Audacious Plugins - en to sk translation catalogue (778 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
sk: 
    (Ďalšie správy boli skryté.)

en:   (invalid UTF-8)
sk:   (neplatné UTF-8)

en: %a: Artist
    %b: Album
    %c: Number of channels
    %f: File name (full path)
    %F: Frequency (Hertz)
    %l: Length (milliseconds)
    %n or %s: Formatted title (see playlist settings)
    %p: Currently playing (1 or 0)
    %r: Rate (bits per second)
    %t: Playlist position
    %T: Title (unformatted)
sk: %a: Umelec
    %b: Album
    %c: Počet kanálov
    %f: Názov súboru (úplná cesta)
    %F: Frekvencia (Hz)
    %l: Dĺžka (v millisekundách)
    %n alebo %s: Formátovaný názov (pozri nastavenia zoznamu skladieb)
    %p: Aktuálna prehrávaná skladba (1 alebo 0)
    %r: Datový tok (bity za sekundu)
    %t: Pozícia v zozname skladieb
    %T: Názov (neformátovaný)

en: %d channel | %d channels
sk[0]: %d kanálov
sk[1]: %d kanál
sk[2]: %d kanály
sk[3]: %d kanály

en: %d of %d result shown | %d of %d results shown
sk[0]: Zobrazený %d z%d výsledku
sk[1]: Zobrazené %d z %d výsledkov
sk[2]: Zobrazené %d z(o) %d výledkov
sk[3]: Zobrazené %d z(o) %d výledkov

en: %d result | %d results
sk[0]: %d výsledok
sk[1]: %d výsledky
sk[2]: %d výsledkov
sk[3]: %d výsledkov

en: %d song | %d songs
sk[0]: %d skladba
sk[1]: %d skladby
sk[2]: %d skladieb
sk[3]: %d skladieb

en: %s (%d of %d)
sk: %s (%d z %d)

en: %s Settings
sk: Nastavenia %s

en: (no description)
sk: (žiadny popis)

en: (none)
sk: (žiadne)

en: * no comments available in this MIDI file *
sk: * v MIDI súbore sa nenachádzajú žiadne komentáre *

en: * no lyrics available in this MIDI file *
sk: * v MIDI súbore sa nenachádzajú žiadne texty skladby *

en: 2SF Decoder
sk: 2SF dekodér

en: <b>Action:</b>
sk: <b>Činnosť:</b>

en: <b>Advanced</b>
sk: <b>Rozšírené</b>

en: <b>Analyzer</b>
sk: <b>Analyzátor</b>

en: <b>Bass Boost</b>
sk: <b>Zvýraznenie basov</b>

en: <b>Channel Mixer</b>
sk: <b>Zmiešavač kanálov</b>

en: <b>Channels</b>
sk: <b>Kanály</b>

en: <b>Color</b>
sk: <b>Farba</b>

en: <b>Commands</b>
sk: <b>Príkazy</b>

en: <b>Compression</b>
sk: <b>Kompresia</b>

en: <b>Connection</b>
sk: <b>Pripojenie</b>

en: <b>Conversion</b>
sk: <b>Prevod</b>

en: <b>Crossfade</b>
sk: <b>Prelínanie</b>

en: <b>Crystalizer</b>
sk: <b>Kryštalizér</b>

en: <b>Delete Method</b>
sk: <b>Metóda odstraňovania</b>

en: <b>Device</b>
sk: Zariadenia

en: <b>Echo</b>
sk: <b>Ozvena</b>

en: <b>Emulation</b>
sk: <b>Emulácia</b>

en: <b>Fonts</b>
sk: <b>Písma</b>

en: <b>Frame Headers</b>
sk: <b>Hlavičky rámcov</b>

en: <b>Key Binding:</b>
sk: <b>Priradenie klávesu:</b>

en: <b>Metadata</b>
sk: <b>Metadáta</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
sk: <b>Rôzne</b>

en: <b>Mouse Scroll Action</b>
sk: <b>Rolovanie kolieskom myši</b>

en: <b>Note</b>
sk: <b>Poznámka</b>

en: <b>Other Settings</b>
sk: <b>Ostatné nastavenia</b>

en: <b>Output</b>
sk: <b>Výstup</b>

en: <b>Pitch</b>
sk: <b>Výška</b>

en: <b>Playback time</b>
sk: <b>Čas prehrávania</b>

en: <b>Playback</b>
sk: <b>Prehrávanie</b>

en: <b>Playlist Columns</b>
sk: <b>Stĺpce zoznamu skladieb</b>

en: <b>Playlist Tabs</b>
sk: <b>Panely zoznamu skladieb</b>

en: <b>Preamp</b>
sk: <b>Predzosilnenie</b>

en: <b>Rate Mappings</b>
sk: <b>Mapovanie hodnotenia</b>

en: <b>Repeat</b>
sk: <b>Opakovať</b>

en: <b>Resampling</b>
sk: <b>Prevzorkovanie</b>

en: <b>Reverb</b>
sk: <b>Dozvuk</b>

en: <b>Sample rate</b>
sk: <b>Vzorkovacia frekvencia</b>

en: <b>Silence Removal</b>
sk: <b>Odstránenie ticha</b>

en: <b>Skin</b>
sk: <b>Téma vzhľadu</b>

en: <b>Speed</b>
sk: <b>Rýchlosť</b>

en: <b>Surround</b>
sk: <b>Priestorový zvuk</b>

en: <b>Type</b>
sk: <b>Typ</b>

en: <b>XSF Configuration</b>
sk: <b>Konfigurácia XSF</b>

en: <small>Separate multiple paths with a colon.
    These paths are searched in addition to LADSPA_PATH.
    After adding new paths, press Enter to scan for new plugins.</small>
sk: <small> Oddeliť viac ciest s dvojbodkou.
    Tieto cesty sú vyhľadávané vrátane s LADSPA_PATH.
    Po pridaní novej cesty, stlačte Enter pre vyhľadanie nových modulov. </ Small>

en: <span font_desc='%s'>Audacious OSD</span>
sk: <span font_desc='%s'>OSD Audacious</span>

en: <span size="smaller"> MIDI Comments and Lyrics </span>
sk: <span size="smaller"> Komentáre a text MIDI skladby </span>

en: <span size="smaller"> MIDI Info </span>
sk: <span size="smaller"> Podrobnosti o MIDI </span>

en: A Tact Generator by Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    To use it, add a URL: tact://beats*num/den
    e.g. tact://77 to play 77 beats per minute
    or tact://60*3/4 to play 60 bpm in 3/4 tacts
sk: Generátor taktov napísal Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    Pre použitie, pridajte URL: tact://beats*num/den
    napr. tact://77 to play 77 beats per minute
    alebo tact://60*3/4 to play 60 bpm in 3/4 tacts

en: A plugin that can be used to start playing at a certain time.
    
    Originally written by Adam Feakin and Daniel Stodden.
sk: Zásuvný modul na spustenie prehrávania v presne určený čas.
    
    Napísali Adam Feakin a Daniel Stodden.

en: A simple plugin to control Audacious using the LIRC remote control daemon
    
    Adapted for Audacious by:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Based on the XMMS LIRC plugin by:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    For more information about LIRC, see http://lirc.org.
sk: Jednoduchý zásuvný modul na ovladanie Audacious použitím LIRC daemonom.
    
    Adaptáciu pre Audacious spravili:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    Založené na XMMS LIRC zásuvnom module, ktorý napísali:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    Pre viac informácií o LIRC, navštívte http://lirc.org.

en: AAC (Raw) Decoder
sk: AAC (Raw) Dekodér

en: ALSA Output
sk: ALSA výstup

en: ALSA Output Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    My thanks to William Pitcock, author of the ALSA Output Plugin NG, whose code served as a reference when the ALSA manual was not enough.
sk: ALSA výstupný zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    Moja vďaka patrí Williamovy Pitcockovy, autorovy ALSA výstupného zásuvného modulu NG, ktorého kód mi poslúžil ako predloha keď ALSA manual nestačil.

en: AMIDI-Plug
    modular MIDI music player
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    written by Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    
    special thanks to...
    
    Clemens Ladisch and Jaroslav Kysela
    for their cool programs aplaymidi and amixer; those
    were really useful, along with alsa-lib docs, in order
    to learn more about the ALSA API
    
    Alfredo Spadafina
    for the nice midi keyboard logo
    
    Tony Vroon
    for the good help with alpha testing
sk: modulárny prehrávač MIDI hudby
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    napísal Giacomo Lozito
    < james@develia.org >
    
    
    zvláštne poďakovanie patrí…
    
    Clemensovi Ladischovi a Jaroslavovi Kyselovi
    za ich úžasné programy aplaymidi a amixer; tieto
    boli naozaj užitočné, spolu s dokumentáciou alsa-lib,
    aby som sa dozvedel viac o ALSA API
     <<<<<<<<<<<
    Alfredovi Spadafinovi
    za pekné logo MIDI klávesnice
    
    Tonymu Vroonovi
    za pomoc pri testovaní alfa verzie

en: AMIDI-Plug (MIDI Player)
sk: AMIDI-Plug (MIDI prehrávač)

en: AMIDI-Plug - select SoundFont file
sk: AMIDI-Plug - zvoľte SoundFont súbor

en: ASXv1/ASXv2 Playlists
sk: ASXv1/ASXv2 zoznamy skladieb

en: ASXv3 Playlists
sk: Zoznamy skladieb ASXv3

en: A_bout ...
sk: O _programe ...

en: About ...
sk: O programe ...

en: AdPlug (AdLib Player)
sk: AdPlug (AdLib prehrávač)

en: Add Files
sk: Pridať súbory

en: Add Files ...
sk: Pridať súbory …

en: Add Folder ...
sk: Pridať priečinok ...

en: Add URL ...
sk: Pridať URL ...

en: Add U_RL ...
sk: Pridať U_RL ...

en: Additional Command
sk: Dodatočný príkaz

en: Advance in playlist when scrolling upward
sk: Pokračovať v zozname skladieb ak sa posúva smerom hore

en: Alarm
sk: Budík

en: Alarm at (default):
sk: Zobudiť o (predvolené):

en: Album Art
sk: Album

en: Album Artist
sk: Umelec albumu

en: Album artist
sk: Umelec albumu

en: Algorithm quality:
sk: Kvalita algoritmu:

en: Always on Top
sk: Vždy navrchu

en: Always show notification
sk: Vždy zobraziť upozornenia

en: Always show tabs
sk: Vždy zobrazovať panely

en: Ampache Browser
sk: Ampache Prehliadač

en: Ampache Browser for Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Copyright (C) Róbert Čerňanský and John Lindgren
    License: GNU GPLv3
sk: Ampache prehliadač pre Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Copyright (C) Róbert Čerňanský a John Lindgren
    Licencia: GNU GPLv3

en: Analyzer
sk: Analyzátor

en: Animation
sk: Animácia

en: Archived Winamp 2.x skin
sk: Zabalený vzhľad pre WinAMP 2.x

en: Artist
sk: Umelec

en: Artist:
sk: Umelec:

en: Audacious Equalizer
sk: Ekvalizér Audacious

en: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Written by Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Based in part on Evan Martin's Ghosd library:
    http://neugierig.org/software/ghosd/
sk: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Napísal Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Čiastočne založené na  Evan Martin's Ghosd knižnici:
    http://neugierig.org/software/ghosd/

en: Audacious Ogg Vorbis Decoder
    
    Based on the Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis Plugin:
    http://www.xiph.org/
    
    Original code by:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Contributions from:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>
sk: Audacious Ogg Vorbis dekodér
    
    Založené na Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis zásuvnom module:
    http://www.xiph.org/
    
    Pôvodný kód:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Prispievatelia:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>

en: Audacious Playlist Editor
sk: Editor zoznamu skladieb

en: Audacious Playlists (audpl)
sk: Audacious zoznamy skladieb (audpl)

en: Audacious PulseAudio Output Plugin
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
sk: Audacious PulseAudio výstupný zásuvný modul
    
    Tento program je slobodný softvér: môžete ho šíriť a/alebo upravovať podľa podmienok GNU General Public License publikovanou Free Software Foundation; a to buď verzie 2 tejto licencie alebo (podľa vlastného zváženia) ktorejkoľvek novšej verzie.
    
    Tento program je šírený v nádeji, že bude užitočný, ale BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY; dokonca aj bez predpokladanej záruky PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI PRE KONKRÉTNY ÚČEL. Pre bližšie podrobnosti sa pozrite na GNU General Public License.
    
    Spolu s týmto programom by ste mali obdržať aj kópiu GNU General Public License. Ak tomu tak nieje napíšte do  Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Audacious Scrobbler Plugin 2.0 by Pitxyoki,
    
    Copyright © 2012-2013 Luís M. Picciochi Oliveira <Pitxyoki@Gmail.com>
    
    Thanks to John Lindgren for giving me a hand at the beginning of this project.
sk: Audacious Scrobbler zásuvný modul 2.0 od Pitxyoki,
    
    Copyright © 2012-2013 Luís M. Picciochi Oliveira <Pitxyoki@Gmail.com>
    
    Poďakovanie patrí Johnimu Lindgrenovi za podanie pomocnej ruky v začiatkoch tohto projektu.

en: Audacious is not playing.
sk: Audacious teraz neprehráva.

en: Audacious is now using an improved version of the Last.fm Scrobbler.
    Please check the Preferences for the Scrobbler plugin.
sk: Audacious odteraz používa vylepšenú verziu doplnku Last.fm Scrobbler.
    Prosím, skontrolujte možnosti doplnku Scrobbler.

en: Audio CD
sk: Zvukové CD

en: Audio CD Menu Items
sk: Položky Audio CD menu

en: Audio CD Plugin
sk: Audio CD zásuvný modul

en: Audio Settings ...
sk: Nastavenie zvuku ...

en: Audio _Settings ...
sk: Nastavenie _zvuku

en: Audio device:
sk: Zvukové zariadenie:

en: Audio mode:
sk: Režim zvuku:

en: Automatically connect to output ports
sk: Automaticky pripojiť k výstupným portom

en: Automatically toggle queue for matching entries
sk: Zhodujúce sa položky pridať do (odstrániť z) frontu

en: Available columns
sk: Dostupné stĺpce

en: Available plugins:
sk: Dostupné moduly:

en: Average bitrate:
sk: Priemerný dátový tok:

en: BPM (wavg):
sk: BPM (váž.):

en: Balance: %d%% left
sk: Vyváženie: %d%% vľavo

en: Balance: %d%% right
sk: Vyváženie: %d%% vpravo

en: Balance: center
sk: Vyváženie: stred

en: Bars
sk: Obdĺžniky

en: Based on the xmms_sndfile plugin:
    Copyright (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Adapted for Audacious by Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
sk: Založené na xmms_sndfile zásuvnom module:
    Copyright (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Pre Aduacious upravil Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    Tento program je slobodný softvér: môžete ho šíriť a/alebo upravovať podľa podmienok GNU General Public License publikovanou Free Software Foundation; a to buď verzie 2 tejto licencie alebo (podľa vlastného zváženia) ktorejkoľvek novšej verzie.
    
    Tento program je šírený v nádeji, že bude užitočný, ale BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY; dokonca aj bez predpokladanej záruky PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI PRE KONKRÉTNY ÚČEL. Pre bližšie podrobnosti sa pozrite na GNU General Public License.
    
    Spolu s týmto programom by ste mali obdržať aj kópiu GNU General Public License. Ak tomu tak nieje napíšte do Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Bass:
sk: Hĺbky:

en: Best sinc interpolation
sk: Najlepšia sinc interpolácia

en: Binding mouse buttons
sk: Priradenie tlačidiel myši

en: Bitrate
sk: Dátový tok

en: Bitrate:
sk: Dátový tok:

en: Blur Scope
sk: Rozsah rozostrenia

en: Buffering ...
sk: Napĺňanie vyrovnávajúcej pamäte ...

en: By Al_bum
sk: Podľa Al_bumu

en: By Albu_m Artist
sk: Podľa i_nterpréta albumu

en: By Album
sk: Podľa albumu

en: By Album Artist
sk: Podľa umelca albumu

en: By Artist
sk: Podľa umelca

en: By C_omment
sk: Podľa k_omentára

en: By Comment
sk: Podľa komentára

en: By Custom Title
sk: Podľa vlastného názvu

en: By File Name
sk: Podľa názvu súboru

en: By File Path
sk: Podľa cesty k súboru

en: By File _Path
sk: Podľa cesty k _súboru

en: By Genre
sk: Podľa žánru

en: By Length
sk: Podľa dĺžky

en: By Release Date
sk: Podľa dátumu vydania

en: By Release _Date
sk: Podľa dátumu vy_dania

en: By Title
sk: Podľa názvu

en: By Track Number
sk: Podľa čísla stopy

en: By Track _Number
sk: Podľa čí_sla stopy

en: By _Artist
sk: Podľa _umelca

en: By _Custom Title
sk: Podľa vlastného ná_zvu

en: By _File Name
sk: Podľa ná_zvu súboru

en: By _File Path
sk: Podľa _cesty k súboru

en: By _Genre
sk: Podľa žá_nru

en: By _Length
sk: Podľa _dĺžky

en: By _Title
sk: Podľa _názvu

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot read start/end LSN for track %d.
sk: Nie je možné prečítať začiatok/koniec LSN pre stopu %d.

en: Center volume:
sk: Stredná hlasitosť:

en: Change playing song
sk: Zmeniť prehrávanú skladbu

en: Change volume
sk: Zmeniť hlasitosť

en: Channel Mixer
sk: Zmiešavač kanálov

en: Channel Mixer Plugin for Audacious
    Copyright 2011-2012 John Lindgren and Michał Lipski
sk: Channel Mixer zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2011-2012 John Lindgren a Michał Lipski

en: Channels:
sk: Kanály:

en: Check Permission
sk: Skontrolovať  oprávnenie

en: Checking Last.fm access ...
sk: Kontroluje sa prístup k Last.fm ...

en: Choose Folder
sk: Vybrať priečinok

en: Choose the days for the alarm to come on
sk: Vyberte dni, kedy má budík budiť

en: Classical
sk: Klasika

en: Clear A-B Repeat
sk: Odstrániť A-B opakovanie

en: Clear Queue
sk: Vyprázdniť frontu

en: Clear previous selection before searching
sk: Pred hľadaním vymazať predchádzajúci výber

en: Clock speed:
sk: Hodinová frekvencia

en: Close to the system tray
sk: Zatvor do systémového zásobníka

en: Color %i:
sk: Farba %i:

en: Coloring:
sk: Farebná schéma:

en: Colors
sk: Farby

en: Command to run at the end of a song:
sk: Príkaz sa vykoná po skončení skladby:

en: Command to run at the end of the playlist:
sk: Príkaz sa vykoná po skončení zoznamu skladieb:

en: Command to run when song title changes (for network streams):
sk: Príkaz sa vykoná, keď sa zmení názov skladby (pre sieťové streamy):

en: Command to run when starting a new song:
sk: Príkaz sa vykoná na začiatku novej skladby:

en: Comment
sk: Komentár

en: Composite extension not loaded
sk: Kompozitné rozšírenie nie je načítané

en: Composite manager detected
sk: Bol zistený kompozitný správca

en: Composite manager not detected;
    unless you know that you have one running, please activate a composite manager otherwise the OSD won't work properly
sk: Nebol nájdený kompozitný správca.
    Ak viete, že žiadny nebeží, prosím, aktivujte kompozitného správcu, inak nebude OSD pracovať správne

en: Composite manager not required for fake transparency
sk: Pri falošnej priehľadnosti nie je potrebný kompozitný správca

en: Compression ratio:
sk: Kompresný pomer:

en: Concave Rectangle
sk: Konkávny obdĺžnik

en: Console music decoder engine based on Game_Music_Emu 0.5.2
    Supported formats: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>
sk: Dekodér konzolovej hudby založený na Game_Music_Emu 0.5.2
    Podporované formáty: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Zásuvný modul pre Audacious napísal:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copyright (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> and others.
    
    Many thanks to libcdio developers <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    and to libcddb developers <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Also thank you to Tony Vroon for mentoring and guiding me.
    
    This was a Google Summer of Code 2007 project.
sk: Copyright (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> a ostatní.
    
    Veľká vďaka libcdio vývojárom <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    a libcddb vývojárom <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Taktiež vďaka pre Tonyho Vrrona za vedenie a rady.
    
    Toto bol Google Summer of Code 2007 projekt.

en: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Some of the plugin code was by Miles Egan.
sk: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    časť kódu zásuvného modulu napísal Miles Egan.

en: CoreAudio output
sk: CoreAudio výstup

en: Create a new playlist with matching entries
sk: Zo zhodujúcich sa položiek vytvoriť nový zoznam skladieb

en: Crossfade
sk: Prelínanie

en: Crossfade Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
sk: Prelínanie - zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren

en: Crystalizer
sk: Krystalizér

en: Cu_t
sk: Vys_trihnúť

en: Cue Sheet Plugin
sk: Cue Sheet zásuvný modul

en: Current
sk: Aktuálna hlasitosť

en: Custom Title
sk: Vlastný názov

en: Custom title
sk: Vlastný názov

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut frequency:
sk: Frekvencia pre vystrihnutie:

en: Cutoff:
sk: Bod skrátenia

en: Day
sk: Deň

en: Days
sk: Dni

en: Decoration
sk: Výzdoba

en: Decouple from pitch
sk: Oddeliť od výšok

en: Default
sk: Predvolené

en: Default PCM device
sk: Predvolené PCM zariadenie

en: Default device
sk: Predvolené zariadenie

en: Default mixer device
sk: Predvolené zariadenie mixéra

en: Default song length:
sk: Predvolená dĺžka skladby:

en: Delay:
sk: Oneskorenie:

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete Files
sk: Odstrániť súbory

en: Delete Selected Files
sk: Odstrániť zvolené súbory

en: Desktop Notifications
sk: Oznámenia na pracovnú plochu

en: Desktop Notifications Plugin for Audacious
    Copyright (C) 2010 Maximilian Bogner
    Copyright (C) 2011-2013 John Lindgren and Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    This plugin is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This plugin is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
sk: Oznámenia na pracovnú plochu zásuvný modul pre Audacious
    Copyright (C) 2010 Maximilian Bogner
    Copyright (C) 2011-2013 John Lindgren a Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    Tento zásuvný modul je slobodný softvér: môžete ho šíriť a/alebo upravovať podľa podmienok GNU General Public License publikovanou Free Software Foundation, aa to buď verzie 3 tejto licencie, alebo (podľa vlastného zváženia) ktorej kolvek novšej verzie.
    
    Tento zásuvný modul je šírený v nádeji, že bude užitočný, ale BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY; dokonca aj bez predpokladanej záruky PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI PRE KONKRÉTNY ÚČEL. Pre bližšie podrobnosti sa pozrite na GNU General Public License.
    
    Spolu s týmto programom by ste mali obdržať aj kópiu GNU General Public License. Ak tomu tak nieje pozrite si nasledujúcu adresu <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Details about %s
sk: Podrobnosti o %s

en: Device (blank for default):
sk: Zariadenie (prázdne pre predvolené)

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable 'Always On Top'
sk: Vypnúť „Vždy navrchu“

en: Disable the popup window
sk: Zakázať vyskakovacie okno

en: Display OSD using:
sk: Zobraziť OSD na:

en: Display:
sk: Zobraziť:

en: Displayed columns
sk: Zobrazené stĺpce

en: Do not automatically select chip model
sk: Nevyberať automaticky model čipu

en: Do not automatically select clock speed
sk: Nevyberať automaticky hodinovú frekvenciu

en: Dock at Bottom
sk: Ukotviť dole

en: Dock at Left
sk: Ukotviť vľavo

en: Dock at Right
sk: Ukotviť vpravo

en: Dock at Top
sk: Ukotviť hore

en: Dots
sk: Body

en: Double Size
sk: Dvojnásobná veľkosť

en: Drive is empty.
sk: Mechanika je prázdna.

en: Drum shift:
sk: Posun bubnov

en: Dynamic Range Compression Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
sk: Zásuvný modul kompresie dynamického rozsahu pre Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren

en: Dynamic Range Compressor
sk: Dynamický rozsah kompresora

en: Dynamic range:
sk: Dynamický rozsah:

en: E_ffects ...
sk: E_fekty ...

en: Easy Listening
sk: Príjemné počúvanie

en: Echo
sk: Ozvena

en: Echo Plugin
    By Johan Levin, 1999
    Surround echo by Carl van Schaik, 1999
    Updated for Audacious by William Pitcock and John Lindgren, 2010-2014
sk: Zásuvný modul ozvena
    Od Johan Levin, 1999
    Priestorová ozvena od Carl van Schaik, 1999
    Pre Audacious aktualizovali William Pitcock a John Lindgren, 2010-2014

en: Echo:
sk: Ozvena

en: Effects ...
sk: Efekty...

en: Emulate MOS 8580 (default: MOS 6581)
sk: Emuluje sa MOS 8580 (predvolené: MOS 6581)

en: Emulate filter
sk: Emulovať filter

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable 'Always On Top'
sk: Zapnúť „Vždy navrchu“

en: Enable VBR/ABR
sk: Povoliť VBR/ABR

en: Enable audio resampling
sk: Povoliť prevzorkovanie zvuku

en: Enable exclusive mode to prevent virtual mixing.
sk: Povoliť exkluzívny režim pre predchádzanie virtuálnemu zmiešavaniu.

en: Enable format conversions made by the OSS software.
sk: Povoliť konverziu formátu prostredníctvom OSS.

en: Enable subtunes
sk: Povoliť subtunes

en: Enable trigger
sk: Povoliť spúšťač

en: Enabled plugins:
sk: Povolené moduly:

en: Enforce strict ISO compliance
sk: vynútiť si prísnu zhodu s ISO

en: Entries
sk: Počet položiek

en: Entry Number
sk: Vstupné číslo

en: Entry number
sk: Číslo položky

en: Error
sk: Chyba

en: Error connecting to MMS server
sk: Chyba pri pripojení k MMS serveru

en: Error opening %s:
    %s
sk: Nastala chyba počas otvárania %s:
    %s

en: Error parsing URL
sk: Počas spracovania URL nastala chyba

en: Error parsing redirect
sk: Počas presmerovania nastala chyba

en: Error protection
sk: Ochrana pred chybami

en: Error reading audio CD.
sk: Chyba pri čítaní audio CD.

en: Event
sk: Udalosť

en: Export Playlist ...
sk: Exportovať zoznam skladieb ...

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin, 1999
sk: Extra Stereo zásuvný modul
    
    Napísal Johan Levin, 1999

en: FFmpeg Plugin
sk: FFmpeg zásuvný modul

en: FLAC Decoder
sk: FLAC dekodér

en: Fade in:
sk: Zosvetliť:

en: Fade out:
sk: Stmavnúť:

en: Fading
sk: Zosilnenie

en: Failed to connect to JACK port %s.
sk: Nepodarilo sa pripojiť na JACK port %s.

en: Failed to connect to the JACK server; is it running?
sk: Nepodarilo sa spojiť s JACK serverom; je spustený?

en: Failed to create the CDDB connection.
sk: Zlyhalo pripojenie k CDDB databáze

en: Failed to finish initializing opened CD drive.
sk: Zlyhalo dokončenie inicializácie otvorenia CD zariadenia.

en: Failed to initialize cdio subsystem.
sk: Zlyhala inicializácia cdio podsystému.

en: Failed to open CD device %s.
sk: Zlyhalo CD zariadenie %s.

en: Failed to query the CDDB server
sk: Nepodaril sa dotaz na CDDB server

en: Failed to query the CDDB server: %s
sk: Nepodaril sa dotaz na CDDB server: %s

en: Failed to retrieve first/last track number.
sk: Zlyhalo načítanie prvého/posledného čísla skladby.

en: Fake transparency
sk: Falošná priehľadnosť

en: Falloff:
sk: Klesanie:

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Fast sinc interpolation
sk: Rýchla sinc interpolácia

en: Fastest
sk: Najrýchlejšie

en: Feed level:
sk: Úroveň zdroja:

en: Feedback:
sk: Spätná väzba:

en: File Info Box
sk: Informácie o súbore

en: File Name
sk: Názov súboru

en: File Name:
sk: Názov súboru:

en: File Path
sk: Cesta súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: File path
sk: Cesta k súboru

en: FileWriter Plugin
sk: Zásuvný modul FileWriter

en: Final
sk: Skončiť na

en: Fire
sk: Oheň

en: Font %i:
sk: Písmo %i:

en: Fonts
sk: Písma

en: For better crossfading, enable
    the Silence Removal effect.
sk: Pre lepšie prelínanie, povoľte
    efekt odstránenia ticha.

en: Force addition of version 2 tag
sk: Vynútiť pridanie značiek verzie 2

en: Format:
sk: Formát:

en: Friday
sk: Piatok

en: GIO Plugin
sk: GIO zásuvný modul

en: GIO Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
sk: GIO zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren

en: GTK Interface
sk: Prostredie GTK

en: Game Console Music Decoder
sk: Dekodér konzolovej hudby

en: General
sk: Všeobecné

en: Generate file name from:
sk: Vygenerovať názov súboru z:

en: Genre
sk: Žáner

en: Global Hotkeys
sk: Globálne klávesové skratky

en: Help
sk: Pomocník

en: High
sk: Vysoká

en: Hotkeys:
sk: Klávesové skratky:

en: Ice
sk: Ľad

en: Ignore length from SPC tags
sk: Ignorovať dĺžku z SPC značiek

en: Ignore length from file
sk: Ignorovať dĺžku zo súboru

en: Ignore subtunes shorter than:
sk: Ignorovať subtunes kratšie ako:

en: Import Playlist ...
sk: Importovať zoznam skladieb ...

en: Include album name in notification
sk: Do upozornenia zahrnúť aj názov albumu

en: Increase reverb
sk: Predĺžiť dozvuk

en: Information
sk: Informácie

en: Intensity:
sk: Intenzita:

en: Invalid URI %s.
sk: Neplatná URI %s.

en: Invalid open mode
sk: Neplatný spôsob otvárania

en: Invert Selection
sk: Invertovať výber

en: JACK Output
sk: JACK výstup

en: JACK supports only floating-point audio.  You must change the output bit depth to floating-point in Audacious settings.
sk: JACK podporuje iba audio s plávajúcou desatinou čiarkou. Musíte zmeniť výstupnú bitovú hĺbku Plávajúcu desatinnú čiarku v nastaveniach JACK výstupu.

en: Jump to Song ...
sk: Prejsť na skladbu ...

en: Jump to Time ...
sk: Prejsť na čas ...

en: Jump to _Time ...
sk: S_kočiť na čas ...

en: Jump to file
sk: Prejsť na súbor

en: LADSPA Host for Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren
sk: LADSPA Host pre Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren

en: LIRC Plugin
sk: LIRC zásuvný modul

en: Length
sk: Dĺžka

en: Length (msec):
sk: Dĺžka (ms):

en: Level:
sk: Úroveň:

en: Library
sk: Knižnica

en: Line
sk: Čiara

en: Linear (fast)
sk: Lineárne (rýchle)

en: Linear interpolation
sk: Lineárna interpolácia

en: Lines
sk: Čiary

en: Looking for lyrics ...
sk: Vyhľadáva sa text skladby...

en: Low
sk: Nízka

en: M3U Playlists
sk: M3U zoznam skladieb

en: MMS Plugin
sk: MMS zásuvný modul

en: MPG123 Plugin
sk: MPG123 zásuvný modul

en: Mark as copyright
sk: Pridať označenie autorských práv

en: Mark as original
sk: Pridať označenie originálu

en: Max OSD width:
sk: Maximálna šírka OSD:

en: Maximum bitrate:
sk: Maximálny dátový tok:

en: Medium
sk: Stredne

en: Medium sinc interpolation
sk: Priemerná sinc interpolácia

en: Method:
sk: Metóda:

en: Minimum bitrate:
sk: Minimálny dátový tok:

en: Misc
sk: Rôzne

en: Mixer device:
sk: Zariadenie mixéra:

en: Mixer element:
sk: Prvok mixéra:

en: ModPlug (Module Player)
sk: ModPlug (Module Player) zásuvný modul

en: Module paths:
sk: Cesty modulu:

en: Monday
sk: Pondelok

en: Move to trash instead of deleting immediately
sk: Namiesto okamžitého odstránenia presunúť do koša

en: Multi-Monitor options
sk: Možnosti pre viac monitorov

en: Multi-format audio decoding plugin for Audacious using
    FFmpeg multimedia framework (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>
sk: Multi-formátový dekódujúci modul zvuku pre Audacious
    založený na multimediálnom frameworku FFmpeg
    (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Zásuvný modul pre Audacious napísal:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>

en: Multiplier:
sk: Násobič:

en: Mute
sk: Stlmiť

en: N_o Playlist Advance
sk: N_epokračovať podľa zoznamu skladieb

en: Name:
sk: Názov:

en: Nearest (fastest)
sk: Najbližší (najrychlejší)

en: Neon HTTP/HTTPS Plugin
sk: Neon HTTP/HTTPS zásuvný modul

en: New Playlist
sk: Nový zoznam skladieb

en: Next
sk: Nasledujúca

en: Next Playlist
sk: Nasledujúci zoznam skladieb

en: Next track
sk: Nasledujúca skladba

en: No Playlist Advance
sk: Neprehrávať ďalšiu skladbu zo zoznamu

en: No audio capable CD drive found.
sk: Nebolo nájdené žiadne vhodné CD zariadenie.

en: No. of Tracks:
sk: Počet stôp:

en: Noise reduction
sk: Redukcia šumu

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálny

en: Now Playing
sk: Práve hrá

en: OPL Emulator:
sk: OPL Emulátor:

en: OSS3 Output
sk: OSS3 výstup

en: OSS4 Output
sk: OSS4 výstup

en: OSS4 Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 Michał Lipski
    
    I would like to thank people on #audacious, especially Tony Vroon and John Lindgren and of course the authors of the previous OSS plugin.
sk: OSS4 výstupný zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2010-2012 Michał Lipski
    
    Chcem poďakovať ľuďom z #audacious, najmä Tonymu Vroonovy a Johnovy Lindgrenovy a samozrejme autorom predošlého OSS zásuvného modulu.

en: Off
sk: Žiadne

en: Ogg Vorbis Decoder
sk: Ogg Vorbis dekodér

en: Omit Xing VBR header
sk: Vynechať Xing VBR hlavičku

en: On
sk: Zapnúť

en: On All Workspaces
sk: Na všetkých plochách

en: On automatic song change
sk: Pri automatickej zmene skladby

en: On seek or manual song change
sk: Pri vyhľadávaní alebo pri ručnej zmene skladby

en: Only %d JACK output ports were found but %d are required.
sk: Iba %d JACK výstupných portov bolo nájdených, ale potrebných je%d.

en: Only add v1 tag
sk: Pridávať iba značky verzie 1

en: Only add v2 tag
sk: Pridávať iba značky verzie 2

en: Open Containing Folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Open Files
sk: Otvoriť súbory

en: Open Files ...
sk: Otvoriť súbory ...

en: Open Folder ...
sk: Otvoriť priečinok ...

en: Open URL ...
sk: Otvoriť URL ...

en: Open _URL ...
sk: Otvoriť _URL ...

en: OpenGL Spectrum Analyzer
sk: OpenGL analyzátor spektra

en: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    
    Based on the XMMS plugin:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    License: GPLv2+
sk: OpenGL Analyzátor spektra pre Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren a Carlo Bramini
    
    Založené na XMMS module:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson a 4Front Technologies
    
    Licencia: GPLv2+

en: OpenPSF PSF1/PSF2 Decoder
sk: OpenPSF PSF1/PSF2 dekodér

en: Options
sk: Možnosti

en: Options Menu
sk: Ponuka s možnosťami

en: Original code by
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/
sk: Pôvodný kód napísal:
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/

en: Original file name
sk: Pôvodný názov súboru

en: Original file name (no suffix)
sk: Pôvodný názov súboru (bez prípony)

en: Original file tag
sk: Pôvodná značka súboru

en: Output
sk: Výstup

en: Output channels:
sk: Výstupné kanály:

en: Output file format:
sk: Formát výstupného súboru:

en: Overlap:
sk: Prekrývanie:

en: Override default chorus:
sk: Potlačiť predvolený chór:

en: Override default gain:
sk: Nahradiť predvolené zosilnenie:

en: Override default polyphony:
sk: Potlačiť predvolený mnohohlas:

en: Override default reverb:
sk: Potlačiť predvolený reverb:

en: Override device:
sk: Prepísať zariadenie:

en: Oversample
sk: Oblasť vzorku

en: PCM device:
sk: PCM zariadenie:

en: PLS Playlists
sk: PLS zoznamy skladieb

en: P_laylist
sk: Zoznam sk_ladieb

en: Parameters passed to the shell should be enclosed in quotation marks.  Unquoted parameters may lead to unexpected results.
sk: Parametre poskytované príkazovému riadku by mali byť uzavreté v úvodzovkách. Parametre v neuzavretých úvodzovkách môžu viesť k neočakávaným výsledkom.

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste at End
sk: Vložiť na koniec

en: Paste at _End
sk: Vložiť na koni_ec

en: Path:
sk: Cesta:

en: Paus_e
sk: P_ozastaviť

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Pause Off
sk: Obnovenie prehrávania

en: Pause On
sk: Pozastavenie prehrávania

en: Pause/Resume
sk: Pozastaviť/Pokračovať

en: Peak falloff:
sk: Klesanie vrcholu:

en: Permission denied.  Open the following URL in a browser, allow Audacious access to your account, and then click 'Check Permission' again:
sk: Oprávnenie zakázané.  Otvorte nasledujúcu URL vo webovom prehliadači a povoľte prístup Audacious k vášmu účtu, potom kliknite na "Znovu skontrolovať oprávnenie":

en: Permission granted.  Scrobbling for user %s.
sk: Oprávnenie udelené. Scrobbluje sa pre používateľa  %s.

en: Placement
sk: Umiestnenie

en: Play
sk: Prehrať

en: Play Amiga MODs
sk: Prehrať Amiga MOD

en: Play/Resume
sk: Prehrať/Pokračovať

en: Playback
sk: Prehrávanie

en: Playback Start
sk: Začiatok prehrávania

en: Player:
sk: Prehrávač:

en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

en: Playlist (optional)
sk: Zoznam skladieb (voliteľné)

en: Playlist Manager
sk: Správca zoznamu skladieb

en: Playlist Manager ...
sk: Správca zoznamu skladieb ...

en: Playlist _Manager ...
sk: Správca zoznamu s_kladieb ...

en: Playlist mode.
sk: Režim zoznamu skladieb.

en: Playlist:
sk: Zoznam skladieb:

en: Please wait ...
sk: Čakajte prosím ...

en: Polyphase (best)
sk: Viacfázové (najlepšie)

en: Position
sk: Umiestnenie

en: Pre_vious
sk: Pred_chádzajúca

en: Preamp
sk: Predzosilnenie

en: Prepend track number to file name
sk: Pridať číslo stopy pred názov súboru

en: Presets:
sk: Predvoľby:

en: Press a key combination inside a text field.
    You can also bind mouse buttons.
sk: V textovom poli stlačte kombináciu klávesov.
    Môžete priradiť aj tlačítka na myši.

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Previous Playlist
sk: Predchádzajúci zoznam skladieb

en: Previous track
sk: Predchádzajúca skladba

en: PulseAudio Output
sk: PulseAudio výstup

en: Qt Interface
sk: Qt prostredie

en: QtMultimedia Audio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
sk: Výstupný zásuvný modul QtMultimedia pre Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    
    Založené na výstupnom zásuvnom module SDL pre Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren

en: QtMultimedia Output
sk: Výstup QtMultimedia

en: Quality
sk: Kvalita

en: Quality (0-1):
sk: Kvalita (0-1):

en: Quality:
sk: Kvalita:

en: Queue Manager ...
sk: Správca fronty ...

en: Queue Position
sk: Pozícia fronty

en: Queue position
sk: Poradie vo fronte

en: Queue/Unqueue
sk: Pridať alebo odobrať z fronty

en: Quick
sk: Rýchlo

en: Quiet after:
sk: Ticho po:

en: Quit
sk: Ukončiť

en: R_everse Order
sk: _Obrátené poradie

en: Raise player window(s)
sk: Vyvolať okno/á prehrávača

en: Randomize List
sk: Premiešať poradie

en: Rate:
sk: Hodnotenie:

en: Read speed:
sk: Rýchlosť disku:

en: Read-and-append mode not supported
sk: Režim "nahrať a pridať" nieje podporovaný

en: Real transparency (requires X Composite Ext.)
sk: Skutočná priehľadnosť (vyžaduje kompozitné rozšírenie X servera)

en: Reconnect to LIRC server
sk: Znovu sa pripojiť k serveru LIRC

en: Record Stream
sk: Záznam streamu

en: Recording off
sk: Nahrávanie vypnuté

en: Recording on
sk: Nahrávanie zapnuté

en: Rectangle
sk: Obdĺžnik

en: Refresh Playlist
sk: Obnoviť zoznam skladieb

en: Relative X offset:
sk: Relatívne odsadenie v smere osi X:

en: Relative Y offset:
sk: Relatívne odsadenie v smere osi Y:

en: Reminder
sk: Pripomienka

en: Remo_ve
sk: Od_strániť

en: Remove All
sk: Odstrániť všetky

en: Remove Duplicates
sk: Odstrániť duplikáty

en: Remove Playlist
sk: Odstrániť zoznam skladieb

en: Remove Selected
sk: Odstrániť označené

en: Remove Unavailable Files
sk: Odstrániť nedostupné súbory

en: Remove Unselected
sk: Odstrániť neoznačené

en: Remove _Duplicates
sk: Odstrániť _duplikáty

en: Remove _Unavailable Files
sk: Odstrániť nedost_upné súbory

en: Ren_ame
sk: Premenovať

en: Ren_ame ...
sk: Pre_menovať ...

en: Rename Playlist ...
sk: Premenovať zoznam skladieb ...

en: Render Style
sk: Štýl zobrazenia

en: Repeat
sk: Opako_vať

en: Repeat count:
sk: Počet opakovaní

en: Repeat point A set.
sk: Nastaviť bod opakovania A.

en: Repeat point B set.
sk: Nastaviť bod opakovania B.

en: Repeat points cleared.
sk: Body opakovania boli odstránené.

en: Repeat song in endless loop
sk: Nekonečné opakovanie skladby

en: Reset to Defaults
sk: Obnoviť predvolené nastavenia

en: Reverse List
sk: Obrátiť poradie

en: Revoke Permission
sk: Zrušiť oprávnenie

en: Roll Up Equalizer
sk: Vybaliť ekvalizér

en: Roll Up Player
sk: Vybaliť prehrávač

en: Roll Up Playlist Editor
sk: Vybaliť editor zoznamu skladieb

en: Rounded Rectangle
sk: Zaoblený obdĺžnik

en: SDL Output
sk: SDL výstup

en: SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
sk: SDL výstupný zásuvný modul pre Aduacious
    Copyright 2010 John Lindgren

en: SID Player
sk: SID Prehhrávač

en: S_huffle
sk: Náho_dné prehrávanie

en: Sample Rate Converter
sk: Konvertor vzorkovacej frekvencie

en: Sample Rate Converter Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
sk: Sample Rate Converter zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2010-2012 John Lindgren

en: Sample rate
sk: Vzorkovacia frekvencia

en: Sample rate:
sk: Vzorkovacia frekvencia:

en: Saturday
sk: Sobota

en: Save and restore volume:
sk: Uložiť a obnoviť hlasitosť:

en: Save into custom directory:
sk: Uložiť do vlastného priečinka:

en: Save into original directory
sk: Uložiť do pôvodného priečinka

en: Save volume between sessions.
sk: Ulož hlasitosť medzi reláciami

en: Scope
sk: Osciloskop

en: Scope Style:
sk: Štýl vlnovky:

en: Scroll on song change
sk: Posuň pri zmene skladby

en: Scroll song title
sk: Rolovať názov skladby

en: Scroll song title in both directions
sk: Rolovať názov skladby obidvoma smermi

en: Se_ttings ...
sk: Nas_tavenia...

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Library
sk: Prehľadať knižnicu

en: Search Tool
sk: Vyhľadávací nástroj

en: Search _Library
sk: Pre_hľadať knižnicu

en: Search and Select
sk: Hľadanie a výber

en: Search entries in active playlist
sk: Vyhľadať skladby v aktívnom zozname skladieb

en: Search library
sk: Vyhľadať knižnicu

en: Search playlist
sk: Prehľadať zoznam skladieb

en: Seek to %d:%-2.2d / %d:%-2.2d
sk: prejsť na %d:%-2.2d / %d:%-2.2d

en: Select All
sk: Označiť všetko

en: Select None
sk: Zrušiť výber

en: Select _All
sk: Ozn_ačiť všetko

en: Select a playlist
sk: Zvoliť zoznam skladieb

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
sk: Položky v zozname skladieb vyberiete vyplnením jedného alebo viacerých polí. Polia používajú regulárne výrazy a neberie sa ohľad na veľkosť písmen. Ak regulárnym výrazom nerozumiete, jednoducho zadajte časť textu, ktorý chcete vyhľadať.

en: Select main player window font:
sk: Vyberte písmo pre hlavné okno prehrávača:

en: Select playlist font:
sk: Zvoliť písmo pre zoznam skladieb:

en: Services
sk: Služby

en: Set A-B Repeat
sk: Nastaviť A-B opakovanie

en: Set Alarm ...
sk: _Nastaviť budík...

en: Set Repeat Point _A
sk: Nastaviť bod opakovania _A

en: Set Repeat Point _B
sk: Nastaviť bod opakovania _B

en: Set maximum playback time:
sk: Nastaviť maximálny čas prehrávania:

en: Set minimum playback time:
sk: Nastaviť minimálny čas prehrávania:

en: Settings
sk: Nastavenie

en: Settings ...
sk: Nastavenia …

en: Shadow
sk: Tieň

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show Equalizer
sk: Zobraziť ekvalizér

en: Show I_nfo Bar
sk: Zobraziť panel s i_nformáciami

en: Show Info Bar Vis_ualization
sk: _Zobraziť znázornenie oblasti informácií

en: Show On-Screen-Display
sk: Zobraziť OSD

en: Show Playlist Editor
sk: Zobraziť editor zoznamu skladieb

en: Show Remaining Time
sk: Ukázať ostávajúci čas

en: Show _Menu Bar
sk: Zobraziť _panel s ponukou

en: Show _Remaining Time
sk: Uká_zať ostávajúci čas

en: Show _Status Bar
sk: Zobraziť panel so _stavom

en: Show close buttons
sk: Zobrazovať uzavieracie tlačítko

en: Show column headers
sk: Zobrazovať hlavičky stĺpcov

en: Show entry counts
sk: Zobrazovať počet skladieb

en: Show peaks
sk: Zobrazovať zvukové špičky

en: Show playback controls
sk: Zobraziť ovládanie prehrávania

en: Shuffle
sk: Náhodné prehrávanie

en: Shuffle by Albu_m
sk: Náhodné preh_rávánie v rámci albumu

en: Shuffle by Album
sk: Náhodne vrámci albumu

en: Silence Removal
sk: Odstránenie ticha

en: Silence Removal Plugin for Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren
sk: Silence Removal zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren

en: Sine tone generator by Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000 Hz tone and a 2005 Hz tone
sk: Sínusový generátor tónov, napísal Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Upravil Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Pre použitie, pridajte URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    napr.. tone://2000;2005 prehrá 2000 Hz tón a 2005 Hz tón

en: Single mode.
sk: Režim jednej skladby.

en: Size (bytes)
sk: Veľkosť (v bajtoch)

en: Skip leading silence
sk: Preskočiť ticho na začiatku

en: Skip trailing silence
sk: Preskočiť ticho na konci

en: Skip/repeat samples
sk: Preskočiť/opakovať vzorky

en: Slow
sk: Pomaly

en: Slowest
sk: Najpomalšie

en: Smooth
sk: Plynulý

en: Sndfile Plugin
sk: Sndfile zásuvný modul

en: Sndio Output
sk: Sndio Výstup

en: Sndio error: Unsupported audio format (%d)
sk: Sndio chyba: Nepodporovaný zvukový formát (%d)

en: Sndio error: sio_open() failed
sk: Sndio chyba: sio_open() zlyhal

en: Sndio error: sio_setpar() failed
sk: Sndio chyba: sio_setpar() zlyhal

en: Sndio error: sio_start() failed
sk: Sndio chyba: sio_start() zlyhal

en: SoX Resampler Plugin for Audacious
    Copyright 2013 Michał Lipski
    
    Based on Sample Rate Converter Plugin:
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
sk: SoX Resampler zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2013 Michał Lipski
    
    Na základe zásuvného modulu Sample Rate Converter:
    Copyright 2010-2012 John Lindgren

en: Solid
sk: Plná vlnovka

en: Song Change
sk: Zmena skladby

en: Song Info
sk: Informácie o skladbe

en: Song Info ...
sk: Informácie o skladbe ...

en: Song _Info ...
sk: _Informácie o skladbe ...

en: Sort List
sk: Triediť zoznam

en: Sort Se_lected
sk: Zoradiť z_volené

en: Sort Selected
sk: Triediť výber

en: Spectrum Analyzer
sk: Analyzátor spektra

en: Speed and Pitch
sk: Rýchlosť a výška

en: Spline (good)
sk: Krivka (dobré)

en: Start at
sk: Začať na

en: Status Icon
sk: Stavová ikona

en: Status Icon Plugin
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
sk: Status Icon zásuvný modul
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    Tento zásuvný modul poskytuje stavovú ikonu, umiestnenú v
    stavovej oblasti správcu okien.

en: Status Icon Plugin (partial port for Qt interface)
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
sk: Zásuvný modul stavovej ikony (čiastočný port Qt prostredia)
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    Tento zásuvný modul poskytuje stavovú ikonu umiestenú v
    stavovej oblasti správcu okien.

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stop A_fter This Song
sk: Zastaviť _po tejto skladbe

en: Stop After This Song
sk: _Zastaviť po tejto skladbe

en: Stopped
sk: Zastavené

en: Stopping after song.
sk: Zastaviť po skončení skladby.

en: Strictly enforce minimum bitrate
sk: Prísne vynucovať najmenší dátový tok

en: Style:
sk: Štýl:

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Surround
sk: Priestorový zvuk

en: Tact Generator
sk: Generátor taktov

en: Tact generator: %d bpm
sk: Generátor taktu: %d bpm

en: Tact generator: %d bpm %d/%d
sk: Generátor taktu: %d bpm %d/%d

en: Tags
sk: Značky

en: The JACK server requires a sample rate of %d Hz, but Audacious is playing at %d Hz.  Please use the Sample Rate Converter effect to correct the mismatch.
sk: ACK server vyžaduje vzorkovací kmitočet %d Hz, ale Audacious prehráva na %d Hz.  Prosím použite efekt Prevodník vzorkovacieho kmitočtu na opravu.

en: The Scrobbler plugin could not be started.
    There might be a problem with your installation.
sk: Zásuvný modul Scrobber nie je možné spustiť.
    Toto môže spôsobovať problém vo vašej inštalácii.

en: There was a problem contacting Last.fm.
sk: Vyskytol sa problém s pripojením k Last.fm.

en: These settings will take effect when Audacious is restarted.
sk: Tieto nastavenia sa prejavia až po reštartovaní Audacious.

en: This is your wakeup call.
sk: Toto je budiaci signál.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
sk: Tento program je slobodný softvér: môžete ho šíriť a/alebo upravovať podľa podmienok GNU General Public License publikovanou Free Software Foundation; a to buď verzie 2 tejto licencie alebo (podľa vlastného zváženia) ktorejkoľvek novšej verzie.
    
    Tento program je šírený v nádeji, že bude užitočný, ale BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY; dokonca aj bez predpokladanej záruky PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI PRE KONKRÉTNY ÚČEL. Pre bližšie podrobnosti sa pozrite na GNU General Public License.
    
    Spolu s týmto programom by ste mali obdržať aj kópiu GNU General Public License. Ak tomu tak nieje napíšte do  Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Threshold:
sk: Prah:

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Time
sk: Čas

en: Time
      Alarm at:
        The time for the alarm to come on.
    
      Quiet after:
        Stop alarm after this amount of time.
           (if the wakeup dialog is not closed)
    
    
    Days
      Day:
        Select the days for the alarm to activate.
    
      Time:
        Choose the time for the alarm on each day,
        or select the toggle button to use the default
        time.
    
    
    Volume
      Fading:
        Fade the volume up to the chosen volume
        for this amount of time.
    
      Start at:
        Start fading from this volume.
    
      Final:
        The volume to stop fading at.  If the fading
        time is 0 then set volume to this and start
        playing.
    
    
    Options:
      Additional Command:
        Run this command at the alarm time.
    
      Playlist:
        Load this playlist. If no playlist
        is given, the current one will be used.
        The URL of an mp3/ogg stream
        can also be entered here.
    
      Reminder:
        Display a reminder when the alarm goes off.
        Type the reminder in the input field and enable
        the checkbox if you want it to be shown.
sk: Čas
    Zobudiť o:
    Čas Budíka.
    
    Ticho po:
    Zastaviť budík po uplynutí tejto doby.
    (ak nebude budiace okno zavreté)
    
    Dni
    Deň:
    Vyberte dni, kedy sa ma budík zapnúť.
    
    Čas:
    Vyberte čas budíka na každý deň,
    alebo použite predvolený čas.
    
    Hlasitosť
    Zvýšiť hlasitosť:
    Zvyšuje hlasitosť  na určenú úroveň po zvolenú dobu.
    
    Začať na:
    Zvyšovanie hlasitosti začne na tejto úrovni.
    
    Skončiť na:
    Koniec zvyšovania hlasitosti.
    Ak je doba zvyšovania hlasitosti nastavená na 0,
    tak hlasitosť ostane na tejto úrovni a začne sa 
    prehrávanie.
    
    Možnosti:
    Dodatočný príkaz:
    Tento príkaz sa bude vykonávať počas budenia.
    
    Zoznam skladieb:
    Nahrá zoznam skladieb, z ktorého sa bude
    prehrávať - musí mať príponu m3u.
    Ak žiadny zoznam skladieb nieje nahratý použijú sa
     skladby, ktoré budú v aktuálnom zozname skladieb.
    Môže byť sem zadaná aj URL MP3/OGG streamu ,
    ale nahratie zoznamu skladieb z URL
    nieje v súčasnosti podporované.
    
    Pripomienka:
    Pri vypnutí budíka sa zobrazí odkaz.
    Text odkazu zapíšte do vstupného poľa a
    ak si želáte odkaz zobraziť stlačte tlačidlo .

en: Time Div:
sk: Čas. pomer:

en: Timing (ms)
sk: Časovanie (ms)

en: Title
sk: Názov

en: Title Change
sk: Zmena názvu

en: Title:
sk: Názov:

en: Title: %t
    Author: %a
    From: %f
    Tracker: %T
    Comment: %C
    Chip type: %c
    Stereo: %s
    Loop: %l
    Chip freq: %F
    Player Freq: %P
    Year: %y
sk: Názov: %t
    Autor: %a
    Od: %f
    Tracker: %T
    Komentár: %C
    Typ čipu: %c
    Stereo: %s
    Slučka: %l
    Frekvencia čipu: %F
    Frekvencia prehrávača: %P
    Rok: %y

en: To import your music library into Audacious, choose a folder and then click the "refresh" icon.
sk: Pre import hudobnej knižnice do Audacious, vyberte priečinok a potom kliknite na ikonu "obnoviť".

en: To repeat forever, set the repeat count to -1.
sk: Pre nekonečné opakovanie, nastavte opakovanie na -1.

en: Toggle player window(s)
sk: Prepnúť okno prehrávača

en: Toggle repeat
sk: Opakovanie

en: Toggle shuffle
sk: Náhodné prehrávanie

en: Toggle stop after current
sk: Zastaviť po skončení aktuálnej skladby

en: Tone Generator
sk: Generátor tónov

en: Tone Generator:
sk: Generátor tónov:

en: Too many redirects
sk: Príliš veľa presmerovaní

en: Track
sk: Stopa

en: Track %d is a data track.
sk: Stopa %d je dátová stopa.

en: Track %d not found.
sk: Stopa %d sa nenašla.

en: Transparency
sk: Priehľadnosť

en: Transpose:
sk: Transponovať:

en: Treble:
sk: Výšky:

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Triggers OSD when a playlist entry is played.
sk: OSD sa zobrazí pri zahájení prehrávania položky zo zoznamu skladieb.

en: Triggers OSD when playback is paused.
sk: OSD sa zobrazí pri pozastavení prehrávania.

en: Triggers OSD when playback is unpaused.
sk: OSD sa zobrazí keď je prehrávanie obnovené.

en: Triggers OSD when the song title changes (for internet streams).
sk: Spustí OSD pri zmene názvu skladby
    (pre internetové streamy)

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Type:
sk: Typ:

en: Unable to fetch %s
sk: Nedá sa načítať %s

en: Unable to parse %s
sk: Nedá sa analyzovať %s

en: Unarchived Winamp 2.x skin
sk: Nezabalený vzhľad pre WinAMP 2.x

en: Undock
sk: Uvolniť

en: Unknown HTTP error
sk: Neznáma HTTP chyba

en: Unsupported disk type.
sk: Nepodporovaný typ disku.

en: Use CD-Text
sk: Použiť CD-Text

en: Use CDDB
sk: Použiť CDDB

en: Use HTTP instead of CDDBP
sk: Namiesto CDDBP použiť HTTP

en: Use accurate length calculation (slow)
sk: Použiť presný výpočet dĺžky (pomalé)

en: Use alternate device:
sk: Použiť iné zariadenie:

en: Use bitmap fonts (supports ASCII only)
sk: Použiť bitmapové písma (podporuje iba ASCII)

en: Use exclusive mode
sk: Použite exkluzívny mód

en: Use only when song length is unknown
sk: Použiť iba v prípade, ak je dĺžka skladby neznáma

en: Use rate mappings
sk: Použiť mapovanie hodnotenia

en: VBR quality level:
sk: Úroveň kvality VBR:

en: VTX Decoder
sk: VTX dekodér

en: VU Meter Style:
sk: Štýl VU metera:

en: Vertical lines
sk: Vertikálne čiary

en: Very High
sk: Veľmi vysoká

en: View
sk: Zobrazenie

en: Visualization
sk: Vizualizácia

en: Visualization type:
sk: Typ vizualizácie:

en: Visualizations
sk: Vizualizácia

en: Voice Removal
sk: Odstránenie hlasu

en: Voiceprint / VU meter
sk: Zvukový odtlačok / VU meter

en: Voiceprint Coloring:
sk: Farebná schéma zvukového odtlačku:

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: Volume Down
sk: Stíšiť

en: Volume Up
sk: Zosilniť

en: Volume _Down
sk: S_tíšiť

en: Volume _Up
sk: Zo_silniť

en: Volume down
sk: Zníženie hlasitosti

en: Volume up
sk: Zvýšenie hlasitosti

en: Volume:
sk: Hlasitosť:

en: Volume: %d%%
sk: Hlasitosť: %d%%

en: Vortex file format player by Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Based on in_vtx.dll by Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious plugin by Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>
sk: Vortex file format prehávač napísal Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Založené na in_vtx.dll by Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious zásuvný modul napísal Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>

en: Wait before reconnecting:
sk: Počkajte pred opätovným pripojením:

en: WavPack Decoder
sk: WavPack dekodér

en: Wednesday
sk: Streda

en: What do these options mean?
sk: Čo tieto možnosti znamenajú?

en: Win32 waveOut Plugin for Audacious
    Copyright 2016 John Lindgren
sk: Win32 waveOut zásuvný modul pre Audacious
    Copyright 2016 John Lindgren

en: Winamp Classic Interface
sk: Vzhľad Winamp Classic

en: Working ...
sk: Pracujem...

en: Year
sk: Rok

en: You can use the following format codes, which will be replaced before running the command (not all are useful for the end-of-playlist command):
sk: Môžete použiť nasledujúce formáty, ktoré budú použité pred spustením príkazu (nie všetky sú použiteľné pre príkaz end-of-playlist):

en: You need to allow Audacious to scrobble tracks to your Last.fm account.
sk: Aby mohol Audacious scrobbleovať skladby do Last.fm účtu je nutné udelenie oprávnenia.

en: Your reminder for today is...
sk: Vaša pripomienka na dnes je...

en: Your scrobbles are being saved on your computer temporarily.  They will be submitted as soon as Audacious is allowed access.
sk: Prehrané skladby sú v počítači uložené len dočasne.  Okamžite ako bude pre Audacious udelený prístup budú odoslané.

en: _Add
sk: Pridať

en: _Add Files ...
sk: Prid_ať súbory ...

en: _Add Folder ...
sk: _Pridať priečinok ...

en: _Add to Playlist
sk: _Pridať do zoznamu skladieb

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Clear Repeat Points
sk: Odstrániť bod_y opakovania

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Create Playlist
sk: _Vytvoriť zoznam skladieb

en: _Equalizer ...
sk: _Ekvalizér...

en: _Export ...
sk: _Exportovať ...

en: _File
sk: _Súbor

en: _Find ...
sk: _Hľadať ...

en: _Import ...
sk: _Importovať ...

en: _Jump to Song ...
sk: Skočiť na sk_ladbu ...

en: _Log Inspector ...
sk: Inšpektor logov

en: _New
sk: _Nový

en: _Next
sk: _Nasledujúca

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Open Containing Folder
sk: _Otvoriť priečinok

en: _Open Files ...
sk: _Otvoriť súbory ...

en: _Open Folder ...
sk: _Otvoriť priečinok ...

en: _Output
sk: _Výstup

en: _Paste
sk: V_ložiť

en: _Play
sk: _Hrať

en: _Play/Resume
sk: _Prehrať/Pokračovať

en: _Playback
sk: _Prehrávanie

en: _Queue Manager ...
sk: Správca _fronty ..

en: _Queue/Unqueue
sk: Pridať alebo odobrať z _fronty

en: _Quit
sk: _Koniec

en: _Random Order
sk: Náhodné po_radie

en: _Record Stream
sk: Nah_rať stream

en: _Refresh
sk: _Obnoviť

en: _Refresh Selected
sk: Obnoviť vyb_rané

en: _Remove
sk: _Odstrániť

en: _Rename ...
sk: P_remenovať ...

en: _Repeat
sk: O_pakovať

en: _Services
sk: Služ_by

en: _Settings ...
sk: _Nastavenia ...

en: _Sort
sk: _Zoradiť

en: _Stop
sk: Za_staviť

en: _View
sk: _Zobrazenie

en: _Visualizations ...
sk: _Vizualizácie

en: all monitors
sk: všetkých monitoroch

en: by
sk: od

en: enable
sk: povoliť

en: hours
sk: h

en: lossless
sk: bezstratový

en: lossy
sk: stratový

en: lossy (hybrid)
sk: stratový (hybrid)

en: minutes
sk: min.

en: monitor %i
sk: monitore %i

en: note numbers
sk: čísla poznámok

en: of this genre
sk: tohto žánru

en: on
sk: na

en: seconds
sk: sekúnd

en: semitones
sk: poltóny

en: sequenced
sk: sekvenčný

en: variable
sk: premenlivé
