kmailcvt - en to sl translation catalogue (117 entries)

en:  (default)
sl:  (privzeto)

en: 1 duplicate message not imported | %1 duplicate messages not imported
sl[0]: %1 podvojeno sporočilo ni uvoženo
sl[1]: %1 podvojeni sporočili nista uvoženi
sl[2]: %1 podvojena sporočila niso uvožena
sl[3]: %1 podvojenih sporočil ni uvoženih

en: 1 duplicate message not imported to folder %2 in KMail | %1 duplicate messages not imported to folder %2 in KMail
sl[0]: %1 podvojeno sporočilo ni uvoženo v mapo %2 v KMailu
sl[1]: %1 podvojeni sporočili nista uvoženi v mapo %2 v KMailu
sl[2]: %1 podvojena sporočila niso uvožena v mapo %2 v KMailu
sl[3]: %1 podvojenih sporočil ni uvoženih v mapo %2 v KMailu

en: 1 message was imported. | %1 messages were imported.
sl[0]: Uvoženo je bilo %1 sporočilo.
sl[1]: Uvoženi sta bili %1 sporočili.
sl[2]: Uvožena so bila %1 sporočila.
sl[3]: Uvoženo je bilo %1 sporočil.

en: <b>Error:</b> Could not add message to folder %1. Reason: %2
sl: <b>Napaka:</b> sporočila ni bilo mogoče dodati v mapo %1. Razlog: %2

en: <b>Error:</b> Could not create folder. Reason: %1
sl: <b>Napaka:</b> ni bilo mogoče ustvariti mape. Razlog: %1

en: <b>Warning:</b> Could not check that the folder already exists. Reason: %1
sl: <b>Opozorilo:</b> ni bilo mogoče preveriti, ali mapa že obstaja. Razlog: %1

en: <b>Warning:</b> Could not fetch mail in folder %1. Reason: %2 You may have duplicate messages.
sl: <b>Opozorilo:</b> Ni bilo mogoče pridobiti pošte v mapo %1. Razlog: %2 Morda imate podvojena sporočila.

en: <b>Warning:</b> Got a bad message folder, adding to root folder.
sl: <b>Opozorilo:</b> dobil slabo mapo sporočil, dodajanje v korensko mapo.

en: <b>Warning:</b> Got an invalid message in folder %1.
sl: <b>Opozorilo:</b> v mapi %1 je bilo dobljeno neveljavno sporočilo.

en: <p><b>Balsa import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Balsa mailfolder (usually ~/mail/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Balsa-Import".</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz Balsa</b></p><p>Izberite osnovno mapo s pošto za Balsa, ki jo želite uvoziti (običajno ~/mail/).</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene pod »Balsa-uvoz«.</p>

en: <p><b>Claws-mail import filter</b></p><p>Select the base directory of the Claws-mail mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "ClawsMail-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz Claws Mail</b></p> <p>Izberite osnovno mapo s pošto za Claws Mail, ki jo želite uvoziti (običajno ~/Mail ).</p> <p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene pod »ClawsMail-uvoz« v vaši krajevni mapi.</p> <p>Ta filter prav tako poustvari stanje sporočil, na primer novo ali posredovano.</p>

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz Evolution 1.x</b></p><p>Izberite osnovno mapo s pošto za Evolution, ki jo želite uvoziti (običajno ~/evolution/local/).</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene v »Evolution-uvoz«.</p>

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz Evolution 2.x</b></p><p>Izberite osnovno mapo s pošto za Evolution, ki jo želite uvoziti (običajno ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Opomba:</b> Nikoli ne izberite mape, ki <u>ne</u> vsebuje datotek mbox (na primer mape vrste maildir). Če to vseeno naredite, boste imeli veliko novih map.</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene v »Evolution-uvoz«.</p>

en: <p><b>Evolution 3.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz Evolution 3.x</b></p><p>Izberite osnovno mapo s pošto za Evolution, ki jo želite uvoziti (običajno ~/.local/share/evolution/mail/local/).</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene v »Evolution-uvoz«.</p>

en: <p><b>Icedove import filter</b></p><p>Select your base Icedove mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Icedove-Import".</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz Icedove</b></p><p>Izberite osnovno mapo s pošto za Icedove, ki jo želite uvoziti (običajno ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Opomba:</b> Nikoli ne izberite mape, ki <u>ne</u> vsebuje datotek mbox (na primer mape vrste maildir). Če to vseeno naredite, boste imeli veliko novih map.</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene pod »Icedove-uvoz«.</p>

en: <p><b>KMail Archive File Import Filter</b></p><p>This filter will import archives files previously exported by KMail.</p><p>Archive files contain a complete folder subtree compressed into a single file.</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz arhivske datoteke za KMail</b></p><p>Ta filter uvozi arhivske datoteke, ki so bile predhodno izvožene iz KMaila.</p><p>Arhivske datoteke vsebujejo celotno mapo in njene podmape, ki so stisnjene v eno datoteko.</p>

en: <p><b>KMail import filter</b></p><p>Select the base directory of the KMail mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> Never select your current local KMail maildir (usually ~/Mail or ~/.kde/share/apps/kmail/mail ): in this case, ImportWizard may become stuck in a continuous loop. </p><p>This filter does not import KMail mailfolders with mbox files.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "KMail-Import" in your local folder.</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz KMaila</b></p><p>Izberite osnovno mapo s pošto za KMail, ki jo želite uvoziti.</p><p><b>Opomba:</b> Nikoli ne izberite trenutne krajevne poštne mape (običajno ~/Mail ali ~/.kde/share/apps/kmail/mail). Če to storite, se lahko KMailCVT ujame v neskončno zanko.</p> <p>Ta filter ne uvozi poštnih map, ki vsebujejo datoteke mbox.</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene v »KMail-uvoz«.</p>

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
sl: <p><b>Filter za uvažanje pošte v obliki besedila z zgradbo iz Lotus Notes</b></p><p>Ta filter bo uvozil besedilne datoteke z zgradbo, ki so bile izvožene iz odjemalca za e-pošto Lotus Notes. Uporabite ta filter, če želite uvoziti pošto iz Lotus Notes ali iz drugih odjemalcev, ki uporabljajo obliko besedila z zgradbo Lotus Notes.</p><p><b>Opomba:</b> Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo sporočila shranjena v mape v krajevni mapi: »LNotes-uvoz«. Podmape bodo imele enako ime kot izvorne datoteke s sporočili.</p>

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
sl: <p><b>Uvozni filter za OS X Mail</b></p><p>Ta filter uvaža e-pošto iz poštnega odjemalca za Apple Mac OS X.</p>

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz e-pošte iz Opere</b></p><p>Ta filter bo uvozil e-sporočila iz Operine mape s pošto. Uporabite ta filter če želite uvoziti vsa sporočila znotraj računa v Operini mapi s pošto.</p> <p>Izberite mapo za račun (običajno ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Opomba:</b> E-sporočila bodo uvožena v mapo poimenovano po računu iz katerega izvirajo, s predpono OPERA-</p>

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
sl: <p><b>Filter za uvažanje iz Outlook Expressa 4/5/6</b></p><p>Najti boste morali mapo, v kateri je shranjen poštni predal. Iščite datoteke .dbx ali .mbx v: <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> v Windows 9x </li><li><i>Documents and Settings</i> v Windows 2000 ali novejših</li></ul></p><p><b>Opomba:</b> Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene v »OE-uvoz« v krajevni mapi.</p>

en: <p><b>SeaMonkey import filter</b></p><p>Select your base SeaMonkey mailfolder (usually ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "SeaMonkey-Import".</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz programa SeaMonkey</b></p><p>Izberite osnovno mapo s pošto za SeaMonkey, ki jo želite uvoziti (običajno ~/.icedove/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Opomba:</b> Nikoli ne izberite mape, ki <u>ne</u> vsebuje datotek mbox (na primer mape vrste maildir). Če to vseeno naredite, boste imeli veliko novih map.</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene pod »SeaMonkey-uvoz«.</p>

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz Sylpheeda</b></p> <p>Izberite osnovno mapo s pošto za Sylpheed, ki jo želite uvoziti (običajno ~/Mail ).</p> <p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene v: »Sylpheed-uvoz« v vaši krajevni mapi.</p> <p>Ta filter prav tako poustvari stanje sporočil, na primer novo ali posredovano.</p>

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz The Bat!</b></p> <p>Izberite osnovno mapo s pošto za The Bat!, ki jo želite uvoziti.</p> <p><b>Opomba:</b> Ta filter uvozi datoteke *.tbb iz krajevne mape za The Bat!. To pomeni, da uvozi le račune POP in ne računov IMAP ali DIMAP.</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bo pošta shranjena v mape v »TheBat-uvoz« v krajevni mapi.</p>

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz iz Thunderbirda/Mozille</b></p><p>Izberite osnovno mapo s pošto za Thunderbird/Mozilla, ki jo želite uvoziti (običajno ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Opomba:</b> Nikoli ne izberite mape, ki <u>ne</u> vsebuje datotek mbox (na primer mape vrste maildir). Če to vseeno naredite, boste imeli veliko novih map.</p><p>Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene pod »Thunderbird-uvoz«.</p>

en: <p><b>mailman gzip import filter</b></p><p>This filter will import mailman gzipped files into KMail.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MAILMAN-</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz datotek gzip iz mailmana</b></p><p>Ta filter bo uvozil datoteke mailmana stisnjene z gzip v KMail.</p><p><b>Opomba:</b> Sporočila bodo uvožena v mape, poimenovane po izvoru, dodana pa jim bo predpona MAILMAN-</p>

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
sl: <p><b>Filter za uvoz mbox</b></p><p>Ta filter bo uvozil datoteke mbox v KMail. Uporabite ta filter, če želite uvoziti sporočila iz Ximian Evolution ali drugih poštnih programov, ki uporabljajo to zgodovinsko vrsto za UNIX.</p> <p><b>Opomba:</b> Sporočila bodo uvožena v mape, poimenovane po izvoru, dodana pa jim bo predpona MBOX-</p>

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
sl: <p>Izberite mapo s pošto Pegasus-Mail (vsebuje datoteke CNM, PMM in MBX). V mnogih sistemih se ta nahaja v mapi C:\pmail\mail ali C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Opomba:</b> Ker je mogoče poustvariti zgradbo map, bodo le te shranjene v »PegasusMail-uvoz«.</p>

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
sl: <p>Izberite mapo, ki vsebuje e-pošto. E-sporočila bodo uvožena v mapo poimenovano po mapi iz katere izvirajo, s predpono PLAIN-</p> <p>Ta filter bo uvozil vsa e-sporočila vrste .msg, .eml in .txt.</p>

[ctx: @title:window]
en: Select thunderbird profile
sl: Izberite profil Thunderbirda

en: All Files (*)
sl: Vse datoteke (*)

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
sl: Ni mogoče razčleniti zgradbe map. Uvoz se bo nadaljeval brez podpore podmapam.

en: Chris Howells<br /><br />Filter accelerated by Danny Kukawka )
sl: Chris Howells<br /><br />(Filter je pospešil Danny Kukawka)

en: Could not import %1
sl: Ni bilo mogoče uvoziti %1

en: Could not import %1, duplicated message
sl: Ni bilo mogoče uvoziti %1, podvojeno sporočilo

en: Counting files in archive...
sl: Štetje datotek v arhivu ...

en: Counting files...
sl: Štetje datotek ...

en: Current:
sl: Trenutno:

[ctx: Define folder name where we import lotus note mails]
en: LNotes-Import
sl: LNotes-uvoz

[ctx: Define folder where we will import thebat mails]
en: TheBat-Import
sl: TheBat-uvoz

en: Error: failed to read temporary file at %1
sl: Napaka: branje začasne datoteke v %1 ni uspelo

en: Finished import, canceled by user.
sl: Uvoz je končan, prekinjen s strani uporabnika.

en: Finished importing Outlook Express emails
sl: Uvažanje e-pošte iz Outlook Expressa je končano

en: Finished importing emails from %1
sl: Uvoz e-pošte iz %1 je končan

en: From:
sl: Od:

en: Holger Schurig <br>( rewritten by Danny Kukawka )
sl: Holger Schurig <br>(znova napisal Danny Kukawka)

en: Import Balsa Local Mails and Folder Structure
sl: Uvozi krajevno pošto in zgradbo map iz programa Balsa

en: Import Claws-mail Maildirs and Folder Structure
sl: Uvozi pošto in zgradbo map iz Claws Mail

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
sl: Uvozi krajevno pošto in zgradbo map iz Evolution 1.x

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
sl: Uvozi krajevno pošto in zgradbo map iz Evolution 2.x

en: Import Evolution 3.x Local Mails and Folder Structure
sl: Uvozi krajevno pošto in zgradbo map iz Evolution 3.x

en: Import Folders From Pegasus-Mail
sl: Uvozi mape iz Pegasus-Mail

en: Import From OS X Mail
sl: Uvozi mape iz OS X Mail

en: Import Icedove Mails and Folder Structure
sl: Uvozi pošto in zgradbo map iz Icedove

en: Import KMail Archive File
sl: Uvozi arhivsko datoteko za KMail

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
sl: Uvozi pošto in zgradbo map iz KMaila

en: Import Lotus Notes Emails
sl: Uvozi e-pošto iz Lotus Notes

en: Import Opera Emails
sl: Uvozi e-pošto iz Opere

en: Import Outlook Express Emails
sl: Uvozi e-sporočila iz Outlook Expressa

en: Import Plain Text Emails
sl: Uvozi navadna besedilna sporočila

en: Import SeaMonkey Mails and Folder Structure
sl: Uvozi pošto in zgradbo map iz programa SeaMonkey

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
sl: Uvozi pošto in zgradbo map iz Sylpheeda

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
sl: Uvozi pošto in zgradbo map iz programa The Bat

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
sl: Uvozi krajevno pošto in zgradbo map iz Thunderbirda/Mozille

en: Import folder %1...
sl: Uvozi mapo %1 ...

en: Import folder structure...
sl: Uvozi zgradbo map ...

en: Import mailman gzip Files
sl: Uvozi datoteke gzip iz mailmana

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
sl: Uvozi datoteke mbox (UNIX, Evolution)

en: Importing %1
sl: Uvažanje %1

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
sl: Uvažanje poštnih map »UNIX« (».mbx«) ...

en: Importing OE4 Mailbox %1
sl: Uvažanje poštnega predala %1 za OE4

en: Importing OE5+ Folder file %1
sl: Uvažanje datoteke OE5+ z mapo %1

en: Importing OE5+ Mailbox %1
sl: Uvažanje poštnega predala %1 za OE5+

en: Importing emails from %1
sl: Uvažanje e-pošte iz %1

en: Importing emails from %1...
sl: Uvažanje e-pošte iz %1 ...

en: Importing folder '%1'...
sl: Uvažanje mape »%1« ...

en: Importing in progress...
sl: Uvažanje v teku ...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
sl: Uvažanje poštnih map (».pmm«) ...

en: Importing new mail files ('.cnm')...
sl: Uvažanje novih poštnih datotek (».cnm«) ...

en: Importing new mail files...
sl: Uvažanje novih poštnih datotek ...

en: Importing the archive failed.
sl: Uvažanje arhiva ni uspelo.

en: Importing the archive file '%1' into the folder '%2' succeeded.
sl: Uvažanje arhivske datoteke »%1« v mapo »%2« je uspelo.

en: KMail Archive Files
sl: Arhivske datoteke za KMail

en: Laurence Anderson <br>( Filter enhanced by Danny Kukawka )</p>
sl: Laurence Anderson <br>(Filter je izboljšal Danny Kukawka)</p>

en: Laurence Anderson <p>( Filter accelerated by Danny Kukawka )</p>
sl: Laurence Anderson <p>(Filter je pospešil Danny Kukawka)</p>

en: Message %1
sl: Sporočilo %1

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
sl: V mapi %1 ni bilo mogoče najti poštnih predalov Outlook Expressa.

en: No archive selected.
sl: Izbran ni noben arhiv.

en: No directory selected.
sl: Ni izbrane mape.

en: No files found for import.
sl: Ni najdenih datotek za uvoz.

en: No files selected.
sl: Izbrana ni nobena datoteka.

en: No subfolder named 'cur' in folder %1.
sl: V mapi %1 ni podmape imenovane »cur«.

en: Parsing the folder structure...
sl: Razčlenjevanje zgradbe map ...

en: Please select an archive file that should be imported.
sl: Izberite arhivsko datoteko, ki naj bo uvožena.

en: Select KMail Archive File to Import
sl: Izberite KMailovo arhivsko datoteko za uvoz

en: Select Profile:
sl: Izberite profil:

en: Simon MARTIN<br /><br />( Filter accelerated by Danny Kukawka )
sl: Simon Martin<br /><br />(Filter je pospešil Danny Kukawka)

en: Start import file %1...
sl: Začni uvažati datoteko %1 ...

en: The file '%1' does not appear to be a valid archive.
sl: Datoteka »%1« najbrž ni veljaven arhiv.

en: To:
sl: Za:

en: Total:
sl: Skupaj:

en: Unable to open %1, skipping
sl: Ni mogoče odpreti %1, preskakovanje

en: Unable to open archive file '%1'
sl: Ni mogoče odpreti arhivske datoteke »%1«

en: Unable to open archive file '%1', skipping
sl: Ni mogoče odpreti arhivske datoteke »%1«, preskakovanje

en: Unable to open mailbox %1
sl: Ni mogoče odpreti poštnega predala %1

en: Unable to retrieve folder for folder path %1.
sl: Ni mogoče pridobiti mape za pot do mape %1.

en: Unexpected subdirectory named '%1'.
sl: Nepričakovana podmapa imenovana »%1«.

en: Unexpected subfolder %1 in folder %2.
sl: Nepričakovana podmapa %1 v mapi %2.

[ctx: define folder name when we will import pegasus mail]
en: PegasusMail-Import
sl: PegasusMail-uvoz

[ctx: define folder name where we import evolution mails]
en: Evolution-Import
sl: Evolution-uvoz

[ctx: define folder name where we will import clawsmail mails]
en: ClawsMail-Import
sl: ClawsMail-uvoz

[ctx: define folder name where we will import sylpheed mails]
en: Sylpheed-Import
sl: Sylpheed-uvoz

en: gzip Files
sl: Datoteke gzip

en: mbox Files
sl: Datoteke mbox

[ctx: name of evolution application]
en: Evolution (v2)
sl: Evolution (r2)

[ctx: name of evolution application]
en: Evolution (v3)
sl: Evolution (r3)
