blueman-project - en to sl translation catalogue (418 entries)

en: %(minutes)d Minute | %(minutes)d Minutes
sl[0]: %(minutes)d minuta
sl[1]: %(minutes)d minuti
sl[2]: %(minutes)d minute
sl[3]: %(minutes)d minut

en: %(seconds)d Second | %(seconds)d Seconds
sl[0]: %(seconds)d sekunda
sl[1]: %(seconds)d sekundi
sl[2]: %(seconds)d sekunde
sl[3]: %(seconds)d sekund

en: %(service)s on %(device)s
sl: %(service)s na %(device)s

en: %d %s %d %s and %d %s
sl: %d %s %d %s in %d %s

en: <b>%(connections)d Active Connection</b> | <b>%(connections)d Active Connections</b>
sl[0]: <b>%(connections)d dejavna povezava</b>
sl[1]: <b>%(connections)d dejavni povezavi</b>
sl[2]: <b>%(connections)d dejavne povezave</b>
sl[3]: <b>%(connections)d dejavnih povezav</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message to our </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">website.</a>
sl: <b>Pri nalaganju vtičnika je prišlo do napake. Prosimo, da z vsebino tega sporočila obvestite razvijalce na naši </b>
    <a href="http://github.com/blueman-project/blueman/issues">spletni strani.</a>

en: <b>Author:</b>
sl: <b>Avtor:</b>

en: <b>Auto-connect:</b>
sl: <b>Samodejna povezava:</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
sl: <b>V sporu z:</b>

en: <b>Connect To:</b>
sl: <b>Poveži z:</b>

en: <b>Connected</b>
sl: <b>Povezano</b>

en: <b>DUN Support</b>
sl: <b>Podpora za DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
sl: <b>Odvisen od:</b>

en: <b>Disconnect:</b>
sl: <b>Prekini povezavo:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
sl: <b>Prejeto:</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
sl: <b>Sprejemanje datoteke (Object Push)</b>

en: <b>File:</b>
sl: <b>Datoteka:</b>

en: <b>GSM settings</b>
sl: <b>Nastavitve GSM</b>

en: <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
sl: <b>Kakovost povezave: %(lq)u%%</b>

en: <b>Log duration:</b>
sl: <b>Trajanje beleženja:</b>

en: <b>Log started:</b>
sl: <b>Beleženje začeto:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
sl: <b>Nastavitve NAP</b>

en: <b>Network Settings</b>
sl: <b>Nastavitve omrežja</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
sl: <b>Ni nameščenega strežnika DHCP</b>

en: <b>PAN Support</b>
sl: <b>Podpora za PAN</b>

en: <b>Plugin description:</b>
sl: <b>Opis vstavka:</b>

en: <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
sl: <b>Jakost prejetega signala: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: <b>Services</b>
sl: <b>Storitve</b>

en: <b>To:</b>
sl: <b>Za:</b>

en: <b>Total:</b>
sl: <b>Skupaj:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
sl: <b>Nastavitve prenosa</b>

en: <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
sl: <b>Nivo moči oddajanja: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
sl: <b>_Izklopi Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
sl: <b>_Vklopi Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
sl: <b>Poslano:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
sl: <b>Nastavitev vidnosti</b>

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
sl: <span size="small">Posredovani bodo naslednji argumenti:
    Naslov, Ime, ime storitve, uuid16s, vozlišče rfcomm
    Na primer:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefon, storitev DUN, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s so vrnjeni kot z vejicami ločen seznam
    
    Ob izključitvi naprave bo skript poslal signal HUP </span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
sl: <span weight="bold" size="large">Pošiljanje datotek preko Bluetootha</span>

en: Accept
sl: Sprejmi

en: Accept files from trusted devices
sl: Sprejmi datoteke od zaupanja vrednih naprav

en: Access point
sl: Dostopna točka

en: Adap_ters
sl: Vm_esniki

en: Adapter
sl: Vmesnik

en: Adapter Preferences
sl: Lastnosti vmesnika

en: Adapter for this connection is not available
sl: Prilagodilnik za to povezavo ni na voljo

en: Adapter selection
sl: Izbira vmesnika

en: Adds an exit menu item to quit the applet
sl: Doda predmet izhodnega menija za izhod iz apleta

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
sl: Doda označbo na statusni ikoni, ko je Bluetooth dejaven in pokaže število povezav v orodnem namigu.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
sl: Dodaja standardne predmete menija na meni z ikono stanja

en: Advanced Audio
sl: Napredni avdio (A2DP)

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
sl: Omogoča vam spremljanje vaše uporabe omrežnega prometa (mobilni širokopasovni dostop). Uporabno za načrte za omejen dostop do prenosa podatkov. Ta vstavek sledi vsaki napravi posebej.

en: Always
sl: Vedno

en: Always accept
sl: Vedno sprejmi

en: Always visible
sl: Vedno vidno

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
sl: Količina časa v sekundah trajanja načina vidnosti

en: Applet's transfer service plugin is disabled
sl: Apletov vstavek storitve prenosa je onemogočen

en: Are you sure you want to reset the counter?
sl: Ali ste prepričani, da želite ponastaviti števec?

en: Audio Profile
sl: Profil zvoka

en: Audio Sink
sl: Ponor zvoka

en: Audio Source
sl: Izvor zvoka

en: Audio and input profiles
sl: Zvočni in vhodni profili

en: Audio/video
sl: Avdio/video

en: Authorization request for:
sl: Zahteva za overitev za:

en: Auto power-on
sl: Samodejni vklop

en: Automatically power on adapters
sl: Samodejno vklopi vmesnike

en: Barcode Scanner
sl: Čitalec črtne kode

en: Battery Service
sl: Baterija - Storitev

en: Blood Pressure: Arm
sl: Krvni tlak: roka

en: Blood Pressure: Wrist
sl: Krvni tlak: zapestje

en: Blueman Bluetooth Manager
sl: Blueman Bluetooth upravljalnik

en: Blueman is a GTK+ Bluetooth manager
sl: Blueman je upravljalnik Bluetootha, osnovan na GTK+

en: Bluetooth Active
sl: Bluetooth je dejaven

en: Bluetooth Adapters
sl: Adapter bluetooth

en: Bluetooth Authentication
sl: Overitev Bluetooth

en: Bluetooth Device
sl: Bluetooth naprava

en: Bluetooth Devices
sl: Naprave Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
sl: Bluetooth je onemogočen

en: Bluetooth Enabled
sl: Bluetooth je omogočen

en: Bluetooth File Transfer
sl: Prenost datotek preko Bluetootha

en: Bluetooth Manager
sl: Bluetooth upravljalnik

en: Bluetooth Network
sl: Omrežje Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
sl: Bluetooth je izključen

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
sl: Bluetooth mora biti vklopljen, da bo upravljalnik vmesnikov lahko deloval

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
sl: Bluetooth mora biti vklopljen, da bo upravljalnik naprav deloval

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
sl: Ozadnji program Bluez se ne izvaja, blueman-manager ne more nadaljevati.
    To verjetno pomeni, da ni bilo zaznanih nobenih vmesnikov Bluetooth ali pa ozadnji program Bluetootha ni bil zagnan.

en: Camcorder
sl: Videokamera

en: Camera
sl: Fotoaparat

en: Cancel Operation
sl: Prekini opravilo

en: Cancelling
sl: Preklic

en: Car audio
sl: Avdio za avto

en: Card Reader
sl: Čitalec kartic

en: Cellular
sl: Mobilni telefon

en: Combo
sl: Kombinirano

en: Computer
sl: Računalnik

en: Configuration
sl: Nastavitev

en: Configure Bluetooth Network
sl: Nastavi omrežje Bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
sl: Spremeni nastavitve izbranega vstavka

en: Configured directory for incoming files does not exist
sl: Nastavljena mapa za prejete datoteke ne obstaja

en: Configuring networking requires privileges
sl: Nastavljanje omreženja zahteva dovoljenja

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Confirm value for authentication:
sl: Potrdite vrednost za overitev:

en: Connected
sl: Povezano

en: Connected to %s
sl: Povezano z %s

en: Connected:
sl: Povezano:

en: Connecting
sl: Povezovanje

en: Connecting…
sl: Povezovanje…

en: Connection Failed:
sl: Povezovanje je spodletelo:

en: Connection to BlueZ failed
sl: Povezava z BlueZ je spodletela

en: Connects auto connect profiles A2DP source, A2DP sink, and HID
sl: Povezuje profile samodejnega povezovanja A2DP vira, A2DP ponora in HID

en: Controller
sl: Krmilnik

en: Controls Bluetooth adapter power states
sl: Nadzira stanja napajanja vmesnika Bluetooth

en: Cordless
sl: Brezžično

en: Cordless Telephony
sl: Brezžična telefonija

en: Create pairing with the device
sl: Ustvari seznanjenje z napravo

en: Current Time Service
sl: Storitev trenutnega časa

en: Cycling: Cadence Sensor
sl: Kolesarjenje: senzor kadence

en: Cycling: Cycling Computer
sl: Kolesarjenje: kolesarski računalnik

en: Cycling: Power Sensor
sl: Kolesarjenje: senzor moči

en: Cycling: Speed Sensor
sl: Kolesarjenje: senzor hitrosti

en: Cycling: Speed and Cadence Sensor
sl: Kolesarjenje: senzor hitrosti in kadence

en: DHCP server type:
sl: Vrsta strežnika DHCP:

en: Data activity indication
sl: Pokazatelj dejavnosti podatkov

en: Deny
sl: Zavrni

en: Dependency issue
sl: Težave z odvisnostjo

en: Desktop
sl: Namizni računalnik

en: Device Information
sl: Informacije o napravi

en: Device Manager
sl: Upravljalnik naprav

en: Device Name
sl: Ime naprave

en: Device did not respond
sl: Naprava se ni odzvala

en: Dialup Networking (DUN)
sl: Klicno omreženje (DUN)

en: Dialup Settings
sl: Nastavitev Klicanja

en: Digital Pen
sl: Digitalno pero

en: Digitizer Tablet
sl: Tablica z digitalizatorjem

en: Disconnect %s
sl: Odklopi %s

en: Disconnected
sl: Odklopljeno

en: Disconnection Failed:
sl: Odklop neuspel:

en: Discoverable timeout
sl: Časovna omejitev vidnosti

en: Discovering…
sl: Odkrivanje…

en: Display
sl: Zaslon

en: Doll
sl: Lutka

en: Enable Bluetooth
sl: Omogoči bluetooth

en: Enter PIN code for authentication:
sl: Vnesite kodo PIN za overitev:

en: Enter passkey for authentication:
sl: Vnesite geslo za overitev:

en: Error occurred
sl: Prišlo je do napake

en: Error occurred while sending file %s
sl: Med pošiljanjem datoteke %s se je pojavila napaka

en: Exit
sl: Izhod

en: Failed
sl: Spodletelo

en: Failed to autostart obex service. Make sure the obex daemon is running
sl: Ni uspelo samodejno zagnati storitve obex. Prepričajte se, da je demon obex zagnan

en: Failed to change profile to %s
sl: Sprememba profila v %s je spodletela

en: Failed to connect
sl: Povezovanje je spodletelo

en: Failed to obtain an IP address on %s
sl: Pridobivanje naslova IP od %s je spodletelo

en: Fax
sl: Faks

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
sl: Datoteka %(0)s od %(1)s uspešno prejeta

en: File Sender
sl: Pošiljatelj datotek

en: File received
sl: Datoteka je sprejeta

en: Files received
sl: Datoteke so sprejete

en: Fingertip
sl: Konica prsta

en: Forcefully disconnect the device
sl: Vsili prekinitev povezave z napravo

en: Fully
sl: Polno

en: GSM Settings
sl: Nastavitve GSM

en: Game
sl: Igra

en: Gamepad
sl: Igralna ploščica

en: Gaming/Toy
sl: Igranje/Igrača

en: Generic Barcode Scanner
sl: Generični čitalec črtne kode

en: Generic Blood Pressure
sl: Generični merilec krvnega tlaka

en: Generic Clock
sl: Generična ura

en: Generic Computer
sl: Generični računalnik

en: Generic Continuous Glucose Monitor
sl: Generični neprekinjen merilnik glukoze

en: Generic Display
sl: Generični zaslon

en: Generic Eye-glasses
sl: Generična očala

en: Generic FileTransfer
sl: Generični prenos datotek

en: Generic Glucose Meter
sl: Generični merilnik glukoze

en: Generic Heart rate Sensor
sl: Generični senzor srčnega utripa

en: Generic Insulin Pump
sl: Generična inzulinska črpalka

en: Generic Keyring
sl: Generični obesek za ključe

en: Generic Media Player
sl: Generični medijski predvajalnik

en: Generic Medication Delivery
sl: Generična dostava zdravil

en: Generic Networking
sl: Generično omrežje

en: Generic Personal Mobility Device
sl: Generična naprava za osebno mobilnost

en: Generic Phone
sl: Generični telefon

en: Generic Remote Control
sl: Generični daljinski upravljalnik

en: Generic Tag
sl: Generična oznaka

en: Generic Thermometer
sl: Generični termometer

en: Generic Watch
sl: Generična ročna ura

en: Generic: Cycling
sl: Generično: Kolesarjenje

en: Generic: Outdoor Sports Activity
sl: Generično: Športna dejavnost na prostem

en: Generic: Pulse Oximeter
sl: Generično: pulzni oksimeter

en: Generic: Running Walking Sensor
sl: Generično: senzor za tekaško hojo

en: Generic: Weight Scale
sl: Generično: tehtnica

en: Glasses
sl: Očala

en: Group Network
sl: Skupno omrežje

en: HDP Source
sl: HDP vir

en: Handheld
sl: Ročni računalnik

en: Handsfree
sl: Prostoročno

en: Hardcopy Control Channel
sl: Kanal za nadzor tiskanih kopij

en: Hardcopy Data Channel
sl: Podatkovni kanal za tisk na papirju

en: Hardcopy Notification
sl: Obvestilo v tiskanju

en: Headphones
sl: Slušalke

en: Headset
sl: Slušalke z mikrofonom

en: Heart Rate Sensor: Heart Rate Belt
sl: Senzor srčnega utripa: pas za merjenje srčnega utripa

en: Helmet
sl: Čelada

en: Hidden
sl: Skrito

en: Hide _unnamed devices
sl: Skrij _neimenovane naprave

en: High
sl: Visoko

en: Human Interface Device (HID)
sl: Naprava za človeški vmesnik (HID)

en: IP Address:
sl: Naslov IP:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
sl: Naslov IP je v sporu z vmesnikom %s , ki ima enak naslov

en: Imaging
sl: Slikanje

en: Incoming Folder:
sl: Dohodna mapa:

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
sl: Dohodna datoteka %(0)s od %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
sl: Dohodna datoteka preko Bluetootha

en: Input/output error
sl: Vhodna/izhodna napaka

en: Insulin Pen
sl: Inzulinsko pero

en: Insulin Pump, durable pump
sl: Inzulinska črpalka, trajna črpalka

en: Insulin Pump, patch pump
sl: Inzulinska črpalka, obližna črpalka

en: Intercom
sl: Interkom

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
sl: Vmesnik %(0)s vezan na IP naslov %(1)s

en: Invalid IP address
sl: Neveljaven naslov IP

en: IrMC Sync
sl: IrMC sinhronizacija

en: IrMC Sync Command
sl: Ukaz za sinhronizacijo IrMC

en: Jacket
sl: Jakna

en: Joystick
sl: Igralna palica

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: LAN Access Using PPP
sl: Dostop do LAN z uporabo PPP

en: Laptop
sl: Prenosni računalnik

en: Launch DHCP client
sl: Zagon odjemalca DHCP

en: Launching DHCP client requires privileges
sl: Zaganjanje odjemalca DHCP zahteva dovoljenja

en: Link Quality: %(lq)u%%
sl: Kakovost povezave: %(lq)u%%

en: Local Services
sl: Krajevne storitve

en: Location Display Device
sl: Naprava za prikaz lokacije

en: Location Pod
sl: Naprava za lokacijo

en: Location and Navigation Display Device
sl: Naprava za prikaz lokacije in navigacije

en: Location and Navigation Pod
sl: Naprava za lokacijo in navigacijo

en: Loudspeaker
sl: Zvočnik

en: Low
sl: Nizko

en: Make the default adapter temporarily visible
sl: Naredi privzeti vmesnik začasno viden

en: Manages local network services, like NAP bridges
sl: Upravlja krajevne omrežne storitve, kot so mostovi NAP

en: Mark/Unmark this device as trusted
sl: Označi/Odznači to napravo kot zaupanja vredno

en: Maximum items
sl: Največje število predmetov

en: Message Access Profile (MAP)
sl: Profil dostopa do sporočil (MAP)

en: Microphone
sl: Mikrofon

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Mobility Scooter
sl: Mobilnostni skuter

en: More
sl: Več

en: Mouse
sl: Miš

en: Much
sl: Zadostno

en: Multi-Channel Adaptation Protocol (MCAP)
sl: Protokol večkanalnega prilagajanja (MCAP)

en: Network
sl: Omrežje

en: Network Access Point
sl: Omrežna dostopna točka

en: Network Access Point (NAP)
sl: Omrežna dostopna točka (NAP)

en: Network _Usage
sl: Uporaba omrežja

en: No
sl: Ne

en: No audio endpoints registered
sl: Ni registriranih avdio končnih točk

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
sl: Statistični podatki o uporabi še niso na voljo. Najprej poskusite vzpostaviti povezavo in nato preverite to stran.

en: Not Connected
sl: Ni povezano

en: Not available
sl: Ni na voljo

en: Not currently supported with this setup
sl: Trenutno ni podprto z to nastavitvijo

en: Not specified
sl: Ni navedeno

en: Number:
sl: Številka:

en: OBEX File Transfer
sl: Prenos datotek OBEX

en: OBEX Object Push
sl: OBEX potisk objekta

en: Object Transfer
sl: Prenos predmeta

en: Optimal
sl: Odlično

en: Pager
sl: Pozivnik

en: Pair
sl: Seznani

en: Pairing PIN code for
sl: PIN koda za seznanjenje

en: Pairing passkey for
sl: Geslo za seznanjenje

en: Pairing request
sl: Zahteva za seznanjanje

en: Pairing request for %s
sl: Zahteva za seznanjanje za %s

en: Pairing request for device:
sl: Zahteva za seznanjanje za napravo:

en: Pairing request for:
sl: Zahteva za seznanjanje za:

en: Peripheral
sl: Periferna naprava

en: Phone
sl: Telefon

en: Phonebook Access (PBAP)
sl: Dostop do telefonskega imenika (PBAP)

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
sl: Vstavek <b>"%(0)s"</b> je odvisen od <b>%(1)s</b>. Razložitev <b>%(1)s</b> bo razložilo tudi <b>"%(0)s"</b>.
    Nadaljevanje?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
sl: Vstavek <b>%(0)s</b> je v sporu z <b>%(1)s</b>. Nalaganje <b>%(1)s</b> bo razložilo <b>%(0)s</b>.
    Nadaljevanje?

en: Plugins
sl: Vstavki

en: Pointing
sl: Kazanje

en: Poor
sl: Slabo

en: Portable audio
sl: Prenosna avdio naprava

en: Powered Wheelchair
sl: Invalidski voziček s pogonom

en: Primary Service
sl: Primarna storitev

en: Printer
sl: Tiskalnik

en: Proprietary
sl: Lastniško

en: Provides DBus API for other Blueman components
sl: Zagotavlja DBus API za ostale sestavne dele Blueman

en: Provides OBEX file transfer capabilities
sl: Zagotavlja zmožnosti prenosa datotek OBEX

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
sl: Zagotavlja osnovni odjemalec dhcp za povezave Bluetooth PAN.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
sl: Zagotavlja meni za aplet in API za upravljanje z drugimi vstavki

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
sl: Zagotavlja predmet menija, ki naredi prevzeti vmesnik začasno viden, ko je privzeto nastavljen na skrito

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
sl: Zagotavlja predmet menija, ki vsebuje nazadnje uporabljene povezave za hitri dostop

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
sl: Zagotavlja osnovno podporo za povezovanje z internetom preko profila DUN.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
sl: Zagotavlja storitve za gesla ter overitve za ozadnji program BlueZ

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
sl: Zagotavlja podporo za osebna omrežja (PAN), uvedeno v NetworkManagerju 0.8

en: Public Browse Group
sl: Javna skupina za brskanje

en: R_ename device…
sl: Pr_eimenuj napravo…

en: Received %(files)d file in the background | Received %(files)d files in the background
sl[0]: Prejeta %(files)d datoteka v ozadju
sl[1]: Prejeti %(files)d datoteki v ozadju
sl[2]: Prejete %(files)d datoteke v ozadju
sl[3]: Prejetih %(files)d datotek v ozadju

en: Received %(files)d more file in the background | Received %(files)d more files in the background
sl[0]: Prejeta %(files)d datoteka več v ozadju
sl[1]: Prejeti %(files)d datoteki več v ozadju
sl[2]: Prejete %(files)d datoteke več v ozadju
sl[3]: Prejetih %(files)d datotek več v ozadju

en: Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
sl: Jakost prejetega signala: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>

en: Receiving file
sl: Sprejemanje datoteke

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
sl: Sprejemanje datoteke %(0)s od %(1)s

en: Recent _Connections
sl: Nedavne _povezave

en: Recommended
sl: Priporočeno

en: Reconnection Address
sl: Naslov za ponovno povezavo

en: Reject
sl: Zavrni

en: Remote Control
sl: Daljinski upravljalnik

en: Remote Control Target
sl: Cilj daljinskega upravljalnika

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove this device from the known devices list
sl: Odstrani to napravo s seznama znanih naprav

en: Rename device
sl: Preimenuj napravo

en: Renew IP Address
sl: Obnovi naslov IP

en: Report Reference
sl: Sklic na poročilo

en: Resource temporarily unavailable
sl: Vir trenutno ni na voljo

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Running Walking Sensor: In-Shoe
sl: Senzor za tekaško hojo: v čevlju

en: Running Walking Sensor: On-Hip
sl: Senzor za tekaško hojo: na boku

en: Running Walking Sensor: On-Shoe
sl: Senzor za tekaško hojo: na čevlju

en: S_ort By
sl: R_azvrsi po

en: Scanner
sl: Skener

en: Script to execute on connection
sl: Skript za izvedbo ob povezavi

en: Search
sl: Iskanje

en: Search for nearby devices
sl: Iskanje bližnjih naprav

en: Searching
sl: Iskanje

en: Secondary Service
sl: Sekundarna storitev

en: Select Device
sl: Izbor naprave

en: Select audio profile for PulseAudio
sl: Izberite profil zvoka za Pulseaudio

en: Select folder for incoming file transfers
sl: Izberi mapo za dohodni prenos datotek

en: Send File
sl: Pošlji datoteko

en: Send _Files to Device
sl: Pošlji _datoteke na napravo

en: Send _note
sl: Pošlji _sporočilo

en: Send a _File…
sl: Pošlji _datoteko…

en: Send a text note
sl: Pošlji tekstovno sporočilo

en: Send file(s) to the device
sl: Pošlji datoteko(e) napravi

en: Send note
sl: Pošlji sporočilo

en: Sending File
sl: Pošiljanje datoteke

en: Serial Port
sl: Serijska vrata

en: Serial Port %s
sl: Zaporedna vrata %s

en: Serial port connected
sl: Zaporedna vrata so povezana

en: Serial port connection script failed
sl: Skript povezave zaporednih vrat je spodletel

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
sl: Zaporedna vrata na napravi <b>%s</b> bodo sedaj na voljo preko <b>%s</b>

en: Server
sl: Strežnik

en: Service Changed
sl: Storitev je spremenjena

en: Service Preferences
sl: Nastavitev storitev

en: Service:
sl: Storitev:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
sl: Nastavi lastnosti Bluetooth vmesnika

en: Set-top box
sl: TV dekoder

en: Shall bluetooth get enabled automatically?
sl: Ali naj se bluetooth omogoči samodejno?

en: Show _Statusbar
sl: Pokaži _vrstica stanja

en: Show _Toolbar
sl: Pokaži _orodno vrstico

en: Show device information
sl: Pokaži podatke o napravi

en: Show input
sl: Pokaži vnos

en: Shows network traffic usage
sl: Prikazuje uporabo omrežnega prometa

en: Skip
sl: Preskoči

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
sl: Ročnik povezave standardnega profila SPP omogoča izvajanje dejanj po meri

en: Sub-optimal
sl: Dobro

en: Success!
sl: Uspeh!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
sl: Uspešno povezano s storitvijo <b>DUN</b> na <b>%(0)s.</b>
    Omrežje je na voljo preko <b>%(1)s</b>

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
sl: Začasno zaustavi ohranjevalnik zaslona, ko je priključen bluetooth krmilnik za igro.

en: Temporarily visible
sl: Začasno vidno

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
sl: Največje število predmetov, ki jih prikaže meni nedavnih povezav.

en: There was a problem launching script %s
    %s
sl: Med zaganom skripta %s se je pojavila težava
    %s

en: Thermometer: Ear
sl: Termometer: uho

en: This should be overwritten
sl: To bi bilo treba prepisati

en: Too much
sl: Preveč

en: Total data received and rate of transmission
sl: Skupaj prejeto in hitrost prenosa

en: Total data sent and rate of transmission
sl: Skupaj poslano in hitrost prenosa

en: Toy
sl: Igrača

en: Traffic statistics
sl: Statistika prometa

en: Transfer
sl: Prenos

en: Transfer failed
sl: Prenos je spodletel

en: Transfer of file %(0)s failed
sl: Prenos datoteke %(0)s spodletela

en: Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
sl: Nivo moči oddajanja: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: Trust
sl: Zaupaj

en: Turn off all adapters
sl: Izklopi vse vmesnike

en: Turn on all adapters
sl: Vklopi vse vmesnike

en: Uncategorized
sl: Nekategorizirano

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unspecified
sl: Nedoločeno

en: Untrust
sl: Ne zaupaj

en: Vehicle
sl: Vozilo

en: Very High
sl: Zelo visoko

en: Video Conferencing
sl: Video konferenca

en: Video Sink
sl: Video ponor

en: Video Source
sl: Video vir

en: Video camera
sl: Video kamera

en: Video conferencing
sl: Video konferenca

en: Video display and loudspeaker
sl: Video zaslon in zvočnik

en: Watch: Sports Watch
sl: Ura: športna ura

en: Wearable
sl: Nosljiva naprava

en: Wrist watch
sl: Zapestna ura

en: Yes
sl: Da

en: _Adapter
sl: _Vmesnik

en: _Added
sl: _Dodano

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Descending
sl: _Padajoče

en: _Device
sl: _Naprava

en: _Devices
sl: _Naprave

en: _Exit
sl: _Izhod

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Local Services
sl: _Krajevne storitve

en: _Make Discoverable
sl: _Naredi vidno

en: _Name
sl: _Ime

en: _Pair
sl: _Seznani

en: _Plugins
sl: _Vstavki

en: _Preferences
sl: _Nastavitve

en: _Remove…
sl: _Odstrani…

en: _Report a Problem
sl: _Prijavi težavo

en: _Reset
sl: _Ponastavi

en: _Search
sl: _Išči

en: _Trust
sl: _Zaupaj

en: _Untrust
sl: _Ne zaupaj

en: _View
sl: _Pogled

en: applet
sl: aplet

en: day | days
sl[0]: dan
sl[1]: dneva
sl[2]: dnevi
sl[3]: dni

en: hour | hours
sl[0]: ura
sl[1]: uri
sl[2]: ur
sl[3]: ure

en: minute | minutes
sl[0]: minuta
sl[1]: minuti
sl[2]: minut
sl[3]: minute

en: no
sl: ne

en: obexd not available
sl: obexd ni na voljo

en: yes
sl: da
