juk - en to sk translation catalogue (322 entries)

en: %1 Format
sk: Formát %1

en: %1 to %2
sk: %1 na %2

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
sk: Možnosti kategórie %1

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
sk: JuK nemôže prehrať zvukový súbor <nl/><filename>%1</filename><nl/> z nasledujúceho dôvodu:<nl/><message>%2</message>

en: &Add
sk: &Pridať

en: &Add category:
sk: Pridať kategóriu:

en: &Artist name:
sk: Meno i&nterpreta:

en: &Bitrate:
sk: Dátový &tok:

en: &Comment:
sk: &Komentár:

en: &Configure scrobbling...
sk: &Nastaviť scrobbling...

en: &Delete
sk: &Odstrániť

en: &Delete Cover
sk: O&dstrániť obal

en: &Delete Covers
sk: O&dstrániť obaly

en: &Delete files instead of moving them to the trash
sk: O&dstrániť súbory namiesto ich presunutia do koša

en: &Disable Random Play
sk: &Zakázať náhodné prehrávanie

en: &Dock in System Tray
sk: &Dokovať v systémovej lište

en: &Empty Playlist...
sk: P&rázdny zoznam skladieb...

en: &File
sk: &Súbor

en: &File Renamer...
sk: Pre&menovanie súborov...

en: &Genre:
sk: Žá&ner:

en: &Guess Tag Information
sk: &Odhadnúť informácie zo značiek

en: &Ignore this tag when renaming the file
sk: &Ignorovať túto značku pri premenovaní súboru

en: &Length:
sk: &Dĺžka:

en: &Loop Playlist
sk: &Opakovať zoznam skladieb

en: &Modify
sk: &Upraviť

en: &Multimedia keys
sk: &Multimediálne klávesy

en: &No keys
sk: Žia&dne klávesy

en: &Play
sk: &Prehrať

en: &Player
sk: &Prehrávač

en: &Random Play
sk: &Náhodné prehrávanie

en: &Remove
sk: &Odstrániť

en: &Rename File
sk: &Premenovať súbor

en: &Rename...
sk: Pre&menovať...

en: &Resize Playlist Columns Manually
sk: &Meniť veľkosť stĺpcov zoznamu skladieb ručne

en: &Save
sk: &Uložiť

en: &Search Playlist...
sk: Zoznam skladieb z &hľadania...

en: &Send to Trash
sk: Presunúť do &koša

en: &Settings
sk: Nas&tavenie

en: &Show Columns
sk: &Zobraziť stĺpce

en: &Standard keys
sk: Š&tandardné klávesy

en: &Stay in System Tray on Close
sk: &Zostať v systémovej lište po uzavretí

en: &Stop
sk: Za&staviť

en: &Tag Guesser...
sk: &Odhad značiek...

en: &Tagger
sk: Zn&ačkovač

en: &View
sk: &Zobraziť

en: &View Cover
sk: Zobraziť o&bal

en: &Year:
sk: &Rok:

en: 1 item | %1 items
sk[0]: %1 položka
sk[1]: %1 položky
sk[2]: %1 položiek

en: <All Artists>
sk: <Všetci interpreti>

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
sk[0]: Vybraný <b>1</b> súbor.
sk[1]: Vybrané <b>%1</b> súbory.
sk[2]: Vybraných <b>%1</b> súborov.

en: <br /><br /><i>Lyrics provided by <a href='%1'>LyricWiki</a></i>
sk: <br /><br /><i>Texty poskytuje<a href='%1'>LyricWiki</a></i>

en: <i>Loading...</i>
sk: <i>Načítavam...</i>

en: <i>Lyrics are currently unavailable for %1 (no available lyrics provider)</i>
sk: <i>Texty sú aktuálne nedostupné pre %1 (nie je žiadny poskytovateľ)</i>

en: <i>No file playing.</i>
sk: <i>Neprehráva sa žiadny súbor.</i>

en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
sk: <qt><p>Ak je toto políčko začiarknuté, súbory budú <b>nenávratne odstránené</b> namiesto ich presunutia do odpadkového koša.</p>
    
    <p><em>Túto možnosť používajte opatrne</em>: Väčšina súborových systémov nie je schopná takto zmazané súbory obnoviť.</p></qt>

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
sk: <qt>Po zatvorení hlavného okna zostane JuK bežať v systémovej lište. Ak chcete aplikáciu ukončiť, použite položku Koniec z ponuky Súbor.</qt>

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
sk: <qt>Tieto položky budú <b>nenávratne vymazané</b> z vašeho disku.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
sk: <qt>Tieto položky budú presunuté do koša.</qt>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
sk: <span style='color:red'>Chyba pri získavaní textu!</span>

[ctx: @title:window]
en: Album not Found
sk: Album nenájdený

[ctx: @title:window]
en: Could not download cover art
sk: Obal obalu sa nepodarilo stiahnuť

[ctx: @title:window]
en: Cover not Available
sk: Obal albumu nedostupný

en: About to delete selected files
sk: Chystáte sa odstrániť vybrané súbory

en: Add Folder...
sk: Pridať priečinok...

en: Add a new scheme
sk: Pridať novú schému

en: Add to Play Queue
sk: Pridať do fronty prehrávania

en: Album &name:
sk: Názov &albumu:

en: Album '%1' not found.
sk: Album '%1' nebol nájdený.

en: Album Tag
sk: Značka albumu

en: Album cover manager
sk: Správca obalov albumov

en: Albums
sk: Albumy

en: All Visible
sk: Všetky viditeľné

en: Are you sure that you want to remove these items?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Are you sure you want to delete these covers?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto obaly?

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto zoznamy skladieb z vašej zbierky?

en: Artist
sk: Interpret

en: Artist Tag
sk: Značka interpreta

en: Artist:
sk: Interpret:

en: Artists
sk: Interpreti

en: Assistant superhero, fixer of many things
sk: Pomocník superhrdina, opravil veľa vecí

en: Author, chief dork and keeper of the funk
sk: Autor

en: Automagic track data guessing, bugfixes
sk: Automatické hádanie dát o skladbách, opravy chýb

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
sk: Veľmi potrebné opravy chýb v editore značiek.

en: Bitrate
sk: Dátový tok

en: Case Sensitive
sk: Rozlišovať veľkosť písmen

en: Changing Track Tags
sk: Zmena značky skladby

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
sk: Konšpirátor pre podporu MusicBrainz

en: Collection
sk: Zbierka

en: Collection List
sk: Zoznam zbierky

en: Comment
sk: Komentár

en: Configure Shortcuts
sk: Nastaviť klávesové skratky

en: Configure scrobbling...
sk: Nastaviť scrobbling...

en: Copyright © 2002–2021, Scott Wheeler, Michael Pyne, and others
sk: Copyright © 2002–2021, Scott Wheeler, Michael Pyne, a iní

en: Could not delete these files
sk: Nepodarilo sa odstrániť tieto súbory

en: Could not delete these files.
sk: Nie je možné odstrániť tieto súbory.

en: Could not move these files to the Trash
sk: Nepodarilo sa presunúť tieto súbory do koša

en: Could not save to file %1.
sk: Nepodarilo sa uložiť do súboru %1.

en: Cover
sk: Obal

en: Cover Manager
sk: Správca obalov

en: Cover fetched from <a href='https://last.fm/'>last.fm</a>.
sk: Obal stiahnutý z <a href='http://last.fm/'>last.fm</a>.

en: Cover found
sk: Obal nájdený

en: Create Folder Playlist
sk: Vytvoriť zoznam skladieb z priečinku

en: Create New Playlist
sk: Vytvoriť nový zoznam skladieb

en: Create Playlist From Selected Items...
sk: Vytvoriť zoznam skladieb z vybraných položiek...

en: Create Search Playlist
sk: Vytvoriť zoznam skladieb z hľadania

en: Currently used file name schemes
sk: Momentálne použité schémy názvov súborov

en: DCOP interface
sk: Rozhranie DCOP

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
sk: Chcete pridať tieto položky do aktuálneho zoznamu alebo do zoznamu zbierky?

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto súbory aj z disku?

en: Do you want to save your changes to:
sk: Chcete uložiť zmeny do:

en: Docking in System Tray
sk: Dokovanie v systémovej lište

en: Downloading cover. Please Wait...
sk: Sťahovanie obalu. Prosím čakajte...

en: Dynamic List
sk: Dynamický zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit '%1'
sk: Upraviť '%1'

en: Edit Search...
sk: Upraviť hľadanie...

en: Edit Track Search
sk: Upraviť hľadanie skladieb...

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enter example tags manually:
sk: Zadať ukážkové značky ručne:

en: Error
sk: Chyba

en: Error %1 when searching for cover:
    %2
sk: Chyba %1 počas hľadania obalu:
    %2

en: Example
sk: Ukážka

en: Example Tag Selection
sk: Výber ukážkovej značky

en: Example Tags
sk: Ukážkové značky

en: F&ile name:
sk: &Meno súboru:

en: FLAC and MPC support
sk: Podpora pre FLAC a MPC

en: Failed to download requested cover art: %1
sk: Nepodarilo sa stiahnuť požadovaný obal albumu: %1

en: Fewer
sk: Menej

en: File Exists
sk: Súbor existuje

en: File Name
sk: Názov súboru

en: File Name (full path)
sk: Názov súboru (celá cesta)

en: File Renamer
sk: Premenovanie súborov

en: File Renamer Configuration
sk: Nastavenie premenovania súborov

en: File Renamer Options
sk: Možnosti premenovania súborov

en: File(s) to open
sk: Otvoriť súbory

en: Folder List
sk: Zoznam priečinkov

[ctx: For save dialog, %1 is always .m3u]
en: Playlists (*%1)
sk: Zoznamy skladieb (*%1)

en: Friendly, neighborhood aRts guru
sk: Priateľský sused poznajúci aRts

en: From &File Name
sk: Z názvu &súboru

en: From &Internet
sk: Z &Internetu

en: GStreamer port
sk: Port pre GStreamer

en: Genre
sk: Žáner

en: Genre Tag
sk: Značka žánru

en: Genre:
sk: Žáner:

en: Genres
sk: Žánre

en: Get Cover From &File...
sk: Získať obal zo &súboru...

en: Get Cover From &Internet...
sk: Získať obal z &Internetu...

en: Get example tags from this file:
sk: Získať ukážkové značky z tohto súboru:

en: Gimper of splash screen
sk: Autor úvodnej obrazovky

en: Global Shortcuts
sk: Globálne klávesové skratky

en: Global keybindings support
sk: Podpora globálnych klávesových skratiek

en: Guess Tag Information From &File Name
sk: &Odhadnúť informácie značiek z názvu súboru

en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
sk: Tu vidíte momentálne nastavené schémy pre názvy súborov, ktoré tlačidlo "Navrhnúť značku z názvu súboru" v kontextovej ponuke používa pre získanie informácií pre značky z názvu súboru. Každý reťazec môže obsahovať jeden z týchto žolíkov:<ul>
    <li>%t: Titul</li>
    <li>%a: Interpret</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Stopa</li>
    <li>%c: Komentár</li>
    </ul>
    Napríklad schéma mien "[%T] %a - %t" by zodpovedala "[01] Deep Purple - Smoke on the water" ale nie "(Deep Purple) Smoke on the water". Pre tento druhý prípad by ste mali použiť schému "(%a) %t".<p/>
    Uvedomte si, že schémy sú v zozname zotriedené tak, že odhadovanie značiek prechádza zoznam z hora dolu a použije prvú zodpovedajúcu položku.

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
sk: Tu môžete vybrať klávesy, ktoré sa použijú ako globálne skratky pre ovládanie prehrávača

en: Hid&e
sk: &Skryť

en: Hide Renamer Test Dialog
sk: Skryť skúšobné okno premenovania

en: History
sk: História

en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
sk: Ak je začiarknuté, súbory budú nenávratne odstránené namiesto ich presunutia do odpadkového koša

en: Images (*.png *.jpg)
sk: Obrázky (*.png *.jpg)

en: Import playlists
sk: Importovať zoznamy skladieb

en: Include in the &filename anyways
sk: Pridať do &názvu súboru aj tak

en: Insert Category
sk: Vložiť kategóriu

en: Insert folder separator
sk: Vložiť oddeľovač priečinkov

en: JuK Docked
sk: JuK dokovaný

en: JuK can force the track used in a file name to have a minimum number of digits. You may want to do this for better sorting in file managers.
sk: JuK môže prinútiť stopu používať minimálny počet číslic v názve súboru. Toto sa môže hodiť pri lepšom zoraďovaní súborov v správcovi súborov.

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
sk: JuK beží v dokovanom režime
    Použite kontextovú ponuku v systémovej lište na obnovenie.

en: Jukebox and music manager by the KDE community
sk: Jukebox a správca hudby od KDE komunity

en: Jump to the currently playing item
sk: Prejsť na aktuálne prehrávanú položku

en: KWallet is unavailable
sk: KWallet je nedostupný

en: KWallet is unavailable, your Last.fm credentials will be stored without encryption.
sk: KWallet je nedostupný, vaše prihlasovacie údaje Last.fm sa uložia bez šifrovania.

en: Keep
sk: Ponechať

en: Last.fm scrobbling support, lyrics, prepping for KDE Frameworks 5.
sk: Podpora pre scrobbling last.fm, texty, príprava pre KDE Frameworks 5.

en: Length
sk: Dĺžka

en: Login invalid.
sk: Prihlásenie neplatné.

en: Login valid.
sk: Prihlásenie platné.

en: MPRIS2 Interface implementation.
sk: Implementácia rozhrania MPRIS2.

en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
sk: Prispôsobenie JuK pre ľudí s terabajtami hudby

en: Manage &Folders...
sk: Spravovať priečinky...

en: Manual Column Widths Enabled
sk: Povolené ručné šírky stĺpcov

en: Manual column widths have been enabled. You can switch back to automatic column sizes in the view menu.
sk: Boli povolené ručné šírky stĺpcov. Túto voľbu môžete prepnúť späť na automatické šírky v ponuke Zobraziť.

en: Match all of the following
sk: Platia všetky nasledujúce

en: Match any of the following
sk: Platí niektoré z nasledujúcich

en: Minimum number of digits:
sk: Minimálny počet číslic:

en: Modify scheme
sk: Upraviť schému

en: More KDE Platform 4 porting efforts
sk: Ďalšie úsilie pri porte do KDE 4

en: More automagical things, now using MusicBrainz
sk: Iné magické funkcie, použitie MusicBrainz

en: Move scheme down
sk: Presunúť schému dolu

en: Move scheme up
sk: Presunúť schému hore

en: Music folder:
sk: Priečinky s hudbou:

en: Mute/Unmute
sk: Stlmiť/Nahlas

en: New Name
sk: Nový názov

en: No Change
sk: Bez zmeny

en: No available cover for the album '%1'.
sk: Žiaden obal albumu nie je dostupný '%1'.

en: No file selected, or selected file has no tags.
sk: Nie je vybraný žiadny súbor, alebo vybraný súbor neobsahuje značky.

en: No lyrics available.
sk: Text nie je dostupný.

en: Normal Matching
sk: Normálne hľadanie

en: Now Playing
sk: Teraz hrá

en: Open Containing Folder
sk: Otvoriť priečinok s obsahom

en: Original Name
sk: Pôvodný názov

en: P&ause
sk: Poz&astaviť

en: Password:
sk: Heslo:

en: Pattern Matching
sk: Podľa vzorky

en: Play / Pause
sk: Prehrať / Pozastaviť

en: Play First Track
sk: Prehrať prvú skladbu

en: Play Next Album
sk: Prehrať nasledujúci album

en: Play Queue
sk: Fronta prehrávania

en: Play Toolbar
sk: Panel nástrojov pre prehrávanie

en: Playlist
sk: Zoznam skladieb

en: Playlist From &Folder...
sk: Zoznam skladieb z &priečinku...

en: Playlist name:
sk: Názov zoznamu skladieb:

en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
sk: Prosím zvoľte priečinky, ktoré sa majú vylúčiť z hľadania hudby:

en: Please choose the folders where you keep your music:
sk: Prosím zvoľte priečinky, kde máte uloženú vašu hudbu:

en: Please enter a name for this playlist:
sk: Zadajte názov pre tento zoznam skladieb:

en: Please enter your <a href="https://last.fm/">last.fm</a> login credentials:
sk: Prosím zadajte vaše prihlasovanie údaje <a href="http://last.fm/">last.fm</a>:

en: Popup &Track Announcement
sk: Zobraziť &oznámenie o skladbe

en: Porting to KDE Frameworks 5 when no one else was around
sk: Port do KDE Frameworks 5, keďže sa nenašiel nikto iný

en: Porting to KDE Platform 4 when no one else was around
sk: Port do KDE4, keďže sa nenašiel nikto iný

en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
sk: Stlačením tohto tlačidla pridáte novú schému názvu súboru na koniec zoznamu.

en: Press this button to modify the currently selected scheme.
sk: Stlačením tohto tlačidla upravíte práve vybranú schému.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
sk: Stlačením tohto tlačidla presuniete práve vybranú schému o jeden krok nižšie.

en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
sk: Stlačením tohto tlačidla presuniete práve vybranú schému o jeden krok vyššie.

en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
sk: Stlačením tohto tlačidla odstránite práve vybranú schému zo zoznamu.

en: R&emove
sk: &Odstrániť

en: Redisplay Popup
sk: Znovu zobraziť okno

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Reload
sk: Znovu načítať

en: Remove Cover
sk: Odstrániť obal

en: Remove Folder
sk: Odstrániť priečinok

en: Remove From Playlist
sk: Odstrániť zo zoznamu skladieb

en: Remove Items?
sk: Odstrániť položky?

en: Remove scheme
sk: Odstrániť schému

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
sk: Odstránením položky zo zbierky sa tiež odstráni aj zo všetkých zoznamov skladieb. Naozaj chcete pokračovať?
    
    Uvedomte si, že ak je priečinok tejto položky v zozname "prehľadať pri štarte", bude položka znovu pri štarte pridaná.

en: Rename
sk: Premenovať

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Save &Play Queue on Exit
sk: Uložiť frontu &prehrávania pri ukončení

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save Playlist
sk: Uložiť zoznam skladieb

en: Search Criteria
sk: Kritérium hľadania

en: Search Playlist
sk: Zoznam skladieb z hľadania

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Searching for cover. Please Wait...
sk: Hľadanie obalu. Prosím čakajte...

en: Seek Back
sk: Hľadať dozadu

en: Seek Forward
sk: Hľadať dopredu

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
sk: Posúvanie v tomto súbore nie je podporované s vašimi nastaveniami zvuku.

en: Select Cover Image File
sk: Vybrať súbor s obrázkom obalu

en: Separator:
sk: Oddeľovač:

en: Show &History
sk: Zobraziť &históriu

en: Show &Lyrics
sk: Zobraziť text

en: Show &Play Queue
sk: Zobraziť &frontu prehrávania

en: Show &Search Bar
sk: Zobraziť panel &hľadania

en: Show &Tag Editor
sk: Zobraziť editor &značiek

en: Show / Hide
sk: Zobraziť / Skryť

en: Show Cover &Manager
sk: &Zobraziť správcu obalov

en: Show Playing
sk: Zobraziť prehrávanie

en: Show Renamer Test Dialog
sk: Zobraziť skúšobné okno premenovania

en: Substitution Example
sk: Príklad nahradenia

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
sk: Dokovanie v systémovej lište, "inline" editovanie
    značiek, opravy chýb, evangelizmus a morálna podpora

en: T&rack:
sk: &Stopa:

en: Tag Guesser Configuration
sk: Nastavenie odhadu značiek

en: Test login...
sk: Odskúšať prihlásenie...

en: The following files were unable to be changed.
sk: Nasledujúce súbory nebolo možné zmeniť.

en: The following rename operations failed:
sk: Nasledujúce operácie premenovania zlyhali:

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
sk: Vyrovnávacia pamäť hudobných dát je poškodená. JuK musí znovu skontrolovať všetky súbory. To môže chvíľu trvať.

en: These folders will be scanned on startup for new files.
sk: Tieto priečinky budú prehľadané pri štarte, či neobsahujú nové súbory.

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
sk: Tento súbor už existuje.
    Chcete ho nahradiť?

en: This will edit multiple files. Are you sure?
sk: Týmto upravíte niekoľko súborov. Naozaj to chcete?

en: Time
sk: Čas

en: Title Tag
sk: Značka názvu

en: Trac&k name:
sk: Názov sto&py:

en: Track Name
sk: Názov skladby

en: Track Position
sk: Pozícia v skladbe

en: Track Tag
sk: Značka skladby

en: Track announcement popups
sk: Okná oznamujúce skladby

en: Track number:
sk: Číslo skladby:

en: Track numbering
sk: Číslovanie skladieb

en: Tree
sk: Strom

en: Use &Album Random Play
sk: Použiť náhodné prehrávanie &albumu

en: Use &Random Play
sk: &Použiť náhodné prehrávanie

en: Use &this value:
sk: Použiť &túto hodnotu:

en: Username:
sk: Užívateľské meno:

en: Validating login...
sk: Overujem prihlásenie...

en: View Modes
sk: Režimy zobrazenia

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: Volume Down
sk: Znížiť hlasitosť

en: Volume Up
sk: Zvýšiť hlasitosť

en: Volume: %1%
sk: Hlasitosť: %1%

en: Volume: %1% (muted)
sk: Hlasitosť: %1% (stlmená)

en: When the Track's %1 is Empty
sk: Keď je prázdne: %1

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
sk: Ak používate premenovanie súborov, vaše súbory budú premenované na hodnoty, ktoré máte uložené v značke %1 skladby + akýkoľvek text, ktorý zadáte nižšie.

en: Year
sk: Rok

en: Year Tag
sk: Značka roku

en: Year:
sk: Rok:

en: You are about to change the %1 on these files.
sk: Chystáte sa zmeniť %1 pre tieto súbory.

en: You are about to open directory. Are you sure you want to continue? | You are about to open %1 directories. Are you sure you want to continue?
sk[0]: Chystáte sa otvoriť adresár. Naozaj chcete pokračovať?
sk[1]: Chystáte sa otvoriť %1 adresáre. Naozaj chcete pokračovať?
sk[2]: Chystáte sa otvoriť %1 adresárov. Naozaj chcete pokračovať?

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
sk: Chystáte sa premenovať nasledujúce súbory. Naozaj chcete pokračovať?

en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
sk: Môžete použiť nasledovné zástupné znaky:
    %t: Titul
    %A: Album
    %a: Umelec
    %T: Skladba
    %c: Komentár

en: Your album art failed to download.
sk: Obal albumu sa nepodarilo stiahnuť.

en: Your album art has finished downloading.
sk: Obal albumu bol úspešne stiahnutý.

[ctx: additional search options]
en: More
sk: Viac

en: artist
sk: interpret

en: back to playlist
sk: späť na zoznam skladieb

[ctx: cd track number]
en: Track
sk: Stopa

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
sk: Kompaktný

[ctx: current playlist]
en: Current
sk: Aktuálny

[ctx: example song title]
en: Title
sk: Názov

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
sk: Možnosti

en: genre
sk: žáner

[ctx: new playlist]
en: &New
sk: &Nový

[ctx: next track]
en: &Next
sk: &Nasledujúca

[ctx: open audio file]
en: Open
sk: Otvoriť

[ctx: previous track]
en: Previous
sk: Predchádzajúca

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: silence playback]
en: Mute
sk: Stlmiť

[ctx: song title]
en: Title
sk: Názov

[ctx: song title]
en: Title:
sk: Názov:

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
sk: Štandardný

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
sk: Neznáma

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
en: Empty
sk: Prázdne

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
sk: &Duplikovať...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
sk: Duplikovať

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
sk: Upozornenie
