kdelibs4 - en to sl translation catalogue (2191 entries)

en: 
    %1 options:
sl: 
    Možnosti %1:

en: 
    Arguments:
sl: 
    Argumenti:

en: 
    Generic options:
sl: 
    Splošne možnosti:

en: 
    Options:
sl: 
    Možnosti:

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
sl: %1 do %2

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
sl[0]: Ni bilo mogoče prebrati barvnih nizov RGB za X11. Preiskano je bilo naslednje mesto datotek:
    %2
sl[1]: Ni bilo mogoče prebrati barvnih nizov RGB za X11. Preiskani sta bili naslednji mesti datotek:
    %2
sl[2]: Ni bilo mogoče prebrati barvnih nizov RGB za X11. Preiskana so bila naslednja mesta datotek:
    %2
sl[3]: Ni bilo mogoče prebrati barvnih nizov RGB za X11. Preiskana so bila naslednja mesta datotek:
    %2

en: &Add
sl: &Dodaj

en: &Add to Custom Colors
sl: &Dodaj barvam po meri

en: &Deselect All
sl: O&dstrani izbiro

en: &Details
sl: &Podrobnosti

en: &Minimize
sl: S&krči

en: &Remove
sl: &Odstrani

en: &Restore
sl: &Obnovi

en: &Select All
sl: &Izberi vse

en: &Try
sl: &Poskusi

en: 'ai_family' not supported
sl: »ai_family« ni podprta

en: 'ai_socktype' not supported
sl: »ai_socktype« ni podprt

en: *|All files
sl: *|Vse datoteke

en: -default-
sl: -privzeta-

en: -unnamed-
sl: -neimenovana-

en: 160 bit prime factor:
sl: 160 bitni praštevilski faktor:

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
sl: sistemska napaka: %1

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
sl: Neznana družina %1

en: <Error>
sl: <Napaka>

en: <b>Issuer Information</b>
sl: <b>Podatki o izdajatelju</b>

en: <b>Other</b>
sl: <b>Drugo</b>

en: <b>Subject Information</b>
sl: <b>Podatki o prejemniku</b>

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
sl: <qt>Ali zares želite končati <b>%1</b>?</qt>

[ctx: @action:button]
en: Configure...
sl: Nastavi ...

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
sl: Nova mapa ...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
sl: Izbriši

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
sl: Premakni v smeti

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
sl: Nova mapa ...

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
sl: Lastnosti

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
sl: Manjka '%1'.

[ctx: @info:shell message on appcmd --version; do not translate 'Development Platform'%3 application name, other %n version strings]
en: Qt: %1
    KDE Frameworks: %2
    %3: %4
sl: Qt: %1
    Ogrodje KDE: %2
    %3: %4

[ctx: @item Calendar system]
en: Coptic
sl: Koptski

[ctx: @item Calendar system]
en: Ethiopian
sl: Etiopski

[ctx: @item Calendar system]
en: Gregorian
sl: Gregorijanski

[ctx: @item Calendar system]
en: Hebrew
sl: Hebrejski

[ctx: @item Calendar system]
en: Indian National
sl: Indijski narodni

[ctx: @item Calendar system]
en: Invalid Calendar Type
sl: Neveljavna vrsta koledarja

[ctx: @item Calendar system]
en: Islamic / Hijri (Civil)
sl: Islamski / Hijri (civilni)

[ctx: @item Calendar system]
en: Jalali
sl: Iranski

[ctx: @item Calendar system]
en: Japanese
sl: Japonski

[ctx: @item Calendar system]
en: Julian
sl: Julijanski

[ctx: @item Calendar system]
en: Taiwanese
sl: Tajvanski

[ctx: @item Calendar system]
en: Thai
sl: Tajski

[ctx: @item Font name]
en: Monospace
sl: Enoširinska

[ctx: @item Font name]
en: Sans Serif
sl: Brez nastavkov

[ctx: @item Font name]
en: Serif
sl: Z nastavki

[ctx: @item license]
en: Artistic License
sl: Umetniška licenca

[ctx: @item license]
en: BSD License
sl: Licenca BSD

[ctx: @item license]
en: Custom
sl: Po meri

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
sl: Splošno dovoljenje GNU različica 2

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
sl: Splošno dovoljenje GNU različica 3

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
sl: Manj splošno dovoljenje GNU različica 2

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
sl: Manj splošno dovoljenje GNU različica 3

[ctx: @item license]
en: Not specified
sl: Ni navedena

[ctx: @item license]
en: Q Public License
sl: Javna licenca Q

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
sl: Umetniška licenca

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
sl: Licenca BSD

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
sl[0]: %1 predmet
sl[1]: %1 predmeta
sl[2]: %1 predmeti
sl[3]: %1 predmetov

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
sl[0]: %1 milisekunda
sl[1]: %1 milisekundi
sl[2]: %1 milisekunde
sl[3]: %1 milisekund

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
sl[0]: %1 dan
sl[1]: %1 dneva
sl[2]: %1 dnevi
sl[3]: %1 dni

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
sl[0]: %1 ura
sl[1]: %1 uri
sl[2]: %1 ure
sl[3]: %1 ur

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
sl[0]: %1 minuta
sl[1]: %1 minuti
sl[2]: %1 minute
sl[3]: %1 minut

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
sl[0]: %1 sekunda
sl[1]: %1 sekundi
sl[2]: %1 sekunde
sl[3]: %1 sekund

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
sl: %1 dni

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
sl: %1 ur

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
sl: %1 minut

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
sl: %1 sekund

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
sl: %1 in %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
sl: %1 in %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
sl: %1 in %2

[ctx: @label]
en: Add Comment...
sl: Dodaj opombo ...

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
sl: Povprečna bitna hitrost

[ctx: @label]
en: Change...
sl: Spremeni ...

[ctx: @label]
en: Channels
sl: Kanali

[ctx: @label]
en: Codec
sl: Kodek

[ctx: @label]
en: Color Depth
sl: Barvna globina

[ctx: @label]
en: Comment
sl: Opomba

[ctx: @label]
en: Content
sl: Vsebina

[ctx: @label]
en: Copied From
sl: Kopirano iz

[ctx: @label]
en: Creator
sl: Ustvarjalec

[ctx: @label]
en: Description
sl: Opis

[ctx: @label]
en: Duration
sl: Trajanje

[ctx: @label]
en: Filename
sl: Ime datoteke

[ctx: @label]
en: First Usage
sl: Prva uporaba

[ctx: @label]
en: Hash
sl: Razpršilo

[ctx: @label]
en: Height
sl: Višina

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
sl: Način prepletanja

[ctx: @label]
en: Keyword
sl: Ključna beseda

[ctx: @label]
en: Last Usage
sl: Zadnja uporaba

[ctx: @label]
en: MIME Type
sl: Vrsta MIME

[ctx: @label]
en: Modified
sl: Spremenjena

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
sl: Številčna ocena

[ctx: @label]
en: Owner
sl: Lastnik

[ctx: @label]
en: Performer
sl: Izvajalec

[ctx: @label]
en: Permissions
sl: Dovoljenja

[ctx: @label]
en: Programming Language
sl: Programski jezik

[ctx: @label]
en: Rating
sl: Ocena

[ctx: @label]
en: Related To
sl: Povezana z

[ctx: @label]
en: Release Date
sl: Datum izdaje

[ctx: @label]
en: Sample Rate
sl: Hitrost vzorčenja

[ctx: @label]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: @label]
en: Sub Resource
sl: Pod-vir

[ctx: @label]
en: Subject
sl: Zadeva

[ctx: @label]
en: Tags
sl: Oznake

[ctx: @label]
en: Total Size
sl: Skupna velikost

[ctx: @label]
en: Translation Date
sl: Datum prevoda

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
sl: Datum vira prevoda

[ctx: @label]
en: Type
sl: Vrsta

[ctx: @label]
en: Unix File Group
sl: Datotečna skupina Unix

[ctx: @label]
en: Unix File Mode
sl: Datotečni način Unix

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
sl: Datotečni lastnik Unix

[ctx: @label]
en: Usage Count
sl: Število uporab

[ctx: @label]
en: Width
sl: Širina

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
sl: Vrednost izravnave osvetlitve

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
sl: Čas osvetlitve

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
sl: Bliskavica

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
sl: Goriščna razdalja

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
sl: Goriščna razdalja 35 mm

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
sl: Občutljivost ISO

[ctx: @label EXIF]
en: Make
sl: Znamka

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
sl: Način merjenja

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
sl: Usmerjenost

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
sl: Ravnovesje beline

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
sl: Zaslonka

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
sl: Zadnji prevajalec

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
sl: Ohlapni prevodi

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
sl: Zastareli prevodi

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
sl: Skupno prevodov

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
sl: Prevedeno

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
sl: Ni prevedeno

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
sl: Ustvarjalnik

[ctx: @label creation date]
en: Created
sl: Ustvarjena

[ctx: @label file URL]
en: File Location
sl: Mesto datoteke

[ctx: @label file content size]
en: Size
sl: Velikost

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
sl: Odvisna od

[ctx: @label file type]
en: Type
sl: Vrsta

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
sl: Spremenjena

[ctx: @label music genre]
en: Genre
sl: Zvrst

[ctx: @label music title]
en: Title
sl: Naslov

[ctx: @label music track number]
en: Track
sl: Skladba

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
sl: Znaki

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
sl: Vrstice

[ctx: @label number of words]
en: Words
sl: Besede

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
sl: Del

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
sl: Vir ustvarjen

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
sl: Vir spremenjen

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
sl: Ima logični del

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasPart]
en: Has Part
sl: Ima del

[ctx: @label video director]
en: Director
sl: Režiser

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
sl: Izberite podatke, ki naj bodo prikazani:

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
sl: Ustvari novo mapo v:
    %1

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
sl: Pokaži skrite mape

[ctx: @title:tab]
en: Information
sl: Podatki

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
sl: Dodaj opombo

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
sl: Spremeni opombo

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
sl: Nastavi prikazane podatke

[ctx: @title:window]
en: New Folder
sl: Nova mapa

[ctx: @title:window]
en: Print
sl: Natisni

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
sl: Izberite mapo

en: A dialog box for setting preferences for debug output
sl: Pogovorno okno za nastavitev možnosti za razhroščevalni izpis.

en: A file or folder named %1 already exists.
sl: Datoteka ali mapa %1 že obstaja.

en: AST - QC (Lower North Shore)
sl: AST - Quebec (Nižja severna obala)

en: Abort on fatal errors
sl: Prekini ob usodni napaki

en: Acquire Image
sl: Pridobi sliko

en: Add...
sl: Dodaj ...

en: Africa/Abidjan
sl: Afrika/Abidžan

en: Africa/Accra
sl: Afrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
sl: Afrika/Adis_Abeba

en: Africa/Algiers
sl: Afrika/Alžir

en: Africa/Asmara
sl: Afrika/Asmara

en: Africa/Asmera
sl: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
sl: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sl: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sl: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sl: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sl: Afrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
sl: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
sl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
sl: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
sl: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sl: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
sl: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sl: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sl: Afrika/Laayoune

en: Africa/Freetown
sl: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Juba
sl: Afrika/Juba

en: Africa/Kampala
sl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sl: Afrika/Kartum

en: Africa/Kigali
sl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sl: Afrika/Kinšasa

en: Africa/Lagos
sl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sl: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sl: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sl: Afrika/Mogadiš

en: Africa/Monrovia
sl: Afrika/Monrovija

en: Africa/Nairobi
sl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sl: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sl: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sl: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Pretoria
sl: Afrika/Pretorija

en: Africa/Sao_Tome
sl: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
sl: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
sl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
sl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sl: Afrika/Windhoek

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
sl: Popoldne

[ctx: After Noon KLocale::NarrowName]
en: P
sl: p.

[ctx: After Noon KLocale::ShortName]
en: PM
sl: pop.

en: Alaska (most areas)
sl: Alaska (večina področij)

en: Alaska (west)
sl: Alaska (zahod)

en: Alaska - Juneau area
sl: Alaska - področje Juneau

en: Alaska - Sitka area
sl: Alaska - področje Sitka

en: Alaska Time
sl: Aljaški čas

en: Alaska Time - Alaska panhandle
sl: Aljaški čas - jugovzhodna Aljaska

en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
sl: Aljaški čas - vrat jugovzodne Aljaske

en: Alaska Time - southeast Alaska panhandle
sl: Aljaški čas - jugovzhodna ročica Aljaske

en: Alaska Time - west Alaska
sl: Aljaški čas - zahodna Aljaska

en: Aleutian Islands
sl: Aleutski otoki

en: All Pictures
sl: Vse slike

en: All Supported Files
sl: Vse podprte datoteke

en: Alpha:
sl: Alfa:

en: Already opened.
sl: Je že odprta.

en: Amapa, E Para
sl: Amapa, Vzhodna Para

en: Amazonas (east)
sl: Amazonija (vzhod)

en: Amazonas (west)
sl: Amazonija (zahod)

en: America/Adak
sl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sl: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
sl: Amerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
sl: Amerika/Argentina/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
sl: Amerika/Argentina/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
sl: Amerika/Argentina/Cordoba

en: America/Argentina/Jujuy
sl: Amerika/Argentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
sl: Amerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
sl: Amerika/Argentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
sl: Amerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
sl: Amerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
sl: Amerika/Argentina/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
sl: Amerika/Argentina/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
sl: Amerika/Argentina/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
sl: Amerika/Argentina/Ushuaia

en: America/Aruba
sl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sl: Amerika/Asuncion

en: America/Atikokan
sl: Amerika/Antitokan

en: America/Atka
sl: Amerika/Atka

en: America/Bahia
sl: Amerika/Bahia

en: America/Bahia_Banderas
sl: Amerika/Bahia_Banderas

en: America/Barbados
sl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sl: Amerika/Belem

en: America/Belize
sl: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
sl: Amerika/Blanc-Sablon

en: America/Boa_Vista
sl: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
sl: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Calgary
sl: Amerika/Calgary

en: America/Cambridge_Bay
sl: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
sl: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
sl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
sl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
sl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sl: Amerika/Chihuahua

en: America/Coral_Harbour
sl: Amerika/Coral_Harbour

en: America/Cordoba
sl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
sl: Amerika/Kostarika

en: America/Creston
sl: Amerika/Creston

en: America/Cuiaba
sl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sl: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sl: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
sl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sl: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sl: Amerika/Salvador

en: America/Ensenada
sl: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
sl: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
sl: Amerika/Fortaleza

en: America/Fredericton
sl: Amerika/Fredericton

en: America/Glace_Bay
sl: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sl: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sl: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sl: Amerika/Gvadelup

en: America/Guatemala
sl: Amerika/Gvatemala

en: America/Guayaquil
sl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sl: Amerika/Gvajana

en: America/Halifax
sl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Petersburg
sl: Amerika/Indiana/Petersburg

en: America/Indiana/Tell_City
sl: Amerika/Indiana/Tell_City

en: America/Indiana/Vevay
sl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indiana/Vincennes
sl: Amerika/Indiana/Vincennes

en: America/Indiana/Winamac
sl: Amerika/Indiana/Winamac

en: America/Indianapolis
sl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sl: Amerika/Jamajka

en: America/Jujuy
sl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sl: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
sl: Amerika/Knox_IN

en: America/Kralendijk
sl: Amerika/Kralendijk

en: America/La_Paz
sl: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sl: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
sl: Amerika/Louisville

en: America/Lower_Princes
sl: Amerika/Lower_Princes

en: America/Maceio
sl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sl: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
sl: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
sl: Amerika/Martinik

en: America/Matamoros
sl: Amerika/Matamoros

en: America/Mazatlan
sl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
sl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
sl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sl: Amerika/Merida

en: America/Metlakatla
sl: Amerika/Metlakatla

en: America/Mexico_City
sl: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
sl: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
sl: Amerika/Moncton

en: America/Monterrey
sl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
sl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sl: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sl: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Beulah
sl: Amerika/Severna_Dakota/Beulah

en: America/North_Dakota/Center
sl: Amerika/Severna_Dakota/Center

en: America/North_Dakota/New_Salem
sl: Amerika/Severna_Dakota/New_Salem

en: America/Ojinaga
sl: Amerika/Ojinaga

en: America/Ontario
sl: Amerika/Ontario

en: America/Panama
sl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sl: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
sl: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
sl: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sl: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Punta_Arenas
sl: Amerika/Punta_Arenas

en: America/Rainy_River
sl: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sl: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sl: Amerika/Recife

en: America/Regina
sl: Amerika/Regina

en: America/Resolute
sl: Amerika/Resolute

en: America/Rio_Branco
sl: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
sl: Amerika/Rosario

en: America/Santa_Isabel
sl: Amerika/Santa_Isabel

en: America/Santarem
sl: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
sl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sl: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sl: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Saskatoon
sl: Amerika/Saskatoon

en: America/Scoresbysund
sl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sl: Amerika/Shiprock

en: America/Sitka
sl: Amerika/Sitka

en: America/St_Barthelemy
sl: Amerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
sl: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sl: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sl: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sl: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sl: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sl: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sl: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sl: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
sl: Amerika/Toronto

en: America/Tortola
sl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
sl: Amerika/Deviški_otoki

en: America/Whitehorse
sl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sl: Amerika/Yellowknife

en: Amundsen-Scott Station, South Pole
sl: Postaja Amundsen-Scott, južni tečaj

en: Antarctica/Casey
sl: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
sl: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sl: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Macquarie
sl: Antarktika/Macquarie

en: Antarctica/Mawson
sl: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sl: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sl: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/Rothera
sl: Antarktika/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
sl: Antarktika/Južni_tečaj

en: Antarctica/Syowa
sl: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Troll
sl: Antarktika/Troll

en: Antarctica/Vostok
sl: Antarktika/Vostok

en: Aqtobe (Aktobe)
sl: Aktjubinsk (Aktobe)

en: Arctic/Longyearbyen
sl: Arktika/Longyearbyen

en: Argentina (most areas: CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
sl: Argentina (večina področij: CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: Asia/Aden
sl: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
sl: Azija/Almati

en: Asia/Amman
sl: Azija/Aman

en: Asia/Anadyr
sl: Azija/Anadir

en: Asia/Aqtau
sl: Azija/Aktau

en: Asia/Aqtobe
sl: Azija/Aktobe

en: Asia/Ashgabat
sl: Azija/Ašhabad

en: Asia/Ashkhabad
sl: Azija/Aškabad

en: Asia/Atyrau
sl: Azija/Atyrau

en: Asia/Baghdad
sl: Azija/Bagdad

en: Asia/Bahrain
sl: Azija/Bahrajn

en: Asia/Baku
sl: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
sl: Azija/Bangkok

en: Asia/Barnaul
sl: Azija/Barnaul

en: Asia/Beijing
sl: Azija/Peking

en: Asia/Beirut
sl: Azija/Bejrut

en: Asia/Bishkek
sl: Azija/Biškek

en: Asia/Brunei
sl: Azija/Brunej

en: Asia/Calcutta
sl: Azija/Kalkuta

en: Asia/Chita
sl: Azija/Chita

en: Asia/Choibalsan
sl: Azija/Čojbalsan

en: Asia/Chongqing
sl: Azija/Čongking

en: Asia/Chungking
sl: Azija/Čongking

en: Asia/Colombo
sl: Azija/Colombo

en: Asia/Dacca
sl: Azija/Daka

en: Asia/Damascus
sl: Azija/Damask

en: Asia/Dhaka
sl: Azija/Daka

en: Asia/Dili
sl: Azija/Dili

en: Asia/Dubai
sl: Azija/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
sl: Azija/Dušanbe

en: Asia/Famagusta
sl: Azija/Famagusta

en: Asia/Gaza
sl: Azija/Gaza

en: Asia/Harbin
sl: Azija/Harbin

en: Asia/Hebron
sl: Azija/Hebron

en: Asia/Ho_Chi_Minh
sl: Azija/Hošimin

en: Asia/Hong_Kong
sl: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sl: Azija/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sl: Azija/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
sl: Azija/Džakarta

en: Asia/Jayapura
sl: Azija/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sl: Azija/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
sl: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
sl: Azija/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sl: Azija/Karači

en: Asia/Kashgar
sl: Azija/Kašgar

en: Asia/Kathmandu
sl: Azija/Katmandu

en: Asia/Katmandu
sl: Azija/Katmandu

en: Asia/Khandyga
sl: Azija/Khandyga

en: Asia/Kolkata
sl: Azija/Kolkata

en: Asia/Krasnoyarsk
sl: Azija/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sl: Azija/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sl: Azija/Kuching

en: Asia/Kuwait
sl: Azija/Kuvajt

en: Asia/Macao
sl: Azija/Macao

en: Asia/Macau
sl: Azija/Macao

en: Asia/Magadan
sl: Azija/Magadan

en: Asia/Makassar
sl: Azija/Makassar

en: Asia/Manila
sl: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
sl: Azija/Muškat

en: Asia/Nicosia
sl: Azija/Nikozija

en: Asia/Novokuznetsk
sl: Azija/Novokuzneck

en: Asia/Novosibirsk
sl: Azija/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sl: Azija/Omsk

en: Asia/Oral
sl: Azija/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
sl: Azija/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
sl: Azija/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
sl: Azija/Pjongjang

en: Asia/Qatar
sl: Azija/Katar

en: Asia/Qostanay
sl: Azija/Qostanay

en: Asia/Qyzylorda
sl: Azija/Kyzylorda

en: Asia/Rangoon
sl: Azija/Rangun

en: Asia/Riyadh
sl: Azija/Rijad

en: Asia/Saigon
sl: Azija/Sajgon

en: Asia/Sakhalin
sl: Azija/Sahalin

en: Asia/Samarkand
sl: Azija/Samarkand

en: Asia/Seoul
sl: Azija/Seul

en: Asia/Shanghai
sl: Azija/Šanghaj

en: Asia/Singapore
sl: Azija/Singapur

en: Asia/Srednekolymsk
sl: Azija/Srednekolymsk

en: Asia/Taipei
sl: Azija/Tajpej

en: Asia/Tashkent
sl: Azija/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sl: Azija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sl: Azija/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
sl: Azija/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
sl: Azija/Timbu

en: Asia/Thimphu
sl: Azija/Thimphu

en: Asia/Tokyo
sl: Azija/Tokio

en: Asia/Tomsk
sl: Azija/Tomsk

en: Asia/Ujung_Pandang
sl: Azija/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
sl: Azija/Ulan Bator

en: Asia/Ulan_Bator
sl: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sl: Azija/Urumqi

en: Asia/Ust-Nera
sl: Azija/Ust-Nera

en: Asia/Vientiane
sl: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sl: Azija/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sl: Azija/Jakutsk

en: Asia/Yangon
sl: Azija/Jangon

en: Asia/Yekaterinburg
sl: Azija/Jekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sl: Azija/Erevan

en: Atlantic - Labrador (most areas)
sl: Atlantski čas - Labrador (večina področij)

en: Atlantic - NS (most areas); PE
sl: Atlantic - NS (večina področij); PE

en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
sl: Atlantski standardni čas - Quebec - Nižja severna obala

en: Atlantic Time - Labrador - most locations
sl: Atlantski čas - Labrador - večina lokacij

en: Atlantic Time - New Brunswick
sl: Atlantski čas - Novi Brunswick

en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
sl: Atlantski čas - Nova Scotia (večina krajev), PEI

en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
sl: Atlantski čas - Nova Scotia - kraji, ki niso upoštevali poletni čas (DST) 1966-1971

en: Atlantic islands
sl: Atlantski otoki

en: Atlantic/Azores
sl: Atlantik/Azori

en: Atlantic/Bermuda
sl: Atlantik/Bermuda

en: Atlantic/Canary
sl: Atlantik/Kanari

en: Atlantic/Cape_Verde
sl: Atlantik/Zelenortski_otoki

en: Atlantic/Faeroe
sl: Atlantik/Ferski_otoki

en: Atlantic/Faroe
sl: Atlantik/Ferski_otoki

en: Atlantic/Jan_Mayen
sl: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
sl: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sl: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
sl: Atlantik/Južna_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
sl: Atlantik/Sv_Helena

en: Atlantic/Stanley
sl: Atlantik/Stanley

en: Atyrau (Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)
sl: Gurjev (Atyrau, Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)

en: Australia/ACT
sl: Avstralija/ACT

en: Australia/Adelaide
sl: Avstralija/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sl: Avstralija/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sl: Avstralija/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
sl: Avstralija/Canberra

en: Australia/Currie
sl: Avstralija/Currie

en: Australia/Darwin
sl: Avstralija/Darwin

en: Australia/Eucla
sl: Avstralija/Eucla

en: Australia/Hobart
sl: Avstralija/Hobart

en: Australia/LHI
sl: Avstralija/LHI

en: Australia/Lindeman
sl: Avstralija/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sl: Avstralija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sl: Avstralija/Melbourne

en: Australia/NSW
sl: Avstralija/NSW

en: Australia/North
sl: Avstralija/Sever

en: Australia/Perth
sl: Avstralija/Perth

en: Australia/Queensland
sl: Avstralija/Queensland

en: Australia/South
sl: Avstralija/Jug

en: Australia/Sydney
sl: Avstralija/Sydney

en: Australia/Tasmania
sl: Avstralija/Tasmanija

en: Australia/Victoria
sl: Avstralija/Viktorija

en: Australia/West
sl: Avstralija/Zahod

en: Australia/Yancowinna
sl: Avstralija/Yanconwinna

en: Authorization Dialog
sl: Pogovorno okno za pooblastitev

en: Azores
sl: Azori

en: Bayan-Olgiy, Govi-Altai, Hovd, Uvs, Zavkhan
sl: Bayan-Olgiy, Gobi-Altaj, Hovd, Uvs, Zavkhan

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
sl: Dopoldne

[ctx: Before Noon KLocale::NarrowName]
en: A
sl: d.

[ctx: Before Noon KLocale::ShortName]
en: AM
sl: dop.

en: Beijing Time
sl: Pekingški čas

en: Blue:
sl: Modra:

en: Borneo (east, south); Sulawesi/Celebes, Bali, Nusa Tengarra; Timor (west)
sl: Borneo (vzhodni, južni), Sulawesi/Celebes, Bali, Nusa Tenggara, Timor (zahodni)

en: Borneo (west, central)
sl: Borneo (zahodni, osrednji)

en: Brazil (northeast: MA, PI, CE, RN, PB)
sl: Brazilija (severovzhod: MA, PI, CE, RN, PB)

en: Brazil (southeast: GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
sl: Brazilija (jugovzhod: GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: Brazil/Acre
sl: Brazilija/Acre

en: Brazil/DeNoronha
sl: Brazilija/DeNoronha

en: Brazil/East
sl: Brazilija/Vzhod

en: Brazil/West
sl: Brazilija/Zahod

en: CST - SK (most areas)
sl: CST - SK (večina področij)

[ctx: Calendar Era: Coptic Era of Martyrs, years > 0, LongFormat]
en: Anno Martyrum
sl: Dioklecijanovo štetje

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
sl: Pred Kristusom

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
sl: pr. Kr.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Domini
sl: Po Kristusu

[ctx: Calendar Era: Gregorian Christian Era, years > 0, ShortFormat]
en: AD
sl: po Kr.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
sl: Pred našim štetjem

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
sl: pr. n. št.

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
sl: Naše štetje

[ctx: Calendar Era: Gregorian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
sl: n. št.

[ctx: Calendar Era: Hijri Islamic Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Hegirae
sl: Leto hidžre

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Christ
sl: Pred Kristusom

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years < 0, ShortFormat]
en: BC
sl: pr. Kr.

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years > 0, LongFormat]
en: Anno Domini
sl: Po Kristusu

[ctx: Calendar Era: Julian Christian Era, years > 0, ShortFormat]
en: AD
sl: po Kr.

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, LongFormat]
en: Before Common Era
sl: Pred našim štetjem

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years < 0, ShortFormat]
en: BCE
sl: pr. n. št.

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, LongFormat]
en: Common Era
sl: Naše štetje

[ctx: Calendar Era: Julian Common Era, years > 0, ShortFormat]
en: CE
sl: n. št.

[ctx: Calendar Era: Taiwan Republic of China Era, years > 0, LongFormat]
en: Republic of China Era
sl: Era republike kitajske

[ctx: Calendar Era: Thai Buddhist Era, years > 0, LongFormat]
en: Buddhist Era
sl: Budistična era

en: Canada/Atlantic
sl: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
sl: Kanada/Osrednji

en: Canada/East-Saskatchewan
sl: Kanada/Vzhodni-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
sl: Kanada/Vzhodni

en: Canada/Mountain
sl: Kanada/Gorski

en: Canada/Newfoundland
sl: Kanada/Nova Fundlandija

en: Canada/Pacific
sl: Kanada/Pacifik

en: Canada/Saskatchewan
sl: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
sl: Kanada/Jukon

en: Canary Islands
sl: Kanarski otoki

en: Casey Station, Bailey Peninsula
sl: Postaja Casey, polotok Bailey

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
sl: Povzroči, da programi namestijo zasebno paleto
    na 8-bitnem zaslonu

en: Central (most areas)
sl: Osrednji (večina področij)

en: Central - MI (Wisconsin border)
sl: Central - MI (meja z Wisconsin)

en: Central - ON (west); Manitoba
sl: Central - ON (zahod); Manitoba

en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
sl: Osrednji standardni čas - Resolute, Nunavut

en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
sl: Osrednji standardni čas - Saskatchewan - srednji zahod

en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
sl: Osrednji standardni čas - Saskatchewan - večina lokacij

en: Central Time
sl: Osrednji čas

en: Central Time - Bahia de Banderas
sl: Centralni čas – Bahia de Banderas

en: Central Time - Campeche, Yucatan
sl: Centralni čas - Campeche, Jukatan

en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
sl: Centralni čas - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas

en: Central Time - Durango; Coahuila, Nuevo Leon, Tamaulipas (most areas)
sl: Central Time - Durango; Coahuila, Nuevo Leon, Tamaulipas (večina področij)

en: Central Time - Indiana - Perry County
sl: Centralni čas - Indiana - okrožje Pike

en: Central Time - Indiana - Pike County
sl: Osrednji čas - Indiana - okrožje Pike

en: Central Time - Indiana - Starke County
sl: Osrednji čas - Indiana - okrožje Starke

en: Central Time - Manitoba & west Ontario
sl: Osrednji čas - Manitoba in zahodni Ontario

en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
sl: Centralni čas - Michigan - okrožja Dickinson, Gogebic, Iron in Menominee

en: Central Time - North Dakota - Mercer County
sl: Osrednji čas - Severna Dakota - okrožje Mercer

en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
sl: Osrednji čas - Severna Dakota - okrožje Morton (razen območja Mandan)

en: Central Time - North Dakota - Oliver County
sl: Osrednji čas - Severna Dakota - okrožje Oliver

en: Central Time - Quintana Roo
sl: Centralni čas - Quintana Roo

en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
sl: Centralni čas - Rainy River in Fort Frances, Ontario

en: Central Time - central Nunavut
sl: Osrednji čas - osrednji Nunavut

en: Central Time - most locations
sl: Osrednji čas - večina lokacij

en: Central Time US - Coahuila, Nuevo Leon, Tamaulipas (US border)
sl: Centralni čas ZDA – Coahuila, Nuevo Leon, Tamaulipas (blizu meje ZDA)

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
sl: Ni bilo mogoče najti korenskih datotek pristojne agencije za podpisovanje potrdil, zato potrdilo ni bilo preverjeno.

en: Ceuta & Melilla
sl: Ceuta in Melilla

en: Chatham Islands
sl: Otočje Chatham

en: Chile (most areas)
sl: Čile (večina področij)

en: Chile/Continental
sl: Čile/Kontinentalni

en: Chile/EasterIsland
sl: Čile/Velikonočni otok

en: China Standard Time
sl: Kitajski standardni čas

en: China Xinjiang-Tibet
sl: Kitajski Xinjiang-Tibet

en: China east
sl: Kitajski vzhod

en: China mountains
sl: Kitajsko gorovje

en: China north
sl: Kitajski sever

en: China west Xinjiang
sl: Kitajski zahodni Xinjiang

en: Chuuk (Truk) and Yap
sl: Chuuk (Truk) in Yap

en: Comment
sl: Opomba

en: Confirm Quit From System Tray
sl: Potrdite izhod iz sistemske vrstice

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName]
en: Thoout
sl: thoout

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thoout
sl: thoout

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tho
sl: tho

[ctx: Coptic month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tho
sl: tho

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName]
en: Paone
sl: paone

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paone
sl: paone

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName]
en: Pan
sl: pan

[ctx: Coptic month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pan
sl: pan

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName]
en: Epep
sl: epep

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Epep
sl: epep

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName]
en: Epe
sl: epe

[ctx: Coptic month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Epe
sl: epe

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName]
en: Kouji nabot
sl: kouji nabot

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName]
en: Mesore
sl: mesore

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kouji nabot
sl: kouji nabot

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mesore
sl: mesore

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName]
en: Kou
sl: kou

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName]
en: Meo
sl: meo

[ctx: Coptic month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meo
sl: meo

[ctx: Coptic month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kou
sl: kou

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName]
en: Paope
sl: paope

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paope
sl: paope

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName]
en: Pao
sl: pao

[ctx: Coptic month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pao
sl: pao

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName]
en: Hathor
sl: hathor

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hathor
sl: hathor

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName]
en: Hat
sl: hat

[ctx: Coptic month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hat
sl: hat

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName]
en: Kiahk
sl: kiahk

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kiahk
sl: kiahk

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName]
en: Kia
sl: kia

[ctx: Coptic month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kia
sl: kia

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName]
en: Tobe
sl: tobe

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tobe
sl: tobe

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName]
en: Tob
sl: tob

[ctx: Coptic month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tob
sl: tob

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName]
en: Meshir
sl: meshir

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meshir
sl: meshir

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName]
en: Mes
sl: mes

[ctx: Coptic month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
sl: mes

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName]
en: Paremhotep
sl: paremhotep

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paremhotep
sl: paremhotep

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName]
en: Par
sl: par

[ctx: Coptic month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Par
sl: par

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName]
en: Parmoute
sl: parmoute

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Parmoute
sl: parmoute

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName]
en: Pam
sl: pam

[ctx: Coptic month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pam
sl: pam

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName]
en: Pashons
sl: pashons

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pashons
sl: pashons

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName]
en: Pas
sl: pas

[ctx: Coptic month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pas
sl: pas

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Pesnau
sl: pesnau

[ctx: Coptic weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Pes
sl: pes

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Pshoment
sl: pshoment

[ctx: Coptic weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Psh
sl: psh

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Peftoou
sl: peftoou

[ctx: Coptic weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Pef
sl: pef

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Ptiou
sl: ptiou

[ctx: Coptic weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Pti
sl: pti

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Psoou
sl: psoou

[ctx: Coptic weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Pso
sl: pso

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Psabbaton
sl: psabbaton

[ctx: Coptic weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Psa
sl: psa

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Tkyriakē
sl: tkyriakē

[ctx: Coptic weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Tky
sl: tky

en: Copyright 1999-2009, David Faure <faure@kde.org>
sl: Avtorske pravice © 1999-2009, David Faure <faure@kde.org>

en: Copyright 2010 Andreas Hartmetz
sl: Avtorske pravice 2010 Andreas Hartmetz

en: Could not load print preview part
sl: Ni bilo mogoče naložiti sestavnega dela za predogled tiskanja

en: Crimea
sl: Krim

en: Cuba
sl: Kuba

en: Current maintainer
sl: Trenutni vzdrževalec

en: Cyprus (most areas)
sl: Ciper (večina področij)

en: Davis Station, Vestfold Hills
sl: Postaja Davis, Vestfold Hills

en: Debug Settings
sl: Nastavitve razhroščevanja

en: Default color
sl: Privzeta barva

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
sl: Območje

en: Dem. Rep. of Congo (east)
sl: Demokr. rep. Kongo (vzhod)

en: Dem. Rep. of Congo (west)
sl: Demokr. rep. Kongo (zahod)

en: Device name
sl: Ime naprave

en: Disable
sl: Onemogoči

en: Disable all debug output
sl: Onemogoči ves razhroščevalni izhod

en: Disable crash handler, to get core dumps
sl: Izklopite ročnik sesutja, da dobite izpise jedra

en: Display...
sl: Prikaži ...

en: Do not run in the background.
sl: Ne teci v ozadju.

en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
sl: Postaja Dumont-d'Urville, Adelijina zemlja

en: E Amazonas
sl: Vzhodni Amazonas

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
sl: NAPAKA: neznan protokol '%1'

en: Easter Island
sl: Velikonočni otok

en: Easter Island & Sala y Gomez
sl: Velikonočni otok & Sala y Gomez

en: Eastern (most areas)
sl: Vzhodni čas (večina področij)

en: Eastern - IN (most areas)
sl: Eastern - IN (večina področij)

en: Eastern - KY (Louisville area)
sl: Eastern - KY (področje Louisville)

en: Eastern - MI (most areas)
sl: Vzhodni - MI (večina področij)

en: Eastern - NU (most east areas)
sl: Eastern - NU (večina vzhodnih področij)

en: Eastern - ON, QC (most areas)
sl: Eastern - ON, QC (večina področij)

en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
sl: Vzhodni standardni čas - Atikokan, Ontario in Southampton I, Nunavut

en: Eastern Standard Time - Quintana Roo
sl: Vzhodni standardni čas - Quintana Roo

en: Eastern Time
sl: Vzhodni čas

en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožje Crawford

en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožja Daviess, Dubois, Knox & Martin

en: Eastern Time - Indiana - Pike County
sl: Vzhodni čas  - Indiana - okrožje Pike

en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožje Pulaski

en: Eastern Time - Indiana - Starke County
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožje Starke

en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
sl: Vzhodni čas - Indiana - okrožje Switzerland

en: Eastern Time - Indiana - most locations
sl: Vzhodni čas - Indiana - večina lokacij

en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
sl: Vzhodni čas - Kentucky - območje Louisville

en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
sl: Vzhodni čas - Kentucky - okrožje Wayne

en: Eastern Time - Michigan - most locations
sl: Vzhodni čas - Michigan - večina lokacij

en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
sl: Vzhodni čas - Ontario in Quebec - kraji, ki med leti 1967-1973 niso imeli poletnega časa

en: Eastern Time - Ontario - most locations
sl: Vzhodni čas - Ontario - večina lokacij

en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
sl: Vzhodni čas - Pangnirtung, Nunavut

en: Eastern Time - Quebec - most locations
sl: Vzhodni čas - Quebec - večina lokacij

en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
sl: Vzhodni čas - Resolute, Nunavut

en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
sl: Vzhodni čas - zaliv Thunder, Ontario

en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
sl: Vzhodni čas - vzhodni Nunavut - večina lokacij

en: Ecuador (mainland)
sl: Ekvador (celina)

en: Egypt
sl: Egipt

en: Eire
sl: Irska

en: Enable
sl: Omogoči

en: End of options
sl: Konec možnosti

en: Error
sl: Napaka

en: Error during rename.
sl: Napaka med preimenovanjem.

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName]
en: Meskerem
sl: meskerem

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Meskerem
sl: meskerem

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Mes
sl: mes

[ctx: Ethiopian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mes
sl: mes

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName]
en: Sene
sl: sene

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sene
sl: sene

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Sen
sl: sen

[ctx: Ethiopian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sen
sl: sen

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName]
en: Hamle
sl: hamle

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hamle
sl: hamle

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Ham
sl: ham

[ctx: Ethiopian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ham
sl: ham

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName]
en: Nehase
sl: nehase

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nehase
sl: nehase

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Neh
sl: neh

[ctx: Ethiopian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Neh
sl: neh

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName]
en: Pagumen
sl: pagumen

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Pagumen
sl: pagumen

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName]
en: Pag
sl: pag

[ctx: Ethiopian month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pag
sl: pag

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName]
en: Tequemt
sl: tequemt

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tequemt
sl: tequemt

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Teq
sl: teq

[ctx: Ethiopian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Teq
sl: teq

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName]
en: Hedar
sl: hedar

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Hedar
sl: hedar

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Hed
sl: hed

[ctx: Ethiopian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hed
sl: hed

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName]
en: Tahsas
sl: tahsas

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tahsas
sl: tahsas

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tah
sl: tah

[ctx: Ethiopian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tah
sl: tah

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName]
en: Ter
sl: ter

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ter
sl: ter

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName]
en: Ter
sl: ter

[ctx: Ethiopian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ter
sl: ter

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName]
en: Yakatit
sl: yakatit

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Yakatit
sl: yakatit

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Yak
sl: yak

[ctx: Ethiopian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Yak
sl: yak

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName]
en: Magabit
sl: magabit

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Magabit
sl: magabit

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Mag
sl: mag

[ctx: Ethiopian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mag
sl: mag

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName]
en: Miyazya
sl: miyazya

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Miyazya
sl: miyazya

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Miy
sl: miy

[ctx: Ethiopian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Miy
sl: miy

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName]
en: Genbot
sl: genbot

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Genbot
sl: genbot

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Gen
sl: gen

[ctx: Ethiopian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Gen
sl: gen

[ctx: Ethiopian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Segno
sl: segno

[ctx: Ethiopian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Seg
sl: seg

[ctx: Ethiopian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Maksegno
sl: maksegno

[ctx: Ethiopian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Mak
sl: mak

[ctx: Ethiopian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Rob
sl: rob

[ctx: Ethiopian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Rob
sl: rob

[ctx: Ethiopian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Hamus
sl: hamus

[ctx: Ethiopian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Ham
sl: ham

[ctx: Ethiopian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Arb
sl: arb

[ctx: Ethiopian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Arb
sl: arb

[ctx: Ethiopian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Qedame
sl: qedame

[ctx: Ethiopian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Qed
sl: qed

[ctx: Ethiopian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Ehud
sl: ehud

[ctx: Ethiopian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Ehu
sl: ehu

en: Europe/Amsterdam
sl: Evropa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sl: Evropa/Andora

en: Europe/Astrakhan
sl: Evropa/Astrakhan

en: Europe/Athens
sl: Evropa/Atene

en: Europe/Belfast
sl: Evropa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sl: Evropa/Beograd

en: Europe/Berlin
sl: Evropa/Berlin

en: Europe/Bratislava
sl: Evropa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sl: Evropa/Bruselj

en: Europe/Bucharest
sl: Evropa/Bukarešta

en: Europe/Budapest
sl: Evropa/Budimpešta

en: Europe/Busingen
sl: Evropa/Busingen

en: Europe/Chisinau
sl: Evropa/Kišinjev

en: Europe/Copenhagen
sl: Evropa/Kopenhagen

en: Europe/Dublin
sl: Evropa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sl: Evropa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
sl: Evropa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
sl: Evropa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
sl: Evropa/Otok_Man

en: Europe/Istanbul
sl: Evropa/Carigrad

en: Europe/Jersey
sl: Evropa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
sl: Evropa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sl: Evropa/Kijev

en: Europe/Kirov
sl: Evropa/Kirov

en: Europe/Lisbon
sl: Evropa/Lizbona

en: Europe/Ljubljana
sl: Evropa/Ljubljana

en: Europe/London
sl: Evropa/London

en: Europe/Luxembourg
sl: Evropa/Luksemburg

en: Europe/Madrid
sl: Evropa/Madrid

en: Europe/Malta
sl: Evropa/Malta

en: Europe/Mariehamn
sl: Evropa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
sl: Evropa/Minsk

en: Europe/Monaco
sl: Evropa/Monako

en: Europe/Moscow
sl: Evropa/Moskva

en: Europe/Oslo
sl: Evropa/Oslo

en: Europe/Paris
sl: Evropa/Pariz

en: Europe/Podgorica
sl: Evropa/Podgorica

en: Europe/Prague
sl: Evropa/Praga

en: Europe/Riga
sl: Evropa/Riga

en: Europe/Rome
sl: Evropa/Rim

en: Europe/Samara
sl: Evropa/Samara

en: Europe/San_Marino
sl: Evropa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
sl: Evropa/Sarajevo

en: Europe/Saratov
sl: Evropa/Saratov

en: Europe/Simferopol
sl: Evropa/Simferopol

en: Europe/Skopje
sl: Evropa/Skopje

en: Europe/Sofia
sl: Evropa/Sofija

en: Europe/Stockholm
sl: Evropa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
sl: Evropa/Talin

en: Europe/Tirane
sl: Evropa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
sl: Evropa/Tiraspol

en: Europe/Ulyanovsk
sl: Evropa/Uljanovsk

en: Europe/Uzhgorod
sl: Evropa/Užgorod

en: Europe/Vaduz
sl: Evropa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sl: Evropa/Vatikan

en: Europe/Vienna
sl: Evropa/Dunaj

en: Europe/Vilnius
sl: Evropa/Vilna

en: Europe/Volgograd
sl: Evropa/Volgograd

en: Europe/Warsaw
sl: Evropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sl: Evropa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
sl: Evropa/Zaporožje

en: Europe/Zurich
sl: Evropa/Zürich

en: Exponent: 0x
sl: Eksponent: 0x

en: Fatal Error
sl: Usodna napaka

en: File
sl: Datoteka

en: File '%1' is not readable
sl: Datoteka '%1' ni berljiva

en: Filename:
sl: Ime datoteke:

en: GB
sl: VB

en: GB-Eire
sl: VB-Irska

en: Galapagos Islands
sl: Galapaški otoki

en: Gambier Islands
sl: Otočje Gambier

en: Gaza Strip
sl: Gaza

en: Germany (most areas)
sl: Nemčija (večina področij)

en: Get help...
sl: Dobi pomoč ...

en: Gilbert Islands
sl: Gilbertovi otoki

en: Green:
sl: Zelena:

en: Greenland (most areas)
sl: Queensland  (večina področij)

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
sl: januar

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
sl: januar

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
sl: jan

[ctx: Gregorian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
sl: jan

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
sl: oktober

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
sl: oktober

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
sl: okt

[ctx: Gregorian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
sl: okt

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
sl: november

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
sl: november

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
sl: nov

[ctx: Gregorian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
sl: nov

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
sl: december

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
sl: december

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
sl: dec

[ctx: Gregorian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
sl: dec

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
sl: februar

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
sl: februar

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
sl: feb

[ctx: Gregorian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
sl: feb

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
sl: marec

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
sl: marec

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
sl: mar

[ctx: Gregorian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
sl: mar

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
sl: april

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
sl: april

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
sl: apr

[ctx: Gregorian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
sl: apr

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
sl: maj

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
sl: maj

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
sl: maj

[ctx: Gregorian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
sl: maj

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
sl: junij

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
sl: junij

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
sl: jun

[ctx: Gregorian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
sl: jun

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
sl: julij

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
sl: julij

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
sl: jul

[ctx: Gregorian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
sl: jul

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
sl: avgust

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
sl: avgust

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
sl: avg

[ctx: Gregorian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
sl: avg

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
sl: september

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
sl: september

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
sl: sep

[ctx: Gregorian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
sl: sep

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
sl: ponedeljek

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
sl: P

[ctx: Gregorian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
sl: pon

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
sl: torek

[ctx: Gregorian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
sl: tor

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
sl: sreda

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
sl: S

[ctx: Gregorian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
sl: sre

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
sl: četrtek

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
sl: Č

[ctx: Gregorian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
sl: čet

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
sl: petek

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
sl: P

[ctx: Gregorian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
sl: pet

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
sl: sobota

[ctx: Gregorian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
sl: sob

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
sl: nedelja

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
sl: N

[ctx: Gregorian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
sl: ned

en: Hawaii
sl: Havaji

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName]
en: Tishrey
sl: tishrey

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tishrey
sl: tishrey

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName]
en: Tis
sl: tis

[ctx: Hebrew month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tis
sl: tis

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName]
en: Tamuz
sl: tamuz

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tamuz
sl: tamuz

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName]
en: Tam
sl: tam

[ctx: Hebrew month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tam
sl: tam

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName]
en: Av
sl: av

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Av
sl: av

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName]
en: Av
sl: av

[ctx: Hebrew month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Av
sl: av

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName]
en: Elul
sl: elul

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Elul
sl: elul

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName]
en: Elu
sl: elu

[ctx: Hebrew month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Elu
sl: elu

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName]
en: Adar I
sl: adar I

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar I
sl: adar I

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName]
en: Ad1
sl: ad1

[ctx: Hebrew month 13 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad1
sl: ad1

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar II
sl: adar II

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName]
en: Ad2
sl: ad2

[ctx: Hebrew month 14 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ad2
sl: ad2

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName]
en: Heshvan
sl: heshvan

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Heshvan
sl: heshvan

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName]
en: Hes
sl: hes

[ctx: Hebrew month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hes
sl: hes

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName]
en: Kislev
sl: kislev

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kislev
sl: kislev

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName]
en: Kis
sl: kis

[ctx: Hebrew month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kis
sl: kis

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName]
en: Tevet
sl: tevet

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tevet
sl: tevet

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tev
sl: tev

[ctx: Hebrew month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tev
sl: tev

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName]
en: Shvat
sl: shvat

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shvat
sl: shvat

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName]
en: Shv
sl: shv

[ctx: Hebrew month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shv
sl: shv

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName]
en: Adar
sl: adar

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Adar
sl: adar

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName]
en: Ada
sl: ada

[ctx: Hebrew month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ada
sl: ada

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName]
en: Nisan
sl: nisan

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Nisan
sl: nisan

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName]
en: Nis
sl: nis

[ctx: Hebrew month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nis
sl: nis

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName]
en: Iyar
sl: iyar

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Iyar
sl: iyar

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName]
en: Iya
sl: iya

[ctx: Hebrew month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Iya
sl: iya

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName]
en: Sivan
sl: sivan

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sivan
sl: sivan

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName]
en: Siv
sl: siv

[ctx: Hebrew month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Siv
sl: siv

en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
sl: Heilongjiang (razen Mohe), Jilin

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName]
en: Muharram
sl: muharam

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Muharram
sl: muharam

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName]
en: Muh
sl: muh

[ctx: Hijri month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Muh
sl: muh

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName]
en: Shawwal
sl: šaval

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shawwal
sl: šaval

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName]
en: Shw
sl: šav

[ctx: Hijri month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shw
sl: šav

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName]
en: Thu al-Qi`dah
sl: dulkada

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Qi`dah
sl: dulkada

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName]
en: Qid
sl: kad

[ctx: Hijri month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Qid
sl: kad

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName]
en: Thu al-Hijjah
sl: dulhidža

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Thu al-Hijjah
sl: dulhidža

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName]
en: Hij
sl: hid

[ctx: Hijri month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Hij
sl: hid

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName]
en: Safar
sl: safar

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Safar
sl: safar

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName]
en: Saf
sl: saf

[ctx: Hijri month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Saf
sl: saf

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName]
en: Rabi` al-Awal
sl: rabia I

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Awal
sl: rabia I

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName]
en: R.A
sl: r.a

[ctx: Hijri month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.A
sl: r.a

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName]
en: Rabi` al-Thaani
sl: rabia II

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rabi` al-Thaani
sl: rabia II

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName]
en: R.T
sl: r.t

[ctx: Hijri month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of R.T
sl: r.t

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Awal
sl: jumada I

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Awal
sl: jumada I

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName]
en: J.A
sl: j.a

[ctx: Hijri month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.A
sl: j.a

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName]
en: Jumaada al-Thaani
sl: jumada II

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jumaada al-Thaani
sl: jumada II

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName]
en: J.T
sl: j.t

[ctx: Hijri month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of J.T
sl: j.t

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName]
en: Rajab
sl: radžab

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Rajab
sl: radžab

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName]
en: Raj
sl: rad

[ctx: Hijri month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Raj
sl: rad

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName]
en: Sha`ban
sl: šaban

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Sha`ban
sl: šaban

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName]
en: Sha
sl: šab

[ctx: Hijri month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
sl: šab

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName]
en: Ramadan
sl: ramadan

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ramadan
sl: ramadan

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName]
en: Ram
sl: ram

[ctx: Hijri month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ram
sl: ram

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Ithnain
sl: yaum al-ithnain

[ctx: Hijri weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Ith
sl: ith

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Yau al-Thulatha
sl: yaum al-thulatha

[ctx: Hijri weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Thl
sl: thl

[ctx: Hijri weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Arbi'a
sl: yaum al-arbi'a

[ctx: Hijri weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Arb
sl: arb

[ctx: Hijri weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Khamees
sl: yaum al-khamees

[ctx: Hijri weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Kha
sl: kha

[ctx: Hijri weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Jumma
sl: yaum al-jumma

[ctx: Hijri weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Jum
sl: jum

[ctx: Hijri weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Sabt
sl: yaum al-sabt

[ctx: Hijri weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sab
sl: sab

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Yaum al-Ahad
sl: yaum al-ahad

[ctx: Hijri weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Ahd
sl: ahd

en: Hue:
sl: Odtenek:

en: Iceland
sl: Islandija

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName]
en: Chaitra
sl: chaitra

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Chaitra
sl: chaitra

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName]
en: Cha
sl: cha

[ctx: Indian National month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Cha
sl: cha

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName]
en: Paush
sl: paush

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Paush
sl: paush

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName]
en: Pau
sl: pau

[ctx: Indian National month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Pau
sl: pau

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName]
en: Māgh
sl: māgh

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Māgh
sl: māgh

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName]
en: Māg
sl: māg

[ctx: Indian National month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Māg
sl: māg

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName]
en: Phālgun
sl: phālgun

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Phālgun
sl: phālgun

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName]
en: Phā
sl: phā

[ctx: Indian National month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Phā
sl: phā

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName]
en: Vaishākh
sl: vaishākh

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Vaishākh
sl: vaishākh

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName]
en: Vai
sl: vai

[ctx: Indian National month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Vai
sl: vai

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName]
en: Jyaishtha
sl: jyaishtha

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Jyaishtha
sl: jyaishtha

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName]
en: Jya
sl: jya

[ctx: Indian National month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jya
sl: jya

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName]
en: Āshādha
sl: āshādha

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshādha
sl: āshādha

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName]
en: Āsh
sl: āsh

[ctx: Indian National month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsh
sl: āsh

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName]
en: Shrāvana
sl: shrāvana

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shrāvana
sl: shrāvana

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName]
en: Shr
sl: shr

[ctx: Indian National month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Shr
sl: shr

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName]
en: Bhādrapad
sl: bhādrapad

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bhādrapad
sl: bhādrapad

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName]
en: Bhā
sl: bhā

[ctx: Indian National month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bhā
sl: bhā

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName]
en: Āshwin
sl: āshwin

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Āshwin
sl: āshwin

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName]
en: Āsw
sl: āsw

[ctx: Indian National month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Āsw
sl: āsw

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName]
en: Kārtik
sl: kārtik

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Kārtik
sl: kārtik

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName]
en: Kār
sl: kār

[ctx: Indian National month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kār
sl: kār

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName]
en: Agrahayana
sl: agrahayana

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Agrahayana
sl: agrahayana

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName]
en: Agr
sl: agr

[ctx: Indian National month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Agr
sl: agr

[ctx: Indian National weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Somavãra
sl: somavãra

[ctx: Indian National weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Som
sl: som

[ctx: Indian National weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Mañgalvã
sl: mañgalvã

[ctx: Indian National weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Mañ
sl: mañ

[ctx: Indian National weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Budhavãra
sl: budhavãra

[ctx: Indian National weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Bud
sl: bud

[ctx: Indian National weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Guruvãra
sl: guruvãra

[ctx: Indian National weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Gur
sl: gur

[ctx: Indian National weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Sukravãra
sl: sukravãra

[ctx: Indian National weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Suk
sl: suk

[ctx: Indian National weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Sanivãra
sl: sanivãra

[ctx: Indian National weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: San
sl: san

[ctx: Indian National weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Raviãra
sl: raviãra

[ctx: Indian National weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Rav
sl: rav

en: Indian/Antananarivo
sl: Indijski/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sl: Indijski/Chagos

en: Indian/Christmas
sl: Indijski/Božični

en: Indian/Cocos
sl: Indijski/Kokosovi

en: Indian/Comoro
sl: Indijski/Komori

en: Indian/Kerguelen
sl: Indijski/Kerguelen

en: Indian/Mahe
sl: Indijski/Mahe

en: Indian/Maldives
sl: Indijski/Maldivi

en: Indian/Mauritius
sl: Indijski/Mauritius

en: Indian/Mayotte
sl: Indijski/Mayotte

en: Indian/Reunion
sl: Indijski/Reunion

en: Information
sl: Podatki

en: Insufficient permissions in target directory.
sl: Nimate ustreznih dovoljenj za ciljno mapo.

en: Internally added if launched from Finder
sl: Dodano, če je zagnan iz Finderja

en: Irian Jaya & the Moluccas
sl: Irian Jaya in Moluki

en: Israel
sl: Izrael

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName]
en: Farvardin
sl: farvardin

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Farvardin
sl: farvardin

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName]
en: Far
sl: far

[ctx: Jalali month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Far
sl: far

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName]
en: Dei
sl: dei

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Dei
sl: dei

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName]
en: Dei
sl: dei

[ctx: Jalali month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dei
sl: dei

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName]
en: Bahman
sl: bahman

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Bahman
sl: bahman

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName]
en: Bah
sl: bah

[ctx: Jalali month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Bah
sl: bah

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName]
en: Esfand
sl: esfand

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Esfand
sl: esfand

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName]
en: Esf
sl: esf

[ctx: Jalali month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Esf
sl: esf

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName]
en: Ordibehesht
sl: ordibehesht

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Ordibehesht
sl: ordibehesht

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName]
en: Ord
sl: ord

[ctx: Jalali month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Ord
sl: ord

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName]
en: Khordad
sl: khordad

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Khordad
sl: khordad

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName]
en: Kho
sl: kho

[ctx: Jalali month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Kho
sl: kho

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName]
en: Tir
sl: tir

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Tir
sl: tir

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName]
en: Tir
sl: tir

[ctx: Jalali month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Tir
sl: tir

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName]
en: Mordad
sl: mordad

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mordad
sl: mordad

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName]
en: Mor
sl: mor

[ctx: Jalali month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mor
sl: mor

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName]
en: Shahrivar
sl: shahrivar

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Shahrivar
sl: shahrivar

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName]
en: Sha
sl: sha

[ctx: Jalali month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sha
sl: sha

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName]
en: Mehr
sl: mehr

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Mehr
sl: mehr

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName]
en: Meh
sl: meh

[ctx: Jalali month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Meh
sl: meh

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName]
en: Aban
sl: aban

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Aban
sl: aban

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aba
sl: aba

[ctx: Jalali month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aba
sl: aba

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName]
en: Azar
sl: azar

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of Azar
sl: azar

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName]
en: Aza
sl: aza

[ctx: Jalali month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aza
sl: aza

[ctx: Jalali weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Do shanbe
sl: do shanbe

[ctx: Jalali weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Se shanbe
sl: se shanbe

[ctx: Jalali weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Chahar shanbe
sl: chahar shanbe

[ctx: Jalali weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Panj shanbe
sl: panj shanbe

[ctx: Jalali weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Jom
sl: jom

[ctx: Jalali weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Shn
sl: shn

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Java & Sumatra
sl: Java in Sumatra

en: Johnston Atoll
sl: Atol Johnston

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName]
en: January
sl: januar

[ctx: Julian month 1 - KLocale::LongName Possessive]
en: of January
sl: januar

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName]
en: Jan
sl: jan

[ctx: Julian month 1 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jan
sl: jan

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName]
en: October
sl: oktober

[ctx: Julian month 10 - KLocale::LongName Possessive]
en: of October
sl: oktober

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName]
en: Oct
sl: okt

[ctx: Julian month 10 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Oct
sl: okt

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName]
en: November
sl: november

[ctx: Julian month 11 - KLocale::LongName Possessive]
en: of November
sl: november

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName]
en: Nov
sl: nov

[ctx: Julian month 11 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Nov
sl: nov

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName]
en: December
sl: december

[ctx: Julian month 12 - KLocale::LongName Possessive]
en: of December
sl: december

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName]
en: Dec
sl: dec

[ctx: Julian month 12 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Dec
sl: dec

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName]
en: February
sl: februar

[ctx: Julian month 2 - KLocale::LongName Possessive]
en: of February
sl: februar

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName]
en: Feb
sl: feb

[ctx: Julian month 2 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Feb
sl: feb

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName]
en: March
sl: marec

[ctx: Julian month 3 - KLocale::LongName Possessive]
en: of March
sl: marec

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName]
en: Mar
sl: mar

[ctx: Julian month 3 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Mar
sl: mar

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName]
en: April
sl: april

[ctx: Julian month 4 - KLocale::LongName Possessive]
en: of April
sl: april

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName]
en: Apr
sl: apr

[ctx: Julian month 4 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Apr
sl: apr

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName]
en: May
sl: maj

[ctx: Julian month 5 - KLocale::LongName Possessive]
en: of May
sl: maj

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName]
en: May
sl: maj

[ctx: Julian month 5 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of May
sl: maj

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName]
en: June
sl: junij

[ctx: Julian month 6 - KLocale::LongName Possessive]
en: of June
sl: junij

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName]
en: Jun
sl: jun

[ctx: Julian month 6 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jun
sl: jun

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName]
en: July
sl: julij

[ctx: Julian month 7 - KLocale::LongName Possessive]
en: of July
sl: julij

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName]
en: Jul
sl: jul

[ctx: Julian month 7 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Jul
sl: jul

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName]
en: August
sl: avgust

[ctx: Julian month 8 - KLocale::LongName Possessive]
en: of August
sl: avgust

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName]
en: Aug
sl: avg

[ctx: Julian month 8 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Aug
sl: avg

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName]
en: September
sl: september

[ctx: Julian month 9 - KLocale::LongName Possessive]
en: of September
sl: september

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName]
en: Sep
sl: sep

[ctx: Julian month 9 - KLocale::ShortName Possessive]
en: of Sep
sl: sep

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::LongName]
en: Monday
sl: ponedeljek

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::NarrowName]
en: M
sl: P

[ctx: Julian weekday 1 - KLocale::ShortName]
en: Mon
sl: pon

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::LongName]
en: Tuesday
sl: torek

[ctx: Julian weekday 2 - KLocale::ShortName]
en: Tue
sl: tor

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::LongName]
en: Wednesday
sl: sreda

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::NarrowName]
en: W
sl: S

[ctx: Julian weekday 3 - KLocale::ShortName]
en: Wed
sl: sre

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::LongName]
en: Thursday
sl: četrtek

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::NarrowName]
en: T
sl: Č

[ctx: Julian weekday 4 - KLocale::ShortName]
en: Thu
sl: čet

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::LongName]
en: Friday
sl: petek

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::NarrowName]
en: F
sl: P

[ctx: Julian weekday 5 - KLocale::ShortName]
en: Fri
sl: pet

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::LongName]
en: Saturday
sl: sobota

[ctx: Julian weekday 6 - KLocale::ShortName]
en: Sat
sl: sob

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::LongName]
en: Sunday
sl: nedelja

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::NarrowName]
en: S
sl: N

[ctx: Julian weekday 7 - KLocale::ShortName]
en: Sun
sl: ned

en: KDE Application
sl: Program KDE

en: KDE Test Program
sl: KDE-jev preizkusni program

en: KDE-tempfile
sl: Začasna datoteka KDE

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
sl: KFileMetaDataReader je mogoče uporabiti za branje metapodatkov iz datoteke

en: Kazakhstan (most areas)
sl: Kazakhstan (večina področij)

en: Key type: DSA (%1 bit)
sl: Vrsta ključa: DSA (%1 bit)

en: Key type: RSA (%1 bit)
sl: Vrsta ključa: RSA (%1 bit)

en: Library "%1" not found
sl: Knjižnica '%1' ni bila najdena

en: Libya
sl: Libija

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
sl: Omeji število dodeljenih barv v barvni kocki
    na 8-bitni zaslon, če program uporablja barvna
    določila QApplication::ManyColor

en: Line Islands
sl: Otočje Line

en: List of URLs where the meta-data should be read from
sl: Seznam URL-jev, iz katerih bodo prebrani metapodatki

en: Lord Howe Island
sl: Otok Lord Howe

en: MD5 digest
sl: Izvleček MD5

en: MSK+00 - Moscow area
sl: MSK+00 - Moskovsko področje

en: MSK+01 - Ulyanovsk
sl: MSK+01 - Uljanovsk

en: MSK+02 - Urals
sl: MSK+02 - Ural

en: MSK+04 - Altai
sl: MSK+04 - Altaj

en: MSK+04 - Krasnoyarsk area
sl: MSK+04 - področje Krasnojarsk

en: MSK+06 - Lena River
sl: MSK+06 - reka Lena

en: MSK+07 - Amur River
sl: MSK+07 - reka Amur

en: MSK+08 - Sakhalin Island
sl: MSK+08 - otok Sahalin

en: MSK+09 - Bering Sea
sl: MSK+09 - Beringovo morje

en: MSK+09 - Kamchatka
sl: MSK+09 - Kamčatka

en: MST - Arizona (except Navajo)
sl: MST - Arizona (razen Navajo)

en: MST - Yukon (east)
sl: MST - Yukon (vzhod)

en: MST - Yukon (west)
sl: MST - Yukon (zahod)

en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
sl: Postaja otoka Macquarie, otok Macquarie

en: Madeira Islands
sl: Otočje Madeira

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Malaysia (peninsula)
sl: Malaysia (polotok)

en: Marquesas Islands
sl: Otočje Marquesas

en: Marshall Islands (most areas)
sl: Maršalovi otoki (večina področij)

en: Mawson Station, Holme Bay
sl: Postaja Mawson, zaliv Holme

en: McMurdo Station, Ross Island
sl: Postaja McMurdo, Rossov otok

en: Message Box
sl: Sporočilno okno

en: Metlakatla Time - Annette Island
sl: Čas Metlakatla – otok Annette

en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
sl: Mehiški centralni čas – Bahia de Banderas

en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
sl: Mehiški centralni čas - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas oddaljen od meje z ZDA

en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
sl: Mehiški gorski čas – Chihuahua odmaknjena od meje z ZDA

en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
sl: Mehiški pacifiški čas – Baja California oddaljena od meje z ZDA

en: Mexico/BajaNorte
sl: Mehika/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
sl: Mehika/BajaSur

en: Mexico/General
sl: Mehika/Splošni

en: Midway Islands
sl: Otočje Midway

en: Minimize
sl: Skrči

en: Modulus:
sl: Modul:

en: Mongolia (most areas)
sl: Mongolija (večina področij)

en: Moscow+00 - Caspian Sea
sl: Moskva+00 - Kaspijsko morje

en: Moscow+00 - Samara, Udmurtia
sl: Moskva+00 - Samara, Udmurtia

en: Moscow+00 - west Russia
sl: Moskva+00 - zahodna Rusija

en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
sl: Moskva+01 - Samara, Udmurtia

en: Moscow+02 - Urals
sl: Moskva+02 - Ural

en: Moscow+03 - Novokuznetsk
sl: Moskva+03 – Novokuzneck

en: Moscow+03 - Novosibirsk
sl: Moskva+03 - Novosibirsk

en: Moscow+03 - west Siberia
sl: Moskva+03 - zahodna Sibirija

en: Moscow+04 - Yenisei River
sl: Moskva+04 - reka Jenisej

en: Moscow+05 - Lake Baikal
sl: Moskva+05 - Bajkalsko jezero

en: Moscow+06 - Lena River
sl: Moskva+06 - reka Lena

en: Moscow+07 - Amur River
sl: Moskva+07 - reka Amur

en: Moscow+07 - Sakhalin Island
sl: Moskva+07 - otok Sahalin

en: Moscow+08 - Bering Sea
sl: Moskva+08 - Beringovo morje

en: Moscow+08 - Kamchatka
sl: Moskva+08 - Kamčatka

en: Moscow+08 - Magadan
sl: Moskva+08 - Magadan

en: Moscow+09 - Kamchatka
sl: Moskva+09 - Kamčatka

en: Moscow+10 - Bering Sea
sl: Moskva+10 - Beringovo morje

en: Moscow-01 - Kaliningrad
sl: Moskva-01 - Kaliningrad

en: Mountain (most areas)
sl: Gorski čas (večina področij)

en: Mountain - ID (south); OR (east)
sl: Mountain - ID (jug); OR (vzhod)

en: Mountain - NU (west)
sl: Mountain - NU (zahod)

en: Mountain Standard Time - Arizona
sl: Gorski standardni čas -  Arizona

en: Mountain Standard Time - Creston, British Columbia
sl: Gorski standardni čas - Creston, Britanska Kolumbija

en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
sl: Gorski standardni čas - Dawson Creek in Fort Saint John, Britanska Kolumbija

en: Mountain Time
sl: Gorski čas

en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
sl: Gorski čas - Alberta, vzhodna Britanska Kolumbija & zahodni Saskatchewan

en: Mountain Time - Chihuahua
sl: Gorski čas - Chihuahua

en: Mountain Time - Chihuahua (most areas)
sl: Gorski čas - Chihuahua (večina področij)

en: Mountain Time - Navajo
sl: Gorski čas - Navajo

en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
sl: Gorski čas - južna Baja, Nayarit, Sinaloa

en: Mountain Time - central Northwest Territories
sl: Gorski čas - osrednji Severozahodni teritorij

en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
sl: Gorski čas - južni Idaho & vzhodni Oregon

en: Mountain Time - west Northwest Territories
sl: Gorski čas - zahodno Severozahodno območje

en: Mountain Time - west Nunavut
sl: Gorski čas - zahodni Nunavut

en: Mountain Time US - Chihuahua (US border)
sl: Mountain Time US - Chihuahua (meja ZDA)

en: Move &Down
sl: Premakni navz&dol

en: Move &Up
sl: Premakni navz&gor

en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
sl: SV Brazilija (MA, PI, CE, RN, PB)

en: Name:
sl: Ime:

en: Named Colors
sl: Poimenovane barve

en: National Park (east coast)
sl: Nacionalni parki (vzhodna obala)

en: New Guinea (West Papua / Irian Jaya); Malukus/Moluccas
sl: Nova Gvineja (Zahodna Papua / Irian Jaya); Malukus/Moluccas

en: New South Wales (Yancowinna)
sl: Novi južni Wales (Yancowinna)

en: New South Wales (most areas)
sl: Novi južni Wales (večina področij)

en: New South Wales - Yancowinna
sl: Novi južni Wales - Yancowinna

en: New South Wales - most locations
sl: Novi južni Wales - večina lokacij

en: New Zealand (most areas)
sl: Nova Zelandija (večina področij)

en: New Zealand time - McMurdo, South Pole
sl: New Zealand time - McMurdo, Južni tečaj

en: Newfoundland Time, including SE Labrador
sl: Novofundlandski čas, vključno JV Labrador

en: Newfoundland; Labrador (southeast)
sl: Newfoundland; Labrador (jugovzhod)

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
sl: Za ta program ni določenih pogojev licenciranja. Oglejte
    si dokumentacijo ali izvorno kodo za morebitne
    licenčne pogoje.

en: No metainfo for %1
sl: Ni metapodatkov za %1

en: No target filename has been given.
sl: Ime ciljne datoteke ni bilo podano.

en: None
sl: Nič

en: Northern Cyprus
sl: Severni Ciper

en: Northern Territory
sl: Severni teritorij

en: OCR Image
sl: OCR slike

en: Only the meta data that is part of the file is read
sl: Prebrani so samo metapodatki, ki so del datoteke

en: Open
sl: Odpri

en: OpenSSL could not be verified.
sl: Ni bilo mogoče preveriti OpenSSL.

en: Organization / Common Name
sl: Organizacija / Skupno ime

en: Organizational Unit
sl: Organizacijska enota

en: Output to:
sl: Izpis v:

en: P&review
sl: Predo&gled

en: PRC
sl: LRK

en: Pacific - BC (most areas)
sl: Pacific - BC (večina področij)

en: Pacific Time
sl: Pacifiški čas

en: Pacific Time - north Yukon
sl: Pacifiški čas - severni Yukon

en: Pacific Time - south Yukon
sl: Pacifiški čas - južni Yukon

en: Pacific Time - west British Columbia
sl: Pacifiški čas - zahodna Britanska Kolumbija

en: Pacific/Apia
sl: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sl: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Chatham
sl: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Chuuk
sl: Pacifik/Chuuk

en: Pacific/Easter
sl: Pacifik/Velikonočni

en: Pacific/Efate
sl: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sl: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sl: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sl: Pacifik/Fidži

en: Pacific/Funafuti
sl: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sl: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
sl: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sl: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sl: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sl: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Johnston
sl: Pacifik/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sl: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sl: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sl: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sl: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sl: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
sl: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
sl: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sl: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sl: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sl: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sl: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sl: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sl: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Pohnpei
sl: Pacifik/Pohnpei

en: Pacific/Ponape
sl: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sl: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sl: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sl: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
sl: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
sl: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sl: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sl: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sl: Pacifik/Truk

en: Pacific/Wake
sl: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
sl: Pacifik/Wallis

en: Pacific/Yap
sl: Pacifik/Yap

en: Palmer Station, Anvers Island
sl: Postaja Palmer, otok Anvers

en: Papua New Guinea (most areas)
sl: Papua Nova Gvineja (večina področij)

en: Para (east); Amapa
sl: Para (vzhod); Amapa

en: Para (west)
sl: Para (zahod)

en: Phoenix Islands
sl: Otočje Phoenix

en: Pick Certificates
sl: Izberite potrdila

en: Please report bugs to %1.
sl: Za poročanje o hroščih uporabite %1.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
sl: Za poročanje o hroščih uporabite http://bugs.kde.org.

en: Poland
sl: Poljska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Portugal (mainland)
sl: Portugalska (celina)

en: Prime:
sl: Praštevilo:

en: Print Preview
sl: Predogled tiskanja

en: Private key test failed.
sl: Preizkus zasebnega ključa je spodletel.

en: Public key:
sl: Javni ključ:

en: QML JS debugger information. Application must be
    built with -DQT_DECLARATIVE_DEBUG for the debugger to be
    enabled
sl: Podrobnosti razhroščevalnika QML JS. Program mora biti
    izgrajen z -DQT_DECLARATIVE_DEBUG, da bo razhroščevalnik
     omogočen

en: Queensland (most areas)
sl: Queensland (večina področij)

en: Queensland - Holiday Islands
sl: Queensland - Počitniški otoki

en: Queensland - most locations
sl: Queensland - večina lokacij

en: Qyzylorda (Kyzylorda, Kzyl-Orda)
sl: Kyzylorda (Qyzylorda, Kzyl-Orda)

en: ROK
sl: Južna Koreja

en: Red:
sl: Rdeča:

en: Redo
sl: Uveljavi

en: Region of Magallanes
sl: Regija Magallanes

en: Remove
sl: Odstrani

en: Restore the application for the given 'sessionId'
sl: Obnovi program za podan »sessionId«

en: Retrieval of the CRL (Certificate Revocation List) failed. This means the CA's (Certificate Authority) CRL can not be found.
sl: Pridobivanje seznama za preklic potrdil (CRL) ni uspelo. To pomeni, da seznama za preklic potrdil overitelja potrdil (CA) ni mogoče najti.

en: Retrieval of the issuer certificate failed. This means the CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
sl: Pridobivanje potrdila izdajatelja ni uspelo. To pomeni, da potrdila overitelja potrdil (CA) ni mogoče najti.

en: Rothera Station, Adelaide Island
sl: Postaja Rothera, otok Adelaide

en: Ruthenia
sl: Rutenija

en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
sl: J in JV Brazilija (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: SHA1 digest
sl: Izvleček SHA1

en: SSL Configuration Module
sl: Nastavitveni modul za SSL

en: SSL Signers
sl: Podpisniki SSL

en: SSL support was not found.
sl: Podpora za SSL ni bila najdena.

en: Sabah & Sarawak
sl: Sabah in Sarawak

en: Saturation:
sl: Nasičenost:

en: Save As
sl: Shrani kot

en: Select Color
sl: Izberite barvo

en: Select Font
sl: Izberite pisavo

en: Serial number
sl: Zaporedna številka

en: Shell
sl: Lupina

en: Show %1 specific options
sl: Pokaži vse možnosti, določene za %1

en: Show Hidden Folders
sl: Pokaži skrite mape

en: Show all options
sl: Pokaži vse možnosti

en: Show author information
sl: Pokaži podrobnosti o avtorju

en: Show help about options
sl: Pokaži pomoč za možnosti

en: Show license information
sl: Pokaži podrobnosti o licenci

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
sl: Prikaži popolno pogovorno okno namesto privzetega seznama

en: Show version information
sl: Pokaži podrobnosti o različici

en: Signature Algorithm:
sl: Algoritem podpisa:

en: Signature Contents:
sl: Vsebina podpisa:

en: Singapore
sl: Singapur

en: Society Islands
sl: Družbeni otoki

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
sl: naslov je že v uporabi

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
sl: vtič je že vezan

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
sl: vtič je že ustvarjen

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
sl: povezava je dejavno zavrnjena

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
sl: povezava je potekla

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
sl: opravilo že poteka

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
sl: iskanje imena je spodletelo

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
sl: prišlo je do omrežne napake

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
sl: brez napake

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
sl: vtič ni vezan

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
sl: vtič ni bila ustvarjen

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
sl: opravilo ni podprto

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
sl: oddaljen gostitelj je zaprl povezavo

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
sl: časovno opravilo je poteklo

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
sl: prišlo je do neznane/nepričakovane napake

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
sl: opravilo bi blokiralo

en: South Australia
sl: Južna Avstralija

en: Spain (mainland)
sl: Španija (celina)

en: Synchronization to disk failed
sl: Usklajevanje na disk ni uspelo

en: Syowa Station, E Ongul I
sl: Postaja Syowa, Vzhodni Ongul I

en: Syslog
sl: Sistemski dnevnik

en: System certificates
sl: Sistemska potrdila

en: Tasmania
sl: Tasmanija

en: Tasmania - King Island
sl: Tasmanija - Kingov otok

en: Tasmania - most locations
sl: Tasmanija - večina lokacij

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID and name do not match the key ID and name in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
sl: Ključ ID in ime potrdila overitelja potrdil (CA) se ne ujemata s ključem ID in imenom v razdelku »Issuer« (izdajatelj) potrdila, ki ga poskušate uporabiti.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID does not match the key ID in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
sl: Ključ ID potrdila overitelja potrdil (CA) se ne ujema s ključem ID v razdelku »Issuer« (izdajatelj) potrdila, ki ga poskušate uporabiti.

en: The CA's (Certificate Authority) certificate can not be found. Most likely, your trust chain is broken.
sl: Potrdila overitelja potrdil (CA) ni mogoče najti. Najverjetneje je vaša veriga zaupanj prekinjena.

en: The CRL (Certificate Revocation List) is not valid, yet.
sl: Seznam za preklic potrdil (CRL) še ni veljaven.

en: The CRL's (Certificate Revocation List) signature is invalid. This means that the CRL can not be verified.
sl: Podpis seznama za preklic potrdil (CRL) ni veljaven. To pomeni, da seznama za preklic potrdil ni mogoče preveriti.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
sl: Opravilu OpenSSL je zmanjkalo pomnilnika.

en: The certificate can not be verified as it is the only certificate in the trust chain and not self-signed. If you self-sign the certificate, make sure to import it into the list of trusted certificates.
sl: Potrdila ni mogoče preveriti, ker je edino potrdilo v verigi zaupanja in ni samo-podpisano. Če ga samo-podpišete, ga ne pozabite uvoziti na seznam zaupanja vrednih potrdil.

en: The certificate chain is longer than the maximum depth specified.
sl: Veriga potrdil je daljša od podane najdaljše dolžine.

en: The certificate has been revoked.
sl: Potrdilo je bilo preklicano.

en: The certificate has not been issued for this host.
sl: Potrdilo ni bilo izdano za tega gostitelja.

en: The certificate has not been signed for the purpose you tried to use it for. This means the CA (Certificate Authority) does not allow this usage.
sl: Potrdilo ni bilo podpisano za namen, za katerega ste ga poskusili uporabiti. To pomeni, da overitelj potrdil (CA) take uporabe ne dovoljuje.

en: The certificate is invalid.
sl: Potrdilo ni veljavno.

en: The certificate is not valid, any more.
sl: Potrdilo ni več veljavno.

en: The certificate is not valid, yet.
sl: Potrdilo še ni veljavno.

en: The certificate is self-signed and not in the list of trusted certificates. If you want to accept this certificate, import it into the list of trusted certificates.
sl: Potrdilo je samo-podpisano in ni na seznamu zaupanja vrednih potrdil. če želite sprejeti to potrdilo, ga uvozite na seznam zaupanja vrednih potrdil.

en: The certificate is self-signed. While the trust chain could be built up, the root CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
sl: Potrdilo je samo-podpisano. Verigo zaupanj je sicer bilo mogoče sestaviti, vendar pa ni mogoče najti potrdila overitelja potrdil (CA).

en: The certificate is valid.
sl: Potrdilo je veljavno.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) does not match the CA name of the certificate.
sl: Overitelj potrdil (CA) potrdila se ne ujema z imenom CA potrdila.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is invalid.
sl: Potrdilo ima neveljavnega overitelja potrdil (CA).

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is not allowed to sign certificates.
sl: Overitelj potrdil (CA) potrdila nima dovoljenja za podpisovanje potrdil.

en: The certificate's signature is invalid. This means that the certificate can not be verified.
sl: Podpis potrdila ni veljaven. To pomeni, da potrdila ni mogoče preveriti.

en: The decoding of the public key of the issuer failed. This means that the CA's (Certificate Authority) certificate can not be used to verify the certificate you wanted to use.
sl: Dešifriranje javnega ključa izdajatelja ni uspelo. To pomeni, da potrdila overitelja potrdil (CA) ni mogoče uporabiti za preverjanje potrdila, ki ste ga želeli uporabiti.

en: The decryption of the CRL's (Certificate Revocation List) signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
sl: Dešifriranje podpisa seznama za preklic potrdil (CRL) ni uspelo. To pomeni, da ga niti ni bilo mogoče izračunati, kaj šele primerjati s pričakovanim rezultatom.

en: The decryption of the certificate's signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
sl: Dešifriranje podpisa potrdila ni uspelo. To pomeni, da ga niti ni bilo mogoče izračunati, kaj šele primerjati s pričakovanim rezultatom.

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
sl: Datoteke in URL-ji, ki jih odpre program, bodo izbrisani po uporabi

en: The length of the trust chain exceeded one of the CA's (Certificate Authority) 'pathlength' parameters, making all subsequent signatures invalid.
sl: Veriga zaupanj je presegla enega od parametrov »pathlength« (dolžina poti) overitelja potrdil (CA), zaradi česar so vsi nadaljnji podpisi neveljavni.

en: The root CA (Certificate Authority) has been marked to be rejected for the purpose you tried to use it for.
sl: Vrhovni overitelj potrdil (CA) je bil označen kot zavrnjen za namen, za katerega ste poskusili uporabiti to potrdilo.

en: The root CA (Certificate Authority) is not trusted for the purpose you tried to use this certificate for.
sl: Vrhovnemu overitelju potrdil (CA) ni mogoče zaupati za namen, za katerega ste poskusili uporabiti to potrdilo.

en: The signature test for this certificate failed. This could mean that the signature of this certificate or any in its trust path are invalid, could not be decoded or that the CRL (Certificate Revocation List) could not be verified. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
sl: Preizkus podpisa tega potrdila ni uspel. To lahko pomeni, da je podpis tega potrdila, ali kateregakoli potrdila v verigi zaupanj, neveljaven, ga ni bilo mogoče odkodirati ali pa ni bilo mogoče preveriti seznama za preklic potrdil (CRL). Če vidite to sporočilo, avtorju programa, ki ga uporabljate, sporočite, da bi moral uporabljati novejša in bolj določena sporočila o napakah.

en: The style '%1' was not found
sl: Sloga '%1' ni bilo mogoče najti

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'lastUpdate' field is invalid.
sl: Oblika časa v polju »lastUpdate« (zadnja posodobitev) seznama za preklic potrdil (CRL) ni veljavna.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'nextUpdate' field is invalid.
sl: Oblika časa v polju »nextUpdate« (naslednja posodobitev) seznama za preklic potrdil (CRL) ni veljavna.

en: The time format of the certificate's 'notAfter' field is invalid.
sl: Oblika časa v polju »notAfter« (ne po) potrdila ni veljavna.

en: The time format of the certificate's 'notBefore' field is invalid.
sl: Oblika časa v polju »notBefore« (ne pred) potrdila ni veljavna.

en: The windowing system platform (e.g. xcb or wayland)
sl: Okolje za sistem oken (npr. xcb ali wayland)

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
sl: Ta program je napisal nekdo, ki želi ostati anonimen.

en: This certificate is not relevant.
sl: To potrdilo ni pomembno.

en: This certificate, any in its trust path or its CA's (Certificate Authority) CRL (Certificate Revocation List) is not valid. Any of them could not be valid yet or not valid any more. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
sl: To potrdilo, katerokoli potrdilo v verigi zaupanja ali seznam za preklic potrdil (CRL) njegovega overitelja potrdil (CA), ni veljavno. Karkoli od naštetega morda še ni veljavno ali pa ni več veljavno. Če vidite to sporočilo, avtorju programa, ki ga uporabljate, sporočite, da bi moral uporabljati novejša in bolj določena sporočila o napakah.

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
sl: Vrednost:

en: This program is distributed under the terms of the %1.
sl: Ta program se razširja pod pogoji %1.

en: Tierra del Fuego (TF)
sl: Ognjena zemlja (TF)

[ctx: Time zone]
en: Region
sl: Območje

en: Timed out trying to connect to remote host
sl: Čas za povezovanje z oddaljenim gostiteljem je potekel

en: Today
sl: Danes

en: Truk (Chuuk) and Yap
sl: Truki (Chuuk) in Yap

en: Turkey
sl: Turčija

en: Turn area off
sl: Izključi območje

en: Turn area on
sl: Vključi območje

en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
sl: Centralni čas ZDA – Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas blizu meje z ZDA

en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
sl: Gorski čas ZDA – Chihuahua blizu meje z ZDA

en: US Pacific Time - Baja California near US border
sl: Pacifiški čas ZDA – Baja California blizu meje z ZDA

en: US/Alaska
sl: ZDA/Aljaska

en: US/Aleutian
sl: ZDA/Aleuti

en: US/Arizona
sl: ZDA/Arizona

en: US/Central
sl: ZDA/Osrednji

en: US/East-Indiana
sl: ZDA/Vzhodni-Indiana

en: US/Eastern
sl: ZDA/Vzhodni

en: US/Hawaii
sl: ZDA/Havaji

en: US/Indiana-Starke
sl: ZDA/Indiana-Starke

en: US/Michigan
sl: ZDA/Michigan

en: US/Mountain
sl: ZDA/Gorski

en: US/Pacific
sl: ZDA/Pacifiški

en: US/Samoa
sl: ZDA/Samoa

en: Ukraine (most areas)
sl: Ukrajina (večina področij)

en: Unable to open temporary file.
sl: Ni mogoče odpreti začasne datoteke.

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Unexpected argument '%1'.
sl: Nepričakovan argument '%1'.

en: Unknown
sl: Neznan

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
sl: Neznan algoritem ključa

en: Unknown option '%1'.
sl: Neznana možnost '%1'.

en: Usage: %1 %2
sl: Uporaba: %1 %2

en: Use 'caption' as name in the titlebar
sl: Uporabi »caption« kot ime naslovne vrstice

en: Use 'icon' as the application icon
sl: Uporabi »icon« kot ikono programa

en: Use --help to get a list of available command line options.
sl: Uporabite --help za seznam razpoložljivih možnosti ukazne vrstice.

en: Use alternative configuration file
sl: Uporabi alternativno nastavitveno datoteko

en: Use the X-server display 'displayname'
sl: Uporabi zaslon strežnika X »displayname«

en: User-added certificates
sl: Uporabniško dodana potrdila

en: Uzbekistan (east)
sl: Uzbekistan (vzhod)

en: Uzbekistan (west)
sl: Uzbekistan (zahod)

en: Validity period
sl: Obdobje veljavnosti

en: Victoria
sl: Viktorija

en: Vostok Station, Lake Vostok
sl: Postaja Vostok, jezero Vostok

en: Vostok Station, S Magnetic Pole
sl: Postaja Vostok, J magnetni pol

en: W Amazonas
sl: Z Amazonija

en: W Para
sl: Zahodna Para

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
sl: Čaka na okenskega upravljalnika, združljivega z WM_NET

en: Wake Island
sl: Otok Wake

en: Warning
sl: Opozorilo

en: West Bank
sl: Zahodni breg

en: West Kazakhstan
sl: Zahodni Kazahstan

en: Western Australia (Eucla)
sl: Zahodna Avstralija (Eucla)

en: Western Australia (most areas)
sl: Zahodna Avstralija (večina področij)

en: Western Australia - Eucla area
sl: Zahodna Avstralija - območje Eucla

en: Western Australia - most locations
sl: Zahodna Avstralija - večina lokacij

en: Xinjiang Time
sl: Xinjiang čas

en: Yesterday
sl: Včeraj

en: You do not have permission to create that folder.
sl: Nimate dovoljenja za ustvaritev te mape.

en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
sl: Zaporožje, Vzhodni Lugansk / Zaporižija, Vzhodni Luhansk

en: Zaporozhye and east Lugansk
sl: Zaporožje in vzhodni Lugansk

en: [%1-options]
sl: [%1 - možnosti]

en: [options]
sl: [možnosti]

en: address family for nodename not supported
sl: naslov družine za ime vozlišča ni podprt

en: am
sl: dop.

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
sl: uveljavi slog Qt na programskih gradnikih

en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
sl: osrednja Kitajska - Sičuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, itd.

en: central Crimea
sl: osrednji Krim

[ctx: color]
en: AliceBlue
sl: modra Alice

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
sl: antično bela

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
sl: antično bela 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
sl: antično bela 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
sl: antično bela 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
sl: antično bela 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
sl: poparjen mandelj

[ctx: color]
en: BlueViolet
sl: modro vijolična

[ctx: color]
en: CadetBlue
sl: kadetsko modra

[ctx: color]
en: CadetBlue1
sl: kadetsko modra 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
sl: kadetsko modra 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
sl: kadetsko modra 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
sl: kadetsko modra 4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
sl: modra plavica

[ctx: color]
en: DarkBlue
sl: temno modra

[ctx: color]
en: DarkCyan
sl: temno sinja

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
sl: temna zlata rozga

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
sl: temna zlata rozga 1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
sl: temna zlata rozga 2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
sl: temna zlata rozga 3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
sl: temna zlata rozga 4

[ctx: color]
en: DarkGray
sl: temno siva

[ctx: color]
en: DarkGreen
sl: temno zelena

[ctx: color]
en: DarkGrey
sl: temno siva

[ctx: color]
en: DarkKhaki
sl: temni kaki

[ctx: color]
en: DarkMagenta
sl: temno škrlatna

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
sl: temno olivno zelena

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
sl: temno olivno zelena 1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
sl: temno olivno zelena 2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
sl: temno olivno zelena 3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
sl: temno olivno zelena 4

[ctx: color]
en: DarkOrange
sl: temno oranžna

[ctx: color]
en: DarkOrange1
sl: temno oranžna 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
sl: temno oranžna 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
sl: temno oranžna 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
sl: temno oranžna 4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
sl: temna orhidejna

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
sl: temna orhidejna 1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
sl: temna orhidejna 2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
sl: temna orhidejna 3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
sl: temna orhidejna 4

[ctx: color]
en: DarkRed
sl: temno rdeča

[ctx: color]
en: DarkSalmon
sl: temno lososova

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
sl: temno morsko zelena

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
sl: temno morsko zelena 1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
sl: temno morsko zelena 2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
sl: temno morsko zelena 3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
sl: temno morsko zelena 4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
sl: temno skrilavo modra

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
sl: temno skrilavo siva

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
sl: temno skrilavo siva 1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
sl: temno skrilavo siva 2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
sl: temno skrilavo siva 3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
sl: temno skrilavo siva 4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
sl: temno skrilavo siva

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
sl: temno turkizna

[ctx: color]
en: DarkViolet
sl: temno vijolična

[ctx: color]
en: DeepPink
sl: globoko rožnata

[ctx: color]
en: DeepPink1
sl: globoko rožnata 1

[ctx: color]
en: DeepPink2
sl: globoko rožnata 2

[ctx: color]
en: DeepPink3
sl: globoko rožnata 3

[ctx: color]
en: DeepPink4
sl: globoko rožnata 4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
sl: globoko nebesno modra

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
sl: globoko nebesno modra 1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
sl: globoko nebesno modra 2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
sl: globoko nebesno modra 3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
sl: globoko nebesno modra 4

[ctx: color]
en: DimGray
sl: zatemnjena siva

[ctx: color]
en: DimGrey
sl: zatemnjena siva

[ctx: color]
en: DodgerBlue
sl: ladijsko modra

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
sl: ladijsko modra 1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
sl: ladijsko modra 2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
sl: ladijsko modra 3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
sl: ladijsko modra 4

[ctx: color]
en: FloralWhite
sl: cvetno bela

[ctx: color]
en: ForestGreen
sl: gozdno zelena

[ctx: color]
en: GhostWhite
sl: senčno bela

[ctx: color]
en: GreenYellow
sl: zelenorumena

[ctx: color]
en: HotPink
sl: vroče rožnata

[ctx: color]
en: HotPink1
sl: vroče rožnata 1

[ctx: color]
en: HotPink2
sl: vroče rožnata 2

[ctx: color]
en: HotPink3
sl: vroče rožnata 3

[ctx: color]
en: HotPink4
sl: vroče rožnata 4

[ctx: color]
en: IndianRed
sl: indijansko rdeča

[ctx: color]
en: IndianRed1
sl: indijansko rdeča 1

[ctx: color]
en: IndianRed2
sl: indijansko rdeča 2

[ctx: color]
en: IndianRed3
sl: indijansko rdeča 3

[ctx: color]
en: IndianRed4
sl: indijansko rdeča 4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
sl: sivkina rdečica

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
sl: sivkina rdečica 1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
sl: sivkina rdečica 2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
sl: sivkina rdečica 3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
sl: sivkina rdečica 4

[ctx: color]
en: LawnGreen
sl: travniškozelena

[ctx: color]
en: LemonChiffon
sl: limonin chiffon

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
sl: limonin chiffon 1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
sl: limonin chiffon 2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
sl: limonin chiffon 3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
sl: limonin chiffon 4

[ctx: color]
en: LightBlue
sl: svetlo modra

[ctx: color]
en: LightBlue1
sl: svetlo modra 1

[ctx: color]
en: LightBlue2
sl: svetlo modra 2

[ctx: color]
en: LightBlue3
sl: svetlo modra 3

[ctx: color]
en: LightBlue4
sl: svetlo modra 4

[ctx: color]
en: LightCoral
sl: svetlo koralna

[ctx: color]
en: LightCyan
sl: svetlo sinja

[ctx: color]
en: LightCyan1
sl: svetlo sinja 1

[ctx: color]
en: LightCyan2
sl: svetlo sinja 2

[ctx: color]
en: LightCyan3
sl: svetlo sinja 3

[ctx: color]
en: LightCyan4
sl: svetlo sinja 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
sl: svetla zlata rozga

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
sl: svetla zlata rozga 1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
sl: svetla zlata rozga 2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
sl: svetla zlata rozga 3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
sl: svetla zlata rozga 4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
sl: rumena svetla zlata rozga

[ctx: color]
en: LightGray
sl: svetlo siva

[ctx: color]
en: LightGreen
sl: svetlo zelena

[ctx: color]
en: LightGrey
sl: svetlo siva

[ctx: color]
en: LightPink
sl: svetlo rožnata

[ctx: color]
en: LightPink1
sl: svetlo rožnata 1

[ctx: color]
en: LightPink2
sl: svetlo rožnata 2

[ctx: color]
en: LightPink3
sl: svetlo rožnata 3

[ctx: color]
en: LightPink4
sl: svetlo rožnata 4

[ctx: color]
en: LightSalmon
sl: svetlo lososova

[ctx: color]
en: LightSalmon1
sl: svetlo lososova 1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
sl: svetlo lososova2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
sl: svetlo lososova 3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
sl: svetlo lososova 4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
sl: svetla morsko zelena

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
sl: svetlo nebesno modra

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
sl: svetlo nebesno modra 1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
sl: svetlo nebesno modra 2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
sl: svetlo nebesno modra 3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
sl: svetlo nebesno modra 4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
sl: svetlo skrilavo modra

[ctx: color]
en: LightSlateGray
sl: svetlo skrilavo siva

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
sl: svetlo skrilavo siva

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
sl: svetlo kovinsko modra

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
sl: svetlo kovinsko modra 1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
sl: svetlo kovinsko modra 2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
sl: svetlo kovinsko modra 3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
sl: svetlo kovinsko modra 4

[ctx: color]
en: LightYellow
sl: svetlo rumena

[ctx: color]
en: LightYellow1
sl: svetlo rumena 1

[ctx: color]
en: LightYellow2
sl: svetlo rumena 2

[ctx: color]
en: LightYellow3
sl: svetlo rumena 3

[ctx: color]
en: LightYellow4
sl: svetlo rumena 4

[ctx: color]
en: LimeGreen
sl: limetino zelena

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
sl: srednje akvamarinska

[ctx: color]
en: MediumBlue
sl: srednje modra

[ctx: color]
en: MediumOrchid
sl: srednja orhidejna

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
sl: srednja orhidejna 1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
sl: srednja orhidejna 2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
sl: srednja orhidejna 3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
sl: srednja orhidejna 4

[ctx: color]
en: MediumPurple
sl: srednje škrlatna

[ctx: color]
en: MediumPurple1
sl: srednje škrlatna 1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
sl: srednje škrlatna 2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
sl: srednje škrlatna 3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
sl: srednje škrlatna 4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
sl: srednja morsko zelena

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
sl: srednje skrilavo modra

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
sl: srednje pomladno zelena

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
sl: srednja turkizna

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
sl: srednje vijolično rdeča

[ctx: color]
en: MidnightBlue
sl: polnočno modra

[ctx: color]
en: MintCream
sl: kremasta meta

[ctx: color]
en: MistyRose
sl: rosna vrtnica

[ctx: color]
en: MistyRose1
sl: rosna vrtnica 1

[ctx: color]
en: MistyRose2
sl: rosna vrtnica 2

[ctx: color]
en: MistyRose3
sl: rosna vrtnica 3

[ctx: color]
en: MistyRose4
sl: rosna vrtnica 4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
sl: navajo bela

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
sl: navajo bela 1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
sl: navajo bela 2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
sl: navajo bela 3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
sl: navajo bela 4

[ctx: color]
en: NavyBlue
sl: mornariško modra

[ctx: color]
en: OldLace
sl: stara ščuka

[ctx: color]
en: OliveDrab
sl: enolična olivna

[ctx: color]
en: OliveDrab1
sl: enolična olivna 1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
sl: enolična olivna 2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
sl: enolična olivna 3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
sl: enolična olivna 4

[ctx: color]
en: OrangeRed
sl: oranžno rdeča

[ctx: color]
en: OrangeRed1
sl: oranžno rdeča 1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
sl: oranžno rdeča 2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
sl: oranžno rdeča 3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
sl: oranžno rdeča 4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
sl: bleda zlata rozga

[ctx: color]
en: PaleGreen
sl: bledo zelena

[ctx: color]
en: PaleGreen1
sl: bledo zelena 1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
sl: bledo zelena 2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
sl: bledo zelena 3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
sl: bledo zelena 4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
sl: bledo turkizna

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
sl: bledo turkizna 1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
sl: bledo turkizna 2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
sl: bledo turkizna 3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
sl: bledo turkizna 4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
sl: bledo vijolično rdeča

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
sl: bledo vijolično rdeča 1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
sl: bledo vijolično rdeča 2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
sl: bledo vijolično rdeča 3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
sl: bledo vijolično rdeča 4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
sl: papajina krema

[ctx: color]
en: PeachPuff
sl: breskvin puh

[ctx: color]
en: PeachPuff1
sl: breskvin puh 1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
sl: breskvin puh 2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
sl: breskvin puh 3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
sl: breskvin puh 4

[ctx: color]
en: PowderBlue
sl: prašnato modra

[ctx: color]
en: RosyBrown
sl: rožnato rjava

[ctx: color]
en: RosyBrown1
sl: rožnato rjava 1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
sl: rožnato rjava 2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
sl: rožnato rjava 3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
sl: rožnato rjava 4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
sl: kraljevsko modra

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
sl: kraljevsko modra 1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
sl: kraljevsko modra 2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
sl: kraljevsko modra 3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
sl: kraljevsko modra 4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
sl: sedlasto rjava

[ctx: color]
en: SandyBrown
sl: peščeno rjava

[ctx: color]
en: SeaGreen
sl: morsko zelena

[ctx: color]
en: SeaGreen1
sl: morsko zelena 1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
sl: morsko zelena 2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
sl: morsko zelena 3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
sl: morsko zelena 4

[ctx: color]
en: SkyBlue
sl: nebesno modra

[ctx: color]
en: SkyBlue1
sl: nebesno modra 1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
sl: nebesno modra 2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
sl: nebesno modra 3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
sl: nebesno modra 4

[ctx: color]
en: SlateBlue
sl: skrilavo modra

[ctx: color]
en: SlateBlue1
sl: skrilavo modra 1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
sl: skrilavo modra 2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
sl: skrilavo modra 3

[ctx: color]
en: SlateBlue4
sl: skrilavo modra 4

[ctx: color]
en: SlateGray
sl: skrilavo siva

[ctx: color]
en: SlateGray1
sl: skrilavo siva 1

[ctx: color]
en: SlateGray2
sl: skrilavo siva 2

[ctx: color]
en: SlateGray3
sl: skrilavo siva 3

[ctx: color]
en: SlateGray4
sl: skrilavo siva 4

[ctx: color]
en: SlateGrey
sl: skrilavo siva

[ctx: color]
en: SpringGreen
sl: pomladno zelena

[ctx: color]
en: SpringGreen1
sl: pomladno zelena 1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
sl: pomladno zelena 2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
sl: pomladno zelena 3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
sl: pomladno zelena 4

[ctx: color]
en: SteelBlue
sl: kovinsko modra

[ctx: color]
en: SteelBlue1
sl: kovinsko modra 1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
sl: kovinsko modra 2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
sl: kovinsko modra 3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
sl: kovinsko modra 4

[ctx: color]
en: VioletRed
sl: vijolično rdeča

[ctx: color]
en: VioletRed1
sl: vijolično rdeča 1

[ctx: color]
en: VioletRed2
sl: vijolično rdeča 2

[ctx: color]
en: VioletRed3
sl: vijolično rdeča 3

[ctx: color]
en: VioletRed4
sl: vijolično rdeča 4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
sl: bel dim

[ctx: color]
en: YellowGreen
sl: rumenozelena

[ctx: color]
en: aquamarine
sl: akvamarinska

[ctx: color]
en: aquamarine1
sl: akvamarinska 1

[ctx: color]
en: aquamarine2
sl: akvamarinska 2

[ctx: color]
en: aquamarine3
sl: akvamarinska 3

[ctx: color]
en: aquamarine4
sl: akvamarinska 4

[ctx: color]
en: azure
sl: azurna

[ctx: color]
en: azure1
sl: azurna 1

[ctx: color]
en: azure2
sl: azurna 2

[ctx: color]
en: azure3
sl: azurna 3

[ctx: color]
en: azure4
sl: azurna 4

[ctx: color]
en: beige
sl: bež

[ctx: color]
en: bisque
sl: porcelanasta

[ctx: color]
en: bisque1
sl: porcelanasta 1

[ctx: color]
en: bisque2
sl: porcelanasta 2

[ctx: color]
en: bisque3
sl: porcelanasta 3

[ctx: color]
en: bisque4
sl: porcelanasta 4

[ctx: color]
en: black
sl: črna

[ctx: color]
en: blue
sl: modra

[ctx: color]
en: blue1
sl: modra 1

[ctx: color]
en: blue2
sl: modra 2

[ctx: color]
en: blue3
sl: modra 3

[ctx: color]
en: blue4
sl: modra 4

[ctx: color]
en: brown
sl: rjava

[ctx: color]
en: brown1
sl: rjava 1

[ctx: color]
en: brown2
sl: rjava 2

[ctx: color]
en: brown3
sl: rjava 3

[ctx: color]
en: brown4
sl: rjava 4

[ctx: color]
en: burlywood
sl: grčav les

[ctx: color]
en: burlywood1
sl: grčav les 1

[ctx: color]
en: burlywood2
sl: grčav les 2

[ctx: color]
en: burlywood3
sl: grčav les 3

[ctx: color]
en: burlywood4
sl: grčav les 4

[ctx: color]
en: chartreuse1
sl: chartreuse 1

[ctx: color]
en: chartreuse2
sl: chartreuse 2

[ctx: color]
en: chartreuse3
sl: chartreuse 3

[ctx: color]
en: chartreuse4
sl: chartreuse 4

[ctx: color]
en: chocolate
sl: čokoladna

[ctx: color]
en: chocolate1
sl: čokoladna 1

[ctx: color]
en: chocolate2
sl: čokoladna 2

[ctx: color]
en: chocolate3
sl: čokoladna 3

[ctx: color]
en: chocolate4
sl: čokoladna 4

[ctx: color]
en: coral
sl: koralna

[ctx: color]
en: coral1
sl: koralna 1

[ctx: color]
en: coral2
sl: koralna 2

[ctx: color]
en: coral3
sl: koralna 3

[ctx: color]
en: coral4
sl: koralna 4

[ctx: color]
en: cornsilk
sl: ovsena

[ctx: color]
en: cornsilk1
sl: ovsena 1

[ctx: color]
en: cornsilk2
sl: ovsena 2

[ctx: color]
en: cornsilk3
sl: ovsena 3

[ctx: color]
en: cornsilk4
sl: ovsena 4

[ctx: color]
en: cyan
sl: sinja

[ctx: color]
en: cyan1
sl: sinja 1

[ctx: color]
en: cyan2
sl: sinja 2

[ctx: color]
en: cyan3
sl: sinja 3

[ctx: color]
en: cyan4
sl: sinja 4

[ctx: color]
en: firebrick
sl: ognjeno opečna

[ctx: color]
en: firebrick1
sl: ognjeno opečna 1

[ctx: color]
en: firebrick2
sl: ognjeno opečna 2

[ctx: color]
en: firebrick3
sl: ognjeno opečna 3

[ctx: color]
en: firebrick4
sl: ognjeno opečna 4

[ctx: color]
en: gold
sl: zlata

[ctx: color]
en: gold1
sl: zlata 1

[ctx: color]
en: gold2
sl: zlata 2

[ctx: color]
en: gold3
sl: zlata 3

[ctx: color]
en: gold4
sl: zlata 4

[ctx: color]
en: goldenrod
sl: zlata rozga

[ctx: color]
en: goldenrod1
sl: zlata rozga 1

[ctx: color]
en: goldenrod2
sl: zlata rozga 2

[ctx: color]
en: goldenrod3
sl: zlata rozga 3

[ctx: color]
en: goldenrod4
sl: zlata rozga 4

[ctx: color]
en: green
sl: zelena

[ctx: color]
en: green1
sl: zelena 1

[ctx: color]
en: green2
sl: zelena 2

[ctx: color]
en: green3
sl: zelena 3

[ctx: color]
en: green4
sl: zelena 4

[ctx: color]
en: honeydew
sl: medena rosa

[ctx: color]
en: honeydew1
sl: medena rosa 1

[ctx: color]
en: honeydew2
sl: medena rosa 2

[ctx: color]
en: honeydew3
sl: medena rosa 3

[ctx: color]
en: honeydew4
sl: medena rosa 4

[ctx: color]
en: ivory
sl: slonokoščena

[ctx: color]
en: ivory1
sl: slonokoščena 1

[ctx: color]
en: ivory2
sl: slonokoščena 2

[ctx: color]
en: ivory3
sl: slonokoščena 3

[ctx: color]
en: ivory4
sl: slonokoščena 4

[ctx: color]
en: khaki
sl: kaki

[ctx: color]
en: khaki1
sl: kaki 1

[ctx: color]
en: khaki2
sl: kaki 2

[ctx: color]
en: khaki3
sl: kaki 3

[ctx: color]
en: khaki4
sl: kaki 4

[ctx: color]
en: lavender
sl: sivka

[ctx: color]
en: linen
sl: lanena

[ctx: color]
en: magenta
sl: škrlatna

[ctx: color]
en: magenta1
sl: škrlatna 1

[ctx: color]
en: magenta2
sl: škrlatna 2

[ctx: color]
en: magenta3
sl: škrlatna 3

[ctx: color]
en: magenta4
sl: škrlatna 4

[ctx: color]
en: maroon
sl: kostanjeva

[ctx: color]
en: maroon1
sl: kostanjeva 1

[ctx: color]
en: maroon2
sl: kostanjeva 2

[ctx: color]
en: maroon3
sl: kostanjeva 3

[ctx: color]
en: maroon4
sl: kostanjeva 4

[ctx: color]
en: moccasin
sl: mokasin

[ctx: color]
en: navy
sl: mornarska

[ctx: color]
en: orange
sl: oranžna

[ctx: color]
en: orange1
sl: oranžna 1

[ctx: color]
en: orange2
sl: oranžna 2

[ctx: color]
en: orange3
sl: oranžna 3

[ctx: color]
en: orange4
sl: oranžna 4

[ctx: color]
en: orchid
sl: orhidejna

[ctx: color]
en: orchid1
sl: orhidejna 1

[ctx: color]
en: orchid2
sl: orhidejna 2

[ctx: color]
en: orchid3
sl: orhidejna 3

[ctx: color]
en: orchid4
sl: orhidejna 4

[ctx: color]
en: pink
sl: rožnata

[ctx: color]
en: pink1
sl: rožnata 1

[ctx: color]
en: pink2
sl: rožnata 2

[ctx: color]
en: pink3
sl: rožnata 3

[ctx: color]
en: pink4
sl: rožnata 4

[ctx: color]
en: plum
sl: slivova

[ctx: color]
en: plum1
sl: slivova 1

[ctx: color]
en: plum2
sl: slivova 2

[ctx: color]
en: plum3
sl: slivova 3

[ctx: color]
en: plum4
sl: slivova 4

[ctx: color]
en: purple
sl: škrlatna

[ctx: color]
en: purple1
sl: škrlatna 1

[ctx: color]
en: purple2
sl: škrlatna 2

[ctx: color]
en: purple3
sl: škrlatna 3

[ctx: color]
en: purple4
sl: škrlatna 4

[ctx: color]
en: red
sl: rdeča

[ctx: color]
en: red1
sl: rdeča 1

[ctx: color]
en: red2
sl: rdeča 2

[ctx: color]
en: red3
sl: rdeča 3

[ctx: color]
en: red4
sl: rdeča 4

[ctx: color]
en: salmon
sl: lososova

[ctx: color]
en: salmon1
sl: lososova 1

[ctx: color]
en: salmon2
sl: lososova 2

[ctx: color]
en: salmon3
sl: lososova 3

[ctx: color]
en: salmon4
sl: lososova 4

[ctx: color]
en: seashell
sl: školjčna

[ctx: color]
en: seashell1
sl: školjčna 1

[ctx: color]
en: seashell2
sl: školjčna 2

[ctx: color]
en: seashell3
sl: školjčna 3

[ctx: color]
en: seashell4
sl: školjčna 4

[ctx: color]
en: sienna1
sl: sienna 1

[ctx: color]
en: sienna2
sl: sienna 2

[ctx: color]
en: sienna3
sl: sienna 3

[ctx: color]
en: sienna4
sl: sienna 4

[ctx: color]
en: snow
sl: snežna

[ctx: color]
en: snow1
sl: snežena 1

[ctx: color]
en: snow2
sl: snežena 2

[ctx: color]
en: snow3
sl: snežena 3

[ctx: color]
en: snow4
sl: snežena 4

[ctx: color]
en: tan
sl: čreslovinasta

[ctx: color]
en: tan1
sl: čreslovinasta 1

[ctx: color]
en: tan2
sl: čreslovinasta 2

[ctx: color]
en: tan3
sl: čreslovinasta 3

[ctx: color]
en: tan4
sl: čreslovinasta 4

[ctx: color]
en: thistle
sl: osatna

[ctx: color]
en: thistle1
sl: osatna 1

[ctx: color]
en: thistle2
sl: osatna 2

[ctx: color]
en: thistle3
sl: osatna 3

[ctx: color]
en: thistle4
sl: osatna 4

[ctx: color]
en: tomato
sl: paradižnikova

[ctx: color]
en: tomato1
sl: paradižnikova 1

[ctx: color]
en: tomato2
sl: paradižnikova 2

[ctx: color]
en: tomato3
sl: paradižnikova 3

[ctx: color]
en: tomato4
sl: paradižnikova 4

[ctx: color]
en: turquoise
sl: turkizna

[ctx: color]
en: turquoise1
sl: turkizna 1

[ctx: color]
en: turquoise2
sl: turkizna 2

[ctx: color]
en: turquoise3
sl: turkizna 3

[ctx: color]
en: turquoise4
sl: turkizna 4

[ctx: color]
en: violet
sl: vijolična

[ctx: color]
en: wheat
sl: pšenična

[ctx: color]
en: wheat1
sl: pšenična 1

[ctx: color]
en: wheat2
sl: pšenična 2

[ctx: color]
en: wheat3
sl: pšenična 3

[ctx: color]
en: wheat4
sl: pšenična 4

[ctx: color]
en: white
sl: bela

[ctx: color]
en: yellow
sl: rumena

[ctx: color]
en: yellow1
sl: rumena 1

[ctx: color]
en: yellow2
sl: rumena 2

[ctx: color]
en: yellow3
sl: rumena 3

[ctx: color]
en: yellow4
sl: rumena 4

en: defines the application font
sl: določi pisavo programa

[ctx: digit set]
en: Arabic
sl: Arabski

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
sl: Arabsko-indijski

[ctx: digit set]
en: Bengali
sl: Bengalski

[ctx: digit set]
en: Devanagari
sl: Devanagarski

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
sl: Vzhodno arabski -indijski

[ctx: digit set]
en: Gujarati
sl: Gujaratski

[ctx: digit set]
en: Gurmukhi
sl: Gurmukijski

[ctx: digit set]
en: Kannada
sl: Kannadski

[ctx: digit set]
en: Khmer
sl: Kmerski

[ctx: digit set]
en: Malayalam
sl: Malajalamski

[ctx: digit set]
en: Oriya
sl: Orijski

[ctx: digit set]
en: Tamil
sl: Tamilski

[ctx: digit set]
en: Telugu
sl: Teluški

[ctx: digit set]
en: Thai
sl: Tajski

en: disable XIM
sl: onemogoči XIM

en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tenggara, west Timor
sl: vzhodni in južni Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tenggara, zahodni Timor

en: east & south Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tenggara, west Timor
sl: vzhodni in južni Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tenggara, zahodni Timor

en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
sl: vzhodna Kitajska - Peking, Guangdong, Šanghaj, itd.

en: east Dem. Rep. of Congo
sl: vzhodna Demokr. rep. Kongo

en: east Uzbekistan
sl: vzhodni Uzbekistan

en: east coast, north of Scoresbysund
sl: vzhodna obala, severno od Scoresbysunda

[ctx: folder name]
en: New Folder
sl: Nova mapa

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
sl: vsili, da program uporabi paleto TrueColor
    na 8-bitnem zaslonu

en: invalid flags
sl: neveljavne zastavice

en: invalid value for 'ai_flags'
sl: neveljavna vrednost za »ai_flags«

en: load the testability framework
sl: naloži preizkusno ogrodje

en: mainland
sl: celina

en: memory allocation failure
sl: napaka med dodeljevanjem pomnilnika

en: mirrors the whole layout of widgets
sl: prezrcali ves razpored gradnikov

en: modified
sl: spremenjena

en: most locations
sl: večina lokacij

en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
sl: večina lokacij (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
sl: večina lokacij (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: most of Tibet & Xinjiang
sl: večina Tibeta & Xinjiang

en: name or service not known
sl: ime storitve ni znano

en: no address associated with nodename
sl: ni naslova, povezanega z imenom vozlišča

en: no error
sl: brez napake

en: non-recoverable failure in name resolution
sl: usodna napaka med razreševanjem imena

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
sl: * Barve po meri *

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
sl: * Nedavne barve *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
sl: Štirideset barv

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
sl: Barve teme Kisik

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
sl: Mavrične barve

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
sl: Kraljeve barve

[ctx: palette name]
en: Web Colors
sl: Spletne barve

en: peninsular Malaysia
sl: polotoška Malezja

en: pm
sl: pop.

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
sl: <p>KDE je v slovenščino prevedla skupina za slovenjenje Linuxa pri Društvu uporabnikov Linuxa Slovenije - Lugos.</p><p>Več podrobnosti poiščite na straneh <a href="http://www.lugos.si/">www.lugos.si</a> in <a href="http://l10n.kde.org/">l10n.kde.org</a>.</p><p>Napake v prevodih in predloge za izboljšave nam sporočite na dopisni seznam <a href="http://liste2.lugos.si/cgi-bin/mailman/listinfo/lugos-slo">lugos-slo</a>. Na istem dopisnem seznamu se lahko tudi pridružite skupnosti prevajalcev KDE-ja.</p>

en: request was canceled
sl: zahteva je bila preklicana

en: requested family not supported
sl: zahtevana družina ni podprta

en: requested family not supported for this host name
sl: zahtevana družina ni podprta za to ime gostitelja

en: requested service not supported for this socket type
sl: zahtevana storitev ni podprta za to vrsto vtiča

en: requested socket type not supported
sl: zahtevana vrsta vtiča ni podprta

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
sl: tek v razhroščevalniku lahko povzroči impliciten -nograb;
    uporabite -dograb za prepis

en: servname not supported for ai_socktype
sl: servname ni podprto za ai_socktype

en: set XIM server
sl: nastavi strežnik XIM

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
sl: nastavi vnosni slog XIM (Vnosna metoda X).
    Mogoče vrednosti so onthespot, overthespot,
    offthespot in root

en: sets the application GUI style
sl: nastavi slog grafičnega vmesnika programa

en: sets the application name
sl: nastavi ime programa

en: sets the application title (caption)
sl: nastavi naslov programa (napis)

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
sl: nastavi geometrijo odjemalca glavnega gradnika - oglejte si stran man o X za obliko argumentov (običajno VišinaxŠirina+XPoložaj+YPoložaj)

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
sl: nastavi privzeto barvo ozadja
    in barvno paleto programa
    (svetli in temi toni so izračunani)

en: sets the default button color
sl: nastavi privzeto barvo gumba

en: sets the default foreground color
sl: nastavi privzeto barvo ospredja

[ctx: short]
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
sl: Šerif bo za vajo spet skuhal domače žgance

en: switches to synchronous mode for debugging
sl: preklopi v sinhroni način za razhroščevanje

en: system error
sl: sistemska napaka

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
sl: naroči Qt, da naj nikoli ne zgrabi miške ali tipkovnice

en: temporary failure in name resolution
sl: začasna težava med razreševanjem imena

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
sl: %1 je napisal(a)
    %2

en: unknown error
sl: neznana napaka

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
sl: uporabi grafični sistem, ki se razlikuje od privzetega; možnosti sta raster in opengl (poskusno)

en: west & central Borneo
sl: zahodni in osrednji Borneo

en: west Dem. Rep. of Congo
sl: zahodna Demokr. rep. Kongo

en: west New Guinea (Irian Jaya) & Malukus (Moluccas)
sl: Zahodna Nova Gvineja (Irian Jaya) in Malukus (Moluccas)

en: west Tibet & Xinjiang
sl: Zahodni Tibet in Xinjiang

en: west Uzbekistan
sl: zahodni Uzbekistan
