mate-power-manager 1.25.0 - en to sl translation catalogue (386 entries)

en: %.0f second | %.0f seconds
sl[0]: %.0f sekunde
sl[1]: %.0f sekund
sl[2]: %.0f sekund
sl[3]: %.0f sekund

en: %.1f day | %.1f days
sl[0]: %.1f dan
sl[1]: %.1f dneva
sl[2]: %.1f dnevi
sl[3]: %.1f dnevi

en: %.1f hour | %.1f hours
sl[0]: %.1f ura
sl[1]: %.1f uri
sl[2]: %.1f ure
sl[3]: %.1f ur

en: %.1f minute | %.1f minutes
sl[0]: %.1f minuta
sl[1]: %.1f minuti
sl[2]: %.1f minute
sl[3]: %.1f minut

en: %d second | %d seconds
sl[0]: %d sekunda
sl[1]: %d sekundi
sl[2]: %d sekunde
sl[3]: %d sekund

en: %i hour | %i hours
sl[0]: %i ura
sl[1]: %i uri
sl[2]: %i ure
sl[3]: %i ur

en: %i minute | %i minutes
sl[0]: %i minuta
sl[1]: %i minuti
sl[2]: %i minute
sl[3]: %i minut

en: %s %s remaining (%.1f%%)
sl: %s %s preostalo (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
sl: %s %s do napolnjenosti (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
sl: %s %s do napolnjenosti (%.1f%%)
    Na voljo je %s delovanja baterije

en: %s charging (%.1f%%)
sl: %s se polni (%.1f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
sl: %s se prazni (%.0f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
sl: %s se prazni (%.1f%%)

en: %s empty
sl: %s prazno

en: %s is fully charged
sl: Naprava %s je napolnjena

en: %s not present
sl: %s ni prisotno

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
sl: %s preostale napetosti vira UPS (%.0f%%)

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
sl: %s preostale napetosti baterije (%.0f %%)

en: %s remaining
sl: %s preostalo

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
sl: %s na čakanju za polnjenje (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
sl: %s čakanje na praznjenje (%.1f%%)

en: 1 day
sl: 1 dan

en: 1 week
sl: 1 teden

en: 10 minutes
sl: 10 minut

en: 2 hours
sl: 2 uri

en: 6 hours
sl: 6 ur

en: AC adapter | AC adapters
sl[0]: Adapter za električno omrežje
sl[1]: Adapterja za električno omrežje
sl[2]: Adapterji za električno omrežje
sl[3]: Adapterji za električno omrežje

en: Actions
sl: Dejanja

en: Adjusts laptop panel brightness.
sl: Prilagodi svetlost zaslona prenosnika.

en: Allow backlight brightness adjustment
sl: Omogoči uravnavanje svetlosti ozadja

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
sl: Omogoča uporabniku preprečevanje samodejnega varčevanja z energijo.

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
sl: Na voljo je še približno <b>%s</b> delovanja vira UPS (%.0f%%)

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
sl: Na voljo je še približno <b>%s</b> zmogljivosti vira UPS (%.0f %%). V izogib izgubi podatkov priklopite napajalni kabel v električno omrežje.

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
sl: Na voljo je še približno <b>%s</b> delovanja baterije (%.0f%%)

en: Ask me
sl: Vprašaj

en: Attached computer battery low
sl: Priključen računalnik ima nizko napetost baterije

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
sl: Priključen računalnik ima nizko napetost baterije (%.0f%%)

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
sl: Priključen računalnik ima zelo nizko napetost baterije (%.0f %%). Naprava se bo, v kolikor je ne napolnite, samodejno izklopila.

en: Attribute
sl: Atribut

en: Automatic sleep enabled
sl: Samodejni prehod v pripravljenost je omogočen

en: Automatic sleep inhibited
sl: Preprečevanje samodejnega prehoda v pripravljenost

en: Battery Charged | Batteries Charged
sl[0]: Napolnjenost baterije
sl[1]: Napolnjenost baterij
sl[2]: Napolnjenost baterij
sl[3]: Napolnjenost baterij

en: Battery Discharging
sl: Praznjenje baterije

en: Battery critical low action
sl: Dejanje ob kritično nizki napetosti baterije

en: Battery critically low
sl: Baterija ima kritično nizko napetost

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
sl: Zmogljivost baterij je zelo majhna (%1.1f %%), kar pomeni, da je bodisi stara ali pa pokvarjena.

en: Battery is full
sl: Baterija je napolnjena

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
sl: Baterija je napolnjena
    Na voljo je %s delovanja

en: Battery is low
sl: Napetost baterije je nizka

en: Battery is very low
sl: Napetost baterije je zelo nizka

en: Battery low
sl: Napetost baterije je nizka

en: Battery may be broken
sl: Baterija je morda pokvarjena

en: Blank screen
sl: Prazen zaslon

en: Brightness Applet
sl: Aplet svetlosti

en: Brightness Applet Factory
sl: Tovarna apleta svetlosti

en: Cannot connect to mate-power-manager
sl: Ni se mogoče povezati z upravljalnikom porabe energije

en: Cannot get laptop panel brightness
sl: Ni mogoče določiti svetlosti zaslona prenosnika

en: Capacity
sl: Zmogljivost

en: Capacity:
sl: Zmogljivost:

en: Cell charge
sl: Napetost celice

en: Cell phone | Cell phones
sl[0]: Mobilni telefon
sl[1]: Mobilna telefona
sl[2]: Mobilni telefoni
sl[3]: Mobilni telefoni

en: Cell phone battery low
sl: Napetost baterije mobilnega telefona je nizka

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
sl: Priključeni mobilni telefon ima nizko napetost baterije (%.0f%%).

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sl: Prenosni telefon ima zelo nizko napetost baterije (%.0f %%). Naprava bo, v kolikor je ne napolnite, prenehala delovati.

en: Charge
sl: Polnjenje

en: Charge accuracy
sl: Natančnost polnjenja

en: Charge profile
sl: Profil polnjenja

en: Charge rate:
sl: Hitrost polnjenja:

en: Charge time:
sl: Čas polnjenja:

en: Charged
sl: Napolnjeno

en: Charging
sl: Polnjenje

en: Check CPU load before sleeping
sl: Pred prehodom v pripravljenost preveri obremenitev procesorja

en: Computer | Computers
sl[0]: Računalnik
sl[1]: Računalnika
sl[2]: Računalniki
sl[3]: Računalniki

en: Computer failed to hibernate.
sl: Prehod računalnika v mirovanje je spodletel.

en: Computer failed to suspend.
sl: Prehod računalnika v pripravljenost je spodletel.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
sl: V kolikor računalnika ne priklopite v el. omrežje, se bo postavil v mirovanje.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
sl: V kolikor računalnika ne priklopite v el. omrežje, se bo kmalu izklopil.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
sl: V kolikor računalnika ne priklopite v el. omrežje, se bo kmalu postavil v pripravljenost.

en: Configure power management
sl: Nastavi upravljanje porabe energije

en: Correction factor
sl: Korekcijski faktor

en: Could not get the maximum value of the backlight
sl: Ni mogoče pridobiti največje vrednosti svetlosti ozadja

en: Could not get the value of the backlight
sl: Ni mogoče pridobiti vrednosti svetlosti ozadja

en: Could not set the value of the backlight
sl: Ni mogoče nastaviti vrednosti svetlosti ozadja

en: Current charge:
sl: Trenutno polnjenje:

en: Data length:
sl: Podatkovna dolžina:

en: Description
sl: Opis

en: Design charge:
sl: Prvo polnjenje:

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Device
sl: Naprava

en: Device History
sl: Zgodovina naprave

en: Device Information
sl: Podatki o napravi

en: Device Profile
sl: Profil naprave

en: Di_m display when idle
sl: _Zatemni zaslon ob nedejavnosti

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
sl: Zatemni zaslon po določenem obdobju nedejavnosti ob napajanju iz električnega omrežja

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
sl: Med uporabo baterije, po obdobju nedejavnosti zatemni zaslon
    Zatemni zaslon po določenem obdobju nedejavnosti ob napajanju iz baterije

en: Discharge accuracy
sl: Natančnost praznjenja

en: Discharge profile
sl: Profil praznjenja

en: Discharge time:
sl: Čas praznjenja:

en: Discharging
sl: Praznjenje

en: Display
sl: Prikaz

en: Display DPMS activated
sl: Prikaz DPMS je omogočen

en: Display options for the notification icon.
sl: Prikaži možnosti za obvestilno ikono.

en: Do nothing
sl: Ne naredi ničesar

en: Empty
sl: Prazno

en: Energy
sl: Energija

en: Energy (design)
sl: Energija (zasnova)

en: Energy when empty
sl: Energija ob izpraznitvi

en: Energy when full
sl: Energija ob napolnitvi

en: Excellent
sl: Odlično

en: Exit after a small delay (for debugging)
sl: Končaj po krajšem zamiku (za razhroščevanje)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
sl: Končaj po uspešno naloženem upravljalniku (za razhroščevanje)

en: Failed to hibernate
sl: Prehod v mirovanje je spodletel

en: Failed to suspend
sl: Prehod v pripravljenost je spodletel

en: Failure was reported as:
sl: Napaka je poročana kot:

en: Fair
sl: Solidno

en: General
sl: Splošno

en: Get the current brightness
sl: Pridobi trenutno svetlost

en: Get the number of brightness levels supported
sl: Pridobi število podprtih ravni svetlosti

en: Good
sl: Dobro

en: Graph type:
sl: Vrsta diagrama:

en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Hibernate button action
sl: Dejanje gumba za mirovanje

en: History
sl: Zgodovina

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
sl: Ali naj se prikaže obvestilo ob neuspešni postavitvi v pripravljenost oziroma mirovanje.

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
sl: Ali naj se ob koncu polnjenja baterije prikaže obvestilo.

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
sl: Ali naj se prikaže obvestilo ob nizki napetosti baterije.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
sl: Ali naj se možnosti in statistika prikažejo v vsebinskem meniju

en: If sounds should be used
sl: Ali naj se uporabi zvok

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
sl: Ali naj se uporabi sistemski zvonec ob kritično nizki napetosti baterije ali če so zahteve za preprečevanje zaustavile dejanje pravilnika.

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
sl: Ali naj se pred dejanjem brezdelja preveri obremenitev procesorja.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
sl: Ali naj dogodek baterije nastopi, ko je pokrov zaprt in napajanje izključeno

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
sl: Ali naj dogodek zapiranja pokrova nastopi (npr. 'V pripravljenost, ko je ob uporabi baterije zaprt pokrov'), če je najprej zaprt pokrov, kasneje pa izključeno napajanje.

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
sl: Ali naj se zmanjša svetlost osvetlitve tipkovnice ob napajanju iz baterije

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
sl: Ali naj se ob preklopu med napajanjem iz električnega omrežja in baterijo spremeni svetlost zaslona.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
sl: Ali naj se ob nedejavnosti sistema zaradi varčevanja z energijo zatemni zaslon, kadar je napajanje iz električnega omrežja.

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
sl: Ali naj bo zaslon zatemnjen za varčevanje z energijo, kadar je sistem nedejaven in ob napajanju iz baterije.

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
sl: Ali naj se zaslonu zmanjša svetlost ob napajanju iz baterije.

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
sl: Ali naj bo uporabnik obveščen ob odklopu napajalnega kabla iz el. omrežja.

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
sl: Ali naj bodo uporabljena časovna obvestila. Neizbrana možnost omogoča, da se uporabi sprememba v odstotkih, kar lahko popravi pokvarjen ACPI BIOS.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
sl: Ali naj se pokaže opozorilo nizke zmogljivosti poškodovane baterije

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
sl: Ali naj se pokaže opozorilo nizke zmogljivosti poškodovane baterije.

en: Image
sl: Slika

en: Inhibit Applet
sl: Aplet preprečevanja

en: Inhibit Applet Factory
sl: Tovarna apleta preprečevanja

en: Keyboard | Keyboards
sl[0]: Tipkovnica
sl[1]: Tipkovnici
sl[2]: Tipkovnice
sl[3]: Tipkovnice

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
sl: Svetlost osvetlitve tipkovnice ob priklopu na el. omrežje.

en: Keyboard battery low
sl: Napetost baterije tipkovnice je nizka

en: LCD brightness : %d%%
sl: Svetlost zaslona LCD: %d%%

en: LCD brightness when on AC
sl: Svetlost zaslona LCD ob napajanju iz el. omrežja

en: LCD dimming amount when on battery
sl: Zatemnjevanje zaslona LCD ob napajanju iz baterije

en: Laptop battery | Laptop batteries
sl[0]: Baterija prenosnika
sl[1]: Bateriji prenosnika
sl[2]: Baterije prenosnika
sl[3]: Baterije prenosnika

en: Laptop battery critically low
sl: Napetost baterije prenosnika je kritično nizka

en: Laptop battery low
sl: Napetost baterije prenosnika je nizka

en: Laptop lid close action on battery
sl: Dejanje zaprtja pokrova prenosnika ob napajanju iz baterije

en: Laptop lid close action when on AC
sl: Dejanje zaprtja pokrova prenosnika ob napajanju iz el. omrežja

en: Laptop lid is closed
sl: Pokrov prenosnika je zaprt

en: Last full charge:
sl: Zadnje celotno polnjenje:

en: Lead acid
sl: Svinčena kislina

en: Lid has closed
sl: Pokrov se je zaprl

en: Lid has opened
sl: Pokrov se je odprl

en: Lithium Ion
sl: Litij-ionska

en: Lithium Iron Phosphate
sl: Litij-železov fosfat

en: Lithium Polymer
sl: Litijev polimer

en: Lock GNOME keyring on sleep
sl: Zakleni zbirko ključev GNOME ob postavitvi v pripravljenost

en: Lock screen on hibernate
sl: Zakleni zaslon ob postavitvi v mirovanje

en: Lock screen on suspend
sl: Zakleni zaslon ob postavitvi v pripravljenost

en: Lock screen when blanked
sl: Zakleni zaslon, ko se izklopi

en: MATE Power Manager
sl: Upravljalnik porabe energije MATE

en: MATE Power Manager Backlight Helper
sl: Pomočnik luči ozadja upravljanja porabe energije MATE

en: MATE Power Preferences
sl: Možnosti porabe energije MATE

en: Make Default
sl: Naredi privzeto

en: Manual inhibit
sl: Ročno preprečevanje

en: Media player | Media players
sl[0]: Medijski predvajalnik
sl[1]: Medijska predvajalnika
sl[2]: Medijski predvajalniki
sl[3]: Medijski predvajalniki

en: Media player battery low
sl: Predstavnostna naprava ima nizko napetost baterije

en: Media player is low in power (%.0f%%)
sl: Predstavnostna naprava ima nizko napetost baterije (%.0f%%)

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sl: Predstavnostna naprava ima zelo nizko napetost baterije (%.0f %%). Naprava bo, v kolikor je ne napolnite, prenehala delovati.

en: Method used to blank screen on AC
sl: Metoda za izklop zaslona ob napajanju iz el. omrežja

en: Method used to blank screen on battery
sl: Metoda za izklop zaslona ob napajanju iz baterije

en: Missing
sl: Manjkajoče

en: Monitor | Monitors
sl[0]: Zaslon
sl[1]: Zaslona
sl[2]: Zasloni
sl[3]: Zasloni

en: Mouse | Mice
sl[0]: Miška
sl[1]: Miški
sl[2]: Miške
sl[3]: Miške

en: Mouse battery low
sl: Napetost baterije miške je nizka

en: Never
sl: Nikoli

en: Nickel Cadmium
sl: Nikelj-kadmij

en: Nickel metal hydride
sl: Nikelj metal hidrid

en: No
sl: Ne

en: No backlights were found on your system
sl: V sistemu ni mogoče najti luči ozadja

en: No valid option was specified
sl: Ni določene veljavne možnosti

en: Notification Area
sl: Obvestilno območje

en: Notify on a low power
sl: Obvesti ob nizki napetosti

en: Notify on a sleep failure
sl: Obvesti ob napaki prehoda v pripravljenost

en: Notify on low capacity of mouse battery
sl: Opozori na skoraj prazno baterijo miške

en: Notify when AC adapter is disconnected
sl: Obvesti ob odklopu napajalnega kabla iz el. omrežja

en: Notify when fully charged
sl: Obvesti ob napolnjenosti

en: Observe power management
sl: Opazovanje upravljanja porabe energije

en: On AC Power
sl: Napajanje iz el. omrežja

en: On Battery Power
sl: Napajanje iz baterije

en: On UPS Power
sl: Napajanje iz brezprekinitvenega vira UPS

en: On battery power
sl: Napajanje iz baterije

en: Online
sl: Povezano

en: Only display an icon when a battery is p_resent
sl: Prikaži ikono le takrat, ko je baterija priklopljena

en: Only display an icon when charging or _discharging
sl: Pokaži ikono le takrat, ko se baterija polni ali _prazni

en: PDA battery low
sl: Napetost baterije dlančnika je nizka

en: PDA is low in power (%.0f%%)
sl: Dlančnik ima nizko napetost baterije (%.0f%%)

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sl: Dlančnik ima zelo nizko napetost baterije (%.0f %%). Naprava bo, v kolikor je ne napolnite, prenehala delovati.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
sl: Nastavitev svetlosti na tipkovnici, ko je priključen na AC napajanje v odstotkih. Dovoljene vrednosti so med 0 in 100.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
sl: Zmanjšaj svetlost tipkovnice ob nedejavnosti v odstotkih.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
sl: Zmanjšaj svetlost tipkovnice ob napajanju iz baterije v odstotkih.

en: Percentage
sl: Odstotek

en: Percentage action is taken
sl: Uporabljeno je dejanje odstotkov

en: Percentage charge:
sl: Odstotek polnjenja:

en: Percentage considered critical
sl: Odstotek je kritično nizek

en: Percentage considered low
sl: Odstotek je nizek

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
sl: V izogib izgubi podatkov priklopite napajalni kabel v električno omrežje.

en: Poor
sl: Slabo

en: Power
sl: Vklop

en: Power Information
sl: Podatki o porabi energije

en: Power Management
sl: Upravljanje porabe energije

en: Power Management Preferences
sl: Možnosti upravljanja porabe energije

en: Power Manager
sl: Upravljalnik porabe energije

en: Power Manager Brightness Applet
sl: Aplet svetlosti upravljalnika porabe energije

en: Power Manager Inhibit Applet
sl: Aplet preprečevanja upravljalnika porabe energije

en: Power Statistics
sl: Statistika porabe energije

en: Power button action
sl: Dejanje gumba za vklop/izklop

en: Power management daemon
sl: Ozadnji program za upravljanje porabe energije

en: Power plugged in
sl: Napajanje je priklopljeno

en: Power unplugged
sl: Napajanje ni priklopljeno

en: Predicted time
sl: Predvideni čas

en: Prediction accuracy
sl: Natančnost predvidevanja

en: Present
sl: Prisotnost

en: Product:
sl: Izdelek:

en: Put _display to sleep when inactive for:
sl: Zaslon računalnika naj gre v pripravljenost ob nedejavnosti:

en: Put computer to _sleep when inactive for:
sl: Računalnik naj gre v _pripravljenost ob nedejavnosti:

en: Rate
sl: Obrestna mera

en: Rechargeable
sl: Ponovno polnjenje

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
sl: Zmanjšaj svetlost ozadja ob napajanju iz baterije

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
sl: Zmanjšaj svetlost tipkovnice ob napajanju iz baterije

en: Refreshed
sl: Osveženo

en: Resumed
sl: Obnovljeno

en: Select this device at startup
sl: Izberi to napravo ob zagonu

en: Serial number
sl: Zaporedna številka

en: Serial number:
sl: Serijska številka:

en: Set display _brightness to:
sl: Nastavi _svetlost zaslona na:

en: Set the current brightness
sl: Določi trenutno svetlost

en: Show data points
sl: Pokaži podatkovne točke

en: Show version of installed program and exit
sl: Pokaži različico nameščenega programa in končaj

en: Shutdown
sl: Izklopi

en: Sleep timeout computer when on AC
sl: Časovni pretek načina pripravljenosti računalnika ob napajanju iz el. omrežja

en: Sleep timeout computer when on UPS
sl: Časovni pretek načina pripravljenosti računalnika ob napajanju iz brezprekinitvenega vira napajanja (UPS)

en: Sleep timeout computer when on battery
sl: Časovni pretek načina pripravljenosti računalnika ob napajanju iz baterije

en: Sleep timeout display when on AC
sl: Časovni pretek načina pripravljenosti zaslona ob napajanju iz el. omrežja

en: Sleep timeout display when on UPS
sl: Časovni pretek načina pripravljenosti zaslona ob napajanju iz brezprekinitvenega vira napajanja (UPS)

en: Sleep timeout display when on battery
sl: Časovni pretek načina pripravljenosti zaslona ob napajanju iz baterije

en: State
sl: Okraj

en: Statistics
sl: Statistika

en: Status:
sl: Stanje:

en: Supply
sl: Napajanje

en: Suspend
sl: V pripravljenost

en: Suspend button action
sl: Dejanje gumba za prehod v pripravljenost

en: Suspend failed
sl: Način pripravljenosti je spodletel

en: Suspend started
sl: Prehod v pripravljenost

en: Tablet | Tablets
sl[0]: Tablica
sl[1]: Tablici
sl[2]: Tablice
sl[3]: Tablice

en: Tablet battery low
sl: Tablični računalnik ima nizko napetost baterije

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
sl: Tablični računalnik ima nizko napetost baterije (%.0f%%)

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sl: Tablični računalnik ima zelo nizko napetost baterije (%.0f %%). Naprava bo, v kolikor je ne napolnite, prenehala delovati.

en: Technology
sl: Tehnologija

en: Technology:
sl: Tehnologija:

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
sl: Način DPMS, uporabljen za izklop zaslona, kadar je napajanje iz el. omrežja.

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
sl: Način DPMS, uporabljen za izklop zaslona, kadar je napajanje iz baterije.

en: The ID of the last device selected
sl: ID zadnje izbrane naprave

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
sl: Vir UPS je pod kritično ravnjo. Računalnik se bo postavil v mirovanje.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
sl: Vir UPS je pod kritično ravnjo. Računalnik se bo izklopil.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
sl: Vir UPS je pod kritično ravnjo. Računalnik se bo <b>izklopil</b>, ko se vir UPS do konca izprazni.

en: The URI to show to the user on sleep failure
sl: Naslov URI, ki naj se prikaže ob napaki prehoda v pripravljenost

en: The action to take when the UPS is critically low.
sl: Katero dejanje se naj izvede, ko je napetost vira UPS kritično nizka.

en: The action to take when the UPS is low.
sl: Katero dejanje se naj izvede, ko je napetost vira UPS nizka.

en: The action to take when the battery is critically low.
sl: Katero dejanje se naj izvede, ko je napetost baterije kritično nizka.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
sl: Katero dejanje se naj izvede, ko je pokrov prenosnika zaprt in se prenosnik napaja iz el. omrežja.

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
sl: Katero dejanje se naj izvede, ko je pokrov prenosnika zaprt in se prenosnik napaja iz baterije.

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
sl: Katero dejanje se naj izvede, ko je pritisnjen gumb za prehod sistema v mirovanje.

en: The action to take when the system power button is pressed.
sl: Katero dejanje se naj izvede, ko je pritisnjen gumb za vklop/izklop sistema.

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
sl: Katero dejanje se naj izvede, ko je pritisnjen gumb za prehod sistema v pripravljenost.

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
sl: Po koliko sekundah naj se zaslon postavi v pripravljenost ob napajanju iz el. omrežja.

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
sl: Po koliko sekundah nedejavnosti računalnika, priključenega na el. omrežje, naj se zaslon postavi v pripravljenost.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
sl: Po koliko sekundah nedejavnosti računalnika, priključenega na brezprekinitveni vir (UPS), naj se postavi v pripravljenost.

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
sl: Po koliko sekundah nedejavnosti računalnika, priključenega na brezprekinitveni vir (UPS), naj se zaslon postavi v pripravljenost.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
sl: Po koliko sekundah nedejavnosti računalnika, ki se napaja s pomočjo baterije, naj se postavi v pripravljenost.

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
sl: Po koliko sekundah nedejavnosti računalnika, ki se napaja s pomočjo baterije, naj se zaslon postavi v pripravljenost.

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
sl: Količina zatemnjevanja zaslona ob napajanju iz baterije. Mogoče vrednosti so med 0 in 100.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
sl: Napetost baterije je kritično nizka. Računalnik se bo postavil v mirovanje.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
sl: Napetost baterije je kritično nizka. Računalnik se bo izklopil.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
sl: Napetost baterije je kritično nizka in računalnik se bo kmalu preklopil v stanje pripravljenosti. <br><b>OPOMBA:</b> Ohranjanje računalnika v načinu pripravljenosti zahteva majhno količino el. energije.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
sl: Napetost baterije je kritično nizka. Računalnik se bo <b>izklopil</b>, ko se baterija do konca izprazni.

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
sl: Svetlost zaslona ob napajanju iz el. omrežja. Možne vrednosti so med 0.0 in 100.0.

en: The brightness of the screen when idle
sl: Svetlost zaslona ob nedejavnosti

en: The default amount of time to dim the screen after idle
sl: Privzeti časovni zamik pri zatemnjevanju zaslona po nedejavnosti

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
sl: Privzeti časovni zamik pri zatemnjevanju zaslona po nedejavnosti.

en: The default graph type to show for history
sl: Privzeta vrsta diagrama za prikaz zgodovine

en: The default graph type to show for stats
sl: Privzeta vrsta diagrama za prikaz statistike

en: The default graph type to show in the history window.
sl: Privzeta vrsta diagrama za prikaz v oknu zgodovine.

en: The default graph type to show in the stats window.
sl: Privzeta vrsta diagrama za prikaz v oknu statistike

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
sl: ID zadnje izbrane naprave, ki je uporabljen za vrnitev žarišča na pravilno napravo,

en: The index of the page number to show by default
sl: Kazalo številke strani za privzeti prikaz

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
sl: Kazalo številke strani za privzeti prikaz, ki je uporabljen za vrnitev žarišča na pravilno stran,

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
sl: Najdaljše trajanje časa, prikazanega na osi x v diagramu zgodovine.

en: The maximum time displayed for history
sl: Največji čas, prikazan na grafu

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
sl: Odstotek baterije, ki naj bo obravnavan kot kritično nizek. Veljavno le, ko možnost use_time_for_policy ni izbrana.

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
sl: Odstotek baterije, ki naj bo obravnavan kot nizek. Veljavno le, ko možnost use_time_for_policy ni izbrana.

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
sl: Odstotek baterije, ko se naj izvede dejanje kritičnosti. Veljavno le, ko možnost use_time_for_policy ni izbrana.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
sl: Odstotek za koliko se zmanjša svetlost tipkovnice med nedejavnostjo. Na primer, če je nastavljeno na '60', se bo svetlost zmanjšala za 40% ob nedejavnosti. Dovoljene vrednosti so med 0 in 100.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
sl: Odstotek za katerega naj se zmanjša osvetljenost tipkovnice, če je napajanje na beterijo. Npr. če je nastavljeno na '60', se bo osvetljenost zmanjšala za 40 na baterijskem napajanju. Dovoljene so vrednosti med 0 in 100.

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
sl: Preostali čas baterije v sekundah,  ko se naj izvede dejanje kritičnosti. Veljavno le, ko je možnost use_time_for_policy izbrana.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
sl: Preostali čas baterije v sekundah, ko je njeno stanje kritično. Veljavno le, ko je možnost use_time_for_policy izbrana.

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
sl: Preostali čas baterije v sekundah, ko je njeno stanje nizko. Veljavno le, ko možnost use_time_for_policy ni izbrana.

en: The time remaining when action is taken
sl: Preostali čas, ko je dejanje izvedeno

en: The time remaining when critical
sl: Preostali čas, ko je stanje kritično

en: The time remaining when low
sl: Preostali čas, ko je stanje nizko

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
sl: Vrsta pripravljenosti, ki naj se izvede ob nedejavnosti računalnika.

en: There is no data to display.
sl: Za prikaz ni na voljo podatkov.

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
sl: To je svetlost zaslona plošče prenosnika, ki se uporabi ob nedejavnosti seje. Veljavno je samo takrat, ko je vključena možnost use-time-for-policy.

en: This program can only be used by the root user
sl: Program je mogoče zagnati le kot skrbnik

en: This program must only be run through pkexec
sl: Program je treba zagnati preko pkexec in ne neposredno

en: Time elapsed
sl: Pretečen čas

en: Time to empty
sl: Čas do izpraznitve

en: Time to full
sl: Čas do napolnitve

en: Type
sl: Vrsta

en: UPS | UPSs
sl[0]: Neprekinjeno napajanje
sl[1]: Neprekinjeni napajanji
sl[2]: Neprekinjena napajanja
sl[3]: Neprekinjena napajanja

en: UPS Discharging
sl: Brezprekinitveni vir UPS se prazni

en: UPS critical low action
sl: Dejanje ob kritično nizkem brezprekinitvenem viru UPS

en: UPS critically low
sl: Napetost vira UPS je kritično nizka

en: UPS low
sl: Napetost vira UPS je nizka

en: UPS low power action
sl: Dejanje ob kritično nizkem brezprekinitvenem viru UPS

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown state
sl: Neznano stanje

en: Unknown technology
sl: Neznana tehnologija

en: Unknown time
sl: Neznan čas

en: Use mate-screensaver lock setting
sl: Uporabi nastavitev zaklepanja mate-screensaver

en: Use smoothed line
sl: Uporabi zglajeno črto

en: Value
sl: Vrednost

en: Vendor
sl: Prodajalec

en: Vendor:
sl: Prodajalec:

en: Visit help page
sl: Obiščite stran pomoči

en: Voltage
sl: Voltaža

en: Waiting to charge
sl: Čakanje na polnjenje

en: Waiting to discharge
sl: Čakanje na praznjenje

en: When UPS power is _critically low:
sl: Ko je brezprekinitveni vir UPS je kritično nizek:

en: When UPS power is l_ow:
sl: Ko je brezprekinitveni vir UPS n_izek:

en: When battery po_wer is critically low:
sl: Ko je napetost _baterije kritično nizka:

en: When laptop lid is cl_osed:
sl: Ko je pokrov prenosnika _zaprt:

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
sl: Kadar prehod v pripravljenost spodleti, se uporabniku pokaže gumb do pomoči za razrešitev težave. V primeru, da je niz prazen, gumb ne bo prikazan.

en: When the _suspend button is pressed:
sl: Ko je pritisnjen gumb za način p_ripravljenosti:

en: When the power _button is pressed:
sl: Ko je pritisnjen _gumb za vklop/izklop:

en: When to show the notification icon
sl: Kdaj naj se prikaže ikona z obvestilom

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
sl: Ali naj se upravljalnik omrežja poveže in prekine povezavo med mirovanjem.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
sl: Ali naj upravljalnik omrežja prekine povezavo, preden se začne prehod v pripravljenost ali mirovanje in se ponovno poveže ob nadaljevanju.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
sl: Ali naj bo zbirka ključev GNOME zaklenjena, preden gre računalnik v mirovanje. To pomeni, da boste morali zbirko ključev ponovno odkleniti ob nadaljevanju.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
sl: Ali naj bo zbirka ključev GNOME zaklenjena, preden gre računalnik v pripravljenost. To pomeni, da boste morali zbirko ključev ponovno odkleniti ob nadaljevanju.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
sl: Ali naj se ob povrnitvi računalnika iz mirovanja zaklene zaslon. Možnost je dejavna le, če možnost lock_use_screensaver_settings ni izbrana.

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
sl: Ali naj se ob povrnitvi računalnika iz pripravljenosti zaklene zaslon. Možnost je dejavna le, če možnost lock_use_screensaver_settings ni izbrana.

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
sl: Ali naj se zaslon ob izključitvi tudi zaklene. Možnost je dejavna le, če možnost lock_use_screensaver_settings ni izbrana.

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
sl: Ali naj se ob nedejavnosti uporabi način mirovanja, pripravljenosti ali nič

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
sl: Ali naj se po načinu mirovanja, pripravljenostii ali izklopu zaslona uporabi nastavitev zaklepanja zaslona v mate-screensaver.

en: Whether to use time-based notifications
sl: Ali naj se uporabijo časovna obvestila

en: Whether we should show the history data points
sl: Ali naj bodo prikazane podatkove točke zgodovine

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
sl: Ali naj bodo podatkove točke zgodovine prikazane v oknu statistike.

en: Whether we should show the stats data points
sl: Ali naj bodo prikazane podatkove točke statistike

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
sl: Ali naj bodo prikazane podatkove točke statistike v oknu statistike.

en: Whether we should smooth the history data
sl: Ali naj bodo podatki zgodovine zglajeni

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
sl: Ali naj bodo podatki zgodovine v diagramu zglajeni.

en: Whether we should smooth the stats data
sl: Ali naj bodo statistični podatki zglajeni

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
sl: Ali naj bodo statistični podatki zglajeni v diagramu.

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
sl: Brezžična tipkovnica ima nizko napetost baterije (%.0f%%)

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sl: Brezžična tipkovnica ima zelo nizko napetost baterije (%.0f %%). Naprava bo, v kolikor je ne napolnite, prenehala delovati.

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
sl: Brezžična miška ima nizko napetost baterije (%.0f%%)

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
sl: Brezžična miška ima zelo nizko napetost baterije (%.0f %%). Naprava bo, v kolikor je ne napolnite, prenehala delovati.

en: Yes
sl: Da

en: _About
sl: _O programu

en: _Always display an icon
sl: _Vedno prikaži ikono

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Never display an icon
sl: _Nikoli ne prikaži ikone

en: _Only display an icon when battery power is low
sl: Ikono prikaži _le, ko je napetost baterije nizka

en: _Preferences
sl: _Možnosti

en: _Reduce backlight brightness
sl: _Zmanjšaj svetlost ozadja

en: hour | hours
sl[0]: ura
sl[1]: uri
sl[2]: ure
sl[3]: ur

en: minute | minutes
sl[0]: minuta
sl[1]: minuti
sl[2]: minute
sl[3]: minut
