kdelibs4 - en to sl translation catalogue (230 entries)

en: 1 download | %1 downloads
sl[0]: %1 prejem
sl[1]: %1 prejema
sl[2]: %1 prejemi
sl[3]: %1 prejemov

en: <a href="https://opendesktop.org">Homepage</a>
sl: <a href="https://opendesktop.org">Domača stran</a>

en: <br />Provider: %1
sl: <br />Ponudnik: %1

en: <br />Version: %1
sl: <br />Različica: %1

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
sl: <qt>Ni mogoče zagnati <i>gpg</i> in preveriti veljavnosti datoteke. Prepričajte se, da je <i>gpg</i> nameščen, sicer ne bo mogoče preveriti prejetih virov..</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
sl: <qt>Ni mogoče zagnati <i>gpg</i> in pridobiti razpoložljivih ključev. Prepričajte se, da je <i>gpg</i> nameščen, sicer ne bo mogoče preveriti prejetih virov.</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
sl: <qt>Ni mogoče zagnati <i>gpg</i> in podpisati datoteke. Prepričajte se, da je <i>gpg</i> nameščen, sicer ne bo mogoče podpisati virov..</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
sl: <qt>Vnesite šifrirno frazo za ključ <b>0x%1</b>, ki pripada <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

[ctx: @action:button]
en: No
sl: Ne

[ctx: @action:button]
en: Yes
sl: Da

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure...
sl: Nastavi ...

[ctx: @action:inmenu]
en: Install
sl: Namesti

[ctx: @action:inmenu]
en: More
sl: Več

[ctx: @action:inmenu]
en: No further information available.
sl: Ni dodatnih podrobnosti.

[ctx: @action:inmenu]
en: Not installed:
sl: Ni nameščeno:

[ctx: @action:inmenu]
en: Visit homepage
sl: Obišči domačo stran

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - all devices
sl: %1 - vse naprave

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current device
sl: %1 - trenutna naprava

[ctx: @action:inmenu %1="$GenericName"]
en: %1 - current folder
sl: %1- trenutna mapa

[ctx: @knewstuff5]
en: Upload New Stuff: %1
sl: Pošlji novosti: %1

[ctx: A description of how to upload content to a generic provider]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry on the KDE Store, please open the website and log in. Once you have done this, you will be able to find the My Products entry in the menu which pops up when you click your user icon. Click on this entry to go to the product management system, where you can work on your products .
sl: Naložiti nove vnose ali dodati vsebino obstoječemu vnosu na shrambi KDE, odprite spletišče in se prijavite. Ko ste to storili, lahko najdete vnos svojega izdelka v meniju My Products (Moji izdelki), ki se pojavi, ko ste kliknili ikono uporabnika. Kliknite na ta vnos, da pridete na sistem upravljanja izdelkov, kjer lahko delate na svojih izdelkih.

[ctx: A description of how to upload content to the KDE Store specifically]
en: To upload new entries, or to add content to an existing entry, please open the provider's website and follow the instructions there. You will likely need to create a user and log in to a product management system, where you will need to follow the instructions for how to add. Alternatively, you might be required to contact the managers of the site directly to get new content added.
sl: Če pošiljanje novih vnosov ali dodajanje vsebine obstoječemu vnosu, odprite spletišče ponudnika in sledite tamkajšnjim  navodilom. Verjetno boste morate ustvariti uporabnika in se prijavite v sistem za upravljanje izdelkov, kjer boste morali upoštevati navodila za dodajanje. Druga možnost je, da se obrnete na upravljavce spletišča, da dodajo novo vsebino.

en: A kns url to show information from. The format for a kns url is kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'knsrcfile'
    is the name of a knsrc file as might be passed directly through this tool's knsrcfile argument
    'providerid'
    is the hostname of the provider the entry should exist on
    'entryid'
    is the unique ID of an entry found in the provider specified by the knsrc file.
     An example of such a url is kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714
sl: Naslov kns url za prikaz informacije. Format za naslov kns je kns://knsrcfile/providerid/entryid
    'knsrcfile'
    je ime datoteke knsrc kot naj bi bila neposredno prenesena prek tega orodja do argumenta knsrcfile
    'providerid'
    je ime gostitelja ponudnika, katerega vnos mora obstajati na
    'entryid'
    je enolični identifikator vnosa pri ponudniku določenem z datoteko knsrc.
     Primer takega naslova je kns://peruse.knsrc/api.kde-look.org/1316714

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
sl: Doniraj

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
sl: Domača stran

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
sl[0]: Zbirka znanja (%1 vnos)
sl[1]: Zbirka znanja (%1 vnosa)
sl[2]: Zbirka znanja (%1 vnosi)
sl[3]: Zbirka znanja (%1 vnosov)

[ctx: A link which, when clicked, opens a new sub page with comments (comments with or without ratings) for this entry]
en: %1 Reviews and Comments
sl: %1 Ocene in komentarji

[ctx: A link which, when clicked, opens a website with information on donation in support of the entry]
en: Find out how to donate to this project
sl: Ugotovite, kako lahko donirate za ta projekt

[ctx: A link which, when clicked, opens the website associated with the entry (this could be either one specific to the project, the author's homepage, or any other website they have chosen for the purpose)]
en: Open the homepage for %1
sl: Odpri domačo stran za %1

[ctx: A message which is shown when the user attempts to display a specific entry from a specific provider, but that entry isn't found]
en: The entry you attempted to display, identified by the unique ID %1, could not be found.
sl: Vnosa, ki ga skušate prikazati, ki naj bi bil prepoznan po unikatnem identifikatorju %1, ni mogoče najti.

[ctx: A passive notification shown when installation of an item is initiated]
en: Installing %1 from %2
sl: Nameščam %1 od %2

[ctx: A placeholder title used in the dialog when there is no better title available]
en: Download New Stuff
sl: Prejmi novosti

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Loading more…
sl: Nalaganje še več…

[ctx: A text shown beside a busy indicator suggesting that data is being fetched]
en: Updating information...
sl: Osvežujem informacije...

en: All Categories
sl: Vse kategorije

en: All Providers
sl: Vis ponudniki

en: All categories are missing
sl: Manjkajo vse kategorije

en: Alphabetical
sl: Abecedno

en: An error occurred during the installation process:
    %1
sl: Pri postopku nameščanja je prišlo do napake:
    %1

[ctx: An informational message which is shown to inform the user they are not authorized to use GetHotNewStuff functionality]
en: You are not authorized to Get Hot New Stuff. If you think this is in error, please contact the person in charge of your permissions.
sl: Nimate pooblastil za "Get Hot New Stuff". Če menite, da je to napaka, se obrnite na osebo, ki je odgovorna za vaša dovoljenja.

[ctx: An unnamed provider]
en: Your Provider
sl: Vaš ponudnik

en: Author:
sl: Avtor:

en: Become a Fan
sl: Postani oboževalec

en: Cannot install '%1' because it points to a web page. Click <a href='%2'>here</a> to finish the installation.
sl: Ni mogoče namestiti '%1', ker kaže na spletno stran. Kliknite <a href='%2'>sem</a>, da dokončate namestitev.

en: Category:
sl: Kategorija:

en: Changelog:
sl: Zapisnik sprememb:

[ctx: Combined title for the entry details page made of the name of the entry, and the author's name]
en: %1 by %2
sl: %1 z %2

en: Comments and Reviews:
sl: Komentarji in ocene:

en: Configuration file exists, but cannot be opened: "%1"
sl: Nastavitvena datoteka obstaja, ampak je ni mogoče odpreti: "%1"

en: Configuration file is invalid: "%1"
sl: Nastavitvena datoteka ni veljavna: "%1"

en: Configure menu
sl: Nastavi meni

en: Configure menu - %1
sl: Nastavi meni - %1

en: Contribute your own…
sl: Prispevajte vaše lastne…

en: Could not create a package installer for the service type %1: The installer does not have a valid structure
sl: Ni bilo mogoče ustvariti namestitvenega paketa za vrsto storitve %1: Namestitveni program nima veljavne strukture

en: Could not determine the type of archive of the downloaded file %1
sl: Ni mogoče določiti vrste arhiva prenesene datoteke %1

en: Could not initialise the installation handler for %1
    This is a critical error and should be reported to the application author
sl: Ni bilo mogoča osnovati programa za nameščanje za %1
    To je kritična napaka in bi jo bilo treba sporočiti avtorju programa

en: Could not install "%1": file not found.
sl: Ni bilo mogoče namestiti "%1": datoteka ni bila najdena.

en: Could not install %1
sl: Ni bilo mogoče namestiti %1

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
sl: Iz datoteke ni bilo mogoče naložiti ponudnikov vročih novosti: %1

en: Could not open %1 for reading
sl: Ni bilo mogoče odpreti %1 za branje

en: Could not open %1 for writing
sl: Ni bilo mogoče odpreti %1 za pisanje

en: Could not perform an installation of the entry %1 as it does not have any downloadable items defined. Please contact the author so they can fix this.
sl: Ni bilo mogoče namestiti vnosa %1, ker nima določenih nobenih predmetov za prenos. Prosimo, da stopite v stik z avtorjem, da to popravi.

en: Detailed Tiles View Mode
sl: Način podrobnega ogleda ploskev

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Details for %1
sl: Podrobnosti za %1

en: Details view mode
sl: Način prikaza podrobnosti

en: Download New %1...
sl: Prejmi novosti %1...

en: Download New Stuff...
sl: Prejmi vroče novosti ...

en: Download of "%1" failed, error: %2
sl: Prejemanje "%1" ni uspelo, napaka: %2

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
sl: Prejemanje predmeta ni uspelo: za "%1" ni povezave za prejem.

en: Downloads
sl: Prejemi

en: Error initializing provider.
sl: Napaka pri inicializaciji ponudnika.

en: Everything
sl: Vse

en: Failed to adopt '%1'
    %2
sl: Ni bilo mogoče sprejeti '%1'
    %2

en: Failed to create a job for the package management task. This is usually because the package is invalid. We attempted to operate on the package %1
sl: Ni bilo mogoče ustvariti opravila za nalogo upravljanja paketov. To je običajno, če paket ni veljaven. Poskusili smo delovati s paketom %1

en: Failed to open the archive file %1. The reported error was: %2
sl: Ni bilo mogoče odpreti arhivske datoteke %1. Sporočena napaka je bila: %2

en: For this menu there are some more tools suggested which are currently not installed:
sl: Za ta meni je predlaganih nekaj dodatnih orodij, ki pa trenutno niso nameščena:

en: Get Hot New Stuff
sl: Dobi vroče novosti

en: Get Hot New Stuff!
sl: Dobi vroče novosti!

en: Go to...
sl: Pojd&i na...

en: Homepage:
sl: Domača stran:

en: How To Donate:
sl: Kako donirati:

en: Icons
sl: Ikone

en: Icons Only View Mode
sl: Način prikaza ikon samih

en: Icons view mode
sl: Način prikaza ikon

en: Initializing
sl: Začenjanje

en: Install
sl: Namesti

en: Install Again
sl: Znova namesti

en: Installation of %1 failed: %2
sl: Namestitev %1 ni uspela: %2

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Installing
sl: Nameščanje

en: Invalid item.
sl: Neveljaven predmet.

en: Key used for signing:
sl: Uporabljen ključ za podpisovanje:

[ctx: Knewstuff5]
en: All Entries
sl: Vsi vnosi

[ctx: Knewstuff5]
en: Back
sl: Nazaj

[ctx: Knewstuff5]
en: Featured
sl: Predstavljeno

[ctx: Knewstuff5]
en: Home
sl: Domov

[ctx: Knewstuff5]
en: New
sl: Novi

[ctx: Knewstuff5]
en: Popular
sl: Popularno

[ctx: Knewstuff5]
en: Recommended
sl: Priporočen

[ctx: Knewstuff5]
en: Restart
sl: Ponovno zaženi

[ctx: Knewstuff5]
en: Search Preset: %1
sl: Prednastavitev iskanja: %1

[ctx: Knewstuff5]
en: Shelf
sl: Polica

[ctx: Knewstuff5]
en: Subscriptions
sl: Naročila

[ctx: Knewstuff5]
en: Up
sl: Gor

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is being installed OR uninstalled]
en: Working...
sl: Delam...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is in the process of being updated]
en: Updating...
sl: Posodabljam...

[ctx: Label for the busy indicator showing an item is installing]
en: Installing...
sl: Nameščam...

[ctx: Label for the busy indicator which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: Invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
sl: Neveljavno ali neznano stanje. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Sporočite to skupnosti KDE v poročilu o napaki</a>.

en: Large Preview View Mode
sl: Način prikaza velikega predogleda

en: Learn how to add your own hot new stuff to this list
sl: Naučite se dodati lastno vroče blago v ta seznam

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Installed Only
sl: Samo nameščeno

[ctx: List option which will set the filter so only installed items are shown]
en: Show Only Installed Entries
sl: Prikaži samo nameščene vnose

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Show Only Updateable Entries
sl: Prikaži samo posodobljive vnose

[ctx: List option which will set the filter so only installed items with updates available are shown]
en: Updateable Only
sl: Samo posodobljivo

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show All Entries
sl: Prikaži vse vnose

[ctx: List option which will set the filter to show everything]
en: Show Everything
sl: Prikaži vse

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show Most Downloaded First
sl: Pokaži najprej največkrat prenesene

[ctx: List option which will set the sort order to based on number of downloads]
en: Show most downloaded first
sl: Najprej pokaži največkrat prenesene

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show Highest Rated First
sl: Pokaži najprej najbolje ocenjene

[ctx: List option which will set the sort order to based on user ratings]
en: Show highest rated first
sl: Najprej pokaži najbolje ocenjene

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show Most Recent First
sl: Najprej pokaži nedavne

[ctx: List option which will set the sort order to based on when items were most recently updated]
en: Show most recent first
sl: Najprej pokaži zadnje

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort Alphabetically By Name
sl: Uredi po abecednem redu imen

[ctx: List option which will set the sort order to be alphabetical based on the name]
en: Sort alphabetically
sl: Uredi po abecedi

en: Loading Preview
sl: Nalaganje predogleda

en: Loading data
sl: Nalaganje podatkov

en: Loading data from provider
sl: Nalaganje podatkov od ponudnika

en: Loading of providers from file: %1 failed
sl: Nalaganje ponudnikov iz datoteke: %1 ni uspel

en: Loading one preview | Loading %1 previews
sl[0]: Nalaganje %1 ogleda
sl[1]: Nalaganje %1 ogledov
sl[2]: Nalaganje %1 ogledov
sl[3]: Nalaganje %1 ogledov

en: Loading provider information
sl: Nalaganje podatkov o ponudniku

en: Main section
sl: Glavni odsek

en: More section
sl: Odsek več

en: More tools...
sl: Več orodij ...

en: Most downloads
sl: Največ prejemov

en: Move down
sl: Premakni dol

en: Move to Main section
sl: Premakni v glavni odsek

en: Move to More section
sl: Premakni v odsek več

en: Move up
sl: Premakni gor

en: Network error %1: %2
sl: Napaka omrežja %1: %2

en: Newest
sl: Najnovejše

en: None
sl: Brez

en: Order by:
sl: Razvrsti po:

en: Overwrite File
sl: Prepišem datoteko

en: Pick Update Item
sl: Poberi predmet posodobitve

en: Pick Your Installation Option
sl: Izberite način namestitve

[ctx: Placeholder title for when a comment has no subject, but does have a rating]
en: <i>(no title)</i>
sl: <i>(ni naslova)</i>

en: Please pick the item from the list below which should be used to apply this update. We were unable to identify which item to select, based on the original item, which was named %1
sl: Izberite predmet s spodnjega seznama, ki ga želite uporabiti za uporabo te posodobitve. Na podlagi prvotnega predmeta, poimenovanega %1, ni mogoče določiti, kateri predmet naj bi izbrali

en: Please select the option you wish to install from the list of downloadable items below. If it is unclear which you should chose out of the available options, please contact the author of this item and ask that they clarify this through the naming of the items.
sl: Izberite možnost, ki jo želite namestiti, s seznama predmetov za prenos spodaj. Če ni jasno, katero bi morali izbrati med razpoložljivimimožnosti, se obrnite na avtorja tega predmeta in ga prosite, da to pojasni s poimenovanjem predmetov.

en: Please try again later.
sl: Prosim, poskusite kasneje.

en: Preview
sl: Predogled

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
sl: Namestilnik dodatkov %1

en: Provider information
sl: Podatki o ponudniku

en: Provider:
sl: Ponudnik:

en: Rating
sl: Ocena

en: Rating:
sl: Ocena:

en: Rating: %1%
sl: Ocena: %1 %

en: Re: %1
sl: Odg: %1

en: Recent
sl: Nedavne

[ctx: Request installation of this item]
en: Install
sl: Namesti

[ctx: Request installation of this item, available when there is exactly one downloadable item]
en: Install
sl: Namesti

[ctx: Request uninstallation of this item]
en: Uninstall
sl: Odstrani

[ctx: Request updating of this item]
en: Update
sl: Posodobi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Search...
sl: Poišči...

en: Search:
sl: Išči:

en: Select Signing Key
sl: Izberite ključ za podpisovanje

en: Server: %1
sl: Strežnik: %1

[ctx: Show installation options, where there is more than one downloadable item]
en: Install...
sl: Namesti...

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
sl: Avtor <i>%1</i>

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <br />Size: %1
sl: <br />Velikost: %1

[ctx: Show the size of the file in a list]
en: <p>Size: %1</p>
sl: <p>Velikost: %1</p>

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being installed OR uninstalled]
en: Currently working on the item %1 by %2. Please wait...
sl: Trenutno delam na postavki %1 za %2. Prosimo počakajte...

[ctx: Status message to be shown when the entry is in the process of being updated]
en: Currently updating the item %1 by %2. Please wait...
sl: Trenutno posodabljam %1 za %2. Prosimo počakajte...

[ctx: Status message which should only be shown when the entry has been given some unknown or invalid status.]
en: This item is currently in an invalid or unknown state. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Please report this to the KDE Community in a bug report</a>.
sl: Ta predmet je trenutno v neveljavnem ali neznanem stanju. <a href="https://bugs.kde.org/enter_bug.cgi?product=frameworks-knewstuff">Sporočite to skupnosti KDE v poročilu o napakah</a>.

[ctx: Subheading for the tile view, located immediately underneath the name of the item]
en: By <i>%1</i>
sl: Avtor <i>%1</i>

[ctx: Text for an action which causes the specified website to be opened using the user's system default browser]
en: Open Website: %1
sl: Odpri spletišče: %1

[ctx: Text for an action which will attempt to send an email using the user's system default email client]
en: Send Email To: %1
sl: Pošlji e-pošto za: %1

en: The KNSRC file you want to show. If none is passed, you will be presented with a dialog which lets you switch between all the config files installed into the systemwide knsrc file location
sl: Datoteka KNSRC, ki jo želite prikazati. Če nobena ni sprejeta, se bo prikazalo pogovorno okno, ki vam omogoča preklop med vsemi nameščenimi nastavitvenimi datotekami v sistemsko lokacijo datoteke knsrc, ki je na vašem sistemu

en: The Open Collaboration Services instance %1 does not support the attempted function.
sl: Primerek Open Collaboration Services %1 ne podpira te funkcije.

[ctx: The author label in case the comment was written by the author of the content entry the comment is attached to]
en: %1 <i>(author)</i>
sl: %1 <i>(avtor)</i>

en: The content available here has been uploaded by users like you, and has not been reviewed by your distributor for functionality or stability.
sl: Razpoložljiva vsebina, ki je na voljo tukaj, je bila poslana od uporabnikov kakor ste vi in ni bila pregledana s strani distributerja glede funkcionalnosti ali stabilnosti.

[ctx: The dialog title when we know which type of stuff is being requested]
en: Download New %1
sl: Prejmi novosti %1

[ctx: The first entry in the category selection list (also the default value)]
en: All Categories
sl: Vse kategorije

en: The installation failed while attempting to run the command:
    %1
    
    The returned output was:
    %2
sl: Namestitev se je sesula med poskusom izvajanja ukaza:
    %1
    
    Vrnjeni izhod je bil:
    %2

en: The installation failed with code %1 while attempting to run the command:
    %2
    
    The returned output was:
    %3
sl: Namestitev se je sesula s kodo %1 med poskusom izvajanja ukaza:
    %2
    
    Vrnjeni izhod je bil:
    %3

en: The installation of %1 failed to create the expected new directory %2
sl: Namestitev %1 ni uspela ustvariti pričakovanega novega direktorija %2

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain a correct KPackage structure.
sl: Namestitev %1 ni uspela, saj preneseni paket ne vsebuje pravilne strukture KPackage.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
sl: Namestitev %1 ni uspela, saj preneseni paket ne vsebuje kakršnekoli koristne meta podatke, kar pomeni, da ni veljaven KPackage.

en: The installation of %1 failed, as the downloaded package does not list a service type.
sl: Namestitev %1 ni uspela, saj preneseni paket ne vsebuje seznama vrste storitve.

en: The installation of %1 failed, as the service type %2 was not accepted by the system (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
sl: Namestitev %1 ni uspela, saj sistem ni sprejel vrste storitve %2 (ali ste pozabili namestiti vtičnik za podporo KPackage za tovrsto paketa?)

[ctx: The name of the KDE Store]
en: KDE Store
sl: Shramba KDE

[ctx: The number of times the item has been downloaded]
en: %1 downloads
sl: %1 prejemov

en: The removal of %1 failed, as the downloaded file %2 could not be automatically removed.
sl: Odstranjevanje %1 ni uspelo, saj prenesena datoteka %2 ni mogla biti samodejno odstranjena.

en: The removal of %1 failed, as the installed file %2 could not be automatically removed. You can attempt to manually delete this file, if you believe this is an error.
sl: Odstranjevanje %1 ni uspelo, ker nameščene datoteke %2 ni bilo mogoče avtomatsko odstraniti. Lahko jo poskusite izbrisati sami, če ste prepričani, da je to napaka.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain a correct KPackage structure.
sl: Odstranitev %1 ni uspela, ker nameščeni paket ne vsebuje pravilne strukture KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the installed package does not contain any useful meta information, which means it is not a valid KPackage.
sl: Odstranitev %1 ni uspela, saj nameščeni paket ne vsebuje kakršnekoli koristne meta podatke, kar pomeni, da ni veljaven KPackage.

en: The removal of %1 failed, as the installed package is not a supported type (did you forget to install the KPackage support plugin for this type of package?)
sl: Odstranitev %1 ni uspela, saj nameščeni paket ni podprt (ali ste pozabili namestiti vtičnik za podporo KPackage za tovrsto paketa?)

en: The removal of %1 failed, as there seems to somehow be more than one thing installed, which is not supposed to be possible for KPackage based entries.
sl: Odstranjevanje %1 ni uspelo, saj se zdi, da obstaja nameščeno še nekaj, kar naj ne bi bilo mogoče za vnose paketov na podlagi KPackage.

en: The removal of %1 failed, due to the installed file not being a KPackage. The file in question was %2, and you can attempt to delete it yourself, if you are certain that it is not needed.
sl: Odstranjevanje %1 ni uspelo, ker nameščena datoteka ni KPackage. Ta datoteka je bila %2, in jo lahko poskusite izbrisati sami, če ste prepričani, da ni potrebna.

en: The service is currently undergoing maintenance and is expected to be back in %1.
sl: Storitev je trenutno v vzdrževanju in bo predvidoma spet na voljo v %1.

en: The service type %1 was not understood by the KPackage installer
sl: Namestitelj KPackage vrste storitve %1 ni razumel

[ctx: The string passed back in the case the requested category is not known]
en: Unknown Category
sl: Neznana kategorija

en: The uninstallation process failed to successfully run the command %1
    The output of was: 
    %2
    If you think this is incorrect, you can continue or cancel the uninstallation process
sl: Postopek odstranitve ni uspel uspešno zagnati ukaza %1
    Izhod je bil:
    %2
    Če menite, da to ni pravilno, lahko nadaljujete ali prekličete postopek odstranitve

[ctx: The value returned for an unknown role when requesting data from the model.]
en: Unknown CommentsModel role
sl: Neznana vloga CommentsModel

en: This file already exists on disk (possibly due to an earlier failed download attempt). Continuing means overwriting it. Do you wish to overwrite the existing file?
sl: Ta datoteka že obstaja na disku (morda zaradi prejšnjega neuspešnega poskusa prenosa). Nadaljevanje pomeni njeno prepisovanje. Ali želite prepisati obstoječo datoteko?

en: Tiles
sl: Ploskve

en: Timeout. Check Internet connection.
sl: Čas je potekel. Preverite internetno povezavo.

[ctx: Title for a dialog box which shows error messages]
en: An Error Occurred
sl: Prišlo je do napake

[ctx: Title for the item which is checked when all comments should be shown]
en: Show All Comments
sl: Prikaži vse komentarje

[ctx: Title for the item which is checked when comments which are reviews, and their children should be shown]
en: Show Reviews and Replies
sl: Prikaži ocene in odzive

[ctx: Title for the item which is checked when only comments which are reviews should be shown]
en: Show Reviews Only
sl: Prikaži samo ocene

[ctx: Title for the page containing a view of the comments for the entry]
en: Comments and Reviews for %1
sl: Komentarji in ocene za %1

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
sl: Strežnik je prejel preveč zahtev. Poskusite znova čez nekaj minut.

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
sl: Odpre v oknu brskalnika

en: Unable to move the file %1 to the intended destination %2
sl: Ni bilo mogoče prenesti datoteke %1 v namenjeni cilj %2

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
sl: Neznana napaka programskega vmesnika Open Collaboration Service: (%1)

en: Update
sl: Posodobi

en: Updateable
sl: Posodobljivo

en: Updating
sl: Posodabljanje

en: Upload...
sl: Pošlji...

en: Use
sl: Uporabi

[ctx: Used to construct the button's label (which will become Download New 'this value'...)]
en: Stuff
sl: Stvari

en: We failed to identify a good link for updating %1, and are unable to perform the update
sl: Identifikacije dobre povezave za posodobitev %1 nismo pridobili, zato posodobitve ne moremo izvesti

en: You are now a fan.
sl: Sedaj ste postali oboževalec.

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
sl: Na računu imate premalo denarja:
    Stanje: %1
    Cena: %2

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
sl[0]: %1 privrženec
sl[1]: %1 privrženca
sl[2]: %1 privrženci
sl[3]: %1 privržencev

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
sl: Ta predmet stane %1 %2.
    Ali ga želite kupiti?

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
sl: Vaš glas je bil zabeležen.
