Audacious Plugins - en to sl translation catalogue (824 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
sl: 
    (nadaljnja sporočila so bila skrita)

en:   (invalid UTF-8)
sl:   (neveljaven UTF-8)

en: %a: Artist
    %b: Album
    %c: Number of channels
    %f: File name (full path)
    %F: Frequency (Hertz)
    %l: Length (milliseconds)
    %n or %s: Formatted title (see playlist settings)
    %p: Currently playing (1 or 0)
    %r: Rate (bits per second)
    %t: Playlist position
    %T: Title (unformatted)
sl: %a: Izvajalec
    %b: Album
    %c: Število kanalov
    %f: Datotečno ime (cela pot)
    %F: Frekvenca (Hz)
    %l: Dolžina (ms)
    %n ali %s: Preoblikovan naslov (glej nastavitve seznamov predvajanj)
    %p: Se trenutno predvaja (1 ali 0)
    %r: Hitrost (bps)
    %t: Mesto na seznamu predvajanja
    %T: Naslov (nepreoblikovan)

en: %d channel | %d channels
sl[0]: %d kanal
sl[1]: %d kanala
sl[2]: %d kanali
sl[3]: %d kanalov

en: %d of %d result shown | %d of %d results shown
sl[0]: %d od %d zadetkov prikazan
sl[1]: %d od %d zadetkov prikazana
sl[2]: %d od %d zadetkov prikazani
sl[3]: %d od %d zadetkov prikazanih

en: %d result | %d results
sl[0]: %d zadetek
sl[1]: %d zadetka
sl[2]: %d zadetki
sl[3]: %d zadetkov

en: %d song | %d songs
sl[0]: %d skladba
sl[1]: %d skladbi
sl[2]: %d skladbe
sl[3]: %d skladb

en: %s (%d of %d)
sl: %s (%d od %d)

en: %s Settings
sl: Nastavitve za %s

en: (no description)
sl: (ni opisa)

en: (none)
sl: (brez)

en: * no comments available in this MIDI file *
sl: * ta MIDI datoteka ne vsebuje komentarjev *

en: * no lyrics available in this MIDI file *
sl: * ta MIDI datoteka ne vsebuje besedil *

en: 2SF Decoder
sl: Dekodirnik 2SF

en: <b>Action:</b>
sl: <b>Dejanje:</b>

en: <b>Advanced</b>
sl: <b>Napredno</b>

en: <b>Analyzer</b>
sl: <b>Analizator</b>

en: <b>Bass Boost</b>
sl: <b>Ojačitev nizkih tonov</b>

en: <b>Channel Mixer</b>
sl: <b>Mešalnik kanalov</b>

en: <b>Channels</b>
sl: <b>Kanali</b>

en: <b>Color</b>
sl: <b>Barva</b>

en: <b>Commands</b>
sl: <b>Ukazi</b>

en: <b>Compression</b>
sl: <b>Stiskanje</b>

en: <b>Connection</b>
sl: <b>Povezava</b>

en: <b>Conversion</b>
sl: <b>Pretvorba</b>

en: <b>Crossfade</b>
sl: <b>Križni prehod (crossfade)</b>

en: <b>Crystalizer</b>
sl: <b>Kristalizator</b>

en: <b>Delete Method</b>
sl: <b>Način brisanja</b>

en: <b>Device</b>
sl: <b>Naprava</b>

en: <b>Echo</b>
sl: <b>Odmev</b>

en: <b>Emulation</b>
sl: <b>Emulacija</b>

en: <b>Fonts</b>
sl: <b>Pisave</b>

en: <b>Frame Headers</b>
sl: <b>Glave okvirjev</b>

en: <b>General</b>
sl: <b>Splošno</b>

en: <b>ID3 Tags</b>
sl: <b>Značke ID3</b>

en: <b>Internet Sources</b>
sl: <b>Internetni viri</b>

en: <b>Key Binding:</b>
sl: <b>Tipkovne bližnjice:</b>

en: <b>Local Storage</b>
sl: <b>Krajevna shramba</b>

en: <b>Metadata</b>
sl: <b>Metapodatki</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
sl: <b>Razno</b>

en: <b>Mouse Scroll Action</b>
sl: <b>Dejanja ob vrtenju miškinega kolesca</b>

en: <b>Note</b>
sl: <b>Opomba</b>

en: <b>OpenPSF Configuration</b>
sl: <b>Nastavitve OpenPSF</b>

en: <b>Other Settings</b>
sl: <b>Ostale nastavitve</b>

en: <b>Output</b>
sl: <b>Izhod</b>

en: <b>Pitch</b>
sl: <b>Višina tona</b>

en: <b>Playback time</b>
sl: <b>Čas predvajanja</b>

en: <b>Playback</b>
sl: <b>Predvajanje</b>

en: <b>Playlist Columns</b>
sl: <b>Glava seznama predvajanja</b>

en: <b>Playlist Tabs</b>
sl: <b>Zavihki seznamov predvajanj</b>

en: <b>Preamp</b>
sl: <b>Predojačevalnik</b>

en: <b>Rate Mappings</b>
sl: <b>Preslikave hitrosti</b>

en: <b>Repeat</b>
sl: <b>Ponavljanje</b>

en: <b>Resampling</b>
sl: <b>Vnovično vzorčenje</b>

en: <b>Sample rate</b>
sl: <b>Hitrost vzorčenja</b>

en: <b>Silence Removal</b>
sl: <b>Odstranitev tišine</b>

en: <b>Skin</b>
sl: <b>Preobleka</b>

en: <b>Speed</b>
sl: <b>Hitrost</b>

en: <b>Subtunes</b>
sl: <b>Podskladbe</b>

en: <b>Synthesizer</b>
sl: <b>Sintetizator</b>

en: <b>Tip</b>
sl: <b>Namig</b>

en: <b>Type</b>
sl: <b>Vrsta</b>

en: <b>VU Meter Settings</b>
sl: <b>Nastavitve VU-metra</b>

en: <b>XSF Configuration</b>
sl: <b>Nastavitve XSF</b>

en: <small>Artist is truncated at the start, Title -- at the end</small>
sl: <small>Izvajalec je skrajšan na začetku, naslov -- na koncu</small>

en: <small>Chars are ORed in RegExp, surrounded by whitespace</small>
sl: <small>Nad regularnimi izrazi, ločenimi s presledkom, je izvedena operacija OR</small>

en: <small>Separate multiple paths with a colon.
    These paths are searched in addition to LADSPA_PATH.
    After adding new paths, press Enter to scan for new plugins.</small>
sl: <small>Ločite več različnih poti s podpičjem.
    Iskanje bo poleg LADSPA_PATH potekalo tudi po njih.
    Pritisnite Enter po dodajanju novih poti.</small>

en: <span size="smaller"> MIDI Comments and Lyrics </span>
sl: <span size="smaller"> MIDI komentarji in besedila </span>

en: <span size="smaller"> MIDI Info </span>
sl: <span size="smaller"> Podatki MIDI </span>

en: AAC (Raw) Decoder
sl: Dekodirnik AAC (Raw)

en: ALSA Output
sl: ALSA

en: AMIDI-Plug (MIDI Player)
sl: AMIDI-Plug (predvajalnik MIDI)

en: AMIDI-Plug - select SoundFont file
sl: AMIDI-Plug - izberite datoteko SoundFont

en: ASXv1/ASXv2 Playlists
sl: Seznami predvajanja ASXv1/ASXv2

en: ASXv3 Playlists
sl: Seznami predvajanja ASXv3

en: A_bout ...
sl: O programu _Audacious

en: About ...
sl: O programu

en: Add Files
sl: Dodaj datoteke

en: Add Files ...
sl: Dodaj datoteke

en: Add Folder ...
sl: Dodaj mapo

en: Add URL ...
sl: Dodaj URL

en: Add U_RL ...
sl: Dodaj UR_L

en: Additional Command
sl: Dodaten ukaz

en: Advance in playlist when scrolling upward
sl: Napreduj po seznamu predvajanja ob drsenju navzgor

en: Alarm at (default):
sl: Alarm ob (privzeto):

en: Album Art
sl: Naslovnica albuma

en: Album Artist
sl: Izvajalec albuma

en: Album artist
sl: Izvajalec albuma

en: Algorithm quality:
sl: Kakovost algoritma:

en: Allow aliasing
sl: Dovoli glajenje

en: Always
sl: Vselej

en: Always on Top
sl: Vselej na vrhu

en: Always show notification
sl: Vsakič prikaži obvestilo

en: Always show tabs
sl: Vselej prikaži zavihke

en: Ampache Browser
sl: Brskalnik Ampache

en: Analyzer
sl: Analizator

en: Animation
sl: Animacija

en: Archived Winamp 2.x skin
sl: Arhivirane Winamp 2.x preobleke

en: Artist
sl: Izvajalec

en: Artist:
sl: Izvajalec:

en: Audacious Equalizer
sl: Izenačevalnik Audacious

en: Audacious Playlist Editor
sl: Urejevalnik seznamov predvajanj Audacious

en: Audacious Playlists (audpl)
sl: Seznami predvajanja Audacious Playlists (audpl)

en: Audacious is not playing.
sl: Audacious ne predvaja.

en: Audacious is now using an improved version of the Last.fm Scrobbler.
    Please check the Preferences for the Scrobbler plugin.
sl: Audacious zdaj uporablja izboljšano različico vtičnika Last.fm Scrobbler.
    Prosimo, preverite nastavitve zanj.

en: Audio CD
sl: Glasbeni CD

en: Audio CD Menu Items
sl: Menijski vnos za predvajanje CD-nosilca

en: Audio CD Plugin
sl: Vtičnik za glasbene nosilce CD

en: Audio Settings ...
sl: Zvočne nastavitve

en: Audio _Settings ...
sl: _Zvočne nastavitve

en: Audio device:
sl: Zvočna naprava:

en: Audio mode:
sl: Zvočni način:

en: Auto
sl: Samodejno

en: Auto-hide
sl: Če je odprt več kot eden

en: Automatically connect to output ports
sl: Samodejno poveži na odprta vrata

en: Automatically toggle queue for matching entries
sl: Samodejno prikaži vrsto za ujemajoče zadetke

en: Available columns
sl: Vrstice na voljo

en: Available plugins:
sl: Vtičniki na voljo:

en: Average bitrate:
sl: Povprečna bitna hitrost:

en: Balance: %d%% left
sl: Ravnovesje: %d%% levo

en: Balance: %d%% right
sl: Ravnovesje: %d%% desno

en: Balance: center
sl: Ravnovesje: sredina

en: Bars
sl: Vrstice

en: Bass:
sl: Nizki toni:

en: Best sinc interpolation
sl: Najboljša sinc interpolacija

en: Binding mouse buttons
sl: Vežem miškine gumbe

en: Bitrate
sl: Bitna hitrost

en: Bitrate:
sl: Bitna hitrost:

en: Blur Scope
sl: Osciloskop

en: Buffering ...
sl: Nalagam ...

en: By Al_bum
sl: Po albumu

en: By Albu_m Artist
sl: Po izvajalcu albuma

en: By Album
sl: Po albumu

en: By Album Artist
sl: Po izvajalcu albuma

en: By Artist
sl: Po izvajalcu

en: By C_omment
sl: Po komentarju

en: By Comment
sl: Po komentarju

en: By Custom Title
sl: Po naslovu po meri

en: By File Name
sl: Po imenu datoteke

en: By File Path
sl: Po poti datoteke

en: By File _Path
sl: Po poti datoteke

en: By Genre
sl: Po žanru

en: By Length
sl: Po dolžini

en: By Release Date
sl: Po datumu izdaje

en: By Release _Date
sl: Po datumu izdaje

en: By Title
sl: Po naslovu

en: By Track Number
sl: Po številki skladbe

en: By Track _Number
sl: Po številki skladbe

en: By _Artist
sl: Po izvajalcu

en: By _Custom Title
sl: Po imenu po meri

en: By _File Name
sl: Po imenu datoteke

en: By _File Path
sl: Po poti datoteke

en: By _Genre
sl: Po žanru

en: By _Length
sl: Po dolžini

en: By _Title
sl: Po naslovu

en: Call Letters
sl: Klicni znak

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cannot read start/end LSN for track %d.
sl: Ne morem brati začetka/konca LSN za skladbo %d.

en: Center volume:
sl: Sredina glasnosti:

en: Change playing song
sl: Spremeni trenutno skladbo

en: Change volume
sl: Spremeni glasnost

en: Channel Mixer
sl: Mešalnik kanalov

en: Channels:
sl: Št. kanalov:

en: Chars to split on:
sl: Razdruži na znakih:

en: Chars to truncate on:
sl: Skrajšaj na znakih:

en: Check Permission
sl: Preveri pravice

en: Checking Last.fm access ...
sl: Preverjam dostop do Last.fm...

en: Choose Folder
sl: Izberite mapo

en: Choose the days for the alarm to come on
sl: Določite dneve za vklop alarma

en: Clear A-B Repeat
sl: Počisti ponavljanje A-B

en: Clear Queue
sl: Počisti vrsto

en: Clear previous selection before searching
sl: Počisti prejšnji izbor pred iskanjem

en: Client name:
sl: Ime odjemalca:

en: Clock speed:
sl: Hitrost ure:

en: Close to the system tray
sl: Zapri v sistemsko vrstico

en: Color %i:
sl: Barva %i:

en: Coloring:
sl: Barvanje:

en: Colors
sl: Barve

en: Command to run at the end of a song:
sl: Ukaz, ki se izvede ob koncu nove skladbe:

en: Command to run at the end of the playlist:
sl: Ukaz, ki se izvede ob koncu seznama predvajanja:

en: Command to run when song title changes (for network streams):
sl: Ukaz, ki se izvede ob zamenjavi naslova skladbe (omrežni pretok):

en: Command to run when starting a new song:
sl: Ukaz, ki se izvede ob začetku nove skladbe:

en: Comment
sl: Komentar

en: Composite extension not loaded
sl: Skladenjske razširitve niso naložene

en: Composite manager detected
sl: Zaznan upravljalnik skladnje

en: Composite manager not detected;
    unless you know that you have one running, please activate a composite manager otherwise the OSD won't work properly
sl: Upravljalnik skladnje ni bil zaznan;
    razen če veste, da deluje, ga prosimo zaradi delovanja OSD aktivirajte

en: Composite manager not required for fake transparency
sl: Upravljalnik skladnje ni potreben za lažno prosojnost

en: Compression ratio:
sl: Nivo stiskanja:

en: Concave Rectangle
sl: Udrti pravokotnik

en: Connect to physical ports only
sl: Poveži le na fizična vrata

en: Context name:
sl: Ime konteksta:

en: Copy
sl: Kopiraj

en: CoreAudio output
sl: CoreAudio

en: Create a new playlist with matching entries
sl: Ustvari nov seznam predvajanja z ujemajočimi zadetki

en: Crossfade
sl: Križni prehod

en: Crystalizer
sl: Kristalizator

en: Cu_t
sl: Izreži

en: Cubic
sl: Kubična

en: Cue Sheet Plugin
sl: Vtičnik za seznam skladb (cue sheet)

en: Current
sl: Trenutno

en: Current Song
sl: Trenutna skladba

en: Custom Title
sl: Naslov po meri

en: Custom notification duration:
sl: Trajanje po meri:

en: Custom title
sl: Naslov po meri

en: Cut
sl: Izreži

en: Cut frequency:
sl: Mejna frekvenca:

en: Cutoff:
sl: Odreži pri:

en: Day
sl: Dan

en: Days
sl: Dni

en: Decoration
sl: Okras

en: Decouple from pitch
sl: Razdruži od višine tona

en: Default
sl: Privzeto

en: Default PCM device
sl: Privzeta naprava PCM

en: Default device
sl: Privzeta naprava

en: Default mixer device
sl: Privzeta mešalka

en: Default song length:
sl: Privzeta dolžina skladbe:

en: Delay:
sl: Zamik:

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete Files
sl: Izbris datotek

en: Delete Selected Files
sl: Izbriši izbrane datoteke

en: Description
sl: Opis

en: Desktop Notifications
sl: Namizna obvestila

en: Details about %s
sl: Podrobnosti o %s

en: Device (blank for default):
sl: Naprava (pustite prazno za privzeto):

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Disable 'Always On Top'
sl: Onemogoči 'Vselej na vrhu'

en: Disable the popup window
sl: Onemogoči pojavno okno

en: Display OSD using:
sl: Prikaži OSD z uporabo:

en: Display legend
sl: Prikaži skalo

en: Display:
sl: Prikaz:

en: Displayed columns
sl: Prikazane vrstice

en: Do not automatically select chip model
sl: Modela integriranega vezja ne izberi samodejno

en: Do not automatically select clock speed
sl: Hitrosti ure ne izberi samodejno

en: Do you want to move %d files to the trash?
sl: Želite premakniti toliko datotek v koš: %d?

en: Do you want to move %s to the trash?
sl: Želite premakniti %s v koš?

en: Do you want to permanently delete %d files?
sl: Želite trajno izbrisati toliko datotek: %d?

en: Do you want to permanently delete %s?
sl: Želite trajno izbrisati %s?

en: Dock at Bottom
sl: Pripni na dno

en: Dock at Left
sl: Pripni na levo

en: Dock at Right
sl: Pripni na desno

en: Dock at Top
sl: Pripni na vrh

en: Dots
sl: Pike

en: Double Size
sl: Dvojna velikost

en: Drive is empty.
sl: Pogon je prazen.

en: Drum shift:
sl: Premik bobnov:

en: Dynamic range:
sl: Dinamično območje:

en: E_ffects ...
sl: _Učinki

en: Echo
sl: Odmev

en: Echo:
sl: Odmev:

en: Effects ...
sl: Učinki

en: Emulate MOS 8580 (default: MOS 6581)
sl: Emuliraj MOS 8580 (privzeto: MOS 6581)

en: Emulate filter
sl: Emuliraj filter

en: Enable
sl: Omogoči

en: Enable 'Always On Top'
sl: Omogoči 'Vselej na vrhu'

en: Enable VBR/ABR
sl: Omogoči VBR/ABR

en: Enable audio resampling
sl: Omogoči vnovično vzorčenje zvoka

en: Enable exclusive mode to prevent virtual mixing.
sl: Omogoči ekskluziven način, ki prepreči virtualno mešanje.

en: Enable format conversions made by the OSS software.
sl: Omogoči pretvorbe formatov programske opreme OSS.

en: Enable subtunes
sl: Omogoči podskladbe

en: Enable trigger
sl: Vklopi prožilnik

en: Enabled plugins:
sl: Omogočeni vtičniki:

en: Enforce strict ISO compliance
sl: Vsili strogo skladnost ISO

en: Entries
sl: Vnosi

en: Entry Number
sl: Številka vnosa

en: Entry number
sl: Številka vnosa

en: Error
sl: Napaka

en: Error connecting to MMS server
sl: Napaka pri povezovanju na strežnik MMS

en: Error opening %s:
    %s
sl: Napaka pri odpiranju datoteke %s:
    %s

en: Error parsing URL
sl: Napaka pri obdelavi naslova URL

en: Error parsing redirect
sl: Napaka obdelave preusmeritve

en: Error protection
sl: Zaščita pred napakami

en: Error reading audio CD.
sl: Napaka branja nosilca CD.

en: Event
sl: Dogodek

en: Export Playlist ...
sl: Izvozi seznam predvajanja

en: FFmpeg Plugin
sl: Vtičnik FFmpeg

en: FLAC Decoder
sl: Dekodirnik FLAC

en: Fade in:
sl: Zvokovno naraščanje:

en: Fade out:
sl: Zvokovno pojemanje:

en: Fading
sl: Pojemanje

en: Failed to connect to JACK port %s.
sl: Napaka pri povezavi na JACK, vrata %s.

en: Failed to connect to the JACK server; is it running?
sl: Napaka pri priklopu na strežnik JACK. Ali je zagnan?

en: Failed to create the CDDB connection.
sl: Napaka vzpostavljanja povezave s CDDB.

en: Failed to finish initializing opened CD drive.
sl: Napaka inicializacije odprtega CD-pogona.

en: Failed to initialize cdio subsystem.
sl: Napaka inicializacije podsistema cdio.

en: Failed to open CD device %s.
sl: Napaka odpiranja naprave CD %s.

en: Failed to query the CDDB server
sl: Napaka poizvedovanja v bazi CDDB.

en: Failed to query the CDDB server: %s
sl: Napaka poizvedovanja v bazi CDDB: %s

en: Failed to read the CDDB info: %s
sl: Napaka branja baze CDDB: %s

en: Failed to retrieve first/last track number.
sl: Napaka pridobivanja prve/zadnje skladbe.

en: Fake transparency
sl: Lažna prosojnost

en: Fall-off time:
sl: Čas padca:

en: Falloff:
sl: Padec:

en: Fast
sl: Hitro

en: Fast sinc interpolation
sl: Hitra sinc interpolacija

en: Fastest
sl: Najhitreje

en: Feed level:
sl: Nivo dovajanja:

en: Feedback:
sl: Odziv:

en: Fetch lyrics from:
sl: Storitev za besedila:

en: File Info Box
sl: Okno z datotečnimi podatki

en: File Name
sl: Datotečno ime

en: File Name:
sl: Ime datoteke:

en: File Path
sl: Datotečna pot

en: File name
sl: Ime datoteke

en: File path
sl: Pot do datoteke

en: FileWriter Plugin
sl: FileWriter

en: Filter ports (regex, use any port if blank):
sl: Filtriranje vrat (regex; uporabi vrata po želji, če prazno):

en: Final
sl: Zaključek

en: Fire
sl: Ogenj

en: Font %i:
sl: Pisava %i:

en: Fonts
sl: Pisave

en: For better crossfading, enable
    the Silence Removal effect.
sl: Za boljši križni prehod omogočite
    učinek Odstranitev tišine

en: Force addition of version 2 tag
sl: Vsili dodajanje značke različice 2

en: Format:
sl: Vrsta:

en: Friday
sl: Petek

en: Further truncate those on chars
sl: Nadalje skrajšaj na znakih

en: GIO Plugin
sl: Vtičnik GIO

en: GTK Interface
sl: Vmesnik GTK

en: Game Console Music Decoder
sl: Dekodirnik glasbe igralnih konzol

en: General
sl: Splošno

en: Generate file name from:
sl: Ustvari ime datoteke iz:

en: Genre
sl: Zvrst

en: Global Hotkeys
sl: Globalne bližnjice

en: Help
sl: Pomoč

en: High
sl: visoka

en: Hotkeys:
sl: Hitre tipke:

en: Ice
sl: Led

en: Ignore insufficient number of ports
sl: Prezri nezadostno število vrat

en: Ignore length from SPC tags
sl: Prezri dolžino značk SPC

en: Ignore length from file
sl: Prezri dolžino iz datoteke

en: Ignore subtunes shorter than:
sl: Prezri podskladbe, krajše od:

en: Import Playlist ...
sl: Uvozi seznam predvajanja

en: Include album name in notification
sl: V obvestilu prikaži ime albuma

en: Increase reverb
sl: Povečaj reverb

en: Information
sl: Podatki

en: Intensity:
sl: Jakost:

en: Intermediate
sl: srednja

en: Interpolation:
sl: Interpolacija:

en: Invalid URI %s.
sl: Napačen naslov URI %s.

en: Invalid open mode
sl: Napačen način odpiranja

en: Invert Selection
sl: Obrni izbor

en: It is not recommended to bind the primary mouse buttons without modifiers.
    
    Do you want to continue?
sl: Miškine gumbe ni priporočljivo vezati brez dodatnih tipk.
    
    Želite nadaljevati?

en: JACK Output
sl: JACK

en: JACK supports only floating-point audio.  You must change the output bit depth to floating-point in Audacious settings.
sl: JACK podpira le zvok s plavajočo vejico. V nastavitvah za Audacious morate nastaviti izhodno bitno globino na tisto s plavajočo vejico.

en: Joint Stereo
sl: Združen stereo

en: Jump to Song ...
sl: Skoči na skladbo

en: Jump to Time ...
sl: Skoči na čas

en: Jump to _Time ...
sl: Skoči na

en: Jump to file
sl: Skoči na datoteko

en: LADSPA Host
sl: Gostitelj LADSPA

en: LIRC Plugin
sl: Vtičnik LIRC

en: Length
sl: Dolžina

en: Length (msec):
sl: Dolžina (ms):

en: Level:
sl: Nivo:

en: Library
sl: Knjižnica

en: Line
sl: Črta

en: Linear
sl: Linearna

en: Linear (fast)
sl: Linearni (hitro)

en: Linear interpolation
sl: Linearna interpolacija

en: Lines
sl: Črte

en: Listeners
sl: Poslušalci

en: Load lyric files (.lrc) from local storage
sl: Naloži besedilne datoteke (.lrc) iz krajevne shrambe

en: Looking for lyrics ...
sl: Iščem besedilo...

en: Low
sl: nizka

en: Lyrics
sl: Besedilo skladbe

en: Lyrics could not be found.
sl: Besedilo ni bilo najdeno.

en: M3U Playlists
sl: Seznami predvajanja M3U

en: MMS Plugin
sl: Vtičnik MMS

en: MPG123 Plugin
sl: Vtičnik MPG123

en: MPRIS 2 Server
sl: Strežnik MPRIS 2

en: Mark as copyright
sl: Označi kot copyright

en: Mark as original
sl: Označi kot izvirnik

en: Market
sl: Trg

en: Max OSD width:
sl: Največja širina OSD:

en: Maximum bitrate:
sl: Največja bitna hitrost:

en: Medium
sl: Srednje

en: Medium sinc interpolation
sl: Srednja sinc interpolacija

en: Menu
sl: Meni

en: Method:
sl: Način:

en: Minimum
sl: najmanjša

en: Minimum bitrate:
sl: Najmanjša bitna hitrost:

en: Misc
sl: Razno

en: Missing title and/or artist.
sl: Manjkajo naslov in/ali izvajalec.

en: Mixer device:
sl: Mešalka:

en: Mixer element:
sl: Element mešalke:

en: ModPlug (Module Player)
sl: ModPlug (predvajalnik modulov)

en: Module paths:
sl: Poti do modulov:

en: Monday
sl: Ponedeljek

en: Monitor library for changes
sl: Opazuj knjižnico za spremembe

en: Move to trash
sl: Premakni v koš

en: Move to trash instead of deleting immediately
sl: Namesto trajnega brisanja premakni v koš

en: Multi-Monitor options
sl: Nastavitve za več zaslonov

en: Multiplier:
sl: Faktor:

en: Mute
sl: Utišaj

en: N_o Playlist Advance
sl: Ne nadaljuj po _seznamu predvajanja

en: Name:
sl: Ime:

en: Nearest (fastest)
sl: Najbližji (najhitrejši)

en: Neon HTTP/HTTPS Plugin
sl: Vtičnik Neon HTTP/HTTPS

en: Never
sl: Nikoli

en: New Playlist
sl: Nov seznam predvajanja

en: Next
sl: Naslednja

en: Next Album
sl: Nasledn_ji album

en: Next Playlist
sl: Naslednji seznam predvajanja

en: Next track
sl: Naslednja skladba

en: No JACK output ports were found. Please check settings.
sl: Izhodna vrata za JACK niso bila najdena. Prosimo, preverite nastavitve.

en: No Playlist Advance
sl: Ne nadaljuj po seznamu predvajanja

en: No audio capable CD drive found.
sl: Naprave za branje nosilcev CD niso bile najdene.

en: No files are selected.
sl: Ni izbranih datotek.

en: No. of Tracks:
sl: Št. skladb:

en: Noise reduction
sl: Zmanjševanje hrupa

en: None
sl: Ničesar

en: Normal
sl: Običajno

en: Now Playing
sl: Predvaja se

en: Nowhere
sl: ne išči

en: Number of results to show:
sl: Število zadetkov za prikaz:

en: OPL Emulator:
sl: OPL emulator:

en: OSS3 Output
sl: OSS3

en: OSS4 Output
sl: OSS4

en: Off
sl: Izklop

en: Ogg Vorbis Decoder
sl: Dekodirnik Ogg Vorbis

en: Omit Xing VBR header
sl: Prezri glavo Xing VBR

en: On
sl: vklopi

en: On All Workspaces
sl: Na vseh delovnih površinah

en: On automatic song change
sl: Ob samodejni menjavi skladbe

en: On seek or manual song change
sl: Ob iskanju ali ročnem izboru glasbe

en: Only %d JACK output ports were found but %d are required.
sl: Najdenih toliko izhodnih vrat za JACK: %d, potrebnih pa toliko: %d.

en: Only add v1 tag
sl: Dodaj le značko v1

en: Only add v2 tag
sl: Dodaj le značko v2

en: Open Containing Folder
sl: Odpri vsebujočo mapo

en: Open Files
sl: Odpri datoteke

en: Open Files ...
sl: Odpri datoteke

en: Open Folder ...
sl: Odpri mapo

en: Open URL ...
sl: Odpri URL

en: Open _URL ...
sl: Odpri _URL

en: OpenGL Spectrum Analyzer
sl: Spektralni analizator OpenGL

en: OpenMPT (Module Player)
sl: OpenMPT (predvajalnik modulov)

en: OpenPSF PSF1/PSF2 Decoder
sl: Dekodirnik OpenPSF PSF1/PSF2

en: Options
sl: Nastavitve

en: Options Menu
sl: Nastavitve

en: Original file name
sl: Izvirno ime

en: Original file name (no suffix)
sl: Izvirno ime (brez končnice)

en: Original file tag
sl: Izvirna datotečna značka

en: Other
sl: Drugo

en: Output
sl: Izhod

en: Output channels:
sl: Št. izhodnih kanalov:

en: Output file format:
sl: Izhodni datotečni format:

en: Overlap:
sl: Prekrivanje:

en: Override default chorus:
sl: Prezri privzeti odmev:

en: Override default gain:
sl: Prezri privzeto ojačanje:

en: Override default polyphony:
sl: Prezri privzeto polifonijo:

en: Override default reverb:
sl: Prezri privzeti odjek:

en: Override device:
sl: Prezri napravo:

en: Oversample
sl: Prevzorčenje

en: PCM device:
sl: Naprava PCM:

en: PLS Playlists
sl: Seznami predvajanja PLS

en: P_laylist
sl: Seznam predvajanja

en: Parameters passed to the shell should be enclosed in quotation marks.  Unquoted parameters may lead to unexpected results.
sl: Parametri, podani ukazni lupini, morajo biti obdani z narekovaji, da se izognete nepričakovanim odzivom.

en: Paste
sl: Prilepi

en: Paste at End
sl: Prilepi na konec

en: Paste at _End
sl: Prilepi na konec

en: Path:
sl: Pot:

en: Paus_e
sl: P_remor

en: Pause
sl: Premor

en: Pause Off
sl: Premor izklopljen

en: Pause On
sl: Premor vklopljen

en: Pause/Resume
sl: Premor/nadaljuj

en: Peak falloff:
sl: Vrh padca:

en: Peak hold time:
sl: Čas zadržanja vrha:

en: Permission denied.  Open the following URL in a browser, allow Audacious access to your account, and then click 'Check Permission' again:
sl: Dostop zavrnjen. Odprite sledeči naslov URL v brskalniku, odobrite dostop programu Audacious in spet izberite Preveri pravice.

en: Permission granted.  Scrobbling for user %s.
sl: Dostop odobren. Nalagam za uporabnika %s.

en: Phase:
sl: Faza:

en: Pla_y CD
sl: _Predvajaj CD

en: Placement
sl: Postavitev

en: Play
sl: Predvajaj

en: Play Amiga MODs
sl: Predvajaj datoteke Amiga MOD

en: Play/Resume
sl: Predvajaj/nadaljuj

en: Playback
sl: Predvajanje

en: Playback Start
sl: Začetek predvajanja

en: Player:
sl: Predvajalnik:

en: Playlist
sl: Seznam predvajanja

en: Playlist (optional)
sl: Seznam predvajanja (neobvezen)

en: Playlist Manager
sl: Upravljalnik seznamov predvajanja

en: Playlist Manager ...
sl: Upravljalnik seznamov predvajanj

en: Playlist _Manager ...
sl: Upravljalnik seznamov predvajan_j

en: Playlist mode.
sl: Način seznama predvajanja.

en: Playlist:
sl: Seznam predvajanja:

en: Please wait ...
sl: Prosimo počakajte...

en: Polyphase (best)
sl: Polifazni (najboljše)

en: Port:
sl: Vrata:

en: Position
sl: Mesto

en: Pre_vious
sl: Pr_ejšnja

en: Preamp
sl: Predojačevalnik

en: Prepend track number to file name
sl: Pred ime datoteke pripiši številko skladbe

en: Presets:
sl: Predloge:

en: Press a key combination inside a text field.
sl: Vnesite tipkovno kombinacijo v besedilno polje.

en: Press a key combination inside a text field.
    You can also bind mouse buttons.
sl: V besedilno okno vnesite kombinacijo tipk.
    Uporabite lahko tudi miškine gumbe.

en: Previous
sl: Prejšnja

en: Previous Album
sl: Prejš_nji album

en: Previous Playlist
sl: Prejšnji seznam predvajanja

en: Previous track
sl: Prejšnja skladba

en: PulseAudio Output
sl: PulseAudio

en: Qt Interface
sl: Vmesnik Qt

en: QtMultimedia Output
sl: QtMultimedia

en: Quality
sl: Kakovost

en: Quality (0-1):
sl: Kakovost (0-1):

en: Quality:
sl: Kakovost:

en: Queue Manager ...
sl: Upravljalnik vrste

en: Queue Position
sl: Mesto na vrsti

en: Queue position
sl: Pozicija v vrsti

en: Queue/Unqueue
sl: Dodaj/odstrani iz vrste

en: Quick
sl: hitra

en: Quiet after:
sl: Utišaj po:

en: Quit
sl: Izhod

en: R_everse Order
sl: Obraten vrstni red

en: Raise player window(s)
sl: Dvigni okna predvajalnika

en: Randomize List
sl: Razvrsti seznam naključno

en: Rate:
sl: Hitrost vzorčenja:

en: Read speed:
sl: Hitrost branja:

en: Read-and-append mode not supported
sl: Način Read-and-append ni podprt

en: Real transparency (requires X Composite Ext.)
sl: Prosojnost (zahteva X Composite Extensions)

en: Reconnect to LIRC server
sl: Ponovno poveži na strežnik LIRC

en: Record Stream
sl: Pretočno snemanje

en: Recording off
sl: Snemanje izklopljeno

en: Recording on
sl: Snemanje vklopljeno

en: Rectangle
sl: Pravokotnik

en: Refresh
sl: Osveži

en: Refresh Playlist
sl: Osveži seznam predvajanja

en: Relative X offset:
sl: Relativni zamik na osi X:

en: Relative Y offset:
sl: Relativni zamik na osi Y:

en: Reminder
sl: Opomnik

en: Remo_ve
sl: Od_strani

en: Remove All
sl: Odstrani vse

en: Remove Duplicates
sl: Odstrani dvojnike

en: Remove Playlist
sl: Odstrani seznam predvajanja

en: Remove Selected
sl: Odstrani izbrane

en: Remove Unavailable Files
sl: Odstrani nedosegljive datoteke

en: Remove Unselected
sl: Odstrani neizbrane

en: Remove _Duplicates
sl: Odstrani _dvojnike

en: Remove _Unavailable Files
sl: Odstrani _nedosegljive datoteke

en: Ren_ame
sl: _Preimenuj

en: Ren_ame ...
sl: Pr_eimenuj

en: Rename Playlist ...
sl: Preimenuj seznam predvajanja

en: Render Style
sl: Slog izrisovanja

en: Repeat
sl: Ponavljanje

en: Repeat count:
sl: Števec ponovitev:

en: Repeat point A set.
sl: Točka ponavljanja A nastavljena.

en: Repeat point B set.
sl: Točka ponavljanja B nastavljena.

en: Repeat points cleared.
sl: Točki ponavljanja izbrisani.

en: Repeat song in endless loop
sl: Ponavljaj skladbo v neskončni zanki

en: Rescan library at startup
sl: Ob zagonu ponovno preišči knjižnico

en: Reset to Defaults
sl: Ponastavi na privzete nastavitve

en: Reverse List
sl: Razvrsti seznam vzvratno

en: Revoke Permission
sl: Odvzemi pravice

en: Roll Up Equalizer
sl: Privzdigni izenačevalnik

en: Roll Up Player
sl: Privzdigni predvajalnik

en: Roll Up Playlist Editor
sl: Privzdigni urejevalnik seznamov predvajanj

en: Rounded Rectangle
sl: Zaobljen pravokotnik

en: SDL Output
sl: SDL

en: SID Player
sl: Predvajalnik SID

en: S_huffle
sl: _Mešaj

en: Sample Rate Converter
sl: Pretvornik hitrosti vzorčenja

en: Sample rate
sl: Frekvenca vzorčenja

en: Sample rate:
sl: Frekvenca vzorčenja:

en: Saturday
sl: Sobota

en: Save Locally
sl: Shrani krajevno

en: Save and restore volume:
sl: Shrani in povrni glasnost:

en: Save into custom directory:
sl: Shrani v mapo po meri

en: Save into original directory
sl: Shrani v izvirno mapo

en: Save volume between sessions.
sl: Shrani glasnost med sejami.

en: Scope
sl: Osciloskop

en: Scope Style:
sl: Slog osciloskopa:

en: Scroll on song change
sl: Zamakni dolg seznam ob zamenjavi skladbe

en: Scroll song title
sl: Drseč naslov skladbe

en: Scroll song title in both directions
sl: Drseč naslov skladbe v obeh smereh

en: Se_ttings ...
sl: Nas_tavitve

en: Search
sl: Išči

en: Search Library
sl: Knjižnica iskanja

en: Search Tool
sl: Orodje za iskanje

en: Search _Library
sl: Išči po _knjižnici

en: Search and Select
sl: Išči in izberi

en: Search entries in active playlist
sl: Išči v dejavnem seznamu predvajanja

en: Search library
sl: Išči po knjižnici

en: Search playlist
sl: Išči po seznamu predvajanja

en: Seek to %d:%-2.2d / %d:%-2.2d
sl: Skoči na %d:%-2.2d / %d:%-2.2d

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Select None
sl: Izberi nič

en: Select _All
sl: Izberi vse

en: Select a playlist
sl: Izberite seznam predvajanja

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
sl: Iščite po seznamu predvajanja z izpolnjevanjem enega ali več polj. Uporablja se regex, neodvisen od velikosti črk. Če sintakse regex ne poznate, dobesedno vpišite termine za iskanje.

en: Select main player window font:
sl: Izberite pisavo glavnega okna predvajalnika:

en: Select playlist font:
sl: Izberite pisavo seznama predvajanja:

en: Server:
sl: Strežnik:

en: Services
sl: Storitve

en: Set A-B Repeat
sl: Nastavi ponavljanje A-B

en: Set Alarm ...
sl: Nastavi alarm

en: Set Repeat Point _A
sl: Nastavi točko ponavljanja _A

en: Set Repeat Point _B
sl: Nastavi točko ponavljanja _B

en: Set maximum playback time:
sl: Nastavi najdaljši čas predvajanja:

en: Set minimum playback time:
sl: Nastavi najkrajši čas predvajanja:

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Settings ...
sl: Nastavitve

en: Shadow
sl: Senca

en: Show
sl: Prikaži

en: Show Equalizer
sl: Prikaži izenačevalnik

en: Show I_nfo Bar
sl: Prikaži _informacijsko vrstico

en: Show Info Bar Vis_ualization
sl: Prikaži stolpčno _vizualizacijo

en: Show Info Bar _Album Art
sl: V informacijski vrstici prikaži _platnico

en: Show On-Screen-Display
sl: Prikaži OSD

en: Show Playlist Editor
sl: Prikaži urejevalnik seznamov predvajanj

en: Show Remaining Time
sl: Prikaži preostali čas

en: Show _Menu Bar
sl: Prikaži _menijsko vrstico

en: Show _Remaining Time
sl: Prikaži preostali _čas

en: Show _Status Bar
sl: Prikaži vrstico _stanja

en: Show close buttons
sl: Prikaži gumb za zaprtje zavihka

en: Show column headers
sl: Prikaži glavo

en: Show entry counts
sl: Prikaži število skladb v naslovu zavihka

en: Show peaks
sl: Prikaži vrhe

en: Show playback controls
sl: Prikaži gumbe za nadzor predvajanja

en: Show playlist tabs:
sl: Prikaži zavihke seznama predvajanja:

en: Shuffle
sl: Mešaj

en: Shuffle by Albu_m
sl: Me_šaj med albumi

en: Shuffle by Album
sl: Mešaj med albumi

en: Silence Removal
sl: Odstranitev tišine

en: Single mode.
sl: Enojni način.

en: Size (bytes)
sl: Velikost (biti)

en: Skip leading silence
sl: Preskoči uvodno tišino

en: Skip trailing silence
sl: Preskoči končno tišino

en: Skip/repeat samples
sl: Preskoči/ponavljaj vzorce

en: Slow
sl: Počasi

en: Slowest
sl: Najpočasneje

en: Smooth
sl: Gladko

en: Sndfile Plugin
sl: Vtičnik Sndfile

en: Sndio Output
sl: Sndio

en: Sndio error: Unsupported audio format (%d)
sl: Napaka Sndio: nepodprta datotečna vrsta (%d)

en: Sndio error: sio_open() failed
sl: Napaka Sndio: sio_open() spodletel

en: Sndio error: sio_setpar() failed
sl: Napaka Sndio: sio_setpar() spodletel

en: Sndio error: sio_start() failed
sl: Napaka Sndio: sio_start() spodletel

en: Solid
sl: Trdno

en: Song Change
sl: Dejanja ob spremembi skladbe

en: Song Info
sl: Podatki o skladbi

en: Song Info ...
sl: Podatki o skladbi

en: Song _Info ...
sl: _Informacije o skladbi

en: Sort List
sl: Razvrsti seznam

en: Sort Se_lected
sl: Razvrsti _izbrane

en: Sort Selected
sl: Razvrsti izbrane

en: Spectrum Analyzer
sl: Spektralni analizator

en: Speed and Pitch
sl: Hitrost in višina tona

en: Spline (good)
sl: Spline (dobro)

en: Split title into artist and title on chars
sl: Razdeli naslov v izvajalca in naslov na znakih

en: Start at
sl: Začni ob

en: Status Icon
sl: Ikona v orodni vrstici

en: Step backward
sl: Korak nazaj

en: Step forward
sl: Korak naprej

en: Stereo separation:
sl: Stereo separacija:

en: Stop
sl: Ustavi

en: Stop A_fter This Song
sl: Ustavi po _tej skladbi

en: Stop After This Song
sl: Ustavi po tej skladbi

en: Stopped
sl: Ustavljeno

en: Stopping after song.
sl: Ustavljam po skladbi.

en: Store fetched lyrics in local cache
sl: Shrani besedila v krajevnem medpomnilniku

en: Stream name:
sl: Ime pretoka:

en: Strictly enforce minimum bitrate
sl: Strogo vsili najmanjšo bitno hitrost

en: Style:
sl: Slog:

en: Sunday
sl: Nedelja

en: Tact Generator
sl: Generator takta

en: Tact generator: %d bpm
sl: Generator takta: %d bpm

en: Tact generator: %d bpm %d/%d
sl: Generator takta: %d bpm %d/%d

en: Tags
sl: Značke

en: Text
sl: Besedilo

en: The JACK server requires a sample rate of %d Hz, but Audacious is playing at %d Hz.  Please use the Sample Rate Converter effect to correct the mismatch.
sl: Strežnik JACK zahteva vzorčno hitrost %d Hz, Audacious pa predvaja na %d Hz. Prosimo, uporabite učinek Pretvornik vzorčne hitrosti, da odpravite neujemanje.

en: The Scrobbler plugin could not be started.
    There might be a problem with your installation.
sl: Vtičnik Scrobbler se ni mogel zagnati.
    To je morda težava z vašo namestitvijo.

en: There was a problem contacting Last.fm.
sl: Napaka pri povezovanju na Last.fm.

en: These settings will take effect when Audacious is restarted.
sl: Nastavitve se bodo uveljavile po vnovičnem zagonu programa.

en: This is your wakeup call.
sl: Zbudite se.

en: Threshold:
sl: Nivo:

en: Thursday
sl: Četrtek

en: Time
sl: Čas

en: Time
      Alarm at:
        The time for the alarm to come on.
    
      Quiet after:
        Stop alarm after this amount of time.
           (if the wakeup dialog is not closed)
    
    
    Days
      Day:
        Select the days for the alarm to activate.
    
      Time:
        Choose the time for the alarm on each day,
        or select the toggle button to use the default
        time.
    
    
    Volume
      Fading:
        Fade the volume up to the chosen volume
        for this amount of time.
    
      Start at:
        Start fading from this volume.
    
      Final:
        The volume to stop fading at.  If the fading
        time is 0 then set volume to this and start
        playing.
    
    
    Options:
      Additional Command:
        Run this command at the alarm time.
    
      Playlist:
        Load this playlist. If no playlist
        is given, the current one will be used.
        The URL of an mp3/ogg stream
        can also be entered here.
    
      Reminder:
        Display a reminder when the alarm goes off.
        Type the reminder in the input field and enable
        the checkbox if you want it to be shown.
sl: Čas
      Budilka ob:
        Čas vklopa budilke.
    
      Izklopi ob:
        Izklopi, če budilka ni bila ročno ugasnjena
    
    
    Dnevi
      Dan:
        Izberite, na kateri dan se bo budilka vklopila.
    
      Čas:
        Izberite, ob kateri uri se bo budilka vklopila vsak dan,
        ali pa pritisnite na gumb za izbiro privzetega časa.
    
    
    Glasnost
      Postopno višanje:
        Postopno višaj do izbrane glasnosti toliko časa.
    
      Začni ob:
        Začni višati od te glasnosti.
    
      Dvigni do:
        Glasnost, kjer se višanje konča. Če je čas višanja 0,
        bo budilka začela predvajati pri tej glasnosti.
    
    
    Nastavitve:
      Dodaten ukaz:
        Zaženi ta ukaz ob bujenju.
    
      Seznam predvajanja:
        Naloži ta seznam. Če ni vnesen, se bo uporabil trenutni.
        Lahko vnesete tudi naslov URL pretoka mp3/ogg.
    
      Opomnik:
        Prikaži to besedilo, ko se budilka vklopi. Ne
        pozabite na kljukico.

en: Time Div:
sl: Časovni razdelki:

en: Timing (ms)
sl: Trajanje (ms)

en: Title
sl: Naslov

en: Title Change
sl: Zamenjava naslova

en: Title:
sl: Naslov:

en: Title: %t
    Author: %a
    From: %f
    Tracker: %T
    Comment: %C
    Chip type: %c
    Stereo: %s
    Loop: %l
    Chip freq: %F
    Player Freq: %P
    Year: %y
sl: Naslov: %t
    Avtor: %a
    Od: %f
    Sledilnik: %T
    Komentar: %C
    Vrsta integriranega vezja: %c
    Stereo: %s
    Zanka: %l
    Frekvenca int. vezja: %F
    Frekvenca predvajalnika: %P
    Leto: %y

en: To import your music library into Audacious, choose a folder and then click the "refresh" icon.
sl: Za uvoz vaše knjižnice v program Audacious izberite mapo in kliknite ikono za osvežitev.

en: To repeat forever, set the repeat count to -1.
sl: Za neskončno ponavljanje nastavite števec na -1.

en: Toggle player window(s)
sl: Preklopi okna predvajalnika

en: Toggle repeat
sl: Preklopi ponavljanje

en: Toggle shuffle
sl: Preklopi mešanje

en: Toggle stop after current
sl: Preklopi ustavitev po trenutnem

en: Tone Generator
sl: Generator tonov

en: Tone Generator:
sl: Generator tonov:

en: Too many redirects
sl: Preveč preusmeritev

en: Top 500 Stations
sl: Vrhnjih 500 postaj

en: Track
sl: Skladba

en: Track %d is a data track.
sl: Skladba %d vsebuje podatkovni zapis.

en: Track %d not found.
sl: Skladba %d ni najdena.

en: Transparency
sl: Prosojnost

en: Transpose:
sl: Transpozicija:

en: Treble:
sl: Visoki toni:

en: Trigger
sl: Prožilnik

en: Triggers OSD when a playlist entry is played.
sl: Ob preklopu vnosa seznama predvajanja prikaži OSD

en: Triggers OSD when playback is paused.
sl: Ob premoru prikaži OSD.

en: Triggers OSD when playback is unpaused.
sl: Ob koncu premora prikaži OSD.

en: Triggers OSD when the song title changes (for internet streams).
sl: Ob zamenjavi naslova skladbe prikaži OSD (pretočna vsebina)

en: Tuesday
sl: Torek

en: Type
sl: Vrsta

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Ultra High
sl: izjemno visoka

en: Unable to fetch %s
sl: Napaka pri iskanju %s

en: Unable to parse %s
sl: Napaka pri obdelovanju %s

en: Unarchived Winamp 2.x skin
sl: Nearhivirane Winamp 2.x preobleke

en: Undock
sl: Odpni

en: Unknown HTTP error
sl: Neznana napaka HTTP

en: Unsupported disk type.
sl: Nepodprt tip nosilca.

en: Upmix to
sl: Upmix na

en: Use CD-Text
sl: Uporabi CD-Text

en: Use CDDB
sl: Uporabi CDDB

en: Use HTTP instead of CDDBP
sl: Uporabi HTTP namesto CDDBP

en: Use accurate length calculation (slow)
sl: Uporabi točen izračun dolžine (počasno)

en: Use alternate device:
sl: Uporabi alternativno napravo:

en: Use bit perfect audio (adapt device sampling rate)
sl: Uporabi bitno točen zvok (prilagodi mero vzorčenja)

en: Use bitmap fonts (supports ASCII only)
sl: Uporabi bitne pisave (podpirajo le znake ASCII, brez šumnikov)

en: Use bold font for column headers
sl: Prikaži z odebeljeno pisavo

en: Use exclusive mode
sl: Uporabi ekskluzivni način

en: Use only when song length is unknown
sl: Uporabi le, ko je dolžina skladbe neznana

en: Use rate mappings
sl: Uporabi preslikave hitrosti

en: Use steep filter
sl: Uporabi strm filter

en: VBR quality level:
sl: Nivo kakovosti VBR:

en: VTX Decoder
sl: Dekodirnik VTX

en: VU Meter
sl: VU-meter

en: VU Meter Style:
sl: Slog VU-metra:

en: Vertical lines
sl: Navpične črte

en: Very High
sl: zelo visoka

en: View
sl: Pogled

en: Visualization
sl: Vizualizacija

en: Visualization type:
sl: Vrsta vizualizacije:

en: Visualizations
sl: Vizualizacije

en: Voice Removal
sl: Odstranitev glasu

en: Voiceprint / VU meter
sl: Spektrogram / VU-meter

en: Voiceprint Coloring:
sl: Barve spektrograma:

en: Volume
sl: Glasnost

en: Volume Down
sl: Znižaj glasnost

en: Volume Up
sl: Zvišaj glasnost

en: Volume _Down
sl: Z_nižaj glasnost

en: Volume _Up
sl: Z_višaj glasnost

en: Volume down
sl: Znižaj glasnost

en: Volume up
sl: Zvišaj glasnost

en: Volume:
sl: Glasnost:

en: Volume: %d%%
sl: Glasnost: %d%%

en: Wait before reconnecting:
sl: Počakaj pred ponovnim povezovanjem:

en: WavPack Decoder
sl: Dekodirnik WavPack

en: Wednesday
sl: Sreda

en: What do these options mean?
sl: Kaj te nastavitve pomenijo?

en: Winamp Classic Interface
sl: Vmesnik Winamp Classic

en: Windowed sinc
sl: Oknjeni sinc

en: Working ...
sl: Nalagam...

en: XML Shareable Playlists (XSPF)
sl: Deljivi seznami predvajanja XML (XSPF)

en: Year
sl: Leto

en: You can use the following format codes, which will be replaced before running the command (not all are useful for the end-of-playlist command):
sl: Uporabite lahko sledeče kratice, ki bodo zamenjane pred zagonom ukaza (za konec seznama predvajanja niso uporabne vse):

en: You need to allow Audacious to scrobble tracks to your Last.fm account.
sl: Programu Audacious morate dovoliti nalaganje skladb na vaš Last.fm račun.

en: Your reminder for today is...
sl: Vaš opomnik za danes je...

en: Your scrobbles are being saved on your computer temporarily.  They will be submitted as soon as Audacious is allowed access.
sl: Vaša zgodovina je shranjena krajevno in se bo posredovala takoj, ko bo Audacious imel dostop.

en: _Add
sl: _Dodaj

en: _Add CD
sl: _Dodaj CD

en: _Add Files ...
sl: Dodaj datotek_e

en: _Add Folder ...
sl: Dodaj _mapo

en: _Add to Playlist
sl: _Dodaj na seznam predvajanja

en: _Cancel
sl: _Prekliči

en: _Clear Repeat Points
sl: Počisti to_čki ponavljanja

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Copy
sl: Kopiraj

en: _Create Playlist
sl: _Ustvari seznam predvajanja

en: _Equalizer ...
sl: _Izenačevalnik

en: _Export ...
sl: I_zvozi

en: _File
sl: Datoteka

en: _Find ...
sl: _Išči

en: _Import ...
sl: _Uvozi

en: _Jump to Song ...
sl: Skoči na skladbo

en: _Log Inspector ...
sl: Pregledovalnik _zapisnika

en: _New
sl: No_v

en: _Next
sl: Nas_lednja

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Open Containing Folder
sl: Odpri vsebujočo mapo

en: _Open Files ...
sl: Odpri _datoteke

en: _Open Folder ...
sl: _Odpri mapo

en: _Output
sl: Izhod

en: _Paste
sl: Prilepi

en: _Play
sl: _Predvajaj

en: _Play/Resume
sl: _Predvajaj/nadaljuj

en: _Playback
sl: Predvajanje

en: _Queue Manager ...
sl: Upravljalnik vrs_te

en: _Queue/Unqueue
sl: Dodaj/odstrani iz vrste

en: _Quit
sl: _Izhod

en: _Random Order
sl: Naključen vrstni red

en: _Record Stream
sl: Snemanje _pretoka

en: _Refresh
sl: _Osveži

en: _Refresh Selected
sl: Osveži izbrane

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: _Rename ...
sl: Preimenuj

en: _Repeat
sl: P_onavljaj

en: _Services
sl: Storitve

en: _Settings ...
sl: _Nastavitve

en: _Sort
sl: _Razvrsti

en: _Stop
sl: _Ustavi

en: _View
sl: Pogled

en: _Visualizations ...
sl: Vi_zualizacije

en: all monitors
sl: vseh zaslonov

en: by
sl: od

en: dB/second
sl: dB/sekundo

en: enable
sl: omogoči

en: hours
sl: h

en: lossless
sl: brezizgubno

en: lossy
sl: izgubno

en: lossy (hybrid)
sl: izgubno (hibrid)

en: minutes
sl: min

en: monitor %i
sl: zaslona %i

en: note numbers
sl: številke not

en: of this genre
sl: tega žanra

en: on
sl: na

en: ports if input has fewer channels
sl: vrat(a), če ima vhod manj kanalov

en: seconds
sl: sek

en: semitones
sl: poltonov

en: sequenced
sl: sekvenčno

en: variable
sl: spremenljivo
