kdepim-runtime - en to sl translation catalogue (178 entries)

en:  minutes
sl:  minute

en: &Use streaming notifications
sl: Uporabi pretočna obvestila

en: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> Username and password are not needed (can be empty) when Kerberos is properly configured on your system.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p><span style=" font-weight:600;">Opomba:</span>Uporabniško ime in geslo nista potrebna (sta lahko prazna), če je Kerberos pravilno nastavljen na vašem sistemu.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Allows to specify an Active Directory domain for the user.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> There is a subtle difference between &quot;empty domain&quot; and &quot;no-domain&quot;.</p><p>With an empty domain (Domain checkbox checked, empty domain in edit box) the EWS resource will pass the user with an explicitly empty domain (&quot;\username&quot;).</p><p>With no domain set (Domain checkbox cleared) the username will be passed without the domain (&quot;username&quot;), which will cause the server to set the domain to the default one its configured with.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Omogoča določitev domene Active Directory za uporabnika.</p><p><span style=" font-weight:600;">Opomba:</span> Obstaja tanka razlika med "prazno domeno" in "brez domene".</p><p>S prazno domeno (potrditveno polje Domena, prazna domena v polju za urejanje) bo vir EWS uporabniku prenesel izrecno prazno domeno (&quot;\username&quot;).</p><p>Brez nastavljene domene (potrditveno polje Domena je odstranjeno) bo uporabniško ime preneseno brez domene (&quot;\username&quot;), kar bo povzročilo, da bo strežnik domeno nastavil na privzeto domeno, kakor je nastavljen.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Poskusi poiskati naslov strežnika Microsoft Exchange, ki je relevanten za priloženi e-poštni naslov.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>By default KDE uses the less secure NTLMv1 authentication. Enabling this will cause the more secure NTLMv2 protocol to be used.</p><p>Some newer Microsoft Exchange servers are configured to only allow NTLMv2 authentication. In such case this option must be enabled in order to connect successfully.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>KDE privzeto uporablja manj varno overjanje NTLMv1. Če to omogočite, bo uporabljen varnejši protokol NTLMv2.</p><p>Nekateri novejši strežniki Microsoft Exchange so nastavljeni tako, da dovoljujejo samo overjanje NTLMv2. V tem primeru mora biti ta možnost omogočena, da se uspešno povežete.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enables more modern and stronger authentication based on OAuth2.</p><p>This type of authentication will open an organization-supplied webpage, where the user will be able to enter authentication information, which may also include multifactor authentication in form of one-time-passwords generated by tokens.</p><p>This method is mostly used for hosted Office 365 instances.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Omogoča sodobnejšo in močnejšo overjanje na podlagi OAuth2.</p><p>Ta vrsta overjanja bo odprla spletno stran, ki je priložena organizaciji, kjer bo uporabnik lahko vnesel podatke za overjanje, kar lahko vključuje tudi več-faktorsko overjanje v obliki enkratnih gesel, ki jih ustvarijo žetoni.</p><p>Ta metoda se večinoma uporablja za gostovanje na Office 365.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Enables traditional username/password authentication against the Exchange server. This includes methods like Basic, NTLM or Kerberos.</p><p>This authentication method is considered to be somewhat legacy and is mostly used for smaller on-premise Exchange installations and hosted Office 365 instances, where the administrator has chosen to enable it.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Omogoča tradicionalno overjanje uporabniškega imena/gesla na strežniku Exchange. To vključuje metode, kot so Basic, NTLM ali Kerberos.</p> <p>Ta metoda overjanja velja že za nekoliko zastarelo in se večinoma uporablja za manjše namestitve ingostitelje Office 365, kjer se je skrbnik odločil, da jo omogoči.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Periodically asks for new item change events.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Občasno zahteva nove dogodke ob spremembah elementa.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Private Key (PKey) Authentication is used as an additional authentication step to OAuth2-based authentication. It uses an X.509 certificate and private key that identifies a trusted device, which was joined to the Azure Directory using a Workplace Join.</p><p>Some administrators may mandate use of PKey authentication when connecting to Office 365 from outside of corporate network. In other cases, when multi-factor authentication is set-up, using the PKey authentication can satisfy requirements for strong authentication, in which case entering the MFA code is not required.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Overjanje z zasebnim ključem (PKey) se uporablja kot dodatni korak overjanja na podlagi OAuth2. Uporablja potrdilo X.509 in zasebni ključ, ki identificira zaupanja vredno napravo, ki se je pridružila imeniku Azure z uporabo delovnega mesta.</p><p> Nekateri skrbniki lahko ob uporabi povezave z Office 365 zunaj korporativnega omrežja uporabijo overjanje PKey. V drugih primerih, ko je vzpostavljena več-faktorsko overjanje, lahko z uporabo overjanja PKey izpolnite zahteve za močno overjanje, v tem primeru vpisovanje kode MFA ni potrebno. </p> </body> </html>

en: <html><head/><body><p>Some organizations restrict access to mail only to approved clients, such as Microsoft Outlook. On the server-side this is implemented by analyzing the User-Agent string and only allowing a list of approved clients.</p><p>This setting allows to emulate some well known clients as well as providing a custom User-Agent string.</p><p>Please be advised that bypassing company policies may result in personal consequences.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Nekatere organizacije omejujejo dostop do pošte samo odobrenim odjemalcem, kot je Microsoft Outlook. Na strani strežnika je to izvedeno z analizo niza User-Agent in omogočanjem odobrenih odjemalcev iz seznama.</p><p>Ta nastavitev omogoča posnemanje nekaterih dobro znanih odjemalcev, pa tudi zagotavljanje niza uporabniškega agenta po meri.</p><p>Prosimo, da upoštevate, da zaradi kršitve pravil podjetja lahko pride do osebnih posledic.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Streaming notifications behave similarly to push mode - a connection is kept alive and notifications about item changes are delivered instantly.</p><p><br/></p><p>This option requires Exchange server version 2010 SP1 or later.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Pretočna obvestila se ponašajo podobno kot potisni način - povezava se ohrani v živo in obvestila o spremembah izdelka se pošljejo takoj.</p><p><br/></p><p>Ta možnost zahteva strežnik Exchange Server SP1 ali novejšega.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>The password used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Geslo za prijavo na strežnik Exchange.</p> <p><span style=" font-weight:600;">Opomba:</span> Pri uporabi overitve Kerberos lahko to ostane prazno.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>The username used to login to the Exchange server.</p><p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> This can be left empty when using Kerberos authentication.</p></body></html>
sl: <html><head/><body><p>Uporabniško ime za prijavo na strežnik Exchange.</p> <p><span style=" font-weight:600;">Opomba:</span> Pri uporabi overitve Kerberos lahko to ostane prazno.</p></body></html>

[ctx: @action:button]
en: &Reset
sl: Ponovno nastavi

[ctx: @action:button]
en: Authenticate
sl: Preverjanje pristnosti

[ctx: @action:button]
en: Reload &List
sl: Ponovno naloži seznam

[ctx: @info]
en: Akonadi Resource for Microsoft Exchange Web Services (EWS)
sl: Akonadi viri za Microsoft Exchange Web Services (EWS)

[ctx: @info]
en: Distributed under the GNU Library General Public License version 2.0 or later.
sl: Distribuirana pod licenco GNU Library General Public License verzija 2.0 ali kasnejšo.

[ctx: @info]
en: Exchange server not configured.
sl: Strežnik Exchange ni nastavljen.

[ctx: @info]
en: Failed to obtain credentials for Microsoft Exchange account <b>%1</b>. Please update it in the account settings page.
sl: Poverilnic za račun Microsoft Exchange <b>%1 </b> ni bilo mogoče pridobiti. Posodobite jih na strani z nastavitvami računa.

[ctx: @info]
en: Failed to retrieve folder list.
sl: Ni bilo mogoče najti seznama map.

[ctx: @info]
en: Microsoft Exchange credentials for the account <b>%1</b> are no longer valid. You need to authenticate in order to continue using it.
sl: Poverilnice Microsoft Exchangea za račun <b>%1</b> niso več veljavne. Za nadaljevanje uporabe morate preveriti pristnost.

[ctx: @info]
en: The username/password for the Microsoft Exchange EWS account <b>%1</b> is not valid. Please update it in the account settings page.
sl: Uporabniško ime/geslo za račun Microsoft Exchange EWS <b>%1</b> ni veljavno. Posodobite ga na strani z nastavitvami računa.

[ctx: @info]
en: Version %1
sl: Verzija %1

[ctx: @info:status]
en: Authentication failed
sl: Preverjanje pristnosti ni uspelo

[ctx: @info:status]
en: Connecting to Exchange server
sl: Povezujem se s strežnikom Exchange

[ctx: @info:status]
en: Failed to add collection - cannot determine EWS folder type
sl: Neuspelo dodajanje zbirke - ni mogoče določiti tip mape EWS

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder
sl: Neuspelo ustvarjanje mape

[ctx: @info:status]
en: Failed to create folder - internal error
sl: Neuspelo ustvarjanje mape - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to create item - internal error
sl: Neuspešno ustvarjanje predmeta - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder
sl: Brisanje mape ni uspelo

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete folder - internal error
sl: Obdelava zahtevka za brisanje mape ni bila uspešna

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - internal error
sl: Neuspelo brisanje predmeta - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to delete item - invalid number of responses received from server
sl: Neuspelo brisanje predmeta - prejeto neveljavno število odzivov strežnika

[ctx: @info:status]
en: Failed to fetch item payload
sl: Ni bilo mogoče pridobiti koristnega bremena elementa

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder
sl: Neuspel prenos mape

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - internal error
sl: Neuspel prenos mape - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to move folder - invalid number of responses received from server
sl: Neuspel prenos mape - prejeto neveljavno število odzivov strežnika

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - internal error
sl: Ni mogoče prenesti predmeta - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to move item - invalid number of responses received from server
sl: Prenos predmeta ni uspel - prejeto neveljavno število odzivov strežnika

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder create request
sl: Neuspela obdelava zahtevka za ustvarjanje mape

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder delete request
sl: Posodobitev mape ni uspela - prejeto neveljavno število odzivov od strežnika

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder move request
sl: Neuspel postopek zahtevka za prenos mape

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folder update request
sl: Obdelava zahtevka za posodobitev mape ni bila uspešna

[ctx: @info:status]
en: Failed to process folders retrieval request
sl: Zahtevka za pridobivanje map ni bilo mogoče obdelati

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tag update request
sl: Posodobitev značk predmeta ni uspela - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to process global tags retrieval request
sl: Obdelava zahtevka za globalno preiskavo značk ni uspela

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item create request
sl: Zahtevek za ustvarjanje predmeta neuspešen

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item delete request
sl: Neuspela obdelava zahtevka za brisanje predmeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item flags update request
sl: Zahtevek za obdelavo posodobitve zastavic predmeta ni bil izpolnjen

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item move request
sl: Ni mogoče obdelati zahtevka za prenos predmeta

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item send request
sl: Obdelava zahtevka za pošiljanje predmeta ni uspelo

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item tags update request
sl: Obdelava zahtevka za posodobitev značk predmeta ni uspela

[ctx: @info:status]
en: Failed to process item update request
sl: Postopek posodobitve zastavic predmeta ni bil mogoč

[ctx: @info:status]
en: Failed to process items retrieval request
sl: Zahtevka za pridobivanje elementov ni bilo mogoče obdelati

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve folders - internal error
sl: Ni bilo mogoče pridobiti map - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items
sl: Elementov ni bilo mogoče pridobiti

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Akonadi item not found for item %1
sl: Elementov ni bilo mogoče pridobiti - Akonadijevega elementa ni bilo najdenega za element %1

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - Unknown item type for item %1
sl: Elementov ni bilo mogoče pridobiti - Neznana zvrst za element %1

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - incorrect number of responses
sl: Elementov ni bilo mogoče pridobiti - napačno število odzivov

[ctx: @info:status]
en: Failed to retrieve items - internal error
sl: Elementov ni bilo mogoče pridobiti - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to send item - internal error
sl: Pošiljanje predmeta ni uspelo - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder
sl: Posodobitev mape ni uspela

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - internal error
sl: Posodobitev mape ni uspela - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to update folder - invalid number of responses received from server
sl: Posodobitev mape ni uspela - prejeto neveljavno število odzivov od strežnika

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item - internal error
sl: Ni mogoče posodobiti predmeta - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item flags - internal error
sl: Ni izvedena posodobitev zastavic predmeta - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Failed to update item tags - internal error
sl: Posodobitev značk predmeta ni uspela - notranja napaka

[ctx: @info:status]
en: Invalid incremental folders retrieval request job object
sl: Neveljaven zahtevek posla za pridobivanje inkrementalnih map

[ctx: @info:status]
en: Invalid number of responses received from server
sl: Prejeto neveljavno število odzivov od strežnika

[ctx: @info:status]
en: Item out of order while processing update item response.
sl: Predmet izven reda med obdelovanjem odziva posodabljanja.

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for changing
sl: Vrsta elementa ni podprta za spreminjanje

[ctx: @info:status]
en: Item type not supported for creation
sl: Ustvarjanje nepodprte vrste premeta

[ctx: @info:status]
en: Item update failed:
sl: Posodabljanje predmeta je spodletelo:

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list
sl: Pridobivanje %1 seznama elementov

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 item list (%2 items)
sl: Pridobivanje %1 seznama elementov (%2 elementov)

[ctx: @info:status]
en: Retrieving %1 items
sl: Pridobivanje %1 elementov

[ctx: @info:status]
en: Retrieving collection tree
sl: Pridobivanje drevesne zbirke

[ctx: @info:status]
en: Retrieving items
sl: Pridobivanje elementov

[ctx: @info:status]
en: Root folder id not known.
sl: ID korenske mape ni znan.

[ctx: @info:status]
en: Unable to connect to Exchange server
sl: Ni se bilo mogoče povezati s strežnikom Exchange

[ctx: @info:status]
en: Updating item flags
sl: Posodabljanje zastavic predmetov

[ctx: @info:status]
en: Updating item tags
sl: Posodabljanje značk predmetov

[ctx: @info:status Resource is ready]
en: Ready
sl: Pripravljen

[ctx: @label:textbox]
en: Filter folders
sl: Filtriraj mape

[ctx: @option:check]
en: Enable server-side subscriptions
sl: Omogoči naročanje s strani strežnika

[ctx: @option:check]
en: Subscribed only
sl: Samo naročeni

[ctx: @title:window]
en: Connecting to Exchange
sl: Povezujem se z Exchange

[ctx: @title:window]
en: Exchange server autodiscovery
sl: Samodejno odkrivanje strežnika Exchange

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Configuration
sl: Nastavitve Microsoft Exchange

[ctx: @title:window]
en: Microsoft Exchange Mail Transport Configuration
sl: Nastavitev Microsoft Exchange Mail Transporta

en: About
sl: O programu

en: Account Information
sl: Informacije o računu

en: Account Name:
sl: Ime računa:

[ctx: Account e-mail address]
en: E-mail
sl: E-pošta

[ctx: Advanced settings tab]
en: Advanced
sl: Napredno

en: Attempt to automatically discover Exchange server address
sl: Poskus, da bi samodejno razkrili spletni naslov strežnika Exchange

en: Attempts to find out the Microsoft Exchange server address relevant to the supplied e-mail address.
sl: Poskusi ugotoviti naslov strežnika Microsoft Exchange, ki je ustrezen za priložen e-poštni naslov.

en: Authentication
sl: Overitev

en: Autodiscovery failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
sl: Samodejno odkrivanje ni uspelo. Lahko bi bil vzrok v napačnih parametrih. Ali še vedno želite shraniti svoje nastavitve?

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Certificate:
sl: Potrdilo:

en: Clear Folder Item State
sl: Počisti stanja elementov map

en: Clear Folder Tree State
sl: Počistite stanja dreves map

en: Clear Synchronization State
sl: Počisti stanje sinhronizacije

en: Connecting to Exchange failed. This can be caused by incorrect parameters. Do you still want to save your settings?
sl: Povezovanje na strežnik Exchange ni uspelo. Lahko bi bil vzrok v napačnih parametrih. Ali še vedno želite shraniti svoje nastavitve?

en: Connecting to Microsoft Exchange server...
sl: Povezujem se s strežnikom Microsoft Exchange...

en: Connection failed
sl: Povezava ni uspela

en: Domain
sl: Domena

en: Domain:
sl: Domena:

en: EWS Configuration
sl: Nastavitve EWS

en: EWS Mail Transport Configuration
sl: Nastavitev EWS Mail Transporta

en: EWS Settings
sl: Nastavitve EWS

en: EWS URL:
sl: Spletni naslov EWS:

en: Enable NTLMv2
sl: Omogoči NTLMv2

en: Enable NTLMv2 authentication
sl: Omogoči overjanje NTLMv2

en: Enable Server-Side Subscriptions
sl: Omogoči naročanje s strani strežnika

en: Ews Resource
sl: Vir EWS

[ctx: Exchange account e-mail address]
en: Email:
sl: E-pošta:

[ctx: Exchange account username/login]
en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Exchange protocol information not found
sl: Podatkov o protokolu za izmenjavo ni mogoče najti

en: Exchange server autodiscovery
sl: Samodejno odkrivanje strežnika Exchange

[ctx: Exchange server autodiscovery]
en: Autodiscovery failed
sl: Samodejno odkrivanje ni uspelo

en: Exchange server connection
sl: Povezava na strežnik Exchange

[ctx: Exchange server connection]
en: Connection failed
sl: Povezava ni uspela

[ctx: Exchange server status]
en: Failed
sl: Neuspeh

[ctx: Exchange server status]
en: OK
sl: V redu

[ctx: Exchange server version]
en: Unknown
sl: Neznano

en: Failed to create mail item
sl: Ni bilo mogoče ustvariti poštnega predmeta

en: Forces a non-default User-Agent string
sl: Prisili ne-privzeti niz uporabnikovega agenta

[ctx: General settings tab]
en: General
sl: Splošno

en: Incorrect email address
sl: Nepravilen e-poštni naslov

en: Key password:
sl: Geslo za ključ:

en: List of folders to subscribe to
sl: Seznam map naročanja

en: OAuth2 application identifier
sl: Identifikator aplikacije OAuth2

en: OAuth2 return URI
sl: Povratni naslov OAuth2

en: Parent Exchange account:
sl: Nadrejeni račun Microsoft Exchange:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Path to PKey authentication PEM certificate
sl: Pot do overjanja PKey potrdila PEM

en: Path to PKey authentication PEM private key
sl: Pot do overjanja PKey zasebnega potrdila PEM

en: Perform
sl: Izvedi

en: Performing Microsoft Exchange server autodiscovery...
sl: Izvajanje samodejnega odkrivanja strežnika Microsoft Exchange...

en: Please enter password for user '%1' and Exchange account '%2'.
sl: Vnesite geslo za uporabnika '%1' in račun Exchange '%2'.

en: Po&ll for new messages
sl: Povprašuj za novimi sporočili

en: Poll Interval
sl: Interval poziva

en: Private Key (PKey) Authentication (Office 365)
sl: Overjanje z zasebnim ključem (PKey) (Office 365)

en: Private key:
sl: Zasebni ključ:

en: Resets synchronization state between Exchange and Akonadi. Use in case some items or folders are not showing up despite existing in Exchange.
sl: Ponovno nastavi stanje sinhronizacije med Exchange in Akonadi. Uporabite to, če se nekateri predmeti ali mape se prikazujejo, kljub temu da obstajajo v sistemu Exchange.

en: Retrieval
sl: Pridobivanje

en: Server Autodiscovery
sl: Samodejno odkrivanje strežnika

en: Server Status
sl: Stanje strežnika

en: Server URL
sl: Spletni naslov strežnika

[ctx: Server status]
en: OK
sl: V redu

en: Sets the interval for checking for new mail
sl: Določi interval za preverjanje za novo dospelo pošto

en: Sets the interval for checking for new mail.
sl: Določi interval za preverjanje za novo dospelo pošto.

en: Status
sl: Stanje

en: Status:
sl: Stanje:

en: Subscriptions
sl: Naročnine

en: The Active Directory domain the user belongs to
sl: Domena aktivnega imenika, komur pripada uporabnik

en: The Active Directory domain the user belongs to.
sl: Domena Active Directory, ki ji pripada uporabnik.

en: The Microsoft Exchange server URL used to send EWS requests.
sl: URL strežnika Microsoft Exchange, ki se uporablja za pošiljanje zahtev EWS.

en: The URL of the Microsoft Exchange server, should be something like https://myserver.org/EWS/Exchange.asmx
sl: Spletni naslov strežnika Microsoft Exchange mora biti nekaj takega kot https://myserver.org/EWS/Exchange.asmx

en: The e-mail address of this account
sl: Poštni naslov tega računa

en: The name of the parent EWS Resource to use when sending mail
sl: Ime nadrejenega vira EWS, ki se uporablja pri pošiljanju pošte

en: The primary e-mail address of this account
sl: Primarni e-poštni naslov za ta račun

en: The username that is used to log into the Microsoft Exchange server
sl: Uporabniško ime, ki se uporablja za prijavo v strežnik Microsoft Exchange

[ctx: The username to login into the server]
en: Username
sl: Uporabniško ime

en: This is the account name that will appear in all Akonadi applications
sl: To je ime računa, ki bo prikazano v vseh aplikacijah Akonadi

en: Try connect
sl: Poskusi se povezati

en: Unable to connect to master EWS resource
sl: Ni se mogoče povezati z glavnim virom EWS

[ctx: Unknown server status]
en: Unknown
sl: Neznano

[ctx: Unknown server version]
en: Unknown
sl: Neznano

en: Use a domain name during authentication
sl: Uporabite ime domene ob overjanju

en: Use custo&m User Agent
sl: Uporabite uporabniškega agenta po meri

[ctx: User Agent]
en: Custom
sl: Po meri

en: Version:
sl: Verzija:

[ctx: authentication type]
en: &Username/Password
sl: Uporabniško ime/geslo
