print-manager - en to sl translation catalogue (248 entries)

en: %1 network printer via DNS-SD
sl: Omrežni tiskalnik %1 prek DNS-SD

en: %2 (%1 Job) | %2 (%1 Jobs)
sl[0]: %2 (%1 posel)
sl[1]: %2 (%1 posla)
sl[2]: %2 (%1 posli)
sl[3]: %2 (%1 poslov)

en: '%1' has been added, please check its driver.
sl: »%1« je bil dodan, preverite njegov gonilnik.

en: '%1' has been added, using the '%2' driver.
sl: »%1« je bil dodan z uporabo gonilnika »%2«.

en: '%1' is ready for printing.
sl: »%1« je pripravljen za tiskanje.

en: *.ppd *.ppd.gz|PostScript Printer Description files
sl: *.ppd *.ppd.gz|Datoteke opisa tiskalnika PostScript

en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:10pt;">Examples:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">http://hostname:631/ipp/</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">http://hostname:631/ipp/port1</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ipp://hostname/ipp/</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ipp://hostname/ipp/port1</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">lpd://hostname/queue</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">socket://hostname</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">socket://hostname:9100</p></body></html>
sl: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'DejaVu Sans'; font-size:9pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:10pt;">Primeri:</span></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">http://gostitelj:631/ipp/</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">http://gostitelj:631/ipp/vrata1</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ipp://gostitelj/ipp/</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">ipp://gostitelj/ipp/vrata1</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">lpd://gostitelj/vrsta</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">socket://gostitelj</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">socket://gostitelj:9100</p></body></html>

[ctx: @action:button]
en: Browse
sl: Prebrskaj

[ctx: @action:button]
en: Maintenance
sl: Vzdrževanje

[ctx: @action:button]
en: Open Print Queue
sl: Odpri tiskalno vrsto

[ctx: @action:intoolbar]
en: Add a Printer Class
sl: Dodaj razred tiskalnikov

[ctx: @action:intoolbar]
en: Allow printing from the Internet
sl: Dovoli tiskanje iz interneta

[ctx: @action:intoolbar]
en: Allow remote administration
sl: Dovoli oddaljeno skrbništvo

[ctx: @action:intoolbar]
en: Allow users to cancel any job (not just their own)
sl: Uporabnikom dovoli preklic vseh poslov (ne le svojih)

[ctx: @action:intoolbar]
en: Share printers connected to this system
sl: Deli tiskalnike priključene na ta sistem

[ctx: @action:intoolbar]
en: Show printers shared by other systems
sl: Pokaži tiskalnike, ki jih delijo drugi sistemi

[ctx: @info]
en: <TABLE>
    <TR>
    <TD>Examples:
    <PRE>
        http://hostname:631/ipp/
        http://hostname:631/ipp/port1
    
        ipp://hostname/ipp/
        ipp://hostname/ipp/port1
    
        lpd://hostname/queue
    
        socket://hostname
        socket://hostname:9100
    </PRE>
    
    <P>See <A HREF="http://localhost:631/help/network.html" TARGET="_blank">"Network
    Printers"</A> for the correct URI to use with your printer.</P>
    </TD>
    </TR>
    </TABLE>
sl: <TABLE>
    <TR>
    <TD>Primeri:
    <PRE>
        http://gostitelj:631/ipp/
        http://gostitelj:631/ipp/vrata1
    
        ipp://gostitelj/ipp/
        ipp://gostitelj/ipp/vrata1
    
        lpd://gostitelj/vrsta
    
        socket://gostitelj
        socket://gostitelj:9100
    </PRE>
    
    <P>Glejte <A HREF="http://localhost:631/help/network.html" TARGET="_blank">Omrežni tiskalniki</A> (Network Printers) za pravilen URI uporabljenega tiskalnika.</P>
    </TD>
    </TR>
    </TABLE>

[ctx: @info]
en: Failed to add class: '%1'
sl: Dodajanje razreda ni uspelo: »%1«

[ctx: @info]
en: Failed to configure class
sl: Nastavitev razreda ni uspela

[ctx: @info]
en: Failed to configure printer
sl: Nastavitev tiskalnika ni uspela

[ctx: @info]
en: Failed to configure printer: '%1'
sl: Nastavljanje tiskalnika ni uspelo: »%1«

[ctx: @info]
en: Failed to configure server settings
sl: Nastavljanje strežnika ni uspelo

[ctx: @info]
en: Failed to get server settings
sl: Pridobivanje nastavitev strežnika ni uspelo

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected to a USB port
sl: Tiskalnik priključen na vrata USB

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected to the parallel port
sl: Tiskalnik priključen na vzporedna vrata

[ctx: @info:tooltip]
en: A printer connected via Bluetooth
sl: Tiskalnik priključen prek Bluetootha

[ctx: @info:tooltip]
en: HPLIP software driving a fax machine, or the fax function of a multi-function device
sl: Programska oprema HPLIP, ki upravlja faks ali funkcijo faksiranja večfunkcijske naprave

[ctx: @info:tooltip]
en: HPLIP software driving a printer, or the printer function of a multi-function device
sl: Programska oprema HPLIP, ki upravlja tiskalnik ali funkcijo tiskanja večfunkcijske naprave

[ctx: @info:tooltip]
en: Local printer detected by the Hardware Abstraction Layer (HAL)
sl: Krajevni tiskalnik zaznan prek Hardware Abstraction Layer (HAL)

[ctx: @info:tooltip]
en: Remote CUPS printer via DNS-SD
sl: Oddaljeni tiskalnik CUPS preko DNS-SD

[ctx: @item]
en: Discovered Network Printers
sl: Odkriti omrežni tiskalniki

[ctx: @item]
en: Local Printers
sl: Krajevni tiskalniki

[ctx: @item]
en: Manual URI
sl: Ročni URI

[ctx: @item]
en: Other Network Printers
sl: Drugi omrežni tiskalniki

[ctx: @label kind of printer, could be driver name or "local raw socket"]
en: Kind:
sl: Vrsta:

[ctx: @label location of printer]
en: Location:
sl: Mesto:

[ctx: @label samba URL markup example, this is preceded by a label containing smb://]
en: smb://[workgroup/]server[:port]/printer
sl: smb://[delovnaskupina/]strežnik[:vrata]/tiskalnik

[ctx: @label:listbox]
en: Baud Rate:
sl: Baudova hitrost:

[ctx: @label:listbox]
en: DTR/DSR (Hardware)
sl: DTR/DSR (strojno)

[ctx: @label:listbox]
en: Data Bits:
sl: Podatkovni biti:

[ctx: @label:listbox]
en: Even
sl: Soda

[ctx: @label:listbox]
en: Flow Control:
sl: Nadzor pretoka:

[ctx: @label:listbox]
en: Members:
sl: Člani:

[ctx: @label:listbox]
en: None
sl: Brez

[ctx: @label:listbox]
en: Odd
sl: Liha

[ctx: @label:listbox]
en: Parity:
sl: Parnost:

[ctx: @label:listbox]
en: RTS/CTS (Hardware)
sl: RTS/CTS (strojno)

[ctx: @label:listbox]
en: XON/XOFF (Software)
sl: XON/XOFF (programsko)

[ctx: @label:spinbox]
en: Port:
sl: Vrata:

[ctx: @label:textbox]
en: Address:
sl: Naslov:

[ctx: @label:textbox]
en: Connection:
sl: Povezava:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
sl: Opis:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
sl: Mesto:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: @label:textbox]
en: Password
sl: Geslo

[ctx: @label:textbox]
en: Username:
sl: Uporabniško ime:

[ctx: @option:check]
en: Default printer
sl: Privzeti tiskalnik

[ctx: @option:check]
en: Share this printer
sl: Deli ta tiskalnik

[ctx: @title]
en: Printer name or description
sl: Ime in opis tiskalnika

[ctx: @title:group]
en: Authentication
sl: Overitev

[ctx: @title:group]
en: Windows Printer via SAMBA
sl: Windows tiskalnik prek Samba

[ctx: @title:window]
en: Add a New Printer
sl: Dodaj nov tiskalnik

[ctx: @title:window]
en: Configure your connection
sl: Nastavite povezavo

[ctx: @title:window]
en: Failed
sl: Spodletelo

[ctx: @title:window]
en: Pick a Driver
sl: Izberite gonilnik

[ctx: @title:window]
en: Please describe your printer
sl: Prosimo opišite vaš tiskalnik

[ctx: @title:window]
en: Select a Printer to Add
sl: Izberite tiskalnik za dodajanje

en: A CUPS connection requires authentication: "%1"
sl: Povezava CUPS zahteva overjanje: "%1"

en: A New Printer was detected
sl: Zaznan je bil nov tiskalnik

en: A printer connected to a USB port.
sl: Tiskalnik priključen na vrata USB.

en: A printer connected to the parallel port.
sl: Tiskalnik priključen na vzporedna vrata.

en: A printer connected via Bluetooth.
sl: Tiskalnik priključen prek Bluetootha.

en: A&llow these users to print
sl: Tem uporabnikom dovo&li tiskanje

en: Abort job
sl: Prekini posel

en: Aborted
sl: Prekinjeno

en: Active Jobs
sl: Dejavni posli

en: Add Printer
sl: Dodaj tiskalnik

en: Add a new printer
sl: Dodaj nov tiskalnik

en: Add a new printer class
sl: Dodaj nov razred tiskalnikov

en: Add a new printer or a printer class
sl: Dodaj nov tiskalnik ali razred tiskalnikov

en: Address:
sl: Naslov:

en: All Jobs
sl: Vsi posli

en: All Printers
sl: Vsi tiskalniki

en: All Printers (%1 Job) | All Printers (%1 Jobs)
sl[0]: Vsi tiskalniki (%1 posel)
sl[1]: Vsi tiskalniki (%1 posla)
sl[2]: Vsi tiskalniki (%1 posli)
sl[3]: Vsi tiskalniki (%1 poslov)

en: Allowed Users
sl: Dovoljeni uporabniki

en: AppSocket/JetDirect network printer via DNS-SD
sl: Omrežni tiskalnik AppSocket/JetDirect prek DNS-SD

en: Are you sure you want to remove the class '%1'?
sl: Ali resnično želite odstraniti razred »%1«?

en: Are you sure you want to remove the printer '%1'?
sl: Ali resnično želite odstraniti tiskalnik »%1«?

en: Authenticate
sl: Overi

en: Authenticated
sl: Overjeno

en: Banners
sl: Napisi

en: Banners, Policies and Allowed Users
sl: Napisi, pravilniki in dovoljeni uporabniki

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Canceled
sl: Preklicano

en: Changes the PPD of a given printer
sl: Spremeni PPD podanega tiskalnika

en: Changes the PPD of a given printer/deviceid
sl: Spremeni PPD podanega tiskalnika/deviceid

en: Choose &the driver from the list
sl: S seznama izberi&te gonilnik

en: Classified
sl: Zaupno

en: Clean Print Heads
sl: Očisti tiskalne glave

en: Click here to add a new printer
sl: Kliknite za dodajanje novega tiskalnika

en: Completed
sl: Zaključeno

en: Completed Jobs
sl: Zaključeni posli

en: Confidential
sl: Zaupno

en: Configure
sl: Nastavi

en: Configure Printer
sl: Nastavi tiskalnik

en: Configure the global preferences
sl: Nastavite splošne možnosti

en: ConfigurePrinter
sl: NastaviTiskalnik

en: Configuring new printer...
sl: Nastavljanje novega tiskalnika ...

en: Connection:
sl: Povezava:

en: Connections
sl: Povezave

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Current - %1
sl: Trenutni – %1

en: Current status
sl: Trenutno stanje

en: Default
sl: Privzeto

en: Description:
sl: Opis:

en: Detect
sl: Zaznaj

en: Driver:
sl: Gonilnik:

en: Ending Banner:
sl: Končni napis:

en: Enter an username and a password to complete the task
sl: Za zaključek opravila vnesite uporabniško ime in geslo

en: Enter credentials to print from <b>%1</b>
sl: Vnesite poverilnice za tisk iz <b>%1</b>

en: Error Policy:
sl: Pravilnik glede napak:

en: Error Title
sl: Naslov napake

en: Failed
sl: Spodletelo

en: Failed to cancel '%1'
sl: Ni uspelo preklicati »%1«

en: Failed to get a list of devices: '%1'
sl: Pridobivanje seznama naprav ni uspelo: »%1«

en: Failed to get a list of drivers: '%1'
sl: Pridobivanje seznama gonilnikov ni uspelo: »%1«

en: Failed to group devices: '%1'
sl: Združevanje naprav ni uspelo: »%1«

en: Failed to hold '%1'
sl: Ni uspelo zadržati »%1«

en: Failed to invoke method: %1
sl: Klicanje metode ni uspelo: %1

en: Failed to move '%1' to '%2'
sl: Premikanje »%1« na »%2« ni uspelo

en: Failed to perform request: %1
sl: Izvedba zahteve ni uspela: %1

en: Failed to release '%1'
sl: Ni uspelo sprostiti »%1«

en: Failed to reprint '%1'
sl: Ni uspelo znova natisniti '%1'

en: Failed to search for a recommended driver: '%1'
sl: Iskanje priporočenega gonilnika ni uspelo: »%1«

en: Fax - HP Linux Imaging and Printing (HPLIP)
sl: Faks – HP Linux Imaging and Printing (HPLIP)

en: Find driver
sl: Najdi gonilnik

en: From Hostname
sl: Od imena gostitelja

en: HPLIP software driving a fax machine, or the fax function of a multi-function device.
sl: Programska oprema HPLIP, ki upravlja faks ali funkcijo faksiranja večfunkcijske naprave.

en: HPLIP software driving a printer, or the printer function of a multi-function device.
sl: Programska oprema HPLIP, ki upravlja tiskalnik ali funkcijo tiskanja večfunkcijske naprave.

en: Hold
sl: Zadrži

en: Human-readable description such as "HP LaserJet with Duplexer"
sl: Opis za ljudi, na primer »HP LaserJet z dvostranskim tiskanjem«

en: Human-readable location such as "Lab 1"
sl: Mesto, na primer »Laboratorij 1«

en: IPP network printer via DNS-SD
sl: Omrežni tiskalnik IPP prek DNS-SD

en: Idle
sl: Nedejaven

en: Idle - '%1'
sl: Nedejaven – »%1«

en: Idle, rejecting jobs
sl: Nedejaven, zavrača posle

en: Idle, rejecting jobs - '%1'
sl: Nedejaven, zavrača posle – »%1«

en: In use
sl: V uporabi

en: In use - '%1'
sl: V uporabi – »%1«

en: LPD network printer via DNS-SD
sl: Omrežni tiskalnik LPD prek DNS-SD

en: LPD/LPR queue
sl: Vrsta LPD/LPR

en: LPD/LPR queue %1
sl: Vrsta LPD/LPR %1

en: Local printer detected by the Hardware Abstraction Layer (HAL).
sl: Krajevni tiskalnik zaznan prek Hardware Abstraction Layer (HAL).

en: Location:
sl: Mesto:

en: Ma&nually Provide a PPD File:
sl: Roč&no priskrbite datoteko PPD:

en: May contain any printable characters except "/", "#", and space
sl: Vsebuje lahko vse natisljive znake, razen »/«, »#« in presledka

en: Members
sl: Člani

en: Missing printer driver
sl: Manjkajoč tiskalniški gonilnik

en: Modify Printer
sl: Spremeni tiskalnik

en: Move to
sl: Premakni na

en: Name
sl: Ime

en: Name:
sl: Ime:

en: Network printer via DNS-SD
sl: Omrežni tiskalnik prek DNS-SD

en: No driver for this printer.
sl: Za ta tiskalnik ni gonilnika.

en: No printer driver for %1 %2.
sl: Za %1 %2 ni tiskalniškega gonilnika.

en: No printer driver for %1.
sl: Za %1 ni tiskalniškega gonilnika.

en: No printers have been configured or discovered
sl: Nastavljenega ali odkritega ni bilo nobenega tiskalnika

en: None
sl: Brez

en: Not found
sl: Ni najden

en: On hold
sl: Zadržano

en: Operation Policy:
sl: Pravilnik delovanja:

en: Pages
sl: Strani

en: Parallel Port
sl: Vzporedna vrata

en: Parent Window ID
sl: ID nadrejenega okna

en: Pause Printer
sl: Postavi tiskalnik v premor

en: Paused
sl: V premoru

en: Paused - '%1'
sl: V premoru – »%1«

en: Paused, rejecting jobs
sl: V premoru, zavrača posle

en: Paused, rejecting jobs - '%1'
sl: V premoru, zavrača posle – »%1«

en: Pending
sl: Na čakanju

en: Please choose an item on the list
sl: Izberite predmet iz seznama

en: Policies
sl: Pravilniki

en: Port to Qt 5 / Plasma 5
sl: Predelava za Qt 5 / Plasma 5

en: Pre&vent these users from printing
sl: Tem uporabnikom prepreči tiskanje

en: Print Queue
sl: Tiskalna vrsta

en: Print Self Test Page
sl: Natisni stran samo-preizkusa

en: Print Self-Test Page
sl: Natisni stran samo-preizkusa

en: Print Test Page
sl: Natisni preizkusno stran

en: Print service is unavailable
sl: Storitev tiskanja ni na voljo

en: Print settings
sl: Nastavitve tiskanja

en: Print test page
sl: Natisni preizkusno stran

en: Printer
sl: Tiskalnik

en: Printer Icon
sl: Ikona tiskalnika

en: Printer Options
sl: Možnosti tiskalnika

en: Printer paused
sl: Tiskalnik v premoru

en: Printer ready
sl: Tiskalnik je pripravljen

en: Printer state unknown
sl: Stanje tiskalnika ni znano

en: Printer to be configured
sl: Tiskalnik, ki bo nastavljen

en: Printers
sl: Tiskalniki

en: Printing '%1'
sl: Tiskanje »%1«

en: Printing...
sl: Tiskanje ...

en: Processed
sl: Obdelano

en: Query Printer for Default Options
sl: Poizvedi o privzetih možnostih tiskalnika

en: Queue:
sl: Čakalna vrsta:

en: Recommended Drivers
sl: Priporočeni gonilniki

en: Reject print jobs
sl: Zavrni tiskalne posle

en: Remote CUPS printer via DNS-SD
sl: Oddaljeni tiskalnik CUPS preko DNS-SD

en: Remove Printer
sl: Odstrani tiskalnik

en: Remove class
sl: Odstrani razred

en: Remove printer
sl: Odstrani tiskalnik

en: Reprint
sl: Znova natisni

en: Resume
sl: Nadaljuj

en: Resume Printer
sl: Nadaljuj s tiskanjem

en: Retry current job
sl: Znova poskusi trenutni posel

en: Retry job
sl: Znova poskusi posel

en: Search
sl: Poišči

en: Secret
sl: Tajno

en: Select a Driver
sl: Izberite gonilnik

en: Select a custom driver
sl: Izberite gonilnik po meri

en: Serial Port
sl: Zaporedna vrata

en: Set Default Options
sl: Nastavi privzete možnosti

en: Set the Default Printer Options
sl: Nastavite možnosti privzetega tiskalnika

en: Share this class
sl: Deli ta razred

en: Share this printer
sl: Deli ta tiskalnik

en: Show printer queue(s)
sl: Pokaži tiskalniške vrste

en: Size
sl: Velikost

en: Standard
sl: Standardno

en: Starting Banner:
sl: Začetni napis:

en: Status
sl: Stanje

en: Status Message
sl: Sporočilo stanja

en: Stop printer
sl: Zaustavi tiskalnik

en: Stopped
sl: Zaustavljeno

en: System Preferences
sl: Sistemske možnosti

en: Test Page
sl: Preizkusna stran

en: TextLabel
sl: BesedilnaOznaka

en: The New Printer is Missing Drivers
sl: Za novi tiskalnik manjkajo gonilniki

en: The New Printer was Added
sl: Novi tiskalnik je bil dodan

en: The current page has changes.
    Do you want to save them?
sl: Na trenutni strani so bile opravljene spremembe.
    Ali jih želite shraniti?

en: Tool for adding new printers
sl: Orodje za dodajanje novih tiskalnikov

en: Topsecret
sl: Najvišja tajnost

en: Unable to send command to printer driver!
sl: Ukaza ni mogoče poslati gonilniku tiskalnika!

en: Unclassified
sl: Neuvrščeno

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown - '%1'
sl: Neznano – »%1«

en: User
sl: Uporabnik

en: Windows Printer via SAMBA
sl: Windows tiskalnik prek Samba

en: Wrong username or password
sl: Napačno uporabniško ime ali geslo

en: my printer (x jobs)
sl: moj tiskalnik (x poslov)
