Xfce Apps - en to sk translation catalogue (396 entries)

en: %d occurrence | %d occurrences
sk[0]: %d výskyt
sk[1]: %d výskyty
sk[2]: %d výskytu
sk[3]: %d výskytov

en: %s | Authors: %s | Filename: %s
sk: %s | Autori: %s | Názov súboru: %s

en: <b>Color Scheme</b>
sk: <b>Farebná schéma</b>

en: <b>Display</b>
sk: <b>Zobrazenie</b>

en: <b>File Saving</b>
sk: <b>Ukladanie súborov</b>

en: <b>Font</b>
sk: <b>Písmo</b>

en: <b>General</b>
sk: <b>Všeobecné</b>

en: <b>History</b>
sk: <b>História</b>

en: <b>Indentation</b>
sk: <b>Odsadenie</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
sk: <b>Rôzne</b>

en: <b>Notebook Tabs</b>
sk: <b>Karty zápisníka</b>

en: <b>Smart Keys</b>
sk: <b>Chytré klávesy</b>

en: <b>Toolbar</b>
sk: <b>Panel nástrojov</b>

en: About this application
sk: O tejto aplikácii

en: All Documents
sk: Vo všetkych dokumentoch

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Always
sk: Vždy

en: Always show tabs even with one file
sk: Zobraziť vždy karty aj pri jednom súbore

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Application
sk: Aplikácia

en: Arabic
sk: Arabské

en: Armenian
sk: Arménske

en: Authentication is required to run Mousepad as root.
sk: Pre spustenie aplikácie Mousepad ako správca, je potrebné overenie totožnosti.

en: Auto indent a new line
sk: Automaticky odsadí nový riadok

en: Automatic reloading
sk: Automatické opätovné načítanie

en: Automatically select the search result and scroll the view
sk: Automaticky vybrať výsledok vyhľadávania a posunúť zobrazenie

en: Backspace: Delete indent spaces as tabs
sk: Backspace: Odstrániť odsadzovacie medzery ako tabulátory

en: Baltic
sk: Pobaltské

en: Body:
sk: Telo:

en: Button
sk: Tlačidlo

en: COLUMN
sk: STĹPEC

en: C_olumn number:
sk: Číslo _stĺpca:

en: Celtic
sk: Keltské

en: Central European
sk: Stredoeurópske

en: Change the case of the selection opposite case
sk: Zmeniť veľkosť písmen výberu na opačnú

en: Change the case of the selection to lowercase
sk: Zmení veľkosť písmen výberu na malé

en: Change the case of the selection to title case
sk: Zmení veľkosť počiatočných písmen na veľké

en: Change the case of the selection to uppercase
sk: Zmení veľkosť písmen výberu na veľké

en: Change the editor font
sk: Zmeniť písmo editora

en: Change the visibility of the main menubar
sk: Zmení viditeľnosť hlavného panelu ponuky

en: Change the visibility of the statusbar
sk: Zmení viditeľnosť stavovej lišty

en: Change the visibility of the toolbar
sk: Zmení viditeľnosť panelu nástrojov

en: Character(s) to use as end of line
sk: Znak(y), ktoré sa majú použiť ako koniec riadku

en: Checking encodings...
sk: Kontrola kódovaní…

en: Chinese Simplified
sk: Zjednodušená čínština

en: Chinese Traditional
sk: Tradičná čínština

en: Choose Mousepad Font
sk: Vybrať písmo aplikácie Mousepad

en: Choose a filetype
sk: Vybrať typ súboru

en: Clea_r
sk: Vy_mazať

en: Clear Documents History
sk: Vymazať históriu dokumentu

en: Clear _History
sk: Vymazať _históriu

en: Clear the recently used files history
sk: Vymazať históriu naposledy použitých súborov

en: Clearing the documents history will permanently remove all currently listed entries.
sk: Vymazanie histórie dokumentu natrvalo odstráni všetky aktuálne vypísané položky.

en: Client-side decorations (restart required)
sk: Dekorácie na strane klienta (vyžaduje sa reštart)

en: Close _Tab
sk: Zavrieť _kartu

en: Close the current document
sk: Zavrieť aktuálny dokument

en: Close this tab
sk: Zavrieť túto kartu

en: Close this window
sk: Zavrieť toto okno

en: Color scheme to use for the text view
sk: Farebná schéma pre zobrazenie textu

en: Conve_rt
sk: Konve_rtovať

en: Convert all tabs to spaces in the selection or document
sk: Skonvertuje všetky tabulátory na medzery vo výbere alebo dokumente

en: Convert all the leading spaces to tabs in the selected line(s) or document
sk: Skonvertuje všetky počiatočné medzery na tabulátory vo vybratých riadkoch alebo dokumente

en: Copy the selection
sk: Kopírovať výber

en: Create a new document
sk: Vytvoriť nový dokument

en: Create a new document from a template
sk: Vytvoriť nový dokument zo šablóny

en: Create a new document in a new window
sk: Vytvoriť nový dokument v novom okne

en: Cu_t
sk: Vys_trihnúť

en: Cut the selection
sk: Vystrihnúť výber

en: Cycled notebook tab switching
sk: Cyklovane prepínať karty zápisníkov

en: Cyrillic
sk: Cyrilika

en: Cyrillic/Russian
sk: Cyrilika/Ruská

en: Cyrillic/Ukrainian
sk: Cyrilika/Ukrajinská

en: Decrease the indentation of the selection or current line
sk: Zníži odsadenie výberu alebo riadku

en: Default
sk: Predvolené

en: Default encoding:
sk: Predvolené kódovanie:

en: Default language:
sk: Predvolený jazyk:

en: Delete _Line
sk: Vymazať _riadok

en: Delete the current line
sk: Vymazať aktuálny riadok

en: Delete the current selection
sk: Vymazať aktuálny výber

en: Display line endings
sk: Zobraziť konce riadkov

en: Display the Mousepad user manual
sk: Zobraziť návod na použite pre Mousepad

en: Display whitespace
sk: Zobraziť prázdne miesto

en: Do not register with the D-BUS session message bus
sk: Neregistrovať so zbernicou správ sedenia D-BUS

en: Do you want to save the changes before closing?
sk: Chcete uložiť zmeny pred zatvorením?

en: Do you want to save your changes before reloading?
sk: Chcete pred opätovným načítaním uložiť zmeny?

en: Document
sk: V dokumente

en: Document Settings
sk: Nastavenia dokumentu

en: Document menu
sk: Nastavenia dokumentu

en: Down
sk: Nadol

en: Drag & Drop
sk: Ťahaj a pusť

en: Dup_licate Line / Selection
sk: Dup_likovať riadok alebo výber

en: Duplicate the current line or selection
sk: Zduplikuje aktuálny riadok alebo výber

en: ENCODING
sk: KÓDOVANIE

en: Edit menu
sk: Menu úprav

en: Eight spaces
sk: Osem medzier

en: Enable _syntax highlighting
sk: Povoliť zvý_razňovanie syntaxe

en: Enable automatic indentation
sk: Zapnúť automatické odsadenie

en: Enable text _wrapping
sk: Povoliť _zalamovanie textu

en: Encoding to be used to open files (leave empty to open files in the encoding dialog)
sk: Kódovanie, ktoré sa má použiť pri otváraní súborov (ponechajte prázdne, ak chcete otvoriť súbory v dialógovom okne kódovania)

en: Ensure new line at file end
sk: Zabezpečiť prítomnosť nového riadku na konci súboru

en: Expand tabs to fill available space
sk: Rozšíriť karty, aby sa vyplnil dostupný priestor

en: Externally Modified
sk: Externe upravené

en: Failed to clear the recent history
sk: Zllyhalo vymazanie nedávnej histórie

en: Failed to open the document
sk: Otvorenie dokumentu zlyhalo

en: Failed to open the documentation browser
sk: Zlyhalo otvorenie prehliadača dokumentácie

en: Failed to prepare the temporary file for encoding tests
sk: Nepodarilo sa pripraviť dočasný súbor na testy kódovania

en: Failed to print the document
sk: Tlač dokumentu zlyhala

en: Failed to reload the document
sk: Znovunačítanie dokumentu zlyhalo

en: Failed to save the document
sk: Uloženie dokumentu zlyhalo

en: File
sk: Súbor

en: File menu
sk: Súborové menu

en: File monitoring
sk: Monitorovanie súborov

en: Filetype: %s
sk: Typt súboru: %s

en: Filetype: None
sk: Typ súboru: Žiadny

en: Find _Next
sk: Nájsť ď_alšie

en: Find _Previous
sk: Nájsť _predchádzajúce

en: Find and Rep_lace...
sk: Nájsť a nah_radiť...

en: Find and Replace
sk: Nájsť a nahradiť

en: First key press
sk: Prvé stlačenie klávesu

en: Fonts
sk: Písma

en: Four spaces
sk: Štyri medzery

en: Georgian
sk: Gruzínske

en: Go To
sk: Prejsť na

en: Go to a specific location in the document
sk: Prejde na špecifické umiestnenie v dokumente

en: Greek
sk: Grécke

en: Header:
sk: Hlavička:

en: Hebrew
sk: Hebrejské

en: Hebrew Visual
sk: Hebrejské vizuálne

en: Help menu
sk: Menu pomocníka

en: Highlight _All
sk: Zvýrazniť _všetky

en: Highlight current line
sk: Zvýrazniť aktuálny riadok

en: Highlight matching brackets
sk: Zvýrazniť zodpovedajúce zátvorky

en: Highlight the search occurrences
sk: Zvýrazniť výskyty vyhľadávania

en: History
sk: História

en: History disabled
sk: História vypnutá

en: Home/End: Detect leading/trailing whitespace:
sk: Home/End: Zistiť medzery na začiatku/konci:

en: Icon Size:
sk: Veľkosť ikon:

en: Icons Only
sk: Len ikony

en: If not, all this data will be lost.
sk: Ak nie, všetky tieto údaje sa stratia.

en: If not, the guessed encoding will be used.
sk: Ak nie, použije sa odhadnuté kódovanie.

en: If you don't save the document, all the changes will be lost.
sk: Ak neuložíte dokument, všetky zmeny budú stratené.

en: If you don't save this read-only document as another file, all the changes will be lost.
sk: Ak tento nezapisovateľný dokument neuložíte ako iný súbor, všetky zmeny sa stratia.

en: If you revert the file, all unsaved changes will be lost.
sk: Ak súbor obnovíte, všetky neuložené zmeny budú stratené.

en: If you save the document, all of the external changes will be lost.
sk: Ak uložíte dokument, všetky externé zmeny budú stratené.

en: Increase the indentation of the selection or current line
sk: Zvýši odsadenie výberu alebo aktuálneho riadku

en: Indent/unindent the currently selected text or the current line
sk: Zvýši/zníži odsadenie vybratého textu alebo aktuálneho riadku

en: Insert Spaces
sk: Vložiť medzery

en: Insert Tabs
sk: Vložiť tabulátory

en: Insert _Spaces
sk: Vložiť med_zery

en: Insert spaces when the tab button is pressed
sk: Pri stlačení tabulátora vloží medzery

en: Invalid byte sequence in conversion input
sk: Neplatná postupnosť bajtov na vstupe konverzie

en: It seems that the previous session did not end normally. Do you want to restore the available data?
sk: Zdá sa, že predchádzajúce sedenie sa neskončilo normálne. Chcete obnoviť dostupné údaje?

en: Japanese
sk: Japonské

en: Korean
sk: Kórejské

en: LINE
sk: RIADOK

en: Language to use for syntax highlighting
sk: Jazyk použitý pri zvýrazňovaní syntaxe

en: Large Toolbar
sk: Veľký panel nástrojov

en: Leave fullscreen mode
sk: Opustí režim celej obrazovky

en: Line E_nding
sk: Uko_nčenia riadkov

en: Line N_umbers
sk: Čís_la riadkov

en: Line _Down
sk: O riadok _nižšie

en: Line _Up
sk: O riadok v_yššie

en: Line numbers:
sk: Čísla riadkov:

en: Line: %d Column: %d
sk: Riadok: %d Stĺpec: %d

en: Line: %d Column: %d Selection: %d
sk: Riadok: %d Stĺpec: %d Selection: %d

en: Loading the template failed
sk: Načítanie šablóny zlyhalo

en: Long line margin at column:
sk: Okraj dlhého riadku v stĺpci:

en: MODE
sk: REŽIM

en: Make a copy with '~' suffix
sk: Vytvoriť kópiu s príponou '~'

en: Make the window fullscreen
sk: Prepne okno na celú obrazovku

en: Match _case
sk: Rozlišovať malé a veľké _písmená

en: Menubar
sk: Panel s ponukami

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Mousepad Preferences
sk: Nastavenia Mousepadu

en: Mousepad Shortcuts
sk: Klávesové skratky Mousepadu

en: Mousepad is a simple text editor for the Xfce desktop environment
sk: Mousepad je jednoduchý textový editor pre pracovné prostredie Xfce

en: Move content in different ways
sk: Presúvanie obsahu rôznymi spôsobmi

en: Move lines one line down
sk: Presunúť riadky o jeden riadok nižšie

en: Move lines one line up
sk: Presunúť riadky o jeden riadok vyššie

en: Move the current document to a new window
sk: Presunúť aktuálny dokument do nového okna

en: Move words one word left
sk: Presunúť slová o jedno slovo doľava

en: Move words one word right
sk: Presunúť slová o jedno slovo doprava

en: Never
sk: Nikdy

en: New From Te_mplate
sk: Nový zo š_ablóny

en: New _Window
sk: Nové _okno

en: No clipboard data
sk: Žiadne dáta v schránke

en: No filetype
sk: Žiadny typ súboru

en: No items found
sk: Nenájdené žiadne položky

en: No other valid encoding was found.
sk: Nenašlo sa iné platné kódovanie.

en: No style scheme
sk: Žiadna schéma štýlu

en: No template files found in
    '%s'
sk: Nenašli sa žiadne súbory so šablónami v
    "%s"

en: None
sk: Žiadne

en: Nordic
sk: Severské

en: Numbering interval:
sk: Interval číslovania:

en: OVR
sk: CEZ

en: Op_en Recent
sk: Otvoriť _nedávne

en: Open '%s'
sk: Otvoriť '%s'

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: Open a file
sk: Otvoriť súbor

en: Open a recently used file
sk: Otvoriť naposledy použitý súbor

en: Open encoding dialog
sk: Otvoriť dialóg kódovania

en: Open files in:
sk: Otvoriť súbory v:

en: Open the preferences dialog
sk: Otvoriť dialog nastavení

en: Ot_her (%d)...
sk: I_né (%d)...

en: Ot_her...
sk: Iné

en: Other partially valid encodings were found, please choose below.
sk: Našli sa iné čiastočne platné kódovania, vyberte si nižšie.

en: Other valid encodings were found, please choose below.
sk: Našli sa iné platné kódovania, vyberte si nižšie.

en: Other...
sk: Ostatné...

en: Other:
sk: Ostatné:

en: Paste _Special
sk: Vložiť š_peciálne

en: Paste as _Column
sk: Vložiť ako _stĺpec

en: Paste from _History
sk: Vložiť z _histórie

en: Paste from the clipboard history
sk: Vložiť z histórie schránky

en: Paste the clipboard
sk: Vložiť zo schránky

en: Paste the clipboard text into a column
sk: Vložiť text zo schránky do stĺpca

en: Plain Text
sk: Prostý text

en: Please report bugs to <%s>.
sk: Chyby hláste prosím na <%s>.

en: Please select a file
sk: Prosím vyberte súbor

en: Plugins
sk: Doplnky

en: Preferences Dialog
sk: Dialóg s nastaveniami

en: Preferences...
sk: Nastavenia...

en: Print _line numbers
sk: Tlačiť čísla _riadkov

en: Print page _headers
sk: Tlačiť _hlavičky stránok

en: Print the current document
sk: Vytlačiť aktuálny dokument

en: Print version information and exit
sk: Vypísať informácie o verzii a ukončiť

en: Quit Mousepad
sk: Ukončiť Mousepad

en: Quit a running Mousepad primary instance
sk: Ukončiť spustenú hlavnú inštanciu aplikácie Mousepad

en: Re_load
sk: Znovu _načítať

en: Re_vert
sk: _Vrátiť

en: Read Only
sk: Len na čítanie

en: Reading the template failed
sk: Čítanie šablóny zlyhalo

en: Recent file menu length:
sk: Dĺžka ponuky nedávnych súborov:

en: Redo the last undone action
sk: Zopakovať naposledy vrátenú akciu

en: Regular e_xpression
sk: _Regulárny výraz

en: Reload file from disk
sk: Znovu načítať súbor z disku

en: Remember window position
sk: Zapamätať pozíciu okna

en: Remember window size
sk: Zapamätať veľkosť okna

en: Remember window state
sk: Zapamätať stav okna

en: Remove all entries from the documents history?
sk: Odstrániť všetky položky histórie dokumentov?

en: Remove all the trailing spaces from the selected line(s) or document
sk: Odstráni všetky koncové medzery z vybratých riadkov alebo z dokumentu

en: Replace _all in:
sk: Nahradiť všetk_o:

en: Replace _with:
sk: Nahradiť _s:

en: Reverse the order of something
sk: Obrátiť poradie niečoho

en: Revert to the saved version of the file
sk: Vrátiť na uloženú verziu súboru

en: Romanian
sk: Rumunské

en: Run Mousepad as root
sk: Spustenie aplikácie Mousepad ako správca

en: Save A_ll
sk: Uložiť _všetko

en: Save As
sk: Uložiť ako

en: Save Changes
sk: Uloženie zmien

en: Save _As
sk: Uložiť _ako

en: Save _As...
sk: Uložiť _ako...

en: Save all document in this window
sk: Uložiť všetky dokumenty v tomto okne

en: Save current document as another file
sk: Uložiť aktuálny dokument ako iný súbor

en: Save the current document
sk: Uložiť aktuálny dokument

en: Search _direction:
sk: Smer _hľadania:

en: Search backwards for the same text
sk: Hľadať dozadu ten istý text

en: Search for and replace text
sk: Vyhľadá a nahradí text

en: Search for text
sk: Hľadať text

en: Search forwards for the same text
sk: Hľadať dopredu ten istý text

en: Search history size:
sk: Veľkosť histórie vyhľadávania:

en: Search menu
sk: Ponuky vyhľadávania

en: Second key press
sk: Druhé stlačenie klávesu

en: Select F_ont...
sk: Vybrať _písmo...

en: Select Tab Size
sk: Vyberte veľkosť záložiek

en: Select _All
sk: Ozn_ačiť všetko

en: Select the next tab
sk: Vybrať nasledujúcu kartu

en: Select the previous tab
sk: Vybrať predchádzajúcu kartu

en: Select the text in the entire document
sk: Vybrať text v celom dokumente

en: Selection
sk: Vo výbere

en: Session restore:
sk: Obnovenie sedenia:

en: Set custom tab size
sk: Nastaviť vlastnú veľkosť tabulátora

en: Set the line ending of the document to DOS / Windows (CR LF)
sk: Nastaviť ukončenia riadkov dokumentu na DOS / Windows (CR LF)

en: Set the line ending of the document to Mac (CR)
sk: Nastaviť ukončenia riadkov dokumentu na Mac (CR)

en: Set the line ending of the document to Unix (LF)
sk: Nastaviť ukončenia riadkov dokmentu na Unix (LF)

en: Shortcuts Editor
sk: Editor skratiek

en: Shortcuts...
sk: Klávesové skratky...

en: Show all encodings
sk: Zobraziť všetky kódovania

en: Show full filename in title bar
sk: Zobraziť celý názov súboru v titulku okna

en: Show line numbers
sk: Zobraziť čísla riadkov

en: Show the preferences dialog
sk: Zobrazí dialógové okno s nastaveniami

en: Show the shortcuts dialog
sk: Zobraziť dialógové okno so skratkami

en: Show toolbar
sk: Zobraziť panel nástrojov

en: Simple Text Editor
sk: Jednoduchý textový editor

en: Small Toolbar
sk: Malý panel nástrojov

en: South European
sk: Juhoeurópske

en: Spell Checking
sk: Kontrola pravopisu

en: St_atusbar
sk: St_avová lišta

en: St_rip Trailing Spaces
sk: Odst_rániť koncové medzery

en: Store the byte-order mark in the file
sk: Uložiť značku poradia bajtov do súboru

en: Style:
sk: Štýl:

en: System
sk: Systém

en: Tab _Size
sk: Veľko_sť karty

en: Tab mode:
sk: Režim tabulátora:

en: Tab width:
sk: Šírka tabulátora:

en: Tab: Indent selection (Shift+Tab: Unindent)
sk: Tab: Zvýšiť odsadenie (Shift+Tab: Znížiť odsadenie)

en: Text Below Icons
sk: Text pod ikonami

en: Text Beside Icons
sk: Text vedľa ikon

en: Text Editor
sk: Textový editor

en: Text Editor Settings
sk: Nastavenia textového editora

en: Text Files
sk: Textové súbory

en: Text Only
sk: Len text

en: Thai
sk: Thajské

en: The Mousepad developers. All rights reserved.
sk: Vývojári Mousepadu. Všetky práva vyhradené.

en: The default language for new documents is set here. It can then be changed per document via the context menu, where there are also spelling correction suggestions for underlined words.
sk: Tu sa nastavuje predvolený jazyk pre nové dokumenty. Dá sa neskôr zmeniť pre každý dokument cez kontextové menu, kde sú aj návrhy na opravu pravopisu pre podčiarknuté slová.

en: The document has been externally modified. Do you want to continue saving?
sk: Dokument bol externe upravený. Chcete pokračovať v ukladaní?

en: The document is %s valid.
sk: Dokument %s je platný.

en: The document is not %s valid.
sk: Dokument %s nie je platný.

en: The document is read-only, do you want to save it as another file?
sk: Dokument je možné len čítať, chcete ho uložiť ako iný súbor?

en: The file seems to be encoded in %s, but you have chosen %s encoding. Do you confirm this choice?
sk: Zdá sa, že súbor používa kódovanie %s, ale zvolili ste kódovanie %s. Potvrdzujete túto voľbu?

en: The interval at which to print line numbers. For example a value of 1 will print a line number on each line, a value of 2 will print a line number on every other line, and so on.
sk: Interval, podľa ktorého sa majú vypísať čísla riadkov. Napríklad hodnota 1 vypíše číslo riadku na každom riadku, hodnota 2 vypíše číslo riadku na každom druhom riadku a pod.

en: The number of space characters for a tabulation
sk: Počet medzerníkov v tabulátore

en: The shortcuts editor is available here as a popover or as a dialog below the preferences in the menu bar.
sk: Editor skratiek je tu k dispozícii ako kontextové okno alebo ako dialógové okno pod predvoľbami na paneli s ponukami.

en: Three spaces
sk: Tri medzery

en: To _Lowercase
sk: Na _malé písmená

en: To _Opposite Case
sk: Na _opačnú veľkosť písmen

en: To _Title Case
sk: Počiatočné pí_smená na veľké

en: To _Uppercase
sk: Na veľké _písmená

en: Toggle breaking lines in between words
sk: Prepnúť ukončenia riadkov medzi slovami

en: Toggle the overwrite mode
sk: Prepnúť režim prepisovania

en: Turkish
sk: Turecké

en: Two spaces
sk: Dve medzery

en: Undo the last action
sk: Vrátiť poslednú akciu

en: Unsupported character set
sk: Nepodporovaná sada znakov

en: Untitled
sk: Nepomenovaný

en: Up
sk: Nahor

en: Use system monospace font
sk: Použiť monospace písmo systému

en: Vietnamese
sk: Vietnamské

en: View
sk: Zobrazenie

en: View menu
sk: Ponuky zobrazenia

en: Viewer Mode
sk: Prehliadací režim

en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
sk: Upozornenie: používate účet správcu. Môžete poškodiť váš systém.

en: Western
sk: Západné

en: Window
sk: Okno

en: Wrap long lines
sk: Zalomiť dlhé riadky

en: Write Unicode _BOM
sk: Zapísať značku poradia bajtov(_BOM) v kódovaní Unicode

en: You have unsaved changes. If you revert the file, they will be lost.
sk: Máte neuložené zmeny. Ak súbor vrátite späť, zmeny sa stratia.

en: [FILES...]
sk: [SÚBORY...]

en: _About
sk: _O programe

en: _Auto Indent
sk: _Automatické odsadenie

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Close Window
sk: _Zavrieť okno

en: _Color Scheme
sk: _Farebná schéma

en: _Contents
sk: _Obsah

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Decrease Indent
sk: Z_nížiť odsadenie

en: _Delete Selection
sk: _Odstrániť výber

en: _Detach Tab
sk: O_dpojiť kartu

en: _Document
sk: _Dokument

en: _Don't Save
sk: _Neuložiť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Encoding:
sk: _Kódovanie:

en: _File
sk: _Súbor

en: _Filetype
sk: _Typ súboru

en: _Find
sk: _Nájsť

en: _Fullscreen
sk: Na _celú obrazovku

en: _Go to...
sk: _Prejsť na...

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Increase Indent
sk: _Zvýšiť odsadenie

en: _Incremental Search
sk: _Inkrementálne vyhľadávanie

en: _Jump to
sk: _Skočiť na

en: _Leading Spaces to Tabs
sk: Počiatočné medzery na tabulátory

en: _Line number:
sk: Číslo _riadka:

en: _Match whole word
sk: _Hľadať celé slová

en: _Menubar
sk: Panel _ponuky

en: _Move
sk: _Presúvanie

en: _New
sk: _Nový

en: _Next Tab
sk: _Nasledujúca karta

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Open...
sk: _Otvoriť...

en: _Paste
sk: _Vložiť

en: _Previous Tab
sk: _Predchádzajúca karta

en: _Print...
sk: _Tlačiť...

en: _Quit
sk: _Ukončiť

en: _Redo
sk: Zo_pakovať

en: _Replace
sk: _Nahradiť

en: _Replace All
sk: Nah_radiť všetky

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Search
sk: _Vyhľadať

en: _Search for:
sk: _Vyhľadať:

en: _Tabs to Spaces
sk: _Tabulátory na medzery

en: _Toolbar
sk: Panel _nástrojov

en: _Transpose
sk: _Transponovať

en: _Undo
sk: _Vrátiť späť

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Viewer Mode
sk: _Prehliadací režim

en: _Word Wrap
sk: _Zalamovanie textu

en: _Wrap around
sk: _Prechádzať dookola

en: after a crash
sk: po páde aplikácie

en: always
sk: vždy

en: never
sk: nikdy

en: new tabs
sk: nové karty

en: new tabs in a new window
sk: nové karty v novom okne

en: new windows
sk: nové okná

en: saved documents
sk: uložené dokumenty

en: unsaved documents
sk: neuložené dokumenty
