remmina - en to sl translation catalogue (268 entries)

en: %s wants to share their desktop.
    Do you accept?
sl: %s želi deliti svoje namizje.
    Ali sprejmete povabilo?

en: 256 colours (8 bpp)
sl: 256 barv (8 bpp)

en: <Auto-detect>
sl: <Samodejno zaznaj>

en: <big>Permissions</big>
sl: <big>Dovoljenje</big>

en: Accept certificate?
sl: Sprejmi potrdilo?

en: Accept changed certificate?
sl: Sprejmi potrdilo?

en: Add
sl: Dodaj

en: Add a new connection profile
sl: Povezava VNC spodletela: %s

en: Advanced
sl: Napredno

en: After connecting
sl: Nova povezava

en: Are you sure to delete the selected files on server?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati izbrane datoteke na strežniku?

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati '%s'

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
sl: V oknu je %i aktivnih povezav. Ste prepričani, da želite zapreti okno?

en: Are you sure you want to delete “%s”?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati '%s'

en: Attach to console (2003/2003 R2)
sl: Pripni na konzolo (Windows 2003 / 2003 R2)

en: Auto-detect
sl: <Samodejno zaznaj>

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
sl: Sprejmi potrdilo?

en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
sl: Čakam na vhodni SSH tunel pri vratih %i…

en: Basic
sl: Osnovno

en: Before connecting
sl: Nova povezava

en: Best (slowest)
sl: Najboljša (najpočasneje)

en: Bold colour
sl: Senca kazalke

en: Browse the network to find a %s server
sl: Prebrskaj omrežje za iskanje strežnika %s

en: By group
sl: Skupina

en: By protocol
sl: Protokol

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
sl: Povezava s strežnikom RDP %s ni mogoča

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
sl: Povezava s strežnikom RDP %s ni mogoča

en: Character set
sl: Nabor znakov

en: Chat with %s
sl: Klepetaj z %s

en: Choose a Remote Desktop Server
sl: Izberi strežnik oddaljenega namizja (RDP)

en: Choose a file to upload
sl: Izberi datoteko za nalaganje

en: Choose download location
sl: Izberi lokacijo za prenos

en: Client build
sl: Ime odjemalca

en: Client name
sl: Ime odjemalca

en: Colour depth
sl: Barvna globina

en: Colour theme
sl: Barvna globina

en: Composition
sl: Sestava

en: Connect to remote desktops through the applet menu
sl: Poveži z oddaljenimi namizji preko menija gradnikov

en: Connecting to %s via SSH…
sl: Povezovanje z napravo '%s'…

en: Connecting to “%s” via SSH…
sl: Povezovanje z napravo '%s'…

en: Connecting to “%s”…
sl: Povezovanje z napravo '%s'…

en: Connection timeout in ms
sl: Povezovanje z napravo '%s'…

en: Connection to the SPICE server dropped.
sl: Povezava s strežnikom RDP %s ni mogoča

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
sl: Povezava s ciljem SSH tunela ni uspela: %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
sl: Preverjanje pristnosti ni uspelo. Ponovni poizkus v teku…

en: Could not check list of known SSH hosts. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not connect to SSH tunnel. %s
sl: Povezava s ciljem SSH tunela ni uspela: %s

en: Could not create SFTP session. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not create channel. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
sl: Napaka pri ustvarjanju datoteke %s na strežniku. %s

en: Could not create the file “%s”.
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
sl: Napaka pri ustvarjanju mape %s na strežniku. %s

en: Could not create the folder “%s”.
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not delete “%s”. %s
sl: Izbris '%s' ni bil uspešen. %s

en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not fetch public SSH key. %s
sl: Povezava s ciljem SSH tunela ni uspela: %s

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Could not find the file “%s”.
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not open channel. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not open the file “%s” on the server. %s
sl: Napaka pri odpiranju datoteke %s na strežniku. %s

en: Could not open the file “%s”.
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not open the folder “%s”. %s
sl: Neuspešno odpiranje mape %s. %s

en: Could not poll SSH channel. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not read from the folder. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not read from tunnel listening socket. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not request port forwarding. %s
sl: Zahteva posredovanja vrat ni uspela: %s

en: Could not request shell. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not run command. %s
sl: Zahteva posredovanja vrat ni uspela: %s

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
sl: Ukaz %s je spodletel na strežniku SSH (status = %i).

en: Could not save the file “%s”.
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
sl: Povezava s ciljem SSH tunela ni uspela: %s

en: Could not start SFTP session. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not start SSH session. %s
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Could not write to SSH channel. %s
sl: Ustvarjanje SFTP seje ni bilo uspešno: %s

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
sl: Napaka pri pisanju datoteke %s na strežniku. %s

en: Couldn’t convert '%s' to host address
sl: Ni mogoče pretvoriti '%s' v naslov gostitelja

en: Create new connection profile
sl: Povezava VNC spodletela: %s

en: Cursor blinking
sl: Utripajoča kazalka

en: Cursor colour
sl: Senca kazalke

en: Cursor shadow
sl: Senca kazalke

en: Custom
sl: Po meri

en: Default
sl: Privzeto

en: Default settings saved.
sl: Privzete nastavitve shranjene.

en: Default view
sl: Privzeto

en: Delete
sl: Zbriši

en: Delete files on server
sl: Izbriši datoteke na strežniku

en: Description
sl: Opis

en: Desktop sharing invitation
sl: Povabilo k souporabi namizja

en: Disconnect
sl: Prekini povezavo

en: Disconnected from the SPICE server “%s”.
sl: Povezava s strežnikom RDP %s ni mogoča

en: Discovered
sl: Odkrito

en: Do you trust the new public key?
sl: Ali zaupate novem javnem ključu?

en: Domain
sl: Domena DNS

en: Don't remember passwords
sl: Shrani geslo

en: Download
sl: Prenos

en: Download from server
sl: Prenesi iz strežnika

en: Enable SSH tunnel
sl: Vključi SSH tunel

en: Enable Service Discovery
sl: Omogoči odkrivanje storitev

en: Encrypt a password
sl: Shrani geslo

en: Enter SPICE password
sl: SSH geslo

en: Enter VNC password
sl: Shrani geslo

en: Entry
sl: Vnos

en: Error: %s
sl: Napaka: %s

en: Export connection in Windows .rdp file format
sl: Izvozi povezavo v vrsti datoteke Windows .rdp

en: File
sl: Datoteka

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Fingerprint:
sl: Prstni odtis:

en: Folder for SSH session log
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Folder for screenshots
sl: Zagon SSH seje ni uspel: %s

en: Font smoothing
sl: Glajenje pisave

en: Forget passwords after use
sl: %s geslo

en: Go to home folder
sl: Pojdi v domačo mapo

en: Go to parent folder
sl: Pojdi v nadrejeno mapo

en: Good
sl: Dobra

en: Grab all keyboard events
sl: Prevzemi vse dogodke tipkovnice

en: Group
sl: Skupina

en: High colour (15 bpp)
sl: Visoka barva (15 bpp)

en: High colour (16 bpp)
sl: Visoka barva (16 bpp)

en: Import
sl: Uvozi

en: Issuer:
sl: Izdajatelj:

en: Keyboard layout
sl: Razporeditev tipk

en: Keyboard mapping
sl: Preslikave tipkovnice

en: Listen on port
sl: Poslušaj na vratih

en: Listening on port %i for an incoming %s connection…
sl: Poslušanje na vratih %i za vhodne povezave %s…

en: Local
sl: Lokalno

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
sl: Povezava s strežnikom RDP %s ni mogoča

en: Make Remmina your default remote desktop client
sl: Odjemalec oddaljenih namizij Remmina

en: Medium
sl: Srednja

en: Menu animation
sl: Animacija menija

en: Minimize window
sl: Pomanjšaj okno

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
sl: Skupina

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
sl: Ime

en: NLA protocol security
sl: Protokol

en: Name
sl: Ime

en: Network connection type
sl: Povezava VNC spodletela: %s

en: New Connection
sl: Nova povezava

en: New connection profile
sl: Povezava VNC spodletela: %s

en: New fingerprint:
sl: Prstni odtis:

en: No clipboard sync
sl: Onemogoči usklajevanje odložišča

en: Off
sl: Izključeno

en: Old fingerprint:
sl: Prstni odtis:

en: Open Chat…
sl: Odpri pogovor…

en: Open Main Window
sl: Odpri glavno okno

en: Open SFTP transfer…
sl: Odpri varni prenos…

en: Overwrite
sl: Prepiši

en: Overwrite all files
sl: Prepiši

en: Password
sl: Geslo

en: Paste
sl: Prilepi

en: Per connection
sl: Nova povezava

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Please enter format 'widthxheight'.
sl: Prosim vnesite obliko 'širinaxvišina'.

en: Plugin %s is not registered.
sl: Vtičnik %s ni registriran

en: Plugins
sl: Vtičniki

en: Poor (fastest)
sl: Slaba (najhitreje)

en: Preference
sl: Lastnost

en: Preferences
sl: Lastnost

en: Progress
sl: Napredek

en: Protocol
sl: Protokol

en: Public key (automatic)
sl: Javni ključ

en: Quality
sl: Kakovost

en: Quick Connect
sl: Hitro poveži

en: RDP - Preferences
sl: RDP - Možnosti

en: RDP - RDP File Handler
sl: RDP - RDP ročnik datotek

en: RDP - Remote Desktop Protocol
sl: RDP - Protokol za oddaljeno namizje

en: RDP protocol security
sl: Protokol

en: Recent lists cleared.
sl: Nedavni seznami izbrisani.

en: Reconnection attempt %d of %d…
sl: Povezovanje z napravo '%s'…

en: Refresh
sl: Osveži

en: Refresh current folder
sl: Osveži trenutno mapo

en: Remmina Applet
sl: Remmina gradnik

en: Remmina Remote Desktop Client
sl: Odjemalec oddaljenih namizij Remmina

en: Remmina main menu
sl: Remmina gradnik

en: Remote
sl: Oddaljeno

en: Remote Connection Profile
sl: Povezava VNC spodletela: %s

en: Remote Desktop Gateway domain
sl: Lastnosti oddaljenega namizja

en: Remote Desktop Gateway password
sl: Lastnosti oddaljenega namizja

en: Remote Desktop Gateway server
sl: Lastnosti oddaljenega namizja

en: Remote Desktop Gateway username
sl: Lastnosti oddaljenega namizja

en: RemoteFX (32 bpp)
sl: OddaljeniFX (32 bpp)

en: Repeater
sl: Ponavljalnik

en: Resize the window to fit in remote resolution
sl: Spremeni velikost okna, da bo ustrezalo ločljivosti oddaljenega namizja

en: Resolution
sl: Ločljivost

en: Resolutions
sl: Ločljivosti

en: Resume
sl: Nadaljuj

en: SFTP - Secure File Transfer
sl: SFTP - Varni prenos datotek

en: SSH - Secure Shell
sl: SSH - Varna lupina

en: SSH Authentication
sl: SSH preverjanje pristnosti

en: SSH identity file not selected.
sl: Datoteka SSH kjluča še ni nastavljena.

en: SSH password
sl: SSH geslo

en: Same server at port %i
sl: Isti strežnik na vratih %i

en: Save password
sl: Shrani geslo

en: Scaling quality
sl: Krajevno - visoke kakovosti

en: Screenshot filenames
sl: Souporaba mape

en: Secret
sl: Skrivnost

en: Secured password storage in KWallet
sl: %s geslo

en: Secured password storage in the GNOME keyring
sl: %s geslo

en: Security
sl: Varnost

en: Select a folder
sl: Souporaba mape

en: Server
sl: Strežnik

en: Set new password
sl: Shrani geslo

en: Share folder
sl: Souporaba mape

en: Show Hidden Files
sl: Pokaži skrite datoteke

en: Show preferences
sl: Lastnosti

en: Show remote cursor
sl: Pokaži oddaljeno kazalko

en: Show/hide fullscreen
sl: Vključi celozaslonski način

en: Size
sl: Velikost

en: Start-up
sl: Prični

en: Start-up path
sl: Zagonska pot

en: Start-up program
sl: Zagonski program

en: Status
sl: Stanje

en: Subject:
sl: Zadeva:

en: Switch tab pages
sl: Preklopi med zavihki

en: TLS protocol security
sl: Protokol

en: Telepathy - Desktop Sharing
sl: Telepathy - Souporaba namizja

en: The following file already exists in the target folder:
sl: Naslednja datoteka že obstaja v ciljni mapi:

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
sl: Neznan strežnik. Prstni odtis javnega ključa je:

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
sl: Ukaz %s ni bil najden na strežniku SSH

en: Theme
sl: Tema

en: This protocol does not support exporting.
sl: Ta protokol ne podpira izvažanja.

en: Toggle fullscreen mode
sl: Vključi celozaslonski način

en: Toggle scaled mode
sl: Vključi prilagajanje velikosti

en: Tool
sl: Orodje

en: Tools
sl: Orodja

en: Total %i item. | Total %i items.
sl[0]: Skupno %i povezav.
sl[1]: Skupno %i povezava.
sl[2]: Skupno %i povezavi.
sl[3]: Skupno %i povezave.

en: True colour (24 bpp)
sl: Prava barva (24 bpp)

en: True colour (32 bpp)
sl: Prava barva (32 bpp)

en: Tunnel via loopback address
sl: Preusmeri preko lokalnega naslova

en: Turn off GStreamer overlay
sl: Onemogoči vnos strežnika

en: Turn off clipboard sync
sl: Onemogoči usklajevanje odložišča

en: Turn off encryption
sl: Onemogoči usklajevanje odložišča

en: Turn on smooth scrolling
sl: Glajenje pisave

en: Type
sl: Vrsta

en: Unable to connect to VNC server
sl: Ni mogoča povezava z strežnikom VNC

en: Unable to import:
    %s
sl: '%s' ni bilo mogoče uvoziti.

en: Upload
sl: Naloži

en: Upload folder
sl: Mapa za nalaganje

en: Upload to server
sl: Naloži na strežnik

en: Use '%s' as subgroup delimiter
sl: Uporabi '%s' kot ločilo podskupin

en: Use as default remote desktop client
sl: Odjemalec oddaljenih namizij Remmina

en: Use client keyboard mapping
sl: Uporabi odjemalčevo preslikavo tipkovnice

en: Use client resolution
sl: Uporabi ločljivost odjemalca

en: Use secret key authentication for some widgets
sl: SSH preverjanje pristnosti javnega ključa ni uspelo: %s

en: User
sl: Uporabnik

en: VNC connection failed: %s
sl: Povezava VNC spodletela: %s

en: Version
sl: Različica

en: View only
sl: Samo za ogled

en: Viewport fullscreen mode
sl: Okno v celozaslonskem načinu

en: Wallpaper
sl: Ozadje

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
sl: OPOZORILO: Strežnik je spremenil svoj javni ključ. To pomeni, da ste 
    vi napadeni ali da je skrbnik spremenil ključ. Prstni odtis novega javnega ključa je:

en: Window drag
sl: Vlečenje okna

en: Your connection has been rejected.
sl: Vaša povezava je bila zavrnjena.

en: _Clear
sl: _Počisti

en: _Send
sl: _Pošlji

en: _Tools
sl: Orodja
