vinagre - en to sk translation catalogue (267 entries)

en: %s authentication is required
sk: Je vyžadované overenie totožnosti %s

en: %s wants to share their desktop with you.
sk: %s chce s vami zdieľať svoju pracovnú plochu.

en: (Protocol: %s)
sk: (Protokol: %s)

en: - Remote Desktop Viewer
sk: - Zobrazovač vzdialenej pracovnej plochy

en: A password is required in order to access this remote desktop.
sk: Na prístup k tejto vzdialenej pracovnej ploche je vyžadované heslo.

en: A username is required in order to access this remote desktop.
sk: Na prístup k tejto vzdialenej pracovnej ploche je vyžadované používateľské meno.

en: About this application
sk: O tejto aplikácií

en: Access MS Windows remote desktops
sk: Prístup k vzdialeným pracovným plochám MS Windows

en: Access Spice desktop server
sk: Prístup k Spice serveru pracovnej plochy

en: Access Unix/Linux terminals
sk: Prístup k unixovému/linuxovému terminálu

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
sk: Prístup k Unix/Linux, Windows a iným vzdialeným pracovným plochám.

en: Access remote desktops
sk: Prístup k vzdialeným pracovným plochám

en: Add the current connection to your bookmarks
sk: Pridá aktuálne pripojenie do vašich záložiek

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
sk: Upraví okno do veľkosti vzdialenej pracovnej plochy

en: An error occurred
sk: Vyskytla sa chyba

en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť položku %s zo záložiek?

en: Authentication error
sk: Chyba overenia totožnosti

en: Authentication failed
sk: Overenie totožnosti zlyhalo

en: Authentication for host %s has failed
sk: Overenie totožnosti pri prístupe k hostiteľovi %s zlyhalo

en: Authentication is required
sk: Je vyžadované overenie totožnosti

en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
sk: Metóda overenia totožnosti pre hostiteľa %s nie je podporovaná. (%u)

en: Authentication unsupported
sk: Overenie totožnosti nie je podporované

en: Automatically share clipboard between client and guest
sk: Automaticky zdieľať schránku medzi klientom a hosťom

en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
sk: Chybná hodnota pre príznak „shared“ (zdieľané): %d. Malo by to byť 0 alebo 1. Ignoruje sa.

en: Bookmark Folder
sk: Priečinok záložiek

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
sk: Aktivovaním spätných pripojení umožníte prístup na vzdialené pracovné plochy, ktoré sú za firewallom. Od vzdialenej strany sa očakáva inicializovanie spojenia s vami. Pre ďalšie informácie čítajte pomocníka.

en: Can't send host identity confirmation
sk: Nedá sa odoslať potvrdenie totožnosti hostiteľa

en: Cancel Login
sk: Zrušiť prihlásenie

en: Cannot initialize preferences manager.
sk: Nepodarilo sa inicializovať správcu nastavení.

en: Certificate Verification
sk: Overenie certifikátu

en: Choose a Remote Desktop
sk: Vybrať vzdialenú pracovnú plochu

en: Choose a remote desktop to connect to
sk: Vyberte vzdialenú pracovnú plochu, ku ktorej sa chcete pripojiť

en: Choose the file
sk: Vybrať súbor

en: Close connection
sk: Zatvoriť pripojenie

en: Color _Depth:
sk: _Farebná hĺbka:

en: Configure incoming VNC connections
sk: Nastaví prichádzajúce pripojenia VNC

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Connect to a remote desktop
sk: Pripojí sa k vzdialenej pracovnej ploche

en: Connecting…
sk: Pripája sa…

en: Connection
sk: Pripojenie

en: Connection closed
sk: Pripojenie ukončené

en: Connection options
sk: Možnosti pripojenia

en: Connection refused by server
sk: Server odmietol pripojenie

en: Connection to host %s was closed.
sk: Pripojenie k hostiteľovi %s bolo zatvorené.

en: Connectivity
sk: Pripojiteľnosť

en: Could not get a screenshot of the connection.
sk: Nepodarilo sa zachytiť snímku obrazovky pripojenia.

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
sk: Nepodarilo sa získať aktívny protokol zo zoznamu protokolov.

en: Could not merge UI XML file: %s
sk: Nepodarilo sa zlúčiť súbor UI XML: %s

en: Could not open the file.
sk: Súbor sa nepodarilo otvoriť.

en: Could not parse the file.
sk: Súbor sa nepodarilo analyzovať.

en: Could not remove the old bookmarks file
sk: Nepodarilo sa odstrániť starý súbor záložiek

en: Could not send password
sk: Nepodarilo sa odoslať heslo

en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
sk: Vytvoriť nové hlavné okno v už existujúcej inštancii Vinagre

en: Desktop Name:
sk: Názov pracovnej plochy:

en: Desktop sharing invitation
sk: Pozvanie k zdieľaniu pracovnej plochy

en: Dimensions:
sk: Rozmery:

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Disconnect All
sk: Všetky odpojiť

en: Disconnect all connections
sk: Odpojí všetky aktívne pripojenia

en: Disconnect the current connection
sk: Odpojí aktuálne pripojenie

en: Do not send mouse and keyboard events
sk: Neodosiela udalosti klávesnice a myši

en: Enable fullscreen mode for this connection
sk: Povolí celoobrazovkový režim pre toto pripojenie

en: Enable keyboard shortcuts
sk: Povolí klávesové skratky

en: Enable scaled mode
sk: Povoliť režim zmeny rozmerov

en: Enable shortcuts
sk: Povoliť skratky

en: Error activating reverse connections
sk: Chyba aktivácie spätných pripojení

en: Error connecting to host.
sk: Chyba pripájania sa k hostiteľovi.

en: Error creating the SSH tunnel
sk: Chyba pri vytváraní SSH tunela

en: Error loading UI file
sk: Chyba pri načítavaní súboru používateľského rozhrania

en: Error opening old bookmarks file: %s
sk: Chyba pri otváraní starého súboru záložiek: %s

en: Error removing bookmark: Entry not found
sk: Chyba pri odstraňovaní záložky: Položka nebola nájdená

en: Error saving recent connection.
sk: Chyba pri ukladaní nedávneho pripojenia.

en: Error saving screenshot
sk: Chyba pri ukladaní snímky obrazovky

en: Error saving the credentials on the keyring.
sk: Chyba pri ukladaní prihlasovacích údajov do zväzku kľúčov.

en: Error showing help
sk: Chyba pri zobrazení pomocníka

en: Error while creating the file %s: %s
sk: Chyba pri vytváraní súboru %s: %s

en: Error while initializing bookmarks: %s
sk: Chyba pri inicializácii záložiek: %s

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
sk: Chyba pri inicializácii záložiek: Súbor nie je súborom záložiek vinagre

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
sk: Chyba pri inicializácii záložiek: Súbor vyzerá byť prázdny

en: Error while migrating bookmarks: %s
sk: Chyba pri migrácií záložiek: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
sk: Chyba pri migrácií záložiek: Zlyhalo vytvorenie štruktúry XML

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
sk: Chyba pri migrácií záložiek: Zlyhalo dokončovanie štruktúry XML

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
sk: Chyba pri migrácií záložiek: Zlyhalo inicializovanie štruktúry XML

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
sk: Chyba pri migrácií záložiek: Zásuvný modul pre VNC nie je aktivovaný

en: Error while saving bookmarks: %s
sk: Chyba pri ukladaní záložiek: %s

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
sk: Chyba pri ukladaní záložiek: Zlyhalo vytvorenie štruktúry XML

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
sk: Chyba pri ukladaní záložiek: Zlyhalo dokončovanie štruktúry XML

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
sk: Chyba pri ukladaní záložiek: Zlyhalo inicializovanie štruktúry XML

en: Error while saving history file: %s
sk: Chyba pri ukladaní súboru histórie: %s

en: Error while saving preferences: %s
sk: Chyba pri ukladaní nastavení: %s

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
sk: Zlyhalo pridanie prehliadača mDNS pre službu %s.

en: Failed to browse for hosts: %s
sk: Zlyhalo prehľadávanie hostiteľov: %s

en: Failed to create the directory
sk: Zlyhalo vytvorenie adresára

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
sk: Zlyhalo inicializovaie prehliadača mDNS: %s

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
sk: Nepodarilo sa previesť názov hostiteľa avahi na adresu: %s

en: Fingerprint:
sk: Odtlačok:

en: Fit the remote screen into the current window size
sk: Prispôsobí vzdialenú obrazovku aktuálnej veľkosti okna

en: Folder
sk: Priečinok

en: For instance: joe@example.com:5022
sk: Napríklad: joe@example.com:5022

en: High Color (16 bits)
sk: High Color (16 bitov)

en: Host key verification failed
sk: Overenie kľúča hostiteľa zlyhalo

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: Hostname not known
sk: Neznámy názov hostiteľa

en: Impossible to accept the stream tube: %s
sk: Nemožné akceptovať stream tube: %s

en: Impossible to create the connection: %s
sk: Nemožné vytvoriť pripojenie: %s

en: Impossible to get service property: %s
sk: Nemožné zistiť vlastnosti služby: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
sk: Nemožné získať avatara: %s

en: Impossible to get the contact name: %s
sk: Nemožné získať názov kontaktu: %s

en: Invalid argument %s for --geometry
sk: Neplatný parameter %s pre --geometry

en: Invalid name for this folder
sk: Neplatný názov pre tento priečinok

en: Invalid name for this item
sk: Neplatný názov pre túto položku

en: Issuer:
sk: Vydavateľ:

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
sk: Používa protokoly VNC, RDP a SPICE a tiež sa dá použiť na pripojenie k serverom SSH.

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
sk: Zachová pomer strán obrazovky pri použití zmeny rozmerov

en: Leave fullscreen
sk: Opustiť celoobrazovkový režim

en: Log In Anyway
sk: Prihlásiť sa nepriek tomu

en: Login dialog canceled
sk: Prihlasovacie okno bolo zrušené

en: Low Color (8 bits)
sk: Low Color (8 bitov)

en: Maximum number of history items in connect dialog
sk: Najvyšší počet položiek histórie v dialógovom okne pripojení

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
sk: Súbor záložiek sa migruje na nový formát. Predpokladá sa, že táto operácia bude spustená iba raz.

en: Migration cancelled
sk: Migrácia zrušená

en: Minimize window
sk: Minimalizovať okno

en: New Folder
sk: Nový priečinok

en: New fingerprint:
sk: Nový odtlačok:

en: No route to host
sk: Neznáma cesta k hostiteľovi

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
sk: Žiadny aktívny zásuvný modul nepodporuje túto akciu. Aktivujte nejaké zásuvné moduly a skúste to znovu.

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
sk: Všimnite si, že všetky jeho podpriečinky a záložky budú tiež odstránené.

en: Old fingerprint:
sk: Starý odtlačok:

en: On the port %d
sk: Na porte %d

en: Open %s:%d
sk: Otvoriť %s:%d

en: Open Vinagre in fullscreen mode
sk: Otvoriť Vinagre v celoobrazovkovom režime

en: Open a .VNC file
sk: Otvorí súbor .VNC

en: Open a file recognized by Vinagre
sk: Otvoriť súbor, ktorý Vinagre pozná

en: Open the Vinagre manual
sk: Otvorí príručku k Vinagre

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Optional.
sk: Voliteľná.

en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
sk: Voliteľné. Ak je prázdne, použije sa vaše používateľské meno. Taktiež môže byť zadané vyššie v poli Hostiteľ, vo formáte používateľ@hostiteľ.

en: Options
sk: Voľby

en: Parent Folder
sk: Rodičovský priečinok

en: Password dialog canceled
sk: Okno s heslom bolo zrušené

en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Please check your installation.
sk: Skontrolujte, prosím, vašu inštaláciu.

en: Quit the program
sk: Ukončí program

en: RDP Options
sk: Voľby RDP

en: Read only
sk: Len na čítanie

en: Remote Desktop (VNC) file
sk: Súbor vzdialenej pracovnej plochy (VNC)

en: Remote Desktop Connection
sk: Pripojenie k vzdialenej pracovnej ploche

en: Remote Desktop Viewer
sk: Zobrazovač vzdialenej pracovnej plochy

en: Remote desktop password for %s
sk: Heslo vzdialenej pracovnej plochy %s

en: Remove Folder?
sk: Odstrániť priečinok?

en: Remove Item?
sk: Odstrániť položku?

en: Requests an update of the screen
sk: Vyžiada si obnovenie obrazovky

en: Resize the screen guest to best fit
sk: Zmeniť veľkosť hosťa na najlepšiu veľkosť

en: Reverse Connections
sk: Spätné pripojenia

en: Root Folder
sk: Koreňový priečinok

en: SPICE Options
sk: Voľby SPICE

en: SSH Options
sk: Voľby SSH

en: S_caling
sk: _Zmena rozmerov

en: Save Screenshot
sk: Uložiť snímku obrazovky

en: Scaling
sk: Zmena rozmerov

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
sk: Táto inštalácia nepodporuje zmenu rozmerov.
    
    Prečítajte si súbor README (distribuovaný s Vinagre), aby ste vedeli, ako túto funkciu povoliť.

en: Screenshot of %s at %s
sk: Snímka obrazovky %s o %s

en: Search for remote hosts on the network
sk: Vyhľadá vzdialených hostiteľov v sieti

en: Secure shell password: %s
sk: Heslo SSH: %s

en: Select a remote desktop protocol for this connection
sk: Vyberte protokol vzdialenej plochy pre toto pripojenie

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
sk: Odošle Ctrl+Alt+Del vzdialenej pracovnej ploche

en: Send Ctrl-Alt-Del
sk: Odoslať Ctrl-Alt-Del

en: Set height of the remote desktop
sk: Nastaví výšku vzdialenej pracovnej plochy

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
sk: Aby ste zakázali klávesové skratky ponuky, nastavte na „false“. Aby ste ich povolili, nastavte na „true“. Všimnite si, že ak sú klávesy povolené, budú zachytené ponukou a nebudú odoslané vzdialenému hostiteľovi.

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
sk: Aby sa vždy zobrazovali karty, nastavte na „true“. Nastavte na „false“, aby sa zobrazili karty iba ak je viac ako jedno aktívne pripojenie.

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
sk: Aby sa vždy spustil program očakávajúci spätné pripojenia, nastavte „true“.

en: Set width of the remote desktop
sk: Nastaví šírku vzdialenej pracovnej plochy

en: Show VNC Options
sk: Zobrazí voľby VNC

en: Show help
sk: Zobraziť pomocníka

en: Show or hide the statusbar
sk: Zobrazí alebo skryje stavovú lištu

en: Show or hide the toolbar
sk: Zobrazí alebo skryje lištu nástrojov

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
sk: Určuje najvyšší počet položiek v rozbaľovacom poli so zoznamom hostiteľov.

en: Specify geometry of the main Vinagre window
sk: Určuje rozmery hlavného okna Vinagre

en: Spice Files
sk: Súbory Spice

en: Store the login credential in GNOME Keyring
sk: Uloží prihlasovacie údaje do Zväzku kľúčov GNOME.

en: Subject:
sk: Predmet:

en: Supply an alternative port using colon
sk: Zadajte alternatívny port pomocou dvojbodky

en: Take a screenshot of the current remote desktop
sk: Urobí snímku obrazovky aktuálnej vzdialenej pracovnej plochy

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
sk: Nasledovný certifikát sa nepodarilo overiť.
    Dôverujete certifikátu?

en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
sk: Tento súbor nie je Spice súborom: Chýba skupina „connection“.

en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
sk: Tento súbor nie je Spice súborom: Chýba kľúč „host“.

en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
sk: Tento súbor nie je VNC súborom: Chýba skupina „Connection“.

en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
sk: Tento súbor nie je VNC súborom: Chýba kľúč „Host“.

en: The file was not recognized by any of the plugins.
sk: Súbor nebol rozpoznaný žiadnym zásuvným modulom.

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
sk[0]: Vyskytli sa nasledujúce chyby:
sk[1]: Vyskytla sa nasledujúca chyba:
sk[2]: Vyskytli sa nasledujúce chyby:

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
sk[0]: Nasledujúce súbory sa nepodarilo otvoriť:
sk[1]: Nasledujúci súbor sa nepodarilo otvoriť:
sk[2]: Nasledujúce súbory sa nepodarilo otvoriť:

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
sk: Totožnosť vzdialeného hostiteľa (%s) je neznáma.
    Toto sa stáva, ak sa prihlásite k vzdialenému hostiteľovi prvýkrát.
    
    Identita odoslaná vzdialeným hostiteľom je %s. Ak si chcete byť absolútne istý, či je bezpečné pokračovať, kontaktujte systémového administrátora.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
sk: Názov „%s“ je už v tomto priečinku použitý. Použite, prosím, iný názov.

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
sk: Program nemohol nájsť žiadny dostupnný TCP port začínajúci od 5500. Je nejaký iný bežiaci program spotrebúvajúci všetky vaše TCP porty?

en: The protocol %s is not supported.
sk: Protokol %s nie je podporovaný.

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
sk: Vzdialený hostiteľ zmenil svoj certifikát.
    Dôverujete novému certifikátu?

en: The service %s was already registered by another plugin.
sk: Služba %s už bola registrovaná iným zásuvným modulom.

en: There are no supported files
sk: Neexistujú žiadne podporované súbory

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
sk: Táto pracovná plocha je dosiahnuteľná pomocou nasledujúcej adresy (adries):

en: This might not work on all VNC servers
sk: Toto na všetkých VNC servroch nemusí fungovať

en: Timed out when logging in
sk: Vypršal čas pri prihlasovaní

en: Timed out when logging into SSH host
sk: Vypršal čas pri prihlasovaní k SSH hostiteľovi

en: True Color (24 bits)
sk: True Color (24 bitov)

en: Ultra Low Color (3 bits)
sk: Ultra Low Color (3 bity)

en: Unable to find a free TCP port
sk: Nie je možné nájsť voľný TCP port

en: Unable to find a valid SSH program
sk: Nie je možné nájsť platný SSH program

en: Unable to spawn ssh program
sk: Nedá sa spustiť program ssh

en: Unable to spawn ssh program: %s
sk: Nedá sa spustiť program ssh: %s

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown reason
sk: Neznámy dôvod

en: Use Server Settings
sk: Použiť nastavenia servera

en: Use h_ost
sk: Použiť ho_stiteľa

en: VNC Files
sk: Súbory VNC

en: VNC Options
sk: Voľby VNC

en: VNC Options:
sk: Voľby VNC:

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
sk: Zobrazí aktuálnu vzdialenú pracovnú plochu v režime na celú obrazovku

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
sk: Vinagre v predvolenom stave zakáže klávesové skratky, takže všetky skratky sú odosielané vzdialenej pracovnej ploche.
    
    Táto správa sa zobrazí iba raz.

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
sk: Vinagre zlyhalo pri otváraní súboru UI, s chybovou správou:

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
sk: Vinagre je zobrazovač vzdialenej pracovnej plochy pre prostredie GNOME

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
sk: Program Vinagre zobrazuje vzdialené pracovné plochy systémov Windows, Mac OS X a Linux.

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
sk: Pri pripájaní k hostiteľovi môže klient povedať serveru, že má ponechať pripojených ostatných klientov, alebo že má zahodiť existujúce pripojenia. Nastavte hodnotu na „true“, aby ste zdieľali pracovnú plochu s ostatnými klientmi.

en: Whether we should leave other clients connected
sk: Či máme nechať ostatných klientov pripojených

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
sk: Či máme zobraziť karty, aj keď je aktívne iba jedno pripojenie

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
sk: Či máme zobraziť akcelerátory (klávesové skratky) ponúk

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
sk: Či máme spustiť program očakávajúci spätné pripojenia

en: _Add Bookmark
sk: Prid_ať záložku

en: _Always Enabled
sk: Vž_dy povolené

en: _Authenticate
sk: _Overiť totožnosť

en: _Bookmarks
sk: Zál_ožky

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Contents
sk: Ob_sah

en: _Domain:
sk: _Doména:

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Enable Reverse Connections
sk: Povoliť _spätné pripojenia

en: _Full screen
sk: Na _celú obrazovku

en: _Fullscreen
sk: Na _celú obrazovku

en: _Height:
sk: _Výška:

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Host:
sk: _Hostiteľ:

en: _Keep Aspect Ratio
sk: _Zachovať pomer strán

en: _Keep aspect ratio
sk: Zachovať po_mer strán

en: _Keyboard shortcuts
sk: _Klávesové skratky

en: _Name:
sk: _Názov:

en: _Original size
sk: Pôv_odná velkosť

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Protocol:
sk: _Protokol:

en: _Recent Connections
sk: _Nedávne pripojenia

en: _Refresh Screen
sk: Obnoviť ob_razovku

en: _Remember this credential
sk: Zapamätať toto pove_renie

en: _Remote
sk: _Vzdialené

en: _Resize guest
sk: _Zmena veľkosti hosťa

en: _Reverse Connections…
sk: _Spätné pripojenia…

en: _Scaling
sk: Zmena _rozmerov

en: _Send Ctrl-Alt-Del
sk: Odo_slať Ctrl-Alt-Del

en: _Share clipboard
sk: Zdielať _schránku

en: _Statusbar
sk: Stavová _lišta

en: _Take Screenshot
sk: _Urobiť snímku obrazovky

en: _Toolbar
sk: Lišta nás_trojov

en: _Use JPEG Compression
sk: Použiť _kompresiu JPEG

en: _Username:
sk: Po_užívateľské meno:

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _View only
sk: _Iba pozeranie

en: _Width:
sk: Ší_rka:

en: as a SSH tunnel
sk: ako SSH tunel

en: filename
sk: názov súboru

en: hostname or user@hostname
sk: názov hostiteľa alebo používateľ@hostiteľ
