/Campo_Grande
si: ඇමරිකාව/කැම්පො_ග්‍රැන්ඩෙ

en: America/Cancun
si: ඇමරිකාව/කන්කුන්

en: America/Caracas
si: ඇමරිකාව/කැරකාස්

en: America/Cayenne
si: ඇමරිකාව/කේයින්නෙ

en: America/Cayman
si: ඇමරිකාව/කේමන්

en: America/Chicago
si: ඇමරිකාව/චිකාගෝ

en: America/Chihuahua
si: ඇමරිකාව/චිහුවාහා

en: America/Costa_Rica
si: ඇමරිකාව/කොස්ටා_රිකා

en: America/Cuiaba
si: ඇමරිකාව/කයුයිබා

en: America/Curacao
si: ඇමරිකාව/කුරාකාවෝ

en: America/Danmarkshavn
si: ඇමරිකාව/ඩැන්මාර්ක්සෂාව්න්

en: America/Dawson
si: ඇමරිකාව/ඩෝසන්

en: America/Dawson_Creek
si: ඇමරිකාව/ඩෝසන්_ක්‍රීක්

en: America/Denver
si: ඇමරිකාව/ඩෙන්වර්

en: America/Detroit
si: ඇමරිකාව/ඩේට්‍රියට්

en: America/Dominica
si: ඇමරිකාව/ඩොමිනිකා

en: America/Edmonton
si: ඇමරිකාව/එඩ්මන්ටන්

en: America/Eirunepe
si: ඇමරිකාව/අයිරුනෙපෙ

en: America/El_Salvador
si: ඇමරිකාව/එල්_සැල්වදෝරය

en: America/Fortaleza
si: ඇමරිකාව/ෆෝර්ටලේසා

en: America/Glace_Bay
si: ඇමරිකාව/ග්ලේස්_බොක්ක

en: America/Godthab
si: ඇමරිකාව/ගෝඩ්තාබ්

en: America/Goose_Bay
si: ඇමරිකාව/ගූස්_බොක්ක

en: America/Grand_Turk
si: ඇමරිකාව/ග්‍රෑන්ඩ්_ටර්ක්

en: America/Grenada
si: ඇමරිකාව/ග්‍රෙනඩාව

en: America/Guadeloupe
si: ඇමරිකාව/ගෝඩෙලූප්

en: America/Guatemala
si: ඇමරිකාව/ගෝතමාලාව

en: America/Guayaquil
si: ඇමරිකාව/ගෝයාක්විල්

en: America/Guyana
si: ඇමරිකාව/ගයානාව

en: America/Halifax
si: ඇමරිකාව/හේලිෆැක්ස්

en: America/Havana
si: ඇමරිකාව/හවානා

en: America/Hermosillo
si: ඇමරිකාව/හර්මොසිල්ලෝ

en: America/Indiana/Indianapolis
si: ඇමරිකාව/ඉන්දියානාව/ඉන්දියානාපොලිස්

en: America/Indiana/Knox
si: ඇමරිකාව/ඉන්දියානාව/ක්නොක්ස්

en: America/Indiana/Marengo
si: ඇමරිකාව/ඉන්දියානාව/මෙරෙන්ගෝ

en: America/Indiana/Petersburg
si: ඇමරිකාව/ඉන්දියානාව/පීටර්ස්බර්ග්

en: America/Indiana/Vevay
si: ඇමරිකාව/ඉන්දියානාව/වෙවෙයි

en: America/Indiana/Vincennes
si: ඇමරිකාව/ඉන්දියානාව/වින්සෙන්ස්

en: America/Inuvik
si: ඇමරිකාව/ඉනුවික්

en: America/Iqaluit
si: ඇමරිකාව/ඉකාලුයිට්

en: America/Jamaica
si: ඇමරිකාව/ජැමෙයිකාව

en: America/Juneau
si: ඇමරිකාව/ජුනේයු

en: America/Kentucky/Louisville
si: ඇමරිකාව/කෙන්ටකි/ලුයිස්විල්

en: America/Kentucky/Monticello
si: ඇමරිකාව/කෙන්ටකි/මොන්ටිසෙල්ලෝ

en: America/La_Paz
si: ඇමරිකාව/ලා_පෑස්

en: America/Lima
si: ඇමරිකාව/ලීමා

en: America/Los_Angeles
si: ඇමරිකාව/ලොස්_ඇන්ජලිස්

en: America/Maceio
si: ඇමරිකාව/මැසියෝ

en: America/Managua
si: ඇමරිකාව/මැනගුවා

en: America/Manaus
si: ඇමරිකාව/මැනැයුස්

en: America/Martinique
si: ඇමරිකාව/මාර්ටිනික්

en: America/Mazatlan
si: ඇමරිකාව/මැසැට්ලෑන්

en: America/Menominee
si: ඇමරිකාව/මෙනොමිනී

en: America/Merida
si: ඇමරිකාව/මෙරිඩා

en: America/Mexico_City
si: ඇමරිකාව/මෙක්සිකෝ _නගරය

en: America/Miquelon
si: ඇමරිකාව/මික්විලෝන්

en: America/Moncton
si: ඇමරිකාව/මොන්ක්ටෝන්

en: America/Monterrey
si: ඇමරිකාව/මොන්ටෙර්රෙයි

en: America/Montevideo
si: ඇමරිකාව/මොන්ටෙවිඩියෝ

en: America/Montserrat
si: ඇමරිකාව/මොන්ට්සෙරාට්

en: America/Nassau
si: ඇමරිකාව/නස්සායු

en: America/New_York
si: ඇමරිකාව/නිව්_යෝර්ක්

en: America/Nipigon
si: ඇමරිකාව/නිපිගන්

en: America/Nome
si: ඇමරිකාව/නෝම්

en: America/Noronha
si: ඇමරිකාව/නොරොන්හා

en: America/North_Dakota/Center
si: ඇමරිකාව/උතුරු_ඩකෝටා/මධ්‍යම

en: America/North_Dakota/New_Salem
si: ඇමරිකාව/උතුරු_ඩකෝටා/නව_සාලෙම්

en: America/Panama
si: ඇමරිකාව/පැනමාව

en: America/Pangnirtung
si: ඇමරිකාව/පැනග්නර්ටන්ග්

en: America/Paramaribo
si: ඇමරිකාව/පැරමාරිබෝ

en: America/Phoenix
si: ඇමරිකාව/ෆීනික්ස්

en: America/Port-au-Prince
si: ඇමරිකාව/පොර්ට්-ආවු-ප්‍රිනස්

en: America/Port_of_Spain
si: ඇමරිකාව/පෝර්ට්_ඔෆ්_ස්පේන්

en: America/Porto_Velho
si: ඇමරිකාව/පෝර්ටෝ_වෙල්හෝ

en: America/Puerto_Rico
si: ඇමරිකාව/පොර්ටෝ_රිකෝ

en: America/Rainy_River
si: ඇමරිකාව/රේනි_රිවර්

en: America/Rankin_Inlet
si: ඇමරිකාව/රැන්කින්_ඉන්ලට්

en: America/Recife
si: ඇමරිකාව/රේසිෆ්

en: America/Regina
si: ඇමරිකාව/රෙජිනා

en: America/Rio_Branco
si: ඇමරිකාව/රියෝ_බ්‍රැන්කෝ

en: America/Santiago
si: ඇමරිකාව/සන්තියාගු

en: America/Santo_Domingo
si: ඇමරිකාව/සැන්ටෝ_ඩොමින්ගෝ

en: America/Sao_Paulo
si: ඇමරිකාව/සාවෝ_පාලෝ

en: America/Scoresbysund
si: ඇමරිකාව/ස්කොර්ස්බිසන්ඩ්

en: America/St_Johns
si: ඇමරිකාව/ශාන්ත්ත_ජෝන්ස්

en: America/St_Kitts
si: ඇමරිකාව/ශාන්ත_කිට්ස්

en: America/St_Lucia
si: ඇමරිකාව/සාන්ත_ලුසියා

en: America/St_Thomas
si: ඇමරිකාව/ශාන්ත_තෝමස්

en: America/St_Vincent
si: ඇමරිකාව/ශාන්ත_වින්සන්

en: America/Swift_Current
si: ඇමරිකාව/ශීඝ්‍ර_වත්මන්

en: America/Tegucigalpa
si: ඇමරිකාව/ටෙගුසිගාල්පා

en: America/Thule
si: ඇමරිකාව/තූල්

en: America/Thunder_Bay
si: ඇමරිකාව/තන්ඩර්_බොක්ක

en: America/Tijuana
si: ඇමරිකාව/ටිජුවානා

en: America/Toronto
si: ඇමරිකාව/ටොරොන්ටෝ

en: America/Tortola
si: ඇමරිකාව/ටොර්ටෝලා

en: America/Vancouver
si: ඇමරිකාව/වැන්කූවර්

en: America/Whitehorse
si: ඇමරිකාව/වයිට්හෝර්ස්

en: America/Winnipeg
si: ඇමරිකාව/වින්නිපෙග්

en: America/Yakutat
si: ඇමරිකාව/යකුටැට්

en: America/Yellowknife
si: ඇමරිකාව/යෙලෝනයිෆ්

en: Antarctica/Casey
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/කැසේ

en: Antarctica/Davis
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/ඩේවිස්

en: Antarctica/DumontDUrville
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/ඩුමොන්ට්ඩර්විල්

en: Antarctica/Mawson
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/මෝසන්

en: Antarctica/McMurdo
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/මැක්මර්ඩෝ

en: Antarctica/Palmer
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/පාමර්

en: Antarctica/Rothera
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/රොතේරා

en: Antarctica/Syowa
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/සියෝවා

en: Antarctica/Vostok
si: ඇන්ටාක්ටිකාව/වොස්ටොක්

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Arctic/Longyearbyen
si: ආර්ක්ටික්/ලෝන්ග්ඉයර්බ්යෙන්

en: Asia/Aden
si: අසියාව/ඒඩන්

en: Asia/Almaty
si: අසියාව/ඕල්මැටි

en: Asia/Amman
si: අසියාව/අම්මාන්

en: Asia/Anadyr
si: අසියාව/ඇනඩිර්

en: Asia/Aqtau
si: අසියාව/ඇක්ටාවු

en: Asia/Aqtobe
si: අසියාව/ඇක්ටෝබ්

en: Asia/Ashgabat
si: අසියාව/ඇශ්ගාබාට්

en: Asia/Baghdad
si: අසියාව/බෑග්ඩෑග්

en: Asia/Bahrain
si: අසියාව/බහරේන්

en: Asia/Baku
si: අසියාව/බකූ

en: Asia/Bangkok
si: අසියාව/බැංකොක්

en: Asia/Beirut
si: අසියාව/බීරූට්

en: Asia/Bishkek
si: අසියාව/බිෂ්කෙක්

en: Asia/Brunei
si: අසියාව/බෲනායි

en: Asia/Choibalsan
si: අසියාව/චොයිබල්සාන්

en: Asia/Colombo
si: අසියාව/කොළඹ

en: Asia/Damascus
si: අසියාව/ඩෙමස්කස්

en: Asia/Dhaka
si: අසියාව/ඩකා

en: Asia/Dili
si: අසියාව/ඩිලි

en: Asia/Dubai
si: අසියාව/ඩුබායි

en: Asia/Dushanbe
si: අසියාව/ඩුෂාන්බෙ

en: Asia/Gaza
si: අසියාව/ගාසා

en: Asia/Hong_Kong
si: අසියාව/හොං_කොං

en: Asia/Hovd
si: අසියාව/හෝව්ඩ්

en: Asia/Irkutsk
si: අසියාව/ඉර්කට්ස්ක්

en: Asia/Jakarta
si: අසියාව/ජකර්තා

en: Asia/Jayapura
si: අසියාව/ජයවර්ධන_පුර

en: Asia/Jerusalem
si: අසියාව/ජෙරුසලම

en: Asia/Kabul
si: අසියාව/කාබුල්

en: Asia/Kamchatka
si: අසියාව/කම්චට්කා

en: Asia/Karachi
si: අසියාව/කරච්චිය

en: Asia/Krasnoyarsk
si: අසියාව/ක්‍රැස්නොයාර්ස්ක්

en: Asia/Kuala_Lumpur
si: අසියාව/ක්වාලා_ලම්පූර්

en: Asia/Kuching
si: අසියාව/කුචින්ග්

en: Asia/Kuwait
si: අසියාව/කුවේට්

en: Asia/Macau
si: අසියාව/මැකෝ

en: Asia/Magadan
si: අසියාව/මැගඩෑන්

en: Asia/Makassar
si: අසියාව/මකැස්සාර්

en: Asia/Manila
si: අසියාව/මැනිලා

en: Asia/Muscat
si: අසියාව/මස්කට්

en: Asia/Nicosia
si: අසියාව/නිකෝසියාව

en: Asia/Novosibirsk
si: අසියාව/නොවොසිබ්‍රිස්ක්

en: Asia/Omsk
si: අසියාව/ඕම්ස්ක්

en: Asia/Oral
si: අසියාව/ඕරල්

en: Asia/Phnom_Penh
si: අසියාව/නොම්_පෙන්

en: Asia/Pontianak
si: අසියාව/පොන්ටියානක්

en: Asia/Pyongyang
si: අසියාව/යොංයෑං

en: Asia/Qatar
si: අසියාව/කටාර්

en: Asia/Qyzylorda
si: අසියාව/කිසිලෝර්ඩා

en: Asia/Riyadh
si: අසියාව/රියාද්

en: Asia/Sakhalin
si: අසියාව/සකාලින්

en: Asia/Samarkand
si: අසියාව/සැමර්කාන්ඩ්

en: Asia/Seoul
si: අසියාව/සෝල්

en: Asia/Shanghai
si: අසියාව/ෂැංග්හායි

en: Asia/Singapore
si: අසියාව/සිංගප්පූරුව

en: Asia/Taipei
si: අසියාව/තායිපෙ

en: Asia/Tashkent
si: අසියාව/තාෂ්කෙන්ට්

en: Asia/Tbilisi
si: අසියාව/බිලිසි

en: Asia/Tehran
si: අසියාව/ටෙහෙරානය

en: Asia/Thimphu
si: අසියාව/තිම්පු

en: Asia/Tokyo
si: අසියාව/ටෝකියෝ

en: Asia/Ulaanbaatar
si: අසියාව/උලාන්බාටර්

en: Asia/Urumqi
si: අසියාව/උරුම්කි

en: Asia/Vientiane
si: අසියාව/වියටියෙන්

en: Asia/Vladivostok
si: අසියාව/ව්ලැඩිවොස්ටොක්

en: Asia/Yakutsk
si: අසියාව/යකුට්ස්ක්

en: Asia/Yekaterinburg
si: ආසියාව/යෙකාටෙරින්බර්ග්

en: Asia/Yerevan
si: අසියාව/යෙරෙවාන්

en: Atlantic/Azores
si: අත්ලාන්තික්/ඇසෝරස්

en: Atlantic/Bermuda
si: අත්ලාන්තික්/බර්මුඩා

en: Atlantic/Canary
si: අත්ලාන්තික්/කැනාරි

en: Atlantic/Cape_Verde
si: අත්ලාන්තික්/කේප්_වර්ඩෙ

en: Atlantic/Madeira
si: අත්ලාන්තික්/මැඩේයිරා

en: Atlantic/Reykjavik
si: අත්ලාන්තික්/රෙක්යාවික්

en: Atlantic/South_Georgia
si: අත්ලාන්තික්/දකුණු_ජෝජියාව

en: Atlantic/St_Helena
si: අත්ලාන්තික්/ශාන්ත_හෙලෙනා

en: Atlantic/Stanley
si: අත්ලාන්තික්/ස්ටැන්ලි

en: Australia/Adelaide
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/ඇඩිලේඩ්

en: Australia/Brisbane
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/බ්‍රිස්බේන්

en: Australia/Broken_Hill
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/බ්‍රෝකන්_හිල්

en: Australia/Currie
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/කුරී

en: Australia/Darwin
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/ඩාර්වින්

en: Australia/Hobart
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/හෝබාර්ට්

en: Australia/Lindeman
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/ලින්ඩ්මාන්

en: Australia/Lord_Howe
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/ලෝර්ඩ්_හෝව්

en: Australia/Melbourne
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/මෙල්බෝන්

en: Australia/Perth
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/පර්ත්

en: Australia/Sydney
si: ඕස්ට්‍රේලියාච/සිඩ්නි

en: Back
si: පසුපසට

en: Background
si: පසුබිම

en: Calculator
si: ගණකය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Center
si: මධ්‍යස්ථ

en: Colors
si: වර්‍ණ

en: Command
si: විධානය

en: Copying '%s'
si: පිටපත් කරමින් සිටී '%s'

en: Copying file: %u of %u
si: ගොනු පිටපත් කරමින් සිටී: %u of %u

en: Copying files
si: ගොනු පිටපත් කරමින් සිටී

en: Current URI index
si: දැනට ඇති URI පටුන

en: Current URI index - starts from 1
si: වර්තමාන URI පටුණ - 1න් පටන් ගන්න

en: Custom
si: රිසිකළ

en: Date
si: දිනය

en: Default
si: ප්‍රකෘතිය

en: Description
si: විස්තරය

en: Desktop
si: මූලික තිරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය

en: Document Viewer
si: ලේඛන දසුන

en: Documents
si: ලේඛන

en: Edit
si: සැකසුම්

en: Eject
si: ඉවත් කරන්න

en: Enable debugging code
si: දෝෂහරිණ කේත සක්‍රිය කරන්න

en: Europe/Amsterdam
si: යුරෝපය/ඇමස්ටර්ඩෑම්

en: Europe/Andorra
si: යුරෝපය/ඇන්ඩෝරා

en: Europe/Athens
si: යුරෝපය/ඇතන්ස්

en: Europe/Belgrade
si: යුරෝපය/බෙල්ග්‍රේඩ්

en: Europe/Berlin
si: යුරෝපය/බර්ලින්

en: Europe/Bratislava
si: යුරෝපය/බ්‍රැටිස්ලාවා

en: Europe/Brussels
si: යුරෝපය/බ්‍රසල්ස්

en: Europe/Bucharest
si: යුරෝපය/බුකරස්ට්

en: Europe/Budapest
si: යුරෝපය/බුඩපෙස්ට්

en: Europe/Chisinau
si: යුරෝපය/චිසිනාවු

en: Europe/Copenhagen
si: යුරෝපය/කොපෙන්හාගෙන්

en: Europe/Dublin
si: යුරෝපය/ඩබ්ලින්

en: Europe/Gibraltar
si: යුරෝපය/ගිබ්‍රෝල්ටාර්

en: Europe/Guernsey
si: යුරෝපය/ගුවර්න්සි

en: Europe/Helsinki
si: යුරෝපය/හෙල්සින්කි

en: Europe/Isle_of_Man
si: යුරෝපය/අයිල්_ඔෆ්_මෑන්

en: Europe/Istanbul
si: යුරෝපය/ඉස්තානබුල්

en: Europe/Jersey
si: යුරෝපය/ජර්සි

en: Europe/Kaliningrad
si: යුරෝපය/කලිනින්ග්‍රාඩ්

en: Europe/Kiev
si: යුරෝපය/කීයෙව්

en: Europe/Lisbon
si: යුරෝපය/ලිස්බොන්

en: Europe/Ljubljana
si: යුරෝපය/ලුබ්ජානා

en: Europe/London
si: යුරෝපය/ලන්ඩන්

en: Europe/Luxembourg
si: යුරෝපය/ලක්සම්බර්ග්

en: Europe/Madrid
si: යුරෝපය/මෑඩ්රීඩ්

en: Europe/Malta
si: යුරෝපය/මෝල්ටා

en: Europe/Mariehamn
si: යුරෝපය/මැරීහැම්න්

en: Europe/Minsk
si: යුරෝපය/මින්ස්ක්

en: Europe/Monaco
si: යුරෝපය/මොනාකෝ

en: Europe/Moscow
si: යුරෝපය/මොස්කව්

en: Europe/Oslo
si: යුරෝපය/ඔස්ලෝ

en: Europe/Paris
si: යුරෝපය/පැරිස්

en: Europe/Podgorica
si: යුරෝපය/පොඩ්ගොරිකාග්‍රාඩ්

en: Europe/Prague
si: යුරෝපය/ප්‍රාග්

en: Europe/Riga
si: යුරෝපය/රිගා

en: Europe/Rome
si: යුරෝපය/රෝමය

en: Europe/Samara
si: යුරෝපය/සමාරා

en: Europe/San_Marino
si: යුරෝපය/සැන්_මැරිනෝ

en: Europe/Sarajevo
si: යුරෝපය/සරයේවෝ

en: Europe/Simferopol
si: යුරෝපය/සිම්ෆෙරොපොල්

en: Europe/Skopje
si: යුරෝපය/ස්කෝයෙ

en: Europe/Sofia
si: යුරෝපය/සොෆියා

en: Europe/Stockholm
si: යුරෝපය/ස්ටොක්හෝම්

en: Europe/Tallinn
si: යුරෝපය/ටල්ලින්

en: Europe/Tirane
si: යුරෝපය/ටිරෙන්

en: Europe/Uzhgorod
si: යුරෝපය/උස්ගොරෝඩ්

en: Europe/Vaduz
si: යුරෝපය/වැඩුස්

en: Europe/Vatican
si: යුරෝපය/වතිකානුව

en: Europe/Vienna
si: යුරෝපය/වියානා

en: Europe/Vilnius
si: යුරෝපය/විල්නියුස්

en: Europe/Volgograd
si: යුරෝපය/වෝලොග්‍රාඩ්

en: Europe/Warsaw
si: යුරෝපය/වෝර්සෝව්

en: Europe/Zagreb
si: යුරෝපය/සැග්රෙබ්

en: Europe/Zaporozhye
si: යුරෝපය/සැපොරොස්හයි

en: Europe/Zurich
si: යුරෝපය/සූරික්

en: File Manager
si: ගොනු කළමණාකරු

en: File System
si: ගොනු පද්ධතිය

en: Filter
si: පෙරනය

en: Fonts
si: අකුරු

en: Fraction completed
si: සුළු කොටස සම්පුර්ණ විය

en: Fraction of transfer currently completed
si: මාරු කිරිමේ සුළු කොටස දැනට සම්පුර්ණයි

en: From URI
si: URI වෙතින්

en: Full Name
si: සම්පූර්ණ නම

en: General
si: සාමාන්‍ය

en: Help
si: උදව්

[ctx: Home folder]
en: Home
si: මුල් පිටුව

en: Icons
si: ප්‍රතිරැප

en: Icons only
si: අයිකන පමණයි

en: Image
si: පිළිඹිබු

en: Images
si: පිළිඹිබු

en: Indian/Antananarivo
si: ඉන්දියානු/ඇන්ටනානාරිවෝ

en: Indian/Chagos
si: ඉන්දියානු/චාගොස්

en: Indian/Christmas
si: ඉන්දියානු/ක්‍රිස්ට්මස්

en: Indian/Cocos
si: ඉන්දියානු/කොකොස්

en: Indian/Comoro
si: ඉන්දියානු/කොමොරෝ

en: Indian/Kerguelen
si: ඉන්දියානු/කර්ගුයිලෙන්

en: Indian/Mahe
si: ඉන්දියානු/මේහෙ

en: Indian/Maldives
si: ඉන්දියානු/මාලදිවයින

en: Indian/Mauritius
si: ඉන්දියානු/මරූටි

en: Indian/Mayotte
si: ඉන්දියානු/මේයොට්

en: Indian/Reunion
si: ඉන්දියානු/රීයුනියන්

en: Interface
si: අතුරුමුහුණත

en: Internet
si: අන්තර්ජාලය

en: Keyboard Shortcuts
si: යතුරු පුවරු කෙටි මාර්‍ඟ

en: Large
si: විශාල

en: Layout
si: පසුබිම

en: Left
si: වම

en: Log out
si: ඉවත් වීම

en: Move _Up
si: ඉහළට ගෙනියන්න (_U)

en: Multimedia
si: බහුමාධ්‍ය

en: Name
si: නම

en: Network Servers
si: ජාල සේවාදායක

en: No Image
si: පිළිඹිබු නැත

en: None
si: කිසිවක් නැත

en: Normal
si: සාමාන්‍ය

en: Office
si: කාර්‍යයාලීය

en: Other
si: වෙනත්

en: Pacific/Apia
si: පැසිපික්/ඇපියා

en: Pacific/Auckland
si: පැසිපික්/ඕක්ලන්තය

en: Pacific/Chatham
si: පැසිපික්/චැතම්

en: Pacific/Efate
si: පැසිපික්/එෆේට්

en: Pacific/Enderbury
si: පැසිපික්/එන්ඩබරි

en: Pacific/Fakaofo
si: පැසිපික්/ෆැකාවොෆො

en: Pacific/Fiji
si: පැසිපික්/ෆිජි

en: Pacific/Funafuti
si: පැසිපික්/ෆුනාෆුටි

en: Pacific/Galapagos
si: පැසිපික්/ගලැපැගොස්

en: Pacific/Gambier
si: පැසිපික්/ගැම්බියර්

en: Pacific/Guadalcanal
si: පැසිපික්/ගෝඩල්කැනෑල්

en: Pacific/Guam
si: පැසිපික්/ගෝම්

en: Pacific/Honolulu
si: පැසිපික්/හොනලුලූ

en: Pacific/Kiritimati
si: පැසිපික්/කිරිටිමාටි

en: Pacific/Kosrae
si: පැසිපික්/කොස්රේ

en: Pacific/Kwajalein
si: පැසිපික්/ක්වාජලීන්

en: Pacific/Majuro
si: පැසිපික්/මාජුරෝ

en: Pacific/Marquesas
si: පැසිපික්/මාර්ක්‍යුසාස්

en: Pacific/Midway
si: පැසිපික්/මිඩ්වේ

en: Pacific/Nauru
si: පැසිපික්/නෝරු

en: Pacific/Niue
si: පැසිපික්/නියූ

en: Pacific/Norfolk
si: පැසිපික්/නෝෆෝක්

en: Pacific/Noumea
si: පැසිපික්/නෞමෙයා

en: Pacific/Pago_Pago
si: පැසිපික්/පාගෝ_පාගෝ

en: Pacific/Palau
si: පැසිපික්/පාලෝ

en: Pacific/Pitcairn
si: පැසිපික්/පිට්කෙයාර්න්

en: Pacific/Port_Moresby
si: පැසිපික්/පෝර්ට්_මොර්ස්බි

en: Pacific/Rarotonga
si: පැසිපික්/රැරොටොන්ගා

en: Pacific/Saipan
si: පැසිපික්/සායිපාන්

en: Pacific/Tahiti
si: පැසිපික්/තයිටි

en: Pacific/Tarawa
si: පැසිපික්/ටරාවා

en: Pacific/Tongatapu
si: පැසිපික්/ටොන්ගටාපු

en: Pacific/Wake
si: පැසිපික්/වේක්

en: Pacific/Wallis
si: පැසිපික්/වෝලිස්

en: Port:
si: කෙවනිය:

en: Preferences
si: අභිප්‍රේත

en: Preview
si: පුර්ව දර්ශනය

en: Preview:
si: පූර්‍වදසුන:

en: Right
si: දකුණ

en: Save _As...
si: සුරකින අයුර... (_A)

en: Search
si: සොයන්න

en: Select Image
si: පිළිඹිබුව තෝරන්න

en: Shortcut
si: කෙටි මාර්‍ගය

en: Show icons on buttons
si: බොත්තම් හි රෑප පෙන්වන්න

en: Small
si: කුඩා

en: Sound
si: ශබ්දය

en: System
si: පද්දතිය

en: System error: %s.
si: පද්ධති දෝෂය: %s.

en: Text
si: පෙළ

en: Text Editor
si: පෙළ සකසනය

en: Text below items
si: අයිතම් වලට පහලින් අකුරැ යොදන්න

en: Text beside items
si: අයිතම් වලට සමව අකුරැ යොදන්න

en: Text only
si: අකුරැ පමණක් යොදන්න

en: There was an error displaying help: %s
si: සහාය දර්ශණය කිරිමේදි දෝෂයක් තිබුනි: %s

en: Time
si: වේලාව

en: Time Zone
si: වේලා කළාපය

en: Time zone
si: වේලා කළාපය

en: To URI
si: URI වෙත

en: Total URIs
si: සියළුම URIs

en: Total number of URIs
si: URI එකතුව

en: Type
si: වර්‍ගය

en: URI currently transferring from
si: URI දැනට වෙතින් මාරුවෙමින් පවතින්නේ

en: URI currently transferring to
si: URI දැනට මාරුවන්නේ

en: Unknown
si: නොදන්නා

en: Visual
si: දෘශ්‍ය

en: Volume down
si: හඬ අඩු කරන්න

en: Volume up
si: හඬ වැඩි කරන්න

en: Windows
si: කවුළු

en: Zoom
si: විශාලණය

en: _About
si: සම්බන්ධව (_A)

en: _Add...
si: එක් කරන්න... (_A)

en: _Cancel
si: අවලංගු කරන්න (_C)

en: _Close
si: වසන්න (_C)

en: _Delete
si: මකන්න (_D)

en: _Description:
si: විස්තරය (_D):

en: _Details
si: විස්තර (_D)

en: _File
si: ගොනු (_F)

en: _Help
si: උදව් (_H)

en: _Install...
si: ස්ථාපනය... (_I)

en: _Medium
si: මධ්‍යම (_M)

en: _Name:
si: නම (_N):

en: _None
si: කිසිවක් නැත (_N)

en: _Open
si: විවෘත කරන්න (_O)

en: _Overwrite
si: මත ලියන්න (_O)

en: _Password:
si: _රහස්‍ය පදය:

en: _Preferences
si: අභිප්‍රේත (_P)

en: _Resolution:
si: විභේදනය (_R):

en: _Save
si: සුරකින්න (_S)

en: _Size:
si: ප්‍රමාණය: (_S)

en: _Skip
si: මගහරින්න (_S)

en: _Style:
si: රටාව (_S):

en: _Timeout:
si: කාලය ඉකුත් ඉවිය (_T):

en: _Windows:
si: කවුළු (_W):

en: minutes
si: මිනිත්තු

en: page
si: පිටුව

en: seconds
si: තත්පර

en: unknown
si: නොදන්නා
