kdelibs4 - en to sk translation catalogue (220 entries)

en: 1 download | %1 downloads
sk[0]: 1 stiahnutie
sk[1]: %1 stiahnutia
sk[2]: %1 stiahnutí

en: <a href="https://opendesktop.org">Homepage</a>
sk: <a href="https://opendesktop.org">Domovská stránka</a>

en: <br />Provider: %1
sk: <br />Poskytovateľ: %1

en: <br />Version: %1
sk: <br />Verzia: %1

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
sk: <qt>Nedá sa spustiť <i>gpg</i> a skontrolovať platnosť súboru. Presvedčte sa, že <i>gpg</i> je nainštalovaný, inak nebude možné overenie  stiahnutých zdrojov.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
sk: <qt>Nedá sa spustiť <i>gpg</i> a získať dostupné kľúče. Presvedčte sa, že <i>gpg</i> je nainštalovaný, inak nebude možné overenie stiahnutých zdrojov.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
sk: <qt>Nedá sa spustiť <i>gpg</i> a podpísať súbor. Presvedčte sa, že <i>gpg</i> je nainštalovaný, inak nebude možné podpísať zdroje.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
sk: <qt>Zadajte heslo pre kľúč <b>0x%1</b>, patriaci <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure...
sk: Nastaviť...

[ctx: @action:inmenu]
en: Install
sk: Inštalovať

[ctx: @action:inmenu]
en: More
sk: Viac

[ctx: @action:inmenu]
en: No further information available.
sk: Už nie sú žiadne ďalšie informácie.

[ctx: @action:inmenu]
en: Not installed:
sk: Nenainštalované:

[ctx: @action:inmenu]
en: Visit homepage
sk: Navštíviť domovskú stránku

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - all devices
sk: %1  - všetky zariadenia

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current device
sk: %1  - aktuálne zariadenie

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current folder
sk: %1 - aktuálny priečinok

[ctx: @knewstuff5]
en: Upload New Stuff: %1
sk: Odoslať novú vec: %1

[ctx: A description of how to upload content to a generic provider]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry on the KDE Store, please open the website and log in. Once you have done this, you will be able to find the My Products entry in the menu which pops up when you click your user icon. Click on this entry to go to the product management system, where you can work on your products .
sk: Ak chcete nahrať nové položky alebo pridať obsah do existujúcej položky v obchode KDE, otvorte webovú stránku a prihláste sa. Keď to urobíte, v ponuke, ktorá sa objaví po kliknutí na ikonu používateľa, nájdete položku Moje produkty. Kliknutím na túto položku prejdete do správy produktov kde môžete pracovať so svojimi výrobkami .

[ctx: A description of how to upload content to the KDE Store specifically]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry, please open the provider's website and follow the instructions there. You will likely need to create a user and log in to a product management system, where you will need to follow the instructions for how to add. Alternatively, you might be required to contact the managers of the site directly to get new content added.
sk: Ak chcete nahrať nové záznamy alebo pridať obsah do existujúceho záznamu, otvorte webovú stránku poskytovateľa a postupujte podľa pokynov na nej. Pravdepodobne budete musieť vytvoriť konto a prihlásiť sa do systému správy produktov, kde budete musieť postupovať podľa pokynov na pridávanie. Prípadne môžete možno budete musieť kontaktovať priamo správcov stránky, aby ste získali nové pridanie obsahu.

en: A kns url to show information from. The format for a kns url is kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'knsrcfile'
    is the name of a knsrc file as might be passed directly through this tool's knsrcfile argument
    'providerid'
    is the hostname of the provider the entry should exist on
    'entryid'
    is the unique ID of an entry found in the provider specified by the knsrc file.
     An example of such a url is kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714
sk: KNS URL na zobrazenie informácií. Formát pre KNS URL je kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'knsrcfile'
    je názov súboru knsrc, ktoré sa dá priamo cez parameter tohto nástroja knsrcfile
    'providerid'
    je hostname providera, kde má byť položka
    'entryid'
    je jedinečné ID položky v providerovi určenom súborom knsrc.
    Príklad takého URL je kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
sk: Sponzorovať

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
sk: Domovská stránka

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
sk[0]: Vedomostná databáza (žiadna položka)
sk[1]: Vedomostná databáza (%1 položky)
sk[2]: Vedomostná databáza (%1 položiek)

[ctx: A link which, when clicked, opens a new sub page with comments (comments with or without ratings) for this entry]
en: %1 Reviews and Comments
sk: %1 Hodnotení a komentárov

[ctx: A link which, when clicked, opens a website with information on donation in support of the entry]
en: Find out how to donate to this project
sk: Zistiť ako sa dá prispieť na tento projekt

[ctx: A link which, when clicked, opens the website associated with the entry (this could be either one specific to the project, the author's homepage, or any other website they have chosen for the purpose)]
en: Open the homepage for %1
sk: Otvoriť domovskú stránku pre %1

[ctx: A message which is shown when the user attempts to display a specific entry from a specific provider, but that entry isn't found]
en: The entry you attempted to display, identified by the unique ID %1, could not be found.
sk: Záznam, ktorý ste sa pokúsili zobraziť, identifikovaný jedinečným ID %1, sa nepodarilo nájsť.

[ctx: A passive notification shown when installation of an item is initiated]
en: Installing %1 from %2
sk: Inštaluje sa %1 z %2

[ctx: A placeholder title used in the dialog when there is no better title available]
en: Download New Stuff
sk: Stiahnuť novú vec

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Updating information...
sk: Aktualizuje sa informácia

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: All Providers
sk: Všetci poskytovatelia

en: All categories are missing
sk: Všetky kategórie chýbajú

en: Alphabetical
sk: Abecedne

en: An error occurred during the installation process:
    %1
sk: Počas procesu inštalácie sa vyskytla chyba: 
    %1

[ctx: An informational message which is shown to inform the user they are not authorized to use GetHotNewStuff functionality]
en: You are not authorized to Get Hot New Stuff. If you think this is in error, please contact the person in charge of your permissions.
sk: Nemáte oprávnenie na získanie nových vecí. Ak si myslíte že toto je chyba, prosím kontaktujte osobu zodpovednú za vaše oprávnenia.

[ctx: An unnamed provider]
en: Your Provider
sk: Váš poskytovateľ

en: Author:
sk: Autor:

en: Become a Fan
sk: Stať sa fanúšikom

en: Category:
sk: Kategória:

en: Changelog:
sk: Zoznam zmien:

[ctx: Combined title for the entry details page made of the name of the entry, and the author's name]
en: %1 by %2
sk: %1 od %2

en: Comments and Reviews:
sk: Komentáre a recenzie:

en: Configuration file exists, but cannot be opened: "%1"
sk: Konfiguračný súbor existuje, ale nepodarilo sa ho otvoriť: "%1"

en: Configuration file is invalid: "%1"
sk: Konfiguračný súbor je neplatný: "%1"

en: Configure menu
sk: Nastaviť ponuku

en: Configure menu - %1
sk: Nastaviť ponuku - %1

en: Could not create a package installer for the service type %1: The installer does not have a valid structure
sk: Nepodarilo sa vytvoriť inštalátor balíka pre typ služby %1: Inštalačný program nemá platnú štruktúru

en: Could not determine the type of archive of the downloaded file %1
sk: Nepodarilo sa určiť typ archívu stiahnutého súboru %1

en: Could not initialise the installation handler for %1
    This is a critical error and should be reported to the application author
sk: Nepodarilo sa inicializovať obslužný program inštalácie pre %1
    Toto je kritická chyba a mala by sa nahlásiť autorovi aplikácie

en: Could not install "%1": file not found.
sk: Nepodarilo sa nainštalovať "%1": súbor nenájdený.

en: Could not install %1
sk: Nepodarilo sa nainštalovať %1

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
sk: Nepodarilo sa načítať poskytovateľov obsahu zo súboru: %1

en: Could not open %1 for reading
sk: Nie je možné otvoriť %1 na čítanie

en: Could not open %1 for writing
sk: Nie je možné otvoriť %1 na zápis

en: Could not perform an installation of the entry %1 as it does not have any downloadable items defined. Please contact the author so they can fix this.
sk: Nepodarilo sa vykonať inštaláciu položky %1, pretože nemá žiadne definované položky na stiahnutie. Prosím, kontaktujte autora, aby to mohli opraviť.

en: Detailed Tiles View Mode
sk: Režim zobrazenia podrobných dlaždíc

en: Details
sk: Detaily

en: Details for %1
sk: Detaily pre %1

en: Details view mode
sk: Režim zobrazenia podrobností

en: Download New %1...
sk: Stiahnuť nové %1...

en: Download New Stuff...
sk: Stiahnuť nové veci...

en: Download of "%1" failed, error: %2
sk: Stiahnutie "%1" zlyhalo, chyba: %2

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
sk: Stiahnutie položky zlyhalo: neexistuje URL pre stiahnutie "%1".

en: Downloads
sk: Preberania

en: Error initializing provider.
sk: Chyba pri inicializácii poskytovateľa.

en: Everything
sk: Všetko

en: Failed to adopt '%1'
    %2
sk: Nepodarilo sa prijať '%1'
    %2

en: Failed to create a job for the package management task. This is usually because the package is invalid. We attempted to operate on the package %1
sk: Nepodarilo sa vytvoriť úlohu pre úlohu správy balíkov. Dôvodom je zvyčajne to, že balík je neplatný. Pokúsili sme sa spracovať balík %1

en: Failed to open the archive file %1. The reported error was: %2
sk: Nepodarilo sa otvoriť archívny súbor %1. Nahlásená chyba bola: %2

en: For this menu there are some more tools suggested which are currently not installed:
sk: Pre túto ponuku sú navrhované nejaké ďalšie nástroje, ktoré nie sú nainštalované:

en: Get Hot New Stuff
sk: Získať nové veci

en: Get Hot New Stuff!
sk: Získať nové veci!

en: Go to...
sk: Prejsť na...

en: Homepage:
sk: Domovská stránka:

en: How To Donate:
sk: Ako prispieť:

en: Icons
sk: Ikony

en: Icons Only View Mode
sk: Režim zobrazenia iba ikony

en: Icons view mode
sk: Režim zobrazenia ikon

en: Initializing
sk: Inicializuje sa

en: Install
sk: Inštalovať

en: Install Again
sk: Inštalovať znovu

en: Installation of %1 failed: %2
sk: Inštalácia %1 zlyhala: %2

en: Installed
sk: Nainštalované

en: Installing
sk: Inštaluje sa

en: Invalid item.
sk: Neplatná položka.

en: Key used for signing:
sk: Kľúč použitý pre podpisovanie:

[ctx: Knewstuff5]
en: All Entries
sk: Zobraziť položky

[ctx: Knewstuff5]
en: Back
sk: Späť

[ctx: Knewstuff5]
en: Featured
sk: Odporúčané

[ctx: Knewstuff5]
en: New
sk: Nový

[ctx: Knewstuff5]
en: Popular
sk: Populárne

[ctx: Knewstuff5]
en: Recommended
sk: Odporúčaný

[ctx: Knewstuff5]
en: Restart
sk: Znovu spustiť

[ctx: Knewstuff5]
en: Search Preset: %1
sk: Hšadať predvoľbu: %1

[ctx: Knewstuff5]
en: Shelf
sk: Polička

[ctx: Knewstuff5]
en: Subscriptions
sk: Odbery

[ctx: Knewstuff5]
en: Up
sk: Hore

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is being installed OR uninstalled]
en: Working...
sk: Pracujem...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is in the process of being updated]
en: Updating...
sk: Aktualizuje sa...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is installing]
en: Installing...
sk: Inštaluje sa...

[ctx: Label for the busy indicator which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: Invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
sk: Neplatný alebo neznámy stav. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Prosím nahláste to KDE Komunite v hlásení o chybe</a>.

en: Large Preview View Mode
sk: Režim zobrazenia veľkých ukážok

en: Learn how to add your own hot new stuff to this list
sk: Naučiť sa, ako do tohto zoznamu pridať vlastné horúce novinky

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Installed Only
sk: Iba nainštalované

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Show Only Installed Entries
sk: Zobraziť iba inštalované položky

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Show Only Updateable Entries
sk: Zobraziť iba aktualizovateľné položky

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Updateable Only
sk: Iba Aktualizovateľné

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show All Entries
sk: Zobraziť všetky položky

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show Everything
sk: Zobraziť všetko

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show Most Downloaded First
sk: Zobraziť najsťahovanejšie ako prvé

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show most downloaded first
sk: Zobraziť najsťahovanejšie ako prvé

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show Highest Rated First
sk: Zobraziť najlepšie ako prvé

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show highest rated first
sk: Zobraziť najlepšie ako prvé

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show Most Recent First
sk: Zobraziť najnovšie ako prvé

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show most recent first
sk: Zobraziť najnovšie ako prvé

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort Alphabetically By Name
sk: Zoradiť abecedne podľa názvu

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort alphabetically
sk: Zoradiť abecedne

en: Loading Preview
sk: Načítava sa náhľad

en: Loading data
sk: Načítavajú sa dáta

en: Loading data from provider
sk: Načítavajú sa dáta od poskytovateľa

en: Loading of providers from file: %1 failed
sk: Načítavanie poskytovateľov zo súboru: %1 zlyhalo

en: Loading one preview | Loading %1 previews
sk[0]: Načítava sa náhľad
sk[1]: Načítavajú sa %1 náhľady
sk[2]: Načítava sa %1 náhľadov

en: Loading provider information
sk: Načítavajú sa informácie o poskytovateľovi

en: Main section
sk: Hlavná sekcia

en: More section
sk: Viac sekcií

en: More tools...
sk: Viac nástrojov...

en: Most downloads
sk: Najviac stiahnutí

en: Move down
sk: Posunúť nižšie

en: Move to Main section
sk: Presunúť do hlavnej sekcie

en: Move to More section
sk: Presunúť na viac sekcií

en: Move up
sk: Posunúť vyššie

en: Network error %1: %2
sk: Chyba siete %1: %2

en: Newest
sk: Najnovšie

en: None
sk: Žiadny

en: Order by:
sk: Zoradiť podľa:

en: Overwrite File
sk: Prepísať súbor

en: Pick Update Item
sk: Vybrať položku na aktualizáciu

en: Pick Your Installation Option
sk: Vyberte si možnosť inštalácie

[ctx: Placeholder title for when a comment has no subject, but does have a rating]
en: <i>(no title)</i>
sk: <i>(žiadny názov)</i>

en: Please pick the item from the list below which should be used to apply this update. We were unable to identify which item to select, based on the original item, which was named %1
sk: Vyberte položku zo zoznamu nižšie, ktorá by sa mala použiť na vykonanie tejto aktualizácie. Na základe pôvodnej položky s názvom %1 sa nám nepodarilo identifikovať, ktorú položku vybrať

en: Please select the option you wish to install from the list of downloadable items below. If it is unclear which you should chose out of the available options, please contact the author of this item and ask that they clarify this through the naming of the items.
sk: Prosím vyberte možnosť, ktorú si želáte nainštalovať zo zoznamu stiahnuteľných položiek nižšie. Ak nie je jasné, ktorú položku z dostupných si máte vybrať, kontaktujte prosím autora tejto položky na objasnenie názvov položiek.

en: Preview
sk: Náhľad

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
sk: Inštalátor doplnkov %1

en: Provider information
sk: Informácie o poskytovateľovi

en: Provider:
sk: Poskytovateľ:

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Rating:
sk: Hodnotenie:

en: Rating: %1%
sk: Hodnotenie: %1%

en: Recent
sk: Nedávne

[ctx: Request installation of this item]
en: Install
sk: Inštalovať

[ctx: Request installation of this item, available when there is exactly one downloadable item]
en: Install
sk: Inštalovať

[ctx: Request uninstallation of this item]
en: Uninstall
sk: Odinštalovať

[ctx: Request updating of this item]
en: Update
sk: Aktualizovať

en: Reset
sk: Obnoviť

en: Search...
sk: Hľadať...

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Select Signing Key
sk: Vyberte kľúč na podpisovanie

[ctx: Show installation options, where there is more than one downloadable item]
en: Install...
sk: Inštalovať...

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
sk: <i>%1</i>

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <br />Size: %1
sk: <br />Veľkosť: %1

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <p>Size: %1</p>
sk: >Veľkosť: %1</p>

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being installed OR uninstalled]
en: Currently working on the item %1 by %2. Please wait...
sk: Momentálne sa pracuje na položke %1 od %2. Počkajte prosím...

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being updated]
en: Currently updating the item %1 by %2. Please wait...
sk: Aktuálne sa aktualizuje položka %1 od %2. Prosím čakajte...

[ctx: Status message which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: This item is currently in an invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
sk: Táto položka je momentálne v neplatnom alebo neznámom stave. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Prosím nahláste to KDE Komunite v hlásení o chybe</a>.

[ctx: Subheading for the tile view, located immediately underneath the name of the item]
en: By <i>%1</i>
sk: Od <i>%1</i>

[ctx: Text for an action which causes the specified website to be opened using the user's system default browser]
en: Open Website: %1
sk: Otvoriť webovú stránku: %1

[ctx: Text for an action which will attempt to send an email using the user's system default email client]
en: Send Email To: %1
sk: Poslať Email do: %1

en: The KNSRC file you want to show. If none is passed, you will be presented with a dialog which lets you switch between all the config files installed into the systemwide knsrc file location
sk: Súbor KNSRC, ktorý chcete zobraziť. Ak nie je odovzdaný žiadny, zobrazí sa dialógové okno, ktoré vám umožní prepínať medzi všetkými nainštalovanými konfiguračnými súbormi do celosystémového umiestnenia súboru knsrc

en: The Open Collaboration Services instance %1 does not support the attempted function.
sk: Inštancia Open Collaboration Services %1 nepodporuje akciu, ktorú chcete spraviť.

[ctx: The author label in case the comment was written by the author of the content entry the comment is attached to]
en: %1 <i>(author)</i>
sk: %1 <i>(autor)</i>

en: The content available here has been uploaded by users like you, and has not been reviewed by your distributor for functionality or stability.
sk: Obsah, ktorý je tu k dispozícii, nahrali používatelia, ako ste vy, a nebol skontrolovaný distribútorom z hľadiska funkčnosti alebo stability.

[ctx: The dialog title when we know which type of stuff is being requested]
en: Download New %1
sk: Stiahnuť nové %1

[ctx: The first entry in the category selection list (also the default value)]
en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: The installation failed while attempting to run the command:
    %1
    
    The returned output was:
    %2
sk: Inštalácia zlyhala pri pokuse o spustenie príkazu: 
    %1
    
    Vrátený výstup bol:
    %2

en: The installation failed with code %1 while attempting to run the command:
    %2
    
    The returned output was:
    %3
sk: Inštalácia zlyhala s kódom %1 pri pokuse o spustenie príkazu:
    %2
    
    Vrátený výstup bol:
    %3

en: The installation of %1 failed to create the expected new directory %2
sk: Inštalácia %1 zlyhala pri vytváraní očakávaného nového adresára %2

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain a correct KPackage structure.
sk: Inštalácia %1 zlyhala, pretože stiahnutý balík neobsahuje správnu štruktúru KPackage.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
sk: Inštalácia %1 zlyhala, pretože stiahnutý balík neobsahuje užitočné meta informácie, čo znamená, že nejde o platný balík KPackage.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not list a service type.
sk: Inštalácia %1 zlyhala, pretože stiahnutý balík neuvádza typ služby.

en: The installation of %1 failed, as the service type %2 was not accepted by the system (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
sk: Inštalácia %1 zlyhala, pretože systém neprijal typ služby %2 (zabudli ste nainštalovať doplnok podpory KPackage alebo tohto typu balíka?)

[ctx: The number of times the item has been downloaded]
en: %1 downloads
sk: %1 stiahnutí

en: The removal of %1 failed, as the downloaded file %2 could not be automatically removed.
sk: Odstránenie súboru %1 zlyhalo, pretože stiahnutý súbor %2 nebolo možné automaticky odstrániť.

en: The removal of %1 failed, as the installed file %2 could not be automatically removed. You can attempt to manually delete this file, if you believe this is an error.
sk: Odstránenie %1 sa nepodarilo, pretože nainštalovaný súbor %2 nebolo možné automaticky odstrániť. Tento súbor sa môžete pokúsiť odstrániť ručne, ak sa domnievate, že ide o chybu.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain a correct KPackage structure.
sk: Odstránenie %1 zlyhalo, pretože nainštalovaný balík neobsahuje správnu štruktúru KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
sk: Odstránenie %1 zlyhalo, pretože nainštalovaný balík neobsahuje žiadne užitočné meta informácie, čo znamená, že nejde o platný balík KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the installed package is not a supported type (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
sk: Odstránenie %1 zlyhalo, pretože nainštalovaný balík nie je podporovaným typom (zabudli ste nainštalovať doplnok podpory KPackage pre tento typ balíka?)

en: The removal of %1 failed, as there seems to somehow be more than one thing installed, which is not supposed to be possible for KPackage based entries.
sk: Odstránenie %1 zlyhalo, pretože sa zdá, že je nejako nainštalovaných viac vecí, čo by podľa odhadov nemalo byť možné pre položky založené na KPackage.

en: The removal of %1 failed, due to the installed file not being a KPackage. The file in question was %2, and you can attempt to delete it yourself, if you are certain that it is not needed.
sk: Odstránenie %1 zlyhalo, pretože nainštalovaný súbor nie je súborom KPackage. Dotknutý súbor bol %2 a môžete sa ho pokúsiť odstrániť sami, ak ste si istí, že už nie je potrebný.

en: The service is currently undergoing maintenance and is expected to be back in %1.
sk: Služba v súčasnosti prechádza údržbou a očakáva sa, že bude obnovená v %1.

en: The service type %1 was not understood by the KPackage installer
sk: Typ služby %1 nebol rozoznaný inštalátorom KPackage

[ctx: The string passed back in the case the requested category is not known]
en: Unknown Category
sk: Neznáma kategória

en: The uninstallation process failed to successfully run the command %1
    The output of was: 
    %2
    If you think this is incorrect, you can continue or cancel the uninstallation process
sk: Proces odinštalovania zlyhal pri úspešnom spustení príkazu %1
    Výstup bol:
    %2
    Ak si myslíte, že je to nesprávne, môžete pokračovať alebo zrušiťproces odinštalovania

[ctx: The value returned for an unknown role when requesting data from the model.]
en: Unknown CommentsModel role
sk: Neznámy účel CommentsModel

en: This file already exists on disk (possibly due to an earlier failed download attempt). Continuing means overwriting it. Do you wish to overwrite the existing file?
sk: Tento súbor už na disku existuje (možno z predtým nepodareného pokusu na stiahnutie). Pokračovaním sa prepíše. Želáte si prepísať existujúci súbor?

en: Tiles
sk: Dlaždice

en: Timeout. Check Internet connection.
sk: Čas vypršal. Skontrolujte pripojenie do internetu.

[ctx: Title for a dialog box which shows error messages]
en: An Error Occurred
sk: Došlo k chybe

[ctx: Title for the item which is checked when all comments should be shown]
en: Show All Comments
sk: Zobraziť všetky komentáre

[ctx: Title for the item which is checked when comments which are reviews, and their children should be shown]
en: Show Reviews and Replies
sk: Zobraziť hodnotenia aj odpovede

[ctx: Title for the item which is checked when only comments which are reviews should be shown]
en: Show Reviews Only
sk: Zobraziť iba hodnotenia

[ctx: Title for the page containing a view of the comments for the entry]
en: Comments and Reviews for %1
sk: Komentáre a recenzie pre %1

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
sk: Príliš veľa požiadaviek na server. Skúste to znovu za niekoľko minúť.

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
sk: Otvorí v okne prehliadača

en: Unable to move the file %1 to the intended destination %2
sk: Súbor %1 sa nedá presunúť na určený cieľ %2

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
sk: Neznáma chyba API služby otvorenej spolupráce. (%1)

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updateable
sk: Aktualizovateľné

en: Updating
sk: Aktualizuje sa

en: Upload...
sk: Odosielanie...

en: Use
sk: Použiť

[ctx: Used to construct the button's label (which will become Download New 'this value'...)]
en: Stuff
sk: Veci

en: We failed to identify a good link for updating %1, and are unable to perform the update
sk: Nepodarilo sa identifikovať dobrý odkaz na aktualizáciu %1 a nie je možné vykonať aktualizáciu

en: You are now a fan.
sk: Teraz ste fanúšik.

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
sk: Váš zostatok na účte je príliš nízky:
    Zostatok: %1
    Cena: %2

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
sk[0]: 1 fanúšik
sk[1]: %1 fanúšikovia
sk[2]: %1 fanúšikov

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
sk: Táto položka stojí %1 %2.
    Chcete ju kúpiť?

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
sk: Váš hlas bol zaznamenaný.
