mate-power-manager 1.25.0 - en to sk translation catalogue (370 entries)

en: %i %s %i %s
sk: %i %s a %i %s

en: %i hour | %i hours
sk[0]: %i hodina
sk[1]: %i hodiny
sk[2]: %i hodín
sk[3]: %i hodín

en: %i minute | %i minutes
sk[0]: %i minúta
sk[1]: %i minúty
sk[2]: %i minút
sk[3]: %i minút

en: %s %s remaining (%.1f%%)
sk: %s: zostáva %s (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
sk: %s: %s do nabitia (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
sk: %s: %s do nabitia (%.1f%%)
    Postačuje na %s behu z batérie

en: %s charging (%.1f%%)
sk: %s: nabíjanie (%.1f %%)

en: %s discharging (%.0f%%)
sk: %s vybíjanie (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
sk: %s: vybíjanie (%.1f %%)

en: %s empty
sk: %s: prázdne

en: %s is fully charged
sk: %s je plne nabitá

en: %s not present
sk: %s: nie je prítomné

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
sk: %s záložnej energie UPS zostáva (%.0f %%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
sk: zostávajúci čas na batériu je %s (%.0f %%)

en: %s remaining
sk: Zostáva %s

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
sk: %s: čaká na nabíjanie (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
sk: %s: čaká na vybíjanie (%.1f%%)

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Actions
sk: Operácie

en: Adjusts laptop panel brightness.
sk: Nastaví jas obrazovky na notebooku.

en: Allow backlight brightness adjustment
sk: Povoliť reguláciu intenzity podsvietenia

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
sk: Umožňuje používateľovi potlačiť automatickú úsporu energie.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
sk: Zostáva vám ešte približne <b>%s</b> záložnej kapacity UPS (%.0f %%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
sk: Približne <b>%s</b> kapacity UPS (%.0f%%). Obnovte dodávku elektrickej energie, aby ste sa vyhli prípadnej strate údajov.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
sk: Zostáva ešte približne <b>%s</b> (%.0f %%)

en: Ask me
sk: Spýtať sa

en: Attached computer battery low
sk: Pripojený počítač bez energie

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
sk: Pripojený počítač má málo energie (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
sk: Pripojený počítač má veľmi málo energie (%.0f%%). Ak sa nenabije, čoskoro prestane fungovať.

en: Attribute
sk: Atribút

en: Automatic sleep enabled
sk: Automatické uspanie je povolené

en: Automatic sleep inhibited
sk: Automatické uspanie je potlačené

en: Battery Charged | Batteries Charged
sk[0]: Batéria nabitá
sk[1]: Batérie nabité
sk[2]: Batérie nabité
sk[3]: Batérie nabité

en: Battery Discharging
sk: Batéria sa vybíja

en: Battery critical low action
sk: Akcia pri takmer vybitej batérii

en: Battery critically low
sk: Batéria je takmer vybitá

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
sk: Vaša batéria má príliš nízku kapacitu (%1.1f %%), čo znamená, že môže byť stará alebo pokazená.

en: Battery is full
sk: Batéria je nabitá

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
sk: Batéria je plne nabitá.
    Poskytuje %s behu počítača

en: Battery is low
sk: Batéria je slabá

en: Battery is very low
sk: Batéria je takmer vybitá

en: Battery low
sk: Batéria je slabá

en: Battery may be broken
sk: Batéria je možno pokazená

en: Blank screen
sk: Prázdna obrazovka

en: Brightness Applet
sk: Aplet jasu

en: Brightness Applet Factory
sk: Vytváracie rozhranie apletu jasu

en: Cannot connect to mate-power-manager
sk: Nedá sa spojiť so Správcom napájania MATE

en: Cannot get laptop panel brightness
sk: Nedá sa získať jas obrazovky prenosného počítača

en: Capacity
sk: Kapacita

en: Capacity:
sk: Kapacita:

en: Cell charge
sk: Nabitie článku

en: Cell phone battery low
sk: Batéria mobilného telefónu je slabá

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
sk: Prenosný telefón má málo enrgie (%.0f%%)

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Prenosný telefón má veľmi málo energie (%.0f%%). Ak sa nenabije, čoskoro prestane fungovať.

en: Charge
sk: Nabitie

en: Charge accuracy
sk: Presnosť nabíjania

en: Charge profile
sk: Profil nabíjania

en: Charge rate:
sk: Tempo nabíjania:

en: Charge time:
sk: Čas nabitia:

en: Charged
sk: Nabité

en: Charging
sk: Nabíja sa

en: Check CPU load before sleeping
sk: Pred uspaním skontrolovať záťaž procesora

en: Computer failed to hibernate.
sk: Zlyhalo prepnutie počítača do režimu hibernácie.

en: Computer failed to suspend.
sk: Zlyhalo prepnutie počítača do režimu spánku.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
sk: Počítač sa o malú chvíľu hibernuje, pokiaľ ho nepripojíte k sieti.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
sk: Počítač sa o malú chvíľu vypne, pokiaľ ho nepripojíte k sieti.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
sk: Počítač sa o malú chvíľu uspí, pokiaľ ho nepripojíte k sieti.

en: Configure power management
sk: Nastavuje správu napájania

en: Correction factor
sk: Opravný faktor

en: Could not get the maximum value of the backlight
sk: Nepodarilo sa získať maximálnu hodnotu úroveň podsvietenia

en: Could not get the value of the backlight
sk: Nepodarilo sa získať hodnotu úrovne podsvietenia

en: Could not set the value of the backlight
sk: Nepodarilo sa nastaviť hodnotu úrovne podsvietenia

en: Current charge:
sk: Úroveň nabitia:

en: Data length:
sk: Dĺžka údajov:

en: Description
sk: Popis

en: Design charge:
sk: Nabitie od výrobcu:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device History
sk: História zariadenia

en: Device Information
sk: Informácie o zariadení

en: Device Profile
sk: Profil zariadenia

en: Di_m display when idle
sk: Stl_miť displej pri nečinnosti

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
sk: Stlmiť obrazovku po určitom čase neaktivity, ak je systém napájaný z elektrickej siete

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
sk: Stlmiť obrazovku po určitom čase nečinnosti, ak je systém napájaný z batérie

en: Discharge accuracy
sk: Presnosť vybíjania

en: Discharge profile
sk: Profil vybíjania

en: Discharge time:
sk: Čas vybitia:

en: Discharging
sk: Vybíja sa

en: Display
sk: Displej

en: Display DPMS activated
sk: DPMS displeja je zapnuté

en: Display options for the notification icon.
sk: Možnosti zobrazenia pre ikonu upozornení.

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Empty
sk: Prázdna

en: Energy
sk: Energia

en: Energy (design)
sk: Energia (konštrukčná)

en: Energy when empty
sk: Energia vo vybitom stave

en: Energy when full
sk: Energia v nabitom stave

en: Excellent
sk: Vynikajúca

en: Exit after a small delay (for debugging)
sk: Skončiť po malom oneskorení (na ladenie)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
sk: Skončiť po načítaní správcu napájania (na ladenie)

en: Failed to hibernate
sk: Hibernácia zlyhala

en: Failed to suspend
sk: Uspanie zlyhalo

en: Failure was reported as:
sk: Zlyhanie bolo nahlásené nasledovne:

en: Fair
sk: Uspokojivá

en: General
sk: Všeobecné

en: Get the current brightness
sk: Získať aktuálny jas

en: Get the number of brightness levels supported
sk: Získať počet podporovaných úrovní jasu

en: Good
sk: Dobrá

en: Graph type:
sk: Typ grafu:

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Hibernate button action
sk: Akcia pri stlačení tlačidla Hibernovať

en: History
sk: História

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
sk: Určuje, či sa má zobraziť upozornenie po zlyhaní uspania alebo hibernácie.

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
sk: Určuje, či sa má zobraziť upozornenie po úplnom dobití batérie.

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
sk: Určuje, či sa má zobraziť upozornenie, keď je batéria blízko vybitia.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
sk: Určuje, či majú byť v kontextovom menu zobrazené položky nastavenia a štatistiky

en: If sounds should be used
sk: Určuje, či sa majú použiť zvuky

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
sk: Určuje, či sa majú použiť zvuky, keď je batéria vybitá, alebo keď požiadavky o potlačenie zastavili akciu vyvolanú politikou.

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
sk: Určuje, či sa má záťaž procesora skontrolovať pred vykonaním akcie pre čas nečinnosti.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
sk: Určuje, či má nastať udalosť batérie vtedy, keď je kryt zavretý a napájanie je odpojené zo siete

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
sk: Určuje, či má nastať udalosť batérie pre zavretie krytu (napríklad „Uspať, ak systém beží z batérie a zavrie sa kryt“), ak bol predtým kryt zatvorený a napájanie zo siete neskôr odpojené.

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
sk: Či má byť znížený jas podsvietenia klávesnice, keď je počítač napájaný z batérie

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
sk: Určuje, či sa má jas obrazovky meniť pri prechode medzi napájaním zo siete a napájaním z batérie.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
sk: Určuje, či sa má stlmiť obrazovka na úsporu energie v čase, keď počítač nepracuje a je napájaný zo siete.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
sk: Určuje, či sa má stlmiť obrazovka na úsporu energie v čase, keď počítač nepracuje a je napájaný z batérie.

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
sk: Určuje, či sa má znižovať jas obrazovky na úsporu energie v čase, keď je počítač napájaný z batérie.

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
sk: Určuje, či má byť používateľ upozornený, keď je napájanie odpojené zo siete.

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
sk: Určuje, či sa majú používať upozornenia založené na čase. Ak je nastavené na false, tak sa bude používať percentuálna zmena, čo môže pomôcť pri problémoch s chybným ACPI BIOS-om.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
sk: Určuje, či sa má zobrazovať varovanie o vybití pre pokazenú batériu

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
sk: Určuje, či sa má zobrazovať varovanie o vybití pre pokazenú batériu.

en: Image
sk: Obrázok

en: Inhibit Applet
sk: Aplet potlačenia

en: Inhibit Applet Factory
sk: Vytváracie rozhranie pre aplet potlačenia

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
sk: Jas podsvietenia klávesnice pri napájaní zo siete

en: Keyboard battery low
sk: Batéria klávesnice je slabá

en: LCD brightness : %d%%
sk: Jas LCD : %d %%

en: LCD brightness when on AC
sk: Jas LCD počas napájania zo siete

en: LCD dimming amount when on battery
sk: Úroveň stlmenia LCD počas napájania z batérie

en: Laptop battery critically low
sk: Batéria prenosného počítača je takmer vybitá

en: Laptop battery low
sk: Batéria prenosného počítača je slabá

en: Laptop lid close action on battery
sk: Akcia pri zavretí krytu prenosného počítača počas napájania z batérie

en: Laptop lid close action when on AC
sk: Akcia pri zavretí krytu prenosného počítača počas napájania zo siete

en: Laptop lid is closed
sk: Kryt prenosného počítača je zavretý

en: Last full charge:
sk: Posledné plné nabitie:

en: Lead acid
sk: Olovený článok

en: Lid has closed
sk: Kryt bol zavretý

en: Lid has opened
sk: Kryt bol otvorený

en: Lithium Ion
sk: Lítium-ión

en: Lithium Iron Phosphate
sk: Lítium-fosforečnan železitý

en: Lithium Polymer
sk: Lítium-polymér

en: Lock GNOME keyring on sleep
sk: Uzamknúť zväzok kľúčov GNOME pri uspaní

en: Lock screen on hibernate
sk: Uzamknúť obrazovku pri hibernovaní

en: Lock screen on suspend
sk: Uzamknúť obrazovku pri uspaní

en: Lock screen when blanked
sk: Uzamknúť pri prázdnej obrazovke

en: MATE Power Manager
sk: Správca napájania MATE

en: MATE Power Manager Backlight Helper
sk: Pomocník podsvietenia v Správcovi napájania MATE

en: MATE Power Preferences
sk: Nastavenia napájania MATE

en: Make Default
sk: Nastaviť ako predvolené

en: Manual inhibit
sk: Ručné potlačenie

en: Media player battery low
sk: Multimediálny prehrávač bez energie

en: Media player is low in power (%.0f%%)
sk: Multimediálny prehrávač má málo energie (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Multimediálny prehrávač má veľmi málo energie (%.0f%%). Ak sa nenabije, čoskoro prestane fungovať.

en: Method used to blank screen on AC
sk: Spôsob vypnutia obrazovky pri napájaní zo siete

en: Method used to blank screen on battery
sk: Spôsob vypnutia obrazovky pri napájaní z batérie

en: Missing
sk: Chýba

en: Mouse battery low
sk: Batéria myši je slabá

en: Never
sk: Nikdy

en: Nickel Cadmium
sk: Nikel-kadmium

en: Nickel metal hydride
sk: Nikel-metal hydrid

en: No
sk: Nie

en: No backlights were found on your system
sk: Vo vašom systému nebolo nájdené žiadne podsvieteniw

en: No valid option was specified
sk: Nebola určená žiadna platná možnosť

en: Notification Area
sk: Oblasť oznámení

en: Notify on a low power
sk: Upozorniť na slabú batériu

en: Notify on a sleep failure
sk: Upozorniť na zlyhanie uspania

en: Notify when AC adapter is disconnected
sk: Upozorniť pri odpojení z elektrickej siete

en: Notify when fully charged
sk: Upozorniť pri plnom dobití

en: Observe power management
sk: Pozoruje správu napájania

en: On AC Power
sk: Napájané zo siete

en: On Battery Power
sk: Napájané z batérie

en: On UPS Power
sk: Napájané z UPS

en: On battery power
sk: Napájaný z batérie

en: Online
sk: Zapojené

en: Only display an icon when a battery is p_resent
sk: Ikonu zobrazovať len ak je p_rítomná nejaká batéria

en: Only display an icon when charging or _discharging
sk: Ikonu zobrazovať len počas nabíjania alebo vy_bíjania

en: PDA battery low
sk: Batéria PDA je slabá

en: PDA is low in power (%.0f%%)
sk: PDA má málo energie (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: PDA má veľmi málo energie (%.0f%%). Ak sa nenabije, čoskoro prestane fungovať.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
sk: Percento jasu podsvietenia klávesnice, ktoré sa má nastaviť pri napájaní zo siete. Platné hodnoty sú v rozmedzí 0 a 100.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
sk: Percento zníženia podsvietenia klávesnice pri nečinnosti.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
sk: Percento zníženia podsvietenia klávesnice pri napájaní z batérie.

en: Percentage
sk: Percento

en: Percentage action is taken
sk: Percento, kedy sa vykoná akcia

en: Percentage charge:
sk: Percento nabitia:

en: Percentage considered critical
sk: Percento, kedy je považovaná za takmer vybitú

en: Percentage considered low
sk: Percento, kedy je považovaná za slabú

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
sk: Ak nechcete prísť o údaje, pripojte napájaciu šnúru do elektrickej siete.

en: Poor
sk: Slabé

en: Power
sk: Mocnina

en: Power Information
sk: Informácie o napájaní

en: Power Management
sk: Správa napájania

en: Power Management Preferences
sk: Nastavenia Správy napájania

en: Power Manager
sk: Správca napájania

en: Power Manager Brightness Applet
sk: Aplet jasu Správcu napájania

en: Power Manager Inhibit Applet
sk: Aplet potlačenia Správcu napájania

en: Power Statistics
sk: Štatistika napájania

en: Power button action
sk: Akcia pre tlačidlo vypnutia

en: Power management daemon
sk: Démon správy napájania

en: Power plugged in
sk: Napájanie pripojené

en: Power unplugged
sk: Napájanie odpojené

en: Predicted time
sk: Odhadovaný čas

en: Prediction accuracy
sk: Presnosť odhadu

en: Present
sk: Prítomné

en: Product:
sk: Produkt:

en: Put _display to sleep when inactive for:
sk: Uspať _displej, ak je nečinný po dobu:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
sk: U_spať počítač, ak je nečinný po dobu:

en: Rechargeable
sk: Nabíjacie

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
sk: Znížiť intenzitu podsvietenia obrazovky počas napájania z batérie

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
sk: Znížiť podsvietenie klávesnice pri napájaní z batérie

en: Refreshed
sk: Obnovené

en: Resumed
sk: Obnovené

en: Select this device at startup
sk: Zvoliť toto zariadenie pri štarte

en: Serial number
sk: Sériové číslo

en: Serial number:
sk: Sériové číslo:

en: Set display _brightness to:
sk: Nastaviť _jas displeja na:

en: Set the current brightness
sk: Nastaviť aktuálny jas

en: Show data points
sk: Zobraziť dátové body

en: Show version of installed program and exit
sk: Zobraziť verziu nainštalovaného programu a skončiť

en: Shutdown
sk: Vypnúť

en: Sleep timeout computer when on AC
sk: Časový limit uspania počítača pri napájaní zo siete

en: Sleep timeout computer when on UPS
sk: Časový limit uspania počítača pri použití záložného zdroja

en: Sleep timeout computer when on battery
sk: Časový limit uspania počítača pri napájaní z batérie

en: Sleep timeout display when on AC
sk: Časový limit uspania displeja pri napájaní zo siete

en: Sleep timeout display when on UPS
sk: Časový limit uspania displeja pri použití záložného zdroja

en: Sleep timeout display when on battery
sk: Časový limit uspania displeja pri napájaní z batérie

en: State
sk: Štát

en: Statistics
sk: Štatistika

en: Status:
sk: Stav:

en: Supply
sk: Dodávka

en: Suspend
sk: Uspať

en: Suspend button action
sk: Akcia pri stlačení tlačidla uspania

en: Suspend failed
sk: Uspanie zlyhalo

en: Suspend started
sk: Uspanie spustené

en: Tablet battery low
sk: Tablet bez energie

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
sk: Tablet má málo energie (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Tablet má veľmi málo energie (%.0f%%). Ak sa nenabije, čoskoro prestane fungovať.

en: Technology
sk: Technológia

en: Technology:
sk: Technológia:

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
sk: DPMS metóda, ktorá sa použije na vyčistenie obrazovky pri napájaní zo siete.

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
sk: DPMS metóda, ktorá sa použije na vyčistenie obrazovky pri napájaní z batérie.

en: The ID of the last device selected
sk: ID posledného zariadenia vybraté

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
sk: UPS dosiahla úroveň, keď je už takmer vybitá. Tento počítač sa chystá hibernovať.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
sk: UPS dosiahla úroveň, keď je už takmer vybitá. Tento počítač sa chystá vypnúť.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
sk: UPS dosiahla úroveň, keď je už takmer vybitá. Keď sa celkom vybije, počítač sa <b>vypne</b>.

en: The URI to show to the user on sleep failure
sk: URI zobrazené používateľovi pri zlyhaní uspania

en: The action to take when the UPS is critically low.
sk: Akcia, ktorú vykonať, keď je UPS takmer vybitá.

en: The action to take when the UPS is low.
sk: Akcia, ktorú vykonať, keď je UPS slaá.

en: The action to take when the battery is critically low.
sk: Akcia, ktorú vykonať, keď je batéria takmer vybitá.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
sk: Akcia, ktorú vykonať, keď sa zavrie kryt prenosného počítača a napájaný je z elektrickej siete

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
sk: Akcia, ktorú vykonať, keď sa zavrie kryt prenosného počítača a napájaný je z batérie.

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
sk: Akcia, ktorú vykonať, keď je stlačené tlačidlo hibernácie.

en: The action to take when the system power button is pressed.
sk: Akcia, ktorú vykonať, keď je stlačené tlačidlo vypnutia.

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
sk: Akcia, ktorú vykonať, keď je stlačené tlačidlo uspania.

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
sk: Časový interval v sekundách, než sa uspí displej, keď je systém napájaný zo siete.

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
sk: Časový interval v sekundách, koľko musí byť počítač napájaný zo siete nečinný, kým dôjde k jeho uspaniu.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
sk: Časový interval v sekundách, koľko musí byť počítač napájaný z UPS nečinný, kým dôjde k jeho uspaniu.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
sk: Časový interval v sekundách, koľko musí byť počítač napájaný z UPS nečinný, kým dôjde k uspaniu displeja.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
sk: Časový interval v sekundách, koľko musí byť počítač napájaný z batérie nečinný, kým dôjde k jeho uspaniu.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
sk: Časový interval v sekundách, koľko musí byť počítač napájaný z batérie nečinný, kým dôjde k uspaniu displeja.

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
sk: Úroveň stlmenia jasu displeja, keď je systém napájaný z batérie. Možné hodnoty sú od 0 do 100.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
sk: Batéria dosiahla úroveň, keď je už takmer vybitá. Tento počítač sa chystá hibernovať.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
sk: Batéria dosiahla úroveň, keď je už takmer vybitá. Tento počítač sa chystá vypnúť.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
sk: Batéria dosiahla úroveň, keď je už takmer vybitá. Tento počítač sa chystá prepnúť do režimu spánku. <br><b>Upozornenie:</b> Aj v režime spánku je potrebné malé množstvo energie.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
sk: Batéria dosiahla úroveň, keď je už takmer vybitá. Keď sa celkom vybije, tento počítač sa <b>vypne</b>.

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
sk: Jas displeja, keď je systém napájaný zo siete. Možné hodnoty sú od 0.0 do 100.0.

en: The brightness of the screen when idle
sk: Jas displeja, keď je systém nečinný.

en: The default amount of time to dim the screen after idle
sk: Predvolený čas na stlmenie obrazovky po nečinnosti

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
sk: Predvolený čas na stmenie obrazovky po nečinnosti.

en: The default graph type to show for history
sk: Predvolený typ grafu, ktorý sa zobrazí pre históriu

en: The default graph type to show for stats
sk: Predvolený typ grafu, pre zobrazenie štatistík.

en: The default graph type to show in the history window.
sk: Predvolený typ grafu, ktorý sa zobrazí v okne histórie.

en: The default graph type to show in the stats window.
sk: Predvolený typ grafu, ktorý sa zobrazuje v okne štatistík.

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
sk: Identifikátor posledného zariadenia, ktorý je použitý na vrátenie zamerania správneho zariadenia.

en: The index of the page number to show by default
sk: Index čísla strany zobraziť v predvolenom stave.

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
sk: Index čísla strany zobraziť v predvolenom stave, ktorý je použitý na vrátenie zamerania správnej strany.

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
sk: Maximálny rozsah času zobrazeného na osi x grafu histórie.

en: The maximum time displayed for history
sk: Maximálny čas zobrazený v histórii

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
sk: Počet percent batérie, kedy sa považuje za takmer vybitú. Platné len ak je use-time-for-policy nastavené na false.

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
sk: Počet percent batérie, kedy sa považuje za slabú. Platné len ak je use-time-for-policy nastavené na false.

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
sk: Počet percent batérie, kedy sa vykoná kritická činnosť. Platné len ak je use-time-for-policy nastavené na false.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
sk: Percento zníženia podsvietenia klávesnice pri nečinnosti. Napríklad, ak je nastavené na „60“, podsvietenie bude znížené o 40% pri nečinnosti. Platné hodnoty sú v rozmedzí 0 a 100.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
sk: Percento zníženia podsvietenia klávesnice pri napájaní z batérie. Napríklad, ak je nastavené na „60“, podsvietenie bude znížené o 40% pri napájaní z batérie. Platné hodnoty sú v rozmedzí 0 a 100.

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
sk: Zostávajúci čas batérie v sekundách, kedy sa vykoná kritická činnosť  Platné len ak use-time-for-policy je nastavené na true.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
sk: Zostávajúci čas batérie v sekundách, kedy sa považuje za takmer vybitú Platné len ak use-time-for-policy je nastavené na true.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
sk: Zostávajúci čas batérie v sekundách, kedy sa považuje za slabú. Platné len ak use-time-for-policy je nastavené na true.

en: The time remaining when action is taken
sk: Zostávajúci čas, kedy sa vykoná akcia

en: The time remaining when critical
sk: Zostávajúci čas, keď je takmer vybitá

en: The time remaining when low
sk: Zostávajúci čas, keď je slabá

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
sk: Typ úsporného režimu, ktorý sa uplatní v prípade, že je počítač nečinný.

en: There is no data to display.
sk: Na zobrazenie nie sú žiadne údaje.

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
sk: Toto je jas panelu obrazovky prenosného počítača, použitý keď je relácia nečinná. Platí iba keď use-time-for-policy je nastavené na true.

en: This program can only be used by the root user
sk: Tento program môže používať iba používateľ root

en: This program must only be run through pkexec
sk: Tento program môže byť spustený iba cez pkexec

en: Time elapsed
sk: Uplynulý čas

en: Time to empty
sk: Čas do vybitia

en: Time to full
sk: Čas do nabitia

en: Type
sk: Typ

en: UPS Discharging
sk: UPS sa vybíja

en: UPS critical low action
sk: Akcia pri takmer vybitej UPS

en: UPS critically low
sk: UPS je takmer vybitá

en: UPS low
sk: UPS je slabá

en: UPS low power action
sk: Akcia pri slabej UPS

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown state
sk: Neznámy stav

en: Unknown technology
sk: Neznáma technológia

en: Unknown time
sk: Neznámy čas

en: Use mate-screensaver lock setting
sk: Použiť nastavenie uzamykania z mate-screensaver

en: Use smoothed line
sk: Použiť vyhladenú čiaru

en: Value
sk: Hodnota

en: Vendor
sk: Dodávateľ

en: Vendor:
sk: Dodávateľ:

en: Visit help page
sk: Navštíviť stránku pomocníka

en: Voltage
sk: Napätie

en: Waiting to charge
sk: Čaká na nabíjanie

en: Waiting to discharge
sk: Čaká na vybíjanie

en: When UPS power is _critically low:
sk: Keď je UPS _takmer vybitá:

en: When UPS power is l_ow:
sk: Keď je UPS s_labá:

en: When battery po_wer is critically low:
sk: Keď je _batéria takmer vybitá:

en: When laptop lid is cl_osed:
sk: Keď sa zavrie k_ryt prenosného počítača:

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
sk: Ak uspanie zlyhá, môžeme používateľovi zobraziť tlačidlo na nápravu situácie. Ponechajte prázdne, ak sa tlačidlo nemá zobraziť.

en: When the _suspend button is pressed:
sk: Keď je stlačené tlačidlo u_spania:

en: When the power _button is pressed:
sk: Keď je stlačené _tlačidlo vypnutia:

en: When to show the notification icon
sk: Kedy zobrazovať ikonu upozornenia

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
sk: Určuje, či sa má Správca siete pripájať a odpájať počas spánku.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
sk: Určuje, či sa má Správca siete pred uspaním alebo hibernovaním odpájať a pripájať sa po obnovení činnosti.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
sk: Určuje, či sa má uzamknúť zväzok kľúčov GNOME pred prejdením počítača do režimu hibernácie. To znamená, že zväzok kľúčov bude treba odomknúť po prebudení z hibernácie.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
sk: Určuje, či sa má uzamknúť zväzok kľúčov GNOME pred prejdením počítača do režimu spánku. To znamená, že zväzok kľúčov bude treba odomknúť po prebudení z režimu spánku.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
sk: Určuje, či má byť obrazovka uzamykaná, keď sa počítač zobúdza z hibernácie. Používa sa len v prípade, že nastavenie lock-use-screensaver je nastavený na false.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
sk: Určuje, či má byť obrazovka uzamykaná, keď sa počítač zobúdza zo spánku. Používa sa len v prípade, že nastavenie lock-use-screensaver je nastavený na false.

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
sk: Určuje, či má byť obrazovka uzamykaná, keď sa obrazovka vypína. Používa sa len v prípade, že nastavenie lock-use-screensaver je nastavený na false.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
sk: Určuje, čo robiť počas nečinnosti - hibernovať, uspať, alebo nerobiť nič

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
sk: Určuje, či sa má použiť nastavenie uzamykania obrazovky šetriča obrazovky MATE na rozhodovanie o uzamknutí obrazovky po hibernovaní, uspaní alebo po režime prázdnej obrazovky.

en: Whether to use time-based notifications
sk: Určuje, či sa majú používať upozornenia založené na čase

en: Whether we should show the history data points
sk: Určuje, či sa má zobrazovať história dátových bodov.

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
sk: Určuje, či sa má v štatistickom okne zobrazovať história dátových bodov.

en: Whether we should show the stats data points
sk: Určuje, či sa má zobrazovať štatistika dátových bodov.

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
sk: Určuje, či sa má v štatistickom okne zobrazovať štatistika dátových bodov.

en: Whether we should smooth the history data
sk: Určuje, či sa majú vyhladzovať dáta histórie.

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
sk: Určuje, či sa má vyhladzovať grafu histórie.

en: Whether we should smooth the stats data
sk: Určuje, či sa majú vyhladzovať štatistické údaje.

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
sk: Určuje, či sa majú vyhladzovať štatistické údaje v grafe.

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
sk: Bezdrôtová klávesnica pripojená k tomuto počítaču má málo energie (%.0f %%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Bezdrôtová klávesnica má veľmi málo energie (%.0f%%). Ak sa nenabije, čoskoro prestane fungovať.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
sk: Bezdrôtová myš pripojená k tomuto počítaču má málo energie (%.0f %%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sk: Bezdrôtová myš má veľmi málo energie (%.0f%%). Ak sa nenabije, čoskoro prestane fungovať.

en: Yes
sk: Áno

en: _About
sk: O progr_ame

en: _Always display an icon
sk: Vždy _zobrazovať ikonu

en: _Close
sk: Zat_voriť

en: _Help
sk: _Nápoveda

en: _Never display an icon
sk: _Nikdy nezobraziť ikonu

en: _Only display an icon when battery power is low
sk: _Ikonu zobraziť iba keď je batéria slabá

en: _Preferences
sk: _Nastavenia

en: _Reduce backlight brightness
sk: _Znížiť intenzitu podsvietenia

en: hour | hours
sk[0]: hodina
sk[1]: hodiny
sk[2]: hodín
sk[3]: hodín

en: minute | minutes
sk[0]: minúta
sk[1]: minút
sk[2]: minú
sk[3]: minút
