kdelibs4support - en to sk translation catalogue (1830 entries)

en: 
    %1 options:
sk: 
    %1 možnosti:

en: 
    Arguments:
sk: 
    Argumenty:

en: 
    Generic options:
sk: 
    Všeobecné možnosti:

en: 
    Options:
sk: 
    Možnosti:

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
sk: %1 do %2

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
sk[0]: Nepodarilo sa prečítať farebné reťazce X11 RGB. Nasledujúce umiestnenie súborov bolo overené:
    %2
sk[1]: Nepodarilo sa prečítať farebné reťazce X11 RGB. Nasledujúce umiestnenia súborov boli overené:
    %2
sk[2]: Nepodarilo sa prečítať farebné reťazce X11 RGB. Nasledujúce umiestnenia súborov boli overené:
    %2

en: &Add
sk: &Pridať

en: &Add to Custom Colors
sk: Pridať k &vlastným farbám

en: &Deselect All
sk: Zrušiť výbe&r

en: &Details
sk: &Detaily

en: &Minimize
sk: &Minimalizovať

en: &Remove
sk: O&dstrániť

en: &Restore
sk: &Obnoviť

en: &Select All
sk: Vybrať &všetko

en: &Try
sk: &Skúsiť

en: 'ai_family' not supported
sk: 'ai_family' nie je podporované

en: 'ai_socktype' not supported
sk: 'ai_socktype' nie je podporované

en: *|All files
sk: *|Všetky súbory

en: -default-
sk: -predvolené-

en: -unnamed-
sk: -nepomenovaná-

en: 160 bit prime factor:
sk: 160-bitová prvočíselná časť:

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
sk: systémová chyba: %1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
sk: Neznáma rodina %1

en: <Error>
sk: <Chyba>

en: <b>Issuer Information</b>
sk: <b>Informácie o vydavateľovi</b>

en: <b>Other</b>
sk: <b>Iné</b>

en: <b>Subject Information</b>
sk: <b>Informácie o predmete</b>

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
sk: <qt>Naozaj chcete ukončiť <b>%1</b>?</qt>

[ctx: @action:button]
en: Configure...
sk: Nastaviť...

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
sk: Nový priečinok...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
sk: Odstrániť

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
sk: Presunúť do koša

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
sk: Nový priečinok...

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
sk: Vlastnosti

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
sk: '%1' chýba.

[ctx: @item Calendar system]
en: Coptic
sk: Koptický

[ctx: @item Calendar system]
en: Ethiopian
sk: Etiópsky

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
sk: Gregoriánsky

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
sk: Hebrejský

[ctx: @item Calendar system]
en: Indian National
sk: Indický národný

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
sk: Neplatný typ kalendára

[ctx: @item Calendar system]
en: Islamic / Hijri (Civil)
sk: Islamský / Hijri (občiansky)

[ctx: @item Calendar system]
en: Japanese
sk: Japonský

[ctx: @item Calendar system]
en: Julian
sk: Juliánsky

[ctx: @item Calendar system]
en: Taiwanese
sk: Taiwanský

[ctx: @item Calendar system]
en: Thai
sk: Thajský

[ctx: @item license]
en: Artistic License
sk: Licencia Artistic

[ctx: @item license]
en: BSD License
sk: Licencia BSD

[ctx: @item license]
en: Custom
sk: Vlastná

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
sk: GNU General Public License verzia 2

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
sk: GNU General Public License verzia 3

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
sk: GNU Lesser General Public License verzia 2

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
sk: GNU Lesser General Public License verzia 3

[ctx: @item license]
en: Not specified
sk: Neuvedená

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
sk: Licencia Artistic

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
sk: Licencia BSD

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
sk[0]: %1 položka
sk[1]: %1 položky
sk[2]: %1 položiek

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
sk[0]: %1 milisekunda
sk[1]: %1 milisekundy
sk[2]: %1 milisekúnd

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
sk[0]: 1 deň
sk[1]: %1 dni
sk[2]: %1 dní

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
sk[0]: 1 hodina
sk[1]: %1 hodiny
sk[2]: %1 hodín

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
sk[0]: 1 minúta
sk[1]: %1 minúty
sk[2]: %1 minút

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
sk[0]: 1 sekunda
sk[1]: %1 sekundy
sk[2]: %1 sekúnd

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
sk: %1 dní

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
sk: %1 hodín

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
sk: %1 minút

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
sk: %1 sekúnd

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
sk: %1 a %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
sk: %1 a %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
sk: %1 a %2

[ctx: @label]
en: Add Comment...
sk: Pridať komentár...

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
sk: Priemerný dátový tok

[ctx: @label]
en: Change...
sk: Zmeniť...

[ctx: @label]
en: Channels
sk: Kanály

[ctx: @label]
en: Codec
sk: Kodek

[ctx: @label]
en: Color Depth
sk: Farebná hĺbka

[ctx: @label]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: @label]
en: Content
sk: Obsah

[ctx: @label]
en: Copied From
sk: Kopírované z

[ctx: @label]
en: Creator
sk: Vytvoril

[ctx: @label]
en: Description
sk: Popis

[ctx: @label]
en: Duration
sk: Trvanie

[ctx: @label]
en: Filename
sk: Názov súboru

[ctx: @label]
en: First Usage
sk: Prvé použitie

[ctx: @label]
en: Height
sk: Výška

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
sk: Režim prekladania

[ctx: @label]
en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

[ctx: @label]
en: Last Usage
sk: Posledné použitie

[ctx: @label]
en: MIME Type
sk: Typ MIME

[ctx: @label]
en: Modified
sk: Zmenené

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
sk: Číselné hodnotenie

[ctx: @label]
en: Owner
sk: Vlastník

[ctx: @label]
en: Performer
sk: Umelec

[ctx: @label]
en: Permissions
sk: Práva

[ctx: @label]
en: Programming Language
sk: Programovací jazyk

[ctx: @label]
en: Rating
sk: Hodnotenie

[ctx: @label]
en: Related To
sk: Súvisí s

[ctx: @label]
en: Release Date
sk: Dátum vydania

[ctx: @label]
en: Sample Rate
sk: Vzorkovacia frekvencia

[ctx: @label]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: @label]
en: Sub Resource
sk: Podzdroj

[ctx: @label]
en: Subject
sk: Predmet

[ctx: @label]
en: Tags
sk: Značky

[ctx: @label]
en: Total Size
sk: Celková veľkosť

[ctx: @label]
en: Translation Date
sk: Dátum prekladu

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
sk: Dátum zdroja prekladu

[ctx: @label]
en: Type
sk: Typ

[ctx: @label]
en: Unix File Group
sk: Unixová skupina súborov

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
sk: Unixový režim súborov

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
sk: Unixový vlastník súboru

[ctx: @label]
en: Usage Count
sk: Počet použití

[ctx: @label]
en: Width
sk: Šírka

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
sk: Kompenzácia expozície

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
sk: Čas expozície

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
sk: Blesk

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
sk: Ohnisková vzdialenosť

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
sk: Ohnisková vzdialenosť 35 mm

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
sk: Rýchlosť ISO

[ctx: @label EXIF]
en: Make
sk: Výrobca

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
sk: Režim merania

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
sk: Orientácia

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
sk: Vyváženie bielej

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
sk: Clona

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
sk: Posledný prekladateľ

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
sk: Nepresných prekladov

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
sk: Zastaraných prekladov

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
sk: Celkom prekladov

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
sk: Preložených

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
sk: Nepreložených

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
sk: Generátor

[ctx: @label creation date]
en: Created
sk: Vytvorené

[ctx: @label file URL]
en: File Location
sk: Umiestnenie súboru

[ctx: @label file content size]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
sk: Závisí

[ctx: @label file type]
en: Type
sk: Typ

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
sk: Zmenené

[ctx: @label music genre]
en: Genre
sk: Žáner

[ctx: @label music title]
en: Title
sk: Názov

[ctx: @label music track number]
en: Track
sk: Stopa

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
sk: Znaky

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
sk: Riadky

[ctx: @label number of words]
en: Words
sk: Slová

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
sk: Súčasť

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
sk: Zdroj vytvorený

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
sk: Zdroj zmenený

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
sk: Má logickú časť

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
sk: Má časť

[ctx: @label video director]
en: Director
sk: Režisér

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
sk: Vyberte, ktoré dáta majú byť zobrazené:

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
sk: Vytvoriť nový priečinok v:
    %1

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
sk: Zobraziť skryté priečinky

[ctx: @title:tab]
en: Information
sk: Informácia

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
sk: Pridať komentár

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
sk: Zmeniť komentár

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
sk: Nastaviť zobrazené dáta

[ctx: @title:window]
en: New Folder
sk: Nový priečinok

[ctx: @title:window]
en: Print
sk: Tlačiť

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
sk: Vybrať priečinok

en: A dialog box for setting preferences for debug output
sk: Dialógové okno na nastavenie volieb pre ladiaci výstup

en: A file or folder named %1 already exists.
sk: Súbor alebo priečinok s názvom %1 už existuje.

en: Abort on fatal errors
sk: Prerušiť pri kritickej chybe

en: Acquire Image
sk: Získať obrázok

en: Add...
sk: Pridať...

en: Africa/Abidjan
sk: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
sk: Afrika/Akkra

en: Africa/Addis_Ababa
sk: Afrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
sk: Afrika/Alžír

en: Africa/Asmara
sk: Afrika/Asmara

en: Africa/Asmera
sk: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
sk: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sk: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sk: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sk: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sk: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sk: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sk: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sk: Afrika/Káhira

en: Africa/Casablanca
sk: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
sk: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
sk: Afrika/Konakry

en: Africa/Dakar
sk: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sk: Afrika/Dar_es_Salám

en: Africa/Djibouti
sk: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sk: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sk: Afrika/El-Aaiún

en: Africa/Freetown
sk: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sk: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sk: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sk: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Juba
sk: Afrika/Džuba

en: Africa/Kampala
sk: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sk: Afrika/Chartúm

en: Africa/Kigali
sk: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sk: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
sk: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sk: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sk: Afrika/Lomé

en: Africa/Luanda
sk: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sk: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sk: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sk: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sk: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sk: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sk: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sk: Afrika/Mogadišo

en: Africa/Monrovia
sk: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
sk: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sk: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sk: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sk: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sk: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sk: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Pretoria
sk: Afrika/Pretória

en: Africa/Sao_Tome
sk: Afrika/Svätý_Tomáš

en: Africa/Timbuktu
sk: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
sk: Afrika/Tripolis

en: Africa/Tunis
sk: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sk: Afrika/Windhoek

[ctx: After Noon KLocale::NarrowName]
en: P
sk: o.

[ctx: After Noon KLocale::ShortName]
en: PM
sk: odp.

en: Alaska Time
sk: Aljašský čas

en: Alaska Time - Alaska panhandle
sk: Aljašský čas - Aljaška panhandle

en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
sk: Aljašský čas - Aljaška panhandle neck

en: Alaska Time - southeast Alaska panhandle
sk: Aljašský čas - juhovýchodná Aljaška panhandle

en: Alaska Time - west Alaska
sk: Aljašský čas - západná Aljaška

en: Aleutian Islands
sk: Aleuty

en: All Pictures
sk: Všetky obrázky

en: All Supported Files
sk: Všetky podporované súbory

en: Alpha:
sk: Alfa:

en: Already opened.
sk: Už otvorené.

en: America/Adak
sk: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sk: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sk: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sk: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sk: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
sk: Amerika/Argentína/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
sk: Amerika/Argentína/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
sk: Amerika/Argentína/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
sk: Amerika/Argentína/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
sk: Amerika/Argentína/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
sk: Amerika/Argentína/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
sk: Amerika/Argentína/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
sk: Amerika/Argentína/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
sk: Amerika/Argentína/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
sk: Amerika/Argentína/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
sk: Amerika/Argentína/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
sk: Amerika/Argentína/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
sk: Amerika/Argentína/Ushuaia

en: America/Aruba
sk: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sk: Amerika/Asunción

en: America/Atikokan
sk: Amerika/Atikokan

en: America/Atka
sk: Amerika/Atka

en: America/Bahia
sk: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
sk: Amerika/Bahia_Banderas

en: America/Barbados
sk: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sk: Amerika/Belem

en: America/Belize
sk: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
sk: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
sk: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sk: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sk: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
sk: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Calgary
sk: Amerika/Calgary

en: America/Cambridge_Bay
sk: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
sk: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
sk: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sk: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
sk: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
sk: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sk: Amerika/Kajmanie_ostrovy

en: America/Chicago
sk: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sk: Amerika/Chihuahua

en: America/Coral_Harbour
sk: Amerika/Coral_Harbour

en: America/Cordoba
sk: Amerika/Córdoba

en: America/Costa_Rica
sk: Amerika/Kostarika

en: America/Creston
sk: Amerika/Creston

en: America/Cuiaba
sk: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sk: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sk: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
sk: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sk: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sk: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sk: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sk: Amerika/Dominika

en: America/Edmonton
sk: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sk: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sk: Amerika/Salvádor

en: America/Ensenada
sk: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
sk: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
sk: Amerika/Fortaleza

en: America/Fredericton
sk: Amerika/Fredericton

en: America/Glace_Bay
sk: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sk: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sk: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sk: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sk: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sk: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sk: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
sk: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sk: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
sk: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sk: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sk: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sk: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sk: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sk: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
sk: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
sk: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
sk: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
sk: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
sk: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Indianapolis
sk: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sk: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sk: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sk: Amerika/Jamajka

en: America/Jujuy
sk: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sk: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sk: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sk: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
sk: Amerika/Knox_IN

en: America/Kralendijk
sk: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
sk: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sk: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sk: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
sk: Amerika/Louisville

en: America/Lower_Princes
sk: Amerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
sk: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sk: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sk: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
sk: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
sk: Amerika/Martinik

en: America/Matamoros
sk: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
sk: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
sk: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
sk: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sk: Amerika/Merida

en: America/Metlakatla
sk: Amerika/Metlakatla

en: America/Mexico_City
sk: Amerika/Mexiko

en: America/Miquelon
sk: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
sk: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
sk: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sk: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sk: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
sk: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sk: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sk: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sk: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sk: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sk: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Beulah
sk: Amerika/Severná_Dakota/Beulah

en: America/North_Dakota/Center
sk: Amerika/Severná_Dakota/Centrum

en: America/North_Dakota/New_Salem
sk: Amerika/Severná_Dakota/New_Salem

en: America/Ojinaga
sk: Amerika/Ojinaga

en: America/Ontario
sk: America/Ontário

en: America/Panama
sk: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sk: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sk: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sk: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sk: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sk: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
sk: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
sk: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sk: Amerika/Portoriko

en: America/Rainy_River
sk: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sk: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sk: Amerika/Recife

en: America/Regina
sk: Amerika/Regina

en: America/Resolute
sk: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
sk: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
sk: Amerika/Rosario

en: America/Santa_Isabel
sk: Amerika/Santa_Isabel

en: America/Santarem
sk: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
sk: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sk: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sk: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Saskatoon
sk: Amerika/Saskatoon

en: America/Scoresbysund
sk: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sk: Amerika/Shiprock

en: America/Sitka
sk: Amerika/Sitka

en: America/St_Barthelemy
sk: Amerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
sk: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sk: Amerika/Svätý_Krištof_a_Nevis

en: America/St_Lucia
sk: Amerika/Svätá_Lucia

en: America/St_Thomas
sk: Amerika/Svätý_Tomáš

en: America/St_Vincent
sk: Amerika/Svätý_Vincent

en: America/Swift_Current
sk: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sk: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sk: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sk: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sk: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
sk: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
sk: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sk: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
sk: Amerika/Panenské_ostrovy

en: America/Whitehorse
sk: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sk: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sk: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sk: Amerika/Yellowknife

en: Amundsen-Scott Station, South Pole
sk: Stanica Amundsen-Scott, Južný pól

en: Antarctica/Casey
sk: Antarktída/Casey

en: Antarctica/Davis
sk: Antarktída/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sk: Antarktída/DumontDUrville

en: Antarctica/Macquarie
sk: Antarktída/Macquarie

en: Antarctica/Mawson
sk: Antarktída/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sk: Antarktída/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sk: Antarktída/Palmer

en: Antarctica/Rothera
sk: Antarktída/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
sk: Antarktída/Južný_pól

en: Antarctica/Syowa
sk: Antarktída/Syowa

en: Antarctica/Vostok
sk: Antarktída/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
sk: Arktída/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sk: Ázia/Aden

en: Asia/Almaty
sk: Ázia/Almaty

en: Asia/Amman
sk: Ázia/Ammán

en: Asia/Anadyr
sk: Ázia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
sk: Ázia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sk: Ázia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
sk: Ázia/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
sk: Ázia/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
sk: Ázia/Bagdad

en: Asia/Bahrain
sk: Ázia/Bahrajn

en: Asia/Baku
sk: Ázia/Baku

en: Asia/Bangkok
sk: Ázia/Bangkok

en: Asia/Beijing
sk: Ázia/Peking

en: Asia/Beirut
sk: Ázia/Bejrút

en: Asia/Bishkek
sk: Ázia/Biškek

en: Asia/Brunei
sk: Ázia/Brunej

en: Asia/Calcutta
sk: Ázia/Kalkata

en: Asia/Choibalsan
sk: Ázia/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
sk: Ázia/Čunking

en: Asia/Chungking
sk: Ázia/Chungking

en: Asia/Colombo
sk: Ázia/Kolombo

en: Asia/Dacca
sk: Ázia/Dháka

en: Asia/Damascus
sk: Ázia/Damask

en: Asia/Dhaka
sk: Ázia/Dháka

en: Asia/Dili
sk: Ázia/Dilí

en: Asia/Dubai
sk: Ázia/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
sk: Ázia/Dušanbe

en: Asia/Gaza
sk: Ázia/Gaza

en: Asia/Harbin
sk: Ázia/Charbin

en: Asia/Hebron
sk: Ázia/Hebron

en: Asia/Ho_Chi_Minh
sk: Ázia/Ho_Chi_Minh

en: Asia/Hong_Kong
sk: Ázia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sk: Ázia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sk: Ázia/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
sk: Ázia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
sk: Ázia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sk: Ázia/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
sk: Ázia/Kábul

en: Asia/Kamchatka
sk: Ázia/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sk: Ázia/Karachi

en: Asia/Kashgar
sk: Ázia/Kashgar

en: Asia/Kathmandu
sk: Ázia/Kathmandú

en: Asia/Katmandu
sk: Ázia/Kathmandú

en: Asia/Kolkata
sk: Ázia/Kalkata

en: Asia/Krasnoyarsk
sk: Ázia/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sk: Ázia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sk: Ázia/Kuching

en: Asia/Kuwait
sk: Ázia/Kuvajt

en: Asia/Macao
sk: Ázia/Macao

en: Asia/Macau
sk: Ázia/Macau

en: Asia/Magadan
sk: Ázia/Magadan

en: Asia/Makassar
sk: Ázia/Makassar

en: Asia/Manila
sk: Ázia/Manila

en: Asia/Muscat
sk: Ázia/Muscat

en: Asia/Nicosia
sk: Ázia/Nikózia

en: Asia/Novokuznetsk
sk: Ázia/Novokuznetsk

en: Asia/Novosibirsk
sk: Ázia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sk: Ázia/Omsk

en: Asia/Oral
sk: Ázia/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
sk: Ázia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
sk: Ázia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
sk: Ázia/Pchjongjang

en: Asia/Qatar
sk: Ázia/Katar

en: Asia/Qyzylorda
sk: Ázia/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
sk: Ázia/Rangún

en: Asia/Riyadh
sk: Ázia/Rijád

en: Asia/Saigon
sk: Ázia/Saigon

en: Asia/Sakhalin
sk: Ázia/Sachalin

en: Asia/Samarkand
sk: Ázia/Samarkand

en: Asia/Seoul
sk: Ázia/Soul

en: Asia/Shanghai
sk: Ázia/Šanghaj

en: Asia/Singapore
sk: Ázia/Singapur

en: Asia/Taipei
sk: Ázia/Tchaj-pej

en: Asia/Tashkent
sk: Ázia/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sk: Ázia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sk: Ázia/Teherán

en: Asia/Tel_Aviv
sk: Ázia/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
sk: Ázia/Thimbu

en: Asia/Thimphu
sk: Ázia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
sk: Ázia/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
sk: Ázia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
sk: Ázia/Ulanbátar

en: Asia/Ulan_Bator
sk: Ázia/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sk: Ázia/Urumči

en: Asia/Vientiane
sk: Ázia/Vientian

en: Asia/Vladivostok
sk: Ázia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sk: Ázia/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sk: Ázia/Jekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sk: Ázia/Jerevan

en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
sk: Atlantický štandardný čas - Quebec - Lower North Shore

en: Atlantic Time - Labrador - most locations
sk: Atlantický čas - Labrador - väčšina územia

en: Atlantic Time - New Brunswick
sk: Atlantický čas - New Brunswick

en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
sk: Atlantický čas - Nové Škótsko (väčšina územia), PEI

en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
sk: Atlantický čas - Nové Škótsko - miesta bez zmeny DST času v rokoch 1966-1971

en: Atlantic islands
sk: Atlantické ostrovy

en: Atlantic/Azores
sk: Atlantik/Azory

en: Atlantic/Bermuda
sk: Atlantik/Bermudy

en: Atlantic/Canary
sk: Atlantik/Kanárske_ostrovy

en: Atlantic/Cape_Verde
sk: Atlantik/Kapverdy

en: Atlantic/Faeroe
sk: Atlantik/Faerské_ostrovy

en: Atlantic/Faroe
sk: Atlantik/Faerské_ostrovy

en: Atlantic/Jan_Mayen
sk: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
sk: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sk: Atlantik/Reykjavík

en: Atlantic/South_Georgia
sk: Atlantik/Južná_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
sk: Atlantik/Svätá_Helena

en: Atlantic/Stanley
sk: Atlantik/Stanley

en: Australia/ACT
sk: Austrália/ACT

en: Australia/Adelaide
sk: Austrália/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sk: Austrália/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sk: Austrália/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
sk: Austrália/Canberra

en: Australia/Currie
sk: Austrália/Currie

en: Australia/Darwin
sk: Austrália/Darwin

en: Australia/Eucla
sk: Austrália/Eucla

en: Australia/Hobart
sk: Austrália/Hobart

en: Australia/LHI
sk: Austrália/LHI

en: Australia/Lindeman
sk: Austrália/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sk: Austrália/Ostrov_lorda_Howa

en: Australia/Melbourne
sk: Austrália/Melbourne

en: Australia/NSW
sk: Austrália/NSW

en: Australia/North
sk: Austrália/Sever

en: Australia/Perth
sk: Austrália/Perth

en: Australia/Queensland
sk: Austrália/Queensland

en: Australia/South
sk: Austrália/Juh

en: Australia/Sydney
sk: Austrália/Sydney

en: Australia/Tasmania
sk: Austrália/Tasmánia

en: Australia/Victoria
sk: Austrália/Viktória

en: Australia/West
sk: Austrália/Západ

en: Australia/Yancowinna
sk: Austrália/Yancowinna

en: Authorization Dialog
sk: Autorizačný dialóg

en: Azores
sk: Azory

[ctx: Before Noon KLocale::NarrowName]
en: A
sk: d.

[ctx: Before Noon KLocale::ShortName]
en: AM
sk: dop.

en: Blue:
sk: Modrá:

en: Brazil/Acre
sk: Brazília/Acre

en: Brazil/DeNoronha
sk: Brazília/DeNoronha

en: Brazil/East
sk: Brazília/Východ

en: Brazil/West
sk: Brazília/Západ

[ctx: Calendar Era: Coptic Era of Martyrs, years > 0, ShortFormat]
en: AM
sk: dop.

[ctx: Calendar Era: Ethiopian Incarnation Era, years > 0, ShortFormat]
en: AM
sk: dop.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
sk: pred Kristom

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
sk: pred Kr.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Domini
sk: nášho letopočtu

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years > 0, ShortFormat]
en: AD
sk: n. l.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
sk: pred naším letopočtom

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
sk: pred n. l.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
sk: nášho letopočtu

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
sk: n. l.

[ctx: Calendar Era: Hebrew Era, years > 0, ShortFormat]
en: AM
sk: dop.

[ctx: Calendar Era: Indian National Saka Era, years > 0, LongFormat]
en: Saka Era
sk: Šaka éra

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Meiji Era, LongFormat]
en: Meiji
sk: Meidži

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Shōwa Era, LongFormat]
en: Shōwa
sk: Šówa

[ctx: Calendar Era: Japanese Nengō, Taishō Era, LongFormat]
en: Taishō
sk: Taišó

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
sk: pred Kristom

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
sk: pred Kr.

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Domini
sk: nášho letopočtu

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years > 0, ShortFormat]
en: AD
sk: n. l.

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
sk: pred naším letopočtom

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
sk: pred n. l.

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
sk: nášho letopočtu

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
sk: n. l.

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, LongFormat]
en: Republic of China Era
sk: Obdobie čínskej republiky

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, LongFormat]
en: Buddhist Era
sk: Obdobie budhizmu

en: Canada/Atlantic
sk: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
sk: Kanada/Centrum

en: Canada/East-Saskatchewan
sk: Kanada/Východný-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
sk: Kanada/Východ

en: Canada/Mountain
sk: Kanada/Hory

en: Canada/Newfoundland
sk: Kanada/Newfoundland

en: Canada/Pacific
sk: Kanada/Pacifik

en: Canada/Saskatchewan
sk: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
sk: Kanada/Yukon

en: Canary Islands
sk: Kanárske ostrovy

en: Casey Station, Bailey Peninsula
sk: Stanica Casey, Bailey Peninsula

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
sk: Spôsobí, že aplikácia si nastaví privátnu mapu
    farieb na 8-bitovom displeji

en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
sk: Stredný štandardný čas - Resolute, Nunavut

en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
sk: Centrálny štandardný čas - Saskatchewan - stredný západ

en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
sk: Centrálny štandardný čas - Saskatchewan - väčšina územia

en: Central Time
sk: Centrálny čas

en: Central Time - Campeche, Yucatan
sk: Centrálny čas - Campeche, Yucatan

en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
sk: Centrálny čas - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas

en: Central Time - Indiana - Perry County
sk: Centrálny čas - Indiana - Perry County

en: Central Time - Indiana - Pike County
sk: Centrálny čas - Indiana - Pike County

en: Central Time - Indiana - Starke County
sk: Centrálny čas - Indiana - Starke County

en: Central Time - Manitoba & west Ontario
sk: Centrálny čas - Manitoba a západné Ontário

en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
sk: Centrálny čas - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron a Menominee Counties

en: Central Time - North Dakota - Mercer County
sk: Centrálny čas - Severná Dakota - Mercer County

en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
sk: Centrálny čas - Severná Dakota - Morton County (okrem oblasti Mandan)

en: Central Time - North Dakota - Oliver County
sk: Centrálny čas - Severná Dakota - Oliver County

en: Central Time - Quintana Roo
sk: Centrálny čas - Quintana Roo

en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
sk: Centrálny čas - Rainy River a Fort Frances, Ontário

en: Central Time - central Nunavut
sk: Centrálny čas - centrálne Nunavut

en: Central Time - most locations
sk: Centrálny čas - väčšina územia

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
sk: Koreňové súbory autority, ktorá tento certifikát podpísala, neboli nájdené. Preto nie je možné certifikát overiť.

en: Ceuta & Melilla
sk: Ceuta a Melilla

en: Chatham Islands
sk: Chathamské ostrovy

en: Chile/Continental
sk: Čile/Kontinentálne

en: Chile/EasterIsland
sk: Čile/Veľkonočný_ostrov

en: China Standard Time
sk: Čínsky štandardný čas

en: China Xinjiang-Tibet
sk: Čína Xinjiang-Tibet

en: China east
sk: Čína východ

en: China mountains
sk: Čínske hory

en: China north
sk: Čína sever

en: China west Xinjiang
sk: Čína západný Xinjiang

en: Chuuk (Truk) and Yap
sk: Chuuk (Truk) a Yap

en: Comment
sk: Komentár

en: Confirm Quit From System Tray
sk: Potvrdiť ukončenie zo systémovej lišty

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thoout
sk: Thoout

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tho
sk: Tho

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paone
sk: Paone

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pan
sk: Pan

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Epep
sk: Epep

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Epe
sk: Epe

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kouji nabot
sk: Kouji nabot

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mesore
sk: Mesore

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meo
sk: Meo

[ctx: Coptic month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kou
sk: Kou

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paope
sk: Paope

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pao
sk: Pao

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hathor
sk: Hathor

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hat
sk: Hat

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kiahk
sk: Kiahk

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kia
sk: Kia

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tobe
sk: Tobe

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tob
sk: Tob

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meshir
sk: Meshir

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
sk: Mes

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paremhotep
sk: Paremhotep

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Par
sk: Par

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Parmoute
sk: Parmoute

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pam
sk: Pam

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pashons
sk: Pashons

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pas
sk: Pas

en: Could not load print preview part
sk: Nepodarilo sa načítať komponent pre náhľad tlače

en: Cuba
sk: Kuba

en: Current maintainer
sk: Aktuálny správca

en: Davis Station, Vestfold Hills
sk: Stanica Davis, Vestfold Hills

en: Debug Settings
sk: Nastavenie ladenia

en: Default color
sk: Štandardná farba

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
sk: Oblasť

en: Device name
sk: Názov zariadenia

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disable all debug output
sk: Zakázať celý ladiaci výstup

en: Disable crash handler, to get core dumps
sk: Zakáže obsluhu spadnutých programov, na získanie core dumpov

en: Display...
sk: Zobraziť...

en: Do not run in the background.
sk: Nespúšťať na pozadí.

en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
sk: Stanica Dumont-d'Urville, Terre Adelie

en: E Amazonas
sk: Východné Amazonas

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
sk: CHYBA: Neznámy protokol '%1'

en: Easter Island & Sala y Gomez
sk: Veľkonočný ostrov a Sala y Gomez

en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
sk: Východný štandardný čas - Ontário a Southampton I, Nunavut

en: Eastern Time
sk: Východný čas

en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
sk: Východný čas - Indiana - Crawford County

en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
sk: Východný čas - Indiana - Daviess, Dubois, Knox a Martin Counties

en: Eastern Time - Indiana - Pike County
sk: Východný čas - Indiana - Pike County

en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
sk: Východný čas - Indiana - Pulaski County

en: Eastern Time - Indiana - Starke County
sk: Východný čas - Indiana - Starke County

en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
sk: Východný čas - Indiana - Switzerland County

en: Eastern Time - Indiana - most locations
sk: Východný čas - Indiana - väčšina územia

en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
sk: Východný čas - Kentucky - oblasť Louisville

en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
sk: Východný čas - Kentucky - Wayne County

en: Eastern Time - Michigan - most locations
sk: Východný čas - Michigan - väčšina územia

en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
sk: Východný čas - Ontário a Quebec - miesta bez zmeny DST času v rokoch 1967-1973

en: Eastern Time - Ontario - most locations
sk: Východný čas - Ontario - väčšina územia

en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
sk: Východný čas - Pangnirtung, Nunavut

en: Eastern Time - Quebec - most locations
sk: Východný čas - Quebec - väčšina územia

en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
sk: Východný čas - Resolute, Nunavut

en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
sk: Východný čas - Thunder Bay, Ontário

en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
sk: Východný čas - východné Nunavut - väčšina územia

en: Enable
sk: Povoliť

en: End of options
sk: Koniec možností

en: Error
sk: Chyba

en: Error during rename.
sk: Chyba pri premenovaní.

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meskerem
sk: Meskerem

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
sk: Mes

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sene
sk: Sene

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sen
sk: Sen

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hamle
sk: Hamle

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ham
sk: Ham

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nehase
sk: Nehase

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Neh
sk: Neh

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pagumen
sk: Pagumen

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pag
sk: Pag

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tequemt
sk: Tequemt

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Teq
sk: Teq

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hedar
sk: Hedar

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hed
sk: Hed

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tahsas
sk: Tahsas

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tah
sk: Tah

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ter
sk: Ter

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ter
sk: Ter

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Yakatit
sk: Yakatit

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Yak
sk: Yak

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Magabit
sk: Magabit

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mag
sk: Mag

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Miyazya
sk: Miyazya

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Miy
sk: Miy

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Genbot
sk: Genbot

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Gen
sk: Gen

en: Europe/Amsterdam
sk: Európa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sk: Európa/Andorra

en: Europe/Athens
sk: Európa/Atény

en: Europe/Belfast
sk: Európa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sk: Európa/Belehrad

en: Europe/Berlin
sk: Európa/Berlín

en: Europe/Bratislava
sk: Európa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sk: Európa/Brusel

en: Europe/Bucharest
sk: Európa/Bukurešť

en: Europe/Budapest
sk: Európa/Budapešť

en: Europe/Chisinau
sk: Európa/Kišiňov

en: Europe/Copenhagen
sk: Európa/Kodaň

en: Europe/Dublin
sk: Európa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sk: Európa/Gibraltár

en: Europe/Guernsey
sk: Európa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
sk: Európa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
sk: Európa/Isle_of_Man

en: Europe/Istanbul
sk: Európa/Istanbul

en: Europe/Jersey
sk: Európa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
sk: Európa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sk: Európa/Kyjev

en: Europe/Lisbon
sk: Európa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
sk: Európa/Ľubľana

en: Europe/London
sk: Európa/Londýn

en: Europe/Luxembourg
sk: Európa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
sk: Európa/Madrid

en: Europe/Malta
sk: Európa/Malta

en: Europe/Mariehamn
sk: Európa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
sk: Európa/Minsk

en: Europe/Monaco
sk: Európa/Monako

en: Europe/Moscow
sk: Európa/Moskva

en: Europe/Oslo
sk: Európa/Oslo

en: Europe/Paris
sk: Európa/Paríž

en: Europe/Podgorica
sk: Európa/Podgorica

en: Europe/Prague
sk: Európa/Praha

en: Europe/Riga
sk: Európa/Riga

en: Europe/Rome
sk: Európa/Rím

en: Europe/Samara
sk: Európa/Samara

en: Europe/San_Marino
sk: Európa/San_Maríno

en: Europe/Sarajevo
sk: Európa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sk: Európa/Simferopol

en: Europe/Skopje
sk: Európa/Skopje

en: Europe/Sofia
sk: Európa/Sofia

en: Europe/Stockholm
sk: Európa/Štokholm

en: Europe/Tallinn
sk: Európa/Tallinn

en: Europe/Tirane
sk: Európa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
sk: Európa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
sk: Európa/Užhorod

en: Europe/Vaduz
sk: Európa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sk: Európa/Vatikán

en: Europe/Vienna
sk: Európa/Viedeň

en: Europe/Vilnius
sk: Európa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
sk: Európa/Volgograd

en: Europe/Warsaw
sk: Európa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sk: Európa/Záhreb

en: Europe/Zaporozhye
sk: Európa/Záporožie

en: Europe/Zurich
sk: Európa/Zürich

en: Fatal Error
sk: Fatálna chyba

en: File
sk: Súbor

en: File '%1' is not readable
sk: Súbor '%1' nie je čitateľný

en: Filename:
sk: Názov súboru:

en: Galapagos Islands
sk: Galapágy

en: Gambier Islands
sk: Gambierove ostrovy

en: Gaza Strip
sk: Pásmo Gazy

en: Get help...
sk: Pomocník...

en: Gilbert Islands
sk: Gilbertove ostrovy

en: Green:
sk: Zelená:

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
sk: Január

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
sk: Januára

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
sk: Jan

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
sk: Október

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
sk: Októbra

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
sk: Okt

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
sk: Okt

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
sk: Novembra

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
sk: Nov

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
sk: Decembra

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
sk: Dec

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
sk: Február

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
sk: Februára

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
sk: Feb

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
sk: Marec

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
sk: Marca

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
sk: Mar

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
sk: Apríl

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
sk: Apríla

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
sk: Apr

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
sk: Máj

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
sk: Mája

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
sk: Máj

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
sk: Máj

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
sk: Jún

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
sk: Júna

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
sk: Jún

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
sk: Jún

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
sk: Júl

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
sk: Júla

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
sk: Júl

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
sk: Júl

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
sk: Augusta

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
sk: Aug

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
sk: Septembra

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
sk: Sep

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
sk: Pondelok

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
sk: Po

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
sk: Utorok

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
sk: uUt

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
sk: Streda

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
sk: St

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
sk: Štvrtok

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
sk: Št

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
sk: Piatok

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
sk: Pi

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
sk: Sobota

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
sk: So

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
sk: Nedeľa

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
sk: Ne

en: Hawaii
sk: Havaj

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tishrey
sk: Tishrey

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tis
sk: Tis

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tamuz
sk: Tamuz

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tam
sk: Tam

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Av
sk: Av

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Av
sk: Av

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Elul
sk: Elul

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Elu
sk: Elu

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar I
sk: Adar I

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad1
sk: Ad1

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar II
sk: Adar II

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad2
sk: Ad2

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Heshvan
sk: Heshvan

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hes
sk: Hes

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kislev
sk: Kislev

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kis
sk: Kis

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tevet
sk: Tevet

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tev
sk: Tev

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shvat
sk: Shvat

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shv
sk: Shv

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar
sk: Adar

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ada
sk: Ada

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nisan
sk: Nisan

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nis
sk: Nis

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Iyar
sk: Iyar

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Iya
sk: Iya

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sivan
sk: Sivan

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Siv
sk: Siv

en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
sk: Heilongjiang (okrem Mohe), Jilin

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Muharram
sk: Muharram

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Muh
sk: Muh

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shawwal
sk: Shawwal

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shw
sk: Shw

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Qi`dah
sk: Thu al-Qi`dah

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Qid
sk: Qid

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Hijjah
sk: Thu al-Hijjah

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hij
sk: Hij

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Safar
sk: Safar

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Saf
sk: Saf

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Awal
sk: Rabi` al-Awal

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.A
sk: R.A

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Thaani
sk: Rabi` al-Thaani

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.T
sk: R.T

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Awal
sk: Jumaada al-Awal

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.A
sk: J.A

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Thaani
sk: Jumaada al-Thaani

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.T
sk: J.T

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rajab
sk: Rajab

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Raj
sk: Raj

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sha`ban
sk: Sha`ban

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
sk: Sha

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ramadan
sk: Ramadan

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ram
sk: Ram

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Ith
sk: Otvoriť po&mocou

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Ahd
sk: AHD

en: Hue:
sk: Odtieň:

en: Iceland
sk: Island

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Chaitra
sk: Chaitra

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Cha
sk: Cha

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paush
sk: Paush

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pau
sk: Pau

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Māgh
sk: Māgh

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Māg
sk: Māg

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Phālgun
sk: Phālgun

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Phā
sk: Phā

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Vaishākh
sk: Vaishākh

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Vai
sk: Vai

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jyaishtha
sk: Jyaishtha

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jya
sk: Jya

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshādha
sk: Āshādha

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsh
sk: Āsh

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shrāvana
sk: Shrāvana

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shr
sk: Shr

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bhādrapad
sk: Bhādrapad

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bhā
sk: Bhā

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshwin
sk: Āshwin

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsw
sk: Āsw

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kārtik
sk: Kārtik

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kār
sk: Kār

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Agrahayana
sk: Agrahayana

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Agr
sk: Agr

en: Indian/Antananarivo
sk: Indický oceán/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sk: Indický oceán/Čagoské_ostrovy

en: Indian/Christmas
sk: Indický oceán/Vianočný_ostrov

en: Indian/Cocos
sk: Indický oceán/Kokosové_ostrovy

en: Indian/Comoro
sk: Indický oceán/Komory

en: Indian/Kerguelen
sk: Indický oceán/Kergueleny

en: Indian/Mahe
sk: Indický oceán/Mahe

en: Indian/Maldives
sk: Indický oceán/Maledivy

en: Indian/Mauritius
sk: Indický oceán/Maurícius

en: Indian/Mayotte
sk: Indický oceán/Mayotte

en: Indian/Reunion
sk: Indický oceán/Reunion

en: Information
sk: Informácia

en: Insufficient permissions in target directory.
sk: Nedostatočné práva v cieľovom adresári.

en: Internally added if launched from Finder
sk: Interne pridaný, ak bol spustený z Finder

en: Iran
sk: Irán

en: Irian Jaya & the Moluccas
sk: Irian Jaya a Moluccas

en: Israel
sk: Izrael

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Farvardin
sk: Farvardin

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Far
sk: Far

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Dei
sk: Dei

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dei
sk: Dei

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bahman
sk: Bahman

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bah
sk: Bah

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Esfand
sk: Esfand

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Esf
sk: Esf

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ordibehesht
sk: Ordibehesht

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ord
sk: Ord

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Khordad
sk: Khordad

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kho
sk: Kho

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tir
sk: Tir

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tir
sk: Tir

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mordad
sk: Mordad

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mor
sk: Mor

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shahrivar
sk: Shahrivar

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
sk: Sha

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mehr
sk: Mehr

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meh
sk: Meh

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Aban
sk: Aban

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aba
sk: Aba

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Azar
sk: Azar

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aza
sk: Aza

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Java & Sumatra
sk: Java a Sumatra

en: Johnston Atoll
sk: Atol Johnston

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
sk: Január

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
sk: Januára

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
sk: Jan

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
sk: Október

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
sk: Októbra

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
sk: Okt

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
sk: Okt

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
sk: Novembra

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
sk: Nov

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
sk: Decembra

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
sk: Dec

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
sk: Február

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
sk: Februára

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
sk: Feb

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
sk: Marec

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
sk: Marca

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
sk: marca

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
sk: Apríl

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
sk: Apríla

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
sk: apríla

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
sk: Máj

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
sk: Mája

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
sk: Máj

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
sk: mája

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
sk: Jún

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
sk: Júna

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
sk: Jún

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
sk: Jún

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
sk: Júl

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
sk: Júla

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
sk: Júl

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
sk: Júl

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
sk: Augusta

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
sk: Aug

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
sk: Septembra

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
sk: Sep

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
sk: Pondelok

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
sk: P

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
sk: Po

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
sk: Utorok

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::NarrowName]
en: T
sk: U

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
sk: Ut

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
sk: Streda

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
sk: S

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
sk: St

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
sk: Štvrtok

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
sk: Š

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
sk: Št

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
sk: Piatok

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
sk: P

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
sk: Pi

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
sk: Sobota

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
sk: So

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
sk: Nedeľa

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
sk: N

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
sk: Ne

en: KDE Application
sk: Aplikácia KDE

en: KDE Test Program
sk: KDE Testovací Program

en: KDE-tempfile
sk: Dočasný súbor KDE

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
sk: KFileMetaDataReader sa dá použiť na čítanie metadát zo súboru

en: Key type: DSA (%1 bit)
sk: Typ kľúča: DSA (%1 bitov)

en: Key type: RSA (%1 bit)
sk: Typ kľúča: RSA (%1 bitov)

en: Library "%1" not found
sk: Knižnica "%1" nebola nájdená

en: Libya
sk: Líbya

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
sk: Obmedzí počet farieb pridelených vo farebnej kocke na 8-bitovom
    displeji, ak aplikácia používa špecifikáciu QApplication::ManyColor

en: Line Islands
sk: Ostrovy Line

en: List of URLs where the meta-data should be read from
sk: Zoznam URL, z ktorých sa majú čítať metadáta

en: Lord Howe Island
sk: Ostrov lorda Howa

en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
sk: Stanica ostrova Macquarie, Ostrov Macquarie

en: Madeira Islands
sk: Madeira

en: Maintainer
sk: Správca

en: Marquesas Islands
sk: Markézy

en: Mawson Station, Holme Bay
sk: Stanica Mawson, Zátoka Holme

en: McMurdo Station, Ross Island
sk: Stanica McMurdo, Rossov ostrov

en: Message Box
sk: Okno so správami

en: Metlakatla Time - Annette Island
sk: Čas Metlakatla - Ostrov Annette

en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
sk: Mexický centrálny čas - Bahia de Banderas

en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
sk: Mexický centrálny čas - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas mimo US hranice

en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
sk: Mexický horský čas - Chihuahua mimo US hranice

en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
sk: Mexický pacifický čas - Baja California mimo US hranice

en: Mexico/BajaNorte
sk: Mexiko/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
sk: Mexiko/BajaSur

en: Mexico/General
sk: Mexiko/Všeobecné

en: Midway Islands
sk: Midwayské ostrovy

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: Modulus:
sk: Modulo:

en: Moscow+00 - Caspian Sea
sk: Moskva+00 - Kaspické more

en: Moscow+00 - Samara, Udmurtia
sk: Moskva+00 - Samara, Udmurtsko

en: Moscow+00 - west Russia
sk: Moskva+00 - západné Rusko

en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
sk: Moskva+01 - Samara, Udmurtia

en: Moscow+02 - Urals
sk: Moskva+02 - Ural

en: Moscow+03 - Novokuznetsk
sk: Moskva+03 - Novokuzneck

en: Moscow+03 - Novosibirsk
sk: Moskva+03 - Novosibirsk

en: Moscow+03 - west Siberia
sk: Moskva+03 - západný Sibír

en: Moscow+04 - Yenisei River
sk: Moskva+04 - Jenisej

en: Moscow+05 - Lake Baikal
sk: Moskva+05 - Jazero Bajkal

en: Moscow+06 - Lena River
sk: Moskva+06 - rieka Lena

en: Moscow+07 - Amur River
sk: Moskva+07 - rieka Amur

en: Moscow+07 - Sakhalin Island
sk: Moskva+07 - Ostrov Sachalin

en: Moscow+08 - Bering Sea
sk: Moskva+8 - Beringovo more

en: Moscow+08 - Kamchatka
sk: Moskva+08 - Kamčatka

en: Moscow+08 - Magadan
sk: Moskva+08 - Magadan

en: Moscow+09 - Kamchatka
sk: Moskva+09 - Kamčatka

en: Moscow+10 - Bering Sea
sk: Moskva +10 - Beringovo more

en: Moscow-01 - Kaliningrad
sk: Moskva-01 - Kaliningrad

en: Mountain Standard Time - Arizona
sk: Horský štandardný čas - Arizona

en: Mountain Standard Time - Creston, British Columbia
sk: Horský štandardný čas - Creston, Britská Kolumbia

en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
sk: Horský štandardný čas - Dawson Creek a Fort Saint John, Britská Kolumbia

en: Mountain Standard Time - Sonora
sk: Horský štandardný čas - Sonora

en: Mountain Time
sk: Horský čas

en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
sk: Horský čas - Alberta, východná Britská Kolumbia a západný Saskatchewan

en: Mountain Time - Chihuahua
sk: Horský čas - Chihuahua

en: Mountain Time - Navajo
sk: Horský čas - Navajo

en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
sk: Horský čas - S Baja, Nayarit, Sinaloa

en: Mountain Time - central Northwest Territories
sk: Horský čas - centrálne Severozápadné teritóriá

en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
sk: Horský čas - južné Idaho a východný Oregon

en: Mountain Time - west Northwest Territories
sk: Horský čas - západné Severozápadné teritóriá

en: Mountain Time - west Nunavut
sk: Horský čas - západné Nunavut

en: Move &Down
sk: Posunúť &nižšie

en: Move &Up
sk: Posunúť &vyššie

en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
sk: NE Brazília (MA, PI, CE, RN, PB)

en: Name:
sk: Názov:

en: Named Colors
sk: Pomenované farby

en: New South Wales - Yancowinna
sk: Nový Južný Wales - Yancowinna

en: New South Wales - most locations
sk: Nový Južný Wales - väčšina územia

en: Newfoundland Time, including SE Labrador
sk: Newfoundlandský čas, vrátane SE Labrador

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
sk: Pre tento program neboli špecifikované žiadne licenčné podmienky.
    Prosím, pozrite sa do dokumentácie alebo do zdrojových kódov,
    či neobsahujú licenčné podmienky.

en: No metainfo for %1
sk: Žiadne metainformácie pre %1

en: No target filename has been given.
sk: Nebol zadaný názov cieľového súboru.

en: None
sk: Žiadne

en: Northern Territory
sk: Severné teritórium

en: OCR Image
sk: Obrázok OCR

en: Only the meta data that is part of the file is read
sk: Čítajú sa iba metadáta, ktoré sú súčastou súboru

en: Open
sk: Otvoriť

en: OpenSSL could not be verified.
sk: Nepodarilo sa overiť OpenSSL.

en: Organization / Common Name
sk: Organizácia / bežný názov

en: Organizational Unit
sk: Organizačná jednotka

en: Output to:
sk: Výstup do:

en: P&review
sk: Ná&hľad

en: PRC
sk: Čína

en: Pacific Time
sk: Pacifický čas

en: Pacific Time - north Yukon
sk: Pacifický čas - severný Yukon

en: Pacific Time - south Yukon
sk: Pacifický čas - južný Yukon

en: Pacific Time - west British Columbia
sk: Pacifický čas - západná Britská Kolumbia

en: Pacific/Apia
sk: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sk: Pacifik/Aucklandské_ostrovy

en: Pacific/Chatham
sk: Pacifik/Chathamské_ostrovy

en: Pacific/Chuuk
sk: Pacifik/Chuuk

en: Pacific/Easter
sk: Pacifik/Veľkonočný_ostrov

en: Pacific/Efate
sk: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sk: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sk: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sk: Pacifik/Fidži

en: Pacific/Funafuti
sk: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sk: Pacifik/Galapágy

en: Pacific/Gambier
sk: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sk: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sk: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sk: uPacifik/Honolulu

en: Pacific/Johnston
sk: Pacifik/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sk: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sk: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sk: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sk: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sk: Pacifik/Markézy

en: Pacific/Midway
sk: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
sk: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sk: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sk: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sk: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sk: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sk: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sk: Pacifik/Pitcairnove_ostrovy

en: Pacific/Pohnpei
sk: Pacifik/Pohnpei

en: Pacific/Ponape
sk: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sk: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sk: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sk: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
sk: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
sk: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sk: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sk: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sk: Pacifik/Truk

en: Pacific/Wake
sk: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
sk: Pacifik/Wallis_a_Futuna

en: Pacific/Yap
sk: Pacifik/Yap

en: Palmer Station, Anvers Island
sk: Stanica Palmer, Ostrov Anvers

en: Phoenix Islands
sk: Phoenixské ostrovy

en: Pick Certificates
sk: Vyberte certifikát

en: Please report bugs to %1.
sk: Prosím nahláste chybu na %1.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
sk: Pre nahlásenie chýb, prosím, použite http://bugs.kde.org.

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Prime:
sk: Prvočíslo:

en: Print Preview
sk: Náhľad tlače

en: Private key test failed.
sk: Test súkromného kľúča zlyhal.

en: Public key:
sk: Verejný kľúč:

en: QML JS debugger information. Application must be
    built with -DQT_DECLARATIVE_DEBUG for the debugger to be
    enabled
sk: Informácia debuggera QML JS. Aplikácia musí byť
    preložená s -DQT_DECLARATIVE_DEBUG, aby bol debugger
    povolený

en: Queensland - Holiday Islands
sk: Queensland - ostrovy Holiday

en: Queensland - most locations
sk: Queensland - väčšina uzemia

en: Red:
sk: Červená:

en: Redo
sk: Znovu

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Restore the application for the given 'sessionId'
sk: Obnoviť aplikáciu pre daný 'sessionId'

en: Retrieval of the CRL (Certificate Revocation List) failed. This means the CA's (Certificate Authority) CRL can not be found.
sk: Načítanie CRL (Zoznam zrušených certifikátov) zlyhalo. To znamená, že CRL certifikačnej autority sa nedá nájsť.

en: Retrieval of the issuer certificate failed. This means the CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
sk: Načítanie certifikátu vydavateľa zlyhalo. To znamená, že certifikát certifikačnej autority (CA) sa nedá nájsť.

en: Rothera Station, Adelaide Island
sk: Stanica Rothera, Ostrov Adelaide

en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
sk: S a SE Brazília (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: SSL Configuration Module
sk: Ovládací modul SSL

en: SSL Signers
sk: Podpisovatelia SSL

en: SSL support was not found.
sk: Podpora SSL nebola nájdená.

en: Sabah & Sarawak
sk: Sabah a Sarawak

en: Saturation:
sk: Sýtosť:

en: Save As
sk: Uložiť ako

en: Select Color
sk: Vybrať farbu

en: Select Font
sk: Vybrať písmo

en: Serial number
sk: Sériové číslo

en: Show %1 specific options
sk: Zobrazí špecifické možnosti %1

en: Show Hidden Folders
sk: Zobraziť skryté priečinky

en: Show all options
sk: Zobrazí všetky možnosti

en: Show author information
sk: Zobrazí informácie o autorovi

en: Show help about options
sk: Zobrazí pomocníka k možnostiam

en: Show license information
sk: Zobrazí licenčné informácie

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
sk: Zobrazí úplný dialóg namiesto štandardného dialógu zoznamu

en: Show version information
sk: Zobrazí informácie o verzii

en: Signature Algorithm:
sk: Algoritmus podpisu:

en: Signature Contents:
sk: Obsah podpisu:

en: Singapore
sk: Singapur

en: Society Islands
sk: Spoločenské ostrovy

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
sk: adresa sa už používa

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
sk: soket je už pripojený

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
sk: soket je už vytvorený

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
sk: spojenie aktívne odmietnuté

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
sk: čas spojenia vypršal

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
sk: operácia už prebieha

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
sk: vyhľadanie názvu zlyhalo

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
sk: vyskytla sa chyba siete

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
sk: žiadna chyba

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
sk: soket nie je pripojený

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
sk: soket nebol vytvorený

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
sk: operácia nie je podporovaná

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
sk: vzdialený hostiteľ ukončil spojenie

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
sk: vypršal čas operácie

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
sk: nastala neznáma chyba

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
sk: operácia by sa zablokovala

en: South Australia
sk: Južná Austrália

en: Synchronization to disk failed
sk: Synchronizácia na disk zlyhala

en: Syowa Station, E Ongul I
sk: Stanica Syowa, E Ongul I

en: System certificates
sk: Systémové certifikáty

en: Tasmania - King Island
sk: Tasmánia - Ostrov King

en: Tasmania - most locations
sk: Tasmánia - väčšina územia

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID and name do not match the key ID and name in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
sk: ID kľúč a názov certifikátu (CA) nezodpovedá ID kľúču a názvu v sekcii 'Issuer' certifikátu, ktorý sa snažíte použiť.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID does not match the key ID in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
sk: ID kľúč certifikátu (CA) nezodpovedá ID kľúču v sekcii 'Issuer' certifikátu, ktorý sa snažíte použiť.

en: The CA's (Certificate Authority) certificate can not be found. Most likely, your trust chain is broken.
sk: Certifikát certifikačnej autority (CA) sa nedá nájsť. Pravdepodobne je poškodený dôveryhodný reťazec.

en: The CRL (Certificate Revocation List) is not valid, yet.
sk: CRL (Zoznam zrušených certifikátov) zatiaľ nie je platný.

en: The CRL's (Certificate Revocation List) signature is invalid. This means that the CRL can not be verified.
sk: Podpis CRL (Zoznam zrušených certifikátov) je neplatný. To znamená, že CRL nie je možné overiť.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
sk: Procesu OpenSSL sa minula pamäť.

en: The certificate can not be verified as it is the only certificate in the trust chain and not self-signed. If you self-sign the certificate, make sure to import it into the list of trusted certificates.
sk: Certifikát sa nedá overiť, pretože je jediným certifikátom v dôveryhodnom reťazci a nie je podpísaný sám sebou. Ak certifikát podpíšete sám sebou, overte, že ho máte importovaný v zozname dôveryhodných certifikátoch.

en: The certificate chain is longer than the maximum depth specified.
sk: Dĺžka dôveryhodného reťazca je väčšia ako maximálna hodnota.

en: The certificate has been revoked.
sk: Platnosť certifikátu bola zrušená.

en: The certificate has not been issued for this host.
sk: Certifikát nebol vydaný pre tohto hostiteľa.

en: The certificate has not been signed for the purpose you tried to use it for. This means the CA (Certificate Authority) does not allow this usage.
sk: Certifikát nebol podpísaný na účel, na ktorý ste sa ho pokúsili použiť. To znamená, že CA (Certifikačná autorita) nepovolí takéto použitie.

en: The certificate is invalid.
sk: Certifikát nie je platný.

en: The certificate is not valid, any more.
sk: Certifikát už nie je platný.

en: The certificate is not valid, yet.
sk: Certifikát zatiaľ nie je platný.

en: The certificate is self-signed and not in the list of trusted certificates. If you want to accept this certificate, import it into the list of trusted certificates.
sk: Certifikát je podpísaný sám sebou a nie je v zozname dôveryhodných certifikátov. Ak chcete tento certifikát akceptovať, importujte ho do zoznamu dôveryhodných certifikátov.

en: The certificate is self-signed. While the trust chain could be built up, the root CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
sk: Certifikát je podpísaný sám sebou. Pretože dôveryhodný reťazec môže byť vytvorený, certifikát koreňovej certifikačnej autority (root CA) sa nedá nájsť.

en: The certificate is valid.
sk: Certifikát je platný.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) does not match the CA name of the certificate.
sk: Certifikát certifikačnej autority (CA) nezodpovedá názvu certifikátu.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is invalid.
sk: Certifikačná autorita (CA) nie je platná.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is not allowed to sign certificates.
sk: Certifikát certifikačnej autority (CA) nemá povolené podpisovanie certifikátov.

en: The certificate's signature is invalid. This means that the certificate can not be verified.
sk: Podpis certifikátu je neplatný. To znamená, že nie je možné overiť certifikát.

en: The decoding of the public key of the issuer failed. This means that the CA's (Certificate Authority) certificate can not be used to verify the certificate you wanted to use.
sk: Dekódovanie verejného kľúča vydavateľa zlyhalo. To znamená, že certifikát certifikačnej autority (CA) sa nedá použiť na overenie certifikátu, ktorý ste chceli použiť.

en: The decryption of the CRL's (Certificate Revocation List) signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
sk: Dešifrovanie podpisu CRL (Zoznam zrušených certifikátov) zlyhalo. To znamená, že ho nebolo možné vypočítať, alebo nezodpovedá očakávanému výsledku.

en: The decryption of the certificate's signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
sk: Dešifrovanie podpisu certifikátu zlyhalo. To znamená, že ho nebolo možné vypočítať, alebo nezodpovedá očakávanému výsledku.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
sk: Súbory/URL otvorené aplikáciou budú odstránené po použití

en: The length of the trust chain exceeded one of the CA's (Certificate Authority) 'pathlength' parameters, making all subsequent signatures invalid.
sk: Dĺžka dôveryhodného reťazca prekročila jeden z CA (Certifikačná autorita) parametrov 'pathlength', všetky ďalšie podpisy sú neplatné.

en: The root CA (Certificate Authority) has been marked to be rejected for the purpose you tried to use it for.
sk: Koreňová certifikačná autorita (root CA) bola označená ako odmietnutá na účel, na ktorý ste sa pokúsili tento certifikát použiť.

en: The root CA (Certificate Authority) is not trusted for the purpose you tried to use this certificate for.
sk: Koreňová certifikačná autorita (root CA) nie je dôveryhodná na účel, na ktorý ste sa pokúsili tento certifikát použiť.

en: The signature test for this certificate failed. This could mean that the signature of this certificate or any in its trust path are invalid, could not be decoded or that the CRL (Certificate Revocation List) could not be verified. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
sk: Test podpisu pre tento certifikát zlyhal. To môže znamenať, že nebolo možné dekódovať podpis certifikátu alebo niektorá dôveryhodná cesta je neplatná, alebo nebolo možné overiť CRL (Zoznam zrušených certifikátov). Kontaktujte autora tohto softvéru s tým, že by mal použiť nové, presnejšie chybové správy.

en: The style '%1' was not found
sk: Štýl '%1' nebol nájdený

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'lastUpdate' field is invalid.
sk: Formát času v poli 'lastUpdate' CRL (Zoznam zrušených certifikátov) je neplatný.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'nextUpdate' field is invalid.
sk: Formát času v poli 'nextUpdate' CRL (Zoznam zrušených certifikátov) je neplatný.

en: The time format of the certificate's 'notAfter' field is invalid.
sk: Formát času v poli 'notAfter' certifikátu je neplatný.

en: The time format of the certificate's 'notBefore' field is invalid.
sk: Formát času v poli 'notBefore' certifikátu je neplatný.

en: The windowing system platform (e.g. xcb or wayland)
sk: Platforma systému okien (napr. xcb alebo wayland)

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
sk: Túto aplikáciu napísal niekto, kto chce zostať v anonymite.

en: This certificate is not relevant.
sk: Tento certifikát nie je relevantný.

en: This certificate, any in its trust path or its CA's (Certificate Authority) CRL (Certificate Revocation List) is not valid. Any of them could not be valid yet or not valid any more. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
sk: Tento certifikát, niektorá dôveryhodná cesta, alebo CRL certifikačnej autority nie je platné. Hociktoré z nich môžu byť zatiaľ neplatné, alebo už sú neplatné. Kontaktujte autora tohto softvéru s tým, že by mal použiť nové, presnejšie chybové správy.

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
sk: Hodnota:

en: This program is distributed under the terms of the %1.
sk: Tento program je distribuovaný pod licenciou %1.

en: Tierra del Fuego (TF)
sk: Ohňová zem (TF)

[ctx: Time zone]
en: Region
sk: Región

en: Timed out trying to connect to remote host
sk: Pri pokuse o spojenie so vzdialeným hostiteľom vypršal čas

en: Today
sk: Dnes

en: Truk (Chuuk) and Yap
sk: Truk (Chuuk) a Yap

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turn area off
sk: Vypnúť oblasť

en: Turn area on
sk: Zapnúť oblasť

en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
sk: US Centrálny čas - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas blízko US hranice

en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
sk: US Horský čas - Chihuahua blízko US hranice

en: US Pacific Time - Baja California near US border
sk: US pacifický čas - Baja California blízko US hranice

en: US/Alaska
sk: USA/Aljaška

en: US/Aleutian
sk: USA/Aleuty

en: US/Arizona
sk: USA/Arizona

en: US/Central
sk: USA/Centrum

en: US/East-Indiana
sk: USA/Východná_Indiana

en: US/Eastern
sk: USA/Východ

en: US/Hawaii
sk: USA/Hawaj

en: US/Indiana-Starke
sk: USA/Indiana-Starke

en: US/Michigan
sk: USA/Michigan

en: US/Mountain
sk: USA/Hory

en: US/Pacific
sk: USA/Pacifik

en: US/Samoa
sk: USA/Samoa

en: Unable to open temporary file.
sk: Nepodarilo sa otvoriť dočasný súbor.

en: Undo
sk: Späť

en: Unexpected argument '%1'.
sk: Neočakávaný argument '%1'.

en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
sk: Neznámy algoritmus pre kľúč

en: Unknown option '%1'.
sk: Neznáma možnosť '%1'.

en: Usage: %1 %2
sk: Použitie: %1 %2

en: Use 'caption' as name in the titlebar
sk: Použije 'caption' v záhlaví okna

en: Use 'icon' as the application icon
sk: Použije 'icon' ako ikonu aplikácie

en: Use --help to get a list of available command line options.
sk: Použite --help na získanie dostupných možností.

en: Use alternative configuration file
sk: Použije iný konfiguračný súbor

en: Use the X-server display 'displayname'
sk: Použiť obrazovku X-serveru 'displayname'

en: User-added certificates
sk: Užívateľské certifikáty

en: Validity period
sk: Doba platnosti

en: Victoria
sk: Viktória

en: Vostok Station, Lake Vostok
sk: Stanica Vostok, Jazero Vostok

en: Vostok Station, S Magnetic Pole
sk: Stanica Vostok, Južný magnetický pól

en: W Amazonas
sk: Západné Amazonas

en: W Para
sk: Západná Para

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
sk: Čaká na WM_NET kompatibilného správcu okien

en: Wake Island
sk: Ostrov Wake

en: Warning
sk: Upozornenie

en: West Bank
sk: Západný breh Jordánu

en: West Kazakhstan
sk: Západný Kazachstan

en: Western Australia - Eucla area
sk: Západná Austrália - oblasť Eucla

en: Western Australia - most locations
sk: Západná Austrália - väčšina územia

en: Yesterday
sk: Včera

en: You do not have permission to create that folder.
sk: Nemáte práva na vytvorenie tohto priečinka.

en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
sk: Záporožie, E Lugansk

en: [%1-options]
sk: [%1-možnosti]

en: [options]
sk: [možnosti]

en: address family for nodename not supported
sk: rodina adries pre nodename nie je podporovaná

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
sk: nastaví Qt štýl na prvky aplikácie

en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
sk: centrálna Čína - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, atď.

en: central Crimea
sk: centrum Krym

[ctx: color]
en: AliceBlue
sk: Alice Blue

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
sk: Antická biela

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
sk: Antická biela1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
sk: Antická biela2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
sk: Antická biela3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
sk: Antická biela4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
sk: Predvarené mandle

[ctx: color]
en: BlueViolet
sk: Modrofialová

[ctx: color]
en: CadetBlue
sk: Kadetská modrá

[ctx: color]
en: CadetBlue1
sk: Kadetská modrá1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
sk: Kadetská modrá2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
sk: Kadetská modrá3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
sk: Kadetská modrá4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
sk: Nevädzovo modrá

[ctx: color]
en: DarkBlue
sk: Tmavomodrá

[ctx: color]
en: DarkCyan
sk: Tmavozelenomodrá

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
sk: Tmavá zlatá

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
sk: Tmavá zlatá1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
sk: Tmavá zlatá2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
sk: Tmavá zlatá3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
sk: Tmavá zlatá4

[ctx: color]
en: DarkGray
sk: Tmavošedá

[ctx: color]
en: DarkGreen
sk: Tmavozelená

[ctx: color]
en: DarkGrey
sk: Tmavošedá

[ctx: color]
en: DarkKhaki
sk: Tmavá khaki

[ctx: color]
en: DarkMagenta
sk: Tmavopurpurová

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
sk: Tmavá olivová zelená

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
sk: Tmavá olivová zelená1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
sk: Tmavá olivová zelená2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
sk: Tmavá olivová zelená3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
sk: Tmavá olivová zelená4

[ctx: color]
en: DarkOrange
sk: Tmavooranžová

[ctx: color]
en: DarkOrange1
sk: Tmavooranžová1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
sk: Tmavooranžová2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
sk: Tmavooranžová3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
sk: Tmavooranžová4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
sk: Tmavá orchidejová

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
sk: Tmavá orchidejová1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
sk: Tmavá orchidejová2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
sk: Tmavá orchidejová3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
sk: Tmavá orchidejová4

[ctx: color]
en: DarkRed
sk: Tmavočervená

[ctx: color]
en: DarkSalmon
sk: Tmavá lososová

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
sk: Tmavá morská zelená

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
sk: Tmavá morská zelená1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
sk: Tmavá morská zelená2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
sk: Tmavá morská zelená3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
sk: Tmavá morská zelená4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
sk: Tmavá bridlicová modrá

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
sk: Tmavá bridlicová šedá

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
sk: Tmavá bridlicová šedá1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
sk: Tmavá bridlicová šedá2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
sk: Tmavá bridlicová šedá3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
sk: Tmavá bridlicová šedá4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
sk: Tmavá bridlicová sivá

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
sk: Tmavá tyrkysovo zelená

[ctx: color]
en: DarkViolet
sk: Tmavá fialová

[ctx: color]
en: DeepPink
sk: Tmavá ružová

[ctx: color]
en: DeepPink1
sk: Tmavá ružová1

[ctx: color]
en: DeepPink2
sk: Tmavá ružová2

[ctx: color]
en: DeepPink3
sk: Tmavá ružová3

[ctx: color]
en: DeepPink4
sk: Tmavá ružová4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
sk: Tmavá obloha

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
sk: Tmavá obloha1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
sk: Tmavá obloha2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
sk: Tmavá obloha3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
sk: Tmavá obloha4

[ctx: color]
en: DimGray
sk: Zastrená šedá

[ctx: color]
en: DimGrey
sk: Zastrená sivá

[ctx: color]
en: DodgerBlue
sk: Modrá dodger

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
sk: Modrá dodger1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
sk: Modrá dodger2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
sk: Modrá dodger3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
sk: Modrá dodger4

[ctx: color]
en: FloralWhite
sk: Biela kvetov

[ctx: color]
en: ForestGreen
sk: Lesná zelená

[ctx: color]
en: GhostWhite
sk: Biela duchov

[ctx: color]
en: GreenYellow
sk: Zelenožltá

[ctx: color]
en: HotPink
sk: Horúca ružová

[ctx: color]
en: HotPink1
sk: Horúca ružová1

[ctx: color]
en: HotPink2
sk: Horúca ružová2

[ctx: color]
en: HotPink3
sk: Horúca ružová3

[ctx: color]
en: HotPink4
sk: Horúca ružová4

[ctx: color]
en: IndianRed
sk: Indiánska červená

[ctx: color]
en: IndianRed1
sk: Indiánska červená1

[ctx: color]
en: IndianRed2
sk: Indiánska červená2

[ctx: color]
en: IndianRed3
sk: Indiánska červená3

[ctx: color]
en: IndianRed4
sk: Indiánska červená4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
sk: Levandulová ružová

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
sk: Levandulová ružová1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
sk: Levandulová ružová2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
sk: Levandulová ružová3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
sk: Levandulová ružová4

[ctx: color]
en: LawnGreen
sk: Trávová zelená

[ctx: color]
en: LemonChiffon
sk: Citrónový šifon

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
sk: Citrónový šifon1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
sk: Citrónový šifon2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
sk: Citrónový šifon3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
sk: Citrónový šifon4

[ctx: color]
en: LightBlue
sk: Svetlomodrá

[ctx: color]
en: LightBlue1
sk: Svetlomodrá1

[ctx: color]
en: LightBlue2
sk: Svetlomodrá2

[ctx: color]
en: LightBlue3
sk: Svetlomodrá3

[ctx: color]
en: LightBlue4
sk: Svetlomodrá4

[ctx: color]
en: LightCoral
sk: Svetlá korálová

[ctx: color]
en: LightCyan
sk: Svetlomodrozelená

[ctx: color]
en: LightCyan1
sk: Svetlomodrozelená1

[ctx: color]
en: LightCyan2
sk: Svetlomodrozelená2

[ctx: color]
en: LightCyan3
sk: Svetlomodrozelená3

[ctx: color]
en: LightCyan4
sk: Svetlomodrozelená4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
sk: Svetlá zlatá

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
sk: Svetlá zlatá1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
sk: Svetlá zlatá2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
sk: Svetlá zlatá3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
sk: Svetlá zlatá4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
sk: Svetlá zlatožltá

[ctx: color]
en: LightGray
sk: Svetlošedá

[ctx: color]
en: LightGreen
sk: Svetlozelená

[ctx: color]
en: LightGrey
sk: Svetlošedá

[ctx: color]
en: LightPink
sk: Svetloružová

[ctx: color]
en: LightPink1
sk: Svetloružová1

[ctx: color]
en: LightPink2
sk: Svetloružová2

[ctx: color]
en: LightPink3
sk: Svetloružová3

[ctx: color]
en: LightPink4
sk: Svetloružová4

[ctx: color]
en: LightSalmon
sk: Svetlá lososová

[ctx: color]
en: LightSalmon1
sk: Svetlá lososová1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
sk: Svetlá lososová2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
sk: Svetlá lososová3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
sk: Svetlá lososová4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
sk: Svetlá morská zelená

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
sk: Svetlá obloha

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
sk: Svetlá obloha1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
sk: Svetlá obloha2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
sk: Svetlá obloha3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
sk: Svetlá obloha4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
sk: Svetlá bridlicová modrá

[ctx: color]
en: LightSlateGray
sk: Svetlá bridlicová šedá

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
sk: Svetlá bridlicová šedá

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
sk: Svetlá oceľovomodrá

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
sk: Svetlá oceľovomodrá1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
sk: Svetlá oceľovomodrá2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
sk: Svetlá oceľovomodrá3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
sk: Svetlá oceľovomodrá4

[ctx: color]
en: LightYellow
sk: Svetložltá

[ctx: color]
en: LightYellow1
sk: Svetložltá1

[ctx: color]
en: LightYellow2
sk: Svetložltá2

[ctx: color]
en: LightYellow3
sk: Svetložltá3

[ctx: color]
en: LightYellow4
sk: Svetložltá4

[ctx: color]
en: LimeGreen
sk: Limetková zelená

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
sk: Stredný akvamarín

[ctx: color]
en: MediumBlue
sk: Stredná modrá

[ctx: color]
en: MediumOrchid
sk: Stredná orchidejová

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
sk: Stredná orchidejová1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
sk: Stredná orchidejová2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
sk: Stredná orchidejová3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
sk: Stredná orchidejová4

[ctx: color]
en: MediumPurple
sk: Stredná purpurová

[ctx: color]
en: MediumPurple1
sk: Stredná purpurová1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
sk: Stredná purpurová2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
sk: Stredná purpurová3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
sk: Stredná purpurová4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
sk: Stredná morská zelená

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
sk: Stredná bridlicová modrá

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
sk: Stredná jarná zelená

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
sk: Stredná tyrkysovo zelená

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
sk: Stredná fialovočervená

[ctx: color]
en: MidnightBlue
sk: Polnočná modrá

[ctx: color]
en: MintCream
sk: Mätová

[ctx: color]
en: MistyRose
sk: Hmlová ružová

[ctx: color]
en: MistyRose1
sk: Hmlová ružová1

[ctx: color]
en: MistyRose2
sk: Hmlová ružová2

[ctx: color]
en: MistyRose3
sk: Hmlová ružová3

[ctx: color]
en: MistyRose4
sk: Hmlová ružová4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
sk: Navajská biela

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
sk: Navajská biela1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
sk: Navajská biela2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
sk: Navajská biela3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
sk: Navajská biela4

[ctx: color]
en: NavyBlue
sk: Námornícka modrá

[ctx: color]
en: OldLace
sk: Stará krajka

[ctx: color]
en: OliveDrab
sk: Fádna olivová

[ctx: color]
en: OliveDrab1
sk: Fádna olivová1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
sk: Fádna olivová2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
sk: Fádna olivová3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
sk: Fádna olivová4

[ctx: color]
en: OrangeRed
sk: Oranžovočervená

[ctx: color]
en: OrangeRed1
sk: Oranžovočervená1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
sk: Oranžovočervená2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
sk: Oranžovočervená3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
sk: Oranžovočervená4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
sk: Bledá zlatá

[ctx: color]
en: PaleGreen
sk: Bledozelená

[ctx: color]
en: PaleGreen1
sk: Bledozelená1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
sk: Bledozelená2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
sk: Bledozelená3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
sk: Bledozelená4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
sk: Bledá tyrkysovo zelená

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
sk: Bledá tyrkysovo zelená1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
sk: Bledá tyrkysovo zelená2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
sk: Bledá tyrkysovo zelená3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
sk: Bledá tyrkysovo zelená4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
sk: Bledá fialovočervená

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
sk: Bledá fialovočervená1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
sk: Bledá fialovočervená2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
sk: Bledá fialovočervená3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
sk: Bledá fialovočervená4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
sk: Papája

[ctx: color]
en: PeachPuff
sk: Broskyňový závan

[ctx: color]
en: PeachPuff1
sk: Broskyňový závan1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
sk: Broskyňový závan2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
sk: Broskyňový závan3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
sk: Broskyňový závan4

[ctx: color]
en: PowderBlue
sk: Prášková modrá

[ctx: color]
en: RosyBrown
sk: Ružovohnedá

[ctx: color]
en: RosyBrown1
sk: Ružovohnedá1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
sk: Ružovohnedá2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
sk: Ružovohnedá3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
sk: Ružovohnedá4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
sk: Kráľovská modrá

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
sk: Kráľovská modrá1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
sk: Kráľovská modrá2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
sk: Kráľovská modrá3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
sk: Kráľovská modrá4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
sk: Sedlová hnedá

[ctx: color]
en: SandyBrown
sk: Piesočná hnedá

[ctx: color]
en: SeaGreen
sk: Morská zelená

[ctx: color]
en: SeaGreen1
sk: Morská zelená1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
sk: Morská zelená2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
sk: Morská zelená3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
sk: Morská zelená4

[ctx: color]
en: SkyBlue
sk: Obloha

[ctx: color]
en: SkyBlue1
sk: Obloha1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
sk: Obloha2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
sk: Obloha3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
sk: Obloha4

[ctx: color]
en: SlateBlue
sk: Bridlicová modrá

[ctx: color]
en: SlateBlue1
sk: Bridlicová modrá1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
sk: Bridlicová modrá2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
sk: Bridlicová modrá3

[ctx: color]
en: SlateBlue4
sk: Bridlicová modrá4

[ctx: color]
en: SlateGray
sk: Bridlicová šedá

[ctx: color]
en: SlateGray1
sk: Bridlicová šedá1

[ctx: color]
en: SlateGray2
sk: Bridlicová šedá2

[ctx: color]
en: SlateGray3
sk: Bridlicová šedá3

[ctx: color]
en: SlateGray4
sk: Bridlicová šedá4

[ctx: color]
en: SlateGrey
sk: Bridlicová sivá

[ctx: color]
en: SpringGreen
sk: Jarná zelená

[ctx: color]
en: SpringGreen1
sk: Jarná zelená1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
sk: Jarná zelená2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
sk: Jarná zelená3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
sk: Jarná zelená4

[ctx: color]
en: SteelBlue
sk: Oceľová modrá

[ctx: color]
en: SteelBlue1
sk: Oceľová modrá1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
sk: Oceľová modrá2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
sk: Oceľová modrá3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
sk: Oceľová modrá4

[ctx: color]
en: VioletRed
sk: Fialovočervená

[ctx: color]
en: VioletRed1
sk: Fialovočervená1

[ctx: color]
en: VioletRed2
sk: Fialovočervená2

[ctx: color]
en: VioletRed3
sk: Fialovočervená3

[ctx: color]
en: VioletRed4
sk: Fialovočervená4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
sk: Biely dym

[ctx: color]
en: YellowGreen
sk: Žltozelená

[ctx: color]
en: aquamarine
sk: akvamarínová

[ctx: color]
en: aquamarine1
sk: Akvamarín1

[ctx: color]
en: aquamarine2
sk: Akvamarín2

[ctx: color]
en: aquamarine3
sk: Akvamarín3

[ctx: color]
en: aquamarine4
sk: Akvamarín4

[ctx: color]
en: azure
sk: azúrová

[ctx: color]
en: azure1
sk: Azurová1

[ctx: color]
en: azure2
sk: Azurová2

[ctx: color]
en: azure3
sk: Azurová3

[ctx: color]
en: azure4
sk: Azurová4

[ctx: color]
en: beige
sk: Béžová

[ctx: color]
en: bisque
sk: Biskvit

[ctx: color]
en: bisque1
sk: Biskvit1

[ctx: color]
en: bisque2
sk: Biskvit2

[ctx: color]
en: bisque3
sk: Biskvit3

[ctx: color]
en: bisque4
sk: Biskvit4

[ctx: color]
en: black
sk: čierna

[ctx: color]
en: blue
sk: modrá

[ctx: color]
en: blue1
sk: Modrá1

[ctx: color]
en: blue2
sk: Modrá2

[ctx: color]
en: blue3
sk: Modrá3

[ctx: color]
en: blue4
sk: Modrá4

[ctx: color]
en: brown
sk: hnedá

[ctx: color]
en: brown1
sk: Hnedá1

[ctx: color]
en: brown2
sk: Hnedá2

[ctx: color]
en: brown3
sk: Hnedá3

[ctx: color]
en: brown4
sk: Hnedá4

[ctx: color]
en: burlywood
sk: Statné drevo

[ctx: color]
en: burlywood1
sk: Statné drevo1

[ctx: color]
en: burlywood2
sk: Statné drevo2

[ctx: color]
en: burlywood3
sk: Statné drevo3

[ctx: color]
en: burlywood4
sk: Statné drevo4

[ctx: color]
en: chartreuse1
sk: Chartreuse1

[ctx: color]
en: chartreuse2
sk: Chartreuse2

[ctx: color]
en: chartreuse3
sk: Chartreuse3

[ctx: color]
en: chartreuse4
sk: Chartreuse4

[ctx: color]
en: chocolate
sk: Čokoládová

[ctx: color]
en: chocolate1
sk: Čokoládová1

[ctx: color]
en: chocolate2
sk: Čokoládová2

[ctx: color]
en: chocolate3
sk: Čokoládová3

[ctx: color]
en: chocolate4
sk: Čokoládová4

[ctx: color]
en: coral
sk: korálová

[ctx: color]
en: coral1
sk: Korálová1

[ctx: color]
en: coral2
sk: Korálová2

[ctx: color]
en: coral3
sk: Korálová3

[ctx: color]
en: coral4
sk: Korálová4

[ctx: color]
en: cornsilk
sk: Kukuričná slama

[ctx: color]
en: cornsilk1
sk: Kukuričná slama1

[ctx: color]
en: cornsilk2
sk: Kukuričná slama2

[ctx: color]
en: cornsilk3
sk: Kukuričná slama3

[ctx: color]
en: cornsilk4
sk: Kukuričná slama4

[ctx: color]
en: cyan
sk: zelenomodrá

[ctx: color]
en: cyan1
sk: Zelenomodrá1

[ctx: color]
en: cyan2
sk: Zelenomodrá2

[ctx: color]
en: cyan3
sk: Zelenomodrá3

[ctx: color]
en: cyan4
sk: Zelenomodrá4

[ctx: color]
en: firebrick
sk: Ohnivá tehlová

[ctx: color]
en: firebrick1
sk: Ohnivá tehlová1

[ctx: color]
en: firebrick2
sk: Ohnivá tehlová1

[ctx: color]
en: firebrick3
sk: Ohnivá tehlová3

[ctx: color]
en: firebrick4
sk: Ohnivá tehlová4

[ctx: color]
en: gainsboro
sk: Gainsboro

[ctx: color]
en: gold
sk: zlatá

[ctx: color]
en: gold1
sk: Zlatá1

[ctx: color]
en: gold2
sk: Zlatá2

[ctx: color]
en: gold3
sk: Zlatá3

[ctx: color]
en: gold4
sk: Zlatá4

[ctx: color]
en: goldenrod
sk: Goldenrod

[ctx: color]
en: goldenrod1
sk: Goldenrod1

[ctx: color]
en: goldenrod2
sk: Goldenrod2

[ctx: color]
en: goldenrod3
sk: Goldenrod3

[ctx: color]
en: goldenrod4
sk: Goldenrod4

[ctx: color]
en: green
sk: zelená

[ctx: color]
en: green1
sk: Zelená1

[ctx: color]
en: green2
sk: Zelená2

[ctx: color]
en: green3
sk: Zelená3

[ctx: color]
en: green4
sk: Zelená4

[ctx: color]
en: honeydew
sk: Ambrózia

[ctx: color]
en: honeydew1
sk: Ambrózia1

[ctx: color]
en: honeydew2
sk: Ambrózia2

[ctx: color]
en: honeydew3
sk: Ambrózia3

[ctx: color]
en: honeydew4
sk: Ambrózia4

[ctx: color]
en: ivory
sk: slonovina

[ctx: color]
en: ivory1
sk: Slonovina1

[ctx: color]
en: ivory2
sk: Slonovina2

[ctx: color]
en: ivory3
sk: Slonovina3

[ctx: color]
en: ivory4
sk: Slonovina4

[ctx: color]
en: khaki
sk: Khaki

[ctx: color]
en: khaki1
sk: Khaki1

[ctx: color]
en: khaki2
sk: Khaki2

[ctx: color]
en: khaki3
sk: Khaki3

[ctx: color]
en: khaki4
sk: Khaki4

[ctx: color]
en: lavender
sk: levanduľová

[ctx: color]
en: linen
sk: Plátno

[ctx: color]
en: magenta
sk: purpurová

[ctx: color]
en: magenta1
sk: Purpurová1

[ctx: color]
en: magenta2
sk: Purpurová2

[ctx: color]
en: magenta3
sk: Purpurová3

[ctx: color]
en: magenta4
sk: Purpurová4

[ctx: color]
en: maroon
sk: Gaštanová

[ctx: color]
en: maroon1
sk: Gaštanová1

[ctx: color]
en: maroon2
sk: Gaštanová2

[ctx: color]
en: maroon3
sk: Gaštanová3

[ctx: color]
en: maroon4
sk: Gaštanová4

[ctx: color]
en: moccasin
sk: Mokasína

[ctx: color]
en: navy
sk: námornícka

[ctx: color]
en: orange
sk: oranžová

[ctx: color]
en: orange1
sk: Oranžová1

[ctx: color]
en: orange2
sk: Oranžová2

[ctx: color]
en: orange3
sk: Oranžová3

[ctx: color]
en: orange4
sk: Oranžová4

[ctx: color]
en: orchid
sk: Orchidej

[ctx: color]
en: orchid1
sk: Orchidej1

[ctx: color]
en: orchid2
sk: Orchidej2

[ctx: color]
en: orchid3
sk: Orchidej3

[ctx: color]
en: orchid4
sk: Orchidej4

[ctx: color]
en: peru
sk: Peru

[ctx: color]
en: pink
sk: ružová

[ctx: color]
en: pink1
sk: Ružová1

[ctx: color]
en: pink2
sk: Ružová2

[ctx: color]
en: pink3
sk: Ružová3

[ctx: color]
en: pink4
sk: Ružová4

[ctx: color]
en: plum
sk: slivková

[ctx: color]
en: plum1
sk: Slivky1

[ctx: color]
en: plum2
sk: Slivky2

[ctx: color]
en: plum3
sk: Slivky3

[ctx: color]
en: plum4
sk: Slivky4

[ctx: color]
en: purple
sk: purpurová

[ctx: color]
en: purple1
sk: Purpurová1

[ctx: color]
en: purple2
sk: Purpurová2

[ctx: color]
en: purple3
sk: Purpurová3

[ctx: color]
en: purple4
sk: Purpurová4

[ctx: color]
en: red
sk: červená

[ctx: color]
en: red1
sk: Červená1

[ctx: color]
en: red2
sk: Červená2

[ctx: color]
en: red3
sk: Červená3

[ctx: color]
en: red4
sk: Červená4

[ctx: color]
en: salmon
sk: lososová

[ctx: color]
en: salmon1
sk: Lososová1

[ctx: color]
en: salmon2
sk: Lososová2

[ctx: color]
en: salmon3
sk: Lososová3

[ctx: color]
en: salmon4
sk: Lososová4

[ctx: color]
en: seashell
sk: Ulita

[ctx: color]
en: seashell1
sk: Ulita1

[ctx: color]
en: seashell2
sk: Ulita2

[ctx: color]
en: seashell3
sk: Ulita3

[ctx: color]
en: seashell4
sk: Ulita4

[ctx: color]
en: sienna
sk: siena

[ctx: color]
en: sienna1
sk: Siena1

[ctx: color]
en: sienna2
sk: Siena2

[ctx: color]
en: sienna3
sk: Siena3

[ctx: color]
en: sienna4
sk: Siena4

[ctx: color]
en: snow
sk: sneh

[ctx: color]
en: snow1
sk: Sneh1

[ctx: color]
en: snow2
sk: Sneh2

[ctx: color]
en: snow3
sk: Sneh3

[ctx: color]
en: snow4
sk: Sneh4

[ctx: color]
en: tan
sk: žltohnedá

[ctx: color]
en: tan1
sk: Žltohnedá1

[ctx: color]
en: tan2
sk: Žltohnedá2

[ctx: color]
en: tan3
sk: Žltohnedá3

[ctx: color]
en: tan4
sk: Žltohnedá4

[ctx: color]
en: thistle
sk: Pichliač

[ctx: color]
en: thistle1
sk: Pichliač1

[ctx: color]
en: thistle2
sk: Pichliač2

[ctx: color]
en: thistle3
sk: Pichliač3

[ctx: color]
en: thistle4
sk: Pichliač4

[ctx: color]
en: tomato
sk: Paradajková

[ctx: color]
en: tomato1
sk: Paradajková1

[ctx: color]
en: tomato2
sk: Paradajková2

[ctx: color]
en: tomato3
sk: Paradajková3

[ctx: color]
en: tomato4
sk: Paradajková4

[ctx: color]
en: turquoise
sk: Tyrkysovo zelená

[ctx: color]
en: turquoise1
sk: Tyrkysovo zelená1

[ctx: color]
en: turquoise2
sk: Tyrkysovo zelená2

[ctx: color]
en: turquoise3
sk: Tyrkysovo zelená3

[ctx: color]
en: turquoise4
sk: Tyrkysovo zelená4

[ctx: color]
en: violet
sk: Fialová

[ctx: color]
en: wheat
sk: Obilie

[ctx: color]
en: wheat1
sk: Obilie1

[ctx: color]
en: wheat2
sk: Obilie2

[ctx: color]
en: wheat3
sk: Obilie3

[ctx: color]
en: wheat4
sk: Obilie4

[ctx: color]
en: white
sk: biela

[ctx: color]
en: yellow
sk: žltá

[ctx: color]
en: yellow1
sk: Žltá1

[ctx: color]
en: yellow2
sk: Žltá2

[ctx: color]
en: yellow3
sk: Žltá3

[ctx: color]
en: yellow4
sk: Žltá4

en: defines the application font
sk: definuje písmo pre aplikáciu

[ctx: digit set]
en: Arabic
sk: Arabské

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
sk: Arabské-Indické

[ctx: digit set]
en: Bengali
sk: Bengálske

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
sk: Východné Arabské-Indické

[ctx: digit set]
en: Gujarati
sk: Gudžarátske

[ctx: digit set]
en: Kannada
sk: Kannadské

[ctx: digit set]
en: Khmer
sk: Khmérske

[ctx: digit set]
en: Malayalam
sk: Malajálamske

[ctx: digit set]
en: Oriya
sk: Uríjske

[ctx: digit set]
en: Tamil
sk: Tamilské

[ctx: digit set]
en: Telugu
sk: Telugské

[ctx: digit set]
en: Thai
sk: Thajské

en: disable XIM
sk: zakáže XIM

en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tenggara, west Timor
sk: východné a južné Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, západný Timor

en: east & south Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tenggara, west Timor
sk: východné & južné Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tengarra, západný Timor

en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
sk: východná Čína - Peking, Guangdong, Šanghaj, atď.

en: east Dem. Rep. of Congo
sk: východná Konžská Dem. Rep.

en: east Uzbekistan
sk: východný Uzbekistan

en: east coast, north of Scoresbysund
sk: východné pobrežie, severne od Scoresbysund

[ctx: folder name]
en: New Folder
sk: Nový priečinok

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
sk: vynúti aplikácii, aby používala TrueColor na 8-bitovom displeji

en: invalid flags
sk: neplatné príznaky

en: invalid value for 'ai_flags'
sk: neplatná hodnota pre 'ai_flags'

en: load the testability framework
sk: načítať framework testovateľnosti

en: mainland
sk: pevnina

en: memory allocation failure
sk: zlyhanie alokácie pamäti

en: mirrors the whole layout of widgets
sk: zrkadlovo prevráti rozloženie všetkých prvkov

en: modified
sk: zmenené

en: most locations
sk: väčšina územia

en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
sk: väčšina územia (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
sk: väčšina územia (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: most of Tibet & Xinjiang
sk: väčšina Tibetu a Xinjiang

en: name or service not known
sk: neznámy názov alebo služba

en: no address associated with nodename
sk: s nodename nebola asociovaná žiadna adresa

en: no error
sk: žiadna chyba

en: non-recoverable failure in name resolution
sk: nezotaviteľné zlyhanie pri preklade mena

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
sk: * Vlastné farby *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
sk: * Nedávne farby *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
sk: Štyridsať farieb

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
sk: Oxygen farby

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
sk: Dúhové farby

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
sk: Kráľovské farby

[ctx: palette name]
en: Web Colors
sk: Webové farby

en: peninsular Malaysia
sk: Malajský poloostrov

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
sk: <p>KDE je preložené do rôznych jazykov, okrem iného aj do slovenčiny. </p> <p>Do slovenčiny prekladá KDE tím prekladateľov pod vedením Romana Paholíka.</p> <p>Ďalšie informácie o preklade KDE ale aj o tom, ako sa do prekladu zapojiť, sú na adrese <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>

en: request was canceled
sk: požiadavka bola zrušená

en: requested family not supported
sk: požadovaná rodina protokolov nepodporovaná

en: requested family not supported for this host name
sk: požadovaná rodina protokolov pre tento názov hostiteľa nepodporovaná

en: requested service not supported for this socket type
sk: požadovaná služba pre tento typ soketu nepodporovaná

en: requested socket type not supported
sk: požadovaný typ soketu nepodporovaný

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
sk: spúšťanie pod ladiacim programom použije implicitné
     nastavenie -nograb. Ak to chcete zmeniť, použite -dograb

en: servname not supported for ai_socktype
sk: servname nie je podporované pre ai_socktype

en: set XIM server
sk: nastaví XIM server

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
sk: nastaví štýl vstupu XIM (X Input Method). Možné hodnoty sú onthespot,
    overthespot, offthespot a root

en: sets the application GUI style
sk: nastaví štýl grafického rozhrania (GUI) aplikácie

en: sets the application name
sk: nastaví názov aplikácie

en: sets the application title (caption)
sk: nastaví názov aplikácie (titulok)

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
sk: klientovi nastaví geometriu hlavného prvku - formát argumentu nájdete v manuálovej stránke pre X (obvykle Šírka x Výška + X pozícia + Y pozícia)

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
sk: nastaví štandardnú farbu pozadia a paletu aplikácie
    (svetlé a tmavé tiene sa spočítajú)

en: sets the default button color
sk: nastaví štandardnú farbu tlačidiel

en: sets the default foreground color
sk: nastaví štandardnú farbu popredia

[ctx: short]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
sk: Kŕdeľ šťastných ďatľov učí pri kótovanom ústí Váhu mĺkveho koňa obhrýzať kôru a žrať čerstvé mäso

en: switches to synchronous mode for debugging
sk: prepne do synchrónneho režimu pre ladenie

en: system error
sk: systémová chyba

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
sk: povie Qt, aby si nevšímal myš alebo klávesnicu

en: temporary failure in name resolution
sk: dočasné zlyhanie pri preklade mena

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
sk: %1 napísal
    %2

en: unknown error
sk: neznáma chyba

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
sk: použije odlišný grafický systém namiesto štandardného, možnosti sú raster a opengl (experimentálny)

en: west & central Borneo
sk: západné a centrálne Borneo

en: west Dem. Rep. of Congo
sk: západná Konžská Dem. Rep.

en: west New Guinea (Irian Jaya) & Malukus (Moluccas)
sk: západná Nová Guinea (Irian Jaya) & Moluky

en: west Tibet & Xinjiang
sk: západný Tibet a Xinjiang

en: west Uzbekistan
sk: západný Uzbekistan
