akonadi_imap_resource - en to sk translation catalogue (151 entries)

en:  minute |  minutes
sk[0]:  minúta
sk[1]:  minúty
sk[2]:  minút

en: &Download all messages for offline use
sk: Stiahnuť všetky správy pre použitie offline

en: &Username and Password
sk: Meno používateľa a heslo

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> is safe IMAP over port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will operate on port 143 and switch to a secure connection directly after connecting;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">None</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> will connect to port 143 but not switch to a secure connection. This setting is not recommended.</span></p></body></html>
sk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'HandelGotDLig'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">SSL/TLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> je bezpečný IMAP cez port 993;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">STARTTLS</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> bude pracovať na porte 143 a prepne sa na zabezpečené pripojenie hneď po pripojení;</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Sans Serif'; font-weight:600;">Žiadne</span><span style=" font-family:'Sans Serif';"> pripojí sa na port 143 ale neprepne sa na zabezpečené pripojenie. Toto nastavenie sa neodporúča.</span></p></body></html>

en: <p>Your access rights to folder <b>%1</b> have been restricted, it will no longer be possible to add messages to this folder.</p>
sk: <p>Vaše prístupové práva k priečinku <b>%1</b> boli obmedzené, nebudete už môcť pridať správy do tohto priečinka.</p>

en: <qt><b>It is not possible to use this server.</b></qt>
sk: <qt><b>Nie je možné použiť tento server.</b></qt>

en: <qt><b>No security is supported. It is not recommended to connect to this server.</b></qt>
sk: <qt><b>Zabezpečenie nie je podporované. Neodporúča sa pripájať na tento server.</b></qt>

en: <qt><b>SSL/TLS is supported and recommended.</b></qt>
sk: <qt><b>SSL/TLS je podporované a odporúčané.</b></qt>

en: <qt><b>STARTTLS is supported and recommended.</b></qt>
sk: <qt><b>STARTTLS je podporované a odporúčané.</b></qt>

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
sk: &Znovu načítať zoznam

[ctx: @info:status]
en: Adding item in '%1'
sk: Pridávam položku v '%1'

[ctx: @info:status]
en: Creating folder '%1'
sk: Vytváram priečinok '%1'

[ctx: @info:status]
en: Fetching missing mail bodies in %3: %1/%2
sk: Natiahnuť chýbajúce telá správ v %3: %1/%2

[ctx: @info:status]
en: Moving folder '%1' from '%2' to '%3'
sk: Presúvam priečinok '%1' z '%2' do '%3'

[ctx: @info:status]
en: Moving items from '%1' to '%2'
sk: Presúvam položky z '%1' do '%2'

[ctx: @info:status]
en: Removing folder '%1'
sk: Odstraňujem priečinok '%1'

[ctx: @info:status]
en: Removing items
sk: Odstraňujem položky

[ctx: @info:status]
en: Retrieving extra folder information for '%1'
sk: Získavam extra informácie priečinka pre '%1'

[ctx: @info:status]
en: Retrieving folders
sk: Získavam priečinky

[ctx: @info:status]
en: Searching...
sk: Hľadá sa...

[ctx: @info:status]
en: Updating folder '%1'
sk: Aktualizujem priečinok '%1'

[ctx: @info:status]
en: Updating item in '%1'
sk: Aktualizujem položku '%1'

[ctx: @info:status]
en: Updating items
sk: Aktualizujem položky

[ctx: @label search for a subscription]
en: Search:
sk: Hľadať:

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
sk: Povoliť prihlásenia na strane servera

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
sk: Iba podpísané

[ctx: @title:window]
en: Serverside Subscription
sk: Podpísanie na strane servera

[ctx: @title:window Dialog title for dialog showing information about a server]
en: Server Info
sk: Informácie o serveri

en: ACLs for '%1' need to be retrieved from the IMAP server first. Skipping ACL change
sk: ACL pre '%1' sa najskôr musia získať z IMAP servera. Preskakujem ACL zmenu

en: Access rights revoked
sk: Prístupové práva odvolané

en: Account Information
sk: Informácie o účte

en: Account Name:
sk: Názov účt&u:

en: Account Settings
sk: Nastavenia účtu

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Alternate Server:
sk: Alternatívny server:

en: Archive Folder
sk: Archivovať priečinok

en: Authentication
sk: Overenie

[ctx: Authentication method]
en: Anonymous
sk: Anonym

[ctx: Authentication method]
en: Clear text
sk: Čistý text

en: Authentication:
sk: Overenie:

en: Auto Detect
sk: Automatická detekcia

en: Automaticall&y compact folders (expunges deleted messages)
sk: Automaticky komprimovať priečinky (vyčistí vymazané správy)

en: Cannot add IMAP folder '%1' for a non-existing parent folder '%2'.
sk: Nemôžem pridať IMAP priečinok '%1' pre neexistujúci nadradený priečinok '%2'.

en: Cannot modify IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
sk: Nemôžem zmeniť IMAP priečinok '%1', neexistuje na serveri,

en: Cannot move IMAP folder '%1' out of '%2', '%2' does not exist on the server.
sk: Nemôžem presunúť IMAP priečinok '%1' z '%2', '%2' neexistuje na serveri.

en: Cannot move IMAP folder '%1' to '%2', '%2' does not exist on the server.
sk: Nemôžem presunúť IMAP priečinok '%1' do '%2', '%2' neexistuje na serveri.

en: Cannot move IMAP folder '%1', it does not exist on the server.
sk: Nemôžem presunúť IMAP priečinok '%1', neexistuje na serveri.

en: Cannot move message out of '%1', '%1' does not exist on the server.
sk: Nemôžem presunúť správu z '%1', '%1' neexistuje na serveri.

en: Cannot move message to '%1', '%1' does not exist on the server.
sk: Nemôžem presunúť správu do '%1', '%1' neexistuje na serveri.

en: Cannot move message, it does not exist on the server.
sk: Nemôžem presunúť správu, neexistuje na serveri.

en: Cannot use the IMAP server %1, some mandatory capabilities are missing: %2. Please ask your sysadmin to upgrade the server.
sk: Nemôžem pridať IMAP server %1, niektoré povinné schopnosti chýbajú: %2. Prosím požiadajte správcu o inováciu servera.

en: Check interval in minutes
sk: Interval kontroly v minútach

en: Check mail interval:
sk: Interval kontroly pošty:

en: Connect using the system proxy settings
sk: Pripojiť sa pomocou systémových nastavení proxy

en: Connection Settings
sk: Nastavenie pripojenia

en: Connection established.
sk: Pripojenie nadviazané.

en: Connection lost
sk: Spojenie stratené

en: Could not access KWallet. If you want to store the password permanently then you have to activate it. If you do not want to use KWallet, check the box below, but note that you will be prompted for your password when needed.
sk: Nemôžem pristupovať k KWallet. Ak chcete uložiť heslá permanentne, musíte ho aktivovať. Ak nechcete použiť KWallet, zaškrtnite toto pole, ale v prípade potreby budete požiadaný o heslo.

en: Could not connect to the IMAP server.
    %1
sk: Nemôžem sa pripojiť na IMAP server %1.
    %1

en: Could not connect to the IMAP-server %1.
    %2
sk: Nemôžem sa pripojiť na IMAP server %1.
    %2

en: Could not connect to the IMAP-server.
    %1
sk: Nemôžem sa pripojiť na IMAP server %1.
    %1

en: Could not create another extra connection to the IMAP-server %1.
sk: Nemôžem vytvoriť ďalšie pripojenie na IMAP server %1.

en: Could not determine the UID for the newly created message on the server
sk: Nemôžem zistiť UID pre novovytvorenú správu na serveri

en: Could not read the password: user rejected wallet access
sk: Nemôžem čítať heslo: používateľ odmietol prístup k walletu

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server %1.
    %2
sk: Nemôžem otestovať schopnosti podporované IMAP serverom %1.
    %2

en: Could not test the capabilities supported by the IMAP server.
    %1
sk: Nemôžem otestovať schopnosti podporované IMAP serverom.
    %1

en: Define alternate URL
sk: Definovať alternatívne URL

en: Define default sieve vacation filename
sk: Definovať predvolený sieve vacation súbor

en: Define if account uses the default identity
sk: Definuje, či účet používa predvolenú identitu

en: Define if server supports sieve
sk: Definovať, či server podporuje sieve

en: Define if the trash collection received the special attribute
sk: Definovať, či kolekcia koša získala špeciálny atribút

en: Define if we reuse host and login configuration
sk: Definuje, či znovu použijeme nastavenia hostu a loginu

en: Define sieve port
sk: Definovať sieve port

en: Define username used from custom server sieve url
sk: Definovať meno používateľa z vlastného url sieve servera

en: Define which folder is used for trash
sk: Definuje, ktorý priečinok sa použije pre kôš

en: Defines if all the IMAP data should be cached locally all the time
sk: Definuje, či všetky IMAP dáta majú byť cachované lokálne po celý čas

en: Defines if interval checking is enabled.
sk: Definuje, či je povolený interval kontroly.

en: Defines if the annotations, ACLs and quota information of mailboxes should
                 also be retrieved when the mailboxes get listed.
sk: Definuje, či anotácie, ACL a informácie o kvóte mailboxov majú byť tiež
                 získané pri výpise mailboxov.

en: Defines if the expunge command is issued automatically, otherwise it should be
                 triggered manually through the D-Bus interface.
sk: Definuje, či príkaz vymazanie sa volá automaticky, inak by sa mal spúšťať
                 manuálne cez rozhranie D-Bus.

en: Defines if the server side subscription is enabled
sk: Definuje, či sú povolené prihlásenia na strane servera

en: Defines the authentication type to use
sk: Definuje typ overenia na použitie

en: Defines the authentication type to use for alternate server
sk: Definuje typ overenia na použitie pre alternatívny server

en: Defines the encryption type to use
sk: Definuje typ šifrovania na použitie

en: Defines the port the IMAP service is running on
sk: Definuje port, na ktorom beží služba IMAP

en: Defines the type of identification used by custom sieve server
sk: Definuje typ identifikácie použitej vlastným sieve serverom

en: Disconnected during login.
sk: Odpojený počas prihlasovania.

en: Disconnected from server during login.
sk: Odpojený zo servera počas prihlasovania.

en: Do not use KWallet
sk: Nepoužívať KWallet

en: Empty
sk: Prázdne

en: Empty password
sk: Heslo prázdne

en: Enable &interval mail checking
sk: Povol&iť periodické kontrolovaine pošty

en: Enable server-side subscriptions
sk: Povoliť prihlásenia na strane servera

en: Encryption:
sk: Šifrovanie:

en: Failed to create the folder '%1' on the IMAP server.
sk: Zlyhalo vytvorenie priečinka '%1' na IMAP serveri.

en: Failed to delete the folder, restoring folder list.
sk: Zlyhalo vymazanie priečinka, obnovujem zoznam priečinkov.

en: Failed to find the folder to be deleted, restoring folder list.
sk: Zlyhalo nájdenie priečinka na vymazanie, obnovujem zoznam priečinkov.

en: Failed to mark the message from '%1' for deletion on the IMAP server. It will reappear on next sync.
sk: Zlyhalo označenie správy z '%1' na vymazanie na IMAP serveri. Objavi sa znova pri ďalšej synchronizácii.

en: Failed to move item, it has no message payload. Remote id: %1
sk: Zlyhalo presunutie položky, nemá žiadnu užitočnú správu. Vzdialené id: %1

en: Failed to rename the folder, restoring folder list.
sk: Zlyhalo premenovanie priečinka, obnovujem zoznam priečinkov.

en: Failed to subscribe to the folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
sk: Zlyhalo odoberanie z priečinka '%1' na IMAP serveri. Nezobrazí sa pri ďalšej synchronizácii. Použite dialóg odoberania na potlačenie

en: Failed to subscribe to the renamed folder '%1' on the IMAP server. It will disappear on next sync. Use the subscription dialog to overcome that
sk: Zlyhalo odoberanie z premenovaného priečinka '%1' na IMAP serveri. Nezobrazí sa pri ďalšej synchronizácii. Použite dialóg odoberania na potlačenie

en: Failed to write some ACLs for '%1' on the IMAP server. %2
sk: Zlyhal zápis niektorých ACL pre '%1' na IMAP serveri. %2

en: Failed to write some annotations for '%1' on the IMAP server. %2
sk: Zlyhal zápis niektorých anotácií pre '%1' na IMAP serveri. %2

en: Filtering
sk: Filtrovanie

en: General
sk: Hlavné

en: I&MAP Server:
sk: I&MAP server:

en: I&MAP Username and Password
sk: Meno používateľa IMAP a heslo

en: IMAP Account
sk: IMAP účet

en: IMAP Settings
sk: Nastavenia IMAP

en: Identity account
sk: Účet identity

en: Identity:
sk: Identita:

en: If checked, the system proxy settings will be used to connect to the mail server.
sk: Ak je zaškrtnuté, systémové nastavenia proxy budú použité na pripojenia k poštovému serveru.

en: Indicate the IMAP server. If you want to connect to a non-standard port for a specific encryption scheme, you can add ":port" to indicate that. For example: "imap.foo.com:144".
sk: Určite IMAP server. Ak sa chcete pripojiť cez neštandardný port pre špecicifkú šifrovaciu schému, môžete pridať ":port" na jeho určenie. Napríklad: "imap.foo.com:144".

[ctx: Input username/password manually and not store them]
en: Try Again
sk: Skúsiť znovu

en: Invalid search
sk: Neplatné hľadanie

en: List of mailbox names reported by the server the last time
sk: Zoznam názvov mailboxov oznámených serverom posledný krát

en: Mail Checking Options
sk: Možnosti kontroly pošty

en: Managesieve port:
sk: Spravovať sieve port:

en: No authentication
sk: Bez overenia

en: No message retrieved, failed to read the message.
sk: Žiadna správa obnovená, odpoveď servera bola prázdna.

en: No message retrieved, server reply was empty.
sk: Žiadna správa vrátená, odpoveď servera bola prázdna.

en: No server configured yet.
sk: Ešte nenastavený žiadny server.

en: None
sk: Žiadne

en: Override configured encryption mode
sk: Prepísať nastavený režim šifrovania

en: Password:
sk: Heslo:

en: Please enter password for user '%1' on IMAP server '%2'.
sk: Prosím zadajte heslo pre používateľa '%1' na IMAP serveri '%2'.

en: RID path to the mailbox to watch for changes
sk: RID cesta k mailboxu na sledovanie zmien

en: Remote id is empty or invalid
sk: Vzdialené id je prázdne alebo neplatné

en: Resource not synchronized yet.
sk: Zdroj ešte nie je synchronizovaný.

en: Restarting item retrieval.
sk: Reštartujem prijatie položky.

en: Reuse host and login configuration
sk: Znova použiť nastavenie hostu a loginu

en: Server Info
sk: Informácie o serveri

en: Server address change
sk: Zmena adresy servera

en: Server is not available.
sk: Server nie je dostupný.

en: Server supports Sieve
sk: Server podporuje Sieve

en: Serverside Subscription...
sk: Prihlásenie na strane servera...

en: Shared Folders
sk: Zdieľané priečinky

en: The password.
sk: Heslo.

en: The server port changed when ManageSieve turned into a full RFC Standard. Old server implementations still use port 2000, while newer standard conform server can only be accessed via port 4190.
sk: Port servera sa zmenil, keď sa ManageSieve zmenil na plný RFC štandard. Staré implementácie servera stále používajú port 2000, zatiaľ čo novší štandard servera je prístupný iba cez port 4190.

en: The username.
sk: Užívateľské meno.

en: Trash folder:
sk: Priečinok koša:

en: Unable to connect to the IMAP server.
sk: Nepodarilo sa pripojiť na IMAP server.

en: Unable to connect to the server, please verify the server address.
sk: Nemôžem sa pripojiť na server, prosím skontrolujte adresu servera.

en: Use&rname:
sk: Užívateľské meno:

en: User name change
sk: Zmena používateľského mena

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: You have changed the address of the server. Even if this is the same server as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
sk: Zmenili ste adresu servera. Aj keď je to rovnaký server ako predtým, musíte znova stiahnuť všetky e-maily z tohto účtu znova. Chcete pokračovať?

en: You have changed the user name. Even if this is a user name for the same account as before we will have to re-download all your emails from this account again. Are you sure you want to proceed?
sk: Zmenili ste meno používateľa. Aj keď je to meno pre rovnaký účet ako predtým, musíte znova stiahnuť všetky e-maily z vášho účtu znova. Chcete pokračovať?

en: You requested TLS/SSL to connect to %1, but your system does not seem to be set up for that.
sk: Požadujete TLS/SSL na pripojenie k %1, ale váš systém zrejme na to nie je nastavený.

en: killed
sk: zabité
